XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2009 17:30 Jagodina - Crvena zvezda 0:3
2 23.08.2009 20:00 Crvena zvezda - Rad 1:0
3 30.08.2009 20:00 Napredak - Crvena zvezda 1:1
4 12.09.2009 19:00 Crvena zvezda - Metalac (GM) 3:0
5 20.09.2009 16:00 Smederevo - Crvena zvezda 0:3
6 27.09.2009 16:00 Vojvodina - Crvena zvezda 0:1
7 03.10.2009 18:30 Crvena zvezda - OFK Beograd 2:1
8 17.10.2009 14:30 Mladi radnik - Crvena zvezda 0:1
9 24.10.2009 16:00 Crvena zvezda - Borac 1:0
10 31.10.2009 13:00 Javor Habitfarm - Crvena zvezda 0:2
11 07.11.2009 15:30 Crvena zvezda - Hajduk 1:0
12 21.11.2009 13:00 Čukarički Stankom - Crvena zvezda 0:3
13 28.11.2009 16:15 Crvena zvezda - Partizan 1:2
14 05.12.2009 13:00 BSK Borča - Crvena zvezda 0:1
15 12.12.2009 18:00 Crvena zvezda - Spartak Z.V. 5:2
16 27.02.2010 16:00 Crvena zvezda - Jagodina 1:0
17 07.03.2010 14:00 Rad - Crvena zvezda 1:2
18 13.03.2010 16:30 Crvena zvezda - Napredak 2:1
19 20.03.2010 15:00 Metalac (GM) - Crvena zvezda 2:1
20 24.03.2010 18:00 Crvena zvezda - Smederevo 2:1
21 28.03.2010 18:45 Crvena zvezda - Vojvodina 3:0
22 03.04.2010 16:00 OFK Beograd - Crvena zvezda 0:2
23 10.04.2010 19:00 Crvena zvezda - Mladi radnik 4:1
24 17.04.2010 16:30 Borac - Crvena zvezda 0:0
25 21.04.2010 18:00 Crvena zvezda - Javor Habitfarm 0:1
26 25.04.2010 15:00 Hajduk - Crvena zvezda 0:1
27 01.05.2010 19:00 Crvena zvezda - Čukarički Stankom 4:0
28 08.05.2010 18:30 Partizan - Crvena zvezda 1:0
29 13.05.2010 17:00 Crvena zvezda - BSK Borča 1:3
30 16.05.2010 17:00 Spartak Z.V. - Crvena zvezda 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Kvalifikacije za ligu Sampiona Partizan 30 24 6 0 78
2 Plasman u evropska takmičenja plasman u ligu Evrope Crvena zvezda 30 23 2 5 71
3 Plasman u evropska takmičenja plasman u ligu Evrope OFK Beograd 30 15 5 10 50
4 Plasman u evropska takmičenja plasman u ligu Evrope Spartak Z.V. 30 14 7 9 49
5 Vojvodina 30 13 6 11 45
6 Jagodina 30 12 7 11 43
7 Javor Habitfarm 30 8 14 8 38
8 Rad 30 10 7 13 37
9 Metalac (GM) 30 10 5 15 35
10 Borac 30 9 7 14 34
11 Smederevo 30 8 10 12 34
12 BSK Borča 30 9 6 15 33
13 Čukarički Stankom 30 9 5 16 32
14 Hajduk 30 7 9 14 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Napredak 30 7 8 15 29
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Mladi radnik 30 5 10 15 25
KK Stara Pazova
SumadijskiRokenrol i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Partizan-Crvena Zvezda 17:13 pol