XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2009 17:30 BSK Borča - Mladi radnik 2:3
2 22.08.2009 17:30 Mladi radnik - Spartak Z.V. 1:1
3 29.08.2009 17:30 Jagodina - Mladi radnik 2:0
4 12.09.2009 16:30 Mladi radnik - Rad 0:0
5 19.09.2009 16:00 Napredak - Mladi radnik 0:0
6 26.09.2009 16:00 Mladi radnik - Metalac (GM) 1:0
7 03.10.2009 15:30 Smederevo - Mladi radnik 0:0
8 17.10.2009 14:30 Mladi radnik - Crvena zvezda 0:1
9 24.10.2009 14:00 OFK Beograd - Mladi radnik 3:0
10 31.10.2009 13:00 Vojvodina - Mladi radnik 3:0
11 07.11.2009 13:00 Mladi radnik - Borac 2:1
12 21.11.2009 13:00 Javor Habitfarm - Mladi radnik 0:0
13 28.11.2009 13:00 Mladi radnik - Hajduk 1:3
14 05.12.2009 13:00 Čukarički Stankom - Mladi radnik 1:1
15 12.12.2009 13:00 Mladi radnik - Partizan 1:1
16 27.02.2010 13:30 Mladi radnik - BSK Borča 2:0
17 06.03.2010 14:00 Spartak Z.V. - Mladi radnik 2:0
18 14.03.2010 14:00 Mladi radnik - Jagodina 0:0
19 21.03.2010 15:00 Rad - Mladi radnik 3:2
20 24.03.2010 15:00 Mladi radnik - Napredak 1:1
21 27.03.2010 15:00 Metalac (GM) - Mladi radnik 1:0
22 03.04.2010 16:00 Mladi radnik - Smederevo 0:0
23 10.04.2010 19:00 Crvena zvezda - Mladi radnik 4:1
24 17.04.2010 16:30 Mladi radnik - OFK Beograd 0:2
25 21.04.2010 16:30 Mladi radnik - Vojvodina 1:3
26 24.04.2010 16:30 Borac - Mladi radnik 1:0
27 01.05.2010 17:00 Mladi radnik - Javor Habitfarm 1:0
28 09.05.2010 16:30 Hajduk - Mladi radnik 2:0
29 13.05.2010 17:00 Mladi radnik - Čukarički Stankom 1:4
30 16.05.2010 19:00 Partizan - Mladi radnik 6:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Kvalifikacije za ligu Sampiona Partizan 30 24 6 0 78
2 Plasman u evropska takmičenja plasman u ligu Evrope Crvena zvezda 30 23 2 5 71
3 Plasman u evropska takmičenja plasman u ligu Evrope OFK Beograd 30 15 5 10 50
4 Plasman u evropska takmičenja plasman u ligu Evrope Spartak Z.V. 30 14 7 9 49
5 Vojvodina 30 13 6 11 45
6 Jagodina 30 12 7 11 43
7 Javor Habitfarm 30 8 14 8 38
8 Rad 30 10 7 13 37
9 Metalac (GM) 30 10 5 15 35
10 Borac 30 9 7 14 34
11 Smederevo 30 8 10 12 34
12 BSK Borča 30 9 6 15 33
13 Čukarički Stankom 30 9 5 16 32
14 Hajduk 30 7 9 14 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Napredak 30 7 8 15 29
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Mladi radnik 30 5 10 15 25
KK Stara Pazova
SumadijskiRokenrol i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Partizan-Crvena Zvezda 17:13 pol