XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 216 utakmica za dan
Nedelja, 21 Mart 2010

Fudbal

21.03.2010 15:00 Rad 3 : 2 Mladi radnik
21.03.2010 14:00 Srem 0 : 3 Proleter (NS)
21.03.2010 14:00 Mladost (L) 0 : 1 Sevojno Point
21.03.2010 14:00 Sloga (K) 0 : 0 Dinamo
21.03.2010 14:30 Radnički Stobeks 2 : 0 Metalac (K)
21.03.2010 14:30 Šumadija Radnički 1923 2 : 0 Vujić voda
21.03.2010 14:30 Železničar 0 : 0 Rudar (K)
21.03.2010 15:00 Radnički (P) 3 : 0 Župa
21.03.2010 15:00 Radnik 0 : 0 Kopaonik
21.03.2010 15:00 Hajduk Veljko 3 : 1 Dubočica
21.03.2010 14:30 Spartak (D) 0 : 2 Senta
21.03.2010 14:30 Palić 2 : 1 Dolina
21.03.2010 15:00 Srem 0 : 0 Palilulac
21.03.2010 15:00 Šumadija 0 : 0 Beograd
21.03.2010 15:00 Radnički (O) 4 : 1 Kovačevac
21.03.2010 15:00 Sopot 3 : 1 Mladenovac
21.03.2010 10:00 Železničar (BV) 0 : 0 Resnik
21.03.2010 10:00 Sindjelić 1 : 0 Hajduk
21.03.2010 14:30 Polet (T) 0 : 2 Bane
21.03.2010 14:30 Jošanica 1 : 3 Slavija (K)
21.03.2010 14:30 Sušica 1 : 2 Orlovac
21.03.2010 14:30 Pobeda 1 : 0 Partizan (KM)
21.03.2010 14:30 Mladost (O) 1 : 1 Vodojaža
21.03.2010 14:30 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Jadar (S)
21.03.2010 14:30 Radnički (K) 3 : 0 Sloga (S)
21.03.2010 14:30 Polimlje 3 : 1 Krušik
21.03.2010 14:30 Jadar (GD) 2 : 1 Jedinstvo (V)
21.03.2010 14:30 Obilić (Ž) 1 : 0 Sloga (B)
21.03.2010 14:30 Omladinac (Š) 1 : 1 Homoljac
21.03.2010 14:30 Železničar Inon 0 : 4 Seljak
21.03.2010 14:30 Crvena zvezda (S) 0 : 2 Partizan (BB)
21.03.2010 15:00 Mladost (M) 0 : 0 Jastrebac (B)
21.03.2010 15:00 Pukovac 4 : 1 OFK Brzi Brod
21.03.2010 15:00 Vučje 2 : 0 Mladost (L)
21.03.2010 15:00 Zaplanjac 3 : 0 Mladost (B)
21.03.2010 15:00 BSK Bujanovac 1 : 1 Sloga (L)
21.03.2010 15:00 Zloćudovo 4 : 0 Morava (VH)
21.03.2010 15:00 Pepeljevac 1 : 0 Trudbenik
21.03.2010 15:00 Sloga (Ć) 0 : 0 Đerdap
21.03.2010 15:00 Slatina (B) 1 : 1 Kablovi
21.03.2010 15:00 Trgovački 5 : 0 Rudar (B)
21.03.2010 14:30 Bačka (P) 1 : 6 Obilić
21.03.2010 14:30 Jedinstvo 3 : 1 Kozara
21.03.2010 14:30 Bačka 1901 6 : 0 Borac
21.03.2010 14:30 Index 0 : 0 Mladost
21.03.2010 14:30 Budućnost (M) 1 : 1 Omladinac
21.03.2010 14:30 Hajduk 0 : 3 Borac
21.03.2010 14:30 Radnički (I) 2 : 3 Solunac
21.03.2010 Posavac Tišma 0 : 1 Žarkovo
21.03.2010 Slavija 1 : 1 GSP Polet
21.03.2010 Crvena zvezda (MML) 3 : 1 Borac (O)
21.03.2010 Budućnost (D) 2 : 1 PKB
21.03.2010 Lasta 0 : 1 IMT
21.03.2010 Poštar 1 : 1 Turbina
21.03.2010 Radnički (NB) 2 : 0 Vinča
21.03.2010 15:00 Proleter Lasta 1 : 0 Napredak
21.03.2010 15:00 Ibar 2 : 0 Rudar
21.03.2010 15:00 Radnik 1 : 1 Karađorđe
21.03.2010 15:00 Mataruge 1 : 1 Borac (V)
21.03.2010 15:00 Napredak (K) 0 : 1 Slatina
21.03.2010 15:00 Gorušica 1 : 4 Omladinac (Z)
21.03.2010 15:00 Jedinstvo (GG) 1 : 0 Napredak (S)
21.03.2010 15:00 Mladost (P) 4 : 0 Velereč 94
21.03.2010 15:00 Dragačevo 0 : 4 Rudar
21.03.2010 15:00 Rajac 1 : 2 Zadrugar
21.03.2010 15:00 ZSK 4 : 0 Mladost
21.03.2010 15:00 Vrujci 1 : 0 Sovljak
21.03.2010 15:00 Brezovica 4 : 1 Mladi radnik
21.03.2010 15:00 Ribnikar 0 : 0 Brežđe
21.03.2010 Šumadija 2 : 1 Jedinstvo
21.03.2010 Drugovac 5 : 0 Budućnost
21.03.2010 Železničar (K) 0 : 1 Sloboda
21.03.2010 Sloga 2 : 2 Radnik
21.03.2010 Omladinac 0 : 0 Železničar (S)
21.03.2010 Lunjevac 1 : 0 Udarnik
21.03.2010 Cerovac 2 : 0 Mladi borac
21.03.2010 Napredak 0 : 0 Mladi radnik
21.03.2010 14:30 Banja 4 : 1 Badnjevac
21.03.2010 14:30 Borac (Lj) 1 : 0 Karađorđe (R)
21.03.2010 14:30 Šumadinac (B) 5 : 0 Aranđelovac
21.03.2010 10:00 Šumadija 1 : 0 Partizan (D)
21.03.2010 14:30 Junkovac 3 : 0 Borac (P)
21.03.2010 14:30 Polet (A) 3 : 0 Dunavac
21.03.2010 14:30 Crni Vrh 3 : 0 Napredak (N)
21.03.2010 14:30 Mlava 1 : 2 Petar Dobrnjac
21.03.2010 14:30 Borac 2 : 1 Napredak (VC)
21.03.2010 14:30 Sloga (K) 5 : 1 Bata Bulić
21.03.2010 14:30 Vihor 3 : 0 Zadrugar
21.03.2010 14:30 Sloga (D) 4 : 0 Sloga (B)
21.03.2010 14:30 Omladinac (GK) 3 : 1 Čegar
21.03.2010 14:30 Mramor 2 : 1 Budućnost (PK)
21.03.2010 14:30 Morava (Č) 0 : 3 Aluminjum
21.03.2010 14:30 Proleter (M) 5 : 1 Sloboda
21.03.2010 14:30 Vrtište 3 : 1 Vulkan
21.03.2010 14:30 Radnički (T) 2 : 0 Delijski Vis
21.03.2010 Jedinstvo 1 : 0 Rad
21.03.2010 Rasovača 4 : 1 Radnički
21.03.2010 Bukovik 1 : 1 Morava
21.03.2010 Naša krila 2 : 0 Zemljoradnik
21.03.2010 Moravica 2 : 0 Mladost (B)
21.03.2010 14:30 As 1 : 2 Čelik
21.03.2010 14:30 Levosoje 3 : 0 Pčinja
21.03.2010 14:30 Mladost 2 : 4 Polet
21.03.2010 14:30 Napredak 0 : 3 Zufo
21.03.2010 14:30 Vihor 4 : 1 Bukuroca
21.03.2010 Miloševo 3 : 2 Slatina (N)
21.03.2010 Radnički 4 : 1 Krivelj
21.03.2010 Ključ 0 : 4 Brodoremont
21.03.2010 Sloga 0 : 4 Majdanpek
21.03.2010 Rajac 1 : 3 Nemetali
21.03.2010 15:30 Tisa 0 : 1 Bačka (M)
21.03.2010 15:30 AFK 3 : 0 Vinogradar
21.03.2010 15:30 Čantavir 1 : 0 Potisje
21.03.2010 15:30 Bajša 2 : 2 Proleter
21.03.2010 15:30 Eđšeg 2 : 1 Njegoš
21.03.2010 15:30 Krivaja 4 : 0 Tavankut
21.03.2010 14:30 OFK Klek 1 : 1 Krajina
21.03.2010 14:30 Delija 1 : 0 Naftagas (E)
21.03.2010 14:30 Naftagas (B) 1 : 1 Potisje
21.03.2010 14:30 Borac (A) 2 : 1 ŽAK
21.03.2010 14:00 Kordun 5 : 0 Graničar
21.03.2010 14:00 Rusin 1 : 1 Lipar
21.03.2010 14:00 Zadrugar 1 : 0 PIK
21.03.2010 14:00 Omladinac (B) 1 : 1 Stanišić
21.03.2010 14:30 Hercegovac 0 : 0 Kabel
21.03.2010 14:30 Jedinstvo (R) 0 : 0 Mladost (BP)
21.03.2010 14:30 Borac (Š) 0 : 1 Mladost (NS)
21.03.2010 14:30 Fruškogorac 1 : 2 Bečej
21.03.2010 14:30 Sremac 0 : 0 Srbobran
21.03.2010 14:30 Slavija (NS) 0 : 2 Petrovaradin
21.03.2010 Borac (M) 4 : 0 Sloga Milšped
21.03.2010 Borac (S) 4 : 0 Jedinstvo
21.03.2010 Hajduk (B) 1 : 0 Jadran
21.03.2010 Dunav 2 : 0 LSK Laćarak
21.03.2010 PSK Putinci 1 : 1 Mladost
21.03.2010 Graničar (A) 3 : 0 Graničar (K)
21.03.2010 15:00 Borac (K) 2 : 0 Rudar (B)
21.03.2010 15:00 Velika Reka 6 : 3 Jedinstvo
21.03.2010 15:00 Sloga (S) 1 : 1 Radjevac
21.03.2010 15:00 Milan Orlić 4 : 1 Crnča
21.03.2010 15:00 Jelav 0 : 1 TE Gučevo
21.03.2010 15:00 Stolice 1 : 4 Gučevo
21.03.2010 15:00 Prva iskra 1 : 1 Granit
21.03.2010 15:00 Cer 1 : 0 Stari Jadar
21.03.2010 14:30 Sloga 1 : 0 Borac
21.03.2010 14:30 Sloga (Ć) 0 : 0 Mladost
21.03.2010 14:30 Carevac 2 : 2 Đerdap
21.03.2010 14:30 Pobeda 2 : 0 Jedinstvo
21.03.2010 14:30 Polet 1 : 1 Desine
21.03.2010 14:30 Napredak 0 : 3 Dragoš
21.03.2010 14:30 Krilaš 2 : 1 Mladost
21.03.2010 14:30 Zadrugar 1 : 2 Integral
21.03.2010 14:30 Omladinac 2 : 2 Vrelo
21.03.2010 14:30 Jedinstvo 2 : 0 Radnički
21.03.2010 14:30 Lokomotiva 1 : 1 Mala Bosna
21.03.2010 14:30 Udarnik 0 : 3 Đurđin TB
21.03.2010 Jedinstvo Stević 5 : 2 Jedinstvo
21.03.2010 Kolonija 2 : 0 Omladinac (D)
21.03.2010 Omladinac (O) 0 : 0 BSK Bavanište
21.03.2010 Pobeda 6 : 0 Proleter
21.03.2010 Borac (S) 1 : 2 Mladost
21.03.2010 Vojvodina 1 : 0 Borac (P)
21.03.2010 Železničar 2 : 0 Glogonj
21.03.2010 Plavi Dunav 1 : 1 Unirea
21.03.2010 Karaš (J) 2 : 0 Karaš (K)
21.03.2010 Ratar 3 : 0 Mladost
21.03.2010 Dobrica 2 : 1 Vinogradar
21.03.2010 Vršac United 1 : 0 Jedinstvo
21.03.2010 Potporanj 0 : 0 Sloga
21.03.2010 Borac 2 : 0 Bratstvo Unirea
21.03.2010 Hajduk 5 : 4 Dunav
21.03.2010 Banat 2 : 1 Hajdučica
21.03.2010 Podunavac 3 : 1 Sremac
21.03.2010 Fruškogorac 2 : 1 Polet
21.03.2010 Borac 0 : 1 Sloga
21.03.2010 Dunav 0 : 1 Železničar (I)
21.03.2010 Stari Trstenik 1 : 0 Morava
21.03.2010 Beli Orlovi 5 : 0 Tomako Internacional
21.03.2010 Topoljak 0 : 0 Gradina
21.03.2010 Ribnik 2 : 0 Vinogradar
21.03.2010 15:00 Dunav 3 : 2 Sveti Stefan
21.03.2010 10:00 Kapedunum 3 : 0 OFK Zvezdara
21.03.2010 15:00 Omladinac 1 : 0 Crvenka
21.03.2010 Spartak 2 : 1 Sušica
21.03.2010 Vandini 1 : 1 Napredak
21.03.2010 10:00 Zemun 0 : 1 OFK Beograd
21.03.2010 11:00 Borac (Č) 2 : 1 Radnički (NB)
21.03.2010 12:00 BSK Borča 1 : 3 Radnički (N)
21.03.2010 11:00 Voždovac 1 : 3 Šumadija Radnički 1923
21.03.2010 10:00 Partizan 1 : 0 OFK Beograd
21.03.2010 10:00 Rad 1 : 3 Teleoptik
21.03.2010 11:00 Radnički (O) 0 : 2 Zemun
21.03.2010 13:00 Napredak 2 : 3 Vojvodina
21.03.2010 11:00 Sloga (K) 2 : 1 Borac (Č)
21.03.2010 14:00 BSK Borča 0 : 0 Radnički (N)
21.03.2010 13:00 Radnički (N) 2 : 3 Partizan
21.03.2010 11:00 Šumadija Radnički 1923 1 : 2 Sloga (K)
21.03.2010 13:00 Napredak 0 : 2 ČSK Pivara
21.03.2010 11:00 Morava 1 : 2 Borac (Č)
21.03.2010 10:00 Bežanija 1 : 2 Zemun
21.03.2010 13:00 OFK Beograd 5 : 1 Rad

Košarka

21.03.2010 19:00 Mega Vizura 91 : 72 Borac
21.03.2010 19:30 Metalac 80 : 66 OKK Beograd
21.03.2010 20:00 Crvena Zvezda 72 : 66 Čelarevo
21.03.2010 Šabac 77 : 74 Kovin MT
21.03.2010 Tamiš 63 : 69 Play Off

Odbojka

21.03.2010 17:00 Novi Sad DDOR 3 : 0 GIK Banat
21.03.2010 18:00 Klek 3 : 0 Jedinstvo
21.03.2010 19:00 Šumadija Aqua Viva 0 : 3 Putevi Trendteks
21.03.2010 Trstenik 3 : 2 Osečina

Rukomet

21.03.2010 18:30 Naisus 26 : 25 PKB
21.03.2010 19:00 Požarevac 29 : 24 Mladost TSK
21.03.2010 20:00 Jagodina 22 : 33 Zaječar
21.03.2010 18:00 Metalac Gornji Milanovac 33 : 38 Bačka Palanka - Nopal
21.03.2010 17:30 Cepelin 36 : 28 Napredak

Futsal

21.03.2010 Kocka Amaters 1 : 2 Kolubara
Fudbalski savez Beograda u potpunosti podržava inicijativu i kampanju Fudbalskog saveza Srbije koja se odnosi na sledeće (prenosimo u celosti inicijativu FSS): Suočeni sa pandemijom virusa COVID – 19, pošasti koja je Srbiju i gotovo celokupnu svetsku populaciju dovela u stanje opšte mobilizacije i brige za svaki ljudski život, Fudbalski savez Srbije je na elektronskoj sednici Odbora za hitna pitanja doneo odluku da u humanitarne svrhe donira značajna novčana sredstva. Tim povodom i zaposleni u sistemu Fudbalskog saveza Srbije izdojili su deo svojih mesečnih primanja, a akciju koja je potekla od najužeg rukovodstva saveza, značajnim sredstvima će pomoći i fudbalski reprezentativci Srbije. Ovom prilikom fudbalska organizacija apeluje na sve aktere koji žive od fudbala i za fudbal, da u skladu sa svojim mogućnostima pomognu u borbi za Srbiju protiv korona virusa. Klubovi, igrači, treneri, sudije, sponzori, privrednici, fudbalski radnici…i svi oni koji žele i mogu da pomognu, neka pokažu jedinstvo i solidarnost u trenucima kada je Srbiji ono najpotrebnije. Sredstva mogu da uplate na namenski dinarski humanitarni račun Fudbalskog saveza Srbije 160 – 406494-78 odnosno namenski devizni humanitarni račun.
FSNO je podelio utakmicu