06.10
18:00
OFK BaÄka
MaÄva
0
0
|
06.10.2021 18:00 | OFK BaÄka | 0 : 0 | MaÄva | |||||
06.10
15:00
Zlatibor
OFK Žarkovo
0
5
|
06.10.2021 15:00 | Zlatibor | 0 : 5 | OFK Žarkovo | |||||
06.10
15:00
Timok 1919
InÄija
0
1
|
06.10.2021 15:00 | Timok 1919 | 0 : 1 | InÄija | |||||
06.10
15:00
IMT
Javor Matis
0
1
|
06.10.2021 15:00 | IMT | 0 : 1 | Javor Matis | |||||
06.10
15:00
Mladost GAT
Rad
1
0
|
06.10.2021 15:00 | Mladost GAT | 1 : 0 | Rad | |||||
06.10
15:00
BuduÄnost
Loznica
2
1
|
06.10.2021 15:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | Loznica | |||||
06.10
15:00
ŽelezniÄar
Kabel
2
0
|
06.10.2021 15:00 | ŽelezniÄar | 2 : 0 | Kabel |
06.10
15:00
GFK Sloboda
TrepÄa
1
0
|
06.10.2021 15:00 | GFK Sloboda | 1 : 0 | TrepÄa |
06.10
15:00
Bane 1931
BuduÄnost
1
2
|
06.10.2021 15:00 | Bane 1931 | 1 : 2 | BuduÄnost |
06.10
15:00
Pomoravlje 1946
KaraÄorÄe
4
1
|
06.10.2021 15:00 | Pomoravlje 1946 | 4 : 1 | KaraÄorÄe |
06.10
15:00
Jedinstvo (GM)
Rudar
8
0
|
06.10.2021 15:00 | Jedinstvo (GM) | 8 : 0 | Rudar | |||||
06.10
15:00
MaloŔiŔte
Mladost (B)
2
3
|
06.10.2021 15:00 | MaloŔiŔte | 2 : 3 | Mladost (B) | |||||
06.10
15:00
Orljane
Aluminijum
8
1
|
06.10.2021 15:00 | Orljane | 8 : 1 | Aluminijum | |||||
06.10
15:00
NaŔa krila 1936
Bukovik
1
1
|
06.10.2021 15:00 | NaŔa krila 1936 | 1 : 1 | Bukovik | |||||
06.10
15:00
Morava
OFK SinÄeliÄ
0
4
|
06.10.2021 15:00 | Morava | 0 : 4 | OFK SinÄeliÄ | |||||
06.10
15:00
Pukovac
OFK Napredak 1929
2
0
|
06.10.2021 15:00 | Pukovac | 2 : 0 | OFK Napredak 1929 | |||||
06.10
15:00
OFK NiÅ”
Delijski Vis
0
1
|
06.10.2021 15:00 | OFK NiÅ” | 0 : 1 | Delijski Vis | |||||
06.10
15:00
Car Konstantin
Mladost (M)
1
0
|
06.10.2021 15:00 | Car Konstantin | 1 : 0 | Mladost (M) |
06.10
15:00
Äekmin
Moravac Orion
1
0
|
06.10.2021 15:00 | Äekmin | 1 : 0 | Moravac Orion | |||||
06.10
15:00
Plantaža
Svetlost
1
1
|
06.10.2021 15:00 | Plantaža | 1 : 1 | Svetlost | |||||
06.10
15:00
Jablanica
ŽitoraÄa
5
4
|
06.10.2021 15:00 | Jablanica | 5 : 4 | ŽitoraÄa | |||||
06.10
15:00
Radan
OFK TopliÄanin
1
2
|
06.10.2021 15:00 | Radan | 1 : 2 | OFK TopliÄanin | |||||
06.10
15:00
Nebeski Andjeli
Jedinstvo
2
2
|
06.10.2021 15:00 | Nebeski Andjeli | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
06.10
15:00
Trnovac
SFK Morava
0
0
|
06.10.2021 15:00 | Trnovac | 0 : 0 | SFK Morava |
06.10
15:00
Župa
LevaÄ
7
0
|
06.10.2021 15:00 | Župa | 7 : 0 | LevaÄ | |||||
06.10
15:00
OFK Lugomir
Jedinstvo 1936
0
2
|
06.10.2021 15:00 | OFK Lugomir | 0 : 2 | Jedinstvo 1936 | |||||
06.10
15:00
Trstenik PPT
Jedinstvo (M)
2
0
|
06.10.2021 15:00 | Trstenik PPT | 2 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
06.10
15:00
Sloga (D)
Sloga (M)
1
3
|
06.10.2021 15:00 | Sloga (D) | 1 : 3 | Sloga (M) | |||||
06.10
15:00
Orlovi
Blagotin
5
2
|
06.10.2021 15:00 | Orlovi | 5 : 2 | Blagotin | |||||
06.10
15:00
Juhor
SFS Borac
1
9
|
06.10.2021 15:00 | Juhor | 1 : 9 | SFS Borac | |||||
06.10
15:00
KuŔiljevo
Morava 1918
1
2
|
06.10.2021 15:00 | KuŔiljevo | 1 : 2 | Morava 1918 |
06.10
15:00
Jedinstvo (P)
Brodoremont
1
1
|
06.10.2021 15:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Brodoremont | |||||
06.10
15:00
BSK
Sloga
5
1
|
06.10.2021 15:00 | BSK | 5 : 1 | Sloga | |||||
06.10
15:00
Bor 1919
OFK Slatina
0
1
|
06.10.2021 15:00 | Bor 1919 | 0 : 1 | OFK Slatina | |||||
06.10
15:00
Balkanski
Lužnica
1
0
|
06.10.2021 15:00 | Balkanski | 1 : 0 | Lužnica | |||||
06.10
15:00
Ozren
Tanasko RajiÄ
1
2
|
06.10.2021 15:00 | Ozren | 1 : 2 | Tanasko RajiÄ | |||||
06.10
15:00
Dunav
OFK 019
5
0
|
06.10.2021 15:00 | Dunav | 5 : 0 | OFK 019 | |||||
06.10
15:00
Rajko MitiÄ
OFK Knjaz
3
1
|
06.10.2021 15:00 | Rajko MitiÄ | 3 : 1 | OFK Knjaz | |||||
06.10
15:00
Äerdap
Zvezda
7
0
|
06.10.2021 15:00 | Äerdap | 7 : 0 | Zvezda |
06.10
15:30
Turbina
Krtinska
0
0
|
06.10.2021 15:30 | Turbina | 0 : 0 | Krtinska |
06.10
15:30
Milenko PavloviÄ
Polet
5
3
|
06.10.2021 15:30 | Milenko PavloviÄ | 5 : 3 | Polet |
06.10
15:30
Spartak DOO
Zemun
2
2
|
06.10.2021 15:30 | Spartak DOO | 2 : 2 | Zemun |
06.10
12:00
Spartak ŽK
RFK NS 1921
3
3
|
06.10.2021 12:00 | Spartak ŽK | 3 : 3 | RFK NS 1921 |
06.10
12:00
MaÄva 1929
RaÄevac
3
1
|
06.10.2021 12:00 | MaÄva 1929 | 3 : 1 | RaÄevac | |||||
06.10
11:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Vrelo Sport
4
1
|
06.10.2021 11:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 4 : 1 | Vrelo Sport |
06.10
15:00
Loznica
ŽelezniÄar
3
0
|
06.10.2021 15:00 | Loznica | 3 : 0 | ŽelezniÄar |
06.10
20:00
TSC '09
TSC '10
0
1
|
06.10.2021 20:00 | TSC '09 | 0 : 1 | TSC '10 |
06.10
16:30
Vojvodina 021
BuduÄnost Bemax
58
81
|
06.10.2021 16:30 | Vojvodina 021 | 58 : 81 | BuduÄnost Bemax | |||||
06.10
00:00
OKK Feniks
Triglav
0
20
|
06.10.2021 00:00 | OKK Feniks | 0 : 20 | Triglav |
06.10
18:00
Badel 1862
Cinkarna Celje
59
92
|
06.10.2021 18:00 | Badel 1862 | 59 : 92 | Cinkarna Celje | |||||
06.10
18:00
Montana 2003
RMU BanoviÄi
100
45
|
06.10.2021 18:00 | Montana 2003 | 100 : 45 | RMU BanoviÄi |
06.10
17:30
Jedinstvo
Vizura
46
77
|
06.10.2021 17:30 | Jedinstvo | 46 : 77 | Vizura |
06.10
17:00
Mokra Gora
Å amot 65
27
36
|
06.10.2021 17:00 | Mokra Gora | 27 : 36 | Å amot 65 |
06.10
20:30
Nova Pazova 1957
RadniÄki
39
29
|
06.10.2021 20:30 | Nova Pazova 1957 | 39 : 29 | RadniÄki |
06.10
20:00
Sivac 69 - 2
KljajiÄevo
33
24
|
06.10.2021 20:00 | Sivac 69 - 2 | 33 : 24 | KljajiÄevo |
06.10
19:30
Bor - RTB 2
Hajduk Veljko
29
21
|
06.10.2021 19:30 | Bor - RTB 2 | 29 : 21 | Hajduk Veljko |
06.10
21:00
Zemun
SPD RadniÄki
8
20
|
06.10.2021 21:00 | Zemun | 8 : 20 | SPD RadniÄki | |||||
06.10
19:00
Novi Beograd
Nais
32
1
|
06.10.2021 19:00 | Novi Beograd | 32 : 1 | Nais | |||||
06.10
20:00
BVK Crvena zvezda
Vojvodina
11
9
|
06.10.2021 20:00 | BVK Crvena zvezda | 11 : 9 | Vojvodina | |||||
06.10
21:00
Valis
Proleter
10
9
|
06.10.2021 21:00 | Valis | 10 : 9 | Proleter |
06.10
19:15
Slavija Junior
Triglav
4
2
|
06.10.2021 19:15 | Slavija Junior | 4 : 2 | Triglav | |||||
06.10
18:45
Bled
Hidria Jesenice
4
2
|
06.10.2021 18:45 | Bled | 4 : 2 | Hidria Jesenice | |||||
06.10
18:15
Celje
Maribor
2
3
|
06.10.2021 18:15 | Celje | E 2 : 3 | Maribor |