XS
SM
MD
LG

08.05.2021 16:00 Novi Pazar : Mladost (L)
08.05.2021 16:00 Voždovac : Napredak
09.05.2021 16:40 Čukarički : Partizan
09.05.2021 14:30 TSC : Javor Matis
08.05.2021 16:00 Proleter : Radnik
09.05.2021 14:30 Spartak ŽK : Inđija
09.05.2021 14:30 Mačva : Vojvodina
09.05.2021 14:30 Radnički (N) : Rad
09.05.2021 18:45 Crvena zvezda : Zlatibor
09.05.2021 14:30 Metalac : OFK Bačka
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Šampion Crvena zvezda 35 32 3 0 99
2 Plasman u evropska takmičenja Partizan 35 29 2 4 89
3 Plasman u evropska takmičenja Čukarički 35 20 8 7 68
4 Vojvodina 35 20 7 8 67
5 Radnik 35 16 7 12 55
6 Mladost (L) 35 14 9 12 51
7 TSC 35 14 7 14 49
8 Metalac 35 12 12 11 48
9 Spartak ŽK 35 14 5 16 47
10 Napredak 35 13 8 14 47
11 Javor Matis 35 12 9 14 45
12 Radnički (N) 35 12 8 15 44
13 Voždovac 35 12 8 15 44
14 Proleter 35 12 8 15 44
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Rad 35 13 4 18 43
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Novi Pazar 35 12 6 17 42
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Inđija 35 10 5 20 35
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zlatibor 35 7 7 21 28
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Mačva 35 6 4 25 22
20 Prelazi u ligu nižeg ranga OFK Bačka 35 3 7 25 16

09.05.2021 17:00 Dinamo : Zemun
09.05.2021 17:00 Borac 1926 : Loznica
09.05.2021 17:00 OFK Žarkovo : Kolubara
09.05.2021 17:00 Radnički 1923 : Trayal
09.05.2021 17:00 Kabel : Budućnost
09.05.2021 17:00 Radnički (P) : GFK Jagodina
09.05.2021 17:00 IMT : Železničar (P)
10.05.2021 17:00 RFK Grafičar : GFK Dubočica
09.05.2021 17:00 Radnički (SM) : Sloga (K)
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1923 31 18 8 5 62
2 Prelazi u ligu višeg ranga Kolubara 31 18 6 7 60
3 Kabel 31 16 11 4 59
4 IMT 31 17 6 8 57
5 OFK Žarkovo 31 14 5 12 47
6 Budućnost 31 13 7 11 46
7 Loznica 31 12 9 10 45
8 RFK Grafičar 31 11 11 9 44
9 Radnički (SM) 31 12 5 14 41
10 Železničar (P) 31 12 5 14 41
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Borac 1926 (-6) 31 11 8 12 35
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Dinamo 31 10 5 16 35
13 Prelazi u ligu nižeg ranga GFK Dubočica 31 8 11 12 35
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Trayal 31 9 7 15 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (P) 31 8 9 14 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zemun 31 7 6 18 27
17 Prelazi u ligu nižeg ranga GFK Jagodina (-6) 31 6 14 11 26
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Sloga (K) 31 5 11 15 26

08.05.2021 16:30 Mladi radnik 1926 : Jedinstvo
09.05.2021 16:30 Sušica : GFK Sloboda
08.05.2021 16:30 Trepča : Sloga 33
08.05.2021 16:30 Sloga (P) : Budućnost Krušik 2014
09.05.2021 16:30 Jošanica : Tutin
08.05.2021 16:30 Gruža : Takovo
08.05.2021 16:30 Mačva 1929 : Bane 1931
09.05.2021 16:30 Budućnost (A) : Smederevo 1924
08.05.2021 16:30 Šumadija (A) : Železničar (L)
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Sloga (P) 28 19 8 1 65
2 Jedinstvo 28 17 4 7 55
3 Budućnost (A) 28 15 8 5 53
4 Trepča 28 12 12 4 48
5 GFK Sloboda 28 14 5 9 47
6 Budućnost Krušik 2014 28 12 8 8 44
7 Sloga 33 28 13 5 10 44
8 Mladi radnik 1926 28 13 4 11 43
9 Takovo 28 9 13 6 40
10 Mačva 1929 28 12 4 12 40
11 Tutin 28 12 4 12 40
12 Sušica 28 10 9 9 39
13 Smederevo 1924 28 10 8 10 38
14 Jošanica 28 8 10 10 34
15 Železničar (L) 28 9 6 13 33
16 Gruža 28 3 4 21 13
17 Šumadija (A) 28 3 4 21 13
18 Bane 1931 28 1 4 23 7

09.05.2021 17:00 Radan : Vlasina
09.05.2021 17:00 Timočanin : Rembas
09.05.2021 17:00 Mladost : Župa
08.05.2021 17:00 Jedinstvo (P) : Moravac Orion
09.05.2021 17:00 Kablovi : Car Konstantin
08.05.2021 17:00 Trstenik PPT : SFK Morava
08.05.2021 17:00 Pčinja : OFK Topličanin
08.05.2021 17:00 Timok 1919 : Budućnost (P)
08.05.2021 17:00 Dunav : SFS Borac
08.05.2021 17:00 OFK Sinđelić : Radnički (S)
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Timok 1919 32 25 3 4 78
2 Budućnost (P) 32 21 8 3 71
3 Radnički (S) 32 20 5 7 65
4 Vlasina 32 17 6 9 57
5 OFK Sinđelić 32 16 7 9 55
6 Pčinja 32 16 6 10 54
7 Jedinstvo (P) 32 15 7 10 52
8 SFS Borac 32 15 6 11 51
9 Rembas 32 15 5 12 50
10 Trstenik PPT 32 13 10 9 49
11 Timočanin 32 13 10 9 49
12 Car Konstantin 32 14 4 14 46
13 Dunav 32 13 7 12 46
14 Radan 32 11 8 13 41
15 Mladost 32 9 6 17 33
16 Župa 32 8 5 19 29
17 OFK Topličanin (-1) 32 7 7 18 27
18 SFK Morava 32 6 6 20 24
19 Kablovi 32 4 3 25 15
20 Moravac Orion 32 2 1 29 7

09.05.2021 17:00 Vojvodina 1928 : 1. Maj Ruma
08.05.2021 17:00 Kozara : OFK Stari Grad
08.05.2021 17:00 Radnički 1912 : Omladinac
08.05.2021 17:00 Jedinstvo (SP) : OFK Vršac
08.05.2021 17:00 Bečej 1918 : Bačka 1901
08.05.2021 17:00 Radnički (Zr) : Hajduk 1912
08.05.2021 17:00 Feniks 1995 : Dunav
08.05.2021 17:00 Mladost (NS) : Sloga (Č)
09.05.2021 17:00 Tisa : Sloboda
08.05.2021 17:00 Dinamo 1945 : Borac
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Mladost (NS) 32 25 4 3 79
2 Radnički 1912 32 19 8 5 65
3 OFK Vršac 32 19 6 7 63
4 Borac 32 18 3 11 57
5 Tisa 32 16 5 11 53
6 Bečej 1918 32 16 4 12 52
7 1. Maj Ruma 32 13 11 8 50
8 Radnički (Zr) 32 14 7 11 49
9 Feniks 1995 32 13 8 11 47
10 Dinamo 1945 32 14 4 14 46
11 OFK Stari Grad 32 13 7 12 46
12 Omladinac 32 11 12 9 45
13 Hajduk 1912 32 13 5 14 44
14 Jedinstvo (SP) 32 10 11 11 41
15 Bačka 1901 32 9 5 18 32
16 Sloboda 32 8 7 17 31
17 Sloga (Č) 32 7 7 18 28
18 Kozara 32 7 5 20 26
19 Dunav 32 5 7 20 22
20 Vojvodina 1928 32 3 8 21 17

08.05.2021 16:30 OFK Beograd : Radnički (O)
09.05.2021 16:30 BASK : Teleoptik
09.05.2021 16:30 Crvena zvezda : BSK Borča
09.05.2021 16:30 BSK 1925 : Zvezdara
09.05.2021 16:30 Sremčica : TEK Sloga
07.05.2021 16:30 Stepojevac Vaga : GSP Polet Dorćol
09.05.2021 16:30 Leštane : Brodarac
08.05.2021 16:30 Radnički (NB) : Lokomotiva
09.05.2021 17:30 Studentski grad : Sinđelić
08.05.2021 16:30 Mladenovac : Jedinstvo
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Teleoptik 32 22 6 4 72
2 Brodarac 32 19 3 10 60
3 Radnički (O) 32 17 6 9 57
4 BASK 32 15 8 9 53
5 Stepojevac Vaga 32 16 5 11 53
6 Jedinstvo 32 15 6 11 51
7 Zvezdara 32 13 11 8 50
8 Studentski grad 32 13 10 9 49
9 Radnički (NB) 32 12 12 8 48
10 OFK Beograd 32 14 6 12 48
11 Leštane 32 12 12 8 48
12 TEK Sloga 32 13 9 10 48
13 Sinđelić 32 13 6 13 45
14 BSK Borča 32 11 8 13 41
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Sremčica 32 9 10 13 37
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Crvena zvezda 32 10 6 16 36
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Mladenovac 32 7 6 19 27
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Lokomotiva 32 7 5 20 26
19 Prelazi u ligu nižeg ranga GSP Polet Dorćol 32 6 3 23 21
20 Prelazi u ligu nižeg ranga BSK 1925 32 3 8 21 17

Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.05.2021 Crvena zvezda : Partizan
1/2 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.04.2021 17:00 Crvena zvezda 2 : 1 Radnik
21.04.2021 19:05 Vojvodina 0 : 1 Partizan
1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.03.2021 12:55 TSC 1 : 1 Radnik
30.03.2021 18:00 Crvena zvezda 3 : 0 IMT
11.03.2021 17:05 Partizan 4 : 0 Voždovac
11.03.2021 15:00 Spartak ŽK 1 : 2 Vojvodina
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.11.2020 13:00 IMT 2 : 1 Radnički (N)
25.11.2020 13:30 Javor Matis 1 : 1 Voždovac
25.11.2020 16:00 Metalac 0 : 1 Partizan
26.11.2020 16:00 Proleter 0 : 2 Vojvodina
18.12.2020 13:30 Rad 1 : 2 Crvena zvezda
25.11.2020 13:30 Spartak ŽK 1 : 1 Mladost (L)
25.11.2020 13:30 Radnik 2 : 2 Čukarički
25.11.2020 13:30 TSC 2 : 0 Napredak
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.10.2020 14:30 Voždovac 2 : 2 RFK Grafičar
21.10.2020 14:30 Smederevo 1924 1 : 2 Radnički (N)
21.10.2020 14:30 Jedinstvo (R) 0 : 2 Vojvodina
16.11.2020 17:00 Crvena zvezda 4 : 2 Zlatibor
20.10.2020 14:30 Napredak 2 : 1 OFK Žarkovo
21.10.2020 18:00 Javor Matis 2 : 1 Radnički 1923
21.10.2020 14:30 Sušica 0 : 2 Spartak ŽK
21.10.2020 14:00 Mačva 1 : 2 Metalac
21.10.2020 14:30 Novi Pazar 1 : 3 Čukarički
21.10.2020 14:30 Kabel 3 : 4 Radnik
21.10.2020 14:30 Rad 0 : 0 Kolubara
21.10.2020 14:30 Trayal 0 : 2 TSC
21.10.2020 14:30 Mladost (L) 3 : 0 Dinamo
21.10.2020 16:00 Partizan 2 : 0 OFK Bačka
21.10.2020 14:30 IMT 2 : 1 Inđija
21.10.2020 14:30 Radnički (P) 0 : 2 Proleter
Pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.09.2020 16:00 Sloga (M) 0 : 10 Trayal
09.09.2020 16:00 Mokra Gora 5 : 7 Smederevo 1924
09.09.2020 16:00 Sušica 2 : 0 Sinđelić
09.09.2020 16:00 Jedinstvo (R) 4 : 1 Zemun
09.09.2020 16:00 IMT 2 : 0 Budućnost (D)

28.02.2021 17:00 Novi Pazar 1 : 3 Crvena zvezda
27.02.2021 15:00 Niš 0 : 3 Partizan Soccer
27.02.2021 15:00 Spartak (S) 3 : 1 Mladi radnik
27.02.2021 18:00 Vojvodina NS Seme 3 : 0 Radnički
28.02.2021 19:00 Ribnica 3 : 0 Borac (S)
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) Play Off Vojvodina NS Seme 18 15 3 45
2 Doigravanje (Play Off) Play Off Ribnica 18 12 6 33
3 Doigravanje (Play Off) Play Off Niš 18 12 6 32
4 Doigravanje (Play Off) Play Off Radnički 18 11 7 31
5 Doigravanje (Play Off) Play Off Spartak (S) 18 10 8 33
6 Doigravanje (Play Off) Play Off Partizan Soccer 18 9 9 29
7 Doigravanje (Play Off) Play Off Mladi radnik 18 8 10 27
8 Doigravanje (Play Off) Play Off Crvena zvezda 18 8 10 23
9 Play Out Borac (S) 18 4 14 12
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Novi Pazar 18 1 17 5


Semi-final
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
29.04.2021 21:00 Manchester United 6 : 2 Roma
29.04.2021 21:00 Villarreal 2 : 1 Arsenal
06.05.2021 21:00 Roma : Manchester United
06.05.2021 21:00 Arsenal : Villarreal
Quarter-final
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
08.04.2021 21:00 Granada 0 : 2 Manchester United
08.04.2021 21:00 Arsenal 1 : 1 Slavia Praha
08.04.2021 21:00 Ajax 1 : 2 Roma
08.04.2021 21:00 Dinamo Zagreb 0 : 1 Villarreal
15.04.2021 21:00 Manchester United 2 : 0 Granada
15.04.2021 21:00 Slavia Praha 0 : 4 Arsenal
15.04.2021 21:00 Roma 1 : 1 Ajax
15.04.2021 21:00 Villarreal 2 : 1 Dinamo Zagreb
Round of 1/8
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.03.2021 18:55 Ajax 3 : 0 Young Boys
11.03.2021 18:55 Dynamo Kyiv 0 : 2 Villarreal
11.03.2021 18:55 Manchester United 1 : 1 Milan
11.03.2021 18:55 Slavia Praha 1 : 1 Rangers
11.03.2021 21:00 Roma 3 : 0 Shakhtar Donetsk
11.03.2021 21:00 Olympiacos 1 : 3 Arsenal
11.03.2021 21:00 Tottenham Hotspur 2 : 0 Dinamo Zagreb
11.03.2021 21:00 Granada 2 : 0 Molde
18.03.2021 21:00 Young Boys 0 : 2 Ajax
18.03.2021 21:00 Villarreal 2 : 0 Dynamo Kyiv
18.03.2021 21:00 Milan 0 : 1 Manchester United
18.03.2021 21:00 Rangers 0 : 2 Slavia Praha
18.03.2021 18:55 Shakhtar Donetsk 1 : 2 Roma
18.03.2021 18:55 Arsenal 0 : 1 Olympiacos
18.03.2021 18:55 Dinamo Zagreb 3 : 0 Tottenham Hotspur
18.03.2021 18:55 Molde 2 : 1 Granada
Round of 1/16
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.02.2021 18:55 Wolfsberger AC 1 : 4 Tottenham Hotspur
18.02.2021 16:00 Dynamo Kyiv 1 : 1 Club Brugge
18.02.2021 18:55 Real Sociedad 0 : 4 Manchester United
18.02.2021 18:55 Crvena zvezda 2 : 2 Milan
18.02.2021 18:55 Slavia Praha 0 : 0 Leicester City
18.02.2021 18:55 Sporting Braga 0 : 2 Roma
18.02.2021 18:55 Krasnodar 2 : 3 Dinamo Zagreb
18.02.2021 18:55 Young Boys 4 : 3 Bayer Leverkusen
18.02.2021 18:55 Olympiacos 4 : 2 PSV
18.02.2021 21:00 SL Benfica 1 : 1 Arsenal
18.02.2021 21:00 Antwerp 3 : 4 Rangers
18.02.2021 21:00 RB Salzburg 0 : 2 Villarreal
18.02.2021 21:00 Molde 3 : 3 Hoffenheim
18.02.2021 21:00 Granada 2 : 0 Napoli
18.02.2021 21:00 Maccabi Tel Aviv 0 : 2 Shakhtar Donetsk
18.02.2021 21:00 Lille 1 : 2 Ajax
24.02.2021 18:00 Tottenham Hotspur 4 : 0 Wolfsberger AC
25.02.2021 21:00 Club Brugge 0 : 1 Dynamo Kyiv
25.02.2021 21:00 Manchester United 0 : 0 Real Sociedad
25.02.2021 21:00 Milan 1 : 1 Crvena zvezda
25.02.2021 21:00 Leicester City 0 : 2 Slavia Praha
25.02.2021 21:00 Roma 3 : 1 Sporting Braga
25.02.2021 21:00 Dinamo Zagreb 1 : 0 Krasnodar
25.02.2021 21:00 Bayer Leverkusen 0 : 2 Young Boys
25.02.2021 21:00 PSV 2 : 1 Olympiacos
25.02.2021 18:55 Arsenal 3 : 2 SL Benfica
25.02.2021 18:55 Rangers 5 : 2 Antwerp
25.02.2021 18:55 Villarreal 2 : 1 RB Salzburg
25.02.2021 18:55 Hoffenheim 0 : 2 Molde
25.02.2021 18:55 Napoli 2 : 1 Granada
25.02.2021 18:55 Shakhtar Donetsk 1 : 0 Maccabi Tel Aviv
25.02.2021 18:55 Ajax 2 : 1 Lille


Irska :
30.03.2021 20:45 Luksemburg 1 : 3 Portugalija
30.03.2021 18:00 Azerbejdžan 1 : 2 Srbija
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Portugalija 3 2 1 0 7
2 Srbija 3 2 1 0 7
3 Luksemburg 2 1 0 1 3
4 Irska 2 0 0 2 0
5 Azerbejdžan 2 0 0 2 0