XS
SM
MD
LG

27.09.2020 16:00 Proleter 1 : 0 Novi Pazar
26.09.2020 16:00 TSC 3 : 0 Spartak ŽK
26.09.2020 16:00 Čukarički 4 : 0 Mačva
25.09.2020 19:00 Voždovac 5 : 0 Radnički (N)
26.09.2020 18:00 Mladost (L) 0 : 4 Crvena zvezda
27.09.2020 16:00 Napredak 1 : 2 Metalac
28.09.2020 18:00 Partizan 2 : 1 OFK Bačka
26.09.2020 16:00 Javor Matis 1 : 1 Zlatibor
26.09.2020 16:00 Radnik 4 : 2 Rad
28.09.2020 16:00 Inđija 0 : 2 Vojvodina
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Crvena zvezda 9 9 0 0 27
2 Plasman u evropska takmičenja Partizan 9 7 0 2 21
3 Plasman u evropska takmičenja Vojvodina 9 6 2 1 20
4 Čukarički 9 5 3 1 18
5 Spartak ŽK 9 5 1 3 16
6 Radnički (N) 9 5 1 3 16
7 Mladost (L) 9 5 1 3 16
8 Proleter 9 4 3 2 15
9 TSC 9 4 2 3 14
10 Voždovac 9 4 1 4 13
11 Javor Matis 9 4 1 4 13
12 Metalac 9 3 3 3 12
13 Novi Pazar 9 2 3 4 9
14 Inđija 9 3 0 6 9
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnik 9 2 1 6 7
16 Prelazi u ligu nižeg ranga OFK Bačka 9 1 3 5 6
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Rad 9 2 0 7 6
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zlatibor 9 1 3 5 6
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Napredak 9 1 2 6 5
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Mačva 9 1 2 6 5

27.09.2020 16:00 Dinamo 0 : 1 GFK Jagodina
27.09.2020 16:00 Železničar (P) 2 : 1 Budućnost
28.09.2020 16:00 GFK Dubočica 1 : 0 Trayal
27.09.2020 16:00 Sloga (K) 3 : 1 Kolubara
27.09.2020 16:00 Radnički (SM) 0 : 1 Loznica
27.09.2020 16:00 RFK Grafičar 1 : 0 Zemun
27.09.2020 16:00 IMT 0 : 1 Borac 1926
27.09.2020 16:00 Radnički (P) 2 : 1 OFK Žarkovo
27.09.2020 16:00 Kabel 1 : 1 Radnički 1923
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Kabel 8 7 1 0 22
2 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1923 8 6 2 0 20
3 Kolubara 8 5 0 3 15
4 RFK Grafičar 8 4 2 2 14
5 Železničar (P) 8 4 1 3 13
6 Budućnost 8 4 1 3 13
7 Borac 1926 8 4 1 3 13
8 OFK Žarkovo 8 3 3 2 12
9 Loznica 8 3 3 2 12
10 GFK Jagodina 8 3 3 2 12
11 Prelazi u ligu nižeg ranga IMT 8 3 1 4 10
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Trayal 8 3 1 4 10
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (P) 8 3 1 4 10
14 Prelazi u ligu nižeg ranga GFK Dubočica 8 1 4 3 7
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zemun 8 2 1 5 7
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (SM) 8 2 0 6 6
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Sloga (K) 8 1 1 6 4
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Dinamo 8 1 0 7 3

26.09.2020 15:30 Jedinstvo 1 : 1 Trepča
27.09.2020 15:30 Sušica 2 : 4 Sloga (P)
26.09.2020 15:30 Mladi radnik 1926 2 : 0 Jošanica
27.09.2020 19:00 GFK Sloboda 1 : 0 Gruža
26.09.2020 15:30 Sloga 33 3 : 1 Mačva 1929
26.09.2020 15:30 Budućnost Krušik 2014 2 : 0 Budućnost (A)
26.09.2020 15:30 Tutin 2 : 0 Šumadija (A)
26.09.2020 15:30 Takovo 4 : 1 Železničar (L)
27.09.2020 15:30 Bane 1931 1 : 2 Smederevo 1924
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga (P) 8 6 2 0 20
2 Mladi radnik 1926 8 6 0 2 18
3 Sušica 8 4 3 1 15
4 Budućnost Krušik 2014 8 4 2 2 14
5 Sloga 33 8 4 2 2 14
6 Trepča 8 3 4 1 13
7 GFK Sloboda 8 4 1 3 13
8 Železničar (L) 8 4 1 3 13
9 Budućnost (A) 8 3 3 2 12
10 Takovo 8 3 3 2 12
11 Tutin 8 4 0 4 12
12 Mačva 1929 8 3 2 3 11
13 Smederevo 1924 8 3 2 3 11
14 Jedinstvo 8 2 3 3 9
15 Gruža 8 1 1 6 4
16 Šumadija (A) 8 1 0 7 3
17 Jošanica 8 0 3 5 3
18 Bane 1931 8 0 2 6 2

27.09.2020 15:30 Budućnost (P) 3 : 0 Vlasina
27.09.2020 11:00 SFS Borac 4 : 0 OFK Topličanin
27.09.2020 11:00 Radnički (S) 2 : 0 SFK Morava
26.09.2020 15:30 OFK Sinđelić 0 : 0 Car Konstantin
27.09.2020 15:30 Dunav 2 : 0 Moravac Orion
26.09.2020 15:30 Timok 1919 3 : 1 Župa
26.09.2020 15:30 Pčinja 3 : 2 Rembas
26.09.2020 15:30 Trstenik PPT 4 : 0 Radan
27.09.2020 15:30 Kablovi 1 : 1 Timočanin
26.09.2020 15:30 Jedinstvo (P) 2 : 2 Mladost
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Radnički (S) 9 8 1 0 25
2 Timok 1919 9 8 0 1 24
3 Budućnost (P) 9 7 1 1 22
4 Vlasina 9 7 1 1 22
5 OFK Sinđelić 9 6 1 2 19
6 SFS Borac 9 6 0 3 18
7 Car Konstantin 9 4 2 3 14
8 Timočanin 9 4 2 3 14
9 Dunav 9 4 1 4 13
10 Mladost 9 3 4 2 13
11 Rembas 9 4 0 5 12
12 Pčinja 9 3 2 4 11
13 Trstenik PPT 9 3 1 5 10
14 Radan 9 2 2 5 8
15 Jedinstvo (P) 9 2 2 5 8
16 Kablovi 9 2 2 5 8
17 SFK Morava 9 2 0 7 6
18 Moravac Orion 9 1 1 7 4
19 OFK Topličanin 9 1 1 7 4
20 Župa 9 1 0 8 3

26.09.2020 15:30 Sloga (Č) 1 : 1 1. Maj Ruma
26.09.2020 15:30 Sloboda 0 : 0 Dunav
27.09.2020 15:30 Borac 3 : 2 Hajduk 1912
26.09.2020 15:30 Dinamo 1945 4 : 2 Bačka 1901
27.09.2020 15:30 Tisa 0 : 2 OFK Vršac
26.09.2020 15:30 Mladost (NS) 1 : 0 Omladinac
26.09.2020 15:30 Feniks 1995 1 : 0 OFK Stari Grad
26.09.2020 15:30 Radnički (Zr) 1 : 0 Vojvodina 1928
26.09.2020 15:30 Bečej 1918 1 : 2 Kozara
27.09.2020 15:30 Jedinstvo (SP) 1 : 1 Radnički 1912
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladost (NS) 9 7 1 1 22
2 OFK Vršac 9 5 2 2 17
3 Dinamo 1945 9 5 1 3 16
4 Borac 9 5 1 3 16
5 Radnički 1912 9 4 3 2 15
6 Omladinac 9 3 5 1 14
7 1. Maj Ruma 9 3 5 1 14
8 Bačka 1901 9 4 2 3 14
9 Hajduk 1912 9 4 2 3 14
10 Kozara 9 4 2 3 14
11 Tisa 9 3 3 3 12
12 OFK Stari Grad 9 4 0 5 12
13 Radnički (Zr) 9 3 3 3 12
14 Jedinstvo (SP) 9 3 2 4 11
15 Feniks 1995 9 3 2 4 11
16 Dunav 9 2 3 4 9
17 Sloboda 9 1 4 4 7
18 Sloga (Č) 9 1 4 4 7
19 Bečej 1918 9 2 1 6 7
20 Vojvodina 1928 9 0 2 7 2

26.09.2020 15:30 Radnički (O) 4 : 1 BSK 1925
27.09.2020 15:30 Crvena zvezda 3 : 2 Sremčica
27.09.2020 15:30 BASK 3 : 1 Stepojevac Vaga
26.09.2020 15:30 OFK Beograd 0 : 1 Leštane
30.09.2020 15:00 Teleoptik 1 : 1 Radnički (NB)
26.09.2020 15:30 BSK Borča 1 : 1 Studenski grad
27.09.2020 15:30 Zvezdara 4 : 0 Mladenovac
25.09.2020 15:30 TEK Sloga 2 : 1 Jedinstvo
26.09.2020 11:00 GSP Polet Dorćol 0 : 1 Sinđelić
27.09.2020 16:00 Brodarac 4 : 2 Lokomotiva
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Brodarac 8 6 1 1 19
2 Zvezdara 8 5 1 2 16
3 Teleoptik 8 4 2 2 14
4 BASK 8 4 2 2 14
5 Radnički (NB) 8 3 4 1 13
6 Lokomotiva 8 4 1 3 13
7 Studenski grad 8 4 1 3 13
8 Stepojevac Vaga 8 4 1 3 13
9 Jedinstvo 8 4 1 3 13
10 Crvena zvezda 8 4 1 3 13
11 TEK Sloga 8 4 1 3 13
12 Radnički (O) 8 3 2 3 11
13 Leštane 8 2 4 2 10
14 Mladenovac 8 3 1 4 10
15 BSK 1925 8 2 3 3 9
16 Sinđelić 8 3 0 5 9
17 OFK Beograd 8 2 2 4 8
18 Sremčica 8 1 4 3 7
19 BSK Borča 8 1 2 5 5
20 GSP Polet Dorćol 8 0 0 8 0


02.10.2020 18:00 Novi Pazar : Mladi radnik
15.10.2020 18:00 Radnički : Partizan Soccer
03.10.2020 16:00 Borac (S) : Crvena zvezda
02.10.2020 19:00 Ribnica : Niš
04.10.2020 18:00 Vojvodina NS Seme : Spartak (S)
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Ribnica 3 3 0 9
2 Niš 3 3 0 8
3 Vojvodina NS Seme 3 2 1 6
4 Radnički 3 2 1 6
5 Crvena zvezda 3 2 1 4
6 Partizan Soccer 3 1 2 4
7 Mladi radnik 3 1 2 4
8 Spartak (S) 3 1 2 3
9 Borac (S) 3 0 3 1
10 Novi Pazar 3 0 3 0

Ziggy je podelio utakmicu
Radnicki1923 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Gruja123 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Marijo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Ramos04 je tipovao utakmicu