XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 60 utakmica za dan
Sreda, 25 Maj 2022


Fudbal

Sloga (P)
Požega
25.05.2022
17:00
Budućnost (A)
Arilje
25.05.2022 17:00
Sloga (P)
:
Budućnost (A)
GFK Sloboda
Užice
25.05.2022
19:00
Rađevac
Krupanj
25.05.2022 19:00
GFK Sloboda
:
Rađevac
Takovo
Gornji Milanovac
25.05.2022
17:00
Jedinstvo
Ub
25.05.2022 17:00
Takovo
:
Jedinstvo
Sušica
Kragujevac
25.05.2022
17:00
RSK
Rabrovo
25.05.2022 17:00
Sušica
:
RSK
Borac 1926
Čačak
25.05.2022
17:00
Sloga (K)
Kraljevo
25.05.2022 17:00
Borac 1926
:
Sloga (K)
Mladi radnik 1926
Požarevac
25.05.2022
17:00
Real
Podunavci
25.05.2022 17:00
Mladi radnik 1926
:
Real
Budućnost
Resnik
25.05.2022
17:00
Gruža
Gruža
25.05.2022 17:00
Budućnost
:
Gruža
Šumadija (T)
Toponica
25.05.2022
17:00
Šumadija 1903
Kragujevac
25.05.2022 17:00
Šumadija (T)
:
Šumadija 1903
Goč
Vrnjačka Banja
25.05.2022
17:00
Karađorđe
Ribnica
25.05.2022 17:00
Goč
:
Karađorđe
Bane 1931
Raška
25.05.2022
17:00
Jošanica
Novi Pazar
25.05.2022 17:00
Bane 1931
:
Jošanica
Tutin
Tutin
25.05.2022
17:00
Sloboda
Grbice
25.05.2022 17:00
Tutin
:
Sloboda
Polet
Ratina
25.05.2022
17:00
Korićani
Korićani
25.05.2022 17:00
Polet
:
Korićani
Polimlje
Prijepolje
25.05.2022
17:00
Polet (LJ)
Ljubić
25.05.2022 17:00
Polimlje
:
Polet (LJ)
Sloboda
Čačak
25.05.2022
17:00
Jasen
Brodarevo
25.05.2022 17:00
Sloboda
:
Jasen
Prijevor
Prijevor
25.05.2022
17:00
Parmenac
Parmenac
25.05.2022 17:00
Prijevor
:
Parmenac
Omladinac
Zablaće
25.05.2022
17:00
FAP
Priboj
25.05.2022 17:00
Omladinac
:
FAP
Savinac
Visibaba
25.05.2022
17:00
Sevojno
Sevojno
25.05.2022 17:00
Savinac
:
Sevojno
Jedinstvo Putevi
Užice
25.05.2022
17:00
Zlatar
Nova Varoš
25.05.2022 17:00
Jedinstvo Putevi
:
Zlatar
Jedinstvo (K)
Konjevići
25.05.2022
17:00
Polet (T)
Trbušani
25.05.2022 17:00
Jedinstvo (K)
:
Polet (T)
Mladost
Prnjavor
25.05.2022
17:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
25.05.2022 17:00
Mladost
:
Jedinstvo Vladimirci 1924
Cer
Petkovica
25.05.2022
17:00
Drina
Ljubovija
25.05.2022 17:00
Cer
:
Drina
Železničar
Lajkovac
25.05.2022
17:00
Radnički (V)
Valjevo
25.05.2022 17:00
Železničar
:
Radnički (V)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
25.05.2022
17:00
Zadrugar
Lajkovac
25.05.2022 17:00
Budućnost Krušik 2014
:
Zadrugar
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
25.05.2022
17:00
Ribnica
Mionica
25.05.2022 17:00
Strmovo 1968
:
Ribnica
Borac
Lešnica
25.05.2022
17:00
Vrelo Sport
Vrelo
25.05.2022 17:00
Borac
:
Vrelo Sport
OFK Brza
Brza
25.05.2022
17:30
Zloćudovo
Zloćudovo
25.05.2022 17:30
OFK Brza
:
Zloćudovo
Jedinstvo (G)
Grdelica
25.05.2022
17:30
Budućnost
Orašje
25.05.2022 17:30
Jedinstvo (G)
:
Budućnost
Umac
Miroševce
25.05.2022
17:30
Jedinstvo (Š)
Šišava
25.05.2022 17:30
Umac
:
Jedinstvo (Š)
Bratstvo
Bratmilovce
25.05.2022
17:30
Mladost
Batulovce
25.05.2022 17:30
Bratstvo
:
Mladost
Polet
Stajkovce
25.05.2022
17:30
Vučje
Vučje
25.05.2022 17:30
Polet
:
Vučje
Donja Lomnica
Donja Lomnica
25.05.2022
11:00
Progres
Ladovica
25.05.2022 11:00
Donja Lomnica
:
Progres
Mladi borac
Živkovo
25.05.2022
17:30
Moravac
Pečenjevce
25.05.2022 17:30
Mladi borac
:
Moravac
Mladost 1959
Vinarce
25.05.2022
17:30
Železničar
Brestovac
25.05.2022 17:30
Mladost 1959
:
Železničar
Sloboda
Donje Brijanje
25.05.2022
17:30
Jedinstvo (B)
Bošnjace
25.05.2022 17:30
Sloboda
:
Jedinstvo (B)
Milanovo
Milanovo
25.05.2022
17:30
Real
Donja Jajina
25.05.2022 17:30
Milanovo
:
Real
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
25.05.2022
17:30
Bobište
Bobište
25.05.2022 17:30
Veliko Trnjane
:
Bobište
BSK
Belanovce
25.05.2022
17:30
OFK Morava
Leskovac
25.05.2022 17:30
BSK
:
OFK Morava
Krivelj
Krivelj
25.05.2022
17:00
Vrelo
Šarkamen
25.05.2022 17:00
Krivelj
:
Vrelo
Stara Čaršija
Osaonica
25.05.2022
Ratajac
Donje Rataje
25.05.2022
Stara Čaršija
:
Ratajac
Omladinac
Batrovci
25.05.2022
17:00
Bratstvo
Sot
25.05.2022 17:00
Omladinac
:
Bratstvo
Zvijezda
Gradačac
25.05.2022
17:30
Tomislav
Tomislavgrad
25.05.2022 17:30
Zvijezda
:
Tomislav
Jedinstvo
Bihać
25.05.2022
17:30
Radnik
Hadžići
25.05.2022 17:30
Jedinstvo
:
Radnik
Orašje
Orašje
25.05.2022
17:30
TOŠK
Tešanj
25.05.2022 17:30
Orašje
:
TOŠK
Igman
Konjic
25.05.2022
17:30
Gradina
Srebrenik
25.05.2022 17:30
Igman
:
Gradina
Rudar
Kakanj
25.05.2022
17:30
Mladost
Doboj-Kakanj
25.05.2022 17:30
Rudar
:
Mladost
Simm Bau
Kosova
25.05.2022
17:30
Goražde
Goražde
25.05.2022 17:30
Simm Bau
:
Goražde
Budućnost
Banovići
25.05.2022
17:30
Travnik
Travnik
25.05.2022 17:30
Budućnost
:
Travnik
Bratstvo
Gračanica
25.05.2022
17:30
GOŠK
Gabela
25.05.2022 17:30
Bratstvo
:
GOŠK
Roma
Roma
25.05.2022
21:00
Feyenoord
Rotterdam
25.05.2022 21:00
Roma
:
Feyenoord
IMT
Beograd
25.05.2022
19:00
Novi Pazar
Novi Pazar
25.05.2022 19:00
IMT
:
Novi Pazar
Železničar
Pančevo
25.05.2022
17:00
Radnički 1923
Kragujevac
25.05.2022 17:00
Železničar
:
Radnički 1923
OFK Bačka
Bačka Palanka
25.05.2022
16:00
Spartak ŽK
Subotica
25.05.2022 16:00
OFK Bačka
:
Spartak ŽK
Bežanija
Beograd
0 : 2
Radnički
Novi Beograd
25.05.2022 10:00
Bežanija
0 : 2
Radnički
Mladost (BJ)
Backi Jarak
25.05.2022
17:00
Radnički (K)
Kovin
25.05.2022 17:00
Mladost (BJ)
:
Radnički (K)
Savacijum
Šabac
25.05.2022
10:00
Mačva
Šabac
25.05.2022 10:00
Savacijum
:
Mačva
Spartak ŽK
Subotica
5 : 1
TSC
Bačka Topola
25.05.2022 10:00
Spartak ŽK
5 : 1
TSC
ODR
Petrovaradin
25.05.2022
10:00
Radnički (Š)
Šid
25.05.2022 10:00
ODR
:
Radnički (Š)
AFK
Ada
25.05.2022
17:30
Tornjoš
Tornjoš
25.05.2022 17:30
AFK
:
Tornjoš

Rukomet

Plasman za 3. mesto
Medicinar
Šabac
25.05.2022
20:00
Jagodina
Jagodina
25.05.2022 20:00
Medicinar
:
Jagodina

Futsal

Loznica Grad 2018
Loznica
25.05.2022
20:30
FON
Beograd
25.05.2022 20:30
Loznica Grad 2018
:
FON