XS
SM
MD
LG

01.08.2020 Crvena zvezda : Novi Pazar
01.08.2020 Radnički (N) : Metalac
01.08.2020 Mačva : OFK Bačka
01.08.2020 Spartak ŽK : Zlatibor
01.08.2020 Proleter : Rad
01.08.2020 TSC : Vojvodina
01.08.2020 Čukarički : Inđija
01.08.2020 Voždovac : Radnik
01.08.2020 Mladost (L) : Javor Matis
01.08.2020 Napredak : Partizan
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Vojvodina 0 0 0 0 0
2 Inđija 0 0 0 0 0
3 Radnik 0 0 0 0 0
4 Javor Matis 0 0 0 0 0
5 Rad 0 0 0 0 0
6 Zlatibor 0 0 0 0 0
7 Novi Pazar 0 0 0 0 0
8 Metalac 0 0 0 0 0
9 OFK Bačka 0 0 0 0 0
10 Partizan 0 0 0 0 0
11 Napredak 0 0 0 0 0
12 Spartak ŽK 0 0 0 0 0
13 Mačva 0 0 0 0 0
14 Radnički (N) 0 0 0 0 0
15 Proleter 0 0 0 0 0
16 TSC 0 0 0 0 0
17 Mladost (L) 0 0 0 0 0
18 Voždovac 0 0 0 0 0
19 Čukarički 0 0 0 0 0
20 Crvena zvezda 0 0 0 0 0

15.08.2020 RFK Grafičar : Dinamo
15.08.2020 IMT : Radnički (SM)
15.08.2020 Radnički (P) : Sloga (K)
15.08.2020 Kabel : GFK Dubočica
15.08.2020 Radnički 1923 : Železničar (P)
15.08.2020 OFK Žarkovo : GFK Jagodina
15.08.2020 Borac 1926 : Budućnost
15.08.2020 Zemun : Trayal
15.08.2020 Loznica : Kolubara
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 GFK Jagodina 0 0 0 0 0
2 Budućnost 0 0 0 0 0
3 Trayal 0 0 0 0 0
4 Železničar (P) 0 0 0 0 0
5 GFK Dubočica 0 0 0 0 0
6 Dinamo 0 0 0 0 0
7 Radnički (SM) 0 0 0 0 0
8 Sloga (K) 0 0 0 0 0
9 Kolubara 0 0 0 0 0
10 Loznica 0 0 0 0 0
11 Kabel 0 0 0 0 0
12 Radnički (P) 0 0 0 0 0
13 IMT 0 0 0 0 0
14 Radnički 1923 0 0 0 0 0
15 OFK Žarkovo 0 0 0 0 0
16 Zemun 0 0 0 0 0
17 Borac 1926 0 0 0 0 0
18 RFK Grafičar 0 0 0 0 0

12.07.2020 20:00 Bournemouth : Leicester City
12.07.2020 15:15 Aston Villa 2 : 0 Crystal Palace
11.07.2020 21:00 Brighton 0 : 5 Manchester City
11.07.2020 16:00 Liverpool 1 : 1 Burnley
13.07.2020 21:00 Manchester United : Southampton
11.07.2020 13:30 Norwich City 0 : 4 West Ham
11.07.2020 18:30 Sheffield United 3 : 0 Chelsea
12.07.2020 17:30 Tottenham 2 : 1 Arsenal
11.07.2020 13:30 Watford 2 : 1 Newcastle United
12.07.2020 13:00 Wolverhampton 3 : 0 Everton
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Liverpool 34 29 3 2 90
2 Manchester City 35 23 3 9 72
3 Chelsea 35 18 6 11 60
4 Leicester City 33 17 7 9 58
5 Manchester United 34 16 10 8 58
6 Sheffield United 35 14 12 9 54
7 Wolverhampton 33 14 11 8 53
8 Tottenham 35 14 10 11 52
9 Arsenal 35 12 14 9 50
10 Burnley 35 14 8 13 50
11 Everton 35 12 9 14 45
12 Southampton 34 13 5 16 44
13 Newcastle United 35 11 10 14 43
14 Crystal Palace 35 11 9 15 42
15 Brighton 34 8 11 15 35
16 West Ham 34 9 7 18 34
17 Watford 35 8 10 17 34
18 Aston Villa 35 8 6 21 30
19 Bournemouth 34 7 7 20 28
20 Norwich City 35 5 6 24 21

13.07.2020 19:30 Deportivo Alavés : Getafe
11.07.2020 22:00 Atlético Madrid 1 : 0 Real Betis
12.07.2020 14:00 Espanyol 0 : 2 Eibar
13.07.2020 22:00 Granada : Real Madrid
12.07.2020 19:30 Leganés : Valencia
12.07.2020 17:00 Levante 1 : 2 Athletic Club
11.07.2020 17:00 Osasuna 2 : 1 Celta de Vigo
12.07.2020 22:00 Sevilla : Mallorca
13.07.2020 19:30 Villarreal : Real Sociedad
11.07.2020 19:30 Real Valladolid 0 : 1 Barcelona
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Real Madrid 34 24 7 3 79
2 Barcelona 35 23 7 5 76
3 Atlético Madrid 35 17 14 4 65
4 Sevilla 34 17 11 6 62
5 Villarreal 34 16 6 12 54
6 Getafe 34 14 11 9 53
7 Athletic Club 35 13 12 10 51
8 Valencia 34 13 10 11 49
9 Real Sociedad 34 14 6 14 48
10 Granada 34 13 8 13 47
11 Osasuna 35 11 12 12 45
12 Levante 35 12 7 16 43
13 Real Betis 35 10 10 15 40
14 Real Valladolid 35 8 15 12 39
15 Eibar 35 10 9 16 39
16 Celta de Vigo 35 7 14 14 35
17 Deportivo Alavés 34 9 8 17 35
18 Mallorca 34 8 5 21 29
19 Leganés 34 6 10 18 28
20 Espanyol 35 5 8 22 23

11.07.2020 21:45 Juventus 2 : 2 Atalanta
12.07.2020 19:30 Parma : Bologna
12.07.2020 19:30 Fiorentina : Verona
12.07.2020 19:30 Cagliari : Lecce
12.07.2020 21:45 Napoli : Milan
11.07.2020 19:30 Brescia 0 : 3 Roma
12.07.2020 19:30 Udinese : Sampdoria
11.07.2020 17:15 Lazio 1 : 2 Sassuolo
12.07.2020 17:15 Genoa 2 : 0 SPAL
13.07.2020 21:45 Internazionale : Torino
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Juventus 32 24 4 4 76
2 Lazio 32 21 5 6 68
3 Atalanta 32 20 7 5 67
4 Internazionale 31 19 8 4 65
5 Roma 32 16 6 10 54
6 Napoli 31 15 6 10 51
7 Milan 31 14 7 10 49
8 Sassuolo 32 13 7 12 46
9 Verona 31 11 10 10 43
10 Bologna 31 11 8 12 41
11 Cagliari 31 10 10 11 40
12 Parma 31 11 6 14 39
13 Fiorentina 31 8 11 12 35
14 Udinese 31 9 8 14 35
15 Torino 31 10 4 17 34
16 Sampdoria 31 9 5 17 32
17 Genoa 32 7 9 16 30
18 Lecce 31 7 7 17 28
19 Brescia 32 5 6 21 21
20 SPAL 32 5 4 23 19

Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.