XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 635 utakmica za dan
Subota, 9 Oktobar 2021

Fudbal

09.10.2021 20:45 Luksemburg 0 : 1 Srbija
09.10.2021 18:00 Azerbejdžan 0 : 3 Irska
09.10.2021 15:00 Kazahstan 0 : 2 Bosna i Hercegovina
09.10.2021 18:00 Finska 1 : 2 Ukrajina
09.10.2021 15:00 Hajduk 1912 1 : 3 OFK Bečej 1918
09.10.2021 15:00 Omladinac 1 : 0 OFK Kikinda
09.10.2021 15:00 1. Maj Ruma 2 : 0 Borac (S)
09.10.2021 15:00 Radnički 1912 3 : 2 Jedinstvo (SP)
09.10.2021 15:00 Tekstilac 2 : 0 Borac (Š)
09.10.2021 15:00 Feniks 1995 3 : 0 OFK Stari Grad
09.10.2021 15:00 OFK Vršac 2 : 0 Dinamo 1945
09.10.2021 15:00 Radnički (Zr) 2 : 1 Tisa
09.10.2021 15:00 Takovo 2 : 0 Sloga (P)
09.10.2021 15:00 Budućnost (A) 0 : 0 Sloga (BB)
09.10.2021 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Borac 1926
09.10.2021 15:00 Mačva 1929 1 : 1 Real
09.10.2021 15:00 Smederevo 1924 4 : 0 Sloga (K)
09.10.2021 15:00 Zemun 1 : 3 OFK Beograd
09.10.2021 15:00 BSK Borča 2 : 1 TEK Sloga
09.10.2021 12:00 Brodarac 0 : 0 Teleoptik
09.10.2021 15:00 Radnički (O) 0 : 0 Prva iskra
09.10.2021 15:00 Ušće Novi Beograd 0 : 0 Jedinstvo
09.10.2021 15:00 Dinamo 1 : 0 Meševo
09.10.2021 15:00 GFK Jagodina 1 : 1 GFK Dubočica
09.10.2021 15:00 Jedinstvo (P) 0 : 1 Trayal
09.10.2021 15:00 Sloga (L) 0 : 2 Radnički (P)
09.10.2021 15:00 Sloboda 2 : 0 Borac
09.10.2021 15:00 Begej 1 : 1 Omladinac FAM
09.10.2021 15:00 Naftagas 2 : 0 Jedinstvo (V)
09.10.2021 15:00 Proleter 4 : 0 Sloga
09.10.2021 15:00 Sloga (T) 2 : 0 Podunavac
09.10.2021 15:00 Veternik 1 : 4 Radnički (Š)
09.10.2021 15:00 RFK Novi Sad 1921 3 : 0 Jedinstvo
09.10.2021 15:00 Sloga (E) 4 : 1 Mladost
09.10.2021 15:00 Radnički (NP) 1 : 1 Cement
09.10.2021 15:00 Krila Krajine 3 : 2 Tavankut
09.10.2021 15:00 Bajša 2 : 0 Bačka (P)
09.10.2021 15:00 Sloga 1 : 4 Mladost (T)
09.10.2021 10:00 Sinđelić 3 : 0 Poštar Zvezdara
09.10.2021 11:00 GSP Polet Dorćol 2 : 1 PKB
09.10.2021 15:00 Sremčica 2 : 1 OFK Mladenovac
09.10.2021 15:00 Zvezda 2 : 2 BSK 1925
09.10.2021 15:00 Napredak 2 : 0 Lokomotiva
09.10.2021 15:00 Tutin 3 : 0 Karađorđe
09.10.2021 15:00 Goč 3 : 0 Šumadija (T)
09.10.2021 15:00 Strmovo 1968 1 : 1 Drina
09.10.2021 15:00 Budućnost Krušik 2014 6 : 0 Jedinstvo Vladimirci 1924
09.10.2021 15:00 Cer 1 : 1 Mladost
09.10.2021 15:00 Rudar 2001 0 : 1 Morava
09.10.2021 15:00 Sloboda 2 : 2 Karađorđe
09.10.2021 15:00 Grizli ML 1 : 0 Pomoravlje 1946
09.10.2021 15:00 Šumadija 5 : 1 Rudar (S)
09.10.2021 15:00 VGSK 1 : 4 OFK Mihajlovac
09.10.2021 15:00 OFK Sinđelić 5 : 1 Pukovac
09.10.2021 15:00 SFK Morava 2 : 1 Pusta Reka
09.10.2021 15:00 Morava 1918 1 : 0 Župa
09.10.2021 15:00 Blagotin 3 : 2 Juhor
09.10.2021 15:00 Jedinstvo 1936 2 : 1 Trstenik PPT
09.10.2021 15:00 Zvezda 2 : 7 Jedinstvo (P)
09.10.2021 15:00 OFK Knjaz 4 : 3 Đerdap
09.10.2021 15:00 Lužnica 4 : 0 Ozren
09.10.2021 15:00 Brodoremont 5 : 0 BSK
09.10.2021 15:00 Polet 2 : 0 Naša Zvezda
09.10.2021 15:00 Borac (BG) 0 : 5 ŽAK
09.10.2021 15:00 Crvenka 5 : 3 Vojvodina
09.10.2021 15:30 Fruškogorski partizan 2 : 0 Bačka 1923
09.10.2021 15:30 Borac 3 : 2 OFK Futog
09.10.2021 15:30 Šajkaš 1908 3 : 0 Jedinstvo
09.10.2021 15:30 Omladinac 0 : 2 TSK
09.10.2021 15:00 Radnički (K) 11 : 0 Strela
09.10.2021 15:00 Železničar 3 : 2 Borac (M)
09.10.2021 15:00 OFK Vrbas 2 : 0 Tornjoš
09.10.2021 15:00 Napredak 0 : 1 AFK
09.10.2021 15:00 Radnički 1905 3 : 1 Sutjeska
09.10.2021 15:00 Proleter 1 : 0 Obilić (Z)
09.10.2021 15:00 Mladost 1948 1 : 0 Petlić SD 026
09.10.2021 15:00 Zlot 3 : 0 Ključ
09.10.2021 15:00 BSK 1 : 4 Rudna Glava
09.10.2021 15:30 Budućnost 0 : 2 Donja Lomnica
09.10.2021 15:00 Palilula 5 : 1 Polet
09.10.2021 15:30 Hajduk 1 : 3 Midžor
09.10.2021 15:00 Kupci 7 : 6 Trudbenik
09.10.2021 15:00 Gornji Stepoš 1 : 1 Parunovac
09.10.2021 15:00 Krajina 3 : 0 Radnički
09.10.2021 15:00 Budućnost 5 : 1 Delija
09.10.2021 14:00 Partizan (G) 3 : 0 Rudar (SR)
09.10.2021 15:00 Žitkovica 2017 5 : 2 Železničar
09.10.2021 15:00 Omladinac (Š) 3 : 1 Rudar (Kr)
09.10.2021 15:00 Vladimir Durković 4 : 0 Dragoš
09.10.2021 15:00 Sloboda 1 : 1 Zadrugar
09.10.2021 15:00 Gnjilan 4 : 0 Napredak
09.10.2021 15:00 Dimitrije Tucović 4 : 2 Beljina
09.10.2021 15:00 Strelac 3 : 2 Šumadija
09.10.2021 11:00 Siti Sport Klub 0 : 4 Umka
09.10.2021 15:00 Borac (O) 1 : 0 PKB Kovilovo
09.10.2021 15:00 Borac (D) 0 : 3 Maršić
09.10.2021 15:00 Šumadija 1934 1 : 1 Sloga (D)
09.10.2021 15:00 Bratstvo 1975 3 : 1 Zastava
09.10.2021 15:00 OFK Jabučje 1 : 2 OFK Brđanac
09.10.2021 17:30 Radnik 4 : 0 Žabari
09.10.2021 15:00 Spartak 1924 0 : 0 Proleter
09.10.2021 15:30 Spartak 1976 0 : 3 Prilike
09.10.2021 15:30 Slatina 1 : 2 Gorušica
09.10.2021 15:30 Ovčar 2 : 2 Kej
09.10.2021 15:30 Rudar 2 : 1 Mladost (V)
09.10.2021 15:00 Radnički (Kl) 2 : 0 Radnički (Ko)
09.10.2021 15:00 Rajac 5 : 1 Kolubara 2
09.10.2021 15:00 Jezero 2017 7 : 1 Župski biseri
09.10.2021 15:00 Poljoprivrednik 1 : 0 14. Oktobar
09.10.2021 15:00 Polet 57 3 : 0 Varvarin
09.10.2021 15:00 Borac 2 : 1 Vinogradar
09.10.2021 15:00 Stari Trstenik 0 : 1 Garevina
09.10.2021 15:00 Proleter (M) 1 : 0 BSK Bavanište
09.10.2021 15:00 OFK Klek 6 : 1 Tisa 1933
09.10.2021 15:30 Marjan MB 1 : 6 Šumadija
09.10.2021 15:30 Radnički (P) 1 : 0 Rudar 1973
09.10.2021 15:00 Sinđelić 0 : 3 Mladost (DB)
09.10.2021 15:00 OFK Zabrežje 5 : 1 Polet
09.10.2021 14:30 Šumadija 2 : 2 OFK Batinac
09.10.2021 14:30 Planinac 2 : 2 15. Avgust 1950
09.10.2021 14:30 Beljanica 1 : 2 Sinđelić
09.10.2021 14:00 Miljakovac 3 : 0 Rekreativo 011
09.10.2021 18:00 KFK Ravna gora 2 : 0 Lepušnica
09.10.2021 16:00 Minel 4 : 1 OFK Lug 2020
09.10.2021 15:30 BSK 2 : 1 Jedinstvo
09.10.2021 15:30 Sloga 1 : 0 Mladost (R)
09.10.2021 14:30 Mladost (D) 2 : 1 GFK Strelište
09.10.2021 14:30 Šumadinac 1 : 6 Vinogradar
09.10.2021 15:00 Soko 1 : 0 Tvrđava
09.10.2021 15:00 Milicionar 2 : 0 Sloboda
09.10.2021 15:00 Jevremovac 2 : 0 Vlašić
09.10.2021 15:00 Dumača 3 : 0 Sloga (K)
09.10.2021 00:00 Gavrilo Princip 1 : 4 Planinac
09.10.2021 00:00 Remont 5 : 3 Gaučosi
09.10.2021 Mršinci 6 : 0 Morava
09.10.2021 00:00 Lugovi 2 : 3 Čačak 94
09.10.2021 00:00 Tigrovi Mija Gold 6 : 0 Gladijator
09.10.2021 15:30 Malba 2 : 0 Vujan
09.10.2021 Budućnost 2 : 1 Prijatelji
09.10.2021 15:00 Mladost (K) 1 : 2 Sloga 1945
09.10.2021 15:00 Padež 0 : 5 Mladost (PR)
09.10.2021 15:00 Budućnost 1 : 3 Rongo Siti
09.10.2021 15:00 Polet 1 : 2 Napredak 2012
09.10.2021 15:00 Crvena zvezda 2 : 0 Borac
09.10.2021 15:00 Horgoš 1911 2 : 0 Jedinstvo (M)
09.10.2021 15:00 Potisje 0 : 0 Jedinstvo (SK)
09.10.2021 15:00 OFK Bačinci 0 : 2 Obilić 1993
09.10.2021 Jugovići 1976 2 : 1 Sloga 1980
09.10.2021 14:00 SFU Graničar 024 1 : 2 OFK Mala Bosna 2015
09.10.2021 15:30 Vinogradar 1 : 1 Bikovo
09.10.2021 15:00 Sloga (M) 2 : 0 Partizan
09.10.2021 15:00 Cerovac 2013 2 : 2 Beli Orlovi
09.10.2021 15:00 Rtanj 2 : 0 Slemen
09.10.2021 15:00 Mladost 3 : 2 Sloga
09.10.2021 15:00 Sloboda 2013 0 : 3 Palilulac
09.10.2021 15:00 Oko sokolovo 2 : 1 Elid
09.10.2021 15:00 Zmajevac 4 : 3 Polet
09.10.2021 15:00 Pepeljevac 1947 0 : 1 Rasina
09.10.2021 15:00 Borba 2 : 2 Apolon 4
09.10.2021 15:30 Mladi radnik 1925 2 : 3 Bogutovačka Banja
09.10.2021 15:00 Mladost (MD) 1 : 3 Mladost 1977
09.10.2021 15:00 Beli Orlovi 3 : 0 OFK Orašje 1960
09.10.2021 15:00 Sport 0 : 2 Telečka
09.10.2021 14:00 Dobra Voda 1 : 1 Dražmirovac
09.10.2021 14:00 Mladi radnik 3 : 1 Mladost
09.10.2021 14:00 Kolonija 3 : 0 Napredak
09.10.2021 15:00 Mladost 1 : 3 Popovac
09.10.2021 15:00 Jedinstvo 7 : 2 Hajduk
09.10.2021 15:00 Heroj 6 : 0 Napredak (Sv)
09.10.2021 15:00 Voja Gačić 6 : 3 Kolonija
09.10.2021 15:00 Budućnost 3 : 0 Tempo
09.10.2021 15:00 Mladost 2 : 2 Sloga
09.10.2021 15:00 Mladi borac 2 : 7 BSK
09.10.2021 15:00 OFK Borac 2 : 1 Mladost
09.10.2021 15:00 Mladi radnik 3 : 0 Strmovo
09.10.2021 Moravac 5 : 3 Mladost (DL)
09.10.2021 15:00 Selište 2 : 1 Vrelo
09.10.2021 15:00 Laznica 6 : 2 Mlava (R)
09.10.2021 15:00 Crni Vitez 3 : 0 Radnik
09.10.2021 15:00 Napredak 1 : 4 Stig (MC)
09.10.2021 15:00 Naša Krajina 1 : 3 Banatul
09.10.2021 15:00 Vojvodina 1 : 4 Vladimirovac
09.10.2021 15:00 Solunac 0 : 4 Dobrica
09.10.2021 14:00 Proleter 1936 6 : 1 Proleter 1922
09.10.2021 15:00 Pobeda 0 : 0 Hajduk
09.10.2021 15:00 Vinogradar 8 : 1 Borac (VG)
09.10.2021 15:00 Roma-Odžino selo 1 : 3 Culjković
09.10.2021 15:00 Dunav 1 : 8 Dunavac
09.10.2021 11:00 Omladinac 1 : 3 Vukan
09.10.2021 15:30 Sloga 3 : 0 Borac
09.10.2021 15:30 Burovac 2 : 3 Udarnik 2015
09.10.2021 15:30 Rudar 1947 0 : 1 Melnica
09.10.2021 15:30 Radnički 2 : 1 Napredak
09.10.2021 15:30 Radnik : Zabrđe 1936
09.10.2021 15:30 Jedinstvo 2 : 0 Sloga 1952
09.10.2021 15:30 Petar Dobrnjac 4 : 2 BSK
09.10.2021 15:30 Polet : Grivac
09.10.2021 15:30 Omladinac 2 : 3 Beli Orlovi
09.10.2021 15:30 Mladi radnik 2 : 1 Bare
09.10.2021 15:00 Krajišnici 0 : 3 Jadar 07
09.10.2021 15:00 Paskovac 2 : 0 Vuk
09.10.2021 15:30 Brezovac 4 : 0 Misača
09.10.2021 15:00 BSK 4 : 3 Jedinstvo
09.10.2021 11:00 Azbukovica 5 : 2 Grabovica
09.10.2021 11:00 Selanac : Crnča
09.10.2021 14:30 Resavski Despoti 1 : 1 Jasenovo
09.10.2021 15:00 Vučak 2 : 0 Petrijevac
09.10.2021 15:00 Željezničar Sport Team 3 : 0 Drina
09.10.2021 15:00 Borac 1 : 2 Podrinje
09.10.2021 15:00 Modriča 3 : 1 Ljubić
09.10.2021 15:00 Budućnost 0 : 2 Sutjeska
09.10.2021 15:00 Slavija 0 : 0 Sloga
09.10.2021 15:00 Kozara 1 : 3 Omarska
09.10.2021 15:00 Krupa 1 : 0 Zvijezda 09
09.10.2021 15:00 Tekstilac 0 : 2 Sloboda
09.10.2021 15:30 Berane 1 : 2 Mladost
09.10.2021 15:30 Cetinje 3 : 2 Kom
09.10.2021 15:30 Grbalj 0 : 2 Arsenal
09.10.2021 15:30 Jedinstvo 3 : 0 OFK Titograd
09.10.2021 15:30 Bokelj 1 : 0 Igalo
09.10.2021 19:00 Crvena zvezda 2 : 0 Sloga
09.10.2021 15:00 Napredak Junior 2018 2 : 6 Radnički 1923
09.10.2021 14:00 Karađorđe 1 : 1 ŽGFK Lavice Dubočica
09.10.2021 15:00 Mačva 3 : 0 Levač
09.10.2021 15:00 Jedinstvo Putevi 0 : 5 Loznica
09.10.2021 15:00 Šampion 1 : 2 Kraljica Marija
09.10.2021 15:00 Slatke male 0 : 2 ŽGFK Borac
09.10.2021 Moskva : Voša AS
09.10.2021 Morava 12 : 0 SUŽF Stol
09.10.2021 00:00 Kolibri 1 : 0 Majdanpek
09.10.2021 Knjaževac 2015 2 : 0 Vučice
09.10.2021 00:00 Mašinac 2020 0 : 7 Radnički 2012
09.10.2021 00:00 Vinča : Heroj Polet
09.10.2021 00:00 Desetka : Rad
09.10.2021 00:00 Crvena zvezda : Radnicki
09.10.2021 00:00 Dunav : Heroj Polet
09.10.2021 13:30 Šumadija 1903 2 : 0 Loznica
09.10.2021 12:30 GFK Sloboda 3 : 1 Mladi radnik 1926
09.10.2021 OFK Slatina 2 : 0 Morava 1918
09.10.2021 Timočanin 3 : 0 Timok 1919
09.10.2021 GFK Jagodina 2 : 0 Radnički (S)
09.10.2021 00:00 Trayal 3 : 0 Bor 1919
09.10.2021 Napredak 13 : 0 Jedinstvo
09.10.2021 10:00 Radnički (N) 5 : 2 OFK Topličanin
09.10.2021 12:30 Kopernikus Želežničar 2 : 1 Dinamo
09.10.2021 10:00 Proleter 1 : 1 Tisa Njerš
09.10.2021 10:00 Kabel 3 : 1 Radnički 1912
09.10.2021 10:00 Inđija 4 : 0 Radnički (Š)
09.10.2021 10:00 Železničar 2 : 0 Omladinac
09.10.2021 12:00 Radnički (SM) 0 : 2 GFK Sloven
09.10.2021 11:00 Lokomotiva 0 : 2 Internacional
09.10.2021 09:00 IMT 2 1 : 8 Radnički
09.10.2021 10:00 IM Rakovica 0 : 5 Brodarac 2
09.10.2021 11:00 OFK Žarkovo 0 : 1 011
09.10.2021 10:00 Mladi radnik (R) 0 : 5 Grizzly ML
09.10.2021 10:00 Šumadija (A) 2 : 6 Sušica
09.10.2021 10:00 RSK 3 : 2 OFK Aranđelovac 1979
09.10.2021 10:00 Šumadija (T) 4 : 4 Korićani
09.10.2021 10:00 Borac 1932 1 : 9 Napredak
09.10.2021 10:00 Sloga (B) 1 : 6 Smederevo 1924
09.10.2021 10:00 Borac (Š) 1 : 0 Radnički (K)
09.10.2021 10:00 Sofeks 3 : 1 Feniks 1995
09.10.2021 00:00 Prva Iskra : GSP Polet
09.10.2021 00:00 Balkan 4 : 1 Beograd Karaburma
09.10.2021 00:00 Rojkovac 0 : 6 Budućnost
09.10.2021 00:00 DIF 2 : 0 Siti Sport Klub
09.10.2021 00:00 Torlak : OFK Beograd
09.10.2021 00:00 BSK 1925 0 : 3 Radnički
09.10.2021 00:00 Partizan 1 : 7 Mladost
09.10.2021 Jedinstvo 8 : 1 Vulturul
09.10.2021 Strela 0 : 1 Dolovo
09.10.2021 Borac 5 : 3 Radnički
09.10.2021 Mladost : Voja Gačić
09.10.2021 12:30 OLE 1 : 1 Sinđelić
09.10.2021 10:00 Zmaj 1953 3 : 1 Boleč
09.10.2021 15:30 BASK 6 : 3 Vinča
09.10.2021 13:00 Kiker 4 : 1 Napredak
09.10.2021 14:00 Mladost (L) 0 : 0 Spartak ŽK
09.10.2021 13:00 RFK Grafičar 1 : 1 Vojvodina
09.10.2021 11:00 Crvena zvezda 5 : 2 Partizan
09.10.2021 13:00 Čukarički 3 : 0 Sloga (P)
09.10.2021 20:15 Ada 1 : 0 Brodarac
09.10.2021 15:30 Zemun 1 : 0 Teleoptik
09.10.2021 15:00 Rad 3 : 0 Radnički (N)
09.10.2021 Palanka : Železničar
09.10.2021 10:00 Bresje Superior : Sloboda
09.10.2021 Jedinstvo : Podunavac
09.10.2021 Polet : Sloga
09.10.2021 10:00 Omladinac 14 : 0 Rvati
09.10.2021 10:00 Obrenovac 1905 3 : 0 Duboko
09.10.2021 Kopernikus Želežničar 7 : 0 Timočanin
09.10.2021 SFS Borac 1 : 4 Trayal
09.10.2021 OFK Radnički 4 : 2 Timok 1919
09.10.2021 Mineralac 1 : 1 Real Niš
09.10.2021 Budućnost 4 : 1 Radnički (P)
09.10.2021 12:00 Proleter (NS) 3 : 0 Tisa Njerš
09.10.2021 10:00 TSC 7 : 0 Prof. Bolesnikov
09.10.2021 12:00 Kabel 1 : 1 Radnički 1912
09.10.2021 12:00 Inđija 2 : 1 Podrinje
09.10.2021 12:00 Železničar 5 : 0 Omladinac
09.10.2021 12:00 Proleter 2006 1 : 2 OFK Vršac
09.10.2021 12:00 Rakovica 0 : 1 Kolubara
09.10.2021 10:30 BSK Borča 1 : 1 Radničkin(NB)
09.10.2021 Studentski grad : IMT
09.10.2021 16:30 011 3 : 0 Lokomotiva
09.10.2021 10:00 Mladost (L) 3 : 1 Arena Su
09.10.2021 10:00 Derby 2015 1 : 0 OFK Kikinda
09.10.2021 10:00 Cement 1 : 5 ODR
09.10.2021 10:00 Dunav 1 : 5 Voja Gačić
09.10.2021 12:00 OFK Senjak 16 : 2 Vrelo Sport
09.10.2021 Bežanija 3 : 0 Budućnost
09.10.2021 00:00 BASK 1 : 4 BSK 1925
09.10.2021 Žarkovo 0 : 1 Radnički (O)
09.10.2021 11:00 Prva Iskra 1 : 3 DIF
09.10.2021 Palilulac : Lestane
09.10.2021 Vinča 1 : 0 Beograd
09.10.2021 Balkan 2 : 0 Zvezdara
09.10.2021 12:00 Jedinstvo Putevi 1 : 0 Spartak 1976
09.10.2021 12:00 Polimlje : Sloboda (Č)
09.10.2021 12:00 FAP 2 : 1 Takovo
09.10.2021 12:00 Zlatibor : Sloga (BB)
09.10.2021 Ševac 1 : 11 Hajdučica
09.10.2021 Invictus 2020 4 : 5 Banat
09.10.2021 Sloga 1 : 3 Partizan
09.10.2021 Crvena zvezda 2 : 3 Proleter
09.10.2021 Budućnost 8 : 2 Banat
09.10.2021 Proleter : Tempo
09.10.2021 00:00 Mladost 4 : 0 Borac
09.10.2021 00:00 Spartak 1911 4 : 1 Glogonj
09.10.2021 Sloga 7 : 1 Omladinac
09.10.2021 POFK Savacium : Jedinstvo
09.10.2021 Sloga : Jedinstvo 1924
09.10.2021 11:00 OFK Borac 2 : 10 Borac (L)
09.10.2021 15:30 Kolubara 8 : 0 OFK Budućnost
09.10.2021 12:30 Ušće Novi Beograd 0 : 10 TEK Sloga
09.10.2021 11:00 Obilić 6 : 0 TSC
09.10.2021 11:00 Njegoš : Bajša
09.10.2021 11:00 Vojvodina 7 : 1 Bačka
09.10.2021 10:00 OFK Beograd 3 : 0 Sinđelić
09.10.2021 11:00 Čukarički 8 : 0 011
09.10.2021 00:00 Brodarac 2 0 : 2 Radnički (NB)
09.10.2021 00:00 BSK Borča 2 : 2 Rad
09.10.2021 00:00 Sinđelić 11 : 2 OFK Beograd
09.10.2021 10:00 Šumadinac 0 : 1 Kolubara
09.10.2021 00:00 RFK Grafičar 2 : 4 Rakovica
09.10.2021 00:00 Zemun 1 : 4 BSK 1925
09.10.2021 00:00 Šumadija 1962 3 : 0 Borac
09.10.2021 00:00 Dunavac 0 : 2 Rad
09.10.2021 00:00 Resnik : Sremčica
09.10.2021 00:00 Zemun 0 : 2 Mladenovac
09.10.2021 00:00 OFK Beograd 7 : 1 Crvena zvezda
09.10.2021 10:00 Posavina 6 : 3 Crvena Zastava
09.10.2021 10:00 Zabrezje : Zvezda
09.10.2021 10:00 Budućnost 1 : 3 Radnički
09.10.2021 11:00 Sutjeska 2 : 5 Iskra
09.10.2021 11:00 Obilić : Napredak
09.10.2021 11:00 Mladost 4 : 3 Budućnost
09.10.2021 11:00 Eđšeg 1 : 1 Jadran
09.10.2021 11:00 Njegoš 2 : 0 Proleter
09.10.2021 10:00 Šumadija 1903 0 : 3 Sport Klub 99
09.10.2021 10:00 Bane 1931 2 : 8 Radnički 1923
09.10.2021 SFS Borac 1 : 1 Radnički (P)
09.10.2021 00:00 Lider MGM 5 : 1 Vlasina
09.10.2021 Car Konstantin 3 : 0 Kopernikus Železničar
09.10.2021 Trayal Knez Lazar 2 : 1 Šampion 2014
09.10.2021 OFK Radnički 4 : 0 Timok 1919
09.10.2021 12:00 TSC 8 : 0 Petar Puača
09.10.2021 10:00 Vojvodina 5 : 1 Kabel
09.10.2021 13:00 ODR 0 : 1 Petrika
09.10.2021 10:00 Proleter 2006 0 : 4 OFK Vršac
09.10.2021 10:00 Radnički (SM) 0 : 6 Radnički (Zr)
09.10.2021 12:00 Rad : Brodarac
09.10.2021 Voždovac : OLE
09.10.2021 10:00 Partizan 7 : 2 RFK Grafičar
09.10.2021 15:00 Crvena zvezda 3 : 0 011
09.10.2021 09:00 Čukarički 0 : 1 Teleoptik
09.10.2021 12:30 Radnički (NB) 0 : 0 OFK Beograd
09.10.2021 10:00 Senjak 8 : 0 Ribnica
09.10.2021 10:00 Savacium 0 : 0 Sun Rise
09.10.2021 13:00 Mačva (Š) 6 : 0 Radnički (V)
09.10.2021 10:00 Jedinstvo (Ub) 3 : 1 Fenix
09.10.2021 10:00 Drina 9 : 1 Železničar
09.10.2021 Budućnost 6 : 0 OFK Kosanica
09.10.2021 Lugina 4 : 1 Čekmin
09.10.2021 SFK Morava 4 : 3 BSK
09.10.2021 GFK Dubočica 5 : 1 Mineralac
09.10.2021 Radnik 12 : 1 OFK Topličanin
09.10.2021 OFK Budućnost 2020 3 : 0 Trnovac
09.10.2021 Dinamo 13 : 0 Vučje
09.10.2021 00:00 Real Niš 2 : 0 Kopernikus Železničar 2
09.10.2021 00:00 Kolubara : Studentski grad
09.10.2021 00:00 Balkan : BSK
09.10.2021 00:00 Radnički (O) : IMT
09.10.2021 00:00 Lokomotiva : Rakovica
09.10.2021 00:00 BSK 1925 : Sinđelić
09.10.2021 00:00 Župa : Vukovi
09.10.2021 00:00 Trstenik PTT : Finale 2013
09.10.2021 00:00 Morava 1918 : Radnički (S)
09.10.2021 00:00 Junior : Timočanin
09.10.2021 00:00 Jedinstvo : Duel Juniors 2
09.10.2021 00:00 Car Lazar 2015 : OFK Bratstvo
09.10.2021 00:00 Meševo : GFK Jagodina 2
09.10.2021 10:00 AFK 2 : 1 Tisa Njerš
09.10.2021 12:00 Bajša 3 : 3 Arena Su
09.10.2021 Borac : OFK Plandište
09.10.2021 00:00 BAK 8 : 2 Karaš
09.10.2021 00:00 Partizan 10 : 0 Ratar
09.10.2021 16:00 Potporanj 5 : 1 Polet
09.10.2021 BSK : Stari Tamiš
09.10.2021 Borac 4 : 3 Unirea
09.10.2021 Polet 1 : 2 Jugoslavija
09.10.2021 Sloga 7 : 0 Dolina
09.10.2021 Borac : Radnički
09.10.2021 OFK Vršac 7 : 0 Proleter
09.10.2021 00:00 Voja Gačić 6 : 1 Dinamo 1945
09.10.2021 00:00 Srem : Budućnost
09.10.2021 00:00 Milutinac : Resnik
09.10.2021 00:00 Obrenovac 1905 : PFK Žarkovo 2000
09.10.2021 00:00 Bežanija : DIF
09.10.2021 00:00 Kosmaj : Mladenovac
09.10.2021 00:00 OFK Crvenka : Palilulac
09.10.2021 00:00 Hajduk : Boleč
09.10.2021 00:00 Vinča : OLE
09.10.2021 12:00 Sunrise Šabac : Sloga
09.10.2021 OFK National AG : OFK Ras
09.10.2021 Sport Klub 99 5 : 0 Novi Pazar
09.10.2021 AL AHLI : Koštam Polje
09.10.2021 Jošanica : Tutin
09.10.2021 OFK Vlada Dimitrijević 1 : 3 Jedinstvo 2017
09.10.2021 10:00 Karađorđe 0 : 2 Sloga
09.10.2021 10:00 Kiker 3 : 0 Real
09.10.2021 10:00 Vrnjci : Polet
09.10.2021 10:00 Goč 8 : 4 Proleter
09.10.2021 09:00 Pobeda 0 : 8 Sloga 1924
09.10.2021 09:00 Radnički 1923 : Morava
09.10.2021 09:00 Karađorđe 17 : 0 Marjan
09.10.2021 09:00 Sušica 4 : 0 Šumadija 1903
09.10.2021 09:00 Vašarište 5 : 0 Slavija
09.10.2021 00:00 Rakovica 2 : 0 Bezanija
09.10.2021 00:00 DIF : Ada
09.10.2021 00:00 Rad 2 : 0 OFK Crvenka
09.10.2021 00:00 Čukarički 7 : 1 BSK Borča
09.10.2021 00:00 OFK Beograd : Partizan
09.10.2021 00:00 Zemun : RFK Grafičar
09.10.2021 00:00 Banja : Lokomotiva
09.10.2021 00:00 Žarkovo : Borac (O)
09.10.2021 00:00 Jedinstvo : Rad
09.10.2021 00:00 Borac (L) : Prva Iskra
09.10.2021 00:00 Kolubara : Vranić
09.10.2021 00:00 Železnik 1930 : PFK Žarkovo 2000
09.10.2021 00:00 Trudbenik : Dunavac
09.10.2021 00:00 Leštane : Obilić 1924
09.10.2021 00:00 Zvezdara : Vrčin
09.10.2021 00:00 Institut MK : Palilulac
09.10.2021 00:00 Sinđelić : PKB
09.10.2021 00:00 IMT : Prima Fortuna
09.10.2021 00:00 Petlic 2 : 3 Ole
09.10.2021 00:00 Brodarac 3 : 2 OFK Beograd
09.10.2021 00:00 Milutinac 0 : 2 PFK Žarkovo 2000
09.10.2021 00:00 Čukarički 2 : 1 Mungosi MK
09.10.2021 00:00 Crvena zvezda 12 : 1 Voždovac
09.10.2021 00:00 Radnički : Lokomotiva
09.10.2021 00:00 Partizan : Rad
09.10.2021 00:00 RFK Grafičar : Teleoptik
09.10.2021 00:00 Zemun : Olimpik
09.10.2021 00:00 Radnički : Dušanovac
09.10.2021 Ozren 0 : 5 Lavice Dubočica
09.10.2021 Napredak junior 2018 4 : 0 Vučice
09.10.2021 SUZF Stol : Jagodina
09.10.2021 Levač : Morava
09.10.2021 Rosulja 2014 0 : 10 Radnički 2012
09.10.2021 Fudbol per femra 0 : 4 Dinamo
09.10.2021 Mašinac 4 : 0 Kolibri
09.10.2021 Majdanpek : Jedinstvo 2014
09.10.2021 15:00 Loznica 9 : 0 Požarevac
09.10.2021 15:00 Kraljica Marija 0 : 2 Radnički 1923
09.10.2021 15:00 Jedinstvo 4 : 2 Požega
09.10.2021 15:00 Plana 0 : 7 ŽGFK Borac
09.10.2021 15:00 Savac 2 : 6 Karađorđe
09.10.2021 15:30 Lehel 2019 3 : 1 Ruma
09.10.2021 11:00 Spartak 4 : 0 Prave Dame
09.10.2021 12:00 Moskva 4 : 0 TSC
09.10.2021 16:00 Modoš 0 : 7 Stajićevo 2017
09.10.2021 11:00 Nova Kolonija 2 : 6 Banat
09.10.2021 Kolubara : Brodarac
09.10.2021 Partizan : Zemun
09.10.2021 Obrenovac 1905 : Žarkovo 2000
09.10.2021 Dušanovac : Rad
09.10.2021 RFK Grafičar : Voždovac
09.10.2021 Radnički (NB) : Teleoptik
09.10.2021 Kampione 0 : 3 Crvena zvezda
09.10.2021 011 1 : 2 T6 Nika
09.10.2021 OFK Beograd 5 : 1 BSK 1925
09.10.2021 Olimpik 6 : 0 Sinđelić
09.10.2021 Čukarički 3 : 1 GSP Polet
09.10.2021 OLE 2 : 0 Radnički (O)
09.10.2021 09:30 Subotica 2 : 6 Spartak ŽK '10
09.10.2021 12:30 Šumadinac 0 : 3 Budućnost
09.10.2021 14:30 Srem 0 : 0 Borac
09.10.2021 16:00 Milutinac 2 : 1 Jedinstvo
09.10.2021 10:00 Sinđelić 0 : 4 Bežanija
09.10.2021 11:00 ŠF Ivanča 8 : 3 Lazarevac
09.10.2021 10:00 Budućnost (D) 0 : 0 Mladost (C)
09.10.2021 10:00 Ušće Novi Beograd 2 : 10 Radnički (R)
09.10.2021 10:00 Tika taka 1 : POFK Čivija
09.10.2021 Kosmet 1 : 2 Pazar Juniors
09.10.2021 00:00 OFK National 0 : 1 AF AS Novi Pazar
09.10.2021 Bane 1931 3 : 1 Sport Club 99
09.10.2021 Jedinstvo 2017 : Novi Pazar
09.10.2021 Pazar Juniors B 6 : 0 Sport Club 99
09.10.2021 OFK Ras 3 : 4 Rudar
09.10.2021 AL AHLI 2 : 4 Novi Pazar
09.10.2021 OFK National 0 : 4 OFK Vlada Dimitrijević
09.10.2021 10:00 Beograd 1929 9 : 0 Budućnost
09.10.2021 11:00 Železničar 6 : 0 SFU Gornjak
09.10.2021 10:00 OPK Rudar 1933 1 : 4 RSK
09.10.2021 11:00 Rvati : ZFK Desetka
09.10.2021 09:00 Budućnost 0 : 5 Omladinac
09.10.2021 10:00 Posavina 1 : 6 Zvezda
09.10.2021 Zabrežje 0 : 4 Radnički
09.10.2021 00:00 OFK Paraćin : Radnički
09.10.2021 00:00 Lider MGM : Vlasina
09.10.2021 00:00 GFK Jagodina : Trio
09.10.2021 00:00 Napredak : Duel Juniors
09.10.2021 00:00 Real Niš : Radnički
09.10.2021 00:00 Radnički 2 : Kopernikus Železničar
09.10.2021 00:00 Trajal - Prosoker : OFK Šampion
09.10.2021 00:00 Nacional : Timok 1919

Košarka

09.10.2021 17:00 Mornar Barsko zlato 85 : 90 Borac
09.10.2021 19:00 Partizan NIS 79 : 57 SC Derby
09.10.2021 19:30 Kolubara LA 2003 71 : 73 Sloboda
09.10.2021 19:00 Dunav 76 : 69 Vršac
09.10.2021 19:00 Metalac 90 : 85 Dynamic VIP PAY
09.10.2021 18:00 Zdravlje Leskovac 71 : 74 SPD Radnički
09.10.2021 19:00 Železničar 82 : 63 Radnik
09.10.2021 18:00 Klik 79 : 91 Hercegovac
09.10.2021 19:00 Napredak Metalka Majur 84 : 73 Konstantin
09.10.2021 18:30 Star 74 : 62 Borac
09.10.2021 20:30 Beovuk 72 73 : 83 Pirot
09.10.2021 18:00 Napredak Junior 60 : 72 Čačak 94
09.10.2021 19:00 Mladost 89 : 58 Proleter Naftagas
09.10.2021 19:30 Sloga Elite 79 : 81 Jagodina
09.10.2021 20:00 Svilajnac 80 : 88 Plana
09.10.2021 17:00 Loznica 92 : 65 Zlatar
09.10.2021 18:00 Ivanjica 75 : 64 Priboj
09.10.2021 14:00 M015 76 : 74 Mileševac
09.10.2021 15:30 Ratnici 93 : 76 Dimitrovgrad
09.10.2021 12:30 Marinos 78 : 68 Actavis Academy
09.10.2021 20:00 Podrinje 72 : 95 Nova Pazova
09.10.2021 19:30 Sveti Đorđe 61 : 96 Joker
09.10.2021 19:00 Topola 79 : 81 Hajduk
09.10.2021 20:00 Dunav 2014 67 : 73 Železničar
09.10.2021 20:00 Velika Kikinda 63 : 74 Srem
09.10.2021 19:00 Petrovgrad 20 : 0 Marina
09.10.2021 13:30 Sivac : Spartak
09.10.2021 17:00 Trijumf 84 : 49 Jastreb
09.10.2021 14:00 Hisar 58 : 47 OKK Sokobanja
09.10.2021 20:00 Proleter 63 : 67 Student
09.10.2021 16:00 Vrbas Medela 53 : 72 Vojvodina 021
09.10.2021 15:00 Art Basket 99 : 71 Kraljevo
09.10.2021 17:30 SPD Radnički 66 : 104 Crvena zvezda
09.10.2021 20:00 Novosadska ŽKA 63 : 66 Mileševka
09.10.2021 16:30 Topolčanka 58 : 46 Ljubovija
09.10.2021 16:30 Sloga 74 : 51 Gimnazijalac
09.10.2021 12:00 Hisar 54 : 31 Bagdala
09.10.2021 12:00 Student 2 55 : 79 Paraćin
09.10.2021 Palanka 2021 : Trstenik
09.10.2021 Smederevo : Radnički SPD 2
09.10.2021 17:00 Proleter 74 : 38 Mondo Basket
09.10.2021 18:00 Karađorđevo 51 : 89 Borča
09.10.2021 19:00 Vizura 90 : 54 Titel
09.10.2021 14:30 Delfin 40 : 75 Girl Basket

Odbojka

09.10.2021 17:00 Partizan Soccerbet 3 : 0 Metalac Takovo
09.10.2021 17:00 Niš 0 : 3 Radnički
09.10.2021 19:00 Mladi radnik 3 : 1 Spartak (Lj)
09.10.2021 19:00 Jedinstvo 3 : 1 Partizan Soccerbet
09.10.2021 19:00 TENT 3 : 1 Klek
09.10.2021 20:00 Inđija 3 : 2 Spartak
09.10.2021 19:00 Srem 0 : 3 Ub

Rukomet

09.10.2021 19:00 Jugović 36 : 30 Obilić
09.10.2021 18:00 Vojvodina 33 : 26 Radnički
09.10.2021 19:30 Metaloplastika 29 : 21 Dinamo
09.10.2021 17:00 Mokra Gora 28 : 28 Spartak
09.10.2021 18:00 Proleter 34 : 35 Šamot 65
09.10.2021 18:30 Partizan 34 : 30 Rudar
09.10.2021 19:00 Železničar 1949 28 : 42 Dubočica 54
09.10.2021 18:00 Priboj 30 : 25 Kuršumlija
09.10.2021 19:00 Jastrebac 30 : 27 Hajduk Veljko
09.10.2021 19:00 Župa 54 25 : 27 Topličanin
09.10.2021 20:30 Sportski Centar Voždovac 2012 22 : 27 Smederevo
09.10.2021 18:30 Vrbas 31 : 31 Kikinda
09.10.2021 19:00 Morava 29 : 29 Ub
09.10.2021 17:00 Inđija 28 : 34 Sinđelić
09.10.2021 19:00 Sivac 69 30 : 27 Kolubara
09.10.2021 19:00 Vojvoda Stepa 39 : 21 Radnički 1958
09.10.2021 19:00 Jabuka 22 : 27 Hercegovac
09.10.2021 16:00 Lokomotiva 33 : 30 Karađorđe
09.10.2021 20:00 Kruševac 28 : 30 Jagodina 2
09.10.2021 19:00 Paraćin 24 : 31 Mladost
09.10.2021 16:00 Radnički 39 : 20 Bane
09.10.2021 16:30 Rudar 2 30 : 15 Udarnik
09.10.2021 19:00 Knjaz 1957 27 : 24 Aleksinac
09.10.2021 17:00 Mladost 31 : 27 BSK Heba
09.10.2021 20:00 Dalmatinac 30 : 35 Crepaja
09.10.2021 19:00 Senta 36 : 23 Budućnost
09.10.2021 17:00 Umčari 18 : 16 Studentski Grad 2
09.10.2021 17:00 Metalac AD 20 : 47 Loznica grad
09.10.2021 16:30 Vlasotince 33 : 22 SRU Feniks
09.10.2021 19:00 Rtanj 16 : 47 Sloga
09.10.2021 14:00 Nemanjić 22 : 32 Rudar
09.10.2021 20:00 Trijumf 28 : 24 Beočin 1959
09.10.2021 16:00 Halas Jožef 2 42 : 14 Odžaci

Vaterpolo

09.10.2021 19:30 KVK Radnički 13 : 5 Proleter
09.10.2021 18:00 Vojvodina 8 : 16 Partizan