11.10
15:00
Loznica
ŽelezniÄar
2
1
|
11.10.2021 15:00 | Loznica | 2 : 1 | ŽelezniÄar |
11.10
13:00
Studentski grad
LeŔtane
0
1
|
11.10.2021 13:00 | Studentski grad | 0 : 1 | LeŔtane |
11.10
14:30
Pljevlja 97
OFK Borac
3
2
|
11.10.2021 14:30 | Pljevlja 97 | 3 : 2 | OFK Borac | |||||
11.10
14:30
Petnjica
Komovi
2
4
|
11.10.2021 14:30 | Petnjica | 2 : 4 | Komovi |
11.10
15:00
Hajduk
Sloga (R)
6
1
|
11.10.2021 15:00 | Hajduk | 6 : 1 | Sloga (R) |
11.10
20:45
NorveŔka
Crna Gora
2
0
|
11.10.2021 20:45 | NorveŔka | 2 : 0 | Crna Gora | |||||
11.10
20:45
Holandija
Gibraltar
6
0
|
11.10.2021 20:45 | Holandija | 6 : 0 | Gibraltar | |||||
11.10
20:45
Letonija
Turska
1
2
|
11.10.2021 20:45 | Letonija | 1 : 2 | Turska |
11.10
15:00
Real
GFK DuboÄica
5
1
|
11.10.2021 15:00 | Real | 5 : 1 | GFK DuboÄica |
11.10
13:00
Rakovica
RadniÄki (NB) 2
3
0
|
11.10.2021 13:00 | Rakovica | 3 : 0 | RadniÄki (NB) 2 |
11.10
16:00
Dunav
RadniÄki (O)
0
3
|
11.10.2021 16:00 | Dunav | 0 : 3 | RadniÄki (O) | |||||
11.10
16:00
Policajac
Hajduk
6
2
|
11.10.2021 16:00 | Policajac | 6 : 2 | Hajduk | |||||
11.10
18:00
Brodarac
Rekreativo
4
1
|
11.10.2021 18:00 | Brodarac | 4 : 1 | Rekreativo | |||||
11.10
16:00
Mladenovac
PKB
1
0
|
11.10.2021 16:00 | Mladenovac | 1 : 0 | PKB |
11.10
16:00
BoleÄ
Zvezdara
0
1
|
11.10.2021 16:00 | BoleÄ | 0 : 1 | Zvezdara | |||||
11.10
18:00
Å eÄeranac
Kovilovo
3
1
|
11.10.2021 18:00 | Å eÄeranac | 3 : 1 | Kovilovo | |||||
11.10
16:00
Resnik
Jedinstvo
1
0
|
11.10.2021 16:00 | Resnik | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.10
16:00
TENT 1994
DorÄol
1
0
|
11.10.2021 16:00 | TENT 1994 | 1 : 0 | DorÄol | |||||
11.10
16:00
Železnik
Duga
2
2
|
11.10.2021 16:00 | Železnik | 2 : 2 | Duga | |||||
11.10
16:00
Bubamara 2010
Adanex
0
1
|
11.10.2021 16:00 | Bubamara 2010 | 0 : 1 | Adanex |
11.10
16:00
13. Maj
LeŔtane
3
4
|
11.10.2021 16:00 | 13. Maj | 3 : 4 | LeŔtane | |||||
11.10
18:00
BSV
Torlak
1
5
|
11.10.2021 18:00 | BSV | 1 : 5 | Torlak | |||||
11.10
16:00
Dunavac
Minel
5
1
|
11.10.2021 16:00 | Dunavac | 5 : 1 | Minel | |||||
11.10
17:30
Slavija
Plavi 2000
2
0
|
11.10.2021 17:30 | Slavija | 2 : 0 | Plavi 2000 | |||||
11.10
16:00
SinÄeliÄ (U))
TEK Sloga
3
0
|
11.10.2021 16:00 | SinÄeliÄ (U)) | 3 : 0 | TEK Sloga | |||||
11.10
16:00
GSP Polet
BuduÄnost
1
1
|
11.10.2021 16:00 | GSP Polet | 1 : 1 | BuduÄnost |
11.10
17:00
Kvantum sport
Soccer
4
1
|
11.10.2021 17:00 | Kvantum sport | 4 : 1 | Soccer | |||||
11.10
16:00
Pola pola
Crvenka
8
1
|
11.10.2021 16:00 | Pola pola | 8 : 1 | Crvenka | |||||
11.10
16:00
VrÄin
Brodarac Ultra
5
0
|
11.10.2021 16:00 | VrÄin | 5 : 0 | Brodarac Ultra | |||||
11.10
16:00
Borusija
Batajnica
1
6
|
11.10.2021 16:00 | Borusija | 1 : 6 | Batajnica | |||||
11.10
16:00
Banja
Old Tajmeri
4
1
|
11.10.2021 16:00 | Banja | 4 : 1 | Old Tajmeri |
11.10
16:00
Beljina
Div
11
5
|
11.10.2021 16:00 | Beljina | 11 : 5 | Div | |||||
11.10
16:00
KrajiŔnik
Veterani 78
6
6
|
11.10.2021 16:00 | KrajiŔnik | 6 : 6 | Veterani 78 | |||||
11.10
16:00
Posavina
RuŔanj
3
1
|
11.10.2021 16:00 | Posavina | 3 : 1 | RuŔanj | |||||
11.10
16:00
Strelac
Lokomotiva
2
2
|
11.10.2021 16:00 | Strelac | 2 : 2 | Lokomotiva | |||||
11.10
17:30
Rakovica
Umka
0
0
|
11.10.2021 17:30 | Rakovica | 0 : 0 | Umka |
11.10
17:00
RadniÄki
Omladinac
3
3
|
11.10.2021 17:00 | RadniÄki | 3 : 3 | Omladinac | |||||
11.10
17:00
Sloboda
Mladi radnik
3
5
|
11.10.2021 17:00 | Sloboda | 3 : 5 | Mladi radnik | |||||
11.10
17:00
Crvena zvezda
ŽelezniÄar
3
3
|
11.10.2021 17:00 | Crvena zvezda | 3 : 3 | ŽelezniÄar |
11.10
17:00
VuÄak
Kolonija
1
1
|
11.10.2021 17:00 | VuÄak | 1 : 1 | Kolonija | |||||
11.10
17:00
BSK
Drugari
3
0
|
11.10.2021 17:00 | BSK | 3 : 0 | Drugari |
11.10
18:00
Cedevita Olimpija
FMP Meridian
89
92
|
11.10.2021 18:00 | Cedevita Olimpija | 89 : 92 | FMP Meridian |
11.10
21:00
Helios Suns
Podgorica
90
95
|
11.10.2021 21:00 | Helios Suns | 90 : 95 | Podgorica | |||||
11.10
18:00
Vojvodina
Zlatibor
74
79
|
11.10.2021 18:00 | Vojvodina | 74 : 79 | Zlatibor | |||||
11.10
15:00
Å iroki
Borac
69
94
|
11.10.2021 15:00 | Å iroki | 69 : 94 | Borac |
11.10
20:45
LeteÄi BajmoÄani
Hajduk
2
4
|
11.10.2021 20:45 | LeteÄi BajmoÄani | 2 : 4 | Hajduk |
11.10
19:30
KraljeviÄevo
Kikinda
9
2
|
11.10.2021 19:30 | KraljeviÄevo | 9 : 2 | Kikinda |
11.10
19:30
Požarevac
KosjeriÄ
7
2
|
11.10.2021 19:30 | Požarevac | 7 : 2 | KosjeriÄ | |||||
11.10
20:00
Zlatar 033
Kragujevac Wild Boars
4
4
|
11.10.2021 20:00 | Zlatar 033 | 4 : 4 | Kragujevac Wild Boars | |||||
11.10
19:30
RB
Partenon
3
7
|
11.10.2021 19:30 | RB | 3 : 7 | Partenon |
11.10
19:30
Rosulja
Pirgos
6
3
|
11.10.2021 19:30 | Rosulja | 6 : 3 | Pirgos | |||||
11.10
18:00
Prokuplje
Pirot
3
1
|
11.10.2021 18:00 | Prokuplje | 3 : 1 | Pirot |
11.10
20:00
Kareli
Bezbednost 192
1
1
|
11.10.2021 20:00 | Kareli | 1 : 1 | Bezbednost 192 | |||||
11.10
21:30
Zenon
Karanovac
10
0
|
11.10.2021 21:30 | Zenon | 10 : 0 | Karanovac |
11.10
19:00
Nova Pazova
Student
5
5
|
11.10.2021 19:00 | Nova Pazova | 5 : 5 | Student |
11.10
00:00
Locomotive
RadniÄki (NB)
18
0
|
11.10.2021 00:00 | Locomotive | 18 : 0 | RadniÄki (NB) |
11.10
19:30
Sisak
Mladost
5
2
|
11.10.2021 19:30 | Sisak | 5 : 2 | Mladost |