10.10
15:00
Radnički (SM)
Kabel
2
3
|
10.10.2021 15:00 | Radnički (SM) | 2 : 3 | Kabel | |||||
10.10
18:00
Rad
Budućnost
3
4
|
10.10.2021 18:00 | Rad | 3 : 4 | Budućnost | |||||
10.10
18:00
Javor Matis
Mladost GAT
0
1
|
10.10.2021 18:00 | Javor Matis | 0 : 1 | Mladost GAT | |||||
10.10
15:00
Inđija
IMT
4
0
|
10.10.2021 15:00 | Inđija | 4 : 0 | IMT | |||||
10.10
15:00
OFK Žarkovo
Timok 1919
2
1
|
10.10.2021 15:00 | OFK Žarkovo | 2 : 1 | Timok 1919 |
10.10
15:00
GFK Sloboda
Sušica
2
0
|
10.10.2021 15:00 | GFK Sloboda | 2 : 0 | Sušica | |||||
10.10
15:00
Rađevac
Trepča
4
2
|
10.10.2021 15:00 | Rađevac | 4 : 2 | Trepča | |||||
10.10
15:00
RSK
Mladi radnik 1926
0
4
|
10.10.2021 15:00 | RSK | 0 : 4 | Mladi radnik 1926 |
10.10
15:00
Zvezdara
Radnički (NB)
0
1
|
10.10.2021 15:00 | Zvezdara | 0 : 1 | Radnički (NB) |
10.10
15:00
Rembas
Budućnost (P)
0
1
|
10.10.2021 15:00 | Rembas | 0 : 1 | Budućnost (P) | |||||
10.10
15:00
Timočanin
Pčinja
5
1
|
10.10.2021 15:00 | Timočanin | 5 : 1 | Pčinja | |||||
10.10
15:00
OFK Brzi Brod
Radnički (S)
0
1
|
10.10.2021 15:00 | OFK Brzi Brod | 0 : 1 | Radnički (S) | |||||
10.10
15:00
Vlasina
Hajduk Veljko
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Vlasina | 2 : 1 | Hajduk Veljko |
10.10
15:00
Mladost
BAK
1
0
|
10.10.2021 15:00 | Mladost | 1 : 0 | BAK | |||||
10.10
15:00
Vojvodina 1928
Crvena zvezda (VS)
2
0
|
10.10.2021 15:00 | Vojvodina 1928 | 2 : 0 | Crvena zvezda (VS) | |||||
10.10
15:00
Polet
Jedinstvo (BK)
0
2
|
10.10.2021 15:00 | Polet | 0 : 2 | Jedinstvo (BK) | |||||
10.10
15:00
Crvena zvezda (RS)
Kozara
2
0
|
10.10.2021 15:00 | Crvena zvezda (RS) | 2 : 0 | Kozara |
10.10
15:00
Dunav
Budućnost
1
4
|
10.10.2021 15:00 | Dunav | 1 : 4 | Budućnost | |||||
10.10
10:00
Index
Hajduk
2
2
|
10.10.2021 10:00 | Index | 2 : 2 | Hajduk | |||||
10.10
15:00
Donji Srem 2015
Sloboda
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Donji Srem 2015 | 2 : 1 | Sloboda |
10.10
15:00
Vojvodina (BG)
Senta
1
0
|
10.10.2021 15:00 | Vojvodina (BG) | 1 : 0 | Senta | |||||
10.10
15:00
Stanišić
OFK Mladost APA
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Stanišić | 3 : 1 | OFK Mladost APA | |||||
10.10
15:00
Preporod
Mladost (BP)
2
0
|
10.10.2021 15:00 | Preporod | 2 : 0 | Mladost (BP) | |||||
10.10
15:00
Njegoš
Bačka 1901
1
3
|
10.10.2021 15:00 | Njegoš | 1 : 3 | Bačka 1901 | |||||
10.10
15:00
Hercegovac
ČSK Pivara
1
1
|
10.10.2021 15:00 | Hercegovac | 1 : 1 | ČSK Pivara |
10.10
11:00
Kosmaj
Komgrap
2
1
|
10.10.2021 11:00 | Kosmaj | 2 : 1 | Komgrap | |||||
10.10
10:00
Torlak
Crvena zvezda (MML)
2
1
|
10.10.2021 10:00 | Torlak | 2 : 1 | Crvena zvezda (MML) |
10.10
15:00
Budućnost
Sloboda
1
1
|
10.10.2021 15:00 | Budućnost | 1 : 1 | Sloboda | |||||
10.10
15:00
Korićani
Mokra Gora
1
1
|
10.10.2021 15:00 | Korićani | 1 : 1 | Mokra Gora | |||||
10.10
15:00
Polet
Jošanica
0
0
|
10.10.2021 15:00 | Polet | 0 : 0 | Jošanica | |||||
10.10
15:00
Bane 1931
Gruža
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Bane 1931 | 3 : 1 | Gruža |
10.10
15:00
Polimlje
Zlatar
1
2
|
10.10.2021 15:00 | Polimlje | 1 : 2 | Zlatar | |||||
10.10
15:00
Polet (T)
Sevojno
1
1
|
10.10.2021 15:00 | Polet (T) | 1 : 1 | Sevojno | |||||
10.10
15:00
Jedinstvo (K)
FAP
1
2
|
10.10.2021 15:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 2 | FAP | |||||
10.10
11:00
Jedinstvo Putevi
Parmenac
7
1
|
10.10.2021 11:00 | Jedinstvo Putevi | 7 : 1 | Parmenac | |||||
10.10
15:00
Savinac
Jasen
1
2
|
10.10.2021 15:00 | Savinac | 1 : 2 | Jasen | |||||
10.10
15:00
Omladinac
Polet (LJ)
2
4
|
10.10.2021 15:00 | Omladinac | 2 : 4 | Polet (LJ) | |||||
10.10
15:00
Prijevor
Sloboda
1
3
|
10.10.2021 15:00 | Prijevor | 1 : 3 | Sloboda |
10.10
15:00
OFK Divci
Ribnica
4
1
|
10.10.2021 15:00 | OFK Divci | 4 : 1 | Ribnica | |||||
10.10
15:00
Vrelo Sport
Zadrugar
1
1
|
10.10.2021 15:00 | Vrelo Sport | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
10.10
15:00
Borac
Radnički (V)
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Borac | 3 : 1 | Radnički (V) |
10.10
15:00
OFK Aranđelovac 1979
Sloga (B)
2
2
|
10.10.2021 15:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 2 : 2 | Sloga (B) | |||||
10.10
15:00
OFK Napredak
Sloga 33
3
1
|
10.10.2021 15:00 | OFK Napredak | 3 : 1 | Sloga 33 | |||||
10.10
15:00
Mladi borac
Đerdap
3
3
|
10.10.2021 15:00 | Mladi borac | 3 : 3 | Đerdap |
10.10
15:00
Mladost (M)
Jedinstvo (GM)
2
0
|
10.10.2021 15:00 | Mladost (M) | 2 : 0 | Jedinstvo (GM) | |||||
10.10
15:00
Delijski Vis
Car Konstantin
0
3
|
10.10.2021 15:00 | Delijski Vis | 0 : 3 | Car Konstantin | |||||
10.10
15:00
OFK Napredak 1929
OFK Niš
0
1
|
10.10.2021 15:00 | OFK Napredak 1929 | 0 : 1 | OFK Niš | |||||
10.10
15:00
Bukovik
Morava
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Bukovik | 3 : 1 | Morava | |||||
10.10
15:00
Aluminijum
Naša krila 1936
2
6
|
10.10.2021 15:00 | Aluminijum | 2 : 6 | Naša krila 1936 | |||||
10.10
15:00
Mladost (B)
Orljane
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | Orljane | |||||
10.10
15:00
Rudar
Malošište
1
1
|
10.10.2021 15:00 | Rudar | 1 : 1 | Malošište |
10.10
15:00
Jedinstvo
Trnovac
8
5
|
10.10.2021 15:00 | Jedinstvo | 8 : 5 | Trnovac | |||||
10.10
15:00
OFK Alakince
Nebeski Andjeli
1
1
|
10.10.2021 15:00 | OFK Alakince | 1 : 1 | Nebeski Andjeli | |||||
10.10
15:00
Žitorađa
Radan
3
0
|
10.10.2021 15:00 | Žitorađa | 3 : 0 | Radan | |||||
10.10
15:00
Svetlost
Jablanica
4
0
|
10.10.2021 15:00 | Svetlost | 4 : 0 | Jablanica | |||||
10.10
15:00
Moravac Orion
Plantaža
1
2
|
10.10.2021 15:00 | Moravac Orion | 1 : 2 | Plantaža |
10.10
11:00
SFS Borac
Kušiljevo
4
2
|
10.10.2021 11:00 | SFS Borac | 4 : 2 | Kušiljevo | |||||
10.10
15:00
Sloga (M)
Orlovi
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Sloga (M) | 2 : 1 | Orlovi | |||||
10.10
15:00
Jedinstvo (M)
Gradina
0
1
|
10.10.2021 15:00 | Jedinstvo (M) | 0 : 1 | Gradina | |||||
10.10
15:00
Levač
OFK Lugomir
2
0
|
10.10.2021 15:00 | Levač | 2 : 0 | OFK Lugomir |
10.10
15:00
OFK 019
Rajko Mitić
1
2
|
10.10.2021 15:00 | OFK 019 | 1 : 2 | Rajko Mitić | |||||
10.10
13:00
Tanasko Rajić
Dunav
3
0
|
10.10.2021 13:00 | Tanasko Rajić | 3 : 0 | Dunav | |||||
10.10
15:00
OFK Slatina
Balkanski
3
0
|
10.10.2021 15:00 | OFK Slatina | 3 : 0 | Balkanski | |||||
10.10
11:00
Sloga
Bor 1919
1
2
|
10.10.2021 11:00 | Sloga | 1 : 2 | Bor 1919 |
10.10
15:00
Budućnost (P)
Radnički (S)
6
0
|
10.10.2021 15:00 | Budućnost (P) | 6 : 0 | Radnički (S) | |||||
10.10
15:00
Budućnost (G)
Kordun
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Budućnost (G) | 2 : 1 | Kordun | |||||
10.10
15:00
Rusin
Bratstvo 2019
0
3
|
10.10.2021 15:00 | Rusin | 0 : 3 | Bratstvo 2019 | |||||
10.10
15:00
Borac 46
Budućnost (M)
2
3
|
10.10.2021 15:00 | Borac 46 | 2 : 3 | Budućnost (M) | |||||
10.10
15:00
Radnički 1918
Lipar
0
2
|
10.10.2021 15:00 | Radnički 1918 | 0 : 2 | Lipar |
10.10
15:30
Petrovaradin
Fruškogorac
2
1
|
10.10.2021 15:30 | Petrovaradin | 2 : 1 | Fruškogorac | |||||
10.10
15:30
Tatra
Dinamo
1
0
|
10.10.2021 15:30 | Tatra | 1 : 0 | Dinamo | |||||
10.10
15:30
Jugović
Slavija
0
1
|
10.10.2021 15:30 | Jugović | 0 : 1 | Slavija | |||||
10.10
15:30
ŽSK
Crvena Zvezda
2
1
|
10.10.2021 15:30 | ŽSK | 2 : 1 | Crvena Zvezda |
10.10
15:00
Dolina
Partizan (G)
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Dolina | 2 : 1 | Partizan (G) | |||||
10.10
15:00
Dolovo
Crvena zvezda
4
0
|
10.10.2021 15:00 | Dolovo | 4 : 0 | Crvena zvezda | |||||
10.10
15:00
Budućnost (A)
Vulturul
6
1
|
10.10.2021 15:00 | Budućnost (A) | 6 : 1 | Vulturul | |||||
10.10
15:00
Stari Tamiš
Partizan (U)
4
0
|
10.10.2021 15:00 | Stari Tamiš | 4 : 0 | Partizan (U) | |||||
10.10
15:00
Sloga (BNS)
Jedinstvo Stević
2
2
|
10.10.2021 15:00 | Sloga (BNS) | 2 : 2 | Jedinstvo Stević | |||||
10.10
15:00
Hajdučica
Spartak 1911
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Hajdučica | 3 : 1 | Spartak 1911 | |||||
10.10
15:00
Potporanj
Jugoslavija
2
2
|
10.10.2021 15:00 | Potporanj | 2 : 2 | Jugoslavija |
10.10
15:00
Radnički
Sremac (D)
2
2
|
10.10.2021 15:00 | Radnički | 2 : 2 | Sremac (D) | |||||
10.10
15:00
Sloga
Fruškogorac
2
0
|
10.10.2021 15:00 | Sloga | 2 : 0 | Fruškogorac | |||||
10.10
15:00
Napredak
Partizan
0
2
|
10.10.2021 15:00 | Napredak | 0 : 2 | Partizan | |||||
10.10
15:00
Sremac (V)
GFK Sloven
1
2
|
10.10.2021 15:00 | Sremac (V) | 1 : 2 | GFK Sloven | |||||
10.10
15:00
Sremac (Deč)
Ljukovo
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Sremac (Deč) | 2 : 1 | Ljukovo | |||||
10.10
15:00
Hajduk
Podrinje
4
2
|
10.10.2021 15:00 | Hajduk | 4 : 2 | Podrinje | |||||
10.10
15:00
Jadran
Borac (K)
9
2
|
10.10.2021 15:00 | Jadran | 9 : 2 | Borac (K) |
10.10
15:00
Iskra
Obilić (NK)
5
0
|
10.10.2021 15:00 | Iskra | 5 : 0 | Obilić (NK) | |||||
10.10
15:00
Đurđin
Budućnost
2
2
|
10.10.2021 15:00 | Đurđin | 2 : 2 | Budućnost | |||||
10.10
15:00
Bačka
Srbobran
0
1
|
10.10.2021 15:00 | Bačka | 0 : 1 | Srbobran | |||||
10.10
15:00
Sloga
Jadran
1
2
|
10.10.2021 15:00 | Sloga | 1 : 2 | Jadran |
10.10
15:00
Sloga
Bačinac
3
0
|
10.10.2021 15:00 | Sloga | 3 : 0 | Bačinac | |||||
10.10
15:00
Radnik
Glavaš
2
0
|
10.10.2021 15:00 | Radnik | 2 : 0 | Glavaš | |||||
10.10
15:00
Osipaonica
Podunavac
0
1
|
10.10.2021 15:00 | Osipaonica | 0 : 1 | Podunavac | |||||
10.10
15:00
SASK
Jasenica 2017
1
0
|
10.10.2021 15:00 | SASK | 1 : 0 | Jasenica 2017 | |||||
10.10
15:00
Železničar Kusadak
Borac 1932
0
1
|
10.10.2021 15:00 | Železničar Kusadak | 0 : 1 | Borac 1932 | |||||
10.10
15:00
Jedinstvo
Polet
0
1
|
10.10.2021 15:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Polet |
10.10
15:30
ŽSK
Mladi rudar 1954
1
2
|
10.10.2021 15:30 | ŽSK | 1 : 2 | Mladi rudar 1954 | |||||
10.10
15:30
Trnava
Lokomotiva
2
1
|
10.10.2021 15:30 | Trnava | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
10.10
15:30
Prvi srpski ustanak
Šumadinac 1913
0
3
|
10.10.2021 15:30 | Prvi srpski ustanak | 0 : 3 | Šumadinac 1913 | |||||
10.10
15:30
Jasenica
BSK
1
2
|
10.10.2021 15:30 | Jasenica | 1 : 2 | BSK | |||||
10.10
15:30
Omladinac (D.R.)
Badnjevac
1
0
|
10.10.2021 15:30 | Omladinac (D.R.) | 1 : 0 | Badnjevac | |||||
10.10
15:30
Banja 1957
Plaskovac
2
1
|
10.10.2021 15:30 | Banja 1957 | 2 : 1 | Plaskovac | |||||
10.10
15:30
Marjan
Vinča
1
2
|
10.10.2021 15:30 | Marjan | 1 : 2 | Vinča |
10.10
15:00
Polom
Brestovac
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Polom | 3 : 1 | Brestovac | |||||
10.10
15:00
Polet
Branik
1
4
|
10.10.2021 15:00 | Polet | 1 : 4 | Branik | |||||
10.10
15:00
Blizna
Nemetali
5
1
|
10.10.2021 15:00 | Blizna | 5 : 1 | Nemetali | |||||
10.10
11:00
Miloševo
Urovica
2
3
|
10.10.2021 11:00 | Miloševo | 2 : 3 | Urovica | |||||
10.10
15:00
Radnički (K)
Poreč
1
0
|
10.10.2021 15:00 | Radnički (K) | 1 : 0 | Poreč | |||||
10.10
11:00
Mala Vrbica
Šarbanovac
5
2
|
10.10.2021 11:00 | Mala Vrbica | 5 : 2 | Šarbanovac |
10.10
15:30
OFK Brza
Umac
3
2
|
10.10.2021 15:30 | OFK Brza | 3 : 2 | Umac | |||||
10.10
15:30
Kumarevo 65
Bratstvo
0
2
|
10.10.2021 15:30 | Kumarevo 65 | 0 : 2 | Bratstvo | |||||
10.10
15:30
Zloćudovo
Polet
3
2
|
10.10.2021 15:30 | Zloćudovo | 3 : 2 | Polet | |||||
10.10
15:30
Jedinstvo (Š)
Progres
2
1
|
10.10.2021 15:30 | Jedinstvo (Š) | 2 : 1 | Progres | |||||
10.10
15:30
Mladost
Vučje
3
1
|
10.10.2021 15:30 | Mladost | 3 : 1 | Vučje |
10.10
15:30
Mladi borac
Sloboda
3
2
|
10.10.2021 15:30 | Mladi borac | 3 : 2 | Sloboda | |||||
10.10
15:30
Sloga
Milanovo
4
1
|
10.10.2021 15:30 | Sloga | 4 : 1 | Milanovo | |||||
10.10
15:30
Moravac
Veliko Trnjane
1
5
|
10.10.2021 15:30 | Moravac | 1 : 5 | Veliko Trnjane | |||||
10.10
15:30
Železničar
BSK
3
1
|
10.10.2021 15:30 | Železničar | 3 : 1 | BSK | |||||
10.10
15:30
Jedinstvo (B)
OFK Morava
5
1
|
10.10.2021 15:30 | Jedinstvo (B) | 5 : 1 | OFK Morava | |||||
10.10
15:30
Real
Bobište
0
3
|
10.10.2021 15:30 | Real | 0 : 3 | Bobište |
10.10
15:00
Borac
Jastrebac
3
0
|
10.10.2021 15:00 | Borac | 3 : 0 | Jastrebac | |||||
10.10
15:00
Rad
Radnički 1924
1
2
|
10.10.2021 15:00 | Rad | 1 : 2 | Radnički 1924 | |||||
10.10
15:00
Moravac
Taskovići
1
6
|
10.10.2021 15:00 | Moravac | 1 : 6 | Taskovići | |||||
10.10
15:00
Zemljoradnik
Svrljig
0
0
|
10.10.2021 15:00 | Zemljoradnik | 0 : 0 | Svrljig | |||||
10.10
15:00
Toplica
Radnički 1947
5
4
|
10.10.2021 15:00 | Toplica | 5 : 4 | Radnički 1947 | |||||
10.10
15:00
Baličevac
Naisus 1977
1
0
|
10.10.2021 15:00 | Baličevac | 1 : 0 | Naisus 1977 |
10.10
15:30
Osnić
Rudar (P)
3
3
|
10.10.2021 15:30 | Osnić | 3 : 3 | Rudar (P) | |||||
10.10
15:30
OFK Rtanj
Graničar
1
1
|
10.10.2021 15:30 | OFK Rtanj | 1 : 1 | Graničar | |||||
10.10
15:30
Omladinac
Trebič
1
2
|
10.10.2021 15:30 | Omladinac | 1 : 2 | Trebič | |||||
10.10
15:30
FSU Kraljevica
Kosovo
2
0
|
10.10.2021 15:30 | FSU Kraljevica | 2 : 0 | Kosovo | |||||
10.10
15:30
Radnički 1946
Šljivar
4
0
|
10.10.2021 15:30 | Radnički 1946 | 4 : 0 | Šljivar | |||||
10.10
15:30
Velika Jasikova
Rudar Vrška Čuka
0
3
|
10.10.2021 15:30 | Velika Jasikova | 0 : 3 | Rudar Vrška Čuka | |||||
10.10
15:30
Sloga
Rtanj
4
3
|
10.10.2021 15:30 | Sloga | 4 : 3 | Rtanj |
10.10
15:00
Vinogradar
Mačkovac
1
0
|
10.10.2021 15:00 | Vinogradar | 1 : 0 | Mačkovac | |||||
10.10
15:00
Bošnjane
Mladost (T)
4
1
|
10.10.2021 15:00 | Bošnjane | 4 : 1 | Mladost (T) | |||||
10.10
15:00
Sloga (L)
Rubin
0
2
|
10.10.2021 15:00 | Sloga (L) | 0 : 2 | Rubin | |||||
10.10
15:00
FUD
Čitluk
3
3
|
10.10.2021 15:00 | FUD | 3 : 3 | Čitluk | |||||
10.10
15:00
Jastrebac (VŠ)
Temnić 1924
4
4
|
10.10.2021 15:00 | Jastrebac (VŠ) | 4 : 4 | Temnić 1924 | |||||
10.10
15:00
Sloga (D)
Sloga (Ć)
1
0
|
10.10.2021 15:00 | Sloga (D) | 1 : 0 | Sloga (Ć) | |||||
10.10
15:00
13. April
Sebečevac
1
8
|
10.10.2021 15:00 | 13. April | 1 : 8 | Sebečevac |
10.10
15:00
Mladost (BD)
Vojvodina (NM)
4
1
|
10.10.2021 15:00 | Mladost (BD) | 4 : 1 | Vojvodina (NM) | |||||
10.10
15:00
Rusanda
Napredak
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Rusanda | 2 : 1 | Napredak | |||||
10.10
15:00
Vojvodina (B)
Mladost (L)
1
0
|
10.10.2021 15:00 | Vojvodina (B) | 1 : 0 | Mladost (L) | |||||
10.10
15:00
ŽFK Banat
Polet
3
1
|
10.10.2021 15:00 | ŽFK Banat | 3 : 1 | Polet | |||||
10.10
15:00
ŽAK
ASK
3
0
|
10.10.2021 15:00 | ŽAK | 3 : 0 | ASK | |||||
10.10
15:00
Banat
Borac
3
0
|
10.10.2021 15:00 | Banat | 3 : 0 | Borac |
10.10
14:00
Partizan (M)
Kolare
1
4
|
10.10.2021 14:00 | Partizan (M) | 1 : 4 | Kolare | |||||
10.10
14:00
Budućnost (M)
Mladost
0
3
|
10.10.2021 14:00 | Budućnost (M) | 0 : 3 | Mladost | |||||
10.10
14:00
Budućnost (Đ)
Moravac 2015
8
1
|
10.10.2021 14:00 | Budućnost (Đ) | 8 : 1 | Moravac 2015 | |||||
10.10
14:00
Javor
Rudar (St)
2
1
|
10.10.2021 14:00 | Javor | 2 : 1 | Rudar (St) | |||||
10.10
14:00
Juhor (G)
Mladi Borac
2
1
|
10.10.2021 14:00 | Juhor (G) | 2 : 1 | Mladi Borac | |||||
10.10
14:00
Dragocvet
Napredak
3
1
|
10.10.2021 14:00 | Dragocvet | 3 : 1 | Napredak | |||||
10.10
14:00
Sloga
GFK Tabane
2
1
|
10.10.2021 14:00 | Sloga | 2 : 1 | GFK Tabane | |||||
10.10
14:00
Morava
OFK Juhor 2016
2
1
|
10.10.2021 14:00 | Morava | 2 : 1 | OFK Juhor 2016 |
10.10
15:00
Borac (K)
Vihor
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Borac (K) | 2 : 1 | Vihor | |||||
10.10
15:00
Sirakovo
Zvižd
1
6
|
10.10.2021 15:00 | Sirakovo | 1 : 6 | Zvižd | |||||
10.10
15:00
Budućnost (V)
Mladost (R)
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Budućnost (V) | 3 : 1 | Mladost (R) | |||||
10.10
15:00
Sloga (L)
Borac (Ž)
1
4
|
10.10.2021 15:00 | Sloga (L) | 1 : 4 | Borac (Ž) | |||||
10.10
15:00
Šapine
Krilaš
2
0
|
10.10.2021 15:00 | Šapine | 2 : 0 | Krilaš |
10.10
15:00
Željuša
Senjak
4
5
|
10.10.2021 15:00 | Željuša | 4 : 5 | Senjak | |||||
10.10
15:00
Spartak
Pobeda
5
0
|
10.10.2021 15:00 | Spartak | 5 : 0 | Pobeda |
10.10
15:00
Mladost
Krtinska
0
3
|
10.10.2021 15:00 | Mladost | 0 : 3 | Krtinska | |||||
10.10
15:00
OFK Budućnost
Budućnost (Z)
2
2
|
10.10.2021 15:00 | OFK Budućnost | 2 : 2 | Budućnost (Z) | |||||
10.10
18:00
BSK 1926
Turbina
7
0
|
10.10.2021 18:00 | BSK 1926 | 7 : 0 | Turbina | |||||
10.10
15:00
Omladinac
Barajevo
0
1
|
10.10.2021 15:00 | Omladinac | 0 : 1 | Barajevo | |||||
10.10
15:00
Lisović 1977
Radnički (R)
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Lisović 1977 | 2 : 1 | Radnički (R) |
10.10
15:00
Rabrovac
Velika Krsna
3
3
|
10.10.2021 15:00 | Rabrovac | 3 : 3 | Velika Krsna | |||||
10.10
15:00
Šumadija 1962
Zaklopača
1
0
|
10.10.2021 15:00 | Šumadija 1962 | 1 : 0 | Zaklopača | |||||
10.10
15:00
Vrčin
SUF Kovačevac 1956
4
1
|
10.10.2021 15:00 | Vrčin | 4 : 1 | SUF Kovačevac 1956 | |||||
10.10
15:00
Boleč
Pudarci
1
0
|
10.10.2021 15:00 | Boleč | 1 : 0 | Pudarci | |||||
10.10
15:00
Podunavac
Kaluđerica 1969
0
5
|
10.10.2021 15:00 | Podunavac | 0 : 5 | Kaluđerica 1969 | |||||
10.10
15:00
Dunavac
Napredak
6
2
|
10.10.2021 15:00 | Dunavac | 6 : 2 | Napredak |
10.10
15:00
Beograd Karaburma
Dunav
1
2
|
10.10.2021 15:00 | Beograd Karaburma | 1 : 2 | Dunav | |||||
10.10
15:00
Heroj Polet
Rakovica
1
1
|
10.10.2021 15:00 | Heroj Polet | 1 : 1 | Rakovica | |||||
10.10
11:00
Hajduk
Šećeranac Ada
7
1
|
10.10.2021 11:00 | Hajduk | 7 : 1 | Šećeranac Ada | |||||
10.10
15:00
Posavac Tišma
Milutinac
1
2
|
10.10.2021 15:00 | Posavac Tišma | 1 : 2 | Milutinac | |||||
10.10
15:00
Srem
Balkan Mirijevo
2
2
|
10.10.2021 15:00 | Srem | 2 : 2 | Balkan Mirijevo |
10.10
15:00
Mladost (P)
Jedinstvo
1
3
|
10.10.2021 15:00 | Mladost (P) | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
10.10
15:00
Šumadinac
Kolonija
4
2
|
10.10.2021 15:00 | Šumadinac | 4 : 2 | Kolonija | |||||
10.10
15:00
Pobeda 1926
Košutnjak
1
0
|
10.10.2021 15:00 | Pobeda 1926 | 1 : 0 | Košutnjak | |||||
10.10
15:00
Kutlovo
Slavija
1
1
|
10.10.2021 15:00 | Kutlovo | 1 : 1 | Slavija |
10.10
15:00
ZSK
OFK Senjak
1
1
|
10.10.2021 15:00 | ZSK | 1 : 1 | OFK Senjak | |||||
10.10
11:00
Toplica
Trlić
0
3
|
10.10.2021 11:00 | Toplica | 0 : 3 | Trlić | |||||
10.10
15:00
Dimitrije Tucović
Iskra
3
0
|
10.10.2021 15:00 | Dimitrije Tucović | 3 : 0 | Iskra | |||||
10.10
15:00
Mladost (D)
OFK Osečina
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Mladost (D) | 2 : 1 | OFK Osečina | |||||
10.10
11:00
Kačer
Banjani
3
1
|
10.10.2021 11:00 | Kačer | 3 : 1 | Banjani |
10.10
15:00
Planinac 1933
Mladost
6
3
|
10.10.2021 15:00 | Planinac 1933 | 6 : 3 | Mladost | |||||
10.10
15:00
Radnički 1936
Radnički 2020
0
0
|
10.10.2021 15:00 | Radnički 1936 | 0 : 0 | Radnički 2020 | |||||
10.10
15:00
Vulkan 1963
Proleter
2
0
|
10.10.2021 15:00 | Vulkan 1963 | 2 : 0 | Proleter | |||||
10.10
15:00
Morava
Omladinac
2
3
|
10.10.2021 15:00 | Morava | 2 : 3 | Omladinac | |||||
10.10
15:00
Čegar 1946
Crvena zastava
6
0
|
10.10.2021 15:00 | Čegar 1946 | 6 : 0 | Crvena zastava | |||||
10.10
15:00
Sloboda
Stevan Nešticki
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Sloboda | 3 : 1 | Stevan Nešticki |
10.10
15:30
Dragačevo
Morava
3
1
|
10.10.2021 15:30 | Dragačevo | 3 : 1 | Morava | |||||
10.10
15:30
Jedinstvo
Voćar
2
1
|
10.10.2021 15:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Voćar |
10.10
15:30
Orlovac 1932
Rakova
8
0
|
10.10.2021 15:30 | Orlovac 1932 | 8 : 0 | Rakova | |||||
10.10
15:30
Jedinstvo (GG)
Zadrugar
2
2
|
10.10.2021 15:30 | Jedinstvo (GG) | 2 : 2 | Zadrugar | |||||
10.10
15:30
Šumadija
Donja Vrbava
1
0
|
10.10.2021 15:30 | Šumadija | 1 : 0 | Donja Vrbava | |||||
10.10
15:30
Mladost
Rudar
1
1
|
10.10.2021 15:30 | Mladost | 1 : 1 | Rudar | |||||
10.10
15:30
Napredak
Ozrem
0
1
|
10.10.2021 15:30 | Napredak | 0 : 1 | Ozrem |
10.10
15:30
OFK Progorelica
Tavnik
1
7
|
10.10.2021 15:30 | OFK Progorelica | 1 : 7 | Tavnik | |||||
10.10
15:30
Zvezda
Ribnica
2
1
|
10.10.2021 15:30 | Zvezda | 2 : 1 | Ribnica | |||||
10.10
15:30
Omladinac (NS)
Radnik
2
1
|
10.10.2021 15:30 | Omladinac (NS) | 2 : 1 | Radnik | |||||
10.10
11:00
Proleter
OFK Ras
2
3
|
10.10.2021 11:00 | Proleter | 2 : 3 | OFK Ras | |||||
10.10
15:30
Koštampolje
Mataruge
0
1
|
10.10.2021 15:30 | Koštampolje | 0 : 1 | Mataruge | |||||
10.10
15:30
Ibar
Napredak
1
2
|
10.10.2021 15:30 | Ibar | 1 : 2 | Napredak | |||||
10.10
15:30
Budućnost
Jedinstvo 2017
2
3
|
10.10.2021 15:30 | Budućnost | 2 : 3 | Jedinstvo 2017 |
10.10
15:00
Jedinstvo (MZ)
Drina
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Jedinstvo (MZ) | 2 : 1 | Drina | |||||
10.10
15:00
Cer
Gučevo 1929
1
0
|
10.10.2021 15:00 | Cer | 1 : 0 | Gučevo 1929 | |||||
10.10
15:00
Hajduk Stanko
Karađorđe
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Hajduk Stanko | 2 : 1 | Karađorđe | |||||
10.10
15:00
Rudar
Majur
1
0
|
10.10.2021 15:00 | Rudar | 1 : 0 | Majur | |||||
10.10
15:00
Sloga
Lipolist
1
0
|
10.10.2021 15:00 | Sloga | 1 : 0 | Lipolist | |||||
10.10
15:00
Jedinstvo (Š)
Podrinje
2
2
|
10.10.2021 15:00 | Jedinstvo (Š) | 2 : 2 | Podrinje | |||||
10.10
11:00
Vidojevica
Milan Orlić
1
3
|
10.10.2021 11:00 | Vidojevica | 1 : 3 | Milan Orlić |
10.10
15:00
Omladinac
OFK Kotroman
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Omladinac | 2 : 1 | OFK Kotroman | |||||
10.10
15:00
Plavi Tok
Bakionica
2
6
|
10.10.2021 15:00 | Plavi Tok | 2 : 6 | Bakionica | |||||
10.10
15:00
Jedinstvo
Avijatičar Vranjani
2
2
|
10.10.2021 15:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Avijatičar Vranjani | |||||
10.10
15:00
Polet
Ježevica
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Polet | 2 : 1 | Ježevica |
10.10
15:00
Čajetina
Lazarica
0
1
|
10.10.2021 15:00 | Čajetina | 0 : 1 | Lazarica | |||||
10.10
15:00
Rampa
Crnokosa
1
4
|
10.10.2021 15:00 | Rampa | 1 : 4 | Crnokosa | |||||
10.10
15:00
Sloga
Prvi partizan
1
0
|
10.10.2021 15:00 | Sloga | 1 : 0 | Prvi partizan | |||||
10.10
15:00
Višesava
Tara
6
3
|
10.10.2021 15:00 | Višesava | 6 : 3 | Tara |
10.10
14:30
Mladost (B)
Lugina
2
4
|
10.10.2021 14:30 | Mladost (B) | 2 : 4 | Lugina | |||||
10.10
14:30
Čelik
Levosoje
0
0
|
10.10.2021 14:30 | Čelik | 0 : 0 | Levosoje | |||||
10.10
14:30
FSU Južna pruga
Mineralac
1
2
|
10.10.2021 14:30 | FSU Južna pruga | 1 : 2 | Mineralac | |||||
10.10
14:30
Radnički 2021
Mladost (S)
1
0
|
10.10.2021 14:30 | Radnički 2021 | 1 : 0 | Mladost (S) | |||||
10.10
14:30
Pavlovac
BSK Bujanovac
1
0
|
10.10.2021 14:30 | Pavlovac | 1 : 0 | BSK Bujanovac |
10.10
00:00
Jastrebac
Dobrič
5
1
|
10.10.2021 00:00 | Jastrebac | 5 : 1 | Dobrič | |||||
10.10
00:00
Spartak
Partizanski put
3
3
|
10.10.2021 00:00 | Spartak | 3 : 3 | Partizanski put | |||||
10.10
11:00
Akademija 10
OFK Kosanica
0
6
|
10.10.2021 11:00 | Akademija 10 | 0 : 6 | OFK Kosanica | |||||
10.10
00:00
Jug Bogdan
Kosovac
2
4
|
10.10.2021 00:00 | Jug Bogdan | 2 : 4 | Kosovac |
10.10
11:00
Dračić 2018
Lukavac
1
1
|
10.10.2021 11:00 | Dračić 2018 | 1 : 1 | Lukavac | |||||
10.10
11:00
Jadar 2013
Stari drugari
0
2
|
10.10.2021 11:00 | Jadar 2013 | 0 : 2 | Stari drugari | |||||
10.10
11:00
Mali korak
OFK Povlen
2
1
|
10.10.2021 11:00 | Mali korak | 2 : 1 | OFK Povlen | |||||
10.10
11:00
Popadić
Polet
0
1
|
10.10.2021 11:00 | Popadić | 0 : 1 | Polet | |||||
10.10
11:00
Rakac Stave
Tešnjar
3
0
|
10.10.2021 11:00 | Rakac Stave | 3 : 0 | Tešnjar | |||||
10.10
11:00
Kotešica
Junior Novo Naselje
3
2
|
10.10.2021 11:00 | Kotešica | 3 : 2 | Junior Novo Naselje |
10.10
15:00
Graničar
BSK
2
5
|
10.10.2021 15:00 | Graničar | 2 : 5 | BSK | |||||
10.10
15:00
Hajduk
Zadrugar
3
0
|
10.10.2021 15:00 | Hajduk | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
10.10
15:00
Mladost
Omladinac (B)
3
5
|
10.10.2021 15:00 | Mladost | 3 : 5 | Omladinac (B) | |||||
10.10
15:00
Polet
OFK Odžaci
2
2
|
10.10.2021 15:00 | Polet | 2 : 2 | OFK Odžaci | |||||
10.10
15:00
Aleksa Šantić
Dinamo 1923
4
0
|
10.10.2021 15:00 | Aleksa Šantić | 4 : 0 | Dinamo 1923 | |||||
10.10
15:00
Omladinac (D)
Terekveš
1
1
|
10.10.2021 15:00 | Omladinac (D) | 1 : 1 | Terekveš |
10.10
15:00
Omladinac
Ribnik
7
0
|
10.10.2021 15:00 | Omladinac | 7 : 0 | Ribnik | |||||
10.10
15:00
Kamenorezac 76
Donji Kopaonik
3
0
|
10.10.2021 15:00 | Kamenorezac 76 | 3 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
10.10
15:00
Velika Drenova
Mladost
3
0
|
10.10.2021 15:00 | Velika Drenova | 3 : 0 | Mladost |
10.10
15:00
Glogonj
Omladinac (D)
1
0
|
10.10.2021 15:00 | Glogonj | 1 : 0 | Omladinac (D) | |||||
10.10
15:00
Omladinac 1927
Radnički (B)
0
7
|
10.10.2021 15:00 | Omladinac 1927 | 0 : 7 | Radnički (B) | |||||
10.10
15:00
Unirea
Pobeda
7
1
|
10.10.2021 15:00 | Unirea | 7 : 1 | Pobeda | |||||
10.10
15:00
Mladost (V)
Mundial
6
1
|
10.10.2021 15:00 | Mladost (V) | 6 : 1 | Mundial |
10.10
15:00
Šarbane
Crvena Jabuka
3
3
|
10.10.2021 15:00 | Šarbane | 3 : 3 | Crvena Jabuka | |||||
10.10
15:00
Joševa
Mladost (V)
3
0
|
10.10.2021 15:00 | Joševa | 3 : 0 | Mladost (V) | |||||
10.10
15:00
Čučuge
Pepeljevac
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Čučuge | 2 : 1 | Pepeljevac | |||||
10.10
15:00
OFK Paljuvi
Polet (DL)
2
0
|
10.10.2021 15:00 | OFK Paljuvi | 2 : 0 | Polet (DL) | |||||
10.10
15:00
Tvrdojevac
Omladinac (K)
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Tvrdojevac | 2 : 1 | Omladinac (K) | |||||
10.10
15:00
Ratkovac
Pambukovica
2
0
|
10.10.2021 15:00 | Ratkovac | 2 : 0 | Pambukovica | |||||
10.10
15:00
Sovljak
Polet (T)
2
0
|
10.10.2021 15:00 | Sovljak | 2 : 0 | Polet (T) | |||||
10.10
15:00
Jedinstvo (M)
Nepričava
0
1
|
10.10.2021 15:00 | Jedinstvo (M) | 0 : 1 | Nepričava |
10.10
15:00
PSK Putinci
Jedinstvo
0
2
|
10.10.2021 15:00 | PSK Putinci | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
10.10
15:00
Fruškogorac
Graničar (O)
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Fruškogorac | 3 : 1 | Graničar (O) | |||||
10.10
15:00
Napredak
Rudar
7
1
|
10.10.2021 15:00 | Napredak | 7 : 1 | Rudar | |||||
10.10
15:00
Hajduk 1932
Polet
0
3
|
10.10.2021 15:00 | Hajduk 1932 | 0 : 3 | Polet | |||||
10.10
15:00
Šumar
Srem
0
3
|
10.10.2021 15:00 | Šumar | 0 : 3 | Srem | |||||
10.10
15:00
ČSK Čortanovci
Mladost
1
1
|
10.10.2021 15:00 | ČSK Čortanovci | 1 : 1 | Mladost |
10.10
15:00
Potisje
Lehel
5
1
|
10.10.2021 15:00 | Potisje | 5 : 1 | Lehel | |||||
10.10
15:00
Mladost
Partizan
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Mladost | 2 : 1 | Partizan | |||||
10.10
15:00
MSK
Zadrugar
1
2
|
10.10.2021 15:00 | MSK | 1 : 2 | Zadrugar | |||||
10.10
15:00
Naftagas
Bilećanin
1
2
|
10.10.2021 15:00 | Naftagas | 1 : 2 | Bilećanin | |||||
10.10
15:00
Radnički 1911
Tamiš
8
1
|
10.10.2021 15:00 | Radnički 1911 | 8 : 1 | Tamiš | |||||
10.10
15:00
OFK Gradnulica
OFK Stajićevo
4
0
|
10.10.2021 15:00 | OFK Gradnulica | 4 : 0 | OFK Stajićevo |
10.10
11:00
Gradac
Lemind 1953
0
3
|
10.10.2021 11:00 | Gradac | 0 : 3 | Lemind 1953 |
10.10
15:00
Antimon
Luk
4
0
|
10.10.2021 15:00 | Antimon | 4 : 0 | Luk | |||||
10.10
15:00
Velika Reka
TE Gučevo
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Velika Reka | 3 : 1 | TE Gučevo | |||||
10.10
15:00
Jedinstvo
Sloga
6
4
|
10.10.2021 15:00 | Jedinstvo | 6 : 4 | Sloga | |||||
10.10
15:00
Jelav
Jadar 1961
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Jelav | 2 : 1 | Jadar 1961 | |||||
10.10
15:00
Prva Iskra
Studenac
1
4
|
10.10.2021 15:00 | Prva Iskra | 1 : 4 | Studenac |
10.10
15:00
Posavina
Rojkovac
0
5
|
10.10.2021 15:00 | Posavina | 0 : 5 | Rojkovac | |||||
10.10
15:00
Jedinstvo
Partizan
4
1
|
10.10.2021 15:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Partizan | |||||
10.10
15:00
Munja
Pobednik
1
1
|
10.10.2021 15:00 | Munja | 1 : 1 | Pobednik | |||||
10.10
15:00
Duboko
Skela
2
7
|
10.10.2021 15:00 | Duboko | 2 : 7 | Skela | |||||
10.10
15:00
Rvati
Borac
1
6
|
10.10.2021 15:00 | Rvati | 1 : 6 | Borac |
10.10
14:30
Omladinac
Rudar
3
2
|
10.10.2021 14:30 | Omladinac | 3 : 2 | Rudar | |||||
10.10
14:30
Sloga
Radnički
3
0
|
10.10.2021 14:30 | Sloga | 3 : 0 | Radnički | |||||
10.10
14:30
Pomoravlje
Donja Mutnica
2
4
|
10.10.2021 14:30 | Pomoravlje | 2 : 4 | Donja Mutnica |
10.10
15:00
Busije
Dedinje
1
0
|
10.10.2021 15:00 | Busije | 1 : 0 | Dedinje | |||||
10.10
15:00
BUSK
Velika Moštanica
1
4
|
10.10.2021 15:00 | BUSK | 1 : 4 | Velika Moštanica | |||||
10.10
11:00
13. maj
Novi Beograd
0
0
|
10.10.2021 11:00 | 13. maj | 0 : 0 | Novi Beograd | |||||
10.10
15:00
Šumadinac
Borac
2
0
|
10.10.2021 15:00 | Šumadinac | 2 : 0 | Borac | |||||
10.10
10:00
Bežanija
Sinđelić 2012
2
3
|
10.10.2021 10:00 | Bežanija | 2 : 3 | Sinđelić 2012 | |||||
10.10
15:00
Zmaj Novi grad
Železnik 1930
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Zmaj Novi grad | 2 : 1 | Železnik 1930 |
10.10
15:00
Bratstvo
Pionir
1
0
|
10.10.2021 15:00 | Bratstvo | 1 : 0 | Pionir | |||||
10.10
15:00
Avala 1939
Resnik
3
2
|
10.10.2021 15:00 | Avala 1939 | 3 : 2 | Resnik | |||||
10.10
11:00
Mladi proleter
Pinosava
2
1
|
10.10.2021 11:00 | Mladi proleter | 2 : 1 | Pinosava |
10.10
15:00
21. oktobar
Divostin
1
3
|
10.10.2021 15:00 | 21. oktobar | 1 : 3 | Divostin | |||||
10.10
11:00
Kragujevac
Seljak
0
1
|
10.10.2021 11:00 | Kragujevac | 0 : 1 | Seljak | |||||
10.10
15:00
OFK Bagremar
Stanovo 1941
0
4
|
10.10.2021 15:00 | OFK Bagremar | 0 : 4 | Stanovo 1941 | |||||
10.10
15:00
OFK Žeželj
Jadran
4
1
|
10.10.2021 15:00 | OFK Žeželj | 4 : 1 | Jadran | |||||
10.10
15:00
Ćava
Dobrača
5
0
|
10.10.2021 15:00 | Ćava | 5 : 0 | Dobrača |
10.10
15:30
Šumadija
Feniks
2
3
|
10.10.2021 15:30 | Šumadija | 2 : 3 | Feniks | |||||
10.10
11:00
Karađorđe
Mladost (P)
3
0
|
10.10.2021 11:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Mladost (P) | |||||
10.10
15:30
Borac
Kruševica 1980
1
1
|
10.10.2021 15:30 | Borac | 1 : 1 | Kruševica 1980 |
10.10
14:30
Mladost (G)
Morava
0
1
|
10.10.2021 14:30 | Mladost (G) | 0 : 1 | Morava | |||||
10.10
14:30
Vinorača
Šantarovac
5
5
|
10.10.2021 14:30 | Vinorača | 5 : 5 | Šantarovac | |||||
10.10
14:30
Trnava
Ursule
4
2
|
10.10.2021 14:30 | Trnava | 4 : 2 | Ursule | |||||
10.10
14:30
Osaonica
Kupinovac
2
1
|
10.10.2021 14:30 | Osaonica | 2 : 1 | Kupinovac | |||||
10.10
14:30
Mladost (T)
Bratstvo
4
1
|
10.10.2021 14:30 | Mladost (T) | 4 : 1 | Bratstvo |
10.10
15:30
Šamot
Borac
1
3
|
10.10.2021 15:30 | Šamot | 1 : 3 | Borac | |||||
10.10
11:00
Trešnjevica
Šumadinac
0
4
|
10.10.2021 11:00 | Trešnjevica | 0 : 4 | Šumadinac | |||||
10.10
15:30
Venčani
Mladost (J)
1
0
|
10.10.2021 15:30 | Venčani | 1 : 0 | Mladost (J) | |||||
10.10
11:00
Gorski Car
Kopljari
1
1
|
10.10.2021 11:00 | Gorski Car | 1 : 1 | Kopljari | |||||
10.10
15:30
Tulež
Kalipolje
2
4
|
10.10.2021 15:30 | Tulež | 2 : 4 | Kalipolje | |||||
10.10
11:00
B 2000
Mladost (R)
2
0
|
10.10.2021 11:00 | B 2000 | 2 : 0 | Mladost (R) |
10.10
15:00
Slavija (P)
Kulpin
2
0
|
10.10.2021 15:00 | Slavija (P) | 2 : 0 | Kulpin | |||||
10.10
15:00
Bačka (D)
Bački Hajduk
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Bačka (D) | 2 : 1 | Bački Hajduk | |||||
10.10
15:00
Mladost
Orlovi
1
2
|
10.10.2021 15:00 | Mladost | 1 : 2 | Orlovi | |||||
10.10
15:00
Maglić
Borac
4
0
|
10.10.2021 15:00 | Maglić | 4 : 0 | Borac | |||||
10.10
15:00
Krivanj
Slavija (B)
6
1
|
10.10.2021 15:00 | Krivanj | 6 : 1 | Slavija (B) |
10.10
15:00
Petlovača
Mladost
2
0
|
10.10.2021 15:00 | Petlovača | 2 : 0 | Mladost | |||||
10.10
15:00
Gorki
Duško
1
3
|
10.10.2021 15:00 | Gorki | 1 : 3 | Duško | |||||
10.10
15:00
Budućnost (Z)
Budućnost (PD)
4
0
|
10.10.2021 15:00 | Budućnost (Z) | 4 : 0 | Budućnost (PD) | |||||
10.10
15:00
Mladi borac
Stojan Lazarac
1
5
|
10.10.2021 15:00 | Mladi borac | 1 : 5 | Stojan Lazarac | |||||
10.10
15:00
Napredak
Sloga
1
2
|
10.10.2021 15:00 | Napredak | 1 : 2 | Sloga | |||||
10.10
15:00
Omladinac
Torpedo
5
2
|
10.10.2021 15:00 | Omladinac | 5 : 2 | Torpedo |
10.10
15:30
Granit
Gruža
1
0
|
10.10.2021 15:30 | Granit | 1 : 0 | Gruža | |||||
10.10
15:30
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (D)
0
0
|
10.10.2021 15:30 | Jedinstvo (G) | 0 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
10.10
11:00
Mineral 2015
Popovići Vrnjci
2
0
|
10.10.2021 11:00 | Mineral 2015 | 2 : 0 | Popovići Vrnjci | |||||
10.10
15:30
Omladinac
Jovo Kursula
0
0
|
10.10.2021 15:30 | Omladinac | 0 : 0 | Jovo Kursula | |||||
10.10
15:30
Apolon 2018
Mlada krila
6
2
|
10.10.2021 15:30 | Apolon 2018 | 6 : 2 | Mlada krila | |||||
10.10
11:00
Studen Vitez
Kraljevo Hajduk
2
1
|
10.10.2021 11:00 | Studen Vitez | 2 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
10.10
15:30
Lazac
Miločajac
2
3
|
10.10.2021 15:30 | Lazac | 2 : 3 | Miločajac |
10.10
15:00
OFK Letnjikovac 1983
Dobrava
1
1
|
10.10.2021 15:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 1 : 1 | Dobrava | |||||
10.10
15:00
Sloga (M)
Mladost (PP)
1
6
|
10.10.2021 15:00 | Sloga (M) | 1 : 6 | Mladost (PP) | |||||
10.10
15:00
Pričinović
Mrovska
2
0
|
10.10.2021 15:00 | Pričinović | 2 : 0 | Mrovska | |||||
10.10
15:00
Dobrava Žabar 2020
Šipurske livade
1
3
|
10.10.2021 15:00 | Dobrava Žabar 2020 | 1 : 3 | Šipurske livade | |||||
10.10
15:00
Trešnjevka
Vojvoda Stepa Stepanović
5
1
|
10.10.2021 15:00 | Trešnjevka | 5 : 1 | Vojvoda Stepa Stepanović |
10.10
15:00
Novoselac
Sloga 1948
0
3
|
10.10.2021 15:00 | Novoselac | 0 : 3 | Sloga 1948 | |||||
10.10
15:00
Mladost
Sloga (DT)
6
4
|
10.10.2021 15:00 | Mladost | 6 : 4 | Sloga (DT) | |||||
10.10
15:00
Vrtište
Jasenovik 2018
3
3
|
10.10.2021 15:00 | Vrtište | 3 : 3 | Jasenovik 2018 | |||||
10.10
15:00
Mezgraja
Supovac
4
2
|
10.10.2021 15:00 | Mezgraja | 4 : 2 | Supovac | |||||
10.10
15:00
Real Niš
Spartak
9
0
|
10.10.2021 15:00 | Real Niš | 9 : 0 | Spartak | |||||
10.10
15:00
Mramor
Standard 2021
8
0
|
10.10.2021 15:00 | Mramor | 8 : 0 | Standard 2021 |
10.10
15:00
2. Oktobar
1. Oktobar
3
1
|
10.10.2021 15:00 | 2. Oktobar | 3 : 1 | 1. Oktobar | |||||
10.10
15:00
Proleter
Omladinac
5
3
|
10.10.2021 15:00 | Proleter | 5 : 3 | Omladinac | |||||
10.10
15:00
Roham
Terekveš
1
4
|
10.10.2021 15:00 | Roham | 1 : 4 | Terekveš | |||||
10.10
15:00
SU Podgrmeč
Jedinstvo (NB)
0
2
|
10.10.2021 15:00 | SU Podgrmeč | 0 : 2 | Jedinstvo (NB) |
10.10
15:00
Stig 1955
Polet (V)
2
0
|
10.10.2021 15:00 | Stig 1955 | 2 : 0 | Polet (V) | |||||
10.10
15:00
Dizel
Barič
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Dizel | 2 : 1 | Barič | |||||
10.10
15:00
Mladi Borac
Mlava (B)
3
4
|
10.10.2021 15:00 | Mladi Borac | 3 : 4 | Mlava (B) | |||||
10.10
15:00
Napredak 1934
Ljubičevo
7
1
|
10.10.2021 15:00 | Napredak 1934 | 7 : 1 | Ljubičevo | |||||
10.10
15:00
BSK 1931
Batovac
1
2
|
10.10.2021 15:00 | BSK 1931 | 1 : 2 | Batovac | |||||
10.10
15:00
Beli Orao
OFK Braničevo
3
0
|
10.10.2021 15:00 | Beli Orao | 3 : 0 | OFK Braničevo |
10.10
15:00
Zadrugar 1947
Soko
4
1
|
10.10.2021 15:00 | Zadrugar 1947 | 4 : 1 | Soko | |||||
10.10
15:00
Mlava (ML)
Jasenovac
1
1
|
10.10.2021 15:00 | Mlava (ML) | 1 : 1 | Jasenovac | |||||
10.10
15:00
Integral
Manastirica
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Integral | 2 : 1 | Manastirica | |||||
10.10
15:00
Jedinstvo (S)
Trgovački
2
3
|
10.10.2021 15:00 | Jedinstvo (S) | 2 : 3 | Trgovački | |||||
10.10
15:00
Rade Milošević
Pobeda 1953
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Rade Milošević | 2 : 1 | Pobeda 1953 | |||||
10.10
15:00
Napredak (S)
Bata Bulić
5
1
|
10.10.2021 15:00 | Napredak (S) | 5 : 1 | Bata Bulić |
10.10
15:00
Veliki Suvodol
Borac
1
5
|
10.10.2021 15:00 | Veliki Suvodol | 1 : 5 | Borac | |||||
10.10
15:00
Lokomotiva
Mladost (MS)
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Lokomotiva | 3 : 1 | Mladost (MS) | |||||
10.10
11:00
Nišavac
Sloga
1
3
|
10.10.2021 11:00 | Nišavac | 1 : 3 | Sloga |
10.10
11:00
Škriljac
Tempo
4
0
|
10.10.2021 11:00 | Škriljac | 4 : 0 | Tempo | |||||
10.10
11:00
Rutevac
Jedinstvo
0
3
|
10.10.2021 11:00 | Rutevac | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
10.10
15:00
Rudar 2016
Sloga
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Rudar 2016 | 2 : 1 | Sloga | |||||
10.10
11:00
Ratar
OFK Sloga
1
3
|
10.10.2021 11:00 | Ratar | 1 : 3 | OFK Sloga |
10.10
15:00
Badljevica
Proleter 1947
2
6
|
10.10.2021 15:00 | Badljevica | 2 : 6 | Proleter 1947 | |||||
10.10
15:00
Lunjevac
Landol
3
2
|
10.10.2021 15:00 | Lunjevac | 3 : 2 | Landol | |||||
10.10
15:00
Godomin
Vožd 2020
5
1
|
10.10.2021 15:00 | Godomin | 5 : 1 | Vožd 2020 | |||||
10.10
15:00
Budućnost
Crvena zvezda
1
3
|
10.10.2021 15:00 | Budućnost | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
10.10
15:00
Jezava
Stari Hrast 2018
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Jezava | 3 : 1 | Stari Hrast 2018 |
10.10
15:00
Radnički
Bjelica
5
5
|
10.10.2021 15:00 | Radnički | 5 : 5 | Bjelica | |||||
10.10
15:00
Bratstvo
Jelica
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Jelica | |||||
10.10
15:00
Sloga
Vrelo
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Sloga | 3 : 1 | Vrelo | |||||
10.10
15:00
Devići
Gradina
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Devići | 2 : 1 | Gradina |
10.10
15:00
Tromeđa
Hajduk
1
2
|
10.10.2021 15:00 | Tromeđa | 1 : 2 | Hajduk | |||||
10.10
15:00
Čoka
Graničar
2
0
|
10.10.2021 15:00 | Čoka | 2 : 0 | Graničar | |||||
10.10
15:00
Šampion
Slavija
0
0
|
10.10.2021 15:00 | Šampion | 0 : 0 | Slavija | |||||
10.10
15:00
Tisa
Jadran
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Tisa | 2 : 1 | Jadran |
10.10
15:00
Zmaj
Erdevik 2017
6
2
|
10.10.2021 15:00 | Zmaj | 6 : 2 | Erdevik 2017 | |||||
10.10
10:00
Fruška Gora
LSK Laćarak
1
4
|
10.10.2021 10:00 | Fruška Gora | 1 : 4 | LSK Laćarak | |||||
10.10
15:00
OFK Zeka Buljubaša
Srem
3
0
|
10.10.2021 15:00 | OFK Zeka Buljubaša | 3 : 0 | Srem | |||||
10.10
15:00
Jedinstvo
Hajduk
2
0
|
10.10.2021 15:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Hajduk | |||||
10.10
15:00
Graničar (K)
OFK Bikić
1
3
|
10.10.2021 15:00 | Graničar (K) | 1 : 3 | OFK Bikić | |||||
10.10
15:00
Graničar (A)
BSK
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Graničar (A) | 3 : 1 | BSK |
10.10
15:00
Ozremica
Backovac Junajted
0
1
|
10.10.2021 15:00 | Ozremica | 0 : 1 | Backovac Junajted | |||||
10.10
15:00
Jablanica
Omladinac
3
0
|
10.10.2021 15:00 | Jablanica | 3 : 0 | Omladinac | |||||
10.10
15:00
Lunjevica
FC Stella Rossa
4
3
|
10.10.2021 15:00 | Lunjevica | 4 : 3 | FC Stella Rossa | |||||
10.10
15:00
Takovski Ustanak
Velereč 94
0
7
|
10.10.2021 15:00 | Takovski Ustanak | 0 : 7 | Velereč 94 | |||||
10.10
15:00
Šilopaj
Majdan
1
3
|
10.10.2021 15:00 | Šilopaj | 1 : 3 | Majdan | |||||
10.10
15:00
Brezak
Semedraž
5
2
|
10.10.2021 15:00 | Brezak | 5 : 2 | Semedraž |
10.10
Balajnac 2019
Arbanasce
1
5
|
10.10.2021 | Balajnac 2019 | 1 : 5 | Arbanasce | |||||
10.10
Jastrebac 1979
Lepaja 2018
4
1
|
10.10.2021 | Jastrebac 1979 | 4 : 1 | Lepaja 2018 |
10.10
15:30
Elektrovojvodina
Hajduk 1950
3
0
|
10.10.2021 15:30 | Elektrovojvodina | 3 : 0 | Hajduk 1950 | |||||
10.10
15:30
Žednik
Čantavir
0
3
|
10.10.2021 15:30 | Žednik | 0 : 3 | Čantavir | |||||
10.10
15:30
Solid
Palić
1
2
|
10.10.2021 15:30 | Solid | 1 : 2 | Palić | |||||
10.10
15:30
Udarnik Višnjevac
Lokomotiva
3
1
|
10.10.2021 15:30 | Udarnik Višnjevac | 3 : 1 | Lokomotiva |
10.10
15:00
Banat (D)
Ratar
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Banat (D) | 3 : 1 | Ratar | |||||
10.10
15:00
Borac (VS)
Ševac
1
0
|
10.10.2021 15:00 | Borac (VS) | 1 : 0 | Ševac | |||||
10.10
15:00
Vitorul
Polet
1
3
|
10.10.2021 15:00 | Vitorul | 1 : 3 | Polet | |||||
10.10
15:00
Karaš (K)
Karaš (J)
1
2
|
10.10.2021 15:00 | Karaš (K) | 1 : 2 | Karaš (J) | |||||
10.10
15:00
Graničar
Dunav
1
2
|
10.10.2021 15:00 | Graničar | 1 : 2 | Dunav | |||||
10.10
15:00
Banat (I)
Omladinac
7
1
|
10.10.2021 15:00 | Banat (I) | 7 : 1 | Omladinac |
10.10
15:00
Budućnost 1948
Udarnik
0
2
|
10.10.2021 15:00 | Budućnost 1948 | 0 : 2 | Udarnik | |||||
10.10
15:00
Bukovac
Selevac 1919
6
0
|
10.10.2021 15:00 | Bukovac | 6 : 0 | Selevac 1919 |
10.10
00:00
Obilić
Bresje Superior
2
2
|
10.10.2021 00:00 | Obilić | 2 : 2 | Bresje Superior | |||||
10.10
00:00
Mladost
Omladinac
1
3
|
10.10.2021 00:00 | Mladost | 1 : 3 | Omladinac | |||||
10.10
00:00
Karadjordje
Sloga
1
6
|
10.10.2021 00:00 | Karadjordje | 1 : 6 | Sloga |
10.10
15:00
Marina Kutina
10. februar
5
0
|
10.10.2021 15:00 | Marina Kutina | 5 : 0 | 10. februar | |||||
10.10
11:00
Mekiš
Moravac
0
3
|
10.10.2021 11:00 | Mekiš | 0 : 3 | Moravac |
10.10
Tomislavci
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
3
2
|
10.10.2021 | Tomislavci | 3 : 2 | Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo | |||||
10.10
Jedinstvo
Slavija
1
0
|
10.10.2021 | Jedinstvo | 1 : 0 | Slavija | |||||
10.10
Proleter
Mladost
6
3
|
10.10.2021 | Proleter | 6 : 3 | Mladost | |||||
10.10
Pobeda
Eđšeg
2
2
|
10.10.2021 | Pobeda | 2 : 2 | Eđšeg |
10.10
15:00
Krivelj
OFK Tamnič
4
1
|
10.10.2021 15:00 | Krivelj | 4 : 1 | OFK Tamnič | |||||
10.10
15:00
OFK Sikole
Mladost
3
4
|
10.10.2021 15:00 | OFK Sikole | 3 : 4 | Mladost |
10.10
15:00
Egeta
Lokomotiva
1
1
|
10.10.2021 15:00 | Egeta | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
10.10
15:00
Kladušnica
Koča Anđelković
5
2
|
10.10.2021 15:00 | Kladušnica | 5 : 2 | Koča Anđelković |
10.10
15:30
Napredak
Glumač
4
1
|
10.10.2021 15:30 | Napredak | 4 : 1 | Glumač | |||||
10.10
12:00
Gorobilje
Knjaz
0
0
|
10.10.2021 12:00 | Gorobilje | 0 : 0 | Knjaz | |||||
10.10
12:30
Dobrinjac
Duškovci
2
1
|
10.10.2021 12:30 | Dobrinjac | 2 : 1 | Duškovci |
10.10
14:00
Kriva Reka
Soko
2
6
|
10.10.2021 14:00 | Kriva Reka | 2 : 6 | Soko |
10.10
11:00
Modrica
Gaglovo
2
1
|
10.10.2021 11:00 | Modrica | 2 : 1 | Gaglovo | |||||
10.10
15:00
Padež
Žabare
0
1
|
10.10.2021 15:00 | Padež | 0 : 1 | Žabare | |||||
10.10
15:00
Naupare
Kapidžija
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Naupare | 3 : 1 | Kapidžija | |||||
10.10
15:00
Bukovica
Makrešane
5
0
|
10.10.2021 15:00 | Bukovica | 5 : 0 | Makrešane | |||||
10.10
15:00
Borac
Konjuh
5
1
|
10.10.2021 15:00 | Borac | 5 : 1 | Konjuh | |||||
10.10
15:00
Mudrakovac
Dedina
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Mudrakovac | 2 : 1 | Dedina |
10.10
15:30
Čenej
Obilić
7
1
|
10.10.2021 15:30 | Čenej | 7 : 1 | Obilić | |||||
10.10
15:30
Vinogradar
Miletić
7
3
|
10.10.2021 15:30 | Vinogradar | 7 : 3 | Miletić | |||||
10.10
15:30
Sloga
Bačka
1
1
|
10.10.2021 15:30 | Sloga | 1 : 1 | Bačka | |||||
10.10
15:30
Borac
Proleter
1
5
|
10.10.2021 15:30 | Borac | 1 : 5 | Proleter | |||||
10.10
10:00
Moskva
Hajduk (G)
1
4
|
10.10.2021 10:00 | Moskva | 1 : 4 | Hajduk (G) | |||||
10.10
15:30
OFK Hajduk
Titel
2
3
|
10.10.2021 15:30 | OFK Hajduk | 2 : 3 | Titel | |||||
10.10
15:30
Susek
Železničar
4
0
|
10.10.2021 15:30 | Susek | 4 : 0 | Železničar | |||||
10.10
15:30
OFK Sirig
Hajduk (Č)
3
1
|
10.10.2021 15:30 | OFK Sirig | 3 : 1 | Hajduk (Č) |
10.10
15:00
OFK Brestač
Lovac
7
0
|
10.10.2021 15:00 | OFK Brestač | 7 : 0 | Lovac | |||||
10.10
15:00
Kupinovo
Sloven
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Kupinovo | 2 : 1 | Sloven | |||||
10.10
15:00
Mladost 1935
Vitez
3
0
|
10.10.2021 15:00 | Mladost 1935 | 3 : 0 | Vitez |
10.10
15:00
KSK Konak 1926
Jedinstvo 2014
1
9
|
10.10.2021 15:00 | KSK Konak 1926 | 1 : 9 | Jedinstvo 2014 | |||||
10.10
15:00
Borac
Proleter
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Borac | 3 : 1 | Proleter | |||||
10.10
15:00
Sloga
Zlatica
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Sloga | 3 : 1 | Zlatica |
10.10
15:00
OFK Urovci
Ljubinić
4
3
|
10.10.2021 15:00 | OFK Urovci | 4 : 3 | Ljubinić | |||||
10.10
15:00
Proleter
Rekreativo
0
5
|
10.10.2021 15:00 | Proleter | 0 : 5 | Rekreativo | |||||
10.10
15:00
Crvena zastava
Sloga
6
2
|
10.10.2021 15:00 | Crvena zastava | 6 : 2 | Sloga |
10.10
15:00
Petrovac 74
Provo 2015
8
0
|
10.10.2021 15:00 | Petrovac 74 | 8 : 0 | Provo 2015 | |||||
10.10
11:00
Mladost (Z)
Hajduk
1
0
|
10.10.2021 11:00 | Mladost (Z) | 1 : 0 | Hajduk | |||||
10.10
11:00
Verko
Polet
2
3
|
10.10.2021 11:00 | Verko | 2 : 3 | Polet | |||||
10.10
15:00
Belpos
Torpedo
3
0
|
10.10.2021 15:00 | Belpos | 3 : 0 | Torpedo | |||||
10.10
11:00
Bobovik
Jedinstvo 2014
4
1
|
10.10.2021 11:00 | Bobovik | 4 : 1 | Jedinstvo 2014 |
10.10
15:00
Veliki Borak
Rušanj
1
4
|
10.10.2021 15:00 | Veliki Borak | 1 : 4 | Rušanj | |||||
10.10
15:00
OFK Boždarevac
Vranić
2
3
|
10.10.2021 15:00 | OFK Boždarevac | 2 : 3 | Vranić |
10.10
15:00
Hajduk 1936
Bukorovac
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Hajduk 1936 | 2 : 1 | Bukorovac | |||||
10.10
15:00
Azbest
Šumadija
3
0
|
10.10.2021 15:00 | Azbest | 3 : 0 | Šumadija | |||||
10.10
15:00
Kremenac
Jovanovac
1
0
|
10.10.2021 15:00 | Kremenac | 1 : 0 | Jovanovac |
10.10
15:30
Sloga Obrva
Stubal
2
1
|
10.10.2021 15:30 | Sloga Obrva | 2 : 1 | Stubal | |||||
10.10
15:30
Morava (S)
Šumadija
3
4
|
10.10.2021 15:30 | Morava (S) | 3 : 4 | Šumadija | |||||
10.10
15:30
Mladost 1925
Mladost 1981
5
1
|
10.10.2021 15:30 | Mladost 1925 | 5 : 1 | Mladost 1981 | |||||
10.10
15:30
Zgodačica
Milakovac 2018
2
3
|
10.10.2021 15:30 | Zgodačica | 2 : 3 | Milakovac 2018 |
10.10
10:30
Biljanovac
Budućnost
2
0
|
10.10.2021 10:30 | Biljanovac | 2 : 0 | Budućnost | |||||
10.10
15:30
Magnohrom
Partizan (V)
4
2
|
10.10.2021 15:30 | Magnohrom | 4 : 2 | Partizan (V) |
10.10
20:00
Parcane
Omladinac (V)
2
3
|
10.10.2021 20:00 | Parcane | 2 : 3 | Omladinac (V) | |||||
10.10
11:00
Bresno Polje
Borjak 2013
5
2
|
10.10.2021 11:00 | Bresno Polje | 5 : 2 | Borjak 2013 | |||||
10.10
11:00
Stara Čaršija
Šampion 2013
0
1
|
10.10.2021 11:00 | Stara Čaršija | 0 : 1 | Šampion 2013 | |||||
10.10
11:00
Gradac
Ratajac
3
2
|
10.10.2021 11:00 | Gradac | 3 : 2 | Ratajac |
10.10
15:00
Borac
Jedinstvo
6
1
|
10.10.2021 15:00 | Borac | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.10
15:00
Polet
Donji Petrovci
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Polet | 3 : 1 | Donji Petrovci | |||||
10.10
15:00
Hrtkovci
Fruškogorac
4
3
|
10.10.2021 15:00 | Hrtkovci | 4 : 3 | Fruškogorac |
10.10
15:00
Vojvodina
Car Uroš
1
0
|
10.10.2021 15:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Car Uroš | |||||
10.10
15:00
27. Oktobar
Borac
4
0
|
10.10.2021 15:00 | 27. Oktobar | 4 : 0 | Borac | |||||
10.10
15:00
Sloga (K)
Planinac
0
6
|
10.10.2021 15:00 | Sloga (K) | 0 : 6 | Planinac | |||||
10.10
15:00
Sloga (M)
Dunav
0
1
|
10.10.2021 15:00 | Sloga (M) | 0 : 1 | Dunav |
10.10
15:00
Jedinstvo Lemeš
Polet
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Jedinstvo Lemeš | 2 : 1 | Polet | |||||
10.10
15:00
PIK
Dinamo
5
1
|
10.10.2021 15:00 | PIK | 5 : 1 | Dinamo |
10.10
14:00
Omladinac
OFK Dragoševac
4
3
|
10.10.2021 14:00 | Omladinac | 4 : 3 | OFK Dragoševac | |||||
10.10
14:00
Sloboda
Domaćin
3
0
|
10.10.2021 14:00 | Sloboda | 3 : 0 | Domaćin | |||||
10.10
14:00
Jedinstvo
Belica
6
1
|
10.10.2021 14:00 | Jedinstvo | 6 : 1 | Belica |
10.10
11:00
Strelac 001
OFK Takovo
0
2
|
10.10.2021 11:00 | Strelac 001 | 0 : 2 | OFK Takovo | |||||
10.10
11:00
Budućnost 1995
Tulari
1
1
|
10.10.2021 11:00 | Budućnost 1995 | 1 : 1 | Tulari | |||||
10.10
11:00
Vukona
Dokmir
1
2
|
10.10.2021 11:00 | Vukona | 1 : 2 | Dokmir | |||||
10.10
11:00
Zvizdar 2012
Brezovica
0
3
|
10.10.2021 11:00 | Zvizdar 2012 | 0 : 3 | Brezovica | |||||
10.10
11:00
Vrelo
Gunjevac
1
1
|
10.10.2021 11:00 | Vrelo | 1 : 1 | Gunjevac |
10.10
15:00
Jedinstvo (M)
Bratstvo
7
0
|
10.10.2021 15:00 | Jedinstvo (M) | 7 : 0 | Bratstvo | |||||
10.10
15:00
Jednota
Borac
4
1
|
10.10.2021 15:00 | Jednota | 4 : 1 | Borac | |||||
10.10
15:00
Napredak
Jedinstvo (lj)
5
1
|
10.10.2021 15:00 | Napredak | 5 : 1 | Jedinstvo (lj) | |||||
10.10
15:00
Omladinac
OFK Bingula
0
2
|
10.10.2021 15:00 | Omladinac | 0 : 2 | OFK Bingula | |||||
10.10
15:00
Sinđelić
Graničar
1
1
|
10.10.2021 15:00 | Sinđelić | 1 : 1 | Graničar |
10.10
15:00
Železničar
ISK Izvor
1
1
|
10.10.2021 15:00 | Železničar | 1 : 1 | ISK Izvor | |||||
10.10
15:00
Napredak (St)
Borac 1950
0
1
|
10.10.2021 15:00 | Napredak (St) | 0 : 1 | Borac 1950 | |||||
10.10
15:00
BSK
Polet
3
0
|
10.10.2021 15:00 | BSK | 3 : 0 | Polet | |||||
10.10
15:00
Istok 63
Radnik
3
0
|
10.10.2021 15:00 | Istok 63 | 3 : 0 | Radnik |
10.10
15:00
Sloboda
Potočac
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Sloboda | 3 : 1 | Potočac | |||||
10.10
15:00
Budućnost
Moravac
0
2
|
10.10.2021 15:00 | Budućnost | 0 : 2 | Moravac | |||||
10.10
15:00
Zemljoradnik
Razvitak
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Zemljoradnik | 3 : 1 | Razvitak |
10.10
15:00
Borac
Jedinstvo
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Borac | 2 : 1 | Jedinstvo |
10.10
15:00
OFK Radnički
Sloboda
3
0
|
10.10.2021 15:00 | OFK Radnički | 3 : 0 | Sloboda |
10.10
15:00
20. Oktobar
Proleter
8
3
|
10.10.2021 15:00 | 20. Oktobar | 8 : 3 | Proleter | |||||
10.10
15:00
OFK Polet
Šumadinac
1
2
|
10.10.2021 15:00 | OFK Polet | 1 : 2 | Šumadinac |
10.10
15:00
Dunavac 1929
Mladost 1970
3
0
|
10.10.2021 15:00 | Dunavac 1929 | 3 : 0 | Mladost 1970 | |||||
10.10
15:00
Borac 2016
Radnički
0
3
|
10.10.2021 15:00 | Borac 2016 | 0 : 3 | Radnički | |||||
10.10
15:00
Ram
Kumane
6
1
|
10.10.2021 15:00 | Ram | 6 : 1 | Kumane | |||||
10.10
15:00
Mirko Tomić
Polet
3
0
|
10.10.2021 15:00 | Mirko Tomić | 3 : 0 | Polet | |||||
10.10
15:00
Sloga TOP
Pek
0
1
|
10.10.2021 15:00 | Sloga TOP | 0 : 1 | Pek |
10.10
11:00
Sloga (V)
OFK Stublenica
1
3
|
10.10.2021 11:00 | Sloga (V) | 1 : 3 | OFK Stublenica | |||||
10.10
11:00
Murgaš 2012
Brgule
0
1
|
10.10.2021 11:00 | Murgaš 2012 | 0 : 1 | Brgule | |||||
10.10
11:00
Trnjaci 2021
Kalenić
1
3
|
10.10.2021 11:00 | Trnjaci 2021 | 1 : 3 | Kalenić | |||||
10.10
11:00
Kolubara (LP)
Rudar 1945
2
5
|
10.10.2021 11:00 | Kolubara (LP) | 2 : 5 | Rudar 1945 |
10.10
15:30
Mladost (CK)
Pobeda
4
2
|
10.10.2021 15:30 | Mladost (CK) | 4 : 2 | Pobeda |
10.10
11:00
Gornje Sinkovce
Atletiko
0
5
|
10.10.2021 11:00 | Gornje Sinkovce | 0 : 5 | Atletiko | |||||
10.10
11:00
Morava
Mladost (DB)
4
0
|
10.10.2021 11:00 | Morava | 4 : 0 | Mladost (DB) |
10.10
14:30
Proleter
Rubribreza
1
8
|
10.10.2021 14:30 | Proleter | 1 : 8 | Rubribreza | |||||
10.10
14:30
Babajić
Stepanje
4
3
|
10.10.2021 14:30 | Babajić | 4 : 3 | Stepanje | |||||
10.10
14:30
Borac
Kolubara
1
0
|
10.10.2021 14:30 | Borac | 1 : 0 | Kolubara | |||||
10.10
14:30
Izviđač
Mladost
2
1
|
10.10.2021 14:30 | Izviđač | 2 : 1 | Mladost |
10.10
10:00
Zvezda
Polet (SD)
0
3
|
10.10.2021 10:00 | Zvezda | 0 : 3 | Polet (SD) | |||||
10.10
10:00
Budućnost (M)
Sloga (J)
4
1
|
10.10.2021 10:00 | Budućnost (M) | 4 : 1 | Sloga (J) | |||||
10.10
10:00
Borac (V)
Homoljac
0
2
|
10.10.2021 10:00 | Borac (V) | 0 : 2 | Homoljac | |||||
10.10
10:00
Vukovac 98
Osanica
0
1
|
10.10.2021 10:00 | Vukovac 98 | 0 : 1 | Osanica |
10.10
15:00
Crvena zvezda
Mladost
4
3
|
10.10.2021 15:00 | Crvena zvezda | 4 : 3 | Mladost | |||||
10.10
15:00
Rapid
Janošik
3
2
|
10.10.2021 15:00 | Rapid | 3 : 2 | Janošik |
10.10
10:00
Maskar
Budućnost MI
2
3
|
10.10.2021 10:00 | Maskar | 2 : 3 | Budućnost MI | |||||
10.10
10:00
Gornja Trnava 1938
Radoje Domanović
5
0
|
10.10.2021 10:00 | Gornja Trnava 1938 | 5 : 0 | Radoje Domanović | |||||
10.10
10:00
Krćevac 04
Šumadinac
1
2
|
10.10.2021 10:00 | Krćevac 04 | 1 : 2 | Šumadinac | |||||
10.10
10:00
Junkovac
Budućnost (B)
4
0
|
10.10.2021 10:00 | Junkovac | 4 : 0 | Budućnost (B) |
10.10
15:00
Sparta
Planinac
0
1
|
10.10.2021 15:00 | Sparta | 0 : 1 | Planinac | |||||
10.10
15:00
Napredak 2021
Sloga
0
7
|
10.10.2021 15:00 | Napredak 2021 | 0 : 7 | Sloga | |||||
10.10
15:00
Sloboda
Srem
1
8
|
10.10.2021 15:00 | Sloboda | 1 : 8 | Srem |
10.10
11:00
Zadrugar
Proleter
4
0
|
10.10.2021 11:00 | Zadrugar | 4 : 0 | Proleter | |||||
10.10
11:00
Partizan
Jelen
1
2
|
10.10.2021 11:00 | Partizan | 1 : 2 | Jelen | |||||
10.10
11:00
Varna
Napredak
1
2
|
10.10.2021 11:00 | Varna | 1 : 2 | Napredak |
10.10
11:00
Galeb
Bojić
8
1
|
10.10.2021 11:00 | Galeb | 8 : 1 | Bojić | |||||
10.10
11:00
Mladost Slatina
Korman
2
7
|
10.10.2021 11:00 | Mladost Slatina | 2 : 7 | Korman | |||||
10.10
11:00
Metlić
Mladost Svileuva
3
2
|
10.10.2021 11:00 | Metlić | 3 : 2 | Mladost Svileuva | |||||
10.10
11:00
Mišar
Jedinstvo
5
0
|
10.10.2021 11:00 | Mišar | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.10
11:00
Zablaće
Rudar
2
0
|
10.10.2021 11:00 | Zablaće | 2 : 0 | Rudar | |||||
10.10
11:00
Borac BTG
Sava
0
2
|
10.10.2021 11:00 | Borac BTG | 0 : 2 | Sava |
10.10
15:00
Metalac
Proleter 1932
3
0
|
10.10.2021 15:00 | Metalac | 3 : 0 | Proleter 1932 | |||||
10.10
15:00
Sloga Vitez
Vojvoda Milenko
0
2
|
10.10.2021 15:00 | Sloga Vitez | 0 : 2 | Vojvoda Milenko | |||||
10.10
15:00
Pobeda
Zemljoradnik 1932
3
0
|
10.10.2021 15:00 | Pobeda | 3 : 0 | Zemljoradnik 1932 |
10.10
15:00
Napredak
Sopot
6
2
|
10.10.2021 15:00 | Napredak | 6 : 2 | Sopot | |||||
10.10
15:00
Moravac 1933
Morava 1932
2
7
|
10.10.2021 15:00 | Moravac 1933 | 2 : 7 | Morava 1932 | |||||
10.10
15:00
Margum
Mip Majdan
0
1
|
10.10.2021 15:00 | Margum | 0 : 1 | Mip Majdan |
10.10
11:00
Stolice
Mladost Gradilište
6
4
|
10.10.2021 11:00 | Stolice | 6 : 4 | Mladost Gradilište | |||||
10.10
11:00
Mladost (B)
Hajduk
2
2
|
10.10.2021 11:00 | Mladost (B) | 2 : 2 | Hajduk | |||||
10.10
11:00
Jadar
Borac
4
3
|
10.10.2021 11:00 | Jadar | 4 : 3 | Borac | |||||
10.10
11:00
Sloga
14. Oktobar
4
1
|
10.10.2021 11:00 | Sloga | 4 : 1 | 14. Oktobar | |||||
10.10
11:00
Granit
Gradilište
5
0
|
10.10.2021 11:00 | Granit | 5 : 0 | Gradilište |
10.10
15:00
Zadrugar
Bujačić
3
3
|
10.10.2021 15:00 | Zadrugar | 3 : 3 | Bujačić | |||||
10.10
15:00
Beloševac
Sloga Gorić
1
3
|
10.10.2021 15:00 | Beloševac | 1 : 3 | Sloga Gorić | |||||
10.10
16:45
Mladost
Ribnikar
1
2
|
10.10.2021 16:45 | Mladost | 1 : 2 | Ribnikar |
10.10
11:00
Partizan 1945
Vrbica
6
0
|
10.10.2021 11:00 | Partizan 1945 | 6 : 0 | Vrbica |
10.10
15:00
Sloga
Selo Mladenovac
3
2
|
10.10.2021 15:00 | Sloga | 3 : 2 | Selo Mladenovac | |||||
10.10
15:00
Vlaška
Borac
8
1
|
10.10.2021 15:00 | Vlaška | 8 : 1 | Borac | |||||
10.10
15:00
Markovac
Ivanča
0
2
|
10.10.2021 15:00 | Markovac | 0 : 2 | Ivanča | |||||
10.10
15:00
Kosmajac
Omladinac
3
0
|
10.10.2021 15:00 | Kosmajac | 3 : 0 | Omladinac |
10.10
15:00
OFK Mladost
Hajduk
2
3
|
10.10.2021 15:00 | OFK Mladost | 2 : 3 | Hajduk | |||||
10.10
15:00
Gročanski fudbalski klub
Umčari
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Gročanski fudbalski klub | 2 : 1 | Umčari |
10.10
15:00
Polet
Budućnost
4
1
|
10.10.2021 15:00 | Polet | 4 : 1 | Budućnost | |||||
10.10
15:00
Sloga
Proleter
5
2
|
10.10.2021 15:00 | Sloga | 5 : 2 | Proleter | |||||
10.10
15:00
Mladost
Udarnik
1
5
|
10.10.2021 15:00 | Mladost | 1 : 5 | Udarnik |
10.10
14:30
Resavac
Napredak
0
3
|
10.10.2021 14:30 | Resavac | 0 : 3 | Napredak | |||||
10.10
14:30
Resava
Sinđelić
1
8
|
10.10.2021 14:30 | Resava | 1 : 8 | Sinđelić |
10.10
11:00
Radnik
OFK Napredak 1933
0
4
|
10.10.2021 11:00 | Radnik | 0 : 4 | OFK Napredak 1933 | |||||
10.10
11:00
Bair
Omladinac
2
3
|
10.10.2021 11:00 | Bair | 2 : 3 | Omladinac | |||||
10.10
11:00
Mladost
Napredak (U)
3
3
|
10.10.2021 11:00 | Mladost | 3 : 3 | Napredak (U) |
10.10
15:00
Ravni Gaj
Železničar
3
1
|
10.10.2021 15:00 | Ravni Gaj | 3 : 1 | Železničar | |||||
10.10
15:00
OFK Slavija
Drugovac
0
4
|
10.10.2021 15:00 | OFK Slavija | 0 : 4 | Drugovac | |||||
10.10
15:00
Zeppelin 026
Kolarac
0
2
|
10.10.2021 15:00 | Zeppelin 026 | 0 : 2 | Kolarac |
10.10
14:00
Lipar
SFK Glogovac
2
6
|
10.10.2021 14:00 | Lipar | 2 : 6 | SFK Glogovac | |||||
10.10
11:00
PSS-192
Morava
0
5
|
10.10.2021 11:00 | PSS-192 | 0 : 5 | Morava |
10.10
15:00
Orašje
Zvijezda
2
0
|
10.10.2021 15:00 | Orašje | 2 : 0 | Zvijezda | |||||
10.10
15:00
Jedinstvo
Igman
1
3
|
10.10.2021 15:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Igman | |||||
10.10
15:00
Tomislav
Rudar
0
0
|
10.10.2021 15:00 | Tomislav | 0 : 0 | Rudar | |||||
10.10
15:00
Radnik
Simm Bau
0
0
|
10.10.2021 15:00 | Radnik | 0 : 0 | Simm Bau | |||||
10.10
15:00
TOŠK
Budućnost
1
1
|
10.10.2021 15:00 | TOŠK | 1 : 1 | Budućnost | |||||
10.10
15:00
Gradina
Bratstvo
2
1
|
10.10.2021 15:00 | Gradina | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
10.10
15:00
Mladost
GOŠK
0
1
|
10.10.2021 15:00 | Mladost | 0 : 1 | GOŠK | |||||
10.10
15:00
Goražde
Travnik
1
0
|
10.10.2021 15:00 | Goražde | 1 : 0 | Travnik |
10.10
16:00
Orjen
Obilić
0
3
|
10.10.2021 16:00 | Orjen | 0 : 3 | Obilić | |||||
10.10
16:00
Budva
Lovćen
1
1
|
10.10.2021 16:00 | Budva | 1 : 1 | Lovćen | |||||
10.10
15:30
Otrant Olympic
Sloga (SB)
3
0
|
10.10.2021 15:30 | Otrant Olympic | 3 : 0 | Sloga (SB) |
10.10
15:30
Iskra 2
Crvena stijena
1
2
|
10.10.2021 15:30 | Iskra 2 | 1 : 2 | Crvena stijena | |||||
10.10
15:30
Zabjelo
Ilarion
3
2
|
10.10.2021 15:30 | Zabjelo | 3 : 2 | Ilarion | |||||
10.10
15:30
Ribnica
Polet Stars
0
1
|
10.10.2021 15:30 | Ribnica | 0 : 1 | Polet Stars | |||||
10.10
15:30
Karioke
Zora
0
2
|
10.10.2021 15:30 | Karioke | 0 : 2 | Zora | |||||
10.10
15:30
OFK Nikšić
Ilarion 2
7
0
|
10.10.2021 15:30 | OFK Nikšić | 7 : 0 | Ilarion 2 | |||||
10.10
15:30
Olympico
Drezga
3
7
|
10.10.2021 15:30 | Olympico | 3 : 7 | Drezga |
10.10
17:00
Spartak
Mašinac
3
0
|
10.10.2021 17:00 | Spartak | 3 : 0 | Mašinac | |||||
10.10
15:00
Požarevac
Vojvodina
0
10
|
10.10.2021 15:00 | Požarevac | 0 : 10 | Vojvodina | |||||
10.10
14:30
TSC
ŽFU Zvezda B 2018
5
0
|
10.10.2021 14:30 | TSC | 5 : 0 | ŽFU Zvezda B 2018 |
10.10
15:30
Jedinstvo 2014
Spartak DOO
1
4
|
10.10.2021 15:30 | Jedinstvo 2014 | 1 : 4 | Spartak DOO | |||||
10.10
16:00
Kolubara
Zemun
3
1
|
10.10.2021 16:00 | Kolubara | 3 : 1 | Zemun |
10.10
15:00
Slatke male
ŽGFK Borac
0
2
|
10.10.2021 15:00 | Slatke male | 0 : 2 | ŽGFK Borac |
10.10
11:00
Banat
Stajićevo 2017
0
3
|
10.10.2021 11:00 | Banat | 0 : 3 | Stajićevo 2017 | |||||
10.10
13:30
Proleter
Voja Gačić
8
1
|
10.10.2021 13:30 | Proleter | 8 : 1 | Voja Gačić |
10.10
13:00
Kolibri
Majdanpek
1
0
|
10.10.2021 13:00 | Kolibri | 1 : 0 | Majdanpek | |||||
10.10
11:30
Knjaževac 2015
Vučice
2
0
|
10.10.2021 11:30 | Knjaževac 2015 | 2 : 0 | Vučice | |||||
10.10
13:30
Mašinac 2020
Radnički 2012
0
2
|
10.10.2021 13:30 | Mašinac 2020 | 0 : 2 | Radnički 2012 |
10.10
13:30
Metalac (GM)
Jedinstvo
0
2
|
10.10.2021 13:30 | Metalac (GM) | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
10.10
13:30
Sloga (P)
Radnički (V)
2
0
|
10.10.2021 13:30 | Sloga (P) | 2 : 0 | Radnički (V) | |||||
10.10
13:30
Javor
Zlatibor
6
2
|
10.10.2021 13:30 | Javor | 6 : 2 | Zlatibor | |||||
10.10
13:30
Borac 1926
Sunrise Šabac
5
0
|
10.10.2021 13:30 | Borac 1926 | 5 : 0 | Sunrise Šabac | |||||
10.10
13:30
Novi Pazar
Mladost (L)
1
0
|
10.10.2021 13:30 | Novi Pazar | 1 : 0 | Mladost (L) |
10.10
11:00
Radnički (P)
Radnik
3
4
|
10.10.2021 11:00 | Radnički (P) | 3 : 4 | Radnik | |||||
10.10
11:00
OFK Radnički
Budućnost
4
3
|
10.10.2021 11:00 | OFK Radnički | 4 : 3 | Budućnost |
10.10
10:00
Vojvodina
Hajduk 1912
5
0
|
10.10.2021 10:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
10.10
09:00
RFK Novi Sad 1921
OFK Bačka
3
5
|
10.10.2021 09:00 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 5 | OFK Bačka |
10.10
10:00
Petar Puača
Radnički (Zr)
2
2
|
10.10.2021 10:00 | Petar Puača | 2 : 2 | Radnički (Zr) | |||||
10.10
10:00
Radnički (NP)
OFK Vršac
0
1
|
10.10.2021 10:00 | Radnički (NP) | 0 : 1 | OFK Vršac | |||||
10.10
12:00
Petrika
Dinamo 1945
2
3
|
10.10.2021 12:00 | Petrika | 2 : 3 | Dinamo 1945 |
10.10
10:00
Sinđelić
Zvezdara
7
0
|
10.10.2021 10:00 | Sinđelić | 7 : 0 | Zvezdara | |||||
10.10
13:00
Kolubara
Studentski Grad
3
1
|
10.10.2021 13:00 | Kolubara | 3 : 1 | Studentski Grad | |||||
10.10
16:00
BASK
Ada
2
2
|
10.10.2021 16:00 | BASK | 2 : 2 | Ada |
10.10
10:00
Veternik
Hajduk
1
4
|
10.10.2021 10:00 | Veternik | 1 : 4 | Hajduk | |||||
10.10
10:00
1. Maj
OFK Bečej 1918
1
6
|
10.10.2021 10:00 | 1. Maj | 1 : 6 | OFK Bečej 1918 |
10.10
10:00
Takovo
Radnički (K)
4
0
|
10.10.2021 10:00 | Takovo | 4 : 0 | Radnički (K) | |||||
10.10
10:00
Crnokosa
Jedinstvo Putevi
3
4
|
10.10.2021 10:00 | Crnokosa | 3 : 4 | Jedinstvo Putevi | |||||
10.10
10:00
Novi Pazar
Budućnost Krušik 2014
2
2
|
10.10.2021 10:00 | Novi Pazar | 2 : 2 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
10.10
10:00
Karađorđe
Budućnost (A)
9
0
|
10.10.2021 10:00 | Karađorđe | 9 : 0 | Budućnost (A) |
10.10
Badljevica
Proleter 1947
0
3
|
10.10.2021 | Badljevica | 0 : 3 | Proleter 1947 | |||||
10.10
Lunjevac
Landol
13
0
|
10.10.2021 | Lunjevac | 13 : 0 | Landol |
10.10
13:00
OFK Beograd
Mladost (L)
0
5
|
10.10.2021 13:00 | OFK Beograd | 0 : 5 | Mladost (L) |
10.10
10:00
OFK Beograd
Brodarac
2
1
|
10.10.2021 10:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | Brodarac | |||||
10.10
10:00
Rad
Zemun
3
0
|
10.10.2021 10:00 | Rad | 3 : 0 | Zemun | |||||
10.10
11:30
IMT
Crvena zvezda
2
0
|
10.10.2021 11:30 | IMT | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
10.10
09:30
Radnički (NB)
RFK Grafičar
0
1
|
10.10.2021 09:30 | Radnički (NB) | 0 : 1 | RFK Grafičar | |||||
10.10
10:00
Partizan
Sopot
0
2
|
10.10.2021 10:00 | Partizan | 0 : 2 | Sopot |
10.10
13:30
Sinđelić 2
Kovačevac
7
2
|
10.10.2021 13:30 | Sinđelić 2 | 7 : 2 | Kovačevac | |||||
10.10
15:00
Borac
OFK Beograd 2
2
0
|
10.10.2021 15:00 | Borac | 2 : 0 | OFK Beograd 2 |
10.10
11:00
Šumadija 1903
Loznica
3
2
|
10.10.2021 11:00 | Šumadija 1903 | 3 : 2 | Loznica | |||||
10.10
11:00
Metalac (GM)
Jedinstvo
2
2
|
10.10.2021 11:00 | Metalac (GM) | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
10.10
11:00
Savacijum
Radnički (V)
0
0
|
10.10.2021 11:00 | Savacijum | 0 : 0 | Radnički (V) | |||||
10.10
11:00
Sloga (K)
Apolon 4
3
1
|
10.10.2021 11:00 | Sloga (K) | 3 : 1 | Apolon 4 | |||||
10.10
11:00
Borac 1926
Sunrise Šabac
2
0
|
10.10.2021 11:00 | Borac 1926 | 2 : 0 | Sunrise Šabac | |||||
10.10
11:00
Novi Pazar
Radnički 1923
1
0
|
10.10.2021 11:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | Radnički 1923 | |||||
10.10
11:00
GFK Sloboda
Apolon 2018
1
0
|
10.10.2021 11:00 | GFK Sloboda | 1 : 0 | Apolon 2018 |
10.10
GFK Dubočica
GFK Jagodina
0
7
|
10.10.2021 | GFK Dubočica | 0 : 7 | GFK Jagodina | |||||
10.10
Dinamo
Radnik
1
2
|
10.10.2021 | Dinamo | 1 : 2 | Radnik |
10.10
12:00
Vojvodina
Hajduk 1912
6
0
|
10.10.2021 12:00 | Vojvodina | 6 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
10.10
11:00
RFK NS 1921
OFK Bačka
2
1
|
10.10.2021 11:00 | RFK NS 1921 | 2 : 1 | OFK Bačka |
10.10
12:00
Petar Puača
Radnički (Zr)
0
5
|
10.10.2021 12:00 | Petar Puača | 0 : 5 | Radnički (Zr) | |||||
10.10
12:00
Radnički (SM)
ODR
0
2
|
10.10.2021 12:00 | Radnički (SM) | 0 : 2 | ODR | |||||
10.10
10:00
Petrika
Dinamo 1945
8
0
|
10.10.2021 10:00 | Petrika | 8 : 0 | Dinamo 1945 |
10.10
15:00
Internacional
OFK Beograd
0
3
|
10.10.2021 15:00 | Internacional | 0 : 3 | OFK Beograd |
10.10
14:00
Bane 1931
Kiker
1
1
|
10.10.2021 14:00 | Bane 1931 | 1 : 1 | Kiker | |||||
10.10
15:30
Trepča
Karađorđe
1
1
|
10.10.2021 15:30 | Trepča | 1 : 1 | Karađorđe |
10.10
09:30
OFK Jugović
OFK Vrbas
3
4
|
10.10.2021 09:30 | OFK Jugović | 3 : 4 | OFK Vrbas |
10.10
11:00
Budućnost Krušik 2014
Rađevac
7
0
|
10.10.2021 11:00 | Budućnost Krušik 2014 | 7 : 0 | Rađevac | |||||
10.10
10:00
Strmovo 1986
Mačva 1929
2
4
|
10.10.2021 10:00 | Strmovo 1986 | 2 : 4 | Mačva 1929 |
10.10
10:00
Smederevo 1924
VGSK
6
0
|
10.10.2021 10:00 | Smederevo 1924 | 6 : 0 | VGSK | |||||
10.10
10:00
Rudar (S)
Đerdap
10
0
|
10.10.2021 10:00 | Rudar (S) | 10 : 0 | Đerdap | |||||
10.10
10:00
Radnički 1923
OPK Rudar 1933
5
0
|
10.10.2021 10:00 | Radnički 1923 | 5 : 0 | OPK Rudar 1933 | |||||
10.10
10:00
Sušica
Železničar
|
10.10.2021 10:00 | Sušica | : | Železničar | |||||
10.10
10:00
Mladi radnik 1926
Jasenica 2017
13
0
|
10.10.2021 10:00 | Mladi radnik 1926 | 13 : 0 | Jasenica 2017 | |||||
10.10
10:00
Arsenal
Šumadija (A)
0
1
|
10.10.2021 10:00 | Arsenal | 0 : 1 | Šumadija (A) |
10.10
10:00
Radnički 1905
Preporod
7
1
|
10.10.2021 10:00 | Radnički 1905 | 7 : 1 | Preporod | |||||
10.10
10:00
Bačka 1901
Sloga
6
1
|
10.10.2021 10:00 | Bačka 1901 | 6 : 1 | Sloga |
10.10
Sutjeska
Armija SK
2
9
|
10.10.2021 | Sutjeska | 2 : 9 | Armija SK |
10.10
10:00
Lokomotiva
OLE
1
2
|
10.10.2021 10:00 | Lokomotiva | 1 : 2 | OLE | |||||
10.10
12:30
Partizan
IMT
8
0
|
10.10.2021 12:30 | Partizan | 8 : 0 | IMT | |||||
10.10
20:15
ADA
Rad
0
2
|
10.10.2021 20:15 | ADA | 0 : 2 | Rad | |||||
10.10
09:00
Milutinac
Brodarac
0
3
|
10.10.2021 09:00 | Milutinac | 0 : 3 | Brodarac | |||||
10.10
12:00
RFK Grafičar
Teleoptik
1
3
|
10.10.2021 12:00 | RFK Grafičar | 1 : 3 | Teleoptik | |||||
10.10
12:30
Radnički (NB)
Voždovac
1
5
|
10.10.2021 12:30 | Radnički (NB) | 1 : 5 | Voždovac | |||||
10.10
10:00
Crvena zvezda
Zemun
4
0
|
10.10.2021 10:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Zemun |
10.10
13:00
Pazar Juniors
Rudar (KM)
7
0
|
10.10.2021 13:00 | Pazar Juniors | 7 : 0 | Rudar (KM) | |||||
10.10
10:00
Sušica
AF AS Novi Pazar
0
1
|
10.10.2021 10:00 | Sušica | 0 : 1 | AF AS Novi Pazar | |||||
10.10
10:00
Novi Pazar
Kiker
2
0
|
10.10.2021 10:00 | Novi Pazar | 2 : 0 | Kiker | |||||
10.10
13:00
Kosmet
Apolon 2018
1
5
|
10.10.2021 13:00 | Kosmet | 1 : 5 | Apolon 2018 |
10.10
10:00
Polimlje
Jedinstvo Putevi
1
2
|
10.10.2021 10:00 | Polimlje | 1 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
10.10
10:00
Spartak 1976
Borac 1926
1
6
|
10.10.2021 10:00 | Spartak 1976 | 1 : 6 | Borac 1926 | |||||
10.10
10:00
Javor Matis
Ares 2015
6
2
|
10.10.2021 10:00 | Javor Matis | 6 : 2 | Ares 2015 | |||||
10.10
10:00
GFK Sloboda
Sloga (BB)
7
0
|
10.10.2021 10:00 | GFK Sloboda | 7 : 0 | Sloga (BB) | |||||
10.10
10:00
Takovo
Gaučosi
2
3
|
10.10.2021 10:00 | Takovo | 2 : 3 | Gaučosi | |||||
10.10
10:00
Sloboda (Č)
Zlatibor
5
0
|
10.10.2021 10:00 | Sloboda (Č) | 5 : 0 | Zlatibor | |||||
10.10
10:00
Sloga (P)
Metalac
3
1
|
10.10.2021 10:00 | Sloga (P) | 3 : 1 | Metalac |
10.10
GFK Jagodina
Trio
8
1
|
10.10.2021 | GFK Jagodina | 8 : 1 | Trio | |||||
10.10
Napredak
Duel Juniors
0
3
|
10.10.2021 | Napredak | 0 : 3 | Duel Juniors | |||||
10.10
Real
Radnički (N)
3
6
|
10.10.2021 | Real | 3 : 6 | Radnički (N) |
10.10
12:00
CFK
Krila Krajine
4
0
|
10.10.2021 12:00 | CFK | 4 : 0 | Krila Krajine | |||||
10.10
10:00
Radnički 1912
Arena Su
0
1
|
10.10.2021 10:00 | Radnički 1912 | 0 : 1 | Arena Su |
10.10
12:00
Derby 2015
Železničar
4
0
|
10.10.2021 12:00 | Derby 2015 | 4 : 0 | Železničar | |||||
10.10
10:00
Omladinac
GFK Sloven
0
5
|
10.10.2021 10:00 | Omladinac | 0 : 5 | GFK Sloven | |||||
10.10
10:00
Radnički (Š)
Jedinstvo (SP)
0
1
|
10.10.2021 10:00 | Radnički (Š) | 0 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
10.10
10:00
Sporto 023
Inđija
1
2
|
10.10.2021 10:00 | Sporto 023 | 1 : 2 | Inđija |
10.10
12:30
Zemun
Ada
4
1
|
10.10.2021 12:30 | Zemun | 4 : 1 | Ada |
10.10
10:00
Budućnost Krušik 2014
Respekt
2
6
|
10.10.2021 10:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 6 | Respekt | |||||
10.10
10:00
Omladinac 2014
Mačva 1929
3
2
|
10.10.2021 10:00 | Omladinac 2014 | 3 : 2 | Mačva 1929 |
10.10
10:00
Jasenica 2017
Petlić SD 2006
3
9
|
10.10.2021 10:00 | Jasenica 2017 | 3 : 9 | Petlić SD 2006 | |||||
10.10
10:00
Cepelin 026
Smederevo 1924
2
0
|
10.10.2021 10:00 | Cepelin 026 | 2 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
10.10
10:00
Zvižd
Sloga 33
0
2
|
10.10.2021 10:00 | Zvižd | 0 : 2 | Sloga 33 | |||||
10.10
10:00
Železničar
OPK Rudar 1933
5
0
|
10.10.2021 10:00 | Železničar | 5 : 0 | OPK Rudar 1933 | |||||
10.10
10:00
RSK
Plana
7
0
|
10.10.2021 10:00 | RSK | 7 : 0 | Plana | |||||
10.10
10:00
AF Duljaj
VGSK
13
0
|
10.10.2021 10:00 | AF Duljaj | 13 : 0 | VGSK | |||||
10.10
10:00
Soko 2015
AF Đokić
1
0
|
10.10.2021 10:00 | Soko 2015 | 1 : 0 | AF Đokić | |||||
10.10
10:00
Mladi radnik 1926
Šumadija
1
4
|
10.10.2021 10:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 4 | Šumadija |
10.10
10:00
Mačva
Cer
3
0
|
10.10.2021 10:00 | Mačva | 3 : 0 | Cer |
10.10
17:00
Akademija fudbala
Kolubara
0
3
|
10.10.2021 17:00 | Akademija fudbala | 0 : 3 | Kolubara | |||||
10.10
13:00
Mladost
Radnički
3
0
|
10.10.2021 13:00 | Mladost | 3 : 0 | Radnički |
10.10
11:30
Proleter
Voja Gačić
0
4
|
10.10.2021 11:30 | Proleter | 0 : 4 | Voja Gačić |
10.10
14:30
Rad
Zvezda B
0
3
|
10.10.2021 14:30 | Rad | 0 : 3 | Zvezda B | |||||
10.10
16:30
Zemun
Sloga
3
0
|
10.10.2021 16:30 | Zemun | 3 : 0 | Sloga | |||||
10.10
19:30
Crvena zvezda
ŽFK Boleč
13
0
|
10.10.2021 19:30 | Crvena zvezda | 13 : 0 | ŽFK Boleč |
10.10
10:00
Spartak ŽK '09
Tisa Njerš
4
0
|
10.10.2021 10:00 | Spartak ŽK '09 | 4 : 0 | Tisa Njerš |
10.10
17:30
Zemun
Čanković
0
3
|
10.10.2021 17:30 | Zemun | 0 : 3 | Čanković |
10.10
11:00
Kolubara 1
Borac (L)
2
0
|
10.10.2021 11:00 | Kolubara 1 | 2 : 0 | Borac (L) | |||||
10.10
10:00
TEK Sloga
Kolubara 2
6
3
|
10.10.2021 10:00 | TEK Sloga | 6 : 3 | Kolubara 2 |
10.10
10:00
OFK Divci
POFK Železničar
1
8
|
10.10.2021 10:00 | OFK Divci | 1 : 8 | POFK Železničar | |||||
10.10
10:00
Omladinac
Pambukovica
4
1
|
10.10.2021 10:00 | Omladinac | 4 : 1 | Pambukovica | |||||
10.10
10:00
Ribnica
Jedinstvo (Ub)
3
3
|
10.10.2021 10:00 | Ribnica | 3 : 3 | Jedinstvo (Ub) | |||||
10.10
10:00
Budućnost Krušik 014
Vojvode
5
0
|
10.10.2021 10:00 | Budućnost Krušik 014 | 5 : 0 | Vojvode | |||||
10.10
10:00
Zadrugar
Tešnjar Stari Grad
2
1
|
10.10.2021 10:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Tešnjar Stari Grad | |||||
10.10
10:00
OFK Senjak
OFK Osečina
8
0
|
10.10.2021 10:00 | OFK Senjak | 8 : 0 | OFK Osečina |
10.10
14:00
Torlak
OFK Beograd
0
9
|
10.10.2021 14:00 | Torlak | 0 : 9 | OFK Beograd | |||||
10.10
09:30
Obilic 1924
Petlić
4
0
|
10.10.2021 09:30 | Obilic 1924 | 4 : 0 | Petlić |
10.10
10:00
Pomoravlje 1946
Mladi Radnik 1926
0
5
|
10.10.2021 10:00 | Pomoravlje 1946 | 0 : 5 | Mladi Radnik 1926 |
10.10
12:00
Trstenik PPT
Finale 2013
5
1
|
10.10.2021 12:00 | Trstenik PPT | 5 : 1 | Finale 2013 |
10.10
10:00
Drina
Budućnost
3
0
|
10.10.2021 10:00 | Drina | 3 : 0 | Budućnost | |||||
10.10
12:00
Savinac 1933
Sloga (BB)
0
7
|
10.10.2021 12:00 | Savinac 1933 | 0 : 7 | Sloga (BB) | |||||
10.10
12:00
Zlatibor
Jedinstvo Putevi
3
3
|
10.10.2021 12:00 | Zlatibor | 3 : 3 | Jedinstvo Putevi | |||||
10.10
13:30
GFK Sloboda
Sloga (P)
7
0
|
10.10.2021 13:30 | GFK Sloboda | 7 : 0 | Sloga (P) |
10.10
08:30
Napredak
ŠF Lajkovac
0
3
|
10.10.2021 08:30 | Napredak | 0 : 3 | ŠF Lajkovac | |||||
10.10
10:45
Kolubara 3
ŽFK Kolubara
3
0
|
10.10.2021 10:45 | Kolubara 3 | 3 : 0 | ŽFK Kolubara | |||||
10.10
10:45
ŠF Ivanča
Omladinac
4
2
|
10.10.2021 10:45 | ŠF Ivanča | 4 : 2 | Omladinac | |||||
10.10
09:15
Akademija fudbala
Kolubara 2
1
1
|
10.10.2021 09:15 | Akademija fudbala | 1 : 1 | Kolubara 2 | |||||
10.10
10:00
Lazarevac
Kolubara 1
0
5
|
10.10.2021 10:00 | Lazarevac | 0 : 5 | Kolubara 1 | |||||
10.10
09:15
ŽFK Kolubara
ŠF Ivanča
0
9
|
10.10.2021 09:15 | ŽFK Kolubara | 0 : 9 | ŠF Ivanča |
10.10
10:00
Ušće Novi Beograd
ŠF Lajkovac
0
9
|
10.10.2021 10:00 | Ušće Novi Beograd | 0 : 9 | ŠF Lajkovac | |||||
10.10
11:30
TEK Sloga
Omladinac
3
1
|
10.10.2021 11:30 | TEK Sloga | 3 : 1 | Omladinac | |||||
10.10
10:00
Kolubara 2
Akademija fudbala
0
7
|
10.10.2021 10:00 | Kolubara 2 | 0 : 7 | Akademija fudbala | |||||
10.10
08:30
Kolubara 1
Železničar
5
0
|
10.10.2021 08:30 | Kolubara 1 | 5 : 0 | Železničar | |||||
10.10
09:15
Mladost
Borac
4
0
|
10.10.2021 09:15 | Mladost | 4 : 0 | Borac |
10.10
11:30
Kalimero
Akademija fudbala 1
1
0
|
10.10.2021 11:30 | Kalimero | 1 : 0 | Akademija fudbala 1 | |||||
10.10
00:00
ŠF Lajkovac
Lazarevac 2
0
3
|
10.10.2021 00:00 | ŠF Lajkovac | 0 : 3 | Lazarevac 2 | |||||
10.10
12:15
Akademija fudbala 2
Lazarevac 1
2
0
|
10.10.2021 12:15 | Akademija fudbala 2 | 2 : 0 | Lazarevac 1 |
10.10
17:00
Budućnost VOLI
Split
75
66
|
10.10.2021 17:00 | Budućnost VOLI | 75 : 66 | Split | |||||
10.10
19:00
Igokea m:tel
Crvena zvezda MTS
75
68
|
10.10.2021 19:00 | Igokea m:tel | 75 : 68 | Crvena zvezda MTS | |||||
10.10
12:00
Mega Mozzart
Krka
73
72
|
10.10.2021 12:00 | Mega Mozzart | 73 : 72 | Krka |
10.10
18:00
OKK Novi Pazar
OKK Beograd
86
77
|
10.10.2021 18:00 | OKK Novi Pazar | 86 : 77 | OKK Beograd |
10.10
13:30
Žitko Basket
Spartak Office Shoes
85
90
|
10.10.2021 13:30 | Žitko Basket | 85 : 90 | Spartak Office Shoes |
10.10
17:00
Zekas 75
Paraćin
76
63
|
10.10.2021 17:00 | Zekas 75 | 76 : 63 | Paraćin |
10.10
16:00
Student BB
Crnokosa
89
58
|
10.10.2021 16:00 | Student BB | 89 : 58 | Crnokosa |
10.10
18:30
Topličanin
Bor RTB
54
87
|
10.10.2021 18:30 | Topličanin | 54 : 87 | Bor RTB | |||||
10.10
16:00
OKK Vlasotince
Morava
48
74
|
10.10.2021 16:00 | OKK Vlasotince | 48 : 74 | Morava |
10.10
16:00
Panteri
Niš
99
75
|
10.10.2021 16:00 | Panteri | 99 : 75 | Niš |
10.10
19:00
Sloven
Futog
97
78
|
10.10.2021 19:00 | Sloven | 97 : 78 | Futog |
10.10
18:00
Vrbas
Srbobran
115
86
|
10.10.2021 18:00 | Vrbas | 115 : 86 | Srbobran | |||||
10.10
19:00
Stara Pazova
Jedinstvo
104
72
|
10.10.2021 19:00 | Stara Pazova | 104 : 72 | Jedinstvo |
10.10
18:00
I Came To Play
Futog 1276
94
79
|
10.10.2021 18:00 | I Came To Play | 94 : 79 | Futog 1276 | |||||
10.10
19:30
Apatin
Budućnost
89
83
|
10.10.2021 19:30 | Apatin | 89 : 83 | Budućnost |
10.10
14:00
Veternik 1998
Basketball Stars
66
88
|
10.10.2021 14:00 | Veternik 1998 | 66 : 88 | Basketball Stars | |||||
10.10
16:00
Proleter
Karađorđevo
65
66
|
10.10.2021 16:00 | Proleter | 65 : 66 | Karađorđevo |
10.10
18:00
Pusta Reka
Radan
46
90
|
10.10.2021 18:00 | Pusta Reka | 46 : 90 | Radan | |||||
10.10
16:00
Bin
Kuršumlija
90
63
|
10.10.2021 16:00 | Bin | 90 : 63 | Kuršumlija |
10.10
18:00
Svrljig
Hajduk Veljko
76
36
|
10.10.2021 18:00 | Svrljig | 76 : 36 | Hajduk Veljko | |||||
10.10
14:00
Hisar
Hajduk Veljko
60
32
|
10.10.2021 14:00 | Hisar | 60 : 32 | Hajduk Veljko | |||||
10.10
10:00
Student 2
Hajduk Veljko
48
55
|
10.10.2021 10:00 | Student 2 | 48 : 55 | Hajduk Veljko |
10.10
12:30
Vojvodina 021- 2
SO ŽKK
79
58
|
10.10.2021 12:30 | Vojvodina 021- 2 | 79 : 58 | SO ŽKK |
10.10
18:00
Srem
Radnički
63
77
|
10.10.2021 18:00 | Srem | 63 : 77 | Radnički |
10.10
17:00
K
Radnički
70
77
|
10.10.2021 17:00 | K | 70 : 77 | Radnički | |||||
10.10
18:00
Rudar 1903
Stara Pazova
45
79
|
10.10.2021 18:00 | Rudar 1903 | 45 : 79 | Stara Pazova | |||||
10.10
15:30
Srbobran
Spartak
66
77
|
10.10.2021 15:30 | Srbobran | 66 : 77 | Spartak |
10.10
18:00
Crvena zvezda
Vojvodina NS Seme
3
0
|
10.10.2021 18:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Vojvodina NS Seme |
10.10
19:00
Vlasotince
Vranje 1957
23
28
|
10.10.2021 19:00 | Vlasotince | 23 : 28 | Vranje 1957 | |||||
10.10
19:00
Zlatar
Jagodina
30
26
|
10.10.2021 19:00 | Zlatar | 30 : 26 | Jagodina | |||||
10.10
18:00
Metalac
Bela Palanka
31
21
|
10.10.2021 18:00 | Metalac | 31 : 21 | Bela Palanka |
10.10
18:00
Crvenka
Apatin
35
26
|
10.10.2021 18:00 | Crvenka | 35 : 26 | Apatin |
10.10
17:00
Hercegovina
Slavija
23
30
|
10.10.2021 17:00 | Hercegovina | 23 : 30 | Slavija | |||||
10.10
20:30
Lavovi BP
Jedinstvo
22
23
|
10.10.2021 20:30 | Lavovi BP | 22 : 23 | Jedinstvo | |||||
10.10
19:00
Potisje Pleteks
Banatski Karlovac
36
28
|
10.10.2021 19:00 | Potisje Pleteks | 36 : 28 | Banatski Karlovac |
10.10
19:00
Omladinac
Užice
38
25
|
10.10.2021 19:00 | Omladinac | 38 : 25 | Užice | |||||
10.10
19:00
Mačva
Ub 2
27
17
|
10.10.2021 19:00 | Mačva | 27 : 17 | Ub 2 | |||||
10.10
19:00
Arilje
Metalac
23
29
|
10.10.2021 19:00 | Arilje | 23 : 29 | Metalac |
10.10
17:00
Đerdap
Jedinstvo 1974
29
31
|
10.10.2021 17:00 | Đerdap | 29 : 31 | Jedinstvo 1974 | |||||
10.10
19:00
Osipaonica
Sloga
23
35
|
10.10.2021 19:00 | Osipaonica | 23 : 35 | Sloga | |||||
10.10
20:30
ORK Bor
Zaječar 1949
30
35
|
10.10.2021 20:30 | ORK Bor | 30 : 35 | Zaječar 1949 | |||||
10.10
14:30
Borsko jezero
Mladi radnik
23
42
|
10.10.2021 14:30 | Borsko jezero | 23 : 42 | Mladi radnik |
10.10
17:00
Niška Banja
Rtanj
31
27
|
10.10.2021 17:00 | Niška Banja | 31 : 27 | Rtanj | |||||
10.10
12:00
Dubočica 54 - 2
Žitorađa
29
34
|
10.10.2021 12:00 | Dubočica 54 - 2 | 29 : 34 | Žitorađa | |||||
10.10
16:30
Progres
Pirot
37
29
|
10.10.2021 16:30 | Progres | 37 : 29 | Pirot |
10.10
15:00
Mladenovac
BASK Soko
29
30
|
10.10.2021 15:00 | Mladenovac | 29 : 30 | BASK Soko | |||||
10.10
12:30
RK SC Voždovac 2012 - 2
Rekreativo
22
32
|
10.10.2021 12:30 | RK SC Voždovac 2012 - 2 | 22 : 32 | Rekreativo | |||||
10.10
18:30
Rakovica
SU Lavovi
22
27
|
10.10.2021 18:30 | Rakovica | 22 : 27 | SU Lavovi | |||||
10.10
17:30
RSU Akademija Lečić
Studentski grad
26
40
|
10.10.2021 17:30 | RSU Akademija Lečić | 26 : 40 | Studentski grad | |||||
10.10
13:00
Beograd
Partizan 2
24
24
|
10.10.2021 13:00 | Beograd | 24 : 24 | Partizan 2 | |||||
10.10
19:30
Crvena zvezda 2
Radnički
22
27
|
10.10.2021 19:30 | Crvena zvezda 2 | 22 : 27 | Radnički |
10.10
20:00
Radnički
Ruma
31
32
|
10.10.2021 20:00 | Radnički | 31 : 32 | Ruma | |||||
10.10
19:00
Crvena zvezda
PIK Prigrevica
27
34
|
10.10.2021 19:00 | Crvena zvezda | 27 : 34 | PIK Prigrevica | |||||
10.10
20:00
Nova Pazova 1957
ŽSK 1955
32
17
|
10.10.2021 20:00 | Nova Pazova 1957 | 32 : 17 | ŽSK 1955 | |||||
10.10
14:00
Graničar
Zrenjanin
21
33
|
10.10.2021 14:00 | Graničar | 21 : 33 | Zrenjanin |
10.10
20:00
Mladost
Unirea
33
17
|
10.10.2021 20:00 | Mladost | 33 : 17 | Unirea | |||||
10.10
19:00
Radnički
RA Dinamo
23
35
|
10.10.2021 19:00 | Radnički | 23 : 35 | RA Dinamo |
10.10
19:30
Sombor
Rusin
36
30
|
10.10.2021 19:30 | Sombor | 36 : 30 | Rusin |
10.10
15:00
Srem (SM)
Srbobran
35
30
|
10.10.2021 15:00 | Srem (SM) | 35 : 30 | Srbobran |
10.10
15:00
Medicinar 2
Sedmerac
44
10
|
10.10.2021 15:00 | Medicinar 2 | 44 : 10 | Sedmerac | |||||
10.10
16:30
Košutnjak
ORK Loznica
17
22
|
10.10.2021 16:30 | Košutnjak | 17 : 22 | ORK Loznica |
10.10
20:00
Metalac
SPD Radnički - 2
19
32
|
10.10.2021 20:00 | Metalac | 19 : 32 | SPD Radnički - 2 | |||||
10.10
18:00
Radnički (S)
Jagodina 2
22
25
|
10.10.2021 18:00 | Radnički (S) | 22 : 25 | Jagodina 2 | |||||
10.10
18:00
Bekament BB - 2
Napredak 12
35
34
|
10.10.2021 18:00 | Bekament BB - 2 | 35 : 34 | Napredak 12 |
10.10
13:00
Mladost
Vranje
24
21
|
10.10.2021 13:00 | Mladost | 24 : 21 | Vranje | |||||
10.10
19:00
Remesiana
Žitorađa
31
16
|
10.10.2021 19:00 | Remesiana | 31 : 16 | Žitorađa |
10.10
16:00
Požarevac
Bor - RTB 2
28
29
|
10.10.2021 16:00 | Požarevac | 28 : 29 | Bor - RTB 2 |
10.10
18:00
Radnički
Naftagas
34
28
|
10.10.2021 18:00 | Radnički | 34 : 28 | Naftagas |
10.10
20:00
Mladost
Taš
8
14
|
10.10.2021 20:00 | Mladost | 8 : 14 | Taš | |||||
10.10
10:30
Beograd
Banjica
9
12
|
10.10.2021 10:30 | Beograd | 9 : 12 | Banjica |
10.10
19:00
Vračar
TENT
16
6
|
10.10.2021 19:00 | Vračar | 16 : 6 | TENT |
10.10
20:00
Spartak
ŽAK Junior
6
2
|
10.10.2021 20:00 | Spartak | 6 : 2 | ŽAK Junior |
10.10
18:30
BSK
Ozren
8
1
|
10.10.2021 18:30 | BSK | 8 : 1 | Ozren |
10.10
15:00
FON
Bečej 2003
2
0
|
10.10.2021 15:00 | FON | 2 : 0 | Bečej 2003 | |||||
10.10
19:00
Winter sport
Zemun Samo pravo
6
5
|
10.10.2021 19:00 | Winter sport | 6 : 5 | Zemun Samo pravo | |||||
10.10
17:30
Novi Pazar
Kalča
3
1
|
10.10.2021 17:30 | Novi Pazar | 3 : 1 | Kalča |
10.10
12:00
SBB Beograd Vukovi
Kragujevac Wild Boars
42
6
|
10.10.2021 12:00 | SBB Beograd Vukovi | 42 : 6 | Kragujevac Wild Boars | |||||
10.10
14:00
Inđija Indians
Jagodina Black Hornets
0
8
|
10.10.2021 14:00 | Inđija Indians | 0 : 8 | Jagodina Black Hornets |
10.10
Vukovi
Crvena zvezda
6
3
|
10.10.2021 | Vukovi | 6 : 3 | Crvena zvezda | |||||
10.10
NSA Sofija
Partizan
|
10.10.2021 | NSA Sofija | : | Partizan |
10.10
00:00
NSA Sofija(Napustio takmicenje)
Partizan
|
10.10.2021 00:00 | NSA Sofija(Napustio takmicenje) | : | Partizan | |||||
10.10
00:00
Vukovi
Crvena zvezda
1
11
|
10.10.2021 00:00 | Vukovi | 1 : 11 | Crvena zvezda |