XS
SM
MD
LG

03.10.2020 16:00 Novi Pazar : Vojvodina
04.10.2020 16:00 Rad : Inđija
04.10.2020 16:00 Zlatibor : Radnik
03.10.2020 16:00 OFK Bačka : Javor Matis
03.10.2020 18:00 Metalac : Partizan
04.10.2020 18:00 Crvena zvezda : Napredak
02.10.2020 19:00 Radnički (N) : Mladost (L)
03.10.2020 16:00 Mačva : Voždovac
03.10.2020 16:00 Spartak ŽK : Čukarički
04.10.2020 16:00 Proleter : TSC

03.10.2020 15:00 Radnički 1923 : Dinamo
04.10.2020 15:00 OFK Žarkovo : Kabel
03.10.2020 18:00 Borac 1926 : Radnički (P)
02.10.2020 15:00 Zemun : IMT
04.10.2020 15:00 Loznica : RFK Grafičar
05.10.2020 18:00 Kolubara : Radnički (SM)
05.10.2020 18:00 Trayal : Sloga (K)
04.10.2020 15:00 Budućnost : GFK Dubočica
03.10.2020 15:00 GFK Jagodina : Železničar (P)

03.10.2020 15:00 Smederevo 1924 : Jedinstvo
04.10.2020 15:00 Železničar (L) : Bane 1931
03.10.2020 15:00 Šumadija (A) : Takovo
04.10.2020 15:00 Budućnost (A) : Tutin
03.10.2020 15:00 Mačva 1929 : Budućnost Krušik 2014
03.10.2020 15:00 Gruža : Sloga 33
04.10.2020 15:00 Jošanica : GFK Sloboda
03.10.2020 15:00 Sloga (P) : Mladi radnik 1926
03.10.2020 15:00 Trepča : Sušica

04.10.2020 15:00 Vlasina : Mladost
04.10.2020 15:00 Timočanin : Jedinstvo (P)
04.10.2020 15:00 Radan : Kablovi
04.10.2020 15:00 Rembas : Trstenik PPT
04.10.2020 15:00 Župa : Pčinja
03.10.2020 15:00 Moravac Orion : Timok 1919
04.10.2020 15:00 Car Konstantin : Dunav
03.10.2020 15:00 SFK Morava : OFK Sinđelić
03.10.2020 15:00 OFK Topličanin : Radnički (S)
04.10.2020 15:00 Budućnost (P) : SFS Borac

03.10.2020 15:30 1. Maj Ruma : Radnički 1912
03.10.2020 15:30 Kozara : Jedinstvo (SP)
04.10.2020 15:30 Vojvodina 1928 : Bečej 1918
03.10.2020 15:30 OFK Stari Grad : Radnički (Zr)
03.10.2020 15:30 Omladinac : Feniks 1995
03.10.2020 15:30 OFK Vršac : Mladost (NS)
03.10.2020 15:30 Bačka 1901 : Tisa
03.10.2020 15:30 Hajduk 1912 : Dinamo 1945
04.10.2020 15:30 Dunav : Borac
03.10.2020 15:30 Sloga (Č) : Sloboda

03.10.2020 14:30 Lokomotiva : Radnički (O)
03.10.2020 10:00 Sinđelić : Brodarac
04.10.2020 14:30 Jedinstvo : GSP Polet Dorćol
03.10.2020 14:30 Mladenovac : TEK Sloga
03.10.2020 14:30 Studenski grad : Zvezdara
03.10.2020 14:30 Radnički (NB) : BSK Borča
04.10.2020 14:30 Leštane : Teleoptik
02.10.2020 14:30 Stepojevac Vaga : OFK Beograd
04.10.2020 14:30 Sremčica : BASK
04.10.2020 14:30 BSK 1925 : Crvena zvezda


10.10.2020 Spartak (S) : Novi Pazar
10.10.2020 Niš : Vojvodina NS Seme
10.10.2020 Crvena zvezda : Ribnica
10.10.2020 Partizan Soccer : Borac (S)
10.10.2020 Mladi radnik : Radnički

Ziggy je podelio utakmicu
Radnicki1923 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Gruja123 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Marijo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Ramos04 je tipovao utakmicu