XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2020 17:30 Studentski grad - Stepojevac Vaga 4:2
2 23.08.2020 17:00 Sremčica - Studentski grad 2:1
3 30.08.2020 17:00 Studentski grad - BSK 1925 1:0
4 06.09.2020 16:00 Crvena zvezda - Studentski grad 4:3
5 13.09.2020 16:00 Studentski grad - BASK 3:4
6 16.09.2020 16:00 OFK Beograd - Studentski grad 2:3
7 20.09.2020 16:00 Studentski grad - Teleoptik 2:0
8 26.09.2020 15:30 BSK Borča - Studentski grad 1:1
9 03.10.2020 14:30 Studentski grad - Zvezdara 1:0
10 10.10.2020 10:00 TEK Sloga - Studentski grad 0:0
11 14.10.2020 14:00 Studentski grad - GSP Polet Dorćol 2:1
12 17.10.2020 10:00 Brodarac - Studentski grad 2:0
13 24.10.2020 13:30 Studentski grad - Lokomotiva 7:2
14 31.10.2020 10:00 Sinđelić - Studentski grad 1:3
15 04.11.2020 13:30 Studentski grad - Jedinstvo 2:0
16 07.11.2020 13:30 Mladenovac - Studentski grad 1:0
17 14.11.2020 13:00 Studentski grad - Radnički (O) 2:2
18 22.11.2020 13:00 Studentski grad - Radnički (NB) 0:0
19 29.11.2020 13:00 Leštane - Studentski grad 3:1
20 05.03.2021 14:30 Stepojevac Vaga - Studentski grad 1:1
21 14.03.2021 17:30 Studentski grad - Sremčica 4:4
22 17.03.2021 15:00 BSK 1925 - Studentski grad 1:2
23 21.03.2021 15:00 Studentski grad - Crvena zvezda 0:0
24 28.03.2021 15:30 BASK - Studentski grad 3:0
25 31.03.2021 16:00 Studentski grad - OFK Beograd 1:1
26 03.04.2021 11:00 Teleoptik - Studentski grad 1:1
27 10.04.2021 16:00 Studentski grad - BSK Borča 0:1
28 14.04.2021 16:00 Zvezdara - Studentski grad 2:2
29 18.04.2021 17:30 Studentski grad - TEK Sloga 2:1
30 24.04.2021 11:00 GSP Polet Dorćol - Studentski grad 1:2
31 29.04.2021 15:30 Studentski grad - Brodarac 2:0
32 01.05.2021 16:30 Lokomotiva - Studentski grad 1:0
33 09.05.2021 17:30 Studentski grad - Sinđelić 1:0
34 16.05.2021 16:30 Jedinstvo - Studentski grad
35 19.05.2021 17:30 Studentski grad - Mladenovac
36 22.05.2021 17:00 Radnički (O) - Studentski grad
37 29.05.2021 17:00 Radnički (NB) - Studentski grad
38 06.06.2021 17:00 Studentski grad - Leštane
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Teleoptik 33 23 6 4 75
2 Brodarac 33 19 3 11 60
3 Radnički (O) 33 17 7 9 58
4 Stepojevac Vaga 33 17 5 11 56
5 Jedinstvo 33 16 6 11 54
6 BASK 33 15 8 10 53
7 Studentski grad 33 14 10 9 52
8 Zvezdara 33 13 12 8 51
9 Leštane 33 13 12 8 51
10 TEK Sloga 33 14 9 10 51
11 OFK Beograd 33 14 7 12 49
12 Radnički (NB) 33 12 12 9 48
13 Sinđelić 33 13 6 14 45
14 BSK Borča 33 12 8 13 44
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Sremčica 33 9 10 14 37
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Crvena zvezda 33 10 6 17 36
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Lokomotiva 33 8 5 20 29
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Mladenovac 33 7 6 20 27
19 Prelazi u ligu nižeg ranga GSP Polet Dorćol 33 6 3 24 21
20 Prelazi u ligu nižeg ranga BSK 1925 33 3 9 21 18