XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 273 utakmica za dan
Subota, 29 Maj 2021

Fudbal

29.05.2021 17:00 Željezničar : Krupa
29.05.2021 17:00 Tuzla City : Zrinjski
29.05.2021 17:00 Sloboda : Borac
29.05.2021 17:00 Mladost : Velež
29.05.2021 17:00 Radnik : Široki Brijeg
29.05.2021 17:00 Olimpik : Sarajevo
29.05.2021 17:30 Omladinac : 1. Maj Ruma
29.05.2021 17:30 OFK Stari Grad : OFK Vršac
29.05.2021 17:30 Vojvodina 1928 : Bačka 1901
29.05.2021 17:30 Kozara : Hajduk 1912
29.05.2021 17:30 Radnički 1912 : Dunav
29.05.2021 17:30 Jedinstvo (SP) : Sloga (Č)
29.05.2021 17:30 Bečej 1918 : Sloboda
29.05.2021 17:30 Radnički (Zr) : Borac
29.05.2021 17:30 Feniks 1995 : Dinamo 1945
29.05.2021 17:30 Mladost (NS) : Tisa
29.05.2021 17:00 BSK Borča : Radnički (O)
29.05.2021 11:00 Teleoptik : Zvezdara
29.05.2021 17:00 OFK Beograd : TEK Sloga
29.05.2021 17:00 Radnički (NB) : Studentski grad
29.05.2021 17:30 Jedinstvo (P) : Budućnost (P)
29.05.2021 17:30 Trstenik PPT : Radnički (S)
29.05.2021 17:30 Pčinja : OFK Sinđelić
29.05.2021 17:30 Timok 1919 : Dunav
29.05.2021 17:30 Šumadija 1903 : Vodojaža
29.05.2021 17:30 Omladinac : Borac
29.05.2021 17:30 Mokra Gora : Goč
29.05.2021 17:30 Jasenica 2017 : VGSK
29.05.2021 17:30 Sloga (B) : Zvižd
29.05.2021 17:30 Sloga (BB) : Prijevor
29.05.2021 17:30 FAP : Polet (T)
29.05.2021 17:30 Radnički (V) : Borac (L)
29.05.2021 17:30 Ribnica : Spartak 1924
29.05.2021 17:30 Crvenka : Obilić
29.05.2021 17:30 OFK Vrbas : Vojvodina (BG)
29.05.2021 17:30 Vojvodina (T) : Srbobran
29.05.2021 17:30 Bajša : Radnički (S)
29.05.2021 17:30 Hercegovac : ČSK Pivara
29.05.2021 17:30 Bačka (P) : Tavankut
29.05.2021 17:30 Njegoš : Mladost APA
29.05.2021 17:30 Mladost (T) : Tekstilac
29.05.2021 17:30 Krila Krajine : Mladost (BP)
29.05.2021 17:30 Proleter : Mladost
29.05.2021 17:30 OFK Kikinda 1909 : Jedinstvo (BK)
29.05.2021 17:30 Omladinac FAM : Budućnost
29.05.2021 17:30 Jedinstvo (V) : Borac
29.05.2021 17:30 Sloga : Banat
29.05.2021 17:30 Begej : Crvena zvezda
29.05.2021 17:30 Radnički (K) : ŽAK
29.05.2021 17:30 Naftagas : Radnički (S)
29.05.2021 17:00 Napredak : Turbina
29.05.2021 17:30 Graničar : Midžor
29.05.2021 17:30 Omladinac : Trebič
29.05.2021 17:30 Rudar Vrška Čuka : Ozren
29.05.2021 17:30 OFK Rtanj : Velika Jasikova
29.05.2021 17:30 Rudar (P) : Rtanj
29.05.2021 17:30 Šljivar : Osnić
29.05.2021 17:30 Radnički 1946 : Sloga
29.05.2021 17:30 Hajduk : Kosovo
29.05.2021 17:30 Železničar : Sremac
29.05.2021 17:30 Rudar : Donji Srem 2015
29.05.2021 17:30 GFK Sloven : BSK
29.05.2021 17:30 Partizan (U) : Banat (I)
29.05.2021 17:30 ŽAK : Zadrugar
29.05.2021 17:30 Borac (BG) : Slavija
29.05.2021 17:00 Radnički 1905 : Budućnost
29.05.2021 17:00 Proleter (RS) : Obilić
29.05.2021 17:00 AFK : Proleter (Nj)
29.05.2021 17:30 Delija : 2. Oktobar
29.05.2021 17:30 Omladinac : Veternik
29.05.2021 17:30 OFK Futog : Slavija
29.05.2021 17:30 Fruškogorski partizan : ŽSK
29.05.2021 17:30 Brestovac : Polet
29.05.2021 17:30 Krivelj : Rudna Glava
29.05.2021 17:30 BSK : Urovica
29.05.2021 17:00 Kolonija : Jedinstvo
29.05.2021 17:30 Rudar 2001 : Mladost (B)
29.05.2021 17:30 Taskovići : Pobeda
29.05.2021 17:30 Svrljig : Moravac (ZT)
29.05.2021 17:30 Mladi radnik 1925 : Budućnost
29.05.2021 17:30 Morava (KS) : Sloga
29.05.2021 17:00 Radnik (Ub) : Kolubara 2
29.05.2021 17:00 Strmovo 1968 : Pambukovica
29.05.2021 17:00 OFK Brđanac : Trlić
29.05.2021 17:00 Zvezda : Zadrugar
29.05.2021 17:30 Sinđelić : Rudar
29.05.2021 17:30 Velika Drenova : Kamenorezac 76
29.05.2021 17:30 Poljoprivrednik : Beli Orlovi
29.05.2021 17:30 Omladinac (U) : Gradac
29.05.2021 17:30 Župski biseri : Stari Trstenik
29.05.2021 17:30 14. Oktobar : Rubin
29.05.2021 17:30 Polet 57 : Borac
29.05.2021 17:30 Vinogradar : Jezero
29.05.2021 17:30 Miletić : Moskva
29.05.2021 17:30 Borac (NS) : Sloga
29.05.2021 17:00 Bratstvo 1975 : Partizan
29.05.2021 17:00 OFK Žeželj : Ćava
29.05.2021 17:30 Žitkovica : Mlava (B)
29.05.2021 17:00 Bežanija : Železnik 1930
29.05.2021 17:00 Šećeranac Ada : Rekreativo 011
29.05.2021 17:30 Progorelica : Mlada krila
29.05.2021 17:30 Bogutovačka Banja : Borac (A)
29.05.2021 17:30 Stubal : Braća Vuković
29.05.2021 17:30 Jasenovac : Udarnik (S)
29.05.2021 17:30 Pomoravlje : Rudar (P)
29.05.2021 17:30 15. Avgust 1950 : Beljanica
29.05.2021 17:30 Mladost (S) : Šumadija
29.05.2021 17:30 OFK Batinac : Jasenovo
29.05.2021 17:30 Rudar (S) : Napredak (St)
29.05.2021 17:30 Sloga : Napredak (Sv)
29.05.2021 17:30 Sinđelić : Radnički
29.05.2021 17:30 Sinđelić 1934 : Šantarovac
29.05.2021 17:30 Crni Vrh : GFK Tabane
29.05.2021 17:30 Osaonica : Kupinovac
29.05.2021 17:00 Rudar 1945 : Omladinac (K)
29.05.2021 17:00 Kalenić : Proleter (B)
29.05.2021 17:00 Crvena Jabuka : OFK Stublenica
29.05.2021 17:00 Junior Novo Naselje : Jadar 2013
29.05.2021 17:00 Rajac : Polet
29.05.2021 17:30 Crvena zvezda : Jedinstvo
29.05.2021 17:30 Polet (V) : Škriljac
29.05.2021 17:30 Stari Hrast 2018 : Omladinac
29.05.2021 17:30 Budućnost (DO) : Petlovača
29.05.2021 17:30 Milicionar : Gorki
29.05.2021 17:30 Šabac Sunrise : Sloboda
29.05.2021 17:30 Miloševo : Vrelo
29.05.2021 17:30 Rečka : OFK Tamnič
29.05.2021 16:30 Kolubara (LP) : Vukona
29.05.2021 17:30 Donja Mutnica : Železničar
29.05.2021 17:30 BSK Buljane : Radnik
29.05.2021 17:30 Popovac : Polet
29.05.2021 17:30 Omladinac : Mladost
29.05.2021 17:30 ISK Izvor : Borac 1950
29.05.2021 17:30 Šapine : Radnik (S)
29.05.2021 17:30 Jedinstvo (S) : Crni Vitez
29.05.2021 17:30 Stig (C) : Napredak 1927
29.05.2021 17:30 BSK 1924 : Stig (MC)
29.05.2021 17:30 Naša Krajina : Janošik
29.05.2021 17:30 Mladost (VG) : Vojvodina
29.05.2021 17:30 Dobrnje : Burovac
29.05.2021 17:30 Vukan : Rudar 1947
29.05.2021 17:30 Vukovac 98 : Homoljac
29.05.2021 17:30 Zvezda : Mlava (R)
29.05.2021 17:30 Sloga (J) : Mladost (K)
29.05.2021 17:30 Vrelo 1971 : Laznica
29.05.2021 17:30 Morava : Lipar
29.05.2021 21:00 Manchester City : Chelsea
29.05.2021 Radnički (NB) : Napredak
29.05.2021 Brodarac : TSC
29.05.2021 OFK Beograd : RFK Novi Sad 1921
29.05.2021 Partizan : Internacional
29.05.2021 Vojvodina : Trayal
29.05.2021 Radnički 1923 : Voždovac
29.05.2021 Radnički (N) : Rad
29.05.2021 Čukarički : IMT
29.05.2021 Crvena zvezda : Mladost (L)
29.05.2021 RFK Grafičar : Spartak ŽK
29.05.2021 Radnički 1912 : Vojvodina
29.05.2021 OFK Bačka : Železničar
29.05.2021 Omladinac : Proleter (NS)
29.05.2021 Inđija : Spartak ŽK
29.05.2021 Kabel : Tisa Njerš
29.05.2021 RFK Novi Sad 1921 : Petar Puača
29.05.2021 Bačka 1901 : Hajduk 1912
29.05.2021 Radnički (NP) : GFK Sloven
29.05.2021 Radnički (SM) : Podrinje
29.05.2021 Dinamo 1945 : Radnički (ZR)
29.05.2021 Jedinstvo (V) : Index
29.05.2021 17:30 Novi Pazar : Loznica
29.05.2021 14:00 Mačva : Javor Matis
29.05.2021 10:00 Sloboda : Jedinstvo (Ub)
29.05.2021 12:00 Petar Dobrnjac : VGSK
29.05.2021 17:30 Borac 1932 : Sloboda
29.05.2021 17:30 OFK Slavija : Karađorđe
29.05.2021 Mačva : Napredak
29.05.2021 Brodarac : TSC
29.05.2021 Kiker : Apolon 4
29.05.2021 Partizan : Internacional
29.05.2021 Vojvodina : Real Niš
29.05.2021 Zemun : OFK Vršac
29.05.2021 Radnički (N) : Rad
29.05.2021 Čukarički : Teleoptik
29.05.2021 Crvena zvezda : Mladost (L)
29.05.2021 RFK Grafičar : Spartak ŽK
29.05.2021 Petrika : Vojvodina
29.05.2021 RFK Novi Sad 1921 : Radnički (ZR)
29.05.2021 Dinamo 1945 : Proleter (NS)
29.05.2021 Inđija : Kabel
29.05.2021 Spartak ŽK : Tisa Njerš
29.05.2021 OFK Bačka : Petar Puača
29.05.2021 Radnički 1912 : Hajduk 1912
29.05.2021 Radnički (NP) : Omladinac
29.05.2021 Radnički (SM) : Podrinje
29.05.2021 Železničar : Proleter 2006
29.05.2021 OFK Vršac : Index
29.05.2021 Partizan : Stepojevac Vaga
29.05.2021 11:00 Vojvodina : Bačka
29.05.2021 11:00 Proleter (RS) : Proleter (NJ)
29.05.2021 11:00 Iskra : Njegoš
29.05.2021 11:00 Obilić : Tsc 1913
29.05.2021 11:00 Subotica : Tisa Njerš
29.05.2021 11:00 Arena Su : Radnički 1905
29.05.2021 11:00 Spartak ŽK : Čantavir
29.05.2021 10:00 CFK : Vinogradar
29.05.2021 09:00 Vodojaža : Apolon I
29.05.2021 10:00 Karadjordje (T) : Sušica
29.05.2021 10:30 Radnički 1923 : Arsenal
29.05.2021 10:30 Apolon II : Aranđelovac
29.05.2021 11:00 Gruža : Morava (VP)
29.05.2021 11:00 AF AS Novi Pazar : Rudar
29.05.2021 11:00 Koštam Polje : Pazar Juniors
29.05.2021 11:00 Novi Pazar B : OFK Ras
29.05.2021 11:00 Tutin : Granit
29.05.2021 11:00 Mladost (T) : Napredak
29.05.2021 11:00 Srbobran : Bačka
29.05.2021 11:00 Budućnost : Njegoš
29.05.2021 11:00 Obilić : Eđšeg
29.05.2021 GFK Jagodina : Real
29.05.2021 GFK Dubočica : Timočanin
29.05.2021 Duel Juniors : Šampion 2014
29.05.2021 Lider MGM : Radnički (P)
29.05.2021 Napredak : OFK Radnički
29.05.2021 Radnički (N) : Trayal Knez Lazar
29.05.2021 Radnik : SFS Borac
29.05.2021 Kopernikus Železničar : Timok 1919
29.05.2021 Car Konstantin : Radnički (S)
29.05.2021 GFK Jagodina : Real Niš
29.05.2021 GFK Dubočica : Knjaževac
29.05.2021 Duel Juniors : OFK Šampion
29.05.2021 Lider MGM : Radnički (P)
29.05.2021 Duel Juniors 2 : OFK Radnički
29.05.2021 Radnički (N) : Trayal Knez Lazar
29.05.2021 Radnik : OFK Paraćin
29.05.2021 Kopernikus Železničar : Timok 1919
29.05.2021 Radnički Niš 2 : Radnički (S)
29.05.2021 09:30 Subotica : Bačka
29.05.2021 09:30 Arena SU : AFK
29.05.2021 09:30 Spartak ŽK '09 : Spartak ŽK '08
29.05.2021 10:00 TSC : Bajša
29.05.2021 10:00 Obrenovac 1905 : Rvati
29.05.2021 10:00 Deluks : Posavina
29.05.2021 Zabrežje : Zvezda
29.05.2021 10:00 Jedinstvo : Omladinac
29.05.2021 10:00 OFK Ras : AF AS Novi Pazar
29.05.2021 10:00 Jošanica : Pazar Juniors '01
29.05.2021 10:00 OFK National : Tutin
29.05.2021 11:00 Bane 1931 - 2 : Jedinstvo 2017

Rukomet

29.05.2021 Dubočica 54 : Partizan
29.05.2021 Radnički : Rudar
29.05.2021 Vojvodina : Metaloplastika
29.05.2021 Železničar 1949 : Dinamo
29.05.2021 Dubočica 54 2 : Železničar 1949 - 2
29.05.2021 Mladost (V) : Pirot
29.05.2021 Nišava : Vlasotince
29.05.2021 Niška Banja : Aleksinac
29.05.2021 Mladost : Beli anđeo
29.05.2021 Sloga : Užice
29.05.2021 Bane : Kruševac
29.05.2021 Pobednik : Omladinac
29.05.2021 Arilje : Trepča
29.05.2021 Nemanjić : Sloga 2
29.05.2021 Požarevac : Jagodina 2
29.05.2021 Mladi radnik - 2 : Udarnik
29.05.2021 Radnički : Rudar
29.05.2021 SPD Radnički - 2 : Napredak 12
29.05.2021 Metalac : Prijepolje
29.05.2021 Sedmerac : Metalac AD
29.05.2021 Pazar 2003 : Košutnjak

Futsal

29.05.2021 BSK : Pirgos
29.05.2021 Gvozdeni puk : Rosulja
29.05.2021 Akademac : Progres
29.05.2021 Prokuplje : Aleksinac 2015
29.05.2021 Pirot : Bele crkve