16.05
17:00
Borac
Tisa
3
2
|
16.05.2021 17:00 | Borac | 3 : 2 | Tisa |
16.05
17:00
ŽelezniÄar (L)
BuduÄnost (A)
2
2
|
16.05.2021 17:00 | ŽelezniÄar (L) | 2 : 2 | BuduÄnost (A) | |||||
16.05
17:00
GFK Sloboda
Mladi radnik 1926
4
2
|
16.05.2021 17:00 | GFK Sloboda | 4 : 2 | Mladi radnik 1926 |
16.05
16:30
Jedinstvo
Studentski grad
5
3
|
16.05.2021 16:30 | Jedinstvo | 5 : 3 | Studentski grad | |||||
16.05
16:30
Zvezdara
Crvena zvezda
2
0
|
16.05.2021 16:30 | Zvezdara | 2 : 0 | Crvena zvezda |
16.05
17:00
Vlasina
OFK SinÄeliÄ
0
0
|
16.05.2021 17:00 | Vlasina | 0 : 0 | OFK SinÄeliÄ | |||||
16.05
17:00
RadniÄki (S)
Dunav
3
0
|
16.05.2021 17:00 | RadniÄki (S) | 3 : 0 | Dunav | |||||
16.05
11:00
SFS Borac
Timok 1919
1
0
|
16.05.2021 11:00 | SFS Borac | 1 : 0 | Timok 1919 | |||||
16.05
17:00
BuduÄnost (P)
PÄinja
2
1
|
16.05.2021 17:00 | BuduÄnost (P) | 2 : 1 | PÄinja | |||||
16.05
11:00
Car Konstantin
Jedinstvo (P)
3
2
|
16.05.2021 11:00 | Car Konstantin | 3 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
16.05
17:00
Župa
TimoÄanin
0
2
|
16.05.2021 17:00 | Župa | 0 : 2 | TimoÄanin | |||||
16.05
17:00
Rembas
Radan
2
0
|
16.05.2021 17:00 | Rembas | 2 : 0 | Radan |
16.05
17:00
Å umadija (T)
Radnik
1
0
|
16.05.2021 17:00 | Å umadija (T) | 1 : 0 | Radnik | |||||
16.05
17:00
Novi Pazar 1928
Borac
4
2
|
16.05.2021 17:00 | Novi Pazar 1928 | 4 : 2 | Borac | |||||
16.05
17:00
KoriÄani
Proleter
2
1
|
16.05.2021 17:00 | KoriÄani | 2 : 1 | Proleter | |||||
16.05
17:00
BuduÄnost
Real
0
0
|
16.05.2021 17:00 | BuduÄnost | 0 : 0 | Real |
16.05
17:00
Borac (Ž)
OFK Mihajlovac
0
4
|
16.05.2021 17:00 | Borac (Ž) | 0 : 4 | OFK Mihajlovac | |||||
16.05
17:00
Sloga (M)
Borac 1932
0
6
|
16.05.2021 17:00 | Sloga (M) | 0 : 6 | Borac 1932 | |||||
16.05
17:00
Petar Dobrnjac
Pomoravlje
1
7
|
16.05.2021 17:00 | Petar Dobrnjac | 1 : 7 | Pomoravlje | |||||
16.05
17:00
Rudar (S)
Jasenica 2017
6
2
|
16.05.2021 17:00 | Rudar (S) | 6 : 2 | Jasenica 2017 | |||||
16.05
17:00
OFK AranÄelovac 1979
RSK
2
5
|
16.05.2021 17:00 | OFK AranÄelovac 1979 | 2 : 5 | RSK |
16.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (BB)
2
2
|
16.05.2021 11:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 2 | Sloga (BB) | |||||
16.05
17:00
Zlatar
Prijevor
0
2
|
16.05.2021 17:00 | Zlatar | 0 : 2 | Prijevor | |||||
16.05
17:00
Polimlje
Polet (T)
0
3
|
16.05.2021 17:00 | Polimlje | 0 : 3 | Polet (T) | |||||
16.05
11:00
Polet (Lj)
Jasen
4
3
|
16.05.2021 11:00 | Polet (Lj) | 4 : 3 | Jasen | |||||
16.05
17:00
Omladinac
Sloboda (Ä)
2
0
|
16.05.2021 17:00 | Omladinac | 2 : 0 | Sloboda (Ä) |
16.05
17:00
OFK Divci
Drina
6
0
|
16.05.2021 17:00 | OFK Divci | 6 : 0 | Drina | |||||
16.05
17:00
Mladost (DD)
Jedinstvo Vladimirci 1924
2
1
|
16.05.2021 17:00 | Mladost (DD) | 2 : 1 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | |||||
16.05
17:00
RaÄevac
Borac (L)
3
2
|
16.05.2021 17:00 | RaÄevac | 3 : 2 | Borac (L) | |||||
16.05
17:00
Vrelo Sport
Sloga (B)
0
0
|
16.05.2021 17:00 | Vrelo Sport | 0 : 0 | Sloga (B) | |||||
16.05
17:00
Mladost (P)
Spartak 1924
4
0
|
16.05.2021 17:00 | Mladost (P) | 4 : 0 | Spartak 1924 |
16.05
17:00
Tavankut
Krila Krajine
1
2
|
16.05.2021 17:00 | Tavankut | 1 : 2 | Krila Krajine | |||||
16.05
17:00
Vojvodina (BG)
Hercegovac
4
0
|
16.05.2021 17:00 | Vojvodina (BG) | 4 : 0 | Hercegovac |
16.05
17:00
Crvena zvezda
RadniÄki (S)
4
1
|
16.05.2021 17:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
16.05
17:00
Banat
Naftagas
4
3
|
16.05.2021 17:00 | Banat | 4 : 3 | Naftagas | |||||
16.05
17:00
Borac
RadniÄki (K)
1
0
|
16.05.2021 17:00 | Borac | 1 : 0 | RadniÄki (K) | |||||
16.05
17:00
Mladost
Jedinstvo (V)
5
2
|
16.05.2021 17:00 | Mladost | 5 : 2 | Jedinstvo (V) |
16.05
17:00
Podunavac
Jadran
1
0
|
16.05.2021 17:00 | Podunavac | 1 : 0 | Jadran | |||||
16.05
17:00
Sloboda
Sloga (T)
2
0
|
16.05.2021 17:00 | Sloboda | 2 : 0 | Sloga (T) | |||||
16.05
17:00
JugoviÄ
Borac
1
3
|
16.05.2021 17:00 | JugoviÄ | 1 : 3 | Borac | |||||
16.05
17:00
Sremac Vojka
Sloga (E)
2
1
|
16.05.2021 17:00 | Sremac Vojka | 2 : 1 | Sloga (E) |
16.05
17:00
Jedinstvo (M)
LevaÄ
3
1
|
16.05.2021 17:00 | Jedinstvo (M) | 3 : 1 | LevaÄ | |||||
16.05
17:00
TemniÄ 1924
Sloga (D)
0
3
|
16.05.2021 17:00 | TemniÄ 1924 | 0 : 3 | Sloga (D) | |||||
16.05
17:00
BoŔnjane
Juhor
1
2
|
16.05.2021 17:00 | BoŔnjane | 1 : 2 | Juhor | |||||
16.05
17:00
Moravac 2015
Jedinstvo 1936
2
4
|
16.05.2021 17:00 | Moravac 2015 | 2 : 4 | Jedinstvo 1936 |
16.05
11:00
Jedinstvo (P)
Lužnica
2
1
|
16.05.2021 11:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 1 | Lužnica | |||||
16.05
17:00
OFK Slatina
Brodoremont
5
2
|
16.05.2021 17:00 | OFK Slatina | 5 : 2 | Brodoremont | |||||
16.05
17:00
Hajduk Veljko
Balkanski
2
0
|
16.05.2021 17:00 | Hajduk Veljko | 2 : 0 | Balkanski | |||||
16.05
17:00
Rajko MitiÄ
Bor 1919
1
2
|
16.05.2021 17:00 | Rajko MitiÄ | 1 : 2 | Bor 1919 |
16.05
17:00
Naisus 1977
NaŔa krila 1936
3
9
|
16.05.2021 17:00 | Naisus 1977 | 3 : 9 | NaŔa krila 1936 | |||||
16.05
11:00
MaloŔiŔte
Pukovac
5
6
|
16.05.2021 11:00 | MaloŔiŔte | 5 : 6 | Pukovac | |||||
16.05
17:00
Delijski Vis
OFK Brzi Brod
0
3
|
16.05.2021 17:00 | Delijski Vis | 0 : 3 | OFK Brzi Brod | |||||
16.05
17:00
Rudar
Morava
3
3
|
16.05.2021 17:00 | Rudar | 3 : 3 | Morava | |||||
16.05
17:00
Bukovik
OFK NiÅ”
3
1
|
16.05.2021 17:00 | Bukovik | 3 : 1 | OFK NiÅ” | |||||
16.05
17:00
Jedinstvo (GM)
OFK Napredak 1929
2
2
|
16.05.2021 17:00 | Jedinstvo (GM) | 2 : 2 | OFK Napredak 1929 | |||||
16.05
17:00
Orljane
Zemljoradnik
3
1
|
16.05.2021 17:00 | Orljane | 3 : 1 | Zemljoradnik |
16.05
17:00
Alakince
Jablanica
1
1
|
16.05.2021 17:00 | Alakince | 1 : 1 | Jablanica | |||||
16.05
17:00
Vranjska Banja
Jedinstvo (GS)
4
2
|
16.05.2021 17:00 | Vranjska Banja | 4 : 2 | Jedinstvo (GS) |
16.05
16:30
Komgrap
Turbina
0
1
|
16.05.2021 16:30 | Komgrap | 0 : 1 | Turbina | |||||
16.05
16:30
VrÄin
VinÄa
1
2
|
16.05.2021 16:30 | VrÄin | 1 : 2 | VinÄa | |||||
16.05
16:30
BuduÄnost (Z)
Srem
0
2
|
16.05.2021 16:30 | BuduÄnost (Z) | 0 : 2 | Srem | |||||
16.05
16:30
Dunav
PoŔtar Zvezdara
3
0
|
16.05.2021 16:30 | Dunav | 3 : 0 | PoŔtar Zvezdara | |||||
16.05
11:00
Prva iskra
Torlak
1
1
|
16.05.2021 11:00 | Prva iskra | 1 : 1 | Torlak | |||||
16.05
16:30
Mladost (C)
BSK 1926
1
2
|
16.05.2021 16:30 | Mladost (C) | 1 : 2 | BSK 1926 |
16.05
17:00
OsniÄ
Kosovo
5
1
|
16.05.2021 17:00 | OsniÄ | 5 : 1 | Kosovo | |||||
16.05
17:00
Velika Jasikova
RadniÄki 1946
2
2
|
16.05.2021 17:00 | Velika Jasikova | 2 : 2 | RadniÄki 1946 | |||||
16.05
17:00
TrebiÄ
Rudar (P)
3
2
|
16.05.2021 17:00 | TrebiÄ | 3 : 2 | Rudar (P) | |||||
16.05
13:00
GraniÄar
OFK Rtanj
1
0
|
16.05.2021 13:00 | GraniÄar | 1 : 0 | OFK Rtanj | |||||
16.05
17:00
Omladinac
Rudar VrÅ”ka Äuka
2
1
|
16.05.2021 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | Rudar VrÅ”ka Äuka |
16.05
17:00
MaÄkovac
Ribnik
8
0
|
16.05.2021 17:00 | MaÄkovac | 8 : 0 | Ribnik | |||||
16.05
17:00
FUD
Žabare
2
0
|
16.05.2021 17:00 | FUD | 2 : 0 | Žabare | |||||
16.05
17:00
Gradina
Mladost (T)
4
0
|
16.05.2021 17:00 | Gradina | 4 : 0 | Mladost (T) | |||||
16.05
17:00
Kupci
13. April
5
3
|
16.05.2021 17:00 | Kupci | 5 : 3 | 13. April | |||||
16.05
17:00
Donji Kopaonik
Mladost (DK)
4
3
|
16.05.2021 17:00 | Donji Kopaonik | 4 : 3 | Mladost (DK) | |||||
16.05
17:00
Sloga (Ä)
Vinogradar
3
4
|
16.05.2021 17:00 | Sloga (Ä) | 3 : 4 | Vinogradar | |||||
16.05
17:00
Sloga (L)
Sloga (D)
3
1
|
16.05.2021 17:00 | Sloga (L) | 3 : 1 | Sloga (D) |
16.05
17:00
Sremac
LSK
6
2
|
16.05.2021 17:00 | Sremac | 6 : 2 | LSK | |||||
16.05
17:00
Sloga
Ljukovo
2
3
|
16.05.2021 17:00 | Sloga | 2 : 3 | Ljukovo | |||||
16.05
17:00
Napredak
Hajduk (V)
1
2
|
16.05.2021 17:00 | Napredak | 1 : 2 | Hajduk (V) | |||||
16.05
17:00
BSK
Borac (M)
1
1
|
16.05.2021 17:00 | BSK | 1 : 1 | Borac (M) | |||||
16.05
17:00
Donji Srem 2015
PSK
11
0
|
16.05.2021 17:00 | Donji Srem 2015 | 11 : 0 | PSK |
16.05
17:00
Jugoslavija
BuduÄnost (A)
1
0
|
16.05.2021 17:00 | Jugoslavija | 1 : 0 | BuduÄnost (A) | |||||
16.05
17:00
Dolina
BAK
1
4
|
16.05.2021 17:00 | Dolina | 1 : 4 | BAK | |||||
16.05
17:00
Strela
Stari TamiÅ”
4
1
|
16.05.2021 17:00 | Strela | 4 : 1 | Stari TamiÅ” | |||||
16.05
17:00
RadniÄki (B)
Sloga (BNS)
1
8
|
16.05.2021 17:00 | RadniÄki (B) | 1 : 8 | Sloga (BNS) | |||||
16.05
17:00
Crvena zvezda
Potporanj
3
0
|
16.05.2021 17:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Potporanj | |||||
16.05
17:00
HajduÄica
Polet (Id)
1
0
|
16.05.2021 17:00 | HajduÄica | 1 : 0 | Polet (Id) | |||||
16.05
17:00
Banat (I)
Spartak 1911
2
3
|
16.05.2021 17:00 | Banat (I) | 2 : 3 | Spartak 1911 |
16.05
17:00
Kordun
Zadrugar
2
1
|
16.05.2021 17:00 | Kordun | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
16.05
17:00
Borac 46
SU StaniÅ”iÄ 1920
3
2
|
16.05.2021 17:00 | Borac 46 | 3 : 2 | SU StaniÅ”iÄ 1920 | |||||
16.05
17:00
BuduÄnost (G)
RadniÄki 1918
2
0
|
16.05.2021 17:00 | BuduÄnost (G) | 2 : 0 | RadniÄki 1918 | |||||
16.05
17:00
Rusin
BSK
3
0
|
16.05.2021 17:00 | Rusin | 3 : 0 | BSK | |||||
16.05
17:00
Omladinac
TvrÄava
1
0
|
16.05.2021 17:00 | Omladinac | 1 : 0 | TvrÄava | |||||
16.05
17:00
MagliÄ
Polet
1
2
|
16.05.2021 17:00 | MagliÄ | 1 : 2 | Polet | |||||
16.05
17:00
Kulpin
Slavija
1
0
|
16.05.2021 17:00 | Kulpin | 1 : 0 | Slavija |
16.05
17:00
Jadran
BuduÄnost
5
0
|
16.05.2021 17:00 | Jadran | 5 : 0 | BuduÄnost | |||||
16.05
17:00
ÄurÄin
ObiliÄ
3
1
|
16.05.2021 17:00 | ÄurÄin | 3 : 1 | ObiliÄ | |||||
16.05
17:00
Senta
TornjoÅ”
5
0
|
16.05.2021 17:00 | Senta | 5 : 0 | TornjoÅ” | |||||
16.05
17:00
Sutjeska
Preporod
2
3
|
16.05.2021 17:00 | Sutjeska | 2 : 3 | Preporod | |||||
16.05
17:00
Iskra
Proleter (Nj)
1
0
|
16.05.2021 17:00 | Iskra | 1 : 0 | Proleter (Nj) |
16.05
17:00
RadniÄki 1911
MSK
0
1
|
16.05.2021 17:00 | RadniÄki 1911 | 0 : 1 | MSK | |||||
16.05
17:00
Polet
Vojvodina (B)
2
3
|
16.05.2021 17:00 | Polet | 2 : 3 | Vojvodina (B) | |||||
16.05
17:00
TamiÅ”
Potisje
1
4
|
16.05.2021 17:00 | TamiÅ” | 1 : 4 | Potisje | |||||
16.05
17:00
Borac
Mladost (L)
6
0
|
16.05.2021 17:00 | Borac | 6 : 0 | Mladost (L) | |||||
16.05
17:00
Vojvodina (NM)
Crvena zvezda
2
2
|
16.05.2021 17:00 | Vojvodina (NM) | 2 : 2 | Crvena zvezda | |||||
16.05
17:00
2. Oktobar
Lehel
4
0
|
16.05.2021 17:00 | 2. Oktobar | 4 : 0 | Lehel | |||||
16.05
17:00
Mladost (BD)
Rusanda
4
0
|
16.05.2021 17:00 | Mladost (BD) | 4 : 0 | Rusanda |
16.05
17:00
Mladi borac
Polet
2
0
|
16.05.2021 17:00 | Mladi borac | 2 : 0 | Polet | |||||
16.05
17:00
Mladi radnik 1940
BaÄinac
3
1
|
16.05.2021 17:00 | Mladi radnik 1940 | 3 : 1 | BaÄinac | |||||
16.05
17:00
Sloga (L)
Osipaonica
3
1
|
16.05.2021 17:00 | Sloga (L) | 3 : 1 | Osipaonica | |||||
16.05
17:00
Crvena zvezda
Bresje Superior
4
1
|
16.05.2021 17:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Bresje Superior | |||||
16.05
17:00
Podunavac
SASK
0
2
|
16.05.2021 17:00 | Podunavac | 0 : 2 | SASK | |||||
16.05
17:00
Sloga (M)
Radnik (SP)
1
1
|
16.05.2021 17:00 | Sloga (M) | 1 : 1 | Radnik (SP) | |||||
16.05
17:00
Pobeda
BuduÄnost
4
0
|
16.05.2021 17:00 | Pobeda | 4 : 0 | BuduÄnost |
16.05
17:00
Lokomotiva
Prvi srpski ustanak
1
0
|
16.05.2021 17:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
16.05
17:00
Marjan (K)
Sloga (Z)
5
1
|
16.05.2021 17:00 | Marjan (K) | 5 : 1 | Sloga (Z) | |||||
16.05
17:00
Plaskovac
Å umadinac (S)
1
2
|
16.05.2021 17:00 | Plaskovac | 1 : 2 | Å umadinac (S) | |||||
16.05
17:00
ŽSK
Partizan (BB)
1
0
|
16.05.2021 17:00 | ŽSK | 1 : 0 | Partizan (BB) | |||||
16.05
17:00
Omladinac
VinÄa
5
3
|
16.05.2021 17:00 | Omladinac | 5 : 3 | VinÄa | |||||
16.05
17:00
Trnava
Grizli ML
1
2
|
16.05.2021 17:00 | Trnava | 1 : 2 | Grizli ML | |||||
16.05
17:00
Banja 1957
Å umadinac 1913
2
2
|
16.05.2021 17:00 | Banja 1957 | 2 : 2 | Å umadinac 1913 |
16.05
16:30
Å umadinac
SinÄeliÄ 2012
1
1
|
16.05.2021 16:30 | Å umadinac | 1 : 1 | SinÄeliÄ 2012 | |||||
16.05
16:00
011
Borac (P)
5
1
|
16.05.2021 16:00 | 011 | 5 : 1 | Borac (P) | |||||
16.05
16:30
PKB Kovilovo
Postar 1930
4
2
|
16.05.2021 16:30 | PKB Kovilovo | 4 : 2 | Postar 1930 | |||||
16.05
16:30
Umka
Institut
3
0
|
16.05.2021 16:30 | Umka | 3 : 0 | Institut | |||||
16.05
16:30
Heroj Polet
Hajduk
3
2
|
16.05.2021 16:30 | Heroj Polet | 3 : 2 | Hajduk | |||||
16.05
16:30
Posavac TiŔma
PKB (PS)
2
1
|
16.05.2021 16:30 | Posavac TiŔma | 2 : 1 | PKB (PS) | |||||
16.05
16:30
Balkan Mirijevo
Borac (O)
1
0
|
16.05.2021 16:30 | Balkan Mirijevo | 1 : 0 | Borac (O) |
16.05
16:30
Strelac
Mladi borac
7
1
|
16.05.2021 16:30 | Strelac | 7 : 1 | Mladi borac | |||||
16.05
16:30
Omladinac
VraniÄ
1
1
|
16.05.2021 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | VraniÄ | |||||
16.05
16:30
Jedinstvo
RadniÄki
2
3
|
16.05.2021 16:30 | Jedinstvo | 2 : 3 | RadniÄki | |||||
16.05
16:30
Zvezda
Polet
8
0
|
16.05.2021 16:30 | Zvezda | 8 : 0 | Polet | |||||
16.05
16:30
OFK Borac
Rojkovac
0
0
|
16.05.2021 16:30 | OFK Borac | 0 : 0 | Rojkovac | |||||
16.05
16:30
OFK Zabrežje
LisoviÄ 1977
1
4
|
16.05.2021 16:30 | OFK Zabrežje | 1 : 4 | LisoviÄ 1977 | |||||
16.05
16:30
OFK BuduÄnost
Duboko
6
1
|
16.05.2021 16:30 | OFK BuduÄnost | 6 : 1 | Duboko |
16.05
16:30
Å umadija 1962
SUF Dubona
4
1
|
16.05.2021 16:30 | Å umadija 1962 | 4 : 1 | SUF Dubona | |||||
16.05
16:30
Dunavac
SUF KovaÄevac 1956
3
1
|
16.05.2021 16:30 | Dunavac | 3 : 1 | SUF KovaÄevac 1956 | |||||
16.05
16:30
Zuce 2019
Kosmajac
3
0
|
16.05.2021 16:30 | Zuce 2019 | 3 : 0 | Kosmajac | |||||
16.05
16:30
IvanÄa
ZaklopaÄa
0
1
|
16.05.2021 16:30 | IvanÄa | 0 : 1 | ZaklopaÄa | |||||
16.05
16:30
Rabrovac
Pudarci
0
1
|
16.05.2021 16:30 | Rabrovac | 0 : 1 | Pudarci | |||||
16.05
10:00
KaluÄerica 1969
Velika Krsna
6
0
|
16.05.2021 10:00 | KaluÄerica 1969 | 6 : 0 | Velika Krsna |
16.05
17:30
Hajduk
Titel
1
1
|
16.05.2021 17:30 | Hajduk | 1 : 1 | Titel | |||||
16.05
17:30
BaÄka (B)
Jedinstvo
2
0
|
16.05.2021 17:30 | BaÄka (B) | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
16.05
17:30
Tatra
Susek
5
1
|
16.05.2021 17:30 | Tatra | 5 : 1 | Susek | |||||
16.05
17:30
BaÄka 1923
Veternik
1
8
|
16.05.2021 17:30 | BaÄka 1923 | 1 : 8 | Veternik | |||||
16.05
17:30
Petrovaradin
Slavija
0
0
|
16.05.2021 17:30 | Petrovaradin | 0 : 0 | Slavija | |||||
16.05
17:30
ŽSK
FruŔkogorac
3
1
|
16.05.2021 17:30 | ŽSK | 3 : 1 | FruŔkogorac |
16.05
17:00
Mladost
Polet
2
4
|
16.05.2021 17:00 | Mladost | 2 : 4 | Polet | |||||
16.05
11:00
KljuÄ
Zlot
1
2
|
16.05.2021 11:00 | KljuÄ | 1 : 2 | Zlot | |||||
16.05
17:00
RadniÄki
Rudna Glava
2
1
|
16.05.2021 17:00 | RadniÄki | 2 : 1 | Rudna Glava |
16.05
17:00
MarÅ”iÄ
Kolonija
3
2
|
16.05.2021 17:00 | MarÅ”iÄ | 3 : 2 | Kolonija | |||||
16.05
17:00
Å umadija 1934
Kutlovo
0
0
|
16.05.2021 17:00 | Å umadija 1934 | 0 : 0 | Kutlovo | |||||
16.05
17:00
OFK Bagremar
Jedinstvo
5
1
|
16.05.2021 17:00 | OFK Bagremar | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
16.05
17:00
21. oktobar
Sloga (D)
0
8
|
16.05.2021 17:00 | 21. oktobar | 0 : 8 | Sloga (D) | |||||
16.05
17:00
Sloboda (G)
Zastava
0
5
|
16.05.2021 17:00 | Sloboda (G) | 0 : 5 | Zastava | |||||
16.05
17:00
Slavija
Å umadinac KG
2
2
|
16.05.2021 17:00 | Slavija | 2 : 2 | Å umadinac KG | |||||
16.05
17:00
Srbija
Pobeda 1926
4
1
|
16.05.2021 17:00 | Srbija | 4 : 1 | Pobeda 1926 |
16.05
17:00
Mladost (L)
Vulkan 1963
2
2
|
16.05.2021 17:00 | Mladost (L) | 2 : 2 | Vulkan 1963 | |||||
16.05
17:00
Planinac 1933
RadniÄki 1936
6
4
|
16.05.2021 17:00 | Planinac 1933 | 6 : 4 | RadniÄki 1936 | |||||
16.05
17:00
Palilulac
Stevan NeŔticki
0
3
|
16.05.2021 17:00 | Palilulac | 0 : 3 | Stevan NeŔticki | |||||
16.05
17:00
Aluminjum
Mladost (DK)
8
1
|
16.05.2021 17:00 | Aluminjum | 8 : 1 | Mladost (DK) | |||||
16.05
17:00
Äegar 2013
Sloboda
2
2
|
16.05.2021 17:00 | Äegar 2013 | 2 : 2 | Sloboda | |||||
16.05
17:00
Crvena zastava
Omladinac
0
4
|
16.05.2021 17:00 | Crvena zastava | 0 : 4 | Omladinac | |||||
16.05
17:00
Äegar 1946
Morava
3
2
|
16.05.2021 17:00 | Äegar 1946 | 3 : 2 | Morava |
16.05
17:00
Napredak 1936
Sirakovo
2
1
|
16.05.2021 17:00 | Napredak 1936 | 2 : 1 | Sirakovo | |||||
16.05
17:00
Sloga (L)
Mlava (ML)
4
3
|
16.05.2021 17:00 | Sloga (L) | 4 : 3 | Mlava (ML) | |||||
16.05
17:00
ObiliÄ
Borac (K)
1
1
|
16.05.2021 17:00 | ObiliÄ | 1 : 1 | Borac (K) | |||||
16.05
17:00
Napredak SimiÄevo
TrgovaÄki
3
0
|
16.05.2021 17:00 | Napredak SimiÄevo | 3 : 0 | TrgovaÄki | |||||
16.05
17:00
Omladinac (Å )
Mladost (B)
3
0
|
16.05.2021 17:00 | Omladinac (Å ) | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
16.05
17:00
ŽelezniÄar
Integral
1
3
|
16.05.2021 17:00 | ŽelezniÄar | 1 : 3 | Integral | |||||
16.05
17:00
BuduÄnost (V)
Vihor
1
1
|
16.05.2021 17:00 | BuduÄnost (V) | 1 : 1 | Vihor |
16.05
17:00
RadniÄki 1947
Doljevac
0
1
|
16.05.2021 17:00 | RadniÄki 1947 | 0 : 1 | Doljevac | |||||
16.05
17:00
BaliÄevac
RadniÄki 1924
2
2
|
16.05.2021 17:00 | BaliÄevac | 2 : 2 | RadniÄki 1924 | |||||
16.05
17:00
OFK Rutevac 1908
Jastrebac
0
3
|
16.05.2021 17:00 | OFK Rutevac 1908 | 0 : 3 | Jastrebac | |||||
16.05
17:00
Moravac (ZT)
Elid
2
0
|
16.05.2021 17:00 | Moravac (ZT) | 2 : 0 | Elid |
16.05
17:30
Granit
KaraÄorÄe
0
4
|
16.05.2021 17:30 | Granit | 0 : 4 | KaraÄorÄe | |||||
16.05
17:30
Mataruge
Rudar
2
1
|
16.05.2021 17:30 | Mataruge | 2 : 1 | Rudar | |||||
16.05
17:30
PopoviÄi Vrnjci
BuduÄnost
0
7
|
16.05.2021 17:30 | PopoviÄi Vrnjci | 0 : 7 | BuduÄnost | |||||
16.05
17:30
Tavnik
Mladost (V)
7
0
|
16.05.2021 17:30 | Tavnik | 7 : 0 | Mladost (V) | |||||
16.05
17:30
Jedinstvo 2017
Gruža
5
2
|
16.05.2021 17:30 | Jedinstvo 2017 | 5 : 2 | Gruža | |||||
16.05
17:30
Napredak
Ibar
1
2
|
16.05.2021 17:30 | Napredak | 1 : 2 | Ibar | |||||
16.05
17:30
Kraljevo Hajduk
Ribnica
1
3
|
16.05.2021 17:30 | Kraljevo Hajduk | 1 : 3 | Ribnica |
16.05
17:00
Morava (R)
Juhor (G)
0
1
|
16.05.2021 17:00 | Morava (R) | 0 : 1 | Juhor (G) | |||||
16.05
17:00
Kolare
BuduÄnost (M)
3
2
|
16.05.2021 17:00 | Kolare | 3 : 2 | BuduÄnost (M) | |||||
16.05
17:00
Partizan
Resavac
4
0
|
16.05.2021 17:00 | Partizan | 4 : 0 | Resavac | |||||
16.05
17:00
Orlovi
Mladost (K)
6
0
|
16.05.2021 17:00 | Orlovi | 6 : 0 | Mladost (K) | |||||
16.05
17:00
Napredak
Rudar
3
2
|
16.05.2021 17:00 | Napredak | 3 : 2 | Rudar | |||||
16.05
17:00
OFK Juhor 2016
Sloga
3
0
|
16.05.2021 17:00 | OFK Juhor 2016 | 3 : 0 | Sloga | |||||
16.05
17:00
Dragocvet
Mladost (J)
3
1
|
16.05.2021 17:00 | Dragocvet | 3 : 1 | Mladost (J) |
16.05
17:00
Iskra
OFK JabuÄje
3
5
|
16.05.2021 17:00 | Iskra | 3 : 5 | OFK JabuÄje | |||||
16.05
17:00
ZSK
Kolubara 2
1
0
|
16.05.2021 17:00 | ZSK | 1 : 0 | Kolubara 2 | |||||
16.05
17:00
Banjani
OFK Senjak
1
0
|
16.05.2021 17:00 | Banjani | 1 : 0 | OFK Senjak | |||||
16.05
17:00
TrliÄ
Pambukovica
0
1
|
16.05.2021 17:00 | TrliÄ | 0 : 1 | Pambukovica |
16.05
17:00
Kumarevo 65
VuÄje
5
2
|
16.05.2021 17:00 | Kumarevo 65 | 5 : 2 | VuÄje | |||||
16.05
11:00
Bratstvo
Gradac
3
0
|
16.05.2021 11:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Gradac | |||||
16.05
17:00
BobiŔte
Progres
4
0
|
16.05.2021 17:00 | BobiŔte | 4 : 0 | Progres | |||||
16.05
17:00
Umac
Donja Lomnica
5
2
|
16.05.2021 17:00 | Umac | 5 : 2 | Donja Lomnica | |||||
16.05
17:00
OFK Brza
Polet
0
1
|
16.05.2021 17:00 | OFK Brza | 0 : 1 | Polet |
16.05
17:00
Å umadija
BSK
1
3
|
16.05.2021 17:00 | Å umadija | 1 : 3 | BSK | |||||
16.05
17:00
OFK Morava
Milanovo
3
2
|
16.05.2021 17:00 | OFK Morava | 3 : 2 | Milanovo | |||||
16.05
17:00
Real
Sloboda
2
1
|
16.05.2021 17:00 | Real | 2 : 1 | Sloboda | |||||
16.05
17:00
Plantaža
ŽelezniÄar
5
0
|
16.05.2021 17:00 | Plantaža | 5 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
16.05
17:00
Moravac
Mladi borac
0
3
|
16.05.2021 17:00 | Moravac | 0 : 3 | Mladi borac | |||||
16.05
17:00
Sloga
Mladost 1959
3
1
|
16.05.2021 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Mladost 1959 |
16.05
17:00
SeÄica
Prvi partizan
2
3
|
16.05.2021 17:00 | SeÄica | 2 : 3 | Prvi partizan | |||||
16.05
17:00
AvijatiÄar Vranjani
Savinac
1
4
|
16.05.2021 17:00 | AvijatiÄar Vranjani | 1 : 4 | Savinac | |||||
16.05
17:00
Äajetina
ViŔesava
1
0
|
16.05.2021 17:00 | Äajetina | 1 : 0 | ViÅ”esava | |||||
16.05
17:00
Kotroman
PeruÄac
1
0
|
16.05.2021 17:00 | Kotroman | 1 : 0 | PeruÄac | |||||
16.05
17:00
Jedinstvo
Polet
2
1
|
16.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Polet | |||||
16.05
17:00
Omladinac
Bakionica
3
2
|
16.05.2021 17:00 | Omladinac | 3 : 2 | Bakionica | |||||
16.05
17:00
Ježevica
Lazarica
3
1
|
16.05.2021 17:00 | Ježevica | 3 : 1 | Lazarica |
16.05
16:00
Prilike
DragaÄevo
2
3
|
16.05.2021 16:00 | Prilike | 2 : 3 | DragaÄevo | |||||
16.05
16:00
Jedinstvo
Morava
0
3
|
16.05.2021 16:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Morava | |||||
16.05
11:00
Rakova
Ozremica
2
1
|
16.05.2021 11:00 | Rakova | 2 : 1 | Ozremica |
16.05
16:00
Mladost (P)
Jedinstvo (K)
1
2
|
16.05.2021 16:00 | Mladost (P) | 1 : 2 | Jedinstvo (K) | |||||
16.05
16:00
Donja Vrbava
Backovac Junajted
3
0
|
16.05.2021 16:00 | Donja Vrbava | 3 : 0 | Backovac Junajted | |||||
16.05
16:00
Ozrem PMH
Orlovac
5
3
|
16.05.2021 16:00 | Ozrem PMH | 5 : 3 | Orlovac | |||||
16.05
16:00
Zadrugar
Rudar
7
1
|
16.05.2021 16:00 | Zadrugar | 7 : 1 | Rudar | |||||
16.05
16:00
Napredak
Jedinstvo (GG)
3
1
|
16.05.2021 16:00 | Napredak | 3 : 1 | Jedinstvo (GG) |
16.05
17:00
Sloga
Mladost
3
0
|
16.05.2021 17:00 | Sloga | 3 : 0 | Mladost | |||||
16.05
17:00
Napredak
Vladimir DurkoviÄ
1
2
|
16.05.2021 17:00 | Napredak | 1 : 2 | Vladimir DurkoviÄ | |||||
16.05
17:00
Pobeda
ŽeljuŔa
0
3
|
16.05.2021 17:00 | Pobeda | 0 : 3 | ŽeljuŔa | |||||
16.05
17:00
Spartak
Zadrugar
4
1
|
16.05.2021 17:00 | Spartak | 4 : 1 | Zadrugar |
16.05
17:00
KaraÄorÄe
DuŔko
2
4
|
16.05.2021 17:00 | KaraÄorÄe | 2 : 4 | DuÅ”ko | |||||
16.05
17:00
Majur
Drina
1
0
|
16.05.2021 17:00 | Majur | 1 : 0 | Drina | |||||
16.05
17:00
Sloga (LÅ )
Mladost
5
1
|
16.05.2021 17:00 | Sloga (LÅ ) | 5 : 1 | Mladost | |||||
16.05
17:00
Mladi borac
Rudar
2
1
|
16.05.2021 17:00 | Mladi borac | 2 : 1 | Rudar | |||||
16.05
17:00
Cer (JL)
Hajduk Stanko
4
0
|
16.05.2021 17:00 | Cer (JL) | 4 : 0 | Hajduk Stanko | |||||
16.05
11:00
Vidojevica
GuÄevo 1929
2
0
|
16.05.2021 11:00 | Vidojevica | 2 : 0 | GuÄevo 1929 | |||||
16.05
17:00
Sloga (KR)
Cer (PE)
0
3
|
16.05.2021 17:00 | Sloga (KR) | 0 : 3 | Cer (PE) | |||||
16.05
17:00
Podrinje
Jedinstvo
5
1
|
16.05.2021 17:00 | Podrinje | 5 : 1 | Jedinstvo |
16.05
16:30
FSU Južna pruga
Äelik
0
2
|
16.05.2021 16:30 | FSU Južna pruga | 0 : 2 | Äelik | |||||
16.05
16:30
Vihor
BSK Bujanovac
2
1
|
16.05.2021 16:30 | Vihor | 2 : 1 | BSK Bujanovac | |||||
16.05
16:30
Pavlovac
Mladost (B)
5
1
|
16.05.2021 16:30 | Pavlovac | 5 : 1 | Mladost (B) | |||||
16.05
16:30
Trnovac
Mladost (S)
8
1
|
16.05.2021 16:30 | Trnovac | 8 : 1 | Mladost (S) | |||||
16.05
16:30
Levosoje
Lugina
1
7
|
16.05.2021 16:30 | Levosoje | 1 : 7 | Lugina |
16.05
00:00
Moravac
Morava
3
1
|
16.05.2021 00:00 | Moravac | 3 : 1 | Morava |
16.05
17:00
Omladinac (U)
Kamenorezac 76
3
5
|
16.05.2021 17:00 | Omladinac (U) | 3 : 5 | Kamenorezac 76 | |||||
16.05
17:00
Župski biseri
Beli Orlovi
4
1
|
16.05.2021 17:00 | Župski biseri | 4 : 1 | Beli Orlovi | |||||
16.05
17:00
14. Oktobar
Gradac
2
0
|
16.05.2021 17:00 | 14. Oktobar | 2 : 0 | Gradac | |||||
16.05
17:00
Vinogradar
Rubin
3
0
|
16.05.2021 17:00 | Vinogradar | 3 : 0 | Rubin |
16.05
17:00
Polet
Borac (VG)
6
2
|
16.05.2021 17:00 | Polet | 6 : 2 | Borac (VG) | |||||
16.05
17:00
KaraÅ” (J)
Omladinac
0
0
|
16.05.2021 17:00 | KaraÅ” (J) | 0 : 0 | Omladinac | |||||
16.05
17:00
Vulturul
Dunav
8
0
|
16.05.2021 17:00 | Vulturul | 8 : 0 | Dunav | |||||
16.05
17:00
Partizan (K)
Banat (D)
3
2
|
16.05.2021 17:00 | Partizan (K) | 3 : 2 | Banat (D) | |||||
16.05
17:00
KaraÅ” (K)
Ratar
4
1
|
16.05.2021 17:00 | KaraÅ” (K) | 4 : 1 | Ratar | |||||
16.05
17:00
Å evac
Borac (VS)
3
4
|
16.05.2021 17:00 | Å evac | 3 : 4 | Borac (VS) |
16.05
17:00
Borac (P)
Jedinstvo (D)
2
1
|
16.05.2021 17:00 | Borac (P) | 2 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
16.05
17:00
Omladinac (D)
Kolonija
8
0
|
16.05.2021 17:00 | Omladinac (D) | 8 : 0 | Kolonija | |||||
16.05
17:00
Mladost (V)
BSK BavaniŔte
3
1
|
16.05.2021 17:00 | Mladost (V) | 3 : 1 | BSK BavaniŔte |
16.05
17:00
FruŔkogorac
ÄSK
1
1
|
16.05.2021 17:00 | FruÅ”kogorac | 1 : 1 | ÄSK | |||||
16.05
17:00
Napredak
Polet
3
3
|
16.05.2021 17:00 | Napredak | 3 : 3 | Polet | |||||
16.05
17:00
OFK BrestaÄ
KruŔedol
0
3
|
16.05.2021 17:00 | OFK BrestaÄ | 0 : 3 | KruÅ”edol | |||||
16.05
17:00
Kameni
Jedinstvo
0
4
|
16.05.2021 17:00 | Kameni | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
16.05
17:00
Sremac
Srem
4
0
|
16.05.2021 17:00 | Sremac | 4 : 0 | Srem | |||||
16.05
17:00
Mladost
GraniÄar
2
0
|
16.05.2021 17:00 | Mladost | 2 : 0 | GraniÄar | |||||
16.05
17:00
Dunav
Å umar
0
2
|
16.05.2021 17:00 | Dunav | 0 : 2 | Å umar | |||||
16.05
17:00
RadniÄki
Hrtkovci
3
1
|
16.05.2021 17:00 | RadniÄki | 3 : 1 | Hrtkovci |
16.05
17:00
Jedinstvo
GraniÄar 1924
1
1
|
16.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | GraniÄar 1924 | |||||
16.05
17:00
OFK Zeka BuljubaŔa
Jednota
5
0
|
16.05.2021 17:00 | OFK Zeka BuljubaŔa | 5 : 0 | Jednota | |||||
16.05
17:00
Zmaj
Erdevik 2017
6
4
|
16.05.2021 17:00 | Zmaj | 6 : 4 | Erdevik 2017 | |||||
16.05
17:00
FruŔkogorac
OFK BikiÄ
0
2
|
16.05.2021 17:00 | FruÅ”kogorac | 0 : 2 | OFK BikiÄ | |||||
16.05
17:00
Sremac (B)
ObiliÄ 1993
|
16.05.2021 17:00 | Sremac (B) | : | ObiliÄ 1993 | |||||
16.05
17:00
Sremac (J)
Sloga
4
0
|
16.05.2021 17:00 | Sremac (J) | 4 : 0 | Sloga | |||||
16.05
17:00
GraniÄar (K)
Sloboda
5
0
|
16.05.2021 17:00 | GraniÄar (K) | 5 : 0 | Sloboda | |||||
16.05
10:00
FruŔka Gora
TrgovaÄki
3
1
|
16.05.2021 10:00 | FruÅ”ka Gora | 3 : 1 | TrgovaÄki |
16.05
17:00
BileÄanin
OFK StajiÄevo
2
0
|
16.05.2021 17:00 | BileÄanin | 2 : 0 | OFK StajiÄevo | |||||
16.05
17:00
OFK Gradnulica
Zlatica
6
0
|
16.05.2021 17:00 | OFK Gradnulica | 6 : 0 | Zlatica | |||||
16.05
17:00
Zadrugar
ŽFK Banat BagljaŔ
0
1
|
16.05.2021 17:00 | Zadrugar | 0 : 1 | ŽFK Banat BagljaŔ | |||||
16.05
17:00
Tisa 1933
Naftagas
3
2
|
16.05.2021 17:00 | Tisa 1933 | 3 : 2 | Naftagas |
16.05
11:00
Mladost (R)
Mladi rudar
0
3
|
16.05.2021 11:00 | Mladost (R) | 0 : 3 | Mladi rudar | |||||
16.05
17:00
VenÄani
Kopljari
3
2
|
16.05.2021 17:00 | VenÄani | 3 : 2 | Kopljari | |||||
16.05
17:00
Radoje DomanoviÄ
TreŔnjevica
0
0
|
16.05.2021 17:00 | Radoje DomanoviÄ | 0 : 0 | TreÅ”njevica | |||||
16.05
11:00
Mladost (J)
Å amot
1
2
|
16.05.2021 11:00 | Mladost (J) | 1 : 2 | Å amot | |||||
16.05
17:00
BuduÄnost
Borac
1
2
|
16.05.2021 17:00 | BuduÄnost | 1 : 2 | Borac | |||||
16.05
11:00
Gorski Car
Brezovac
3
0
|
16.05.2021 11:00 | Gorski Car | 3 : 0 | Brezovac | |||||
16.05
17:00
Vrbica
B 2000
0
6
|
16.05.2021 17:00 | Vrbica | 0 : 6 | B 2000 |
16.05
17:00
Mladi radnik (D)
KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”)
2
3
|
16.05.2021 17:00 | Mladi radnik (D) | 2 : 3 | KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”) | |||||
16.05
11:00
Äestin
Mladost (R)
0
2
|
16.05.2021 11:00 | Äestin | 0 : 2 | Mladost (R) | |||||
16.05
17:00
BSK
Sloga (Z)
1
0
|
16.05.2021 17:00 | BSK | 1 : 0 | Sloga (Z) | |||||
16.05
11:00
KaraÄorÄe (V)
Omladinac-Å umadinac (V)
1
1
|
16.05.2021 11:00 | KaraÄorÄe (V) | 1 : 1 | Omladinac-Å umadinac (V) | |||||
16.05
17:00
Badnjevac
Napredak (MK)
7
0
|
16.05.2021 17:00 | Badnjevac | 7 : 0 | Napredak (MK) |
16.05
17:00
Aleksa Å antiÄ
Polet
2
0
|
16.05.2021 17:00 | Aleksa Å antiÄ | 2 : 0 | Polet | |||||
16.05
17:00
Kula
Bratstvo 2019
0
6
|
16.05.2021 17:00 | Kula | 0 : 6 | Bratstvo 2019 | |||||
16.05
17:00
Mladost
Lipar
2
1
|
16.05.2021 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Lipar | |||||
16.05
17:00
Jedinstvo
TerekveÅ”
4
3
|
16.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 4 : 3 | TerekveÅ” | |||||
16.05
17:00
Dinamo 1923
Omladinac
1
1
|
16.05.2021 17:00 | Dinamo 1923 | 1 : 1 | Omladinac | |||||
16.05
17:00
Dunav
Hajduk
4
3
|
16.05.2021 17:00 | Dunav | 4 : 3 | Hajduk |
16.05
10:00
OFK Hajduk
Vinogradar
3
3
|
16.05.2021 10:00 | OFK Hajduk | 3 : 3 | Vinogradar | |||||
16.05
17:30
Dinamo
ŽelezniÄar
6
0
|
16.05.2021 17:30 | Dinamo | 6 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
16.05
17:30
Borac (R)
Äenej
0
1
|
16.05.2021 17:30 | Borac (R) | 0 : 1 | Äenej | |||||
16.05
17:30
Proleter
Moskva
5
0
|
16.05.2021 17:30 | Proleter | 5 : 0 | Moskva | |||||
16.05
17:30
Sloga
Slanobarac
6
5
|
16.05.2021 17:30 | Sloga | 6 : 5 | Slanobarac |
16.05
17:00
DobraÄa
Bratstvo 1975
1
7
|
16.05.2021 17:00 | DobraÄa | 1 : 7 | Bratstvo 1975 | |||||
16.05
17:00
OFK Žeželj
KoŔutnjak
1
3
|
16.05.2021 17:00 | OFK Žeželj | 1 : 3 | KoŔutnjak | |||||
16.05
17:00
Jadran
Partizan
5
0
|
16.05.2021 17:00 | Jadran | 5 : 0 | Partizan | |||||
16.05
11:00
Seljak
Divostin
4
2
|
16.05.2021 11:00 | Seljak | 4 : 2 | Divostin |
16.05
17:00
Polet (V)
Mlava (B)
3
2
|
16.05.2021 17:00 | Polet (V) | 3 : 2 | Mlava (B) | |||||
16.05
17:00
Borac 2016
Napredak (B)
0
1
|
16.05.2021 17:00 | Borac 2016 | 0 : 1 | Napredak (B) | |||||
16.05
17:00
LjubiÄevo
Mladi Borac
2
0
|
16.05.2021 17:00 | LjubiÄevo | 2 : 0 | Mladi Borac | |||||
16.05
17:00
BaŔtovan 2015
Stig 1955
2
3
|
16.05.2021 17:00 | BaŔtovan 2015 | 2 : 3 | Stig 1955 | |||||
16.05
17:00
Pek
BSK 1931
0
3
|
16.05.2021 17:00 | Pek | 0 : 3 | BSK 1931 | |||||
16.05
17:00
Dizel
BariÄ
4
3
|
16.05.2021 17:00 | Dizel | 4 : 3 | BariÄ | |||||
16.05
17:00
Batovac
Napredak (P)
6
4
|
16.05.2021 17:00 | Batovac | 6 : 4 | Napredak (P) |
16.05
16:30
Zmaj 1953
Železnik 1930
5
2
|
16.05.2021 16:30 | Zmaj 1953 | 5 : 2 | Železnik 1930 |
16.05
16:30
Resnik
LepuŔnica
3
1
|
16.05.2021 16:30 | Resnik | 3 : 1 | LepuŔnica | |||||
16.05
16:30
Pinosava
OFK Crvenka
4
4
|
16.05.2021 16:30 | Pinosava | 4 : 4 | OFK Crvenka | |||||
16.05
16:30
Sveti Stefan
Minel
1
4
|
16.05.2021 16:30 | Sveti Stefan | 1 : 4 | Minel | |||||
16.05
11:00
Mladi proleter
Palilulac
1
4
|
16.05.2021 11:00 | Mladi proleter | 1 : 4 | Palilulac | |||||
16.05
11:00
Boka Seniors
Avala 1939
0
4
|
16.05.2021 11:00 | Boka Seniors | 0 : 4 | Avala 1939 |
16.05
17:30
Sloga Obrva
Mlada krila
3
2
|
16.05.2021 17:30 | Sloga Obrva | 3 : 2 | Mlada krila | |||||
16.05
17:30
Mladost 1981
Progorelica
0
1
|
16.05.2021 17:30 | Mladost 1981 | 0 : 1 | Progorelica | |||||
16.05
17:30
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (D)
2
1
|
16.05.2021 17:30 | Jedinstvo (G) | 2 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
16.05
17:30
Lazac
Borac (A)
2
1
|
16.05.2021 17:30 | Lazac | 2 : 1 | Borac (A) | |||||
16.05
17:30
Zvezda
BraÄa VukoviÄ
2
0
|
16.05.2021 17:30 | Zvezda | 2 : 0 | BraÄa VukoviÄ | |||||
16.05
17:30
Mladost 1925
Borac (V)
0
0
|
16.05.2021 17:30 | Mladost 1925 | 0 : 0 | Borac (V) |
16.05
17:00
Zadrugar 1947
RadniÄki (K)
7
1
|
16.05.2021 17:00 | Zadrugar 1947 | 7 : 1 | RadniÄki (K) | |||||
16.05
17:00
Sloga 1945
Polet S.D.
2
0
|
16.05.2021 17:00 | Sloga 1945 | 2 : 0 | Polet S.D. | |||||
16.05
17:00
Jedinstvo (K)
Sloga 1952
0
1
|
16.05.2021 17:00 | Jedinstvo (K) | 0 : 1 | Sloga 1952 | |||||
16.05
17:00
KrilaÅ”
Bata BuliÄ
2
3
|
16.05.2021 17:00 | KrilaÅ” | 2 : 3 | Bata BuliÄ | |||||
16.05
17:00
Mladost (R)
ZabrÄe 1936
1
0
|
16.05.2021 17:00 | Mladost (R) | 1 : 0 | ZabrÄe 1936 | |||||
16.05
17:00
Udarnik (S)
Pobeda 1953
0
2
|
16.05.2021 17:00 | Udarnik (S) | 0 : 2 | Pobeda 1953 |
16.05
17:00
Mladost (S)
Pomoravlje
3
2
|
16.05.2021 17:00 | Mladost (S) | 3 : 2 | Pomoravlje | |||||
16.05
17:00
OFK Batinac
Beljanica
5
2
|
16.05.2021 17:00 | OFK Batinac | 5 : 2 | Beljanica | |||||
16.05
17:00
Sloga
Jasenovo
8
1
|
16.05.2021 17:00 | Sloga | 8 : 1 | Jasenovo | |||||
16.05
17:00
SinÄeliÄ
Napredak (St)
2
1
|
16.05.2021 17:00 | SinÄeliÄ | 2 : 1 | Napredak (St) | |||||
16.05
17:00
RadniÄki
Napredak (Sv)
4
2
|
16.05.2021 17:00 | RadniÄki | 4 : 2 | Napredak (Sv) |
16.05
17:00
Sloboda
Zenit
1
4
|
16.05.2021 17:00 | Sloboda | 1 : 4 | Zenit | |||||
16.05
17:00
Partizan
Å antarovac
3
1
|
16.05.2021 17:00 | Partizan | 3 : 1 | Å antarovac | |||||
16.05
17:00
Osaonica
Bratstvo
6
0
|
16.05.2021 17:00 | Osaonica | 6 : 0 | Bratstvo | |||||
16.05
17:00
Jedinstvo
GFK Tabane
1
1
|
16.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | GFK Tabane | |||||
16.05
17:00
Mladost (T)
Kupinovac
2
0
|
16.05.2021 17:00 | Mladost (T) | 2 : 0 | Kupinovac |
16.05
17:30
LjubiniÄ
Skela
1
3
|
16.05.2021 17:30 | LjubiniÄ | 1 : 3 | Skela | |||||
16.05
17:30
Proleter
Partizan
1
5
|
16.05.2021 17:30 | Proleter | 1 : 5 | Partizan | |||||
16.05
17:30
Belo Polje
Borac
2
5
|
16.05.2021 17:30 | Belo Polje | 2 : 5 | Borac | |||||
16.05
17:30
Rvati
OFK Urovci
1
0
|
16.05.2021 17:30 | Rvati | 1 : 0 | OFK Urovci |
16.05
17:00
Zvizdar 2012
Kolubara (J)
1
4
|
16.05.2021 17:00 | Zvizdar 2012 | 1 : 4 | Kolubara (J) | |||||
16.05
17:00
ÄuÄuge
OFK Paljuvi
4
1
|
16.05.2021 17:00 | ÄuÄuge | 4 : 1 | OFK Paljuvi | |||||
16.05
17:00
JoŔeva
Proleter (B)
1
0
|
16.05.2021 17:00 | JoŔeva | 1 : 0 | Proleter (B) | |||||
16.05
17:00
Polet (DL)
OFK Stublenica
0
3
|
16.05.2021 17:00 | Polet (DL) | 0 : 3 | OFK Stublenica | |||||
16.05
17:00
Polet (T)
Å arbane
4
2
|
16.05.2021 17:00 | Polet (T) | 4 : 2 | Å arbane |
16.05
17:00
Omladinac
Roham
3
0
|
16.05.2021 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Roham | |||||
16.05
17:00
Terekves
Napredak (Ä)
3
2
|
16.05.2021 17:00 | Terekves | 3 : 2 | Napredak (Ä) | |||||
16.05
17:00
Proleter
Napredak (BT)
5
1
|
16.05.2021 17:00 | Proleter | 5 : 1 | Napredak (BT) |
16.05
11:00
Mali korak
Stari drugari
1
2
|
16.05.2021 11:00 | Mali korak | 1 : 2 | Stari drugari | |||||
16.05
11:00
TeŔnjar
Lukavac
2
0
|
16.05.2021 11:00 | TeŔnjar | 2 : 0 | Lukavac | |||||
16.05
11:00
Mladost (L)
Toplica
3
2
|
16.05.2021 11:00 | Mladost (L) | 3 : 2 | Toplica | |||||
16.05
11:00
Žabari
Komanice
4
0
|
16.05.2021 11:00 | Žabari | 4 : 0 | Komanice | |||||
16.05
11:00
PopadiÄ
Rakac Stave
2
1
|
16.05.2021 11:00 | PopadiÄ | 2 : 1 | Rakac Stave | |||||
16.05
11:00
Milenko PavloviÄ
Polet
6
1
|
16.05.2021 11:00 | Milenko PavloviÄ | 6 : 1 | Polet |
16.05
17:00
Mladost (DL)
Veliko Trnjane
1
1
|
16.05.2021 17:00 | Mladost (DL) | 1 : 1 | Veliko Trnjane | |||||
16.05
17:00
SuŔica 2012
Badince
2
0
|
16.05.2021 17:00 | SuŔica 2012 | 2 : 0 | Badince | |||||
16.05
17:00
Navalin
Lemind 1953
1
5
|
16.05.2021 17:00 | Navalin | 1 : 5 | Lemind 1953 | |||||
16.05
17:00
Todorovce
Turekovac
3
0
|
16.05.2021 17:00 | Todorovce | 3 : 0 | Turekovac |
16.05
17:00
Supovac
Jasenovik 2018
5
3
|
16.05.2021 17:00 | Supovac | 5 : 3 | Jasenovik 2018 | |||||
16.05
17:00
Proleter
Spartak
10
0
|
16.05.2021 17:00 | Proleter | 10 : 0 | Spartak | |||||
16.05
17:00
Rujnik
RadniÄki 2020
0
3
|
16.05.2021 17:00 | Rujnik | 0 : 3 | RadniÄki 2020 | |||||
16.05
17:00
Sloga 1948
Mezgraja
1
1
|
16.05.2021 17:00 | Sloga 1948 | 1 : 1 | Mezgraja |
16.05
17:00
Crvena zvezda
Rutevac
5
1
|
16.05.2021 17:00 | Crvena zvezda | 5 : 1 | Rutevac | |||||
16.05
11:00
Napredak 2012
Jedinstvo
3
2
|
16.05.2021 11:00 | Napredak 2012 | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
16.05
11:00
Å kriljac
Polet (R)
0
3
|
16.05.2021 11:00 | Å kriljac | 0 : 3 | Polet (R) |
16.05
17:00
Tromedja
GraniÄar
0
4
|
16.05.2021 17:00 | Tromedja | 0 : 4 | GraniÄar | |||||
16.05
17:00
BaÄka
Äoka
2
0
|
16.05.2021 17:00 | BaÄka | 2 : 0 | Äoka | |||||
16.05
17:00
Tisa
Slavija
2
2
|
16.05.2021 17:00 | Tisa | 2 : 2 | Slavija | |||||
16.05
17:00
Å ampion
Potisje
3
5
|
16.05.2021 17:00 | Å ampion | 3 : 5 | Potisje | |||||
16.05
17:00
Jedinstvo
Hajduk
3
0
|
16.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Hajduk |
16.05
17:00
Jezava
Stari Hrast 2018
1
2
|
16.05.2021 17:00 | Jezava | 1 : 2 | Stari Hrast 2018 | |||||
16.05
17:00
Omladinac
PetliÄ SD 026
2
4
|
16.05.2021 17:00 | Omladinac | 2 : 4 | PetliÄ SD 026 |
16.05
11:00
Mladost (Z)
Sloga 1949
1
1
|
16.05.2021 11:00 | Mladost (Z) | 1 : 1 | Sloga 1949 | |||||
16.05
17:30
Hajduk
Torpedo
6
2
|
16.05.2021 17:30 | Hajduk | 6 : 2 | Torpedo | |||||
16.05
17:30
Verko
Polet
1
1
|
16.05.2021 17:30 | Verko | 1 : 1 | Polet | |||||
16.05
17:30
Jedinstvo 2014
Skupljen 2013
1
1
|
16.05.2021 17:30 | Jedinstvo 2014 | 1 : 1 | Skupljen 2013 | |||||
16.05
11:00
Bobovik
Belpos
3
0
|
16.05.2021 11:00 | Bobovik | 3 : 0 | Belpos | |||||
16.05
11:00
Sparta
Mladost 2013
1
6
|
16.05.2021 11:00 | Sparta | 1 : 6 | Mladost 2013 |
16.05
17:00
Mundial
Tempo
0
2
|
16.05.2021 17:00 | Mundial | 0 : 2 | Tempo | |||||
16.05
17:00
Omladinac 1927
Unirea
2
4
|
16.05.2021 17:00 | Omladinac 1927 | 2 : 4 | Unirea |
16.05
16:00
Gladijator
Malba
0
3
|
16.05.2021 16:00 | Gladijator | 0 : 3 | Malba | |||||
16.05
14:00
MrŔinci
BuduÄnost
1
0
|
16.05.2021 14:00 | MrÅ”inci | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
16.05
16:00
ÄaÄak 94
Lugovi
3
0
|
16.05.2021 16:00 | ÄaÄak 94 | 3 : 0 | Lugovi | |||||
16.05
16:00
OFK Remont 1959
Vujan
2
4
|
16.05.2021 16:00 | OFK Remont 1959 | 2 : 4 | Vujan | |||||
16.05
16:00
Planinac
Kej
0
4
|
16.05.2021 16:00 | Planinac | 0 : 4 | Kej | |||||
16.05
16:00
Gavrilo Princip
Prijatelji
1
3
|
16.05.2021 16:00 | Gavrilo Princip | 1 : 3 | Prijatelji |
16.05
17:30
OFK Mala Bosna 2015
Hajduk 1950
3
1
|
16.05.2021 17:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 3 : 1 | Hajduk 1950 | |||||
16.05
17:30
Žednik
PaliÄ
3
1
|
16.05.2021 17:30 | Žednik | 3 : 1 | PaliÄ | |||||
16.05
17:30
Äantavir
Bikovo
0
0
|
16.05.2021 17:30 | Äantavir | 0 : 0 | Bikovo | |||||
16.05
17:30
Solid
Elektrovojvodina
2
0
|
16.05.2021 17:30 | Solid | 2 : 0 | Elektrovojvodina |
16.05
17:30
Mladost (MB)
Orlovi (BP)
3
2
|
16.05.2021 17:30 | Mladost (MB) | 3 : 2 | Orlovi (BP) | |||||
16.05
17:30
NaŔa Zvezda
Borac (V)
3
0
|
16.05.2021 17:30 | NaŔa Zvezda | 3 : 0 | Borac (V) | |||||
16.05
17:30
Slavija
BaÄki Hajduk
0
4
|
16.05.2021 17:30 | Slavija | 0 : 4 | BaÄki Hajduk | |||||
16.05
17:30
Proleter
Krivanj
0
4
|
16.05.2021 17:30 | Proleter | 0 : 4 | Krivanj | |||||
16.05
17:30
NeŔtin
BaÄka (D)
4
1
|
16.05.2021 17:30 | NeÅ”tin | 4 : 1 | BaÄka (D) | |||||
16.05
17:30
BaÄka 1945
Soko
1
2
|
16.05.2021 17:30 | BaÄka 1945 | 1 : 2 | Soko |
16.05
17:00
Petrovac 74
RadniÄki
1
6
|
16.05.2021 17:00 | Petrovac 74 | 1 : 6 | RadniÄki | |||||
16.05
17:00
Mrovska
Å ipurske livade
3
5
|
16.05.2021 17:00 | Mrovska | 3 : 5 | Å ipurske livade | |||||
16.05
17:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Jevremovac
2
3
|
16.05.2021 17:00 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | 2 : 3 | Jevremovac | |||||
16.05
17:00
OFK Varna
PSK
1
6
|
16.05.2021 17:00 | OFK Varna | 1 : 6 | PSK | |||||
16.05
17:00
VlaÅ”iÄ
PriÄinoviÄ
2
1
|
16.05.2021 17:00 | VlaÅ”iÄ | 2 : 1 | PriÄinoviÄ | |||||
16.05
17:00
Rankovac
OFK Jelen
5
0
|
16.05.2021 17:00 | Rankovac | 5 : 0 | OFK Jelen | |||||
16.05
17:00
OFK Letnjikovac 1983
TreŔnjevka
2
4
|
16.05.2021 17:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 2 : 4 | TreŔnjevka |
16.05
FC Stella Rossa
Semedraž
2
1
|
16.05.2021 | FC Stella Rossa | 2 : 1 | Semedraž | |||||
16.05
Å ilopaj
Jablanica
0
4
|
16.05.2021 | Å ilopaj | 0 : 4 | Jablanica | |||||
16.05
VelereÄ 94
Omladinac
0
0
|
16.05.2021 | VelereÄ 94 | 0 : 0 | Omladinac | |||||
16.05
Å umadija
Takovski Ustanak
11
1
|
16.05.2021 | Å umadija | 11 : 1 | Takovski Ustanak | |||||
16.05
Majdan
Lunjevica
2
4
|
16.05.2021 | Majdan | 2 : 4 | Lunjevica |
16.05
17:00
Mladost
Velika Reka
5
1
|
16.05.2021 17:00 | Mladost | 5 : 1 | Velika Reka | |||||
16.05
17:00
TE GuÄevo
7. Juli
3
2
|
16.05.2021 17:00 | TE GuÄevo | 3 : 2 | 7. Juli | |||||
16.05
17:00
Antimon
Jelav
1
1
|
16.05.2021 17:00 | Antimon | 1 : 1 | Jelav | |||||
16.05
17:00
Borac
Jadar 1961
1
2
|
16.05.2021 17:00 | Borac | 1 : 2 | Jadar 1961 | |||||
16.05
17:00
Sloga
Prva Iskra
0
2
|
16.05.2021 17:00 | Sloga | 0 : 2 | Prva Iskra | |||||
16.05
17:00
Jedinstvo (MZ)
Hajduk
7
0
|
16.05.2021 17:00 | Jedinstvo (MZ) | 7 : 0 | Hajduk |
16.05
17:00
KladuŔnica
Egeta
|
16.05.2021 17:00 | KladuŔnica | : | Egeta | |||||
16.05
17:00
Pontes
Omladinac
3
0
|
16.05.2021 17:00 | Pontes | 3 : 0 | Omladinac | |||||
16.05
17:00
Rtkovo
Mala Vrbica
3
3
|
16.05.2021 17:00 | Rtkovo | 3 : 3 | Mala Vrbica | |||||
16.05
17:00
Lokomotiva
KoÄa AnÄelkoviÄ
5
1
|
16.05.2021 17:00 | Lokomotiva | 5 : 1 | KoÄa AnÄelkoviÄ |
16.05
16:30
Sloga
GoruŔica
2
10
|
16.05.2021 16:30 | Sloga | 2 : 10 | GoruŔica | |||||
16.05
16:30
Bratstvo
Brezova
0
7
|
16.05.2021 16:30 | Bratstvo | 0 : 7 | Brezova | |||||
16.05
16:30
Jelica
Bjelica
1
3
|
16.05.2021 16:30 | Jelica | 1 : 3 | Bjelica | |||||
16.05
16:30
Vrelo
RadniÄki
3
1
|
16.05.2021 16:30 | Vrelo | 3 : 1 | RadniÄki |
16.05
17:00
Omladinac (BO)
Mladost
2
1
|
16.05.2021 17:00 | Omladinac (BO) | 2 : 1 | Mladost | |||||
16.05
17:00
Torpedo 1924
Omladinac 2013 (SL)
2
0
|
16.05.2021 17:00 | Torpedo 1924 | 2 : 0 | Omladinac 2013 (SL) | |||||
16.05
17:00
BuduÄnost (ZM)
Napredak
3
2
|
16.05.2021 17:00 | BuduÄnost (ZM) | 3 : 2 | Napredak | |||||
16.05
17:00
Partizan
PetlovaÄa
2
0
|
16.05.2021 17:00 | Partizan | 2 : 0 | PetlovaÄa | |||||
16.05
17:00
Sloboda
Gorki
4
2
|
16.05.2021 17:00 | Sloboda | 4 : 2 | Gorki |
16.05
14:30
Dobrinjac
Gorobilje
1
2
|
16.05.2021 14:30 | Dobrinjac | 1 : 2 | Gorobilje | |||||
16.05
14:30
Napredak
TreŔnjica
1
3
|
16.05.2021 14:30 | Napredak | 1 : 3 | TreŔnjica | |||||
16.05
17:30
DuŔkovci
Plavi Tok
0
6
|
16.05.2021 17:30 | DuŔkovci | 0 : 6 | Plavi Tok | |||||
16.05
17:30
GlumaÄ
Knjaz
2
1
|
16.05.2021 17:30 | GlumaÄ | 2 : 1 | Knjaz |
16.05
17:00
Jedinstvo
Tomislavci
3
1
|
16.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Tomislavci | |||||
16.05
17:00
Mladost (R)
Mladost Radost
1
4
|
16.05.2021 17:00 | Mladost (R) | 1 : 4 | Mladost Radost |
16.05
16:30
Bukovac
Udarnik
1
2
|
16.05.2021 16:30 | Bukovac | 1 : 2 | Udarnik | |||||
16.05
16:30
Beli Orlovi
Palanka
0
1
|
16.05.2021 16:30 | Beli Orlovi | 0 : 1 | Palanka | |||||
16.05
16:30
BuduÄnost 1948
Å umadija
3
0
|
16.05.2021 16:30 | BuduÄnost 1948 | 3 : 0 | Å umadija |
16.05
16:30
Omladinac
Karadjordje
7
0
|
16.05.2021 16:30 | Omladinac | 7 : 0 | Karadjordje | |||||
16.05
16:30
Mladost
Jedinstvo
1
0
|
16.05.2021 16:30 | Mladost | 1 : 0 | Jedinstvo |
16.05
11:00
Jastrebac 1979
DobriÄ 1974
5
1
|
16.05.2021 11:00 | Jastrebac 1979 | 5 : 1 | DobriÄ 1974 | |||||
16.05
14:00
Sloga 1980
JugoviÄi 1976
4
2
|
16.05.2021 14:00 | Sloga 1980 | 4 : 2 | JugoviÄi 1976 | |||||
16.05
11:00
Rad 1974
Arbanasce
3
1
|
16.05.2021 11:00 | Rad 1974 | 3 : 1 | Arbanasce |
16.05
17:00
OFK TamniÄ
Vrelo
1
0
|
16.05.2021 17:00 | OFK TamniÄ | 1 : 0 | Vrelo |
16.05
11:00
Naupare
Kapidžija
2
1
|
16.05.2021 11:00 | Naupare | 2 : 1 | Kapidžija | |||||
16.05
17:00
Konjuh
Polet
1
6
|
16.05.2021 17:00 | Konjuh | 1 : 6 | Polet | |||||
16.05
17:00
MakreŔane
Bukovica
6
1
|
16.05.2021 17:00 | MakreŔane | 6 : 1 | Bukovica | |||||
16.05
11:00
Parunovac
Modrica
2
0
|
16.05.2021 11:00 | Parunovac | 2 : 0 | Modrica |
16.05
11:00
Toplica
Knežica
3
0
|
16.05.2021 11:00 | Toplica | 3 : 0 | Knežica | |||||
16.05
11:00
Grkinja
Zaplanjac
2
3
|
16.05.2021 11:00 | Grkinja | 2 : 3 | Zaplanjac | |||||
16.05
11:00
Marina Kutina
10. februar
2
0
|
16.05.2021 11:00 | Marina Kutina | 2 : 0 | 10. februar |
16.05
16:30
UmÄari
Podunavac
2
1
|
16.05.2021 16:30 | UmÄari | 2 : 1 | Podunavac | |||||
16.05
16:30
Hajduk
GroÄanski fudbalski klub
1
1
|
16.05.2021 16:30 | Hajduk | 1 : 1 | GroÄanski fudbalski klub |
16.05
13:00
Slemen
Palilulac
1
4
|
16.05.2021 13:00 | Slemen | 1 : 4 | Palilulac |
16.05
17:00
Jedinstvo
Sloga
2
6
|
16.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 2 : 6 | Sloga |
16.05
20:00
Parcane
Ratajac
2
3
|
16.05.2021 20:00 | Parcane | 2 : 3 | Ratajac | |||||
16.05
14:30
Mladost
Stara ÄarÅ”ija
2
3
|
16.05.2021 14:30 | Mladost | 2 : 3 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
16.05
17:00
ObiliÄ
OFK OraŔje 1960
3
0
|
16.05.2021 17:00 | ObiliÄ | 3 : 0 | OFK OraÅ”je 1960 | |||||
16.05
17:00
Borjak 2012
Velika Morava
3
0
|
16.05.2021 17:00 | Borjak 2012 | 3 : 0 | Velika Morava |
16.05
17:00
Borac
KSK Konak 1926
9
0
|
16.05.2021 17:00 | Borac | 9 : 0 | KSK Konak 1926 | |||||
16.05
17:00
Sloga
Partizan
4
5
|
16.05.2021 17:00 | Sloga | 4 : 5 | Partizan |
16.05
17:30
Morava
Stara ÄarÅ”ija
3
1
|
16.05.2021 17:30 | Morava | 3 : 1 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
16.05
17:30
ZgodaÄica
BSK 2014
3
5
|
16.05.2021 17:30 | ZgodaÄica | 3 : 5 | BSK 2014 | |||||
16.05
17:30
KoŔtam Polje
Biljanovac
6
0
|
16.05.2021 17:30 | KoŔtam Polje | 6 : 0 | Biljanovac | |||||
16.05
11:00
Studen Vitez
Magnohrom
2
2
|
16.05.2021 11:00 | Studen Vitez | 2 : 2 | Magnohrom | |||||
16.05
17:30
Partizan
BuduÄnost
2
0
|
16.05.2021 17:30 | Partizan | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
16.05
11:00
Omladinac
Milakovac 2018
3
1
|
16.05.2021 11:00 | Omladinac | 3 : 1 | Milakovac 2018 |
16.05
17:00
27. Oktobar
Planinac
1
3
|
16.05.2021 17:00 | 27. Oktobar | 1 : 3 | Planinac | |||||
16.05
17:00
Vojvodina
Sloga (K)
2
7
|
16.05.2021 17:00 | Vojvodina | 2 : 7 | Sloga (K) | |||||
16.05
17:00
Donji Petrovci
Car UroÅ”
1
5
|
16.05.2021 17:00 | Donji Petrovci | 1 : 5 | Car UroÅ” | |||||
16.05
17:00
Borac (J)
Jedinstvo (K)
1
3
|
16.05.2021 17:00 | Borac (J) | 1 : 3 | Jedinstvo (K) | |||||
16.05
17:00
FruŔkogorac
Sloga (S)
9
1
|
16.05.2021 17:00 | FruŔkogorac | 9 : 1 | Sloga (S) | |||||
16.05
17:00
GraniÄar
Borac (S)
4
0
|
16.05.2021 17:00 | GraniÄar | 4 : 0 | Borac (S) |
16.05
11:00
Dokmir
BuduÄnost 1995
4
2
|
16.05.2021 11:00 | Dokmir | 4 : 2 | BuduÄnost 1995 | |||||
16.05
11:00
Brgule
Sloga (V)
0
6
|
16.05.2021 11:00 | Brgule | 0 : 6 | Sloga (V) | |||||
16.05
11:00
Sovljak
Vukona
3
2
|
16.05.2021 11:00 | Sovljak | 3 : 2 | Vukona | |||||
16.05
11:00
Gunjevac
OFK Takovo
2
1
|
16.05.2021 11:00 | Gunjevac | 2 : 1 | OFK Takovo | |||||
16.05
11:00
Jedinstvo (M)
Vrelo
4
0
|
16.05.2021 11:00 | Jedinstvo (M) | 4 : 0 | Vrelo |
16.05
17:00
Donja Mutnica
BSK Buljane
5
0
|
16.05.2021 17:00 | Donja Mutnica | 5 : 0 | BSK Buljane | |||||
16.05
17:00
Omladinac
Radnik
2
3
|
16.05.2021 17:00 | Omladinac | 2 : 3 | Radnik | |||||
16.05
17:00
ISK Izvor
Polet
4
0
|
16.05.2021 17:00 | ISK Izvor | 4 : 0 | Polet |
16.05
17:00
Jedinstvo
BuduÄnost
3
1
|
16.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
16.05
17:00
Istok 63
Hajduk
3
0
|
16.05.2021 17:00 | Istok 63 | 3 : 0 | Hajduk | |||||
16.05
10:00
PotoÄac
Heroj
1
1
|
16.05.2021 10:00 | PotoÄac | 1 : 1 | Heroj |
16.05
17:00
Dinamo (S)
Jedinstvo LemeÅ”
3
0
|
16.05.2021 17:00 | Dinamo (S) | 3 : 0 | Jedinstvo LemeÅ” | |||||
16.05
17:00
TeleÄka
GraniÄar (R)
1
2
|
16.05.2021 17:00 | TeleÄka | 1 : 2 | GraniÄar (R) | |||||
16.05
17:00
Sport
Rastina 1918
1
7
|
16.05.2021 17:00 | Sport | 1 : 7 | Rastina 1918 |
16.05
17:30
OFK DragoŔevac
Oniks
10
0
|
16.05.2021 17:30 | OFK DragoŔevac | 10 : 0 | Oniks | |||||
16.05
17:30
DomaÄin
Trnava
1
4
|
16.05.2021 17:30 | DomaÄin | 1 : 4 | Trnava | |||||
16.05
17:30
Napredak
Mladi radnik
2
3
|
16.05.2021 17:30 | Napredak | 2 : 3 | Mladi radnik | |||||
16.05
17:30
Omladinac
Dobra Voda
7
2
|
16.05.2021 17:30 | Omladinac | 7 : 2 | Dobra Voda |
16.05
11:00
BSK 1924
Napredak 1927
4
1
|
16.05.2021 11:00 | BSK 1924 | 4 : 1 | Napredak 1927 | |||||
16.05
11:00
Jedinstvo (S)
Stig (MC)
4
1
|
16.05.2021 11:00 | Jedinstvo (S) | 4 : 1 | Stig (MC) |
16.05
17:00
Vladimirovac
JanoŔik
3
6
|
16.05.2021 17:00 | Vladimirovac | 3 : 6 | JanoŔik | |||||
16.05
17:00
Banatul
Rapid
2
2
|
16.05.2021 17:00 | Banatul | 2 : 2 | Rapid |
16.05
17:00
Vinogradar
Hajduk
2
3
|
16.05.2021 17:00 | Vinogradar | 2 : 3 | Hajduk | |||||
16.05
17:00
Pobeda
Vitorul
2
2
|
16.05.2021 17:00 | Pobeda | 2 : 2 | Vitorul |
16.05
11:00
KrÄevac 04
Junkovac
4
2
|
16.05.2021 11:00 | KrÄevac 04 | 4 : 2 | Junkovac | |||||
16.05
11:00
Jarmenovci
BuduÄnost MI
1
5
|
16.05.2021 11:00 | Jarmenovci | 1 : 5 | BuduÄnost MI | |||||
16.05
11:00
Maskar
Å umadinac 1949
5
4
|
16.05.2021 11:00 | Maskar | 5 : 4 | Å umadinac 1949 |
16.05
17:00
Udarnik 2015
Napredak
3
1
|
16.05.2021 17:00 | Udarnik 2015 | 3 : 1 | Napredak | |||||
16.05
17:00
Omladinac
Soko
1
1
|
16.05.2021 17:00 | Omladinac | 1 : 1 | Soko | |||||
16.05
11:00
Melnica
Rudar 1947
0
7
|
16.05.2021 11:00 | Melnica | 0 : 7 | Rudar 1947 |
16.05
11:00
Mladost
Radnik 2013
5
1
|
16.05.2021 11:00 | Mladost | 5 : 1 | Radnik 2013 | |||||
16.05
10:30
JaŔunja
Rudar 1973
3
1
|
16.05.2021 10:30 | JaŔunja | 3 : 1 | Rudar 1973 |
16.05
17:00
Jovanovac
Kremenac
1
0
|
16.05.2021 17:00 | Jovanovac | 1 : 0 | Kremenac | |||||
16.05
17:00
Stanovo 1941
Kragujevac
1
2
|
16.05.2021 17:00 | Stanovo 1941 | 1 : 2 | Kragujevac | |||||
16.05
17:00
Hajduk 1936
Bukorovac
3
0
|
16.05.2021 17:00 | Hajduk 1936 | 3 : 0 | Bukorovac |
16.05
17:00
Vojvoda Milenko
Pobeda
5
0
|
16.05.2021 17:00 | Vojvoda Milenko | 5 : 0 | Pobeda | |||||
16.05
17:00
Napredak 1934
Sloga (D)
4
0
|
16.05.2021 17:00 | Napredak 1934 | 4 : 0 | Sloga (D) |
16.05
17:00
BujaÄiÄ
Mladost
4
0
|
16.05.2021 17:00 | BujaÄiÄ | 4 : 0 | Mladost |
16.05
17:00
Borac (VR)
Srem (SM)
1
6
|
16.05.2021 17:00 | Borac (VR) | 1 : 6 | Srem (SM) | |||||
16.05
17:00
Planinac
Poletarac
2
1
|
16.05.2021 17:00 | Planinac | 2 : 1 | Poletarac | |||||
16.05
17:00
OFK Bosut
Borac (R)
3
0
|
16.05.2021 17:00 | OFK Bosut | 3 : 0 | Borac (R) | |||||
16.05
17:00
Sloga
Srem (SR)
0
3
|
16.05.2021 17:00 | Sloga | 0 : 3 | Srem (SR) |
16.05
11:00
MiloÅ” Pocerac
Sava
0
2
|
16.05.2021 11:00 | MiloÅ” Pocerac | 0 : 2 | Sava | |||||
16.05
11:00
Dobrava Žabar 2020
Galeb 1984
6
1
|
16.05.2021 11:00 | Dobrava Žabar 2020 | 6 : 1 | Galeb 1984 | |||||
16.05
11:00
Rudar
Mladost Svileuva
3
3
|
16.05.2021 11:00 | Rudar | 3 : 3 | Mladost Svileuva | |||||
16.05
11:00
Korman
Borac BTG
7
2
|
16.05.2021 11:00 | Korman | 7 : 2 | Borac BTG |
16.05
11:00
Pocerina
Maovi MH
0
6
|
16.05.2021 11:00 | Pocerina | 0 : 6 | Maovi MH | |||||
16.05
11:00
Jedinstvo
ZablaÄe
1
4
|
16.05.2021 11:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | ZablaÄe | |||||
16.05
11:00
MetliÄ
BojiÄ
3
0
|
16.05.2021 11:00 | MetliÄ | 3 : 0 | BojiÄ |
16.05
11:00
Roma - Odžino selo
POFK Metaloplastika 2006
3
0
|
16.05.2021 11:00 | Roma - Odžino selo | 3 : 0 | POFK Metaloplastika 2006 | |||||
16.05
11:00
Napredak
POFK Letnjikovac
9
0
|
16.05.2021 11:00 | Napredak | 9 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
16.05
11:00
CuljkoviÄ
Džemerovac 2020
3
0
|
16.05.2021 11:00 | CuljkoviÄ | 3 : 0 | Džemerovac 2020 |
16.05
00:00
BSK
BuduÄnost
0
1
|
16.05.2021 00:00 | BSK | 0 : 1 | BuduÄnost |
16.05
17:00
NepriÄava
IzviÄaÄ
3
1
|
16.05.2021 17:00 | NepriÄava | 3 : 1 | IzviÄaÄ | |||||
16.05
17:00
BabajiÄ
Proleter
16
1
|
16.05.2021 17:00 | BabajiÄ | 16 : 1 | Proleter | |||||
16.05
10:30
Sloga
Stepanje
3
1
|
16.05.2021 10:30 | Sloga | 3 : 1 | Stepanje |
16.05
17:00
StiŔki Kurjak
RadniÄki (P)
5
0
|
16.05.2021 17:00 | StiÅ”ki Kurjak | 5 : 0 | RadniÄki (P) | |||||
16.05
17:00
Sloga-Top
Dunavac 1929
0
4
|
16.05.2021 17:00 | Sloga-Top | 0 : 4 | Dunavac 1929 |
16.05
17:00
Resava
Planinac
2
4
|
16.05.2021 17:00 | Resava | 2 : 4 | Planinac | |||||
16.05
17:00
Napredak
Vinogradar
0
12
|
16.05.2021 17:00 | Napredak | 0 : 12 | Vinogradar |
16.05
11:00
Stojan Lazarac
Radnik
5
2
|
16.05.2021 11:00 | Stojan Lazarac | 5 : 2 | Radnik | |||||
16.05
11:00
Bair
OFK Napredak 1933
2
3
|
16.05.2021 11:00 | Bair | 2 : 3 | OFK Napredak 1933 | |||||
16.05
11:00
Napredak (U)
Mladost
3
3
|
16.05.2021 11:00 | Napredak (U) | 3 : 3 | Mladost |
16.05
11:00
Dvorane
Dedina
0
2
|
16.05.2021 11:00 | Dvorane | 0 : 2 | Dedina | |||||
16.05
11:00
KruŔevica
Padež
2
2
|
16.05.2021 11:00 | KruŔevica | 2 : 2 | Padež | |||||
16.05
17:00
Mladost 2015
Grkljane
2
6
|
16.05.2021 17:00 | Mladost 2015 | 2 : 6 | Grkljane |
16.05
17:00
Polet
OFK BraniÄevo
1
4
|
16.05.2021 17:00 | Polet | 1 : 4 | OFK BraniÄevo | |||||
16.05
17:00
MrÄkovac
Mladost
0
2
|
16.05.2021 17:00 | MrÄkovac | 0 : 2 | Mladost |
16.05
11:00
MisaÄa
Prvi srpski Ustanak II
4
3
|
16.05.2021 11:00 | MisaÄa | 4 : 3 | Prvi srpski Ustanak II |
16.05
17:00
GraniÄar
OFK Bingula
0
2
|
16.05.2021 17:00 | GraniÄar | 0 : 2 | OFK Bingula | |||||
16.05
17:00
Jedinstvo (Lj)
Borac
5
4
|
16.05.2021 17:00 | Jedinstvo (Lj) | 5 : 4 | Borac | |||||
16.05
17:00
OFK BaÄinci
Omladinac
3
1
|
16.05.2021 17:00 | OFK BaÄinci | 3 : 1 | Omladinac |
16.05
Hajduk 1932
Kupinovo
4
0
|
16.05.2021 | Hajduk 1932 | 4 : 0 | Kupinovo | |||||
16.05
Mladost 1935
Vitez
3
2
|
16.05.2021 | Mladost 1935 | 3 : 2 | Vitez | |||||
16.05
Sloven
Lovac
2
4
|
16.05.2021 | Sloven | 2 : 4 | Lovac |
16.05
17:30
OFK RadniÄki
Mladi radnik
3
2
|
16.05.2021 17:30 | OFK RadniÄki | 3 : 2 | Mladi radnik | |||||
16.05
17:30
Proleter
OFK Polet
3
0
|
16.05.2021 17:30 | Proleter | 3 : 0 | OFK Polet | |||||
16.05
17:30
Å umadinac
Sloga
4
3
|
16.05.2021 17:30 | Å umadinac | 4 : 3 | Sloga | |||||
16.05
17:30
Vreoci
Bistrica
2
2
|
16.05.2021 17:30 | Vreoci | 2 : 2 | Bistrica | |||||
16.05
17:30
Mladost
Dimitrije TucoviÄ
0
2
|
16.05.2021 17:30 | Mladost | 0 : 2 | Dimitrije TucoviÄ |
16.05
17:30
Kolonija
Lipar
5
0
|
16.05.2021 17:30 | Kolonija | 5 : 0 | Lipar |
16.05
17:00
Zrinjski
Krupa
3
1
|
16.05.2021 17:00 | Zrinjski | 3 : 1 | Krupa | |||||
16.05
17:00
ŽeljezniÄar
Borac
1
2
|
16.05.2021 17:00 | ŽeljezniÄar | 1 : 2 | Borac | |||||
16.05
17:00
Tuzla City
Velež
1
1
|
16.05.2021 17:00 | Tuzla City | 1 : 1 | Velež | |||||
16.05
17:00
Sloboda
Å iroki Brijeg
1
1
|
16.05.2021 17:00 | Sloboda | 1 : 1 | Å iroki Brijeg | |||||
16.05
17:00
Mladost
Sarajevo
0
0
|
16.05.2021 17:00 | Mladost | 0 : 0 | Sarajevo | |||||
16.05
17:00
Radnik
Olimpik
1
0
|
16.05.2021 17:00 | Radnik | 1 : 0 | Olimpik |
16.05
17:30
Jedinstvo
Mornar
2
2
|
16.05.2021 17:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Mornar | |||||
16.05
17:30
Drezga
Bokelj
1
2
|
16.05.2021 17:30 | Drezga | 1 : 2 | Bokelj | |||||
16.05
17:30
Ibar
Berane
2
3
|
16.05.2021 17:30 | Ibar | 2 : 3 | Berane | |||||
16.05
17:30
Igalo
Grbalj
0
1
|
16.05.2021 17:30 | Igalo | 0 : 1 | Grbalj | |||||
16.05
17:30
Arsenal
Kom
1
2
|
16.05.2021 17:30 | Arsenal | 1 : 2 | Kom |
16.05
20:00
Everton
Sheffield United
0
1
|
16.05.2021 20:00 | Everton | 0 : 1 | Sheffield United | |||||
16.05
17:30
West Bromwich Albion
Liverpool
1
2
|
16.05.2021 17:30 | West Bromwich Albion | 1 : 2 | Liverpool | |||||
16.05
15:05
Tottenham Hotspur
Wolverhampton
2
0
|
16.05.2021 15:05 | Tottenham Hotspur | 2 : 0 | Wolverhampton | |||||
16.05
13:00
Crystal Palace
Aston Villa
3
2
|
16.05.2021 13:00 | Crystal Palace | 3 : 2 | Aston Villa |
16.05
18:30
Deportivo AlavƩs
Granada
4
2
|
16.05.2021 18:30 | Deportivo AlavƩs | 4 : 2 | Granada | |||||
16.05
18:30
Athletic Club
Real Madrid
0
1
|
16.05.2021 18:30 | Athletic Club | 0 : 1 | Real Madrid | |||||
16.05
18:30
Atletico Madrid
Osasuna
2
1
|
16.05.2021 18:30 | Atletico Madrid | 2 : 1 | Osasuna | |||||
16.05
18:30
Barcelona
Celta Vigo
1
2
|
16.05.2021 18:30 | Barcelona | 1 : 2 | Celta Vigo | |||||
16.05
18:30
Real Betis
Huesca
1
0
|
16.05.2021 18:30 | Real Betis | 1 : 0 | Huesca | |||||
16.05
18:30
Getafe
Levante
2
1
|
16.05.2021 18:30 | Getafe | 2 : 1 | Levante | |||||
16.05
18:30
CƔdiz
Elche
1
3
|
16.05.2021 18:30 | CƔdiz | 1 : 3 | Elche | |||||
16.05
18:30
Real Sociedad
Real Valladolid
4
1
|
16.05.2021 18:30 | Real Sociedad | 4 : 1 | Real Valladolid | |||||
16.05
18:30
Valencia
Eibar
4
1
|
16.05.2021 18:30 | Valencia | 4 : 1 | Eibar | |||||
16.05
18:30
Villarreal
Sevilla
4
0
|
16.05.2021 18:30 | Villarreal | 4 : 0 | Sevilla |
16.05
20:30
RB Leipzig
Wolfsburg
2
2
|
16.05.2021 20:30 | RB Leipzig | 2 : 2 | Wolfsburg | |||||
16.05
18:00
Mainz 05
Borussia Dortmund
1
3
|
16.05.2021 18:00 | Mainz 05 | 1 : 3 | Borussia Dortmund |
16.05
21:00
Bordeaux
Lens
3
0
|
16.05.2021 21:00 | Bordeaux | 3 : 0 | Lens | |||||
16.05
21:00
Dijon
Nantes
0
4
|
16.05.2021 21:00 | Dijon | 0 : 4 | Nantes | |||||
16.05
21:00
Lille
Saint-Etienne
0
0
|
16.05.2021 21:00 | Lille | 0 : 0 | Saint-Etienne | |||||
16.05
21:00
Lorient
Metz
2
1
|
16.05.2021 21:00 | Lorient | 2 : 1 | Metz | |||||
16.05
21:00
Olympique Marseille
Angers SCO
3
2
|
16.05.2021 21:00 | Olympique Marseille | 3 : 2 | Angers SCO | |||||
16.05
21:00
Monaco
Rennes
2
1
|
16.05.2021 21:00 | Monaco | 2 : 1 | Rennes | |||||
16.05
21:00
Montpellier
Brest
0
0
|
16.05.2021 21:00 | Montpellier | 0 : 0 | Brest | |||||
16.05
21:00
Nice
Strasbourg
0
2
|
16.05.2021 21:00 | Nice | 0 : 2 | Strasbourg | |||||
16.05
21:00
NƮmes
Olympique Lyonnais
2
5
|
16.05.2021 21:00 | NƮmes | 2 : 5 | Olympique Lyonnais | |||||
16.05
21:00
PSG
Reims
4
0
|
16.05.2021 21:00 | PSG | 4 : 0 | Reims |
16.05
20:45
Milan
Cagliari
0
0
|
16.05.2021 20:45 | Milan | 0 : 0 | Cagliari | |||||
16.05
15:00
Benevento
Crotone
1
1
|
16.05.2021 15:00 | Benevento | 1 : 1 | Crotone | |||||
16.05
12:30
Fiorentina
Napoli
0
2
|
16.05.2021 12:30 | Fiorentina | 0 : 2 | Napoli | |||||
16.05
15:00
Udinese
Sampdoria
0
1
|
16.05.2021 15:00 | Udinese | 0 : 1 | Sampdoria | |||||
16.05
18:00
Parma
Sassuolo
1
3
|
16.05.2021 18:00 | Parma | 1 : 3 | Sassuolo |
16.05
17:00
Spartak
Crvena zvezda
7
0
|
16.05.2021 17:00 | Spartak | 7 : 0 | Crvena zvezda |
16.05
17:00
Spartak DOO
Majdanpek
3
2
|
16.05.2021 17:00 | Spartak DOO | 3 : 2 | Majdanpek | |||||
16.05
17:00
Moskva
Jedinstvo 2014
2
1
|
16.05.2021 17:00 | Moskva | 2 : 1 | Jedinstvo 2014 | |||||
16.05
13:00
Heroj Polet
ŽGFK Lavice DuboÄica
0
4
|
16.05.2021 13:00 | Heroj Polet | 0 : 4 | ŽGFK Lavice DuboÄica | |||||
16.05
16:30
Loznica
Rad
5
1
|
16.05.2021 16:30 | Loznica | 5 : 1 | Rad |
16.05
00:00
Borac
Jedinstvo
3
4
|
16.05.2021 00:00 | Borac | 3 : 4 | Jedinstvo | |||||
16.05
11:00
KaraÄorÄe
Požega
2
0
|
16.05.2021 11:00 | KaraÄorÄe | 2 : 0 | Požega |
16.05
Rudar 1974
Morava
2
4
|
16.05.2021 | Rudar 1974 | 2 : 4 | Morava |
16.05
13:00
RadniÄki 2013
Heroj Polet B tim
3
0
|
16.05.2021 13:00 | RadniÄki 2013 | 3 : 0 | Heroj Polet B tim |
16.05
17:00
TSC
Vojvodina
2
1
|
16.05.2021 17:00 | TSC | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
16.05
17:00
Požarevac
Zemun
3
3
|
16.05.2021 17:00 | Požarevac | 3 : 3 | Zemun |
16.05
11:00
Partizan
TSC
1
2
|
16.05.2021 11:00 | Partizan | 1 : 2 | TSC | |||||
16.05
11:00
Vojvodina
RFK Novi Sad 1921
4
0
|
16.05.2021 11:00 | Vojvodina | 4 : 0 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
16.05
11:00
RadniÄki 1923
Internacional
3
0
|
16.05.2021 11:00 | RadniÄki 1923 | 3 : 0 | Internacional | |||||
16.05
14:30
RadniÄki (N)
Trayal
6
0
|
16.05.2021 14:30 | RadniÄki (N) | 6 : 0 | Trayal |
16.05
10:00
InÄija
RadniÄki 1912
4
2
|
16.05.2021 10:00 | InÄija | 4 : 2 | RadniÄki 1912 | |||||
16.05
10:00
Omladinac
OFK BaÄka
0
0
|
16.05.2021 10:00 | Omladinac | 0 : 0 | OFK BaÄka | |||||
16.05
10:00
Spartak ŽK
Vojvodina
2
0
|
16.05.2021 10:00 | Spartak ŽK | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
16.05
10:00
Proleter (NS)
ŽelezniÄar
0
1
|
16.05.2021 10:00 | Proleter (NS) | 0 : 1 | ŽelezniÄar |
16.05
10:00
RadniÄki (NP)
Podrinje
0
3
|
16.05.2021 10:00 | RadniÄki (NP) | 0 : 3 | Podrinje | |||||
16.05
10:00
GFK Sloven
RadniÄki (ZR)
2
0
|
16.05.2021 10:00 | GFK Sloven | 2 : 0 | RadniÄki (ZR) | |||||
16.05
10:00
RadniÄki (SM)
Index
2
3
|
16.05.2021 10:00 | RadniÄki (SM) | 2 : 3 | Index |
16.05
16:30
Morava (VP)
Sloga (K)
1
1
|
16.05.2021 16:30 | Morava (VP) | 1 : 1 | Sloga (K) | |||||
16.05
13:30
Å umadija (A)
BIP
0
0
|
16.05.2021 13:30 | Å umadija (A) | 0 : 0 | BIP | |||||
16.05
13:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Borac 1926
0
1
|
16.05.2021 13:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 0 : 1 | Borac 1926 | |||||
16.05
13:30
GFK Sloboda
Å umadija 1903
1
0
|
16.05.2021 13:30 | GFK Sloboda | 1 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
16.05
11:00
Metalac
Loznica
1
0
|
16.05.2021 11:00 | Metalac | 1 : 0 | Loznica | |||||
16.05
12:30
Jedinstvo (Ub)
RadniÄki (V)
4
1
|
16.05.2021 12:30 | Jedinstvo (Ub) | 4 : 1 | RadniÄki (V) |
16.05
OFK Lugomir
Jedinstvo (P)
2
0
|
16.05.2021 | OFK Lugomir | 2 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
16.05
Kopernikus ŽeležniÄar
GFK Jagodina
1
2
|
16.05.2021 | Kopernikus ŽeležniÄar | 1 : 2 | GFK Jagodina | |||||
16.05
Dinamo
Real
0
3
|
16.05.2021 | Dinamo | 0 : 3 | Real | |||||
16.05
Radnik
Bor 1919
3
0
|
16.05.2021 | Radnik | 3 : 0 | Bor 1919 |
16.05
12:00
Smederevo 1924
Napredak
5
1
|
16.05.2021 12:00 | Smederevo 1924 | 5 : 1 | Napredak | |||||
16.05
11:00
Sloga 33
VGSK
4
3
|
16.05.2021 11:00 | Sloga 33 | 4 : 3 | VGSK | |||||
16.05
17:00
KaraÄorÄe
OPK Rudar 2001
2
0
|
16.05.2021 17:00 | KaraÄorÄe | 2 : 0 | OPK Rudar 2001 |
16.05
09:30
BSK 1925
SinÄeliÄ
0
1
|
16.05.2021 09:30 | BSK 1925 | 0 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
16.05
13:30
Kolubara
Lokomotiva
0
0
|
16.05.2021 13:30 | Kolubara | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
16.05
17:00
Bežanija
DIF
1
0
|
16.05.2021 17:00 | Bežanija | 1 : 0 | DIF | |||||
16.05
17:30
Torlak
OFK Žarkovo
0
4
|
16.05.2021 17:30 | Torlak | 0 : 4 | OFK Žarkovo |
16.05
10:00
PoŔtar 1930
Mladenovac
2
1
|
16.05.2021 10:00 | PoŔtar 1930 | 2 : 1 | Mladenovac |
16.05
11:00
Zlatibor
KoriÄani
3
0
|
16.05.2021 11:00 | Zlatibor | 3 : 0 | KoriÄani |
16.05
11:00
ŽelezniÄar
MaÄva 1929
1
1
|
16.05.2021 11:00 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | MaÄva 1929 |
16.05
10:00
BSK BorÄa
Rad
2
2
|
16.05.2021 10:00 | BSK BorÄa | 2 : 2 | Rad |
16.05
13:30
Partizan
TSC
5
0
|
16.05.2021 13:30 | Partizan | 5 : 0 | TSC | |||||
16.05
13:00
Vojvodina
Apolon 4
6
0
|
16.05.2021 13:00 | Vojvodina | 6 : 0 | Apolon 4 | |||||
16.05
15:00
Zemun
Internacional
1
0
|
16.05.2021 15:00 | Zemun | 1 : 0 | Internacional | |||||
16.05
17:00
RadniÄki (N)
Real NiÅ”
1
0
|
16.05.2021 17:00 | RadniÄki (N) | 1 : 0 | Real NiÅ” | |||||
16.05
11:00
ÄukariÄki
OFK VrŔac
13
0
|
16.05.2021 11:00 | ÄukariÄki | 13 : 0 | OFK VrÅ”ac | |||||
16.05
10:00
Crvena zvezda
Rad
4
1
|
16.05.2021 10:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Rad |
16.05
12:00
InÄija
Petrika
0
3
|
16.05.2021 12:00 | InÄija | 0 : 3 | Petrika | |||||
16.05
10:00
Proleter (NS)
RadniÄki (ZR)
2
1
|
16.05.2021 10:00 | Proleter (NS) | 2 : 1 | RadniÄki (ZR) |
16.05
12:00
OFK Kikinda 1909
Petar PuaÄa
2
2
|
16.05.2021 12:00 | OFK Kikinda 1909 | 2 : 2 | Petar PuaÄa | |||||
16.05
12:00
Spartak ŽK
Hajduk 1912
4
1
|
16.05.2021 12:00 | Spartak ŽK | 4 : 1 | Hajduk 1912 |
16.05
12:00
RadniÄki (NP)
Podrinje
0
1
|
16.05.2021 12:00 | RadniÄki (NP) | 0 : 1 | Podrinje | |||||
16.05
12:00
Omladinac
Proleter 2006
4
1
|
16.05.2021 12:00 | Omladinac | 4 : 1 | Proleter 2006 | |||||
16.05
12:00
RadniÄki (SM)
Index
1
3
|
16.05.2021 12:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 3 | Index | |||||
16.05
10:00
ŽelezniÄar
OFK VrŔac
3
0
|
16.05.2021 10:00 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | OFK VrÅ”ac |
16.05
18:00
Ada
Kolubara
3
1
|
16.05.2021 18:00 | Ada | 3 : 1 | Kolubara | |||||
16.05
10:00
OFK Beograd
IMT
4
2
|
16.05.2021 10:00 | OFK Beograd | 4 : 2 | IMT | |||||
16.05
13:00
Bežanija
Studenski grad
2
4
|
16.05.2021 13:00 | Bežanija | 2 : 4 | Studenski grad | |||||
16.05
11:30
BSK 1925
011
0
4
|
16.05.2021 11:30 | BSK 1925 | 0 : 4 | 011 |
16.05
RadniÄki (P)
GFK Jagodina
0
3
|
16.05.2021 | RadniÄki (P) | 0 : 3 | GFK Jagodina | |||||
16.05
SFS Borac
Kopernikus ŽeležniÄar
0
3
|
16.05.2021 | SFS Borac | 0 : 3 | Kopernikus ŽeležniÄar | |||||
16.05
Vlasina
Dinamo
3
0
|
16.05.2021 | Vlasina | 3 : 0 | Dinamo |
16.05
10:00
Balkan
RadniÄki (R)
2
1
|
16.05.2021 10:00 | Balkan | 2 : 1 | RadniÄki (R) | |||||
16.05
16:30
Prva Iskra
Palilulac
2
1
|
16.05.2021 16:30 | Prva Iskra | 2 : 1 | Palilulac | |||||
16.05
17:00
VinÄa
Rakovica
0
4
|
16.05.2021 17:00 | VinÄa | 0 : 4 | Rakovica | |||||
16.05
13:00
PoŔtar 1930
RFK GrafiÄar
1
6
|
16.05.2021 13:00 | PoÅ”tar 1930 | 1 : 6 | RFK GrafiÄar |
16.05
14:00
RFK Novi Sad 1921
BeÄej 1918
0
3
|
16.05.2021 14:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 3 | BeÄej 1918 | |||||
16.05
10:00
Mladost
OFK Vrbas
3
5
|
16.05.2021 10:00 | Mladost | 3 : 5 | OFK Vrbas |
16.05
10:00
BuduÄnost
Zvezda
0
3
|
16.05.2021 10:00 | BuduÄnost | 0 : 3 | Zvezda | |||||
16.05
10:00
Rojkovac
Stepojevac Vaga
3
4
|
16.05.2021 10:00 | Rojkovac | 3 : 4 | Stepojevac Vaga |
16.05
12:30
VrÄin
BuduÄnost
1
1
|
16.05.2021 12:30 | VrÄin | 1 : 1 | BuduÄnost |
16.05
10:00
MaÄva
MaÄva 1929
3
1
|
16.05.2021 10:00 | MaÄva | 3 : 1 | MaÄva 1929 |
16.05
12:00
BSK BorÄa
011
2
0
|
16.05.2021 12:00 | BSK BorÄa | 2 : 0 | 011 | |||||
16.05
10:00
Rad
RadniÄki (NB)
3
0
|
16.05.2021 10:00 | Rad | 3 : 0 | RadniÄki (NB) | |||||
16.05
10:00
OLE
OFK Beograd
1
2
|
16.05.2021 10:00 | OLE | 1 : 2 | OFK Beograd |
16.05
10:00
Arena Su
TSC
0
0
|
16.05.2021 10:00 | Arena Su | 0 : 0 | TSC | |||||
16.05
10:00
BeÄej 1918
Spartak ŽK
0
4
|
16.05.2021 10:00 | BeÄej 1918 | 0 : 4 | Spartak ŽK | |||||
16.05
10:00
RadniÄki 1912
ODR
3
1
|
16.05.2021 10:00 | RadniÄki 1912 | 3 : 1 | ODR | |||||
16.05
10:00
CFK
OFK BaÄka
2
0
|
16.05.2021 10:00 | CFK | 2 : 0 | OFK BaÄka |
16.05
10:00
BeÄkerek 023
RadniÄki (K)
2
1
|
16.05.2021 10:00 | BeÄkerek 023 | 2 : 1 | RadniÄki (K) | |||||
16.05
10:00
OFK VrŔac
One team
1
2
|
16.05.2021 10:00 | OFK VrŔac | 1 : 2 | One team |
16.05
13:00
Index
Vojvodina
0
8
|
16.05.2021 13:00 | Index | 0 : 8 | Vojvodina | |||||
16.05
10:00
Jedinstvo (SP)
RFK Novi Sad 1921
4
1
|
16.05.2021 10:00 | Jedinstvo (SP) | 4 : 1 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
16.05
10:00
RadniÄki (Å )
GFK Sloven
2
1
|
16.05.2021 10:00 | RadniÄki (Å ) | 2 : 1 | GFK Sloven |
16.05
10:00
MaÄva 1929
Fenix
1
1
|
16.05.2021 10:00 | MaÄva 1929 | 1 : 1 | Fenix | |||||
16.05
11:00
RaÄevac
Sunrise Å abac
2
1
|
16.05.2021 11:00 | RaÄevac | 2 : 1 | Sunrise Å abac |
16.05
10:00
OFK BuduÄnost
Borac
4
1
|
16.05.2021 10:00 | OFK BuduÄnost | 4 : 1 | Borac | |||||
16.05
14:00
Stepojevac Vaga
Kolubara
3
1
|
16.05.2021 14:00 | Stepojevac Vaga | 3 : 1 | Kolubara |
16.05
10:00
Tavankut
Äantavir
1
15
|
16.05.2021 10:00 | Tavankut | 1 : 15 | Äantavir | |||||
16.05
10:00
BajŔa
Vinogradar
11
2
|
16.05.2021 10:00 | BajŔa | 11 : 2 | Vinogradar |
16.05
08:30
Zvezda
Duboko
2
1
|
16.05.2021 08:30 | Zvezda | 2 : 1 | Duboko | |||||
16.05
10:00
Rvati
Posavina
5
2
|
16.05.2021 10:00 | Rvati | 5 : 2 | Posavina |
16.05
11:00
Novi Pazar
AF AS Novi Pazar
3
0
|
16.05.2021 11:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | AF AS Novi Pazar | |||||
16.05
11:00
Granit
OFK Ras
|
16.05.2021 11:00 | Granit | : | OFK Ras |
16.05
16:00
Partizan
Brodarac
4
1
|
16.05.2021 16:00 | Partizan | 4 : 1 | Brodarac |
16.05
13:00
IMT
DIF
2
3
|
16.05.2021 13:00 | IMT | 2 : 3 | DIF |
16.05
10:00
Bežanija
BuduÄnost
3
0
|
16.05.2021 10:00 | Bežanija | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
16.05
11:00
Å umadinac
Sopot
3
0
|
16.05.2021 11:00 | Å umadinac | 3 : 0 | Sopot |
16.05
11:00
Srbobran
Napredak
4
0
|
16.05.2021 11:00 | Srbobran | 4 : 0 | Napredak | |||||
16.05
11:00
ObiliÄ
NjegoÅ”
3
4
|
16.05.2021 11:00 | ObiliÄ | 3 : 4 | NjegoÅ” |
16.05
10:00
POFK Savacium
MaÄva
3
2
|
16.05.2021 10:00 | POFK Savacium | 3 : 2 | MaÄva |
16.05
GFK Jagodina
GFK DuboÄica
8
0
|
16.05.2021 | GFK Jagodina | 8 : 0 | GFK DuboÄica | |||||
16.05
RadniÄki (S)
Timok 1919
1
0
|
16.05.2021 | RadniÄki (S) | 1 : 0 | Timok 1919 |
16.05
10:00
OFK Beograd
Å F ÄankoviÄ
5
2
|
16.05.2021 10:00 | OFK Beograd | 5 : 2 | Å F ÄankoviÄ | |||||
16.05
16:30
Olimpik
Obrenovac 1905
6
2
|
16.05.2021 16:30 | Olimpik | 6 : 2 | Obrenovac 1905 | |||||
16.05
12:15
Brodarac
Lokomotiva
2
2
|
16.05.2021 12:15 | Brodarac | 2 : 2 | Lokomotiva |
16.05
18:30
BSK 1926
DIF
0
3
|
16.05.2021 18:30 | BSK 1926 | 0 : 3 | DIF | |||||
16.05
08:30
PFK Žarkovo 2000
Heroj Polet
6
2
|
16.05.2021 08:30 | PFK Žarkovo 2000 | 6 : 2 | Heroj Polet | |||||
16.05
09:00
SremÄica
Torlak
4
1
|
16.05.2021 09:00 | SremÄica | 4 : 1 | Torlak |
16.05
10:00
GSP Polet
BuduÄnost
3
4
|
16.05.2021 10:00 | GSP Polet | 3 : 4 | BuduÄnost |
16.05
10:00
Zadrugar
RadniÄki
7
1
|
16.05.2021 10:00 | Zadrugar | 7 : 1 | RadniÄki | |||||
16.05
15:00
Mladost (B)
TEK Sloga
1
3
|
16.05.2021 15:00 | Mladost (B) | 1 : 3 | TEK Sloga | |||||
16.05
13:00
Borac
Å umadija
8
1
|
16.05.2021 13:00 | Borac | 8 : 1 | Å umadija |
16.05
10:00
ObiliÄ
Subotica
1
4
|
16.05.2021 10:00 | ObiliÄ | 1 : 4 | Subotica | |||||
16.05
10:00
TSC
Spartak ŽK '08
1
1
|
16.05.2021 10:00 | TSC | 1 : 1 | Spartak ŽK '08 |
16.05
10:00
Bane 1931
OFK Vlada DimitrijeviÄ
1
1
|
16.05.2021 10:00 | Bane 1931 | 1 : 1 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | |||||
16.05
10:30
AF PopoviÄ
Pazar Juniors '01
0
10
|
16.05.2021 10:30 | AF PopoviÄ | 0 : 10 | Pazar Juniors '01 | |||||
16.05
10:00
Pazar Juniors B
Kosmet
3
7
|
16.05.2021 10:00 | Pazar Juniors B | 3 : 7 | Kosmet |
16.05
10:00
Mladost
OFK Atletiko
3
1
|
16.05.2021 10:00 | Mladost | 3 : 1 | OFK Atletiko | |||||
16.05
16:30
MaÄva 1
Fenix 2
1
3
|
16.05.2021 16:30 | MaÄva 1 | 1 : 3 | Fenix 2 |
16.05
08:30
Kolubara 1
ŽFK Borac
5
1
|
16.05.2021 08:30 | Kolubara 1 | 5 : 1 | ŽFK Borac | |||||
16.05
09:15
Borac
Mladi borac
0
3
|
16.05.2021 09:15 | Borac | 0 : 3 | Mladi borac | |||||
16.05
11:30
Akademija fudbala
Borac
0
1
|
16.05.2021 11:30 | Akademija fudbala | 0 : 1 | Borac | |||||
16.05
09:15
Mladost
Lazarevac
4
2
|
16.05.2021 09:15 | Mladost | 4 : 2 | Lazarevac |
16.05
10:45
Mladost
Turbina
0
3
|
16.05.2021 10:45 | Mladost | 0 : 3 | Turbina | |||||
16.05
10:00
Akademija fudbala
Omladinac
1
0
|
16.05.2021 10:00 | Akademija fudbala | 1 : 0 | Omladinac | |||||
16.05
09:15
Kolubara 1
Mladost
6
1
|
16.05.2021 09:15 | Kolubara 1 | 6 : 1 | Mladost | |||||
16.05
10:00
Zadrugar
Kolubara 2
2
2
|
16.05.2021 10:00 | Zadrugar | 2 : 2 | Kolubara 2 |
16.05
12:15
Turbina
Real 28 - 1
0
8
|
16.05.2021 12:15 | Turbina | 0 : 8 | Real 28 - 1 | |||||
16.05
10:00
Real 28 - 1
Akademija fudbala 1
2
3
|
16.05.2021 10:00 | Real 28 - 1 | 2 : 3 | Akademija fudbala 1 | |||||
16.05
12:15
Akademija fudbala 1
Akademija fudbala 2
2
0
|
16.05.2021 12:15 | Akademija fudbala 1 | 2 : 0 | Akademija fudbala 2 |
16.05
18:30
Crvena zvezda MTS
BuduÄnost VOLI
82
78
|
16.05.2021 18:30 | Crvena zvezda MTS | 82 : 78 | BuduÄnost VOLI | 1:0 |
16.05
12:30
Dynamic VIP PAY
Partizan NIS
54
52
|
16.05.2021 12:30 | Dynamic VIP PAY | 54 : 52 | Partizan NIS | |||||
16.05
15:00
Borac
Crvena zvezda MTS
76
74
|
16.05.2021 15:00 | Borac | 76 : 74 | Crvena zvezda MTS |
16.05
18:00
Dinamo
Metaloplastika
30
31
|
16.05.2021 18:00 | Dinamo | 30 : 31 | Metaloplastika |
16.05
17:30
Lavovi BP
Jedinstvo
30
28
|
16.05.2021 17:30 | Lavovi BP | 30 : 28 | Jedinstvo |
16.05
20:00
Bela Palanka
Zlatar
29
29
|
16.05.2021 20:00 | Bela Palanka | 29 : 29 | Zlatar | |||||
16.05
19:00
Jagodina
Mokra Gora
28
32
|
16.05.2021 19:00 | Jagodina | 28 : 32 | Mokra Gora |
16.05
20:30
Nova Pazova
Jabuka
29
29
|
16.05.2021 20:30 | Nova Pazova | 29 : 29 | Jabuka | |||||
16.05
20:00
Crvena zvezda
Mladost (BJ)
35
38
|
16.05.2021 20:00 | Crvena zvezda | 35 : 38 | Mladost (BJ) |
16.05
19:30
Novi Beograd
RSU Akademija LeÄiÄ
54
31
|
16.05.2021 19:30 | Novi Beograd | 54 : 31 | RSU Akademija LeÄiÄ | |||||
16.05
15:30
Beograd
Partizan 2
37
27
|
16.05.2021 15:30 | Beograd | 37 : 27 | Partizan 2 | |||||
16.05
19:30
Crvena zvezda 2
Loznica
33
36
|
16.05.2021 19:30 | Crvena zvezda 2 | 33 : 36 | Loznica | |||||
16.05
18:00
Metalac
Rakovica
31
24
|
16.05.2021 18:00 | Metalac | 31 : 24 | Rakovica | |||||
16.05
18:30
SinÄeliÄ
Metaloplastika 2
29
32
|
16.05.2021 18:30 | SinÄeliÄ | 29 : 32 | Metaloplastika 2 |
16.05
19:00
ORK Bor
ParaÄin
34
27
|
16.05.2021 19:00 | ORK Bor | 34 : 27 | ParaÄin |
16.05
14:00
Mladost (V)
BSK Heba
33
21
|
16.05.2021 14:00 | Mladost (V) | 33 : 21 | BSK Heba |
16.05
20:00
Mladost
Metalac
21
28
|
16.05.2021 20:00 | Mladost | 21 : 28 | Metalac | |||||
16.05
13:00
Vojvoda Stepa
ŽSK 1955
35
29
|
16.05.2021 13:00 | Vojvoda Stepa | 35 : 29 | ŽSK 1955 | |||||
16.05
20:00
BuduÄnost
Senta
30
29
|
16.05.2021 20:00 | BuduÄnost | 30 : 29 | Senta |
16.05
20:00
MaÄva 2
Studentski grad
29
40
|
16.05.2021 20:00 | MaÄva 2 | 29 : 40 | Studentski grad | |||||
16.05
18:00
Kolubara 2
Lazarevac
26
23
|
16.05.2021 18:00 | Kolubara 2 | 26 : 23 | Lazarevac | |||||
16.05
17:00
UmÄari
GuÄevo
32
26
|
16.05.2021 17:00 | UmÄari | 32 : 26 | GuÄevo | |||||
16.05
18:00
Ub 2
RK SC Voždovac 2012 - 2
33
33
|
16.05.2021 18:00 | Ub 2 | 33 : 33 | RK SC Voždovac 2012 - 2 | |||||
16.05
18:30
Bask
Loznica 2
36
23
|
16.05.2021 18:30 | Bask | 36 : 23 | Loznica 2 |
16.05
19:00
Sivac 69/2
Borac
33
20
|
16.05.2021 19:00 | Sivac 69/2 | 33 : 20 | Borac |
16.05
16:30
Mokrin
Ruma - 14 ALL
20
38
|
16.05.2021 16:30 | Mokrin | 20 : 38 | Ruma - 14 ALL | |||||
16.05
19:00
Laki
Temerin
23
34
|
16.05.2021 19:00 | Laki | 23 : 34 | Temerin | |||||
16.05
19:00
Sloven
Jadran Lider
30
23
|
16.05.2021 19:00 | Sloven | 30 : 23 | Jadran Lider |
16.05
13:00
Radan
Mladost
26
34
|
16.05.2021 13:00 | Radan | 26 : 34 | Mladost | |||||
16.05
14:30
Munje
Aleksinac
18
21
|
16.05.2021 14:30 | Munje | 18 : 21 | Aleksinac |
16.05
14:00
Remesiana
Bor - RTB 2
34
24
|
16.05.2021 14:00 | Remesiana | 34 : 24 | Bor - RTB 2 |
16.05
20:00
RadniÄki
Jagodina 2
16
20
|
16.05.2021 20:00 | RadniÄki | 16 : 20 | Jagodina 2 | |||||
16.05
17:00
Rudar
Udarnik
29
19
|
16.05.2021 17:00 | Rudar | 29 : 19 | Udarnik |
16.05
15:00
KoŔutnjak
Metalac AD
30
24
|
16.05.2021 15:00 | KoŔutnjak | 30 : 24 | Metalac AD |
16.05
17:30
Beograd
Crvena zvezda
29
23
|
16.05.2021 17:30 | Beograd | 29 : 23 | Crvena zvezda | |||||
16.05
17:30
Kikinda
Sloga
34
23
|
16.05.2021 17:30 | Kikinda | 34 : 23 | Sloga | |||||
16.05
18:00
KuÄevo
PanÄevo
21
21
|
16.05.2021 18:00 | KuÄevo | 21 : 21 | PanÄevo | |||||
16.05
20:00
TopliÄanin
ORK Beograd
23
29
|
16.05.2021 20:00 | TopliÄanin | 23 : 29 | ORK Beograd | |||||
16.05
19:00
Srem
Junior
31
23
|
16.05.2021 19:00 | Srem | 31 : 23 | Junior | |||||
16.05
16:00
ŽitoraÄa
Petrovaradin
19
27
|
16.05.2021 16:00 | ŽitoraÄa | 19 : 27 | Petrovaradin |
16.05
16:00
Vojvodina
TaÅ” 2000
11
2
|
16.05.2021 16:00 | Vojvodina | 11 : 2 | TaÅ” 2000 | |||||
16.05
20:45
Palilula
Crvena zvezda
10
12
|
16.05.2021 20:45 | Palilula | 10 : 12 | Crvena zvezda |
16.05
18:30
BSK
Gvozdeni puk
4
5
|
16.05.2021 18:30 | BSK | 4 : 5 | Gvozdeni puk | |||||
16.05
18:00
Pirot
Aleksinac 2015
5
0
|
16.05.2021 18:00 | Pirot | 5 : 0 | Aleksinac 2015 | |||||
16.05
18:00
Bele crkve
RadniÄki 2010
8
7
|
16.05.2021 18:00 | Bele crkve | 8 : 7 | RadniÄki 2010 |
16.05
17:00
Crvena zvezda
DorÄol
30
22
|
16.05.2021 17:00 | Crvena zvezda | 30 : 22 | DorÄol | |||||
16.05
15:00
RadniÄki
RadniÄki
28
20
|
16.05.2021 15:00 | RadniÄki | 28 : 20 | RadniÄki |
16.05
17:00
Black Hornets
Banat Bulls
22
43
|
16.05.2021 17:00 | Black Hornets | 22 : 43 | Banat Bulls |
16.05
16:00
Wild Dogs
Gladiators
50
0
|
16.05.2021 16:00 | Wild Dogs | 50 : 0 | Gladiators |
16.05
15:00
Panters
Vukovi
6
13
|
16.05.2021 15:00 | Panters | 6 : 13 | Vukovi |