10.04
16:00
Jedinstvo (SP)
1. Maj Ruma
0
0
|
10.04.2021 16:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 0 | 1. Maj Ruma | |||||
10.04
16:00
Bečej 1918
Radnički 1912
5
2
|
10.04.2021 16:00 | Bečej 1918 | 5 : 2 | Radnički 1912 | |||||
10.04
16:00
Radnički (Zr)
Kozara
3
1
|
10.04.2021 16:00 | Radnički (Zr) | 3 : 1 | Kozara | |||||
10.04
16:00
Feniks 1995
Vojvodina 1928
0
0
|
10.04.2021 16:00 | Feniks 1995 | 0 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
10.04
16:00
Mladost (NS)
OFK Stari Grad
5
0
|
10.04.2021 16:00 | Mladost (NS) | 5 : 0 | OFK Stari Grad | |||||
10.04
16:00
Dinamo 1945
OFK Vršac
1
2
|
10.04.2021 16:00 | Dinamo 1945 | 1 : 2 | OFK Vršac | |||||
10.04
16:00
Sloboda
Hajduk 1912
1
0
|
10.04.2021 16:00 | Sloboda | 1 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
10.04
16:00
Sloga (Č)
Dunav
0
1
|
10.04.2021 16:00 | Sloga (Č) | 0 : 1 | Dunav |
10.04
15:30
Jedinstvo
Bane 1931
2
0
|
10.04.2021 15:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Bane 1931 | |||||
10.04
15:30
Takovo
Smederevo 1924
1
1
|
10.04.2021 15:30 | Takovo | 1 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
10.04
15:30
Tutin
Železničar (L)
3
0
|
10.04.2021 15:30 | Tutin | 3 : 0 | Železničar (L) | |||||
10.04
15:30
Budućnost Krušik 2014
Šumadija (A)
6
0
|
10.04.2021 15:30 | Budućnost Krušik 2014 | 6 : 0 | Šumadija (A) | |||||
10.04
15:30
Sloga 33
Budućnost (A)
1
2
|
10.04.2021 15:30 | Sloga 33 | 1 : 2 | Budućnost (A) | |||||
10.04
15:30
GFK Sloboda
Mačva 1929
1
0
|
10.04.2021 15:30 | GFK Sloboda | 1 : 0 | Mačva 1929 | |||||
10.04
15:30
Mladi radnik 1926
Gruža
1
0
|
10.04.2021 15:30 | Mladi radnik 1926 | 1 : 0 | Gruža | |||||
10.04
15:30
Trepča
Sloga (P)
1
1
|
10.04.2021 15:30 | Trepča | 1 : 1 | Sloga (P) |
10.04
16:00
Radnički (NB)
Teleoptik
2
2
|
10.04.2021 16:00 | Radnički (NB) | 2 : 2 | Teleoptik | |||||
10.04
16:00
Studentski grad
BSK Borča
0
1
|
10.04.2021 16:00 | Studentski grad | 0 : 1 | BSK Borča | |||||
10.04
16:00
Mladenovac
Zvezdara
0
3
|
10.04.2021 16:00 | Mladenovac | 0 : 3 | Zvezdara | |||||
10.04
16:00
Sinđelić
GSP Polet Dorćol
3
0
|
10.04.2021 16:00 | Sinđelić | 3 : 0 | GSP Polet Dorćol |
10.04
16:00
Jedinstvo (P)
Vlasina
2
0
|
10.04.2021 16:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 0 | Vlasina | |||||
10.04
16:00
Trstenik PPT
Timočanin
2
1
|
10.04.2021 16:00 | Trstenik PPT | 2 : 1 | Timočanin | |||||
10.04
16:00
Pčinja
Radan
2
1
|
10.04.2021 16:00 | Pčinja | 2 : 1 | Radan | |||||
10.04
16:00
Timok 1919
Rembas
5
1
|
10.04.2021 16:00 | Timok 1919 | 5 : 1 | Rembas | |||||
10.04
16:00
Dunav
Župa
1
1
|
10.04.2021 16:00 | Dunav | 1 : 1 | Župa | |||||
10.04
16:00
OFK Sinđelić
Moravac Orion
6
0
|
10.04.2021 16:00 | OFK Sinđelić | 6 : 0 | Moravac Orion |
10.04
15:30
Šumadija 1903
Novi Pazar 1928
7
0
|
10.04.2021 15:30 | Šumadija 1903 | 7 : 0 | Novi Pazar 1928 | |||||
10.04
15:30
Mokra Gora
OFK Ras
3
0
|
10.04.2021 15:30 | Mokra Gora | 3 : 0 | OFK Ras | |||||
10.04
15:30
Goč
Vodojaža
0
0
|
10.04.2021 15:30 | Goč | 0 : 0 | Vodojaža |
10.04
15:30
Parmenac
Crnokosa
1
0
|
10.04.2021 15:30 | Parmenac | 1 : 0 | Crnokosa | |||||
10.04
15:30
Sevojno
Prijevor
0
1
|
10.04.2021 15:30 | Sevojno | 0 : 1 | Prijevor |
10.04
15:30
Ribnica
OFK Divci
1
1
|
10.04.2021 15:30 | Ribnica | 1 : 1 | OFK Divci |
10.04
16:00
Obilić
ČSK Pivara
0
5
|
10.04.2021 16:00 | Obilić | 0 : 5 | ČSK Pivara | |||||
10.04
16:00
Radnički (S)
Tavankut
1
1
|
10.04.2021 16:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | Tavankut | |||||
10.04
16:00
Srbobran
Mladost APA
0
0
|
10.04.2021 16:00 | Srbobran | 0 : 0 | Mladost APA | |||||
10.04
16:00
Crvenka
Mladost (BP)
0
3
|
10.04.2021 16:00 | Crvenka | 0 : 3 | Mladost (BP) | |||||
10.04
16:00
OFK Vrbas
Krila Krajine
1
0
|
10.04.2021 16:00 | OFK Vrbas | 1 : 0 | Krila Krajine | |||||
10.04
16:00
Vojvodina (T)
Mladost (T)
1
5
|
10.04.2021 16:00 | Vojvodina (T) | 1 : 5 | Mladost (T) | |||||
10.04
16:00
Bajša
Njegoš
5
0
|
10.04.2021 16:00 | Bajša | 5 : 0 | Njegoš |
10.04
16:00
Budućnost
Banat
3
1
|
10.04.2021 16:00 | Budućnost | 3 : 1 | Banat | |||||
10.04
16:00
Jedinstvo (BK)
Crvena zvezda
5
0
|
10.04.2021 16:00 | Jedinstvo (BK) | 5 : 0 | Crvena zvezda | |||||
10.04
16:00
Krajina
Radnički (S)
3
5
|
10.04.2021 16:00 | Krajina | 3 : 5 | Radnički (S) | |||||
10.04
16:00
Proleter
Naftagas
1
0
|
10.04.2021 16:00 | Proleter | 1 : 0 | Naftagas | |||||
10.04
16:00
OFK Kikinda 1909
Radnički (K)
2
0
|
10.04.2021 16:00 | OFK Kikinda 1909 | 2 : 0 | Radnički (K) | |||||
10.04
16:00
Jedinstvo (V)
Sloga
2
1
|
10.04.2021 16:00 | Jedinstvo (V) | 2 : 1 | Sloga |
10.04
16:00
Cement
Radnički
2
0
|
10.04.2021 16:00 | Cement | 2 : 0 | Radnički | |||||
10.04
16:00
Mladost
Jadran
3
1
|
10.04.2021 16:00 | Mladost | 3 : 1 | Jadran | |||||
10.04
16:00
Podrinje
Budućnost
1
1
|
10.04.2021 16:00 | Podrinje | 1 : 1 | Budućnost | |||||
10.04
16:00
Sloga (E)
Sloga (T)
0
0
|
10.04.2021 16:00 | Sloga (E) | 0 : 0 | Sloga (T) |
10.04
16:00
Morava 1918
Kopaonik
5
2
|
10.04.2021 16:00 | Morava 1918 | 5 : 2 | Kopaonik | |||||
10.04
16:00
Meševo
Jastrebac
6
1
|
10.04.2021 16:00 | Meševo | 6 : 1 | Jastrebac | |||||
10.04
16:00
Jedinstvo 1936
Sloga (D)
4
2
|
10.04.2021 16:00 | Jedinstvo 1936 | 4 : 2 | Sloga (D) |
10.04
16:00
Senjak
Lužnica
3
4
|
10.04.2021 16:00 | Senjak | 3 : 4 | Lužnica | |||||
10.04
16:00
BSK
Hajduk Veljko
1
2
|
10.04.2021 16:00 | BSK | 1 : 2 | Hajduk Veljko | |||||
10.04
16:00
Polom
OFK Slatina
1
1
|
10.04.2021 16:00 | Polom | 1 : 1 | OFK Slatina | |||||
10.04
16:00
Đerdap
Brodoremont
2
1
|
10.04.2021 16:00 | Đerdap | 2 : 1 | Brodoremont | |||||
10.04
16:00
Bor 1919
OFK 019
4
0
|
10.04.2021 16:00 | Bor 1919 | 4 : 0 | OFK 019 |
10.04
16:00
OFK Napredak 1929
OFK Brzi Brod
0
6
|
10.04.2021 16:00 | OFK Napredak 1929 | 0 : 6 | OFK Brzi Brod |
10.04
16:00
Pusta Reka
Gracko
3
0
|
10.04.2021 16:00 | Pusta Reka | 3 : 0 | Gracko | |||||
10.04
16:00
OFK Kosanica
Sloga
0
0
|
10.04.2021 16:00 | OFK Kosanica | 0 : 0 | Sloga |
10.04
11:00
Milutinac
Turbina
0
0
|
10.04.2021 11:00 | Milutinac | 0 : 0 | Turbina |
10.04
16:00
Midžor
Velika Jasikova
5
0
|
10.04.2021 16:00 | Midžor | 5 : 0 | Velika Jasikova | |||||
10.04
16:00
Ozren
Rtanj
7
3
|
10.04.2021 16:00 | Ozren | 7 : 3 | Rtanj | |||||
10.04
16:00
Rudar Vrška Čuka
Hajduk
2
1
|
10.04.2021 16:00 | Rudar Vrška Čuka | 2 : 1 | Hajduk |
10.04
16:00
Železničar
Borac (K)
2
1
|
10.04.2021 16:00 | Železničar | 2 : 1 | Borac (K) | |||||
10.04
16:00
Rudar
Hajduk (B)
1
2
|
10.04.2021 16:00 | Rudar | 1 : 2 | Hajduk (B) | |||||
10.04
16:00
GFK Sloven
Ljukovo
4
1
|
10.04.2021 16:00 | GFK Sloven | 4 : 1 | Ljukovo |
10.04
16:00
BAK
Partizan (U)
4
1
|
10.04.2021 16:00 | BAK | 4 : 1 | Partizan (U) |
10.04
16:00
Tvrđava
ŽAK
1
2
|
10.04.2021 16:00 | Tvrđava | 1 : 2 | ŽAK |
10.04
16:30
Radnički 1905
Napredak
3
2
|
10.04.2021 16:30 | Radnički 1905 | 3 : 2 | Napredak | |||||
10.04
16:30
Tornjoš
Proleter (Nj)
0
1
|
10.04.2021 16:30 | Tornjoš | 0 : 1 | Proleter (Nj) | |||||
10.04
16:30
Proleter (RS)
AFK
2
5
|
10.04.2021 16:30 | Proleter (RS) | 2 : 5 | AFK |
10.04
16:00
Delija
Vojvodina (B)
1
0
|
10.04.2021 16:00 | Delija | 1 : 0 | Vojvodina (B) |
10.04
10:30
Rakovica
Postar 1930
1
3
|
10.04.2021 10:30 | Rakovica | 1 : 3 | Postar 1930 | |||||
10.04
16:00
Borac (O)
Institut
5
0
|
10.04.2021 16:00 | Borac (O) | 5 : 0 | Institut |
10.04
16:00
Barajevo
Vranić
0
1
|
10.04.2021 16:00 | Barajevo | 0 : 1 | Vranić | |||||
10.04
16:00
Mladost
Radnički
0
2
|
10.04.2021 16:00 | Mladost | 0 : 2 | Radnički |
10.04
17:00
Omladinac
Titel
2
2
|
10.04.2021 17:00 | Omladinac | 2 : 2 | Titel | |||||
10.04
17:00
OFK Futog
Tatra
1
0
|
10.04.2021 17:00 | OFK Futog | 1 : 0 | Tatra | |||||
10.04
17:00
Fruškogorski partizan
Jedinstvo
0
1
|
10.04.2021 17:00 | Fruškogorski partizan | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.04
17:00
Slavija
Veternik
0
0
|
10.04.2021 17:00 | Slavija | 0 : 0 | Veternik |
10.04
16:00
Poreč
Nemetali
3
0
|
10.04.2021 16:00 | Poreč | 3 : 0 | Nemetali | |||||
10.04
16:00
Zlot
Urovica
2
1
|
10.04.2021 16:00 | Zlot | 2 : 1 | Urovica | |||||
10.04
16:00
Brestovac
BSK
4
0
|
10.04.2021 16:00 | Brestovac | 4 : 0 | BSK |
10.04
16:00
Sloga (D)
Pobeda 1926
6
2
|
10.04.2021 16:00 | Sloga (D) | 6 : 2 | Pobeda 1926 | |||||
10.04
16:00
Kolonija
Sloboda (G)
2
4
|
10.04.2021 16:00 | Kolonija | 2 : 4 | Sloboda (G) |
10.04
16:00
Taskovići
Radnički 1947
6
1
|
10.04.2021 16:00 | Taskovići | 6 : 1 | Radnički 1947 | |||||
10.04
16:00
Svrljig
Doljevac
3
2
|
10.04.2021 16:00 | Svrljig | 3 : 2 | Doljevac |
10.04
16:00
Karađorđe
Gruža
7
0
|
10.04.2021 16:00 | Karađorđe | 7 : 0 | Gruža | |||||
10.04
16:00
Mladost (V)
Ibar
2
1
|
10.04.2021 16:00 | Mladost (V) | 2 : 1 | Ibar | |||||
10.04
16:00
Rudar
Kraljevo Hajduk
2
0
|
10.04.2021 16:00 | Rudar | 2 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
10.04
16:00
Mladi radnik 1925
Tavnik
0
4
|
10.04.2021 16:00 | Mladi radnik 1925 | 0 : 4 | Tavnik |
10.04
16:00
Morava (KS)
Kolare
2
2
|
10.04.2021 16:00 | Morava (KS) | 2 : 2 | Kolare | |||||
10.04
16:00
Rudar
Javor
2
0
|
10.04.2021 16:00 | Rudar | 2 : 0 | Javor |
10.04
15:30
OFK Brđanac
Joks Junajted
2
1
|
10.04.2021 15:30 | OFK Brđanac | 2 : 1 | Joks Junajted |
10.04
16:00
Slatina
Rakova
5
0
|
10.04.2021 16:00 | Slatina | 5 : 0 | Rakova |
10.04
16:00
Zvezda
Sloga
4
1
|
10.04.2021 16:00 | Zvezda | 4 : 1 | Sloga | |||||
10.04
16:00
Spartak
Mladost
3
1
|
10.04.2021 16:00 | Spartak | 3 : 1 | Mladost | |||||
10.04
16:00
Zadrugar
Vladimir Durković
0
2
|
10.04.2021 16:00 | Zadrugar | 0 : 2 | Vladimir Durković |
10.04
16:00
Gučevo 1929
Karađorđe
2
3
|
10.04.2021 16:00 | Gučevo 1929 | 2 : 3 | Karađorđe | |||||
10.04
16:00
Sinđelić
Sloga (LŠ)
3
1
|
10.04.2021 16:00 | Sinđelić | 3 : 1 | Sloga (LŠ) |
10.04
16:00
Župski biseri
Garevina
4
2
|
10.04.2021 16:00 | Župski biseri | 4 : 2 | Garevina | |||||
10.04
16:00
Rubin
Beli Orlovi
6
2
|
10.04.2021 16:00 | Rubin | 6 : 2 | Beli Orlovi | |||||
10.04
16:00
Stari Trstenik
Gradac
6
0
|
10.04.2021 16:00 | Stari Trstenik | 6 : 0 | Gradac |
10.04
16:00
Proleter
Mladost (V)
3
0
|
10.04.2021 16:00 | Proleter | 3 : 0 | Mladost (V) |
10.04
16:00
Omladinac-Šumadinac (V)
Mladi radnik (D)
2
1
|
10.04.2021 16:00 | Omladinac-Šumadinac (V) | 2 : 1 | Mladi radnik (D) | |||||
10.04
16:00
Karađorđe 2013 (Viš)
Badnjevac
1
4
|
10.04.2021 16:00 | Karađorđe 2013 (Viš) | 1 : 4 | Badnjevac |
10.04
17:00
Borac (NS)
Železničar
4
1
|
10.04.2021 17:00 | Borac (NS) | 4 : 1 | Železničar | |||||
10.04
17:00
Slanobarac
Čenej
0
3
|
10.04.2021 17:00 | Slanobarac | 0 : 3 | Čenej |
10.04
16:00
Mlada krila
Borac (A)
2
2
|
10.04.2021 16:00 | Mlada krila | 2 : 2 | Borac (A) | |||||
10.04
16:00
Progorelica
Zvezda
1
1
|
10.04.2021 16:00 | Progorelica | 1 : 1 | Zvezda |
10.04
15:30
Bata Bulić
Rade Milošević
3
2
|
10.04.2021 15:30 | Bata Bulić | 3 : 2 | Rade Milošević | |||||
10.04
15:30
Polet S.D.
Jasenovac
3
2
|
10.04.2021 15:30 | Polet S.D. | 3 : 2 | Jasenovac |
10.04
16:00
Rudar (P)
Jasenovo
3
0
|
10.04.2021 16:00 | Rudar (P) | 3 : 0 | Jasenovo | |||||
10.04
16:00
Šumadija
Napredak (St)
6
1
|
10.04.2021 16:00 | Šumadija | 6 : 1 | Napredak (St) | |||||
10.04
16:00
Beljanica
Napredak (Sv)
4
0
|
10.04.2021 16:00 | Beljanica | 4 : 0 | Napredak (Sv) |
10.04
16:00
Osaonica
Sinđelić 1934
4
0
|
10.04.2021 16:00 | Osaonica | 4 : 0 | Sinđelić 1934 | |||||
10.04
16:00
Mladost (D)
Zenit
5
0
|
10.04.2021 16:00 | Mladost (D) | 5 : 0 | Zenit | |||||
10.04
16:00
Kupinovac
Vinorača
4
3
|
10.04.2021 16:00 | Kupinovac | 4 : 3 | Vinorača |
10.04
15:30
Rudar 1945
Kalenić
4
1
|
10.04.2021 15:30 | Rudar 1945 | 4 : 1 | Kalenić |
10.04
16:00
Radnički
Mladost (DL)
5
0
|
10.04.2021 16:00 | Radnički | 5 : 0 | Mladost (DL) | |||||
10.04
16:00
Turekovac
Badince
2
0
|
10.04.2021 16:00 | Turekovac | 2 : 0 | Badince |
10.04
16:00
Borac
Napredak 2012
3
1
|
10.04.2021 16:00 | Borac | 3 : 1 | Napredak 2012 |
10.04
15:30
Proleter 1947
Skobalj
3
1
|
10.04.2021 15:30 | Proleter 1947 | 3 : 1 | Skobalj | |||||
10.04
15:30
Zeppelin 026
Godomin
1
2
|
10.04.2021 15:30 | Zeppelin 026 | 1 : 2 | Godomin |
10.04
16:30
Mladost
Rtanj
3
4
|
10.04.2021 16:30 | Mladost | 3 : 4 | Rtanj |
10.04
16:00
Jedinstvo Stević
Mundial
2
2
|
10.04.2021 16:00 | Jedinstvo Stević | 2 : 2 | Mundial |
10.04
16:00
Mladost
Rongo Siti
4
1
|
10.04.2021 16:00 | Mladost | 4 : 1 | Rongo Siti | |||||
10.04
16:00
Sloboda
Borac
1
2
|
10.04.2021 16:00 | Sloboda | 1 : 2 | Borac |
10.04
16:00
Radnički
Pričinović
3
2
|
10.04.2021 16:00 | Radnički | 3 : 2 | Pričinović | |||||
10.04
16:00
Jevremovac
Trešnjevka
0
0
|
10.04.2021 16:00 | Jevremovac | 0 : 0 | Trešnjevka |
10.04
16:00
Budućnost (DO)
Budućnost (ZM)
1
3
|
10.04.2021 16:00 | Budućnost (DO) | 1 : 3 | Budućnost (ZM) |
10.04
16:00
Sloboda
Slavija
0
4
|
10.04.2021 16:00 | Sloboda | 0 : 4 | Slavija |
10.04
16:00
Borac
Naupare
3
1
|
10.04.2021 16:00 | Borac | 3 : 1 | Naupare | |||||
10.04
16:00
Zmajevac
Mudrakovac
1
1
|
10.04.2021 16:00 | Zmajevac | 1 : 1 | Mudrakovac |
10.04
16:00
Mladost
Varvarin
0
1
|
10.04.2021 16:00 | Mladost | 0 : 1 | Varvarin |
10.04
00:00
Kolubara (LP)
Brgule
4
1
|
10.04.2021 00:00 | Kolubara (LP) | 4 : 1 | Brgule |
10.04
16:00
Radnik
Donja Mutnica
1
8
|
10.04.2021 16:00 | Radnik | 1 : 8 | Donja Mutnica | |||||
10.04
16:00
Popovac
Borac 1950
0
3
|
10.04.2021 16:00 | Popovac | 0 : 3 | Borac 1950 |
10.04
16:00
Hajduk
Heroj
0
2
|
10.04.2021 16:00 | Hajduk | 0 : 2 | Heroj |
10.04
16:30
OFK Dragoševac
GFK Strelište
1
1
|
10.04.2021 16:30 | OFK Dragoševac | 1 : 1 | GFK Strelište | |||||
10.04
16:30
Omladinac
Domaćin
7
1
|
10.04.2021 16:30 | Omladinac | 7 : 1 | Domaćin |
10.04
15:30
Stig (C)
Napredak 1927
4
1
|
10.04.2021 15:30 | Stig (C) | 4 : 1 | Napredak 1927 |
10.04
16:00
Naša Krajina
Sloga
0
0
|
10.04.2021 16:00 | Naša Krajina | 0 : 0 | Sloga | |||||
10.04
16:00
Gaj
Banatul
2
3
|
10.04.2021 16:00 | Gaj | 2 : 3 | Banatul |
10.04
16:30
Sloboda
Dimitrije Tucović
0
3
|
10.04.2021 16:30 | Sloboda | 0 : 3 | Dimitrije Tucović |
10.04
16:30
Mladi radnik
Mladost
2
2
|
10.04.2021 16:30 | Mladi radnik | 2 : 2 | Mladost |
10.04
15:30
Burovac
Rudar 1947
0
4
|
10.04.2021 15:30 | Burovac | 0 : 4 | Rudar 1947 | |||||
10.04
15:30
Napredak
BSK
2
0
|
10.04.2021 15:30 | Napredak | 2 : 0 | BSK | |||||
10.04
15:30
Dobrnje
Radnik
6
1
|
10.04.2021 15:30 | Dobrnje | 6 : 1 | Radnik | |||||
10.04
15:30
Vukan
Omladinac
1
0
|
10.04.2021 15:30 | Vukan | 1 : 0 | Omladinac |
10.04
16:00
ŠFU Derbi 2016
Mladost
1
0
|
10.04.2021 16:00 | ŠFU Derbi 2016 | 1 : 0 | Mladost |
10.04
15:30
Dunav
Moravac 1933
3
0
|
10.04.2021 15:30 | Dunav | 3 : 0 | Moravac 1933 | |||||
10.04
15:30
Dunavac
Margum
0
2
|
10.04.2021 15:30 | Dunavac | 0 : 2 | Margum |
10.04
16:00
Dumača
Metlić
3
2
|
10.04.2021 16:00 | Dumača | 3 : 2 | Metlić |
10.04
15:30
Osanica
Laznica
0
1
|
10.04.2021 15:30 | Osanica | 0 : 1 | Laznica | |||||
10.04
15:30
Vukovac 98
Sloga (J)
1
3
|
10.04.2021 15:30 | Vukovac 98 | 1 : 3 | Sloga (J) | |||||
10.04
15:30
Zvezda
Bliznak-Medveđica
0
2
|
10.04.2021 15:30 | Zvezda | 0 : 2 | Bliznak-Medveđica |
10.04
16:00
Luk Kompenzatori
Paskovac
5
1
|
10.04.2021 16:00 | Luk Kompenzatori | 5 : 1 | Paskovac |
10.04
16:00
Planinac
Resava
6
0
|
10.04.2021 16:00 | Planinac | 6 : 0 | Resava |
10.04
Lomnica
Grkljane
0
5
|
10.04.2021 | Lomnica | 0 : 5 | Grkljane |
10.04
19:00
Zrinjski
Radnik
3
0
|
10.04.2021 19:00 | Zrinjski | 3 : 0 | Radnik | |||||
10.04
17:00
Željezničar
Mladost
4
4
|
10.04.2021 17:00 | Željezničar | 4 : 4 | Mladost |
10.04
15:30
Slavija
Zvijezda 09
1
0
|
10.04.2021 15:30 | Slavija | 1 : 0 | Zvijezda 09 | |||||
10.04
15:30
Sutjeska
Modriča
1
0
|
10.04.2021 15:30 | Sutjeska | 1 : 0 | Modriča | |||||
10.04
15:30
Željezničar
Drina
6
2
|
10.04.2021 15:30 | Željezničar | 6 : 2 | Drina | |||||
10.04
15:30
Sloboda
Tekstilac
1
1
|
10.04.2021 15:30 | Sloboda | 1 : 1 | Tekstilac | |||||
10.04
15:30
Rudar Prijedor
Leotar
2
3
|
10.04.2021 15:30 | Rudar Prijedor | 2 : 3 | Leotar | |||||
10.04
15:30
Sloga
Borac
2
3
|
10.04.2021 15:30 | Sloga | 2 : 3 | Borac | |||||
10.04
15:30
Podrinje
Ljubić
0
3
|
10.04.2021 15:30 | Podrinje | 0 : 3 | Ljubić |
10.04
14:00
Jedinstvo
Arsenal
1
1
|
10.04.2021 14:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Arsenal | |||||
10.04
15:30
Igalo
Kom
0
0
|
10.04.2021 15:30 | Igalo | 0 : 0 | Kom | |||||
10.04
15:30
Ibar
Grbalj
3
2
|
10.04.2021 15:30 | Ibar | 3 : 2 | Grbalj | |||||
10.04
15:30
Drezga
Berane
2
1
|
10.04.2021 15:30 | Drezga | 2 : 1 | Berane | |||||
10.04
15:30
Mornar
Bokelj
2
1
|
10.04.2021 15:30 | Mornar | 2 : 1 | Bokelj |
10.04
18:30
Crystal Palace
Chelsea
1
4
|
10.04.2021 18:30 | Crystal Palace | 1 : 4 | Chelsea | |||||
10.04
16:00
Liverpool
Aston Villa
2
1
|
10.04.2021 16:00 | Liverpool | 2 : 1 | Aston Villa | |||||
10.04
13:30
Manchester City
Leeds United
1
2
|
10.04.2021 13:30 | Manchester City | 1 : 2 | Leeds United |
10.04
16:00
AFC Bournemouth
Coventry City
4
1
|
10.04.2021 16:00 | AFC Bournemouth | 4 : 1 | Coventry City | |||||
10.04
16:00
Barnsley
Middlesbrough
2
0
|
10.04.2021 16:00 | Barnsley | 2 : 0 | Middlesbrough | |||||
10.04
16:00
Birmingham City
Stoke City
2
0
|
10.04.2021 16:00 | Birmingham City | 2 : 0 | Stoke City | |||||
10.04
16:00
Bristol City
Nottingham Forest
0
0
|
10.04.2021 16:00 | Bristol City | 0 : 0 | Nottingham Forest | |||||
10.04
16:00
Cardiff City
Blackburn Rovers
2
2
|
10.04.2021 16:00 | Cardiff City | 2 : 2 | Blackburn Rovers | |||||
10.04
16:00
Derby County
Norwich City
0
1
|
10.04.2021 16:00 | Derby County | 0 : 1 | Norwich City | |||||
10.04
16:00
Huddersfield Town
Rotherham United
0
0
|
10.04.2021 16:00 | Huddersfield Town | 0 : 0 | Rotherham United | |||||
10.04
13:30
Millwall
Swansea City
0
3
|
10.04.2021 13:30 | Millwall | 0 : 3 | Swansea City | |||||
10.04
16:00
Preston North End
Brentford
0
5
|
10.04.2021 16:00 | Preston North End | 0 : 5 | Brentford | |||||
10.04
16:00
Queens Park Rangers
Sheffield Wednesday
4
1
|
10.04.2021 16:00 | Queens Park Rangers | 4 : 1 | Sheffield Wednesday | |||||
10.04
16:00
Wycombe Wanderers
Luton Town
1
3
|
10.04.2021 16:00 | Wycombe Wanderers | 1 : 3 | Luton Town |
10.04
16:15
Athletic Club
Deportivo Alavés
0
0
|
10.04.2021 16:15 | Athletic Club | 0 : 0 | Deportivo Alavés | |||||
10.04
18:30
Eibar
Levante
0
1
|
10.04.2021 18:30 | Eibar | 0 : 1 | Levante | |||||
10.04
14:00
Getafe
Cádiz
0
1
|
10.04.2021 14:00 | Getafe | 0 : 1 | Cádiz | |||||
10.04
21:00
Real Madrid
Barcelona
2
1
|
10.04.2021 21:00 | Real Madrid | 2 : 1 | Barcelona |
10.04
15:30
Bayern
Union Berlin
1
1
|
10.04.2021 15:30 | Bayern | 1 : 1 | Union Berlin | |||||
10.04
15:30
Eintracht Frankfurt
Wolfsburg
4
3
|
10.04.2021 15:30 | Eintracht Frankfurt | 4 : 3 | Wolfsburg | |||||
10.04
15:30
Hertha BSC
Borussia M'gladbach
2
2
|
10.04.2021 15:30 | Hertha BSC | 2 : 2 | Borussia M'gladbach | |||||
10.04
15:30
Werder
RB Leipzig
1
4
|
10.04.2021 15:30 | Werder | 1 : 4 | RB Leipzig | |||||
10.04
18:30
Stuttgart
Borussia Dortmund
2
3
|
10.04.2021 18:30 | Stuttgart | 2 : 3 | Borussia Dortmund |
10.04
21:00
Montpellier
Olympique Marseille
3
3
|
10.04.2021 21:00 | Montpellier | 3 : 3 | Olympique Marseille | |||||
10.04
17:00
Strasbourg
PSG
1
4
|
10.04.2021 17:00 | Strasbourg | 1 : 4 | PSG |
10.04
15:00
Spezia
Crotone
3
2
|
10.04.2021 15:00 | Spezia | 3 : 2 | Crotone | |||||
10.04
18:00
Parma
Milan
1
3
|
10.04.2021 18:00 | Parma | 1 : 3 | Milan | |||||
10.04
20:45
Udinese
Torino
0
1
|
10.04.2021 20:45 | Udinese | 0 : 1 | Torino |
10.04
19:00
Mladost (L)
Spartak ŽK
1
0
|
10.04.2021 19:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | Spartak ŽK | |||||
10.04
19:00
Voždovac
Proleter
1
1
|
10.04.2021 19:00 | Voždovac | 1 : 1 | Proleter | |||||
10.04
19:00
Čukarički
TSC
0
0
|
10.04.2021 19:00 | Čukarički | 0 : 0 | TSC |
10.04
16:30
Napredak Junior 2018
Loznica
5
1
|
10.04.2021 16:30 | Napredak Junior 2018 | 5 : 1 | Loznica | |||||
10.04
15:30
Radnički 2012
Heroj Polet
1
3
|
10.04.2021 15:30 | Radnički 2012 | 1 : 3 | Heroj Polet |
10.04
16:00
Jedinstvo
Požega
6
1
|
10.04.2021 16:00 | Jedinstvo | 6 : 1 | Požega |
10.04
Kolibri
Levač
0
1
|
10.04.2021 | Kolibri | 0 : 1 | Levač |
10.04
11:00
Radnički (N)
Vojvodina
1
2
|
10.04.2021 11:00 | Radnički (N) | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
10.04
12:30
Čukarički
Partizan
3
2
|
10.04.2021 12:30 | Čukarički | 3 : 2 | Partizan | |||||
10.04
13:00
Crvena zvezda
OFK Beograd
5
0
|
10.04.2021 13:00 | Crvena zvezda | 5 : 0 | OFK Beograd | |||||
10.04
10:00
RFK Grafičar
Brodarac
2
2
|
10.04.2021 10:00 | RFK Grafičar | 2 : 2 | Brodarac | |||||
10.04
11:00
Spartak ŽK
Napredak
2
1
|
10.04.2021 11:00 | Spartak ŽK | 2 : 1 | Napredak | |||||
10.04
11:00
IMT
RFK Novi Sad 1921
2
2
|
10.04.2021 11:00 | IMT | 2 : 2 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
10.04
12:30
Rad
Internacional
2
0
|
10.04.2021 12:30 | Rad | 2 : 0 | Internacional |
10.04
10:00
Proleter (NS)
Bačka 1901
2
2
|
10.04.2021 10:00 | Proleter (NS) | 2 : 2 | Bačka 1901 | |||||
10.04
10:00
RFK Novi Sad 1921
Petar Puača
1
1
|
10.04.2021 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 1 | Petar Puača |
10.04
13:00
Šabac Sunrise
Loznica
1
2
|
10.04.2021 13:00 | Šabac Sunrise | 1 : 2 | Loznica | |||||
10.04
13:30
Šumadija 1903
Javor Matis
1
2
|
10.04.2021 13:30 | Šumadija 1903 | 1 : 2 | Javor Matis |
10.04
Radnik
GFK Dubočica
5
2
|
10.04.2021 | Radnik | 5 : 2 | GFK Dubočica | |||||
10.04
OFK Topličanin
Real
1
2
|
10.04.2021 | OFK Topličanin | 1 : 2 | Real |
10.04
11:00
Zvižd
Sloboda
|
10.04.2021 11:00 | Zvižd | : | Sloboda | |||||
10.04
11:00
Napredak
Karađorđe
4
0
|
10.04.2021 11:00 | Napredak | 4 : 0 | Karađorđe | |||||
10.04
12:00
Petar Dobrnjac
Borac 1932
4
2
|
10.04.2021 12:00 | Petar Dobrnjac | 4 : 2 | Borac 1932 |
10.04
11:00
Šumadija
Rvati
10
1
|
10.04.2021 11:00 | Šumadija | 10 : 1 | Rvati | |||||
10.04
11:00
OFK Urovci
Zvezda
0
5
|
10.04.2021 11:00 | OFK Urovci | 0 : 5 | Zvezda |
10.04
12:00
Kolubara
Sinđelić
2
0
|
10.04.2021 12:00 | Kolubara | 2 : 0 | Sinđelić | |||||
10.04
12:00
Bežanija
IMT 2
2
0
|
10.04.2021 12:00 | Bežanija | 2 : 0 | IMT 2 | |||||
10.04
12:00
Lokomotiva
Studentski Grad
7
0
|
10.04.2021 12:00 | Lokomotiva | 7 : 0 | Studentski Grad |
10.04
10:00
Leštane
Poštar 1930
2
3
|
10.04.2021 10:00 | Leštane | 2 : 3 | Poštar 1930 | |||||
10.04
11:00
Jedinstvo
Siti Sport Klub
3
2
|
10.04.2021 11:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Siti Sport Klub | |||||
10.04
11:30
Balkan
Mladenovac
3
2
|
10.04.2021 11:30 | Balkan | 3 : 2 | Mladenovac |
10.04
11:00
Boleč
Rojkovac
2
3
|
10.04.2021 11:00 | Boleč | 2 : 3 | Rojkovac | |||||
10.04
11:00
Zvezdara
Dunav
7
1
|
10.04.2021 11:00 | Zvezdara | 7 : 1 | Dunav |
10.04
12:30
Korićani
Takovo
1
3
|
10.04.2021 12:30 | Korićani | 1 : 3 | Takovo |
10.04
09:00
011
IMT
0
2
|
10.04.2021 09:00 | 011 | 0 : 2 | IMT | |||||
10.04
10:00
Sinđelić
Brodarac
4
2
|
10.04.2021 10:00 | Sinđelić | 4 : 2 | Brodarac | |||||
10.04
12:00
Rad
IMT
4
2
|
10.04.2021 12:00 | Rad | 4 : 2 | IMT |
10.04
15:00
Mačva
Zemun
0
2
|
10.04.2021 15:00 | Mačva | 0 : 2 | Zemun | |||||
10.04
13:00
Radnički (N)
Vojvodina
0
0
|
10.04.2021 13:00 | Radnički (N) | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
10.04
10:00
Čukarički
Partizan
1
2
|
10.04.2021 10:00 | Čukarički | 1 : 2 | Partizan | |||||
10.04
15:00
Crvena zvezda
Kiker
2
1
|
10.04.2021 15:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Kiker | |||||
10.04
13:00
Spartak ŽK
Napredak
1
0
|
10.04.2021 13:00 | Spartak ŽK | 1 : 0 | Napredak | |||||
10.04
11:00
Teleoptik
Apolon 4
2
0
|
10.04.2021 11:00 | Teleoptik | 2 : 0 | Apolon 4 | |||||
10.04
10:00
Rad
Internacional
2
0
|
10.04.2021 10:00 | Rad | 2 : 0 | Internacional |
10.04
09:30
Kolubara
011
2
0
|
10.04.2021 09:30 | Kolubara | 2 : 0 | 011 | |||||
10.04
10:00
OLE
Voždovac
2
3
|
10.04.2021 10:00 | OLE | 2 : 3 | Voždovac | |||||
10.04
11:00
BSK Borča
Radnički (O)
5
0
|
10.04.2021 11:00 | BSK Borča | 5 : 0 | Radnički (O) | |||||
10.04
11:00
DIF
Bežanija
4
2
|
10.04.2021 11:00 | DIF | 4 : 2 | Bežanija |
10.04
12:00
RFK Novi Sad 1921
Petar Puača
4
1
|
10.04.2021 12:00 | RFK Novi Sad 1921 | 4 : 1 | Petar Puača | |||||
10.04
10:00
Tisa Njerš
Hajduk 1912
1
3
|
10.04.2021 10:00 | Tisa Njerš | 1 : 3 | Hajduk 1912 |
10.04
14:00
Zvezdara
Jedinstvo
0
3
|
10.04.2021 14:00 | Zvezdara | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
10.04
15:00
Palilulac
BASK
0
5
|
10.04.2021 15:00 | Palilulac | 0 : 5 | BASK |
10.04
09:00
OFK Vrbas
ODR
3
1
|
10.04.2021 09:00 | OFK Vrbas | 3 : 1 | ODR |
10.04
13:00
Posavina
Budućnost
1
8
|
10.04.2021 13:00 | Posavina | 1 : 8 | Budućnost | |||||
10.04
10:00
Borac
Partizan
6
0
|
10.04.2021 10:00 | Borac | 6 : 0 | Partizan | |||||
10.04
10:00
Stepojevac Vaga
Zvezda
1
1
|
10.04.2021 10:00 | Stepojevac Vaga | 1 : 1 | Zvezda |
10.04
Trepča
Mladi radnik 1925
3
1
|
10.04.2021 | Trepča | 3 : 1 | Mladi radnik 1925 |
10.04
10:00
Iskra
Obilić
1
2
|
10.04.2021 10:00 | Iskra | 1 : 2 | Obilić |
10.04
16:00
Kovačevac 1956
OFK Beograd
1
2
|
10.04.2021 16:00 | Kovačevac 1956 | 1 : 2 | OFK Beograd |
10.04
11:00
Sloga
Železničar
1
1
|
10.04.2021 11:00 | Sloga | 1 : 1 | Železničar |
10.04
11:00
Zemun
IMT
5
1
|
10.04.2021 11:00 | Zemun | 5 : 1 | IMT | |||||
10.04
09:00
Teleoptik
Rad
0
1
|
10.04.2021 09:00 | Teleoptik | 0 : 1 | Rad | |||||
10.04
13:00
Sinđelić
Lokomotiva
2
4
|
10.04.2021 13:00 | Sinđelić | 2 : 4 | Lokomotiva |
10.04
16:00
Krila Krajine
Kabel
0
1
|
10.04.2021 16:00 | Krila Krajine | 0 : 1 | Kabel | |||||
10.04
17:00
TSC
OFK Bačka
3
1
|
10.04.2021 17:00 | TSC | 3 : 1 | OFK Bačka | |||||
10.04
10:00
ŽAK Sombor
CFK
0
7
|
10.04.2021 10:00 | ŽAK Sombor | 0 : 7 | CFK |
10.04
17:00
OFK Vršac
Sporto 023
0
0
|
10.04.2021 17:00 | OFK Vršac | 0 : 0 | Sporto 023 |
10.04
15:00
Tempo
Pobeda
1
1
|
10.04.2021 15:00 | Tempo | 1 : 1 | Pobeda |
10.04
14:30
Stepojevac Vaga
TEK Sloga
3
2
|
10.04.2021 14:30 | Stepojevac Vaga | 3 : 2 | TEK Sloga | |||||
10.04
14:30
OFK Budućnost
OFK Borac
10
0
|
10.04.2021 14:30 | OFK Budućnost | 10 : 0 | OFK Borac |
10.04
16:00
Vinogradar
Subotica
5
2
|
10.04.2021 16:00 | Vinogradar | 5 : 2 | Subotica |
10.04
17:30
Grafičar
Crvena zvezda
0
1
|
10.04.2021 17:30 | Grafičar | 0 : 1 | Crvena zvezda |
10.04
18:00
Kolubara
OLE
1
2
|
10.04.2021 18:00 | Kolubara | 1 : 2 | OLE |
10.04
14:00
Balkan
Zvezdara
10
1
|
10.04.2021 14:00 | Balkan | 10 : 1 | Zvezdara |
10.04
10:00
Napredak
Bačka
2
1
|
10.04.2021 10:00 | Napredak | 2 : 1 | Bačka |
10.04
17:00
Fenix
Mačva
1
1
|
10.04.2021 17:00 | Fenix | 1 : 1 | Mačva |
10.04
Lider MGM
Radnik
2
1
|
10.04.2021 | Lider MGM | 2 : 1 | Radnik |
10.04
14:00
Lokomotiva
Partizan
1
3
|
10.04.2021 14:00 | Lokomotiva | 1 : 3 | Partizan | |||||
10.04
15:00
ŠF Čanković
Ole
0
1
|
10.04.2021 15:00 | ŠF Čanković | 0 : 1 | Ole | |||||
10.04
09:30
OFK Beograd
RFK Grafičar
0
2
|
10.04.2021 09:30 | OFK Beograd | 0 : 2 | RFK Grafičar | |||||
10.04
12:30
Olimpik
Brodarac
1
1
|
10.04.2021 12:30 | Olimpik | 1 : 1 | Brodarac |
10.04
00:00
Vinča
Heroj Polet
7
0
|
10.04.2021 00:00 | Vinča | 7 : 0 | Heroj Polet | |||||
10.04
00:00
Sloga
Rad
0
10
|
10.04.2021 00:00 | Sloga | 0 : 10 | Rad | |||||
10.04
00:00
Zemun
Zvezda B
0
3
|
10.04.2021 00:00 | Zemun | 0 : 3 | Zvezda B | |||||
10.04
00:00
Crvena zvezda
Kolubara
1
2
|
10.04.2021 00:00 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Kolubara |
10.04
OFK Radnički
GFK Jagodina
|
10.04.2021 | OFK Radnički | : | GFK Jagodina | |||||
10.04
Radnički (P)
Trayal Knez Lazar
5
4
|
10.04.2021 | Radnički (P) | 5 : 4 | Trayal Knez Lazar | |||||
10.04
OFK Šampion
OFK Paraćin
1
2
|
10.04.2021 | OFK Šampion | 1 : 2 | OFK Paraćin | |||||
10.04
Knjaževac
Timok 1919
0
3
|
10.04.2021 | Knjaževac | 0 : 3 | Timok 1919 | |||||
10.04
Real Niš
Radnički (S)
6
1
|
10.04.2021 | Real Niš | 6 : 1 | Radnički (S) | |||||
10.04
GFK Dubočica
Radnički Niš 2
8
2
|
10.04.2021 | GFK Dubočica | 8 : 2 | Radnički Niš 2 | |||||
10.04
Duel Juniors
Kopernikus Železničar
3
0
|
10.04.2021 | Duel Juniors | 3 : 0 | Kopernikus Železničar | |||||
10.04
Lider MGM
Radnik
5
1
|
10.04.2021 | Lider MGM | 5 : 1 | Radnik | |||||
10.04
Duel Juniors 2
Radnički (N)
0
6
|
10.04.2021 | Duel Juniors 2 | 0 : 6 | Radnički (N) |
10.04
09:00
Bežanija
IMT
5
2
|
10.04.2021 09:00 | Bežanija | 5 : 2 | IMT | |||||
10.04
14:00
Milutinac
Šumadinac
5
1
|
10.04.2021 14:00 | Milutinac | 5 : 1 | Šumadinac | |||||
10.04
17:30
Srem
Jedinstvo
0
2
|
10.04.2021 17:30 | Srem | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
10.04
10:00
GSP Polet
Sinđelić
7
3
|
10.04.2021 10:00 | GSP Polet | 7 : 3 | Sinđelić |
10.04
10:00
Mladost (C)
Borac
2
6
|
10.04.2021 10:00 | Mladost (C) | 2 : 6 | Borac | |||||
10.04
14:15
Kolubara 2
Radnički
6
1
|
10.04.2021 14:15 | Kolubara 2 | 6 : 1 | Radnički | |||||
10.04
12:00
Lazarevac
TEK Sloga
3
1
|
10.04.2021 12:00 | Lazarevac | 3 : 1 | TEK Sloga | |||||
10.04
14:00
Akademija fudbala
Šumadija
13
1
|
10.04.2021 14:00 | Akademija fudbala | 13 : 1 | Šumadija |
10.04
10:30
AFK
Obilić
0
0
|
10.04.2021 10:30 | AFK | 0 : 0 | Obilić | |||||
10.04
10:00
Bačka
Spartak ŽK '08
0
6
|
10.04.2021 10:00 | Bačka | 0 : 6 | Spartak ŽK '08 | |||||
10.04
10:00
Subotica
Bajša
1
6
|
10.04.2021 10:00 | Subotica | 1 : 6 | Bajša | |||||
10.04
10:00
Arena SU
TSC
3
0
|
10.04.2021 10:00 | Arena SU | 3 : 0 | TSC |
10.04
10:00
Obrenovac 1905
Jedinstvo
0
0
|
10.04.2021 10:00 | Obrenovac 1905 | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.04
10:00
Omladinac
Zabrežje
3
0
|
10.04.2021 10:00 | Omladinac | 3 : 0 | Zabrežje | |||||
10.04
08:30
Zvezda
Deluks
1
2
|
10.04.2021 08:30 | Zvezda | 1 : 2 | Deluks | |||||
10.04
10:00
Posavina
Rvati
0
6
|
10.04.2021 10:00 | Posavina | 0 : 6 | Rvati |
10.04
10:00
OFK Ras
OFK National
0
4
|
10.04.2021 10:00 | OFK Ras | 0 : 4 | OFK National | |||||
10.04
11:00
Bane 1931 - 2
Bane 1931
3
0
|
10.04.2021 11:00 | Bane 1931 - 2 | 3 : 0 | Bane 1931 | |||||
10.04
12:00
Jedinstvo 2017
AF AS Novi Pazar
2
2
|
10.04.2021 12:00 | Jedinstvo 2017 | 2 : 2 | AF AS Novi Pazar | |||||
10.04
10:00
Kosmet
Pazar Juniors '01
0
1
|
10.04.2021 10:00 | Kosmet | 0 : 1 | Pazar Juniors '01 |
10.04
12:00
Fenix 2
Šabac Sunrise 2
0
4
|
10.04.2021 12:00 | Fenix 2 | 0 : 4 | Šabac Sunrise 2 | |||||
10.04
10:00
Tika taka
Mačva 1929
0
7
|
10.04.2021 10:00 | Tika taka | 0 : 7 | Mačva 1929 | |||||
10.04
12:30
POFK Savacium
OFK Majur
4
0
|
10.04.2021 12:30 | POFK Savacium | 4 : 0 | OFK Majur | |||||
10.04
10:00
POFK Čivija
Fenix 1
0
12
|
10.04.2021 10:00 | POFK Čivija | 0 : 12 | Fenix 1 | |||||
10.04
10:00
Šabac Sunrise 1
Mačva 1
2
1
|
10.04.2021 10:00 | Šabac Sunrise 1 | 2 : 1 | Mačva 1 |
10.04
17:00
Cibona
Zadar
77
75
|
10.04.2021 17:00 | Cibona | 77 : 75 | Zadar |
10.04
15:00
Slodes
Železničar
98
77
|
10.04.2021 15:00 | Slodes | 98 : 77 | Železničar | |||||
10.04
15:00
Proleter Naftagas
Klik
83
66
|
10.04.2021 15:00 | Proleter Naftagas | 83 : 66 | Klik | |||||
10.04
15:00
Beovuk 72
Zdravlje Leskovac
58
96
|
10.04.2021 15:00 | Beovuk 72 | 58 : 96 | Zdravlje Leskovac | |||||
10.04
15:00
Borac Zemun
Fair Play
63
71
|
10.04.2021 15:00 | Borac Zemun | 63 : 71 | Fair Play |
10.04
15:45
Konstantin
Sveti Đorđe
106
72
|
10.04.2021 15:45 | Konstantin | 106 : 72 | Sveti Đorđe | |||||
10.04
15:45
Napredak Junior
BKK Radnički
76
83
|
10.04.2021 15:45 | Napredak Junior | 76 : 83 | BKK Radnički | |||||
10.04
15:45
Mladost (SP)
Star
79
65
|
10.04.2021 15:45 | Mladost (SP) | 79 : 65 | Star |
10.04
17:00
Morava
Panteri
84
63
|
10.04.2021 17:00 | Morava | 84 : 63 | Panteri | |||||
10.04
20:30
Marinos
OKK Junior
89
53
|
10.04.2021 20:30 | Marinos | 89 : 53 | OKK Junior | |||||
10.04
13:00
Jablanica
OKK Vlasotince
73
57
|
10.04.2021 13:00 | Jablanica | 73 : 57 | OKK Vlasotince | |||||
10.04
16:00
Radnik
Niš
127
90
|
10.04.2021 16:00 | Radnik | 127 : 90 | Niš |
10.04
17:00
Nova Pazova
Hajduk
81
68
|
10.04.2021 17:00 | Nova Pazova | 81 : 68 | Hajduk |
10.04
17:00
Dunav 2014
Podrinje
76
71
|
10.04.2021 17:00 | Dunav 2014 | 76 : 71 | Podrinje |
10.04
13:30
Žitko Basket
Žarkovo
81
64
|
10.04.2021 13:30 | Žitko Basket | 81 : 64 | Žarkovo | |||||
10.04
15:00
Borča
Zemun
54
105
|
10.04.2021 15:00 | Borča | 54 : 105 | Zemun |
10.04
17:30
Umka Džez
Zvezdara
79
77
|
10.04.2021 17:30 | Umka Džez | 79 : 77 | Zvezdara |
10.04
17:20
AS Basket
Cerak
84
85
|
10.04.2021 17:20 | AS Basket | 84 : 85 | Cerak |
10.04
16:30
MKK Spartak
Beočin
67
57
|
10.04.2021 16:30 | MKK Spartak | 67 : 57 | Beočin | |||||
10.04
14:30
Roling
Sport's World
77
98
|
10.04.2021 14:30 | Roling | 77 : 98 | Sport's World | |||||
10.04
16:30
Akademik
Srbobran
91
92
|
10.04.2021 16:30 | Akademik | 91 : 92 | Srbobran |
10.04
14:00
Senta
Proleter
74
81
|
10.04.2021 14:00 | Senta | 74 : 81 | Proleter |
10.04
20:00
Radnički (V)
Sloga (P)
93
79
|
10.04.2021 20:00 | Radnički (V) | 93 : 79 | Sloga (P) | |||||
10.04
18:00
Železničar (L)
Morava
86
70
|
10.04.2021 18:00 | Železničar (L) | 86 : 70 | Morava | |||||
10.04
18:30
Šabac
Mileševac
86
95
|
10.04.2021 18:30 | Šabac | 86 : 95 | Mileševac |
10.04
11:00
Paraćin
Prva Petoletka
92
46
|
10.04.2021 11:00 | Paraćin | 92 : 46 | Prva Petoletka | |||||
10.04
18:00
Sloga (D)
Polet
80
69
|
10.04.2021 18:00 | Sloga (D) | 80 : 69 | Polet |
10.04
12:00
Sloga (B)
Koš 020
77
58
|
10.04.2021 12:00 | Sloga (B) | 77 : 58 | Koš 020 |
10.04
18:00
Kolubara LA 2003
OKK Novi Pazar
70
63
|
10.04.2021 18:00 | Kolubara LA 2003 | 70 : 63 | OKK Novi Pazar | |||||
10.04
18:00
Pirot
Sloboda
73
93
|
10.04.2021 18:00 | Pirot | 73 : 93 | Sloboda |
10.04
15:30
Proleter
Vojvodina 021- 2
69
68
|
10.04.2021 15:30 | Proleter | 69 : 68 | Vojvodina 021- 2 | |||||
10.04
14:30
Delfin
Duga 2
32
79
|
10.04.2021 14:30 | Delfin | 32 : 79 | Duga 2 | |||||
10.04
19:00
Jedinstvo
Stara Pazova
46
91
|
10.04.2021 19:00 | Jedinstvo | 46 : 91 | Stara Pazova | |||||
10.04
21:00
Čelarevo
Ras
51
79
|
10.04.2021 21:00 | Čelarevo | 51 : 79 | Ras | |||||
10.04
15:00
Sivac
Karađorđevo
65
40
|
10.04.2021 15:00 | Sivac | 65 : 40 | Karađorđevo |
10.04
12:30
Marinos
Sloga
66
53
|
10.04.2021 12:30 | Marinos | 66 : 53 | Sloga | |||||
10.04
14:30
Konstantin
Crvena zvezda MTS
70
113
|
10.04.2021 14:30 | Konstantin | 70 : 113 | Crvena zvezda MTS | |||||
10.04
15:30
SPD Radnički
Borac
91
86
|
10.04.2021 15:30 | SPD Radnički | 91 : 86 | Borac | |||||
10.04
13:00
I Come To Play Budućnost
Partizan NIS
59
95
|
10.04.2021 13:00 | I Come To Play Budućnost | 59 : 95 | Partizan NIS | |||||
10.04
15:00
Sloboda
Mega Soccerbet
69
83
|
10.04.2021 15:00 | Sloboda | 69 : 83 | Mega Soccerbet |
10.04
14:30
SPD Radnički d.o.o
Kraljevo
42
91
|
10.04.2021 14:30 | SPD Radnički d.o.o | 42 : 91 | Kraljevo | |||||
10.04
17:30
Art Basket
Crvena zvezda Kombank
48
35
|
10.04.2021 17:30 | Art Basket | 48 : 35 | Crvena zvezda Kombank | |||||
10.04
20:30
Vojvodina 021
Partizan 1953
57
53
|
10.04.2021 20:30 | Vojvodina 021 | 57 : 53 | Partizan 1953 |
10.04
19:30
FAP Livnica
Partizan
3
1
|
10.04.2021 19:30 | FAP Livnica | 3 : 1 | Partizan |
10.04
13:00
Hajduk Veljko
Jagodina
3
1
|
10.04.2021 13:00 | Hajduk Veljko | 3 : 1 | Jagodina |
10.04
20:00
Vranje
Pirot
0
3
|
10.04.2021 20:00 | Vranje | 0 : 3 | Pirot |
10.04
20:00
Dunav Volley
Kikinda
3
1
|
10.04.2021 20:00 | Dunav Volley | 3 : 1 | Kikinda |
10.04
16:30
Hajduk
Sloven
3
1
|
10.04.2021 16:30 | Hajduk | 3 : 1 | Sloven | |||||
10.04
19:00
Mladost (T)
Botafogo
3
0
|
10.04.2021 19:00 | Mladost (T) | 3 : 0 | Botafogo | |||||
10.04
18:00
Vrbas
Maglić 1953
1
3
|
10.04.2021 18:00 | Vrbas | 1 : 3 | Maglić 1953 |
10.04
15:00
Topličanin
Stampedo
0
3
|
10.04.2021 15:00 | Topličanin | 0 : 3 | Stampedo | |||||
10.04
12:00
Knjaževac
Pusta Reka
3
1
|
10.04.2021 12:00 | Knjaževac | 3 : 1 | Pusta Reka | |||||
10.04
12:00
Student
Majdanpek FBC
3
2
|
10.04.2021 12:00 | Student | 3 : 2 | Majdanpek FBC |
10.04
12:00
Raška
Tara
3
1
|
10.04.2021 12:00 | Raška | 3 : 1 | Tara | |||||
10.04
15:00
Novi Pazar
Borac
0
3
|
10.04.2021 15:00 | Novi Pazar | 0 : 3 | Borac | |||||
10.04
14:00
Tehničar
Mokra Gora
3
0
|
10.04.2021 14:00 | Tehničar | 3 : 0 | Mokra Gora |
10.04
18:00
Ribnica
Avala
3
0
|
10.04.2021 18:00 | Ribnica | 3 : 0 | Avala | |||||
10.04
15:45
Lucky Star
Srbijanka 014 - 2
2
3
|
10.04.2021 15:45 | Lucky Star | 2 : 3 | Srbijanka 014 - 2 | |||||
10.04
15:00
Fortuna plus
Lazarevac
0
3
|
10.04.2021 15:00 | Fortuna plus | 0 : 3 | Lazarevac |
10.04
18:00
NS Volej Team
Štrand Volej
3
0
|
10.04.2021 18:00 | NS Volej Team | 3 : 0 | Štrand Volej | |||||
10.04
15:00
Odbojka 013
Srem 2
0
3
|
10.04.2021 15:00 | Odbojka 013 | 0 : 3 | Srem 2 | |||||
10.04
18:15
Slavija
Star
3
0
|
10.04.2021 18:15 | Slavija | 3 : 0 | Star | |||||
10.04
19:00
Partizan
Futog
1
3
|
10.04.2021 19:00 | Partizan | 1 : 3 | Futog |
10.04
18:00
Železničar
Mladenovac
2
3
|
10.04.2021 18:00 | Železničar | 2 : 3 | Mladenovac | |||||
10.04
18:00
Imlek
Crnjanski
0
3
|
10.04.2021 18:00 | Imlek | 0 : 3 | Crnjanski | |||||
10.04
18:00
AS
Obilić
3
2
|
10.04.2021 18:00 | AS | 3 : 2 | Obilić | |||||
10.04
18:00
Kolubara
Blok Aut
1
3
|
10.04.2021 18:00 | Kolubara | 1 : 3 | Blok Aut |
10.04
18:00
TENT
Ub
3
1
|
10.04.2021 18:00 | TENT | 3 : 1 | Ub | 2:2 |
10.04
19:30
Crvena zvezda
Jabuka
29
34
|
10.04.2021 19:30 | Crvena zvezda | 29 : 34 | Jabuka | |||||
10.04
20:00
Somborelektro
Radnički
30
32
|
10.04.2021 20:00 | Somborelektro | 30 : 32 | Radnički | |||||
10.04
19:00
Apatin
Nova Pazova
34
27
|
10.04.2021 19:00 | Apatin | 34 : 27 | Nova Pazova | |||||
10.04
17:00
Hercegovac
Mladost (BJ)
38
31
|
10.04.2021 17:00 | Hercegovac | 38 : 31 | Mladost (BJ) |
10.04
20:00
Loznica
Metaloplastika 2
35
30
|
10.04.2021 20:00 | Loznica | 35 : 30 | Metaloplastika 2 | |||||
10.04
20:00
Rekreativo
Sinđelić
17
30
|
10.04.2021 20:00 | Rekreativo | 17 : 30 | Sinđelić | |||||
10.04
20:30
Novi Beograd
Metalac
25
32
|
10.04.2021 20:30 | Novi Beograd | 25 : 32 | Metalac |
10.04
19:00
Radnički
Paraćin
38
29
|
10.04.2021 19:00 | Radnički | 38 : 29 | Paraćin | |||||
10.04
18:00
Rtanj
ORK Bor
33
31
|
10.04.2021 18:00 | Rtanj | 33 : 31 | ORK Bor |
10.04
14:00
Mladost (V)
Niška Banja
25
22
|
10.04.2021 14:00 | Mladost (V) | 25 : 22 | Niška Banja |
10.04
15:30
Šamot 65 2
Rudar 2
37
23
|
10.04.2021 15:30 | Šamot 65 2 | 37 : 23 | Rudar 2 | |||||
10.04
15:00
Lokomotiva
Udarnik
32
26
|
10.04.2021 15:00 | Lokomotiva | 32 : 26 | Udarnik |
10.04
16:30
Župa 54
Trepča
23
23
|
10.04.2021 16:30 | Župa 54 | 23 : 23 | Trepča |
10.04
19:00
Senta
Crepaja
27
25
|
10.04.2021 19:00 | Senta | 27 : 25 | Crepaja | |||||
10.04
17:00
Slavija
Naftagas
52
19
|
10.04.2021 17:00 | Slavija | 52 : 19 | Naftagas | |||||
10.04
16:00
Sombor
Budućnost
24
43
|
10.04.2021 16:00 | Sombor | 24 : 43 | Budućnost |
10.04
14:00
Ub 2
Kolubara 2
31
27
|
10.04.2021 14:00 | Ub 2 | 31 : 27 | Kolubara 2 | |||||
10.04
16:00
RK SC Voždovac 2012 - 2
Umčari
41
34
|
10.04.2021 16:00 | RK SC Voždovac 2012 - 2 | 41 : 34 | Umčari |
10.04
16:45
Obilić
Sivac 69/2
26
30
|
10.04.2021 16:45 | Obilić | 26 : 30 | Sivac 69/2 |
10.04
17:00
Ruma
Putinci
33
27
|
10.04.2021 17:00 | Ruma | 33 : 27 | Putinci |
10.04
18:30
Železničar 1949
Metaloplastika
29
32
|
10.04.2021 18:30 | Železničar 1949 | 29 : 32 | Metaloplastika | |||||
10.04
16:30
Radnički
Vojvodina
18
30
|
10.04.2021 16:30 | Radnički | 18 : 30 | Vojvodina |
10.04
12:00
Proleter
Spartak
26
30
|
10.04.2021 12:00 | Proleter | 26 : 30 | Spartak | |||||
10.04
20:00
Mladost (SC)
Jadran Lider
17
29
|
10.04.2021 20:00 | Mladost (SC) | 17 : 29 | Jadran Lider |
10.04
17:30
Radnički BG
Medicinar 2
34
26
|
10.04.2021 17:30 | Radnički BG | 34 : 26 | Medicinar 2 | |||||
10.04
14:30
Metalac 2015
SU Hazena
29
28
|
10.04.2021 14:30 | Metalac 2015 | 29 : 28 | SU Hazena |
10.04
17:00
Osice
Pirot
27
36
|
10.04.2021 17:00 | Osice | 27 : 36 | Pirot |
10.04
19:00
Rudar
Požarevac
27
24
|
10.04.2021 19:00 | Rudar | 27 : 24 | Požarevac |
10.04
17:00
Napredak 12
Metalac AD
32
26
|
10.04.2021 17:00 | Napredak 12 | 32 : 26 | Metalac AD |
10.04
19:00
Krule
Jabuka
23
18
|
10.04.2021 19:00 | Krule | 23 : 18 | Jabuka | |||||
10.04
19:30
Deronje
Trijumf
24
30
|
10.04.2021 19:30 | Deronje | 24 : 30 | Trijumf | |||||
10.04
17:30
Naftagas
Apatin
27
20
|
10.04.2021 17:30 | Naftagas | 27 : 20 | Apatin |
10.04
18:30
Naisa
Zaječar 1949
33
28
|
10.04.2021 18:30 | Naisa | 33 : 28 | Zaječar 1949 | |||||
10.04
20:30
Bor RTB
Jagodina
26
38
|
10.04.2021 20:30 | Bor RTB | 26 : 38 | Jagodina | |||||
10.04
19:30
Mladost
Medicinar
30
28
|
10.04.2021 19:30 | Mladost | 30 : 28 | Medicinar | |||||
10.04
19:00
SPD Radnički
Vrbas
32
19
|
10.04.2021 19:00 | SPD Radnički | 32 : 19 | Vrbas |
10.04
18:00
ORK Beograd
Petrovaradin
24
24
|
10.04.2021 18:00 | ORK Beograd | 24 : 24 | Petrovaradin | |||||
10.04
17:30
Pančevo
Žitorađa
33
20
|
10.04.2021 17:30 | Pančevo | 33 : 20 | Žitorađa |
10.04
20:00
Nais
Šabac
7
11
|
10.04.2021 20:00 | Nais | 7 : 11 | Šabac | |||||
10.04
18:00
Banjica
Vojvodina
7
11
|
10.04.2021 18:00 | Banjica | 7 : 11 | Vojvodina | |||||
10.04
19:00
Partizan
Stari Grad
17
8
|
10.04.2021 19:00 | Partizan | 17 : 8 | Stari Grad |
10.04
19:00
Mladost
ŽAK
9
11
|
10.04.2021 19:00 | Mladost | 9 : 11 | ŽAK | |||||
10.04
20:30
TENT
Singidunum
10
8
|
10.04.2021 20:30 | TENT | 10 : 8 | Singidunum | |||||
10.04
19:30
Banja Luka
Sava
3
12
|
10.04.2021 19:30 | Banja Luka | 3 : 12 | Sava |
10.04
18:00
Leteći Holandjanin
Tango
7
3
|
10.04.2021 18:00 | Leteći Holandjanin | 7 : 3 | Tango |
10.04
16:15
Ekonomist
FON - B
7
2
|
10.04.2021 16:15 | Ekonomist | 7 : 2 | FON - B | |||||
10.04
11:45
Student
Oftal - C
7
4
|
10.04.2021 11:45 | Student | 7 : 4 | Oftal - C |
10.04
17:00
Radnički 2010
Rosulja
10
4
|
10.04.2021 17:00 | Radnički 2010 | 10 : 4 | Rosulja |
10.04
18:30
As
Niš 92
5
0
|
10.04.2021 18:30 | As | 5 : 0 | Niš 92 |
10.04
19:00
Bečej 2003
Forum
13
3
|
10.04.2021 19:00 | Bečej 2003 | 13 : 3 | Forum | |||||
10.04
16:30
Zufo
Tisa
13
14
|
10.04.2021 16:30 | Zufo | 13 : 14 | Tisa |