XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 738 utakmica za dan
Nedelja, 9 Maj 2021

Fudbal

09.05.2021 16:40 Čukarički : Partizan
09.05.2021 14:30 TSC : Javor Matis
09.05.2021 14:30 Spartak ŽK : Inđija
09.05.2021 14:30 Mačva : Vojvodina
09.05.2021 14:30 Radnički (N) : Rad
09.05.2021 18:45 Crvena zvezda : Zlatibor
09.05.2021 14:30 Metalac : OFK Bačka
09.05.2021 17:00 Dinamo : Zemun
09.05.2021 17:00 Borac 1926 : Loznica
09.05.2021 17:00 OFK Žarkovo : Kolubara
09.05.2021 17:00 Radnički 1923 : Trayal
09.05.2021 17:00 Kabel : Budućnost
09.05.2021 17:00 Radnički (P) : GFK Jagodina
09.05.2021 17:00 Radnički (SM) : Sloga (K)
09.05.2021 16:30 Borac : Zvijezda 09
09.05.2021 17:00 Vojvodina 1928 : 1. Maj Ruma
09.05.2021 17:00 Tisa : Sloboda
09.05.2021 16:30 Sušica : GFK Sloboda
09.05.2021 16:30 Jošanica : Tutin
09.05.2021 16:30 Budućnost (A) : Smederevo 1924
09.05.2021 16:30 BASK : Teleoptik
09.05.2021 16:30 Crvena zvezda : BSK Borča
09.05.2021 16:30 BSK 1925 : Zvezdara
09.05.2021 16:30 Sremčica : TEK Sloga
09.05.2021 17:00 Radan : Vlasina
09.05.2021 17:00 Timočanin : Rembas
09.05.2021 17:00 Mladost : Župa
09.05.2021 17:00 Kablovi : Car Konstantin
09.05.2021 16:30 Polet : Šumadija 1903
09.05.2021 16:30 Real : Mokra Gora
09.05.2021 11:00 Proleter : Budućnost
09.05.2021 16:30 Radnik : Novi Pazar 1928
09.05.2021 16:30 Vodojaža : Šumadija (T)
09.05.2021 16:30 OFK Ras : Omladinac
09.05.2021 16:30 OFK Napredak : RSK
09.05.2021 16:30 Pomoravlje : Rudar (S)
09.05.2021 16:30 Sloboda : Petar Dobrnjac
09.05.2021 16:30 Borac 1932 : VGSK
09.05.2021 16:30 OFK Mihajlovac : Sloga (M)
09.05.2021 16:30 Sloboda (Č) : Parmenac
09.05.2021 16:30 Jasen : Omladinac
09.05.2021 16:30 Rampa : Polet (Lj)
09.05.2021 16:30 Prijevor : Polimlje
09.05.2021 16:30 Spartak 1924 : Rubribreza
09.05.2021 16:30 Sloga (B) : Mladost (P)
09.05.2021 16:30 Mladost (Dr) : Vrelo Sport
09.05.2021 16:30 Borac (L) : Ribnica
09.05.2021 16:30 Zadrugar : Mladost (DD)
09.05.2021 16:30 Radnički (K) : OFK Divci
09.05.2021 17:00 Hercegovac : Crvenka
09.05.2021 17:00 Bačka (P) : Vojvodina (BG)
09.05.2021 17:00 Mladost (T) : Radnički (S)
09.05.2021 17:00 Mladost (BP) : Tavankut
09.05.2021 17:00 Omladinac FAM : Proleter
09.05.2021 17:00 Radnički (K) : Budućnost
09.05.2021 17:00 ŽAK : Crvena zvezda
09.05.2021 10:00 Index : Sremac Vojka
09.05.2021 17:00 Jedinstvo : Podrinje
09.05.2021 17:00 Borac : Cement
09.05.2021 17:00 Hajduk : Sloboda
09.05.2021 17:00 Budućnost : RFK Novi Sad 1921
09.05.2021 17:00 Jadran : Radnički
09.05.2021 17:00 Levač : OFK Lugomir
09.05.2021 17:00 Sloga (M) : Moravac 2015
09.05.2021 17:00 Juhor : Morava 1918
09.05.2021 17:00 Kušiljevo : Temnić 1924
09.05.2021 17:00 Jastrebac : Blagotin
09.05.2021 17:00 Jedinstvo (M) : Kopaonik
09.05.2021 17:00 Lužnica : Tanasko Rajić
09.05.2021 17:00 Branik : Rajko Mitić
09.05.2021 17:00 OFK 019 : BSK
09.05.2021 11:00 Jedinstvo (P) : OFK Slatina
09.05.2021 17:00 Naša krila 1936 : Zemljoradnik
09.05.2021 17:00 OFK Niš : Jedinstvo (GM)
09.05.2021 17:00 Morava : Bukovik
09.05.2021 17:00 OFK Brzi Brod : Rudar
09.05.2021 17:00 Malošište : Delijski Vis
09.05.2021 17:00 Dobrič : Vranjska Banja
09.05.2021 17:00 Svetlost : OFK Kosanica
09.05.2021 17:00 Čekmin : Alakince
09.05.2021 17:00 Jedinstvo (G) : Budućnost
09.05.2021 10:00 Torlak : Mladost (C)
09.05.2021 16:30 Kosmaj : Prva iskra
09.05.2021 16:30 Poštar Zvezdara : Milutinac
09.05.2021 16:30 Srem : Dunav
09.05.2021 16:30 Borac (L) : Šumadija
09.05.2021 16:30 Turbina : Vrčin
09.05.2021 17:00 OFK Rtanj : Omladinac
09.05.2021 17:00 Rudar (P) : Graničar
09.05.2021 17:00 Šljivar : Trebič
09.05.2021 17:00 Kosovo : Rtanj
09.05.2021 17:00 Sloga : Osnić
09.05.2021 17:00 Sloga (D) : Mačkovac
09.05.2021 17:00 Vinogradar : Gornji Stepoš
09.05.2021 17:00 Mladost (DK) : Sloga (Ć)
09.05.2021 17:00 13. April : Donji Kopaonik
09.05.2021 17:00 Mladost (T) : Kupci
09.05.2021 17:00 Žabare : Trudbenik
09.05.2021 17:00 Sebečevac : FUD
09.05.2021 17:00 Mitros : Rudar
09.05.2021 17:00 PSK : Železničar
09.05.2021 17:00 Borac (M) : Donji Srem 2015
09.05.2021 17:00 Hajduk (V) : BSK
09.05.2021 17:00 Ljukovo : Napredak
09.05.2021 17:00 Hajduk (B) : Sloga
09.05.2021 17:00 Borac (K) : Radnički
09.05.2021 17:00 LSK : Partizan
09.05.2021 17:00 Spartak 1911 : Jugoslavija
09.05.2021 17:00 Partizan (G) : Banat (I)
09.05.2021 17:00 Polet (Id) : Partizan (U)
09.05.2021 17:00 Potporanj : Hajdučica
09.05.2021 17:00 Sloga (BNS) : Crvena zvezda
09.05.2021 17:00 Stari Tamiš : Radnički (B)
09.05.2021 17:00 Budućnost (A) : Dolina
09.05.2021 17:00 Borac 46 : Budućnost (P)
09.05.2021 17:00 Budućnost (G) : Zadrugar
09.05.2021 17:00 Rusin : Stanišić 1920
09.05.2021 17:00 Omladinac : Radnički 1918
09.05.2021 17:00 Maglić : Tvrđava
09.05.2021 17:00 Kulpin : Budućnost (M)
09.05.2021 17:00 Slavija : Polet
09.05.2021 17:00 Eđšeg : Iskra
09.05.2021 17:00 Preporod : AFK
09.05.2021 17:00 Obilić : Senta
09.05.2021 17:00 Budućnost : Đurđin
09.05.2021 17:00 Polet : Radnički 1911
09.05.2021 17:00 Tamiš : ASK
09.05.2021 17:00 Borac : Vojvodina (B)
09.05.2021 17:00 Vojvodina (NM) : Potisje
09.05.2021 17:00 2. Oktobar : Mladost (L)
09.05.2021 17:00 Mladost (BD) : Crvena zvezda
09.05.2021 17:00 OFK Klek : Rusanda
09.05.2021 16:30 Polet : Budućnost
09.05.2021 16:30 Obilić : Pobeda
09.05.2021 16:30 SASK : Sloga (M)
09.05.2021 16:30 Železničar Kusadak : Podunavac
09.05.2021 16:30 Bresje Superior : Mladost 1948
09.05.2021 16:30 Osipaonica : Crvena zvezda
09.05.2021 16:30 Bačinac : Sloga (L)
09.05.2021 16:30 Mladi borac : Mladi radnik 1940
09.05.2021 16:30 Prvi srpski ustanak : BSK
09.05.2021 16:30 Šumadinac 1913 : Borac (P)
09.05.2021 16:30 Grizli ML : Jasenica (B)
09.05.2021 16:30 Vinča : Trnava
09.05.2021 16:30 Partizan (BB) : Omladinac
09.05.2021 16:30 Šumadinac (S) : ŽSK
09.05.2021 16:30 Sloga (Z) : Plaskovac
09.05.2021 16:30 Lokomotiva : Marjan (K)
09.05.2021 16:00 011 : Sinđelić 2012
09.05.2021 16:30 PKB Kovilovo : Šumadinac
09.05.2021 16:30 Umka : Borac (P)
09.05.2021 16:30 Heroj Polet : Postar 1930
09.05.2021 16:30 Posavac Tišma : Institut
09.05.2021 16:30 Balkan Mirijevo : Hajduk
09.05.2021 16:30 DIF : PKB (PS)
09.05.2021 16:30 Omladinac : Mladi borac
09.05.2021 16:30 Jedinstvo : Strelac
09.05.2021 16:30 Zvezda : Vranić
09.05.2021 16:30 OFK Borac : Radnički
09.05.2021 16:30 OFK Zabrežje : Polet
09.05.2021 16:30 OFK Budućnost : Rojkovac
09.05.2021 16:30 SUF Dubona : Velika Krsna
09.05.2021 16:30 Pudarci : Kaluđerica 1969
09.05.2021 16:30 Zaklopača : Rabrovac
09.05.2021 16:30 Kosmajac : Ivanča
09.05.2021 16:30 Boleč : Zuce 2019
09.05.2021 16:30 Šumadija 1962 : Dunavac
09.05.2021 17:30 Bačka (B) : Titel
09.05.2021 17:30 Tatra : Hajduk
09.05.2021 17:30 Bačka 1923 : TSK
09.05.2021 17:30 Petrovaradin : Šajkaš 1908
09.05.2021 17:30 ŽSK : Slavija
09.05.2021 17:30 Fruškogorac : OFK Sirig
09.05.2021 17:00 Nemetali : Radnički
09.05.2021 11:00 Sloga : BSK
09.05.2021 17:00 Polet : Ključ
09.05.2021 16:30 Pobeda 1926 : Maršić
09.05.2021 16:30 Šumadinac KG : Srbija
09.05.2021 16:30 Zastava : Slavija
09.05.2021 16:30 Jedinstvo : 21. oktobar
09.05.2021 16:30 Kutlovo : OFK Bagremar
09.05.2021 17:00 Morava : Mladost (L)
09.05.2021 17:00 Omladinac : Čegar 1946
09.05.2021 17:00 Sloboda : Crvena zastava
09.05.2021 17:00 Mladost (DK) : Čegar 2013
09.05.2021 17:00 Radnički 1936 : Palilulac
09.05.2021 17:00 Vulkan 1963 : Planinac 1933
09.05.2021 16:30 Vihor : Manastirica
09.05.2021 16:30 Integral : Budućnost (V)
09.05.2021 16:30 Mladost (B) : Železničar
09.05.2021 16:30 Rudar (Kr) : Napredak Simićevo
09.05.2021 16:30 Borac (K) : Rudar 2001
09.05.2021 16:30 Mlava (ML) : Obilić
09.05.2021 16:30 Sirakovo : Sloga (L)
09.05.2021 17:00 Elid : Mladost
09.05.2021 17:00 Pobeda : Moravac (ZT)
09.05.2021 17:00 Jastrebac : Svrljig
09.05.2021 17:00 Sloga : Taskovići
09.05.2021 11:00 Palilula : Baličevac
09.05.2021 17:00 Doljevac : Moravac (Č)
09.05.2021 17:00 Ibar : Kraljevo Hajduk
09.05.2021 17:00 Gruža : Napredak
09.05.2021 17:00 Budućnost : Tavnik
09.05.2021 17:00 Jovo Kursula : Mataruge
09.05.2021 17:00 Granit : Mladi radnik 1925
09.05.2021 17:00 Kolare : Juhor (G)
09.05.2021 17:00 Partizan : Morava (R)
09.05.2021 17:00 Orlovi : Budućnost (M)
09.05.2021 17:00 Napredak : Budućnost (Đ)
09.05.2021 17:00 OFK Juhor 2016 : Javor
09.05.2021 17:00 Dragocvet : Rudar
09.05.2021 17:00 Mladost (J) : Sloga
09.05.2021 16:30 Pepeljevac : Pambukovica
09.05.2021 16:30 Tvrdojevac : Trlić
09.05.2021 16:30 Dimitrije Tucović : OFK Brđanac
09.05.2021 16:30 OFK Senjak : Strmovo 1968
09.05.2021 16:30 Kolubara 2 : Banjani
09.05.2021 16:30 OFK Osečina : Iskra
09.05.2021 16:30 Joks Junajted : Radnik (Ub)
09.05.2021 16:30 Vučje : Polet
09.05.2021 16:30 Donja Lomnica : OFK Brza
09.05.2021 16:30 Progres : Umac
09.05.2021 16:30 Gradac : Bobište
09.05.2021 16:30 Zloćudovo : Bratstvo
09.05.2021 16:30 Kumarevo 65 : Jedinstvo
09.05.2021 17:00 BSK : Mladost 1959
09.05.2021 17:00 Mladi borac : Sloga
09.05.2021 17:00 Železničar : Moravac
09.05.2021 17:00 Sloboda : Plantaža
09.05.2021 17:00 Milanovo : Real
09.05.2021 17:00 Šumadija : OFK Morava
09.05.2021 11:00 Prvi partizan : Avijatičar Vranjani
09.05.2021 16:30 Savinac : Čajetina
09.05.2021 16:30 Višesava : Kotroman
09.05.2021 16:30 Perućac : Jedinstvo
09.05.2021 12:30 Bakionica : Sečica
09.05.2021 16:30 Ježevica : Omladinac
09.05.2021 16:30 Lazarica : Polet
09.05.2021 16:00 Voćar : Prilike
09.05.2021 16:00 Ozremica : Ovčar
09.05.2021 16:00 Spartak : Rakova
09.05.2021 16:00 Morava : Slatina
09.05.2021 16:00 Dragačevo : Jedinstvo
09.05.2021 16:00 Jedinstvo (GG) : Mladost (P)
09.05.2021 16:00 Rudar : Napredak
09.05.2021 16:00 Orlovac 3 : 4 Zadrugar
09.05.2021 16:00 Backovac Junajted : Ozrem PMH
09.05.2021 16:00 Jedinstvo (K) : Donja Vrbava
09.05.2021 16:30 Željuša : Spartak
09.05.2021 16:30 Gnjilan : Pobeda
09.05.2021 16:30 Mladost : Napredak
09.05.2021 16:30 Dragoš : Sloga
09.05.2021 17:00 Jedinstvo : Karađorđe
09.05.2021 17:00 Hajduk Stanko : Vidojevica
09.05.2021 17:00 Rudar : Cer (JL)
09.05.2021 17:00 Mladost : Mladi borac
09.05.2021 17:00 Milan Orlić : Sloga (LŠ)
09.05.2021 17:00 Drina : Sinđelić
09.05.2021 17:00 Duško : Majur
09.05.2021 16:30 Mladost (B) : Trnovac
09.05.2021 16:30 Čelik : Vihor
09.05.2021 16:30 Mineralac : FSU Južna pruga
09.05.2021 17:00 Omladinac (U) : Velika Drenova
09.05.2021 17:00 14. Oktobar : Kamenorezac 76
09.05.2021 17:00 Polet 57 : Beli Orlovi
09.05.2021 17:00 Vinogradar : Gradac
09.05.2021 17:00 Borac : Rubin
09.05.2021 17:00 Graničar : Polet
09.05.2021 17:00 Ratar : Ševac
09.05.2021 17:00 Banat (D) : Karaš (K)
09.05.2021 17:00 Dunav : Partizan (K)
09.05.2021 17:00 Omladinac : Vulturul
09.05.2021 17:00 Borac (VG) : Karaš (J)
09.05.2021 17:00 Dolovo : Borac (P)
09.05.2021 17:00 Budućnost (BB) : Mladost (V)
09.05.2021 17:00 Kolonija : Proleter
09.05.2021 17:00 Jedinstvo (D) : Omladinac (D)
09.05.2021 17:00 ČSK : Hrtkovci
09.05.2021 17:00 Šumar : Radnički
09.05.2021 17:00 Graničar : Dunav
09.05.2021 17:00 Srem : Mladost
09.05.2021 17:00 Jedinstvo : Sremac
09.05.2021 17:00 Krušedol : Kameni
09.05.2021 17:00 Polet : OFK Brestač
09.05.2021 17:00 Fruškogorac : Napredak
09.05.2021 17:00 Graničar 1924 : Trgovački
09.05.2021 17:00 Sloboda : Fruška Gora
09.05.2021 17:00 Sloga : Graničar (K)
09.05.2021 17:00 Obilić 1993 : Sremac (J)
09.05.2021 17:00 OFK Bikić : Sremac (B)
09.05.2021 17:00 Erdevik 2017 : Fruškogorac
09.05.2021 17:00 Jednota : Zmaj
09.05.2021 17:00 Jedinstvo : OFK Zeka Buljubaša
09.05.2021 17:00 ŽFK Banat Bagljaš : Tisa 1933
09.05.2021 17:00 Zlatica : Zadrugar
09.05.2021 17:00 OFK Stajićevo : OFK Gradnulica
09.05.2021 17:00 Mladost : Bilećanin
09.05.2021 11:00 B 2000 : Mladost (R)
09.05.2021 16:30 Borac : Gorski Car
09.05.2021 16:30 Šamot : Budućnost
09.05.2021 11:00 Trešnjevica : Mladost (J)
09.05.2021 16:30 Kopljari : Radoje Domanović
09.05.2021 16:30 Mladi rudar : Venčani
09.05.2021 16:30 Jedinstvo (O) : Mladi radnik (D)
09.05.2021 16:30 Napredak (MK) : Šumadija (S)
09.05.2021 16:30 Kruševica 1980 : Karađorđe (V)
09.05.2021 16:30 Sloga (Z) : Feniks
09.05.2021 16:30 Mladost (R) : BSK
09.05.2021 17:00 Omladinac : Dunav
09.05.2021 17:00 Terekveš : Dinamo 1923
09.05.2021 17:00 Lipar : Jedinstvo
09.05.2021 17:00 Bratstvo 2019 : Mladost
09.05.2021 17:00 Polet : Kula
09.05.2021 17:00 OFK Odžaci : Aleksa Šantić
09.05.2021 17:30 Obilić : Sloga
09.05.2021 17:30 Čenej : Proleter
09.05.2021 17:30 Hajduk (G) : Borac (R)
09.05.2021 17:30 Vinogradar : Dinamo
09.05.2021 16:30 Divostin : Dobrača
09.05.2021 16:30 Ćava : Seljak
09.05.2021 16:30 Košutnjak : Jadran
09.05.2021 16:30 Napredak (P) : Žitkovica
09.05.2021 16:30 Barič : Batovac
09.05.2021 16:30 BSK 1931 : Dizel
09.05.2021 16:30 Stig 1955 : Pek
09.05.2021 16:30 Mladi Borac : Baštovan 2015
09.05.2021 16:30 Napredak (B) : Ljubičevo
09.05.2021 16:30 Mlava (B) : Borac 2016
09.05.2021 16:30 Sloga (M) : Polet (V)
09.05.2021 16:30 Velika Moštanica : Rekreativo 011
09.05.2021 16:30 BUSK : Busije
09.05.2021 10:00 Železnik 1930 : Šećeranac Ada
09.05.2021 16:30 Lepušnica : Avala 1939
09.05.2021 13:00 Pionir : Boka Seniors
09.05.2021 16:30 Palilulac : Siti Sport Klub
09.05.2021 16:30 Minel : Mladi proleter
09.05.2021 16:30 OFK Crvenka : Sveti Stefan
09.05.2021 16:30 Resnik : Pinosava
09.05.2021 16:30 OFK Boždarevac : Rušanj
09.05.2021 16:30 Veliki Borak : Beljina
09.05.2021 17:00 Braća Vuković : Mladost 1925
09.05.2021 17:00 Borac (A) : Zvezda
09.05.2021 11:00 Miločajac : Lazac
09.05.2021 17:00 Mineral 2015 : Stubal
09.05.2021 17:00 Jedinstvo (D) : Bogutovačka Banja
09.05.2021 17:00 Sloga Obrva : Mladost 1981
09.05.2021 16:30 Pobeda 1953 : Zadrugar 1947
09.05.2021 16:30 Zabrđe 1936 : Jasenovac
09.05.2021 16:30 Sloga 1952 : Borac (V)
09.05.2021 16:30 Radnički (K) : Sloga 1945
09.05.2021 17:00 Rudar (P) : Napredak (Sv)
09.05.2021 17:00 Napredak (St) : Radnički
09.05.2021 17:00 Jasenovo : Sinđelić
09.05.2021 17:00 15. Avgust 1950 : Mladost (S)
09.05.2021 17:00 Crni Vrh : Zenit
09.05.2021 17:00 Osaonica : Šantarovac
09.05.2021 17:00 Jedinstvo : Vinorača
09.05.2021 17:00 Mladost (T) : Bratstvo
09.05.2021 17:00 Mladi Borac : Kupinovac
09.05.2021 17:00 Sloga : Ljubinić
09.05.2021 17:00 Munja : Krtinska
09.05.2021 17:00 OFK Urovci : Pobednik
09.05.2021 17:00 Borac : Rvati
09.05.2021 17:00 Partizan : Belo Polje
09.05.2021 17:00 Skela : Proleter
09.05.2021 16:30 Kolubara (J) : Šarbane
09.05.2021 16:30 OFK Stublenica : Polet (T)
09.05.2021 11:00 Proleter (B) : Polet (DL)
09.05.2021 11:00 Omladinac (K) : Joševa
09.05.2021 16:30 Ratkovac : Crvena Jabuka
09.05.2021 16:30 Mladost (V) : Kalenić
09.05.2021 16:30 OFK Paljuvi : Rudar 1945
09.05.2021 16:30 Zvizdar 2012 : Čučuge
09.05.2021 17:00 Napredak (BT) : Terekves
09.05.2021 17:00 Roham : Proleter
09.05.2021 17:00 Napredak (Č) : Omladinac
09.05.2021 11:00 Stari drugari : Polet
09.05.2021 11:00 Rakac Stave : Milenko Pavlović
09.05.2021 11:00 Jadar 2013 : Popadić
09.05.2021 11:00 Komanice : Rajac
09.05.2021 11:00 Dračić 2018 : Žabari
09.05.2021 11:00 Toplica : Junior Novo Naselje
09.05.2021 11:00 Lukavac : Mladost (L)
09.05.2021 11:00 Mali korak : Tešnjar
09.05.2021 11:00 Lemind 1953 : Todorovce
09.05.2021 17:00 Mladost (B) : Navalin
09.05.2021 17:00 Badince : Radnički
09.05.2021 17:00 Veliko Trnjane : Sušica 2012
09.05.2021 17:00 MB : Mladost (DL)
09.05.2021 17:00 Jasenovik 2018 : Mezgraja
09.05.2021 17:00 Spartak : Rujnik
09.05.2021 17:00 Supovac : Proleter
09.05.2021 17:00 Jedinstvo : Polet (V)
09.05.2021 11:00 Vukašinovac : Napredak 2012
09.05.2021 11:00 Rutevac : Borac
09.05.2021 17:00 Graničar : Jadran
09.05.2021 17:00 Hajduk : Horgoš 1911
09.05.2021 17:00 Slavija : Šampion
09.05.2021 17:00 Čoka : Tisa
09.05.2021 17:00 Tromedja : Bačka
09.05.2021 16:30 Jezava : Omladinac
09.05.2021 11:00 Mladost 2013 : Mladost (Z)
09.05.2021 11:00 Belpos : Sparta
09.05.2021 17:00 Skupljen 2013 : Bobovik
09.05.2021 11:00 Polet : Jedinstvo 2014
09.05.2021 17:00 Torpedo : Verko
09.05.2021 17:00 Sloga 1949 : Hajduk
09.05.2021 17:00 Tempo : Pobeda
09.05.2021 17:00 Glogonj : Omladinac 1927
09.05.2021 17:00 Unirea : Mundial
09.05.2021 16:00 Prijatelji : Gladijator
09.05.2021 16:00 Kej : Gavrilo Princip
09.05.2021 16:00 Vujan : Planinac
09.05.2021 16:00 Lugovi : OFK Remont 1959
09.05.2021 16:00 Budućnost : Čačak 94
09.05.2021 16:00 Malba : Mršinci
09.05.2021 16:30 Temac : Lokomotiva
09.05.2021 17:30 Elektrovojvodina : Vinogradar
09.05.2021 17:30 Bikovo : Solid
09.05.2021 17:30 Palić : Čantavir
09.05.2021 17:30 Hajduk 1950 : Žednik
09.05.2021 17:30 Udarnik Višnjevac : OFK Mala Bosna 2015
09.05.2021 17:30 Orlovi (BP) : Soko
09.05.2021 17:30 Bačka (D) : Bačka 1945
09.05.2021 17:30 Krivanj : Neštin
09.05.2021 17:30 Bački Hajduk : Proleter
09.05.2021 17:30 Borac (V) : Slavija
09.05.2021 17:30 Mladost (MB) : Naša Zvezda
09.05.2021 17:00 OFK Jelen : OFK Letnjikovac 1983
09.05.2021 17:00 Pričinović 2 : 0 Rankovac
09.05.2021 17:00 PSK : Vlašić
09.05.2021 17:00 Šipurske livade : Dobrava
09.05.2021 17:00 Petrovac 74 : Mrovska
09.05.2021 Takovski Ustanak : Majdan
09.05.2021 Omladinac : Šumadija
09.05.2021 Jablanica : Velereč 94
09.05.2021 Semedraž : Šilopaj
09.05.2021 Brezak : FC Stella Rossa
09.05.2021 17:00 Prva Iskra : Jedinstvo (MZ)
09.05.2021 17:00 Jadar 1961 : Sloga
09.05.2021 17:00 Jelav : Borac
09.05.2021 17:00 7. Juli : Antimon
09.05.2021 17:00 Mladost : TE Gučevo
09.05.2021 17:00 Egeta : Rtkovo
09.05.2021 17:00 Mala Vrbica : Pontes
09.05.2021 17:00 Omladinac : Lokomotiva
09.05.2021 17:00 Koča Anđelković : Kladušnica
09.05.2021 16:30 Bjelica : Vrelo
09.05.2021 16:30 Brezova : Jelica
09.05.2021 16:30 Gorušica : Bratstvo
09.05.2021 16:30 Gradina : Sloga
09.05.2021 17:00 Mladost : Gorki
09.05.2021 17:00 Zadrugar Milkivit : Sloboda
09.05.2021 17:00 Petlovača : Milicionar
09.05.2021 17:00 Napredak : Partizan
09.05.2021 17:00 Lipolist : Budućnost (ZM)
09.05.2021 17:00 Omladinac 2013 (SL) : Budućnost (DO)
09.05.2021 17:00 Omladinac (BO) : Torpedo 1924
09.05.2021 14:00 Glumač : Gorobilje
09.05.2021 14:00 Dobrinjac : Napredak
09.05.2021 17:00 Knjaz : Duškovci
09.05.2021 17:00 Trešnjica : Plavi Tok
09.05.2021 17:00 Mladost Radost : Jedinstvo
09.05.2021 17:00 Tomislavci : Sloboda
09.05.2021 17:00 Slavija : Pobeda
09.05.2021 16:30 Šumadija : Bukovac
09.05.2021 16:30 Udarnik : Beli Orlovi
09.05.2021 16:30 Omladinac : Karadjordje
09.05.2021 16:30 Mladost : Jedinstvo
09.05.2021 11:00 Jugovići 1976 : Rad 1974
09.05.2021 11:00 Lepaja 2018 : Balajnac
09.05.2021 17:00 OFK Sikole : OFK Tamnič
09.05.2021 11:00 Miloševo : Rečka
09.05.2021 11:00 Zaplanjac : Marina Kutina
09.05.2021 11:00 Knežica : Grkinja
09.05.2021 16:30 Podunavac : Hajduk
09.05.2021 16:30 OFK Mladost : Umčari
09.05.2021 17:00 Palilulac : Mladost
09.05.2021 13:00 Sloboda 2013 : Sloga
09.05.2021 17:00 Mladi radnik : Parcane
09.05.2021 14:30 Velika Morava : Varvarin
09.05.2021 14:30 OFK Orašje 1960 : Borjak 2012
09.05.2021 14:30 Stara Čaršija : Obilić
09.05.2021 14:30 Ratajac : Mladost
09.05.2021 17:00 KSK Konak 1926 : Sloga
09.05.2021 17:00 Proleter : Borac
09.05.2021 17:00 Magnohrom : Partizan
09.05.2021 11:00 Biljanovac : Studen Vitez
09.05.2021 16:00 BSK 2014 : Koštam Polje
09.05.2021 11:00 Stara Čaršija : Zgodačica
09.05.2021 17:00 Šumadija : Morava
09.05.2021 16:30 Planinac : Borac (S)
09.05.2021 16:30 Sloga (S) : Graničar
09.05.2021 16:30 Jedinstvo (K) : Fruškogorac
09.05.2021 16:30 Car Uroš : Borac (J)
09.05.2021 16:30 Polet : Donji Petrovci
09.05.2021 16:30 27. Oktobar : Vojvodina
09.05.2021 11:00 OFK Takovo : Jedinstvo (M)
09.05.2021 11:00 Vukona : Gunjevac
09.05.2021 11:00 Sloga (V) : Sovljak
09.05.2021 11:00 Tamnava : Brgule
09.05.2021 11:00 Budućnost 1995 : Kolubara (LP)
09.05.2021 11:00 Murgaš 2012 : Dokmir
09.05.2021 17:00 Mladost : Donja Mutnica
09.05.2021 17:00 Polet : Borac 1950
09.05.2021 17:00 Železničar : Omladinac
09.05.2021 10:00 BSK Buljane : Popovac
09.05.2021 17:00 Razvitak : Jedinstvo
09.05.2021 17:00 Moravac : Potočac
09.05.2021 17:00 Graničar (R) : Sport
09.05.2021 17:00 Jedinstvo Lemeš : Telečka
09.05.2021 17:30 Oniks : Belica
09.05.2021 17:30 Dražmirovac : GFK Strelište
09.05.2021 17:30 Mladi radnik : Omladinac
09.05.2021 17:30 OFK Dragoševac : Napredak
09.05.2021 11:00 Stig (MC) : Šapine
09.05.2021 11:00 BSK 1924 : Radnik (S)
09.05.2021 17:00 Rapid : Sloga
09.05.2021 17:00 Janošik : Mladost (VG)
09.05.2021 17:00 Dobrica : Vladimirovac
09.05.2021 17:00 Hajduk : Vitorul
09.05.2021 17:00 Vinogradar : Pobeda
09.05.2021 11:00 Junkovac : Šumadinac 1949
09.05.2021 11:00 Kalipolje : Maskar
09.05.2021 11:00 Krćevac 04 : Jarmenovci
09.05.2021 10:00 Napredak : Mladost
09.05.2021 11:00 Radnik 2013 : Jašunja
09.05.2021 11:00 Rudar 1973 : ŠFU Derbi 2016
09.05.2021 16:30 Bukorovac : Jovanovac
09.05.2021 16:30 Hajduk 1936 : Kragujevac
09.05.2021 16:30 Stanovo 1941 : Kremenac
09.05.2021 16:30 Metalac 2 : 2 Sloga (D)
09.05.2021 16:30 Pobeda : Napredak 1934
09.05.2021 16:30 Proleter 1932 : Beli Orao
09.05.2021 16:30 Mip Majdan : Moravac 1933
09.05.2021 16:30 Sloga 1932 : Margum
09.05.2021 16:30 Morava 1932 : Dunavac
09.05.2021 16:30 Sopot : Dunav
09.05.2021 16:30 Srem (SR) : Borac (VR)
09.05.2021 16:30 Borac (R) : Sloga
09.05.2021 16:30 Poletarac : OFK Bosut
09.05.2021 16:30 Srem (SM) : Planinac
09.05.2021 11:00 Sava : Borac BTG
09.05.2021 11:00 Mladost Svileuva : Korman
09.05.2021 11:00 Galeb 1984 : Rudar
09.05.2021 11:00 Miloš Pocerac : Dobrava Žabar 2020
09.05.2021 11:00 Maovi MH : Bojić
09.05.2021 11:00 Mladost : Metlić
09.05.2021 11:00 Zablaće : Dumača
09.05.2021 11:00 Pocerina : Jedinstvo
09.05.2021 11:00 POFK Letnjikovac : Culjković
09.05.2021 11:00 Sloga : Roma - Odžino selo
09.05.2021 10:00 Mlava (R) : Vrelo 1971
09.05.2021 10:00 Homoljac : Sloga (J)
09.05.2021 10:00 Budućnost (M) : Bliznak-Medveđica
09.05.2021 10:00 Best Sige : Vukovac 98
09.05.2021 16:30 Proleter : Sloga
09.05.2021 16:30 Kačer : Nepričava
09.05.2021 17:00 Sloga : Granit
09.05.2021 17:00 Mladost (B) : Mladost (L)
09.05.2021 17:00 Jadar : Luk Kompenzatori
09.05.2021 16:30 Radnički (P) : Sloga-Top
09.05.2021 16:30 Ram : Stiški Kurjak
09.05.2021 17:00 Vinogradar : Resava
09.05.2021 16:30 Mladost : Polet
09.05.2021 16:30 Žika Marković Uča : Mrčkovac
09.05.2021 11:00 Ranilović 1970 : Misača
09.05.2021 16:30 Omladinac : Jedinstvo (M)
09.05.2021 16:30 Borac : OFK Bačinci
09.05.2021 16:30 OFK Bingula : Jedinstvo (Lj)
09.05.2021 16:30 Napredak : Graničar
09.05.2021 Kupinovo : Sloven
09.05.2021 Lovac : Mladost 1935
09.05.2021 Vitez : Hajduk 1932
09.05.2021 17:00 OFK Polet : Proleter
09.05.2021 17:00 Sloga : Šumadinac
09.05.2021 17:00 Bistrica : Vreoci
09.05.2021 17:00 Dimitrije Tucović : Mladost
09.05.2021 17:00 Lipar : Morava
09.05.2021 18:00 Budućnost : Rudar
09.05.2021 19:00 OFK Petrovac : Iskra
09.05.2021 18:00 OFK Titograd : Jezero
09.05.2021 20:00 Podgorica : Zeta
09.05.2021 19:00 Sutjeska : Dečić
09.05.2021 20:00 Arsenal : West Bromwich Albion
09.05.2021 15:05 Aston Villa : Manchester United
09.05.2021 17:30 West Ham United : Everton
09.05.2021 13:00 Wolverhampton : Brighton
09.05.2021 14:00 Getafe : Eibar
09.05.2021 21:00 Real Madrid : Sevilla
09.05.2021 16:15 Valencia : Real Valladolid
09.05.2021 18:30 Villarreal : Celta Vigo
09.05.2021 15:30 Eintracht Frankfurt : Mainz 05
09.05.2021 18:00 Hertha BSC : Arminia
09.05.2021 13:30 Köln : Freiburg
09.05.2021 15:00 Angers SCO : Dijon
09.05.2021 15:00 Metz : Nîmes
09.05.2021 15:00 Nice : Brest
09.05.2021 17:05 Reims : Monaco
09.05.2021 21:00 Rennes : PSG
09.05.2021 13:00 Saint-Etienne : Olympique Marseille
09.05.2021 15:00 Strasbourg : Montpellier
09.05.2021 15:00 Parma : Atalanta
09.05.2021 15:00 Benevento : Cagliari
09.05.2021 18:00 Roma : Crotone
09.05.2021 20:45 Juventus : Milan
09.05.2021 12:30 Genoa : Sassuolo
09.05.2021 15:00 Hellas Verona : Torino
09.05.2021 15:00 ŽGFK Lavice Dubočica : Loznica
09.05.2021 13:00 Majdanpek : Moskva
09.05.2021 16:00 Levač 4 : 0 Rudar 1974
09.05.2021 11:00 Mladost (L) : Radnički (NB)
09.05.2021 13:00 IMT : Spartak ŽK
09.05.2021 10:00 Rad : RFK Grafičar
09.05.2021 10:00 Voždovac : Crvena zvezda
09.05.2021 13:00 RFK Novi Sad 1921 : Radnički 1923
09.05.2021 11:00 TSC : Vojvodina
09.05.2021 11:00 Napredak : Partizan
09.05.2021 11:00 Vojvodina : Radnički 1912
09.05.2021 10:00 Proleter (NS) : Omladinac
09.05.2021 10:00 Bačka 1901 : Kabel
09.05.2021 10:00 Dinamo 1945 : Radnički (NP)
09.05.2021 10:00 Jedinstvo (V) : Radnički (SM)
09.05.2021 10:00 Index : GFK Sloven
09.05.2021 13:00 Radnički (ZR) : Podrinje
09.05.2021 16:30 Radnički (V) : Morava (VP)
09.05.2021 13:00 Javor Matis : Jedinstvo (Ub)
09.05.2021 16:30 Loznica : Sloboda
09.05.2021 13:30 Sloga (P) : Metalac
09.05.2021 13:30 Borac 1926 2 : 1 GFK Sloboda
09.05.2021 10:00 BIP : Budućnost Krušik 2014
09.05.2021 13:30 Sloga (K) : Šumadija (A)
09.05.2021 Bor 1919 : Trstenik PPT
09.05.2021 Real : Radnik
09.05.2021 11:00 Zvezda : Rvati
09.05.2021 12:00 Jedinstvo : Budućnost
09.05.2021 09:00 IMT : BSK Borča
09.05.2021 15:00 Mladost (L) : Mačva
09.05.2021 12:30 Rad : RFK Grafičar
09.05.2021 10:00 OFK Vršac : Crvena zvezda
09.05.2021 11:00 Apolon 4 : Zemun
09.05.2021 13:00 TSC : Vojvodina
09.05.2021 13:30 Napredak : Partizan
09.05.2021 09:00 Vojvodina : Petrika
09.05.2021 10:00 Radnički (ZR) : RFK Novi Sad 1921
09.05.2021 12:00 Proleter (NS) : Dinamo 1945
09.05.2021 12:00 Radnički 1912 : Spartak ŽK
09.05.2021 12:00 OFK Vršac : Radnički (SM)
09.05.2021 12:00 Index : Omladinac
09.05.2021 13:00 Proleter 2006 : Podrinje
09.05.2021 15:30 011 : Sinđelić
09.05.2021 10:00 Studenski grad : Lokomotiva
09.05.2021 GFK Jagodina : Real
09.05.2021 10:00 Zvezdara : BASK
09.05.2021 10:00 Palilulac : Vinča
09.05.2021 13:00 Radnički (R) : Prva Iskra
09.05.2021 17:00 OFK Mladenovac : Balkan
09.05.2021 17:00 Bečej 1918 : Jedinstvo
09.05.2021 10:00 ODR : Hajduk
09.05.2021 12:00 Bajša : Preporod
09.05.2021 10:00 Jedinstvo 1945 : Hajduk Stanko
09.05.2021 10:00 Mačva 1929 : Železničar
09.05.2021 12:00 Šabac Sunrise : Sloga
09.05.2021 10:00 Krila Krajine : OFK Bačka
09.05.2021 17:00 Kikinda 1909 : Dinamo 1945
09.05.2021 10:00 One team : Sporto 023
09.05.2021 10:00 Radnički (NP) : GFK Sloven
09.05.2021 12:00 Mačva 1929 : Železničar
09.05.2021 15:00 Kolubara : Radnički
09.05.2021 10:00 TEK Sloga : OFK Budućnost
09.05.2021 11:00 Tisa Njerš : Vinogradar
09.05.2021 14:30 Čantavir : Bajša
09.05.2021 10:00 Radnički 1905 : Tavankut
09.05.2021 10:00 Posavina : Zvezda
09.05.2021 10:00 Omladinac : Rvati
09.05.2021 10:00 Borac : Bežanija
09.05.2021 GFK Jagodina : Duel Juniors
09.05.2021 Napredak : Real
09.05.2021 Radnik : Šampion 2014
09.05.2021 Radnički (S) : Trayal Knez Lazar
09.05.2021 Timok 1919 : SFS Borac
09.05.2021 11:00 Šumadinac : Čukarički B
09.05.2021 12:00 Budućnost : Sinđelić
09.05.2021 13:00 TEK Sloga : Borac
09.05.2021 10:00 Radnički : Mladost (B)
09.05.2021 09:30 Tisa Njerš : Spartak ŽK '09
09.05.2021 14:00 Mačva 1929 : Mladost
09.05.2021 Omladinac : Mladost