XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 619 utakmica za dan
Subota, 31 Oktobar 2020

Fudbal

31.10.2020 15:00 Čukarički 4 : 0 Novi Pazar
31.10.2020 15:00 Voždovac 2 : 0 TSC
31.10.2020 17:00 Partizan 2 : 0 Mačva
31.10.2020 13:00 Inđija 0 : 1 Metalac
31.10.2020 15:00 Rad 0 : 2 Zlatibor
31.10.2020 13:30 Borac 1926 0 : 1 Dinamo
31.10.2020 13:30 Zemun 0 : 1 OFK Žarkovo
31.10.2020 13:30 Loznica 3 : 1 Radnički 1923
31.10.2020 13:30 GFK Dubočica 0 : 0 Sloga (K)
31.10.2020 14:00 Krupa 0 : 1 Tuzla City
31.10.2020 17:00 Široki Brijeg 1 : 0 Olimpik
31.10.2020 17:00 Zrinjski 3 : 1 Velež
31.10.2020 19:00 Željezničar 3 : 1 Radnik
31.10.2020 14:00 Tekstilac 1 : 0 Slavija
31.10.2020 14:00 Leotar 2 : 2 Drina
31.10.2020 14:00 Borac 2 : 1 Modriča
31.10.2020 14:00 Jedinstvo 0 : 2 Zvijezda 09
31.10.2020 14:00 Ljubić 2 : 2 Sutjeska
31.10.2020 14:00 Podrinje 1 : 1 Željezničar
31.10.2020 14:00 Dinamo 1945 1 : 1 1. Maj Ruma
31.10.2020 14:00 Mladost (NS) 6 : 1 Sloboda
31.10.2020 14:00 Feniks 1995 3 : 1 Sloga (Č)
31.10.2020 14:00 Radnički (Zr) 5 : 0 Dunav
31.10.2020 14:00 Bečej 1918 1 : 0 Hajduk 1912
31.10.2020 14:00 Radnički 1912 2 : 0 OFK Vršac
31.10.2020 14:00 Kozara 1 : 2 Omladinac
31.10.2020 13:30 Jedinstvo 3 : 1 GFK Sloboda
31.10.2020 13:30 Sloga 33 1 : 0 Mladi radnik 1926
31.10.2020 13:30 Budućnost Krušik 2014 4 : 1 Sušica
31.10.2020 13:30 Tutin 0 : 1 Trepča
31.10.2020 13:30 Takovo 0 : 2 Sloga (P)
31.10.2020 13:30 Smederevo 1924 4 : 0 Gruža
31.10.2020 13:30 Šumadija (A) 1 : 2 Budućnost (A)
31.10.2020 13:30 Radnički (O) 3 : 2 OFK Beograd
31.10.2020 11:00 Teleoptik 1 : 0 BASK
31.10.2020 13:30 BSK Borča 3 : 1 Crvena zvezda
31.10.2020 10:00 TEK Sloga 0 : 1 Sremčica
31.10.2020 11:00 GSP Polet Dorćol 2 : 2 Stepojevac Vaga
31.10.2020 13:30 Brodarac 3 : 0 Leštane
31.10.2020 13:30 Lokomotiva 1 : 4 Radnički (NB)
31.10.2020 10:00 Sinđelić 1 : 3 Studenski grad
31.10.2020 13:30 OFK Sinđelić 3 : 0 Vlasina
31.10.2020 13:30 Dunav 1 : 0 Radnički (S)
31.10.2020 13:30 Timok 1919 1 : 0 SFS Borac
31.10.2020 13:30 Pčinja 1 : 2 Budućnost (P)
31.10.2020 13:30 Trstenik PPT 1 : 2 OFK Topličanin
31.10.2020 13:30 Jedinstvo (P) 0 : 2 Car Konstantin
31.10.2020 13:30 Šumadija 1903 5 : 0 Goč
31.10.2020 13:30 Mokra Gora 1 : 1 Polet
31.10.2020 13:30 Omladinac 2 : 3 Radnik
31.10.2020 13:30 Morava (VP) 0 : 0 Pomoravlje
31.10.2020 13:30 VGSK 4 : 2 Sloboda
31.10.2020 13:30 Zvižd 1 : 1 Proleter Mihajlovac
31.10.2020 13:30 Karađorđe 1 : 0 Đerdap
31.10.2020 13:30 FAP 0 : 0 Prijevor
31.10.2020 13:30 Sloga (BB) 3 : 0 Crnokosa
31.10.2020 13:30 Ribnica 0 : 1 Sloga (B)
31.10.2020 13:30 Radnički (V) 2 : 1 Jedinstvo Vladimirci 1924
31.10.2020 14:00 Tekstilac 5 : 1 Obilić
31.10.2020 14:00 Krila Krajine 2 : 0 Tavankut
31.10.2020 14:00 Njegoš 2 : 0 Radnički (S)
31.10.2020 14:00 Bajša 8 : 0 Crvenka
31.10.2020 14:00 Vojvodina (T) 1 : 1 OFK Vrbas
31.10.2020 14:00 Radnički (S) 2 : 1 Crvena zvezda
31.10.2020 14:00 Naftagas 6 : 0 Banat
31.10.2020 14:00 Begej 2 : 0 Budućnost
31.10.2020 14:00 Sloga 1 : 2 Jedinstvo (BK)
31.10.2020 14:00 Jedinstvo (V) 1 : 1 Mladost
31.10.2020 14:00 OFK Kikinda 1909 5 : 2 Proleter
31.10.2020 14:00 Sloga (T) 3 : 1 Sloboda
31.10.2020 14:00 Crvena Zvezda 1 : 1 Cement
31.10.2020 14:00 Sloga (E) 2 : 1 Sremac Vojka
31.10.2020 13:30 Sloga (D) 4 : 1 Temnić 1924
31.10.2020 13:30 Jedinstvo 1936 6 : 0 Moravac 2015
31.10.2020 13:30 Brodoremont 3 : 1 OFK Slatina
31.10.2020 13:30 Balkanski 3 : 2 Hajduk Veljko
31.10.2020 13:30 OFK Knjaz 1 : 2 BSK
31.10.2020 13:30 Bor 1919 1 : 0 Rajko Mitić
31.10.2020 13:30 OFK Napredak 1929 1 : 3 Jedinstvo (GM)
31.10.2020 13:30 Gracko 2 : 2 Sloga
31.10.2020 13:30 Nebeski Andjeli 1 : 0 Budućnost
31.10.2020 11:00 Milutinac 0 : 1 Torlak
31.10.2020 13:30 Šumadija 1 : 3 Srem
31.10.2020 13:30 Turbina 1 : 2 Vinča
31.10.2020 13:30 Midžor 0 : 1 Graničar
31.10.2020 13:30 Ozren 3 : 1 Rudar Vrška Čuka
31.10.2020 13:30 Rtanj 3 : 0 Rudar (P)
31.10.2020 13:30 Čitluk 1 : 3 Gornji Stepoš
31.10.2020 13:30 Železničar 1 : 3 GFK Sloven
31.10.2020 13:30 Radnički 2 : 0 Ljukovo
31.10.2020 13:30 Partizan 3 : 0 Hajduk (B)
31.10.2020 13:30 Partizan (U) 0 : 1 Spartak 1911
31.10.2020 13:30 Borac (BG) 2 : 1 Polet
31.10.2020 13:30 Sloga 1 : 1 Proleter (Nj)
31.10.2020 13:30 AFK 5 : 0 Eđšeg
31.10.2020 13:30 Proleter (RS) 4 : 1 Budućnost
31.10.2020 13:30 Mladost (L) 2 : 2 Polet
31.10.2020 13:30 Delija 3 : 3 Mladost (BD)
31.10.2020 13:30 Borac (P) 1 : 2 Prvi srpski ustanak
31.10.2020 13:30 Borac (O) 5 : 0 Balkan Mirijevo
31.10.2020 13:00 Rakovica 2 : 0 DIF
31.10.2020 13:30 Mladost 1 : 0 Barajevo
31.10.2020 14:00 Veternik 4 : 0 Omladinac
31.10.2020 14:00 Slavija 1 : 1 OFK Futog
31.10.2020 13:30 Zlot 3 : 2 Blizna
31.10.2020 13:30 Rudna Glava 9 : 0 Krivelj
31.10.2020 13:30 Šarbanovac 5 : 1 Radnički
31.10.2020 14:00 Kolonija 1 : 3 Kutlovo
31.10.2020 13:30 Rudar 2001 2 : 0 Trgovački
31.10.2020 13:30 Svrljig 4 : 1 Elid
31.10.2020 13:30 Taskovići 4 : 5 Jastrebac
31.10.2020 14:00 Mladi radnik 1925 1 : 6 Rudar
31.10.2020 13:30 OFK Brđanac 1 : 0 Pambukovica
31.10.2020 13:30 Strmovo 1968 1 : 0 Tvrdojevac
31.10.2020 13:30 Radnik 2 : 2 OFK Jabučje
31.10.2020 13:30 Vladimir Durković 3 : 2 Dragoš
31.10.2020 13:30 Zadrugar 0 : 4 Zvezda
31.10.2020 14:00 Gučevo 1929 3 : 2 Vidojevica
31.10.2020 14:00 Cer (PE) 5 : 1 Sloga (KR)
31.10.2020 13:30 Mladost (S) 0 : 9 Trnovac
31.10.2020 13:30 Garevina 4 : 1 Omladinac (P)
31.10.2020 13:30 Beli Orlovi 2 : 2 Poljoprivrednik
31.10.2020 13:30 Stari Trstenik 3 : 4 Župski biseri
31.10.2020 13:30 Jezero 3 : 0 Vinogradar
31.10.2020 13:30 Dunav 3 : 1 Borac (VG)
31.10.2020 Omladinac-Šumadinac (V) 2 : 3 BSK
31.10.2020 14:00 Železničar 2 : 3 OFK Hajduk
31.10.2020 14:00 Slanobarac 3 : 6 Proleter
31.10.2020 14:00 Bogutovačka Banja 4 : 2 Miločajac
31.10.2020 14:00 Sloga Obrva 1 : 3 Progorelica
31.10.2020 13:30 Polet S.D. 2 : 1 Zadrugar 1947
31.10.2020 13:30 Bata Bulić 3 : 1 Jedinstvo (K)
31.10.2020 13:30 Rade Milošević 3 : 2 Krilaš
31.10.2020 13:30 Radnički 2 : 0 Rudar (P)
31.10.2020 13:30 Sinđelić 0 : 3 Napredak (Sv)
31.10.2020 13:30 Rudar (S) 6 : 0 Jasenovo
31.10.2020 13:30 OFK Batinac 5 : 1 Šumadija
31.10.2020 13:30 Zenit 1 : 3 Sloboda
31.10.2020 13:30 GFK Tabane 2 : 0 Jedinstvo
31.10.2020 13:30 Kupinovac 2 : 2 Mladost (T)
31.10.2020 13:30 Pobednik 3 : 0 Sloga
31.10.2020 13:30 Crvena Jabuka 0 : 4 Proleter
31.10.2020 13:30 Kalenić 1 : 1 Omladinac
31.10.2020 13:30 Rudar 1 : 2 Ratkovac
31.10.2020 13:30 Rajac 2 : 0 Rakac Stave
31.10.2020 13:30 Junior Novo Naselje 2 : 1 Komanice
31.10.2020 13:30 Turekovac 2 : 6 Radnički
31.10.2020 13:30 Borac 1 : 2 Polet (R)
31.10.2020 13:30 Potisje 0 : 1 Bačka
31.10.2020 13:30 Horgoš 1911 2 : 0 Jedinstvo
31.10.2020 13:30 Vučak 3 : 1 Lunjevac
31.10.2020 13:30 Kolarac 2 : 2 Landol
31.10.2020 13:30 Petrijevac 1 : 3 Badljevica
31.10.2020 13:30 Vožd 2020 1 : 2 Omladinac
31.10.2020 13:30 Stari Hrast 2018 9 : 0 OFK Slavija
31.10.2020 13:30 Jezava 4 : 0 Proleter 1947
31.10.2020 13:30 Vrbovac 1 : 0 Skobalj
31.10.2020 14:00 Belpos 0 : 5 Verko
31.10.2020 13:30 Mladost 1 : 5 Palilulac
31.10.2020 13:30 Rtanj 4 : 2 Sloga
31.10.2020 13:30 Jedinstvo Stević 4 : 2 Omladinac 1927
31.10.2020 13:30 Soko 3 : 0 Proleter
31.10.2020 13:30 Šumadija 3 : 0 Lunjevica
31.10.2020 13:30 Velereč 94 7 : 3 Takovski Ustanak
31.10.2020 13:30 Šilopaj 1 : 3 Omladinac
31.10.2020 13:30 FC Stella Rossa 1 : 1 Jablanica
31.10.2020 13:30 Brezak 1 : 2 Semedraž
31.10.2020 14:00 Azbukovica 2 : 4 Hajduk
31.10.2020 14:00 Šabac Sunrise 6 : 0 Premijer
31.10.2020 14:00 Milicionar 4 : 0 Petlovača
31.10.2020 14:00 Budućnost (DO) 2 : 1 Omladinac 2013 (SL)
31.10.2020 Glavaš 5 : 0 Udarnik
31.10.2020 14:00 Jastrebac 1979 6 : 1 Balajnac
31.10.2020 13:30 Pepeljevac 1947 1 : 2 Borac
31.10.2020 13:30 Makrešane 1 : 4 Zmajevac
31.10.2020 14:00 Radnik 8 : 1 BSK Buljane
31.10.2020 14:00 Borac 1950 4 : 3 ISK Izvor
31.10.2020 14:00 Hajduk 2 : 1 Jedinstvo
31.10.2020 14:00 Moravac 2 : 2 Budućnost
31.10.2020 13:30 GFK Strelište 7 : 0 Oniks
31.10.2020 13:30 OFK Dragoševac 1 : 3 Mladi radnik
31.10.2020 13:30 Napredak 1927 0 : 1 Radnik (S)
31.10.2020 13:30 Stig (C) 3 : 0 Crni Vitez
31.10.2020 13:30 Janošik 3 : 2 Naša Krajina
31.10.2020 13:30 Solunac 3 : 8 Gaj
31.10.2020 13:30 Rapid 1 : 1 Vladimirovac
31.10.2020 13:30 Vojvodina 3 : 3 Mladost (VG)
31.10.2020 13:30 Sloga 3 : 2 Banatul
31.10.2020 13:30 Budućnost MI 5 : 1 Junkovac
31.10.2020 13:30 Napredak 3 : 0 Udarnik 2015
31.10.2020 13:30 Burovac 2 : 6 Vukan
31.10.2020 13:30 Soko 6 : 1 Omladinac
31.10.2020 13:30 Rudar 1947 1 : 0 Melnica
31.10.2020 13:30 BSK 1 : 6 Radnik
31.10.2020 13:30 ŠFU Derbi 2016 3 : 1 Rudar 1973
31.10.2020 14:00 Polet 5 : 1 Grivac
31.10.2020 14:00 Kotlenik 1 : 2 Mladost
31.10.2020 14:30 Dumača 7 : 0 Bojić
31.10.2020 13:30 Osanica 3 : 1 Vukovac 98
31.10.2020 13:30 Selište 0 : 2 Vrelo 1971
31.10.2020 13:30 Mladost (K) 3 : 0 Laznica
31.10.2020 13:30 Luk Kompenzatori 5 : 2 Sloga
31.10.2020 Crvena zvezda : Mladost
31.10.2020 Šumadinac : Lepenica
31.10.2020 17:00 OFK Titograd 0 : 2 Rudar
31.10.2020 15:00 Podgorica 1 : 3 OFK Petrovac
31.10.2020 16:00 Sutjeska 0 : 1 Budućnost
31.10.2020 18:00 Dečić 2 : 0 Iskra
31.10.2020 16:00 Zeta 1 : 0 Jezero
31.10.2020 13:30 Grbalj 1 : 1 Jedinstvo
31.10.2020 13:30 Berane 2 : 1 Kom
31.10.2020 13:30 Bokelj 3 : 2 Arsenal
31.10.2020 13:30 Mornar 0 : 0 Igalo
31.10.2020 13:30 Drezga 3 : 0 Ibar
31.10.2020 21:00 Nantes 0 : 3 PSG
31.10.2020 17:00 Rennes 2 : 1 Brest
31.10.2020 18:30 Borussia M'gladbach 1 : 0 RB Leipzig
31.10.2020 15:30 Eintracht Frankfurt 1 : 1 Werder
31.10.2020 15:30 Köln 1 : 2 Bayern
31.10.2020 15:30 Augsburg 3 : 1 Mainz 05
31.10.2020 15:30 Arminia 0 : 2 Borussia Dortmund
31.10.2020 16:00 Burnley 0 : 3 Chelsea
31.10.2020 18:30 Liverpool 2 : 1 West Ham United
31.10.2020 13:30 Sheffield United 0 : 1 Manchester City
31.10.2020 21:00 Deportivo Alavés 1 : 1 Barcelona
31.10.2020 16:15 Athletic Club 2 : 1 Sevilla
31.10.2020 18:30 Osasuna 1 : 3 Atletico Madrid
31.10.2020 14:00 Real Madrid 4 : 1 Huesca
31.10.2020 20:45 Bologna 3 : 2 Cagliari
31.10.2020 15:00 Crotone 1 : 2 Atalanta
31.10.2020 18:00 Internazionale 2 : 2 Parma
31.10.2020 15:30 Zemun 1 : 1 TSC
31.10.2020 14:00 Mašinac Trejs 1 : 0 Kolubara
31.10.2020 14:00 Radnički 1923 1 : 1 Požarevac
31.10.2020 Kolibri : Topličanin
31.10.2020 Jagodina : SUŽF Stol
31.10.2020 Levač 8 : 0 Knjaževac 2015
31.10.2020 Morava 5 : 0 Rudar 1974
31.10.2020 10:00 RFK Novi Sad 1921 0 : 3 Vojvodina
31.10.2020 13:00 Internacional 4 : 0 Radnički 1923
31.10.2020 11:00 Mladost (L) 1 : 0 Spartak ŽK
31.10.2020 10:00 Vojvodina 2 : 0 Železničar
31.10.2020 10:00 Kabel 3 : 1 Petar Puača
31.10.2020 12:00 RFK Novi Sad 1921 2 : 2 Hajduk 1912
31.10.2020 10:00 Tisa Njerš 4 : 3 Petrika
31.10.2020 13:30 Sloboda (Č) 1 : 2 Radnički (V)
31.10.2020 13:30 Mačva 8 : 1 Loznica
31.10.2020 13:30 Novi Pazar 0 : 2 Sloga (P)
31.10.2020 13:30 OFK Lugomir 2 : 1 OFK Sinđelić
31.10.2020 10:00 Timok 1919 2 : 0 OFK Topličanin
31.10.2020 13:00 Radnik 0 : 6 Real
31.10.2020 11:00 Kopernikus Želežničar 3 : 0 Jedinstvo (P)
31.10.2020 11:00 Napredak 1 : 9 Smederevo 1924
31.10.2020 09:00 OFK Žarkovo 2 : 2 Torlak
31.10.2020 14:00 Železnik 1930 0 : 1 Brodarac
31.10.2020 12:30 Jedinstvo 1 : 3 Novi Beograd
31.10.2020 10:30 Budućnost 3 : 1 IM Rakovica
31.10.2020 11:30 Leštane 1 : 2 Internacional B
31.10.2020 11:00 Siti Sport Klub 2 : 0 Poštar 1930
31.10.2020 12:00 Rojkovac 3 : 2 Boleč
31.10.2020 10:00 Dunav 1 : 7 Zvezdara
31.10.2020 15:00 Jošanica 1 : 3 Korićani
31.10.2020 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Radnički 1923
31.10.2020 11:00 Spartak 0 : 5 OFK Divci
31.10.2020 09:00 Lokomotiva 2 : 1 Radnički (O)
31.10.2020 11:00 OFK Vršac 2 : 0 Čukarički
31.10.2020 14:00 Teleoptik 1 : 0 RFK Grafičar
31.10.2020 13:00 Mladost (L) 1 : 1 Spartak ŽK
31.10.2020 Radnički (O) 1 : 3 Kolubara
31.10.2020 Sinđelić 1 : 3 Radnički (NB)
31.10.2020 BSK 1925 0 : 4 Voždovac
31.10.2020 Lokomotiva 2 : 0 011
31.10.2020 Bežanija 1 : 3 OLE
31.10.2020 DIF 1 : 2 Studenski grad
31.10.2020 OFK Beograd 2 : 1 BSK Borča
31.10.2020 Ada 0 : 1 IMT
31.10.2020 12:00 Vojvodina 6 : 0 Železničar
31.10.2020 12:00 Kabel 3 : 1 Petar Puača
31.10.2020 10:00 RFK Novi Sad 1921 7 : 2 Hajduk 1912
31.10.2020 12:00 Tisa Njerš 0 : 4 Petrika
31.10.2020 13:30 Smederevo 1924 0 : 3 Jedinstvo (Ub)
31.10.2020 13:30 Savacijum 2 : 1 Loznica
31.10.2020 13:30 Novi Pazar 5 : 0 Sloga (P)
31.10.2020 14:00 Radnički (N) 5 : 2 Radnik
31.10.2020 11:00 Vlasina 1 : 0 GFK Dubočica
31.10.2020 10:00 SFS Borac 2 : 0 Timočanin
31.10.2020 11:00 Trayal 1 : 4 OFK Radnički
31.10.2020 14:00 Real 0 : 6 GFK Jagodina
31.10.2020 14:00 Poštar 1930 0 : 7 BASK
31.10.2020 11:00 Vinča 0 : 1 Jedinstvo
31.10.2020 09:00 Balkan 2 : 1 Palilulac
31.10.2020 14:00 OFK Mladenovac : Radnički (R)
31.10.2020 Radnički Stobex 3 : 2 Antimon
31.10.2020 Rađevac 2 : 0 Drina
31.10.2020 Podrinje 0 : 3 Borac
31.10.2020 Sloga 6 : 6 Loznica B
31.10.2020 SASK 6 : 4 Mladi borac
31.10.2020 11:00 Sloga (L) 3 : 0 Sloga (M)
31.10.2020 Crvena zvezda 11 : 0 OFK Obilić
31.10.2020 Jedinstvo (R) 4 : 0 Petar Puača
31.10.2020 10:00 Tatra 0 : 2 Sofeks
31.10.2020 TSK 3 : 0 Borac (NS)
31.10.2020 00:00 Mladost (BJ) 3 : 1 Proleter
31.10.2020 10:00 Proleter (NJ) 2 : 1 Proleter (RS)
31.10.2020 10:00 Tsc 1913 1 : 9 Obilić
31.10.2020 12:30 Budućnost 1 : 3 Vrčin
31.10.2020 14:00 Kovačevac 1956 6 : 2 Zabrežje
31.10.2020 11:00 OFK Senjak 3 : 0 Ribnica
31.10.2020 11:00 Sloga 0 : 5 Šabac Sunrise
31.10.2020 12:00 Železničar 0 : 2 Mačva 1929
31.10.2020 011 : BSK Borča
31.10.2020 Radnički (NB) : Rad
31.10.2020 Brodarac : Voždovac
31.10.2020 Lokomotiva : Teleoptik
31.10.2020 Sinđelić : Čukarički
31.10.2020 OFK Beograd : OLE
31.10.2020 13:30 AF Duljaj 8 : 1 Petlić SD 2006
31.10.2020 13:30 Đerdap 3 : 0 Železničar (P)
31.10.2020 10:00 Smederevo 1924 0 : 4 Cepelin 026
31.10.2020 13:30 RSK 1 : 9 Plana
31.10.2020 13:30 Šumadija (A) 2 : 3 Mladi radnik 1926
31.10.2020 13:30 Sloga 33 1 : 2 VGSK
31.10.2020 13:30 Soko 2015 1 : 3 OPK Rudar 1933
31.10.2020 11:00 Kiker 0 : 1 Bubamara
31.10.2020 11:00 Sloga (K) 5 : 0 Rudar
31.10.2020 11:00 Kosmet 2 : 3 Novi Pazar
31.10.2020 11:00 Bane 1931 0 : 3 Apolon
31.10.2020 11:00 Sport Klub 99 4 : 3 Apolon 4
31.10.2020 11:00 AF AS Novi Pazar 2 : 1 Šumadija 1903
31.10.2020 10:00 ŽAK Sombor 0 : 3 TSC
31.10.2020 12:00 Proleter 2006 3 : 1 Akademija Bambi
31.10.2020 10:00 Bečkerek 023 2 : 5 One team
31.10.2020 12:00 Prof. Bolesnikov 0 : 3 GFK Sloven
31.10.2020 10:00 Jedinstvo (SP) 0 : 3 Radnički (SM)
31.10.2020 10:00 Inđija 2 : 1 RFK Novi Sad 1921
31.10.2020 10:00 Mladi radnik 1940 5 : 0 Proleter Mihajlovac
31.10.2020 Sloboda 4 : 2 Mladost 1948
31.10.2020 Železničar Kusadak 0 : 3 Udarnik
31.10.2020 11:00 Cerovac 2013 4 : 3 Bresje Superior
31.10.2020 Osipaonica 0 : 5 AF Djokić
31.10.2020 10:00 Bačinac 1 : 3 Podunavac
31.10.2020 10:00 Jasenica 2017 8 : 0 Budućnost
31.10.2020 Karaš 0 : 4 Budućnost
31.10.2020 Ševac 2 : 2 Potporanj
31.10.2020 OFK Plandište 2 : 2 BAK
31.10.2020 10:00 Zadrugar 1 : 3 Železničar
31.10.2020 10:00 Drina 1 : 4 Loznica
31.10.2020 10:00 Fenix 4 : 1 Mačva 1929
31.10.2020 10:00 Savacium 0 : 0 Mačva
31.10.2020 10:00 Šabac Sunrise 1 : 0 Rađevac
31.10.2020 10:00 Omladinac 2014 2 : 0 Jedinstvo
31.10.2020 10:00 Budućnost-Krušik 2014 1 : 1 Senjak
31.10.2020 15:00 Voja Gačić 5 : 1 Proleter
31.10.2020 14:00 OFK Vršac 0 : 1 Železničar
31.10.2020 10:00 Radnički 1 : 4 Kolubara
31.10.2020 10:00 OFK Budućnost 2 : 3 TEK Sloga
31.10.2020 11:00 OFK Borac 2 : 3 Borac
31.10.2020 10:00 CFK 2 : 1 Bajša
31.10.2020 11:00 Spartak ŽK 8 : 1 Vinogradar
31.10.2020 12:00 Arena Su 4 : 2 Čantavir
31.10.2020 11:00 Subotica 5 : 4 Radnički 1905
31.10.2020 11:00 Novi Pazar 5 : 4 Tutin
31.10.2020 11:00 Novi Pazar B 4 : 3 Granit
31.10.2020 11:00 Koštam Polje 3 : 4 OFK Ras
31.10.2020 11:00 AF AS Novi Pazar 0 : 1 Pazar Juniors
31.10.2020 11:30 Sport Klub 99 3 : 1 Rudar
31.10.2020 Teleoptik 3 : 5 Voždovac
31.10.2020 10:00 Jedinstvo 1 : 1 BSK 1925
31.10.2020 11:00 Rakovica 1 : 3 OLE
31.10.2020 14:00 Sinđelić 4 : 1 BSK
31.10.2020 14:30 Budućnost 0 : 1 Bežanija
31.10.2020 10:00 Resnik : BASK
31.10.2020 14:00 Sremcica 2 : 2 Karioke
31.10.2020 Hajduk : Mladenovac
31.10.2020 Poštar 1930 : Kosmaj
31.10.2020 Boleč : Balkan
31.10.2020 Dunavac : Zvezdara
31.10.2020 10:00 Napredak 4 : 3 Mladost (T)
31.10.2020 10:00 Bačka 0 : 3 Srbobran
31.10.2020 10:00 Njegoš 6 : 1 Budućnost
31.10.2020 10:00 Eđšeg 1 : 1 Obilić
31.10.2020 10:00 Mačva 13 : 1 Radnički
31.10.2020 09:30 POFK Savacium 1 : 2 Jedinstvo 1945
31.10.2020 13:30 Radnički 1923 4 : 1 Kraljica Marija
31.10.2020 13:30 Mačva 10 : 2 Požega
31.10.2020 13:30 Požarevac 3 : 1 Jedinstvo
31.10.2020 13:30 Plana 0 : 1 Karađorđe
31.10.2020 09:30 Nova Kolonija : Spartak
31.10.2020 11:00 Lehel 2019 1 : 0 Moskva
31.10.2020 TSC : Vojvodina
31.10.2020 11:00 Voja Gačić 5 : 1 Stajićevo 2017
31.10.2020 GFK Jagodina 6 : 0 Timok 1919
31.10.2020 Radnički (S) 0 : 2 OFK Paraćin
31.10.2020 Radnički Niš 2 7 : 2 Trayal Knez Lazar
31.10.2020 Kopernikus Železničar : OFK Radnički
31.10.2020 Radnik 0 : 7 Radnički (P)
31.10.2020 Radnički (N) 5 : 3 OFK Šampion
31.10.2020 Duel Juniors 2 8 : 0 Knjaževac
31.10.2020 Lider MGM 2 : 5 Real Niš
31.10.2020 Duel Juniors 4 : 3 GFK Dubočica
31.10.2020 09:00 Milutinac 0 : 2 Čukarički B
31.10.2020 09:00 Bežanija 4 : 0 Srem
31.10.2020 09:00 Budućnost 1 : 1 GSP Polet
31.10.2020 09:00 IMT 5 : 1 Sinđelić
31.10.2020 13:00 Budućnost 2 : 3 Lazarevac
31.10.2020 10:00 Mladost (C) 0 : 5 Akademija fudbala
31.10.2020 12:00 Mladost (B) 5 : 1 Šumadija
31.10.2020 09:30 Spartak ŽK '09 3 : 0 Vinogradar
31.10.2020 09:30 Arena SU 1 : 1 Spartak ŽK '08
31.10.2020 09:30 Subotica 1 : 4 AFK
31.10.2020 10:00 Tisa Njerš 1 : 2 Bačka
31.10.2020 10:00 OFK Ras 8 : 3 Pazar Juniors B
31.10.2020 10:30 AF Popović 2 : 6 Jedinstvo 2017
31.10.2020 11:00 Bane 1931 - 2 3 : 1 Tutin
31.10.2020 10:00 OFK National 2 : 7 Kosmet
31.10.2020 10:00 Bane 1931 1 : 2 Pazar Juniors '01
31.10.2020 10:00 Jošanica 1 : 5 Sport Club 99
31.10.2020 10:30 OFK Vlada Dimitrijević 2 : 6 AF AS Novi Pazar
31.10.2020 Mladost 0 : 3 Mačva 1929
31.10.2020 OFK Majur 0 : 10 Šabac Sunrise 2
31.10.2020 10:00 Mladi borac 0 : 9 Mačva 2
31.10.2020 12:00 Fenix 1 11 : 1 Fenix 2
31.10.2020 13:00 Mačva 1 9 : 1 Tika taka
31.10.2020 10:00 POFK Čivija 0 : 8 OFK Atletiko
31.10.2020 09:00 Crvena zvezda 3 : 0 Lokomotiva
31.10.2020 10:00 Voždovac 7 : 0 BSK 1925
31.10.2020 10:30 Rad 3 : 1 OFK Žarkovo
31.10.2020 11:00 Obrenovac 1905 3 : 5 Zemun

Košarka

31.10.2020 17:00 Dynamic 85 : 87 OKK Novi Pazar
31.10.2020 19:00 Napredak 73 : 64 Vršac
31.10.2020 19:00 Sloboda 76 : 90 Tamiš
31.10.2020 19:30 Metalac 80 : 89 Zlatibor
31.10.2020 20:00 Igokea 90 : 84 Partizan NIS
31.10.2020 18:00 Mornar 80 : 73 Mega Soccerbet
31.10.2020 14:30 Borac 104 : 72 Vrbas
31.10.2020 16:00 Proleter 66 : 63 BKK Radnički
31.10.2020 14:30 Slodes 68 : 74 Beovuk 72
31.10.2020 21:00 Star 79 : 61 Sveti Đorđe
31.10.2020 15:00 Konstantin 69 : 66 Zdravlje Leskovac
31.10.2020 21:00 Železničar 92 : 79 Mladost
31.10.2020 18:00 Bor RTB 65 : 74 Fair Play
31.10.2020 18:00 Napredak Junior 67 : 68 Klik
31.10.2020 13:15 Actavis Academy 72 : 63 Dimitrovgrad
31.10.2020 Niš : Tim 7
31.10.2020 20:00 Rudar 1903 79 : 72 Topličanin
31.10.2020 12:30 Marinos 72 : 51 Rtanj
31.10.2020 Radnik : Tim 7
31.10.2020 19:00 Hajduk 84 : 74 Futog
31.10.2020 19:00 Dunav 2014 61 : 69 Stara Pazova
31.10.2020 17:00 Nova Pazova 88 : 79 Velika Kikinda
31.10.2020 20:00 Svilajnac 108 : 88 Smederevo 1953
31.10.2020 18:30 Radnički 1950 90 : 82 Sloga Elite
31.10.2020 20:00 Ivanjica 73 : 79 Zlatar
31.10.2020 13:30 M015 84 : 57 Priboj
31.10.2020 19:00 Loznica 89 : 79 Crnokosa
31.10.2020 Žarkovo : Vizura
31.10.2020 Zemun : Astra
31.10.2020 17:00 Osečina 80 : 75 Šabac
31.10.2020 20:00 Radnički 106 : 49 Apač
31.10.2020 12:00 Mladost 106 : 29 Play off
31.10.2020 18:00 Morava 97 : 71 Sloga (P)
31.10.2020 17:20 Mondo Basket 64 : 61 Eko Sport
31.10.2020 16:20 Ras 78 : 55 Barajevo Bambi
31.10.2020 18:30 ABBA 93 : 88 AS Basket
31.10.2020 12:30 Surčin 59 : 76 IBC
31.10.2020 16:00 Kuršumlija 93 : 49 Trijumf
31.10.2020 17:00 Knjaževac 84 : 72 Hisar
31.10.2020 17:00 OKK Sokobanja 94 : 77 Hajduk Veljko
31.10.2020 15:00 Senta 58 : 95 Bagljaš
31.10.2020 18:00 Beočin 87 : 65 Sivac
31.10.2020 15:00 Akademik 81 : 72 Roling
31.10.2020 16:30 OKK Spartak 83 : 70 Marina
31.10.2020 12:30 Basketball Stars 77 : 83 Petrovgrad
31.10.2020 18:00 Karađorđevo 69 : 100 Srbobran
31.10.2020 18:00 Šimanovci 79 : 72 Partizan
31.10.2020 18:00 Virtus Basket 74 : 78 Radnički
31.10.2020 19:00 Jedinstvo 85 : 61 Neolit
31.10.2020 16:45 Sloga (PM) 67 : 76 Ćuprija
31.10.2020 17:00 Sloga (B) 75 : 78 Sloga (D)
31.10.2020 19:30 Polet 77 : 57 Goč
31.10.2020 19:00 Student 83 : 58 Partizan 1953
31.10.2020 18:00 Vojvodina 021 82 : 50 Duga
31.10.2020 17:00 Vrbas Medela 74 : 60 SPD Radnički
31.10.2020 18:00 Spartak 72 : 84 Novosadska ŽKA
31.10.2020 19:00 Radnički (B) 64 : 86 Topolčanka
31.10.2020 17:00 Vršac 76 : 63 Proleter
31.10.2020 14:00 Sistem 2000 63 : 74 Karaburma
31.10.2020 18:00 Stara Pazova 103 : 28 Vojvodina 021- 2
31.10.2020 12:30 Železničar 27 : 60 Lim
31.10.2020 15:00 I Come To Play Budućnost 50 : 89 Marinos
31.10.2020 13:30 SPD Radnički 86 : 53 Sloboda
31.10.2020 12:30 Konstantin 59 : 82 Mega Soccerbet
31.10.2020 15:30 Star 63 : 85 Partizan NIS
31.10.2020 12:00 Sloga 64 : 102 Borac
31.10.2020 12:00 Crvena zvezda Kombank 95 : 44 Ras
31.10.2020 12:00 Partizan 1953 62 : 71 SPD Radnički
31.10.2020 14:00 Radivoj Korać 104 : 40 Hisar

Odbojka

31.10.2020 17:00 Novi Pazar 3 : 1 Borac (S)
31.10.2020 19:00 Ribnica 3 : 0 Radnički
31.10.2020 19:00 VGSK 2 : 3 Spartak (LJ)
31.10.2020 16:00 VA 014 Bauwesen 0 : 3 Karađorđe
31.10.2020 15:00 Loznica 3 : 2 Šumadija
31.10.2020 17:00 Bečej 1 : 3 Banat
31.10.2020 20:00 Bavanište 1 : 3 Topličanin
31.10.2020 Futog : Vojvodina NS Seme2
31.10.2020 19:00 Gračac 3 : 0 Napredak 037
31.10.2020 15:00 Kosovska Mitrovica 2 3 : 0 Partizan
31.10.2020 19:00 FAP Livnica 3 : 0 Rudar
31.10.2020 17:30 Desetka 3 : 0 Niš 2
31.10.2020 20:00 Vranje 3 : 1 Pirot
31.10.2020 20:00 Hajduk Veljko 2 : 3 Jagodina
31.10.2020 13:45 Roda 0 : 3 Mladi radnik 2
31.10.2020 16:00 Fortuna Plus 3 : 0 Karađorđe 2
31.10.2020 16:45 As 3 : 1 Crnjanski
31.10.2020 18:00 Partizan 3 : 0 Stražilovo
31.10.2020 17:00 Srem Iton 3 : 1 Vest
31.10.2020 12:30 Hajduk Veljko 2 1 : 3 Timok
31.10.2020 10:00 Ozren 0 : 3 Dunav Stars
31.10.2020 18:00 Klek Srbijašume 2 3 : 1 Stražilovo
31.10.2020 14:00 Botafogo 0 : 3 Sloven
31.10.2020 18:00 Maglić 1953 3 : 1 Novi Sad 2
31.10.2020 18:00 Vrbas 0 : 3 Hajduk
31.10.2020 19:00 Mladost (T) 3 : 0 Dunav Voley 2
31.10.2020 19:00 Klek 3 : 0 Beograd
31.10.2020 18:00 Ub 3 : 1 TENT
31.10.2020 17:00 Srbijanka 014 3 : 0 Jedinstvo
31.10.2020 15:30 Radnički Blasters 3 : 0 Vranje
31.10.2020 18:00 Omladinac 3 : 1 Smederevo
31.10.2020 18:00 Panonija 3 : 1 FOK
31.10.2020 Valjevo : Smeč 5
31.10.2020 Radnički (K) : Zaječar
31.10.2020 18:00 Ruma 0 : 3 Crno Bele 011
31.10.2020 17:00 Ivanjica 0 : 3 Zlatibor
31.10.2020 17:30 Gimnazijalac 0 : 3 AS Batajnica
31.10.2020 15:00 Desetka 2 : 3 Stampedo
31.10.2020 17:00 Vlasina 0 : 3 Milenijum
31.10.2020 17:00 Panda 3 : 0 Pusta Reka
31.10.2020 17:00 Sokolica 0 : 3 Mokra Gora
31.10.2020 15:00 Napredak 037 0 : 3 Borac
31.10.2020 15:00 Tehničar 3 : 0 Raška
31.10.2020 16:00 Novi Pazar 3 : 0 Sloga 031
31.10.2020 17:00 Lazarevac 3 : 0 Proleter
31.10.2020 17:00 Futog 1 : 3 Štrand Volej
31.10.2020 13:30 Lavice 07 1 : 3 Srem 2
31.10.2020 18:00 Partizan 3 : 1 Bagljaš 023
31.10.2020 13:00 Slavija 1 : 3 NS Volej Team
31.10.2020 14:00 Knjaževac 2 0 : 3 Volejbor-Tim
31.10.2020 15:00 Hajduk Veljko 0 : 3 Pirot
31.10.2020 16:00 Merkur 3 : 0 SK Volej
31.10.2020 18:00 Blok aut 3 : 0 Grbić
31.10.2020 17:00 Mladost 3 : 0 Volejstars
31.10.2020 16:00 Elan Volej 2 : 3 Novi Sad 2
31.10.2020 17:00 Mladost 0 : 3 Dunav Volej
31.10.2020 13:00 Štrand Volej 2 3 : 1 Beočin
31.10.2020 16:00 Maks 0 : 3 Mladost 1979
31.10.2020 17:30 Apatin 3 : 0 Goks IN
31.10.2020 19:30 Elbraco Technoland CVS 3 : 0 Subotica
31.10.2020 17:00 Win Volley 0 : 3 Spartak 2
31.10.2020 15:00 Banat 1 : 3 Proleter
31.10.2020 17:00 Vršac 3 : 2 Hercegovina
31.10.2020 18:00 KI 0230 1 : 3 Kikinda

Rukomet

31.10.2020 18:00 Dubočica 54 25 : 23 Dinamo
31.10.2020 18:00 Kikinda Grindex 26 : 30 Proleter
31.10.2020 20:00 Novi Pazar 25 : 24 Radnički
31.10.2020 19:00 Rudar 27 : 29 Železničar 1949
31.10.2020 19:00 Šamot 65 27 : 32 Metaloplastika
31.10.2020 19:30 Jedinstvo 22 : 24 Jugović
31.10.2020 16:30 Inđija 34 : 24 Vrbas Petrol
31.10.2020 18:00 Bela Palanka 31 : 38 Kuršumlija
31.10.2020 18:00 Topličanin 19 : 26 Hajduk Veljko
31.10.2020 19:00 Jastrebac 27 : 23 Metalac
31.10.2020 18:00 Hercegovina 28 : 26 Potisje Pleteks
31.10.2020 18:00 PKB 24 : 27 RSU Akademija Lečić
31.10.2020 17:30 Sinđelić 21 : 20 Rekreativo
31.10.2020 11:30 Nišava 30 : 25 Niška Banja
31.10.2020 17:00 Lokomotiva 41 : 29 Rudar 2
31.10.2020 18:00 Smederevo 2 25 : 42 Karađorđe
31.10.2020 19:30 Sloga 47 : 21 Osipaonica
31.10.2020 16:00 Naftagas 29 : 38 Slavija
31.10.2020 16:00 Prigrevica 38 : 26 Dalmatinac
31.10.2020 15:30 ŽSK 1955 24 : 24 Vojvoda Stepa
31.10.2020 19:00 Budućnost 43 : 28 Sombor
31.10.2020 20:00 Radnički 28 : 28 ORK Pančevo
31.10.2020 17:00 Mačva 2 25 : 25 Gučevo
31.10.2020 19:00 Sivac 69/2 29 : 26 Kljajićevo
31.10.2020 14:30 Srem (SM) 37 : 28 Hajduk
31.10.2020 18:00 Naisa 30 : 19 Bekament BB
31.10.2020 19:00 Vojvodina 23 : 24 Vrbas
31.10.2020 19:00 Železničar 17 : 24 Jagodina
31.10.2020 18:00 SPD Radnički 31 : 22 Zaječar 1949
31.10.2020 15:30 Kikinda 27 : 21 Topličanin
31.10.2020 19:30 Pančevo 34 : 29 Petrovaradin
31.10.2020 20:45 ORK Beograd 30 : 25 Junior
31.10.2020 20:00 Mladost (SC) 23 : 25 Temerin
31.10.2020 11:00 Sloven 25 : 21 Laki
31.10.2020 16:00 Medicinar 2 26 : 29 Radnički BG
31.10.2020 17:30 SU Hazena 32 : 27 Metalac 2015
31.10.2020 13:00 Radan 30 : 18 Vranje
31.10.2020 12:00 Naisa 2 21 : 27 Remesiana
31.10.2020 19:00 Rtanj 21 : 18 Bor - RTB 2
31.10.2020 10:30 Mladi radnik - 2 26 : 24 Požarevac
31.10.2020 18:00 Metalac AD 31 : 10 Napredak 12
31.10.2020 17:00 Košutnjak 16 : 33 Bekament BB - 2
31.10.2020 17:00 Sedmerac 21 : 33 Metalac
31.10.2020 14:00 Naftagas 29 : 11 Deronje
31.10.2020 18:30 Trijumf 17 : 28 Krule

Vaterpolo

31.10.2020 17:45 Zemun 4 : 10 BVK Crvena zvezda
31.10.2020 19:30 Vojvodina 12 : 10 Stari Grad
31.10.2020 20:00 Proleter 21 : 3 Palilula
31.10.2020 17:00 Sava 7 : 15 Dorćol

Futsal

31.10.2020 20:30 Zufo 10 : 1 Metalac Kolorado
31.10.2020 19:30 Raška 1 : 6 Kosjerić
31.10.2020 16:00 Viking 2 : 9 Indians 2013
31.10.2020 12:15 Student 10 : 0 Solunac
31.10.2020 19:20 Ekonomist 7 : 2 Intelektualac
31.10.2020 19:45 Akademac 8 : 4 Timok
31.10.2020 17:00 Temnić 3 : 4 Miners
31.10.2020 18:30 Lindoret 8 : 1 Zadrugar 2017

Ragbi 15

31.10.2020 18:00 Rad Mozzart 55 : 0 Vojvodina