05.06
17:30
1. Maj Ruma
Mladost (NS)
2
3
|
05.06.2021 17:30 | 1. Maj Ruma | 2 : 3 | Mladost (NS) | |||||
05.06
17:30
Tisa
Feniks 1995
2
0
|
05.06.2021 17:30 | Tisa | 2 : 0 | Feniks 1995 | |||||
05.06
17:30
Dinamo 1945
Radnički (Zr)
4
1
|
05.06.2021 17:30 | Dinamo 1945 | 4 : 1 | Radnički (Zr) | |||||
05.06
17:30
Borac
Bečej 1918
1
1
|
05.06.2021 17:30 | Borac | 1 : 1 | Bečej 1918 | |||||
05.06
17:30
Sloboda
Jedinstvo (SP)
2
2
|
05.06.2021 17:30 | Sloboda | 2 : 2 | Jedinstvo (SP) | |||||
05.06
17:30
Sloga (Č)
Radnički 1912
2
3
|
05.06.2021 17:30 | Sloga (Č) | 2 : 3 | Radnički 1912 | |||||
05.06
17:30
Dunav
Kozara
4
1
|
05.06.2021 17:30 | Dunav | 4 : 1 | Kozara | |||||
05.06
17:30
Hajduk 1912
Vojvodina 1928
1
2
|
05.06.2021 17:30 | Hajduk 1912 | 1 : 2 | Vojvodina 1928 | |||||
05.06
17:30
Bačka 1901
OFK Stari Grad
1
8
|
05.06.2021 17:30 | Bačka 1901 | 1 : 8 | OFK Stari Grad | |||||
05.06
17:30
OFK Vršac
Omladinac
2
2
|
05.06.2021 17:30 | OFK Vršac | 2 : 2 | Omladinac |
05.06
17:30
Železničar (L)
Sloga (P)
0
0
|
05.06.2021 17:30 | Železničar (L) | 0 : 0 | Sloga (P) |
05.06
17:00
Radnički (O)
Radnički (NB)
0
1
|
05.06.2021 17:00 | Radnički (O) | 0 : 1 | Radnički (NB) | |||||
05.06
17:00
Studentski grad
Leštane
3
3
|
05.06.2021 17:00 | Studentski grad | 3 : 3 | Leštane | |||||
05.06
17:00
Mladenovac
Stepojevac Vaga
0
1
|
05.06.2021 17:00 | Mladenovac | 0 : 1 | Stepojevac Vaga | |||||
05.06
17:00
Jedinstvo
Sremčica
1
1
|
05.06.2021 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Sremčica | |||||
05.06
17:00
Sinđelić
BSK 1925
4
0
|
05.06.2021 17:00 | Sinđelić | 4 : 0 | BSK 1925 | |||||
05.06
17:00
Lokomotiva
Crvena zvezda
3
0
|
05.06.2021 17:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
05.06
17:00
GSP Polet Dorćol
OFK Beograd
2
4
|
05.06.2021 17:00 | GSP Polet Dorćol | 2 : 4 | OFK Beograd | |||||
05.06
17:00
TEK Sloga
Teleoptik
4
1
|
05.06.2021 17:00 | TEK Sloga | 4 : 1 | Teleoptik | |||||
05.06
17:00
Zvezdara
BSK Borča
1
1
|
05.06.2021 17:00 | Zvezdara | 1 : 1 | BSK Borča |
05.06
17:30
Karađorđe
Sloga (B)
1
1
|
05.06.2021 17:30 | Karađorđe | 1 : 1 | Sloga (B) | |||||
05.06
17:30
VGSK
RSK
3
2
|
05.06.2021 17:30 | VGSK | 3 : 2 | RSK |
05.06
17:30
Obilić
Krila Krajine
0
5
|
05.06.2021 17:30 | Obilić | 0 : 5 | Krila Krajine | |||||
05.06
17:30
Mladost (BP)
Mladost (T)
1
1
|
05.06.2021 17:30 | Mladost (BP) | 1 : 1 | Mladost (T) | |||||
05.06
17:30
Tekstilac
Njegoš
3
1
|
05.06.2021 17:30 | Tekstilac | 3 : 1 | Njegoš | |||||
05.06
17:30
Mladost APA
Bačka (P)
1
1
|
05.06.2021 17:30 | Mladost APA | 1 : 1 | Bačka (P) | |||||
05.06
17:30
Tavankut
Hercegovac
2
1
|
05.06.2021 17:30 | Tavankut | 2 : 1 | Hercegovac | |||||
05.06
17:30
ČSK Pivara
Bajša
1
4
|
05.06.2021 17:30 | ČSK Pivara | 1 : 4 | Bajša | |||||
05.06
17:30
Radnički (S)
Vojvodina (T)
1
5
|
05.06.2021 17:30 | Radnički (S) | 1 : 5 | Vojvodina (T) | |||||
05.06
17:30
Srbobran
OFK Vrbas
1
1
|
05.06.2021 17:30 | Srbobran | 1 : 1 | OFK Vrbas | |||||
05.06
17:30
Vojvodina (BG)
Crvenka
1
3
|
05.06.2021 17:30 | Vojvodina (BG) | 1 : 3 | Crvenka |
05.06
17:30
Radnički (S)
Radnički (K)
1
3
|
05.06.2021 17:30 | Radnički (S) | 1 : 3 | Radnički (K) | |||||
05.06
17:30
ŽAK
Begej
4
3
|
05.06.2021 17:30 | ŽAK | 4 : 3 | Begej | |||||
05.06
17:30
Crvena zvezda
Sloga
4
0
|
05.06.2021 17:30 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Sloga | |||||
05.06
17:30
Banat
Jedinstvo (V)
1
0
|
05.06.2021 17:30 | Banat | 1 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
05.06
17:30
Borac
Omladinac FAM
3
0
|
05.06.2021 17:30 | Borac | 3 : 0 | Omladinac FAM | |||||
05.06
17:30
Budućnost
OFK Kikinda 1909
1
0
|
05.06.2021 17:30 | Budućnost | 1 : 0 | OFK Kikinda 1909 | |||||
05.06
17:30
Jedinstvo (BK)
Proleter
3
0
|
05.06.2021 17:30 | Jedinstvo (BK) | 3 : 0 | Proleter | |||||
05.06
17:30
Mladost
Krajina
8
1
|
05.06.2021 17:30 | Mladost | 8 : 1 | Krajina |
05.06
17:30
Midžor
Hajduk
6
3
|
05.06.2021 17:30 | Midžor | 6 : 3 | Hajduk | |||||
05.06
17:30
Kosovo
Radnički 1946
2
2
|
05.06.2021 17:30 | Kosovo | 2 : 2 | Radnički 1946 | |||||
05.06
17:30
Sloga
Šljivar
5
2
|
05.06.2021 17:30 | Sloga | 5 : 2 | Šljivar | |||||
05.06
17:30
Osnić
Rudar (P)
4
2
|
05.06.2021 17:30 | Osnić | 4 : 2 | Rudar (P) | |||||
05.06
17:30
Rtanj
OFK Rtanj
3
0
|
05.06.2021 17:30 | Rtanj | 3 : 0 | OFK Rtanj | |||||
05.06
17:30
Velika Jasikova
Rudar Vrška Čuka
1
0
|
05.06.2021 17:30 | Velika Jasikova | 1 : 0 | Rudar Vrška Čuka | |||||
05.06
17:30
Ozren
Omladinac
4
1
|
05.06.2021 17:30 | Ozren | 4 : 1 | Omladinac | |||||
05.06
17:30
Trebič
Graničar
3
1
|
05.06.2021 17:30 | Trebič | 3 : 1 | Graničar |
05.06
17:30
Radnički
PSK
4
0
|
05.06.2021 17:30 | Radnički | 4 : 0 | PSK |
05.06
17:30
Borac (P)
Jasenica (B)
1
2
|
05.06.2021 17:30 | Borac (P) | 1 : 2 | Jasenica (B) |
05.06
17:00
Sinđelić 2012
Balkan Mirijevo
2
1
|
05.06.2021 17:00 | Sinđelić 2012 | 2 : 1 | Balkan Mirijevo | |||||
05.06
17:00
DIF
Posavac Tišma
2
1
|
05.06.2021 17:00 | DIF | 2 : 1 | Posavac Tišma | |||||
05.06
17:00
Rakovica
Heroj Polet
2
1
|
05.06.2021 17:00 | Rakovica | 2 : 1 | Heroj Polet | |||||
05.06
17:00
Borac (O)
Umka
1
1
|
05.06.2021 17:00 | Borac (O) | 1 : 1 | Umka | |||||
05.06
17:00
PKB (PS)
PKB Kovilovo
8
2
|
05.06.2021 17:00 | PKB (PS) | 8 : 2 | PKB Kovilovo | |||||
05.06
17:00
Hajduk
011
5
6
|
05.06.2021 17:00 | Hajduk | 5 : 6 | 011 | |||||
05.06
17:00
Institut
Šumadinac
0
3
|
05.06.2021 17:00 | Institut | 0 : 3 | Šumadinac | |||||
05.06
17:00
Postar 1930
Borac (P)
3
0
|
05.06.2021 17:00 | Postar 1930 | 3 : 0 | Borac (P) |
05.06
17:00
Mladi borac
OFK Budućnost
1
6
|
05.06.2021 17:00 | Mladi borac | 1 : 6 | OFK Budućnost | |||||
05.06
17:00
Barajevo
OFK Zabrežje
4
2
|
05.06.2021 17:00 | Barajevo | 4 : 2 | OFK Zabrežje | |||||
05.06
17:00
Mladost
OFK Borac
1
4
|
05.06.2021 17:00 | Mladost | 1 : 4 | OFK Borac | |||||
05.06
17:00
Duboko
Zvezda
3
4
|
05.06.2021 17:00 | Duboko | 3 : 4 | Zvezda | |||||
05.06
17:00
Lisović 1977
Jedinstvo
7
0
|
05.06.2021 17:00 | Lisović 1977 | 7 : 0 | Jedinstvo | |||||
05.06
17:00
Rojkovac
Omladinac
1
2
|
05.06.2021 17:00 | Rojkovac | 1 : 2 | Omladinac | |||||
05.06
17:00
Polet
Strelac
1
9
|
05.06.2021 17:00 | Polet | 1 : 9 | Strelac | |||||
05.06
17:00
Radnički
Vranić
1
1
|
05.06.2021 17:00 | Radnički | 1 : 1 | Vranić |
05.06
18:00
Slavija
Omladinac
0
1
|
05.06.2021 18:00 | Slavija | 0 : 1 | Omladinac | |||||
05.06
18:00
Veternik
Tatra
0
0
|
05.06.2021 18:00 | Veternik | 0 : 0 | Tatra |
05.06
17:30
Poreč
Radnički
1
1
|
05.06.2021 17:30 | Poreč | 1 : 1 | Radnički | |||||
05.06
17:30
Šarbanovac
BSK
1
2
|
05.06.2021 17:30 | Šarbanovac | 1 : 2 | BSK | |||||
05.06
17:30
Rudna Glava
Ključ
3
2
|
05.06.2021 17:30 | Rudna Glava | 3 : 2 | Ključ | |||||
05.06
17:30
Zlot
Brestovac
1
1
|
05.06.2021 17:30 | Zlot | 1 : 1 | Brestovac |
05.06
17:30
Slavija
Maršić
2
0
|
05.06.2021 17:30 | Slavija | 2 : 0 | Maršić | |||||
05.06
17:30
Srbija
Sloboda (G)
1
3
|
05.06.2021 17:30 | Srbija | 1 : 3 | Sloboda (G) | |||||
05.06
17:30
Pobeda 1926
Mladost (P)
0
0
|
05.06.2021 17:30 | Pobeda 1926 | 0 : 0 | Mladost (P) | |||||
05.06
17:30
Šumadinac KG
21. oktobar
5
3
|
05.06.2021 17:30 | Šumadinac KG | 5 : 3 | 21. oktobar | |||||
05.06
17:30
Zastava
OFK Bagremar
7
2
|
05.06.2021 17:30 | Zastava | 7 : 2 | OFK Bagremar | |||||
05.06
17:30
Sloga (D)
Kolonija
2
0
|
05.06.2021 17:30 | Sloga (D) | 2 : 0 | Kolonija | |||||
05.06
17:30
Jedinstvo
Kutlovo
4
2
|
05.06.2021 17:30 | Jedinstvo | 4 : 2 | Kutlovo |
05.06
18:00
Karađorđe
Napredak
2
3
|
05.06.2021 18:00 | Karađorđe | 2 : 3 | Napredak | |||||
05.06
18:00
Mladost (V)
Mladi radnik 1925
1
1
|
05.06.2021 18:00 | Mladost (V) | 1 : 1 | Mladi radnik 1925 | |||||
05.06
18:00
Rudar
Jovo Kursula
7
0
|
05.06.2021 18:00 | Rudar | 7 : 0 | Jovo Kursula |
05.06
17:30
Željuša
Sloga
4
1
|
05.06.2021 17:30 | Željuša | 4 : 1 | Sloga | |||||
05.06
17:30
Vladimir Durković
Mladost
3
0
|
05.06.2021 17:30 | Vladimir Durković | 3 : 0 | Mladost |
05.06
17:30
Cer (PE)
Mladi borac
3
2
|
05.06.2021 17:30 | Cer (PE) | 3 : 2 | Mladi borac | |||||
05.06
17:30
Gučevo 1929
Sloga (LŠ)
3
2
|
05.06.2021 17:30 | Gučevo 1929 | 3 : 2 | Sloga (LŠ) |
05.06
17:00
Ibar
Rudar
1
0
|
05.06.2021 17:00 | Ibar | 1 : 0 | Rudar |
05.06
Gračanica
Radnički
3
5
|
05.06.2021 | Gračanica | 3 : 5 | Radnički |
05.06
17:30
Garevina
Vinogradar
4
1
|
05.06.2021 17:30 | Garevina | 4 : 1 | Vinogradar | |||||
05.06
17:30
Jezero
Polet 57
5
4
|
05.06.2021 17:30 | Jezero | 5 : 4 | Polet 57 | |||||
05.06
17:30
Borac
14. Oktobar
1
1
|
05.06.2021 17:30 | Borac | 1 : 1 | 14. Oktobar | |||||
05.06
17:30
Rubin
Župski biseri
4
2
|
05.06.2021 17:30 | Rubin | 4 : 2 | Župski biseri | |||||
05.06
17:30
Stari Trstenik
Omladinac (U)
3
0
|
05.06.2021 17:30 | Stari Trstenik | 3 : 0 | Omladinac (U) | |||||
05.06
17:30
Gradac
Poljoprivrednik
2
2
|
05.06.2021 17:30 | Gradac | 2 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
05.06
17:30
Beli Orlovi
Velika Drenova
2
3
|
05.06.2021 17:30 | Beli Orlovi | 2 : 3 | Velika Drenova |
05.06
17:30
Gorski Car
Mladost (R)
5
3
|
05.06.2021 17:30 | Gorski Car | 5 : 3 | Mladost (R) | |||||
05.06
17:30
B 2000
Mladost (J)
3
1
|
05.06.2021 17:30 | B 2000 | 3 : 1 | Mladost (J) | |||||
05.06
17:30
Brezovac
Radoje Domanović
1
3
|
05.06.2021 17:30 | Brezovac | 1 : 3 | Radoje Domanović | |||||
05.06
17:30
Borac
Venčani
2
0
|
05.06.2021 17:30 | Borac | 2 : 0 | Venčani | |||||
05.06
17:30
Šamot
Mladi rudar
3
2
|
05.06.2021 17:30 | Šamot | 3 : 2 | Mladi rudar | |||||
05.06
17:30
Trešnjevica
Kopljari
5
5
|
05.06.2021 17:30 | Trešnjevica | 5 : 5 | Kopljari |
05.06
17:30
Badnjevac
Mladi radnik (D)
5
2
|
05.06.2021 17:30 | Badnjevac | 5 : 2 | Mladi radnik (D) | |||||
05.06
17:30
Šumadija (S)
Karađorđe (V)
1
4
|
05.06.2021 17:30 | Šumadija (S) | 1 : 4 | Karađorđe (V) | |||||
05.06
17:30
Jedinstvo (O)
Feniks
0
3
|
05.06.2021 17:30 | Jedinstvo (O) | 0 : 3 | Feniks | |||||
05.06
17:30
Napredak (MK)
BSK
0
0
|
05.06.2021 17:30 | Napredak (MK) | 0 : 0 | BSK | |||||
05.06
17:30
Omladinac-Šumadinac (V)
Čestin
5
0
|
05.06.2021 17:30 | Omladinac-Šumadinac (V) | 5 : 0 | Čestin | |||||
05.06
17:30
Kruševica 1980
Karađorđe 2013 (Viš)
3
0
|
05.06.2021 17:30 | Kruševica 1980 | 3 : 0 | Karađorđe 2013 (Viš) | |||||
05.06
17:30
Sloga (Z)
Mladost (R)
0
1
|
05.06.2021 17:30 | Sloga (Z) | 0 : 1 | Mladost (R) |
05.06
18:00
Mlada krila
Zvezda
2
2
|
05.06.2021 18:00 | Mlada krila | 2 : 2 | Zvezda |
05.06
18:00
Zenit
Mladost (G)
4
1
|
05.06.2021 18:00 | Zenit | 4 : 1 | Mladost (G) | |||||
05.06
18:00
Ursule
Šantarovac
5
1
|
05.06.2021 18:00 | Ursule | 5 : 1 | Šantarovac | |||||
05.06
18:00
Sinđelić 1934
Bratstvo
5
1
|
05.06.2021 18:00 | Sinđelić 1934 | 5 : 1 | Bratstvo | |||||
05.06
18:00
Sloboda
GFK Tabane
5
4
|
05.06.2021 18:00 | Sloboda | 5 : 4 | GFK Tabane | |||||
05.06
18:00
Partizan
Kupinovac
4
2
|
05.06.2021 18:00 | Partizan | 4 : 2 | Kupinovac | |||||
05.06
18:00
Crni Vrh
Mladi Borac
0
6
|
05.06.2021 18:00 | Crni Vrh | 0 : 6 | Mladi Borac | |||||
05.06
18:00
Osaonica
Mladost (D)
1
3
|
05.06.2021 18:00 | Osaonica | 1 : 3 | Mladost (D) | |||||
05.06
18:00
Jedinstvo
Mladost (T)
2
1
|
05.06.2021 18:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Mladost (T) |
05.06
17:30
Polet (V)
Tempo
3
0
|
05.06.2021 17:30 | Polet (V) | 3 : 0 | Tempo | |||||
05.06
17:30
Škriljac
Napredak 2012
1
2
|
05.06.2021 17:30 | Škriljac | 1 : 2 | Napredak 2012 | |||||
05.06
17:30
Polet (R)
Borac
4
2
|
05.06.2021 17:30 | Polet (R) | 4 : 2 | Borac | |||||
05.06
17:30
OFK Sloga
Crvena zvezda
3
2
|
05.06.2021 17:30 | OFK Sloga | 3 : 2 | Crvena zvezda | |||||
05.06
17:30
Vukašinovac
Rutevac
0
3
|
05.06.2021 17:30 | Vukašinovac | 0 : 3 | Rutevac |
05.06
17:30
Horgoš 1911
Šampion
3
0
|
05.06.2021 17:30 | Horgoš 1911 | 3 : 0 | Šampion | |||||
05.06
17:30
Potisje
Tromedja
10
0
|
05.06.2021 17:30 | Potisje | 10 : 0 | Tromedja |
05.06
18:00
Soko
Slavija
3
0
|
05.06.2021 18:00 | Soko | 3 : 0 | Slavija |
05.06
17:30
Radnički
Rankovac
2
0
|
05.06.2021 17:30 | Radnički | 2 : 0 | Rankovac | |||||
05.06
17:30
Jevremovac
Petrovac 74
3
2
|
05.06.2021 17:30 | Jevremovac | 3 : 2 | Petrovac 74 |
05.06
Lunjevica
Šilopaj
3
0
|
05.06.2021 | Lunjevica | 3 : 0 | Šilopaj |
05.06
17:30
Studenac
Borac
4
2
|
05.06.2021 17:30 | Studenac | 4 : 2 | Borac |
05.06
17:00
Sloboda
Jedinstvo
2
5
|
05.06.2021 17:00 | Sloboda | 2 : 5 | Jedinstvo |
05.06
18:00
Dobrič 1974
Sloga 1980
5
2
|
05.06.2021 18:00 | Dobrič 1974 | 5 : 2 | Sloga 1980 |
05.06
17:30
Kapidžija
Zmajevac
3
0
|
05.06.2021 17:30 | Kapidžija | 3 : 0 | Zmajevac | |||||
05.06
17:30
Pepeljevac 1947
Parunovac
4
1
|
05.06.2021 17:30 | Pepeljevac 1947 | 4 : 1 | Parunovac |
05.06
18:00
Milakovac 2018
Koštam Polje
3
0
|
05.06.2021 18:00 | Milakovac 2018 | 3 : 0 | Koštam Polje | |||||
05.06
18:00
Budućnost
Zgodačica
2
3
|
05.06.2021 18:00 | Budućnost | 2 : 3 | Zgodačica |
05.06
17:30
Sloga
Mladost (VG)
4
1
|
05.06.2021 17:30 | Sloga | 4 : 1 | Mladost (VG) | |||||
05.06
17:30
Vojvodina
Vladimirovac
6
1
|
05.06.2021 17:30 | Vojvodina | 6 : 1 | Vladimirovac | |||||
05.06
17:30
Rapid
Gaj
7
1
|
05.06.2021 17:30 | Rapid | 7 : 1 | Gaj | |||||
05.06
17:30
Janošik
Dobrica
5
1
|
05.06.2021 17:30 | Janošik | 5 : 1 | Dobrica |
05.06
17:30
Mladost
Beli Orlovi
6
0
|
05.06.2021 17:30 | Mladost | 6 : 0 | Beli Orlovi | |||||
05.06
17:30
Kotlenik
Polet
3
0
|
05.06.2021 17:30 | Kotlenik | 3 : 0 | Polet |
05.06
17:30
Laznica
Sloga (J)
4
4
|
05.06.2021 17:30 | Laznica | 4 : 4 | Sloga (J) | |||||
05.06
17:30
Mladost (K)
Bliznak-Medveđica
1
1
|
05.06.2021 17:30 | Mladost (K) | 1 : 1 | Bliznak-Medveđica | |||||
05.06
17:30
Selište
Zvezda
1
0
|
05.06.2021 17:30 | Selište | 1 : 0 | Zvezda |
05.06
10:00
Index
Radnički (NP)
0
0
|
05.06.2021 10:00 | Index | 0 : 0 | Radnički (NP) |
05.06
17:30
Novi Pazar
Radnički (V)
5
0
|
05.06.2021 17:30 | Novi Pazar | 5 : 0 | Radnički (V) | |||||
05.06
14:00
Mačva
Jedinstvo (Ub)
4
2
|
05.06.2021 14:00 | Mačva | 4 : 2 | Jedinstvo (Ub) |
05.06
16:00
Zemun
Kolubara
2
1
|
05.06.2021 16:00 | Zemun | 2 : 1 | Kolubara | |||||
05.06
17:00
Železnik 1930
Sinđelić
0
2
|
05.06.2021 17:00 | Železnik 1930 | 0 : 2 | Sinđelić | |||||
05.06
11:30
BSK Borča
IMT 2
0
1
|
05.06.2021 11:30 | BSK Borča | 0 : 1 | IMT 2 |
05.06
15:00
Spartak
OFK Divci
9
0
|
05.06.2021 15:00 | Spartak | 9 : 0 | OFK Divci |
05.06
09:00
Radnički (O)
Partizan
0
8
|
05.06.2021 09:00 | Radnički (O) | 0 : 8 | Partizan | |||||
05.06
10:00
IMT
Lokomotiva
4
5
|
05.06.2021 10:00 | IMT | 4 : 5 | Lokomotiva |
05.06
12:00
Index
Radnički (NP)
2
0
|
05.06.2021 12:00 | Index | 2 : 0 | Radnički (NP) |
05.06
09:30
Kolubara
Sinđelić
0
3
|
05.06.2021 09:30 | Kolubara | 0 : 3 | Sinđelić | |||||
05.06
12:00
Radnički (O)
BSK 1925
2
0
|
05.06.2021 12:00 | Radnički (O) | 2 : 0 | BSK 1925 | |||||
05.06
10:00
Radnički (NB)
Lokomotiva
2
1
|
05.06.2021 10:00 | Radnički (NB) | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
05.06
09:00
Voždovac
Bežanija
5
0
|
05.06.2021 09:00 | Voždovac | 5 : 0 | Bežanija | |||||
05.06
10:00
011
DIF
1
1
|
05.06.2021 10:00 | 011 | 1 : 1 | DIF | |||||
05.06
09:30
BSK Borča
IMT
5
2
|
05.06.2021 09:30 | BSK Borča | 5 : 2 | IMT |
05.06
18:00
RFK Grafičar
Prva Iskra
12
2
|
05.06.2021 18:00 | RFK Grafičar | 12 : 2 | Prva Iskra | |||||
05.06
15:00
Rakovica
OFK Mladenovac
6
1
|
05.06.2021 15:00 | Rakovica | 6 : 1 | OFK Mladenovac |
05.06
10:00
Bačka 1901
Preporod
0
0
|
05.06.2021 10:00 | Bačka 1901 | 0 : 0 | Preporod |
05.06
17:30
Crvena zvezda
OFK Obilić
3
0
|
05.06.2021 17:30 | Crvena zvezda | 3 : 0 | OFK Obilić |
05.06
17:00
Tutin
Jošanica
0
4
|
05.06.2021 17:00 | Tutin | 0 : 4 | Jošanica | |||||
05.06
17:00
Sloga
Trepča
5
4
|
05.06.2021 17:00 | Sloga | 5 : 4 | Trepča |
05.06
11:00
Tsc 1913
Iskra
3
1
|
05.06.2021 11:00 | Tsc 1913 | 3 : 1 | Iskra | |||||
05.06
11:00
Njegoš
Proleter (RS)
|
05.06.2021 11:00 | Njegoš | : | Proleter (RS) | |||||
05.06
11:00
Proleter (NJ)
Vojvodina
1
4
|
05.06.2021 11:00 | Proleter (NJ) | 1 : 4 | Vojvodina | |||||
05.06
11:00
Bačka
Đurđin
3
1
|
05.06.2021 11:00 | Bačka | 3 : 1 | Đurđin |
05.06
11:00
Sloga
Mačva
3
3
|
05.06.2021 11:00 | Sloga | 3 : 3 | Mačva | |||||
05.06
10:00
OFK Senjak
Železničar
5
0
|
05.06.2021 10:00 | OFK Senjak | 5 : 0 | Železničar |
05.06
10:00
OLE
Čukarički
2
2
|
05.06.2021 10:00 | OLE | 2 : 2 | Čukarički | |||||
05.06
11:00
OFK Beograd
Teleoptik
3
0
|
05.06.2021 11:00 | OFK Beograd | 3 : 0 | Teleoptik | |||||
05.06
11:00
Partizan
Zemun
2
0
|
05.06.2021 11:00 | Partizan | 2 : 0 | Zemun | |||||
05.06
11:00
Sinđelić
Voždovac
0
1
|
05.06.2021 11:00 | Sinđelić | 0 : 1 | Voždovac | |||||
05.06
11:00
Lokomotiva
IMT
1
1
|
05.06.2021 11:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | IMT | |||||
05.06
14:00
ADA
Rad
1
2
|
05.06.2021 14:00 | ADA | 1 : 2 | Rad | |||||
05.06
13:00
Brodarac
BSK Borča
2
0
|
05.06.2021 13:00 | Brodarac | 2 : 0 | BSK Borča | |||||
05.06
09:00
Crvena zvezda
Radnički (NB)
5
1
|
05.06.2021 09:00 | Crvena zvezda | 5 : 1 | Radnički (NB) |
05.06
11:00
OFK Borac
Stepojevac Vaga
1
5
|
05.06.2021 11:00 | OFK Borac | 1 : 5 | Stepojevac Vaga |
05.06
10:00
Bajša
CFK
3
3
|
05.06.2021 10:00 | Bajša | 3 : 3 | CFK | |||||
05.06
10:30
Vinogradar
Spartak ŽK
0
6
|
05.06.2021 10:30 | Vinogradar | 0 : 6 | Spartak ŽK |
05.06
09:30
Morava (VP)
Apolon II
|
05.06.2021 09:30 | Morava (VP) | : | Apolon II | |||||
05.06
09:00
Sušica
Apolon I
|
05.06.2021 09:00 | Sušica | : | Apolon I |
05.06
11:00
Tutin
Novi Pazar
0
5
|
05.06.2021 11:00 | Tutin | 0 : 5 | Novi Pazar | |||||
05.06
11:30
OFK Ras
Koštam Polje
|
05.06.2021 11:30 | OFK Ras | : | Koštam Polje | |||||
05.06
11:00
Pazar Juniors
AF AS Novi Pazar
|
05.06.2021 11:00 | Pazar Juniors | : | AF AS Novi Pazar | |||||
05.06
11:00
Rudar
Sport Klub 99
2
4
|
05.06.2021 11:00 | Rudar | 2 : 4 | Sport Klub 99 |
05.06
11:00
Crvena zvezda
Partizan
0
2
|
05.06.2021 11:00 | Crvena zvezda | 0 : 2 | Partizan | |||||
05.06
11:00
Voždovac
Radnički (O)
3
4
|
05.06.2021 11:00 | Voždovac | 3 : 4 | Radnički (O) | |||||
05.06
12:30
Čukarički
Zemun
5
0
|
05.06.2021 12:30 | Čukarički | 5 : 0 | Zemun | |||||
05.06
13:00
Radnički (NB)
OFK Beograd
1
0
|
05.06.2021 13:00 | Radnički (NB) | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
05.06
17:00
Grafičar
Teleoptik
3
2
|
05.06.2021 17:00 | Grafičar | 3 : 2 | Teleoptik |
05.06
09:00
Lokomotiva
Palilulac
3
0
|
05.06.2021 09:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Palilulac | |||||
05.06
10:00
BSK 1925
Sinđelić
4
2
|
05.06.2021 10:00 | BSK 1925 | 4 : 2 | Sinđelić | |||||
05.06
10:00
Studentski grad
Rakovica
1
3
|
05.06.2021 10:00 | Studentski grad | 1 : 3 | Rakovica | |||||
05.06
12:00
Kolubara
IMT
1
1
|
05.06.2021 12:00 | Kolubara | 1 : 1 | IMT |
05.06
11:00
Sutjeska
Eđšeg
2
1
|
05.06.2021 11:00 | Sutjeska | 2 : 1 | Eđšeg | |||||
05.06
11:00
Bačka
Mladost (T)
0
3
|
05.06.2021 11:00 | Bačka | 0 : 3 | Mladost (T) | |||||
05.06
11:00
Napredak
Obilić
1
2
|
05.06.2021 11:00 | Napredak | 1 : 2 | Obilić | |||||
05.06
11:00
Jadran
Budućnost
1
1
|
05.06.2021 11:00 | Jadran | 1 : 1 | Budućnost | |||||
05.06
11:00
Njegoš
Srbobran
2
2
|
05.06.2021 11:00 | Njegoš | 2 : 2 | Srbobran |
05.06
17:00
Radnički
POFK Čivija
4
2
|
05.06.2021 17:00 | Radnički | 4 : 2 | POFK Čivija |
05.06
12:30
IMT
ŠF Čanković
8
1
|
05.06.2021 12:30 | IMT | 8 : 1 | ŠF Čanković |
05.06
12:00
Požarevac
Karađorđe
4
0
|
05.06.2021 12:00 | Požarevac | 4 : 0 | Karađorđe | |||||
05.06
16:00
Piksi 036
Jedinstvo
1
2
|
05.06.2021 16:00 | Piksi 036 | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
05.06
17:00
Kraljica Marija
Požega
3
1
|
05.06.2021 17:00 | Kraljica Marija | 3 : 1 | Požega |
05.06
17:00
Voja Gačić
Voša AS
3
6
|
05.06.2021 17:00 | Voja Gačić | 3 : 6 | Voša AS |
05.06
10:00
Budućnost
Zadrugar
0
2
|
05.06.2021 10:00 | Budućnost | 0 : 2 | Zadrugar | |||||
05.06
14:00
Lazarevac
Kolubara 1
1
4
|
05.06.2021 14:00 | Lazarevac | 1 : 4 | Kolubara 1 | |||||
05.06
16:00
Akademija fudbala
Borac
1
0
|
05.06.2021 16:00 | Akademija fudbala | 1 : 0 | Borac | |||||
05.06
10:00
Šumadija
TEK Sloga
1
7
|
05.06.2021 10:00 | Šumadija | 1 : 7 | TEK Sloga |
05.06
09:00
Vinogradar
Spartak ŽK '09
0
7
|
05.06.2021 09:00 | Vinogradar | 0 : 7 | Spartak ŽK '09 | |||||
05.06
10:00
Spartak ŽK '08
Arena SU
2
1
|
05.06.2021 10:00 | Spartak ŽK '08 | 2 : 1 | Arena SU | |||||
05.06
10:30
AFK
Subotica
4
7
|
05.06.2021 10:30 | AFK | 4 : 7 | Subotica | |||||
05.06
10:00
Bačka
Tisa Njerš
1
5
|
05.06.2021 10:00 | Bačka | 1 : 5 | Tisa Njerš |
05.06
10:00
OFK Majur
Fenix 1
0
5
|
05.06.2021 10:00 | OFK Majur | 0 : 5 | Fenix 1 | |||||
05.06
10:00
Mačva 1929
Mačva 1
1
3
|
05.06.2021 10:00 | Mačva 1929 | 1 : 3 | Mačva 1 |
05.06
18:00
Dunavac
BSV
1
3
|
05.06.2021 18:00 | Dunavac | 1 : 3 | BSV |
05.06
17:00
Mega Soccerbet
Partizan NIS
82
68
|
05.06.2021 17:00 | Mega Soccerbet | 82 : 68 | Partizan NIS |
05.06
19:30
Jabuka
Apatin
29
32
|
05.06.2021 19:30 | Jabuka | 29 : 32 | Apatin | |||||
05.06
19:00
Hercegovina
Nova Pazova
39
33
|
05.06.2021 19:00 | Hercegovina | 39 : 33 | Nova Pazova | |||||
05.06
17:00
Mladost (BJ)
Dolovo
34
34
|
05.06.2021 17:00 | Mladost (BJ) | 34 : 34 | Dolovo |
05.06
20:30
Novi Beograd
Metaloplastika 2
44
32
|
05.06.2021 20:30 | Novi Beograd | 44 : 32 | Metaloplastika 2 | |||||
05.06
18:00
Beograd
Radnički (O)
36
36
|
05.06.2021 18:00 | Beograd | 36 : 36 | Radnički (O) |
05.06
19:00
Đerdap
Borsko jezero
42
24
|
05.06.2021 19:00 | Đerdap | 42 : 24 | Borsko jezero | |||||
05.06
18:00
Zaječar 1949
ORK Bor
39
38
|
05.06.2021 18:00 | Zaječar 1949 | 39 : 38 | ORK Bor | |||||
05.06
18:30
Jagodina 2
Knjaz 1957
26
36
|
05.06.2021 18:30 | Jagodina 2 | 26 : 36 | Knjaz 1957 |
05.06
20:00
Udarnik
Karađorđe
24
45
|
05.06.2021 20:00 | Udarnik | 24 : 45 | Karađorđe |
05.06
17:00
Užice
Mladost
21
25
|
05.06.2021 17:00 | Užice | 21 : 25 | Mladost |
05.06
15:00
Senta
Sombor
44
31
|
05.06.2021 15:00 | Senta | 44 : 31 | Sombor |
05.06
19:00
Loznica 2
Kolubara 2
26
30
|
05.06.2021 19:00 | Loznica 2 | 26 : 30 | Kolubara 2 | |||||
05.06
16:00
RK SC Voždovac 2012 - 2
Mačva 2
39
29
|
05.06.2021 16:00 | RK SC Voždovac 2012 - 2 | 39 : 29 | Mačva 2 |
05.06
18:00
Borac
Grafičar
25
18
|
05.06.2021 18:00 | Borac | 25 : 18 | Grafičar |
05.06
20:00
Ravangrad
Laki
24
25
|
05.06.2021 20:00 | Ravangrad | 24 : 25 | Laki | |||||
05.06
17:00
Jadran Lider
Mokrin
37
22
|
05.06.2021 17:00 | Jadran Lider | 37 : 22 | Mokrin |
05.06
17:30
Udarnik
Požarevac
29
31
|
05.06.2021 17:30 | Udarnik | 29 : 31 | Požarevac | |||||
05.06
16:00
Jagodina 2
Sloga 2
24
20
|
05.06.2021 16:00 | Jagodina 2 | 24 : 20 | Sloga 2 |
05.06
19:30
Remesiana
Pirot
28
30
|
05.06.2021 19:30 | Remesiana | 28 : 30 | Pirot |
05.06
Senteš
ŽAVK Mladost
8
9
|
05.06.2021 | Senteš | 8 : 9 | ŽAVK Mladost | |||||
05.06
Eger
Hapoel Yokneam
12
12
|
05.06.2021 | Eger | 12 : 12 | Hapoel Yokneam |
05.06
Olympia Košice
Jadran
14
11
|
05.06.2021 | Olympia Košice | 14 : 11 | Jadran | |||||
05.06
DFVE Dunaújváros
Palilula
22
5
|
05.06.2021 | DFVE Dunaújváros | 22 : 5 | Palilula |
05.06
14:30
Vojvodina
Jadran
8
14
|
05.06.2021 14:30 | Vojvodina | 8 : 14 | Jadran | |||||
05.06
15:30
Hapoel Yokneam
Palilula
14
5
|
05.06.2021 15:30 | Hapoel Yokneam | 14 : 5 | Palilula | |||||
05.06
17:00
Olympia Košice
ŽAVK Mladost
6
12
|
05.06.2021 17:00 | Olympia Košice | 6 : 12 | ŽAVK Mladost | |||||
05.06
18:00
DFVE Dunaújváros
Eger
16
15
|
05.06.2021 18:00 | DFVE Dunaújváros | 16 : 15 | Eger |
05.06
18:00
Pirot
BSK
6
4
|
05.06.2021 18:00 | Pirot | 6 : 4 | BSK | |||||
05.06
Radnički 2010
Prokuplje
0
5
|
05.06.2021 | Radnički 2010 | 0 : 5 | Prokuplje |
05.06
20:30
FON
Novi Pazar
5
3
|
05.06.2021 20:30 | FON | 5 : 3 | Novi Pazar |
05.06
12:00
Vukovi
Panters
26
13
|
05.06.2021 12:00 | Vukovi | 26 : 13 | Panters |