07.11
14:00
Omladinac
IvanÄa
2
1
|
07.11.2020 14:00 | Omladinac | 2 : 1 | IvanÄa |
07.11
13:00
1. Maj Ruma
OFK Stari Grad
0
0
|
07.11.2020 13:00 | 1. Maj Ruma | 0 : 0 | OFK Stari Grad | |||||
07.11
13:00
Omladinac
Vojvodina 1928
5
0
|
07.11.2020 13:00 | Omladinac | 5 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
07.11
13:00
OFK VrŔac
Kozara
2
0
|
07.11.2020 13:00 | OFK VrŔac | 2 : 0 | Kozara | |||||
07.11
13:00
BaÄka 1901
RadniÄki 1912
0
0
|
07.11.2020 13:00 | BaÄka 1901 | 0 : 0 | RadniÄki 1912 | |||||
07.11
13:00
Hajduk 1912
Jedinstvo (SP)
1
1
|
07.11.2020 13:00 | Hajduk 1912 | 1 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
07.11
13:00
Sloga (Ä)
RadniÄki (Zr)
1
2
|
07.11.2020 13:00 | Sloga (Ä) | 1 : 2 | RadniÄki (Zr) | |||||
07.11
13:00
Sloboda
Feniks 1995
0
3
|
07.11.2020 13:00 | Sloboda | 0 : 3 | Feniks 1995 | |||||
07.11
13:00
Dinamo 1945
Tisa
0
0
|
07.11.2020 13:00 | Dinamo 1945 | 0 : 0 | Tisa |
07.11
13:00
MaÄva 1929
Å umadija (A)
4
1
|
07.11.2020 13:00 | MaÄva 1929 | 4 : 1 | Å umadija (A) | |||||
07.11
13:00
Gruža
ŽelezniÄar (L)
2
0
|
07.11.2020 13:00 | Gruža | 2 : 0 | ŽelezniÄar (L) | |||||
07.11
13:00
Sloga (P)
Bane 1931
4
0
|
07.11.2020 13:00 | Sloga (P) | 4 : 0 | Bane 1931 | |||||
07.11
13:00
TrepÄa
Takovo
1
1
|
07.11.2020 13:00 | TrepÄa | 1 : 1 | Takovo | |||||
07.11
13:00
Mladi radnik 1926
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
0
|
07.11.2020 13:00 | Mladi radnik 1926 | 0 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
07.11
13:00
GFK Sloboda
Sloga 33
5
1
|
07.11.2020 13:00 | GFK Sloboda | 5 : 1 | Sloga 33 |
07.11
13:30
RadniÄki (O)
Teleoptik
0
1
|
07.11.2020 13:30 | RadniÄki (O) | 0 : 1 | Teleoptik | |||||
07.11
13:30
BSK BorÄa
OFK Beograd
1
0
|
07.11.2020 13:30 | BSK BorÄa | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
07.11
10:00
TEK Sloga
Crvena zvezda
1
0
|
07.11.2020 10:00 | TEK Sloga | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
07.11
11:00
GSP Polet DorÄol
BSK 1925
2
0
|
07.11.2020 11:00 | GSP Polet DorÄol | 2 : 0 | BSK 1925 | |||||
07.11
13:30
Brodarac
SremÄica
3
2
|
07.11.2020 13:30 | Brodarac | 3 : 2 | SremÄica | |||||
07.11
13:30
Lokomotiva
Stepojevac Vaga
0
2
|
07.11.2020 13:30 | Lokomotiva | 0 : 2 | Stepojevac Vaga | |||||
07.11
10:00
SinÄeliÄ
LeŔtane
1
1
|
07.11.2020 10:00 | SinÄeliÄ | 1 : 1 | LeÅ”tane | |||||
07.11
13:30
Mladenovac
Studentski grad
1
0
|
07.11.2020 13:30 | Mladenovac | 1 : 0 | Studentski grad |
07.11
13:30
Moravac Orion
TimoÄanin
0
1
|
07.11.2020 13:30 | Moravac Orion | 0 : 1 | TimoÄanin | |||||
07.11
13:30
SFK Morava
Jedinstvo (P)
0
2
|
07.11.2020 13:30 | SFK Morava | 0 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
07.11
13:30
OFK TopliÄanin
Kablovi
5
0
|
07.11.2020 13:30 | OFK TopliÄanin | 5 : 0 | Kablovi | |||||
07.11
13:30
OFK SinÄeliÄ
Dunav
0
0
|
07.11.2020 13:30 | OFK SinÄeliÄ | 0 : 0 | Dunav |
07.11
13:00
Borac
Omladinac
0
3
|
07.11.2020 13:00 | Borac | 0 : 3 | Omladinac | |||||
07.11
13:00
GoÄ
Mokra Gora
1
2
|
07.11.2020 13:00 | GoÄ | 1 : 2 | Mokra Gora |
07.11
13:00
Sloga (B)
Borac (Ž)
2
0
|
07.11.2020 13:00 | Sloga (B) | 2 : 0 | Borac (Ž) |
07.11
13:00
Crnokosa
Jedinstvo Putevi
0
3
|
07.11.2020 13:00 | Crnokosa | 0 : 3 | Jedinstvo Putevi | |||||
07.11
13:00
Sevojno
Polet (Lj)
2
1
|
07.11.2020 13:00 | Sevojno | 2 : 1 | Polet (Lj) | |||||
07.11
13:00
Parmenac
Omladinac
1
4
|
07.11.2020 13:00 | Parmenac | 1 : 4 | Omladinac |
07.11
13:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
OFK Divci
1
1
|
07.11.2020 13:00 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 1 : 1 | OFK Divci | |||||
07.11
13:00
Mladost (Dr)
Mladost (DD)
3
0
|
07.11.2020 13:00 | Mladost (Dr) | 3 : 0 | Mladost (DD) |
07.11
13:00
ObiliÄ
OFK Vrbas
5
2
|
07.11.2020 13:00 | ObiliÄ | 5 : 2 | OFK Vrbas | |||||
07.11
13:00
Crvenka
Vojvodina (T)
3
0
|
07.11.2020 13:00 | Crvenka | 3 : 0 | Vojvodina (T) | |||||
07.11
13:00
Srbobran
Hercegovac
1
1
|
07.11.2020 13:00 | Srbobran | 1 : 1 | Hercegovac | |||||
07.11
13:00
RadniÄki (S)
BaÄka (P)
2
1
|
07.11.2020 13:00 | RadniÄki (S) | 2 : 1 | BaÄka (P) | |||||
07.11
13:00
ÄSK Pivara
NjegoÅ”
3
1
|
07.11.2020 13:00 | ÄSK Pivara | 3 : 1 | NjegoÅ” | |||||
07.11
13:00
Mladost APA
Krila Krajine
2
2
|
07.11.2020 13:00 | Mladost APA | 2 : 2 | Krila Krajine | |||||
07.11
13:00
Tekstilac
Mladost (BP)
2
1
|
07.11.2020 13:00 | Tekstilac | 2 : 1 | Mladost (BP) |
07.11
13:00
Krajina
OFK Kikinda 1909
1
2
|
07.11.2020 13:00 | Krajina | 1 : 2 | OFK Kikinda 1909 | |||||
07.11
13:00
Jedinstvo (BK)
Jedinstvo (V)
3
2
|
07.11.2020 13:00 | Jedinstvo (BK) | 3 : 2 | Jedinstvo (V) | |||||
07.11
13:00
BuduÄnost
Sloga
0
3
|
07.11.2020 13:00 | BuduÄnost | 0 : 3 | Sloga |
07.11
13:00
Podrinje
Sloga (E)
1
0
|
07.11.2020 13:00 | Podrinje | 1 : 0 | Sloga (E) | |||||
07.11
13:00
Mladost
Index
1
2
|
07.11.2020 13:00 | Mladost | 1 : 2 | Index | |||||
07.11
13:00
Cement
Jedinstvo
0
0
|
07.11.2020 13:00 | Cement | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
07.11
13:00
RFK Novi Sad 1921
Sloga (T)
1
0
|
07.11.2020 13:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 0 | Sloga (T) | |||||
07.11
13:00
RadniÄki
Hajduk
2
0
|
07.11.2020 13:00 | RadniÄki | 2 : 0 | Hajduk |
07.11
13:30
MeŔevo
LevaÄ
1
1
|
07.11.2020 13:30 | MeÅ”evo | 1 : 1 | LevaÄ | |||||
07.11
13:30
Morava 1918
Jedinstvo 1936
0
0
|
07.11.2020 13:30 | Morava 1918 | 0 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
07.11
13:30
Blagotin
Sloga (D)
2
4
|
07.11.2020 13:30 | Blagotin | 2 : 4 | Sloga (D) | |||||
07.11
13:30
Kopaonik
KuŔiljevo
2
0
|
07.11.2020 13:30 | Kopaonik | 2 : 0 | KuŔiljevo |
07.11
13:30
Äerdap
Lužnica
4
1
|
07.11.2020 13:30 | Äerdap | 4 : 1 | Lužnica | |||||
07.11
13:30
Polom
Bor 1919
1
4
|
07.11.2020 13:30 | Polom | 1 : 4 | Bor 1919 | |||||
07.11
13:30
BSK
Branik
2
0
|
07.11.2020 13:30 | BSK | 2 : 0 | Branik | |||||
07.11
13:30
Senjak
OFK Knjaz
6
1
|
07.11.2020 13:30 | Senjak | 6 : 1 | OFK Knjaz | |||||
07.11
13:30
Jedinstvo (P)
Brodoremont
3
1
|
07.11.2020 13:30 | Jedinstvo (P) | 3 : 1 | Brodoremont |
07.11
13:30
Delijski Vis
Morava
2
2
|
07.11.2020 13:30 | Delijski Vis | 2 : 2 | Morava |
07.11
13:30
OFK Kosanica
Jedinstvo (GS)
2
1
|
07.11.2020 13:30 | OFK Kosanica | 2 : 1 | Jedinstvo (GS) | |||||
07.11
13:30
Pusta Reka
Jablanica
1
1
|
07.11.2020 13:30 | Pusta Reka | 1 : 1 | Jablanica | |||||
07.11
13:30
BuduÄnost
Äekmin
2
0
|
07.11.2020 13:30 | BuduÄnost | 2 : 0 | Äekmin | |||||
07.11
13:30
Sloga
Jedinstvo (G)
2
2
|
07.11.2020 13:30 | Sloga | 2 : 2 | Jedinstvo (G) |
07.11
13:30
VinÄa
Komgrap
2
1
|
07.11.2020 13:30 | VinÄa | 2 : 1 | Komgrap | |||||
07.11
10:00
Borac (L)
Turbina
5
0
|
07.11.2020 10:00 | Borac (L) | 5 : 0 | Turbina | |||||
07.11
13:30
Napredak
VrÄin
8
1
|
07.11.2020 13:30 | Napredak | 8 : 1 | VrÄin |
07.11
13:30
Hajduk
Midžor
0
4
|
07.11.2020 13:30 | Hajduk | 0 : 4 | Midžor | |||||
07.11
13:30
RadniÄki 1946
Kosovo
2
1
|
07.11.2020 13:30 | RadniÄki 1946 | 2 : 1 | Kosovo | |||||
07.11
13:30
Rudar VrÅ”ka Äuka
Velika Jasikova
1
1
|
07.11.2020 13:30 | Rudar VrÅ”ka Äuka | 1 : 1 | Velika Jasikova |
07.11
13:30
Gornji StepoÅ”
Sloga (D)
0
1
|
07.11.2020 13:30 | Gornji StepoÅ” | 0 : 1 | Sloga (D) | |||||
07.11
13:30
Ribnik
SebeÄevac
0
7
|
07.11.2020 13:30 | Ribnik | 0 : 7 | SebeÄevac |
07.11
13:30
Hajduk (B)
LSK
1
0
|
07.11.2020 13:30 | Hajduk (B) | 1 : 0 | LSK | |||||
07.11
13:30
GFK Sloven
Donji Srem 2015
1
0
|
07.11.2020 13:30 | GFK Sloven | 1 : 0 | Donji Srem 2015 | |||||
07.11
13:30
Rudar
ŽelezniÄar
2
4
|
07.11.2020 13:30 | Rudar | 2 : 4 | ŽelezniÄar |
07.11
13:30
BAK
Jugoslavija
0
1
|
07.11.2020 13:30 | BAK | 0 : 1 | Jugoslavija |
07.11
13:00
TvrÄava
BuduÄnost (G)
1
2
|
07.11.2020 13:00 | TvrÄava | 1 : 2 | BuduÄnost (G) | |||||
07.11
13:00
Polet
Omladinac
3
0
|
07.11.2020 13:00 | Polet | 3 : 0 | Omladinac |
07.11
13:00
TornjoÅ”
Jadran
0
2
|
07.11.2020 13:00 | TornjoÅ” | 0 : 2 | Jadran | |||||
07.11
13:00
Napredak
Senta
0
0
|
07.11.2020 13:00 | Napredak | 0 : 0 | Senta | |||||
07.11
13:00
Sloga
Iskra
4
0
|
07.11.2020 13:00 | Sloga | 4 : 0 | Iskra |
07.11
13:30
ASK
Vojvodina (B)
2
1
|
07.11.2020 13:30 | ASK | 2 : 1 | Vojvodina (B) |
07.11
Mladost 1948
Pobeda
4
0
|
07.11.2020 | Mladost 1948 | 4 : 0 | Pobeda |
07.11
13:30
Borac (P)
Banja 1957
1
0
|
07.11.2020 13:30 | Borac (P) | 1 : 0 | Banja 1957 |
07.11
18:00
011
Postar 1930
1
0
|
07.11.2020 18:00 | 011 | 1 : 0 | Postar 1930 |
07.11
13:30
Barajevo
Mladi borac
3
0
|
07.11.2020 13:30 | Barajevo | 3 : 0 | Mladi borac |
07.11
13:30
SUF Dubona
SUF KovaÄevac 1956
2
2
|
07.11.2020 13:30 | SUF Dubona | 2 : 2 | SUF KovaÄevac 1956 |
07.11
13:30
FruŔkogorski partizan
Titel
3
1
|
07.11.2020 13:30 | FruŔkogorski partizan | 3 : 1 | Titel | |||||
07.11
13:30
OFK Futog
OFK Sirig
2
1
|
07.11.2020 13:30 | OFK Futog | 2 : 1 | OFK Sirig | |||||
07.11
13:30
Omladinac
Slavija
1
5
|
07.11.2020 13:30 | Omladinac | 1 : 5 | Slavija |
07.11
13:30
BSK
Å arbanovac
6
0
|
07.11.2020 13:30 | BSK | 6 : 0 | Å arbanovac | |||||
07.11
13:30
Krivelj
Urovica
1
1
|
07.11.2020 13:30 | Krivelj | 1 : 1 | Urovica | |||||
07.11
13:30
Brestovac
Zlot
3
4
|
07.11.2020 13:30 | Brestovac | 3 : 4 | Zlot |
07.11
13:00
Sloga (D)
Å umadija 1934
2
4
|
07.11.2020 13:00 | Sloga (D) | 2 : 4 | Å umadija 1934 |
07.11
13:30
TrgovaÄki
ObiliÄ
3
4
|
07.11.2020 13:30 | TrgovaÄki | 3 : 4 | ObiliÄ |
07.11
13:00
RasovaÄa
BaliÄevac
2
1
|
07.11.2020 13:00 | RasovaÄa | 2 : 1 | BaliÄevac |
07.11
13:30
KaraÄorÄe
Jovo Kursula
4
0
|
07.11.2020 13:30 | KaraÄorÄe | 4 : 0 | Jovo Kursula | |||||
07.11
13:30
Rudar
Granit
3
1
|
07.11.2020 13:30 | Rudar | 3 : 1 | Granit | |||||
07.11
13:30
Mladost (V)
Mataruge
2
1
|
07.11.2020 13:30 | Mladost (V) | 2 : 1 | Mataruge |
07.11
13:30
Morava (KS)
Rudar
4
2
|
07.11.2020 13:30 | Morava (KS) | 4 : 2 | Rudar |
07.11
13:30
Pepeljevac
Joks Junajted
0
2
|
07.11.2020 13:30 | Pepeljevac | 0 : 2 | Joks Junajted |
07.11
13:30
Zvezda
Spartak
2
2
|
07.11.2020 13:30 | Zvezda | 2 : 2 | Spartak | |||||
07.11
13:30
Napredak
Zadrugar
7
0
|
07.11.2020 13:30 | Napredak | 7 : 0 | Zadrugar |
07.11
13:30
SinÄeliÄ
Mladost
2
1
|
07.11.2020 13:30 | SinÄeliÄ | 2 : 1 | Mladost |
07.11
13:30
Župski biseri
Rubin
1
1
|
07.11.2020 13:30 | Župski biseri | 1 : 1 | Rubin | |||||
07.11
13:30
Poljoprivrednik
Gradac
4
0
|
07.11.2020 13:30 | Poljoprivrednik | 4 : 0 | Gradac |
07.11
13:30
VenÄani
Borac
1
3
|
07.11.2020 13:30 | VenÄani | 1 : 3 | Borac |
07.11
13:30
Feniks
Jedinstvo (O)
1
0
|
07.11.2020 13:30 | Feniks | 1 : 0 | Jedinstvo (O) | |||||
07.11
KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”)
KruŔevica 1980
2
0
|
07.11.2020 | KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”) | 2 : 0 | KruÅ”evica 1980 |
07.11
13:30
MiletiÄ
ObiliÄ
3
1
|
07.11.2020 13:30 | MiletiÄ | 3 : 1 | ObiliÄ | |||||
07.11
13:30
ŽelezniÄar
Hajduk (G)
0
4
|
07.11.2020 13:30 | ŽelezniÄar | 0 : 4 | Hajduk (G) |
07.11
13:30
Žitkovica
Dizel
1
3
|
07.11.2020 13:30 | Žitkovica | 1 : 3 | Dizel |
07.11
13:30
Mlada krila
Progorelica
2
1
|
07.11.2020 13:30 | Mlada krila | 2 : 1 | Progorelica |
07.11
13:30
Polet S.D.
Sloga 1952
2
1
|
07.11.2020 13:30 | Polet S.D. | 2 : 1 | Sloga 1952 |
07.11
13:30
Beljanica
15. Avgust 1950
3
0
|
07.11.2020 13:30 | Beljanica | 3 : 0 | 15. Avgust 1950 | |||||
07.11
13:30
Å umadija
Mladost (S)
13
0
|
07.11.2020 13:30 | Å umadija | 13 : 0 | Mladost (S) | |||||
07.11
13:30
Napredak (Sv)
Sloga
4
2
|
07.11.2020 13:30 | Napredak (Sv) | 4 : 2 | Sloga |
07.11
13:30
Mladost (D)
Mladost (G)
2
1
|
07.11.2020 13:30 | Mladost (D) | 2 : 1 | Mladost (G) | |||||
07.11
13:30
Mladost (T)
Mladi Borac
2
3
|
07.11.2020 13:30 | Mladost (T) | 2 : 3 | Mladi Borac | |||||
07.11
13:30
SinÄeliÄ 1934
Zenit
3
1
|
07.11.2020 13:30 | SinÄeliÄ 1934 | 3 : 1 | Zenit |
07.11
13:30
Krtinska
Pobednik
5
1
|
07.11.2020 13:30 | Krtinska | 5 : 1 | Pobednik |
07.11
13:30
Ratkovac
ÄuÄuge
0
2
|
07.11.2020 13:30 | Ratkovac | 0 : 2 | ÄuÄuge |
07.11
13:30
Å kriljac
Borac
7
0
|
07.11.2020 13:30 | Å kriljac | 7 : 0 | Borac | |||||
07.11
13:30
Polet (V)
Napredak 2012
3
0
|
07.11.2020 13:30 | Polet (V) | 3 : 0 | Napredak 2012 |
07.11
12:30
PetliÄ SD 026
VuÄak
2
0
|
07.11.2020 12:30 | PetliÄ SD 026 | 2 : 0 | VuÄak | |||||
07.11
13:30
Omladinac
Petrijevac
7
0
|
07.11.2020 13:30 | Omladinac | 7 : 0 | Petrijevac | |||||
07.11
13:30
Badljevica
Kolarac
3
2
|
07.11.2020 13:30 | Badljevica | 3 : 2 | Kolarac | |||||
07.11
13:30
Landol
Lunjevac
6
2
|
07.11.2020 13:30 | Landol | 6 : 2 | Lunjevac |
07.11
13:30
Skobalj
Godomin
1
1
|
07.11.2020 13:30 | Skobalj | 1 : 1 | Godomin | |||||
07.11
13:30
Proleter 1947
Stari Hrast 2018
1
3
|
07.11.2020 13:30 | Proleter 1947 | 1 : 3 | Stari Hrast 2018 | |||||
07.11
13:30
OFK Slavija
Zeppelin 026
2
7
|
07.11.2020 13:30 | OFK Slavija | 2 : 7 | Zeppelin 026 |
07.11
13:30
Jedinstvo SteviÄ
Tempo
6
1
|
07.11.2020 13:30 | Jedinstvo SteviÄ | 6 : 1 | Tempo |
07.11
13:30
PaliÄ
Žednik
3
2
|
07.11.2020 13:30 | PaliÄ | 3 : 2 | Žednik |
07.11
15:00
Jablanica
Brezak
4
3
|
07.11.2020 15:00 | Jablanica | 4 : 3 | Brezak | |||||
07.11
15:00
Omladinac
FC Stella Rossa
1
2
|
07.11.2020 15:00 | Omladinac | 1 : 2 | FC Stella Rossa | |||||
07.11
15:00
Takovski Ustanak
Å ilopaj
3
5
|
07.11.2020 15:00 | Takovski Ustanak | 3 : 5 | Å ilopaj | |||||
07.11
15:00
Lunjevica
VelereÄ 94
1
5
|
07.11.2020 15:00 | Lunjevica | 1 : 5 | VelereÄ 94 | |||||
07.11
15:00
Majdan
Å umadija
1
2
|
07.11.2020 15:00 | Majdan | 1 : 2 | Å umadija |
07.11
13:00
Sloboda
Pobeda
2
3
|
07.11.2020 13:00 | Sloboda | 2 : 3 | Pobeda |
07.11
14:00
Arbanasce
DobriÄ 1974
4
2
|
07.11.2020 14:00 | Arbanasce | 4 : 2 | DobriÄ 1974 |
07.11
13:30
Zmajevac
Gaglovo
1
0
|
07.11.2020 13:30 | Zmajevac | 1 : 0 | Gaglovo | |||||
07.11
13:30
Borac
MakreŔane
4
1
|
07.11.2020 13:30 | Borac | 4 : 1 | MakreŔane |
07.11
13:30
BuduÄnost
KoŔtam Polje
1
4
|
07.11.2020 13:30 | BuduÄnost | 1 : 4 | KoÅ”tam Polje | |||||
07.11
13:30
Milakovac 2018
Studen Vitez
1
0
|
07.11.2020 13:30 | Milakovac 2018 | 1 : 0 | Studen Vitez |
07.11
13:30
Kolubara (LP)
OFK Takovo
3
0
|
07.11.2020 13:30 | Kolubara (LP) | 3 : 0 | OFK Takovo |
07.11
13:30
Dobra Voda
OFK DragoŔevac
3
0
|
07.11.2020 13:30 | Dobra Voda | 3 : 0 | OFK DragoŔevac | |||||
07.11
13:30
GFK StreliŔte
Mladost
7
0
|
07.11.2020 13:30 | GFK StreliŔte | 7 : 0 | Mladost |
07.11
13:30
Crni Vitez
Å apine
0
3
|
07.11.2020 13:30 | Crni Vitez | 0 : 3 | Å apine |
07.11
13:30
Mladost (VG)
Sloga
2
1
|
07.11.2020 13:30 | Mladost (VG) | 2 : 1 | Sloga | |||||
07.11
13:30
Vladimirovac
Vojvodina
4
1
|
07.11.2020 13:30 | Vladimirovac | 4 : 1 | Vojvodina | |||||
07.11
13:30
Gaj
Rapid
2
1
|
07.11.2020 13:30 | Gaj | 2 : 1 | Rapid | |||||
07.11
13:30
Dobrica
JanoŔik
2
2
|
07.11.2020 13:30 | Dobrica | 2 : 2 | JanoŔik |
07.11
11:00
Melnica
BSK
1
0
|
07.11.2020 11:00 | Melnica | 1 : 0 | BSK | |||||
07.11
13:30
Omladinac
Rudar 1947
1
0
|
07.11.2020 13:30 | Omladinac | 1 : 0 | Rudar 1947 | |||||
07.11
13:30
Vukan
Soko
1
4
|
07.11.2020 13:30 | Vukan | 1 : 4 | Soko | |||||
07.11
13:30
Udarnik 2015
Burovac
5
1
|
07.11.2020 13:30 | Udarnik 2015 | 5 : 1 | Burovac | |||||
07.11
13:30
Dobrnje
Napredak
3
3
|
07.11.2020 13:30 | Dobrnje | 3 : 3 | Napredak |
07.11
10:00
Polet
Beli Orlovi
2
1
|
07.11.2020 10:00 | Polet | 2 : 1 | Beli Orlovi |
07.11
13:30
Vrelo 1971
Mladost (K)
0
3
|
07.11.2020 13:30 | Vrelo 1971 | 0 : 3 | Mladost (K) | |||||
07.11
13:30
Sloga (J)
SeliŔte
4
1
|
07.11.2020 13:30 | Sloga (J) | 4 : 1 | SeliŔte | |||||
07.11
13:30
Zvezda
Homoljac
1
3
|
07.11.2020 13:30 | Zvezda | 1 : 3 | Homoljac | |||||
07.11
13:30
Vukovac 98
BuduÄnost (M)
1
4
|
07.11.2020 13:30 | Vukovac 98 | 1 : 4 | BuduÄnost (M) |
07.11
13:30
Slavija
Rudar Prijedor
0
0
|
07.11.2020 13:30 | Slavija | 0 : 0 | Rudar Prijedor | |||||
07.11
13:30
Sloboda
Sloga
1
0
|
07.11.2020 13:30 | Sloboda | 1 : 0 | Sloga | |||||
07.11
13:30
ŽeljezniÄar
Kozara
1
0
|
07.11.2020 13:30 | ŽeljezniÄar | 1 : 0 | Kozara | |||||
07.11
13:30
Sutjeska
Podrinje
4
1
|
07.11.2020 13:30 | Sutjeska | 4 : 1 | Podrinje | |||||
07.11
13:30
Zvijezda 09
LjubiÄ
0
0
|
07.11.2020 13:30 | Zvijezda 09 | 0 : 0 | LjubiÄ | |||||
07.11
13:30
ModriÄa
Jedinstvo
6
2
|
07.11.2020 13:30 | ModriÄa | 6 : 2 | Jedinstvo | |||||
07.11
13:30
Drina
Borac
1
0
|
07.11.2020 13:30 | Drina | 1 : 0 | Borac | |||||
07.11
13:30
Tekstilac
Leotar
3
1
|
07.11.2020 13:30 | Tekstilac | 3 : 1 | Leotar |
07.11
18:30
Chelsea
Sheffield United
4
1
|
07.11.2020 18:30 | Chelsea | 4 : 1 | Sheffield United | |||||
07.11
16:00
Crystal Palace
Leeds United
4
1
|
07.11.2020 16:00 | Crystal Palace | 4 : 1 | Leeds United | |||||
07.11
13:30
Everton
Manchester United
1
3
|
07.11.2020 13:30 | Everton | 1 : 3 | Manchester United | |||||
07.11
21:00
West Ham United
Fulham
1
0
|
07.11.2020 21:00 | West Ham United | 1 : 0 | Fulham |
07.11
13:30
Reading
Stoke City
0
3
|
07.11.2020 13:30 | Reading | 0 : 3 | Stoke City | |||||
07.11
16:00
Birmingham City
AFC Bournemouth
1
3
|
07.11.2020 16:00 | Birmingham City | 1 : 3 | AFC Bournemouth | |||||
07.11
16:00
Blackburn Rovers
Queens Park Rangers
3
1
|
07.11.2020 16:00 | Blackburn Rovers | 3 : 1 | Queens Park Rangers | |||||
07.11
16:00
Brentford
Middlesbrough
0
0
|
07.11.2020 16:00 | Brentford | 0 : 0 | Middlesbrough | |||||
07.11
16:00
Derby County
Barnsley
0
2
|
07.11.2020 16:00 | Derby County | 0 : 2 | Barnsley | |||||
07.11
16:00
Huddersfield Town
Luton Town
1
1
|
07.11.2020 16:00 | Huddersfield Town | 1 : 1 | Luton Town | |||||
07.11
16:00
Norwich City
Swansea City
1
0
|
07.11.2020 16:00 | Norwich City | 1 : 0 | Swansea City | |||||
07.11
16:00
Nottingham Forest
Wycombe Wanderers
2
0
|
07.11.2020 16:00 | Nottingham Forest | 2 : 0 | Wycombe Wanderers | |||||
07.11
16:00
Rotherham United
Preston North End
2
1
|
07.11.2020 16:00 | Rotherham United | 2 : 1 | Preston North End | |||||
07.11
16:00
Sheffield Wednesday
Millwall
0
0
|
07.11.2020 16:00 | Sheffield Wednesday | 0 : 0 | Millwall | |||||
07.11
16:00
Watford
Coventry City
3
2
|
07.11.2020 16:00 | Watford | 3 : 2 | Coventry City |
07.11
21:00
Atletico Madrid
CƔdiz
4
0
|
07.11.2020 21:00 | Atletico Madrid | 4 : 0 | CƔdiz | |||||
07.11
16:15
Barcelona
Real Betis
5
2
|
07.11.2020 16:15 | Barcelona | 5 : 2 | Real Betis | |||||
07.11
14:00
Huesca
Eibar
1
1
|
07.11.2020 14:00 | Huesca | 1 : 1 | Eibar | |||||
07.11
18:30
Sevilla
Osasuna
1
0
|
07.11.2020 18:30 | Sevilla | 1 : 0 | Osasuna |
07.11
18:30
Borussia Dortmund
Bayern
2
3
|
07.11.2020 18:30 | Borussia Dortmund | 2 : 3 | Bayern | |||||
07.11
15:30
RB Leipzig
Freiburg
3
0
|
07.11.2020 15:30 | RB Leipzig | 3 : 0 | Freiburg | |||||
07.11
15:30
Union Berlin
Arminia
5
0
|
07.11.2020 15:30 | Union Berlin | 5 : 0 | Arminia | |||||
07.11
15:30
Mainz 05
Schalke 04
2
2
|
07.11.2020 15:30 | Mainz 05 | 2 : 2 | Schalke 04 | |||||
07.11
15:30
Augsburg
Hertha BSC
0
3
|
07.11.2020 15:30 | Augsburg | 0 : 3 | Hertha BSC | |||||
07.11
15:30
Stuttgart
Eintracht Frankfurt
2
2
|
07.11.2020 15:30 | Stuttgart | 2 : 2 | Eintracht Frankfurt |
07.11
17:00
Bordeaux
Montpellier
0
2
|
07.11.2020 17:00 | Bordeaux | 0 : 2 | Montpellier | |||||
07.11
21:00
PSG
Rennes
3
0
|
07.11.2020 21:00 | PSG | 3 : 0 | Rennes |
07.11
18:00
Benevento
Spezia
0
3
|
07.11.2020 18:00 | Benevento | 0 : 3 | Spezia | |||||
07.11
15:00
Cagliari
Sampdoria
2
0
|
07.11.2020 15:00 | Cagliari | 2 : 0 | Sampdoria | |||||
07.11
20:45
Parma
Fiorentina
0
0
|
07.11.2020 20:45 | Parma | 0 : 0 | Fiorentina |
07.11
14:00
Novi Pazar
Zlatibor
1
2
|
07.11.2020 14:00 | Novi Pazar | 1 : 2 | Zlatibor | |||||
07.11
14:00
OFK BaÄka
Rad
0
1
|
07.11.2020 14:00 | OFK BaÄka | 0 : 1 | Rad | |||||
07.11
16:00
RadniÄki (N)
Radnik
0
1
|
07.11.2020 16:00 | RadniÄki (N) | 0 : 1 | Radnik | |||||
07.11
16:00
MaÄva
Javor Matis
1
0
|
07.11.2020 16:00 | MaÄva | 1 : 0 | Javor Matis | |||||
07.11
18:00
Spartak ŽK
Partizan
1
2
|
07.11.2020 18:00 | Spartak ŽK | 1 : 2 | Partizan | |||||
07.11
14:00
Proleter
Napredak
1
0
|
07.11.2020 14:00 | Proleter | 1 : 0 | Napredak | |||||
07.11
16:00
TSC
Mladost (L)
5
0
|
07.11.2020 16:00 | TSC | 5 : 0 | Mladost (L) | |||||
07.11
16:00
ÄukariÄki
Voždovac
3
2
|
07.11.2020 16:00 | ÄukariÄki | 3 : 2 | Voždovac |
07.11
13:00
RFK GrafiÄar
ŽelezniÄar (P)
3
0
|
07.11.2020 13:00 | RFK GrafiÄar | 3 : 0 | ŽelezniÄar (P) |
07.11
16:00
Sloga
RadniÄki 1923
7
0
|
07.11.2020 16:00 | Sloga | 7 : 0 | RadniÄki 1923 |
07.11
14:00
RadniÄki 2013
Heroj Polet B tim
1
1
|
07.11.2020 14:00 | RadniÄki 2013 | 1 : 1 | Heroj Polet B tim |
07.11
12:30
ÄukariÄki
Rad
4
0
|
07.11.2020 12:30 | ÄukariÄki | 4 : 0 | Rad | |||||
07.11
11:00
RadniÄki 1923
Trayal
2
0
|
07.11.2020 11:00 | RadniÄki 1923 | 2 : 0 | Trayal |
07.11
10:00
Vojvodina
RadniÄki (SM)
2
1
|
07.11.2020 10:00 | Vojvodina | 2 : 1 | RadniÄki (SM) | |||||
07.11
10:00
ŽelezniÄar
Dinamo 1945
5
1
|
07.11.2020 10:00 | ŽelezniÄar | 5 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
07.11
10:00
Index
InÄija
0
0
|
07.11.2020 10:00 | Index | 0 : 0 | InÄija |
07.11
10:00
Petar PuaÄa
BaÄka 1901
3
4
|
07.11.2020 10:00 | Petar PuaÄa | 3 : 4 | BaÄka 1901 |
07.11
13:00
Å umadija 1903
Å umadija (A)
3
1
|
07.11.2020 13:00 | Å umadija 1903 | 3 : 1 | Å umadija (A) | |||||
07.11
13:00
Å abac Sunrise
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
0
|
07.11.2020 13:00 | Å abac Sunrise | 0 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 |
07.11
10:00
GFK Jagodina
Kopernikus ŽeležniÄar
7
1
|
07.11.2020 10:00 | GFK Jagodina | 7 : 1 | Kopernikus ŽeležniÄar | |||||
07.11
13:30
Real
Dinamo
5
1
|
07.11.2020 13:30 | Real | 5 : 1 | Dinamo | |||||
07.11
10:30
RadniÄki (P)
Trstenik PPT
9
0
|
07.11.2020 10:30 | RadniÄki (P) | 9 : 0 | Trstenik PPT |
07.11
13:00
OFK Slavija
OPK Rudar 2001
|
07.11.2020 13:00 | OFK Slavija | : | OPK Rudar 2001 | |||||
07.11
11:00
Sloga 33
Sloboda
|
07.11.2020 11:00 | Sloga 33 | : | Sloboda | |||||
07.11
13:00
Borac 1932
VGSK
1
1
|
07.11.2020 13:00 | Borac 1932 | 1 : 1 | VGSK | |||||
07.11
12:00
Petar Dobrnjac
Zvižd
4
3
|
07.11.2020 12:00 | Petar Dobrnjac | 4 : 3 | Zvižd | |||||
07.11
12:00
Jasenica 2017
Napredak
|
07.11.2020 12:00 | Jasenica 2017 | : | Napredak |
07.11
10:00
Brodarac 2
BSK BorÄa
4
0
|
07.11.2020 10:00 | Brodarac 2 | 4 : 0 | BSK BorÄa | |||||
07.11
11:15
Kolubara
Zvezdara
1
0
|
07.11.2020 11:15 | Kolubara | 1 : 0 | Zvezdara | |||||
07.11
12:30
RadniÄki (NB) 2
Studentski Grad
2
2
|
07.11.2020 12:30 | RadniÄki (NB) 2 | 2 : 2 | Studentski Grad | |||||
07.11
14:00
Bežanija
Lokomotiva
0
1
|
07.11.2020 14:00 | Bežanija | 0 : 1 | Lokomotiva |
07.11
11:00
IM Rakovica
LeŔtane
3
0
|
07.11.2020 11:00 | IM Rakovica | 3 : 0 | LeŔtane | |||||
07.11
10:00
Crvenka
BuduÄnost
2
0
|
07.11.2020 10:00 | Crvenka | 2 : 0 | BuduÄnost |
07.11
11:00
BoleÄ
TEK Sloga
5
0
|
07.11.2020 11:00 | BoleÄ | 5 : 0 | TEK Sloga | |||||
07.11
13:00
PoŔtar 1930
Dunav
0
1
|
07.11.2020 13:00 | PoŔtar 1930 | 0 : 1 | Dunav |
07.11
10:00
Mladost
Spartak
4
2
|
07.11.2020 10:00 | Mladost | 4 : 2 | Spartak |
07.11
09:00
IMT
RFK GrafiÄar
1
8
|
07.11.2020 09:00 | IMT | 1 : 8 | RFK GrafiÄar | |||||
07.11
09:30
RadniÄki (O)
SinÄeliÄ
0
3
|
07.11.2020 09:30 | RadniÄki (O) | 0 : 3 | SinÄeliÄ |
07.11
16:00
SinÄeliÄ
Napredak
5
1
|
07.11.2020 16:00 | SinÄeliÄ | 5 : 1 | Napredak |
07.11
10:00
ÄukariÄki
Rad
5
1
|
07.11.2020 10:00 | ÄukariÄki | 5 : 1 | Rad | |||||
07.11
13:00
Kiker
TSC
4
2
|
07.11.2020 13:00 | Kiker | 4 : 2 | TSC |
07.11
09:00
BSK BorÄa
Ada
1
3
|
07.11.2020 09:00 | BSK BorÄa | 1 : 3 | Ada | |||||
07.11
12:00
OLE
DIF
3
2
|
07.11.2020 12:00 | OLE | 3 : 2 | DIF | |||||
07.11
09:30
RadniÄki (O)
SinÄeliÄ
0
6
|
07.11.2020 09:30 | RadniÄki (O) | 0 : 6 | SinÄeliÄ |
07.11
12:00
Vojvodina
RadniÄki (SM)
7
0
|
07.11.2020 12:00 | Vojvodina | 7 : 0 | RadniÄki (SM) | |||||
07.11
12:00
ŽelezniÄar
Dinamo 1945
3
3
|
07.11.2020 12:00 | ŽelezniÄar | 3 : 3 | Dinamo 1945 | |||||
07.11
12:00
Index
InÄija
0
0
|
07.11.2020 12:00 | Index | 0 : 0 | InÄija |
07.11
13:00
Apolon 2018
Smederevo 1924
4
1
|
07.11.2020 13:00 | Apolon 2018 | 4 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
07.11
13:00
Å umadija 1903
Å umadija (A)
4
0
|
07.11.2020 13:00 | Å umadija 1903 | 4 : 0 | Å umadija (A) |
07.11
10:00
Bor 1919
RadniÄki (N)
1
6
|
07.11.2020 10:00 | Bor 1919 | 1 : 6 | RadniÄki (N) | |||||
07.11
14:30
GFK DuboÄica
Timok 1919
4
1
|
07.11.2020 14:30 | GFK DuboÄica | 4 : 1 | Timok 1919 | |||||
07.11
10:00
Dinamo
Vlasina
3
3
|
07.11.2020 10:00 | Dinamo | 3 : 3 | Vlasina | |||||
07.11
10:30
Radnik
OFK SinÄeliÄ
2
0
|
07.11.2020 10:30 | Radnik | 2 : 0 | OFK SinÄeliÄ |
07.11
14:00
Zvezdara
RadniÄki (R)
5
0
|
07.11.2020 14:00 | Zvezdara | 5 : 0 | RadniÄki (R) | |||||
07.11
09:00
Rakovica
Balkan
5
2
|
07.11.2020 09:00 | Rakovica | 5 : 2 | Balkan | |||||
07.11
10:00
Jedinstvo
Prva Iskra
1
0
|
07.11.2020 10:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Prva Iskra |
07.11
00:00
Mladost (BJ)
Kabel
6
1
|
07.11.2020 00:00 | Mladost (BJ) | 6 : 1 | Kabel | |||||
07.11
00:00
TSK
Sofeks
0
0
|
07.11.2020 00:00 | TSK | 0 : 0 | Sofeks | |||||
07.11
00:00
Tatra
Jedinstvo (R)
3
5
|
07.11.2020 00:00 | Tatra | 3 : 5 | Jedinstvo (R) |
07.11
12:30
Internacional
OFK Beograd
1
3
|
07.11.2020 12:30 | Internacional | 1 : 3 | OFK Beograd | |||||
07.11
09:00
Teleoptik
SinÄeliÄ
6
0
|
07.11.2020 09:00 | Teleoptik | 6 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
07.11
15:00
Zemun
Lokomotiva
1
0
|
07.11.2020 15:00 | Zemun | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
07.11
20:00
IMT
Brodarac
0
2
|
07.11.2020 20:00 | IMT | 0 : 2 | Brodarac |
07.11
13:00
VGSK
Soko 2015
6
0
|
07.11.2020 13:00 | VGSK | 6 : 0 | Soko 2015 | |||||
07.11
13:00
Mladi radnik 1926
Sloga 33
5
0
|
07.11.2020 13:00 | Mladi radnik 1926 | 5 : 0 | Sloga 33 | |||||
07.11
13:00
Plana
Å umadija (A)
2
1
|
07.11.2020 13:00 | Plana | 2 : 1 | Å umadija (A) | |||||
07.11
13:00
Cepelin 026
RSK
0
1
|
07.11.2020 13:00 | Cepelin 026 | 0 : 1 | RSK | |||||
07.11
13:00
ŽelezniÄar (P)
Smederevo 1924
6
0
|
07.11.2020 13:00 | ŽelezniÄar (P) | 6 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
07.11
13:00
PetliÄ SD 2006
Äerdap
4
0
|
07.11.2020 13:00 | PetliÄ SD 2006 | 4 : 0 | Äerdap | |||||
07.11
13:00
SFU Gornjak
AF Duljaj
3
4
|
07.11.2020 13:00 | SFU Gornjak | 3 : 4 | AF Duljaj |
07.11
11:00
Apolon 4
AF AS Novi Pazar
2
1
|
07.11.2020 11:00 | Apolon 4 | 2 : 1 | AF AS Novi Pazar | |||||
07.11
11:00
Jedinstvo 2017
Sport Klub 99
3
2
|
07.11.2020 11:00 | Jedinstvo 2017 | 3 : 2 | Sport Klub 99 | |||||
07.11
11:00
Apolon
Pazar Juniors
0
3
|
07.11.2020 11:00 | Apolon | 0 : 3 | Pazar Juniors | |||||
07.11
11:00
Novi Pazar
Bane 1931
3
0
|
07.11.2020 11:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Bane 1931 | |||||
07.11
11:00
Rudar
Kosmet
0
0
|
07.11.2020 11:00 | Rudar | 0 : 0 | Kosmet | |||||
07.11
11:00
Bubamara
Sloga (K)
1
3
|
07.11.2020 11:00 | Bubamara | 1 : 3 | Sloga (K) | |||||
07.11
11:00
RadniÄki 1923
Kiker
9
0
|
07.11.2020 11:00 | RadniÄki 1923 | 9 : 0 | Kiker |
07.11
10:00
Krila Krajine
TSC
3
1
|
07.11.2020 10:00 | Krila Krajine | 3 : 1 | TSC | |||||
07.11
10:00
ŽAK Sombor
Spartak ŽK
0
3
|
07.11.2020 10:00 | ŽAK Sombor | 0 : 3 | Spartak ŽK | |||||
07.11
10:00
RadniÄki 1912
CFK
1
5
|
07.11.2020 10:00 | RadniÄki 1912 | 1 : 5 | CFK |
07.11
10:00
BeÄkerek 023
Derby 2015
1
3
|
07.11.2020 10:00 | BeÄkerek 023 | 1 : 3 | Derby 2015 | |||||
07.11
10:00
Sporto 023
Akademija Bambi
0
1
|
07.11.2020 10:00 | Sporto 023 | 0 : 1 | Akademija Bambi | |||||
07.11
12:00
Proleter 2006
Dinamo 1945
1
1
|
07.11.2020 12:00 | Proleter 2006 | 1 : 1 | Dinamo 1945 |
07.11
10:00
InÄija
RadniÄki (SM)
3
0
|
07.11.2020 10:00 | InÄija | 3 : 0 | RadniÄki (SM) | |||||
07.11
10:00
Jedinstvo (SP)
GFK Sloven
0
1
|
07.11.2020 10:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 1 | GFK Sloven |
07.11
BuduÄnost
Mladi radnik 1940
1
3
|
07.11.2020 | BuduÄnost | 1 : 3 | Mladi radnik 1940 | |||||
07.11
10:00
Podunavac
Jasenica 2017
0
5
|
07.11.2020 10:00 | Podunavac | 0 : 5 | Jasenica 2017 | |||||
07.11
AF DjokiÄ
BaÄinac
3
0
|
07.11.2020 | AF DjokiÄ | 3 : 0 | BaÄinac | |||||
07.11
10:00
Bresje Superior
Osipaonica
0
6
|
07.11.2020 10:00 | Bresje Superior | 0 : 6 | Osipaonica | |||||
07.11
Udarnik
Cerovac 2013
6
0
|
07.11.2020 | Udarnik | 6 : 0 | Cerovac 2013 | |||||
07.11
11:00
Mladost 1948
ŽelezniÄar Kusadak
0
5
|
07.11.2020 11:00 | Mladost 1948 | 0 : 5 | ŽelezniÄar Kusadak |
07.11
10:00
Senjak
Mladost
0
4
|
07.11.2020 10:00 | Senjak | 0 : 4 | Mladost | |||||
07.11
10:00
Jedinstvo
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
3
3
|
07.11.2020 10:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | BuduÄnost-KruÅ”ik 2014 | |||||
07.11
10:00
RaÄevac
Omladinac 2014
3
3
|
07.11.2020 10:00 | RaÄevac | 3 : 3 | Omladinac 2014 | |||||
07.11
10:00
ŽelezniÄar
Drina
0
7
|
07.11.2020 10:00 | ŽelezniÄar | 0 : 7 | Drina |
07.11
10:00
Borac
OFK VrŔac
1
3
|
07.11.2020 10:00 | Borac | 1 : 3 | OFK VrŔac | |||||
07.11
00:00
ŽelezniÄar
Voja GaÄiÄ
6
0
|
07.11.2020 00:00 | ŽelezniÄar | 6 : 0 | Voja GaÄiÄ | |||||
07.11
Proleter
Mladost
3
0
|
07.11.2020 | Proleter | 3 : 0 | Mladost |
07.11
14:00
BajŔa
Tavankut
8
1
|
07.11.2020 14:00 | BajŔa | 8 : 1 | Tavankut |
07.11
11:00
Rudar
Novi Pazar
1
6
|
07.11.2020 11:00 | Rudar | 1 : 6 | Novi Pazar | |||||
07.11
11:00
Pazar Juniors
Sport Klub 99
4
4
|
07.11.2020 11:00 | Pazar Juniors | 4 : 4 | Sport Klub 99 | |||||
07.11
11:30
OFK Ras
AF AS Novi Pazar
2
5
|
07.11.2020 11:30 | OFK Ras | 2 : 5 | AF AS Novi Pazar | |||||
07.11
11:00
Granit
KoŔtam Polje
2
8
|
07.11.2020 11:00 | Granit | 2 : 8 | KoŔtam Polje | |||||
07.11
11:00
Tutin
Novi Pazar B
1
2
|
07.11.2020 11:00 | Tutin | 1 : 2 | Novi Pazar B |
07.11
09:30
RadniÄki (NB)
Partizan
2
6
|
07.11.2020 09:30 | RadniÄki (NB) | 2 : 6 | Partizan | |||||
07.11
10:00
Crvena zvezda
Ada
8
1
|
07.11.2020 10:00 | Crvena zvezda | 8 : 1 | Ada | |||||
07.11
09:00
Rad
RadniÄki (O)
1
1
|
07.11.2020 09:00 | Rad | 1 : 1 | RadniÄki (O) | |||||
07.11
10:00
Voždovac
Zemun
2
0
|
07.11.2020 10:00 | Voždovac | 2 : 0 | Zemun |
07.11
09:00
Lokomotiva
IMT
2
2
|
07.11.2020 09:00 | Lokomotiva | 2 : 2 | IMT | |||||
07.11
10:30
DIF
Rakovica
2
1
|
07.11.2020 10:30 | DIF | 2 : 1 | Rakovica | |||||
07.11
13:30
Kolubara
BSK
4
2
|
07.11.2020 13:30 | Kolubara | 4 : 2 | BSK | |||||
07.11
18:30
Studentski grad
Palilulac
3
0
|
07.11.2020 18:30 | Studentski grad | 3 : 0 | Palilulac |
07.11
10:00
ObiliÄ
Napredak
3
1
|
07.11.2020 10:00 | ObiliÄ | 3 : 1 | Napredak | |||||
07.11
10:00
Mladost (T)
BaÄka
2
1
|
07.11.2020 10:00 | Mladost (T) | 2 : 1 | BaÄka | |||||
07.11
10:00
BuduÄnost
Jadran
0
3
|
07.11.2020 10:00 | BuduÄnost | 0 : 3 | Jadran | |||||
07.11
10:00
Sutjeska
EÄÅ”eg
3
2
|
07.11.2020 10:00 | Sutjeska | 3 : 2 | EÄÅ”eg |
07.11
GFK DuboÄica
GFK Jagodina
2
1
|
07.11.2020 | GFK DuboÄica | 2 : 1 | GFK Jagodina | |||||
07.11
Real
Duel Juniors
0
2
|
07.11.2020 | Real | 0 : 2 | Duel Juniors | |||||
07.11
TimoÄanin
Lider MGM
2
5
|
07.11.2020 | TimoÄanin | 2 : 5 | Lider MGM | |||||
07.11
Å ampion 2014
Napredak
2
4
|
07.11.2020 | Å ampion 2014 | 2 : 4 | Napredak | |||||
07.11
RadniÄki (P)
RadniÄki (N)
1
7
|
07.11.2020 | RadniÄki (P) | 1 : 7 | RadniÄki (N) | |||||
07.11
OFK RadniÄki
Radnik
3
3
|
07.11.2020 | OFK RadniÄki | 3 : 3 | Radnik | |||||
07.11
Trayal Knez Lazar
Kopernikus ŽelezniÄar
1
2
|
07.11.2020 | Trayal Knez Lazar | 1 : 2 | Kopernikus ŽelezniÄar | |||||
07.11
SFS Borac
Car Konstantin
1
3
|
07.11.2020 | SFS Borac | 1 : 3 | Car Konstantin | |||||
07.11
Timok 1919
RadniÄki (S)
1
0
|
07.11.2020 | Timok 1919 | 1 : 0 | RadniÄki (S) |
07.11
20:00
RFK GrafiÄar
Ole
3
1
|
07.11.2020 20:00 | RFK GrafiÄar | 3 : 1 | Ole | |||||
07.11
16:00
Olimpik
Lokomotiva
2
2
|
07.11.2020 16:00 | Olimpik | 2 : 2 | Lokomotiva | |||||
07.11
08:30
OFK Beograd
Obrenovac 1905
6
0
|
07.11.2020 08:30 | OFK Beograd | 6 : 0 | Obrenovac 1905 |
07.11
11:00
Spartak
Banat
6
0
|
07.11.2020 11:00 | Spartak | 6 : 0 | Banat | |||||
07.11
11:00
Polet
BaÄka
5
0
|
07.11.2020 11:00 | Polet | 5 : 0 | BaÄka |
07.11
10:30
Sloga
Desetka
5
0
|
07.11.2020 10:30 | Sloga | 5 : 0 | Desetka |
07.11
GFK DuboÄica
GFK Jagodina
1
1
|
07.11.2020 | GFK DuboÄica | 1 : 1 | GFK Jagodina | |||||
07.11
Real NiÅ”
Duel Juniors
4
1
|
07.11.2020 | Real NiÅ” | 4 : 1 | Duel Juniors | |||||
07.11
Knjaževac
Lider MGM
0
4
|
07.11.2020 | Knjaževac | 0 : 4 | Lider MGM | |||||
07.11
OFK Å ampion
Duel Juniors 2
0
2
|
07.11.2020 | OFK Å ampion | 0 : 2 | Duel Juniors 2 | |||||
07.11
RadniÄki (P)
RadniÄki (N)
0
2
|
07.11.2020 | RadniÄki (P) | 0 : 2 | RadniÄki (N) | |||||
07.11
OFK RadniÄki
Radnik
|
07.11.2020 | OFK RadniÄki | : | Radnik | |||||
07.11
Trayal Knez Lazar
Kopernikus ŽelezniÄar
1
4
|
07.11.2020 | Trayal Knez Lazar | 1 : 4 | Kopernikus ŽelezniÄar | |||||
07.11
OFK ParaÄin
RadniÄki NiÅ” 2
1
2
|
07.11.2020 | OFK ParaÄin | 1 : 2 | RadniÄki NiÅ” 2 | |||||
07.11
Timok 1919
RadniÄki (S)
8
2
|
07.11.2020 | Timok 1919 | 8 : 2 | RadniÄki (S) |
07.11
13:00
TEK Sloga
Zadrugar
0
1
|
07.11.2020 13:00 | TEK Sloga | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
07.11
10:00
Å umadija
RadniÄki
1
6
|
07.11.2020 10:00 | Å umadija | 1 : 6 | RadniÄki | |||||
07.11
10:00
Stepojevac Vaga
Borac
1
4
|
07.11.2020 10:00 | Stepojevac Vaga | 1 : 4 | Borac | |||||
07.11
11:30
Lazarevac
Mladost (C)
4
4
|
07.11.2020 11:30 | Lazarevac | 4 : 4 | Mladost (C) | |||||
07.11
15:30
Kolubara 2
BuduÄnost
2
0
|
07.11.2020 15:30 | Kolubara 2 | 2 : 0 | BuduÄnost |
07.11
10:00
BaÄka
ObiliÄ
1
2
|
07.11.2020 10:00 | BaÄka | 1 : 2 | ObiliÄ | |||||
07.11
11:00
AFK
Tisa NjerÅ”
4
0
|
07.11.2020 11:00 | AFK | 4 : 0 | Tisa NjerÅ” | |||||
07.11
10:00
Vinogradar
Arena SU
0
2
|
07.11.2020 10:00 | Vinogradar | 0 : 2 | Arena SU |
07.11
10:00
AF AS Novi Pazar
OFK Ras
8
1
|
07.11.2020 10:00 | AF AS Novi Pazar | 8 : 1 | OFK Ras | |||||
07.11
10:00
Sport Club 99
OFK Vlada DimitrijeviÄ
3
0
|
07.11.2020 10:00 | Sport Club 99 | 3 : 0 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | |||||
07.11
10:00
Pazar Juniors '01
JoŔanica
2
0
|
07.11.2020 10:00 | Pazar Juniors '01 | 2 : 0 | JoŔanica | |||||
07.11
10:00
Kosmet
Bane 1931
4
2
|
07.11.2020 10:00 | Kosmet | 4 : 2 | Bane 1931 | |||||
07.11
10:30
Tutin
OFK National
0
8
|
07.11.2020 10:30 | Tutin | 0 : 8 | OFK National | |||||
07.11
12:00
Jedinstvo 2017
Bane 1931 - 2
3
0
|
07.11.2020 12:00 | Jedinstvo 2017 | 3 : 0 | Bane 1931 - 2 | |||||
07.11
10:00
Pazar Juniors B
AF PopoviÄ
3
0
|
07.11.2020 10:00 | Pazar Juniors B | 3 : 0 | AF PopoviÄ |
07.11
09:30
POFK Savacium
POFK Äivija
4
1
|
07.11.2020 09:30 | POFK Savacium | 4 : 1 | POFK Äivija | |||||
07.11
14:00
Tika taka
Å abac Sunrise 1
0
10
|
07.11.2020 14:00 | Tika taka | 0 : 10 | Å abac Sunrise 1 | |||||
07.11
12:30
MaÄva 2
Fenix 1
2
6
|
07.11.2020 12:30 | MaÄva 2 | 2 : 6 | Fenix 1 |
07.11
19:00
Krka
Mornar
74
84
|
07.11.2020 19:00 | Krka | 74 : 84 | Mornar | |||||
07.11
21:00
Partizan NIS
Zadar
78
63
|
07.11.2020 21:00 | Partizan NIS | 78 : 63 | Zadar |
07.11
19:00
Beovuk 72
Star
85
78
|
07.11.2020 19:00 | Beovuk 72 | 85 : 78 | Star | |||||
07.11
19:00
BKK RadniÄki
Slodes
92
85
|
07.11.2020 19:00 | BKK RadniÄki | 92 : 85 | Slodes | |||||
07.11
14:30
Borac
Proleter
91
83
|
07.11.2020 14:30 | Borac | 91 : 83 | Proleter |
07.11
17:00
Zdravlje Leskovac
Klik
83
74
|
07.11.2020 17:00 | Zdravlje Leskovac | 83 : 74 | Klik | |||||
07.11
19:00
Fair Play
Napredak Junior
82
95
|
07.11.2020 19:00 | Fair Play | 82 : 95 | Napredak Junior | |||||
07.11
19:00
Mladost
Bor RTB
108
102
|
07.11.2020 19:00 | Mladost | 108 : 102 | Bor RTB | |||||
07.11
16:45
Konstantin
ŽelezniÄar
81
87
|
07.11.2020 16:45 | Konstantin | 81 : 87 | ŽelezniÄar |
07.11
16:00
Panteri
Actavis Academy
78
66
|
07.11.2020 16:00 | Panteri | 78 : 66 | Actavis Academy |
07.11
16:00
Rtanj
Radnik
64
93
|
07.11.2020 16:00 | Rtanj | 64 : 93 | Radnik | |||||
07.11
21:00
Rudar 1903
Morava
88
83
|
07.11.2020 21:00 | Rudar 1903 | 88 : 83 | Morava |
07.11
19:00
Topola
Omladinac
74
77
|
07.11.2020 19:00 | Topola | 74 : 77 | Omladinac | |||||
07.11
19:30
Futog
Podrinje
89
71
|
07.11.2020 19:30 | Futog | 89 : 71 | Podrinje |
07.11
16:00
ŽelezniÄar
Dunav 2014
79
74
|
07.11.2020 16:00 | ŽelezniÄar | 79 : 74 | Dunav 2014 |
07.11
13:30
Sloga Elite
Jagodina
74
88
|
07.11.2020 13:30 | Sloga Elite | 74 : 88 | Jagodina | |||||
07.11
15:00
Plana
Svilajnac
101
86
|
07.11.2020 15:00 | Plana | 101 : 86 | Svilajnac |
07.11
17:00
Zlatar
M015
73
63
|
07.11.2020 17:00 | Zlatar | 73 : 63 | M015 |
07.11
15:15
RadniÄki
Torlak
85
75
|
07.11.2020 15:15 | RadniÄki | 85 : 75 | Torlak |
07.11
17:00
Beko
Zemun
85
56
|
07.11.2020 17:00 | Beko | 85 : 56 | Zemun |
07.11
17:20
Veba Basket
Gorica
88
105
|
07.11.2020 17:20 | Veba Basket | 88 : 105 | Gorica | |||||
07.11
19:15
Eko Sport
Cerak
71
55
|
07.11.2020 19:15 | Eko Sport | 71 : 55 | Cerak |
07.11
15:00
IBC
ABBA
86
59
|
07.11.2020 15:00 | IBC | 86 : 59 | ABBA | |||||
07.11
17:20
AS Basket
SurÄin
72
80
|
07.11.2020 17:20 | AS Basket | 72 : 80 | SurÄin |
07.11
17:00
BagljaÅ”
Marina
111
65
|
07.11.2020 17:00 | BagljaÅ” | 111 : 65 | Marina | |||||
07.11
14:30
Roling
OKK Spartak
79
77
|
07.11.2020 14:30 | Roling | 79 : 77 | OKK Spartak |
07.11
18:00
Vojka
Partizan
64
79
|
07.11.2020 18:00 | Vojka | 64 : 79 | Partizan | |||||
07.11
19:00
Sloven
Jadran
85
66
|
07.11.2020 19:00 | Sloven | 85 : 66 | Jadran |
07.11
18:00
Opovo 99
Jedinstvo
54
68
|
07.11.2020 18:00 | Opovo 99 | 54 : 68 | Jedinstvo |
07.11
13:00
Å abac
Mix
92
45
|
07.11.2020 13:00 | Å abac | 92 : 45 | Mix | |||||
07.11
17:00
OseÄina
RadniÄki
70
80
|
07.11.2020 17:00 | OseÄina | 70 : 80 | RadniÄki |
07.11
19:30
Sloga (P)
Užice
49
81
|
07.11.2020 19:30 | Sloga (P) | 49 : 81 | Užice | |||||
07.11
18:00
MileŔevac
Mladost
102
85
|
07.11.2020 18:00 | MileŔevac | 102 : 85 | Mladost |
07.11
18:00
Sloga (D)
Sloga (PM)
68
57
|
07.11.2020 18:00 | Sloga (D) | 68 : 57 | Sloga (PM) |
07.11
17:00
Stari Ras
KoÅ” 020
73
64
|
07.11.2020 17:00 | Stari Ras | 73 : 64 | KoÅ” 020 |
07.11
20:00
Dunav
Dynamic
91
96
|
07.11.2020 20:00 | Dunav | 91 : 96 | Dynamic | |||||
07.11
19:30
Kolubara LA 2003
Vojvodina
82
87
|
07.11.2020 19:30 | Kolubara LA 2003 | 82 : 87 | Vojvodina | |||||
07.11
19:30
TamiÅ”
OKK Beograd
93
89
|
07.11.2020 19:30 | TamiÅ” | 93 : 89 | OKK Beograd |
07.11
16:30
TopolÄanka
Ljubovija
67
53
|
07.11.2020 16:30 | TopolÄanka | 67 : 53 | Ljubovija | |||||
07.11
16:00
MileŔevka
Sloga
69
59
|
07.11.2020 16:00 | MileŔevka | 69 : 59 | Sloga | |||||
07.11
17:30
Karaburma
Gimnazijalac
74
54
|
07.11.2020 17:30 | Karaburma | 74 : 54 | Gimnazijalac |
07.11
12:30
Vojvodina 021- 2
Delfin
64
42
|
07.11.2020 12:30 | Vojvodina 021- 2 | 64 : 42 | Delfin | |||||
07.11
15:00
SO ŽKK
Sivac
68
52
|
07.11.2020 15:00 | SO ŽKK | 68 : 52 | Sivac |
07.11
17:00
ParaÄin
RadniÄki 2016
55
46
|
07.11.2020 17:00 | ParaÄin | 55 : 46 | RadniÄki 2016 | |||||
07.11
18:00
Trstenik
Hisar
75
60
|
07.11.2020 18:00 | Trstenik | 75 : 60 | Hisar |
07.11
12:30
Marinos
Crvena zvezda MTS
77
72
|
07.11.2020 12:30 | Marinos | 77 : 72 | Crvena zvezda MTS | |||||
07.11
17:00
Mega Soccerbet
Star
81
58
|
07.11.2020 17:00 | Mega Soccerbet | 81 : 58 | Star | |||||
07.11
15:00
Sloboda
Konstantin
78
58
|
07.11.2020 15:00 | Sloboda | 78 : 58 | Konstantin |
07.11
15:00
TehniÄar
FAP Livnica
1
3
|
07.11.2020 15:00 | TehniÄar | 1 : 3 | FAP Livnica | |||||
07.11
18:00
GraÄac
Kosovska Mitrovica 2
3
2
|
07.11.2020 18:00 | GraÄac | 3 : 2 | Kosovska Mitrovica 2 |
07.11
12:00
NiÅ” 2
Morava
3
1
|
07.11.2020 12:00 | NiÅ” 2 | 3 : 1 | Morava | |||||
07.11
17:00
Jagodina
MOK TopliÄanin 97
3
0
|
07.11.2020 17:00 | Jagodina | 3 : 0 | MOK TopliÄanin 97 | |||||
07.11
15:30
Pirot
Hajduk Veljko
0
3
|
07.11.2020 15:30 | Pirot | 0 : 3 | Hajduk Veljko |
07.11
19:00
Stražilovo
Kulpin
1
3
|
07.11.2020 19:00 | Stražilovo | 1 : 3 | Kulpin | |||||
07.11
20:00
Mladost (NP)
Proleter
3
1
|
07.11.2020 20:00 | Mladost (NP) | 3 : 1 | Proleter | |||||
07.11
18:00
Vest
Mladost (BP)
0
3
|
07.11.2020 18:00 | Vest | 0 : 3 | Mladost (BP) | |||||
07.11
18:00
Partizan
Sombor
3
0
|
07.11.2020 18:00 | Partizan | 3 : 0 | Sombor |
07.11
10:00
Knjaževac
Hajduk Veljko 2
3
0
|
07.11.2020 10:00 | Knjaževac | 3 : 0 | Hajduk Veljko 2 |
07.11
16:00
Stražilovo
Dunav Voley 2
3
0
|
07.11.2020 16:00 | Stražilovo | 3 : 0 | Dunav Voley 2 | |||||
07.11
15:30
Hajduk
Mladost (T)
3
1
|
07.11.2020 15:30 | Hajduk | 3 : 1 | Mladost (T) | |||||
07.11
19:00
Novi Sad 2
Vrbas
3
1
|
07.11.2020 19:00 | Novi Sad 2 | 3 : 1 | Vrbas | |||||
07.11
17:00
Sloven
MagliÄ 1953
3
0
|
07.11.2020 17:00 | Sloven | 3 : 0 | MagliÄ 1953 | |||||
07.11
19:00
Klek SrbijaŔume 2
Botafogo
3
0
|
07.11.2020 19:00 | Klek SrbijaŔume 2 | 3 : 0 | Botafogo |
07.11
00:00
MOK TopliÄanin 97 - 2
Mladost
3
1
|
07.11.2020 00:00 | MOK TopliÄanin 97 - 2 | 3 : 1 | Mladost | |||||
07.11
Radan
Surdulica
|
07.11.2020 | Radan | : | Surdulica | |||||
07.11
DuboÄica - 2
Jablanica
|
07.11.2020 | DuboÄica - 2 | : | Jablanica |
07.11
17:30
Mladi radnik
Spartak (S)
3
2
|
07.11.2020 17:30 | Mladi radnik | 3 : 2 | Spartak (S) |
07.11
18:00
Metalac Takovo
KaraÄorÄe
3
1
|
07.11.2020 18:00 | Metalac Takovo | 3 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
07.11
19:00
Spartak (LJ)
VA 014 Bauwesen
3
0
|
07.11.2020 19:00 | Spartak (LJ) | 3 : 0 | VA 014 Bauwesen | |||||
07.11
16:00
Smederevo Carina
Jedinstvo (SP)
2
3
|
07.11.2020 16:00 | Smederevo Carina | 2 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
07.11
18:00
Novi Sad Maneks
ŽelezniÄar
3
0
|
07.11.2020 18:00 | Novi Sad Maneks | 3 : 0 | ŽelezniÄar |
07.11
15:00
Banat
Užice
3
1
|
07.11.2020 15:00 | Banat | 3 : 1 | Užice | |||||
07.11
19:00
Å umadija
BeÄej
1
3
|
07.11.2020 19:00 | Å umadija | 1 : 3 | BeÄej |
07.11
15:30
Milenijum
Panda
3
0
|
07.11.2020 15:30 | Milenijum | 3 : 0 | Panda |
07.11
17:00
Tara
Sloga 031
3
0
|
07.11.2020 17:00 | Tara | 3 : 0 | Sloga 031 | |||||
07.11
16:00
RaŔka
Novi Pazar
1
3
|
07.11.2020 16:00 | RaŔka | 1 : 3 | Novi Pazar | |||||
07.11
14:00
Drina
TehniÄar
3
1
|
07.11.2020 14:00 | Drina | 3 : 1 | TehniÄar | |||||
07.11
15:45
Borac
Lotus
3
0
|
07.11.2020 15:45 | Borac | 3 : 0 | Lotus | |||||
07.11
13:00
Mokra Gora
Napredak 037
3
1
|
07.11.2020 13:00 | Mokra Gora | 3 : 1 | Napredak 037 |
07.11
16:45
Avala
Tent 2
0
3
|
07.11.2020 16:45 | Avala | 0 : 3 | Tent 2 | |||||
07.11
17:00
SmeÄ SV
Lucky Star
0
3
|
07.11.2020 17:00 | SmeÄ SV | 0 : 3 | Lucky Star | |||||
07.11
12:00
Proleter
Fortuna plus
3
0
|
07.11.2020 12:00 | Proleter | 3 : 0 | Fortuna plus |
07.11
15:00
Å trand Volej
Futog West
3
1
|
07.11.2020 15:00 | Å trand Volej | 3 : 1 | Futog West | |||||
07.11
17:00
NS Volej Team
Odbojka 013
3
0
|
07.11.2020 17:00 | NS Volej Team | 3 : 0 | Odbojka 013 | |||||
07.11
20:00
BagljaÅ” 023
Slavija
0
3
|
07.11.2020 20:00 | BagljaÅ” 023 | 0 : 3 | Slavija | |||||
07.11
17:00
Futog
Volley Stars
2
3
|
07.11.2020 17:00 | Futog | 2 : 3 | Volley Stars |
07.11
Volejbor-Tim
Pirot
3
2
|
07.11.2020 | Volejbor-Tim | 3 : 2 | Pirot | |||||
07.11
00:00
Ozren
Hajduk Veljko
3
0
|
07.11.2020 00:00 | Ozren | 3 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
07.11
15:30
Timok
Viner
2
3
|
07.11.2020 15:30 | Timok | 2 : 3 | Viner |
07.11
Carina
Jasenica (SP)
3
0
|
07.11.2020 | Carina | 3 : 0 | Jasenica (SP) | |||||
07.11
Sloga 2015 Jedinstvo
VGSK
3
1
|
07.11.2020 | Sloga 2015 Jedinstvo | 3 : 1 | VGSK | |||||
07.11
TehniÄar
Rudar
3
0
|
07.11.2020 | TehniÄar | 3 : 0 | Rudar | |||||
07.11
TvrÄava
Dunav 17
3
2
|
07.11.2020 | TvrÄava | 3 : 2 | Dunav 17 |
07.11
17:00
SK Volej
Novi Sad 2
1
3
|
07.11.2020 17:00 | SK Volej | 1 : 3 | Novi Sad 2 | |||||
07.11
11:00
Volejstars
Elan Volej
0
3
|
07.11.2020 11:00 | Volejstars | 0 : 3 | Elan Volej | |||||
07.11
15:00
GrbiÄ
Mladost
3
0
|
07.11.2020 15:00 | GrbiÄ | 3 : 0 | Mladost | |||||
07.11
16:00
Merkur
Blok aut
3
2
|
07.11.2020 16:00 | Merkur | 3 : 2 | Blok aut |
07.11
17:00
BeoÄin
Maks
2
3
|
07.11.2020 17:00 | BeoÄin | 2 : 3 | Maks | |||||
07.11
20:00
Dunav Volej
Å trand Volej 2
3
0
|
07.11.2020 20:00 | Dunav Volej | 3 : 0 | Å trand Volej 2 | |||||
07.11
00:00
Dunav
Mladost
3
0
|
07.11.2020 00:00 | Dunav | 3 : 0 | Mladost |
07.11
18:00
Subotica
Win Volley
3
1
|
07.11.2020 18:00 | Subotica | 3 : 1 | Win Volley | |||||
07.11
12:00
Goks IN
Elbraco Technoland CVS
0
3
|
07.11.2020 12:00 | Goks IN | 0 : 3 | Elbraco Technoland CVS | |||||
07.11
12:15
Vrbas
Apatin
3
1
|
07.11.2020 12:15 | Vrbas | 3 : 1 | Apatin |
07.11
17:00
Hercegovina
KI 0230
3
2
|
07.11.2020 17:00 | Hercegovina | 3 : 2 | KI 0230 | |||||
07.11
14:00
Proleter
VrŔac
0
3
|
07.11.2020 14:00 | Proleter | 0 : 3 | VrŔac | |||||
07.11
14:00
KrajiŔnik
Banat
2
3
|
07.11.2020 14:00 | KrajiŔnik | 2 : 3 | Banat |
07.11
00:00
ŽOK TopliÄanin
TopliÄanin 2002
3
0
|
07.11.2020 00:00 | ŽOK TopliÄanin | 3 : 0 | TopliÄanin 2002 | |||||
07.11
00:00
Radan
Panda 2
3
0
|
07.11.2020 00:00 | Radan | 3 : 0 | Panda 2 | |||||
07.11
00:00
Morava
Surdulica
3
1
|
07.11.2020 00:00 | Morava | 3 : 1 | Surdulica | |||||
07.11
00:00
Vlasina - 2
Jablanica
3
0
|
07.11.2020 00:00 | Vlasina - 2 | 3 : 0 | Jablanica |
07.11
18:00
Mladenovac
AS
3
1
|
07.11.2020 18:00 | Mladenovac | 3 : 1 | AS | |||||
07.11
18:00
Imlek
Kolubara
2
3
|
07.11.2020 18:00 | Imlek | 2 : 3 | Kolubara | |||||
07.11
18:00
ŽelezniÄar
Blok Aut
1
3
|
07.11.2020 18:00 | ŽelezniÄar | 1 : 3 | Blok Aut | |||||
07.11
18:00
Crnjanski
ObiliÄ
3
1
|
07.11.2020 18:00 | Crnjanski | 3 : 1 | ObiliÄ |
07.11
19:00
ParaÄin
RadniÄki 1977
3
0
|
07.11.2020 19:00 | ParaÄin | 3 : 0 | RadniÄki 1977 | |||||
07.11
19:00
SmeÄ 5 2
Jagodina
3
1
|
07.11.2020 19:00 | SmeÄ 5 2 | 3 : 1 | Jagodina | |||||
07.11
19:00
Karadjordje
Ravno
2
3
|
07.11.2020 19:00 | Karadjordje | 2 : 3 | Ravno |
07.11
18:00
Zlatar
Putevi Trendteks
3
0
|
07.11.2020 18:00 | Zlatar | 3 : 0 | Putevi Trendteks | |||||
07.11
18:00
Borac 2
BuduÄnost Nec
1
3
|
07.11.2020 18:00 | Borac 2 | 1 : 3 | BuduÄnost Nec | |||||
07.11
18:00
LuÄani
Priboj
0
3
|
07.11.2020 18:00 | LuÄani | 0 : 3 | Priboj | |||||
07.11
18:00
Forma
Sloboda S -2
3
0
|
07.11.2020 18:00 | Forma | 3 : 0 | Sloboda S -2 |
07.11
18:00
Volej Stars Junior
Tutin
3
2
|
07.11.2020 18:00 | Volej Stars Junior | 3 : 2 | Tutin | |||||
07.11
18:00
RaŔka 2
UÅ”Äe
3
1
|
07.11.2020 18:00 | RaÅ”ka 2 | 3 : 1 | UÅ”Äe |
07.11
18:00
Stopanja
Trstenik
3
0
|
07.11.2020 18:00 | Stopanja | 3 : 0 | Trstenik | |||||
07.11
18:00
Antena 08
Sportisimo
3
2
|
07.11.2020 18:00 | Antena 08 | 3 : 2 | Sportisimo | |||||
07.11
18:00
Vrba 2019
Župa
0
3
|
07.11.2020 18:00 | Vrba 2019 | 0 : 3 | Župa |
07.11
19:00
TENT
Srem
3
2
|
07.11.2020 19:00 | TENT | 3 : 2 | Srem | |||||
07.11
18:00
Beograd
Ub
0
3
|
07.11.2020 18:00 | Beograd | 0 : 3 | Ub | |||||
07.11
19:00
ŽelezniÄar
Partizan Soccer
3
2
|
07.11.2020 19:00 | ŽelezniÄar | 3 : 2 | Partizan Soccer |
07.11
19:00
Jedinstvo
Novi Sad
2
3
|
07.11.2020 19:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Novi Sad | |||||
07.11
15:00
Sterija
InÄija
0
3
|
07.11.2020 15:00 | Sterija | 0 : 3 | InÄija | |||||
07.11
19:00
Smederevo
Takovo Zvezda Helios
3
2
|
07.11.2020 19:00 | Smederevo | 3 : 2 | Takovo Zvezda Helios | |||||
07.11
18:00
Vranje
Omladinac
0
3
|
07.11.2020 18:00 | Vranje | 0 : 3 | Omladinac | |||||
07.11
17:00
Srbijanka 014
RadniÄki Blasters
2
3
|
07.11.2020 17:00 | Srbijanka 014 | 2 : 3 | RadniÄki Blasters |
07.11
20:00
FOK
AS Batajnica
0
3
|
07.11.2020 20:00 | FOK | 0 : 3 | AS Batajnica | |||||
07.11
18:00
Zlatibor
Gimnazijalac
3
0
|
07.11.2020 18:00 | Zlatibor | 3 : 0 | Gimnazijalac | |||||
07.11
18:00
Panonija
Valjevo
3
2
|
07.11.2020 18:00 | Panonija | 3 : 2 | Valjevo |
07.11
18:00
Novi Pazar
Rudar
33
31
|
07.11.2020 18:00 | Novi Pazar | 33 : 31 | Rudar |
07.11
13:00
Smederevo
Ub
32
27
|
07.11.2020 13:00 | Smederevo | 32 : 27 | Ub | |||||
07.11
19:00
Morava
Sivac 69
34
34
|
07.11.2020 19:00 | Morava | 34 : 34 | Sivac 69 | |||||
07.11
18:00
Vrbas Petrol
Lavovi BP
25
33
|
07.11.2020 18:00 | Vrbas Petrol | 25 : 33 | Lavovi BP | |||||
07.11
19:00
JugoviÄ
InÄija
28
23
|
07.11.2020 19:00 | JugoviÄ | 28 : 23 | InÄija |
07.11
18:00
Priboj
Jastrebac
21
26
|
07.11.2020 18:00 | Priboj | 21 : 26 | Jastrebac | |||||
07.11
19:00
Vranje 1957
Bela Palanka
27
21
|
07.11.2020 19:00 | Vranje 1957 | 27 : 21 | Bela Palanka |
07.11
19:00
Potisje Pleteks
Jabuka
36
20
|
07.11.2020 19:00 | Potisje Pleteks | 36 : 20 | Jabuka | |||||
07.11
17:00
Apatin
Dolovo
34
25
|
07.11.2020 17:00 | Apatin | 34 : 25 | Dolovo | |||||
07.11
20:00
Somborelektro
Nova Pazova
24
24
|
07.11.2020 20:00 | Somborelektro | 24 : 24 | Nova Pazova | |||||
07.11
20:00
Crvena zvezda
RadniÄki
32
31
|
07.11.2020 20:00 | Crvena zvezda | 32 : 31 | RadniÄki |
07.11
18:30
Rekreativo
Metalac
31
29
|
07.11.2020 18:30 | Rekreativo | 31 : 29 | Metalac |
07.11
18:30
ZajeÄar 1949
ParaÄin
37
24
|
07.11.2020 18:30 | ZajeÄar 1949 | 37 : 24 | ParaÄin | |||||
07.11
19:00
Äerdap
Jagodina 2
26
32
|
07.11.2020 19:00 | Äerdap | 26 : 32 | Jagodina 2 | |||||
07.11
19:00
Rtanj
Knjaz 1957
20
31
|
07.11.2020 19:00 | Rtanj | 20 : 31 | Knjaz 1957 | |||||
07.11
19:00
RadniÄki
Borsko jezero
45
17
|
07.11.2020 19:00 | RadniÄki | 45 : 17 | Borsko jezero |
07.11
19:00
KaraÄorÄe
Sloga
33
36
|
07.11.2020 19:00 | KaraÄorÄe | 33 : 36 | Sloga |
07.11
18:00
Mladost
Arilje
26
26
|
07.11.2020 18:00 | Mladost | 26 : 26 | Arilje |
07.11
19:00
Vojvoda Stepa
BuduÄnost
33
21
|
07.11.2020 19:00 | Vojvoda Stepa | 33 : 21 | BuduÄnost |
07.11
14:30
Loznica 2
Studentski grad
19
37
|
07.11.2020 14:30 | Loznica 2 | 19 : 37 | Studentski grad | |||||
07.11
11:30
Bask
RK SC Voždovac 2012 - 2
25
32
|
07.11.2020 11:30 | Bask | 25 : 32 | RK SC Voždovac 2012 - 2 | |||||
07.11
17:00
GuÄevo
Lazarevac
27
29
|
07.11.2020 17:00 | GuÄevo | 27 : 29 | Lazarevac | |||||
07.11
13:00
Kolubara 2
MaÄva 2
34
19
|
07.11.2020 13:00 | Kolubara 2 | 34 : 19 | MaÄva 2 |
07.11
18:30
Rusin
GraniÄar
34
36
|
07.11.2020 18:30 | Rusin | 34 : 36 | GraniÄar | |||||
07.11
14:30
GrafiÄar
ObiliÄ
32
22
|
07.11.2020 14:30 | GrafiÄar | 32 : 22 | ObiliÄ |
07.11
19:00
Jedinstvo
Zrenjanin
18
29
|
07.11.2020 19:00 | Jedinstvo | 18 : 29 | Zrenjanin |
07.11
19:00
Spartak
Proleter
29
23
|
07.11.2020 19:00 | Spartak | 29 : 23 | Proleter |
07.11
19:30
Metalac 2015
RadniÄki
30
21
|
07.11.2020 19:30 | Metalac 2015 | 30 : 21 | RadniÄki |
07.11
17:30
Vlasotince
Radan
31
19
|
07.11.2020 17:30 | Vlasotince | 31 : 19 | Radan |
07.11
12:00
Bor - RTB 2
Naisa 2
20
20
|
07.11.2020 12:00 | Bor - RTB 2 | 20 : 20 | Naisa 2 | |||||
07.11
18:00
Pirot
Osice
38
29
|
07.11.2020 18:00 | Pirot | 38 : 29 | Osice |
07.11
13:30
Jagodina 2
RadniÄki
27
21
|
07.11.2020 13:30 | Jagodina 2 | 27 : 21 | RadniÄki |
07.11
15:00
Bekament BB - 2
Pazar 2003
40
17
|
07.11.2020 15:00 | Bekament BB - 2 | 40 : 17 | Pazar 2003 | |||||
07.11
19:00
Napredak 12
KoŔutnjak
18
20
|
07.11.2020 19:00 | Napredak 12 | 18 : 20 | KoŔutnjak |
07.11
18:00
Krule
BeoÄin 1959
37
20
|
07.11.2020 18:00 | Krule | 37 : 20 | BeoÄin 1959 |
07.11
19:00
Naisa
Vojvodina
48
34
|
07.11.2020 19:00 | Naisa | 48 : 34 | Vojvodina | |||||
07.11
19:00
ŽelezniÄar
Vrbas
30
23
|
07.11.2020 19:00 | ŽelezniÄar | 30 : 23 | Vrbas |
07.11
20:30
ORK Beograd
ŽitoraÄa
34
20
|
07.11.2020 20:30 | ORK Beograd | 34 : 20 | ŽitoraÄa |
07.11
19:45
Novi Beograd 11. april
Stari Grad
27
6
|
07.11.2020 19:45 | Novi Beograd 11. april | 27 : 6 | Stari Grad | |||||
07.11
17:00
Banjica
KVK RadniÄki
7
20
|
07.11.2020 17:00 | Banjica | 7 : 20 | KVK RadniÄki | |||||
07.11
20:00
Nais
Zemun
8
8
|
07.11.2020 20:00 | Nais | 8 : 8 | Zemun |
07.11
19:00
Rasina
Palilula
18
10
|
07.11.2020 19:00 | Rasina | 18 : 10 | Palilula |
07.11
19:00
ŽAK
TENT
9
12
|
07.11.2020 19:00 | ŽAK | 9 : 12 | TENT |
07.11
20:00
Solunac
Ekonomist
1
5
|
07.11.2020 20:00 | Solunac | 1 : 5 | Ekonomist |
07.11
18:30
BSK
Aleksinac 2015
5
0
|
07.11.2020 18:30 | BSK | 5 : 0 | Aleksinac 2015 | |||||
07.11
19:00
RadniÄki 2010
Progres
6
6
|
07.11.2020 19:00 | RadniÄki 2010 | 6 : 6 | Progres |
07.11
14:00
PP 192
Bajina BaŔta
1
5
|
07.11.2020 14:00 | PP 192 | 1 : 5 | Bajina BaŔta |
07.11
20:30
MB Namenska
Euro-lider
0
5
|
07.11.2020 20:30 | MB Namenska | 0 : 5 | Euro-lider |
07.11
19:30
Loznica Grad 2018
BeÄej 2003
1
7
|
07.11.2020 19:30 | Loznica Grad 2018 | 1 : 7 | BeÄej 2003 |
07.11
12:00
Morava
Crvena zvezda
12
56
|
07.11.2020 12:00 | Morava | 12 : 56 | Crvena zvezda |
07.11
12:00
Black Hornets
Blue Dragons Beograd
43
16
|
07.11.2020 12:00 | Black Hornets | 43 : 16 | Blue Dragons Beograd |
07.11
13:00
Orlovi
SBB Vukovi
50
43
|
07.11.2020 13:00 | Orlovi | 50 : 43 | SBB Vukovi |