16.08
17:00
Dunav
Vojvodina 1928
3
0
|
16.08.2020 17:00 | Dunav | 3 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
16.08
17:00
Borac
Jedinstvo (SP)
0
3
|
16.08.2020 17:00 | Borac | 0 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
16.08
17:00
Tisa
RadniÄki (Zr)
2
2
|
16.08.2020 17:00 | Tisa | 2 : 2 | RadniÄki (Zr) |
16.08
17:30
Bane 1931
Mladi radnik 1926
1
3
|
16.08.2020 17:30 | Bane 1931 | 1 : 3 | Mladi radnik 1926 | |||||
16.08
17:30
ŽelezniÄar (L)
TrepÄa
0
0
|
16.08.2020 17:30 | ŽelezniÄar (L) | 0 : 0 | TrepÄa | |||||
16.08
17:30
BuduÄnost (A)
JoŔanica
4
1
|
16.08.2020 17:30 | BuduÄnost (A) | 4 : 1 | JoÅ”anica |
16.08
17:00
Zvezdara
RadniÄki (O)
0
0
|
16.08.2020 17:00 | Zvezdara | 0 : 0 | RadniÄki (O) | |||||
16.08
17:00
Jedinstvo
BSK 1925
0
1
|
16.08.2020 17:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | BSK 1925 | |||||
16.08
17:30
Studentski grad
Stepojevac Vaga
4
2
|
16.08.2020 17:30 | Studentski grad | 4 : 2 | Stepojevac Vaga |
16.08
11:00
Car Konstantin
Župa
4
0
|
16.08.2020 11:00 | Car Konstantin | 4 : 0 | Župa | |||||
16.08
17:00
BuduÄnost (P)
TimoÄanin
1
2
|
16.08.2020 17:00 | BuduÄnost (P) | 1 : 2 | TimoÄanin | |||||
16.08
11:00
SFS Borac
Mladost
0
1
|
16.08.2020 11:00 | SFS Borac | 0 : 1 | Mladost | |||||
16.08
11:00
RadniÄki (S)
Jedinstvo (P)
2
0
|
16.08.2020 11:00 | RadniÄki (S) | 2 : 0 | Jedinstvo (P) |
16.08
17:00
Vojvodina (BG)
ObiliÄ
3
0
|
16.08.2020 17:00 | Vojvodina (BG) | 3 : 0 | ObiliÄ | |||||
16.08
17:00
Tavankut
BajŔa
0
0
|
16.08.2020 17:00 | Tavankut | 0 : 0 | BajŔa | |||||
16.08
17:00
Mladost (BP)
NjegoÅ”
4
0
|
16.08.2020 17:00 | Mladost (BP) | 4 : 0 | NjegoÅ” |
16.08
17:00
Borac
OFK Kikinda 1909
2
0
|
16.08.2020 17:00 | Borac | 2 : 0 | OFK Kikinda 1909 | |||||
16.08
17:00
Banat
Omladinac FAM
0
1
|
16.08.2020 17:00 | Banat | 0 : 1 | Omladinac FAM | |||||
16.08
17:00
Crvena zvezda
Jedinstvo (V)
0
2
|
16.08.2020 17:00 | Crvena zvezda | 0 : 2 | Jedinstvo (V) | |||||
16.08
17:00
ŽAK
Sloga
3
3
|
16.08.2020 17:00 | ŽAK | 3 : 3 | Sloga |
16.08
17:00
JugoviÄ
Sremac Vojka
1
1
|
16.08.2020 17:00 | JugoviÄ | 1 : 1 | Sremac Vojka | |||||
16.08
17:00
Sloboda
Sloga (E)
1
0
|
16.08.2020 17:00 | Sloboda | 1 : 0 | Sloga (E) | |||||
16.08
17:00
Jadran
Crvena Zvezda
1
1
|
16.08.2020 17:00 | Jadran | 1 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
16.08
17:00
BuduÄnost
Borac
2
2
|
16.08.2020 17:00 | BuduÄnost | 2 : 2 | Borac | |||||
16.08
17:00
Hajduk
Sloga (T)
2
1
|
16.08.2020 17:00 | Hajduk | 2 : 1 | Sloga (T) |
16.08
17:00
KuŔiljevo
LevaÄ
3
1
|
16.08.2020 17:00 | KuÅ”iljevo | 3 : 1 | LevaÄ | |||||
16.08
17:00
Juhor
Jedinstvo (M)
1
0
|
16.08.2020 17:00 | Juhor | 1 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
16.08
17:00
Sloga (M)
Kopaonik
0
2
|
16.08.2020 17:00 | Sloga (M) | 0 : 2 | Kopaonik | |||||
16.08
17:00
OFK Lugomir
TemniÄ 1924
3
1
|
16.08.2020 17:00 | OFK Lugomir | 3 : 1 | TemniÄ 1924 | |||||
16.08
17:00
Moravac 2015
Morava 1918
2
1
|
16.08.2020 17:00 | Moravac 2015 | 2 : 1 | Morava 1918 |
16.08
17:00
OFK 019
Brodoremont
2
1
|
16.08.2020 17:00 | OFK 019 | 2 : 1 | Brodoremont | |||||
16.08
17:00
Branik
OFK Slatina
2
1
|
16.08.2020 17:00 | Branik | 2 : 1 | OFK Slatina | |||||
16.08
11:00
Tanasko RajiÄ
Senjak
4
0
|
16.08.2020 11:00 | Tanasko RajiÄ | 4 : 0 | Senjak | |||||
16.08
17:00
Rajko MitiÄ
Polom
1
0
|
16.08.2020 17:00 | Rajko MitiÄ | 1 : 0 | Polom |
16.08
17:00
MaloŔiŔte
NaŔa krila 1936
1
2
|
16.08.2020 17:00 | MaloŔiŔte | 1 : 2 | NaŔa krila 1936 | |||||
16.08
17:00
Morava
Naisus 1977
4
0
|
16.08.2020 17:00 | Morava | 4 : 0 | Naisus 1977 | |||||
16.08
11:00
Pukovac
OFK Napredak 1929
3
1
|
16.08.2020 11:00 | Pukovac | 3 : 1 | OFK Napredak 1929 | |||||
16.08
17:00
Zemljoradnik
Delijski Vis
1
2
|
16.08.2020 17:00 | Zemljoradnik | 1 : 2 | Delijski Vis | |||||
16.08
17:00
Orljane
Rudar
3
2
|
16.08.2020 17:00 | Orljane | 3 : 2 | Rudar | |||||
16.08
17:00
Jedinstvo (GM)
Bukovik
1
0
|
16.08.2020 17:00 | Jedinstvo (GM) | 1 : 0 | Bukovik |
16.08
17:00
Äekmin
Jedinstvo (G)
1
2
|
16.08.2020 17:00 | Äekmin | 1 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
16.08
17:00
Jablanica
Sloga
2
0
|
16.08.2020 17:00 | Jablanica | 2 : 0 | Sloga | |||||
16.08
17:00
DobriÄ
BuduÄnost
1
5
|
16.08.2020 17:00 | DobriÄ | 1 : 5 | BuduÄnost | |||||
16.08
17:00
Jedinstvo (GS)
Pusta Reka
4
1
|
16.08.2020 17:00 | Jedinstvo (GS) | 4 : 1 | Pusta Reka | |||||
16.08
17:00
Vranjska Banja
Alakince
2
0
|
16.08.2020 17:00 | Vranjska Banja | 2 : 0 | Alakince |
16.08
17:00
Dunav
Prva iskra
0
3
|
16.08.2020 17:00 | Dunav | 0 : 3 | Prva iskra | |||||
16.08
17:00
BuduÄnost (Z)
Mladost (C)
4
0
|
16.08.2020 17:00 | BuduÄnost (Z) | 4 : 0 | Mladost (C) | |||||
16.08
17:00
VrÄin
Kosmaj
0
1
|
16.08.2020 17:00 | VrÄin | 0 : 1 | Kosmaj | |||||
16.08
10:00
Borac (L)
Napredak
3
1
|
16.08.2020 10:00 | Borac (L) | 3 : 1 | Napredak |
16.08
17:30
TrebiÄ
Midžor
1
0
|
16.08.2020 17:30 | TrebiÄ | 1 : 0 | Midžor | |||||
16.08
17:30
OsniÄ
OFK Rtanj
2
4
|
16.08.2020 17:30 | OsniÄ | 2 : 4 | OFK Rtanj | |||||
16.08
17:30
Sloga
Rudar (P)
1
1
|
16.08.2020 17:30 | Sloga | 1 : 1 | Rudar (P) | |||||
16.08
17:30
Kosovo
Å ljivar
2
0
|
16.08.2020 17:30 | Kosovo | 2 : 0 | Å ljivar |
16.08
MaÄkovac
Mladost (T)
1
0
|
16.08.2020 | MaÄkovac | 1 : 0 | Mladost (T) | |||||
16.08
Mladost (DK)
Žabare
1
3
|
16.08.2020 | Mladost (DK) | 1 : 3 | Žabare | |||||
16.08
Vinogradar
SebeÄevac
1
0
|
16.08.2020 | Vinogradar | 1 : 0 | SebeÄevac | |||||
16.08
Sloga (L)
FUD
1
0
|
16.08.2020 | Sloga (L) | 1 : 0 | FUD | |||||
16.08
Gornji StepoÅ”
Trudbenik
3
0
|
16.08.2020 | Gornji StepoÅ” | 3 : 0 | Trudbenik | |||||
16.08
Sloga (Ä)
Gradina
2
4
|
16.08.2020 | Sloga (Ä) | 2 : 4 | Gradina | |||||
16.08
Donji Kopaonik
Kupci
6
3
|
16.08.2020 | Donji Kopaonik | 6 : 3 | Kupci |
16.08
17:30
Donji Srem 2015
Sremac
2
1
|
16.08.2020 17:30 | Donji Srem 2015 | 2 : 1 | Sremac | |||||
16.08
17:30
BSK
ŽelezniÄar
1
1
|
16.08.2020 17:30 | BSK | 1 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
16.08
17:30
Napredak
Rudar
2
1
|
16.08.2020 17:30 | Napredak | 2 : 1 | Rudar | |||||
16.08
17:30
Sloga
GFK Sloven
0
0
|
16.08.2020 17:30 | Sloga | 0 : 0 | GFK Sloven | |||||
16.08
17:30
LSK
Borac (M)
0
0
|
16.08.2020 17:30 | LSK | 0 : 0 | Borac (M) | |||||
16.08
17:30
Borac (K)
Hajduk (V)
1
0
|
16.08.2020 17:30 | Borac (K) | 1 : 0 | Hajduk (V) | |||||
16.08
17:30
Hajduk (B)
Ljukovo
0
0
|
16.08.2020 17:30 | Hajduk (B) | 0 : 0 | Ljukovo |
16.08
17:00
HajduÄica
Jugoslavija
0
3
|
16.08.2020 17:00 | HajduÄica | 0 : 3 | Jugoslavija | |||||
16.08
17:00
Crvena zvezda
Partizan (U)
2
2
|
16.08.2020 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Partizan (U) | |||||
16.08
17:00
RadniÄki (B)
Banat (I)
3
2
|
16.08.2020 17:00 | RadniÄki (B) | 3 : 2 | Banat (I) | |||||
16.08
17:00
Strela
Spartak 1911
3
2
|
16.08.2020 17:00 | Strela | 3 : 2 | Spartak 1911 | |||||
16.08
17:00
Dolina
Partizan (G)
2
5
|
16.08.2020 17:00 | Dolina | 2 : 5 | Partizan (G) | |||||
16.08
17:00
BuduÄnost (A)
Polet (Id)
3
0
|
16.08.2020 17:00 | BuduÄnost (A) | 3 : 0 | Polet (Id) | |||||
16.08
17:00
Stari TamiÅ”
Sloga (BNS)
1
1
|
16.08.2020 17:00 | Stari TamiÅ” | 1 : 1 | Sloga (BNS) |
16.08
17:30
Omladinac
MagliÄ
7
1
|
16.08.2020 17:30 | Omladinac | 7 : 1 | MagliÄ | |||||
16.08
17:30
Rusin
Kulpin
5
3
|
16.08.2020 17:30 | Rusin | 5 : 3 | Kulpin | |||||
16.08
17:30
BuduÄnost (G)
Slavija
0
1
|
16.08.2020 17:30 | BuduÄnost (G) | 0 : 1 | Slavija | |||||
16.08
17:30
Borac 46
Polet
3
0
|
16.08.2020 17:30 | Borac 46 | 3 : 0 | Polet | |||||
16.08
17:30
Kordun
BuduÄnost (M)
0
4
|
16.08.2020 17:30 | Kordun | 0 : 4 | BuduÄnost (M) | |||||
16.08
17:30
BuduÄnost (P)
TvrÄava
2
0
|
16.08.2020 17:30 | BuduÄnost (P) | 2 : 0 | TvrÄava | |||||
16.08
17:30
Zadrugar
BSK
5
0
|
16.08.2020 17:30 | Zadrugar | 5 : 0 | BSK | |||||
16.08
17:30
SU StaniÅ”iÄ 1920
RadniÄki 1918
2
0
|
16.08.2020 17:30 | SU StaniÅ”iÄ 1920 | 2 : 0 | RadniÄki 1918 |
16.08
17:00
Sutjeska
Sloga
2
4
|
16.08.2020 17:00 | Sutjeska | 2 : 4 | Sloga | |||||
16.08
17:00
Senta
Iskra
7
0
|
16.08.2020 17:00 | Senta | 7 : 0 | Iskra | |||||
16.08
17:00
ÄurÄin
Proleter (Nj)
1
1
|
16.08.2020 17:00 | ÄurÄin | 1 : 1 | Proleter (Nj) | |||||
16.08
17:00
Jadran
EÄÅ”eg
5
0
|
16.08.2020 17:00 | Jadran | 5 : 0 | EÄÅ”eg | |||||
16.08
17:00
BuduÄnost
Preporod
1
2
|
16.08.2020 17:00 | BuduÄnost | 1 : 2 | Preporod | |||||
16.08
17:00
ObiliÄ
TornjoÅ”
0
0
|
16.08.2020 17:00 | ObiliÄ | 0 : 0 | TornjoÅ” |
16.08
18:00
Potisje
MSK
1
1
|
16.08.2020 18:00 | Potisje | 1 : 1 | MSK | |||||
16.08
18:00
Crvena zvezda
ASK
3
3
|
16.08.2020 18:00 | Crvena zvezda | 3 : 3 | ASK | |||||
16.08
18:00
Lehel
RadniÄki 1911
0
6
|
16.08.2020 18:00 | Lehel | 0 : 6 | RadniÄki 1911 | |||||
16.08
18:00
OFK Klek
Polet
0
2
|
16.08.2020 18:00 | OFK Klek | 0 : 2 | Polet | |||||
16.08
18:00
Mladost (BD)
Borac
1
0
|
16.08.2020 18:00 | Mladost (BD) | 1 : 0 | Borac | |||||
16.08
18:00
2. Oktobar
Vojvodina (NM)
3
2
|
16.08.2020 18:00 | 2. Oktobar | 3 : 2 | Vojvodina (NM) |
16.08
ŽelezniÄar Kusadak
Polet
1
2
|
16.08.2020 | ŽelezniÄar Kusadak | 1 : 2 | Polet | |||||
16.08
SASK
Bresje Superior
1
0
|
16.08.2020 | SASK | 1 : 0 | Bresje Superior | |||||
16.08
Radnik (SP)
Osipaonica
3
0
|
16.08.2020 | Radnik (SP) | 3 : 0 | Osipaonica | |||||
16.08
ObiliÄ
BaÄinac
0
0
|
16.08.2020 | ObiliÄ | 0 : 0 | BaÄinac | |||||
16.08
BuduÄnost
Mladi borac
0
1
|
16.08.2020 | BuduÄnost | 0 : 1 | Mladi borac | |||||
16.08
Pobeda
Mladi radnik 1940
3
2
|
16.08.2020 | Pobeda | 3 : 2 | Mladi radnik 1940 | |||||
16.08
Sloga (M)
Crvena zvezda
0
4
|
16.08.2020 | Sloga (M) | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
16.08
Podunavac
Mladost 1948
1
1
|
16.08.2020 | Podunavac | 1 : 1 | Mladost 1948 |
16.08
17:30
Partizan (BB)
Prvi srpski ustanak
2
1
|
16.08.2020 17:30 | Partizan (BB) | 2 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
16.08
17:30
VinÄa
Å umadinac (S)
4
4
|
16.08.2020 17:30 | VinÄa | 4 : 4 | Å umadinac (S) | |||||
16.08
17:30
Grizli ML
Sloga (Z)
6
0
|
16.08.2020 17:30 | Grizli ML | 6 : 0 | Sloga (Z) | |||||
16.08
17:30
Partizan 1945
Lokomotiva
0
4
|
16.08.2020 17:30 | Partizan 1945 | 0 : 4 | Lokomotiva | |||||
16.08
17:30
Å umadinac 1913
Marjan (K)
4
2
|
16.08.2020 17:30 | Å umadinac 1913 | 4 : 2 | Marjan (K) | |||||
16.08
17:30
BSK
Plaskovac
2
1
|
16.08.2020 17:30 | BSK | 2 : 1 | Plaskovac | |||||
16.08
17:30
Borac (P)
ŽSK
1
1
|
16.08.2020 17:30 | Borac (P) | 1 : 1 | ŽSK | |||||
16.08
17:30
Banja 1957
Omladinac
1
0
|
16.08.2020 17:30 | Banja 1957 | 1 : 0 | Omladinac | |||||
16.08
17:30
Jasenica (B)
Trnava
1
7
|
16.08.2020 17:30 | Jasenica (B) | 1 : 7 | Trnava |
16.08
17:00
Postar 1930
SinÄeliÄ 2012
5
1
|
16.08.2020 17:00 | Postar 1930 | 5 : 1 | SinÄeliÄ 2012 | |||||
16.08
11:00
Hajduk
Å umadinac
4
3
|
16.08.2020 11:00 | Hajduk | 4 : 3 | Å umadinac | |||||
16.08
17:00
PKB (PS)
011
2
0
|
16.08.2020 17:00 | PKB (PS) | 2 : 0 | 011 | |||||
16.08
17:00
DIF
Heroj Polet
3
2
|
16.08.2020 17:00 | DIF | 3 : 2 | Heroj Polet | |||||
16.08
17:00
Balkan Mirijevo
Posavac TiŔma
2
2
|
16.08.2020 17:00 | Balkan Mirijevo | 2 : 2 | Posavac TiŔma |
16.08
10:00
RadniÄki
Mladi borac
6
2
|
16.08.2020 10:00 | RadniÄki | 6 : 2 | Mladi borac | |||||
16.08
17:00
Polet
VraniÄ
0
3
|
16.08.2020 17:00 | Polet | 0 : 3 | VraniÄ | |||||
16.08
17:00
Rojkovac
Strelac
0
3
|
16.08.2020 17:00 | Rojkovac | 0 : 3 | Strelac | |||||
16.08
17:00
LisoviÄ 1977
Omladinac
1
3
|
16.08.2020 17:00 | LisoviÄ 1977 | 1 : 3 | Omladinac | |||||
16.08
17:00
Duboko
Jedinstvo
1
0
|
16.08.2020 17:00 | Duboko | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
16.08
17:00
OFK BuduÄnost
OFK Zabrežje
1
1
|
16.08.2020 17:00 | OFK BuduÄnost | 1 : 1 | OFK Zabrežje |
16.08
17:00
21. oktobar
Srbija
1
3
|
16.08.2020 17:00 | 21. oktobar | 1 : 3 | Srbija | |||||
16.08
17:00
OFK Bagremar
Pobeda 1926
0
3
|
16.08.2020 17:00 | OFK Bagremar | 0 : 3 | Pobeda 1926 | |||||
16.08
17:00
Å umadija 1934
Å umadinac KG
3
0
|
16.08.2020 17:00 | Å umadija 1934 | 3 : 0 | Å umadinac KG | |||||
16.08
17:00
Kolonija
Zastava
4
1
|
16.08.2020 17:00 | Kolonija | 4 : 1 | Zastava | |||||
16.08
17:00
Jedinstvo
Sloga (D)
1
2
|
16.08.2020 17:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Sloga (D) |
16.08
17:00
OFK Rutevac 1908
Mladost
2
2
|
16.08.2020 17:00 | OFK Rutevac 1908 | 2 : 2 | Mladost | |||||
16.08
17:00
BaliÄevac
Elid
1
0
|
16.08.2020 17:00 | BaliÄevac | 1 : 0 | Elid | |||||
16.08
17:00
RadniÄki 1947
Jastrebac
3
2
|
16.08.2020 17:00 | RadniÄki 1947 | 3 : 2 | Jastrebac | |||||
16.08
17:00
Borac
RasovaÄa
3
0
|
16.08.2020 17:00 | Borac | 3 : 0 | RasovaÄa | |||||
16.08
17:00
Doljevac
Sloga
7
2
|
16.08.2020 17:00 | Doljevac | 7 : 2 | Sloga |
16.08
11:00
Beli Orlovi
Garevina
1
5
|
16.08.2020 11:00 | Beli Orlovi | 1 : 5 | Garevina | |||||
16.08
17:00
Gradac
Kamenorezac 76
1
10
|
16.08.2020 17:00 | Gradac | 1 : 10 | Kamenorezac 76 | |||||
16.08
17:00
Rubin
Velika Drenova
5
2
|
16.08.2020 17:00 | Rubin | 5 : 2 | Velika Drenova | |||||
16.08
17:00
Borac
Poljoprivrednik
0
1
|
16.08.2020 17:00 | Borac | 0 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
16.08
17:00
Vinogradar
Župski biseri
4
1
|
16.08.2020 17:00 | Vinogradar | 4 : 1 | Župski biseri | |||||
16.08
17:00
Polet 57
14. Oktobar
2
0
|
16.08.2020 17:00 | Polet 57 | 2 : 0 | 14. Oktobar |
16.08
17:30
KruŔedol
ÄSK
1
3
|
16.08.2020 17:30 | KruÅ”edol | 1 : 3 | ÄSK | |||||
16.08
17:30
Jedinstvo
Polet
1
2
|
16.08.2020 17:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Polet | |||||
16.08
17:30
Srem
FruŔkogorac
5
0
|
16.08.2020 17:30 | Srem | 5 : 0 | FruŔkogorac | |||||
16.08
17:30
GraniÄar
Napredak
0
4
|
16.08.2020 17:30 | GraniÄar | 0 : 4 | Napredak | |||||
16.08
17:30
Å umar
OFK BrestaÄ
1
3
|
16.08.2020 17:30 | Å umar | 1 : 3 | OFK BrestaÄ | |||||
16.08
17:30
Hrtkovci
Kameni
1
0
|
16.08.2020 17:30 | Hrtkovci | 1 : 0 | Kameni | |||||
16.08
17:30
RadniÄki
Sremac
4
3
|
16.08.2020 17:30 | RadniÄki | 4 : 3 | Sremac | |||||
16.08
17:30
Dunav
Mladost
1
2
|
16.08.2020 17:30 | Dunav | 1 : 2 | Mladost |
16.08
17:30
Erdevik 2017
GraniÄar 1924
2
3
|
16.08.2020 17:30 | Erdevik 2017 | 2 : 3 | GraniÄar 1924 | |||||
16.08
17:30
OFK BikiÄ
Jednota
7
0
|
16.08.2020 17:30 | OFK BikiÄ | 7 : 0 | Jednota | |||||
16.08
17:30
ObiliÄ 1993
Jedinstvo
3
1
|
16.08.2020 17:30 | ObiliÄ 1993 | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
16.08
17:30
Sloga
OFK Zeka BuljubaŔa
0
2
|
16.08.2020 17:30 | Sloga | 0 : 2 | OFK Zeka BuljubaŔa | |||||
16.08
17:30
Sloboda
Zmaj
2
0
|
16.08.2020 17:30 | Sloboda | 2 : 0 | Zmaj | |||||
16.08
17:30
TrgovaÄki
FruŔkogorac
1
3
|
16.08.2020 17:30 | TrgovaÄki | 1 : 3 | FruÅ”kogorac | |||||
16.08
10:00
FruŔka Gora
Sremac (B)
0
1
|
16.08.2020 10:00 | FruŔka Gora | 0 : 1 | Sremac (B) | |||||
16.08
17:30
GraniÄar (K)
Sremac (J)
2
0
|
16.08.2020 17:30 | GraniÄar (K) | 2 : 0 | Sremac (J) |
16.08
11:00
Gaglovo
Modrica
1
3
|
16.08.2020 11:00 | Gaglovo | 1 : 3 | Modrica | |||||
16.08
11:00
Konjuh
Mudrakovac
2
4
|
16.08.2020 11:00 | Konjuh | 2 : 4 | Mudrakovac | |||||
16.08
17:00
Kapidžija
Borac
1
1
|
16.08.2020 17:00 | Kapidžija | 1 : 1 | Borac | |||||
16.08
17:00
Polet
Zmajevac
2
4
|
16.08.2020 17:00 | Polet | 2 : 4 | Zmajevac |
16.08
11:00
Borjak 2012
Parcane
1
2
|
16.08.2020 11:00 | Borjak 2012 | 1 : 2 | Parcane | |||||
16.08
11:00
ObiliÄ
Varvarin
0
6
|
16.08.2020 11:00 | ObiliÄ | 0 : 6 | Varvarin | |||||
16.08
11:00
Ratajac
Velika Morava
2
3
|
16.08.2020 11:00 | Ratajac | 2 : 3 | Velika Morava | |||||
16.08
11:00
Stara ÄarÅ”ija
OFK OraŔje 1960
2
0
|
16.08.2020 11:00 | Stara ÄarÅ”ija | 2 : 0 | OFK OraÅ”je 1960 |
16.08
17:00
Padež
Polet
7
0
|
16.08.2020 17:00 | Padež | 7 : 0 | Polet | |||||
16.08
11:00
Grkljane
Lomnica
2
1
|
16.08.2020 11:00 | Grkljane | 2 : 1 | Lomnica | |||||
16.08
17:00
Mladost 2015
Dvorane
1
5
|
16.08.2020 17:00 | Mladost 2015 | 1 : 5 | Dvorane | |||||
16.08
17:00
Vratare
KruŔevica
4
1
|
16.08.2020 17:00 | Vratare | 4 : 1 | KruŔevica |
16.08
17:30
Borac
Zrinjski
1
0
|
16.08.2020 17:30 | Borac | 1 : 0 | Zrinjski |
16.08
20:00
Vojvodina
Mladost (L)
3
0
|
16.08.2020 20:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
16.08
20:00
Rad
Voždovac
1
3
|
16.08.2020 20:00 | Rad | 1 : 3 | Voždovac | |||||
16.08
18:00
OFK BaÄka
TSC
1
1
|
16.08.2020 18:00 | OFK BaÄka | 1 : 1 | TSC | |||||
16.08
20:00
Metalac
Proleter
1
1
|
16.08.2020 20:00 | Metalac | 1 : 1 | Proleter |
16.08
17:00
IMT
RadniÄki (SM)
0
2
|
16.08.2020 17:00 | IMT | 0 : 2 | RadniÄki (SM) | |||||
16.08
17:00
RadniÄki (P)
Sloga (K)
1
1
|
16.08.2020 17:00 | RadniÄki (P) | 1 : 1 | Sloga (K) |
16.08
21:00
Sevilla
Manchester United
2
1
|
16.08.2020 21:00 | Sevilla | 2 : 1 | Manchester United |
16.08
17:00
Sloga
Crvena zvezda
1
1
|
16.08.2020 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
16.08
19:00
Kolubara
MaŔinac Trejs
0
3
|
16.08.2020 19:00 | Kolubara | 0 : 3 | MaŔinac Trejs | |||||
16.08
17:30
Požarevac
RadniÄki 1923
4
2
|
16.08.2020 17:30 | Požarevac | 4 : 2 | RadniÄki 1923 |
16.08
11:00
Loznica
MaÄva
1
5
|
16.08.2020 11:00 | Loznica | 1 : 5 | MaÄva | |||||
16.08
17:30
Heroj Polet
Rad
2
1
|
16.08.2020 17:30 | Heroj Polet | 2 : 1 | Rad |
16.08
11:00
RadniÄki (NB)
RFK Novi Sad 1921
2
2
|
16.08.2020 11:00 | RadniÄki (NB) | 2 : 2 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
16.08
17:30
Internacional
TSC
3
0
|
16.08.2020 17:30 | Internacional | 3 : 0 | TSC | |||||
16.08
10:00
Trayal
Napredak
2
2
|
16.08.2020 10:00 | Trayal | 2 : 2 | Napredak | |||||
16.08
10:00
Voždovac
Brodarac
2
0
|
16.08.2020 10:00 | Voždovac | 2 : 0 | Brodarac | |||||
16.08
10:00
Rad
OFK Beograd
2
1
|
16.08.2020 10:00 | Rad | 2 : 1 | OFK Beograd | |||||
16.08
11:00
Spartak ŽK
RadniÄki 1923
2
0
|
16.08.2020 11:00 | Spartak ŽK | 2 : 0 | RadniÄki 1923 | |||||
16.08
16:00
RFK GrafiÄar
RadniÄki (N)
3
0
|
16.08.2020 16:00 | RFK GrafiÄar | 3 : 0 | RadniÄki (N) | |||||
16.08
18:00
Crvena zvezda
ÄukariÄki
3
0
|
16.08.2020 18:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | ÄukariÄki |
16.08
11:00
Metalac
Morava (VP)
1
2
|
16.08.2020 11:00 | Metalac | 1 : 2 | Morava (VP) | |||||
16.08
13:30
GFK Sloboda
RadniÄki (V)
3
0
|
16.08.2020 13:30 | GFK Sloboda | 3 : 0 | RadniÄki (V) | |||||
16.08
13:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Javor Matis
4
4
|
16.08.2020 13:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 4 : 4 | Javor Matis | |||||
16.08
13:30
Å umadija (A)
Loznica
1
3
|
16.08.2020 13:30 | Å umadija (A) | 1 : 3 | Loznica | |||||
16.08
13:30
Sloga (K)
Sloga (P)
2
0
|
16.08.2020 13:30 | Sloga (K) | 2 : 0 | Sloga (P) | |||||
16.08
10:00
BIP
Å abac Sunrise
1
1
|
16.08.2020 10:00 | BIP | 1 : 1 | Å abac Sunrise | |||||
16.08
13:30
Borac 1926
Å umadija 1903
3
1
|
16.08.2020 13:30 | Borac 1926 | 3 : 1 | Å umadija 1903 |
16.08
15:30
Internacional
TSC
2
1
|
16.08.2020 15:30 | Internacional | 2 : 1 | TSC | |||||
16.08
17:30
Real NiÅ”
Napredak
0
2
|
16.08.2020 17:30 | Real NiÅ” | 0 : 2 | Napredak | |||||
16.08
17:30
OFK VrŔac
Brodarac
0
2
|
16.08.2020 17:30 | OFK VrŔac | 0 : 2 | Brodarac | |||||
16.08
12:30
Rad
Kiker
0
0
|
16.08.2020 12:30 | Rad | 0 : 0 | Kiker | |||||
16.08
10:00
Teleoptik
Partizan
0
0
|
16.08.2020 10:00 | Teleoptik | 0 : 0 | Partizan | |||||
16.08
17:00
Spartak ŽK
Zemun
0
1
|
16.08.2020 17:00 | Spartak ŽK | 0 : 1 | Zemun | |||||
16.08
14:00
RFK GrafiÄar
RadniÄki (N)
5
0
|
16.08.2020 14:00 | RFK GrafiÄar | 5 : 0 | RadniÄki (N) |
16.08
13:00
Metalac
Smederevo 1924
5
2
|
16.08.2020 13:00 | Metalac | 5 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
16.08
11:00
GFK Sloboda
RadniÄki (V)
0
1
|
16.08.2020 11:00 | GFK Sloboda | 0 : 1 | RadniÄki (V) | |||||
16.08
11:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Javor Matis
0
2
|
16.08.2020 11:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 0 : 2 | Javor Matis | |||||
16.08
11:00
Å umadija (A)
Loznica
1
4
|
16.08.2020 11:00 | Å umadija (A) | 1 : 4 | Loznica | |||||
16.08
17:30
Mladi radnik 1926
Sloga (P)
0
3
|
16.08.2020 17:30 | Mladi radnik 1926 | 0 : 3 | Sloga (P) | |||||
16.08
11:00
Borac 1926
Å umadija 1903
3
1
|
16.08.2020 11:00 | Borac 1926 | 3 : 1 | Å umadija 1903 |
16.08
11:00
Vlasina
RadniÄki (N)
4
1
|
16.08.2020 11:00 | Vlasina | 4 : 1 | RadniÄki (N) | |||||
16.08
13:00
Trayal
Dinamo
3
0
|
16.08.2020 13:00 | Trayal | 3 : 0 | Dinamo | |||||
16.08
10:00
RadniÄki (P)
Kopernikus ŽeležniÄar
4
2
|
16.08.2020 10:00 | RadniÄki (P) | 4 : 2 | Kopernikus ŽeležniÄar | |||||
16.08
10:00
Bor 1919
TimoÄanin
0
1
|
16.08.2020 10:00 | Bor 1919 | 0 : 1 | TimoÄanin |
16.08
11:00
Kiker
Apolon 2018
0
2
|
16.08.2020 11:00 | Kiker | 0 : 2 | Apolon 2018 |
16.08
10:00
Savacium
Loznica
7
3
|
16.08.2020 10:00 | Savacium | 7 : 3 | Loznica | |||||
16.08
11:00
Mladost
Jedinstvo
4
0
|
16.08.2020 11:00 | Mladost | 4 : 0 | Jedinstvo |
16.08
RadniÄki NiÅ” 2
GFK Jagodina
1
3
|
16.08.2020 | RadniÄki NiÅ” 2 | 1 : 3 | GFK Jagodina | |||||
16.08
Kopernikus ŽelezniÄar
RadniÄki (S)
17
0
|
16.08.2020 | Kopernikus ŽelezniÄar | 17 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
16.08
Lider MGM
OFK RadniÄki
|
16.08.2020 | Lider MGM | : | OFK RadniÄki |