29.09
15:30
Pusta Reka
Moravac Orion
4
2
|
29.09.2021 15:30 | Pusta Reka | 4 : 2 | Moravac Orion |
29.09
16:00
Siti Sport Klub
Rakovica
5
0
|
29.09.2021 16:00 | Siti Sport Klub | 5 : 0 | Rakovica |
29.09
15:00
BSK Bujanovac
FSU Južna pruga
3
0
|
29.09.2021 15:00 | BSK Bujanovac | 3 : 0 | FSU Južna pruga |
29.09
18:30
Miljakovac
Bežanija
0
5
|
29.09.2021 18:30 | Miljakovac | 0 : 5 | Bežanija |
29.09
16:00
Sloga (SB)
Lovćen
0
6
|
29.09.2021 16:00 | Sloga (SB) | 0 : 6 | Lovćen |
29.09
20:45
Fulham
Swansea City
3
1
|
29.09.2021 20:45 | Fulham | 3 : 1 | Swansea City | |||||
29.09
20:45
Derby County
Reading
1
0
|
29.09.2021 20:45 | Derby County | 1 : 0 | Reading | |||||
29.09
20:45
Peterborough United
AFC Bournemouth
0
0
|
29.09.2021 20:45 | Peterborough United | 0 : 0 | AFC Bournemouth | |||||
29.09
20:45
Luton Town
Coventry City
5
0
|
29.09.2021 20:45 | Luton Town | 5 : 0 | Coventry City | |||||
29.09
20:45
Barnsley
Nottingham Forest
1
3
|
29.09.2021 20:45 | Barnsley | 1 : 3 | Nottingham Forest | |||||
29.09
20:45
Millwall
Bristol City
1
0
|
29.09.2021 20:45 | Millwall | 1 : 0 | Bristol City |
29.09
21:00
Bayern Munich
Dinamo Kiev
5
0
|
29.09.2021 21:00 | Bayern Munich | 5 : 0 | Dinamo Kiev | |||||
29.09
21:00
Benfica
Barcelona
3
0
|
29.09.2021 21:00 | Benfica | 3 : 0 | Barcelona |
29.09
18:45
Atalanta
Young Boys
1
0
|
29.09.2021 18:45 | Atalanta | 1 : 0 | Young Boys | |||||
29.09
21:00
Manchester United
Villarreal
2
1
|
29.09.2021 21:00 | Manchester United | 2 : 1 | Villarreal |
29.09
21:00
Salzburg
Lille
2
1
|
29.09.2021 21:00 | Salzburg | 2 : 1 | Lille | |||||
29.09
21:00
Wolfsburg
Sevilla
1
1
|
29.09.2021 21:00 | Wolfsburg | 1 : 1 | Sevilla |
29.09
18:45
Zenit
Malmö
4
0
|
29.09.2021 18:45 | Zenit | 4 : 0 | Malmö | |||||
29.09
21:00
Juventus
Chelsea
1
0
|
29.09.2021 21:00 | Juventus | 1 : 0 | Chelsea |
29.09
00:00
Timočanin
Bor 1919
2
2
|
29.09.2021 00:00 | Timočanin | 2 : 2 | Bor 1919 |
29.09
00:00
Hajduk 1912
Prof. Bolesnikov
1
0
|
29.09.2021 00:00 | Hajduk 1912 | 1 : 0 | Prof. Bolesnikov |
29.09
10:00
Radnički 1923
Sušica
2
0
|
29.09.2021 10:00 | Radnički 1923 | 2 : 0 | Sušica |
29.09
13:00
Spartak ŽK
Voždovac
0
2
|
29.09.2021 13:00 | Spartak ŽK | 0 : 2 | Voždovac | |||||
29.09
13:00
Mačva
Vojvodina
0
3
|
29.09.2021 13:00 | Mačva | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
29.09
13:00
Mladost (L)
Partizan
0
2
|
29.09.2021 13:00 | Mladost (L) | 0 : 2 | Partizan | |||||
29.09
12:30
RFK Grafičar
Radnički 1923
1
2
|
29.09.2021 12:30 | RFK Grafičar | 1 : 2 | Radnički 1923 | |||||
29.09
12:00
Čukarički
OFK Beograd
3
0
|
29.09.2021 12:00 | Čukarički | 3 : 0 | OFK Beograd | |||||
29.09
13:00
IMT
TSC
0
2
|
29.09.2021 13:00 | IMT | 0 : 2 | TSC | |||||
29.09
11:30
Zemun
Rad
2
1
|
29.09.2021 11:30 | Zemun | 2 : 1 | Rad |
29.09
12:00
Hajduk 1912
Prof. Bolesnikov
4
0
|
29.09.2021 12:00 | Hajduk 1912 | 4 : 0 | Prof. Bolesnikov |
29.09
15:00
Vrelo Sport
Mačva (Š)
0
5
|
29.09.2021 15:00 | Vrelo Sport | 0 : 5 | Mačva (Š) |
29.09
11:00
Spartak ŽK
Napredak
0
1
|
29.09.2021 11:00 | Spartak ŽK | 0 : 1 | Napredak | |||||
29.09
15:00
Kiker
Vojvodina
1
1
|
29.09.2021 15:00 | Kiker | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
29.09
15:30
Mladost (L)
Partizan
1
3
|
29.09.2021 15:30 | Mladost (L) | 1 : 3 | Partizan | |||||
29.09
14:30
RFK Grafičar
Sloga (P)
2
0
|
29.09.2021 14:30 | RFK Grafičar | 2 : 0 | Sloga (P) | |||||
29.09
16:30
Crvena zvezda
Brodarac
2
1
|
29.09.2021 16:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Brodarac | |||||
29.09
14:30
Čukarički
Teleoptik
1
4
|
29.09.2021 14:30 | Čukarički | 1 : 4 | Teleoptik | |||||
29.09
13:00
Ada
Radnički (N)
2
4
|
29.09.2021 13:00 | Ada | 2 : 4 | Radnički (N) | |||||
29.09
13:45
Zemun
Rad
3
0
|
29.09.2021 13:45 | Zemun | 3 : 0 | Rad |
29.09
10:00
Mačva 1929
Ribnica
2
0
|
29.09.2021 10:00 | Mačva 1929 | 2 : 0 | Ribnica |
29.09
Budućnost
Čekmin
12
0
|
29.09.2021 | Budućnost | 12 : 0 | Čekmin | |||||
29.09
OFK Kosanica
BSK
13
0
|
29.09.2021 | OFK Kosanica | 13 : 0 | BSK | |||||
29.09
Lugina
Filip Filipović
2
0
|
29.09.2021 | Lugina | 2 : 0 | Filip Filipović | |||||
29.09
00:00
SFK Morava
Mineralac
0
9
|
29.09.2021 00:00 | SFK Morava | 0 : 9 | Mineralac | |||||
29.09
GFK Dubočica
Trnovac
1
1
|
29.09.2021 | GFK Dubočica | 1 : 1 | Trnovac | |||||
29.09
Radnik
Vučje
3
0
|
29.09.2021 | Radnik | 3 : 0 | Vučje | |||||
29.09
Dinamo
Real Niš
1
6
|
29.09.2021 | Dinamo | 1 : 6 | Real Niš |
29.09
17:00
OFK Bratstvo
Župa
1
11
|
29.09.2021 17:00 | OFK Bratstvo | 1 : 11 | Župa |
29.09
00:00
OFK Kosanica
BSK
5
0
|
29.09.2021 00:00 | OFK Kosanica | 5 : 0 | BSK | |||||
29.09
00:00
Lugina
Filip Filipović
2
2
|
29.09.2021 00:00 | Lugina | 2 : 2 | Filip Filipović | |||||
29.09
00:00
GFK Dubočica
Trnovac
3
1
|
29.09.2021 00:00 | GFK Dubočica | 3 : 1 | Trnovac | |||||
29.09
00:00
Radnik
Vučje
3
0
|
29.09.2021 00:00 | Radnik | 3 : 0 | Vučje | |||||
29.09
00:00
OFK Budućnost 2020
Kopernikus Železničar 2
5
0
|
29.09.2021 00:00 | OFK Budućnost 2020 | 5 : 0 | Kopernikus Železničar 2 | |||||
29.09
00:00
Dinamo
Real Niš 2
3
2
|
29.09.2021 00:00 | Dinamo | 3 : 2 | Real Niš 2 | |||||
29.09
00:00
Budućnost
Sloga
8
0
|
29.09.2021 00:00 | Budućnost | 8 : 0 | Sloga |
29.09
18:00
Basket Kam
Vojvodina 021
48
100
|
29.09.2021 18:00 | Basket Kam | 48 : 100 | Vojvodina 021 |
29.09
19:00
Montana 2003
Badel 1862
81
63
|
29.09.2021 19:00 | Montana 2003 | 81 : 63 | Badel 1862 | |||||
29.09
18:00
Partizan 1953
Cinkarna Celje
65
79
|
29.09.2021 18:00 | Partizan 1953 | 65 : 79 | Cinkarna Celje |
29.09
19:30
Vrbas
Apatin
26
31
|
29.09.2021 19:30 | Vrbas | 26 : 31 | Apatin |
29.09
19:30
Banatski Karlovac
Jedinstvo
39
28
|
29.09.2021 19:30 | Banatski Karlovac | 39 : 28 | Jedinstvo |
29.09
19:30
Metalac
Dalmatinac
39
21
|
29.09.2021 19:30 | Metalac | 39 : 21 | Dalmatinac |
29.09
18:45
Bled
Triglav
2
7
|
29.09.2021 18:45 | Bled | 2 : 7 | Triglav |