XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 577 utakmica za dan
Subota, 18 Septembar 2021

Fudbal

18.09.2021 16:00 Čukarički : Spartak ŽK
18.09.2021 16:00 Proleter : Mladost
18.09.2021 18:30 Voždovac : Radnički 1923
18.09.2021 17:00 OFK Žarkovo : Radnički (SM)
18.09.2021 19:00 Mačva : Inđija
18.09.2021 16:00 OFK Bačka : Rad
18.09.2021 16:00 Zlatibor : Loznica
18.09.2021 17:00 IMT : Železničar
18.09.2021 16:00 Mladost GAT : Budućnost
18.09.2021 Paskovac : Sloga
18.09.2021 Jadar 07 : Hajduk
18.09.2021 16:00 OFK Bečej 1918 : OFK Vršac
18.09.2021 16:00 Radnički (Zr) : Feniks 1995
18.09.2021 16:00 Dinamo 1945 : Radnički 1912
18.09.2021 16:00 OFK Stari Grad : 1. Maj Ruma
18.09.2021 16:00 Jedinstvo (SP) : Hajduk 1912
18.09.2021 16:00 Sloga (P) : Mačva 1929
18.09.2021 16:00 Smederevo 1924 : RSK
18.09.2021 16:00 Sloga (K) : Jedinstvo
18.09.2021 16:00 Real : Rađevac
18.09.2021 16:00 Mladi radnik 1926 : Budućnost (A)
18.09.2021 16:00 Borac 1926 : GFK Sloboda
18.09.2021 16:00 Trepča : Takovo
18.09.2021 16:00 Sloga (BB) : Sušica
18.09.2021 10:00 BASK : Ušće Novi Beograd
18.09.2021 16:00 Studentski grad : Zvezdara
18.09.2021 16:00 Radnički (NB) : BSK Borča
18.09.2021 11:00 Prva iskra : Zemun
18.09.2021 11:00 Teleoptik : Borac
18.09.2021 16:00 Meševo : Vlasina
18.09.2021 16:00 Sloga (L) : OFK Brzi Brod
18.09.2021 16:00 Trayal : GFK Jagodina
18.09.2021 16:00 Pčinja : Dinamo
18.09.2021 16:00 Kozara : Vojvodina 1928
18.09.2021 16:00 Jedinstvo (BK) : Mladost
18.09.2021 16:00 Sloga : Naftagas
18.09.2021 16:00 Crvena zvezda (VS) : Begej
18.09.2021 16:00 BAK : Sloboda
18.09.2021 16:00 Jedinstvo (V) : Omladinac FAM
18.09.2021 16:00 Radnički (NP) : RFK Novi Sad 1921
18.09.2021 16:00 Cement : Donji Srem
18.09.2021 16:00 Mladost : Index
18.09.2021 16:00 Jedinstvo : Veternik
18.09.2021 16:00 Radnički (Š) : Podunavac
18.09.2021 16:00 Senta : Njegoš
18.09.2021 16:00 ČSK Pivara : Sloga
18.09.2021 16:00 Bačka 1901 : Bajša
18.09.2021 16:00 Napredak : Zvezda
18.09.2021 16:00 Lokomotiva : Sremčica
18.09.2021 16:00 OFK Mladenovac : Sinđelić
18.09.2021 16:00 Goč : Vodojaža
18.09.2021 16:00 Gruža : Polet
18.09.2021 16:00 Šumadija 1903 : Korićani
18.09.2021 16:00 Karađorđe : Sloboda
18.09.2021 16:00 Parmenac : Zlatar
18.09.2021 16:00 Cer : Budućnost Krušik 2014
18.09.2021 16:00 Jedinstvo Vladimirci 1924 : Vrelo Sport
18.09.2021 16:00 Radnički (V) : Zadrugar
18.09.2021 16:00 Karađorđe : Sloga (B)
18.09.2021 16:00 Morava : Pomoravlje 1946
18.09.2021 16:00 Rudar 2001 : Sloga 33
18.09.2021 16:00 Sloboda : OFK Mihajlovac
18.09.2021 16:00 Grizli ML : Đerdap
18.09.2021 16:00 Šumadija : Mladi borac
18.09.2021 16:00 OFK Sinđelić : Malošište
18.09.2021 16:00 Nebeski Andjeli : Pusta Reka
18.09.2021 16:00 SFK Morava : Radan
18.09.2021 16:00 OFK Topličanin : Čekmin
18.09.2021 16:00 Morava 1918 : Sloga (D)
18.09.2021 16:00 Blagotin : Trstenik PPT
18.09.2021 16:00 Đerdap : Dunav
18.09.2021 16:00 Zvezda : Ozren
18.09.2021 16:00 OFK Knjaz : Balkanski
18.09.2021 16:00 Lužnica : Brodoremont
18.09.2021 16:00 Radnički (S) : Radnički 1918
18.09.2021 16:00 Crvenka : Borac (BG)
18.09.2021 16:00 Vojvodina : Borac 46
18.09.2021 16:00 ŽAK : Polet
18.09.2021 16:00 Bratstvo 2019 : Budućnost (P)
18.09.2021 16:30 Crvena Zvezda : Tatra
18.09.2021 16:30 Slavija : Petrovaradin
18.09.2021 16:00 Jedinstvo Stević : Budućnost (A)
18.09.2021 16:00 Partizan (U) : Dolovo
18.09.2021 16:00 Podrinje : Železničar
18.09.2021 16:00 GFK Sloven : Sloga
18.09.2021 16:00 Partizan : Fruškogorac
18.09.2021 16:00 Sloga : OFK Vrbas
18.09.2021 16:00 Proleter : Radnički 1905
18.09.2021 16:00 Jadran : Bačka
18.09.2021 16:00 AFK : Iskra
18.09.2021 16:00 Srbobran : Tornjoš
18.09.2021 15:30 Petlić SD 026 : Osipaonica
18.09.2021 15:30 Jasenica 2017 : Sloga
18.09.2021 16:00 Radnički (K) : Zlot
18.09.2021 11:00 Mala Vrbica : Miloševo
18.09.2021 16:00 Šarbanovac : Blizna
18.09.2021 16:00 Poreč : BSK
18.09.2021 16:00 Urovica : Polet
18.09.2021 16:00 Nemetali : Polom
18.09.2021 16:00 Rudna Glava : Ključ
18.09.2021 16:00 Branik : Brestovac
18.09.2021 16:00 Svrljig : Rad
18.09.2021 16:00 Polet : Jastrebac
18.09.2021 16:00 Rtanj : Hajduk
18.09.2021 16:00 Rudar Vrška Čuka : FSU Kraljevica
18.09.2021 16:00 Midžor : OFK Rtanj
18.09.2021 15:30 Čitluk : Gornji Stepoš
18.09.2021 16:00 Delija : ŽFK Banat
18.09.2021 16:00 Radnički : Rusanda
18.09.2021 15:30 Partizan (G) : GFK Tabane
18.09.2021 16:00 Omladinac (Š) : Sloga (L)
18.09.2021 16:00 Zvižd : Vihor
18.09.2021 15:30 Napredak : Vladimir Durković
18.09.2021 15:30 Zadrugar : Dragoš
18.09.2021 16:00 Strelac : Omladinac
18.09.2021 16:00 Šumadija : BSK 1926
18.09.2021 16:00 Barajevo : Dimitrije Tucović
18.09.2021 16:00 Turbina : Krtinska
18.09.2021 SUF Dubona : Velika Krsna
18.09.2021 Vrčin : Rabrovac
18.09.2021 Zaklopača : Dunavac
18.09.2021 Kaluđerica 1969 : Napredak
18.09.2021 Boleč : Šumadija 1962
18.09.2021 Pudarci : Đurinci
18.09.2021 SUF Kovačevac 1956 : Podunavac
18.09.2021 16:00 Milutinac : Heroj Polet
18.09.2021 16:00 Šećeranac Ada : Umka
18.09.2021 10:30 Rakovica : Dunav
18.09.2021 16:00 Bratstvo 1975 : Pobeda 1926
18.09.2021 16:00 Sloga (D) : Mladost (P)
18.09.2021 16:00 Kolonija : Srbija
18.09.2021 16:00 Spartak 1924 : ZSK
18.09.2021 16:00 OFK Brđanac : Trlić
18.09.2021 16:30 Jedinstvo : Dragačevo
18.09.2021 16:30 Mladost (V) : Zvezda
18.09.2021 16:00 Rajac : Dračić 2018
18.09.2021 16:00 Junior Novo Naselje : Popadić
18.09.2021 Dunav : Graničar
18.09.2021 Omladinac (D) : Aleksa Šantić
18.09.2021 Terekveš : Polet
18.09.2021 Kula : Mladost
18.09.2021 Dinamo 1923 : Hajduk
18.09.2021 OFK Odžaci : BSK
18.09.2021 Omladinac (B) : Zadrugar
18.09.2021 16:00 OFK Klek : Potisje
18.09.2021 16:00 Zadrugar : Partizan
18.09.2021 16:30 Radnički (P) : Navalin
18.09.2021 16:30 Radnik Sušica : Badince
18.09.2021 16:30 Rudar 1973 : Marjan MB
18.09.2021 15:30 Luk : Sinđelić
18.09.2021 15:30 OFK Zabrežje : Duboko
18.09.2021 15:30 Pobednik : Partizan
18.09.2021 15:30 Planinac : Omladinac
18.09.2021 15:30 Beljanica : Pomoravlje
18.09.2021 16:00 Stanovo 1941 : Seljak
18.09.2021 16:30 Mladost (R) : Partizan
18.09.2021 15:30 GFK Strelište : Mladost (T)
18.09.2021 15:30 Šumadinac : Osaonica
18.09.2021 15:30 Kupinovac : Mladost (G)
18.09.2021 16:30 Mlada krila : Jedinstvo (G)
18.09.2021 16:00 Real Niš : Novoselac
18.09.2021 16:00 Jedinstvo (NB) : 2. Oktobar
18.09.2021 Planinac : Malba
18.09.2021 Budućnost : Tigrovi Mija Gold
18.09.2021 11:00 Prijatelji : Lugovi
18.09.2021 Vujan : Mršinci
18.09.2021 Gladijator : Remont
18.09.2021 Čačak 94 : Gavrilo Princip
18.09.2021 Morava : Gaučosi
18.09.2021 16:00 OFK Braničevo : Mladi Borac
18.09.2021 16:00 Bata Bulić : Jedinstvo (S)
18.09.2021 16:00 Trgovački : Zadrugar 1947
18.09.2021 15:30 Nišavac : Veliki Suvodol
18.09.2021 15:30 Mladost (MS) : Padež
18.09.2021 16:00 Tempo : Ratar
18.09.2021 16:00 Potisje : Tromeđa
18.09.2021 16:00 Lepaja 2018 : Jugovići
18.09.2021 16:00 Omladinac : Dobrič
18.09.2021 15:30 Cerovac 2013 : Budućnost 1948
18.09.2021 16:00 Sloboda 2013 : Rtanj
18.09.2021 16:30 Železničar : Borac
18.09.2021 15:30 Rekreativo : Ljubinić
18.09.2021 16:30 Milakovac 2018 : Sloga Obrva
18.09.2021 16:30 Mladost 1981 : Morava (M)
18.09.2021 16:30 BSK 2014 : Biljanovac
18.09.2021 16:30 Bogutovačka Banja : Stara Čaršija
18.09.2021 Omladinac (V) : Stara Čaršija
18.09.2021 Gradac : Beli Orlovi
18.09.2021 Ratajac : Mladost (MD)
18.09.2021 Šampion 2013 : Bresno Polje
18.09.2021 OFK Orašje 1960 : Obilić
18.09.2021 Mladost 1977 : Parcane
18.09.2021 Borjak 2013 : Velika Morava
18.09.2021 15:30 OFK Dragoševac : Mladost
18.09.2021 16:00 Popovac : Napredak (St)
18.09.2021 16:00 Radnik : ISK Izvor
18.09.2021 16:00 Razvitak : Potočac
18.09.2021 16:00 Hajduk : Budućnost
18.09.2021 16:00 Sloboda : Petka
18.09.2021 16:00 BSK : Sloga
18.09.2021 16:00 Mladi radnik : 20. Oktobar
18.09.2021 16:00 Strmovo : Mladost
18.09.2021 16:30 Rudar 1945 : Sloga (V)
18.09.2021 16:30 Kalenić : Tamnava
18.09.2021 16:00 Mladost 1936 : Napredak
18.09.2021 16:00 Pobeda : Mladost (CK)
18.09.2021 Mladost (DL) : ŠFU Derbi 2016
18.09.2021 16:00 Osanica : Borac (V)
18.09.2021 16:00 Vrelo : Zvezda
18.09.2021 16:00 Homoljac : Bliznak-Medveđica
18.09.2021 16:00 Sloga (J) : Polet (SD)
18.09.2021 16:00 Napredak : BSK 1924
18.09.2021 16:00 Mladost : Rapid
18.09.2021 16:00 Solunac : Vojvodina
18.09.2021 16:00 Proleter 1936 : Krćevac 04
18.09.2021 16:00 Proleter 1922 : Gornja Trnava 1938
18.09.2021 16:00 Šumadinac : Jarmenovci
18.09.2021 16:00 Hajduk : Pobeda
18.09.2021 16:00 Borac (VG) : Vinogradar
18.09.2021 16:30 Srem : Trgovački
18.09.2021 15:30 Pocerina : POFK Letnjikovac
18.09.2021 15:30 Jedinstvo 2020 : Partizan
18.09.2021 15:30 Džemerovac 2020 : Roma-Odžino selo
18.09.2021 16:00 Dunav : Moravac 1933
18.09.2021 16:00 Vukan : Burovac
18.09.2021 16:00 Rudar 1947 : Sloga
18.09.2021 16:00 Melnica : Omladinac
18.09.2021 11:00 Udarnik 2015 : Borac
18.09.2021 16:00 Napredak : Jedinstvo
18.09.2021 16:00 Petar Dobrnjac : Radnik
18.09.2021 11:00 BSK : Radnički
18.09.2021 16:00 Sloga 1952 : Zabrđe 1936
18.09.2021 16:00 Mladi radnik : Polet
18.09.2021 16:00 Bare : Kotlenik
18.09.2021 10:00 Beli Orlovi : Grivac
18.09.2021 19:00 Sarajevo : Leotar
18.09.2021 19:00 Željezničar : Velež
18.09.2021 19:00 Borac : Široki Brijeg
18.09.2021 19:00 Tuzla City : Sloboda
18.09.2021 19:00 Posušje : Radnik
18.09.2021 19:00 Zrinjski : Rudar Prijedor
18.09.2021 16:30 Drina : Krupa
18.09.2021 16:30 Tekstilac : Kozara
18.09.2021 16:30 Sloboda : Slavija
18.09.2021 16:30 Zvijezda 09 : Budućnost
18.09.2021 16:30 Sloga : Borac
18.09.2021 16:30 Sutjeska : Željezničar Sport Team
18.09.2021 16:30 Ljubić : Podrinje
18.09.2021 20:00 Budućnost : Jezero
18.09.2021 20:00 Rudar : Zeta
18.09.2021 20:00 Iskra : Podgorica
18.09.2021 20:00 Dečić : Mornar
18.09.2021 20:00 Sutjeska : OFK Petrovac
18.09.2021 17:00 Lens : Lille
18.09.2021 21:00 Saint-Étienne : Bordeaux
18.09.2021 13:30 Wolverhampton Wanderers : Brentford
18.09.2021 16:00 Burnley : Arsenal
18.09.2021 16:00 Liverpool : Crystal Palace
18.09.2021 16:00 Manchester City : Southampton
18.09.2021 16:00 Norwich City : Watford
18.09.2021 18:30 Aston Villa : Everton
18.09.2021 15:00 Genoa : Fiorentina
18.09.2021 20:45 Salernitana : Atalanta
18.09.2021 18:00 Inter : Bologna
18.09.2021 15:30 Bayern : Bochum
18.09.2021 15:30 Mainz 05 : Freiburg
18.09.2021 15:30 Augsburg : Borussia M'gladbach
18.09.2021 15:30 Arminia : Hoffenheim
18.09.2021 18:30 Köln : RB Leipzig
18.09.2021 Hull City : Sheffield United
18.09.2021 Huddersfield Town : Nottingham Forest
18.09.2021 Queens Park Rangers : Bristol City
18.09.2021 Fulham : Reading
18.09.2021 Barnsley : Blackburn Rovers
18.09.2021 Derby County : Stoke City
18.09.2021 Middlesbrough : Blackpool
18.09.2021 Luton Town : Swansea City
18.09.2021 Peterborough United : Birmingham City
18.09.2021 Preston North End : West Bromwich Albion
18.09.2021 Millwall : Coventry City
18.09.2021 Cardiff City : AFC Bournemouth
18.09.2021 Radnički 1923 : Kolubara
18.09.2021 Mačva : Karađorđe
18.09.2021 Levač : Jedinstvo 2014
18.09.2021 Zemun : Napredak Junior 2018
18.09.2021 ŽGFK Lavice Dubočica : Spartak DOO
18.09.2021 16:00 Slatke male : Jedinstvo Putevi
18.09.2021 16:00 ŽGFK Borac : Una Fortuna
18.09.2021 16:00 Kraljica Marija : Loznica
18.09.2021 Moskva : Banat
18.09.2021 Voša AS : Nova Kolonija
18.09.2021 Voja Gačić : Stajićevo 2017
18.09.2021 Mašinac 2020 : Kolibri
18.09.2021 Radnički 2012 : Morava
18.09.2021 Vučice : Dinamo
18.09.2021 Majdanpek : SUŽF Stol
18.09.2021 00:00 Heroj Polet : Vinča
18.09.2021 00:00 Rad : Desetka
18.09.2021 Vojvodina : Voždovac
18.09.2021 Spartak ŽK : Partizan
18.09.2021 Mladost (L) : Brodarac
18.09.2021 20:00 RFK Grafičar : OFK Beograd
18.09.2021 10:00 Crvena zvezda : TSC
18.09.2021 Čukarički : Rad
18.09.2021 IMT : Zemun
18.09.2021 00:00 Radnicki : Crvena zvezda
18.09.2021 00:00 Heroj Polet : Dunav
18.09.2021 Trayal : OFK Slatina
18.09.2021 Napredak : GFK Jagodina
18.09.2021 Jedinstvo : Timočanin
18.09.2021 Bor 1919 : Morava 1918
18.09.2021 Radnički (S) : Timok 1919
18.09.2021 Real : Radnički (P)
18.09.2021 Kopernikus Želežničar : OFK Radnički
18.09.2021 Dinamo : Radnički (N)
18.09.2021 GFK Dubočica : Radnik
18.09.2021 Budućnost : OFK Topličanin
18.09.2021 12:30 Zvezdara : OFK Žarkovo
18.09.2021 20:30 Ada : IMT 2
18.09.2021 09:00 Internacional : Bežanija
18.09.2021 10:00 Grizzly ML : Borac 1932
18.09.2021 10:00 Sloga (B) : Šumadija (T)
18.09.2021 10:00 Smederevo 1924 : RSK
18.09.2021 11:00 Napredak : Karađorđe
18.09.2021 10:00 Korićani : Šumadija (A)
18.09.2021 10:00 OFK Aranđelovac 1979 : Mladi radnik (R)
18.09.2021 10:00 Radnički 1923 : Sušica
18.09.2021 Strela : Partizan
18.09.2021 Dolovo : Borac
18.09.2021 Vulturul : Mladost
18.09.2021 Jugoslavija : Borac
18.09.2021 Jedinstvo Stević : Omladinac 1927
18.09.2021 Voja Gačić : Radnički
18.09.2021 10:00 OLE : Studentski grad
18.09.2021 09:00 Lokomotiva : Rad
18.09.2021 11:00 RFK Grafičar : 011
18.09.2021 13:30 Zemun : Voždovac
18.09.2021 00:00 Zmaj 1953 : Rakovica
18.09.2021 00:00 BASK : Borac
18.09.2021 00:00 Boleč : Sinđelić
18.09.2021 00:00 OFK Beograd : Radnički (NB)
18.09.2021 00:00 OFK Mladenovac : Kovačevac
18.09.2021 Vojvodina : Napredak
18.09.2021 Spartak ŽK : Partizan
18.09.2021 Kiker : Sloga (P)
18.09.2021 Mladost (L) : Brodarac
18.09.2021 RFK Grafičar : Teleoptik
18.09.2021 Crvena zvezda : Radnički (N)
18.09.2021 Čukarički : Rad
18.09.2021 Ada : Zemun
18.09.2021 Jedinstvo : Palanka
18.09.2021 Polet : Bresje Superior
18.09.2021 Sloga : Železničar
18.09.2021 Podunavac : Sloboda
18.09.2021 Timočanin : Budućnost
18.09.2021 Dinamo : Vlasina
18.09.2021 Radnik : Mineralac
18.09.2021 Radnički (P) : Timok 1919
18.09.2021 Radnički 2 : GFK Dubočica
18.09.2021 Real Niš : SFS Borac
18.09.2021 OFK Radnički : Kopernikus Želežničar
18.09.2021 GFK Jagodina : Trayal
18.09.2021 Kolubara : Sinđelić
18.09.2021 011 : Studentski grad
18.09.2021 Lokomotiva : Internacional
18.09.2021 RFK Grafičar : BSK Borča
18.09.2021 IMT : Voždovac
18.09.2021 OFK Beograd : Rakovica
18.09.2021 Radničkin(NB) : OLE
18.09.2021 16:00 Trlić : Strmovo 1986
18.09.2021 12:00 OFK Senjak : Budućnost Krušik 2014
18.09.2021 Budućnost : Vinča
18.09.2021 Balkan : Palilulac
18.09.2021 Zvezdara : Prva Iskra
18.09.2021 Beograd : Žarkovo
18.09.2021 Lestane : BASK
18.09.2021 DIF : Bežanija
18.09.2021 Radnički (O) : BSK 1925
18.09.2021 Crvena zvezda : Ševac
18.09.2021 Budućnost : Sloga
18.09.2021 Banat : Invictus 2020
18.09.2021 Proleter : Hajdučica
18.09.2021 Partizan : Banat
18.09.2021 Spartak 1911 : Proleter
18.09.2021 Sloga : Mladost
18.09.2021 Omladinac : Tempo
18.09.2021 Glogonj : Borac
18.09.2021 Sloga : Hajduk Stanko
18.09.2021 Jedinstvo 1924 : Jedinstvo
18.09.2021 12:00 Ušće Novi Beograd : OFK Borac
18.09.2021 OFK Beograd : IMT
18.09.2021 OLE : Rad
18.09.2021 Sinđelić : Brodarac
18.09.2021 Lokomotiva : 011
18.09.2021 Partizan : Teleoptik
18.09.2021 ADA : Voždovac
18.09.2021 Milutinac : Zemun
18.09.2021 Čukarički : Crvena zvezda
18.09.2021 RFK Grafičar : Radnički (NB)
18.09.2021 12:30 BSK 1925 : Sinđelić
18.09.2021 08:30 Rakovica : BSK Borča
18.09.2021 09:30 Kolubara : Radnički (NB)
18.09.2021 00:00 Zemun : Šumadija 1962
18.09.2021 00:00 OFK Beograd : Resnik
18.09.2021 00:00 Crvena zvezda : Dunavac
18.09.2021 00:00 Mladenovac : Borac
18.09.2021 00:00 Sremčica : Rad
18.09.2021 Trio : Trayal Knez Lazar
18.09.2021 OFK Radnički : Car Konstantin
18.09.2021 Timok 1919 : Real
18.09.2021 Šampion 2014 : Lider MGM
18.09.2021 Kopernikus Železničar : SFS Borac
18.09.2021 Radnički (N) : Napredak
18.09.2021 Vlasina : GFK Jagodina
18.09.2021 Radnički (P) : Duel Juniors
18.09.2021 10:00 Radnički 1912 : TSC
18.09.2021 Vojvodina : CFK
18.09.2021 Kabel : OFK Bačka
18.09.2021 Arena Su : Spartak ŽK
18.09.2021 Krila Krajine : One team
18.09.2021 RFK NS 1921 : Petar Puača
18.09.2021 OFK Kikinda 1909 : Hajduk 1912
18.09.2021 Brodarac : Radnički (NB)
18.09.2021 Zemun : Čukarički
18.09.2021 Ada : Crvena zvezda
18.09.2021 OFK Beograd : Partizan
18.09.2021 Teleoptik : Voždovac
18.09.2021 011 : Rad
18.09.2021 RFK Grafičar : OLE
18.09.2021 10:00 Fenix : Omladinac 2014
18.09.2021 10:00 Radnički (V) : Budućnost Krušik 2014
18.09.2021 10:00 Sun Rise : Respekt
18.09.2021 Budućnost : BSK
18.09.2021 Čekmin : Filip Filipović
18.09.2021 OFK Kosanica : Mineralac
18.09.2021 Lugina : OFK Topličanin
18.09.2021 SFK Morava : Trnovac
18.09.2021 GFK Dubočica : Kopernikus Železničar 2
18.09.2021 Radnik : Real Niš
18.09.2021 OFK Budućnost 2020 : Dinamo
18.09.2021 00:00 BSK 1925 : Radnički (O)
18.09.2021 00:00 Sinđelić : Balkan
18.09.2021 00:00 Rakovica : Kolubara
18.09.2021 00:00 IMT : Karioke
18.09.2021 00:00 BSK : Studentski grad
18.09.2021 00:00 Vukovi : Car Lazar 2015
18.09.2021 00:00 Meševo : Jedinstvo
18.09.2021 00:00 GFK Jagodina 2 : Junior
18.09.2021 00:00 OFK Bratstvo : Morava 1918
18.09.2021 00:00 Duel Juniors 2 : Trstenik PTT
18.09.2021 00:00 Timočanin : Župa
18.09.2021 00:00 Radnički (S) : Finale 2013
18.09.2021 11:00 Arena Su : AFK
18.09.2021 11:00 Spartak ŽK : Tisa Njerš
18.09.2021 10:00 Radnički 1905 : Bajša
18.09.2021 Partizan : Borac
18.09.2021 Potporanj : BAK
18.09.2021 Polet : OFK Plandište
18.09.2021 Ratar : Karaš
18.09.2021 Sloga : Borac
18.09.2021 Dolina : BSK
18.09.2021 Jugoslavija : Pobeda
18.09.2021 Unirea : Stari Tamiš
18.09.2021 Voja Gačić : Borac
18.09.2021 Dinamo 1945 : Mundial
18.09.2021 Proleter : Radnički
18.09.2021 00:00 Bežanija : Milutinac
18.09.2021 00:00 DIF : Srem
18.09.2021 00:00 PFK Žarkovo 2000 : Omladinac
18.09.2021 00:00 Resnik : Budućnost
18.09.2021 00:00 Hajduk : Kosmaj
18.09.2021 00:00 Vinča : Crvenka
18.09.2021 00:00 Boleč : Mladenovac
18.09.2021 00:00 Palilulac : Torlak
18.09.2021 OFK Vlada Dimitrijević : AL AHLI
18.09.2021 Jedinstvo 2017 : Sport Klub 99
18.09.2021 Tutin : OFK National AG
18.09.2021 Koštam Polje : Pazar Juniors
18.09.2021 Novi Pazar : OFK Ras
18.09.2021 00:00 OFK Beograd : Rakovica
18.09.2021 00:00 Zemun : Čukarički
18.09.2021 00:00 RFK Grafičar : Rad
18.09.2021 00:00 Partizan : DIF
18.09.2021 00:00 BSK Borča : IMT
18.09.2021 00:00 OFK Crvenka : Ada
18.09.2021 00:00 Kolubara : Banja
18.09.2021 00:00 Železnik 1930 : Borac (L)
18.09.2021 00:00 PFK Žarkovo 2000 : Jedinstvo
18.09.2021 00:00 Vranić : Žarkovo
18.09.2021 00:00 Prva Iskra : Lokomotiva
18.09.2021 00:00 Rad : Borac (O)
18.09.2021 00:00 Sinđelić : Trudbenik
18.09.2021 00:00 Bežanija : Institut MK
18.09.2021 00:00 Prima Fortuna : Zvezdara
18.09.2021 00:00 PKB : Leštane
18.09.2021 00:00 Ole : Dunavac
18.09.2021 00:00 Vrčin : Obilić 1924
18.09.2021 00:00 Crvena zvezda : Milutinac
18.09.2021 00:00 Voždovac : Brodarac
18.09.2021 00:00 Mungosi MK : Petlic
18.09.2021 00:00 PFK Žarkovo 2000 : Sinđelić
18.09.2021 00:00 OFK Beograd : Ole
18.09.2021 00:00 Čukarički : Radnički
18.09.2021 00:00 Radnički : RFK Grafičar
18.09.2021 00:00 Olimpik : Partizan
18.09.2021 00:00 Teleoptik : Lokomotiva
18.09.2021 00:00 011 : Rad
18.09.2021 Lavice Dubočica : Mašinac
18.09.2021 Majdanpek : Fudbol per femra
18.09.2021 Jedinstvo 2014 : Rosulja 2014
18.09.2021 Kolibri : Levač
18.09.2021 Dinamo : SUZF Stol
18.09.2021 Radnički 2012 : Napredak junior 2018
18.09.2021 Morava : Ozren
18.09.2021 Jagodina : Vučice
18.09.2021 16:00 Savac : Jedinstvo
18.09.2021 16:00 Karađorđe : Kraljica Marija
18.09.2021 16:00 ŽGFK Borac : Loznica
18.09.2021 16:00 Požega : Mačva
18.09.2021 16:00 Radnički 1923 : Požarevac
18.09.2021 Ruma : Spartak
18.09.2021 Moskva : Voša AS
18.09.2021 TSC : Lehel 2019
18.09.2021 Prave Dame : Polet
18.09.2021 Mladost : Nova Kolonija
18.09.2021 Vojvodina : Modos
18.09.2021 Voja Gačić : Spartak d.o.o.
18.09.2021 Banat : Stajićevo 2017
18.09.2021 RFK Grafičar : Kolubara
18.09.2021 Radnički (NB) : Dušanovac
18.09.2021 Teleoptik : Obrenovac 1905
18.09.2021 Voždovac : Partizan
18.09.2021 Rad : Brodarac
18.09.2021 Žarkovo 2000 : Zemun
18.09.2021 Čukarički : Kampione
18.09.2021 OLE : Olimpik
18.09.2021 Radnički (O) : OFK Beograd
18.09.2021 GSP Polet : 011
18.09.2021 Sinđelić : Crvena zvezda
18.09.2021 BSK Borča : T6 Nika
18.09.2021 09:30 Subotica : TSC '09
18.09.2021 09:30 Spartak ŽK '10 : Spartak ŽK '09
18.09.2021 09:00 Arena SU : SuTeam ŠS
18.09.2021 10:00 Tisa Njerš : TSC '10
18.09.2021 13:00 Sinđelić : Milutinac
18.09.2021 10:00 Čanković : Srem
18.09.2021 17:30 Jedinstvo : Budućnost
18.09.2021 10:00 Budućnost (D) : Kolubara 1
18.09.2021 10:00 Ušće Novi Beograd : TEK Sloga
18.09.2021 10:00 Mladost (C) : Borac (L)
18.09.2021 Tika taka 1 : OFK Atletiko
18.09.2021 POFK Čivija : Fenix 2
18.09.2021 Radnički (K) : Mačva 1929
18.09.2021 Fenix 1 : Savacium 2
18.09.2021 11:00 OFK Majur : Sunrise Šabac 1
18.09.2021 Mladost : POFK Savacium 1
18.09.2021 Pazar Juniors : Bane 1931
18.09.2021 Jedinstvo 2017 : OFK National
18.09.2021 Novi Pazar : Kosmet
18.09.2021 Sport Club 99 : AF AS Novi Pazar
18.09.2021 Sport Club 99 : AL AHLI
18.09.2021 OFK National : OFK Ras
18.09.2021 OFK Vlada Dimitrijević : Pazar Juniors B
18.09.2021 Novi Pazar : Rudar
18.09.2021 11:00 SFU Gornjak : Pomoravlje 1946
18.09.2021 10:00 OPK Rudar 1933 : Železničar
18.09.2021 11:00 RSK : Mladi Radnik 1926

Rukomet

18.09.2021 18:00 Vojvodina : Jugović
18.09.2021 18:00 Dinamo : Obilić
18.09.2021 18:00 Radnički : Novi Pazar
18.09.2021 18:00 Dubočica 54 : Spartak
18.09.2021 19:00 Rudar : Šamot 65
18.09.2021 18:30 Naisa : Vojvodina
18.09.2021 20:00 SPD Radnički : Bekament BB
18.09.2021 19:00 Jagodina : Crvena zvezda
18.09.2021 17:00 Medicinar : Vrbas
18.09.2021 16:00 Mladost (NP) : Bor RTB
0:1
93' Utakmica završena
4:1
92' Utakmica završena
0:1
88' Gol (Pepeljevac)
1234 je tipovao utakmicu
Boksa je tipovao utakmicu
Boksa i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Boksa je tipovao utakmicu
Boksa i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Boksa i još 1 korisnika su tipovali utakmicu