12.05
16:30
Milutinac
Borac (L)
0
2
|
12.05.2021 16:30 | Milutinac | 0 : 2 | Borac (L) |
12.05
17:00
FUD
Sloga (L)
2
2
|
12.05.2021 17:00 | FUD | 2 : 2 | Sloga (L) |
12.05
17:00
Slavija
ŽAK
2
1
|
12.05.2021 17:00 | Slavija | 2 : 1 | ŽAK | |||||
12.05
17:00
Polet
Kulpin
3
0
|
12.05.2021 17:00 | Polet | 3 : 0 | Kulpin | |||||
12.05
17:00
Budućnost (M)
Maglić
3
0
|
12.05.2021 17:00 | Budućnost (M) | 3 : 0 | Maglić | |||||
12.05
17:00
Tvrđava
Borac (BG)
2
2
|
12.05.2021 17:00 | Tvrđava | 2 : 2 | Borac (BG) | |||||
12.05
17:00
BSK
Omladinac
1
1
|
12.05.2021 17:00 | BSK | 1 : 1 | Omladinac | |||||
12.05
17:00
Radnički 1918
Rusin
3
1
|
12.05.2021 17:00 | Radnički 1918 | 3 : 1 | Rusin | |||||
12.05
17:00
SU Stanišić 1920
Budućnost (G)
4
0
|
12.05.2021 17:00 | SU Stanišić 1920 | 4 : 0 | Budućnost (G) | |||||
12.05
17:00
Zadrugar
Borac 46
2
1
|
12.05.2021 17:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Borac 46 | |||||
12.05
17:00
Budućnost (P)
Kordun
2
1
|
12.05.2021 17:00 | Budućnost (P) | 2 : 1 | Kordun |
12.05
17:00
MSK
OFK Klek
5
1
|
12.05.2021 17:00 | MSK | 5 : 1 | OFK Klek | |||||
12.05
17:00
Rusanda
Delija
2
3
|
12.05.2021 17:00 | Rusanda | 2 : 3 | Delija | |||||
12.05
17:00
Lehel
Mladost (BD)
2
3
|
12.05.2021 17:00 | Lehel | 2 : 3 | Mladost (BD) | |||||
12.05
17:00
Crvena zvezda
2. Oktobar
1
0
|
12.05.2021 17:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | 2. Oktobar | |||||
12.05
17:00
Mladost (L)
Vojvodina (NM)
0
0
|
12.05.2021 17:00 | Mladost (L) | 0 : 0 | Vojvodina (NM) | |||||
12.05
17:00
Potisje
Borac
4
3
|
12.05.2021 17:00 | Potisje | 4 : 3 | Borac | |||||
12.05
17:00
Vojvodina (B)
Tamiš
3
1
|
12.05.2021 17:00 | Vojvodina (B) | 3 : 1 | Tamiš | |||||
12.05
17:00
ASK
Polet
3
1
|
12.05.2021 17:00 | ASK | 3 : 1 | Polet |
12.05
16:30
Sinđelić 2012
Rakovica
3
2
|
12.05.2021 16:30 | Sinđelić 2012 | 3 : 2 | Rakovica | |||||
12.05
16:30
Borac (O)
DIF
1
0
|
12.05.2021 16:30 | Borac (O) | 1 : 0 | DIF | |||||
12.05
16:30
PKB (PS)
Balkan Mirijevo
3
2
|
12.05.2021 16:30 | PKB (PS) | 3 : 2 | Balkan Mirijevo | |||||
12.05
16:30
Hajduk
Posavac Tišma
2
1
|
12.05.2021 16:30 | Hajduk | 2 : 1 | Posavac Tišma | |||||
12.05
16:30
Institut
Heroj Polet
1
0
|
12.05.2021 16:30 | Institut | 1 : 0 | Heroj Polet | |||||
12.05
16:30
Postar 1930
Umka
2
1
|
12.05.2021 16:30 | Postar 1930 | 2 : 1 | Umka | |||||
12.05
16:30
Borac (P)
PKB Kovilovo
4
2
|
12.05.2021 16:30 | Borac (P) | 4 : 2 | PKB Kovilovo | |||||
12.05
16:30
Šumadinac
011
5
1
|
12.05.2021 16:30 | Šumadinac | 5 : 1 | 011 |
12.05
16:30
Mladi borac
Mladost
5
1
|
12.05.2021 16:30 | Mladi borac | 5 : 1 | Mladost | |||||
12.05
16:30
Duboko
Barajevo
4
6
|
12.05.2021 16:30 | Duboko | 4 : 6 | Barajevo | |||||
12.05
16:30
Lisović 1977
OFK Budućnost
0
0
|
12.05.2021 16:30 | Lisović 1977 | 0 : 0 | OFK Budućnost | |||||
12.05
16:30
Rojkovac
OFK Zabrežje
4
4
|
12.05.2021 16:30 | Rojkovac | 4 : 4 | OFK Zabrežje | |||||
12.05
16:30
Polet
OFK Borac
0
5
|
12.05.2021 16:30 | Polet | 0 : 5 | OFK Borac | |||||
12.05
16:30
Radnički
Zvezda
2
4
|
12.05.2021 16:30 | Radnički | 2 : 4 | Zvezda | |||||
12.05
16:30
Vranić
Jedinstvo
4
0
|
12.05.2021 16:30 | Vranić | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
12.05
16:30
Strelac
Omladinac
0
2
|
12.05.2021 16:30 | Strelac | 0 : 2 | Omladinac |
12.05
17:30
Titel
Fruškogorac
0
1
|
12.05.2021 17:30 | Titel | 0 : 1 | Fruškogorac | |||||
12.05
17:30
OFK Sirig
ŽSK
0
0
|
12.05.2021 17:30 | OFK Sirig | 0 : 0 | ŽSK | |||||
12.05
17:30
Slavija
Fruškogorski partizan
1
0
|
12.05.2021 17:30 | Slavija | 1 : 0 | Fruškogorski partizan | |||||
12.05
17:30
Veternik
Petrovaradin
6
2
|
12.05.2021 17:30 | Veternik | 6 : 2 | Petrovaradin | |||||
12.05
17:30
Šajkaš 1908
Bačka 1923
0
0
|
12.05.2021 17:30 | Šajkaš 1908 | 0 : 0 | Bačka 1923 | |||||
12.05
17:30
TSK
OFK Futog
2
0
|
12.05.2021 17:30 | TSK | 2 : 0 | OFK Futog | |||||
12.05
17:30
Susek
Omladinac
0
2
|
12.05.2021 17:30 | Susek | 0 : 2 | Omladinac | |||||
12.05
17:30
Jedinstvo
Tatra
1
1
|
12.05.2021 17:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Tatra | |||||
12.05
17:30
Hajduk
Bačka (B)
1
4
|
12.05.2021 17:30 | Hajduk | 1 : 4 | Bačka (B) |
12.05
17:00
Juhor (G)
Mladost (J)
3
2
|
12.05.2021 17:00 | Juhor (G) | 3 : 2 | Mladost (J) | |||||
12.05
17:00
Sloga
Dragocvet
2
1
|
12.05.2021 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Dragocvet | |||||
12.05
17:00
Rudar
OFK Juhor 2016
3
2
|
12.05.2021 17:00 | Rudar | 3 : 2 | OFK Juhor 2016 | |||||
12.05
17:00
Javor
Napredak
3
1
|
12.05.2021 17:00 | Javor | 3 : 1 | Napredak | |||||
12.05
17:00
Budućnost (Đ)
Morava (KS)
3
3
|
12.05.2021 17:00 | Budućnost (Đ) | 3 : 3 | Morava (KS) | |||||
12.05
17:00
Resavac
Orlovi
2
4
|
12.05.2021 17:00 | Resavac | 2 : 4 | Orlovi | |||||
12.05
17:00
Budućnost (M)
Partizan
1
2
|
12.05.2021 17:00 | Budućnost (M) | 1 : 2 | Partizan | |||||
12.05
17:00
Morava (R)
Kolare
2
1
|
12.05.2021 17:00 | Morava (R) | 2 : 1 | Kolare |
12.05
17:00
Garevina
Borac
3
0
|
12.05.2021 17:00 | Garevina | 3 : 0 | Borac | |||||
12.05
17:00
Rubin
Jezero
4
1
|
12.05.2021 17:00 | Rubin | 4 : 1 | Jezero | |||||
12.05
17:00
Stari Trstenik
Vinogradar
2
1
|
12.05.2021 17:00 | Stari Trstenik | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
12.05
17:00
Gradac
Polet 57
1
7
|
12.05.2021 17:00 | Gradac | 1 : 7 | Polet 57 | |||||
12.05
17:00
Beli Orlovi
14. Oktobar
5
0
|
12.05.2021 17:00 | Beli Orlovi | 5 : 0 | 14. Oktobar | |||||
12.05
17:00
Kamenorezac 76
Župski biseri
4
0
|
12.05.2021 17:00 | Kamenorezac 76 | 4 : 0 | Župski biseri | |||||
12.05
17:00
Velika Drenova
Poljoprivrednik
3
1
|
12.05.2021 17:00 | Velika Drenova | 3 : 1 | Poljoprivrednik |
12.05
17:00
Mladost (G)
Mladi Borac
1
3
|
12.05.2021 17:00 | Mladost (G) | 1 : 3 | Mladi Borac | |||||
12.05
17:00
Kupinovac
Mladost (D)
1
5
|
12.05.2021 17:00 | Kupinovac | 1 : 5 | Mladost (D) | |||||
12.05
17:00
GFK Tabane
Mladost (T)
1
0
|
12.05.2021 17:00 | GFK Tabane | 1 : 0 | Mladost (T) | |||||
12.05
17:00
Bratstvo
Jedinstvo
3
1
|
12.05.2021 17:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
12.05
17:00
Vinorača
Osaonica
2
1
|
12.05.2021 17:00 | Vinorača | 2 : 1 | Osaonica | |||||
12.05
17:00
Šantarovac
Crni Vrh
4
1
|
12.05.2021 17:00 | Šantarovac | 4 : 1 | Crni Vrh | |||||
12.05
17:00
Zenit
Partizan
0
2
|
12.05.2021 17:00 | Zenit | 0 : 2 | Partizan | |||||
12.05
17:00
Ursule
Sloboda
1
0
|
12.05.2021 17:00 | Ursule | 1 : 0 | Sloboda |
12.05
17:00
Petlić SD 026
Jezava
1
0
|
12.05.2021 17:00 | Petlić SD 026 | 1 : 0 | Jezava | |||||
12.05
17:00
Omladinac
Stari Hrast 2018
2
4
|
12.05.2021 17:00 | Omladinac | 2 : 4 | Stari Hrast 2018 |
12.05
16:00
Krupa
Radnik
1
0
|
12.05.2021 16:00 | Krupa | 1 : 0 | Radnik | |||||
12.05
16:00
Olimpik
Mladost
0
0
|
12.05.2021 16:00 | Olimpik | 0 : 0 | Mladost | |||||
12.05
18:00
Široki Brijeg
Tuzla City
0
0
|
12.05.2021 18:00 | Široki Brijeg | 0 : 0 | Tuzla City | |||||
12.05
18:00
Velež
Željezničar
2
2
|
12.05.2021 18:00 | Velež | 2 : 2 | Željezničar |
12.05
17:30
Kom
Jedinstvo
2
2
|
12.05.2021 17:30 | Kom | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
12.05
17:30
Grbalj
Arsenal
2
1
|
12.05.2021 17:30 | Grbalj | 2 : 1 | Arsenal | |||||
12.05
17:30
Berane
Igalo
2
1
|
12.05.2021 17:30 | Berane | 2 : 1 | Igalo | |||||
12.05
17:30
Bokelj
Ibar
2
0
|
12.05.2021 17:30 | Bokelj | 2 : 0 | Ibar | |||||
12.05
19:30
Mornar
Drezga
10
0
|
12.05.2021 19:30 | Mornar | 10 : 0 | Drezga |
12.05
21:15
Chelsea
Arsenal
0
1
|
12.05.2021 21:15 | Chelsea | 0 : 1 | Arsenal |
12.05
22:00
Atletico Madrid
Real Sociedad
2
1
|
12.05.2021 22:00 | Atletico Madrid | 2 : 1 | Real Sociedad | |||||
12.05
20:00
Celta Vigo
Getafe
1
0
|
12.05.2021 20:00 | Celta Vigo | 1 : 0 | Getafe | |||||
12.05
20:00
Huesca
Athletic Club
1
0
|
12.05.2021 20:00 | Huesca | 1 : 0 | Athletic Club | |||||
12.05
19:00
Sevilla
Valencia
1
0
|
12.05.2021 19:00 | Sevilla | 1 : 0 | Valencia |
12.05
18:00
Schalke 04
Hertha BSC
1
2
|
12.05.2021 18:00 | Schalke 04 | 1 : 2 | Hertha BSC |
12.05
20:45
Atalanta
Benevento
2
0
|
12.05.2021 20:45 | Atalanta | 2 : 0 | Benevento | |||||
12.05
18:30
Cagliari
Fiorentina
0
0
|
12.05.2021 18:30 | Cagliari | 0 : 0 | Fiorentina | |||||
12.05
20:45
Bologna
Genoa
0
2
|
12.05.2021 20:45 | Bologna | 0 : 2 | Genoa | |||||
12.05
20:45
Sassuolo
Juventus
1
3
|
12.05.2021 20:45 | Sassuolo | 1 : 3 | Juventus | |||||
12.05
20:45
Torino
Milan
0
7
|
12.05.2021 20:45 | Torino | 0 : 7 | Milan | |||||
12.05
20:45
Lazio
Parma
1
0
|
12.05.2021 20:45 | Lazio | 1 : 0 | Parma | |||||
12.05
20:45
Internazionale
Roma
3
1
|
12.05.2021 20:45 | Internazionale | 3 : 1 | Roma | |||||
12.05
20:45
Sampdoria
Spezia
2
2
|
12.05.2021 20:45 | Sampdoria | 2 : 2 | Spezia |
12.05
16:00
Voša AS
Stajićevo 2017
2
8
|
12.05.2021 16:00 | Voša AS | 2 : 8 | Stajićevo 2017 |
12.05
16:30
Kiker
Čukarički
3
5
|
12.05.2021 16:30 | Kiker | 3 : 5 | Čukarički |
12.05
10:00
OLE
Zemun
0
3
|
12.05.2021 10:00 | OLE | 0 : 3 | Zemun |
12.05
16:30
Rudar
Sloga (K)
2
2
|
12.05.2021 16:30 | Rudar | 2 : 2 | Sloga (K) |
12.05
15:00
CFK
Kabel
0
1
|
12.05.2021 15:00 | CFK | 0 : 1 | Kabel |
12.05
16:00
Fenix
Mačva
1
5
|
12.05.2021 16:00 | Fenix | 1 : 5 | Mačva |
12.05
17:00
Brodarac
Ada
4
1
|
12.05.2021 17:00 | Brodarac | 4 : 1 | Ada |
12.05
Timok 1919
GFK Jagodina
1
3
|
12.05.2021 | Timok 1919 | 1 : 3 | GFK Jagodina | |||||
12.05
OFK Paraćin
Radnički (S)
4
2
|
12.05.2021 | OFK Paraćin | 4 : 2 | Radnički (S) | |||||
12.05
Trayal Knez Lazar
Radnički Niš 2
5
2
|
12.05.2021 | Trayal Knez Lazar | 5 : 2 | Radnički Niš 2 | |||||
12.05
OFK Radnički
Kopernikus Železničar
|
12.05.2021 | OFK Radnički | : | Kopernikus Železničar | |||||
12.05
Radnički (P)
Radnik
6
0
|
12.05.2021 | Radnički (P) | 6 : 0 | Radnik | |||||
12.05
OFK Šampion
Radnički (N)
1
5
|
12.05.2021 | OFK Šampion | 1 : 5 | Radnički (N) | |||||
12.05
Knjaževac
Duel Juniors 2
0
3
|
12.05.2021 | Knjaževac | 0 : 3 | Duel Juniors 2 | |||||
12.05
Real Niš
Lider MGM
8
0
|
12.05.2021 | Real Niš | 8 : 0 | Lider MGM | |||||
12.05
GFK Dubočica
Duel Juniors
2
5
|
12.05.2021 | GFK Dubočica | 2 : 5 | Duel Juniors |
12.05
Fenix 2
Fenix 1
1
5
|
12.05.2021 | Fenix 2 | 1 : 5 | Fenix 1 |
12.05
18:30
Split
Spars Realway
70
76
|
12.05.2021 18:30 | Split | 70 : 76 | Spars Realway |
12.05
18:30
Metaloplastika
Dubočica 54
37
25
|
12.05.2021 18:30 | Metaloplastika | 37 : 25 | Dubočica 54 | |||||
12.05
19:00
Rudar
Dinamo
30
29
|
12.05.2021 19:00 | Rudar | 30 : 29 | Dinamo | |||||
12.05
17:00
Partizan
Železničar 1949
30
23
|
12.05.2021 17:00 | Partizan | 30 : 23 | Železničar 1949 | |||||
12.05
19:00
Radnički
Vojvodina
23
37
|
12.05.2021 19:00 | Radnički | 23 : 37 | Vojvodina |
12.05
18:30
ORK Bor
Borsko jezero
37
30
|
12.05.2021 18:30 | ORK Bor | 37 : 30 | Borsko jezero |
12.05
20:00
Jadran Lider
Spartak
25
28
|
12.05.2021 20:00 | Jadran Lider | 25 : 28 | Spartak | |||||
12.05
19:00
Mokrin
Halas Jožef
15
38
|
12.05.2021 19:00 | Mokrin | 15 : 38 | Halas Jožef | |||||
12.05
19:30
Proleter
Temerin
27
30
|
12.05.2021 19:30 | Proleter | 27 : 30 | Temerin |
12.05
20:30
Radnički
Studentski Grad
28
33
|
12.05.2021 20:30 | Radnički | 28 : 33 | Studentski Grad |
12.05
18:00
Topličanin
Sloga
41
36
|
12.05.2021 18:00 | Topličanin | 41 : 36 | Sloga |
12.05
20:30
KVK Radnički
Šabac
7
8
|
12.05.2021 20:30 | KVK Radnički | 7 : 8 | Šabac | |||||
12.05
19:00
Novi Beograd 11. april
BVK Crvena zvezda
12
6
|
12.05.2021 19:00 | Novi Beograd 11. april | 12 : 6 | BVK Crvena zvezda |