08.05
17:00
Kozara
OFK Stari Grad
0
4
|
08.05.2021 17:00 | Kozara | 0 : 4 | OFK Stari Grad | |||||
08.05
17:00
Radnički 1912
Omladinac
1
3
|
08.05.2021 17:00 | Radnički 1912 | 1 : 3 | Omladinac | |||||
08.05
17:00
Jedinstvo (SP)
OFK Vršac
1
4
|
08.05.2021 17:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 4 | OFK Vršac | |||||
08.05
17:00
Bečej 1918
Bačka 1901
4
2
|
08.05.2021 17:00 | Bečej 1918 | 4 : 2 | Bačka 1901 | |||||
08.05
17:00
Radnički (Zr)
Hajduk 1912
2
2
|
08.05.2021 17:00 | Radnički (Zr) | 2 : 2 | Hajduk 1912 | |||||
08.05
17:00
Feniks 1995
Dunav
3
1
|
08.05.2021 17:00 | Feniks 1995 | 3 : 1 | Dunav | |||||
08.05
17:00
Mladost (NS)
Sloga (Č)
4
0
|
08.05.2021 17:00 | Mladost (NS) | 4 : 0 | Sloga (Č) | |||||
08.05
17:00
Dinamo 1945
Borac
1
1
|
08.05.2021 17:00 | Dinamo 1945 | 1 : 1 | Borac |
08.05
16:30
Mladi radnik 1926
Jedinstvo
0
0
|
08.05.2021 16:30 | Mladi radnik 1926 | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.05
16:30
Trepča
Sloga 33
3
1
|
08.05.2021 16:30 | Trepča | 3 : 1 | Sloga 33 | |||||
08.05
16:30
Sloga (P)
Budućnost Krušik 2014
5
1
|
08.05.2021 16:30 | Sloga (P) | 5 : 1 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
08.05
16:30
Gruža
Takovo
1
0
|
08.05.2021 16:30 | Gruža | 1 : 0 | Takovo | |||||
08.05
16:30
Mačva 1929
Bane 1931
1
0
|
08.05.2021 16:30 | Mačva 1929 | 1 : 0 | Bane 1931 | |||||
08.05
16:30
Šumadija (A)
Železničar (L)
2
1
|
08.05.2021 16:30 | Šumadija (A) | 2 : 1 | Železničar (L) |
08.05
16:30
OFK Beograd
Radnički (O)
1
1
|
08.05.2021 16:30 | OFK Beograd | 1 : 1 | Radnički (O) | |||||
08.05
16:30
Radnički (NB)
Lokomotiva
1
2
|
08.05.2021 16:30 | Radnički (NB) | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
08.05
16:30
Mladenovac
Jedinstvo
0
1
|
08.05.2021 16:30 | Mladenovac | 0 : 1 | Jedinstvo |
08.05
17:00
Jedinstvo (P)
Moravac Orion
13
0
|
08.05.2021 17:00 | Jedinstvo (P) | 13 : 0 | Moravac Orion | |||||
08.05
17:00
Trstenik PPT
SFK Morava
1
1
|
08.05.2021 17:00 | Trstenik PPT | 1 : 1 | SFK Morava | |||||
08.05
17:00
Pčinja
OFK Topličanin
2
0
|
08.05.2021 17:00 | Pčinja | 2 : 0 | OFK Topličanin | |||||
08.05
17:00
Timok 1919
Budućnost (P)
1
1
|
08.05.2021 17:00 | Timok 1919 | 1 : 1 | Budućnost (P) | |||||
08.05
17:00
Dunav
SFS Borac
2
1
|
08.05.2021 17:00 | Dunav | 2 : 1 | SFS Borac | |||||
08.05
17:00
OFK Sinđelić
Radnički (S)
0
3
|
08.05.2021 17:00 | OFK Sinđelić | 0 : 3 | Radnički (S) |
08.05
16:30
Borac
Korićani
1
2
|
08.05.2021 16:30 | Borac | 1 : 2 | Korićani |
08.05
16:30
Jasenica 2017
OFK Aranđelovac 1979
0
0
|
08.05.2021 16:30 | Jasenica 2017 | 0 : 0 | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
08.05
16:30
Sloga (B)
Morava (VP)
3
1
|
08.05.2021 16:30 | Sloga (B) | 3 : 1 | Morava (VP) | |||||
08.05
16:30
Đerdap
Borac (Ž)
6
0
|
08.05.2021 16:30 | Đerdap | 6 : 0 | Borac (Ž) | |||||
08.05
16:30
Karađorđe
Zvižd
1
0
|
08.05.2021 16:30 | Karađorđe | 1 : 0 | Zvižd |
08.05
16:30
Sevojno
Jedinstvo Putevi
1
0
|
08.05.2021 16:30 | Sevojno | 1 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
08.05
16:30
Crnokosa
Zlatar
0
1
|
08.05.2021 16:30 | Crnokosa | 0 : 1 | Zlatar | |||||
08.05
16:30
Sloga (BB)
FAP
3
0
|
08.05.2021 16:30 | Sloga (BB) | 3 : 0 | FAP |
08.05
16:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Rađevac
1
3
|
08.05.2021 16:30 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 1 : 3 | Rađevac | |||||
08.05
16:30
Drina
Radnički (V)
3
1
|
08.05.2021 16:30 | Drina | 3 : 1 | Radnički (V) |
08.05
17:00
Vojvodina (T)
Obilić
6
0
|
08.05.2021 17:00 | Vojvodina (T) | 6 : 0 | Obilić | |||||
08.05
17:00
Bajša
OFK Vrbas
6
1
|
08.05.2021 17:00 | Bajša | 6 : 1 | OFK Vrbas | |||||
08.05
17:00
Njegoš
Srbobran
0
0
|
08.05.2021 17:00 | Njegoš | 0 : 0 | Srbobran | |||||
08.05
17:00
Krila Krajine
ČSK Pivara
1
2
|
08.05.2021 17:00 | Krila Krajine | 1 : 2 | ČSK Pivara | |||||
08.05
17:00
Tekstilac
Mladost APA
3
0
|
08.05.2021 17:00 | Tekstilac | 3 : 0 | Mladost APA |
08.05
17:00
Jedinstvo (V)
Krajina
10
1
|
08.05.2021 17:00 | Jedinstvo (V) | 10 : 1 | Krajina | |||||
08.05
17:00
Sloga
Mladost
2
0
|
08.05.2021 17:00 | Sloga | 2 : 0 | Mladost | |||||
08.05
17:00
Begej
Jedinstvo (BK)
5
4
|
08.05.2021 17:00 | Begej | 5 : 4 | Jedinstvo (BK) | |||||
08.05
17:00
Naftagas
Borac
3
1
|
08.05.2021 17:00 | Naftagas | 3 : 1 | Borac | |||||
08.05
17:00
Radnički (S)
Banat
2
0
|
08.05.2021 17:00 | Radnički (S) | 2 : 0 | Banat |
08.05
17:00
Sloga (E)
Podunavac
2
1
|
08.05.2021 17:00 | Sloga (E) | 2 : 1 | Podunavac | |||||
08.05
17:00
Crvena Zvezda
Mladost
3
1
|
08.05.2021 17:00 | Crvena Zvezda | 3 : 1 | Mladost | |||||
08.05
17:00
Sloga (T)
Jugović
4
0
|
08.05.2021 17:00 | Sloga (T) | 4 : 0 | Jugović |
08.05
17:00
Jedinstvo 1936
Meševo
4
2
|
08.05.2021 17:00 | Jedinstvo 1936 | 4 : 2 | Meševo | |||||
08.05
17:00
Sloga (D)
Bošnjane
4
2
|
08.05.2021 17:00 | Sloga (D) | 4 : 2 | Bošnjane |
08.05
17:00
Bor 1919
Đerdap
3
0
|
08.05.2021 17:00 | Bor 1919 | 3 : 0 | Đerdap | |||||
08.05
17:00
OFK Knjaz
Polom
3
0
|
08.05.2021 17:00 | OFK Knjaz | 3 : 0 | Polom | |||||
08.05
17:00
Balkanski
Senjak
4
0
|
08.05.2021 17:00 | Balkanski | 4 : 0 | Senjak | |||||
08.05
17:00
Brodoremont
Hajduk Veljko
0
5
|
08.05.2021 17:00 | Brodoremont | 0 : 5 | Hajduk Veljko |
08.05
17:00
OFK Napredak 1929
Orljane
1
0
|
08.05.2021 17:00 | OFK Napredak 1929 | 1 : 0 | Orljane |
08.05
17:00
Gracko
Jedinstvo (GS)
1
3
|
08.05.2021 17:00 | Gracko | 1 : 3 | Jedinstvo (GS) | |||||
08.05
17:00
Nebeski Andjeli
Pusta Reka
1
0
|
08.05.2021 17:00 | Nebeski Andjeli | 1 : 0 | Pusta Reka | |||||
08.05
17:00
Sloga
Žitorađa
7
1
|
08.05.2021 17:00 | Sloga | 7 : 1 | Žitorađa |
08.05
16:30
Napredak
Budućnost (Z)
10
0
|
08.05.2021 16:30 | Napredak | 10 : 0 | Budućnost (Z) |
08.05
17:00
Rudar Vrška Čuka
Midžor
2
1
|
08.05.2021 17:00 | Rudar Vrška Čuka | 2 : 1 | Midžor | |||||
08.05
17:00
Radnički 1946
Ozren
2
4
|
08.05.2021 17:00 | Radnički 1946 | 2 : 4 | Ozren | |||||
08.05
17:00
Hajduk
Velika Jasikova
4
2
|
08.05.2021 17:00 | Hajduk | 4 : 2 | Velika Jasikova |
08.05
17:00
Čitluk
Sloga (L)
6
1
|
08.05.2021 17:00 | Čitluk | 6 : 1 | Sloga (L) |
08.05
17:00
GFK Sloven
Sremac
4
0
|
08.05.2021 17:00 | GFK Sloven | 4 : 0 | Sremac |
08.05
17:00
BAK
Strela
7
1
|
08.05.2021 17:00 | BAK | 7 : 1 | Strela |
08.05
17:00
ŽAK
Kordun
0
0
|
08.05.2021 17:00 | ŽAK | 0 : 0 | Kordun | |||||
08.05
17:00
Borac (BG)
BSK
0
0
|
08.05.2021 17:00 | Borac (BG) | 0 : 0 | BSK |
08.05
17:00
Radnički 1905
Proleter (Nj)
3
1
|
08.05.2021 17:00 | Radnički 1905 | 3 : 1 | Proleter (Nj) | |||||
08.05
17:00
Napredak
Sloga
3
2
|
08.05.2021 17:00 | Napredak | 3 : 2 | Sloga | |||||
08.05
17:00
Tornjoš
Sutjeska
1
1
|
08.05.2021 17:00 | Tornjoš | 1 : 1 | Sutjeska | |||||
08.05
17:00
Proleter (RS)
Jadran
2
0
|
08.05.2021 17:00 | Proleter (RS) | 2 : 0 | Jadran |
08.05
17:00
Delija
Lehel
6
1
|
08.05.2021 17:00 | Delija | 6 : 1 | Lehel |
08.05
10:30
Rakovica
Borac (O)
3
1
|
08.05.2021 10:30 | Rakovica | 3 : 1 | Borac (O) |
08.05
16:30
Barajevo
Lisović 1977
2
0
|
08.05.2021 16:30 | Barajevo | 2 : 0 | Lisović 1977 | |||||
08.05
16:30
Mladost
Duboko
0
2
|
08.05.2021 16:30 | Mladost | 0 : 2 | Duboko |
08.05
17:30
Omladinac
Jedinstvo
3
1
|
08.05.2021 17:30 | Omladinac | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
08.05
17:30
OFK Futog
Susek
3
0
|
08.05.2021 17:30 | OFK Futog | 3 : 0 | Susek | |||||
08.05
17:30
Fruškogorski partizan
Veternik
1
3
|
08.05.2021 17:30 | Fruškogorski partizan | 1 : 3 | Veternik |
08.05
17:00
Poreč
Urovica
4
1
|
08.05.2021 17:00 | Poreč | 4 : 1 | Urovica | |||||
08.05
17:00
Rudna Glava
Šarbanovac
3
1
|
08.05.2021 17:00 | Rudna Glava | 3 : 1 | Šarbanovac | |||||
08.05
17:00
Zlot
Krivelj
6
1
|
08.05.2021 17:00 | Zlot | 6 : 1 | Krivelj | |||||
08.05
17:00
Brestovac
Blizna
3
2
|
08.05.2021 17:00 | Brestovac | 3 : 2 | Blizna |
08.05
16:30
Sloga (D)
Mladost (P)
5
0
|
08.05.2021 16:30 | Sloga (D) | 5 : 0 | Mladost (P) | |||||
08.05
16:30
Kolonija
Šumadija 1934
2
1
|
08.05.2021 16:30 | Kolonija | 2 : 1 | Šumadija 1934 |
08.05
17:00
Stevan Nešticki
Aluminjum
1
2
|
08.05.2021 17:00 | Stevan Nešticki | 1 : 2 | Aluminjum |
08.05
16:30
Trgovački
Omladinac (Š)
0
1
|
08.05.2021 16:30 | Trgovački | 0 : 1 | Omladinac (Š) |
08.05
17:00
Rasovača
OFK Rutevac 1908
3
0
|
08.05.2021 17:00 | Rasovača | 3 : 0 | OFK Rutevac 1908 | |||||
08.05
17:00
Borac
Radnički 1947
2
1
|
08.05.2021 17:00 | Borac | 2 : 1 | Radnički 1947 |
08.05
17:00
Karađorđe
Ribnica
5
1
|
08.05.2021 17:00 | Karađorđe | 5 : 1 | Ribnica | |||||
08.05
17:00
Mladost (V)
Jedinstvo 2017
3
2
|
08.05.2021 17:00 | Mladost (V) | 3 : 2 | Jedinstvo 2017 | |||||
08.05
17:00
Rudar
Popovići Vrnjci
5
2
|
08.05.2021 17:00 | Rudar | 5 : 2 | Popovići Vrnjci |
08.05
17:00
Morava (KS)
Mladost (K)
2
1
|
08.05.2021 17:00 | Morava (KS) | 2 : 1 | Mladost (K) |
08.05
16:30
OFK Jabučje
ZSK
5
1
|
08.05.2021 16:30 | OFK Jabučje | 5 : 1 | ZSK |
08.05
16:30
Vladimir Durković
Zvezda
3
0
|
08.05.2021 16:30 | Vladimir Durković | 3 : 0 | Zvezda |
08.05
17:00
Cer (PE)
Podrinje
3
1
|
08.05.2021 17:00 | Cer (PE) | 3 : 1 | Podrinje | |||||
08.05
17:00
Gučevo 1929
Sloga (KR)
3
1
|
08.05.2021 17:00 | Gučevo 1929 | 3 : 1 | Sloga (KR) |
08.05
16:30
Mladost (S)
Levosoje
3
0
|
08.05.2021 16:30 | Mladost (S) | 3 : 0 | Levosoje |
08.05
17:00
Poljoprivrednik
Garevina
1
3
|
08.05.2021 17:00 | Poljoprivrednik | 1 : 3 | Garevina | |||||
08.05
17:00
Jezero
Stari Trstenik
4
0
|
08.05.2021 17:00 | Jezero | 4 : 0 | Stari Trstenik |
08.05
16:30
Brezovac
Vrbica
3
0
|
08.05.2021 16:30 | Brezovac | 3 : 0 | Vrbica |
08.05
16:30
Omladinac-Šumadinac (V)
Badnjevac
0
2
|
08.05.2021 16:30 | Omladinac-Šumadinac (V) | 0 : 2 | Badnjevac | |||||
08.05
16:30
Karađorđe 2013 (Viš)
Čestin
3
0
|
08.05.2021 16:30 | Karađorđe 2013 (Viš) | 3 : 0 | Čestin |
08.05
17:30
Slanobarac
OFK Hajduk
3
4
|
08.05.2021 17:30 | Slanobarac | 3 : 4 | OFK Hajduk | |||||
08.05
10:00
Moskva
Borac (NS)
0
7
|
08.05.2021 10:00 | Moskva | 0 : 7 | Borac (NS) | |||||
08.05
17:30
Železničar
Miletić
2
3
|
08.05.2021 17:30 | Železničar | 2 : 3 | Miletić |
08.05
16:30
Bratstvo 1975
OFK Žeželj
5
1
|
08.05.2021 16:30 | Bratstvo 1975 | 5 : 1 | OFK Žeželj |
08.05
16:30
13. maj
Zmaj 1953
1
3
|
08.05.2021 16:30 | 13. maj | 1 : 3 | Zmaj 1953 | |||||
08.05
16:30
Bežanija
Dedinje
0
0
|
08.05.2021 16:30 | Bežanija | 0 : 0 | Dedinje |
08.05
17:00
Mlada krila
Borac (V)
1
3
|
08.05.2021 17:00 | Mlada krila | 1 : 3 | Borac (V) | |||||
08.05
17:00
Progorelica
Jedinstvo (G)
3
2
|
08.05.2021 17:00 | Progorelica | 3 : 2 | Jedinstvo (G) |
08.05
16:30
Rade Milošević
Udarnik (S)
6
3
|
08.05.2021 16:30 | Rade Milošević | 6 : 3 | Udarnik (S) | |||||
08.05
16:30
Bata Bulić
Mladost (R)
2
1
|
08.05.2021 16:30 | Bata Bulić | 2 : 1 | Mladost (R) | |||||
08.05
16:30
Polet S.D.
Jedinstvo (K)
5
0
|
08.05.2021 16:30 | Polet S.D. | 5 : 0 | Jedinstvo (K) |
08.05
17:00
Šumadija
Sloga
1
4
|
08.05.2021 17:00 | Šumadija | 1 : 4 | Sloga | |||||
08.05
17:00
Beljanica
Rudar (S)
0
3
|
08.05.2021 17:00 | Beljanica | 0 : 3 | Rudar (S) | |||||
08.05
17:00
Pomoravlje
OFK Batinac
3
1
|
08.05.2021 17:00 | Pomoravlje | 3 : 1 | OFK Batinac |
08.05
17:00
Sinđelić 1934
Mladost (G)
5
3
|
08.05.2021 17:00 | Sinđelić 1934 | 5 : 3 | Mladost (G) | |||||
08.05
17:00
Partizan
Ursule
2
0
|
08.05.2021 17:00 | Partizan | 2 : 0 | Ursule | |||||
08.05
17:00
Mladost (D)
GFK Tabane
0
0
|
08.05.2021 17:00 | Mladost (D) | 0 : 0 | GFK Tabane |
08.05
17:00
Radnički 2020
Sloga 1948
3
0
|
08.05.2021 17:00 | Radnički 2020 | 3 : 0 | Sloga 1948 |
08.05
17:00
Polet (R)
Tempo
9
0
|
08.05.2021 17:00 | Polet (R) | 9 : 0 | Tempo | |||||
08.05
17:00
OFK Sloga
Škriljac
3
4
|
08.05.2021 17:00 | OFK Sloga | 3 : 4 | Škriljac |
08.05
17:00
Potisje
Jedinstvo
2
3
|
08.05.2021 17:00 | Potisje | 2 : 3 | Jedinstvo |
08.05
16:30
Stari Hrast 2018
Petlić SD 026
1
3
|
08.05.2021 16:30 | Stari Hrast 2018 | 1 : 3 | Petlić SD 026 |
08.05
16:30
Rongo Siti
Sloboda
1
4
|
08.05.2021 16:30 | Rongo Siti | 1 : 4 | Sloboda | |||||
08.05
16:30
Nišavac
Mladost
1
1
|
08.05.2021 16:30 | Nišavac | 1 : 1 | Mladost | |||||
08.05
16:30
Borac
Veliki Suvodol
8
1
|
08.05.2021 16:30 | Borac | 8 : 1 | Veliki Suvodol |
08.05
17:00
Radnički
Trešnjevka
3
1
|
08.05.2021 17:00 | Radnički | 3 : 1 | Trešnjevka | |||||
08.05
17:00
Jevremovac
OFK Varna
6
0
|
08.05.2021 17:00 | Jevremovac | 6 : 0 | OFK Varna |
08.05
17:00
Studenac
Jedinstvo (ZA)
3
0
|
08.05.2021 17:00 | Studenac | 3 : 0 | Jedinstvo (ZA) |
08.05
16:30
Glavaš
Budućnost 1948
3
0
|
08.05.2021 16:30 | Glavaš | 3 : 0 | Budućnost 1948 |
08.05
17:00
Dobrič 1974
Arbanasce
0
1
|
08.05.2021 17:00 | Dobrič 1974 | 0 : 1 | Arbanasce |
08.05
19:30
Borac
Rasina
9
2
|
08.05.2021 19:30 | Borac | 9 : 2 | Rasina | |||||
08.05
17:00
Kapidžija
Konjuh
2
0
|
08.05.2021 17:00 | Kapidžija | 2 : 0 | Konjuh |
08.05
17:00
Slemen
Rtanj
2
0
|
08.05.2021 17:00 | Slemen | 2 : 0 | Rtanj |
08.05
17:00
Budućnost
Omladinac
1
5
|
08.05.2021 17:00 | Budućnost | 1 : 5 | Omladinac |
08.05
17:00
Radnik
ISK Izvor
1
2
|
08.05.2021 17:00 | Radnik | 1 : 2 | ISK Izvor |
08.05
17:00
Budućnost
Istok 63
1
2
|
08.05.2021 17:00 | Budućnost | 1 : 2 | Istok 63 |
08.05
17:30
Trnava
Mladost
5
0
|
08.05.2021 17:30 | Trnava | 5 : 0 | Mladost | |||||
08.05
17:30
Dobra Voda
Domaćin
1
3
|
08.05.2021 17:30 | Dobra Voda | 1 : 3 | Domaćin |
08.05
16:30
Stig (C)
Crni Vitez
5
3
|
08.05.2021 16:30 | Stig (C) | 5 : 3 | Crni Vitez | |||||
08.05
16:30
Napredak 1927
Jedinstvo (S)
2
4
|
08.05.2021 16:30 | Napredak 1927 | 2 : 4 | Jedinstvo (S) |
08.05
17:00
Naša Krajina
Gaj
3
1
|
08.05.2021 17:00 | Naša Krajina | 3 : 1 | Gaj |
08.05
16:30
Budućnost MI
Gornja Trnava 1938
3
1
|
08.05.2021 16:30 | Budućnost MI | 3 : 1 | Gornja Trnava 1938 |
08.05
16:30
Rudar 1947
Radnik
0
0
|
08.05.2021 16:30 | Rudar 1947 | 0 : 0 | Radnik | |||||
08.05
16:30
Soko
Melnica
6
2
|
08.05.2021 16:30 | Soko | 6 : 2 | Melnica | |||||
08.05
16:30
Burovac
Omladinac
0
3
|
08.05.2021 16:30 | Burovac | 0 : 3 | Omladinac | |||||
08.05
16:30
Napredak
Vukan
4
1
|
08.05.2021 16:30 | Napredak | 4 : 1 | Vukan | |||||
08.05
16:30
Dobrnje
Udarnik 2015
3
1
|
08.05.2021 16:30 | Dobrnje | 3 : 1 | Udarnik 2015 |
08.05
17:00
Kotlenik
Beli Orlovi
5
1
|
08.05.2021 17:00 | Kotlenik | 5 : 1 | Beli Orlovi | |||||
08.05
17:00
Mladost
Grivac
7
0
|
08.05.2021 17:00 | Mladost | 7 : 0 | Grivac |
08.05
17:00
POFK Metaloplastika 2006
Napredak
3
2
|
08.05.2021 17:00 | POFK Metaloplastika 2006 | 3 : 2 | Napredak |
08.05
16:00
Selište
Laznica
6
0
|
08.05.2021 16:00 | Selište | 6 : 0 | Laznica | |||||
08.05
16:00
Osanica
Zvezda
2
0
|
08.05.2021 16:00 | Osanica | 2 : 0 | Zvezda |
08.05
16:30
Izviđač
Babajić
2
1
|
08.05.2021 16:30 | Izviđač | 2 : 1 | Babajić |
08.05
17:00
Planinac
Mladi radnik
2
0
|
08.05.2021 17:00 | Planinac | 2 : 0 | Mladi radnik |
08.05
17:00
Lomnica
Dvorane
0
3
|
08.05.2021 17:00 | Lomnica | 0 : 3 | Dvorane |
08.05
16:30
Tulež
Prvi srpski Ustanak II
4
0
|
08.05.2021 16:30 | Tulež | 4 : 0 | Prvi srpski Ustanak II |
08.05
17:00
Sloboda
20. Oktobar
3
0
|
08.05.2021 17:00 | Sloboda | 3 : 0 | 20. Oktobar | |||||
08.05
17:00
Mladi radnik
OFK Radnički
1
3
|
08.05.2021 17:00 | Mladi radnik | 1 : 3 | OFK Radnički | |||||
08.05
17:00
Petka
Strmovo
4
4
|
08.05.2021 17:00 | Petka | 4 : 4 | Strmovo | |||||
08.05
17:00
OFK Borac
BSK
1
1
|
08.05.2021 17:00 | OFK Borac | 1 : 1 | BSK |
08.05
17:00
Kolonija
PSS-192
1
0
|
08.05.2021 17:00 | Kolonija | 1 : 0 | PSS-192 |
08.05
16:55
Borac
Krupa
1
0
|
08.05.2021 16:55 | Borac | 1 : 0 | Krupa | |||||
08.05
19:05
Zrinjski
Velež
1
1
|
08.05.2021 19:05 | Zrinjski | 1 : 1 | Velež | |||||
08.05
15:00
Sloboda
Olimpik
2
0
|
08.05.2021 15:00 | Sloboda | 2 : 0 | Olimpik | |||||
08.05
15:00
Mladost
Radnik
0
0
|
08.05.2021 15:00 | Mladost | 0 : 0 | Radnik |
08.05
16:30
Sloga
Slavija
0
1
|
08.05.2021 16:30 | Sloga | 0 : 1 | Slavija | |||||
08.05
16:30
Kozara
Rudar Prijedor
0
1
|
08.05.2021 16:30 | Kozara | 0 : 1 | Rudar Prijedor | |||||
08.05
16:30
Podrinje
Sloboda
0
1
|
08.05.2021 16:30 | Podrinje | 0 : 1 | Sloboda | |||||
08.05
16:30
Ljubić
Željezničar
1
0
|
08.05.2021 16:30 | Ljubić | 1 : 0 | Željezničar | |||||
08.05
16:30
Jedinstvo
Sutjeska
1
4
|
08.05.2021 16:30 | Jedinstvo | 1 : 4 | Sutjeska | |||||
08.05
16:30
Leotar
Modriča
2
0
|
08.05.2021 16:30 | Leotar | 2 : 0 | Modriča |
08.05
17:00
Jedinstvo
Drezga
1
2
|
08.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Drezga | |||||
08.05
17:00
Ibar
Mornar
0
2
|
08.05.2021 17:00 | Ibar | 0 : 2 | Mornar | |||||
08.05
17:00
Igalo
Bokelj
2
3
|
08.05.2021 17:00 | Igalo | 2 : 3 | Bokelj | |||||
08.05
17:00
Arsenal
Berane
1
1
|
08.05.2021 17:00 | Arsenal | 1 : 1 | Berane | |||||
08.05
17:00
Kom
Grbalj
0
2
|
08.05.2021 17:00 | Kom | 0 : 2 | Grbalj |
08.05
13:30
Leeds United
Tottenham Hotspur
3
1
|
08.05.2021 13:30 | Leeds United | 3 : 1 | Tottenham Hotspur | |||||
08.05
21:15
Liverpool
Southampton
2
0
|
08.05.2021 21:15 | Liverpool | 2 : 0 | Southampton | |||||
08.05
18:30
Manchester City
Chelsea
1
2
|
08.05.2021 18:30 | Manchester City | 1 : 2 | Chelsea | |||||
08.05
16:00
Sheffield United
Crystal Palace
0
2
|
08.05.2021 16:00 | Sheffield United | 0 : 2 | Crystal Palace |
08.05
13:30
AFC Bournemouth
Stoke City
0
2
|
08.05.2021 13:30 | AFC Bournemouth | 0 : 2 | Stoke City | |||||
08.05
13:30
Barnsley
Norwich City
2
2
|
08.05.2021 13:30 | Barnsley | 2 : 2 | Norwich City | |||||
08.05
13:30
Blackburn Rovers
Birmingham City
5
2
|
08.05.2021 13:30 | Blackburn Rovers | 5 : 2 | Birmingham City | |||||
08.05
13:30
Bristol City
Brentford
1
3
|
08.05.2021 13:30 | Bristol City | 1 : 3 | Brentford | |||||
08.05
13:30
Cardiff City
Rotherham United
1
1
|
08.05.2021 13:30 | Cardiff City | 1 : 1 | Rotherham United | |||||
08.05
13:30
Coventry City
Millwall
6
1
|
08.05.2021 13:30 | Coventry City | 6 : 1 | Millwall | |||||
08.05
13:30
Derby County
Sheffield Wednesday
3
3
|
08.05.2021 13:30 | Derby County | 3 : 3 | Sheffield Wednesday | |||||
08.05
13:30
Middlesbrough
Wycombe Wanderers
0
3
|
08.05.2021 13:30 | Middlesbrough | 0 : 3 | Wycombe Wanderers | |||||
08.05
13:30
Nottingham Forest
Preston North End
1
2
|
08.05.2021 13:30 | Nottingham Forest | 1 : 2 | Preston North End | |||||
08.05
13:30
Queens Park Rangers
Luton Town
3
1
|
08.05.2021 13:30 | Queens Park Rangers | 3 : 1 | Luton Town | |||||
08.05
13:30
Reading
Huddersfield Town
2
2
|
08.05.2021 13:30 | Reading | 2 : 2 | Huddersfield Town | |||||
08.05
13:30
Watford
Swansea City
2
0
|
08.05.2021 13:30 | Watford | 2 : 0 | Swansea City |
08.05
14:00
Deportivo Alavés
Levante
2
2
|
08.05.2021 14:00 | Deportivo Alavés | 2 : 2 | Levante | |||||
08.05
21:00
Athletic Club
Osasuna
2
2
|
08.05.2021 21:00 | Athletic Club | 2 : 2 | Osasuna | |||||
08.05
16:15
Barcelona
Atletico Madrid
0
0
|
08.05.2021 16:15 | Barcelona | 0 : 0 | Atletico Madrid | |||||
08.05
18:30
Cádiz
Huesca
2
1
|
08.05.2021 18:30 | Cádiz | 2 : 1 | Huesca |
08.05
18:30
Bayern
Borussia M'gladbach
6
0
|
08.05.2021 18:30 | Bayern | 6 : 0 | Borussia M'gladbach | |||||
08.05
15:30
Borussia Dortmund
RB Leipzig
3
2
|
08.05.2021 15:30 | Borussia Dortmund | 3 : 2 | RB Leipzig | |||||
08.05
15:30
Hoffenheim
Schalke 04
4
2
|
08.05.2021 15:30 | Hoffenheim | 4 : 2 | Schalke 04 | |||||
08.05
15:30
Wolfsburg
Union Berlin
3
0
|
08.05.2021 15:30 | Wolfsburg | 3 : 0 | Union Berlin | |||||
08.05
15:30
Werder
Bayer 04
0
0
|
08.05.2021 15:30 | Werder | 0 : 0 | Bayer 04 |
08.05
17:00
Olympique Lyonnais
Lorient
4
1
|
08.05.2021 17:00 | Olympique Lyonnais | 4 : 1 | Lorient | |||||
08.05
13:00
Nantes
Bordeaux
3
0
|
08.05.2021 13:00 | Nantes | 3 : 0 | Bordeaux |
08.05
15:00
Udinese
Bologna
1
1
|
08.05.2021 15:00 | Udinese | 1 : 1 | Bologna | |||||
08.05
20:45
Fiorentina
Lazio
2
0
|
08.05.2021 20:45 | Fiorentina | 2 : 0 | Lazio | |||||
08.05
15:00
Spezia
Napoli
1
4
|
08.05.2021 15:00 | Spezia | 1 : 4 | Napoli | |||||
08.05
18:00
Internazionale
Sampdoria
5
1
|
08.05.2021 18:00 | Internazionale | 5 : 1 | Sampdoria |
08.05
16:00
Novi Pazar
Mladost (L)
4
1
|
08.05.2021 16:00 | Novi Pazar | 4 : 1 | Mladost (L) | |||||
08.05
16:00
Voždovac
Napredak
4
2
|
08.05.2021 16:00 | Voždovac | 4 : 2 | Napredak | |||||
08.05
16:00
Proleter
Radnik
3
0
|
08.05.2021 16:00 | Proleter | 3 : 0 | Radnik |
08.05
13:00
Crvena zvezda
Mašinac Trejs
1
1
|
08.05.2021 13:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Mašinac Trejs |
08.05
15:30
Rad
Mačva
1
9
|
08.05.2021 15:30 | Rad | 1 : 9 | Mačva | |||||
08.05
16:00
Jedinstvo 2014
Heroj Polet
4
0
|
08.05.2021 16:00 | Jedinstvo 2014 | 4 : 0 | Heroj Polet | |||||
08.05
19:00
ŽFU Zvezda B 2018
Spartak DOO
5
0
|
08.05.2021 19:00 | ŽFU Zvezda B 2018 | 5 : 0 | Spartak DOO | |||||
08.05
17:00
Napredak Junior 2018
Radnički 2012
7
3
|
08.05.2021 17:00 | Napredak Junior 2018 | 7 : 3 | Radnički 2012 |
08.05
16:00
Proleter
Nova Kolonija
9
0
|
08.05.2021 16:00 | Proleter | 9 : 0 | Nova Kolonija |
08.05
16:00
Kraljica Marija
Borac
3
1
|
08.05.2021 16:00 | Kraljica Marija | 3 : 1 | Borac | |||||
08.05
15:00
Požega
Una Fortuna
3
2
|
08.05.2021 15:00 | Požega | 3 : 2 | Una Fortuna |
08.05
12:00
Trayal
Čukarički
0
6
|
08.05.2021 12:00 | Trayal | 0 : 6 | Čukarički | |||||
08.05
13:00
Internacional
Radnički (N)
2
3
|
08.05.2021 13:00 | Internacional | 2 : 3 | Radnički (N) | |||||
08.05
10:00
Brodarac
OFK Beograd
1
1
|
08.05.2021 10:00 | Brodarac | 1 : 1 | OFK Beograd |
08.05
10:00
Železničar
OFK Bačka
0
4
|
08.05.2021 10:00 | Železničar | 0 : 4 | OFK Bačka |
08.05
10:00
Hajduk 1912
Petrika
2
2
|
08.05.2021 10:00 | Hajduk 1912 | 2 : 2 | Petrika | |||||
08.05
12:00
Petar Puača
Tisa Njerš
2
2
|
08.05.2021 12:00 | Petar Puača | 2 : 2 | Tisa Njerš |
08.05
13:00
Šabac Sunrise
Mačva
1
0
|
08.05.2021 13:00 | Šabac Sunrise | 1 : 0 | Mačva | |||||
08.05
13:30
Šumadija 1903
Novi Pazar
2
1
|
08.05.2021 13:30 | Šumadija 1903 | 2 : 1 | Novi Pazar |
08.05
Radnički (P)
Radnički (S)
1
2
|
08.05.2021 | Radnički (P) | 1 : 2 | Radnički (S) | |||||
08.05
OFK Radnički
Dinamo
7
0
|
08.05.2021 | OFK Radnički | 7 : 0 | Dinamo | |||||
08.05
Jedinstvo (P)
Kopernikus Želežničar
0
0
|
08.05.2021 | Jedinstvo (P) | 0 : 0 | Kopernikus Želežničar |
08.05
11:00
Zvižd
Sloga 33
2
3
|
08.05.2021 11:00 | Zvižd | 2 : 3 | Sloga 33 | |||||
08.05
11:00
Napredak
Petar Dobrnjac
9
1
|
08.05.2021 11:00 | Napredak | 9 : 1 | Petar Dobrnjac |
08.05
00:00
Proleter
Partizan
2
0
|
08.05.2021 00:00 | Proleter | 2 : 0 | Partizan | |||||
08.05
00:00
Budućnost
Radnički
1
0
|
08.05.2021 00:00 | Budućnost | 1 : 0 | Radnički |
08.05
11:00
OFK Urovci
Polet
9
3
|
08.05.2021 11:00 | OFK Urovci | 9 : 3 | Polet |
08.05
09:00
IMT 2
BSK 1925
4
3
|
08.05.2021 09:00 | IMT 2 | 4 : 3 | BSK 1925 | |||||
08.05
10:30
DIF
Kolubara
1
1
|
08.05.2021 10:30 | DIF | 1 : 1 | Kolubara | |||||
08.05
11:00
Lokomotiva
011
2
2
|
08.05.2021 11:00 | Lokomotiva | 2 : 2 | 011 | |||||
08.05
17:00
Železnik 1930
Radnički (NB) 2
3
1
|
08.05.2021 17:00 | Železnik 1930 | 3 : 1 | Radnički (NB) 2 |
08.05
17:00
Crvenka
IM Rakovica
3
2
|
08.05.2021 17:00 | Crvenka | 3 : 2 | IM Rakovica | |||||
08.05
09:00
Balkan
Poštar 1930
5
0
|
08.05.2021 09:00 | Balkan | 5 : 0 | Poštar 1930 |
08.05
11:00
Zvezdara
TEK Sloga
3
0
|
08.05.2021 11:00 | Zvezdara | 3 : 0 | TEK Sloga | |||||
08.05
14:00
Rojkovac
Dunav
4
3
|
08.05.2021 14:00 | Rojkovac | 4 : 3 | Dunav | |||||
08.05
16:00
Boleč
Poštar 1930
3
3
|
08.05.2021 16:00 | Boleč | 3 : 3 | Poštar 1930 |
08.05
11:00
Takovo
Zlatibor
5
1
|
08.05.2021 11:00 | Takovo | 5 : 1 | Zlatibor | |||||
08.05
16:00
Korićani
Jošanica
1
1
|
08.05.2021 16:00 | Korićani | 1 : 1 | Jošanica |
08.05
11:00
Mladost
Železničar
1
12
|
08.05.2021 11:00 | Mladost | 1 : 12 | Železničar | |||||
08.05
17:00
Rubibreza
OFK Divci
0
3
|
08.05.2021 17:00 | Rubibreza | 0 : 3 | OFK Divci | |||||
08.05
11:00
Spartak
Mačva 1929
2
4
|
08.05.2021 11:00 | Spartak | 2 : 4 | Mačva 1929 |
08.05
14:00
AFK
Vinogradar
5
4
|
08.05.2021 14:00 | AFK | 5 : 4 | Vinogradar |
08.05
10:00
Radnički (O)
Brodarac
0
2
|
08.05.2021 10:00 | Radnički (O) | 0 : 2 | Brodarac | |||||
08.05
12:30
Zemun
Voždovac
1
4
|
08.05.2021 12:30 | Zemun | 1 : 4 | Voždovac |
08.05
10:00
Crvena zvezda
OFK Beograd
3
0
|
08.05.2021 10:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | OFK Beograd |
08.05
17:00
Teleoptik
Spartak ŽK
2
0
|
08.05.2021 17:00 | Teleoptik | 2 : 0 | Spartak ŽK | |||||
08.05
13:00
Real Niš
Čukarički
0
3
|
08.05.2021 13:00 | Real Niš | 0 : 3 | Čukarički | |||||
08.05
15:30
Internacional
Radnički (N)
1
3
|
08.05.2021 15:30 | Internacional | 1 : 3 | Radnički (N) | |||||
08.05
12:30
Brodarac
Kiker
2
2
|
08.05.2021 12:30 | Brodarac | 2 : 2 | Kiker |
08.05
10:00
Kabel
Inđija
1
1
|
08.05.2021 10:00 | Kabel | 1 : 1 | Inđija |
08.05
12:00
Hajduk 1912
OFK Kikinda 1909
5
1
|
08.05.2021 12:00 | Hajduk 1912 | 5 : 1 | OFK Kikinda 1909 | |||||
08.05
10:00
Petar Puača
Tisa Njerš
2
3
|
08.05.2021 10:00 | Petar Puača | 2 : 3 | Tisa Njerš |
08.05
12:00
Železničar
Radnički (NP)
3
0
|
08.05.2021 12:00 | Železničar | 3 : 0 | Radnički (NP) |
08.05
09:30
Kolubara
Radnički (NB)
1
2
|
08.05.2021 09:30 | Kolubara | 1 : 2 | Radnički (NB) | |||||
08.05
09:00
Voždovac
Radnički (O)
12
0
|
08.05.2021 09:00 | Voždovac | 12 : 0 | Radnički (O) | |||||
08.05
09:30
OLE
BSK 1925
4
0
|
08.05.2021 09:30 | OLE | 4 : 0 | BSK 1925 | |||||
08.05
10:00
BSK Borča
Bežanija
5
0
|
08.05.2021 10:00 | BSK Borča | 5 : 0 | Bežanija | |||||
08.05
20:00
Ada
OFK Beograd
1
2
|
08.05.2021 20:00 | Ada | 1 : 2 | OFK Beograd |
08.05
11:00
Šumadija 1903
Novi Pazar
1
1
|
08.05.2021 11:00 | Šumadija 1903 | 1 : 1 | Novi Pazar |
08.05
Radnik
Radnički (N)
0
2
|
08.05.2021 | Radnik | 0 : 2 | Radnički (N) | |||||
08.05
Dinamo
OFK Sinđelić
1
1
|
08.05.2021 | Dinamo | 1 : 1 | OFK Sinđelić | |||||
08.05
GFK Dubočica
Vlasina
3
1
|
08.05.2021 | GFK Dubočica | 3 : 1 | Vlasina | |||||
08.05
Kopernikus Želežničar
Timok 1919
2
0
|
08.05.2021 | Kopernikus Želežničar | 2 : 0 | Timok 1919 | |||||
08.05
Timočanin
SFS Borac
4
0
|
08.05.2021 | Timočanin | 4 : 0 | SFS Borac |
08.05
10:00
Jedinstvo
Poštar 1930
3
1
|
08.05.2021 10:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Poštar 1930 |
08.05
10:00
Prof. Bolesnikov
Voja Gačić
5
1
|
08.05.2021 10:00 | Prof. Bolesnikov | 5 : 1 | Voja Gačić | |||||
08.05
09:00
RFK Novi Sad 1921
Mladost
0
3
|
08.05.2021 09:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 3 | Mladost |
08.05
10:00
Borac
Omladinac
6
1
|
08.05.2021 10:00 | Borac | 6 : 1 | Omladinac | |||||
08.05
10:00
Stepojevac Vaga
Posavina
7
2
|
08.05.2021 10:00 | Stepojevac Vaga | 7 : 2 | Posavina | |||||
08.05
11:00
Zvezda
Rojkovac
0
3
|
08.05.2021 11:00 | Zvezda | 0 : 3 | Rojkovac | |||||
08.05
15:00
Partizan
Budućnost
6
0
|
08.05.2021 15:00 | Partizan | 6 : 0 | Budućnost |
08.05
16:30
SASK
Crvena zvezda
2
1
|
08.05.2021 16:30 | SASK | 2 : 1 | Crvena zvezda |
08.05
11:00
Proleter (NJ)
Tsc 1913
|
08.05.2021 11:00 | Proleter (NJ) | : | Tsc 1913 | |||||
08.05
11:00
Bačka
Obilić
2
5
|
08.05.2021 11:00 | Bačka | 2 : 5 | Obilić | |||||
08.05
11:00
Vojvodina
Proleter (RS)
4
0
|
08.05.2021 11:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Proleter (RS) | |||||
08.05
11:00
Đurđin
Iskra
|
08.05.2021 11:00 | Đurđin | : | Iskra |
08.05
10:00
Kovačevac 1956
Vrčin
3
0
|
08.05.2021 10:00 | Kovačevac 1956 | 3 : 0 | Vrčin | |||||
08.05
10:00
GSP Polet
Zabrežje
3
0
|
08.05.2021 10:00 | GSP Polet | 3 : 0 | Zabrežje |
08.05
10:00
Ribnica
OFK Senjak
1
5
|
08.05.2021 10:00 | Ribnica | 1 : 5 | OFK Senjak |
08.05
13:00
011
OFK Beograd
1
2
|
08.05.2021 13:00 | 011 | 1 : 2 | OFK Beograd | |||||
08.05
10:00
Sinđelić
Internacional
0
4
|
08.05.2021 10:00 | Sinđelić | 0 : 4 | Internacional | |||||
08.05
09:00
Lokomotiva
Čukarički
1
2
|
08.05.2021 09:00 | Lokomotiva | 1 : 2 | Čukarički |
08.05
00:00
RSK
Mladi radnik 1926
1
9
|
08.05.2021 00:00 | RSK | 1 : 9 | Mladi radnik 1926 |
08.05
11:00
ODR
CFK
3
3
|
08.05.2021 11:00 | ODR | 3 : 3 | CFK | |||||
08.05
12:00
Kabel
Radnički 1912
2
0
|
08.05.2021 12:00 | Kabel | 2 : 0 | Radnički 1912 | |||||
08.05
09:30
TSC
Bečej 1918
3
0
|
08.05.2021 09:30 | TSC | 3 : 0 | Bečej 1918 | |||||
08.05
10:00
ŽAK Sombor
Arena Su
0
4
|
08.05.2021 10:00 | ŽAK Sombor | 0 : 4 | Arena Su |
08.05
12:00
Derby 2015
Proleter 2006
0
1
|
08.05.2021 12:00 | Derby 2015 | 0 : 1 | Proleter 2006 | |||||
08.05
10:00
Radnički (K)
OFK Vršac
2
5
|
08.05.2021 10:00 | Radnički (K) | 2 : 5 | OFK Vršac |
08.05
10:00
Radnički (SM)
Radnički (Š)
1
0
|
08.05.2021 10:00 | Radnički (SM) | 1 : 0 | Radnički (Š) | |||||
08.05
12:00
RFK Novi Sad 1921
Prof. Bolesnikov
2
1
|
08.05.2021 12:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 1 | Prof. Bolesnikov | |||||
08.05
14:00
Petar Puača
Jedinstvo (SP)
4
1
|
08.05.2021 14:00 | Petar Puača | 4 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
08.05
10:00
Vojvodina
Inđija
3
0
|
08.05.2021 10:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Inđija | |||||
08.05
14:00
Petrika
Index
5
0
|
08.05.2021 14:00 | Petrika | 5 : 0 | Index |
08.05
10:00
Zadrugar
Mladost
0
5
|
08.05.2021 10:00 | Zadrugar | 0 : 5 | Mladost | |||||
08.05
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Radnički
2
1
|
08.05.2021 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 2 : 1 | Radnički | |||||
08.05
10:00
Omladinac 2014
Senjak
4
1
|
08.05.2021 10:00 | Omladinac 2014 | 4 : 1 | Senjak | |||||
08.05
10:00
Drina
Mačva 1929
4
0
|
08.05.2021 10:00 | Drina | 4 : 0 | Mačva 1929 | |||||
08.05
10:00
Železničar
Loznica
0
9
|
08.05.2021 10:00 | Železničar | 0 : 9 | Loznica |
08.05
13:00
Borac
OFK Borac
5
1
|
08.05.2021 13:00 | Borac | 5 : 1 | OFK Borac |
08.05
10:00
Arena Su
Spartak ŽK
2
2
|
08.05.2021 10:00 | Arena Su | 2 : 2 | Spartak ŽK |
08.05
11:30
OFK Ras
Novi Pazar
|
08.05.2021 11:30 | OFK Ras | : | Novi Pazar | |||||
08.05
11:00
Pazar Juniors
Granit
|
08.05.2021 11:00 | Pazar Juniors | : | Granit | |||||
08.05
11:00
Rudar
Tutin
|
08.05.2021 11:00 | Rudar | : | Tutin | |||||
08.05
11:30
Sport Klub 99
Novi Pazar B
6
2
|
08.05.2021 11:30 | Sport Klub 99 | 6 : 2 | Novi Pazar B | |||||
08.05
11:00
AF AS Novi Pazar
Koštam Polje
7
0
|
08.05.2021 11:00 | AF AS Novi Pazar | 7 : 0 | Koštam Polje |
08.05
17:00
Grafičar
Voždovac
3
1
|
08.05.2021 17:00 | Grafičar | 3 : 1 | Voždovac | |||||
08.05
13:00
Rad
Čukarički
1
2
|
08.05.2021 13:00 | Rad | 1 : 2 | Čukarički | |||||
08.05
11:00
Crvena zvezda
Teleoptik
3
0
|
08.05.2021 11:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Teleoptik |
08.05
11:00
BSK 1925
Palilulac
4
1
|
08.05.2021 11:00 | BSK 1925 | 4 : 1 | Palilulac | |||||
08.05
12:00
Kolubara
Studentski grad
4
1
|
08.05.2021 12:00 | Kolubara | 4 : 1 | Studentski grad | |||||
08.05
12:30
OLE
IMT
1
0
|
08.05.2021 12:30 | OLE | 1 : 0 | IMT |
08.05
11:30
Sremcica
Šumadinac
3
0
|
08.05.2021 11:30 | Sremcica | 3 : 0 | Šumadinac | |||||
08.05
10:00
Resnik
Karioke
2
1
|
08.05.2021 10:00 | Resnik | 2 : 1 | Karioke |
08.05
10:00
Dunavac
Kosmaj
9
2
|
08.05.2021 10:00 | Dunavac | 9 : 2 | Kosmaj |
08.05
11:00
Njegoš
Eđšeg
7
1
|
08.05.2021 11:00 | Njegoš | 7 : 1 | Eđšeg | |||||
08.05
11:00
Mladost (T)
Sutjeska
0
7
|
08.05.2021 11:00 | Mladost (T) | 0 : 7 | Sutjeska | |||||
08.05
11:00
Bačka
Obilić
0
3
|
08.05.2021 11:00 | Bačka | 0 : 3 | Obilić | |||||
08.05
11:00
Napredak
Jadran
2
3
|
08.05.2021 11:00 | Napredak | 2 : 3 | Jadran | |||||
08.05
11:00
Srbobran
Budućnost
3
0
|
08.05.2021 11:00 | Srbobran | 3 : 0 | Budućnost |
08.05
17:00
Mačva
Radnički
12
0
|
08.05.2021 17:00 | Mačva | 12 : 0 | Radnički |
08.05
Lider MGM
GFK Dubočica
1
1
|
08.05.2021 | Lider MGM | 1 : 1 | GFK Dubočica | |||||
08.05
Radnički (N)
Timočanin
10
0
|
08.05.2021 | Radnički (N) | 10 : 0 | Timočanin | |||||
08.05
Kopernikus Železničar
Radnički (P)
4
1
|
08.05.2021 | Kopernikus Železničar | 4 : 1 | Radnički (P) | |||||
08.05
Car Konstantin
OFK Radnički
0
2
|
08.05.2021 | Car Konstantin | 0 : 2 | OFK Radnički |
08.05
13:00
Lokomotiva
RFK Grafičar
2
1
|
08.05.2021 13:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | RFK Grafičar | |||||
08.05
13:00
Obrenovac 1905
Brodarac
2
3
|
08.05.2021 13:00 | Obrenovac 1905 | 2 : 3 | Brodarac | |||||
08.05
09:30
ŠF Čanković
Olimpik
0
2
|
08.05.2021 09:30 | ŠF Čanković | 0 : 2 | Olimpik |
08.05
14:15
DIF
Šumadija
3
2
|
08.05.2021 14:15 | DIF | 3 : 2 | Šumadija |
08.05
00:00
Zemun
Heroj Polet
3
0
|
08.05.2021 00:00 | Zemun | 3 : 0 | Heroj Polet | |||||
08.05
00:00
Crvena zvezda
Sloga
3
0
|
08.05.2021 00:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Sloga | |||||
08.05
00:00
Kolubara
Desetka
6
1
|
08.05.2021 00:00 | Kolubara | 6 : 1 | Desetka | |||||
08.05
00:00
Zvezda B
Vinča
3
0
|
08.05.2021 00:00 | Zvezda B | 3 : 0 | Vinča |
08.05
GFK Jagodina
Duel Juniors
5
2
|
08.05.2021 | GFK Jagodina | 5 : 2 | Duel Juniors | |||||
08.05
Lider MGM
GFK Dubočica
0
0
|
08.05.2021 | Lider MGM | 0 : 0 | GFK Dubočica | |||||
08.05
Duel Juniors 2
Real Niš
3
2
|
08.05.2021 | Duel Juniors 2 | 3 : 2 | Real Niš | |||||
08.05
Radnički (N)
Knjaževac
3
0
|
08.05.2021 | Radnički (N) | 3 : 0 | Knjaževac | |||||
08.05
Radnik
OFK Šampion
3
2
|
08.05.2021 | Radnik | 3 : 2 | OFK Šampion | |||||
08.05
Kopernikus Železničar
Radnički (P)
5
0
|
08.05.2021 | Kopernikus Železničar | 5 : 0 | Radnički (P) | |||||
08.05
Radnički Niš 2
OFK Radnički
|
08.05.2021 | Radnički Niš 2 | : | OFK Radnički | |||||
08.05
Radnički (S)
Trayal Knez Lazar
4
5
|
08.05.2021 | Radnički (S) | 4 : 5 | Trayal Knez Lazar | |||||
08.05
Timok 1919
OFK Paraćin
6
0
|
08.05.2021 | Timok 1919 | 6 : 0 | OFK Paraćin |
08.05
12:00
IMT
Jedinstvo
3
3
|
08.05.2021 12:00 | IMT | 3 : 3 | Jedinstvo | |||||
08.05
09:00
Bežanija
GSP Polet
2
3
|
08.05.2021 09:00 | Bežanija | 2 : 3 | GSP Polet | |||||
08.05
11:00
Milutinac
Srem
2
0
|
08.05.2021 11:00 | Milutinac | 2 : 0 | Srem |
08.05
12:00
Lazarevac
Zadrugar
3
1
|
08.05.2021 12:00 | Lazarevac | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
08.05
15:30
Akademija fudbala
Kolubara 2
0
2
|
08.05.2021 15:30 | Akademija fudbala | 0 : 2 | Kolubara 2 | |||||
08.05
14:30
Stepojevac Vaga
Budućnost
1
1
|
08.05.2021 14:30 | Stepojevac Vaga | 1 : 1 | Budućnost | |||||
08.05
10:00
Šumadija
Kolubara 1
0
9
|
08.05.2021 10:00 | Šumadija | 0 : 9 | Kolubara 1 |
08.05
10:00
Vinogradar
Obilić
0
3
|
08.05.2021 10:00 | Vinogradar | 0 : 3 | Obilić | |||||
08.05
10:00
Spartak ŽK '08
Bajša
12
0
|
08.05.2021 10:00 | Spartak ŽK '08 | 12 : 0 | Bajša | |||||
08.05
09:00
AFK
TSC
1
11
|
08.05.2021 09:00 | AFK | 1 : 11 | TSC |
08.05
08:30
Zvezda
Obrenovac 1905
0
8
|
08.05.2021 08:30 | Zvezda | 0 : 8 | Obrenovac 1905 | |||||
08.05
10:00
Posavina
Omladinac
0
8
|
08.05.2021 10:00 | Posavina | 0 : 8 | Omladinac | |||||
08.05
13:00
Rvati
Jedinstvo
1
3
|
08.05.2021 13:00 | Rvati | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
08.05
10:00
Deluks
Zabrežje
0
2
|
08.05.2021 10:00 | Deluks | 0 : 2 | Zabrežje |
08.05
10:00
Šabac Sunrise 2
OFK Majur
15
0
|
08.05.2021 10:00 | Šabac Sunrise 2 | 15 : 0 | OFK Majur | |||||
08.05
09:00
Tika taka
Mačva 1
0
8
|
08.05.2021 09:00 | Tika taka | 0 : 8 | Mačva 1 | |||||
08.05
09:00
POFK Savacium
Šabac Sunrise 1
0
4
|
08.05.2021 09:00 | POFK Savacium | 0 : 4 | Šabac Sunrise 1 | |||||
08.05
11:00
OFK Atletiko
POFK Čivija
8
0
|
08.05.2021 11:00 | OFK Atletiko | 8 : 0 | POFK Čivija |
08.05
14:00
Mega Soccerbet
Dynamic VIP PAY
97
70
|
08.05.2021 14:00 | Mega Soccerbet | 97 : 70 | Dynamic VIP PAY | |||||
08.05
17:00
Crvena zvezda MTS
Sloboda
67
68
|
08.05.2021 17:00 | Crvena zvezda MTS | 67 : 68 | Sloboda |
08.05
19:00
Dubočica 54
Vojvodina
22
37
|
08.05.2021 19:00 | Dubočica 54 | 22 : 37 | Vojvodina | |||||
08.05
16:30
Železničar 1949
Radnički
33
33
|
08.05.2021 16:30 | Železničar 1949 | 33 : 33 | Radnički | |||||
08.05
19:00
Metaloplastika
Rudar
38
29
|
08.05.2021 19:00 | Metaloplastika | 38 : 29 | Rudar |
08.05
18:00
Proleter
Crvena zvezda
28
26
|
08.05.2021 18:00 | Proleter | 28 : 26 | Crvena zvezda | |||||
08.05
18:00
Novi Pazar
Spartak
29
29
|
08.05.2021 18:00 | Novi Pazar | 29 : 29 | Spartak | |||||
08.05
18:00
Kikinda Grindex
Šamot 65
26
26
|
08.05.2021 18:00 | Kikinda Grindex | 26 : 26 | Šamot 65 | |||||
08.05
18:00
Obilić
Crvenka
42
32
|
08.05.2021 18:00 | Obilić | 42 : 32 | Crvenka |
08.05
19:00
Kolubara
Morava
36
26
|
08.05.2021 19:00 | Kolubara | 36 : 26 | Morava | |||||
08.05
18:00
Ub
Vrbas Petrol
33
35
|
08.05.2021 18:00 | Ub | 33 : 35 | Vrbas Petrol | |||||
08.05
19:00
Sivac 69
Jugović
27
29
|
08.05.2021 19:00 | Sivac 69 | 27 : 29 | Jugović |
08.05
19:00
Zlatar
Priboj
26
24
|
08.05.2021 19:00 | Zlatar | 26 : 24 | Priboj | |||||
08.05
19:00
Jastrebac
Kuršumlija
28
25
|
08.05.2021 19:00 | Jastrebac | 28 : 25 | Kuršumlija |
08.05
18:00
Jabuka
Hercegovac
29
26
|
08.05.2021 18:00 | Jabuka | 29 : 26 | Hercegovac | |||||
08.05
19:00
Potisje Pleteks
Banatski Karlovac
38
33
|
08.05.2021 19:00 | Potisje Pleteks | 38 : 33 | Banatski Karlovac | |||||
08.05
19:00
Hercegovina
Apatin
20
24
|
08.05.2021 19:00 | Hercegovina | 20 : 24 | Apatin | |||||
08.05
20:00
Mladost (BJ)
Somborelektro
42
26
|
08.05.2021 20:00 | Mladost (BJ) | 42 : 26 | Somborelektro |
08.05
17:30
Rakovica
Sinđelić
28
30
|
08.05.2021 17:30 | Rakovica | 28 : 30 | Sinđelić | |||||
08.05
20:00
Loznica
Metalac
25
26
|
08.05.2021 20:00 | Loznica | 25 : 26 | Metalac | |||||
08.05
14:00
Rekreativo
Novi Beograd
33
35
|
08.05.2021 14:00 | Rekreativo | 33 : 35 | Novi Beograd |
08.05
19:00
Paraćin
Đerdap
30
30
|
08.05.2021 19:00 | Paraćin | 30 : 30 | Đerdap | |||||
08.05
21:00
Jagodina 2
Majdanpek
28
34
|
08.05.2021 21:00 | Jagodina 2 | 28 : 34 | Majdanpek |
08.05
Dubočica 54 2
Mladost (V)
|
08.05.2021 | Dubočica 54 2 | : | Mladost (V) |
08.05
18:00
Lokomotiva
Smederevo 2
35
28
|
08.05.2021 18:00 | Lokomotiva | 35 : 28 | Smederevo 2 | |||||
08.05
19:30
Udarnik
Sloga
24
53
|
08.05.2021 19:30 | Udarnik | 24 : 53 | Sloga | |||||
08.05
19:30
Karađorđe
Osipaonica
44
37
|
08.05.2021 19:30 | Karađorđe | 44 : 37 | Osipaonica |
08.05
16:00
Župa 54
Bane
38
21
|
08.05.2021 16:00 | Župa 54 | 38 : 21 | Bane |
08.05
19:30
Prigrevica
Metalac
31
32
|
08.05.2021 19:30 | Prigrevica | 31 : 32 | Metalac |
08.05
16:00
Studentski grad
Loznica 2
40
21
|
08.05.2021 16:00 | Studentski grad | 40 : 21 | Loznica 2 | |||||
08.05
16:00
Lazarevac
Gučevo
35
33
|
08.05.2021 16:00 | Lazarevac | 35 : 33 | Gučevo |
08.05
19:00
Rusin
Obilić
40
33
|
08.05.2021 19:00 | Rusin | 40 : 33 | Obilić | |||||
08.05
18:00
Borac
Graničar
22
22
|
08.05.2021 18:00 | Borac | 22 : 22 | Graničar |
08.05
16:00
Jedinstvo
Unirea
38
27
|
08.05.2021 16:00 | Jedinstvo | 38 : 27 | Unirea |
08.05
18:00
Putinci
Titel
35
22
|
08.05.2021 18:00 | Putinci | 35 : 22 | Titel | |||||
08.05
17:30
Ruma
Hajduk
41
24
|
08.05.2021 17:30 | Ruma | 41 : 24 | Hajduk |
08.05
15:30
Ruma - 14 ALL
Ravangrad
48
3
|
08.05.2021 15:30 | Ruma - 14 ALL | 48 : 3 | Ravangrad | |||||
08.05
19:00
Mladost (SC)
Proleter
22
30
|
08.05.2021 19:00 | Mladost (SC) | 22 : 30 | Proleter | |||||
08.05
18:00
Temerin
Sloven
29
32
|
08.05.2021 18:00 | Temerin | 29 : 32 | Sloven |
08.05
18:00
Morava
Radan
22
39
|
08.05.2021 18:00 | Morava | 22 : 39 | Radan |
08.05
13:30
Naisa 2
Hajduk Veljko
36
13
|
08.05.2021 13:30 | Naisa 2 | 36 : 13 | Hajduk Veljko |
08.05
17:00
Napredak 12
Pazar 2003
34
20
|
08.05.2021 17:00 | Napredak 12 | 34 : 20 | Pazar 2003 | |||||
08.05
13:30
Bekament BB - 2
Sedmerac
38
7
|
08.05.2021 13:30 | Bekament BB - 2 | 38 : 7 | Sedmerac |
08.05
17:00
Apatin
Trijumf
30
18
|
08.05.2021 17:00 | Apatin | 30 : 18 | Trijumf | |||||
08.05
16:00
Obilić
Krule
14
20
|
08.05.2021 16:00 | Obilić | 14 : 20 | Krule | |||||
08.05
19:00
Deronje
Jabuka
18
23
|
08.05.2021 19:00 | Deronje | 18 : 23 | Jabuka |
08.05
19:00
Naisa
Medicinar
36
29
|
08.05.2021 19:00 | Naisa | 36 : 29 | Medicinar | |||||
08.05
19:00
Jagodina
Vrbas
30
22
|
08.05.2021 19:00 | Jagodina | 30 : 22 | Vrbas | |||||
08.05
18:00
Zaječar 1949
Bekament BB
30
30
|
08.05.2021 18:00 | Zaječar 1949 | 30 : 30 | Bekament BB | |||||
08.05
20:00
Bor RTB
Vojvodina
30
24
|
08.05.2021 20:00 | Bor RTB | 30 : 24 | Vojvodina | |||||
08.05
17:00
Mladost
Mladi radnik
26
25
|
08.05.2021 17:00 | Mladost | 26 : 25 | Mladi radnik |
08.05
17:30
Junior
Žitorađa
42
24
|
08.05.2021 17:30 | Junior | 42 : 24 | Žitorađa | |||||
08.05
20:00
ORK Beograd
Srem
40
35
|
08.05.2021 20:00 | ORK Beograd | 40 : 35 | Srem | |||||
08.05
18:00
Sloga
Kučevo
21
27
|
08.05.2021 18:00 | Sloga | 21 : 27 | Kučevo |
08.05
13:00
Senta Jordo
Valis
14
3
|
08.05.2021 13:00 | Senta Jordo | 14 : 3 | Valis | |||||
08.05
11:00
Spartak
Vračar
11
8
|
08.05.2021 11:00 | Spartak | 11 : 8 | Vračar |
08.05
19:00
Progres
Pirot
6
4
|
08.05.2021 19:00 | Progres | 6 : 4 | Pirot |
08.05
21:00
FON
Konjarnik
5
2
|
08.05.2021 21:00 | FON | 5 : 2 | Konjarnik | |||||
08.05
21:00
Novi Pazar
Vranje
0
2
|
08.05.2021 21:00 | Novi Pazar | 0 : 2 | Vranje |
08.05
14:00
Partizan 1953
Radnički (N)
80
8
|
08.05.2021 14:00 | Partizan 1953 | 80 : 8 | Radnički (N) |
08.05
16:00
Partizan
Vojvodina
112
0
|
08.05.2021 16:00 | Partizan | 112 : 0 | Vojvodina |
08.05
17:00
Banat Bulls
Blue Dragons Beograd
38
31
|
08.05.2021 17:00 | Banat Bulls | 38 : 31 | Blue Dragons Beograd | |||||
08.05
14:00
Wild Boars Kragujevac
Vukovi Beograd
42
43
|
08.05.2021 14:00 | Wild Boars Kragujevac | 42 : 43 | Vukovi Beograd |
08.05
16:00
Forestlanders
Black Hornets
6
33
|
08.05.2021 16:00 | Forestlanders | 6 : 33 | Black Hornets |