13.03
14:30
Feniks 1995
1. Maj Ruma
2
0
|
13.03.2021 14:30 | Feniks 1995 | 2 : 0 | 1. Maj Ruma | |||||
13.03
14:30
Mladost (NS)
Radnički (Zr)
4
2
|
13.03.2021 14:30 | Mladost (NS) | 4 : 2 | Radnički (Zr) | |||||
13.03
14:30
Dinamo 1945
Jedinstvo (SP)
1
0
|
13.03.2021 14:30 | Dinamo 1945 | 1 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
13.03
14:30
Sloboda
Kozara
2
0
|
13.03.2021 14:30 | Sloboda | 2 : 0 | Kozara | |||||
13.03
14:30
Sloga (Č)
Vojvodina 1928
1
1
|
13.03.2021 14:30 | Sloga (Č) | 1 : 1 | Vojvodina 1928 | |||||
13.03
14:30
Hajduk 1912
Omladinac
0
0
|
13.03.2021 14:30 | Hajduk 1912 | 0 : 0 | Omladinac | |||||
13.03
14:30
Bačka 1901
OFK Vršac
1
2
|
13.03.2021 14:30 | Bačka 1901 | 1 : 2 | OFK Vršac |
13.03
14:30
Gruža
Jedinstvo
0
1
|
13.03.2021 14:30 | Gruža | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
13.03
14:30
Mačva 1929
Jošanica
0
0
|
13.03.2021 14:30 | Mačva 1929 | 0 : 0 | Jošanica | |||||
13.03
14:30
Šumadija (A)
Trepča
0
2
|
13.03.2021 14:30 | Šumadija (A) | 0 : 2 | Trepča | |||||
13.03
14:30
Smederevo 1924
Mladi radnik 1926
1
0
|
13.03.2021 14:30 | Smederevo 1924 | 1 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
13.03
14:30
Takovo
Sloga 33
0
0
|
13.03.2021 14:30 | Takovo | 0 : 0 | Sloga 33 | |||||
13.03
14:30
Tutin
Budućnost Krušik 2014
0
0
|
13.03.2021 14:30 | Tutin | 0 : 0 | Budućnost Krušik 2014 |
13.03
14:30
Radnički (NB)
Stepojevac Vaga
1
2
|
13.03.2021 14:30 | Radnički (NB) | 1 : 2 | Stepojevac Vaga | |||||
13.03
14:30
Mladenovac
BSK 1925
1
1
|
13.03.2021 14:30 | Mladenovac | 1 : 1 | BSK 1925 | |||||
13.03
17:30
Sinđelić
BASK
1
0
|
13.03.2021 17:30 | Sinđelić | 1 : 0 | BASK | |||||
13.03
14:30
Lokomotiva
OFK Beograd
0
2
|
13.03.2021 14:30 | Lokomotiva | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
13.03
11:00
Brodarac
Teleoptik
1
2
|
13.03.2021 11:00 | Brodarac | 1 : 2 | Teleoptik | |||||
13.03
11:00
GSP Polet Dorćol
BSK Borča
2
1
|
13.03.2021 11:00 | GSP Polet Dorćol | 2 : 1 | BSK Borča | |||||
13.03
14:30
TEK Sloga
Zvezdara
1
0
|
13.03.2021 14:30 | TEK Sloga | 1 : 0 | Zvezdara |
13.03
14:00
Pčinja
Vlasina
1
0
|
13.03.2021 14:00 | Pčinja | 1 : 0 | Vlasina | |||||
13.03
14:00
Timok 1919
Trstenik PPT
2
0
|
13.03.2021 14:00 | Timok 1919 | 2 : 0 | Trstenik PPT | |||||
13.03
14:00
Dunav
Kablovi
2
0
|
13.03.2021 14:00 | Dunav | 2 : 0 | Kablovi | |||||
13.03
14:00
OFK Sinđelić
Jedinstvo (P)
0
1
|
13.03.2021 14:00 | OFK Sinđelić | 0 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
13.03
14:00
OFK Topličanin
Rembas
0
3
|
13.03.2021 14:00 | OFK Topličanin | 0 : 3 | Rembas | |||||
13.03
14:00
SFK Morava
Župa
1
2
|
13.03.2021 14:00 | SFK Morava | 1 : 2 | Župa |
13.03
14:30
Šumadija 1903
Budućnost
6
0
|
13.03.2021 14:30 | Šumadija 1903 | 6 : 0 | Budućnost | |||||
13.03
14:30
Mokra Gora
Korićani
3
1
|
13.03.2021 14:30 | Mokra Gora | 3 : 1 | Korićani | |||||
13.03
14:30
Goč
Novi Pazar 1928
6
0
|
13.03.2021 14:30 | Goč | 6 : 0 | Novi Pazar 1928 | |||||
13.03
14:30
Borac
Radnik
1
3
|
13.03.2021 14:30 | Borac | 1 : 3 | Radnik |
13.03
14:30
Morava (VP)
OFK Napredak
2
3
|
13.03.2021 14:30 | Morava (VP) | 2 : 3 | OFK Napredak | |||||
13.03
14:30
Jasenica 2017
Karađorđe
0
0
|
13.03.2021 14:30 | Jasenica 2017 | 0 : 0 | Karađorđe | |||||
13.03
14:30
Sloga (B)
Borac 1932
3
3
|
13.03.2021 14:30 | Sloga (B) | 3 : 3 | Borac 1932 |
13.03
14:30
Sevojno
Zlatar
5
0
|
13.03.2021 14:30 | Sevojno | 5 : 0 | Zlatar |
13.03
14:30
Rubribreza
Ribnica
0
0
|
13.03.2021 14:30 | Rubribreza | 0 : 0 | Ribnica | |||||
13.03
14:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Zadrugar
0
2
|
13.03.2021 14:30 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 0 : 2 | Zadrugar |
13.03
14:30
Krila Krajine
Njegoš
0
0
|
13.03.2021 14:30 | Krila Krajine | 0 : 0 | Njegoš | |||||
13.03
14:30
Tekstilac
Hercegovac
3
0
|
13.03.2021 14:30 | Tekstilac | 3 : 0 | Hercegovac | |||||
13.03
14:30
Mladost APA
Bajša
1
0
|
13.03.2021 14:30 | Mladost APA | 1 : 0 | Bajša | |||||
13.03
14:30
ČSK Pivara
OFK Vrbas
2
1
|
13.03.2021 14:30 | ČSK Pivara | 2 : 1 | OFK Vrbas | |||||
13.03
14:30
Radnički (S)
Crvenka
1
3
|
13.03.2021 14:30 | Radnički (S) | 1 : 3 | Crvenka | |||||
13.03
14:30
Srbobran
Vojvodina (BG)
2
1
|
13.03.2021 14:30 | Srbobran | 2 : 1 | Vojvodina (BG) |
13.03
14:30
Naftagas
Begej
2
0
|
13.03.2021 14:30 | Naftagas | 2 : 0 | Begej | |||||
13.03
14:30
Radnički (S)
Sloga
2
0
|
13.03.2021 14:30 | Radnički (S) | 2 : 0 | Sloga | |||||
13.03
14:30
Budućnost
Krajina
4
0
|
13.03.2021 14:30 | Budućnost | 4 : 0 | Krajina | |||||
13.03
14:30
Jedinstvo (BK)
Mladost
3
0
|
13.03.2021 14:30 | Jedinstvo (BK) | 3 : 0 | Mladost |
13.03
14:30
Sloga (T)
Podunavac
0
0
|
13.03.2021 14:30 | Sloga (T) | 0 : 0 | Podunavac | |||||
13.03
14:30
Radnički
Index
4
1
|
13.03.2021 14:30 | Radnički | 4 : 1 | Index | |||||
13.03
14:30
RFK Novi Sad 1921
Sloga (E)
2
1
|
13.03.2021 14:30 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 1 | Sloga (E) | |||||
13.03
14:30
Cement
Mladost
1
0
|
13.03.2021 14:30 | Cement | 1 : 0 | Mladost |
13.03
14:00
Morava 1918
Levač
2
0
|
13.03.2021 14:00 | Morava 1918 | 2 : 0 | Levač | |||||
13.03
14:00
Meševo
Temnić 1924
4
0
|
13.03.2021 14:00 | Meševo | 4 : 0 | Temnić 1924 | |||||
13.03
14:00
Jedinstvo 1936
Kopaonik
3
2
|
13.03.2021 14:00 | Jedinstvo 1936 | 3 : 2 | Kopaonik | |||||
13.03
14:00
Sloga (D)
Kušiljevo
2
1
|
13.03.2021 14:00 | Sloga (D) | 2 : 1 | Kušiljevo |
13.03
14:00
Polom
Lužnica
0
2
|
13.03.2021 14:00 | Polom | 0 : 2 | Lužnica | |||||
13.03
14:00
Đerdap
Senjak
2
2
|
13.03.2021 14:00 | Đerdap | 2 : 2 | Senjak | |||||
13.03
14:00
Bor 1919
OFK Slatina
5
0
|
13.03.2021 14:00 | Bor 1919 | 5 : 0 | OFK Slatina | |||||
13.03
14:00
OFK Knjaz
Brodoremont
2
0
|
13.03.2021 14:00 | OFK Knjaz | 2 : 0 | Brodoremont |
13.03
14:00
Zemljoradnik
Pukovac
3
5
|
13.03.2021 14:00 | Zemljoradnik | 3 : 5 | Pukovac |
13.03
14:00
OFK Kosanica
Alakince
3
3
|
13.03.2021 14:00 | OFK Kosanica | 3 : 3 | Alakince |
13.03
14:30
Napredak
Komgrap
1
0
|
13.03.2021 14:30 | Napredak | 1 : 0 | Komgrap | |||||
13.03
14:30
Vinča
Poštar Zvezdara
0
1
|
13.03.2021 14:30 | Vinča | 0 : 1 | Poštar Zvezdara | |||||
13.03
14:30
Šumadija
Mladost (C)
0
1
|
13.03.2021 14:30 | Šumadija | 0 : 1 | Mladost (C) |
13.03
15:00
Rudar Vrška Čuka
Rtanj
3
1
|
13.03.2021 15:00 | Rudar Vrška Čuka | 3 : 1 | Rtanj | |||||
13.03
15:00
Radnički 1946
Hajduk
3
0
|
13.03.2021 15:00 | Radnički 1946 | 3 : 0 | Hajduk |
13.03
15:00
Gornji Stepoš
Gradina
3
0
|
13.03.2021 15:00 | Gornji Stepoš | 3 : 0 | Gradina |
13.03
14:30
Partizan
Mitros
3
1
|
13.03.2021 14:30 | Partizan | 3 : 1 | Mitros | |||||
13.03
14:30
Radnički
GFK Sloven
3
0
|
13.03.2021 14:30 | Radnički | 3 : 0 | GFK Sloven |
13.03
14:30
BAK
Polet (Id)
1
1
|
13.03.2021 14:30 | BAK | 1 : 1 | Polet (Id) |
13.03
14:30
SU Stanišić 1920
BSK
4
0
|
13.03.2021 14:30 | SU Stanišić 1920 | 4 : 0 | BSK |
13.03
15:00
Radnički 1905
Tornjoš
2
1
|
13.03.2021 15:00 | Radnički 1905 | 2 : 1 | Tornjoš | |||||
13.03
15:00
Proleter (RS)
Eđšeg
4
1
|
13.03.2021 15:00 | Proleter (RS) | 4 : 1 | Eđšeg |
13.03
14:30
Delija
Polet
3
1
|
13.03.2021 14:30 | Delija | 3 : 1 | Polet | |||||
13.03
14:30
Mladost (L)
Potisje
2
0
|
13.03.2021 14:30 | Mladost (L) | 2 : 0 | Potisje |
13.03
14:30
Mladost 1948
Podunavac
0
1
|
13.03.2021 14:30 | Mladost 1948 | 0 : 1 | Podunavac |
13.03
15:00
Borac (P)
Plaskovac
1
2
|
13.03.2021 15:00 | Borac (P) | 1 : 2 | Plaskovac |
13.03
10:30
Rakovica
PKB Kovilovo
3
0
|
13.03.2021 10:30 | Rakovica | 3 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
13.03
14:30
Borac (O)
011
1
0
|
13.03.2021 14:30 | Borac (O) | 1 : 0 | 011 |
13.03
14:30
Barajevo
Zvezda
4
3
|
13.03.2021 14:30 | Barajevo | 4 : 3 | Zvezda | |||||
13.03
14:30
Mladost
Jedinstvo
3
1
|
13.03.2021 14:30 | Mladost | 3 : 1 | Jedinstvo |
13.03
15:00
Fruškogorski partizan
Omladinac
1
1
|
13.03.2021 15:00 | Fruškogorski partizan | 1 : 1 | Omladinac | |||||
13.03
15:00
Slavija
Jedinstvo
1
1
|
13.03.2021 15:00 | Slavija | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
13.03
15:00
Veternik
Susek
4
1
|
13.03.2021 15:00 | Veternik | 4 : 1 | Susek |
13.03
15:00
Poreč
Zlot
1
0
|
13.03.2021 15:00 | Poreč | 1 : 0 | Zlot | |||||
13.03
15:00
Brestovac
Rudna Glava
3
1
|
13.03.2021 15:00 | Brestovac | 3 : 1 | Rudna Glava |
13.03
14:30
Sloga (D)
Maršić
4
0
|
13.03.2021 14:30 | Sloga (D) | 4 : 0 | Maršić | |||||
13.03
14:30
Kolonija
Šumadinac KG
2
3
|
13.03.2021 14:30 | Kolonija | 2 : 3 | Šumadinac KG |
13.03
14:30
Trgovački
Mlava (ML)
0
3
|
13.03.2021 14:30 | Trgovački | 0 : 3 | Mlava (ML) |
13.03
14:00
Baličevac
Moravac (ZT)
1
2
|
13.03.2021 14:00 | Baličevac | 1 : 2 | Moravac (ZT) | |||||
13.03
14:00
Taskovići
OFK Rutevac 1908
3
0
|
13.03.2021 14:00 | Taskovići | 3 : 0 | OFK Rutevac 1908 |
13.03
15:00
Morava (KS)
Napredak
1
1
|
13.03.2021 15:00 | Morava (KS) | 1 : 1 | Napredak |
13.03
14:30
Radnik (Ub)
Pambukovica
3
0
|
13.03.2021 14:30 | Radnik (Ub) | 3 : 0 | Pambukovica |
13.03
14:30
Sinđelić
Sloga (KR)
3
2
|
13.03.2021 14:30 | Sinđelić | 3 : 2 | Sloga (KR) |
13.03
15:00
Stari Trstenik
Velika Drenova
1
0
|
13.03.2021 15:00 | Stari Trstenik | 1 : 0 | Velika Drenova |
13.03
15:30
Borac (NS)
Borac (R)
1
0
|
13.03.2021 15:30 | Borac (NS) | 1 : 0 | Borac (R) |
13.03
14:30
Žitkovica
Pek
8
0
|
13.03.2021 14:30 | Žitkovica | 8 : 0 | Pek |
13.03
14:30
Jasenovac
Krilaš
2
5
|
13.03.2021 14:30 | Jasenovac | 2 : 5 | Krilaš | |||||
13.03
14:30
Rade Milošević
Sloga 1945
2
1
|
13.03.2021 14:30 | Rade Milošević | 2 : 1 | Sloga 1945 | |||||
13.03
14:30
Bata Bulić
Polet S.D.
4
3
|
13.03.2021 14:30 | Bata Bulić | 4 : 3 | Polet S.D. |
13.03
15:00
Rudar (P)
Beljanica
5
1
|
13.03.2021 15:00 | Rudar (P) | 5 : 1 | Beljanica | |||||
13.03
15:00
Mladost (S)
Napredak (St)
1
3
|
13.03.2021 15:00 | Mladost (S) | 1 : 3 | Napredak (St) | |||||
13.03
15:00
Rudar (S)
Radnički
4
0
|
13.03.2021 15:00 | Rudar (S) | 4 : 0 | Radnički |
13.03
15:00
Zenit
Vinorača
4
0
|
13.03.2021 15:00 | Zenit | 4 : 0 | Vinorača | |||||
13.03
15:00
Ursule
Bratstvo
0
0
|
13.03.2021 15:00 | Ursule | 0 : 0 | Bratstvo | |||||
13.03
15:00
Sinđelić 1934
Kupinovac
5
3
|
13.03.2021 15:00 | Sinđelić 1934 | 5 : 3 | Kupinovac |
13.03
14:30
Rudar 1945
Polet (T)
1
3
|
13.03.2021 14:30 | Rudar 1945 | 1 : 3 | Polet (T) | |||||
13.03
14:30
Kalenić
Polet (DL)
0
5
|
13.03.2021 14:30 | Kalenić | 0 : 5 | Polet (DL) | |||||
13.03
14:30
Crvena Jabuka
Joševa
5
3
|
13.03.2021 14:30 | Crvena Jabuka | 5 : 3 | Joševa |
13.03
14:30
Junior Novo Naselje
Popadić
0
3
|
13.03.2021 14:30 | Junior Novo Naselje | 0 : 3 | Popadić |
13.03
14:30
Radnički
Jevremovac
3
1
|
13.03.2021 14:30 | Radnički | 3 : 1 | Jevremovac |
13.03
14:30
Budućnost (DO)
Sloboda
3
2
|
13.03.2021 14:30 | Budućnost (DO) | 3 : 2 | Sloboda |
13.03
15:00
Kapidžija
Mudrakovac
0
1
|
13.03.2021 15:00 | Kapidžija | 0 : 1 | Mudrakovac |
13.03
15:00
Mladost
Mladi radnik
0
3
|
13.03.2021 15:00 | Mladost | 0 : 3 | Mladi radnik |
13.03
14:30
Selište
Vukovac 98
4
3
|
13.03.2021 14:30 | Selište | 4 : 3 | Vukovac 98 | |||||
13.03
14:30
Mladost (K)
Zvezda
3
0
|
13.03.2021 14:30 | Mladost (K) | 3 : 0 | Zvezda | |||||
13.03
14:30
Laznica
Bliznak-Medveđica
1
1
|
13.03.2021 14:30 | Laznica | 1 : 1 | Bliznak-Medveđica | |||||
13.03
14:30
Vrelo 1971
Sloga (J)
1
4
|
13.03.2021 14:30 | Vrelo 1971 | 1 : 4 | Sloga (J) |
13.03
14:30
Mladost
Krupa
1
0
|
13.03.2021 14:30 | Mladost | 1 : 0 | Krupa | |||||
13.03
14:30
Zrinjski
Tuzla City
1
2
|
13.03.2021 14:30 | Zrinjski | 1 : 2 | Tuzla City | |||||
13.03
14:30
Željezničar
Olimpik
0
1
|
13.03.2021 14:30 | Željezničar | 0 : 1 | Olimpik | |||||
13.03
14:30
Sloboda
Velež
1
2
|
13.03.2021 14:30 | Sloboda | 1 : 2 | Velež |
13.03
14:30
Borac
Slavija
1
1
|
13.03.2021 14:30 | Borac | 1 : 1 | Slavija | |||||
13.03
14:30
Leotar
Jedinstvo
1
0
|
13.03.2021 14:30 | Leotar | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
13.03
14:30
Tekstilac
Ljubić
2
1
|
13.03.2021 14:30 | Tekstilac | 2 : 1 | Ljubić | |||||
13.03
14:30
Drina
Podrinje
2
0
|
13.03.2021 14:30 | Drina | 2 : 0 | Podrinje | |||||
13.03
14:30
Modriča
Kozara
1
2
|
13.03.2021 14:30 | Modriča | 1 : 2 | Kozara | |||||
13.03
14:30
Zvijezda 09
Sloga
2
2
|
13.03.2021 14:30 | Zvijezda 09 | 2 : 2 | Sloga | |||||
13.03
14:30
Sutjeska
Rudar Prijedor
1
3
|
13.03.2021 14:30 | Sutjeska | 1 : 3 | Rudar Prijedor | |||||
13.03
14:30
Željezničar
Sloboda
5
1
|
13.03.2021 14:30 | Željezničar | 5 : 1 | Sloboda |
13.03
16:00
Crystal Palace
West Bromwich Albion
1
0
|
13.03.2021 16:00 | Crystal Palace | 1 : 0 | West Bromwich Albion | |||||
13.03
18:30
Everton
Burnley
1
2
|
13.03.2021 18:30 | Everton | 1 : 2 | Burnley | |||||
13.03
21:00
Fulham
Manchester City
0
3
|
13.03.2021 21:00 | Fulham | 0 : 3 | Manchester City | |||||
13.03
13:30
Leeds United
Chelsea
0
0
|
13.03.2021 13:30 | Leeds United | 0 : 0 | Chelsea |
13.03
16:00
AFC Bournemouth
Barnsley
2
3
|
13.03.2021 16:00 | AFC Bournemouth | 2 : 3 | Barnsley | |||||
13.03
16:00
Birmingham City
Bristol City
0
3
|
13.03.2021 16:00 | Birmingham City | 0 : 3 | Bristol City | |||||
13.03
16:00
Cardiff City
Watford
1
2
|
13.03.2021 16:00 | Cardiff City | 1 : 2 | Watford | |||||
13.03
16:00
Derby County
Millwall
0
1
|
13.03.2021 16:00 | Derby County | 0 : 1 | Millwall | |||||
13.03
13:15
Luton Town
Swansea City
0
1
|
13.03.2021 13:15 | Luton Town | 0 : 1 | Swansea City | |||||
13.03
16:00
Middlesbrough
Stoke City
3
0
|
13.03.2021 16:00 | Middlesbrough | 3 : 0 | Stoke City | |||||
13.03
16:00
Nottingham Forest
Reading
1
1
|
13.03.2021 16:00 | Nottingham Forest | 1 : 1 | Reading | |||||
13.03
16:00
Queens Park Rangers
Huddersfield Town
0
1
|
13.03.2021 16:00 | Queens Park Rangers | 0 : 1 | Huddersfield Town | |||||
13.03
16:00
Wycombe Wanderers
Preston North End
1
0
|
13.03.2021 16:00 | Wycombe Wanderers | 1 : 0 | Preston North End |
13.03
14:00
Deportivo Alavés
Cádiz
1
1
|
13.03.2021 14:00 | Deportivo Alavés | 1 : 1 | Cádiz | |||||
13.03
21:00
Getafe
Atletico Madrid
0
0
|
13.03.2021 21:00 | Getafe | 0 : 0 | Atletico Madrid | |||||
13.03
18:30
Osasuna
Real Valladolid
0
0
|
13.03.2021 18:30 | Osasuna | 0 : 0 | Real Valladolid | |||||
13.03
16:15
Real Madrid
Elche
2
1
|
13.03.2021 16:15 | Real Madrid | 2 : 1 | Elche |
13.03
18:30
Borussia Dortmund
Hertha BSC
2
0
|
13.03.2021 18:30 | Borussia Dortmund | 2 : 0 | Hertha BSC | |||||
13.03
15:30
Wolfsburg
Schalke 04
5
0
|
13.03.2021 15:30 | Wolfsburg | 5 : 0 | Schalke 04 | |||||
13.03
15:30
Union Berlin
Köln
2
1
|
13.03.2021 15:30 | Union Berlin | 2 : 1 | Köln | |||||
13.03
15:30
Mainz 05
Freiburg
1
0
|
13.03.2021 15:30 | Mainz 05 | 1 : 0 | Freiburg | |||||
13.03
15:30
Werder
Bayern
1
3
|
13.03.2021 15:30 | Werder | 1 : 3 | Bayern |
13.03
13:00
Angers SCO
Saint-Etienne
0
1
|
13.03.2021 13:00 | Angers SCO | 0 : 1 | Saint-Etienne | |||||
13.03
17:00
Olympique Marseille
Brest
3
1
|
13.03.2021 17:00 | Olympique Marseille | 3 : 1 | Brest |
13.03
18:00
Benevento
Fiorentina
1
4
|
13.03.2021 18:00 | Benevento | 1 : 4 | Fiorentina | |||||
13.03
20:45
Genoa
Udinese
1
1
|
13.03.2021 20:45 | Genoa | 1 : 1 | Udinese | |||||
13.03
15:00
Sassuolo
Hellas Verona
3
2
|
13.03.2021 15:00 | Sassuolo | 3 : 2 | Hellas Verona |
13.03
16:00
Čukarički
Radnički (N)
0
0
|
13.03.2021 16:00 | Čukarički | 0 : 0 | Radnički (N) |
13.03
17:00
Kolubara
Budućnost
1
0
|
13.03.2021 17:00 | Kolubara | 1 : 0 | Budućnost | |||||
13.03
15:00
Loznica
GFK Jagodina
4
2
|
13.03.2021 15:00 | Loznica | 4 : 2 | GFK Jagodina | |||||
13.03
15:00
Zemun
Železničar (P)
0
2
|
13.03.2021 15:00 | Zemun | 0 : 2 | Železničar (P) | |||||
13.03
15:00
Borac 1926
GFK Dubočica
1
0
|
13.03.2021 15:00 | Borac 1926 | 1 : 0 | GFK Dubočica | |||||
13.03
15:00
OFK Žarkovo
Sloga (K)
2
0
|
13.03.2021 15:00 | OFK Žarkovo | 2 : 0 | Sloga (K) | |||||
13.03
15:00
Radnički 1923
Radnički (SM)
2
0
|
13.03.2021 15:00 | Radnički 1923 | 2 : 0 | Radnički (SM) |
13.03
15:00
Napredak Junior 2018
Majdanpek
2
0
|
13.03.2021 15:00 | Napredak Junior 2018 | 2 : 0 | Majdanpek | |||||
13.03
15:30
Moskva
Rad
4
1
|
13.03.2021 15:30 | Moskva | 4 : 1 | Rad |
13.03
10:00
Radnički (NB)
Čukarički
1
2
|
13.03.2021 10:00 | Radnički (NB) | 1 : 2 | Čukarički | |||||
13.03
13:30
Crvena zvezda
Radnički (N)
6
1
|
13.03.2021 13:30 | Crvena zvezda | 6 : 1 | Radnički (N) | |||||
13.03
17:30
RFK Grafičar
Radnički 1923
0
2
|
13.03.2021 17:30 | RFK Grafičar | 0 : 2 | Radnički 1923 | |||||
13.03
11:00
Spartak ŽK
Vojvodina
0
2
|
13.03.2021 11:00 | Spartak ŽK | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
13.03
13:00
Mladost (L)
Partizan
4
2
|
13.03.2021 13:00 | Mladost (L) | 4 : 2 | Partizan | |||||
13.03
13:00
Internacional
RFK Novi Sad 1921
2
1
|
13.03.2021 13:00 | Internacional | 2 : 1 | RFK Novi Sad 1921 |
13.03
10:00
Železničar
GFK Sloven
5
0
|
13.03.2021 10:00 | Železničar | 5 : 0 | GFK Sloven |
13.03
10:00
Tisa Njerš
Kabel
1
3
|
13.03.2021 10:00 | Tisa Njerš | 1 : 3 | Kabel | |||||
13.03
10:00
Radnički 1912
Petar Puača
5
1
|
13.03.2021 10:00 | Radnički 1912 | 5 : 1 | Petar Puača |
13.03
13:30
Šumadija 1903
Morava (VP)
1
0
|
13.03.2021 13:30 | Šumadija 1903 | 1 : 0 | Morava (VP) | |||||
13.03
14:30
Novi Pazar
Sloboda
3
2
|
13.03.2021 14:30 | Novi Pazar | 3 : 2 | Sloboda | |||||
13.03
14:00
Mačva
Metalac
3
1
|
13.03.2021 14:00 | Mačva | 3 : 1 | Metalac |
13.03
OFK Radnički
OFK Lugomir
4
0
|
13.03.2021 | OFK Radnički | 4 : 0 | OFK Lugomir | |||||
13.03
Dinamo
OFK Sinđelić
2
0
|
13.03.2021 | Dinamo | 2 : 0 | OFK Sinđelić |
13.03
11:00
Napredak
Zvižd
0
0
|
13.03.2021 11:00 | Napredak | 0 : 0 | Zvižd | |||||
13.03
14:00
Borac 1932
Karađorđe
1
5
|
13.03.2021 14:00 | Borac 1932 | 1 : 5 | Karađorđe |
13.03
10:00
IMT 2
DIF
1
5
|
13.03.2021 10:00 | IMT 2 | 1 : 5 | DIF |
13.03
10:00
Leštane
Mladenovac
2
1
|
13.03.2021 10:00 | Leštane | 2 : 1 | Mladenovac | |||||
13.03
11:00
Siti Sport Klub
Crvenka
0
2
|
13.03.2021 11:00 | Siti Sport Klub | 0 : 2 | Crvenka |
13.03
09:00
Radnički (O)
OFK Beograd
2
3
|
13.03.2021 09:00 | Radnički (O) | 2 : 3 | OFK Beograd | |||||
13.03
09:30
OFK Žarkovo
Lokomotiva
1
2
|
13.03.2021 09:30 | OFK Žarkovo | 1 : 2 | Lokomotiva |
13.03
15:30
Crvena zvezda
Radnički (N)
2
1
|
13.03.2021 15:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Radnički (N) | |||||
13.03
20:45
RFK Grafičar
Zemun
1
1
|
13.03.2021 20:45 | RFK Grafičar | 1 : 1 | Zemun | |||||
13.03
13:00
Spartak ŽK
Vojvodina
1
6
|
13.03.2021 13:00 | Spartak ŽK | 1 : 6 | Vojvodina | |||||
13.03
15:00
Mladost (L)
Partizan
1
3
|
13.03.2021 15:00 | Mladost (L) | 1 : 3 | Partizan | |||||
13.03
13:00
Teleoptik
Kiker
0
1
|
13.03.2021 13:00 | Teleoptik | 0 : 1 | Kiker | |||||
13.03
12:00
Rad
Brodarac
1
2
|
13.03.2021 12:00 | Rad | 1 : 2 | Brodarac | |||||
13.03
11:00
Real Niš
TSC
3
1
|
13.03.2021 11:00 | Real Niš | 3 : 1 | TSC |
13.03
10:00
Sinđelić
Lokomotiva
5
2
|
13.03.2021 10:00 | Sinđelić | 5 : 2 | Lokomotiva | |||||
13.03
14:30
Radnički (O)
Bežanija
6
1
|
13.03.2021 14:30 | Radnički (O) | 6 : 1 | Bežanija | |||||
13.03
11:00
Voždovac
OFK Beograd
1
0
|
13.03.2021 11:00 | Voždovac | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
13.03
09:00
OLE
IMT
1
2
|
13.03.2021 09:00 | OLE | 1 : 2 | IMT |
13.03
13:00
Železničar
Proleter 2006
1
1
|
13.03.2021 13:00 | Železničar | 1 : 1 | Proleter 2006 |
13.03
12:00
Tisa Njerš
Kabel
2
1
|
13.03.2021 12:00 | Tisa Njerš | 2 : 1 | Kabel | |||||
13.03
12:00
Radnički 1912
Petar Puača
3
2
|
13.03.2021 12:00 | Radnički 1912 | 3 : 2 | Petar Puača |
13.03
OFK Radnički
Radnički (N)
6
0
|
13.03.2021 | OFK Radnički | 6 : 0 | Radnički (N) | |||||
13.03
Radnički (P)
GFK Dubočica
3
0
|
13.03.2021 | Radnički (P) | 3 : 0 | GFK Dubočica | |||||
13.03
Trayal
Radnik
2
0
|
13.03.2021 | Trayal | 2 : 0 | Radnik |
13.03
14:00
Mali Bor
Vučje
3
0
|
13.03.2021 14:00 | Mali Bor | 3 : 0 | Vučje |
13.03
11:00
Radnički (R)
Rakovica
0
4
|
13.03.2021 11:00 | Radnički (R) | 0 : 4 | Rakovica |
13.03
00:00
TSK
Mladost (BJ)
0
4
|
13.03.2021 00:00 | TSK | 0 : 4 | Mladost (BJ) | |||||
13.03
00:00
Tatra
Proleter
1
2
|
13.03.2021 00:00 | Tatra | 1 : 2 | Proleter | |||||
13.03
00:00
Jedinstvo (R)
Kabel
3
1
|
13.03.2021 00:00 | Jedinstvo (R) | 3 : 1 | Kabel | |||||
13.03
00:00
Sofeks
Borac (NS)
3
0
|
13.03.2021 00:00 | Sofeks | 3 : 0 | Borac (NS) |
13.03
09:00
BSK Borča
Sinđelić
1
0
|
13.03.2021 09:00 | BSK Borča | 1 : 0 | Sinđelić | |||||
13.03
14:30
Rad
Partizan
1
5
|
13.03.2021 14:30 | Rad | 1 : 5 | Partizan | |||||
13.03
10:30
Teleoptik
Čukarički
1
1
|
13.03.2021 10:30 | Teleoptik | 1 : 1 | Čukarički |
13.03
10:00
Zadrugar
Fenix
0
6
|
13.03.2021 10:00 | Zadrugar | 0 : 6 | Fenix | |||||
13.03
10:00
Drina
Savacium
1
1
|
13.03.2021 10:00 | Drina | 1 : 1 | Savacium | |||||
13.03
10:00
Železničar
Sunrise Šabac
1
6
|
13.03.2021 10:00 | Železničar | 1 : 6 | Sunrise Šabac | |||||
13.03
12:00
Loznica
Omladinac 2014
0
3
|
13.03.2021 12:00 | Loznica | 0 : 3 | Omladinac 2014 | |||||
13.03
10:00
Mačva
Mladost
1
0
|
13.03.2021 10:00 | Mačva | 1 : 0 | Mladost | |||||
13.03
12:00
Rađevac
Radnički
5
0
|
13.03.2021 12:00 | Rađevac | 5 : 0 | Radnički | |||||
13.03
10:00
Jedinstvo
Senjak
1
3
|
13.03.2021 10:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Senjak |
13.03
11:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
1
4
|
13.03.2021 11:00 | OFK Beograd | 1 : 4 | Crvena zvezda |
13.03
10:00
Kolubara
011
0
2
|
13.03.2021 10:00 | Kolubara | 0 : 2 | 011 | |||||
13.03
11:00
BSK
BSK 1925
2
2
|
13.03.2021 11:00 | BSK | 2 : 2 | BSK 1925 | |||||
13.03
10:00
Jedinstvo
Studentski grad
2
0
|
13.03.2021 10:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Studentski grad | |||||
13.03
08:30
Rakovica
Lokomotiva
2
4
|
13.03.2021 08:30 | Rakovica | 2 : 4 | Lokomotiva | |||||
13.03
15:00
Palilulac
IMT
0
1
|
13.03.2021 15:00 | Palilulac | 0 : 1 | IMT |
13.03
Duel Juniors
OFK Radnički
4
1
|
13.03.2021 | Duel Juniors | 4 : 1 | OFK Radnički | |||||
13.03
Napredak
SFS Borac
2
2
|
13.03.2021 | Napredak | 2 : 2 | SFS Borac | |||||
13.03
Radnički (N)
Timok 1919
5
0
|
13.03.2021 | Radnički (N) | 5 : 0 | Timok 1919 | |||||
13.03
Radnik
Radnički (S)
3
2
|
13.03.2021 | Radnik | 3 : 2 | Radnički (S) |
13.03
Vojvodina
Voša AS
2
1
|
13.03.2021 | Vojvodina | 2 : 1 | Voša AS | |||||
13.03
00:00
Stajićevo 2017
Spartak
0
14
|
13.03.2021 00:00 | Stajićevo 2017 | 0 : 14 | Spartak | |||||
13.03
00:00
Voja Gačić
Spartak d.o.o.
4
8
|
13.03.2021 00:00 | Voja Gačić | 4 : 8 | Spartak d.o.o. | |||||
13.03
00:00
TSC
Polet
10
0
|
13.03.2021 00:00 | TSC | 10 : 0 | Polet | |||||
13.03
00:00
Lehel 2019
Bačka
6
1
|
13.03.2021 00:00 | Lehel 2019 | 6 : 1 | Bačka | |||||
13.03
00:00
Banat
Nova Kolonija
7
0
|
13.03.2021 00:00 | Banat | 7 : 0 | Nova Kolonija |
13.03
Knjaževac
GFK Jagodina
0
11
|
13.03.2021 | Knjaževac | 0 : 11 | GFK Jagodina | |||||
13.03
Real Niš
OFK Šampion
6
0
|
13.03.2021 | Real Niš | 6 : 0 | OFK Šampion | |||||
13.03
Duel Juniors
OFK Radnički
|
13.03.2021 | Duel Juniors | : | OFK Radnički | |||||
13.03
Lider MGM
Trayal Knez Lazar
1
4
|
13.03.2021 | Lider MGM | 1 : 4 | Trayal Knez Lazar | |||||
13.03
Duel Juniors 2
OFK Paraćin
7
0
|
13.03.2021 | Duel Juniors 2 | 7 : 0 | OFK Paraćin | |||||
13.03
Radnički (N)
Timok 1919
5
0
|
13.03.2021 | Radnički (N) | 5 : 0 | Timok 1919 | |||||
13.03
Radnik
Radnički (S)
3
1
|
13.03.2021 | Radnik | 3 : 1 | Radnički (S) | |||||
13.03
Kopernikus Železničar
Radnički Niš 2
2
0
|
13.03.2021 | Kopernikus Železničar | 2 : 0 | Radnički Niš 2 |
13.03
17:00
Cibona
Budućnost VOLI
72
76
|
13.03.2021 17:00 | Cibona | 72 : 76 | Budućnost VOLI | |||||
13.03
19:00
Igokea
Cedevita Olimpija
76
70
|
13.03.2021 19:00 | Igokea | 76 : 70 | Cedevita Olimpija |
13.03
18:00
Klik
Proleter Naftagas
78
64
|
13.03.2021 18:00 | Klik | 78 : 64 | Proleter Naftagas | |||||
13.03
16:30
Zdravlje Leskovac
Beovuk 72
83
72
|
13.03.2021 16:30 | Zdravlje Leskovac | 83 : 72 | Beovuk 72 |
13.03
18:00
Sveti Đorđe
Konstantin
80
87
|
13.03.2021 18:00 | Sveti Đorđe | 80 : 87 | Konstantin | |||||
13.03
19:00
BKK Radnički
Napredak Junior
61
68
|
13.03.2021 19:00 | BKK Radnički | 61 : 68 | Napredak Junior | |||||
13.03
20:00
Star
Mladost (SP)
99
86
|
13.03.2021 20:00 | Star | 99 : 86 | Mladost (SP) |
13.03
17:00
Radnik
OKK Vlasotince
80
61
|
13.03.2021 17:00 | Radnik | 80 : 61 | OKK Vlasotince |
13.03
20:00
Rudar 1903
Dimitrovgrad
67
85
|
13.03.2021 20:00 | Rudar 1903 | 67 : 85 | Dimitrovgrad | |||||
13.03
19:00
Topličanin
Mladost Vesna
96
81
|
13.03.2021 19:00 | Topličanin | 96 : 81 | Mladost Vesna |
13.03
17:30
Futog
Stara Pazova
59
61
|
13.03.2021 17:30 | Futog | 59 : 61 | Stara Pazova | |||||
13.03
19:00
Srem
Hercegovac
90
81
|
13.03.2021 19:00 | Srem | 90 : 81 | Hercegovac | |||||
13.03
19:00
Hajduk
Nova Pazova
84
77
|
13.03.2021 19:00 | Hajduk | 84 : 77 | Nova Pazova |
13.03
20:00
I Came To Play
Velika Kikinda
93
74
|
13.03.2021 20:00 | I Came To Play | 93 : 74 | Velika Kikinda |
13.03
17:00
Zlatar
Požarevac
81
71
|
13.03.2021 17:00 | Zlatar | 81 : 71 | Požarevac | |||||
13.03
19:00
Čačak 94
Zekas 75
108
52
|
13.03.2021 19:00 | Čačak 94 | 108 : 52 | Zekas 75 |
13.03
17:00
Loznica
Smederevo 1953
72
69
|
13.03.2021 17:00 | Loznica | 72 : 69 | Smederevo 1953 | |||||
13.03
18:00
Priboj
Jagodina
94
79
|
13.03.2021 18:00 | Priboj | 94 : 79 | Jagodina |
13.03
19:00
Borac 2015
Rivers BM
94
63
|
13.03.2021 19:00 | Borac 2015 | 94 : 63 | Rivers BM | |||||
13.03
17:00
Beko
Radnički (O)
120
63
|
13.03.2021 17:00 | Beko | 120 : 63 | Radnički (O) | |||||
13.03
17:15
Zemun
Borča
106
54
|
13.03.2021 17:15 | Zemun | 106 : 54 | Borča |
13.03
18:30
Mondo Basket
IBC
68
65
|
13.03.2021 18:30 | Mondo Basket | 68 : 65 | IBC |
13.03
19:00
ABBA
Cerak
81
52
|
13.03.2021 19:00 | ABBA | 81 : 52 | Cerak |
13.03
16:00
Sport's World
Roling
111
81
|
13.03.2021 16:00 | Sport's World | 111 : 81 | Roling | |||||
13.03
19:00
Srbobran
Akademik
83
77
|
13.03.2021 19:00 | Srbobran | 83 : 77 | Akademik |
13.03
17:30
Ru koš
BNS
69
79
|
13.03.2021 17:30 | Ru koš | 69 : 79 | BNS | |||||
13.03
19:30
Sloven
Jedinstvo
68
79
|
13.03.2021 19:30 | Sloven | 68 : 79 | Jedinstvo |
13.03
15:00
Mix
Osečina
60
57
|
13.03.2021 15:00 | Mix | 60 : 57 | Osečina | |||||
13.03
13:00
Šabac
Student 014
90
97
|
13.03.2021 13:00 | Šabac | 90 : 97 | Student 014 | |||||
13.03
20:00
Radnički
Mladost 2014
101
86
|
13.03.2021 20:00 | Radnički | 101 : 86 | Mladost 2014 |
13.03
12:30
Sevojno
Morava
80
78
|
13.03.2021 12:30 | Sevojno | 80 : 78 | Morava |
13.03
14:30
Polet
Sloga (D)
72
67
|
13.03.2021 14:30 | Polet | 72 : 67 | Sloga (D) | |||||
13.03
19:00
Prva Petoletka
Paraćin
78
104
|
13.03.2021 19:00 | Prva Petoletka | 78 : 104 | Paraćin |
13.03
15:00
Koš 020
Sloga (B)
87
67
|
13.03.2021 15:00 | Koš 020 | 87 : 67 | Sloga (B) | |||||
13.03
16:30
Goč
Kruševac
79
83
|
13.03.2021 16:30 | Goč | 79 : 83 | Kruševac |
13.03
14:30
Ratnici
Kuršumlija
111
77
|
13.03.2021 14:30 | Ratnici | 111 : 77 | Kuršumlija | |||||
13.03
17:00
Pusta Reka
Knjaževac
80
83
|
13.03.2021 17:00 | Pusta Reka | 80 : 83 | Knjaževac | |||||
13.03
19:00
Hisar
Hajduk Veljko
92
78
|
13.03.2021 19:00 | Hisar | 92 : 78 | Hajduk Veljko |
13.03
12:30
Vojvodina 021
Crvena zvezda
71
59
|
13.03.2021 12:30 | Vojvodina 021 | 71 : 59 | Crvena zvezda | |||||
13.03
15:00
Art Basket
Radivoj Korać
81
67
|
13.03.2021 15:00 | Art Basket | 81 : 67 | Radivoj Korać |
13.03
14:30
Delfin
Vojvodina 021- 2
0
20
|
13.03.2021 14:30 | Delfin | 0 : 20 | Vojvodina 021- 2 | |||||
13.03
18:00
Jedinstvo
Sloga
82
70
|
13.03.2021 18:00 | Jedinstvo | 82 : 70 | Sloga |
13.03
14:30
Konstantin
I Come To Play Budućnost
76
71
|
13.03.2021 14:30 | Konstantin | 76 : 71 | I Come To Play Budućnost | |||||
13.03
19:30
Dynamic VIP PAY
Partizan NIS
58
69
|
13.03.2021 19:30 | Dynamic VIP PAY | 58 : 69 | Partizan NIS | |||||
13.03
14:00
Mega Soccerbet
Sloga
81
45
|
13.03.2021 14:00 | Mega Soccerbet | 81 : 45 | Sloga | |||||
13.03
12:30
Marinos
Star
76
101
|
13.03.2021 12:30 | Marinos | 76 : 101 | Star | |||||
13.03
15:00
Sloboda
Borac
56
98
|
13.03.2021 15:00 | Sloboda | 56 : 98 | Borac |
13.03
13:30
Novosadska ŽKA
Partizan 1953
61
56
|
13.03.2021 13:30 | Novosadska ŽKA | 61 : 56 | Partizan 1953 |
13.03
19:30
FAP Livnica
Tehničar
3
0
|
13.03.2021 19:30 | FAP Livnica | 3 : 0 | Tehničar | |||||
13.03
13:00
Antena
Partizan
0
3
|
13.03.2021 13:00 | Antena | 0 : 3 | Partizan | |||||
13.03
19:00
Rudar
Napredak 037
3
0
|
13.03.2021 19:00 | Rudar | 3 : 0 | Napredak 037 |
13.03
20:30
Crnjanski
Lucky Star
0
3
|
13.03.2021 20:30 | Crnjanski | 0 : 3 | Lucky Star | |||||
13.03
15:45
As
Radnički (K) 2
3
0
|
13.03.2021 15:45 | As | 3 : 0 | Radnički (K) 2 | |||||
13.03
20:00
Sloga 2015
Karađorđe 2
3
0
|
13.03.2021 20:00 | Sloga 2015 | 3 : 0 | Karađorđe 2 |
13.03
14:30
Proleter
Stražilovo
0
3
|
13.03.2021 14:30 | Proleter | 0 : 3 | Stražilovo | |||||
13.03
18:00
Dunav Volley
Kulpin
1
3
|
13.03.2021 18:00 | Dunav Volley | 1 : 3 | Kulpin | |||||
13.03
18:00
Partizan
Kikinda
0
3
|
13.03.2021 18:00 | Partizan | 0 : 3 | Kikinda |
13.03
18:00
Vrbas
Novi Sad 2
0
3
|
13.03.2021 18:00 | Vrbas | 0 : 3 | Novi Sad 2 | |||||
13.03
18:00
Maglić 1953
Sloven
0
3
|
13.03.2021 18:00 | Maglić 1953 | 0 : 3 | Sloven | |||||
13.03
14:30
Botafogo
Klek Srbijašume 2
0
3
|
13.03.2021 14:30 | Botafogo | 0 : 3 | Klek Srbijašume 2 |
13.03
17:00
Borac
Metalac Takovo
1
3
|
13.03.2021 17:00 | Borac | 1 : 3 | Metalac Takovo |
13.03
12:00
Student
Knjaževac
3
0
|
13.03.2021 12:00 | Student | 3 : 0 | Knjaževac | |||||
13.03
17:00
Panda
Topličanin
3
0
|
13.03.2021 17:00 | Panda | 3 : 0 | Topličanin | |||||
13.03
15:30
Desetka
Majdanpek FBC
3
0
|
13.03.2021 15:30 | Desetka | 3 : 0 | Majdanpek FBC |
13.03
12:00
Novi Pazar
Tara
3
0
|
13.03.2021 12:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Tara |
13.03
17:00
Šumadija
Avala
3
2
|
13.03.2021 17:00 | Šumadija | 3 : 2 | Avala | |||||
13.03
14:30
Lazarevac
Smeč SV
3
0
|
13.03.2021 14:30 | Lazarevac | 3 : 0 | Smeč SV | |||||
13.03
17:00
Srbijanka 014 - 2
Proleter
3
0
|
13.03.2021 17:00 | Srbijanka 014 - 2 | 3 : 0 | Proleter |
13.03
18:00
Odbojka 013
Štrand Volej
3
0
|
13.03.2021 18:00 | Odbojka 013 | 3 : 0 | Štrand Volej | |||||
13.03
18:00
Partizan
NS Volej Team
0
3
|
13.03.2021 18:00 | Partizan | 0 : 3 | NS Volej Team | |||||
13.03
15:45
Lavice 07
Bagljaš 023
3
2
|
13.03.2021 15:45 | Lavice 07 | 3 : 2 | Bagljaš 023 |
13.03
12:30
Timok
Hajduk Veljko
3
0
|
13.03.2021 12:30 | Timok | 3 : 0 | Hajduk Veljko |
13.03
17:00
Novi Sad 2
Grbić
3
0
|
13.03.2021 17:00 | Novi Sad 2 | 3 : 0 | Grbić | |||||
13.03
16:00
Elan Volej
Merkur
1
3
|
13.03.2021 16:00 | Elan Volej | 1 : 3 | Merkur |
13.03
18:00
Maks
Dunav
0
3
|
13.03.2021 18:00 | Maks | 0 : 3 | Dunav | |||||
13.03
12:15
Štrand Volej 2
Mladost
1
3
|
13.03.2021 12:15 | Štrand Volej 2 | 1 : 3 | Mladost |
13.03
12:00
Spartak 2
Goks IN
3
0
|
13.03.2021 12:00 | Spartak 2 | 3 : 0 | Goks IN |
13.03
16:00
Kikinda
Proleter
3
0
|
13.03.2021 16:00 | Kikinda | 3 : 0 | Proleter | |||||
13.03
18:00
Vršac
Banat
3
0
|
13.03.2021 18:00 | Vršac | 3 : 0 | Banat |
13.03
17:00
Radan
ŽOK Topličanin
3
1
|
13.03.2021 17:00 | Radan | 3 : 1 | ŽOK Topličanin |
13.03
18:00
AS
Mladenovac
3
2
|
13.03.2021 18:00 | AS | 3 : 2 | Mladenovac | |||||
13.03
18:00
Kolubara
Imlek
3
2
|
13.03.2021 18:00 | Kolubara | 3 : 2 | Imlek | |||||
13.03
18:00
Blok Aut
Železničar
3
0
|
13.03.2021 18:00 | Blok Aut | 3 : 0 | Železničar | |||||
13.03
18:00
Obilić
Crnjanski
0
3
|
13.03.2021 18:00 | Obilić | 0 : 3 | Crnjanski |
13.03
18:00
Priboj
Putevi Trendteks
1
3
|
13.03.2021 18:00 | Priboj | 1 : 3 | Putevi Trendteks | |||||
13.03
18:00
Sloboda S -2
Crnokosa
0
3
|
13.03.2021 18:00 | Sloboda S -2 | 0 : 3 | Crnokosa | |||||
13.03
18:00
Forma
Zlatar
3
1
|
13.03.2021 18:00 | Forma | 3 : 1 | Zlatar | |||||
13.03
18:00
Lučani
Borac 2
0
3
|
13.03.2021 18:00 | Lučani | 0 : 3 | Borac 2 |
13.03
18:00
Volej Stars Junior
Tutin
3
1
|
13.03.2021 18:00 | Volej Stars Junior | 3 : 1 | Tutin | |||||
13.03
18:00
Raška 2
Ušće
3
0
|
13.03.2021 18:00 | Raška 2 | 3 : 0 | Ušće |
13.03
18:00
Stopanja
Trstenik
2
3
|
13.03.2021 18:00 | Stopanja | 2 : 3 | Trstenik | |||||
13.03
18:00
Antena 08
Sportisimo
3
1
|
13.03.2021 18:00 | Antena 08 | 3 : 1 | Sportisimo | |||||
13.03
18:00
Vrba 2019
Župa
0
3
|
13.03.2021 18:00 | Vrba 2019 | 0 : 3 | Župa |
13.03
19:00
Klek
Radnički Blasters
3
2
|
13.03.2021 19:00 | Klek | 3 : 2 | Radnički Blasters |
13.03
18:00
Vranje
Crno Bele 011
3
1
|
13.03.2021 18:00 | Vranje | 3 : 1 | Crno Bele 011 |
13.03
17:30
Gimnazijalac
Zaječar
3
0
|
13.03.2021 17:30 | Gimnazijalac | 3 : 0 | Zaječar |
13.03
19:00
Sivac 69
Ub
31
30
|
13.03.2021 19:00 | Sivac 69 | 31 : 30 | Ub |
13.03
19:30
Apatin
Jabuka
36
21
|
13.03.2021 19:30 | Apatin | 36 : 21 | Jabuka | |||||
13.03
17:30
Crvena zvezda
Hercegovac
33
39
|
13.03.2021 17:30 | Crvena zvezda | 33 : 39 | Hercegovac | |||||
13.03
19:00
Dolovo
Mladost (BJ)
29
41
|
13.03.2021 19:00 | Dolovo | 29 : 41 | Mladost (BJ) |
13.03
19:30
Rekreativo
Loznica
22
21
|
13.03.2021 19:30 | Rekreativo | 22 : 21 | Loznica |
13.03
00:00
Majdanpek
Jagodina 2
35
23
|
13.03.2021 00:00 | Majdanpek | 35 : 23 | Jagodina 2 | |||||
13.03
17:00
Paraćin
ORK Bor
31
29
|
13.03.2021 17:00 | Paraćin | 31 : 29 | ORK Bor |
13.03
15:00
Udarnik
Smederevo 2
32
32
|
13.03.2021 15:00 | Udarnik | 32 : 32 | Smederevo 2 |
13.03
18:00
Omladinac
Sloga
29
21
|
13.03.2021 18:00 | Omladinac | 29 : 21 | Sloga |
13.03
17:00
Slavija
Dalmatinac
35
23
|
13.03.2021 17:00 | Slavija | 35 : 23 | Dalmatinac | |||||
13.03
19:30
Senta
Vojvoda Stepa
26
27
|
13.03.2021 19:30 | Senta | 26 : 27 | Vojvoda Stepa | |||||
13.03
20:15
Prigrevica
Radnički
37
24
|
13.03.2021 20:15 | Prigrevica | 37 : 24 | Radnički |
13.03
00:00
Bask
Studentski grad
22
33
|
13.03.2021 00:00 | Bask | 22 : 33 | Studentski grad | |||||
13.03
Kolubara 2
Umčari
26
16
|
13.03.2021 | Kolubara 2 | 26 : 16 | Umčari |
13.03
19:30
Halas Jožef
Ruma - 14 ALL
24
15
|
13.03.2021 19:30 | Halas Jožef | 24 : 15 | Ruma - 14 ALL | |||||
13.03
20:30
Mokrin
Jadran Lider
26
36
|
13.03.2021 20:30 | Mokrin | 26 : 36 | Jadran Lider | |||||
13.03
19:00
Spartak
Temerin
29
26
|
13.03.2021 19:00 | Spartak | 29 : 26 | Temerin |
13.03
14:00
Metalac 2015
Medicinar 2
26
26
|
13.03.2021 14:00 | Metalac 2015 | 26 : 26 | Medicinar 2 | |||||
13.03
15:30
Studentski Grad
ORK Loznica
31
20
|
13.03.2021 15:30 | Studentski Grad | 31 : 20 | ORK Loznica | |||||
13.03
18:30
SU Hazena
Radnički
22
28
|
13.03.2021 18:30 | SU Hazena | 22 : 28 | Radnički |
13.03
18:30
Vlasotince
Mladost
19
17
|
13.03.2021 18:30 | Vlasotince | 19 : 17 | Mladost | |||||
13.03
16:00
Morava
Vranje
21
33
|
13.03.2021 16:00 | Morava | 21 : 33 | Vranje |
13.03
18:00
Pirot
Naisa 2
35
23
|
13.03.2021 18:00 | Pirot | 35 : 23 | Naisa 2 | |||||
13.03
17:00
Osice
Rtanj
29
24
|
13.03.2021 17:00 | Osice | 29 : 24 | Rtanj |
13.03
12:00
Sedmerac
Košutnjak
8
26
|
13.03.2021 12:00 | Sedmerac | 8 : 26 | Košutnjak | |||||
13.03
17:00
SPD Radnički - 2
Prijepolje
21
27
|
13.03.2021 17:00 | SPD Radnički - 2 | 21 : 27 | Prijepolje | |||||
13.03
14:30
Bekament BB - 2
Napredak 12
30
21
|
13.03.2021 14:30 | Bekament BB - 2 | 30 : 21 | Napredak 12 | |||||
13.03
14:00
Košutnjak
Sedmerac
27
10
|
13.03.2021 14:00 | Košutnjak | 27 : 10 | Sedmerac |
13.03
17:00
Apatin
Deronje
32
19
|
13.03.2021 17:00 | Apatin | 32 : 19 | Deronje |
13.03
18:00
Jagodina
Naisa
22
21
|
13.03.2021 18:00 | Jagodina | 22 : 21 | Naisa |
13.03
14:00
Žitorađa
Kikinda
27
46
|
13.03.2021 14:00 | Žitorađa | 27 : 46 | Kikinda | |||||
13.03
19:30
Petrovaradin
Beograd
27
32
|
13.03.2021 19:30 | Petrovaradin | 27 : 32 | Beograd |
13.03
19:45
Novi Beograd 11. april
BVK Crvena zvezda
12
8
|
13.03.2021 19:45 | Novi Beograd 11. april | 12 : 8 | BVK Crvena zvezda | |||||
13.03
20:30
Banjica
Nais
8
9
|
13.03.2021 20:30 | Banjica | 8 : 9 | Nais | |||||
13.03
19:00
Partizan
Zemun
16
10
|
13.03.2021 19:00 | Partizan | 16 : 10 | Zemun | |||||
13.03
21:15
Stari Grad
Šabac
6
21
|
13.03.2021 21:15 | Stari Grad | 6 : 21 | Šabac | |||||
13.03
20:00
Vojvodina
KVK Radnički
5
16
|
13.03.2021 20:00 | Vojvodina | 5 : 16 | KVK Radnički |
13.03
20:30
TENT
Mladost
12
14
|
13.03.2021 20:30 | TENT | 12 : 14 | Mladost | |||||
13.03
19:30
Banja Luka
Bečej
17
21
|
13.03.2021 19:30 | Banja Luka | 17 : 21 | Bečej | |||||
13.03
20:00
Sava
ŽAK
10
14
|
13.03.2021 20:00 | Sava | 10 : 14 | ŽAK |
13.03
11:30
Vojvodina
Valis
26
3
|
13.03.2021 11:30 | Vojvodina | 26 : 3 | Valis | |||||
13.03
19:15
Palilula
Vračar
28
3
|
13.03.2021 19:15 | Palilula | 28 : 3 | Vračar |
13.03
19:00
Kosjerić
Požarevac
1
3
|
13.03.2021 19:00 | Kosjerić | 1 : 3 | Požarevac |
13.03
21:00
Tango
Leteći Holandjanin
3
4
|
13.03.2021 21:00 | Tango | 3 : 4 | Leteći Holandjanin | |||||
13.03
20:00
Fortuna
ŽAK Junior
4
9
|
13.03.2021 20:00 | Fortuna | 4 : 9 | ŽAK Junior |
13.03
12:00
Student
Gročanski
12
4
|
13.03.2021 12:00 | Student | 12 : 4 | Gročanski | |||||
13.03
13:15
Intelektualac
FON - B
3
4
|
13.03.2021 13:15 | Intelektualac | 3 : 4 | FON - B |
13.03
19:30
Akademac
Aleksinac 2015
1
1
|
13.03.2021 19:30 | Akademac | 1 : 1 | Aleksinac 2015 | |||||
13.03
20:30
Gvozdeni puk
Progres
9
6
|
13.03.2021 20:30 | Gvozdeni puk | 9 : 6 | Progres | |||||
13.03
15:00
Pirgos
Rosulja
3
7
|
13.03.2021 15:00 | Pirgos | 3 : 7 | Rosulja |
13.03
20:30
PP 192
Zenon
7
2
|
13.03.2021 20:30 | PP 192 | 7 : 2 | Zenon | |||||
13.03
20:00
Bezbednost 192
Bajina Bašta
2
2
|
13.03.2021 20:00 | Bezbednost 192 | 2 : 2 | Bajina Bašta | |||||
13.03
19:00
Kareli
Zenon
11
6
|
13.03.2021 19:00 | Kareli | 11 : 6 | Zenon |
13.03
21:00
Dolap
Radnik
2
2
|
13.03.2021 21:00 | Dolap | 2 : 2 | Radnik |
13.03
18:00
Novi Pazar
Crvena zvezda
12
2
|
13.03.2021 18:00 | Novi Pazar | 12 : 2 | Crvena zvezda | |||||
13.03
20:00
Zemun Samo pravo
Winter sport
3
2
|
13.03.2021 20:00 | Zemun Samo pravo | 3 : 2 | Winter sport |
13.03
15:00
Vojvodina
Partizan
5
65
|
13.03.2021 15:00 | Vojvodina | 5 : 65 | Partizan | |||||
13.03
16:00
Dinamo 1954
Rad Mozzart
7
95
|
13.03.2021 16:00 | Dinamo 1954 | 7 : 95 | Rad Mozzart |