24.03
20:45
Portugalija
Azerbejdžan
1
0
|
24.03.2021 20:45 | Portugalija | 1 : 0 | Azerbejdžan | |||||
24.03
20:45
Srbija
Irska
3
2
|
24.03.2021 20:45 | Srbija | 3 : 2 | Irska |
24.03
20:45
Francuska
Ukrajina
1
1
|
24.03.2021 20:45 | Francuska | 1 : 1 | Ukrajina | |||||
24.03
20:45
Finska
Bosna i Hercegovina
2
2
|
24.03.2021 20:45 | Finska | 2 : 2 | Bosna i Hercegovina |
24.03
18:00
Turska
Holandija
4
2
|
24.03.2021 18:00 | Turska | 4 : 2 | Holandija | |||||
24.03
20:45
Letonija
Crna Gora
1
2
|
24.03.2021 20:45 | Letonija | 1 : 2 | Crna Gora | |||||
24.03
20:45
Gibraltar
Norveška
0
3
|
24.03.2021 20:45 | Gibraltar | 0 : 3 | Norveška |
24.03
14:30
Župa
Car Konstantin
3
1
|
24.03.2021 14:30 | Župa | 3 : 1 | Car Konstantin | |||||
24.03
14:30
Radan
OFK Topličanin
3
0
|
24.03.2021 14:30 | Radan | 3 : 0 | OFK Topličanin | |||||
24.03
14:30
Timočanin
Budućnost (P)
1
1
|
24.03.2021 14:30 | Timočanin | 1 : 1 | Budućnost (P) |
24.03
12:00
Parmenac
Polimlje
2
1
|
24.03.2021 12:00 | Parmenac | 2 : 1 | Polimlje |
24.03
15:30
Sloga (B)
Drina
2
0
|
24.03.2021 15:30 | Sloga (B) | 2 : 0 | Drina |
24.03
14:30
OFK Napredak 1929
Pukovac
1
2
|
24.03.2021 14:30 | OFK Napredak 1929 | 1 : 2 | Pukovac |
24.03
15:30
Srem
Komgrap
2
1
|
24.03.2021 15:30 | Srem | 2 : 1 | Komgrap | |||||
24.03
15:30
Napredak
Poštar Zvezdara
1
0
|
24.03.2021 15:30 | Napredak | 1 : 0 | Poštar Zvezdara | |||||
24.03
15:30
Borac (L)
Kosmaj
3
1
|
24.03.2021 15:30 | Borac (L) | 3 : 1 | Kosmaj | |||||
24.03
15:30
Vinča
Torlak
3
4
|
24.03.2021 15:30 | Vinča | 3 : 4 | Torlak | |||||
24.03
15:30
Turbina
BSK 1926
0
2
|
24.03.2021 15:30 | Turbina | 0 : 2 | BSK 1926 | |||||
24.03
15:30
Vrčin
Mladost (C)
3
1
|
24.03.2021 15:30 | Vrčin | 3 : 1 | Mladost (C) | |||||
24.03
15:30
Šumadija
Milutinac
2
3
|
24.03.2021 15:30 | Šumadija | 2 : 3 | Milutinac | |||||
24.03
15:30
Budućnost (Z)
Dunav
1
1
|
24.03.2021 15:30 | Budućnost (Z) | 1 : 1 | Dunav |
24.03
15:00
Napredak 1936
Omladinac (Š)
0
1
|
24.03.2021 15:00 | Napredak 1936 | 0 : 1 | Omladinac (Š) | |||||
24.03
15:00
Železničar
Napredak Simićevo
2
0
|
24.03.2021 15:00 | Železničar | 2 : 0 | Napredak Simićevo | |||||
24.03
15:00
Budućnost (V)
Rudar 2001
0
1
|
24.03.2021 15:00 | Budućnost (V) | 0 : 1 | Rudar 2001 | |||||
24.03
15:00
Manastirica
Obilić
0
3
|
24.03.2021 15:00 | Manastirica | 0 : 3 | Obilić | |||||
24.03
15:00
Vihor
Sirakovo
3
2
|
24.03.2021 15:00 | Vihor | 3 : 2 | Sirakovo | |||||
24.03
15:00
Integral
Mlava (ML)
4
0
|
24.03.2021 15:00 | Integral | 4 : 0 | Mlava (ML) | |||||
24.03
15:00
Mladost (B)
Borac (K)
2
1
|
24.03.2021 15:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | Borac (K) | |||||
24.03
15:00
Trgovački
Rudar (Kr)
3
2
|
24.03.2021 15:00 | Trgovački | 3 : 2 | Rudar (Kr) |
24.03
15:00
Radnički 1947
Moravac (ZT)
2
1
|
24.03.2021 15:00 | Radnički 1947 | 2 : 1 | Moravac (ZT) | |||||
24.03
15:00
Moravac (Č)
Svrljig
0
4
|
24.03.2021 15:00 | Moravac (Č) | 0 : 4 | Svrljig | |||||
24.03
15:00
Baličevac
OFK Rutevac 1908
5
0
|
24.03.2021 15:00 | Baličevac | 5 : 0 | OFK Rutevac 1908 |
24.03
15:00
OFK Žarkovo
RFK Grafičar
2
1
|
24.03.2021 15:00 | OFK Žarkovo | 2 : 1 | RFK Grafičar | |||||
24.03
15:00
Radnički 1923
IMT
3
1
|
24.03.2021 15:00 | Radnički 1923 | 3 : 1 | IMT |
24.03
13:00
OFK Radnički
GFK Jagodina
1
3
|
24.03.2021 13:00 | OFK Radnički | 1 : 3 | GFK Jagodina |
24.03
15:00
Kikinda 1909
Proleter (NS)
3
4
|
24.03.2021 15:00 | Kikinda 1909 | 3 : 4 | Proleter (NS) |
24.03
12:00
Mali Bor
Lider MGM
1
2
|
24.03.2021 12:00 | Mali Bor | 1 : 2 | Lider MGM |
24.03
12:30
Kikinda 1909
Bečkerek 023
4
0
|
24.03.2021 12:30 | Kikinda 1909 | 4 : 0 | Bečkerek 023 |
24.03
Šampion 2014
GFK Jagodina
1
4
|
24.03.2021 | Šampion 2014 | 1 : 4 | GFK Jagodina | |||||
24.03
Real
OFK Radnički
3
1
|
24.03.2021 | Real | 3 : 1 | OFK Radnički | |||||
24.03
GFK Dubočica
Trayal Knez Lazar
3
0
|
24.03.2021 | GFK Dubočica | 3 : 0 | Trayal Knez Lazar | |||||
24.03
Napredak
Radnički (S)
5
0
|
24.03.2021 | Napredak | 5 : 0 | Radnički (S) | |||||
24.03
Radnički (N)
Car Konstantin
1
0
|
24.03.2021 | Radnički (N) | 1 : 0 | Car Konstantin | |||||
24.03
Radnik
Kopernikus Železničar
1
5
|
24.03.2021 | Radnik | 1 : 5 | Kopernikus Železničar |
24.03
OFK Šampion
GFK Jagodina
0
4
|
24.03.2021 | OFK Šampion | 0 : 4 | GFK Jagodina | |||||
24.03
Knjaževac
Radnički (P)
0
3
|
24.03.2021 | Knjaževac | 0 : 3 | Radnički (P) | |||||
24.03
Real Niš
OFK Radnički
|
24.03.2021 | Real Niš | : | OFK Radnički | |||||
24.03
GFK Dubočica
Trayal Knez Lazar
3
0
|
24.03.2021 | GFK Dubočica | 3 : 0 | Trayal Knez Lazar | |||||
24.03
Duel Juniors
OFK Paraćin
6
1
|
24.03.2021 | Duel Juniors | 6 : 1 | OFK Paraćin | |||||
24.03
Duel Juniors 2
Radnički (S)
2
0
|
24.03.2021 | Duel Juniors 2 | 2 : 0 | Radnički (S) | |||||
24.03
Radnički (N)
Radnički Niš 2
7
4
|
24.03.2021 | Radnički (N) | 7 : 4 | Radnički Niš 2 | |||||
24.03
Radnik
Kopernikus Železničar
0
3
|
24.03.2021 | Radnik | 0 : 3 | Kopernikus Železničar |
24.03
19:00
Zadar
Borac
75
73
|
24.03.2021 19:00 | Zadar | 75 : 73 | Borac |
24.03
13:00
Sloboda
Podgorica
51
63
|
24.03.2021 13:00 | Sloboda | 51 : 63 | Podgorica | |||||
24.03
17:00
Sutjeska
Spars Realway
62
71
|
24.03.2021 17:00 | Sutjeska | 62 : 71 | Spars Realway | |||||
24.03
21:00
Široki
Mladost
76
83
|
24.03.2021 21:00 | Široki | 76 : 83 | Mladost |
24.03
18:00
Mladost Vesna
Topličanin
74
96
|
24.03.2021 18:00 | Mladost Vesna | 74 : 96 | Topličanin |
24.03
19:00
Velika Kikinda
Omladinac
104
82
|
24.03.2021 19:00 | Velika Kikinda | 104 : 82 | Omladinac |
24.03
21:20
Surčin
Veba Basket
68
69
|
24.03.2021 21:20 | Surčin | 68 : 69 | Veba Basket |
24.03
18:30
Sloga (P)
Radnički (V)
101
100
|
24.03.2021 18:30 | Sloga (P) | 101 : 100 | Radnički (V) | |||||
24.03
17:20
Mileševac
Šabac
110
70
|
24.03.2021 17:20 | Mileševac | 110 : 70 | Šabac |
24.03
16:00
OKK Novi Pazar
Dynamic
91
96
|
24.03.2021 16:00 | OKK Novi Pazar | 91 : 96 | Dynamic | |||||
24.03
18:00
Metalac
Sloga
86
67
|
24.03.2021 18:00 | Metalac | 86 : 67 | Sloga | |||||
24.03
16:30
Tamiš
Vojvodina
83
94
|
24.03.2021 16:30 | Tamiš | 83 : 94 | Vojvodina | |||||
24.03
19:00
Kolubara LA 2003
Radnički SPD
77
99
|
24.03.2021 19:00 | Kolubara LA 2003 | 77 : 99 | Radnički SPD |
24.03
15:00
Art Basket
Vojvodina 021
80
47
|
24.03.2021 15:00 | Art Basket | 80 : 47 | Vojvodina 021 | |||||
24.03
17:00
Radivoj Korać
Crvena zvezda Kombank
60
82
|
24.03.2021 17:00 | Radivoj Korać | 60 : 82 | Crvena zvezda Kombank |
24.03
17:30
Jedinstvo
Ras
53
64
|
24.03.2021 17:30 | Jedinstvo | 53 : 64 | Ras | |||||
24.03
15:00
Sivac
Stara Pazova
49
83
|
24.03.2021 15:00 | Sivac | 49 : 83 | Stara Pazova |
24.03
19:00
Srem Iton
Vojvodina NS Seme 3
3
1
|
24.03.2021 19:00 | Srem Iton | 3 : 1 | Vojvodina NS Seme 3 |
24.03
14:00
Knjaževac
Panda
3
0
|
24.03.2021 14:00 | Knjaževac | 3 : 0 | Panda |
24.03
20:45
NS Volej Team
Lavice 07
3
0
|
24.03.2021 20:45 | NS Volej Team | 3 : 0 | Lavice 07 |
24.03
Jasenica (SP)
Tehničar
0
3
|
24.03.2021 | Jasenica (SP) | 0 : 3 | Tehničar |
24.03
18:00
Vojvodina
Rudar
36
25
|
24.03.2021 18:00 | Vojvodina | 36 : 25 | Rudar |
24.03
19:00
Sivac 69
Kolubara
24
24
|
24.03.2021 19:00 | Sivac 69 | 24 : 24 | Kolubara | |||||
24.03
19:00
Jugović
Vrbas Petrol
28
23
|
24.03.2021 19:00 | Jugović | 28 : 23 | Vrbas Petrol |
24.03
19:30
Vrbas
Vojvodina
29
32
|
24.03.2021 19:30 | Vrbas | 29 : 32 | Vojvodina | |||||
24.03
19:30
Medicinar
Mladi radnik
45
23
|
24.03.2021 19:30 | Medicinar | 45 : 23 | Mladi radnik | |||||
24.03
19:00
Jagodina
Železničar
30
22
|
24.03.2021 19:00 | Jagodina | 30 : 22 | Železničar | |||||
24.03
18:00
Bor RTB
Mladost
21
22
|
24.03.2021 18:00 | Bor RTB | 21 : 22 | Mladost |
24.03
Aleksinac 2015
Novi Pazar
0
5
|
24.03.2021 | Aleksinac 2015 | 0 : 5 | Novi Pazar | |||||
24.03
18:30
FON
Jastrebac
8
3
|
24.03.2021 18:30 | FON | 8 : 3 | Jastrebac |
24.03
18:00
Crvena zvezda
Nova Pazova
4
3
|
24.03.2021 18:00 | Crvena zvezda | 4 : 3 | Nova Pazova |