XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2020 17:00 Bačka 1901 - Omladinac 0:0
2 22.08.2020 17:00 OFK Vršac - Bačka 1901 0:1
3 26.08.2020 17:00 Bačka 1901 - 1. Maj Ruma 1:2
4 29.08.2020 16:30 Bačka 1901 - Hajduk 1912 2:1
5 06.09.2020 16:30 Dunav - Bačka 1901 1:2
6 12.09.2020 16:00 Bačka 1901 - Sloga (Č) 2:0
7 16.09.2020 16:00 Sloboda - Bačka 1901 2:2
8 19.09.2020 16:00 Bačka 1901 - Borac 0:1
9 26.09.2020 15:30 Dinamo 1945 - Bačka 1901 4:2
10 03.10.2020 15:30 Bačka 1901 - Tisa 2:3
11 07.10.2020 15:30 Mladost (NS) - Bačka 1901 4:2
12 10.10.2020 15:00 Bačka 1901 - Feniks 1995 1:1
13 17.10.2020 15:00 Radnički (Zr) - Bačka 1901 3:2
14 24.10.2020 14:00 Bačka 1901 - Bečej 1918 2:1
15 01.11.2020 14:00 Jedinstvo (SP) - Bačka 1901 2:0
16 07.11.2020 13:00 Bačka 1901 - Radnički 1912 0:0
17 14.11.2020 13:00 Kozara - Bačka 1901 3:2
18 21.11.2020 13:00 Bačka 1901 - Vojvodina 1928 2:1
19 28.11.2020 13:00 OFK Stari Grad - Bačka 1901 3:0
20 06.03.2021 14:30 Omladinac - Bačka 1901 2:1
21 13.03.2021 14:30 Bačka 1901 - OFK Vršac 1:2
22 17.03.2021 15:00 1. Maj Ruma - Bačka 1901 1:0
23 20.03.2021 15:00 Hajduk 1912 - Bačka 1901 3:0
24 27.03.2021 15:00 Bačka 1901 - Dunav 1:3
25 31.03.2021 16:00 Sloga (Č) - Bačka 1901 0:0
26 03.04.2021 16:00 Bačka 1901 - Sloboda 3:0
27 11.04.2021 16:00 Borac - Bačka 1901 2:0
28 14.04.2021 16:00 Bačka 1901 - Dinamo 1945 1:2
29 18.04.2021 16:30 Tisa - Bačka 1901 0:1
30 24.04.2021 16:30 Bačka 1901 - Mladost (NS) 0:2
31 28.04.2021 16:30 Feniks 1995 - Bačka 1901 4:0
32 01.05.2021 16:30 Bačka 1901 - Radnički (Zr) 2:1
33 08.05.2021 17:00 Bečej 1918 - Bačka 1901 4:2
34 15.05.2021 17:00 Bačka 1901 - Jedinstvo (SP)
35 19.05.2021 17:00 Radnički 1912 - Bačka 1901
36 22.05.2021 17:00 Bačka 1901 - Kozara
37 29.05.2021 17:30 Vojvodina 1928 - Bačka 1901
38 05.06.2021 17:30 Bačka 1901 - OFK Stari Grad
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Mladost (NS) 33 26 4 3 82
2 OFK Vršac 33 20 6 7 66
3 Radnički 1912 33 19 8 6 65
4 Borac 33 18 4 11 58
5 Bečej 1918 33 17 4 12 55
6 Tisa 33 16 5 12 53
7 1. Maj Ruma 33 14 11 8 53
8 Feniks 1995 33 14 8 11 50
9 Radnički (Zr) 33 14 8 11 50
10 OFK Stari Grad 33 14 7 12 49
11 Omladinac 33 12 12 9 48
12 Dinamo 1945 33 14 5 14 47
13 Hajduk 1912 33 13 6 14 45
14 Jedinstvo (SP) 33 10 11 12 41
15 Sloboda 33 9 7 17 34
16 Bačka 1901 33 9 5 19 32
17 Sloga (Č) 33 7 7 19 28
18 Kozara 33 7 5 21 26
19 Dunav 33 5 7 21 22
20 Vojvodina 1928 33 3 8 22 17
Dzekson17 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Dzekson17 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Dzekson17 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Dzekson17 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Dzekson17 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Dzekson17 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Dzekson17 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Dzekson17 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu