XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 364 utakmica za dan
Subota, 21 Novembar 2020

Fudbal

21.11.2020 14:00 Voždovac 1 : 1 Novi Pazar
21.11.2020 14:00 Napredak 2 : 1 TSC
21.11.2020 16:00 Partizan 1 : 0 Proleter
21.11.2020 13:00 Inđija 1 : 0 Radnički (N)
21.11.2020 13:00 RFK Grafičar 5 : 1 Sloga (K)
21.11.2020 13:00 Radnički (P) 0 : 1 Železničar (P)
21.11.2020 13:00 Borac 1926 1 : 2 Kolubara
21.11.2020 13:00 Zemun 1 : 2 Loznica
21.11.2020 13:30 Tuzla City 1 : 0 Mladost
21.11.2020 13:30 Sarajevo 2 : 0 Olimpik
21.11.2020 13:30 Krupa 1 : 1 Velež
21.11.2020 13:30 Zrinjski 2 : 1 Borac
21.11.2020 13:30 Željezničar 2 : 2 Sloboda
21.11.2020 13:00 1. Maj Ruma 1 : 0 Omladinac
21.11.2020 13:00 OFK Vršac 3 : 0 OFK Stari Grad
21.11.2020 13:00 Bačka 1901 2 : 1 Vojvodina 1928
21.11.2020 13:00 Hajduk 1912 6 : 1 Kozara
21.11.2020 13:00 Sloga (Č) 2 : 1 Jedinstvo (SP)
21.11.2020 13:00 Sloboda 2 : 5 Bečej 1918
21.11.2020 13:00 Dinamo 1945 2 : 1 Feniks 1995
21.11.2020 13:00 Mačva 1929 2 : 1 Jedinstvo
21.11.2020 13:00 Gruža 2 : 4 Budućnost (A)
21.11.2020 13:00 Sloga (P) 7 : 0 Železničar (L)
21.11.2020 13:00 Mladi radnik 1926 2 : 0 Takovo
21.11.2020 13:00 Sloga 33 0 : 1 Budućnost Krušik 2014
21.11.2020 13:00 Radnički (O) 2 : 0 BSK Borča
21.11.2020 11:00 GSP Polet Dorćol 0 : 2 BASK
21.11.2020 13:00 Brodarac 5 : 1 Crvena zvezda
21.11.2020 13:00 Lokomotiva 4 : 0 BSK 1925
21.11.2020 10:00 Sinđelić 0 : 0 Sremčica
21.11.2020 13:00 Mladenovac 0 : 1 Leštane
21.11.2020 13:00 Moravac Orion 2 : 3 Rembas
21.11.2020 13:00 SFK Morava 1 : 1 Timočanin
21.11.2020 13:00 OFK Topličanin 2 : 0 Mladost
21.11.2020 13:00 OFK Sinđelić 5 : 0 Pčinja
21.11.2020 13:00 Dunav 0 : 1 Timok 1919
21.11.2020 13:00 Goč 2 : 1 Korićani
21.11.2020 13:00 Mokra Gora 2 : 1 Budućnost
21.11.2020 13:00 Sloga (B) 1 : 1 Karađorđe
21.11.2020 13:00 FAP 3 : 1 Jasen
21.11.2020 13:00 Sevojno 0 : 2 Polimlje
21.11.2020 13:00 Jedinstvo Vladimirci 1924 1 : 0 Drina
21.11.2020 13:00 Mladost (Dr) 1 : 2 OFK Divci
21.11.2020 13:00 Obilić 3 : 2 Crvenka
21.11.2020 13:00 Srbobran 3 : 0 Vojvodina (T)
21.11.2020 13:00 Radnički (S) 1 : 1 Bajša
21.11.2020 13:00 ČSK Pivara 0 : 2 Hercegovac
21.11.2020 13:00 Mladost APA 4 : 1 Njegoš
21.11.2020 13:00 Tekstilac 3 : 2 Mladost (T)
21.11.2020 13:00 Jedinstvo (BK) 2 : 3 OFK Kikinda 1909
21.11.2020 13:00 Budućnost 3 : 2 Omladinac FAM
21.11.2020 13:00 Radnički (S) 2 : 4 Naftagas
21.11.2020 13:00 Mladost 4 : 1 Sremac Vojka
21.11.2020 13:00 Cement 0 : 0 Sloga (E)
21.11.2020 13:00 RFK Novi Sad 1921 3 : 2 Crvena Zvezda
21.11.2020 13:00 Radnički 0 : 1 Borac
21.11.2020 13:00 Morava 1918 3 : 2 Meševo
21.11.2020 13:00 Blagotin 2 : 1 Sloga (M)
21.11.2020 13:00 Kopaonik 3 : 0 Juhor
21.11.2020 13:00 BSK 0 : 2 Tanasko Rajić
21.11.2020 11:00 Senjak 1 : 2 Bor 1919
21.11.2020 13:00 Brodoremont 3 : 1 Balkanski
21.11.2020 13:00 Delijski Vis 5 : 2 OFK Napredak 1929
21.11.2020 13:00 Pusta Reka 6 : 0 Dobrič
21.11.2020 13:00 Budućnost 1 : 3 Svetlost
21.11.2020 13:00 Sloga 3 : 0 Čekmin
21.11.2020 13:00 Napredak 4 : 1 Vinča
21.11.2020 13:00 GFK Sloven 2 : 1 Napredak
21.11.2020 13:00 Rudar 1 : 4 BSK
21.11.2020 13:00 Železničar 2 : 3 Donji Srem 2015
21.11.2020 13:00 Partizan (U) 2 : 4 Hajdučica
21.11.2020 13:00 Tvrđava 1 : 2 Kordun
21.11.2020 13:00 Polet 4 : 1 Budućnost (G)
21.11.2020 13:00 Tornjoš 2 : 1 Budućnost
21.11.2020 13:00 Napredak 0 : 0 Jadran
21.11.2020 13:00 ASK 2 : 0 Mladost (L)
21.11.2020 Mladost 1948 1 : 1 Sloga (M)
21.11.2020 13:00 Borac (P) 4 : 2 Trnava
21.11.2020 13:00 OFK Futog 3 : 5 ŽSK
21.11.2020 13:00 Omladinac 0 : 0 Fruškogorac
21.11.2020 13:00 BSK 3 : 0 Poreč
21.11.2020 13:00 Krivelj 3 : 0 Radnički
21.11.2020 13:00 Sloga (D) 1 : 4 Kutlovo
21.11.2020 13:00 Trgovački 4 : 1 Sirakovo
21.11.2020 13:00 Palilula 2 : 5 Mladost
21.11.2020 13:00 Sloga 6 : 0 Borac
21.11.2020 13:00 Svrljig 0 : 3 OFK Rutevac 1908
21.11.2020 13:00 Karađorđe 2 : 1 Rudar
21.11.2020 13:00 Mladost (V) 7 : 0 Granit
21.11.2020 13:30 Morava (KS) 2 : 1 Mladost (J)
21.11.2020 13:00 Pepeljevac 0 : 2 OFK Osečina
21.11.2020 13:00 OFK Jabučje 0 : 1 Joks Junajted
21.11.2020 13:00 OFK Brđanac 1 : 4 Strmovo 1968
21.11.2020 13:00 Sinđelić 2 : 4 Hajduk Stanko
21.11.2020 13:00 Mlada krila 2 : 0 Jedinstvo (D)
21.11.2020 13:30 Sloboda 2 : 1 Bratstvo
21.11.2020 13:30 Sinđelić 1934 3 : 1 Vinorača
21.11.2020 13:30 Ursule 3 : 1 Zenit
21.11.2020 13:00 Ratkovac 0 : 2 OFK Paljuvi
21.11.2020 14:00 Omladinac 1 : 3 Semedraž
21.11.2020 14:00 Takovski Ustanak 0 : 3 Brezak
21.11.2020 14:00 Lunjevica 6 : 2 FC Stella Rossa
21.11.2020 14:00 Majdan 7 : 3 Šilopaj
21.11.2020 14:00 Šumadija 3 : 2 Velereč 94
21.11.2020 13:00 Studenac 3 : 2 Sloga
21.11.2020 13:00 Rad 1974 3 : 1 Dobrič 1974
21.11.2020 13:00 Balajnac 2 : 1 Jugovići 1976
21.11.2020 13:00 Zmajevac 1 : 1 Kapidžija
21.11.2020 13:00 Borac 8 : 3 Konjuh
21.11.2020 13:00 Budućnost 4 : 2 Morava
21.11.2020 13:00 Milakovac 2018 3 : 1 Zgodačica
21.11.2020 13:00 Rudar 0 : 2 Dečić
21.11.2020 15:00 Zeta 0 : 1 Sutjeska
21.11.2020 14:00 Jezero 0 : 0 Podgorica
21.11.2020 15:00 Iskra 1 : 1 OFK Titograd
21.11.2020 16:00 Budućnost 2 : 1 OFK Petrovac
21.11.2020 16:00 Aston Villa 1 : 2 Brighton
21.11.2020 21:00 Manchester United 1 : 0 West Bromwich Albion
21.11.2020 13:30 Newcastle United 0 : 2 Chelsea
21.11.2020 18:30 Tottenham Hotspur 2 : 0 Manchester City
21.11.2020 13:30 AFC Bournemouth 4 : 2 Reading
21.11.2020 16:00 Barnsley 2 : 0 Nottingham Forest
21.11.2020 16:00 Bristol City 1 : 0 Derby County
21.11.2020 16:00 Luton Town 1 : 1 Blackburn Rovers
21.11.2020 16:00 Middlesbrough 0 : 1 Norwich City
21.11.2020 16:00 Millwall 1 : 1 Cardiff City
21.11.2020 16:00 Preston North End 1 : 0 Sheffield Wednesday
21.11.2020 16:00 Queens Park Rangers 1 : 1 Watford
21.11.2020 16:00 Stoke City 4 : 3 Huddersfield Town
21.11.2020 16:00 Swansea City 1 : 0 Rotherham United
21.11.2020 16:00 Wycombe Wanderers 0 : 0 Brentford
21.11.2020 21:00 Atletico Madrid 1 : 0 Barcelona
21.11.2020 14:00 Levante 1 : 1 Elche
21.11.2020 18:30 Sevilla 4 : 2 Celta Vigo
21.11.2020 16:15 Villarreal 1 : 1 Real Madrid
21.11.2020 15:30 Bayern 1 : 1 Werder
21.11.2020 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 1 Augsburg
21.11.2020 15:30 Hoffenheim 3 : 3 Stuttgart
21.11.2020 18:30 Eintracht Frankfurt 1 : 1 RB Leipzig
21.11.2020 20:30 Hertha BSC 2 : 5 Borussia Dortmund
21.11.2020 15:30 Schalke 04 0 : 2 Wolfsburg
21.11.2020 15:30 Arminia 1 : 2 Bayer 04
21.11.2020 17:00 Brest 4 : 1 Saint-Etienne
21.11.2020 15:00 Crotone 0 : 2 Lazio
21.11.2020 20:45 Juventus 2 : 0 Cagliari
21.11.2020 18:00 Spezia 0 : 0 Atalanta
21.11.2020 10:00 Radnički (NB) 1 : 2 RFK Grafičar
21.11.2020 13:00 Trayal 1 : 6 Partizan
21.11.2020 10:00 Inđija 5 : 0 Dinamo 1945
21.11.2020 10:00 Petar Puača 2 : 2 Hajduk 1912
21.11.2020 08:30 Bačka 1901 1 : 3 Radnički 1912
21.11.2020 13:00 Šumadija 1903 2 : 0 BIP
21.11.2020 13:00 Šabac Sunrise 2 : 1 Sloga (K)
21.11.2020 13:00 Sloboda 1 : 0 Metalac
21.11.2020 12:00 GFK Jagodina 3 : 0 OFK Lugomir
21.11.2020 11:00 OFK Radnički 3 : 1 Jedinstvo (P)
21.11.2020 13:00 Sloga 33 0 : 2 Karađorđe
21.11.2020 13:00 Borac 1932 3 : 5 OPK Rudar 2001
21.11.2020 13:00 Petar Dobrnjac : Sloboda
21.11.2020 13:00 Smederevo 1924 5 : 1 VGSK
21.11.2020 13:00 Jasenica 2017 : Zvižd
21.11.2020 11:00 Napredak 0 : 2 Mladi radnik 1926
21.11.2020 14:00 Bežanija 2 : 0 011
21.11.2020 11:00 OFK Beograd 5 : 1 Brodarac
21.11.2020 13:30 Mačva 0 : 4 RFK Grafičar
21.11.2020 13:00 Teleoptik 1 : 1 Radnički (N)
21.11.2020 11:00 Internacional 1 : 3 Kiker
21.11.2020 09:00 Lokomotiva 1 : 6 IMT
21.11.2020 10:00 Proleter 2006 0 : 1 Index
21.11.2020 12:00 Inđija 2 : 1 Dinamo 1945
21.11.2020 12:00 Petar Puača 3 : 0 Hajduk 1912
21.11.2020 13:00 Šumadija 1903 2 : 4 Apolon 2018
21.11.2020 14:00 GFK Jagodina 4 : 1 Radnički (N)
21.11.2020 14:00 OFK Radnički 6 : 0 Bor 1919
21.11.2020 14:00 GFK Dubočica 2 : 5 Trayal
21.11.2020 11:00 Dinamo 3 : 6 SFS Borac
21.11.2020 11:00 Radnik 3 : 0 Timok 1919
21.11.2020 09:30 Rakovica 4 : 0 Radnički (R)
21.11.2020 11:00 Jedinstvo 1 : 2 OFK Mladenovac
21.11.2020 00:00 TSK 3 : 0 Petar Puača
21.11.2020 00:00 Jedinstvo (R) 2 : 3 Mladost (BJ)
21.11.2020 00:00 Sofeks 2 : 0 Proleter
21.11.2020 00:00 Borac (NS) 2 : 4 Kabel
21.11.2020 10:00 Čukarički 4 : 2 OLE
21.11.2020 11:00 Teleoptik 0 : 1 OFK Beograd
21.11.2020 10:00 Voždovac 4 : 0 Sinđelić
21.11.2020 11:00 IMT 2 : 1 Lokomotiva
21.11.2020 12:00 Rad 2 : 1 ADA
21.11.2020 12:00 BSK Borča 2 : 2 Brodarac
21.11.2020 13:00 OPK Rudar 1933 2 : 1 Mladi radnik 1926
21.11.2020 13:00 Soko 2015 0 : 5 Plana
21.11.2020 13:00 Sloga 33 0 : 6 Cepelin 026
21.11.2020 13:00 Šumadija (A) 1 : 1 Železničar (P)
21.11.2020 13:00 RSK 4 : 0 Petlić SD 2006
21.11.2020 10:00 Smederevo 1924 1 : 0 SFU Gornjak
21.11.2020 13:00 Đerdap 0 : 6 AF Duljaj
21.11.2020 10:00 Podunavac 0 : 2 Mladi radnik 1940
21.11.2020 AF Djokić 8 : 0 Budućnost
21.11.2020 10:00 Bresje Superior 4 : 3 Jasenica 2017
21.11.2020 Udarnik 5 : 0 Bačinac
21.11.2020 11:00 Mladost 1948 0 : 12 Osipaonica
21.11.2020 10:00 Proleter Mihajlovac 4 : 0 Cerovac 2013
21.11.2020 11:00 Sloboda 2 : 3 Železničar Kusadak
21.11.2020 10:00 Senjak 5 : 0 Zadrugar
21.11.2020 10:00 Omladinac 2014 5 : 0 Mačva 1929
21.11.2020 10:00 Fenix 1 : 2 Drina
21.11.2020 08:30 Teleoptik 2 : 0 Zemun
21.11.2020 16:15 Studentski grad 3 : 0 Jedinstvo
21.11.2020 Real 2 : 1 GFK Jagodina
21.11.2020 Timočanin 3 : 0 GFK Dubočica
21.11.2020 Šampion 2014 1 : 6 Duel Juniors
21.11.2020 Radnički (P) 1 : 0 Lider MGM
21.11.2020 OFK Radnički 1 : 2 Napredak
21.11.2020 Trayal Knez Lazar 1 : 2 Radnički (N)
21.11.2020 SFS Borac 4 : 1 Radnik
21.11.2020 Timok 1919 0 : 4 Kopernikus Železničar
21.11.2020 Radnički (S) 1 : 1 Car Konstantin
21.11.2020 12:00 Voša AS 3 : 2 Voja Gačić
21.11.2020 Real Niš 2 : 0 GFK Jagodina
21.11.2020 Knjaževac 0 : 3 GFK Dubočica
21.11.2020 OFK Šampion 1 : 4 Duel Juniors
21.11.2020 Radnički (P) 1 : 1 Lider MGM
21.11.2020 OFK Radnički : Duel Juniors 2
21.11.2020 Trayal Knez Lazar 1 : 10 Radnički (N)
21.11.2020 OFK Paraćin 9 : 3 Radnik
21.11.2020 Timok 1919 0 : 2 Kopernikus Železničar
21.11.2020 Radnički (S) 1 : 10 Radnički Niš 2
21.11.2020 10:00 Sport Club 99 14 : 4 OFK Ras
21.11.2020 10:00 Pazar Juniors '01 2 : 2 AF AS Novi Pazar
21.11.2020 10:00 Kosmet 6 : 4 OFK Vlada Dimitrijević
21.11.2020 10:30 Tutin 0 : 10 Jošanica
21.11.2020 13:00 Jedinstvo 2017 2 : 2 Bane 1931
21.11.2020 10:00 Pazar Juniors B 0 : 2 OFK National
21.11.2020 10:30 AF Popović 1 : 9 Bane 1931 - 2
21.11.2020 10:00 Pazar Juniors '01 3 : 0 OFK Ras
21.11.2020 10:00 Kosmet 0 : 2 Sport Club 99
21.11.2020 10:30 Tutin 3 : 19 AF AS Novi Pazar
21.11.2020 12:00 Jedinstvo 2017 3 : 0 OFK Vlada Dimitrijević
21.11.2020 10:00 Pazar Juniors B 0 : 3 Jošanica
21.11.2020 10:30 AF Popović 0 : 3 Bane 1931
21.11.2020 11:00 Bane 1931 - 2 1 : 2 OFK National
21.11.2020 09:30 POFK Savacium 1 : 0 Mladost
21.11.2020 10:00 Šabac Sunrise 2 6 : 1 Mačva 1

Košarka

21.11.2020 18:00 Zlatibor 97 : 77 Dunav
21.11.2020 19:00 Tamiš 71 : 65 Pirot
21.11.2020 18:00 Vršac 91 : 86 OKK Beograd
21.11.2020 17:00 Split 87 : 95 Mornar
21.11.2020 16:30 Sveti Đorđe 70 : 83 BKK Radnički
21.11.2020 19:00 Srem 86 : 79 I Came To Play
21.11.2020 18:00 Požarevac 81 : 75 Radnički 1950
21.11.2020 18:00 Svilajnac 76 : 71 Jagodina
21.11.2020 13:30 M015 75 : 63 Student BB
21.11.2020 17:00 Zlatar 69 : 85 Čačak 94
21.11.2020 16:00 Sport's World 96 : 54 Basketball Stars
21.11.2020 19:00 Karađorđevo 86 : 77 Proleter
21.11.2020 13:30 OKK Spartak 78 : 50 Senta
21.11.2020 15:00 Neolit 48 : 90 BNS
21.11.2020 17:30 Apač 79 : 49 Mix
21.11.2020 17:00 Trijumf 66 : 84 Hajduk Veljko
21.11.2020 19:00 Cinkarna Celje 82 : 67 Orlovi
21.11.2020 15:30 Kraljevo 94 : 66 SPD Radnički
21.11.2020 16:00 Proleter 82 : 43 Delfin
21.11.2020 18:00 Stara Pazova 89 : 59 Sivac
21.11.2020 15:30 Lim 82 : 42 Užice
21.11.2020 12:30 Marinos 59 : 77 Borac
21.11.2020 15:30 Sloboda 73 : 51 Sloga
21.11.2020 13:30 SPD Radnički 102 : 66 Konstantin

Odbojka

21.11.2020 19:00 Smederevo Carina 3 : 0 VA 014 Bauwesen
21.11.2020 20:00 Novi Sad Maneks 3 : 0 Jedinstvo (SP)
21.11.2020 15:00 Loznica 0 : 3 Bečej
21.11.2020 12:00 Niš 2 1 : 3 Jagodina
21.11.2020 20:00 MOK Topličanin 97 3 : 0 Desetka
21.11.2020 19:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Vranje
21.11.2020 19:00 Karađorđe 2 3 : 1 Crnjanski
21.11.2020 16:45 Roda 3 : 2 Fortuna Plus
21.11.2020 16:00 Stražilovo 3 : 2 Hajduk
21.11.2020 12:00 Novi Sad 2 3 : 0 Dunav Voley 2
21.11.2020 16:00 Sloven 3 : 0 Mladost (T)
21.11.2020 19:00 Klek Srbijašume 2 3 : 0 Vrbas
21.11.2020 14:30 Botafogo 0 : 3 Maglić 1953
21.11.2020 Radan : Mladost
21.11.2020 Dubočica - 2 : MOK Topličanin 97 - 2
21.11.2020 Jablanica : Surdulica
21.11.2020 19:00 TENT 3 : 0 Crvena zvezda
21.11.2020 19:00 Jedinstvo 3 : 1 Sterija
21.11.2020 16:00 Smederevo 0 : 3 Inđija
21.11.2020 18:00 Panonija 3 : 0 Ruma
21.11.2020 19:00 Sokolica 0 : 3 Tehničar
21.11.2020 11:30 Mladi radnik 0 : 3 Tent 2
21.11.2020 15:30 Bagljaš 023 0 : 3 Futog West
21.11.2020 18:00 Volejbor-Tim 3 : 2 Ozren
21.11.2020 17:00 Timok 3 : 0 Pirot
21.11.2020 14:00 Knjaževac 2 0 : 3 Hajduk Veljko
21.11.2020 12:30 Zaječar 2 3 : 0 Viner
21.11.2020 13:00 SK Volej 3 : 1 Volejstars
21.11.2020 20:00 Grbić 0 : 3 Novi Sad 2
21.11.2020 15:30 Merkur 3 : 1 Elan Volej
21.11.2020 18:00 Blok aut 3 : 0 Mladost
21.11.2020 17:00 Dunav Volej 0 : 3 Mladost 1979
21.11.2020 20:00 Dunav 3 : 1 Maks
21.11.2020 14:00 Mladost 3 : 1 Štrand Volej 2
21.11.2020 16:30 Goks IN 0 : 3 Spartak 2
21.11.2020 12:15 Vrbas 3 : 0 Win Volley
21.11.2020 14:00 Apatin 3 : 2 Elbraco Technoland CVS
21.11.2020 19:00 Proleter 2 : 3 Kikinda
21.11.2020 15:00 Krajišnik 0 : 3 KI 0230
21.11.2020 15:00 Banat 2 : 3 Vršac
21.11.2020 Radan : Topličanin 2002
21.11.2020 00:00 Morava 3 : 0 ŽOK Topličanin
21.11.2020 Vlasina - 2 : Panda 2
21.11.2020 Jablanica : Surdulica
21.11.2020 19:00 Ravno 3 : 0 Paraćin
21.11.2020 19:00 Jagodina 2 : 3 Karadjordje
21.11.2020 19:00 Radnički 1977 0 : 3 Smeč 5 2
21.11.2020 18:00 Tutin 3 : 0 Raška 2

Rukomet

21.11.2020 18:00 Crvenka 21 : 35 Vojvodina
21.11.2020 18:00 Spartak 21 : 25 Dubočica 54
21.11.2020 17:00 Radnički 21 : 23 Metaloplastika
21.11.2020 19:00 Obilić 29 : 36 Novi Pazar
21.11.2020 18:00 Sivac 69 31 : 33 Inđija
21.11.2020 19:00 Mačva 36 : 27 Morava
21.11.2020 19:30 Zlatar 36 : 28 Bela Palanka
21.11.2020 17:00 Jastrebac 25 : 25 Vranje 1957
21.11.2020 14:00 Metalac 33 : 32 Kuršumlija
21.11.2020 18:00 Priboj 21 : 26 Hajduk Veljko
21.11.2020 19:00 Radnički 29 : 25 Knjaz 1957
21.11.2020 17:00 Mladost (V) 30 : 26 Dubočica 54 2
21.11.2020 19:00 Sloga 37 : 21 Udarnik
21.11.2020 15:00 Arilje 19 : 26 Užice
21.11.2020 16:00 Bane 33 : 36 Župa 54
21.11.2020 16:00 Sombor 24 : 26 Crepaja
21.11.2020 18:30 Rusin 29 : 26 Kljajićevo
21.11.2020 19:00 SPD Radnički 30 : 34 Bekament BB
21.11.2020 19:00 Bor RTB 23 : 18 Medicinar
21.11.2020 16:00 Pančevo 30 : 32 Kučevo
21.11.2020 12:00 Junior 27 : 29 Srem
21.11.2020 18:00 Ravangrad 13 : 29 Ruma - 14 ALL
21.11.2020 13:00 Proleter 26 : 32 Mladost (SC)
21.11.2020 19:00 Sloven 24 : 18 Temerin
21.11.2020 14:00 Laki 17 : 38 Spartak
21.11.2020 15:30 Radnički BG 33 : 28 Radnički
21.11.2020 14:00 Vranje 24 : 19 Mladost
21.11.2020 12:00 Munje 18 : 25 Radan
21.11.2020 16:30 Sloga 2 37 : 27 Nemanjić
21.11.2020 13:30 Bekament BB - 2 27 : 24 Metalac

Vaterpolo

21.11.2020 19:00 Šabac 19 : 7 Nais
21.11.2020 18:00 Vojvodina 19 : 5 Banjica
21.11.2020 19:00 Proleter 13 : 9 NBG Vukovi
21.11.2020 14:30 Palilula 8 : 19 Taš
21.11.2020 11:00 TENT 10 : 4 Dorćol
21.11.2020 10:00 Mladost 21 : 12 Bečej

Futsal

21.11.2020 18:00 FON 6 : 2 Vranje
21.11.2020 16:00 Crvena zvezda 4 : 1 Kalča
21.11.2020 18:00 Fortuna 3 : 10 Spartak
21.11.2020 18:30 Solunac 4 : 5 FON - B
21.11.2020 Pirot 6 : 4 Progres
21.11.2020 Akademac 3 : 7 Gvozdeni puk
21.11.2020 15:30 Bezbednost 192 6 : 0 Flash
21.11.2020 21:00 Zlatibor 5 : 4 PP 192
21.11.2020 As 5 : 7 Zadrugar 2017
21.11.2020 00:00 Niš 92 4 : 2 Lindoret

Američki fudbal

21.11.2020 13:00 Black Hornets 30 : 38 Indians

Ragbi 15

21.11.2020 BRK Crvena Zvezda 88 : 10 Vojvodina
21.11.2020 Partizan 15 : 20 Rad Mozzart