22.04
16:00
Oskar
Ropotovo
2
3
|
22.04.2021 16:00 | Oskar | 2 : 3 | Ropotovo |
22.04
21:00
Leicester City
West Bromwich Albion
3
0
|
22.04.2021 21:00 | Leicester City | 3 : 0 | West Bromwich Albion |
22.04
19:00
Atletico Madrid
Huesca
2
0
|
22.04.2021 19:00 | Atletico Madrid | 2 : 0 | Huesca | |||||
22.04
22:00
Barcelona
Getafe
5
2
|
22.04.2021 22:00 | Barcelona | 5 : 2 | Getafe | |||||
22.04
21:00
Granada
Eibar
4
1
|
22.04.2021 21:00 | Granada | 4 : 1 | Eibar | |||||
22.04
21:00
Real Sociedad
Celta Vigo
2
1
|
22.04.2021 21:00 | Real Sociedad | 2 : 1 | Celta Vigo |
22.04
18:30
Roma
Atalanta
1
1
|
22.04.2021 18:30 | Roma | 1 : 1 | Atalanta | |||||
22.04
20:45
Napoli
Lazio
5
2
|
22.04.2021 20:45 | Napoli | 5 : 2 | Lazio |
22.04
16:30
Vojvodina
Rad
10
1
|
22.04.2021 16:30 | Vojvodina | 10 : 1 | Rad |
22.04
OFK Sinđelić
Bor 1919
3
2
|
22.04.2021 | OFK Sinđelić | 3 : 2 | Bor 1919 |
22.04
18:00
Poštar 1930
Budućnost
3
4
|
22.04.2021 18:00 | Poštar 1930 | 3 : 4 | Budućnost |
22.04
15:00
Dunav
Poštar 1930
1
5
|
22.04.2021 15:00 | Dunav | 1 : 5 | Poštar 1930 |
22.04
11:00
Radnički (NB)
OLE
2
3
|
22.04.2021 11:00 | Radnički (NB) | 2 : 3 | OLE |
22.04
17:00
Šabac Sunrise
Jedinstvo 1945
3
1
|
22.04.2021 17:00 | Šabac Sunrise | 3 : 1 | Jedinstvo 1945 |
22.04
16:00
Partizan
Teleoptik
1
1
|
22.04.2021 16:00 | Partizan | 1 : 1 | Teleoptik |
22.04
10:00
Radnički (Š)
Vojvodina
1
5
|
22.04.2021 10:00 | Radnički (Š) | 1 : 5 | Vojvodina |
22.04
Timočanin
Car Konstantin
1
0
|
22.04.2021 | Timočanin | 1 : 0 | Car Konstantin |
22.04
18:00
POFK Čivija
Šabac Sunrise 1
0
12
|
22.04.2021 18:00 | POFK Čivija | 0 : 12 | Šabac Sunrise 1 |
22.04
16:30
Plavi 2000
Srem
2
0
|
22.04.2021 16:30 | Plavi 2000 | 2 : 0 | Srem | |||||
22.04
17:00
Dunav
Brodarac
1
2
|
22.04.2021 17:00 | Dunav | 1 : 2 | Brodarac |
22.04
17:00
Bubamara 2010
Rekreativo
3
2
|
22.04.2021 17:00 | Bubamara 2010 | 3 : 2 | Rekreativo | |||||
22.04
17:00
TENT 1994
Belo Polje
4
1
|
22.04.2021 17:00 | TENT 1994 | 4 : 1 | Belo Polje | |||||
22.04
17:00
Hajduk
Šećeranac
5
2
|
22.04.2021 17:00 | Hajduk | 5 : 2 | Šećeranac | |||||
22.04
17:00
Boleč
Budućnost
3
0
|
22.04.2021 17:00 | Boleč | 3 : 0 | Budućnost |
22.04
17:00
Sinđelić (U)
Sinđelić (B)
1
1
|
22.04.2021 17:00 | Sinđelić (U) | 1 : 1 | Sinđelić (B) | |||||
22.04
19:00
Železnik
TEK Sloga
10
1
|
22.04.2021 19:00 | Železnik | 10 : 1 | TEK Sloga | |||||
22.04
17:30
Slavija
Radnički (O)
0
3
|
22.04.2021 17:30 | Slavija | 0 : 3 | Radnički (O) | |||||
22.04
18:00
BSV
Torlak
3
2
|
22.04.2021 18:00 | BSV | 3 : 2 | Torlak | |||||
22.04
17:00
Zvezdara
Rušanj
9
2
|
22.04.2021 17:00 | Zvezdara | 9 : 2 | Rušanj | |||||
22.04
17:00
Sremčica
Leštane
3
0
|
22.04.2021 17:00 | Sremčica | 3 : 0 | Leštane |
22.04
17:00
Pola pola
ŠF Rosenborg
6
2
|
22.04.2021 17:00 | Pola pola | 6 : 2 | ŠF Rosenborg | |||||
22.04
17:00
Kaluđerica
Soccer
3
2
|
22.04.2021 17:00 | Kaluđerica | 3 : 2 | Soccer | |||||
22.04
17:00
Crvenka
13. Maj
1
5
|
22.04.2021 17:00 | Crvenka | 1 : 5 | 13. Maj |
22.04
17:00
Lokomotiva
Rakovica
3
2
|
22.04.2021 17:00 | Lokomotiva | 3 : 2 | Rakovica | |||||
22.04
17:00
Strelac
Umka
2
4
|
22.04.2021 17:00 | Strelac | 2 : 4 | Umka | |||||
22.04
17:00
Republički organi
Minel
0
5
|
22.04.2021 17:00 | Republički organi | 0 : 5 | Minel | |||||
22.04
17:00
Lavirint Company
Beljina
2
1
|
22.04.2021 17:00 | Lavirint Company | 2 : 1 | Beljina | |||||
22.04
17:00
Posavina
Veterani 78
1
0
|
22.04.2021 17:00 | Posavina | 1 : 0 | Veterani 78 |
22.04
12:00
MZT Skopje Aerodrom
Mladost
92
86
|
22.04.2021 12:00 | MZT Skopje Aerodrom | 92 : 86 | Mladost | |||||
22.04
16:00
Sloboda
Studentski centar
80
90
|
22.04.2021 16:00 | Sloboda | 80 : 90 | Studentski centar |
22.04
19:00
Anadolu Efes
Real Madrid
91
68
|
22.04.2021 19:00 | Anadolu Efes | 91 : 68 | Real Madrid | 2:0 | ||||
22.04
20:45
Milano
Bayern
80
69
|
22.04.2021 20:45 | Milano | 80 : 69 | Bayern | 2:0 |
22.04
18:30
Crvena zvezda Kombank
Vojvodina 021
71
53
|
22.04.2021 18:30 | Crvena zvezda Kombank | 71 : 53 | Vojvodina 021 |
22.04
18:00
Vojvodina NS Seme 3
Stražilovo
3
0
|
22.04.2021 18:00 | Vojvodina NS Seme 3 | 3 : 0 | Stražilovo |
22.04
18:00
Student
Pusta Reka
3
1
|
22.04.2021 18:00 | Student | 3 : 1 | Pusta Reka |
22.04
16:00
Volley Stars
Srem 2
1
3
|
22.04.2021 16:00 | Volley Stars | 1 : 3 | Srem 2 |
22.04
20:30
Zrenjanin
Unirea
53
17
|
22.04.2021 20:30 | Zrenjanin | 53 : 17 | Unirea |
22.04
18:30
Ruma - 14 ALL
Spartak
27
21
|
22.04.2021 18:30 | Ruma - 14 ALL | 27 : 21 | Spartak |
22.04
21:00
Solunac
Intelektualac
4
2
|
22.04.2021 21:00 | Solunac | 4 : 2 | Intelektualac |