04.04
16:00
Vojvodina 1928
Mladost (NS)
1
4
|
04.04.2021 16:00 | Vojvodina 1928 | 1 : 4 | Mladost (NS) |
04.04
15:30
SuŔica
MaÄva 1929
0
1
|
04.04.2021 15:30 | SuÅ”ica | 0 : 1 | MaÄva 1929 |
04.04
16:00
Zvezdara
Jedinstvo
1
1
|
04.04.2021 16:00 | Zvezdara | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
04.04
16:00
BASK
LeŔtane
2
0
|
04.04.2021 16:00 | BASK | 2 : 0 | LeŔtane | |||||
04.04
16:00
Crvena zvezda
Stepojevac Vaga
0
2
|
04.04.2021 16:00 | Crvena zvezda | 0 : 2 | Stepojevac Vaga | |||||
04.04
16:00
BSK 1925
SremÄica
0
4
|
04.04.2021 16:00 | BSK 1925 | 0 : 4 | SremÄica |
04.04
16:00
Vlasina
OFK TopliÄanin
0
0
|
04.04.2021 16:00 | Vlasina | 0 : 0 | OFK TopliÄanin | |||||
04.04
11:00
Car Konstantin
SFS Borac
2
1
|
04.04.2021 11:00 | Car Konstantin | 2 : 1 | SFS Borac | |||||
04.04
16:00
Župa
OFK SinÄeliÄ
1
4
|
04.04.2021 16:00 | Župa | 1 : 4 | OFK SinÄeliÄ | |||||
04.04
16:00
Rembas
Dunav
4
0
|
04.04.2021 16:00 | Rembas | 4 : 0 | Dunav | |||||
04.04
16:00
Radan
Timok 1919
1
4
|
04.04.2021 16:00 | Radan | 1 : 4 | Timok 1919 | |||||
04.04
16:00
TimoÄanin
PÄinja
1
2
|
04.04.2021 16:00 | TimoÄanin | 1 : 2 | PÄinja | |||||
04.04
16:00
Mladost
Trstenik PPT
1
0
|
04.04.2021 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Trstenik PPT | |||||
04.04
16:00
Jedinstvo (P)
Kablovi
10
2
|
04.04.2021 16:00 | Jedinstvo (P) | 10 : 2 | Kablovi |
04.04
11:00
Proleter
Å umadija 1903
1
3
|
04.04.2021 11:00 | Proleter | 1 : 3 | Å umadija 1903 | |||||
04.04
15:30
Vodojaža
Polet
0
4
|
04.04.2021 15:30 | Vodojaža | 0 : 4 | Polet | |||||
04.04
15:30
OFK Ras
GoÄ
0
1
|
04.04.2021 15:30 | OFK Ras | 0 : 1 | GoÄ | |||||
04.04
15:30
Å umadija (T)
BuduÄnost
2
0
|
04.04.2021 15:30 | Å umadija (T) | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
04.04
15:30
Novi Pazar 1928
KoriÄani
0
2
|
04.04.2021 15:30 | Novi Pazar 1928 | 0 : 2 | KoriÄani |
04.04
15:30
OFK Napredak
Sloboda
3
0
|
04.04.2021 15:30 | OFK Napredak | 3 : 0 | Sloboda | |||||
04.04
15:30
Sloga (B)
Pomoravlje
1
2
|
04.04.2021 15:30 | Sloga (B) | 1 : 2 | Pomoravlje | |||||
04.04
15:30
Borac 1932
Jasenica 2017
2
0
|
04.04.2021 15:30 | Borac 1932 | 2 : 0 | Jasenica 2017 | |||||
04.04
15:30
OFK Mihajlovac
RSK
0
3
|
04.04.2021 15:30 | OFK Mihajlovac | 0 : 3 | RSK | |||||
04.04
15:30
KaraÄorÄe
Rudar (S)
1
1
|
04.04.2021 15:30 | KaraÄorÄe | 1 : 1 | Rudar (S) | |||||
04.04
15:30
Zvižd
Petar Dobrnjac
3
0
|
04.04.2021 15:30 | Zvižd | 3 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
04.04
15:30
Borac (Ž)
Morava (VP)
0
2
|
04.04.2021 15:30 | Borac (Ž) | 0 : 2 | Morava (VP) | |||||
04.04
15:30
Sloga (M)
VGSK
3
8
|
04.04.2021 15:30 | Sloga (M) | 3 : 8 | VGSK |
04.04
15:30
Rampa
Jedinstvo Putevi
0
4
|
04.04.2021 15:30 | Rampa | 0 : 4 | Jedinstvo Putevi | |||||
04.04
15:30
Polet (T)
Jasen
3
0
|
04.04.2021 15:30 | Polet (T) | 3 : 0 | Jasen | |||||
04.04
15:30
Prijevor
Sloboda (Ä)
2
1
|
04.04.2021 15:30 | Prijevor | 2 : 1 | Sloboda (Ä) | |||||
04.04
15:30
Zlatar
Polet (Lj)
0
1
|
04.04.2021 15:30 | Zlatar | 0 : 1 | Polet (Lj) |
04.04
15:30
Borac (L)
Rubribreza
1
1
|
04.04.2021 15:30 | Borac (L) | 1 : 1 | Rubribreza | |||||
04.04
15:30
Zadrugar
Sloga (B)
0
0
|
04.04.2021 15:30 | Zadrugar | 0 : 0 | Sloga (B) | |||||
04.04
15:30
RadniÄki (K)
Mladost (P)
1
1
|
04.04.2021 15:30 | RadniÄki (K) | 1 : 1 | Mladost (P) | |||||
04.04
15:30
OFK Divci
Vrelo Sport
2
0
|
04.04.2021 15:30 | OFK Divci | 2 : 0 | Vrelo Sport | |||||
04.04
15:30
Mladost (DD)
RaÄevac
1
2
|
04.04.2021 15:30 | Mladost (DD) | 1 : 2 | RaÄevac |
04.04
16:00
Vojvodina (BG)
Tavankut
2
0
|
04.04.2021 16:00 | Vojvodina (BG) | 2 : 0 | Tavankut | |||||
04.04
16:00
Hercegovac
Mladost (T)
2
0
|
04.04.2021 16:00 | Hercegovac | 2 : 0 | Mladost (T) | |||||
04.04
16:00
BaÄka (P)
NjegoÅ”
4
2
|
04.04.2021 16:00 | BaÄka (P) | 4 : 2 | NjegoÅ” |
04.04
16:00
Mladost
Banat
4
1
|
04.04.2021 16:00 | Mladost | 4 : 1 | Banat | |||||
04.04
16:00
Omladinac FAM
Naftagas
0
0
|
04.04.2021 16:00 | Omladinac FAM | 0 : 0 | Naftagas |
04.04
16:00
Podunavac
JugoviÄ
2
1
|
04.04.2021 16:00 | Podunavac | 2 : 1 | JugoviÄ | |||||
04.04
16:00
Sremac Vojka
Jadran
1
1
|
04.04.2021 16:00 | Sremac Vojka | 1 : 1 | Jadran | |||||
04.04
10:00
Index
Hajduk
0
2
|
04.04.2021 10:00 | Index | 0 : 2 | Hajduk | |||||
04.04
16:00
Jedinstvo
Sloga (T)
5
0
|
04.04.2021 16:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Sloga (T) |
04.04
16:00
LevaÄ
Juhor
2
0
|
04.04.2021 16:00 | LevaÄ | 2 : 0 | Juhor | |||||
04.04
16:00
KuŔiljevo
Jedinstvo 1936
1
0
|
04.04.2021 16:00 | KuŔiljevo | 1 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
04.04
16:00
Jastrebac
OFK Lugomir
4
0
|
04.04.2021 16:00 | Jastrebac | 4 : 0 | OFK Lugomir | |||||
04.04
16:00
Jedinstvo (M)
MeŔevo
1
0
|
04.04.2021 16:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 0 | MeŔevo | |||||
04.04
16:00
TemniÄ 1924
BoŔnjane
1
0
|
04.04.2021 16:00 | TemniÄ 1924 | 1 : 0 | BoÅ”njane |
04.04
16:00
Lužnica
OFK Knjaz
4
0
|
04.04.2021 16:00 | Lužnica | 4 : 0 | OFK Knjaz | |||||
04.04
16:00
OFK 019
Branik
2
0
|
04.04.2021 16:00 | OFK 019 | 2 : 0 | Branik | |||||
04.04
16:00
Jedinstvo (P)
Äerdap
1
1
|
04.04.2021 16:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Äerdap | |||||
04.04
16:00
OFK Slatina
Rajko MitiÄ
3
0
|
04.04.2021 16:00 | OFK Slatina | 3 : 0 | Rajko MitiÄ | |||||
04.04
16:00
Hajduk Veljko
Polom
4
0
|
04.04.2021 16:00 | Hajduk Veljko | 4 : 0 | Polom |
04.04
16:00
NaŔa krila 1936
Morava
0
1
|
04.04.2021 16:00 | NaŔa krila 1936 | 0 : 1 | Morava | |||||
04.04
16:00
OFK Brzi Brod
OFK NiÅ”
1
1
|
04.04.2021 16:00 | OFK Brzi Brod | 1 : 1 | OFK NiÅ” | |||||
04.04
16:00
MaloŔiŔte
OFK Napredak 1929
5
0
|
04.04.2021 16:00 | MaloŔiŔte | 5 : 0 | OFK Napredak 1929 | |||||
04.04
16:00
Naisus 1977
Orljane
1
4
|
04.04.2021 16:00 | Naisus 1977 | 1 : 4 | Orljane | |||||
04.04
16:00
Pukovac
Bukovik
3
1
|
04.04.2021 16:00 | Pukovac | 3 : 1 | Bukovik | |||||
04.04
16:00
Delijski Vis
Rudar
2
2
|
04.04.2021 16:00 | Delijski Vis | 2 : 2 | Rudar |
04.04
16:00
Äekmin
Svetlost
3
1
|
04.04.2021 16:00 | Äekmin | 3 : 1 | Svetlost | |||||
04.04
16:00
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (GS)
0
2
|
04.04.2021 16:00 | Jedinstvo (G) | 0 : 2 | Jedinstvo (GS) |
04.04
16:00
PoŔtar Zvezdara
Komgrap
4
2
|
04.04.2021 16:00 | PoŔtar Zvezdara | 4 : 2 | Komgrap | |||||
04.04
16:00
Srem
Kosmaj
0
2
|
04.04.2021 16:00 | Srem | 0 : 2 | Kosmaj | |||||
04.04
10:00
Borac (L)
BSK 1926
3
0
|
04.04.2021 10:00 | Borac (L) | 3 : 0 | BSK 1926 | |||||
04.04
16:00
VrÄin
Milutinac
0
3
|
04.04.2021 16:00 | VrÄin | 0 : 3 | Milutinac |
04.04
16:00
Å ljivar
Midžor
1
4
|
04.04.2021 16:00 | Šljivar | 1 : 4 | Midžor | |||||
04.04
16:00
Kosovo
Rudar VrÅ”ka Äuka
3
3
|
04.04.2021 16:00 | Kosovo | 3 : 3 | Rudar VrÅ”ka Äuka | |||||
04.04
16:00
Sloga
Omladinac
1
3
|
04.04.2021 16:00 | Sloga | 1 : 3 | Omladinac | |||||
04.04
16:00
OsniÄ
GraniÄar
1
2
|
04.04.2021 16:00 | OsniÄ | 1 : 2 | GraniÄar | |||||
04.04
16:00
Velika Jasikova
Ozren
3
6
|
04.04.2021 16:00 | Velika Jasikova | 3 : 6 | Ozren |
04.04
16:00
MaÄkovac
Gradina
4
1
|
04.04.2021 16:00 | MaÄkovac | 4 : 1 | Gradina | |||||
04.04
16:00
Kupci
Trudbenik
3
0
|
04.04.2021 16:00 | Kupci | 3 : 0 | Trudbenik | |||||
04.04
16:00
Donji Kopaonik
FUD
1
3
|
04.04.2021 16:00 | Donji Kopaonik | 1 : 3 | FUD | |||||
04.04
16:00
Sloga (L)
SebeÄevac
0
1
|
04.04.2021 16:00 | Sloga (L) | 0 : 1 | SebeÄevac | |||||
04.04
16:00
Sloga (D)
Žabare
2
0
|
04.04.2021 16:00 | Sloga (D) | 2 : 0 | Žabare | |||||
04.04
16:00
Vinogradar
Mladost (T)
3
1
|
04.04.2021 16:00 | Vinogradar | 3 : 1 | Mladost (T) | |||||
04.04
16:00
Mladost (DK)
13. April
2
3
|
04.04.2021 16:00 | Mladost (DK) | 2 : 3 | 13. April |
04.04
16:00
Borac (M)
Sremac
0
1
|
04.04.2021 16:00 | Borac (M) | 0 : 1 | Sremac | |||||
04.04
16:00
Hajduk (V)
PSK
6
0
|
04.04.2021 16:00 | Hajduk (V) | 6 : 0 | PSK | |||||
04.04
16:00
Ljukovo
Mitros
0
0
|
04.04.2021 16:00 | Ljukovo | 0 : 0 | Mitros | |||||
04.04
16:00
Hajduk (B)
GFK Sloven
1
1
|
04.04.2021 16:00 | Hajduk (B) | 1 : 1 | GFK Sloven | |||||
04.04
16:00
Borac (K)
Rudar
4
1
|
04.04.2021 16:00 | Borac (K) | 4 : 1 | Rudar | |||||
04.04
16:00
LSK
ŽelezniÄar
2
3
|
04.04.2021 16:00 | LSK | 2 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
04.04
16:00
Sloga
Napredak
0
3
|
04.04.2021 16:00 | Sloga | 0 : 3 | Napredak |
04.04
16:00
Jugoslavija
RadniÄki (B)
5
0
|
04.04.2021 16:00 | Jugoslavija | 5 : 0 | RadniÄki (B) | |||||
04.04
16:00
Crvena zvezda
Strela
4
2
|
04.04.2021 16:00 | Crvena zvezda | 4 : 2 | Strela | |||||
04.04
16:00
HajduÄica
Dolina
1
2
|
04.04.2021 16:00 | HajduÄica | 1 : 2 | Dolina | |||||
04.04
16:00
Banat (I)
BAK
1
3
|
04.04.2021 16:00 | Banat (I) | 1 : 3 | BAK | |||||
04.04
16:00
Spartak 1911
Stari TamiÅ”
2
1
|
04.04.2021 16:00 | Spartak 1911 | 2 : 1 | Stari TamiÅ” | |||||
04.04
16:00
Partizan (G)
Sloga (BNS)
1
0
|
04.04.2021 16:00 | Partizan (G) | 1 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
04.04
16:00
Polet (Id)
Potporanj
2
1
|
04.04.2021 16:00 | Polet (Id) | 2 : 1 | Potporanj |
04.04
16:00
Omladinac
BuduÄnost (G)
2
1
|
04.04.2021 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | BuduÄnost (G) | |||||
04.04
16:00
MagliÄ
Kordun
1
2
|
04.04.2021 16:00 | MagliÄ | 1 : 2 | Kordun | |||||
04.04
16:00
Kulpin
BuduÄnost (P)
1
1
|
04.04.2021 16:00 | Kulpin | 1 : 1 | BuduÄnost (P) | |||||
04.04
16:00
Slavija
Zadrugar
2
0
|
04.04.2021 16:00 | Slavija | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
04.04
16:00
BuduÄnost (M)
RadniÄki 1918
5
0
|
04.04.2021 16:00 | BuduÄnost (M) | 5 : 0 | RadniÄki 1918 |
04.04
16:30
Senta
RadniÄki 1905
4
1
|
04.04.2021 16:30 | Senta | 4 : 1 | RadniÄki 1905 | |||||
04.04
16:30
Sutjeska
ÄurÄin
1
0
|
04.04.2021 16:30 | Sutjeska | 1 : 0 | ÄurÄin | |||||
04.04
16:30
Iskra
BuduÄnost
2
2
|
04.04.2021 16:30 | Iskra | 2 : 2 | BuduÄnost | |||||
04.04
16:30
Proleter (Nj)
ObiliÄ
1
2
|
04.04.2021 16:30 | Proleter (Nj) | 1 : 2 | ObiliÄ | |||||
04.04
16:30
EÄÅ”eg
TornjoÅ”
0
2
|
04.04.2021 16:30 | EÄÅ”eg | 0 : 2 | TornjoÅ” |
04.04
16:00
MSK
Crvena zvezda
1
1
|
04.04.2021 16:00 | MSK | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
04.04
16:00
Potisje
Rusanda
2
1
|
04.04.2021 16:00 | Potisje | 2 : 1 | Rusanda | |||||
04.04
16:00
Vojvodina (B)
OFK Klek
4
1
|
04.04.2021 16:00 | Vojvodina (B) | 4 : 1 | OFK Klek | |||||
04.04
16:00
RadniÄki 1911
Mladost (BD)
4
0
|
04.04.2021 16:00 | RadniÄki 1911 | 4 : 0 | Mladost (BD) | |||||
04.04
16:00
Polet
Vojvodina (NM)
2
2
|
04.04.2021 16:00 | Polet | 2 : 2 | Vojvodina (NM) | |||||
04.04
16:00
TamiÅ”
Borac
1
2
|
04.04.2021 16:00 | TamiÅ” | 1 : 2 | Borac |
04.04
15:30
Crvena zvezda
Polet
0
0
|
04.04.2021 15:30 | Crvena zvezda | 0 : 0 | Polet | |||||
04.04
15:30
Podunavac
Mladi radnik 1940
1
0
|
04.04.2021 15:30 | Podunavac | 1 : 0 | Mladi radnik 1940 | |||||
04.04
15:30
Sloga (M)
Mladi borac
1
5
|
04.04.2021 15:30 | Sloga (M) | 1 : 5 | Mladi borac | |||||
04.04
15:30
Pobeda
Osipaonica
3
4
|
04.04.2021 15:30 | Pobeda | 3 : 4 | Osipaonica | |||||
04.04
15:30
BuduÄnost
Bresje Superior
0
1
|
04.04.2021 15:30 | BuduÄnost | 0 : 1 | Bresje Superior | |||||
04.04
15:30
ObiliÄ
ŽelezniÄar Kusadak
3
4
|
04.04.2021 15:30 | ObiliÄ | 3 : 4 | ŽelezniÄar Kusadak | |||||
04.04
15:30
Radnik (SP)
SASK
2
1
|
04.04.2021 15:30 | Radnik (SP) | 2 : 1 | SASK |
04.04
15:30
Omladinac
Plaskovac
3
3
|
04.04.2021 15:30 | Omladinac | 3 : 3 | Plaskovac | |||||
04.04
15:30
Trnava
Marjan (K)
2
0
|
04.04.2021 15:30 | Trnava | 2 : 0 | Marjan (K) | |||||
04.04
15:30
Jasenica (B)
Lokomotiva
3
1
|
04.04.2021 15:30 | Jasenica (B) | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
04.04
15:30
Banja 1957
Sloga (Z)
0
3
|
04.04.2021 15:30 | Banja 1957 | 0 : 3 | Sloga (Z) | |||||
04.04
15:30
BSK
Partizan (BB)
6
0
|
04.04.2021 15:30 | BSK | 6 : 0 | Partizan (BB) | |||||
04.04
15:30
Å umadinac 1913
VinÄa
5
3
|
04.04.2021 15:30 | Å umadinac 1913 | 5 : 3 | VinÄa | |||||
04.04
15:30
Partizan 1945
Grizli ML
0
5
|
04.04.2021 15:30 | Partizan 1945 | 0 : 5 | Grizli ML |
04.04
16:00
SinÄeliÄ 2012
Hajduk
2
3
|
04.04.2021 16:00 | SinÄeliÄ 2012 | 2 : 3 | Hajduk | |||||
04.04
16:00
Institut
PKB (PS)
0
2
|
04.04.2021 16:00 | Institut | 0 : 2 | PKB (PS) | |||||
04.04
16:00
Postar 1930
Borac (O)
3
1
|
04.04.2021 16:00 | Postar 1930 | 3 : 1 | Borac (O) | |||||
04.04
16:00
Borac (P)
Rakovica
0
0
|
04.04.2021 16:00 | Borac (P) | 0 : 0 | Rakovica | |||||
04.04
16:00
Å umadinac
DIF
4
3
|
04.04.2021 16:00 | Å umadinac | 4 : 3 | DIF | |||||
04.04
16:00
PKB Kovilovo
Posavac TiŔma
2
1
|
04.04.2021 16:00 | PKB Kovilovo | 2 : 1 | Posavac TiŔma | |||||
04.04
16:00
Umka
Heroj Polet
1
1
|
04.04.2021 16:00 | Umka | 1 : 1 | Heroj Polet |
04.04
16:00
Polet
LisoviÄ 1977
0
2
|
04.04.2021 16:00 | Polet | 0 : 2 | LisoviÄ 1977 | |||||
04.04
10:00
RadniÄki
Duboko
1
2
|
04.04.2021 10:00 | RadniÄki | 1 : 2 | Duboko | |||||
04.04
16:00
VraniÄ
Mladost
2
0
|
04.04.2021 16:00 | VraniÄ | 2 : 0 | Mladost | |||||
04.04
16:00
Strelac
Barajevo
0
2
|
04.04.2021 16:00 | Strelac | 0 : 2 | Barajevo | |||||
04.04
16:00
Omladinac
OFK BuduÄnost
1
1
|
04.04.2021 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | OFK BuduÄnost | |||||
04.04
16:00
Jedinstvo
OFK Zabrežje
2
1
|
04.04.2021 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | OFK Zabrežje | |||||
04.04
16:00
Zvezda
OFK Borac
2
1
|
04.04.2021 16:00 | Zvezda | 2 : 1 | OFK Borac |
04.04
16:00
Zuce 2019
SUF Dubona
9
0
|
04.04.2021 16:00 | Zuce 2019 | 9 : 0 | SUF Dubona | |||||
04.04
16:00
Rabrovac
Dunavac
1
4
|
04.04.2021 16:00 | Rabrovac | 1 : 4 | Dunavac | |||||
04.04
10:00
KaluÄerica 1969
Å umadija 1962
2
3
|
04.04.2021 10:00 | KaluÄerica 1969 | 2 : 3 | Å umadija 1962 | |||||
04.04
16:00
Velika Krsna
SUF KovaÄevac 1956
2
2
|
04.04.2021 16:00 | Velika Krsna | 2 : 2 | SUF KovaÄevac 1956 | |||||
04.04
16:00
Pudarci
BoleÄ
0
0
|
04.04.2021 16:00 | Pudarci | 0 : 0 | BoleÄ | |||||
04.04
16:00
ZaklopaÄa
Kosmajac
1
1
|
04.04.2021 16:00 | ZaklopaÄa | 1 : 1 | Kosmajac |
04.04
17:00
Titel
Veternik
0
4
|
04.04.2021 17:00 | Titel | 0 : 4 | Veternik | |||||
04.04
17:00
Å ajkaÅ” 1908
Slavija
2
1
|
04.04.2021 17:00 | Å ajkaÅ” 1908 | 2 : 1 | Slavija | |||||
04.04
17:00
TSK
OFK Sirig
3
1
|
04.04.2021 17:00 | TSK | 3 : 1 | OFK Sirig | |||||
04.04
17:00
Susek
FruŔkogorac
0
0
|
04.04.2021 17:00 | Susek | 0 : 0 | FruŔkogorac | |||||
04.04
17:00
Jedinstvo
ŽSK
3
0
|
04.04.2021 17:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | ŽSK | |||||
04.04
17:00
Hajduk
FruŔkogorski partizan
1
1
|
04.04.2021 17:00 | Hajduk | 1 : 1 | FruŔkogorski partizan | |||||
04.04
17:00
BaÄka (B)
Petrovaradin
2
1
|
04.04.2021 17:00 | BaÄka (B) | 2 : 1 | Petrovaradin | |||||
04.04
17:00
Tatra
BaÄka 1923
3
0
|
04.04.2021 17:00 | Tatra | 3 : 0 | BaÄka 1923 |
04.04
11:00
KljuÄ
PoreÄ
2
1
|
04.04.2021 11:00 | KljuÄ | 2 : 1 | PoreÄ | |||||
04.04
16:00
RadniÄki
Brestovac
3
1
|
04.04.2021 16:00 | RadniÄki | 3 : 1 | Brestovac | |||||
04.04
16:00
Urovica
Polet
4
1
|
04.04.2021 16:00 | Urovica | 4 : 1 | Polet | |||||
04.04
16:00
Nemetali
Sloga
3
3
|
04.04.2021 16:00 | Nemetali | 3 : 3 | Sloga |
04.04
16:00
MarÅ”iÄ
21. oktobar
6
0
|
04.04.2021 16:00 | MarÅ”iÄ | 6 : 0 | 21. oktobar | |||||
04.04
16:00
Mladost (P)
OFK Bagremar
0
0
|
04.04.2021 16:00 | Mladost (P) | 0 : 0 | OFK Bagremar | |||||
04.04
16:00
Sloboda (G)
Å umadija 1934
2
3
|
04.04.2021 16:00 | Sloboda (G) | 2 : 3 | Å umadija 1934 | |||||
04.04
16:00
Slavija
Kolonija
2
1
|
04.04.2021 16:00 | Slavija | 2 : 1 | Kolonija | |||||
04.04
16:00
Srbija
Kutlovo
0
0
|
04.04.2021 16:00 | Srbija | 0 : 0 | Kutlovo | |||||
04.04
16:00
Pobeda 1926
Jedinstvo
1
0
|
04.04.2021 16:00 | Pobeda 1926 | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
04.04
16:00
Å umadinac KG
Sloga (D)
0
5
|
04.04.2021 16:00 | Å umadinac KG | 0 : 5 | Sloga (D) |
04.04
16:00
Mladost (L)
Aluminjum
4
3
|
04.04.2021 16:00 | Mladost (L) | 4 : 3 | Aluminjum | |||||
04.04
16:00
Äegar 2013
Palilulac
0
6
|
04.04.2021 16:00 | Äegar 2013 | 0 : 6 | Palilulac | |||||
04.04
16:00
Crvena zastava
Planinac 1933
4
2
|
04.04.2021 16:00 | Crvena zastava | 4 : 2 | Planinac 1933 | |||||
04.04
16:00
Äegar 1946
Vulkan 1963
2
2
|
04.04.2021 16:00 | Äegar 1946 | 2 : 2 | Vulkan 1963 | |||||
04.04
16:00
Morava
RadniÄki 1936
2
2
|
04.04.2021 16:00 | Morava | 2 : 2 | RadniÄki 1936 | |||||
04.04
16:00
Omladinac
Stevan NeŔticki
4
2
|
04.04.2021 16:00 | Omladinac | 4 : 2 | Stevan NeŔticki | |||||
04.04
16:00
Sloboda
Mladost (DK)
3
2
|
04.04.2021 16:00 | Sloboda | 3 : 2 | Mladost (DK) |
04.04
15:30
Napredak 1936
Napredak SimiÄevo
1
2
|
04.04.2021 15:30 | Napredak 1936 | 1 : 2 | Napredak SimiÄevo | |||||
04.04
15:30
Omladinac (Å )
Rudar 2001
2
3
|
04.04.2021 15:30 | Omladinac (Å ) | 2 : 3 | Rudar 2001 | |||||
04.04
15:30
ŽelezniÄar
ObiliÄ
2
1
|
04.04.2021 15:30 | ŽelezniÄar | 2 : 1 | ObiliÄ | |||||
04.04
15:30
BuduÄnost (V)
Sloga (L)
3
1
|
04.04.2021 15:30 | BuduÄnost (V) | 3 : 1 | Sloga (L) | |||||
04.04
15:30
Manastirica
Sirakovo
1
7
|
04.04.2021 15:30 | Manastirica | 1 : 7 | Sirakovo | |||||
04.04
15:30
Vihor
Borac (K)
3
1
|
04.04.2021 15:30 | Vihor | 3 : 1 | Borac (K) | |||||
04.04
15:30
Integral
Rudar (Kr)
2
0
|
04.04.2021 15:30 | Integral | 2 : 0 | Rudar (Kr) | |||||
04.04
15:30
Mladost (B)
TrgovaÄki
2
1
|
04.04.2021 15:30 | Mladost (B) | 2 : 1 | TrgovaÄki |
04.04
16:00
RasovaÄa
Mladost
0
6
|
04.04.2021 16:00 | RasovaÄa | 0 : 6 | Mladost | |||||
04.04
16:00
RadniÄki 1924
Pobeda
1
0
|
04.04.2021 16:00 | RadniÄki 1924 | 1 : 0 | Pobeda | |||||
04.04
11:00
Palilula
Elid
2
1
|
04.04.2021 11:00 | Palilula | 2 : 1 | Elid | |||||
04.04
16:00
Doljevac
Moravac (ZT)
5
0
|
04.04.2021 16:00 | Doljevac | 5 : 0 | Moravac (ZT) | |||||
04.04
16:00
RadniÄki 1947
OFK Rutevac 1908
6
0
|
04.04.2021 16:00 | RadniÄki 1947 | 6 : 0 | OFK Rutevac 1908 | |||||
04.04
16:00
Moravac (Ä)
TaskoviÄi
0
4
|
04.04.2021 16:00 | Moravac (Ä) | 0 : 4 | TaskoviÄi |
04.04
16:00
BuduÄnost
Gruža
8
0
|
04.04.2021 16:00 | BuduÄnost | 8 : 0 | Gruža | |||||
04.04
16:00
Jovo Kursula
Ribnica
1
1
|
04.04.2021 16:00 | Jovo Kursula | 1 : 1 | Ribnica | |||||
04.04
16:00
Granit
Kraljevo Hajduk
3
1
|
04.04.2021 16:00 | Granit | 3 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
04.04
16:00
Mataruge
Jedinstvo 2017
0
2
|
04.04.2021 16:00 | Mataruge | 0 : 2 | Jedinstvo 2017 | |||||
04.04
16:00
PopoviÄi Vrnjci
Tavnik
0
0
|
04.04.2021 16:00 | PopoviÄi Vrnjci | 0 : 0 | Tavnik |
04.04
16:00
Napredak
Partizan
5
0
|
04.04.2021 16:00 | Napredak | 5 : 0 | Partizan | |||||
04.04
16:00
OFK Juhor 2016
Kolare
5
0
|
04.04.2021 16:00 | OFK Juhor 2016 | 5 : 0 | Kolare | |||||
04.04
16:00
Dragocvet
Morava (R)
0
0
|
04.04.2021 16:00 | Dragocvet | 0 : 0 | Morava (R) | |||||
04.04
16:00
Mladost (J)
BuduÄnost (M)
2
1
|
04.04.2021 16:00 | Mladost (J) | 2 : 1 | BuduÄnost (M) | |||||
04.04
16:00
Sloga
Resavac
6
2
|
04.04.2021 16:00 | Sloga | 6 : 2 | Resavac | |||||
04.04
16:00
Javor
BuduÄnost (Ä)
3
2
|
04.04.2021 16:00 | Javor | 3 : 2 | BuduÄnost (Ä) |
04.04
15:30
ZSK
Pepeljevac
0
1
|
04.04.2021 15:30 | ZSK | 0 : 1 | Pepeljevac | |||||
04.04
15:30
Banjani
Iskra
2
0
|
04.04.2021 15:30 | Banjani | 2 : 0 | Iskra | |||||
04.04
15:30
Pambukovica
Joks Junajted
1
0
|
04.04.2021 15:30 | Pambukovica | 1 : 0 | Joks Junajted | |||||
04.04
15:30
Tvrdojevac
OFK OseÄina
1
0
|
04.04.2021 15:30 | Tvrdojevac | 1 : 0 | OFK OseÄina | |||||
04.04
15:30
Dimitrije TucoviÄ
OFK JabuÄje
2
1
|
04.04.2021 15:30 | Dimitrije TucoviÄ | 2 : 1 | OFK JabuÄje | |||||
04.04
15:30
OFK Senjak
Kolubara 2
1
1
|
04.04.2021 15:30 | OFK Senjak | 1 : 1 | Kolubara 2 |
04.04
16:00
VuÄje
Progres
8
0
|
04.04.2021 16:00 | VuÄje | 8 : 0 | Progres | |||||
04.04
16:00
Gradac
Donja Lomnica
0
5
|
04.04.2021 16:00 | Gradac | 0 : 5 | Donja Lomnica | |||||
04.04
16:00
ZloÄudovo
Polet
1
0
|
04.04.2021 16:00 | ZloÄudovo | 1 : 0 | Polet | |||||
04.04
16:00
Kumarevo 65
OFK Brza
5
2
|
04.04.2021 16:00 | Kumarevo 65 | 5 : 2 | OFK Brza | |||||
04.04
11:00
Bratstvo
BobiŔte
3
2
|
04.04.2021 11:00 | Bratstvo | 3 : 2 | BobiŔte |
04.04
16:00
BSK
ŽelezniÄar
4
1
|
04.04.2021 16:00 | BSK | 4 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
04.04
16:00
Sloboda
Mladi borac
1
0
|
04.04.2021 16:00 | Sloboda | 1 : 0 | Mladi borac | |||||
04.04
16:00
Milanovo
Mladost 1959
1
2
|
04.04.2021 16:00 | Milanovo | 1 : 2 | Mladost 1959 | |||||
04.04
16:00
Å umadija
Sloga
1
2
|
04.04.2021 16:00 | Å umadija | 1 : 2 | Sloga | |||||
04.04
16:00
OFK Morava
Moravac
2
0
|
04.04.2021 16:00 | OFK Morava | 2 : 0 | Moravac | |||||
04.04
16:00
Real
Plantaža
0
4
|
04.04.2021 16:00 | Real | 0 : 4 | Plantaža |
04.04
15:30
PeruÄac
Prvi partizan
3
4
|
04.04.2021 15:30 | PeruÄac | 3 : 4 | Prvi partizan | |||||
04.04
15:30
ViŔesava
Savinac
1
0
|
04.04.2021 15:30 | ViŔesava | 1 : 0 | Savinac | |||||
04.04
15:30
Polet
Bakionica
2
0
|
04.04.2021 15:30 | Polet | 2 : 0 | Bakionica | |||||
04.04
15:30
Jedinstvo
Ježevica
1
5
|
04.04.2021 15:30 | Jedinstvo | 1 : 5 | Ježevica | |||||
04.04
15:30
Kotroman
Omladinac
3
3
|
04.04.2021 15:30 | Kotroman | 3 : 3 | Omladinac | |||||
04.04
15:30
Äajetina
SeÄica
3
0
|
04.04.2021 15:30 | Äajetina | 3 : 0 | SeÄica | |||||
04.04
15:30
AvijatiÄar Vranjani
Lazarica
2
2
|
04.04.2021 15:30 | AvijatiÄar Vranjani | 2 : 2 | Lazarica |
04.04
16:00
Prilike
Rakova
4
1
|
04.04.2021 16:00 | Prilike | 4 : 1 | Rakova | |||||
04.04
16:00
VoÄar
Jedinstvo
1
4
|
04.04.2021 16:00 | VoÄar | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
04.04
16:00
Ozremica
DragaÄevo
0
3
|
04.04.2021 16:00 | Ozremica | 0 : 3 | DragaÄevo | |||||
04.04
16:00
Spartak
Morava
4
1
|
04.04.2021 16:00 | Spartak | 4 : 1 | Morava |
04.04
16:00
Mladost (P)
Zadrugar
6
1
|
04.04.2021 16:00 | Mladost (P) | 6 : 1 | Zadrugar | |||||
04.04
16:00
Napredak
Ozrem PMH
2
0
|
04.04.2021 16:00 | Napredak | 2 : 0 | Ozrem PMH | |||||
04.04
16:00
Jedinstvo (GG)
Donja Vrbava
1
0
|
04.04.2021 16:00 | Jedinstvo (GG) | 1 : 0 | Donja Vrbava | |||||
04.04
16:00
Rudar
Jedinstvo (K)
1
6
|
04.04.2021 16:00 | Rudar | 1 : 6 | Jedinstvo (K) | |||||
04.04
16:00
Orlovac
Backovac Junajted
3
0
|
04.04.2021 16:00 | Orlovac | 3 : 0 | Backovac Junajted |
04.04
15:30
Mladost
Zadrugar
3
0
|
04.04.2021 15:30 | Mladost | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
04.04
15:30
DragoÅ”
Spartak
1
2
|
04.04.2021 15:30 | DragoÅ” | 1 : 2 | Spartak | |||||
04.04
15:30
Sloga
Pobeda
3
0
|
04.04.2021 15:30 | Sloga | 3 : 0 | Pobeda | |||||
04.04
15:30
Napredak
Zvezda
1
4
|
04.04.2021 15:30 | Napredak | 1 : 4 | Zvezda |
04.04
16:00
KaraÄorÄe
Sloga (LÅ )
2
0
|
04.04.2021 16:00 | KaraÄorÄe | 2 : 0 | Sloga (LÅ ) | |||||
04.04
16:00
Mladi borac
SinÄeliÄ
6
0
|
04.04.2021 16:00 | Mladi borac | 6 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
04.04
16:00
Cer (JL)
Majur
2
1
|
04.04.2021 16:00 | Cer (JL) | 2 : 1 | Majur | |||||
04.04
11:00
Vidojevica
DuŔko
2
0
|
04.04.2021 11:00 | Vidojevica | 2 : 0 | DuŔko | |||||
04.04
16:00
Sloga (KR)
Drina
0
0
|
04.04.2021 16:00 | Sloga (KR) | 0 : 0 | Drina | |||||
04.04
16:00
Podrinje
Milan OrliÄ
3
2
|
04.04.2021 16:00 | Podrinje | 3 : 2 | Milan OrliÄ | |||||
04.04
16:00
Jedinstvo
Mladost
1
1
|
04.04.2021 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Mladost |
04.04
15:30
Trnovac
Vihor
2
0
|
04.04.2021 15:30 | Trnovac | 2 : 0 | Vihor | |||||
04.04
15:30
Levosoje
FSU Južna pruga
3
2
|
04.04.2021 15:30 | Levosoje | 3 : 2 | FSU Južna pruga | |||||
04.04
15:30
Lugina
Mineralac
2
1
|
04.04.2021 15:30 | Lugina | 2 : 1 | Mineralac | |||||
04.04
15:30
Mladost (B)
BSK Bujanovac
3
0
|
04.04.2021 15:30 | Mladost (B) | 3 : 0 | BSK Bujanovac |
04.04
16:00
Beli Orlovi
Stari Trstenik
2
1
|
04.04.2021 16:00 | Beli Orlovi | 2 : 1 | Stari Trstenik | |||||
04.04
16:00
Kamenorezac 76
Rubin
3
7
|
04.04.2021 16:00 | Kamenorezac 76 | 3 : 7 | Rubin | |||||
04.04
16:00
Velika Drenova
Jezero
3
1
|
04.04.2021 16:00 | Velika Drenova | 3 : 1 | Jezero | |||||
04.04
16:00
Omladinac (U)
Polet 57
0
3
|
04.04.2021 16:00 | Omladinac (U) | 0 : 3 | Polet 57 | |||||
04.04
16:00
Župski biseri
14. Oktobar
2
0
|
04.04.2021 16:00 | Župski biseri | 2 : 0 | 14. Oktobar |
04.04
16:00
Polet
Partizan (K)
1
1
|
04.04.2021 16:00 | Polet | 1 : 1 | Partizan (K) | |||||
04.04
16:00
KaraÅ” (K)
Vulturul
0
1
|
04.04.2021 16:00 | KaraÅ” (K) | 0 : 1 | Vulturul | |||||
04.04
16:00
Å evac
KaraÅ” (J)
2
0
|
04.04.2021 16:00 | Å evac | 2 : 0 | KaraÅ” (J) | |||||
04.04
16:00
GraniÄar
Omladinac
2
0
|
04.04.2021 16:00 | GraniÄar | 2 : 0 | Omladinac | |||||
04.04
16:00
Borac (VS)
Dunav
3
1
|
04.04.2021 16:00 | Borac (VS) | 3 : 1 | Dunav | |||||
04.04
16:00
Ratar
Banat (D)
0
0
|
04.04.2021 16:00 | Ratar | 0 : 0 | Banat (D) |
04.04
16:00
Borac (P)
Mladost (V)
0
0
|
04.04.2021 16:00 | Borac (P) | 0 : 0 | Mladost (V) | |||||
04.04
16:00
Dolovo
Omladinac (D)
1
0
|
04.04.2021 16:00 | Dolovo | 1 : 0 | Omladinac (D) | |||||
04.04
16:00
BSK BavaniŔte
Jedinstvo (D)
5
3
|
04.04.2021 16:00 | BSK BavaniŔte | 5 : 3 | Jedinstvo (D) | |||||
04.04
16:00
BuduÄnost (BB)
Kolonija
7
0
|
04.04.2021 16:00 | BuduÄnost (BB) | 7 : 0 | Kolonija |
04.04
16:00
ÄSK
Srem
2
0
|
04.04.2021 16:00 | ÄSK | 2 : 0 | Srem | |||||
04.04
16:00
Jedinstvo
GraniÄar
0
0
|
04.04.2021 16:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | GraniÄar | |||||
04.04
16:00
KruŔedol
Å umar
1
2
|
04.04.2021 16:00 | KruŔedol | 1 : 2 | Šumar | |||||
04.04
16:00
Polet
Hrtkovci
4
0
|
04.04.2021 16:00 | Polet | 4 : 0 | Hrtkovci | |||||
04.04
16:00
FruŔkogorac
RadniÄki
1
2
|
04.04.2021 16:00 | FruÅ”kogorac | 1 : 2 | RadniÄki | |||||
04.04
16:00
Napredak
Dunav
6
0
|
04.04.2021 16:00 | Napredak | 6 : 0 | Dunav | |||||
04.04
16:00
OFK BrestaÄ
Mladost
1
3
|
04.04.2021 16:00 | OFK BrestaÄ | 1 : 3 | Mladost | |||||
04.04
16:00
Kameni
Sremac
0
2
|
04.04.2021 16:00 | Kameni | 0 : 2 | Sremac |
04.04
16:00
GraniÄar 1924
ObiliÄ 1993
1
2
|
04.04.2021 16:00 | GraniÄar 1924 | 1 : 2 | ObiliÄ 1993 | |||||
04.04
16:00
OFK BikiÄ
Sloga
3
0
|
04.04.2021 16:00 | OFK BikiÄ | 3 : 0 | Sloga | |||||
04.04
16:00
Erdevik 2017
Sloboda
0
0
|
04.04.2021 16:00 | Erdevik 2017 | 0 : 0 | Sloboda | |||||
04.04
16:00
Jednota
TrgovaÄki
0
5
|
04.04.2021 16:00 | Jednota | 0 : 5 | TrgovaÄki | |||||
04.04
16:00
Jedinstvo
FruŔka Gora
2
1
|
04.04.2021 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | FruŔka Gora | |||||
04.04
16:00
OFK Zeka BuljubaŔa
GraniÄar (K)
0
2
|
04.04.2021 16:00 | OFK Zeka BuljubaÅ”a | 0 : 2 | GraniÄar (K) | |||||
04.04
16:00
Zmaj
Sremac (J)
8
2
|
04.04.2021 16:00 | Zmaj | 8 : 2 | Sremac (J) | |||||
04.04
16:00
FruŔkogorac
Sremac (B)
4
0
|
04.04.2021 16:00 | FruŔkogorac | 4 : 0 | Sremac (B) |
04.04
16:00
Tisa 1933
OFK Gradnulica
1
2
|
04.04.2021 16:00 | Tisa 1933 | 1 : 2 | OFK Gradnulica | |||||
04.04
16:00
Naftagas
BileÄanin
3
1
|
04.04.2021 16:00 | Naftagas | 3 : 1 | BileÄanin | |||||
04.04
16:00
ŽFK Banat BagljaŔ
Mladost
3
0
|
04.04.2021 16:00 | ŽFK Banat BagljaŔ | 3 : 0 | Mladost | |||||
04.04
16:00
Zlatica
OFK StajiÄevo
0
5
|
04.04.2021 16:00 | Zlatica | 0 : 5 | OFK StajiÄevo |
04.04
15:30
Mladost (R)
Mladost (J)
1
3
|
04.04.2021 15:30 | Mladost (R) | 1 : 3 | Mladost (J) | |||||
04.04
15:30
BuduÄnost
Radoje DomanoviÄ
0
3
|
04.04.2021 15:30 | BuduÄnost | 0 : 3 | Radoje DomanoviÄ | |||||
04.04
11:00
Gorski Car
VenÄani
0
1
|
04.04.2021 11:00 | Gorski Car | 0 : 1 | VenÄani | |||||
04.04
15:30
Vrbica
Mladi rudar
2
6
|
04.04.2021 15:30 | Vrbica | 2 : 6 | Mladi rudar | |||||
04.04
11:00
B 2000
Kopljari
3
0
|
04.04.2021 11:00 | B 2000 | 3 : 0 | Kopljari | |||||
04.04
15:30
Borac
Å amot
4
0
|
04.04.2021 15:30 | Borac | 4 : 0 | Å amot |
04.04
15:30
Mladi radnik (D)
Feniks
2
3
|
04.04.2021 15:30 | Mladi radnik (D) | 2 : 3 | Feniks | |||||
04.04
11:00
KaraÄorÄe (V)
BSK
2
2
|
04.04.2021 11:00 | KaraÄorÄe (V) | 2 : 2 | BSK | |||||
04.04
15:30
Badnjevac
Äestin
6
0
|
04.04.2021 15:30 | Badnjevac | 6 : 0 | Äestin | |||||
04.04
15:30
Jedinstvo (O)
Mladost (R)
2
1
|
04.04.2021 15:30 | Jedinstvo (O) | 2 : 1 | Mladost (R) | |||||
04.04
15:30
Napredak (MK)
Sloga (Z)
0
1
|
04.04.2021 15:30 | Napredak (MK) | 0 : 1 | Sloga (Z) |
04.04
16:00
Jedinstvo
Kula
0
1
|
04.04.2021 16:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Kula | |||||
04.04
16:00
Dinamo 1923
Aleksa Å antiÄ
1
0
|
04.04.2021 16:00 | Dinamo 1923 | 1 : 0 | Aleksa Å antiÄ | |||||
04.04
16:00
Hajduk
Polet
5
1
|
04.04.2021 16:00 | Hajduk | 5 : 1 | Polet | |||||
04.04
16:00
Omladinac
Bratstvo 2019
0
4
|
04.04.2021 16:00 | Omladinac | 0 : 4 | Bratstvo 2019 | |||||
04.04
16:00
TerekveÅ”
Lipar
0
3
|
04.04.2021 16:00 | TerekveÅ” | 0 : 3 | Lipar |
04.04
10:00
Moskva
OFK Hajduk
3
0
|
04.04.2021 10:00 | Moskva | 3 : 0 | OFK Hajduk | |||||
04.04
17:00
Äenej
ObiliÄ
2
1
|
04.04.2021 17:00 | Äenej | 2 : 1 | ObiliÄ | |||||
04.04
17:00
Hajduk (G)
Slanobarac
1
0
|
04.04.2021 17:00 | Hajduk (G) | 1 : 0 | Slanobarac | |||||
04.04
17:00
Vinogradar
Borac (NS)
0
1
|
04.04.2021 17:00 | Vinogradar | 0 : 1 | Borac (NS) | |||||
04.04
17:00
Dinamo
Proleter
2
1
|
04.04.2021 17:00 | Dinamo | 2 : 1 | Proleter |
04.04
15:30
BaŔtovan 2015
Borac 2016
5
2
|
04.04.2021 15:30 | BaŔtovan 2015 | 5 : 2 | Borac 2016 | |||||
04.04
15:30
Pek
Polet (V)
1
3
|
04.04.2021 15:30 | Pek | 1 : 3 | Polet (V) | |||||
04.04
15:30
Dizel
Sloga (M)
2
0
|
04.04.2021 15:30 | Dizel | 2 : 0 | Sloga (M) | |||||
04.04
15:30
Batovac
Mlava (B)
2
2
|
04.04.2021 15:30 | Batovac | 2 : 2 | Mlava (B) | |||||
04.04
15:30
Napredak (P)
Napredak (B)
2
1
|
04.04.2021 15:30 | Napredak (P) | 2 : 1 | Napredak (B) | |||||
04.04
15:30
BariÄ
Mladi Borac
1
1
|
04.04.2021 15:30 | BariÄ | 1 : 1 | Mladi Borac | |||||
04.04
15:30
BSK 1931
Stig 1955
4
1
|
04.04.2021 15:30 | BSK 1931 | 4 : 1 | Stig 1955 |
04.04
10:00
Rekreativo 011
Bežanija
0
4
|
04.04.2021 10:00 | Rekreativo 011 | 0 : 4 | Bežanija | |||||
04.04
16:00
BUSK
13. maj
0
2
|
04.04.2021 16:00 | BUSK | 0 : 2 | 13. maj | |||||
04.04
16:00
Novi Beograd
Železnik 1930
2
3
|
04.04.2021 16:00 | Novi Beograd | 2 : 3 | Železnik 1930 |
04.04
11:00
Mladi proleter
LepuŔnica
0
2
|
04.04.2021 11:00 | Mladi proleter | 0 : 2 | LepuŔnica | |||||
04.04
16:00
Boka Seniors
Pinosava
0
3
|
04.04.2021 16:00 | Boka Seniors | 0 : 3 | Pinosava | |||||
04.04
13:00
Pionir
OFK Crvenka
5
1
|
04.04.2021 13:00 | Pionir | 5 : 1 | OFK Crvenka | |||||
04.04
16:00
Palilulac
Minel
0
0
|
04.04.2021 16:00 | Palilulac | 0 : 0 | Minel |
04.04
16:00
Veliki Borak
OFK Boždarevac
2
1
|
04.04.2021 16:00 | Veliki Borak | 2 : 1 | OFK Boždarevac | |||||
04.04
16:00
RuŔanj
Beljina
1
3
|
04.04.2021 16:00 | RuŔanj | 1 : 3 | Beljina |
04.04
16:00
Lazac
Mladost 1981
2
6
|
04.04.2021 16:00 | Lazac | 2 : 6 | Mladost 1981 | |||||
04.04
16:00
Zvezda
Sloga Obrva
6
2
|
04.04.2021 16:00 | Zvezda | 6 : 2 | Sloga Obrva | |||||
04.04
16:00
Mladost 1925
Progorelica
2
3
|
04.04.2021 16:00 | Mladost 1925 | 2 : 3 | Progorelica | |||||
04.04
16:00
Borac (V)
Jedinstvo (D)
2
1
|
04.04.2021 16:00 | Borac (V) | 2 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
04.04
16:00
BraÄa VukoviÄ
Mineral 2015
0
0
|
04.04.2021 16:00 | BraÄa VukoviÄ | 0 : 0 | Mineral 2015 | |||||
04.04
16:00
Borac (A)
MiloÄajac
0
2
|
04.04.2021 16:00 | Borac (A) | 0 : 2 | MiloÄajac |
04.04
15:30
Zadrugar 1947
Borac (V)
2
1
|
04.04.2021 15:30 | Zadrugar 1947 | 2 : 1 | Borac (V) | |||||
04.04
15:30
KrilaÅ”
Jedinstvo (K)
6
0
|
04.04.2021 15:30 | KrilaÅ” | 6 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
04.04
15:30
Mladost (R)
Sloga 1945
3
1
|
04.04.2021 15:30 | Mladost (R) | 3 : 1 | Sloga 1945 | |||||
04.04
15:30
Udarnik (S)
Polet S.D.
2
1
|
04.04.2021 15:30 | Udarnik (S) | 2 : 1 | Polet S.D. | |||||
04.04
15:30
Pobeda 1953
Sloga 1952
3
0
|
04.04.2021 15:30 | Pobeda 1953 | 3 : 0 | Sloga 1952 | |||||
04.04
15:30
ZabrÄe 1936
Bata BuliÄ
0
1
|
04.04.2021 15:30 | ZabrÄe 1936 | 0 : 1 | Bata BuliÄ |
04.04
16:00
Sloga
OFK Batinac
1
3
|
04.04.2021 16:00 | Sloga | 1 : 3 | OFK Batinac | |||||
04.04
16:00
RadniÄki
15. Avgust 1950
6
3
|
04.04.2021 16:00 | RadniÄki | 6 : 3 | 15. Avgust 1950 | |||||
04.04
16:00
Napredak (Sv)
Pomoravlje
2
0
|
04.04.2021 16:00 | Napredak (Sv) | 2 : 0 | Pomoravlje | |||||
04.04
16:00
Napredak (St)
Beljanica
2
2
|
04.04.2021 16:00 | Napredak (St) | 2 : 2 | Beljanica |
04.04
16:00
Osaonica
Partizan
1
1
|
04.04.2021 16:00 | Osaonica | 1 : 1 | Partizan | |||||
04.04
16:00
Mladost (T)
SinÄeliÄ 1934
2
0
|
04.04.2021 16:00 | Mladost (T) | 2 : 0 | SinÄeliÄ 1934 | |||||
04.04
16:00
Mladi Borac
Ursule
6
0
|
04.04.2021 16:00 | Mladi Borac | 6 : 0 | Ursule | |||||
04.04
16:00
GFK Tabane
Å antarovac
1
3
|
04.04.2021 16:00 | GFK Tabane | 1 : 3 | Å antarovac | |||||
04.04
16:00
Bratstvo
VinoraÄa
6
2
|
04.04.2021 16:00 | Bratstvo | 6 : 2 | VinoraÄa |
04.04
16:00
LjubiniÄ
Rvati
1
2
|
04.04.2021 16:00 | LjubiniÄ | 1 : 2 | Rvati | |||||
04.04
16:00
Sloga
Skela
1
3
|
04.04.2021 16:00 | Sloga | 1 : 3 | Skela | |||||
04.04
16:00
Munja
Partizan
5
3
|
04.04.2021 16:00 | Munja | 5 : 3 | Partizan | |||||
04.04
16:00
OFK Urovci
Borac
2
4
|
04.04.2021 16:00 | OFK Urovci | 2 : 4 | Borac |
04.04
15:30
JoŔeva
ÄuÄuge
2
2
|
04.04.2021 15:30 | JoÅ”eva | 2 : 2 | ÄuÄuge | |||||
04.04
15:30
Polet (DL)
Zvizdar 2012
6
2
|
04.04.2021 15:30 | Polet (DL) | 6 : 2 | Zvizdar 2012 | |||||
04.04
15:30
Polet (T)
OFK Paljuvi
0
2
|
04.04.2021 15:30 | Polet (T) | 0 : 2 | OFK Paljuvi | |||||
04.04
15:30
Å arbane
Mladost (V)
2
3
|
04.04.2021 15:30 | Å arbane | 2 : 3 | Mladost (V) | |||||
04.04
15:30
OFK Stublenica
Ratkovac
2
1
|
04.04.2021 15:30 | OFK Stublenica | 2 : 1 | Ratkovac | |||||
04.04
11:00
Proleter (B)
Omladinac (K)
1
0
|
04.04.2021 11:00 | Proleter (B) | 1 : 0 | Omladinac (K) |
04.04
11:00
Žabari
Mladost (L)
6
0
|
04.04.2021 11:00 | Žabari | 6 : 0 | Mladost (L) | |||||
04.04
11:00
PopadiÄ
Mali korak
5
1
|
04.04.2021 11:00 | PopadiÄ | 5 : 1 | Mali korak | |||||
04.04
11:00
Milenko PavloviÄ
Lukavac
4
1
|
04.04.2021 11:00 | Milenko PavloviÄ | 4 : 1 | Lukavac | |||||
04.04
11:00
Polet
Toplica
0
0
|
04.04.2021 11:00 | Polet | 0 : 0 | Toplica | |||||
04.04
11:00
Rakac Stave
DraÄiÄ 2018
2
3
|
04.04.2021 11:00 | Rakac Stave | 2 : 3 | DraÄiÄ 2018 | |||||
04.04
11:00
Jadar 2013
Komanice
0
0
|
04.04.2021 11:00 | Jadar 2013 | 0 : 0 | Komanice |
04.04
16:00
Badince
Lemind 1953
2
0
|
04.04.2021 16:00 | Badince | 2 : 0 | Lemind 1953 | |||||
04.04
16:00
Veliko Trnjane
Turekovac
1
0
|
04.04.2021 16:00 | Veliko Trnjane | 1 : 0 | Turekovac | |||||
04.04
16:00
MB
Todorovce
2
2
|
04.04.2021 16:00 | MB | 2 : 2 | Todorovce | |||||
04.04
16:00
Mladost (DL)
Navalin
2
3
|
04.04.2021 16:00 | Mladost (DL) | 2 : 3 | Navalin | |||||
04.04
16:00
SuŔica 2012
RadniÄki
4
4
|
04.04.2021 16:00 | SuÅ”ica 2012 | 4 : 4 | RadniÄki |
04.04
16:00
Tempo
Napredak 2012
2
1
|
04.04.2021 16:00 | Tempo | 2 : 1 | Napredak 2012 | |||||
04.04
11:00
Å kriljac
Crvena zvezda
3
0
|
04.04.2021 11:00 | Å kriljac | 3 : 0 | Crvena zvezda |
04.04
16:00
Å ampion
GraniÄar
2
3
|
04.04.2021 16:00 | Å ampion | 2 : 3 | GraniÄar | |||||
04.04
16:00
Jedinstvo
Tisa
2
2
|
04.04.2021 16:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Tisa | |||||
04.04
16:00
Jadran
Tromedja
5
0
|
04.04.2021 16:00 | Jadran | 5 : 0 | Tromedja | |||||
04.04
16:00
Hajduk
Äoka
0
1
|
04.04.2021 16:00 | Hajduk | 0 : 1 | Äoka |
04.04
15:30
Petrijevac
VuÄak
0
0
|
04.04.2021 15:30 | Petrijevac | 0 : 0 | VuÄak | |||||
04.04
15:30
Vožd 2020
Kolarac
2
0
|
04.04.2021 15:30 | Vožd 2020 | 2 : 0 | Kolarac | |||||
04.04
15:30
Omladinac
Badljevica
0
0
|
04.04.2021 15:30 | Omladinac | 0 : 0 | Badljevica |
04.04
15:30
Skobalj
OFK Slavija
6
3
|
04.04.2021 15:30 | Skobalj | 6 : 3 | OFK Slavija |
04.04
16:30
Mladost (Z)
Jedinstvo 2014
3
0
|
04.04.2021 16:30 | Mladost (Z) | 3 : 0 | Jedinstvo 2014 | |||||
04.04
11:00
Bobovik
Verko
4
0
|
04.04.2021 11:00 | Bobovik | 4 : 0 | Verko | |||||
04.04
11:00
Sparta
Hajduk
2
2
|
04.04.2021 11:00 | Sparta | 2 : 2 | Hajduk | |||||
04.04
11:00
Mladost 2013
Sloga 1949
0
1
|
04.04.2021 11:00 | Mladost 2013 | 0 : 1 | Sloga 1949 | |||||
04.04
16:30
Belpos
Torpedo
1
0
|
04.04.2021 16:30 | Belpos | 1 : 0 | Torpedo | |||||
04.04
11:00
Skupljen 2013
Polet
1
4
|
04.04.2021 11:00 | Skupljen 2013 | 1 : 4 | Polet |
04.04
16:00
Jedinstvo
Rtanj
0
7
|
04.04.2021 16:00 | Jedinstvo | 0 : 7 | Rtanj | |||||
04.04
16:00
Sloga
Palilulac
1
5
|
04.04.2021 16:00 | Sloga | 1 : 5 | Palilulac |
04.04
16:00
Glogonj
Pobeda
5
1
|
04.04.2021 16:00 | Glogonj | 5 : 1 | Pobeda | |||||
04.04
16:00
Unirea
Jedinstvo SteviÄ
2
1
|
04.04.2021 16:00 | Unirea | 2 : 1 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
04.04
16:00
Mundial
Omladinac 1927
2
1
|
04.04.2021 16:00 | Mundial | 2 : 1 | Omladinac 1927 |
04.04
16:00
Gladijator
OFK Remont 1959
2
9
|
04.04.2021 16:00 | Gladijator | 2 : 9 | OFK Remont 1959 | |||||
04.04
16:00
Planinac
ÄaÄak 94
0
3
|
04.04.2021 16:00 | Planinac | 0 : 3 | ÄaÄak 94 | |||||
04.04
16:00
Gavrilo Princip
MrŔinci
2
3
|
04.04.2021 16:00 | Gavrilo Princip | 2 : 3 | MrŔinci | |||||
04.04
11:00
Prijatelji
Malba
0
1
|
04.04.2021 11:00 | Prijatelji | 0 : 1 | Malba | |||||
04.04
16:00
Kej
BuduÄnost
1
1
|
04.04.2021 16:00 | Kej | 1 : 1 | BuduÄnost | |||||
04.04
16:00
Vujan
Lugovi
1
0
|
04.04.2021 16:00 | Vujan | 1 : 0 | Lugovi |
04.04
15:30
Veliki Suvodol
Sloboda
0
6
|
04.04.2021 15:30 | Veliki Suvodol | 0 : 6 | Sloboda |
04.04
16:30
Solid
Žednik
3
3
|
04.04.2021 16:30 | Solid | 3 : 3 | Žednik | |||||
04.04
16:30
Lokomotiva
Udarnik ViŔnjevac
2
2
|
04.04.2021 16:30 | Lokomotiva | 2 : 2 | Udarnik ViŔnjevac | |||||
04.04
16:30
Elektrovojvodina
Hajduk 1950
2
1
|
04.04.2021 16:30 | Elektrovojvodina | 2 : 1 | Hajduk 1950 | |||||
04.04
16:30
Bikovo
PaliÄ
2
4
|
04.04.2021 16:30 | Bikovo | 2 : 4 | PaliÄ |
04.04
16:30
Proleter
Orlovi (BP)
1
6
|
04.04.2021 16:30 | Proleter | 1 : 6 | Orlovi (BP) | |||||
04.04
16:30
NeŔtin
Slavija
5
0
|
04.04.2021 16:30 | NeŔtin | 5 : 0 | Slavija | |||||
04.04
16:30
BaÄka 1945
NaŔa Zvezda
1
3
|
04.04.2021 16:30 | BaÄka 1945 | 1 : 3 | NaÅ”a Zvezda | |||||
04.04
16:30
BaÄka (D)
Borac (V)
6
1
|
04.04.2021 16:30 | BaÄka (D) | 6 : 1 | Borac (V) | |||||
04.04
16:30
Krivanj
BaÄki Hajduk
6
0
|
04.04.2021 16:30 | Krivanj | 6 : 0 | BaÄki Hajduk |
04.04
16:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
RadniÄki
0
0
|
04.04.2021 16:00 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | 0 : 0 | RadniÄki | |||||
04.04
16:00
OFK Varna
Dobrava
2
4
|
04.04.2021 16:00 | OFK Varna | 2 : 4 | Dobrava | |||||
04.04
16:00
VlaÅ”iÄ
Mrovska
2
0
|
04.04.2021 16:00 | VlaÅ”iÄ | 2 : 0 | Mrovska | |||||
04.04
16:00
Rankovac
Petrovac 74
5
0
|
04.04.2021 16:00 | Rankovac | 5 : 0 | Petrovac 74 | |||||
04.04
16:00
OFK Letnjikovac 1983
Å ipurske livade
2
2
|
04.04.2021 16:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 2 : 2 | Å ipurske livade | |||||
04.04
16:00
OFK Jelen
Jevremovac
1
4
|
04.04.2021 16:00 | OFK Jelen | 1 : 4 | Jevremovac | |||||
04.04
16:00
PriÄinoviÄ
PSK
1
0
|
04.04.2021 16:00 | PriÄinoviÄ | 1 : 0 | PSK |
04.04
Å umadija
Å ilopaj
7
0
|
04.04.2021 | Å umadija | 7 : 0 | Å ilopaj | |||||
04.04
Majdan
FC Stella Rossa
2
1
|
04.04.2021 | Majdan | 2 : 1 | FC Stella Rossa | |||||
04.04
Takovski Ustanak
Semedraž
2
4
|
04.04.2021 | Takovski Ustanak | 2 : 4 | Semedraž | |||||
04.04
Omladinac
Jablanica
3
3
|
04.04.2021 | Omladinac | 3 : 3 | Jablanica |
04.04
16:00
Borac
Velika Reka
1
1
|
04.04.2021 16:00 | Borac | 1 : 1 | Velika Reka | |||||
04.04
16:00
Sloga
Antimon
1
1
|
04.04.2021 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Antimon | |||||
04.04
16:00
Jedinstvo (MZ)
TE GuÄevo
3
1
|
04.04.2021 16:00 | Jedinstvo (MZ) | 3 : 1 | TE GuÄevo | |||||
04.04
16:00
Jedinstvo (ZA)
7. Juli
4
1
|
04.04.2021 16:00 | Jedinstvo (ZA) | 4 : 1 | 7. Juli | |||||
04.04
16:00
Hajduk
Prva Iskra
2
1
|
04.04.2021 16:00 | Hajduk | 2 : 1 | Prva Iskra |
04.04
16:00
Egeta
Lokomotiva
2
1
|
04.04.2021 16:00 | Egeta | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
04.04
16:00
Rtkovo
Pontes
2
2
|
04.04.2021 16:00 | Rtkovo | 2 : 2 | Pontes | |||||
04.04
16:00
KladuŔnica
Omladinac
|
04.04.2021 16:00 | KladuŔnica | : | Omladinac | |||||
04.04
16:00
KoÄa AnÄelkoviÄ
Mala Vrbica
2
4
|
04.04.2021 16:00 | KoÄa AnÄelkoviÄ | 2 : 4 | Mala Vrbica |
04.04
16:00
BuduÄnost (ZM)
Mladost
3
0
|
04.04.2021 16:00 | BuduÄnost (ZM) | 3 : 0 | Mladost | |||||
04.04
16:00
Partizan
BuduÄnost (DO)
5
2
|
04.04.2021 16:00 | Partizan | 5 : 2 | BuduÄnost (DO) | |||||
04.04
16:00
Sloboda
Omladinac 2013 (SL)
7
4
|
04.04.2021 16:00 | Sloboda | 7 : 4 | Omladinac 2013 (SL) | |||||
04.04
16:00
Gorki
Lipolist
0
1
|
04.04.2021 16:00 | Gorki | 0 : 1 | Lipolist | |||||
04.04
16:00
Zadrugar Milkivit
Napredak
2
5
|
04.04.2021 16:00 | Zadrugar Milkivit | 2 : 5 | Napredak |
04.04
16:00
Slavija
Pobeda
2
0
|
04.04.2021 16:00 | Slavija | 2 : 0 | Pobeda | |||||
04.04
16:00
Mladost Radost
Jedinstvo
1
2
|
04.04.2021 16:00 | Mladost Radost | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
04.04
16:00
Tomislavci
Sloboda
3
0
|
04.04.2021 16:00 | Tomislavci | 3 : 0 | Sloboda |
04.04
11:00
Balajnac
Rad 1974
0
1
|
04.04.2021 11:00 | Balajnac | 0 : 1 | Rad 1974 | |||||
04.04
11:00
Jastrebac 1979
JugoviÄi 1976
1
2
|
04.04.2021 11:00 | Jastrebac 1979 | 1 : 2 | JugoviÄi 1976 | |||||
04.04
13:00
Sloga 1980
DobriÄ 1974
2
5
|
04.04.2021 13:00 | Sloga 1980 | 2 : 5 | DobriÄ 1974 |
04.04
11:00
Naupare
MakreŔane
3
4
|
04.04.2021 11:00 | Naupare | 3 : 4 | MakreŔane | |||||
04.04
11:00
Parunovac
Polet
3
0
|
04.04.2021 11:00 | Parunovac | 3 : 0 | Polet | |||||
04.04
16:00
Mudrakovac
Bukovica
1
0
|
04.04.2021 16:00 | Mudrakovac | 1 : 0 | Bukovica |
04.04
16:00
Hajduk
Podunavac
1
2
|
04.04.2021 16:00 | Hajduk | 1 : 2 | Podunavac | |||||
04.04
16:00
UmÄari
OFK Mladost
1
2
|
04.04.2021 16:00 | UmÄari | 1 : 2 | OFK Mladost |
04.04
16:00
Parcane
Borjak 2012
1
1
|
04.04.2021 16:00 | Parcane | 1 : 1 | Borjak 2012 | |||||
04.04
16:00
Mladi radnik
Mladost
1
2
|
04.04.2021 16:00 | Mladi radnik | 1 : 2 | Mladost | |||||
04.04
11:00
Velika Morava
Ratajac
2
2
|
04.04.2021 11:00 | Velika Morava | 2 : 2 | Ratajac | |||||
04.04
16:00
OFK OraŔje 1960
Stara ÄarÅ”ija
3
3
|
04.04.2021 16:00 | OFK OraÅ”je 1960 | 3 : 3 | Stara ÄarÅ”ija |
04.04
16:00
Sloga
KSK Konak 1926
4
0
|
04.04.2021 16:00 | Sloga | 4 : 0 | KSK Konak 1926 | |||||
04.04
16:00
Borac
Proleter
7
2
|
04.04.2021 16:00 | Borac | 7 : 2 | Proleter |
04.04
11:00
Studen Vitez
ZgodaÄica
3
0
|
04.04.2021 11:00 | Studen Vitez | 3 : 0 | ZgodaÄica | |||||
04.04
16:00
Partizan
Morava
0
4
|
04.04.2021 16:00 | Partizan | 0 : 4 | Morava | |||||
04.04
11:00
Omladinac
Å umadija
5
1
|
04.04.2021 11:00 | Omladinac | 5 : 1 | Å umadija | |||||
04.04
16:00
BuduÄnost
BSK 2014
2
0
|
04.04.2021 16:00 | BuduÄnost | 2 : 0 | BSK 2014 | |||||
04.04
16:00
Magnohrom
Biljanovac
2
0
|
04.04.2021 16:00 | Magnohrom | 2 : 0 | Biljanovac |
04.04
15:30
Donji Petrovci
Planinac
2
1
|
04.04.2021 15:30 | Donji Petrovci | 2 : 1 | Planinac | |||||
04.04
15:30
FruŔkogorac
Vojvodina
2
3
|
04.04.2021 15:30 | FruŔkogorac | 2 : 3 | Vojvodina | |||||
04.04
15:30
GraniÄar
27. Oktobar
5
0
|
04.04.2021 15:30 | GraniÄar | 5 : 0 | 27. Oktobar | |||||
04.04
15:30
Borac (S)
Sloga (K)
2
5
|
04.04.2021 15:30 | Borac (S) | 2 : 5 | Sloga (K) | |||||
04.04
15:30
Sloga (S)
Polet
1
3
|
04.04.2021 15:30 | Sloga (S) | 1 : 3 | Polet | |||||
04.04
15:30
Jedinstvo (K)
Car UroÅ”
3
2
|
04.04.2021 15:30 | Jedinstvo (K) | 3 : 2 | Car UroÅ” |
04.04
11:00
Sovljak
Kolubara (LP)
5
0
|
04.04.2021 11:00 | Sovljak | 5 : 0 | Kolubara (LP) | |||||
04.04
11:00
Jedinstvo (M)
MurgaÅ” 2012
6
1
|
04.04.2021 11:00 | Jedinstvo (M) | 6 : 1 | MurgaÅ” 2012 | |||||
04.04
11:00
Vrelo
BuduÄnost 1995
2
0
|
04.04.2021 11:00 | Vrelo | 2 : 0 | BuduÄnost 1995 | |||||
04.04
11:00
OFK Takovo
Tamnava
2
0
|
04.04.2021 11:00 | OFK Takovo | 2 : 0 | Tamnava | |||||
04.04
11:00
Vukona
Sloga (V)
5
3
|
04.04.2021 11:00 | Vukona | 5 : 3 | Sloga (V) |
04.04
16:00
Donja Mutnica
ISK Izvor
2
0
|
04.04.2021 16:00 | Donja Mutnica | 2 : 0 | ISK Izvor | |||||
04.04
16:00
Mladost
Popovac
2
0
|
04.04.2021 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Popovac | |||||
04.04
16:00
Polet
BSK Buljane
1
1
|
04.04.2021 16:00 | Polet | 1 : 1 | BSK Buljane |
04.04
16:00
Istok 63
Razvitak
0
1
|
04.04.2021 16:00 | Istok 63 | 0 : 1 | Razvitak | |||||
04.04
16:00
Heroj
BuduÄnost
1
2
|
04.04.2021 16:00 | Heroj | 1 : 2 | BuduÄnost |
04.04
16:00
Rastina 1918
TeleÄka
3
1
|
04.04.2021 16:00 | Rastina 1918 | 3 : 1 | TeleÄka |
04.04
16:30
DomaÄin
Oniks
1
0
|
04.04.2021 16:30 | DomaÄin | 1 : 0 | Oniks | |||||
04.04
16:30
Mladost
Omladinac
1
5
|
04.04.2021 16:30 | Mladost | 1 : 5 | Omladinac | |||||
04.04
16:30
Belica
OFK DragoŔevac
2
3
|
04.04.2021 16:30 | Belica | 2 : 3 | OFK DragoŔevac | |||||
04.04
16:30
Trnava
Dobra Voda
6
0
|
04.04.2021 16:30 | Trnava | 6 : 0 | Dobra Voda |
04.04
11:00
Stig (MC)
BSK 1924
2
1
|
04.04.2021 11:00 | Stig (MC) | 2 : 1 | BSK 1924 |
04.04
16:00
Banatul
Vladimirovac
5
0
|
04.04.2021 16:00 | Banatul | 5 : 0 | Vladimirovac | |||||
04.04
16:00
Rapid
Dobrica
0
4
|
04.04.2021 16:00 | Rapid | 0 : 4 | Dobrica |
04.04
16:00
OFK RadniÄki
Dimitrije TucoviÄ
4
4
|
04.04.2021 16:00 | OFK RadniÄki | 4 : 4 | Dimitrije TucoviÄ | |||||
04.04
16:00
Vreoci
Sloga
2
5
|
04.04.2021 16:00 | Vreoci | 2 : 5 | Sloga |
04.04
16:00
Å umadinac
Mladi radnik
3
2
|
04.04.2021 16:00 | Å umadinac | 3 : 2 | Mladi radnik | |||||
04.04
16:00
20. Oktobar
OFK Polet
2
2
|
04.04.2021 16:00 | 20. Oktobar | 2 : 2 | OFK Polet |
04.04
11:00
Melnica
Vukan
2
5
|
04.04.2021 11:00 | Melnica | 2 : 5 | Vukan | |||||
04.04
15:30
BSK
Dobrnje
1
1
|
04.04.2021 15:30 | BSK | 1 : 1 | Dobrnje |
04.04
10:00
Napredak
Å FU Derbi 2016
1
4
|
04.04.2021 10:00 | Napredak | 1 : 4 | Å FU Derbi 2016 | |||||
04.04
10:30
JaŔunja
Radnik 2013
6
1
|
04.04.2021 10:30 | JaŔunja | 6 : 1 | Radnik 2013 |
04.04
15:30
Metalac
Beli Orao
1
1
|
04.04.2021 15:30 | Metalac | 1 : 1 | Beli Orao | |||||
04.04
15:30
Sloga (D)
Proleter 1932
6
1
|
04.04.2021 15:30 | Sloga (D) | 6 : 1 | Proleter 1932 |
04.04
15:30
Moravac 1933
Dunavac
1
1
|
04.04.2021 15:30 | Moravac 1933 | 1 : 1 | Dunavac | |||||
04.04
15:30
Sloga 1932
Dunav
1
1
|
04.04.2021 15:30 | Sloga 1932 | 1 : 1 | Dunav | |||||
04.04
15:30
Morava 1932
Sopot
0
2
|
04.04.2021 15:30 | Morava 1932 | 0 : 2 | Sopot |
04.04
16:00
Borac (VR)
Sloga
3
2
|
04.04.2021 16:00 | Borac (VR) | 3 : 2 | Sloga | |||||
04.04
16:00
Srem (SR)
OFK Bosut
4
2
|
04.04.2021 16:00 | Srem (SR) | 4 : 2 | OFK Bosut | |||||
04.04
16:00
Borac (R)
Planinac
4
0
|
04.04.2021 16:00 | Borac (R) | 4 : 0 | Planinac | |||||
04.04
16:00
Poletarac
Srem (SM)
0
9
|
04.04.2021 16:00 | Poletarac | 0 : 9 | Srem (SM) |
04.04
10:00
Mlava (R)
Homoljac
0
1
|
04.04.2021 10:00 | Mlava (R) | 0 : 1 | Homoljac |
04.04
15:00
SinÄeliÄ
GraniÄar
5
6
|
04.04.2021 15:00 | SinÄeliÄ | 5 : 6 | GraniÄar | |||||
04.04
15:00
Omladinac
Napredak
1
3
|
04.04.2021 15:00 | Omladinac | 1 : 3 | Napredak | |||||
04.04
15:00
Borac
OFK Bingula
1
0
|
04.04.2021 15:00 | Borac | 1 : 0 | OFK Bingula |
04.04
16:00
Sloven
Kupinovo
1
1
|
04.04.2021 16:00 | Sloven | 1 : 1 | Kupinovo | |||||
04.04
16:00
Mladost 1935
Lovac
0
3
|
04.04.2021 16:00 | Mladost 1935 | 0 : 3 | Lovac | |||||
04.04
16:00
Hajduk 1932
Vitez
3
0
|
04.04.2021 16:00 | Hajduk 1932 | 3 : 0 | Vitez |
04.04
15:30
Mornar
Jedinstvo
1
0
|
04.04.2021 15:30 | Mornar | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
04.04
15:30
Bokelj
Drezga
0
1
|
04.04.2021 15:30 | Bokelj | 0 : 1 | Drezga | |||||
04.04
15:30
Grbalj
Igalo
0
2
|
04.04.2021 15:30 | Grbalj | 0 : 2 | Igalo | |||||
04.04
15:30
Kom
Arsenal
0
1
|
04.04.2021 15:30 | Kom | 0 : 1 | Arsenal |
04.04
17:30
Aston Villa
Fulham
3
1
|
04.04.2021 17:30 | Aston Villa | 3 : 1 | Fulham | |||||
04.04
20:30
Manchester United
Brighton
2
1
|
04.04.2021 20:30 | Manchester United | 2 : 1 | Brighton | |||||
04.04
15:05
Newcastle United
Tottenham Hotspur
2
2
|
04.04.2021 15:05 | Newcastle United | 2 : 2 | Tottenham Hotspur | |||||
04.04
13:00
Southampton
Burnley
3
2
|
04.04.2021 13:00 | Southampton | 3 : 2 | Burnley |
04.04
14:00
Deportivo AlavƩs
Celta Vigo
1
3
|
04.04.2021 14:00 | Deportivo AlavƩs | 1 : 3 | Celta Vigo | |||||
04.04
18:30
CƔdiz
Valencia
2
1
|
04.04.2021 18:30 | CƔdiz | 2 : 1 | Valencia | |||||
04.04
21:00
Sevilla
Atletico Madrid
1
0
|
04.04.2021 21:00 | Sevilla | 1 : 0 | Atletico Madrid | |||||
04.04
16:15
Elche
Real Betis
1
1
|
04.04.2021 16:15 | Elche | 1 : 1 | Real Betis |
04.04
18:00
Union Berlin
Hertha BSC
1
1
|
04.04.2021 18:00 | Union Berlin | 1 : 1 | Hertha BSC | |||||
04.04
15:30
Stuttgart
Werder
1
0
|
04.04.2021 15:30 | Stuttgart | 1 : 0 | Werder |
04.04
13:00
Angers SCO
Montpellier
1
1
|
04.04.2021 13:00 | Angers SCO | 1 : 1 | Montpellier | |||||
04.04
15:00
Bordeaux
Strasbourg
2
3
|
04.04.2021 15:00 | Bordeaux | 2 : 3 | Strasbourg | |||||
04.04
15:00
Lorient
Brest
1
0
|
04.04.2021 15:00 | Lorient | 1 : 0 | Brest | |||||
04.04
21:00
Olympique Marseille
Dijon
2
0
|
04.04.2021 21:00 | Olympique Marseille | 2 : 0 | Dijon | |||||
04.04
15:00
Nantes
Nice
1
2
|
04.04.2021 15:00 | Nantes | 1 : 2 | Nice | |||||
04.04
17:05
NƮmes
Saint-Etienne
0
2
|
04.04.2021 17:05 | NƮmes | 0 : 2 | Saint-Etienne | |||||
04.04
15:00
Reims
Rennes
2
2
|
04.04.2021 15:00 | Reims | 2 : 2 | Rennes |
04.04
19:00
Trayal
GFK DuboÄica
0
1
|
04.04.2021 19:00 | Trayal | 0 : 1 | GFK DuboÄica |
04.04
16:00
RadniÄki 1923
Vojvodina
3
2
|
04.04.2021 16:00 | RadniÄki 1923 | 3 : 2 | Vojvodina | |||||
04.04
15:30
Požarevac
Kolubara
3
0
|
04.04.2021 15:30 | Požarevac | 3 : 0 | Kolubara |
04.04
14:00
MaÄva
Moskva
1
1
|
04.04.2021 14:00 | MaÄva | 1 : 1 | Moskva | |||||
04.04
15:00
Heroj Polet
Spartak DOO
2
4
|
04.04.2021 15:00 | Heroj Polet | 2 : 4 | Spartak DOO | |||||
04.04
13:00
Loznica
RadniÄki 2012
3
0
|
04.04.2021 13:00 | Loznica | 3 : 0 | RadniÄki 2012 | |||||
04.04
13:00
Rad
Napredak Junior 2018
1
1
|
04.04.2021 13:00 | Rad | 1 : 1 | Napredak Junior 2018 | |||||
04.04
15:30
ŽGFK Lavice DuboÄica
ŽFU Zvezda B 2018
1
5
|
04.04.2021 15:30 | ŽGFK Lavice DuboÄica | 1 : 5 | ŽFU Zvezda B 2018 |
04.04
13:00
Borac
Una Fortuna
3
0
|
04.04.2021 13:00 | Borac | 3 : 0 | Una Fortuna | |||||
04.04
13:00
Kraljica Marija
KaraÄorÄe
1
5
|
04.04.2021 13:00 | Kraljica Marija | 1 : 5 | KaraÄorÄe | |||||
04.04
13:00
Požega
Å abac
5
1
|
04.04.2021 13:00 | Požega | 5 : 1 | Šabac |
04.04
11:00
Rudar 1974
SUŽF Stol
5
0
|
04.04.2021 11:00 | Rudar 1974 | 5 : 0 | SUŽF Stol |
04.04
11:00
Napredak
Mladost (L)
1
0
|
04.04.2021 11:00 | Napredak | 1 : 0 | Mladost (L) | |||||
04.04
15:00
Brodarac
Spartak ŽK
0
2
|
04.04.2021 15:00 | Brodarac | 0 : 2 | Spartak ŽK | |||||
04.04
11:00
Partizan
Crvena zvezda
0
1
|
04.04.2021 11:00 | Partizan | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
04.04
11:00
Vojvodina
ÄukariÄki
0
0
|
04.04.2021 11:00 | Vojvodina | 0 : 0 | ÄukariÄki |
04.04
10:00
RadniÄki (SM)
Index
1
0
|
04.04.2021 10:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 0 | Index | |||||
04.04
10:00
RadniÄki (NP)
ŽelezniÄar
4
2
|
04.04.2021 10:00 | RadniÄki (NP) | 4 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
04.04
10:00
Jedinstvo (V)
Vojvodina
1
1
|
04.04.2021 10:00 | Jedinstvo (V) | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
04.04
10:00
Podrinje
Dinamo 1945
7
0
|
04.04.2021 10:00 | Podrinje | 7 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
04.04
10:00
RadniÄki (Zr)
Omladinac
0
0
|
04.04.2021 10:00 | RadniÄki (Zr) | 0 : 0 | Omladinac |
04.04
10:00
Hajduk 1912
Petrika
7
1
|
04.04.2021 10:00 | Hajduk 1912 | 7 : 1 | Petrika | |||||
04.04
10:00
BaÄka 1901
RFK Novi Sad 1921
0
1
|
04.04.2021 10:00 | BaÄka 1901 | 0 : 1 | RFK Novi Sad 1921 |
04.04
15:30
Morava (VP)
Novi Pazar
1
1
|
04.04.2021 15:30 | Morava (VP) | 1 : 1 | Novi Pazar | |||||
04.04
11:00
Metalac
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
3
1
|
04.04.2021 11:00 | Metalac | 3 : 1 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
04.04
12:30
Jedinstvo (Ub)
Sloga (K)
4
2
|
04.04.2021 12:30 | Jedinstvo (Ub) | 4 : 2 | Sloga (K) | |||||
04.04
15:30
RadniÄki (V)
BIP
3
1
|
04.04.2021 15:30 | RadniÄki (V) | 3 : 1 | BIP | |||||
04.04
13:00
Javor Matis
Borac 1926
2
2
|
04.04.2021 13:00 | Javor Matis | 2 : 2 | Borac 1926 | |||||
04.04
15:30
Loznica
Å umadija 1903
1
2
|
04.04.2021 15:30 | Loznica | 1 : 2 | Å umadija 1903 | |||||
04.04
13:30
Sloga (P)
Å abac Sunrise
1
1
|
04.04.2021 13:30 | Sloga (P) | 1 : 1 | Å abac Sunrise |
04.04
RadniÄki (S)
GFK DuboÄica
3
2
|
04.04.2021 | RadniÄki (S) | 3 : 2 | GFK DuboÄica | |||||
04.04
RadniÄki (P)
OFK RadniÄki
0
1
|
04.04.2021 | RadniÄki (P) | 0 : 1 | OFK RadniÄki |
04.04
12:00
Sloga 33
Petar Dobrnjac
7
0
|
04.04.2021 12:00 | Sloga 33 | 7 : 0 | Petar Dobrnjac |
04.04
14:30
Torlak
RadniÄki (NB) 2
1
3
|
04.04.2021 14:30 | Torlak | 1 : 3 | RadniÄki (NB) 2 | |||||
04.04
16:00
Bežanija
Brodarac 2
2
1
|
04.04.2021 16:00 | Bežanija | 2 : 1 | Brodarac 2 |
04.04
10:00
TEK Sloga
Zvezdara
0
5
|
04.04.2021 10:00 | TEK Sloga | 0 : 5 | Zvezdara | |||||
04.04
12:00
Dunav
Rojkovac
2
4
|
04.04.2021 12:00 | Dunav | 2 : 4 | Rojkovac |
04.04
15:30
JoŔanica
Jedinstvo Putevi
0
1
|
04.04.2021 15:30 | JoŔanica | 0 : 1 | Jedinstvo Putevi |
04.04
10:00
ŽelezniÄar
Mladost
7
1
|
04.04.2021 10:00 | ŽelezniÄar | 7 : 1 | Mladost | |||||
04.04
11:00
MaÄva 1929
Spartak
3
0
|
04.04.2021 11:00 | MaÄva 1929 | 3 : 0 | Spartak |
04.04
11:00
Lokomotiva
Voždovac
1
4
|
04.04.2021 11:00 | Lokomotiva | 1 : 4 | Voždovac | |||||
04.04
14:30
OFK Beograd
Rad
0
2
|
04.04.2021 14:30 | OFK Beograd | 0 : 2 | Rad | |||||
04.04
16:00
SinÄeliÄ
BSK BorÄa
10
1
|
04.04.2021 16:00 | SinÄeliÄ | 10 : 1 | BSK BorÄa |
04.04
11:00
Napredak
SinÄeliÄ
3
2
|
04.04.2021 11:00 | Napredak | 3 : 2 | SinÄeliÄ |
04.04
15:00
Real NiÅ”
MaÄva
5
1
|
04.04.2021 15:00 | Real NiÅ” | 5 : 1 | MaÄva | |||||
04.04
11:00
Internacional
OFK VrŔac
3
0
|
04.04.2021 11:00 | Internacional | 3 : 0 | OFK VrŔac | |||||
04.04
11:00
Apolon 4
Rad
3
1
|
04.04.2021 11:00 | Apolon 4 | 3 : 1 | Rad | |||||
04.04
13:00
Napredak
Mladost (L)
0
1
|
04.04.2021 13:00 | Napredak | 0 : 1 | Mladost (L) | |||||
04.04
12:30
Brodarac
Spartak ŽK
3
0
|
04.04.2021 12:30 | Brodarac | 3 : 0 | Spartak ŽK | |||||
04.04
13:30
Partizan
Crvena zvezda
2
1
|
04.04.2021 13:30 | Partizan | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
04.04
13:00
Vojvodina
ÄukariÄki
2
2
|
04.04.2021 13:00 | Vojvodina | 2 : 2 | ÄukariÄki | |||||
04.04
16:30
Zemun
RadniÄki (N)
2
0
|
04.04.2021 16:30 | Zemun | 2 : 0 | RadniÄki (N) |
04.04
15:00
Studenski grad
011
3
0
|
04.04.2021 15:00 | Studenski grad | 3 : 0 | 011 | |||||
04.04
20:00
Ada
RadniÄki (O)
3
0
|
04.04.2021 20:00 | Ada | 3 : 0 | RadniÄki (O) | |||||
04.04
11:30
OFK Beograd
SinÄeliÄ
2
0
|
04.04.2021 11:30 | OFK Beograd | 2 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
04.04
09:00
DIF
BSK 1925
3
0
|
04.04.2021 09:00 | DIF | 3 : 0 | BSK 1925 | |||||
04.04
12:30
Bežanija
Lokomotiva
0
1
|
04.04.2021 12:30 | Bežanija | 0 : 1 | Lokomotiva |
04.04
12:00
RadniÄki (SM)
Index
4
1
|
04.04.2021 12:00 | RadniÄki (SM) | 4 : 1 | Index | |||||
04.04
12:00
RadniÄki (NP)
ŽelezniÄar
1
3
|
04.04.2021 12:00 | RadniÄki (NP) | 1 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
04.04
12:00
OFK VrŔac
Vojvodina
0
4
|
04.04.2021 12:00 | OFK VrŔac | 0 : 4 | Vojvodina | |||||
04.04
12:00
Podrinje
Dinamo 1945
3
2
|
04.04.2021 12:00 | Podrinje | 3 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
04.04
12:00
RadniÄki (Zr)
Omladinac
4
0
|
04.04.2021 12:00 | RadniÄki (Zr) | 4 : 0 | Omladinac |
04.04
12:00
Hajduk 1912
Petrika
0
0
|
04.04.2021 12:00 | Hajduk 1912 | 0 : 0 | Petrika |
04.04
11:00
RadniÄki (V)
Apolon 2018
0
0
|
04.04.2021 11:00 | RadniÄki (V) | 0 : 0 | Apolon 2018 |
04.04
RadniÄki (N)
SFS Borac
4
0
|
04.04.2021 | RadniÄki (N) | 4 : 0 | SFS Borac |
04.04
11:30
VinÄa
Zvezdara
1
3
|
04.04.2021 11:30 | VinÄa | 1 : 3 | Zvezdara | |||||
04.04
11:30
PoŔtar 1930
Balkan
1
0
|
04.04.2021 11:30 | PoŔtar 1930 | 1 : 0 | Balkan |
04.04
10:00
Voja GaÄiÄ
BeÄej 1918
0
6
|
04.04.2021 10:00 | Voja GaÄiÄ | 0 : 6 | BeÄej 1918 | |||||
04.04
10:00
Jedinstvo
Mladost
0
7
|
04.04.2021 10:00 | Jedinstvo | 0 : 7 | Mladost | |||||
04.04
10:00
ODR
RFK Novi Sad 1921
4
0
|
04.04.2021 10:00 | ODR | 4 : 0 | RFK Novi Sad 1921 |
04.04
10:00
POFK Savacium
Å abac Sunrise
0
0
|
04.04.2021 10:00 | POFK Savacium | 0 : 0 | Å abac Sunrise |
04.04
12:30
Zemun
011
3
0
|
04.04.2021 12:30 | Zemun | 3 : 0 | 011 | |||||
04.04
16:00
OLE
BSK BorÄa
2
2
|
04.04.2021 16:00 | OLE | 2 : 2 | BSK BorÄa | |||||
04.04
15:30
Partizan
Crvena zvezda
0
2
|
04.04.2021 15:30 | Partizan | 0 : 2 | Crvena zvezda |
04.04
12:00
Apolon 2018
Kosmet
1
3
|
04.04.2021 12:00 | Apolon 2018 | 1 : 3 | Kosmet | |||||
04.04
11:00
Sloga (K)
Bane 1931
6
2
|
04.04.2021 11:00 | Sloga (K) | 6 : 2 | Bane 1931 | |||||
04.04
11:00
Kiker
Pazar Juniors
0
1
|
04.04.2021 11:00 | Kiker | 0 : 1 | Pazar Juniors | |||||
04.04
00:00
RadniÄki 1923
Sport Klub 99
12
1
|
04.04.2021 00:00 | RadniÄki 1923 | 12 : 1 | Sport Klub 99 | |||||
04.04
11:00
Bubamara
AF AS Novi Pazar
2
8
|
04.04.2021 11:00 | Bubamara | 2 : 8 | AF AS Novi Pazar | |||||
04.04
11:00
Rudar
Å umadija 1903
2
4
|
04.04.2021 11:00 | Rudar | 2 : 4 | Å umadija 1903 | |||||
04.04
11:00
Novi Pazar
Apolon 4
1
2
|
04.04.2021 11:00 | Novi Pazar | 1 : 2 | Apolon 4 | |||||
04.04
11:00
Apolon
Jedinstvo 2017
9
2
|
04.04.2021 11:00 | Apolon | 9 : 2 | Jedinstvo 2017 | |||||
04.04
11:00
Apolon
Apolon 2018
1
0
|
04.04.2021 11:00 | Apolon | 1 : 0 | Apolon 2018 | |||||
04.04
11:00
Jedinstvo 2017
Novi Pazar
1
5
|
04.04.2021 11:00 | Jedinstvo 2017 | 1 : 5 | Novi Pazar | |||||
04.04
11:00
AF AS Novi Pazar
RadniÄki 1923
1
1
|
04.04.2021 11:00 | AF AS Novi Pazar | 1 : 1 | RadniÄki 1923 | |||||
04.04
11:00
Sport Klub 99
Kiker
7
0
|
04.04.2021 11:00 | Sport Klub 99 | 7 : 0 | Kiker | |||||
04.04
12:00
Pazar Juniors
Sloga (K)
2
1
|
04.04.2021 12:00 | Pazar Juniors | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
04.04
11:00
Bane 1931
Kosmet
1
3
|
04.04.2021 11:00 | Bane 1931 | 1 : 3 | Kosmet |
04.04
10:00
RadniÄki 1912
BeÄej 1918
9
0
|
04.04.2021 10:00 | RadniÄki 1912 | 9 : 0 | BeÄej 1918 | |||||
04.04
10:00
OFK BaÄka
ŽAK Sombor
6
1
|
04.04.2021 10:00 | OFK BaÄka | 6 : 1 | ŽAK Sombor | |||||
04.04
10:00
Kabel
Spartak ŽK
1
1
|
04.04.2021 10:00 | Kabel | 1 : 1 | Spartak ŽK |
04.04
10:00
Kikinda 1909
RadniÄki (K)
3
0
|
04.04.2021 10:00 | Kikinda 1909 | 3 : 0 | RadniÄki (K) |
04.04
10:00
RadniÄki (Å )
Index
3
0
|
04.04.2021 10:00 | RadniÄki (Å ) | 3 : 0 | Index |
04.04
11:00
Mladost
ŽelezniÄar
16
0
|
04.04.2021 11:00 | Mladost | 16 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
04.04
10:00
Sunrise Å abac
Savacium
2
1
|
04.04.2021 10:00 | Sunrise Å abac | 2 : 1 | Savacium |
04.04
13:00
TEK Sloga
RadniÄki
12
1
|
04.04.2021 13:00 | TEK Sloga | 12 : 1 | RadniÄki | |||||
04.04
18:30
Kolubara
Stepojevac Vaga
3
0
|
04.04.2021 18:30 | Kolubara | 3 : 0 | Stepojevac Vaga |
04.04
12:00
ÄukariÄki
OFK Beograd
3
0
|
04.04.2021 12:00 | ÄukariÄki | 3 : 0 | OFK Beograd |
04.04
09:00
Palilulac
Jedinstvo
0
2
|
04.04.2021 09:00 | Palilulac | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
04.04
13:30
OLE
BSK 1925
3
0
|
04.04.2021 13:30 | OLE | 3 : 0 | BSK 1925 |
04.04
09:00
Sremcica
Borac
2
0
|
04.04.2021 09:00 | Sremcica | 2 : 0 | Borac |
04.04
11:00
BoleÄ
Zvezdara
8
0
|
04.04.2021 11:00 | BoleÄ | 8 : 0 | Zvezdara |
04.04
14:00
Jedinstvo 1945
Fenix
0
5
|
04.04.2021 14:00 | Jedinstvo 1945 | 0 : 5 | Fenix |
04.04
Å ampion 2014
OFK RadniÄki
2
0
|
04.04.2021 | Å ampion 2014 | 2 : 0 | OFK RadniÄki | |||||
04.04
Napredak
Kopernikus ŽelezniÄar
0
0
|
04.04.2021 | Napredak | 0 : 0 | Kopernikus ŽelezniÄar |
04.04
13:00
Lokomotiva
Obrenovac 1905
3
1
|
04.04.2021 13:00 | Lokomotiva | 3 : 1 | Obrenovac 1905 |
04.04
18:30
Ada
DIF
4
1
|
04.04.2021 18:30 | Ada | 4 : 1 | DIF |
04.04
15:00
Jedinstvo
RadniÄki 1923
1
5
|
04.04.2021 15:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | RadniÄki 1923 | |||||
04.04
15:00
Požarevac
Požega
1
0
|
04.04.2021 15:00 | Požarevac | 1 : 0 | Požega |
04.04
10:00
ÄukariÄki B
SinÄeliÄ
16
0
|
04.04.2021 10:00 | ÄukariÄki B | 16 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
04.04
10:00
IMT
Milutinac
0
3
|
04.04.2021 10:00 | IMT | 0 : 3 | Milutinac |
04.04
18:30
TEK Sloga
Akademija fudbala
0
11
|
04.04.2021 18:30 | TEK Sloga | 0 : 11 | Akademija fudbala | |||||
04.04
13:30
RadniÄki
Lazarevac
0
5
|
04.04.2021 13:30 | RadniÄki | 0 : 5 | Lazarevac | |||||
04.04
13:30
Mladost (B)
Kolubara 2
0
1
|
04.04.2021 13:30 | Mladost (B) | 0 : 1 | Kolubara 2 |
04.04
10:00
Mladost
MaÄva 1
1
5
|
04.04.2021 10:00 | Mladost | 1 : 5 | MaÄva 1 | |||||
04.04
13:00
MaÄva 1929
POFK Savacium
2
1
|
04.04.2021 13:00 | MaÄva 1929 | 2 : 1 | POFK Savacium |
04.04
10:45
Mladost
Borac
7
1
|
04.04.2021 10:45 | Mladost | 7 : 1 | Borac | |||||
04.04
08:30
Lazarevac
Kolubara 1
1
6
|
04.04.2021 08:30 | Lazarevac | 1 : 6 | Kolubara 1 | |||||
04.04
09:15
Omladinac
Kolubara 2
2
1
|
04.04.2021 09:15 | Omladinac | 2 : 1 | Kolubara 2 | |||||
04.04
12:15
Borac
Mladi borac
3
1
|
04.04.2021 12:15 | Borac | 3 : 1 | Mladi borac |
04.04
09:15
Akademija fudbala
Zadrugar
7
1
|
04.04.2021 09:15 | Akademija fudbala | 7 : 1 | Zadrugar | |||||
04.04
08:30
Kolubara 1
Kolubara 2
8
0
|
04.04.2021 08:30 | Kolubara 1 | 8 : 0 | Kolubara 2 | |||||
04.04
10:00
Omladinac
Turbina
6
3
|
04.04.2021 10:00 | Omladinac | 6 : 3 | Turbina |
04.04
10:45
Akademija fudbala 2
Real 28 -2
1
0
|
04.04.2021 10:45 | Akademija fudbala 2 | 1 : 0 | Real 28 -2 | |||||
04.04
11:30
Turbina
Akademija fudbala 1
0
2
|
04.04.2021 11:30 | Turbina | 0 : 2 | Akademija fudbala 1 |
04.04
16:30
Plavi 2000
Policajac
0
3
|
04.04.2021 16:30 | Plavi 2000 | 0 : 3 | Policajac |
04.04
19:00
Igokea
Cibona
88
80
|
04.04.2021 19:00 | Igokea | 88 : 80 | Cibona | |||||
04.04
12:00
BuduÄnost VOLI
Mega Soccerbet
92
79
|
04.04.2021 12:00 | BuduÄnost VOLI | 92 : 79 | Mega Soccerbet |
04.04
16:00
Joker
Hercegovac
67
91
|
04.04.2021 16:00 | Joker | 67 : 91 | Hercegovac |
04.04
19:00
Omladinac
Velika Kikinda
94
60
|
04.04.2021 19:00 | Omladinac | 94 : 60 | Velika Kikinda | |||||
04.04
20:00
I Came To Play
Dunav 2014
78
67
|
04.04.2021 20:00 | I Came To Play | 78 : 67 | Dunav 2014 |
04.04
17:10
Beko
Rivers BM
85
72
|
04.04.2021 17:10 | Beko | 85 : 72 | Rivers BM | |||||
04.04
18:00
Zemun
RadniÄki (O)
84
61
|
04.04.2021 18:00 | Zemun | 84 : 61 | RadniÄki (O) |
04.04
11:00
Vizura
Barajevo
76
86
|
04.04.2021 11:00 | Vizura | 76 : 86 | Barajevo | |||||
04.04
18:00
Astra
Mladenovac
119
77
|
04.04.2021 18:00 | Astra | 119 : 77 | Mladenovac |
04.04
19:20
Flash
Gorica
89
51
|
04.04.2021 19:20 | Flash | 89 : 51 | Gorica | |||||
04.04
16:15
Zvezdara
Umka Džez
74
66
|
04.04.2021 16:15 | Zvezdara | 74 : 66 | Umka Džez | |||||
04.04
14:00
IBC
Mondo Basket
72
63
|
04.04.2021 14:00 | IBC | 72 : 63 | Mondo Basket |
04.04
20:30
Barajevo Bambi
Cerak
85
60
|
04.04.2021 20:30 | Barajevo Bambi | 85 : 60 | Cerak |
04.04
16:00
MKK Spartak
Akademik
73
70
|
04.04.2021 16:00 | MKK Spartak | 73 : 70 | Akademik |
04.04
15:30
Proleter
Sivac
58
70
|
04.04.2021 15:30 | Proleter | 58 : 70 | Sivac |
04.04
14:00
Å imanovci
Jedinstvo
79
77
|
04.04.2021 14:00 | Å imanovci | 79 : 77 | Jedinstvo | |||||
04.04
19:30
Sloven
RadniÄki
93
75
|
04.04.2021 19:30 | Sloven | 93 : 75 | RadniÄki |
04.04
18:00
Morava
Å abac
56
57
|
04.04.2021 18:00 | Morava | 56 : 57 | Å abac |
04.04
13:00
TrepÄa
ParaÄin
80
74
|
04.04.2021 13:00 | TrepÄa | 80 : 74 | ParaÄin |
04.04
12:00
KoÅ” 020
KruŔevac
96
88
|
04.04.2021 12:00 | KoŔ 020 | 96 : 88 | KruŔevac | |||||
04.04
17:30
Bane
Sloga (PM)
59
68
|
04.04.2021 17:30 | Bane | 59 : 68 | Sloga (PM) |
04.04
20:05
Maccabi
Lyon-Villeurbanne
67
74
|
04.04.2021 20:05 | Maccabi | 67 : 74 | Lyon-Villeurbanne |
04.04
13:00
Mladost
Pirot
108
99
|
04.04.2021 13:00 | Mladost | 108 : 99 | Pirot | |||||
04.04
19:00
Napredak
Vojvodina
86
91
|
04.04.2021 19:00 | Napredak | 86 : 91 | Vojvodina | |||||
04.04
16:00
OKK Novi Pazar
Dunav
103
107
|
04.04.2021 16:00 | OKK Novi Pazar | 103 : 107 | Dunav |
04.04
18:00
Stara Pazova
Äelarevo
100
49
|
04.04.2021 18:00 | Stara Pazova | 100 : 49 | Äelarevo | |||||
04.04
17:00
SO ŽKK
Delfin
49
39
|
04.04.2021 17:00 | SO ŽKK | 49 : 39 | Delfin | |||||
04.04
15:30
Proleter
Sloga
105
34
|
04.04.2021 15:30 | Proleter | 105 : 34 | Sloga |
04.04
14:30
Konstantin
Dynamic VIP PAY
72
123
|
04.04.2021 14:30 | Konstantin | 72 : 123 | Dynamic VIP PAY | |||||
04.04
14:30
Sloboda
Partizan NIS
73
60
|
04.04.2021 14:30 | Sloboda | 73 : 60 | Partizan NIS | |||||
04.04
12:00
Sloga Elite
Mega Soccerbet
53
89
|
04.04.2021 12:00 | Sloga Elite | 53 : 89 | Mega Soccerbet |
04.04
20:30
Ras
Partizan 1953
68
61
|
04.04.2021 20:30 | Ras | 68 : 61 | Partizan 1953 | |||||
04.04
14:00
Crvena zvezda Kombank
Hisar
87
45
|
04.04.2021 14:00 | Crvena zvezda Kombank | 87 : 45 | Hisar | |||||
04.04
15:00
Kraljevo
Art Basket
63
68
|
04.04.2021 15:00 | Kraljevo | 63 : 68 | Art Basket |
04.04
17:30
Partizan
Ribnica 2
1
3
|
04.04.2021 17:30 | Partizan | 1 : 3 | Ribnica 2 | |||||
04.04
18:00
TehniÄar
Rudar
3
1
|
04.04.2021 18:00 | TehniÄar | 3 : 1 | Rudar |
04.04
16:00
Jagodina
Desetka
2
3
|
04.04.2021 16:00 | Jagodina | 2 : 3 | Desetka |
04.04
17:20
Roda
KaraÄorÄe 2
3
0
|
04.04.2021 17:20 | Roda | 3 : 0 | KaraÄorÄe 2 | |||||
04.04
14:45
Lucky Star
Fortuna Plus
3
0
|
04.04.2021 14:45 | Lucky Star | 3 : 0 | Fortuna Plus | |||||
04.04
18:00
Rudar
As
3
0
|
04.04.2021 18:00 | Rudar | 3 : 0 | As | |||||
04.04
13:00
Mladi radnik 2
Crnjanski
3
0
|
04.04.2021 13:00 | Mladi radnik 2 | 3 : 0 | Crnjanski |
04.04
13:00
Stražilovo
MagliÄ 1953
2
3
|
04.04.2021 13:00 | Stražilovo | 2 : 3 | MagliÄ 1953 | |||||
04.04
17:00
Sloven
Dunav Voley 2
3
2
|
04.04.2021 17:00 | Sloven | 3 : 2 | Dunav Voley 2 |
04.04
15:00
Student
Stampedo
0
3
|
04.04.2021 15:00 | Student | 0 : 3 | Stampedo | |||||
04.04
12:00
Milenijum
Vlasina
3
0
|
04.04.2021 12:00 | Milenijum | 3 : 0 | Vlasina | |||||
04.04
17:00
Pusta Reka
Leskovac 98
0
3
|
04.04.2021 17:00 | Pusta Reka | 0 : 3 | Leskovac 98 | |||||
04.04
16:00
TopliÄanin
Knjaževac
0
3
|
04.04.2021 16:00 | TopliÄanin | 0 : 3 | Knjaževac |
04.04
15:45
Sloboda S
Napredak 037
1
3
|
04.04.2021 15:45 | Sloboda S | 1 : 3 | Napredak 037 |
04.04
17:45
Star
Partizan
0
3
|
04.04.2021 17:45 | Star | 0 : 3 | Partizan | |||||
04.04
20:00
BagljaÅ” 023
Odbojka 013
0
3
|
04.04.2021 20:00 | BagljaÅ” 023 | 0 : 3 | Odbojka 013 |
04.04
18:00
Dinamo
ŽelezniÄar 1949
29
31
|
04.04.2021 18:00 | Dinamo | 29 : 31 | ŽelezniÄar 1949 |
04.04
19:00
MaÄva
Kolubara
22
29
|
04.04.2021 19:00 | MaÄva | 22 : 29 | Kolubara |
04.04
19:00
Metalac
Jastrebac
29
20
|
04.04.2021 19:00 | Metalac | 29 : 20 | Jastrebac |
04.04
19:00
Dolovo
Hercegovac
29
37
|
04.04.2021 19:00 | Dolovo | 29 : 37 | Hercegovac | |||||
04.04
18:30
Crvena zvezda
Somborelektro
32
26
|
04.04.2021 18:30 | Crvena zvezda | 32 : 26 | Somborelektro |
04.04
20:00
PKB
Rekreativo
21
26
|
04.04.2021 20:00 | PKB | 21 : 26 | Rekreativo | |||||
04.04
18:30
Metaloplastika 2
Partizan 2
38
32
|
04.04.2021 18:30 | Metaloplastika 2 | 38 : 32 | Partizan 2 | |||||
04.04
18:30
Rakovica
Loznica
25
33
|
04.04.2021 18:30 | Rakovica | 25 : 33 | Loznica |
04.04
18:30
BSK Heba
Pirot
39
31
|
04.04.2021 18:30 | BSK Heba | 39 : 31 | Pirot |
04.04
12:00
Rudar 2
Lokomotiva
21
33
|
04.04.2021 12:00 | Rudar 2 | 21 : 33 | Lokomotiva | |||||
04.04
17:00
Palanka
Å amot 65 2
32
44
|
04.04.2021 17:00 | Palanka | 32 : 44 | Å amot 65 2 | |||||
04.04
18:00
Osipaonica
Sloga
29
39
|
04.04.2021 18:00 | Osipaonica | 29 : 39 | Sloga | |||||
04.04
18:00
Mladi radnik
Jedinstvo 1974
28
26
|
04.04.2021 18:00 | Mladi radnik | 28 : 26 | Jedinstvo 1974 |
04.04
15:00
TrepÄa
Mladost
25
28
|
04.04.2021 15:00 | TrepÄa | 25 : 28 | Mladost | |||||
04.04
19:30
Bane
Užice
29
29
|
04.04.2021 19:30 | Bane | 29 : 29 | Užice | |||||
04.04
19:00
Župa 54
Omladinac
33
23
|
04.04.2021 19:00 | Župa 54 | 33 : 23 | Omladinac | |||||
04.04
17:00
Mladost
TrepÄa
29
35
|
04.04.2021 17:00 | Mladost | 29 : 35 | TrepÄa | |||||
04.04
21:00
Sloga
Arilje
25
26
|
04.04.2021 21:00 | Sloga | 25 : 26 | Arilje |
04.04
16:00
Crepaja
RadniÄki
41
30
|
04.04.2021 16:00 | Crepaja | 41 : 30 | RadniÄki | |||||
04.04
17:00
Naftagas
Mladost
22
27
|
04.04.2021 17:00 | Naftagas | 22 : 27 | Mladost |
04.04
13:00
Lazarevac
RK SC Voždovac 2012 - 2
26
28
|
04.04.2021 13:00 | Lazarevac | 26 : 28 | RK SC Voždovac 2012 - 2 |
04.04
16:00
Putinci
Hajduk
26
13
|
04.04.2021 16:00 | Putinci | 26 : 13 | Hajduk |
04.04
14:30
Ruma - 14 ALL
Jadran Lider
31
21
|
04.04.2021 14:30 | Ruma - 14 ALL | 31 : 21 | Jadran Lider | |||||
04.04
19:00
Temerin
Mladost (SC)
32
29
|
04.04.2021 19:00 | Temerin | 32 : 29 | Mladost (SC) | |||||
04.04
15:30
Mokrin
Proleter
24
24
|
04.04.2021 15:30 | Mokrin | 24 : 24 | Proleter |
04.04
16:00
Studentski Grad
Metalac 2015
23
29
|
04.04.2021 16:00 | Studentski Grad | 23 : 29 | Metalac 2015 | |||||
04.04
18:30
RadniÄki BG
Loznica grad
35
24
|
04.04.2021 18:30 | RadniÄki BG | 35 : 24 | Loznica grad |
04.04
14:00
Vranje
Radan
23
16
|
04.04.2021 14:00 | Vranje | 23 : 16 | Radan |
04.04
18:30
Remesiana
Naisa 2
31
29
|
04.04.2021 18:30 | Remesiana | 31 : 29 | Naisa 2 | |||||
04.04
18:00
Hajduk Veljko
Osice
22
21
|
04.04.2021 18:00 | Hajduk Veljko | 22 : 21 | Osice | |||||
04.04
17:00
Bor - RTB 2
Rtanj
32
24
|
04.04.2021 17:00 | Bor - RTB 2 | 32 : 24 | Rtanj |
04.04
20:00
Mladi radnik - 2
Rudar
29
22
|
04.04.2021 20:00 | Mladi radnik - 2 | 29 : 22 | Rudar |
04.04
16:30
KoŔutnjak
SPD RadniÄki - 2
20
30
|
04.04.2021 16:30 | KoÅ”utnjak | 20 : 30 | SPD RadniÄki - 2 |
04.04
16:00
Srem
Beograd
29
29
|
04.04.2021 16:00 | Srem | 29 : 29 | Beograd | |||||
04.04
19:00
ŽitoraÄa
Sloga
21
31
|
04.04.2021 19:00 | ŽitoraÄa | 21 : 31 | Sloga |
04.04
17:30
Stari Grad
Novi Beograd 11. april
6
17
|
04.04.2021 17:30 | Stari Grad | 6 : 17 | Novi Beograd 11. april |
04.04
20:00
NBG Vukovi
Proleter
9
12
|
04.04.2021 20:00 | NBG Vukovi | 9 : 12 | Proleter |
04.04
17:45
DorÄol
TENT
10
10
|
04.04.2021 17:45 | DorÄol | 10 : 10 | TENT | |||||
04.04
18:00
BeÄej
Mladost
18
12
|
04.04.2021 18:00 | BeÄej | 18 : 12 | Mladost |
04.04
20:00
Tango
LeteÄi Holandjanin
3
8
|
04.04.2021 20:00 | Tango | 3 : 8 | LeteÄi Holandjanin | |||||
04.04
20:00
Spartak
ŽAK Junior
1
0
|
04.04.2021 20:00 | Spartak | 1 : 0 | ŽAK Junior |
04.04
15:30
FON - B
Student
3
6
|
04.04.2021 15:30 | FON - B | 3 : 6 | Student |
04.04
19:00
Gvozdeni puk
Bele crkve
3
0
|
04.04.2021 19:00 | Gvozdeni puk | 3 : 0 | Bele crkve |
04.04
20:30
Dolap
As
2
5
|
04.04.2021 20:30 | Dolap | 2 : 5 | As | |||||
04.04
00:00
NiÅ” 92
Zadrugar 2017
5
7
|
04.04.2021 00:00 | NiÅ” 92 | 5 : 7 | Zadrugar 2017 |
04.04
19:00
Ekonomac
Konjarnik
2
1
|
04.04.2021 19:00 | Ekonomac | 2 : 1 | Konjarnik |
04.04
18:00
Leskovac
Zufo
7
3
|
04.04.2021 18:00 | Leskovac | 7 : 3 | Zufo | |||||
04.04
21:00
Loznica Grad 2018
Ivanjica
3
3
|
04.04.2021 21:00 | Loznica Grad 2018 | 3 : 3 | Ivanjica |
04.04
14:00
RadniÄki
Crvena zvezda
0
74
|
04.04.2021 14:00 | RadniÄki | 0 : 74 | Crvena zvezda |
04.04
15:00
Rad Mozzart
Partizan
0
3
|
04.04.2021 15:00 | Rad Mozzart | 0 : 3 | Partizan |