26.04
18:30
Partizan
Crvena zvezda
0
0
|
26.04.2023 18:30 | Partizan | 0 : 0 | Crvena zvezda | |||||
26.04
16:00
Novi Pazar
Voždovac
0
1
|
26.04.2023 16:00 | Novi Pazar | 0 : 1 | Voždovac | |||||
26.04
16:00
RadniÄki 1923
Vojvodina
2
2
|
26.04.2023 16:00 | RadniÄki 1923 | 2 : 2 | Vojvodina |
26.04
18:30
Mladost (L)
Napredak
0
1
|
26.04.2023 18:30 | Mladost (L) | 0 : 1 | Napredak |
26.04
16:00
RadniÄki (SM)
IMT
1
3
|
26.04.2023 16:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 3 | IMT | |||||
26.04
16:00
ŽelezniÄar
RFK GrafiÄar
2
2
|
26.04.2023 16:00 | ŽelezniÄar | 2 : 2 | RFK GrafiÄar | |||||
26.04
16:00
RFK Novi Sad 1921
InÄija Toyo Tires
2
0
|
26.04.2023 16:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 0 | InÄija Toyo Tires | |||||
26.04
16:00
RadniÄki (NB)
Jedinstvo (Ub)
1
1
|
26.04.2023 16:00 | RadniÄki (NB) | 1 : 1 | Jedinstvo (Ub) |
26.04
16:00
Zlatibor
GFK Sloboda
1
2
|
26.04.2023 16:00 | Zlatibor | 1 : 2 | GFK Sloboda | |||||
26.04
18:00
Trayal
Metalac
1
1
|
26.04.2023 18:00 | Trayal | 1 : 1 | Metalac | |||||
26.04
16:00
Loznica
OFK VrŔac
2
1
|
26.04.2023 16:00 | Loznica | 2 : 1 | OFK VrŔac | |||||
26.04
16:00
Rad
MaÄva
1
2
|
26.04.2023 16:00 | Rad | 1 : 2 | MaÄva |
26.04
16:30
BuduÄnost
Zvezdara
0
0
|
26.04.2023 16:30 | BuduÄnost | 0 : 0 | Zvezdara | |||||
26.04
16:30
Borac
Teleoptik
0
5
|
26.04.2023 16:30 | Borac | 0 : 5 | Teleoptik | |||||
26.04
16:30
BASK TEK
Prva iskra
1
1
|
26.04.2023 16:30 | BASK TEK | 1 : 1 | Prva iskra | |||||
26.04
16:30
OFK Beograd
Brodarac
3
0
|
26.04.2023 16:30 | OFK Beograd | 3 : 0 | Brodarac | |||||
26.04
16:30
BSK BorÄa
Torlak
2
1
|
26.04.2023 16:30 | BSK BorÄa | 2 : 1 | Torlak | |||||
26.04
14:00
Studentski grad
RadniÄki (O)
2
3
|
26.04.2023 14:00 | Studentski grad | 2 : 3 | RadniÄki (O) | |||||
26.04
16:30
Jedinstvo
Zemun
0
3
|
26.04.2023 16:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Zemun |
26.04
17:00
13. April
BoŔnjane
3
2
|
26.04.2023 17:00 | 13. April | 3 : 2 | BoŔnjane |
26.04
17:00
Kamenorezac 76
Stari Trstenik
1
1
|
26.04.2023 17:00 | Kamenorezac 76 | 1 : 1 | Stari Trstenik | |||||
26.04
17:00
OFK Kopaonik 1931
Omladinac
4
0
|
26.04.2023 17:00 | OFK Kopaonik 1931 | 4 : 0 | Omladinac |
26.04
16:30
Gaglovo
MakreŔane
2
4
|
26.04.2023 16:30 | Gaglovo | 2 : 4 | MakreŔane |
26.04
16:30
Srem
Bežanija
0
5
|
26.04.2023 16:30 | Srem | 0 : 5 | Bežanija | |||||
26.04
16:30
Å umadinac
Miljakovac
1
0
|
26.04.2023 16:30 | Å umadinac | 1 : 0 | Miljakovac | |||||
26.04
16:30
Borac
Velika MoŔtanica
3
2
|
26.04.2023 16:30 | Borac | 3 : 2 | Velika MoŔtanica | |||||
26.04
16:30
BUSK
Rekreativo 011
2
0
|
26.04.2023 16:30 | BUSK | 2 : 0 | Rekreativo 011 | |||||
26.04
16:30
Železnik 1930
Novi Beograd
3
0
|
26.04.2023 16:30 | Železnik 1930 | 3 : 0 | Novi Beograd | |||||
26.04
16:30
SinÄeliÄ 2012
13. maj
2
3
|
26.04.2023 16:30 | SinÄeliÄ 2012 | 2 : 3 | 13. maj |
26.04
16:30
Resnik
Sveti Stefan
0
4
|
26.04.2023 16:30 | Resnik | 0 : 4 | Sveti Stefan | |||||
26.04
16:30
Mladi proleter
PKB Kovilovo
0
7
|
26.04.2023 16:30 | Mladi proleter | 0 : 7 | PKB Kovilovo | |||||
26.04
16:30
Palilulac
Zmaj Novi grad
1
0
|
26.04.2023 16:30 | Palilulac | 1 : 0 | Zmaj Novi grad | |||||
26.04
16:30
OFK Lug 2020
Rakovica
0
2
|
26.04.2023 16:30 | OFK Lug 2020 | 0 : 2 | Rakovica |
26.04
17:00
Radnik
ŽelezniÄar
3
3
|
26.04.2023 17:00 | Radnik | 3 : 3 | ŽelezniÄar |
26.04
16:00
Leotar
Sloboda
0
0
|
26.04.2023 16:00 | Leotar | 0 : 0 | Sloboda | |||||
26.04
16:00
Tuzla City
PosuŔje
3
1
|
26.04.2023 16:00 | Tuzla City | 3 : 1 | PosuŔje | |||||
26.04
16:00
Zrinjski
Sarajevo
2
3
|
26.04.2023 16:00 | Zrinjski | 2 : 3 | Sarajevo | |||||
26.04
18:30
Å iroki Brijeg
Velež
1
0
|
26.04.2023 18:30 | Široki Brijeg | 1 : 0 | Velež |
26.04
16:30
Rudar Prijedor
Slavija
3
0
|
26.04.2023 16:30 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Slavija | |||||
26.04
16:30
ŽeljezniÄar
Sloboda (MG)
0
0
|
26.04.2023 16:30 | ŽeljezniÄar | 0 : 0 | Sloboda (MG) | |||||
26.04
16:30
Drina
Zvijezda 09
1
2
|
26.04.2023 16:30 | Drina | 1 : 2 | Zvijezda 09 | |||||
26.04
16:30
LjubiÄ
Podrinje
3
0
|
26.04.2023 16:30 | LjubiÄ | 3 : 0 | Podrinje | |||||
26.04
18:30
Radnik
Sloboda (NG)
2
1
|
26.04.2023 18:30 | Radnik | 2 : 1 | Sloboda (NG) | |||||
26.04
16:30
Famos
ModriÄa
5
0
|
26.04.2023 16:30 | Famos | 5 : 0 | ModriÄa | |||||
26.04
19:00
Sutjeska
Omarska
3
2
|
26.04.2023 19:00 | Sutjeska | 3 : 2 | Omarska | |||||
26.04
16:30
Tekstilac
Kozara
1
3
|
26.04.2023 16:30 | Tekstilac | 1 : 3 | Kozara | |||||
26.04
16:30
LaktaŔi
Krupa
0
3
|
26.04.2023 16:30 | LaktaŔi | 0 : 3 | Krupa |
26.04
16:00
Bokelj
Otrant Olympic
1
3
|
26.04.2023 16:00 | Bokelj | 1 : 3 | Otrant Olympic | |||||
26.04
16:00
Kom
OFK Mladost DG
2
1
|
26.04.2023 16:00 | Kom | 2 : 1 | OFK Mladost DG | |||||
26.04
16:00
Podgorica
Berane
2
0
|
26.04.2023 16:00 | Podgorica | 2 : 0 | Berane | |||||
26.04
16:00
Zeta
Igalo
0
3
|
26.04.2023 16:00 | Zeta | 0 : 3 | Igalo |
26.04
20:30
Nottingham Forest
Brighton & Hove Albion
3
1
|
26.04.2023 20:30 | Nottingham Forest | 3 : 1 | Brighton & Hove Albion | |||||
26.04
20:45
West Ham United
Liverpool
1
2
|
26.04.2023 20:45 | West Ham United | 1 : 2 | Liverpool | |||||
26.04
20:45
Chelsea
Brentford
0
2
|
26.04.2023 20:45 | Chelsea | 0 : 2 | Brentford | |||||
26.04
21:00
Manchester City
Arsenal
4
1
|
26.04.2023 21:00 | Manchester City | 4 : 1 | Arsenal |
26.04
19:30
AtlƩtico Madrid
RCD Mallorca
3
1
|
26.04.2023 19:30 | AtlƩtico Madrid | 3 : 1 | RCD Mallorca | |||||
26.04
22:00
Celta Vigo
Elche CF
1
0
|
26.04.2023 22:00 | Celta Vigo | 1 : 0 | Elche CF | |||||
26.04
19:30
Getafe
UD AlmerĆa
1
2
|
26.04.2023 19:30 | Getafe | 1 : 2 | UD AlmerĆa | |||||
26.04
22:00
Rayo Vallecano
Barcelona
2
1
|
26.04.2023 22:00 | Rayo Vallecano | 2 : 1 | Barcelona |
26.04
13:30
Knez 2022
Župa
8
0
|
26.04.2023 13:30 | Knez 2022 | 8 : 0 | Župa |
26.04
16:00
BuduÄnost (A)
Jedinstvo Putevi
0
3
|
26.04.2023 16:00 | BuduÄnost (A) | 0 : 3 | Jedinstvo Putevi |
26.04
10:00
Petrika
Sporto 023
3
0
|
26.04.2023 10:00 | Petrika | 3 : 0 | Sporto 023 | |||||
26.04
15:30
BaÄka 1901
Proleter 1951
3
2
|
26.04.2023 15:30 | BaÄka 1901 | 3 : 2 | Proleter 1951 |
26.04
12:00
BSK 1925
Mladenovac
1
1
|
26.04.2023 12:00 | BSK 1925 | 1 : 1 | Mladenovac | |||||
26.04
17:00
Dunav
Teleoptik
0
1
|
26.04.2023 17:00 | Dunav | 0 : 1 | Teleoptik |
26.04
12:00
RadniÄki (Z)
Spartak ŽK
0
4
|
26.04.2023 12:00 | RadniÄki (Z) | 0 : 4 | Spartak ŽK |
26.04
11:00
Mladi radnik 1926
RadniÄki 1923
1
2
|
26.04.2023 11:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 2 | RadniÄki 1923 |
26.04
12:00
Petrika
Tisa NjerÅ”
1
1
|
26.04.2023 12:00 | Petrika | 1 : 1 | Tisa NjerÅ” |
26.04
17:30
Bežanija
RadniÄki (O)
2
1
|
26.04.2023 17:30 | Bežanija | 2 : 1 | RadniÄki (O) |
26.04
10:00
ÄukariÄki
ADA
6
0
|
26.04.2023 10:00 | ÄukariÄki | 6 : 0 | ADA |
26.04
12:00
Petar PuaÄa
Spartak ŽK
3
2
|
26.04.2023 12:00 | Petar PuaÄa | 3 : 2 | Spartak ŽK |
26.04
16:30
AS Novi Pazar
Novi Pazar
1
3
|
26.04.2023 16:30 | AS Novi Pazar | 1 : 3 | Novi Pazar |
26.04
16:00
Polimlje
Metalac
5
1
|
26.04.2023 16:00 | Polimlje | 5 : 1 | Metalac |
26.04
12:00
Rad
RFK GrafiÄar
0
1
|
26.04.2023 12:00 | Rad | 0 : 1 | RFK GrafiÄar |
26.04
10:00
BSK
Lokomotiva
1
1
|
26.04.2023 10:00 | BSK | 1 : 1 | Lokomotiva |
26.04
16:00
OFK Mladenovac
Kosmaj
12
0
|
26.04.2023 16:00 | OFK Mladenovac | 12 : 0 | Kosmaj |
26.04
16:00
Jedinstvo
KaraÄorÄe
3
1
|
26.04.2023 16:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | KaraÄorÄe |
26.04
15:00
Spartak
RadniÄki 1905
5
0
|
26.04.2023 15:00 | Spartak | 5 : 0 | RadniÄki 1905 |
26.04
20:45
Olympiacos
Fenerbahce
79
68
|
26.04.2023 20:45 | Olympiacos | 79 : 68 | Fenerbahce | 1:0 | ||||
26.04
20:00
Barcelona
Žalgiris Kaunas
91
69
|
26.04.2023 20:00 | Barcelona | 91 : 69 | Žalgiris Kaunas | 1:0 |
26.04
18:00
Prometey
Turk Telekom
74
76
|
26.04.2023 18:00 | Prometey | 74 : 76 | Turk Telekom | 0:1 | ||||
26.04
21:00
Gran Canaria
Joventut
89
86
|
26.04.2023 21:00 | Gran Canaria | 89 : 86 | Joventut | 1:0 |
26.04
20:30
Crvena zvezda 2
Lazarevac
30
19
|
26.04.2023 20:30 | Crvena zvezda 2 | 30 : 19 | Lazarevac |
26.04
20:00
Crvena zvezda
ŽSK 1955
37
40
|
26.04.2023 20:00 | Crvena zvezda | 37 : 40 | ŽSK 1955 |
26.04
20:00
SPD RadniÄki - 2
Prijepolje
32
34
|
26.04.2023 20:00 | SPD RadniÄki - 2 | 32 : 34 | Prijepolje |
26.04
20:30
ŽelezniÄar 2
Proleter
42
29
|
26.04.2023 20:30 | ŽelezniÄar 2 | 42 : 29 | Proleter |
26.04
19:00
Jagodina
Bekament BB
22
18
|
26.04.2023 19:00 | Jagodina | 22 : 18 | Bekament BB |
26.04
19:30
Olympiacos CFP
Jadran ST
10
7
|
26.04.2023 19:30 | Olympiacos CFP | 10 : 7 | Jadran ST | |||||
26.04
19:00
Waspo 98 Hannover
CNA Barceloneta
7
16
|
26.04.2023 19:00 | Waspo 98 Hannover | 7 : 16 | CNA Barceloneta | |||||
26.04
20:30
SPD RadniÄki
Pro Recco
8
16
|
26.04.2023 20:30 | SPD RadniÄki | 8 : 16 | Pro Recco |