09.04
11:00
Radnički (O)
Budućnost
3
0
|
09.04.2023 11:00 | Radnički (O) | 3 : 0 | Budućnost | |||||
09.04
16:00
Zvezdara
BASK TEK
1
1
|
09.04.2023 16:00 | Zvezdara | 1 : 1 | BASK TEK | |||||
09.04
10:00
Borac
Sinđelić
1
2
|
09.04.2023 10:00 | Borac | 1 : 2 | Sinđelić |
09.04
11:00
Polet (Lj)
FAP
0
3
|
09.04.2023 11:00 | Polet (Lj) | 0 : 3 | FAP | |||||
09.04
15:30
Rađevac
Smederevo 1924
1
2
|
09.04.2023 15:30 | Rađevac | 1 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
09.04
15:30
OFK Mihajlovac
Sloga (BB)
1
0
|
09.04.2023 15:30 | OFK Mihajlovac | 1 : 0 | Sloga (BB) |
09.04
11:00
SFS Borac
Radnički (P)
1
0
|
09.04.2023 11:00 | SFS Borac | 1 : 0 | Radnički (P) | |||||
09.04
16:00
OFK Brzi Brod
GFK Dubočica
0
3
|
09.04.2023 16:00 | OFK Brzi Brod | 0 : 3 | GFK Dubočica | |||||
09.04
16:00
Timočanin
Budućnost (P)
1
1
|
09.04.2023 16:00 | Timočanin | 1 : 1 | Budućnost (P) | |||||
09.04
11:00
Car Konstantin
GFK Jagodina
0
2
|
09.04.2023 11:00 | Car Konstantin | 0 : 2 | GFK Jagodina |
09.04
16:00
Mladost (BP)
Sloga
1
1
|
09.04.2023 16:00 | Mladost (BP) | 1 : 1 | Sloga | |||||
09.04
16:00
Preporod
Bratstvo 2019
0
2
|
09.04.2023 16:00 | Preporod | 0 : 2 | Bratstvo 2019 | |||||
09.04
16:00
Radnički 1905
OFK Vrbas
1
2
|
09.04.2023 16:00 | Radnički 1905 | 1 : 2 | OFK Vrbas | |||||
09.04
16:00
Hercegovac
Senta
3
2
|
09.04.2023 16:00 | Hercegovac | 3 : 2 | Senta | |||||
09.04
16:00
Mladost (T)
Obilić
0
2
|
09.04.2023 16:00 | Mladost (T) | 0 : 2 | Obilić |
09.04
10:00
Index
Veternik
2
0
|
09.04.2023 10:00 | Index | 2 : 0 | Veternik | |||||
09.04
16:00
Dunav
Hajduk
1
1
|
09.04.2023 16:00 | Dunav | 1 : 1 | Hajduk | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo
Radnički (NP)
1
1
|
09.04.2023 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Radnički (NP) |
09.04
13:00
Jedinstvo (V)
Borac
1
2
|
09.04.2023 13:00 | Jedinstvo (V) | 1 : 2 | Borac | |||||
09.04
16:00
Crvena Zvezda
Jedinstvo (BK)
2
2
|
09.04.2023 16:00 | Crvena Zvezda | 2 : 2 | Jedinstvo (BK) | |||||
09.04
16:00
Vojvodina 1928
Jedinstvo Stević
2
1
|
09.04.2023 16:00 | Vojvodina 1928 | 2 : 1 | Jedinstvo Stević | |||||
09.04
16:00
Mladost
Kozara
0
1
|
09.04.2023 16:00 | Mladost | 0 : 1 | Kozara |
09.04
16:00
Zuce 2019
PKB
1
1
|
09.04.2023 16:00 | Zuce 2019 | 1 : 1 | PKB | |||||
09.04
16:00
Boleč
OFK Žarkovo
1
4
|
09.04.2023 16:00 | Boleč | 1 : 4 | OFK Žarkovo | |||||
09.04
16:00
Komgrap
GSP Polet Dorćol
2
3
|
09.04.2023 16:00 | Komgrap | 2 : 3 | GSP Polet Dorćol | |||||
09.04
16:00
Crvena zvezda
Leštane
1
1
|
09.04.2023 16:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Leštane | |||||
09.04
16:00
Sremčica
Lokomotiva
0
1
|
09.04.2023 16:00 | Sremčica | 0 : 1 | Lokomotiva |
09.04
16:00
Svetlost
Sloga
0
5
|
09.04.2023 16:00 | Svetlost | 0 : 5 | Sloga | |||||
09.04
16:00
Mladost 1959
SFK Morava
2
3
|
09.04.2023 16:00 | Mladost 1959 | 2 : 3 | SFK Morava | |||||
09.04
16:00
Jablanica
Plantaža
2
1
|
09.04.2023 16:00 | Jablanica | 2 : 1 | Plantaža | |||||
09.04
16:00
Žitorađa
OFK Kosanica
3
1
|
09.04.2023 16:00 | Žitorađa | 3 : 1 | OFK Kosanica |
09.04
16:00
Jedinstvo
Naša krila 1936
0
4
|
09.04.2023 16:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Naša krila 1936 | |||||
09.04
16:00
OFK Napredak 1929
Orljane
1
2
|
09.04.2023 16:00 | OFK Napredak 1929 | 1 : 2 | Orljane | |||||
09.04
16:00
Bukovik
Mladost (B)
2
1
|
09.04.2023 16:00 | Bukovik | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
09.04
16:00
Palilulac
OFK Niš
2
2
|
09.04.2023 16:00 | Palilulac | 2 : 2 | OFK Niš | |||||
09.04
16:00
Rudar
Pukovac
1
1
|
09.04.2023 16:00 | Rudar | 1 : 1 | Pukovac | |||||
09.04
16:00
Delijski Vis
Svrljig
2
1
|
09.04.2023 16:00 | Delijski Vis | 2 : 1 | Svrljig | |||||
09.04
16:00
Morava
Malošište
8
1
|
09.04.2023 16:00 | Morava | 8 : 1 | Malošište |
09.04
16:00
OFK Lugomir
Blagotin
2
3
|
09.04.2023 16:00 | OFK Lugomir | 2 : 3 | Blagotin | |||||
09.04
16:00
Orlovi
Sloga (D)
0
2
|
09.04.2023 16:00 | Orlovi | 0 : 2 | Sloga (D) | |||||
09.04
16:00
Kušiljevo
Mladi borac
1
1
|
09.04.2023 16:00 | Kušiljevo | 1 : 1 | Mladi borac | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo (M)
Levač
1
0
|
09.04.2023 16:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 0 | Levač | |||||
09.04
16:00
Vinogradar
Morava 1918
3
2
|
09.04.2023 16:00 | Vinogradar | 3 : 2 | Morava 1918 | |||||
09.04
16:00
Rembas
Majdevo-Kupci
2
0
|
09.04.2023 16:00 | Rembas | 2 : 0 | Majdevo-Kupci |
09.04
16:00
Rajko Mitić
OFK Slatina
4
0
|
09.04.2023 16:00 | Rajko Mitić | 4 : 0 | OFK Slatina | |||||
09.04
16:00
Bor 1919
Đerdap
0
0
|
09.04.2023 16:00 | Bor 1919 | 0 : 0 | Đerdap | |||||
09.04
16:00
Radnički 1946
Balkanski
0
4
|
09.04.2023 16:00 | Radnički 1946 | 0 : 4 | Balkanski | |||||
09.04
16:00
Lužnica
Rtanj
2
1
|
09.04.2023 16:00 | Lužnica | 2 : 1 | Rtanj |
09.04
15:30
OFK Ras
Jošanica
0
4
|
09.04.2023 15:30 | OFK Ras | 0 : 4 | Jošanica | |||||
09.04
15:30
Srbija
Goč
1
0
|
09.04.2023 15:30 | Srbija | 1 : 0 | Goč | |||||
09.04
15:30
Budućnost (R)
Karađorđe
5
2
|
09.04.2023 15:30 | Budućnost (R) | 5 : 2 | Karađorđe | |||||
09.04
15:30
Korićani
Polet (R)
1
5
|
09.04.2023 15:30 | Korićani | 1 : 5 | Polet (R) | |||||
09.04
15:30
Napredak (G)
Bane 1931
2
1
|
09.04.2023 15:30 | Napredak (G) | 2 : 1 | Bane 1931 |
09.04
15:30
Sloboda (Č)
Lazarica
2
0
|
09.04.2023 15:30 | Sloboda (Č) | 2 : 0 | Lazarica | |||||
09.04
15:30
Jedinstvo (K)
Polet (T)
0
1
|
09.04.2023 15:30 | Jedinstvo (K) | 0 : 1 | Polet (T) | |||||
09.04
15:30
Spartak 1976
Savinac 1933
4
1
|
09.04.2023 15:30 | Spartak 1976 | 4 : 1 | Savinac 1933 | |||||
09.04
15:30
Omladinac (Z)
Zlatar
4
1
|
09.04.2023 15:30 | Omladinac (Z) | 4 : 1 | Zlatar | |||||
09.04
15:30
Jasen
Polimlje
1
2
|
09.04.2023 15:30 | Jasen | 1 : 2 | Polimlje |
09.04
15:30
Rudar
VGSK
1
1
|
09.04.2023 15:30 | Rudar | 1 : 1 | VGSK | |||||
09.04
15:30
Borac 1932
Omladinac
0
3
|
09.04.2023 15:30 | Borac 1932 | 0 : 3 | Omladinac | |||||
09.04
15:30
OFK Aranđelovac 1979
RSK
0
3
|
09.04.2023 15:30 | OFK Aranđelovac 1979 | 0 : 3 | RSK | |||||
09.04
15:30
Pomoravlje 1946
Sloboda
2
0
|
09.04.2023 15:30 | Pomoravlje 1946 | 2 : 0 | Sloboda |
09.04
15:30
OFK Osečina
Borac
0
3
|
09.04.2023 15:30 | OFK Osečina | 0 : 3 | Borac | |||||
09.04
15:30
Mladost
Cer
2
2
|
09.04.2023 15:30 | Mladost | 2 : 2 | Cer | |||||
09.04
15:30
Železničar
OFK Divci
0
0
|
09.04.2023 15:30 | Železničar | 0 : 0 | OFK Divci | |||||
09.04
11:00
Kačer
Radnički (K)
2
1
|
09.04.2023 11:00 | Kačer | 2 : 1 | Radnički (K) |
09.04
16:00
Partizan (G)
Sloga (BNS)
1
0
|
09.04.2023 16:00 | Partizan (G) | 1 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
09.04
16:00
Crvena zvezda
Spartak 1911
3
3
|
09.04.2023 16:00 | Crvena zvezda | 3 : 3 | Spartak 1911 | |||||
09.04
16:00
Dolina
Unirea
5
0
|
09.04.2023 16:00 | Dolina | 5 : 0 | Unirea | |||||
09.04
16:00
Vulturul
Potporanj
3
2
|
09.04.2023 16:00 | Vulturul | 3 : 2 | Potporanj | |||||
09.04
16:00
Hajdučica
BAK
1
4
|
09.04.2023 16:00 | Hajdučica | 1 : 4 | BAK |
09.04
16:00
Đurđin
Jadran
2
1
|
09.04.2023 16:00 | Đurđin | 2 : 1 | Jadran | |||||
09.04
16:00
Tavankut
Iskra
1
3
|
09.04.2023 16:00 | Tavankut | 1 : 3 | Iskra |
09.04
16:00
Borac 46
Budućnost (G)
0
6
|
09.04.2023 16:00 | Borac 46 | 0 : 6 | Budućnost (G) | |||||
09.04
16:00
Naša Zvezda
Borac (BG)
5
1
|
09.04.2023 16:00 | Naša Zvezda | 5 : 1 | Borac (BG) | |||||
09.04
16:00
Lipar
Crvenka
2
2
|
09.04.2023 16:00 | Lipar | 2 : 2 | Crvenka | |||||
09.04
16:00
Hajduk
Budućnost (P)
3
0
|
09.04.2023 16:00 | Hajduk | 3 : 0 | Budućnost (P) |
09.04
16:00
Crvena zvezda
Radnički 1911
3
2
|
09.04.2023 16:00 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Radnički 1911 | |||||
09.04
16:00
OFK Stajićevo
ŽFK Banat
0
2
|
09.04.2023 16:00 | OFK Stajićevo | 0 : 2 | ŽFK Banat | |||||
09.04
16:00
MSK
Banat
3
0
|
09.04.2023 16:00 | MSK | 3 : 0 | Banat | |||||
09.04
16:00
2. Oktobar
Vojvodina
2
0
|
09.04.2023 16:00 | 2. Oktobar | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
09.04
16:00
ASK
Napredak
0
6
|
09.04.2023 16:00 | ASK | 0 : 6 | Napredak | |||||
09.04
16:00
Rusanda
Polet
4
1
|
09.04.2023 16:00 | Rusanda | 4 : 1 | Polet |
09.04
16:00
Budućnost
Sremac (D)
3
0
|
09.04.2023 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | Sremac (D) | |||||
09.04
16:00
Sremac (V)
Podrinje
1
0
|
09.04.2023 16:00 | Sremac (V) | 1 : 0 | Podrinje | |||||
09.04
16:00
Srem
Šumar
3
2
|
09.04.2023 16:00 | Srem | 3 : 2 | Šumar | |||||
09.04
16:00
Hajduk (V)
Jadran
1
0
|
09.04.2023 16:00 | Hajduk (V) | 1 : 0 | Jadran | |||||
09.04
16:00
Graničar (K)
Borac 1925
6
0
|
09.04.2023 16:00 | Graničar (K) | 6 : 0 | Borac 1925 | |||||
09.04
16:00
Napredak Meridian
Radnički
4
0
|
09.04.2023 16:00 | Napredak Meridian | 4 : 0 | Radnički | |||||
09.04
16:00
Fruškogorac
Sloga
4
1
|
09.04.2023 16:00 | Fruškogorac | 4 : 1 | Sloga |
09.04
17:00
ŽSK
Jugović
3
1
|
09.04.2023 17:00 | ŽSK | 3 : 1 | Jugović | |||||
09.04
17:00
Petrovaradin
Bačka 1923
1
2
|
09.04.2023 17:00 | Petrovaradin | 1 : 2 | Bačka 1923 | |||||
09.04
17:00
Dinamo
Crvena zvezda
1
2
|
09.04.2023 17:00 | Dinamo | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
09.04
17:00
Jedinstvo
Fruškogorac
2
1
|
09.04.2023 17:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Fruškogorac | |||||
09.04
17:00
Bačka (B)
OFK Sirig
2
1
|
09.04.2023 17:00 | Bačka (B) | 2 : 1 | OFK Sirig |
09.04
16:00
Heroj Polet
Poštar Zvezdara
2
1
|
09.04.2023 16:00 | Heroj Polet | 2 : 1 | Poštar Zvezdara | |||||
09.04
16:00
Umka
KFK Ravna gora
3
0
|
09.04.2023 16:00 | Umka | 3 : 0 | KFK Ravna gora | |||||
09.04
16:00
Dunav
Borac
0
1
|
09.04.2023 16:00 | Dunav | 0 : 1 | Borac | |||||
09.04
16:00
Siti Sport Klub
Posavac Tišma
0
0
|
09.04.2023 16:00 | Siti Sport Klub | 0 : 0 | Posavac Tišma | |||||
09.04
16:00
Bratstvo
Busije
1
4
|
09.04.2023 16:00 | Bratstvo | 1 : 4 | Busije |
09.04
16:00
Rušanj
Turbina
5
1
|
09.04.2023 16:00 | Rušanj | 5 : 1 | Turbina | |||||
09.04
10:00
Radnički
Lisović 1977
2
1
|
09.04.2023 10:00 | Radnički | 2 : 1 | Lisović 1977 | |||||
09.04
16:00
OFK Zabrežje
OFK Budućnost
0
3
|
09.04.2023 16:00 | OFK Zabrežje | 0 : 3 | OFK Budućnost | |||||
09.04
16:00
Budućnost
BSK 1926
0
3
|
09.04.2023 16:00 | Budućnost | 0 : 3 | BSK 1926 | |||||
09.04
16:00
Omladinac
Vranić
1
7
|
09.04.2023 16:00 | Omladinac | 1 : 7 | Vranić | |||||
09.04
16:00
Strelac
Rojkovac
2
3
|
09.04.2023 16:00 | Strelac | 2 : 3 | Rojkovac |
09.04
11:00
Kaluđerica 1969
Gročanski fudbalski klub
13
0
|
09.04.2023 11:00 | Kaluđerica 1969 | 13 : 0 | Gročanski fudbalski klub | |||||
09.04
16:00
Vrčin
Kovačevac 1956
4
0
|
09.04.2023 16:00 | Vrčin | 4 : 0 | Kovačevac 1956 | |||||
09.04
16:00
Velika Krsna
Rabrovac
5
1
|
09.04.2023 16:00 | Velika Krsna | 5 : 1 | Rabrovac | |||||
09.04
16:00
Pudarci
Hajduk
3
1
|
09.04.2023 16:00 | Pudarci | 3 : 1 | Hajduk | |||||
09.04
16:00
Vis
Zaklopača
1
2
|
09.04.2023 16:00 | Vis | 1 : 2 | Zaklopača |
09.04
16:30
Sloga (L)
Čitluk
3
1
|
09.04.2023 16:30 | Sloga (L) | 3 : 1 | Čitluk | |||||
09.04
16:30
Mačkovac
Gornji Stepoš
5
2
|
09.04.2023 16:30 | Mačkovac | 5 : 2 | Gornji Stepoš | |||||
09.04
16:30
Sloga (Ć)
Dedina
7
0
|
09.04.2023 16:30 | Sloga (Ć) | 7 : 0 | Dedina | |||||
09.04
16:30
Trudbenik
13. April
3
1
|
09.04.2023 16:30 | Trudbenik | 3 : 1 | 13. April | |||||
09.04
16:30
FUD
Sloga (D)
3
2
|
09.04.2023 16:30 | FUD | 3 : 2 | Sloga (D) | |||||
09.04
16:30
Rubin
Jastrebac
2
3
|
09.04.2023 16:30 | Rubin | 2 : 3 | Jastrebac | |||||
09.04
16:30
Bošnjane
Polet 57
2
0
|
09.04.2023 16:30 | Bošnjane | 2 : 0 | Polet 57 |
09.04
15:30
OFK Senjak
Rajac
1
1
|
09.04.2023 15:30 | OFK Senjak | 1 : 1 | Rajac | |||||
09.04
15:30
Mladost
Trlić
2
0
|
09.04.2023 15:30 | Mladost | 2 : 0 | Trlić | |||||
09.04
11:00
Žabari
Banjani
6
0
|
09.04.2023 11:00 | Žabari | 6 : 0 | Banjani | |||||
09.04
11:00
Proleter
OFK Brđanac
2
0
|
09.04.2023 11:00 | Proleter | 2 : 0 | OFK Brđanac |
09.04
16:00
Toplica
Moravac (Č)
1
0
|
09.04.2023 16:00 | Toplica | 1 : 0 | Moravac (Č) | |||||
09.04
16:00
Borac
Baličevac
2
1
|
09.04.2023 16:00 | Borac | 2 : 1 | Baličevac | |||||
09.04
16:00
Moravac (ZT)
Zemljoradnik
1
2
|
09.04.2023 16:00 | Moravac (ZT) | 1 : 2 | Zemljoradnik | |||||
09.04
16:00
Taskovići
Naisus 1977
1
2
|
09.04.2023 16:00 | Taskovići | 1 : 2 | Naisus 1977 | |||||
09.04
16:00
Rad
Polet
0
0
|
09.04.2023 16:00 | Rad | 0 : 0 | Polet | |||||
09.04
16:00
Jastrebac
Radnički 1924
3
2
|
09.04.2023 16:00 | Jastrebac | 3 : 2 | Radnički 1924 |
09.04
16:00
Zloćudovo
BSK
7
3
|
09.04.2023 16:00 | Zloćudovo | 7 : 3 | BSK | |||||
09.04
16:00
Mladost
Donja Lomnica
0
6
|
09.04.2023 16:00 | Mladost | 0 : 6 | Donja Lomnica | |||||
09.04
16:00
Sloga
Vučje
1
1
|
09.04.2023 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Vučje | |||||
09.04
16:00
OFK Morava
Čekmin
2
2
|
09.04.2023 16:00 | OFK Morava | 2 : 2 | Čekmin | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo (G)
Milanovo
9
0
|
09.04.2023 16:00 | Jedinstvo (G) | 9 : 0 | Milanovo | |||||
09.04
16:00
Moravac Orion
Jedinstvo (B)
1
5
|
09.04.2023 16:00 | Moravac Orion | 1 : 5 | Jedinstvo (B) | |||||
09.04
16:00
Polet
Železničar
3
1
|
09.04.2023 16:00 | Polet | 3 : 1 | Železničar |
09.04
15:30
Mladost (NS)
Sloga
3
1
|
09.04.2023 15:30 | Mladost (NS) | 3 : 1 | Sloga | |||||
09.04
15:30
Proleter 1947
Mladi borac
7
2
|
09.04.2023 15:30 | Proleter 1947 | 7 : 2 | Mladi borac | |||||
09.04
15:30
Železničar Kusadak
SASK
6
0
|
09.04.2023 15:30 | Železničar Kusadak | 6 : 0 | SASK | |||||
09.04
15:30
Radnik
Jasenica 2017
1
0
|
09.04.2023 15:30 | Radnik | 1 : 0 | Jasenica 2017 | |||||
09.04
15:30
Polet
Petlić SD 2006
3
0
|
09.04.2023 15:30 | Polet | 3 : 0 | Petlić SD 2006 | |||||
09.04
15:30
Mladi radnik 1940
Crvena zvezda
2
0
|
09.04.2023 15:30 | Mladi radnik 1940 | 2 : 0 | Crvena zvezda |
09.04
16:00
Brestovac
Polom
2
0
|
09.04.2023 16:00 | Brestovac | 2 : 0 | Polom | |||||
09.04
16:00
Urovica
Ključ
3
2
|
09.04.2023 16:00 | Urovica | 3 : 2 | Ključ | |||||
09.04
16:00
Radnički (K)
Blizna
0
3
|
09.04.2023 16:00 | Radnički (K) | 0 : 3 | Blizna | |||||
09.04
16:00
Nemetali
Polet
3
0
|
09.04.2023 16:00 | Nemetali | 3 : 0 | Polet | |||||
09.04
11:00
Mala Vrbica
Branik
1
2
|
09.04.2023 11:00 | Mala Vrbica | 1 : 2 | Branik |
09.04
15:30
Krilaš
Obilić
1
2
|
09.04.2023 15:30 | Krilaš | 1 : 2 | Obilić | |||||
09.04
15:30
Sirakovo
BSK 1931
1
1
|
09.04.2023 15:30 | Sirakovo | 1 : 1 | BSK 1931 | |||||
09.04
15:30
Borac (K)
Vihor
0
2
|
09.04.2023 15:30 | Borac (K) | 0 : 2 | Vihor | |||||
09.04
15:30
Šapine
Zvižd
1
1
|
09.04.2023 15:30 | Šapine | 1 : 1 | Zvižd | |||||
09.04
15:30
Batovac
Rudar (Kr)
5
1
|
09.04.2023 15:30 | Batovac | 5 : 1 | Rudar (Kr) |
09.04
16:00
Budućnost
Proleter
2
1
|
09.04.2023 16:00 | Budućnost | 2 : 1 | Proleter | |||||
09.04
16:00
Tavnik
OFK Progorelica
2
4
|
09.04.2023 16:00 | Tavnik | 2 : 4 | OFK Progorelica | |||||
09.04
16:00
Radnik
Ibar
3
2
|
09.04.2023 16:00 | Radnik | 3 : 2 | Ibar | |||||
09.04
16:00
Ribnica
Omladinac
1
0
|
09.04.2023 16:00 | Ribnica | 1 : 0 | Omladinac | |||||
09.04
11:00
Miločajac
Rudar
0
1
|
09.04.2023 11:00 | Miločajac | 0 : 1 | Rudar | |||||
09.04
16:00
Koštampolje
Borac (V)
4
1
|
09.04.2023 16:00 | Koštampolje | 4 : 1 | Borac (V) |
09.04
16:30
Osaonica
Budućnost (Đ)
1
0
|
09.04.2023 16:30 | Osaonica | 1 : 0 | Budućnost (Đ) | |||||
09.04
16:30
Partizan
Rudar (St)
1
1
|
09.04.2023 16:30 | Partizan | 1 : 1 | Rudar (St) | |||||
09.04
16:30
GFK Tabane
Mladost (T)
2
1
|
09.04.2023 16:30 | GFK Tabane | 2 : 1 | Mladost (T) | |||||
09.04
16:30
Kolare
Dragocvet
3
1
|
09.04.2023 16:30 | Kolare | 3 : 1 | Dragocvet | |||||
09.04
16:30
Moravac 2015
Budućnost (M)
1
0
|
09.04.2023 16:30 | Moravac 2015 | 1 : 0 | Budućnost (M) | |||||
09.04
16:30
Napredak
Mladost (D)
2
3
|
09.04.2023 16:30 | Napredak | 2 : 3 | Mladost (D) | |||||
09.04
16:30
Sloga
Donja Mutnica
1
1
|
09.04.2023 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Donja Mutnica |
09.04
16:00
Čegar 1946
Mladost
0
2
|
09.04.2023 16:00 | Čegar 1946 | 0 : 2 | Mladost | |||||
09.04
11:00
Proleter
Sloboda
4
0
|
09.04.2023 11:00 | Proleter | 4 : 0 | Sloboda | |||||
09.04
16:00
Aluminijum
Novoselac
4
2
|
09.04.2023 16:00 | Aluminijum | 4 : 2 | Novoselac | |||||
09.04
16:00
Omladinac
Radnički 1936
5
0
|
09.04.2023 16:00 | Omladinac | 5 : 0 | Radnički 1936 | |||||
09.04
16:00
Morava
Stevan Nešticki
2
1
|
09.04.2023 16:00 | Morava | 2 : 1 | Stevan Nešticki |
09.04
11:00
Vidojevica
Jevremovac
1
0
|
09.04.2023 11:00 | Vidojevica | 1 : 0 | Jevremovac | |||||
09.04
11:00
Majur
Lipolist
1
8
|
09.04.2023 11:00 | Majur | 1 : 8 | Lipolist | |||||
09.04
16:00
Antimon
Gučevo 1929
4
0
|
09.04.2023 16:00 | Antimon | 4 : 0 | Gučevo 1929 | |||||
09.04
16:00
Sloga
Mladi borac
2
0
|
09.04.2023 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Mladi borac | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo (Š)
Drina (B)
6
0
|
09.04.2023 16:00 | Jedinstvo (Š) | 6 : 0 | Drina (B) | |||||
09.04
16:00
Podrinje
Hajduk Stanko
0
0
|
09.04.2023 16:00 | Podrinje | 0 : 0 | Hajduk Stanko | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo (MZ)
Drina (Lj)
0
1
|
09.04.2023 16:00 | Jedinstvo (MZ) | 0 : 1 | Drina (Lj) |
09.04
16:00
Željuša
Zadrugar
6
2
|
09.04.2023 16:00 | Željuša | 6 : 2 | Zadrugar | |||||
09.04
16:00
Pobeda
Senjak
1
2
|
09.04.2023 16:00 | Pobeda | 1 : 2 | Senjak |
09.04
16:00
Kolonija
Bratstvo 1975
0
0
|
09.04.2023 16:00 | Kolonija | 0 : 0 | Bratstvo 1975 | |||||
09.04
16:00
Pobeda 1926
Slavija
2
0
|
09.04.2023 16:00 | Pobeda 1926 | 2 : 0 | Slavija | |||||
09.04
16:00
Divostin
Sloboda (G)
0
1
|
09.04.2023 16:00 | Divostin | 0 : 1 | Sloboda (G) | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo
Zastava 1973
1
1
|
09.04.2023 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Zastava 1973 | |||||
09.04
16:00
Maršić
Kutlovo
3
1
|
09.04.2023 16:00 | Maršić | 3 : 1 | Kutlovo |
09.04
Osnić
Sloga
3
1
|
09.04.2023 | Osnić | 3 : 1 | Sloga | |||||
09.04
Kosovo
Rudar Vrška Čuka
3
1
|
09.04.2023 | Kosovo | 3 : 1 | Rudar Vrška Čuka | |||||
09.04
Trebič
Rudar
4
0
|
09.04.2023 | Trebič | 4 : 0 | Rudar | |||||
09.04
FSU Kraljevica
Šljivar
|
09.04.2023 | FSU Kraljevica | : | Šljivar | |||||
09.04
Graničar
Midžor
2
2
|
09.04.2023 | Graničar | 2 : 2 | Midžor | |||||
09.04
OFK 019
Hajduk
1
1
|
09.04.2023 | OFK 019 | 1 : 1 | Hajduk | |||||
09.04
Malinik
Omladinac
3
0
|
09.04.2023 | Malinik | 3 : 0 | Omladinac |
09.04
15:30
Perućac
Polet
1
3
|
09.04.2023 15:30 | Perućac | 1 : 3 | Polet | |||||
09.04
12:00
Omladinac
Čajetina
0
4
|
09.04.2023 12:00 | Omladinac | 0 : 4 | Čajetina | |||||
09.04
15:30
Sloga
Jedinstvo
3
0
|
09.04.2023 15:30 | Sloga | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.04
15:30
Avijatičar Vranjani
Bakionica
5
3
|
09.04.2023 15:30 | Avijatičar Vranjani | 5 : 3 | Bakionica | |||||
09.04
11:00
Rampa
Sečica
7
0
|
09.04.2023 11:00 | Rampa | 7 : 0 | Sečica | |||||
09.04
15:30
Gorobilje
Prvi partizan
3
1
|
09.04.2023 15:30 | Gorobilje | 3 : 1 | Prvi partizan | |||||
09.04
15:30
Ježevica
Tara
1
0
|
09.04.2023 15:30 | Ježevica | 1 : 0 | Tara | |||||
09.04
15:30
Kotroman
Višesava
2
5
|
09.04.2023 15:30 | Kotroman | 2 : 5 | Višesava |
09.04
Mineralac
FSU Južna pruga
4
0
|
09.04.2023 | Mineralac | 4 : 0 | FSU Južna pruga | |||||
09.04
Dinamo (V)
Pavlovac
0
2
|
09.04.2023 | Dinamo (V) | 0 : 2 | Pavlovac | |||||
09.04
Mladost (B)
BSK Bujanovac
|
09.04.2023 | Mladost (B) | : | BSK Bujanovac | |||||
09.04
Levosoje
Torpedo 1973
3
6
|
09.04.2023 | Levosoje | 3 : 6 | Torpedo 1973 | |||||
09.04
16:00
Čelik
SU Dinamo Jug
0
0
|
09.04.2023 16:00 | Čelik | 0 : 0 | SU Dinamo Jug | |||||
09.04
Radnički 2021
OFK AS
3
4
|
09.04.2023 | Radnički 2021 | 3 : 4 | OFK AS |
09.04
16:00
Dobrič
Kosovac
1
0
|
09.04.2023 16:00 | Dobrič | 1 : 0 | Kosovac | |||||
09.04
16:00
Jastrebac
Omladinac
7
1
|
09.04.2023 16:00 | Jastrebac | 7 : 1 | Omladinac | |||||
09.04
16:00
Nikodije Stojanović Tatko
Borac
4
4
|
09.04.2023 16:00 | Nikodije Stojanović Tatko | 4 : 4 | Borac | |||||
09.04
16:00
Jug Bogdan
Partizanski put
3
0
|
09.04.2023 16:00 | Jug Bogdan | 3 : 0 | Partizanski put |
09.04
13:30
Moravac
Ropotovo
|
09.04.2023 13:30 | Moravac | : | Ropotovo | |||||
09.04
16:00
Mineralac
Kusce
|
09.04.2023 16:00 | Mineralac | : | Kusce | |||||
09.04
16:00
Glama
Kriva Reka
|
09.04.2023 16:00 | Glama | : | Kriva Reka |
09.04
16:00
BSK
Polet (R)
3
0
|
09.04.2023 16:00 | BSK | 3 : 0 | Polet (R) | |||||
09.04
16:00
Telečka
Kula
0
5
|
09.04.2023 16:00 | Telečka | 0 : 5 | Kula | |||||
09.04
16:00
Aleksa Šantić
Radnički (S)
1
4
|
09.04.2023 16:00 | Aleksa Šantić | 1 : 4 | Radnički (S) | |||||
09.04
16:00
Omladinac (B)
Dinamo 1923
0
2
|
09.04.2023 16:00 | Omladinac (B) | 0 : 2 | Dinamo 1923 | |||||
09.04
16:00
Omladinac (D)
Zadrugar
2
0
|
09.04.2023 16:00 | Omladinac (D) | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
09.04
16:00
Mladost
Polet (S)
1
3
|
09.04.2023 16:00 | Mladost | 1 : 3 | Polet (S) |
09.04
14:00
Beli Orlovi
OFK Kopaonik 1931
0
1
|
09.04.2023 14:00 | Beli Orlovi | 0 : 1 | OFK Kopaonik 1931 | |||||
09.04
16:30
Borac
Velika Drenova
0
2
|
09.04.2023 16:30 | Borac | 0 : 2 | Velika Drenova | |||||
09.04
16:30
Ribnik
Omladinac
1
5
|
09.04.2023 16:30 | Ribnik | 1 : 5 | Omladinac | |||||
09.04
15:00
Donji Kopaonik
Mladost (DK)
5
3
|
09.04.2023 15:00 | Donji Kopaonik | 5 : 3 | Mladost (DK) | |||||
09.04
16:30
Mladost 1977
Vinogradar
5
1
|
09.04.2023 16:30 | Mladost 1977 | 5 : 1 | Vinogradar |
09.04
16:00
Radnički
Budućnost
2
0
|
09.04.2023 16:00 | Radnički | 2 : 0 | Budućnost | |||||
09.04
16:00
Omladinac (O)
Stari Tamiš
7
4
|
09.04.2023 16:00 | Omladinac (O) | 7 : 4 | Stari Tamiš | |||||
09.04
16:00
Jugoslavija
Omladinac (D)
1
0
|
09.04.2023 16:00 | Jugoslavija | 1 : 0 | Omladinac (D) | |||||
09.04
16:00
Mladost
Mundial
1
2
|
09.04.2023 16:00 | Mladost | 1 : 2 | Mundial | |||||
09.04
16:00
BSK Bavanište
Proleter
3
1
|
09.04.2023 16:00 | BSK Bavanište | 3 : 1 | Proleter |
09.04
15:30
OFK Stublenica
Pambukovica
2
3
|
09.04.2023 15:30 | OFK Stublenica | 2 : 3 | Pambukovica | |||||
09.04
11:00
Omladinac (K)
Pepeljevac
1
4
|
09.04.2023 11:00 | Omladinac (K) | 1 : 4 | Pepeljevac | |||||
09.04
15:30
Polet (DL)
Tulari
3
2
|
09.04.2023 15:30 | Polet (DL) | 3 : 2 | Tulari | |||||
09.04
15:30
Sovljak
Polet (T)
2
1
|
09.04.2023 15:30 | Sovljak | 2 : 1 | Polet (T) | |||||
09.04
15:30
OFK Paljuvi
Ratkovac
2
0
|
09.04.2023 15:30 | OFK Paljuvi | 2 : 0 | Ratkovac | |||||
09.04
15:30
Joševa
Jedinstvo (M)
4
1
|
09.04.2023 15:30 | Joševa | 4 : 1 | Jedinstvo (M) |
09.04
16:00
Naftagas
Zadrugar
5
1
|
09.04.2023 16:00 | Naftagas | 5 : 1 | Zadrugar | |||||
09.04
16:00
Tamiš
Lehel
3
1
|
09.04.2023 16:00 | Tamiš | 3 : 1 | Lehel | |||||
09.04
16:00
OFK Gradnulica
Mladost (BB)
4
2
|
09.04.2023 16:00 | OFK Gradnulica | 4 : 2 | Mladost (BB) | |||||
09.04
16:00
Partizan
Bilećanin
1
3
|
09.04.2023 16:00 | Partizan | 1 : 3 | Bilećanin | |||||
09.04
16:00
OFK Klek
Potisje
0
1
|
09.04.2023 16:00 | OFK Klek | 0 : 1 | Potisje |
09.04
11:00
Stari drugari
ZSK
3
2
|
09.04.2023 11:00 | Stari drugari | 3 : 2 | ZSK | |||||
09.04
11:00
Ribnikar
Milenko Pavlović
0
4
|
09.04.2023 11:00 | Ribnikar | 0 : 4 | Milenko Pavlović | |||||
09.04
11:00
Kolubara 2
Jadar 2013
7
2
|
09.04.2023 11:00 | Kolubara 2 | 7 : 2 | Jadar 2013 | |||||
09.04
15:30
Rakac Stave
Napredak
1
2
|
09.04.2023 15:30 | Rakac Stave | 1 : 2 | Napredak | |||||
09.04
11:00
Kotešica
Polet
0
4
|
09.04.2023 11:00 | Kotešica | 0 : 4 | Polet | |||||
09.04
11:00
Popadić
Junior Novo Naselje
0
3
|
09.04.2023 11:00 | Popadić | 0 : 3 | Junior Novo Naselje | |||||
09.04
11:00
Mali korak
Tešnjar
2
5
|
09.04.2023 11:00 | Mali korak | 2 : 5 | Tešnjar |
09.04
16:00
Polet
Banat (I)
6
1
|
09.04.2023 16:00 | Polet | 6 : 1 | Banat (I) | |||||
09.04
16:00
Banat (D)
Ševac
3
4
|
09.04.2023 16:00 | Banat (D) | 3 : 4 | Ševac | |||||
09.04
16:00
Ratar
Vladimirovac
1
1
|
09.04.2023 16:00 | Ratar | 1 : 1 | Vladimirovac | |||||
09.04
16:00
Dunav
Vinogradar
9
0
|
09.04.2023 16:00 | Dunav | 9 : 0 | Vinogradar | |||||
09.04
18:30
Karaš (K)
Partizan
5
0
|
09.04.2023 18:30 | Karaš (K) | 5 : 0 | Partizan | |||||
09.04
16:00
Omladinac
Banatul
0
4
|
09.04.2023 16:00 | Omladinac | 0 : 4 | Banatul |
09.04
16:00
Ljukovo
Mladost
5
3
|
09.04.2023 16:00 | Ljukovo | 5 : 3 | Mladost | |||||
09.04
16:00
Fruškogorac
ČSK Čortanovci
0
0
|
09.04.2023 16:00 | Fruškogorac | 0 : 0 | ČSK Čortanovci | |||||
09.04
16:00
Hajduk 1932
Napredak
1
1
|
09.04.2023 16:00 | Hajduk 1932 | 1 : 1 | Napredak | |||||
09.04
16:00
Rudar
Polet (N)
1
0
|
09.04.2023 16:00 | Rudar | 1 : 0 | Polet (N) | |||||
09.04
16:00
Kameni
Graničar
4
1
|
09.04.2023 16:00 | Kameni | 4 : 1 | Graničar | |||||
09.04
16:00
Polet (NK)
Krušedol
2
2
|
09.04.2023 16:00 | Polet (NK) | 2 : 2 | Krušedol | |||||
09.04
16:00
Sremac
Car Uroš
0
5
|
09.04.2023 16:00 | Sremac | 0 : 5 | Car Uroš |
09.04
17:00
Hajduk (Č)
Slanobarac
7
0
|
09.04.2023 17:00 | Hajduk (Č) | 7 : 0 | Slanobarac | |||||
09.04
17:00
Sloga
Hajduk (G)
1
2
|
09.04.2023 17:00 | Sloga | 1 : 2 | Hajduk (G) | |||||
09.04
17:00
Čenej
Borac (R)
1
2
|
09.04.2023 17:00 | Čenej | 1 : 2 | Borac (R) | |||||
09.04
17:00
Vinogradar
Proleter 1951
0
1
|
09.04.2023 17:00 | Vinogradar | 0 : 1 | Proleter 1951 | |||||
09.04
17:00
Titel
Železničar NS
0
0
|
09.04.2023 17:00 | Titel | 0 : 0 | Železničar NS |
09.04
16:00
OFK Sloga
Rutevac
6
2
|
09.04.2023 16:00 | OFK Sloga | 6 : 2 | Rutevac | |||||
09.04
11:00
Crvena zvezda
Škriljac
2
0
|
09.04.2023 11:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Škriljac | |||||
09.04
11:00
Polet
Rudar 2016
4
2
|
09.04.2023 11:00 | Polet | 4 : 2 | Rudar 2016 |
09.04
16:30
Radnički
Beljanica
0
1
|
09.04.2023 16:30 | Radnički | 0 : 1 | Beljanica | |||||
09.04
16:30
Pomoravlje
Istok 63
3
1
|
09.04.2023 16:30 | Pomoravlje | 3 : 1 | Istok 63 | |||||
09.04
16:30
OFK Batinac
Mladost
2
0
|
09.04.2023 16:30 | OFK Batinac | 2 : 0 | Mladost | |||||
09.04
16:30
Šumadija
Sinđelić
2
2
|
09.04.2023 16:30 | Šumadija | 2 : 2 | Sinđelić | |||||
09.04
16:30
Omladinac
Rudar
0
4
|
09.04.2023 16:30 | Omladinac | 0 : 4 | Rudar |
09.04
16:30
Mladost (K)
Mladost (G)
2
0
|
09.04.2023 16:30 | Mladost (K) | 2 : 0 | Mladost (G) | |||||
09.04
16:30
Jedinstvo
Šantarovac
2
5
|
09.04.2023 16:30 | Jedinstvo | 2 : 5 | Šantarovac | |||||
09.04
16:30
Sloboda
Morava (R)
6
4
|
09.04.2023 16:30 | Sloboda | 6 : 4 | Morava (R) | |||||
09.04
16:30
Šumadinac
Ursule
4
3
|
09.04.2023 16:30 | Šumadinac | 4 : 3 | Ursule |
09.04
16:00
Jovo Kursula
Omladinac
2
1
|
09.04.2023 16:00 | Jovo Kursula | 2 : 1 | Omladinac | |||||
09.04
16:00
Popovići Vrnjci
Mataruge
3
1
|
09.04.2023 16:00 | Popovići Vrnjci | 3 : 1 | Mataruge | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo (G)
Apolon 2018
1
0
|
09.04.2023 16:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 0 | Apolon 2018 | |||||
09.04
16:00
Kraljevo Hajduk
Bogutovačka Banja
0
2
|
09.04.2023 16:00 | Kraljevo Hajduk | 0 : 2 | Bogutovačka Banja | |||||
09.04
16:00
Zvezda
Jedinstvo (D)
2
0
|
09.04.2023 16:00 | Zvezda | 2 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
09.04
15:00
Mineral 2015
Morava (M)
1
1
|
09.04.2023 15:00 | Mineral 2015 | 1 : 1 | Morava (M) | |||||
09.04
16:00
Gruža
Lazac
3
1
|
09.04.2023 16:00 | Gruža | 3 : 1 | Lazac |
09.04
16:00
Napredak
BSK
6
0
|
09.04.2023 16:00 | Napredak | 6 : 0 | BSK | |||||
09.04
16:00
Zmaj
OFK Zeka Buljubaša
0
3
|
09.04.2023 16:00 | Zmaj | 0 : 3 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
09.04
16:00
OFK Bikić
Erdevik 2017
1
0
|
09.04.2023 16:00 | OFK Bikić | 1 : 0 | Erdevik 2017 | |||||
09.04
10:00
Fruška Gora
Jedinstvo
0
3
|
09.04.2023 10:00 | Fruška Gora | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
09.04
16:00
Borac (VR)
Graničar
2
1
|
09.04.2023 16:00 | Borac (VR) | 2 : 1 | Graničar | |||||
09.04
16:00
Srem
LSK
1
2
|
09.04.2023 16:00 | Srem | 1 : 2 | LSK | |||||
09.04
16:00
Obilić 1993
Borac (R)
2
2
|
09.04.2023 16:00 | Obilić 1993 | 2 : 2 | Borac (R) |
09.04
15:30
Mlava (ML)
Jedinstvo (S)
2
1
|
09.04.2023 15:30 | Mlava (ML) | 2 : 1 | Jedinstvo (S) | |||||
09.04
15:30
Polet (SD)
Pobeda 1953
2
1
|
09.04.2023 15:30 | Polet (SD) | 2 : 1 | Pobeda 1953 | |||||
09.04
15:30
Bata Bulić
Rade Milošević
3
1
|
09.04.2023 15:30 | Bata Bulić | 3 : 1 | Rade Milošević | |||||
09.04
15:30
Zabrđe 1936
Mladost (K)
1
4
|
09.04.2023 15:30 | Zabrđe 1936 | 1 : 4 | Mladost (K) | |||||
09.04
15:30
Borac (V)
Zadrugar 1947
5
1
|
09.04.2023 15:30 | Borac (V) | 5 : 1 | Zadrugar 1947 | |||||
09.04
15:30
Integral
Trgovački
0
0
|
09.04.2023 15:30 | Integral | 0 : 0 | Trgovački |
09.04
15:30
Mlava (B)
Beli Orao
3
2
|
09.04.2023 15:30 | Mlava (B) | 3 : 2 | Beli Orao | |||||
09.04
15:30
Dizel
Mladi Borac
4
2
|
09.04.2023 15:30 | Dizel | 4 : 2 | Mladi Borac | |||||
09.04
15:30
Sloga (L)
Kumane
0
3
|
09.04.2023 15:30 | Sloga (L) | 0 : 3 | Kumane | |||||
09.04
15:30
Barič
Vojvoda Milenko
2
4
|
09.04.2023 15:30 | Barič | 2 : 4 | Vojvoda Milenko | |||||
09.04
15:30
Polet (V)
Napredak 1934
1
2
|
09.04.2023 15:30 | Polet (V) | 1 : 2 | Napredak 1934 | |||||
09.04
15:30
Napredak (B)
Napredak (P)
3
0
|
09.04.2023 15:30 | Napredak (B) | 3 : 0 | Napredak (P) |
09.04
16:30
Kulpin
Neštin
4
0
|
09.04.2023 16:30 | Kulpin | 4 : 0 | Neštin | |||||
09.04
16:30
Mladost
Labudnjača
1
1
|
09.04.2023 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Labudnjača | |||||
09.04
16:30
Borac
Slavija (P)
0
5
|
09.04.2023 16:30 | Borac | 0 : 5 | Slavija (P) | |||||
09.04
16:30
Slavija (B)
Maglić
2
5
|
09.04.2023 16:30 | Slavija (B) | 2 : 5 | Maglić | |||||
09.04
16:30
Krivanj
Bački Hajduk
1
2
|
09.04.2023 16:30 | Krivanj | 1 : 2 | Bački Hajduk |
09.04
16:00
Omladinac
Stojan Lazarac
3
0
|
09.04.2023 16:00 | Omladinac | 3 : 0 | Stojan Lazarac | |||||
09.04
16:00
Mladost (MM)
Torpedo
1
0
|
09.04.2023 16:00 | Mladost (MM) | 1 : 0 | Torpedo | |||||
09.04
16:00
Sloga
Bair
2
2
|
09.04.2023 16:00 | Sloga | 2 : 2 | Bair | |||||
09.04
16:00
Napredak
Duško
1
2
|
09.04.2023 16:00 | Napredak | 1 : 2 | Duško | |||||
09.04
16:00
Petlovača
Milicionar
0
0
|
09.04.2023 16:00 | Petlovača | 0 : 0 | Milicionar | |||||
09.04
16:00
Zadrugar
Budućnost (Z)
3
1
|
09.04.2023 16:00 | Zadrugar | 3 : 1 | Budućnost (Z) | |||||
09.04
16:00
Budućnost (PD)
Sloboda
3
2
|
09.04.2023 16:00 | Budućnost (PD) | 3 : 2 | Sloboda |
09.04
16:00
Mladi borac
Radnički
2
2
|
09.04.2023 16:00 | Mladi borac | 2 : 2 | Radnički | |||||
09.04
16:00
Bobište
Jedinstvo
4
1
|
09.04.2023 16:00 | Bobište | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
09.04
16:00
Moravac (P)
Veliko Trnjane
3
0
|
09.04.2023 16:00 | Moravac (P) | 3 : 0 | Veliko Trnjane | |||||
09.04
16:00
Šumadija
Sloboda
4
0
|
09.04.2023 16:00 | Šumadija | 4 : 0 | Sloboda | |||||
09.04
16:00
Umac
OFK Brza
7
1
|
09.04.2023 16:00 | Umac | 7 : 1 | OFK Brza | |||||
09.04
16:00
Bratstvo
Progres
1
4
|
09.04.2023 16:00 | Bratstvo | 1 : 4 | Progres | |||||
09.04
16:00
Gradac
Real
4
1
|
09.04.2023 16:00 | Gradac | 4 : 1 | Real |
09.04
16:00
Radnički (K)
Vlašić
4
2
|
09.04.2023 16:00 | Radnički (K) | 4 : 2 | Vlašić | |||||
09.04
16:00
Dobrava Žabar 2020
Bobovik
4
2
|
09.04.2023 16:00 | Dobrava Žabar 2020 | 4 : 2 | Bobovik | |||||
09.04
16:00
Mišar
Vojvoda Stepa Stepanović
2
2
|
09.04.2023 16:00 | Mišar | 2 : 2 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
09.04
16:00
OFK Letnjikovac 1983
Šipurske Livade
4
3
|
09.04.2023 16:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 4 : 3 | Šipurske Livade | |||||
09.04
16:00
Mrovska
Mladost (PP)
0
3
|
09.04.2023 16:00 | Mrovska | 0 : 3 | Mladost (PP) | |||||
09.04
16:00
Trešnjevka
Sloga (K)
8
0
|
09.04.2023 16:00 | Trešnjevka | 8 : 0 | Sloga (K) |
09.04
16:00
Jedinstvo
Luk
2
0
|
09.04.2023 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Luk | |||||
09.04
16:00
Velika Reka
7. Juli
3
1
|
09.04.2023 16:00 | Velika Reka | 3 : 1 | 7. Juli | |||||
09.04
16:00
Jadar 1961
Hajduk
2
0
|
09.04.2023 16:00 | Jadar 1961 | 2 : 0 | Hajduk | |||||
09.04
16:00
Prva Iskra
Milan Orlić
0
2
|
09.04.2023 16:00 | Prva Iskra | 0 : 2 | Milan Orlić | |||||
09.04
16:00
Sloga
Mladost
1
0
|
09.04.2023 16:00 | Sloga | 1 : 0 | Mladost | |||||
09.04
16:00
Studenac
Cer
2
0
|
09.04.2023 16:00 | Studenac | 2 : 0 | Cer |
09.04
16:00
Šumadinac
Dedinje
5
0
|
09.04.2023 16:00 | Šumadinac | 5 : 0 | Dedinje | |||||
09.04
16:00
Borac
Bežanija
1
0
|
09.04.2023 16:00 | Borac | 1 : 0 | Bežanija | |||||
09.04
16:00
BUSK
Miljakovac
2
0
|
09.04.2023 16:00 | BUSK | 2 : 0 | Miljakovac | |||||
09.04
16:00
Sinđelić 2012
Rekreativo 011
4
0
|
09.04.2023 16:00 | Sinđelić 2012 | 4 : 0 | Rekreativo 011 | |||||
09.04
11:00
13. maj
Novi Beograd
1
2
|
09.04.2023 11:00 | 13. maj | 1 : 2 | Novi Beograd |
09.04
11:00
Mladi proleter
Kelti
0
4
|
09.04.2023 11:00 | Mladi proleter | 0 : 4 | Kelti | |||||
09.04
16:00
Palilulac
Avala 1939
0
1
|
09.04.2023 16:00 | Palilulac | 0 : 1 | Avala 1939 | |||||
09.04
10:00
OFK Lug 2020
PKB Kovilovo
3
2
|
09.04.2023 10:00 | OFK Lug 2020 | 3 : 2 | PKB Kovilovo |
09.04
15:30
Bačinac
Budućnost 1948
2
1
|
09.04.2023 15:30 | Bačinac | 2 : 1 | Budućnost 1948 | |||||
09.04
15:30
Udarnik
Selevac 1919
3
0
|
09.04.2023 15:30 | Udarnik | 3 : 0 | Selevac 1919 | |||||
09.04
15:30
Cerovac 2013
Beli Orlovi
4
1
|
09.04.2023 15:30 | Cerovac 2013 | 4 : 1 | Beli Orlovi | |||||
09.04
12:00
Novi Mladi borac
Glavaš
2
2
|
09.04.2023 12:00 | Novi Mladi borac | 2 : 2 | Glavaš |
09.04
16:00
Ćava
Mladost (P)
3
2
|
09.04.2023 16:00 | Ćava | 3 : 2 | Mladost (P) | |||||
09.04
16:00
Borac (D)
Kragujevac
2
0
|
09.04.2023 16:00 | Borac (D) | 2 : 0 | Kragujevac | |||||
09.04
16:00
OFK Žeželj
Azbest 1927
5
3
|
09.04.2023 16:00 | OFK Žeželj | 5 : 3 | Azbest 1927 | |||||
09.04
16:00
Jadran
Hajduk Jovanovac
0
6
|
09.04.2023 16:00 | Jadran | 0 : 6 | Hajduk Jovanovac | |||||
09.04
16:00
21. oktobar
Vodojaža
2
0
|
09.04.2023 16:00 | 21. oktobar | 2 : 0 | Vodojaža |
09.04
16:00
OFK Borac
OFK Boždarevac
6
0
|
09.04.2023 16:00 | OFK Borac | 6 : 0 | OFK Boždarevac | |||||
09.04
16:00
Veliki Borak
Beljina
1
7
|
09.04.2023 16:00 | Veliki Borak | 1 : 7 | Beljina |
09.04
16:00
Vrtište
Jasenovik 2018
2
3
|
09.04.2023 16:00 | Vrtište | 2 : 3 | Jasenovik 2018 | |||||
09.04
16:00
Supovac
Moravac 1948
5
4
|
09.04.2023 16:00 | Supovac | 5 : 4 | Moravac 1948 | |||||
09.04
16:00
Sloga 1948
Mezgraja
4
0
|
09.04.2023 16:00 | Sloga 1948 | 4 : 0 | Mezgraja | |||||
09.04
16:00
OFK Morava 2022
Jedinstvo
6
2
|
09.04.2023 16:00 | OFK Morava 2022 | 6 : 2 | Jedinstvo | |||||
09.04
16:00
Mladost
OFK Budućnost 2020
2
2
|
09.04.2023 16:00 | Mladost | 2 : 2 | OFK Budućnost 2020 |
09.04
16:00
Borac
Roham
3
4
|
09.04.2023 16:00 | Borac | 3 : 4 | Roham | |||||
09.04
16:00
SU Podgrmeč
Terekveš
0
2
|
09.04.2023 16:00 | SU Podgrmeč | 0 : 2 | Terekveš | |||||
09.04
16:00
1. Oktobar
Vojvodina
3
0
|
09.04.2023 16:00 | 1. Oktobar | 3 : 0 | Vojvodina |
09.04
16:00
Tisa
Potisje
1
2
|
09.04.2023 16:00 | Tisa | 1 : 2 | Potisje | |||||
09.04
16:00
Bačka
Šampion
3
2
|
09.04.2023 16:00 | Bačka | 3 : 2 | Šampion | |||||
09.04
16:00
Tromeđa
Obilić
2
7
|
09.04.2023 16:00 | Tromeđa | 2 : 7 | Obilić | |||||
09.04
16:00
Čoka
Hajduk
3
0
|
09.04.2023 16:00 | Čoka | 3 : 0 | Hajduk | |||||
09.04
16:00
Slavija
Graničar
6
2
|
09.04.2023 16:00 | Slavija | 6 : 2 | Graničar |
09.04
16:00
Padež
Mladost
1
1
|
09.04.2023 16:00 | Padež | 1 : 1 | Mladost | |||||
09.04
16:00
Lokomotiva
Rongo Siti
3
0
|
09.04.2023 16:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Rongo Siti | |||||
09.04
11:00
Sloga
Ponor SU
5
1
|
09.04.2023 11:00 | Sloga | 5 : 1 | Ponor SU | |||||
09.04
16:00
Gnjilan
Temac
2
0
|
09.04.2023 16:00 | Gnjilan | 2 : 0 | Temac |
09.04
13:00
Arbanasce
Dobrič 1974
7
0
|
09.04.2023 13:00 | Arbanasce | 7 : 0 | Dobrič 1974 | |||||
09.04
10:00
SU Balajnac
SU Gradište
9
2
|
09.04.2023 10:00 | SU Balajnac | 9 : 2 | SU Gradište | |||||
09.04
10:00
Jugovići 1976
Omladinac
3
3
|
09.04.2023 10:00 | Jugovići 1976 | 3 : 3 | Omladinac |
09.04
15:30
Badljevica
Godomin
1
1
|
09.04.2023 15:30 | Badljevica | 1 : 1 | Godomin | |||||
09.04
15:30
Stari Hrast 2018
Jezava
5
1
|
09.04.2023 15:30 | Stari Hrast 2018 | 5 : 1 | Jezava | |||||
09.04
15:30
Lunjevac
Železničar 1930
4
0
|
09.04.2023 15:30 | Lunjevac | 4 : 0 | Železničar 1930 | |||||
09.04
15:30
Budućnost
Osipaonica
1
6
|
09.04.2023 15:30 | Budućnost | 1 : 6 | Osipaonica | |||||
09.04
15:30
Ravni Gaj
Vožd 2020
1
0
|
09.04.2023 15:30 | Ravni Gaj | 1 : 0 | Vožd 2020 |
09.04
16:00
Žednik
Elektrovojvodina
1
4
|
09.04.2023 16:00 | Žednik | 1 : 4 | Elektrovojvodina | |||||
09.04
16:00
Palić
Bikovo
3
0
|
09.04.2023 16:00 | Palić | 3 : 0 | Bikovo | |||||
09.04
16:00
OFK Mala Bosna 2015
Hajduk 1950
3
1
|
09.04.2023 16:00 | OFK Mala Bosna 2015 | 3 : 1 | Hajduk 1950 | |||||
09.04
16:00
Solid
Lokomotiva
5
1
|
09.04.2023 16:00 | Solid | 5 : 1 | Lokomotiva | |||||
09.04
16:00
Čantavir
SFU Graničar 024
6
0
|
09.04.2023 16:00 | Čantavir | 6 : 0 | SFU Graničar 024 | |||||
09.04
16:00
Kelebijska šuma
Vinogradar
2
0
|
09.04.2023 16:00 | Kelebijska šuma | 2 : 0 | Vinogradar |
09.04
15:30
Sloga
Bresje Superior
1
0
|
09.04.2023 15:30 | Sloga | 1 : 0 | Bresje Superior | |||||
09.04
15:30
Karadjordje
Udarnik
0
1
|
09.04.2023 15:30 | Karadjordje | 0 : 1 | Udarnik |
09.04
16:00
Pobeda
Knjaz
3
1
|
09.04.2023 16:00 | Pobeda | 3 : 1 | Knjaz | |||||
09.04
Duškovci
Napredak
6
0
|
09.04.2023 | Duškovci | 6 : 0 | Napredak | |||||
09.04
16:00
Trešnjica
Dobrinjac
0
1
|
09.04.2023 16:00 | Trešnjica | 0 : 1 | Dobrinjac | |||||
09.04
Plavi Tok
Glumač
1
1
|
09.04.2023 | Plavi Tok | 1 : 1 | Glumač |
09.04
16:00
Mekiš
Grkinja
10
0
|
09.04.2023 16:00 | Mekiš | 10 : 0 | Grkinja |
09.04
16:00
Omladinac
Koča Anđelković
2
4
|
09.04.2023 16:00 | Omladinac | 2 : 4 | Koča Anđelković | |||||
09.04
16:00
Lokomotiva
Rtkovo
1
3
|
09.04.2023 16:00 | Lokomotiva | 1 : 3 | Rtkovo |
09.04
16:30
Rtanj
Palilulac
2
2
|
09.04.2023 16:30 | Rtanj | 2 : 2 | Palilulac |
09.04
16:00
Dinamo
Jedinstvo Lemeš
1
3
|
09.04.2023 16:00 | Dinamo | 1 : 3 | Jedinstvo Lemeš | |||||
09.04
16:00
Graničar
Jedinstvo
3
0
|
09.04.2023 16:00 | Graničar | 3 : 0 | Jedinstvo |
09.04
16:30
Šampion 2013
Bresno Polje
9
0
|
09.04.2023 16:30 | Šampion 2013 | 9 : 0 | Bresno Polje | |||||
09.04
11:00
Omladinac
OFK Orašje 1960
0
1
|
09.04.2023 11:00 | Omladinac | 0 : 1 | OFK Orašje 1960 |
09.04
16:00
Proleter 2006
Proleter
4
1
|
09.04.2023 16:00 | Proleter 2006 | 4 : 1 | Proleter | |||||
09.04
16:00
Sloga
Zlatica
2
0
|
09.04.2023 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Zlatica | |||||
09.04
16:00
KSK Konak 1926
Jedinstvo 2014
2
1
|
09.04.2023 16:00 | KSK Konak 1926 | 2 : 1 | Jedinstvo 2014 |
09.04
11:00
Jadar (S)
Granit
1
2
|
09.04.2023 11:00 | Jadar (S) | 1 : 2 | Granit | |||||
09.04
11:00
Sinđelić
Gradilište (L)
6
0
|
09.04.2023 11:00 | Sinđelić | 6 : 0 | Gradilište (L) | |||||
09.04
11:00
Mladost (DD)
Paskovac
1
0
|
09.04.2023 11:00 | Mladost (DD) | 1 : 0 | Paskovac | |||||
09.04
11:00
Sloga
Vuk
1
4
|
09.04.2023 11:00 | Sloga | 1 : 4 | Vuk | |||||
09.04
11:00
Krajišnici
Stolice
2
1
|
09.04.2023 11:00 | Krajišnici | 2 : 1 | Stolice |
09.04
11:00
Vukona
Budućnost 1995
1
1
|
09.04.2023 11:00 | Vukona | 1 : 1 | Budućnost 1995 | |||||
09.04
11:00
Gunjevac
Zvizdar
3
0
|
09.04.2023 11:00 | Gunjevac | 3 : 0 | Zvizdar | |||||
09.04
11:00
Strelac 001
Vrelo
0
5
|
09.04.2023 11:00 | Strelac 001 | 0 : 5 | Vrelo | |||||
09.04
11:00
Brezovica
Dokmir
0
1
|
09.04.2023 11:00 | Brezovica | 0 : 1 | Dokmir |
09.04
11:00
Kalenić
Kolubara
0
1
|
09.04.2023 11:00 | Kalenić | 0 : 1 | Kolubara | |||||
09.04
11:00
Tamnava
Murgaš
1
1
|
09.04.2023 11:00 | Tamnava | 1 : 1 | Murgaš | |||||
09.04
11:00
Trnjaci 2021
Brgule
8
2
|
09.04.2023 11:00 | Trnjaci 2021 | 8 : 2 | Brgule |
09.04
14:00
Azbukovica
Crnča
4
1
|
09.04.2023 14:00 | Azbukovica | 4 : 1 | Crnča | |||||
09.04
12:00
Mladost
Selanac
5
0
|
09.04.2023 12:00 | Mladost | 5 : 0 | Selanac |
09.04
16:30
Omladinac
Mladi radnik
1
5
|
09.04.2023 16:30 | Omladinac | 1 : 5 | Mladi radnik | |||||
09.04
16:30
Bratstvo
Belica
8
1
|
09.04.2023 16:30 | Bratstvo | 8 : 1 | Belica | |||||
09.04
16:30
SFK Glogovac
Morava
0
2
|
09.04.2023 16:30 | SFK Glogovac | 0 : 2 | Morava |
09.04
16:00
Vojvodina
Kolonija
0
0
|
09.04.2023 16:00 | Vojvodina | 0 : 0 | Kolonija | |||||
09.04
16:00
Borac (P)
Slavia
1
4
|
09.04.2023 16:00 | Borac (P) | 1 : 4 | Slavia | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo
Pobeda
10
2
|
09.04.2023 16:00 | Jedinstvo | 10 : 2 | Pobeda | |||||
09.04
16:00
Voja Gačić
Borac (S)
0
0
|
09.04.2023 16:00 | Voja Gačić | 0 : 0 | Borac (S) |
09.04
11:00
Proleter
Jelen
3
4
|
09.04.2023 11:00 | Proleter | 3 : 4 | Jelen | |||||
09.04
11:00
Partizan
Savacium
2
1
|
09.04.2023 11:00 | Partizan | 2 : 1 | Savacium | |||||
09.04
11:00
Sloga
Metaloplastika 2006
3
2
|
09.04.2023 11:00 | Sloga | 3 : 2 | Metaloplastika 2006 |
09.04
11:00
Rankovac
Mladost (Sv)
2
2
|
09.04.2023 11:00 | Rankovac | 2 : 2 | Mladost (Sv) | |||||
09.04
11:00
Korman
Borac BTG
1
0
|
09.04.2023 11:00 | Korman | 1 : 0 | Borac BTG | |||||
09.04
11:00
Bojić
Zablaće
1
5
|
09.04.2023 11:00 | Bojić | 1 : 5 | Zablaće | |||||
09.04
11:00
Mladost (Sl)
Galeb
1
3
|
09.04.2023 11:00 | Mladost (Sl) | 1 : 3 | Galeb | |||||
09.04
11:00
Rudar
Jedinstvo
3
0
|
09.04.2023 11:00 | Rudar | 3 : 0 | Jedinstvo |
09.04
11:00
Mladost (DB)
Rudar 1973
1
1
|
09.04.2023 11:00 | Mladost (DB) | 1 : 1 | Rudar 1973 | |||||
09.04
11:00
Todorovce
Jašunja
1
2
|
09.04.2023 11:00 | Todorovce | 1 : 2 | Jašunja | |||||
09.04
11:00
Marjan MB
Mladost (DL)
4
2
|
09.04.2023 11:00 | Marjan MB | 4 : 2 | Mladost (DL) | |||||
09.04
11:00
Gornje Sinkovce
Napredak
3
2
|
09.04.2023 11:00 | Gornje Sinkovce | 3 : 2 | Napredak | |||||
09.04
11:00
Turekovac
Badince
6
2
|
09.04.2023 11:00 | Turekovac | 6 : 2 | Badince |
09.04
16:00
Sloga (M)
Sloga (K)
1
0
|
09.04.2023 16:00 | Sloga (M) | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
09.04
16:00
27. Oktobar
Borac
2
1
|
09.04.2023 16:00 | 27. Oktobar | 2 : 1 | Borac | |||||
09.04
16:00
Vojvodina
Dunav
0
2
|
09.04.2023 16:00 | Vojvodina | 0 : 2 | Dunav |
09.04
16:00
Hrtkovci
Borac
8
0
|
09.04.2023 16:00 | Hrtkovci | 8 : 0 | Borac | |||||
09.04
16:00
Graničar
Jedinstvo (P)
1
2
|
09.04.2023 16:00 | Graničar | 1 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo (K)
Donji Petrovci
1
4
|
09.04.2023 16:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 4 | Donji Petrovci |
09.04
11:00
Stara Čaršija
Mladi radnik 1925
2
1
|
09.04.2023 11:00 | Stara Čaršija | 2 : 1 | Mladi radnik 1925 | |||||
09.04
11:00
Biljanovac
Budućnost
4
0
|
09.04.2023 11:00 | Biljanovac | 4 : 0 | Budućnost | |||||
09.04
11:00
Studen Vitez
Granit
0
2
|
09.04.2023 11:00 | Studen Vitez | 0 : 2 | Granit |
09.04
16:30
Stubal
Morava
2
1
|
09.04.2023 16:30 | Stubal | 2 : 1 | Morava | |||||
09.04
16:30
Mladost 1925
Mladost 1981
2
1
|
09.04.2023 16:30 | Mladost 1925 | 2 : 1 | Mladost 1981 | |||||
09.04
16:30
Zgodačica
Šumadija
2
3
|
09.04.2023 16:30 | Zgodačica | 2 : 3 | Šumadija |
09.04
15:30
OFK Slavija
Zeppelin 026
0
2
|
09.04.2023 15:30 | OFK Slavija | 0 : 2 | Zeppelin 026 | |||||
09.04
15:30
Kolarac
Petrijevac
6
0
|
09.04.2023 15:30 | Kolarac | 6 : 0 | Petrijevac | |||||
09.04
15:30
Drugovac
Omladinac Seone
0
2
|
09.04.2023 15:30 | Drugovac | 0 : 2 | Omladinac Seone | |||||
09.04
15:30
Vrbovac
Šumadinac
4
0
|
09.04.2023 15:30 | Vrbovac | 4 : 0 | Šumadinac |
09.04
16:00
Sloven
Lovac
0
0
|
09.04.2023 16:00 | Sloven | 0 : 0 | Lovac | |||||
09.04
16:00
Vitez
OFK Brestač
1
2
|
09.04.2023 16:00 | Vitez | 1 : 2 | OFK Brestač |
09.04
16:30
Mladost (GM)
Potočac
2
1
|
09.04.2023 16:30 | Mladost (GM) | 2 : 1 | Potočac | |||||
09.04
16:30
BSK
Heroj
2
0
|
09.04.2023 16:30 | BSK | 2 : 0 | Heroj | |||||
09.04
16:30
ISK Izvor
Moravac
3
2
|
09.04.2023 16:30 | ISK Izvor | 3 : 2 | Moravac | |||||
09.04
16:30
Budućnost
Popovac
3
1
|
09.04.2023 16:30 | Budućnost | 3 : 1 | Popovac | |||||
09.04
16:30
Jedinstvo
Sloboda
2
1
|
09.04.2023 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Sloboda | |||||
09.04
16:30
Zemljoradnik
Razvitak
2
2
|
09.04.2023 16:30 | Zemljoradnik | 2 : 2 | Razvitak |
09.04
16:00
Bratstvo
Sinđelić
0
4
|
09.04.2023 16:00 | Bratstvo | 0 : 4 | Sinđelić | |||||
09.04
16:00
Omladinac
Sremac
1
1
|
09.04.2023 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Sremac | |||||
09.04
16:00
Jednota
Graničar
2
2
|
09.04.2023 16:00 | Jednota | 2 : 2 | Graničar | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo
Borac
4
0
|
09.04.2023 16:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Borac |
09.04
12:00
Borba
Borac 1935
4
0
|
09.04.2023 12:00 | Borba | 4 : 0 | Borac 1935 | |||||
09.04
16:00
Dobrača
Arsenal 1930
0
3
|
09.04.2023 16:00 | Dobrača | 0 : 3 | Arsenal 1930 | |||||
09.04
16:00
Seljak
Napredak Mainić
3
0
|
09.04.2023 16:00 | Seljak | 3 : 0 | Napredak Mainić | |||||
09.04
16:00
Bukorovac
Apolon 4
2
4
|
09.04.2023 16:00 | Bukorovac | 2 : 4 | Apolon 4 | |||||
09.04
16:00
OFK Bagremar
Kremenac
0
2
|
09.04.2023 16:00 | OFK Bagremar | 0 : 2 | Kremenac |
09.04
15:30
Planinac
Sloboda
3
0
|
09.04.2023 15:30 | Planinac | 3 : 0 | Sloboda | |||||
09.04
15:30
OFK Sparta
Trgovački
0
5
|
09.04.2023 15:30 | OFK Sparta | 0 : 5 | Trgovački | |||||
09.04
15:30
Napredak 2021
Sloga (Č)
4
0
|
09.04.2023 15:30 | Napredak 2021 | 4 : 0 | Sloga (Č) | |||||
09.04
15:30
Mitros
Sloga (Z)
7
3
|
09.04.2023 15:30 | Mitros | 7 : 3 | Sloga (Z) | |||||
09.04
15:30
Srem
OFK Bosut
6
4
|
09.04.2023 15:30 | Srem | 6 : 4 | OFK Bosut |
09.04
Sloga
OFK Povlen
4
0
|
09.04.2023 | Sloga | 4 : 0 | OFK Povlen | |||||
09.04
Zadrugar
Lukavac
4
6
|
09.04.2023 | Zadrugar | 4 : 6 | Lukavac |
09.04
15:30
Ram
Žika Marković Uča
5
1
|
09.04.2023 15:30 | Ram | 5 : 1 | Žika Marković Uča | |||||
09.04
15:30
Polet
Borac 2016
2
0
|
09.04.2023 15:30 | Polet | 2 : 0 | Borac 2016 | |||||
09.04
15:30
Pek
Sloga TOP
1
3
|
09.04.2023 15:30 | Pek | 1 : 3 | Sloga TOP | |||||
09.04
15:30
Radnički
Baštovan 2015
0
4
|
09.04.2023 15:30 | Radnički | 0 : 4 | Baštovan 2015 |
09.04
11:00
OFK Napredak 1933
Mladost
2
0
|
09.04.2023 11:00 | OFK Napredak 1933 | 2 : 0 | Mladost | |||||
09.04
11:00
Gorki
Napredak
4
1
|
09.04.2023 11:00 | Gorki | 4 : 1 | Napredak | |||||
09.04
11:00
Radnik
Omladinac
0
1
|
09.04.2023 11:00 | Radnik | 0 : 1 | Omladinac |
09.04
16:00
Dobrica
Vojvodina
1
3
|
09.04.2023 16:00 | Dobrica | 1 : 3 | Vojvodina | |||||
09.04
16:00
Rapid
Naša Krajina
7
0
|
09.04.2023 16:00 | Rapid | 7 : 0 | Naša Krajina | |||||
09.04
16:00
Janošik
Solunac
5
1
|
09.04.2023 16:00 | Janošik | 5 : 1 | Solunac |
09.04
16:00
Banat
Hajduk
4
1
|
09.04.2023 16:00 | Banat | 4 : 1 | Hajduk | |||||
09.04
16:00
Vitorul
Vojvodina
2
1
|
09.04.2023 16:00 | Vitorul | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
09.04
16:00
Borac
Pobeda
0
3
|
09.04.2023 16:00 | Borac | 0 : 3 | Pobeda |
09.04
15:30
Sopot
Sloga 1932
1
9
|
09.04.2023 15:30 | Sopot | 1 : 9 | Sloga 1932 | |||||
09.04
15:30
Morava 1932
Margum
5
1
|
09.04.2023 15:30 | Morava 1932 | 5 : 1 | Margum |
09.04
15:30
Zemljoradnik 1932
Proleter
9
0
|
09.04.2023 15:30 | Zemljoradnik 1932 | 9 : 0 | Proleter | |||||
09.04
15:30
Pobeda
Sloga Vitez
1
2
|
09.04.2023 15:30 | Pobeda | 1 : 2 | Sloga Vitez | |||||
09.04
15:30
Stig
Metalac
2
3
|
09.04.2023 15:30 | Stig | 2 : 3 | Metalac |
09.04
11:00
BSK
Sloga 1952
2
5
|
09.04.2023 11:00 | BSK | 2 : 5 | Sloga 1952 |
09.04
15:30
Borac
Omladinac
3
1
|
09.04.2023 15:30 | Borac | 3 : 1 | Omladinac |
09.04
11:00
Stig (MC)
Stig (C)
2
2
|
09.04.2023 11:00 | Stig (MC) | 2 : 2 | Stig (C) |
09.04
19:00
Budućnost
OFK Petrovac
4
4
|
09.04.2023 19:00 | Budućnost | 4 : 4 | OFK Petrovac | |||||
09.04
15:00
Iskra
Dečić
1
3
|
09.04.2023 15:00 | Iskra | 1 : 3 | Dečić | |||||
09.04
18:00
Mornar
Rudar
2
0
|
09.04.2023 18:00 | Mornar | 2 : 0 | Rudar | |||||
09.04
15:00
Jezero
Sutjeska
0
0
|
09.04.2023 15:00 | Jezero | 0 : 0 | Sutjeska | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo
Arsenal
0
0
|
09.04.2023 16:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Arsenal |
09.04
15:00
Leeds United
Crystal Palace
1
5
|
09.04.2023 15:00 | Leeds United | 1 : 5 | Crystal Palace | |||||
09.04
17:30
Liverpool
Arsenal
2
2
|
09.04.2023 17:30 | Liverpool | 2 : 2 | Arsenal |
09.04
19:30
1899 Hoffenheim
FC Schalke 04
2
0
|
09.04.2023 19:30 | 1899 Hoffenheim | 2 : 0 | FC Schalke 04 | |||||
09.04
15:30
Borussia M'gladbach
VfL Wolfsburg
2
0
|
09.04.2023 15:30 | Borussia M'gladbach | 2 : 0 | VfL Wolfsburg | |||||
09.04
17:30
VfL Bochum
VfB Stuttgart
2
3
|
09.04.2023 17:30 | VfL Bochum | 2 : 3 | VfB Stuttgart |
09.04
15:00
AC Ajaccio
AJ Auxerre
0
3
|
09.04.2023 15:00 | AC Ajaccio | 0 : 3 | AJ Auxerre | |||||
09.04
17:05
FC Nantes
AS Monaco
2
2
|
09.04.2023 17:05 | FC Nantes | 2 : 2 | AS Monaco | |||||
09.04
20:45
Lorient
Olympique de Marseille
0
0
|
09.04.2023 20:45 | Lorient | 0 : 0 | Olympique de Marseille | |||||
09.04
15:00
Montpellier
Toulouse
1
2
|
09.04.2023 15:00 | Montpellier | 1 : 2 | Toulouse | |||||
09.04
13:00
Olympique Lyonnais
Stade Rennais
3
1
|
09.04.2023 13:00 | Olympique Lyonnais | 3 : 1 | Stade Rennais | |||||
09.04
15:00
Stade de Reims
Stade Brestois 29
1
1
|
09.04.2023 15:00 | Stade de Reims | 1 : 1 | Stade Brestois 29 | |||||
09.04
15:00
Troyes
Clermont Foot 63
0
2
|
09.04.2023 15:00 | Troyes | 0 : 2 | Clermont Foot 63 |
09.04
21:00
Espanyol
Athletic Club
1
2
|
09.04.2023 21:00 | Espanyol | 1 : 2 | Athletic Club | |||||
09.04
21:00
Rayo Vallecano
Atlético Madrid
1
2
|
09.04.2023 21:00 | Rayo Vallecano | 1 : 2 | Atlético Madrid | |||||
09.04
16:15
Real Betis Balompié
Cádiz CF
0
2
|
09.04.2023 16:15 | Real Betis Balompié | 0 : 2 | Cádiz CF | |||||
09.04
14:00
Real Valladolid
RCD Mallorca
3
3
|
09.04.2023 14:00 | Real Valladolid | 3 : 3 | RCD Mallorca | |||||
09.04
18:30
UD Almería
Valencia
2
1
|
09.04.2023 18:30 | UD Almería | 2 : 1 | Valencia |
09.04
17:00
Čukarički
Partizan
0
0
|
09.04.2023 17:00 | Čukarički | 0 : 0 | Partizan | |||||
09.04
17:00
Crvena zvezda
Radnički 1923
4
1
|
09.04.2023 17:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Radnički 1923 |
09.04
12:00
Levač
Radnički 2014
2
2
|
09.04.2023 12:00 | Levač | 2 : 2 | Radnički 2014 |
09.04
14:30
Kraljica Marija
Jedinstvo
5
0
|
09.04.2023 14:30 | Kraljica Marija | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Karađorđe
0
9
|
09.04.2023 11:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 9 | Karađorđe |
09.04
10:00
Inđija
Radnički 1912
8
1
|
09.04.2023 10:00 | Inđija | 8 : 1 | Radnički 1912 |
09.04
15:30
Radnički (V)
Borac 1926
0
2
|
09.04.2023 15:30 | Radnički (V) | 0 : 2 | Borac 1926 | |||||
09.04
13:00
Radnički 1923
GFK Sloboda
2
2
|
09.04.2023 13:00 | Radnički 1923 | 2 : 2 | GFK Sloboda | |||||
09.04
12:00
Sloga (K)
Javor Matis
1
1
|
09.04.2023 12:00 | Sloga (K) | 1 : 1 | Javor Matis | |||||
09.04
13:30
Jedinstvo
Šumadija 1903
3
0
|
09.04.2023 13:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
09.04
16:00
Mačva
Loznica
1
1
|
09.04.2023 16:00 | Mačva | 1 : 1 | Loznica | |||||
09.04
13:30
Budućnost Krušik 2014
Metalac
2
0
|
09.04.2023 13:30 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 0 | Metalac |
09.04
17:15
011
IMT 2
2
0
|
09.04.2023 17:15 | 011 | 2 : 0 | IMT 2 | |||||
09.04
15:30
OFK Beograd
Sinđelić
2
0
|
09.04.2023 15:30 | OFK Beograd | 2 : 0 | Sinđelić |
09.04
13:00
Šumadija 1934
Sloga 1924
3
4
|
09.04.2023 13:00 | Šumadija 1934 | 3 : 4 | Sloga 1924 |
09.04
10:00
Cement
1. Maj
1
2
|
09.04.2023 10:00 | Cement | 1 : 2 | 1. Maj | |||||
09.04
12:00
Železničar
ODR
1
5
|
09.04.2023 12:00 | Železničar | 1 : 5 | ODR | |||||
09.04
14:00
Jedinstvo (SP)
Radnički (ZR)
0
2
|
09.04.2023 14:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 2 | Radnički (ZR) |
09.04
12:00
Petrika
Bačka 1901
3
0
|
09.04.2023 12:00 | Petrika | 3 : 0 | Bačka 1901 | |||||
09.04
10:00
ČSK Pivara
Derby 2015
0
3
|
09.04.2023 10:00 | ČSK Pivara | 0 : 3 | Derby 2015 |
09.04
10:00
Železnik 1930
Dunav
2
0
|
09.04.2023 10:00 | Železnik 1930 | 2 : 0 | Dunav | |||||
09.04
12:30
Mladenovac
OFK Žarkovo
3
1
|
09.04.2023 12:30 | Mladenovac | 3 : 1 | OFK Žarkovo | |||||
09.04
15:00
Budućnost
OLE
2
5
|
09.04.2023 15:00 | Budućnost | 2 : 5 | OLE |
09.04
14:30
Voždovac
Vojvodina
2
0
|
09.04.2023 14:30 | Voždovac | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
09.04
13:00
Brodarac
Mladost (L)
4
1
|
09.04.2023 13:00 | Brodarac | 4 : 1 | Mladost (L) | |||||
09.04
10:00
IMT
OFK Vršac
4
0
|
09.04.2023 10:00 | IMT | 4 : 0 | OFK Vršac |
09.04
13:00
Rad 2
Zmaj Novi Grad
4
0
|
09.04.2023 13:00 | Rad 2 | 4 : 0 | Zmaj Novi Grad |
09.04
10:30
Vojvodina
Radnički (Z)
3
0
|
09.04.2023 10:30 | Vojvodina | 3 : 0 | Radnički (Z) | |||||
09.04
11:00
Kabel
Mladost (L)
0
4
|
09.04.2023 11:00 | Kabel | 0 : 4 | Mladost (L) |
09.04
11:00
Apolon 4
Borac 1926
1
0
|
09.04.2023 11:00 | Apolon 4 | 1 : 0 | Borac 1926 | |||||
09.04
15:30
Sloga (P)
Jedinstvo Putevi
0
2
|
09.04.2023 15:30 | Sloga (P) | 0 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
09.04
11:00
Radnički 1923
GFK Sloboda
2
0
|
09.04.2023 11:00 | Radnički 1923 | 2 : 0 | GFK Sloboda | |||||
09.04
11:00
Jedinstvo
Šumadija 1903
6
2
|
09.04.2023 11:00 | Jedinstvo | 6 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
09.04
11:00
Budućnost
Metalac
1
4
|
09.04.2023 11:00 | Budućnost | 1 : 4 | Metalac |
09.04
13:00
Tutin
Novi Pazar
0
5
|
09.04.2023 13:00 | Tutin | 0 : 5 | Novi Pazar |
09.04
14:30
Kačer
Rađevac
0
13
|
09.04.2023 14:30 | Kačer | 0 : 13 | Rađevac |
09.04
10:00
Petrika
Stanišić
2
2
|
09.04.2023 10:00 | Petrika | 2 : 2 | Stanišić |
09.04
10:00
Omladinac (NB)
1. Maj
1
1
|
09.04.2023 10:00 | Omladinac (NB) | 1 : 1 | 1. Maj | |||||
09.04
12:00
Voja Gačić
OFK Stajićevo
1
5
|
09.04.2023 12:00 | Voja Gačić | 1 : 5 | OFK Stajićevo | |||||
09.04
12:00
Jedinstvo (SP)
Podunavac
5
0
|
09.04.2023 12:00 | Jedinstvo (SP) | 5 : 0 | Podunavac | |||||
09.04
12:00
Partizan
Dinamo 1945
2
2
|
09.04.2023 12:00 | Partizan | 2 : 2 | Dinamo 1945 |
09.04
10:00
Radnički (SM)
Trgovački
8
0
|
09.04.2023 10:00 | Radnički (SM) | 8 : 0 | Trgovački | |||||
09.04
10:00
Krila Krajine
Armija SK
2
2
|
09.04.2023 10:00 | Krila Krajine | 2 : 2 | Armija SK |
09.04
10:00
Sloboda (Č)
Polimlje
8
1
|
09.04.2023 10:00 | Sloboda (Č) | 8 : 1 | Polimlje |
09.04
11:30
Kolubara
BSK Borča
8
2
|
09.04.2023 11:30 | Kolubara | 8 : 2 | BSK Borča | |||||
09.04
19:15
011
Prva Iskra
2
1
|
09.04.2023 19:15 | 011 | 2 : 1 | Prva Iskra |
09.04
10:00
Beograd
Lokomotiva
0
1
|
09.04.2023 10:00 | Beograd | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
09.04
08:30
Žarkovo 2000
DIF
4
0
|
09.04.2023 08:30 | Žarkovo 2000 | 4 : 0 | DIF | |||||
09.04
09:00
Bežanija
Železnik 1930
3
0
|
09.04.2023 09:00 | Bežanija | 3 : 0 | Železnik 1930 | |||||
09.04
10:00
OFK Mladenovac
Omladinac
5
0
|
09.04.2023 10:00 | OFK Mladenovac | 5 : 0 | Omladinac | |||||
09.04
13:30
Dunavac
Zvezdara
7
0
|
09.04.2023 13:30 | Dunavac | 7 : 0 | Zvezdara |
09.04
11:00
Torlak
OFK Budućnost
2
3
|
09.04.2023 11:00 | Torlak | 2 : 3 | OFK Budućnost | |||||
09.04
12:00
Budućnost
Sremčica
1
5
|
09.04.2023 12:00 | Budućnost | 1 : 5 | Sremčica |
09.04
14:00
OLE
Vojvodina
1
1
|
09.04.2023 14:00 | OLE | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
09.04
15:30
Brodarac
Mladost (L)
0
1
|
09.04.2023 15:30 | Brodarac | 0 : 1 | Mladost (L) |
09.04
11:30
Savacium
Jedinstvo (V)
6
3
|
09.04.2023 11:30 | Savacium | 6 : 3 | Jedinstvo (V) |
09.04
15:30
Radnički 1923
Mašinac
1
3
|
09.04.2023 15:30 | Radnički 1923 | 1 : 3 | Mašinac | |||||
09.04
13:00
Jagodina
ŽGFK Borac
3
1
|
09.04.2023 13:00 | Jagodina | 3 : 1 | ŽGFK Borac |
09.04
16:00
Loznica
Vojvodina
0
4
|
09.04.2023 16:00 | Loznica | 0 : 4 | Vojvodina |
09.04
13:00
ADA
Brodarac
1
5
|
09.04.2023 13:00 | ADA | 1 : 5 | Brodarac | |||||
09.04
11:00
Partizan
OFK Beograd
1
0
|
09.04.2023 11:00 | Partizan | 1 : 0 | OFK Beograd |
09.04
11:00
Rad
OFK Beograd
2
0
|
09.04.2023 11:00 | Rad | 2 : 0 | OFK Beograd | |||||
09.04
11:15
Sinđelić
Lokomotiva
4
4
|
09.04.2023 11:15 | Sinđelić | 4 : 4 | Lokomotiva |
09.04
13:15
Kolubara
Obrenovac 1905
2
3
|
09.04.2023 13:15 | Kolubara | 2 : 3 | Obrenovac 1905 | |||||
09.04
15:00
Borac
OFK Beograd
1
0
|
09.04.2023 15:00 | Borac | 1 : 0 | OFK Beograd |
09.04
10:00
GFK Sloven
Voja Gačić
10
0
|
09.04.2023 10:00 | GFK Sloven | 10 : 0 | Voja Gačić |
09.04
10:00
Derby 2015
Radnički 1912
2
3
|
09.04.2023 10:00 | Derby 2015 | 2 : 3 | Radnički 1912 | |||||
09.04
14:00
Kabel
RFK Novi Sad 1921
0
2
|
09.04.2023 14:00 | Kabel | 0 : 2 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
09.04
13:00
Vojvodina
Hajduk 1912
11
0
|
09.04.2023 13:00 | Vojvodina | 11 : 0 | Hajduk 1912 |
09.04
12:00
Sunrise Šabac
Radnički 1923
0
2
|
09.04.2023 12:00 | Sunrise Šabac | 0 : 2 | Radnički 1923 |
09.04
13:00
Apolon 4
Bubamara 91
0
0
|
09.04.2023 13:00 | Apolon 4 | 0 : 0 | Bubamara 91 | |||||
09.04
10:00
IFA Titan
Apolon 2018
|
09.04.2023 10:00 | IFA Titan | : | Apolon 2018 | |||||
09.04
10:00
Kiker
Sušica
1
2
|
09.04.2023 10:00 | Kiker | 1 : 2 | Sušica | |||||
09.04
11:00
Sport Klub 99
Pazar Juniors
1
1
|
09.04.2023 11:00 | Sport Klub 99 | 1 : 1 | Pazar Juniors | |||||
09.04
10:00
Rudar (KM)
Radnički 1923
|
09.04.2023 10:00 | Rudar (KM) | : | Radnički 1923 | |||||
09.04
15:00
AS Novi Pazar
Sloga (K)
3
2
|
09.04.2023 15:00 | AS Novi Pazar | 3 : 2 | Sloga (K) |
09.04
10:00
Železničar
Smederevo 1924
1
8
|
09.04.2023 10:00 | Železničar | 1 : 8 | Smederevo 1924 | |||||
09.04
12:00
Plana
Sloga 33
2
3
|
09.04.2023 12:00 | Plana | 2 : 3 | Sloga 33 |
09.04
15:30
OFK Senjak
OFK Osečina
6
1
|
09.04.2023 15:30 | OFK Senjak | 6 : 1 | OFK Osečina | |||||
09.04
10:00
Radnički (K)
Budućnost Krušik 2014
0
3
|
09.04.2023 10:00 | Radnički (K) | 0 : 3 | Budućnost Krušik 2014 |
09.04
10:00
Radnički (NB)
OLE
5
0
|
09.04.2023 10:00 | Radnički (NB) | 5 : 0 | OLE | |||||
09.04
20:00
OFK Beograd
Voždovac
1
2
|
09.04.2023 20:00 | OFK Beograd | 1 : 2 | Voždovac |
09.04
15:00
Real
Timok 1919
2
0
|
09.04.2023 15:00 | Real | 2 : 0 | Timok 1919 |
09.04
Filip Filipović
Pusta Reka
2
4
|
09.04.2023 | Filip Filipović | 2 : 4 | Pusta Reka |
09.04
12:00
Godomin
Osipaonica
2
2
|
09.04.2023 12:00 | Godomin | 2 : 2 | Osipaonica |
09.04
10:00
Fenix
Mačva
0
1
|
09.04.2023 10:00 | Fenix | 0 : 1 | Mačva | |||||
09.04
10:00
Savacium
Cer
5
2
|
09.04.2023 10:00 | Savacium | 5 : 2 | Cer |
09.04
12:30
Obilić 1924
Sinđelić
4
2
|
09.04.2023 12:30 | Obilić 1924 | 4 : 2 | Sinđelić |
09.04
17:00
Novi Beograd
Leštane
5
2
|
09.04.2023 17:00 | Novi Beograd | 5 : 2 | Leštane |
09.04
13:00
OFK Crvenka
PKB
13
0
|
09.04.2023 13:00 | OFK Crvenka | 13 : 0 | PKB |
09.04
15:00
Požega
Pazar
3
0
|
09.04.2023 15:00 | Požega | 3 : 0 | Pazar |
09.04
18:00
OFK Beograd
IMT
0
2
|
09.04.2023 18:00 | OFK Beograd | 0 : 2 | IMT |
09.04
12:00
Zabrežje
Omladinac
5
0
|
09.04.2023 12:00 | Zabrežje | 5 : 0 | Omladinac | |||||
09.04
10:00
Skela
Obrenovac 1905
1
7
|
09.04.2023 10:00 | Skela | 1 : 7 | Obrenovac 1905 | |||||
09.04
17:30
Radnički (O)
Rvati
5
2
|
09.04.2023 17:30 | Radnički (O) | 5 : 2 | Rvati |
09.04
10:00
Mačva 1929
Savacium
0
4
|
09.04.2023 10:00 | Mačva 1929 | 0 : 4 | Savacium | |||||
09.04
12:00
Fenix
Mačva
1
1
|
09.04.2023 12:00 | Fenix | 1 : 1 | Mačva |
09.04
10:30
OFK Crvenka
BSK Borča
2
2
|
09.04.2023 10:30 | OFK Crvenka | 2 : 2 | BSK Borča |
09.04
12:00
Rabona 2020
Beograd 1929
6
1
|
09.04.2023 12:00 | Rabona 2020 | 6 : 1 | Beograd 1929 |
09.04
10:00
OPK Rudar 1933
Mladi radnik 1926
0
3
|
09.04.2023 10:00 | OPK Rudar 1933 | 0 : 3 | Mladi radnik 1926 |
09.04
19:30
Borac Mozzart
Crvena zvezda Meridianbet
82
87
|
09.04.2023 19:30 | Borac Mozzart | 82 : 87 | Crvena zvezda Meridianbet |
09.04
18:00
Vojvodina
OKK Beograd
87
84
|
09.04.2023 18:00 | Vojvodina | 87 : 84 | OKK Beograd |
09.04
13:20
Astra
Gorica
82
75
|
09.04.2023 13:20 | Astra | 82 : 75 | Gorica | |||||
09.04
18:20
Cerak
Šuter
66
64
|
09.04.2023 18:20 | Cerak | 66 : 64 | Šuter | |||||
09.04
15:30
Mondo Basket
Barajevo Bambi
87
62
|
09.04.2023 15:30 | Mondo Basket | 87 : 62 | Barajevo Bambi |
09.04
14:00
Žitko Basket
Dynamic VIP PAY
90
102
|
09.04.2023 14:00 | Žitko Basket | 90 : 102 | Dynamic VIP PAY | |||||
09.04
14:30
Partizan
Mega MIS
85
90
|
09.04.2023 14:30 | Partizan | 85 : 90 | Mega MIS | |||||
09.04
14:30
Konstantin
Sloboda
88
83
|
09.04.2023 14:30 | Konstantin | 88 : 83 | Sloboda | |||||
09.04
15:45
Joker
Radnički 1950
85
84
|
09.04.2023 15:45 | Joker | 85 : 84 | Radnički 1950 | |||||
09.04
14:00
Vojvodina
Spartak Office Shoes
93
98
|
09.04.2023 14:00 | Vojvodina | 93 : 98 | Spartak Office Shoes |
09.04
16:00
Sloga
Konstantin
90
57
|
09.04.2023 16:00 | Sloga | 90 : 57 | Konstantin |
09.04
17:00
Crvena zvezda MTS
Vojvodina 021
70
62
|
09.04.2023 17:00 | Crvena zvezda MTS | 70 : 62 | Vojvodina 021 | |||||
09.04
12:00
Novosadska ŽKA
Paraćin
76
70
|
09.04.2023 12:00 | Novosadska ŽKA | 76 : 70 | Paraćin |
09.04
17:00
Topličanin 97
Borac (P)
3
2
|
09.04.2023 17:00 | Topličanin 97 | 3 : 2 | Borac (P) |
09.04
17:00
Pirot
Desetka
3
0
|
09.04.2023 17:00 | Pirot | 3 : 0 | Desetka | |||||
09.04
18:00
Radan
Toplički Vitezovi
0
3
|
09.04.2023 18:00 | Radan | 0 : 3 | Toplički Vitezovi | |||||
09.04
12:00
Niš 2
Topličanin
2
3
|
09.04.2023 12:00 | Niš 2 | 2 : 3 | Topličanin | |||||
09.04
16:00
Jagodina
Knjaževac
3
0
|
09.04.2023 16:00 | Jagodina | 3 : 0 | Knjaževac | |||||
09.04
18:00
Vranje
Jablanica
3
2
|
09.04.2023 18:00 | Vranje | 3 : 2 | Jablanica |
09.04
18:00
Ub
Železničar
3
1
|
09.04.2023 18:00 | Ub | 3 : 1 | Železničar | 2:0 | ||||
09.04
18:00
Crvena zvezda
Jedinstvo (SP)
2
3
|
09.04.2023 18:00 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Jedinstvo (SP) | 1:1 |
09.04
15:00
Valjevo
Jedinstvo
0
3
|
09.04.2023 15:00 | Valjevo | 0 : 3 | Jedinstvo |
09.04
12:00
Sloga 2016
Desetka
0
3
|
09.04.2023 12:00 | Sloga 2016 | 0 : 3 | Desetka | |||||
09.04
13:00
Jagodina
Majdanpek FBC
3
0
|
09.04.2023 13:00 | Jagodina | 3 : 0 | Majdanpek FBC |
09.04
15:00
ŽOK Napredak 037
Borac
0
3
|
09.04.2023 15:00 | ŽOK Napredak 037 | 0 : 3 | Borac | |||||
09.04
14:00
Novi Pazar
Trendtex
3
1
|
09.04.2023 14:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | Trendtex | |||||
09.04
17:00
Mokra Gora
Gimnazijalac
0
3
|
09.04.2023 17:00 | Mokra Gora | 0 : 3 | Gimnazijalac | |||||
09.04
18:00
Sloboda S
Kosovska Mitrovica
3
1
|
09.04.2023 18:00 | Sloboda S | 3 : 1 | Kosovska Mitrovica |
09.04
19:30
Omladinac 2
Štrand Volej
2
3
|
09.04.2023 19:30 | Omladinac 2 | 2 : 3 | Štrand Volej | |||||
09.04
15:00
Vršac
Kikinda 0230
3
0
|
09.04.2023 15:00 | Vršac | 3 : 0 | Kikinda 0230 | |||||
09.04
20:00
Novi Sad 2
NS Volej Team
3
1
|
09.04.2023 20:00 | Novi Sad 2 | 3 : 1 | NS Volej Team |
09.04
15:00
Grbić
Panonija 2
3
0
|
09.04.2023 15:00 | Grbić | 3 : 0 | Panonija 2 | |||||
09.04
20:00
Lavovi 07
Mladost
1
3
|
09.04.2023 20:00 | Lavovi 07 | 1 : 3 | Mladost | |||||
09.04
15:00
Star
Blok aut
0
3
|
09.04.2023 15:00 | Star | 0 : 3 | Blok aut |
09.04
19:00
Kikinda
Šamot 65
39
34
|
09.04.2023 19:00 | Kikinda | 39 : 34 | Šamot 65 | |||||
09.04
20:00
Vojvodina
Crvena zvezda Grundfos
37
19
|
09.04.2023 20:00 | Vojvodina | 37 : 19 | Crvena zvezda Grundfos |
09.04
19:30
Sinđelić
Smederevo
30
37
|
09.04.2023 19:30 | Sinđelić | 30 : 37 | Smederevo | |||||
09.04
18:00
Kolubara
Hercegovac
33
28
|
09.04.2023 18:00 | Kolubara | 33 : 28 | Hercegovac |
09.04
18:00
Loznica
Vranje 1957
29
23
|
09.04.2023 18:00 | Loznica | 29 : 23 | Vranje 1957 | |||||
09.04
18:00
Goč Merkur
Vlasotince
32
20
|
09.04.2023 18:00 | Goč Merkur | 32 : 20 | Vlasotince |
09.04
17:30
Metalac
Slavija
21
24
|
09.04.2023 17:30 | Metalac | 21 : 24 | Slavija | |||||
09.04
19:00
Hercegovina
Jedinstvo
26
26
|
09.04.2023 19:00 | Hercegovina | 26 : 26 | Jedinstvo |
09.04
21:00
Mladenovac
Rakovica
26
34
|
09.04.2023 21:00 | Mladenovac | 26 : 34 | Rakovica | |||||
09.04
17:30
BASK Soko
Radnički
29
31
|
09.04.2023 17:30 | BASK Soko | 29 : 31 | Radnički |
09.04
12:00
SPD Radnički 2
Sloga (K)
23
29
|
09.04.2023 12:00 | SPD Radnički 2 | 23 : 29 | Sloga (K) | |||||
09.04
19:00
Župa 54
Paraćin
30
28
|
09.04.2023 19:00 | Župa 54 | 30 : 28 | Paraćin | |||||
09.04
19:00
Jagodina
Karađorđe
36
31
|
09.04.2023 19:00 | Jagodina | 36 : 31 | Karađorđe |
09.04
18:00
Aleksinac
Dubočica 54 - 2
35
23
|
09.04.2023 18:00 | Aleksinac | 35 : 23 | Dubočica 54 - 2 | |||||
09.04
19:00
Niška Banja
ORK Bor
39
44
|
09.04.2023 19:00 | Niška Banja | 39 : 44 | ORK Bor |
09.04
12:30
RA Dinamo
Crvena zvezda
27
30
|
09.04.2023 12:30 | RA Dinamo | 27 : 30 | Crvena zvezda | |||||
09.04
19:00
Crepaja
Dolovo
31
29
|
09.04.2023 19:00 | Crepaja | 31 : 29 | Dolovo | |||||
09.04
19:00
Sombor
Radnički
36
27
|
09.04.2023 19:00 | Sombor | 36 : 27 | Radnički |
09.04
14:00
Osipaonica
Đerdap
44
27
|
09.04.2023 14:00 | Osipaonica | 44 : 27 | Đerdap |
09.04
18:30
BSK Heba
Pirot
40
29
|
09.04.2023 18:30 | BSK Heba | 40 : 29 | Pirot |
09.04
17:00
Trepča
Metalac 2
37
24
|
09.04.2023 17:00 | Trepča | 37 : 24 | Metalac 2 | |||||
09.04
19:00
Omladinac
Bane
38
25
|
09.04.2023 19:00 | Omladinac | 38 : 25 | Bane |
09.04
15:30
Borac
Sivac 69/2
21
24
|
09.04.2023 15:30 | Borac | 21 : 24 | Sivac 69/2 |
09.04
15:00
Prijepolje
Pazar 2003
37
24
|
09.04.2023 15:00 | Prijepolje | 37 : 24 | Pazar 2003 | |||||
09.04
17:00
Radnički (S)
SPD Radnički - 2
26
26
|
09.04.2023 17:00 | Radnički (S) | 26 : 26 | SPD Radnički - 2 | |||||
09.04
16:30
Košutnjak
Metalac (K)
23
30
|
09.04.2023 16:30 | Košutnjak | 23 : 30 | Metalac (K) | |||||
09.04
17:00
Metalac AD
Metalac 2015
30
40
|
09.04.2023 17:00 | Metalac AD | 30 : 40 | Metalac 2015 |
09.04
14:30
RSU Feniks
Vranje
15
24
|
09.04.2023 14:30 | RSU Feniks | 15 : 24 | Vranje | |||||
09.04
16:00
Mladost
Vlasotince
28
37
|
09.04.2023 16:00 | Mladost | 28 : 37 | Vlasotince |
09.04
19:00
Spartak
Laki
26
18
|
09.04.2023 19:00 | Spartak | 26 : 18 | Laki |
09.04
17:15
Mokrin
Vrbas
35
37
|
09.04.2023 17:15 | Mokrin | 35 : 37 | Vrbas |
09.04
19:30
Pirot
Zufo
5
0
|
09.04.2023 19:30 | Pirot | 5 : 0 | Zufo |
09.04
19:00
Ares
92
4
0
|
09.04.2023 19:00 | Ares | 4 : 0 | 92 |
09.04
19:00
Miners
Timok 2013
5
2
|
09.04.2023 19:00 | Miners | 5 : 2 | Timok 2013 |
09.04
14:00
Novi Sad Wild Dogs
Blue Dragons Zemun
10
0
|
09.04.2023 14:00 | Novi Sad Wild Dogs | 10 : 0 | Blue Dragons Zemun |