09.11
13:00
RadniÄki 1923
Kolubara
2
0
|
09.11.2020 13:00 | RadniÄki 1923 | 2 : 0 | Kolubara |
09.11
12:00
RadniÄki (NB)
Spartak ŽK
2
3
|
09.11.2020 12:00 | RadniÄki (NB) | 2 : 3 | Spartak ŽK |
09.11
11:00
BASK
OFK Žarkovo
0
0
|
09.11.2020 11:00 | BASK | 0 : 0 | OFK Žarkovo |
09.11
11:00
Jedinstvo Putevi
Mladost
1
3
|
09.11.2020 11:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 3 | Mladost |
09.11
13:30
Crvena zvezda
Teleoptik
1
0
|
09.11.2020 13:30 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Teleoptik |
09.11
13:00
Studenski grad
OFK Beograd
0
4
|
09.11.2020 13:00 | Studenski grad | 0 : 4 | OFK Beograd | |||||
09.11
11:00
011
Bežanija
10
1
|
09.11.2020 11:00 | 011 | 10 : 1 | Bežanija |
09.11
12:00
OFK VrŔac
Kikinda 1909
4
0
|
09.11.2020 12:00 | OFK VrŔac | 4 : 0 | Kikinda 1909 |
09.11
14:00
Umka
KrajiŔnik
7
2
|
09.11.2020 14:00 | Umka | 7 : 2 | KrajiŔnik |
09.11
21:00
Helios Suns
Mladost
77
80
|
09.11.2020 21:00 | Helios Suns | 77 : 80 | Mladost | |||||
09.11
13:00
Sloboda
LovÄen 1947 Bemax
92
95
|
09.11.2020 13:00 | Sloboda | 92 : 95 | LovÄen 1947 Bemax | |||||
09.11
17:00
Studentski centar
RabotniÄki
98
69
|
09.11.2020 17:00 | Studentski centar | 98 : 69 | RabotniÄki |
09.11
15:30
Actavis Academy
Vojvodina
70
91
|
09.11.2020 15:30 | Actavis Academy | 70 : 91 | Vojvodina | |||||
09.11
15:30
Smederevo 1953
Sloboda
64
85
|
09.11.2020 15:30 | Smederevo 1953 | 64 : 85 | Sloboda |
09.11
21:00
Jabuka
ŽelezniÄar 2
20
19
|
09.11.2020 21:00 | Jabuka | 20 : 19 | ŽelezniÄar 2 |
09.11
19:30
Požarevac
Zlatar 033
9
2
|
09.11.2020 19:30 | Požarevac | 9 : 2 | Zlatar 033 |
09.11
20:00
Kikinda
Dinamo
7
4
|
09.11.2020 20:00 | Kikinda | 7 : 4 | Dinamo | |||||
09.11
19:30
KraljeviÄevo
Indians 2013
7
3
|
09.11.2020 19:30 | KraljeviÄevo | 7 : 3 | Indians 2013 | |||||
09.11
19:15
Viking
Novi Sad
0
4
|
09.11.2020 19:15 | Viking | 0 : 4 | Novi Sad |
09.11
21:00
ŽAK Junior
Tango
12
5
|
09.11.2020 21:00 | ŽAK Junior | 12 : 5 | Tango | |||||
09.11
21:00
LeteÄi Holandjanin
Spartak
6
1
|
09.11.2020 21:00 | LeteÄi Holandjanin | 6 : 1 | Spartak |
09.11
20:30
Bele crkve
Rosulja
10
5
|
09.11.2020 20:30 | Bele crkve | 10 : 5 | Rosulja | |||||
09.11
21:00
Pirot
Pirgos
6
6
|
09.11.2020 21:00 | Pirot | 6 : 6 | Pirgos | |||||
09.11
21:00
Prokuplje
Akademac
3
7
|
09.11.2020 21:00 | Prokuplje | 3 : 7 | Akademac |
09.11
19:30
Karanovac
Olimp
0
4
|
09.11.2020 19:30 | Karanovac | 0 : 4 | Olimp |
09.11
21:30
BrÄanka
ÄarÅ”ija
4
6
|
09.11.2020 21:30 | BrÄanka | 4 : 6 | ÄarÅ”ija |
09.11
19:00
Radnik
Lindoret
9
2
|
09.11.2020 19:00 | Radnik | 9 : 2 | Lindoret |
09.11
19:00
Metalac Kolorado
Banjica
2
7
|
09.11.2020 19:00 | Metalac Kolorado | 2 : 7 | Banjica |