29.03
15:30
RSK
Jošanica
|
29.03.2020 15:30 | RSK | : | Jošanica |
29.03
15:30
Železničar
Bečej 1918
|
29.03.2020 15:30 | Železničar | : | Bečej 1918 | |||||
29.03
15:30
Borac
Dunav
|
29.03.2020 15:30 | Borac | : | Dunav |
29.03
16:00
Rembas
Moravac Orion
|
29.03.2020 16:00 | Rembas | : | Moravac Orion | |||||
29.03
16:00
Budućnost
Trstenik PPT
|
29.03.2020 16:00 | Budućnost | : | Trstenik PPT | |||||
29.03
16:00
Radan
Jedinstvo
|
29.03.2020 16:00 | Radan | : | Jedinstvo | |||||
29.03
11:00
Car Konstantin
SFS Borac
|
29.03.2020 11:00 | Car Konstantin | : | SFS Borac |
29.03
15:30
Sremčica
Radnički (O)
|
29.03.2020 15:30 | Sremčica | : | Radnički (O) | |||||
29.03
15:30
Crvena zvezda
Jedinstvo
|
29.03.2020 15:30 | Crvena zvezda | : | Jedinstvo | |||||
29.03
15:30
TEK Sloga
Lokomotiva
|
29.03.2020 15:30 | TEK Sloga | : | Lokomotiva | |||||
29.03
15:30
Stepojevac Vaga
Zvezdara
|
29.03.2020 15:30 | Stepojevac Vaga | : | Zvezdara |
29.03
15:30
Zvižd
Sloboda
|
29.03.2020 15:30 | Zvižd | : | Sloboda | |||||
29.03
15:30
Partizan 1945
Sloga 1924
|
29.03.2020 15:30 | Partizan 1945 | : | Sloga 1924 | |||||
29.03
15:30
Udarnik
Morava
|
29.03.2020 15:30 | Udarnik | : | Morava | |||||
29.03
15:30
Rudar
Pomoravlje
|
29.03.2020 15:30 | Rudar | : | Pomoravlje | |||||
29.03
15:30
Polet
Petar Dobrnjac
|
29.03.2020 15:30 | Polet | : | Petar Dobrnjac | |||||
29.03
15:30
OFK Aranđelovac 1979
Borac 1932
|
29.03.2020 15:30 | OFK Aranđelovac 1979 | : | Borac 1932 |
29.03
15:30
Železničar
Spartak
|
29.03.2020 15:30 | Železničar | : | Spartak | |||||
29.03
15:30
Sloga
Vrelo Sport
|
29.03.2020 15:30 | Sloga | : | Vrelo Sport | |||||
29.03
15:30
OFK Divci
Ribnica
|
29.03.2020 15:30 | OFK Divci | : | Ribnica | |||||
29.03
15:30
Rađevac
Brezovica
|
29.03.2020 15:30 | Rađevac | : | Brezovica | |||||
29.03
15:30
Radnički Stobeks
Drina
|
29.03.2020 15:30 | Radnički Stobeks | : | Drina |
29.03
15:30
Polet
Vodojaža
|
29.03.2020 15:30 | Polet | : | Vodojaža | |||||
29.03
15:30
OFK Ras
Šumadija
|
29.03.2020 15:30 | OFK Ras | : | Šumadija | |||||
29.03
15:30
Real
Korićani
|
29.03.2020 15:30 | Real | : | Korićani | |||||
29.03
15:30
Radnik
Apolon 2018
|
29.03.2020 15:30 | Radnik | : | Apolon 2018 | |||||
29.03
15:30
Budućnost
Šumadija 1903
|
29.03.2020 15:30 | Budućnost | : | Šumadija 1903 | |||||
29.03
15:30
Bane 1931
Zvečan
|
29.03.2020 15:30 | Bane 1931 | : | Zvečan |
29.03
15:30
Tavankut
Vojvodina
|
29.03.2020 15:30 | Tavankut | : | Vojvodina | |||||
29.03
15:30
Mladost (T)
OFK Vrbas
|
29.03.2020 15:30 | Mladost (T) | : | OFK Vrbas | |||||
29.03
15:30
Tisa
Mladost APA
|
29.03.2020 15:30 | Tisa | : | Mladost APA |
29.03
15:00
Podunavac
Podrinje
|
29.03.2020 15:00 | Podunavac | : | Podrinje | |||||
29.03
15:00
Borac
Radnički (NP)
|
29.03.2020 15:00 | Borac | : | Radnički (NP) | |||||
29.03
15:00
Sremac
Sloga (T)
|
29.03.2020 15:00 | Sremac | : | Sloga (T) | |||||
29.03
15:00
Jadran
Sloga (E)
|
29.03.2020 15:00 | Jadran | : | Sloga (E) |
29.03
15:30
Jedinstvo (BK)
Banat (Č)
|
29.03.2020 15:30 | Jedinstvo (BK) | : | Banat (Č) | |||||
29.03
15:30
Borac (St)
ŽAK
|
29.03.2020 15:30 | Borac (St) | : | ŽAK |
29.03
11:00
Svetlost Badnjevac
Sloga
|
29.03.2020 11:00 | Svetlost Badnjevac | : | Sloga | |||||
29.03
16:00
Vranjska Banja
Pusta Reka
|
29.03.2020 16:00 | Vranjska Banja | : | Pusta Reka | |||||
29.03
16:00
Jablanica
Čekmin
|
29.03.2020 16:00 | Jablanica | : | Čekmin | |||||
29.03
16:00
Akademija 10
Bobište
|
29.03.2020 16:00 | Akademija 10 | : | Bobište | |||||
29.03
16:00
Jastrebac
OFK Kosanica
|
29.03.2020 16:00 | Jastrebac | : | OFK Kosanica | |||||
29.03
16:00
Jedinstvo (GS)
Pčinja
|
29.03.2020 16:00 | Jedinstvo (GS) | : | Pčinja |
29.03
16:00
Majdanpek
Jedinstvo (P)
|
29.03.2020 16:00 | Majdanpek | : | Jedinstvo (P) | |||||
29.03
11:00
Tanasko Rajić
Brodoremont
|
29.03.2020 11:00 | Tanasko Rajić | : | Brodoremont | |||||
29.03
16:00
OFK Slatina
Bor 1919
|
29.03.2020 16:00 | OFK Slatina | : | Bor 1919 | |||||
29.03
16:00
Hajduk Veljko
Rajko Mitić
|
29.03.2020 16:00 | Hajduk Veljko | : | Rajko Mitić | |||||
29.03
16:00
Kablovi
Timok 1919
|
29.03.2020 16:00 | Kablovi | : | Timok 1919 |
29.03
16:00
Bošnjane
Meševo
|
29.03.2020 16:00 | Bošnjane | : | Meševo | |||||
29.03
11:00
Radnički (S)
Blagotin
|
29.03.2020 11:00 | Radnički (S) | : | Blagotin | |||||
29.03
16:00
OFK Lugomir
Jedinstvo 1936
|
29.03.2020 16:00 | OFK Lugomir | : | Jedinstvo 1936 | |||||
29.03
16:00
Jedinstvo (M)
Mačkovac
|
29.03.2020 16:00 | Jedinstvo (M) | : | Mačkovac | |||||
29.03
16:00
Župa
Levač
|
29.03.2020 16:00 | Župa | : | Levač | |||||
29.03
16:00
Juhor
Sloga
|
29.03.2020 16:00 | Juhor | : | Sloga |
29.03
16:00
Mladost (M)
Rudar
|
29.03.2020 16:00 | Mladost (M) | : | Rudar | |||||
29.03
16:00
Vrtište
Svrljig
|
29.03.2020 16:00 | Vrtište | : | Svrljig | |||||
29.03
16:00
OFK Brzi Brod
Moravica
|
29.03.2020 16:00 | OFK Brzi Brod | : | Moravica | |||||
29.03
16:00
Naša krila 1936
Pukovac
|
29.03.2020 16:00 | Naša krila 1936 | : | Pukovac | |||||
29.03
16:00
Zemljoradnik
Jedinstvo (GM)
|
29.03.2020 16:00 | Zemljoradnik | : | Jedinstvo (GM) | |||||
29.03
16:00
Orljane
OFK Napredak 1929
|
29.03.2020 16:00 | Orljane | : | OFK Napredak 1929 | |||||
29.03
16:00
OFK Niš
Malošište
|
29.03.2020 16:00 | OFK Niš | : | Malošište |
29.03
15:30
Komgrap
Mladost
|
29.03.2020 15:30 | Komgrap | : | Mladost | |||||
29.03
15:30
BSK 1926
Napredak
|
29.03.2020 15:30 | BSK 1926 | : | Napredak | |||||
29.03
10:00
Torlak
Vrčin
|
29.03.2020 10:00 | Torlak | : | Vrčin | |||||
29.03
15:30
Leštane
BSK Batajnica
|
29.03.2020 15:30 | Leštane | : | BSK Batajnica |
29.03
15:30
Sirakovo
Borac (K)
|
29.03.2020 15:30 | Sirakovo | : | Borac (K) | |||||
29.03
15:30
Integral
Napredak Simićevo
|
29.03.2020 15:30 | Integral | : | Napredak Simićevo | |||||
29.03
15:30
Rudar (Kr)
Budućnost (V)
|
29.03.2020 15:30 | Rudar (Kr) | : | Budućnost (V) | |||||
29.03
15:30
Železničar
Mlava (ML)
|
29.03.2020 15:30 | Železničar | : | Mlava (ML) | |||||
29.03
15:30
Obilić
Sloga (L)
|
29.03.2020 15:30 | Obilić | : | Sloga (L) | |||||
29.03
15:30
Omladinac (Š)
Rudar 2001
|
29.03.2020 15:30 | Omladinac (Š) | : | Rudar 2001 | |||||
29.03
15:30
Borac (Ž)
Sloga (B)
|
29.03.2020 15:30 | Borac (Ž) | : | Sloga (B) |
29.03
15:30
ZSK
Dimitrije Tucović
|
29.03.2020 15:30 | ZSK | : | Dimitrije Tucović | |||||
29.03
15:30
Pepeljevac
Iskra
|
29.03.2020 15:30 | Pepeljevac | : | Iskra | |||||
29.03
15:30
Tulari
Trlić
|
29.03.2020 15:30 | Tulari | : | Trlić | |||||
29.03
15:30
OFK Osečina
Kolubara 2
|
29.03.2020 15:30 | OFK Osečina | : | Kolubara 2 | |||||
29.03
15:30
OFK Jabučje
Junior Novo Naselje
|
29.03.2020 15:30 | OFK Jabučje | : | Junior Novo Naselje |
29.03
15:30
Mladost (DD)
Mladost (PP)
|
29.03.2020 15:30 | Mladost (DD) | : | Mladost (PP) | |||||
29.03
15:30
Cer
Milan Orlić
|
29.03.2020 15:30 | Cer | : | Milan Orlić | |||||
29.03
15:30
Majur
Drina
|
29.03.2020 15:30 | Majur | : | Drina | |||||
29.03
15:30
Mladi borac
Hajduk Stanko
|
29.03.2020 15:30 | Mladi borac | : | Hajduk Stanko | |||||
29.03
11:00
Vidojevica
Karađorđe
|
29.03.2020 11:00 | Vidojevica | : | Karađorđe | |||||
29.03
15:30
Duško
Jedinstvo 1924 (VL)
|
29.03.2020 15:30 | Duško | : | Jedinstvo 1924 (VL) | |||||
29.03
15:30
Sloga
Podrinje
|
29.03.2020 15:30 | Sloga | : | Podrinje |
29.03
15:30
Kraljevo Hajduk
Karađorđe
|
29.03.2020 15:30 | Kraljevo Hajduk | : | Karađorđe | |||||
29.03
15:30
Napredak
Ribnica
|
29.03.2020 15:30 | Napredak | : | Ribnica | |||||
29.03
15:30
Popovići Vrnjci
Gruža
|
29.03.2020 15:30 | Popovići Vrnjci | : | Gruža | |||||
29.03
11:00
Proleter
Mataruge
|
29.03.2020 11:00 | Proleter | : | Mataruge | |||||
29.03
15:30
Ibar
Budućnost
|
29.03.2020 15:30 | Ibar | : | Budućnost | |||||
29.03
15:30
Borac (V)
Tavnik
|
29.03.2020 15:30 | Borac (V) | : | Tavnik |
29.03
15:30
Kulpin
Budućnost (M)
|
29.03.2020 15:30 | Kulpin | : | Budućnost (M) | |||||
29.03
15:30
ŽAK
Budućnost (P)
|
29.03.2020 15:30 | ŽAK | : | Budućnost (P) | |||||
29.03
15:30
Maglić
Polet
|
29.03.2020 15:30 | Maglić | : | Polet | |||||
29.03
15:30
Rusin
Hercegovac
|
29.03.2020 15:30 | Rusin | : | Hercegovac | |||||
29.03
15:30
Kordun
Vojvodina
|
29.03.2020 15:30 | Kordun | : | Vojvodina | |||||
29.03
15:30
Omladinac
BSK
|
29.03.2020 15:30 | Omladinac | : | BSK | |||||
29.03
15:30
Radnički 1918
Slavija
|
29.03.2020 15:30 | Radnički 1918 | : | Slavija |
29.03
16:30
Preporod
Sutjeska
|
29.03.2020 16:30 | Preporod | : | Sutjeska | |||||
29.03
16:30
Jadran
Proleter (Nj)
|
29.03.2020 16:30 | Jadran | : | Proleter (Nj) | |||||
29.03
16:30
Iskra
Njegoš
|
29.03.2020 16:30 | Iskra | : | Njegoš | |||||
29.03
16:30
Senta
Obilić (Z)
|
29.03.2020 16:30 | Senta | : | Obilić (Z) |
29.03
15:30
Hajduk (B)
Mitros
|
29.03.2020 15:30 | Hajduk (B) | : | Mitros | |||||
29.03
15:30
PSK Putinci
Rudar
|
29.03.2020 15:30 | PSK Putinci | : | Rudar | |||||
29.03
15:30
Hajduk (V)
LSK Laćarak
|
29.03.2020 15:30 | Hajduk (V) | : | LSK Laćarak | |||||
29.03
15:30
Napredak
Borac (M)
|
29.03.2020 15:30 | Napredak | : | Borac (M) | |||||
29.03
15:30
Budućnost
Borac (K)
|
29.03.2020 15:30 | Budućnost | : | Borac (K) | |||||
29.03
15:30
Donji Petrovci
Železničar
|
29.03.2020 15:30 | Donji Petrovci | : | Železničar | |||||
29.03
15:30
Donji Srem 2015
Radnički
|
29.03.2020 15:30 | Donji Srem 2015 | : | Radnički |
29.03
16:30
Šajkaš 1908
Omladinac
|
29.03.2020 16:30 | Šajkaš 1908 | : | Omladinac | |||||
29.03
16:30
Hajduk
ŽSK
|
29.03.2020 16:30 | Hajduk | : | ŽSK | |||||
29.03
16:30
Fruškogorac
Tatra
|
29.03.2020 16:30 | Fruškogorac | : | Tatra | |||||
29.03
16:30
TSK
Bačka (Đ)
|
29.03.2020 16:30 | TSK | : | Bačka (Đ) | |||||
29.03
16:30
Jedinstvo
OFK Sirig
|
29.03.2020 16:30 | Jedinstvo | : | OFK Sirig | |||||
29.03
16:30
Petrovaradin
Index
|
29.03.2020 16:30 | Petrovaradin | : | Index |
29.03
15:30
Borac
Delija
|
29.03.2020 15:30 | Borac | : | Delija | |||||
29.03
15:30
Mladost (L)
Polet
|
29.03.2020 15:30 | Mladost (L) | : | Polet | |||||
29.03
15:30
Crvena zvezda
OFK Klek
|
29.03.2020 15:30 | Crvena zvezda | : | OFK Klek | |||||
29.03
15:30
Radnički 1911
Potisje
|
29.03.2020 15:30 | Radnički 1911 | : | Potisje | |||||
29.03
15:30
Mladost (BD)
Omladinac FAM
|
29.03.2020 15:30 | Mladost (BD) | : | Omladinac FAM | |||||
29.03
15:30
Rusanda
2. Oktobar
|
29.03.2020 15:30 | Rusanda | : | 2. Oktobar | |||||
29.03
15:30
Jedinstvo
Tamiš
|
29.03.2020 15:30 | Jedinstvo | : | Tamiš | |||||
29.03
15:30
Lehel
Vojvodina
|
29.03.2020 15:30 | Lehel | : | Vojvodina |
29.03
16:00
Hajdučica
Sloga (BNS)
|
29.03.2020 16:00 | Hajdučica | : | Sloga (BNS) | |||||
29.03
16:00
Budućnost (A)
Strela
|
29.03.2020 16:00 | Budućnost (A) | : | Strela | |||||
29.03
16:00
Radnički (B)
Spartak 1911
|
29.03.2020 16:00 | Radnički (B) | : | Spartak 1911 | |||||
29.03
16:00
Partizan (G)
Polet (Id)
|
29.03.2020 16:00 | Partizan (G) | : | Polet (Id) | |||||
29.03
16:00
Crvena zvezda
Potporanj
|
29.03.2020 16:00 | Crvena zvezda | : | Potporanj | |||||
29.03
16:00
Jugoslavija
Partizan (U)
|
29.03.2020 16:00 | Jugoslavija | : | Partizan (U) |
29.03
11:00
Ključ
Polet
|
29.03.2020 11:00 | Ključ | : | Polet | |||||
29.03
Nemetali
BSK
|
29.03.2020 | Nemetali | : | BSK | |||||
29.03
Radnički
Branik
|
29.03.2020 | Radnički | : | Branik | |||||
29.03
Polom
Urovica
|
29.03.2020 | Polom | : | Urovica |
29.03
16:00
PRO Rudar
Osnić
|
29.03.2020 16:00 | PRO Rudar | : | Osnić | |||||
29.03
16:00
Sloga (M)
Radnički 1946
|
29.03.2020 16:00 | Sloga (M) | : | Radnički 1946 | |||||
29.03
16:00
OFK Rtanj
Rudar Vrška Čuka
|
29.03.2020 16:00 | OFK Rtanj | : | Rudar Vrška Čuka | |||||
29.03
16:00
Omladinac
Kosovo
|
29.03.2020 16:00 | Omladinac | : | Kosovo |
29.03
16:00
Žabare
Sloga (Ć)
|
29.03.2020 16:00 | Žabare | : | Sloga (Ć) | |||||
29.03
16:00
Šanac
Čitluk
|
29.03.2020 16:00 | Šanac | : | Čitluk | |||||
29.03
16:00
Donji Kopaonik
13. April
|
29.03.2020 16:00 | Donji Kopaonik | : | 13. April | |||||
29.03
16:00
Ribnik
Sloga (M)
|
29.03.2020 16:00 | Ribnik | : | Sloga (M) | |||||
29.03
16:00
Trudbenik
Gradina
|
29.03.2020 16:00 | Trudbenik | : | Gradina | |||||
29.03
16:00
FUD
Vinogradar
|
29.03.2020 16:00 | FUD | : | Vinogradar | |||||
29.03
16:00
Sebečevac
Mladost
|
29.03.2020 16:00 | Sebečevac | : | Mladost |
29.03
16:00
Partizan (M)
Bratstvo
|
29.03.2020 16:00 | Partizan (M) | : | Bratstvo | |||||
29.03
16:00
Mladost (J)
Juhor
|
29.03.2020 16:00 | Mladost (J) | : | Juhor | |||||
29.03
16:00
Dragocvet
Javor
|
29.03.2020 16:00 | Dragocvet | : | Javor | |||||
29.03
16:00
Mladost (K)
Morava (KS)
|
29.03.2020 16:00 | Mladost (K) | : | Morava (KS) | |||||
29.03
16:00
OFK Bratstvo
Moravac 2015
|
29.03.2020 16:00 | OFK Bratstvo | : | Moravac 2015 | |||||
29.03
16:00
OFK Batinac
Morava (R)
|
29.03.2020 16:00 | OFK Batinac | : | Morava (R) | |||||
29.03
16:00
Mladost (D)
Resavac
|
29.03.2020 16:00 | Mladost (D) | : | Resavac | |||||
29.03
11:00
Orlovi
Napredak (D)
|
29.03.2020 11:00 | Orlovi | : | Napredak (D) |
29.03
15:30
Sinđelić 2012
Hajduk
|
29.03.2020 15:30 | Sinđelić 2012 | : | Hajduk | |||||
29.03
15:30
Poštar Zvezdara
Balkan Mirijevo
|
29.03.2020 15:30 | Poštar Zvezdara | : | Balkan Mirijevo | |||||
29.03
15:30
Šumadinac
Institut
|
29.03.2020 15:30 | Šumadinac | : | Institut | |||||
29.03
15:30
Posavac Tišma
PKB Kovilovo
|
29.03.2020 15:30 | Posavac Tišma | : | PKB Kovilovo | |||||
29.03
15:30
Borac (P)
Heroj Polet
|
29.03.2020 15:30 | Borac (P) | : | Heroj Polet |
29.03
15:30
Posavina
OFK Zabrežje
|
29.03.2020 15:30 | Posavina | : | OFK Zabrežje | |||||
29.03
10:00
Radnički
Lisović
|
29.03.2020 10:00 | Radnički | : | Lisović | |||||
29.03
15:30
Zvezda
Barajevo
|
29.03.2020 15:30 | Zvezda | : | Barajevo | |||||
29.03
10:00
Borac (L)
Duboko
|
29.03.2020 10:00 | Borac (L) | : | Duboko | |||||
29.03
15:30
Strelac
Budućnost
|
29.03.2020 15:30 | Strelac | : | Budućnost | |||||
29.03
15:30
OFK Borac
Mladost
|
29.03.2020 15:30 | OFK Borac | : | Mladost | |||||
29.03
15:30
Rojkovac
Omladinac
|
29.03.2020 15:30 | Rojkovac | : | Omladinac |
29.03
15:30
Velika Krsna
Rabrovac
|
29.03.2020 15:30 | Velika Krsna | : | Rabrovac | |||||
29.03
15:30
Šepšin
Kosmaj
|
29.03.2020 15:30 | Šepšin | : | Kosmaj | |||||
29.03
15:30
Kaluđerica 1969
Šumadija 1962
|
29.03.2020 15:30 | Kaluđerica 1969 | : | Šumadija 1962 | |||||
29.03
15:30
Zaklopača
Vinča
|
29.03.2020 15:30 | Zaklopača | : | Vinča | |||||
29.03
15:30
Dunavac
Kosmajac
|
29.03.2020 15:30 | Dunavac | : | Kosmajac |
29.03
16:00
Pobeda
Rasovača
|
29.03.2020 16:00 | Pobeda | : | Rasovača | |||||
29.03
16:00
OFK Rutevac 1908
Naisus 1977
|
29.03.2020 16:00 | OFK Rutevac 1908 | : | Naisus 1977 | |||||
29.03
11:00
Palilula
Doljevac
|
29.03.2020 11:00 | Palilula | : | Doljevac | |||||
29.03
11:00
Padina
Elid
|
29.03.2020 11:00 | Padina | : | Elid | |||||
29.03
16:00
Radnički 1924
Mladost (B)
|
29.03.2020 16:00 | Radnički 1924 | : | Mladost (B) | |||||
29.03
16:00
Radnički 1947
Rudar Alpos
|
29.03.2020 16:00 | Radnički 1947 | : | Rudar Alpos | |||||
29.03
16:00
Sloga
Moravac (Č)
|
29.03.2020 16:00 | Sloga | : | Moravac (Č) |
29.03
15:30
ŽSK
Sloga
|
29.03.2020 15:30 | ŽSK | : | Sloga | |||||
29.03
15:30
Trnava
Šumadinac (N)
|
29.03.2020 15:30 | Trnava | : | Šumadinac (N) | |||||
29.03
15:30
Jasenica
Prvi srpski ustanak
|
29.03.2020 15:30 | Jasenica | : | Prvi srpski ustanak | |||||
29.03
15:30
BSK
Mladost MG
|
29.03.2020 15:30 | BSK | : | Mladost MG | |||||
29.03
15:30
Omladinac (DR)
Šumadinac (S)
|
29.03.2020 15:30 | Omladinac (DR) | : | Šumadinac (S) | |||||
29.03
15:30
Banja
Marjan
|
29.03.2020 15:30 | Banja | : | Marjan | |||||
29.03
15:30
Lokomotiva
Plaskovac
|
29.03.2020 15:30 | Lokomotiva | : | Plaskovac | |||||
29.03
15:30
Vinča
Borac
|
29.03.2020 15:30 | Vinča | : | Borac |
29.03
15:00
Kutlovo
Maršić
|
29.03.2020 15:00 | Kutlovo | : | Maršić | |||||
29.03
15:00
OFK Bagremar
Šumadinac KG
|
29.03.2020 15:00 | OFK Bagremar | : | Šumadinac KG | |||||
29.03
15:00
Zastava
Kolonija
|
29.03.2020 15:00 | Zastava | : | Kolonija | |||||
29.03
15:00
Pobeda 1926
Borac (D)
|
29.03.2020 15:00 | Pobeda 1926 | : | Borac (D) | |||||
29.03
15:00
Šumadija 1934
Sloboda (G)
|
29.03.2020 15:00 | Šumadija 1934 | : | Sloboda (G) | |||||
29.03
15:00
Jedinstvo (P)
Mladost (P)
|
29.03.2020 15:00 | Jedinstvo (P) | : | Mladost (P) |
29.03
15:30
Kalenić
Čučuge
|
29.03.2020 15:30 | Kalenić | : | Čučuge | |||||
29.03
15:30
Pambukovica
Joševa
|
29.03.2020 15:30 | Pambukovica | : | Joševa | |||||
29.03
15:30
Zvizdar 2012
Polet (DL)
|
29.03.2020 15:30 | Zvizdar 2012 | : | Polet (DL) | |||||
29.03
15:30
Polet (T)
Crvena Jabuka
|
29.03.2020 15:30 | Polet (T) | : | Crvena Jabuka | |||||
29.03
15:30
OFK Paljuvi
Mladost (V)
|
29.03.2020 15:30 | OFK Paljuvi | : | Mladost (V) |
29.03
15:30
Jovo Kursula
Stubal
|
29.03.2020 15:30 | Jovo Kursula | : | Stubal | |||||
29.03
15:30
Jedinstvo (D)
Jedinstvo (G)
|
29.03.2020 15:30 | Jedinstvo (D) | : | Jedinstvo (G) | |||||
29.03
15:30
Mineral 2015
Borac (A)
|
29.03.2020 15:30 | Mineral 2015 | : | Borac (A) | |||||
29.03
11:00
Miločajac
Lazac
|
29.03.2020 11:00 | Miločajac | : | Lazac |
29.03
15:30
Mladost
Polet
|
29.03.2020 15:30 | Mladost | : | Polet | |||||
29.03
15:30
Kula
Zadrugar
|
29.03.2020 15:30 | Kula | : | Zadrugar | |||||
29.03
15:30
Terekveš
Borac
|
29.03.2020 15:30 | Terekveš | : | Borac | |||||
29.03
15:30
SU Stanišić 1920
Aleksa Šantić
|
29.03.2020 15:30 | SU Stanišić 1920 | : | Aleksa Šantić | |||||
29.03
15:30
Hajduk
Lider
|
29.03.2020 15:30 | Hajduk | : | Lider | |||||
29.03
15:30
Omladinac
OFK Odžaci
|
29.03.2020 15:30 | Omladinac | : | OFK Odžaci | |||||
29.03
15:30
Jedinstvo
Dunav
|
29.03.2020 15:30 | Jedinstvo | : | Dunav |
29.03
10:00
Fruška Gora
Sremac
|
29.03.2020 10:00 | Fruška Gora | : | Sremac | |||||
29.03
15:30
OFK Bikić
OFK Zeka Buljubaša
|
29.03.2020 15:30 | OFK Bikić | : | OFK Zeka Buljubaša | |||||
29.03
15:30
Graničar 1924
Sloga (V)
|
29.03.2020 15:30 | Graničar 1924 | : | Sloga (V) | |||||
29.03
15:30
Fruškogorac
Trgovački
|
29.03.2020 15:30 | Fruškogorac | : | Trgovački | |||||
29.03
15:30
Sloga (Č)
BSK
|
29.03.2020 15:30 | Sloga (Č) | : | BSK |
29.03
16:00
Banat (D)
Borac (VS)
|
29.03.2020 16:00 | Banat (D) | : | Borac (VS) | |||||
29.03
16:00
Ratar
Borac (VG)
|
29.03.2020 16:00 | Ratar | : | Borac (VG) | |||||
29.03
16:00
Karaš (J)
Vulturul
|
29.03.2020 16:00 | Karaš (J) | : | Vulturul | |||||
29.03
16:00
Ševac
Polet
|
29.03.2020 16:00 | Ševac | : | Polet | |||||
29.03
16:00
Vojvodina (CC)
Partizan (K)
|
29.03.2020 16:00 | Vojvodina (CC) | : | Partizan (K) |
29.03
16:00
Kamenorezac 76
14. Oktobar
|
29.03.2020 16:00 | Kamenorezac 76 | : | 14. Oktobar | |||||
29.03
16:00
Sloga (L)
Omladinac
|
29.03.2020 16:00 | Sloga (L) | : | Omladinac | |||||
29.03
16:00
Borac
Vinogradar
|
29.03.2020 16:00 | Borac | : | Vinogradar | |||||
29.03
16:00
Sloga (D)
Kopaonik
|
29.03.2020 16:00 | Sloga (D) | : | Kopaonik |
29.03
16:00
GFK Tabane
Mladost
|
29.03.2020 16:00 | GFK Tabane | : | Mladost | |||||
29.03
16:00
Mladost
Jedinstvo
|
29.03.2020 16:00 | Mladost | : | Jedinstvo | |||||
29.03
16:00
Budućnost
Šantarovac
|
29.03.2020 16:00 | Budućnost | : | Šantarovac | |||||
29.03
16:00
Vinorača
Partizan
|
29.03.2020 16:00 | Vinorača | : | Partizan | |||||
29.03
16:00
Ursule
Kupinovac
|
29.03.2020 16:00 | Ursule | : | Kupinovac |
29.03
11:00
Mladi proleter
DIF
|
29.03.2020 11:00 | Mladi proleter | : | DIF | |||||
29.03
15:30
Umka
Velika Moštanica
|
29.03.2020 15:30 | Umka | : | Velika Moštanica | |||||
29.03
10:00
Rekreativo 011
Šećeranac Ada
|
29.03.2020 10:00 | Rekreativo 011 | : | Šećeranac Ada | |||||
29.03
15:30
Zmaj 1953
Novi Beograd
|
29.03.2020 15:30 | Zmaj 1953 | : | Novi Beograd | |||||
29.03
11:00
13. maj
Busije
|
29.03.2020 11:00 | 13. maj | : | Busije |
29.03
16:30
Tisa
Hajduk
|
29.03.2020 16:30 | Tisa | : | Hajduk | |||||
29.03
16:30
Horgoš 1911
Potisje
|
29.03.2020 16:30 | Horgoš 1911 | : | Potisje | |||||
29.03
16:30
Čoka
Slavija
|
29.03.2020 16:30 | Čoka | : | Slavija | |||||
29.03
16:30
Jedinstvo
Bačka
|
29.03.2020 16:30 | Jedinstvo | : | Bačka | |||||
29.03
16:30
Jadran
Graničar
|
29.03.2020 16:30 | Jadran | : | Graničar |
29.03
15:30
Zadrugar
Lipolist
|
29.03.2020 15:30 | Zadrugar | : | Lipolist | |||||
29.03
15:30
Omladinac 2013 (SL)
Torpedo 1924
|
29.03.2020 15:30 | Omladinac 2013 (SL) | : | Torpedo 1924 | |||||
29.03
15:30
Napredak
Cer
|
29.03.2020 15:30 | Napredak | : | Cer | |||||
29.03
15:30
Budućnost 1929 (ZM)
Sloboda
|
29.03.2020 15:30 | Budućnost 1929 (ZM) | : | Sloboda | |||||
29.03
15:30
Premijer
Budućnost (DO)
|
29.03.2020 15:30 | Premijer | : | Budućnost (DO) | |||||
29.03
15:30
Omladinac (BO)
Gorki
|
29.03.2020 15:30 | Omladinac (BO) | : | Gorki |
29.03
15:30
Velika Reka
Borac
|
29.03.2020 15:30 | Velika Reka | : | Borac | |||||
29.03
15:30
Jadar 1961
Antimon
|
29.03.2020 15:30 | Jadar 1961 | : | Antimon | |||||
29.03
15:30
Jedinstvo (ZA)
Gučevo 1929
|
29.03.2020 15:30 | Jedinstvo (ZA) | : | Gučevo 1929 | |||||
29.03
15:30
Hajduk
Studenac
|
29.03.2020 15:30 | Hajduk | : | Studenac | |||||
29.03
15:30
Jezero
Sloga
|
29.03.2020 15:30 | Jezero | : | Sloga | |||||
29.03
15:30
Prva Iskra
Jedinstvo (MZ)
|
29.03.2020 15:30 | Prva Iskra | : | Jedinstvo (MZ) | |||||
29.03
15:30
7. Juli
Rudar
|
29.03.2020 15:30 | 7. Juli | : | Rudar |
29.03
15:30
Pričinović
OFK Jelen
|
29.03.2020 15:30 | Pričinović | : | OFK Jelen | |||||
29.03
15:30
Dobrava
Cerić
|
29.03.2020 15:30 | Dobrava | : | Cerić | |||||
29.03
15:30
PSK
Vlašić
|
29.03.2020 15:30 | PSK | : | Vlašić | |||||
29.03
15:30
Trešnjevka
Rankovac
|
29.03.2020 15:30 | Trešnjevka | : | Rankovac | |||||
29.03
15:30
Mrovska
Šipurske livade
|
29.03.2020 15:30 | Mrovska | : | Šipurske livade |
29.03
15:30
PKB (PS)
Resnik
|
29.03.2020 15:30 | PKB (PS) | : | Resnik | |||||
29.03
15:30
Palilulac
Poštar 1930
|
29.03.2020 15:30 | Palilulac | : | Poštar 1930 | |||||
29.03
15:30
Pionir
Sveti Stefan
|
29.03.2020 15:30 | Pionir | : | Sveti Stefan | |||||
29.03
15:30
Lepušnica
Boka Seniors
|
29.03.2020 15:30 | Lepušnica | : | Boka Seniors | |||||
29.03
15:30
OFK Crvenka
Siti Sport Klub
|
29.03.2020 15:30 | OFK Crvenka | : | Siti Sport Klub |
29.03
14:30
Sloga 1952
Jedinstvo (K)
|
29.03.2020 14:30 | Sloga 1952 | : | Jedinstvo (K) | |||||
29.03
14:30
Zadrugar 1947
Bata Bulić
|
29.03.2020 14:30 | Zadrugar 1947 | : | Bata Bulić | |||||
29.03
14:30
Manastirica
Mladost (R)
|
29.03.2020 14:30 | Manastirica | : | Mladost (R) | |||||
29.03
14:30
Borac (V)
Omladinac (B)
|
29.03.2020 14:30 | Borac (V) | : | Omladinac (B) | |||||
29.03
14:30
Napredak 1936
Radnički (K)
|
29.03.2020 14:30 | Napredak 1936 | : | Radnički (K) |
29.03
15:30
Dizel
Napredak (P)
|
29.03.2020 15:30 | Dizel | : | Napredak (P) | |||||
29.03
15:30
Mlava (B)
Stig 1955
|
29.03.2020 15:30 | Mlava (B) | : | Stig 1955 | |||||
29.03
15:30
Vihor
Žika Marković Uča
|
29.03.2020 15:30 | Vihor | : | Žika Marković Uča | |||||
29.03
15:30
Desine
Mladost (B)
|
29.03.2020 15:30 | Desine | : | Mladost (B) | |||||
29.03
15:30
Ljubičevo
Žitkovica 2017
|
29.03.2020 15:30 | Ljubičevo | : | Žitkovica 2017 | |||||
29.03
15:30
Baštovan 2015
Barič
|
29.03.2020 15:30 | Baštovan 2015 | : | Barič |
29.03
15:30
Borac
B 2000
|
29.03.2020 15:30 | Borac | : | B 2000 | |||||
29.03
15:30
Vrbica
Budućnost
|
29.03.2020 15:30 | Vrbica | : | Budućnost | |||||
29.03
15:30
Venčani
Radoje Domanović
|
29.03.2020 15:30 | Venčani | : | Radoje Domanović | |||||
29.03
15:30
Mladi rudar
Mladost
|
29.03.2020 15:30 | Mladi rudar | : | Mladost | |||||
29.03
15:30
Trešnjevica
Sloga
|
29.03.2020 15:30 | Trešnjevica | : | Sloga | |||||
29.03
15:30
Brezovac
Kopljari
|
29.03.2020 15:30 | Brezovac | : | Kopljari |
29.03
15:00
Bratstvo 1975
Divostin
|
29.03.2020 15:00 | Bratstvo 1975 | : | Divostin | |||||
29.03
15:00
Dobrača
Košutnjak
|
29.03.2020 15:00 | Dobrača | : | Košutnjak | |||||
29.03
15:00
Jadran
Ćava
|
29.03.2020 15:00 | Jadran | : | Ćava | |||||
29.03
15:00
Slavija
OFK Žeželj
|
29.03.2020 15:00 | Slavija | : | OFK Žeželj | |||||
29.03
15:00
Sloga Lužnice 2016
21. oktobar
|
29.03.2020 15:00 | Sloga Lužnice 2016 | : | 21. oktobar |
29.03
16:30
Palić
Elektrovojvodina
|
29.03.2020 16:30 | Palić | : | Elektrovojvodina | |||||
29.03
16:30
Vinogradar
Lokomotiva
|
29.03.2020 16:30 | Vinogradar | : | Lokomotiva | |||||
29.03
16:30
Udarnik Višnjevac
Hajduk
|
29.03.2020 16:30 | Udarnik Višnjevac | : | Hajduk | |||||
29.03
16:30
OFK Mala Bosna 2015
Solid
|
29.03.2020 16:30 | OFK Mala Bosna 2015 | : | Solid | |||||
29.03
16:30
Žednik
Čantavir
|
29.03.2020 16:30 | Žednik | : | Čantavir |
29.03
16:00
Čarapan
Naupare
|
29.03.2020 16:00 | Čarapan | : | Naupare | |||||
29.03
16:00
Gaglovo
Konjuh
|
29.03.2020 16:00 | Gaglovo | : | Konjuh | |||||
29.03
11:00
Modrica
Polet
|
29.03.2020 11:00 | Modrica | : | Polet | |||||
29.03
16:00
Gornji Stepoš
Bukovica
|
29.03.2020 16:00 | Gornji Stepoš | : | Bukovica | |||||
29.03
16:00
Borac
Makrešane
|
29.03.2020 16:00 | Borac | : | Makrešane |
29.03
15:00
Vrbovac
Budućnost
|
29.03.2020 15:00 | Vrbovac | : | Budućnost | |||||
29.03
15:00
Jezava
Hajduk Veljko 1934
|
29.03.2020 15:00 | Jezava | : | Hajduk Veljko 1934 | |||||
29.03
15:00
OFK Slavija
Skobalj
|
29.03.2020 15:00 | OFK Slavija | : | Skobalj | |||||
29.03
15:00
Proleter 1947
Stari Hrast 2018
|
29.03.2020 15:00 | Proleter 1947 | : | Stari Hrast 2018 |
29.03
15:00
Petrijevac
Landol
|
29.03.2020 15:00 | Petrijevac | : | Landol | |||||
29.03
15:00
Vučak
Petlić SD 026
|
29.03.2020 15:00 | Vučak | : | Petlić SD 026 | |||||
29.03
15:00
Lunjevac
7. Juli
|
29.03.2020 15:00 | Lunjevac | : | 7. Juli |
29.03
15:00
Jedinstvo Lemeš
Sport
|
29.03.2020 15:00 | Jedinstvo Lemeš | : | Sport | |||||
29.03
15:00
Dinamo
Telečka
|
29.03.2020 15:00 | Dinamo | : | Telečka | |||||
29.03
15:00
Panonija
Dinamo 1923
|
29.03.2020 15:00 | Panonija | : | Dinamo 1923 | |||||
29.03
15:00
Graničar
Bratstvo 2019
|
29.03.2020 15:00 | Graničar | : | Bratstvo 2019 |
29.03
15:30
BSK 2014
Studen Vitez
|
29.03.2020 15:30 | BSK 2014 | : | Studen Vitez | |||||
29.03
15:30
Mladost 1925
Partizan (V)
|
29.03.2020 15:30 | Mladost 1925 | : | Partizan (V) | |||||
29.03
15:30
Stara Čaršija
Magnohrom
|
29.03.2020 15:30 | Stara Čaršija | : | Magnohrom | |||||
29.03
15:30
Zgodačica
Morava (M)
|
29.03.2020 15:30 | Zgodačica | : | Morava (M) | |||||
29.03
11:00
Omladinac
Milakovac 2018
|
29.03.2020 11:00 | Omladinac | : | Milakovac 2018 |
29.03
11:00
Budućnost 1995
OFK Takovo
|
29.03.2020 11:00 | Budućnost 1995 | : | OFK Takovo | |||||
29.03
11:00
Gunjevac
Brgule
|
29.03.2020 11:00 | Gunjevac | : | Brgule | |||||
29.03
11:00
OFK Stublenica
Vukona
|
29.03.2020 11:00 | OFK Stublenica | : | Vukona | |||||
29.03
11:00
Murgaš 2012
Dokmir
|
29.03.2020 11:00 | Murgaš 2012 | : | Dokmir | |||||
29.03
11:00
Kolubara (LP)
Jedinstvo (M)
|
29.03.2020 11:00 | Kolubara (LP) | : | Jedinstvo (M) | |||||
29.03
11:00
Omladinac (K)
Sloga (V)
|
29.03.2020 11:00 | Omladinac (K) | : | Sloga (V) |
29.03
11:00
Verko
Skupljen 2013
|
29.03.2020 11:00 | Verko | : | Skupljen 2013 | |||||
29.03
16:00
Mladost 2013
Mladost (Z)
|
29.03.2020 16:00 | Mladost 2013 | : | Mladost (Z) | |||||
29.03
16:00
Hajduk
Sparta
|
29.03.2020 16:00 | Hajduk | : | Sparta | |||||
29.03
11:00
Petrovac 74
Jedinstvo 2014
|
29.03.2020 11:00 | Petrovac 74 | : | Jedinstvo 2014 |
29.03
11:00
Rudar 1973
Jašunja
|
29.03.2020 11:00 | Rudar 1973 | : | Jašunja | |||||
29.03
11:00
Turekovac
Veternica
|
29.03.2020 11:00 | Turekovac | : | Veternica |
29.03
11:00
Polet
Pepeljevac 1947
|
29.03.2020 11:00 | Polet | : | Pepeljevac 1947 | |||||
29.03
11:00
Grkljane
Lomnica
|
29.03.2020 11:00 | Grkljane | : | Lomnica | |||||
29.03
11:00
Vratare
Zmajevac
|
29.03.2020 11:00 | Vratare | : | Zmajevac | |||||
29.03
11:00
Dedina
Padež
|
29.03.2020 11:00 | Dedina | : | Padež | |||||
29.03
11:00
Mladost VPD
Mladost 2015
|
29.03.2020 11:00 | Mladost VPD | : | Mladost 2015 | |||||
29.03
16:00
Dvorane
Kruševica
|
29.03.2020 16:00 | Dvorane | : | Kruševica |
29.03
10:00
Mlava (R)
Laznica
|
29.03.2020 10:00 | Mlava (R) | : | Laznica |
29.03
01:00
Managua
Diriangén
2
1
|
29.03.2020 01:00 | Managua | 2 : 1 | Diriangén | |||||
29.03
03:00
Real Estelí
Deportivo Las Sabanas
1
0
|
29.03.2020 03:00 | Real Estelí | 1 : 0 | Deportivo Las Sabanas | |||||
29.03
03:00
Real Madriz
Deportivo Ocotal
2
0
|
29.03.2020 03:00 | Real Madriz | 2 : 0 | Deportivo Ocotal |
29.03
10:00
Radnički 1912
Bačka 1901
|
29.03.2020 10:00 | Radnički 1912 | : | Bačka 1901 | |||||
29.03
10:00
Tekstilac
Proleter (NS)
|
29.03.2020 10:00 | Tekstilac | : | Proleter (NS) | |||||
29.03
10:00
Kabel
OFK Bačka
|
29.03.2020 10:00 | Kabel | : | OFK Bačka | |||||
29.03
10:00
TSC
RFK Novi Sad 1921
|
29.03.2020 10:00 | TSC | : | RFK Novi Sad 1921 |
29.03
10:00
Bajša
Radnički 1905
|
29.03.2020 10:00 | Bajša | : | Radnički 1905 | |||||
29.03
12:00
Bečej 1918
Srbobran
|
29.03.2020 12:00 | Bečej 1918 | : | Srbobran | |||||
29.03
12:00
OFK Vrbas
Bačka 1901
|
29.03.2020 12:00 | OFK Vrbas | : | Bačka 1901 |
29.03
10:00
Spartak '07
Bačka
|
29.03.2020 10:00 | Spartak '07 | : | Bačka | |||||
29.03
12:00
Bajša
Tavankut
|
29.03.2020 12:00 | Bajša | : | Tavankut |
29.03
19:30
Mornar BS
Primorac
9
9
|
29.03.2020 19:30 | Mornar BS | 9 : 9 | Primorac |