07.03
14:00
Budućnost Krušik 2014
Proleter Mihajlovac
1
0
|
07.03.2020 14:00 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 0 | Proleter Mihajlovac | |||||
07.03
14:00
Mladi radnik 1926
Borac 1926
0
3
|
07.03.2020 14:00 | Mladi radnik 1926 | 0 : 3 | Borac 1926 | |||||
07.03
14:00
Sloga 33
Šumadija (A)
5
2
|
07.03.2020 14:00 | Sloga 33 | 5 : 2 | Šumadija (A) | |||||
07.03
14:00
Jošanica
Tutin
2
1
|
07.03.2020 14:00 | Jošanica | 2 : 1 | Tutin | |||||
07.03
14:00
Trepča
Mokra Gora
2
0
|
07.03.2020 14:00 | Trepča | 2 : 0 | Mokra Gora | |||||
07.03
14:00
Sloga (K)
RSK
2
0
|
07.03.2020 14:00 | Sloga (K) | 2 : 0 | RSK | |||||
07.03
14:00
Sloga (P)
Jedinstvo
2
0
|
07.03.2020 14:00 | Sloga (P) | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
07.03
14:00
Mačva 1929
Loznica
1
0
|
07.03.2020 14:00 | Mačva 1929 | 1 : 0 | Loznica |
07.03
14:30
Omladinac
Hajduk 1912
1
0
|
07.03.2020 14:30 | Omladinac | 1 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
07.03
14:30
OFK Vršac
Radnički (SM)
3
2
|
07.03.2020 14:30 | OFK Vršac | 3 : 2 | Radnički (SM) | |||||
07.03
14:30
Bečej 1918
Borac
2
2
|
07.03.2020 14:30 | Bečej 1918 | 2 : 2 | Borac | |||||
07.03
14:30
Dinamo 1945
Radnički (Zr)
1
2
|
07.03.2020 14:30 | Dinamo 1945 | 1 : 2 | Radnički (Zr) | |||||
07.03
14:30
Kozara
1. Maj Ruma
2
2
|
07.03.2020 14:30 | Kozara | 2 : 2 | 1. Maj Ruma | |||||
07.03
14:30
Bratstvo 1946
Železničar
0
1
|
07.03.2020 14:30 | Bratstvo 1946 | 0 : 1 | Železničar |
07.03
15:00
Moravac Orion
Jedinstvo
1
0
|
07.03.2020 15:00 | Moravac Orion | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
07.03
15:00
OFK Sinđelić
Dunav
2
1
|
07.03.2020 15:00 | OFK Sinđelić | 2 : 1 | Dunav | |||||
07.03
15:00
Trstenik PPT
OFK Topličanin
1
2
|
07.03.2020 15:00 | Trstenik PPT | 1 : 2 | OFK Topličanin |
07.03
14:30
Radnički (O)
Zvezdara
1
3
|
07.03.2020 14:30 | Radnički (O) | 1 : 3 | Zvezdara | |||||
07.03
14:30
Lokomotiva
Brodarac
1
1
|
07.03.2020 14:30 | Lokomotiva | 1 : 1 | Brodarac | |||||
07.03
14:30
Radnički (NB)
IMT
1
2
|
07.03.2020 14:30 | Radnički (NB) | 1 : 2 | IMT | |||||
07.03
14:30
OFK Mladenovac
Stepojevac Vaga
1
0
|
07.03.2020 14:30 | OFK Mladenovac | 1 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
07.03
14:30
BSK Borča
TEK Sloga
1
0
|
07.03.2020 14:30 | BSK Borča | 1 : 0 | TEK Sloga |
07.03
14:30
OFK Vrbas
Mladost APA
2
2
|
07.03.2020 14:30 | OFK Vrbas | 2 : 2 | Mladost APA | |||||
07.03
14:30
Sloga
ČSK Pivara
2
1
|
07.03.2020 14:30 | Sloga | 2 : 1 | ČSK Pivara | |||||
07.03
14:30
Crvenka
Tavankut
2
0
|
07.03.2020 14:30 | Crvenka | 2 : 0 | Tavankut | |||||
07.03
14:30
OFK Stari Grad
Bajša
3
1
|
07.03.2020 14:30 | OFK Stari Grad | 3 : 1 | Bajša | |||||
07.03
14:30
Tekstilac
Krila Krajine
3
1
|
07.03.2020 14:30 | Tekstilac | 3 : 1 | Krila Krajine |
07.03
14:30
Sloga (T)
Sloga (E)
1
1
|
07.03.2020 14:30 | Sloga (T) | 1 : 1 | Sloga (E) | |||||
07.03
14:30
Radnički (NP)
Jadran
1
1
|
07.03.2020 14:30 | Radnički (NP) | 1 : 1 | Jadran | |||||
07.03
14:30
Podrinje
Sremac
5
0
|
07.03.2020 14:30 | Podrinje | 5 : 0 | Sremac | |||||
07.03
14:30
Mladost (NS)
Mladost (BJ)
5
1
|
07.03.2020 14:30 | Mladost (NS) | 5 : 1 | Mladost (BJ) | |||||
07.03
14:30
Cement
Podunavac
1
0
|
07.03.2020 14:30 | Cement | 1 : 0 | Podunavac |
07.03
14:30
Budućnost
ŽAK
3
0
|
07.03.2020 14:30 | Budućnost | 3 : 0 | ŽAK | |||||
07.03
14:30
Radnički (S)
Borac (St)
0
7
|
07.03.2020 14:30 | Radnički (S) | 0 : 7 | Borac (St) | |||||
07.03
14:30
Sloboda
Naftagas
3
0
|
07.03.2020 14:30 | Sloboda | 3 : 0 | Naftagas | |||||
07.03
14:30
Begej
Jedinstvo (NB)
1
0
|
07.03.2020 14:30 | Begej | 1 : 0 | Jedinstvo (NB) | |||||
07.03
14:30
Sloga
Jedinstvo (BK)
1
3
|
07.03.2020 14:30 | Sloga | 1 : 3 | Jedinstvo (BK) |
07.03
15:00
Sloga
OFK Kosanica
6
2
|
07.03.2020 15:00 | Sloga | 6 : 2 | OFK Kosanica | |||||
07.03
15:00
Budućnost
Pčinja
1
2
|
07.03.2020 15:00 | Budućnost | 1 : 2 | Pčinja | |||||
07.03
15:00
Morava
Akademija 10
8
1
|
07.03.2020 15:00 | Morava | 8 : 1 | Akademija 10 | |||||
07.03
15:00
Polet 1980
Vranjska Banja
1
1
|
07.03.2020 15:00 | Polet 1980 | 1 : 1 | Vranjska Banja |
07.03
15:00
Rajko Mitić
Timok 1919
0
4
|
07.03.2020 15:00 | Rajko Mitić | 0 : 4 | Timok 1919 | |||||
07.03
15:00
Rtanj
Kablovi
3
5
|
07.03.2020 15:00 | Rtanj | 3 : 5 | Kablovi | |||||
07.03
15:00
Bor 1919
Đerdap
1
1
|
07.03.2020 15:00 | Bor 1919 | 1 : 1 | Đerdap | |||||
07.03
15:00
Brodoremont
Hajduk Veljko
0
0
|
07.03.2020 15:00 | Brodoremont | 0 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
07.03
15:00
Balkanski
Tanasko Rajić
1
2
|
07.03.2020 15:00 | Balkanski | 1 : 2 | Tanasko Rajić |
07.03
15:00
Blagotin
Župa
0
1
|
07.03.2020 15:00 | Blagotin | 0 : 1 | Župa |
07.03
15:00
OFK Napredak 1929
Bukovik
2
1
|
07.03.2020 15:00 | OFK Napredak 1929 | 2 : 1 | Bukovik | |||||
07.03
15:00
Svrljig
Zemljoradnik
1
2
|
07.03.2020 15:00 | Svrljig | 1 : 2 | Zemljoradnik |
07.03
11:00
Milutinac
Budućnost
2
1
|
07.03.2020 11:00 | Milutinac | 2 : 1 | Budućnost | |||||
07.03
14:30
Napredak
BASK
3
1
|
07.03.2020 14:30 | Napredak | 3 : 1 | BASK | |||||
07.03
10:00
Studenski Grad
Torlak
1
1
|
07.03.2020 10:00 | Studenski Grad | 1 : 1 | Torlak |
07.03
14:30
Vojvodina
Slavija
1
0
|
07.03.2020 14:30 | Vojvodina | 1 : 0 | Slavija | |||||
07.03
14:30
Polet
Omladinac
3
0
|
07.03.2020 14:30 | Polet | 3 : 0 | Omladinac | |||||
07.03
14:30
Tvrđava
ŽAK
2
1
|
07.03.2020 14:30 | Tvrđava | 2 : 1 | ŽAK |
07.03
15:00
Srbobran
Preporod
3
0
|
07.03.2020 15:00 | Srbobran | 3 : 0 | Preporod | |||||
07.03
15:00
Proleter (RS)
Senta
1
0
|
07.03.2020 15:00 | Proleter (RS) | 1 : 0 | Senta | |||||
07.03
15:00
Njegoš
Radnički 1905
5
0
|
07.03.2020 15:00 | Njegoš | 5 : 0 | Radnički 1905 | |||||
07.03
15:00
Obilić (NK)
Sloga
2
2
|
07.03.2020 15:00 | Obilić (NK) | 2 : 2 | Sloga |
07.03
14:30
Rudar
Budućnost
0
13
|
07.03.2020 14:30 | Rudar | 0 : 13 | Budućnost |
07.03
15:30
Omladinac
OFK Sirig
0
2
|
07.03.2020 15:30 | Omladinac | 0 : 2 | OFK Sirig | |||||
07.03
15:30
Fruškogorski partizan
Fruškogorac
3
0
|
07.03.2020 15:30 | Fruškogorski partizan | 3 : 0 | Fruškogorac | |||||
07.03
15:30
Slavija
Hajduk
3
0
|
07.03.2020 15:30 | Slavija | 3 : 0 | Hajduk |
07.03
14:30
Delija
Tamiš
2
0
|
07.03.2020 14:30 | Delija | 2 : 0 | Tamiš |
07.03
14:30
Radnički (K)
Radnički (B)
1
0
|
07.03.2020 14:30 | Radnički (K) | 1 : 0 | Radnički (B) |
07.03
15:00
Morava (KS)
OFK Batinac
2
1
|
07.03.2020 15:00 | Morava (KS) | 2 : 1 | OFK Batinac |
07.03
15:00
Napredak 2012
Moravac (ZT)
1
5
|
07.03.2020 15:00 | Napredak 2012 | 1 : 5 | Moravac (ZT) | |||||
07.03
15:00
Naisus 1977
Padina
11
1
|
07.03.2020 15:00 | Naisus 1977 | 11 : 1 | Padina |
07.03
14:30
Lukavac
Rakac Stave
0
1
|
07.03.2020 14:30 | Lukavac | 0 : 1 | Rakac Stave | |||||
07.03
14:30
Rajac
Mladost
3
3
|
07.03.2020 14:30 | Rajac | 3 : 3 | Mladost |
07.03
15:30
Slanobarac
Sloga
3
2
|
07.03.2020 15:30 | Slanobarac | 3 : 2 | Sloga |
07.03
15:00
Radnički (P)
Jedinstvo (Š)
0
2
|
07.03.2020 15:00 | Radnički (P) | 0 : 2 | Jedinstvo (Š) |
07.03
15:00
Kamenorezac 76
Poljoprivrednik
1
1
|
07.03.2020 15:00 | Kamenorezac 76 | 1 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
07.03
15:00
Sloga (L)
Velika Drenova
3
1
|
07.03.2020 15:00 | Sloga (L) | 3 : 1 | Velika Drenova |
07.03
15:00
Beljanica
15. Avgust 1950
5
2
|
07.03.2020 15:00 | Beljanica | 5 : 2 | 15. Avgust 1950 | |||||
07.03
15:00
Rudar (St)
OFK Juhor 2016
1
1
|
07.03.2020 15:00 | Rudar (St) | 1 : 1 | OFK Juhor 2016 |
07.03
15:00
Jedinstvo
Ursule
1
2
|
07.03.2020 15:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Ursule | |||||
07.03
15:00
GFK Tabane
Mladost
5
1
|
07.03.2020 15:00 | GFK Tabane | 5 : 1 | Mladost | |||||
07.03
15:00
Zenit
Sinđelić 1934
3
2
|
07.03.2020 15:00 | Zenit | 3 : 2 | Sinđelić 1934 |
07.03
Globoder
Makrešane
5
4
|
07.03.2020 | Globoder | 5 : 4 | Makrešane |
07.03
15:00
Radnik
Zvijezda 09
5
1
|
07.03.2020 15:00 | Radnik | 5 : 1 | Zvijezda 09 | |||||
07.03
18:00
Sarajevo
Mladost
2
1
|
07.03.2020 18:00 | Sarajevo | 2 : 1 | Mladost | |||||
07.03
15:00
Sloboda
Čelik
2
1
|
07.03.2020 15:00 | Sloboda | 2 : 1 | Čelik |
07.03
14:00
Jedinstvo
Kozara
1
1
|
07.03.2020 14:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Kozara | |||||
07.03
14:00
Željezničar Sport Team
Slavija
1
1
|
07.03.2020 14:00 | Željezničar Sport Team | 1 : 1 | Slavija | |||||
07.03
14:00
Tekstilac
Alfa Modriča
1
3
|
07.03.2020 14:00 | Tekstilac | 1 : 3 | Alfa Modriča | |||||
07.03
14:00
Krupa
Rudar Prijedor
2
0
|
07.03.2020 14:00 | Krupa | 2 : 0 | Rudar Prijedor |
07.03
18:00
Budućnost
Zeta
4
1
|
07.03.2020 18:00 | Budućnost | 4 : 1 | Zeta | |||||
07.03
14:30
Grbalj
OFK Petrovac
0
0
|
07.03.2020 14:30 | Grbalj | 0 : 0 | OFK Petrovac | |||||
07.03
15:00
OFK Titograd
Kom
2
3
|
07.03.2020 15:00 | OFK Titograd | 2 : 3 | Kom | |||||
07.03
14:30
Sutjeska
Podgorica
1
0
|
07.03.2020 14:30 | Sutjeska | 1 : 0 | Podgorica | |||||
07.03
17:00
Iskra
Rudar
0
2
|
07.03.2020 17:00 | Iskra | 0 : 2 | Rudar |
07.03
16:00
Arsenal
West Ham
1
0
|
07.03.2020 16:00 | Arsenal | 1 : 0 | West Ham | |||||
07.03
18:30
Burnley
Tottenham
1
1
|
07.03.2020 18:30 | Burnley | 1 : 1 | Tottenham | |||||
07.03
16:00
Crystal Palace
Watford
1
0
|
07.03.2020 16:00 | Crystal Palace | 1 : 0 | Watford | |||||
07.03
13:30
Liverpool
Bournemouth
2
1
|
07.03.2020 13:30 | Liverpool | 2 : 1 | Bournemouth | |||||
07.03
16:00
Sheffield United
Norwich City
1
0
|
07.03.2020 16:00 | Sheffield United | 1 : 0 | Norwich City | |||||
07.03
16:00
Southampton
Newcastle United
0
1
|
07.03.2020 16:00 | Southampton | 0 : 1 | Newcastle United | |||||
07.03
16:00
Wolverhampton
Brighton
0
0
|
07.03.2020 16:00 | Wolverhampton | 0 : 0 | Brighton |
07.03
16:00
Atlético Madrid
Sevilla
2
2
|
07.03.2020 16:00 | Atlético Madrid | 2 : 2 | Sevilla | |||||
07.03
18:30
Barcelona
Real Sociedad
1
0
|
07.03.2020 18:30 | Barcelona | 1 : 0 | Real Sociedad | |||||
07.03
13:00
Eibar
Mallorca
1
2
|
07.03.2020 13:00 | Eibar | 1 : 2 | Mallorca | |||||
07.03
21:00
Getafe
Celta de Vigo
0
0
|
07.03.2020 21:00 | Getafe | 0 : 0 | Celta de Vigo |
07.03
Bayer Leverkusen
Eintracht
4
0
|
07.03.2020 | Bayer Leverkusen | 4 : 0 | Eintracht | |||||
07.03
Borussia M'gladbach
Borussia Dortmund
1
2
|
07.03.2020 | Borussia M'gladbach | 1 : 2 | Borussia Dortmund | |||||
07.03
15:30
Wolfsburg
RB Leipzig
0
0
|
07.03.2020 15:30 | Wolfsburg | 0 : 0 | RB Leipzig | |||||
07.03
15:30
Hertha BSC
Werder Bremen
2
2
|
07.03.2020 15:30 | Hertha BSC | 2 : 2 | Werder Bremen | |||||
07.03
15:30
Freiburg
Union Berlin
3
1
|
07.03.2020 15:30 | Freiburg | 3 : 1 | Union Berlin | |||||
07.03
15:30
Schalke 04
Hoffenheim
1
1
|
07.03.2020 15:30 | Schalke 04 | 1 : 1 | Hoffenheim |
07.03
20:00
Nice
Monaco
2
1
|
07.03.2020 20:00 | Nice | 2 : 1 | Monaco | |||||
07.03
20:00
Dijon
Toulouse
2
1
|
07.03.2020 20:00 | Dijon | 2 : 1 | Toulouse | |||||
07.03
20:00
Angers
Nantes
2
0
|
07.03.2020 20:00 | Angers | 2 : 0 | Nantes | |||||
07.03
20:00
Metz
Nîmes
2
1
|
07.03.2020 20:00 | Metz | 2 : 1 | Nîmes | |||||
07.03
20:00
Reims
Brest
1
0
|
07.03.2020 20:00 | Reims | 1 : 0 | Brest |
07.03
12:30
Dynamik
Les Lierres
1
0
|
07.03.2020 12:30 | Dynamik | 1 : 0 | Les Lierres | |||||
07.03
14:00
Flambeau du Centre
Olympic Star
0
4
|
07.03.2020 14:00 | Flambeau du Centre | 0 : 4 | Olympic Star | |||||
07.03
14:00
Lydia Ludic
Bujumbura City
0
0
|
07.03.2020 14:00 | Lydia Ludic | 0 : 0 | Bujumbura City | |||||
07.03
15:00
Rukinzo
Kayanza United
2
0
|
07.03.2020 15:00 | Rukinzo | 2 : 0 | Kayanza United |
07.03
16:00
Radnik
Javor Matis
2
0
|
07.03.2020 16:00 | Radnik | 2 : 0 | Javor Matis | |||||
07.03
16:00
Rad
TSC
3
4
|
07.03.2020 16:00 | Rad | 3 : 4 | TSC | |||||
07.03
16:00
Napredak
Proleter
0
0
|
07.03.2020 16:00 | Napredak | 0 : 0 | Proleter | |||||
07.03
16:00
Mačva
Crvena zvezda
0
3
|
07.03.2020 16:00 | Mačva | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
07.03
20:00
Partizan
Radnički (N)
1
0
|
07.03.2020 20:00 | Partizan | 1 : 0 | Radnički (N) | |||||
07.03
16:00
Vojvodina
Mladost
2
1
|
07.03.2020 16:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Mladost |
07.03
14:00
OFK Žarkovo
Metalac
1
3
|
07.03.2020 14:00 | OFK Žarkovo | 1 : 3 | Metalac | |||||
07.03
14:00
Zlatibor
Sinđelić
4
2
|
07.03.2020 14:00 | Zlatibor | 4 : 2 | Sinđelić |
07.03
12:00
OFK Beograd
Vojvodina
3
1
|
07.03.2020 12:00 | OFK Beograd | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
07.03
13:00
Trajal
Čukarički
0
2
|
07.03.2020 13:00 | Trajal | 0 : 2 | Čukarički | |||||
07.03
11:30
Internacional
Napredak
1
0
|
07.03.2020 11:30 | Internacional | 1 : 0 | Napredak |
07.03
14:00
Šumadija 1903
Mačva
1
3
|
07.03.2020 14:00 | Šumadija 1903 | 1 : 3 | Mačva | |||||
07.03
14:00
Smederevo 1924
Šumadija (A)
2
0
|
07.03.2020 14:00 | Smederevo 1924 | 2 : 0 | Šumadija (A) | |||||
07.03
14:00
Sloboda (Č)
Sloboda (U)
4
1
|
07.03.2020 14:00 | Sloboda (Č) | 4 : 1 | Sloboda (U) | |||||
07.03
14:00
Karađorđe
Borac 1926
2
1
|
07.03.2020 14:00 | Karađorđe | 2 : 1 | Borac 1926 | |||||
07.03
14:00
Sloga (P)
Radnički 1923
1
3
|
07.03.2020 14:00 | Sloga (P) | 1 : 3 | Radnički 1923 | |||||
07.03
14:00
Loznica
Novi Pazar
3
0
|
07.03.2020 14:00 | Loznica | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
07.03
14:00
Sloga (K)
Javor
0
1
|
07.03.2020 14:00 | Sloga (K) | 0 : 1 | Javor | |||||
07.03
14:00
Jedinstvo (Ub)
Metalac (GM)
0
3
|
07.03.2020 14:00 | Jedinstvo (Ub) | 0 : 3 | Metalac (GM) | |||||
07.03
14:00
Budućnost Krušik 2014
Radnički (V)
1
1
|
07.03.2020 14:00 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 1 | Radnički (V) |
07.03
IMT
Studentski Grad
7
1
|
07.03.2020 | IMT | 7 : 1 | Studentski Grad | |||||
07.03
Bežanija
Brodarac 2
1
3
|
07.03.2020 | Bežanija | 1 : 3 | Brodarac 2 | |||||
07.03
DIF
BSK 1925
4
1
|
07.03.2020 | DIF | 4 : 1 | BSK 1925 | |||||
07.03
BASK
BSK Borča
1
1
|
07.03.2020 | BASK | 1 : 1 | BSK Borča | |||||
07.03
011
Kolubara
1
1
|
07.03.2020 | 011 | 1 : 1 | Kolubara | |||||
07.03
Lokomotiva
Radnički (NB)
3
3
|
07.03.2020 | Lokomotiva | 3 : 3 | Radnički (NB) | |||||
07.03
Zemun
Sinđelić
1
0
|
07.03.2020 | Zemun | 1 : 0 | Sinđelić |
07.03
Radnički (NB)
Grafičar
|
07.03.2020 | Radnički (NB) | : | Grafičar | |||||
07.03
Rad
Voždovac
1
2
|
07.03.2020 | Rad | 1 : 2 | Voždovac | |||||
07.03
Brodarac
011
1
2
|
07.03.2020 | Brodarac | 1 : 2 | 011 | |||||
07.03
Internacional
OFK Beograd
1
0
|
07.03.2020 | Internacional | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
07.03
BSK Borča
Zemun
1
1
|
07.03.2020 | BSK Borča | 1 : 1 | Zemun | |||||
07.03
Lokomotiva
IMT
3
0
|
07.03.2020 | Lokomotiva | 3 : 0 | IMT |
07.03
11:00
Crvena zvezda
Teleoptik
7
2
|
07.03.2020 11:00 | Crvena zvezda | 7 : 2 | Teleoptik | |||||
07.03
13:00
Real Niš
Vojvodina
1
2
|
07.03.2020 13:00 | Real Niš | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
07.03
15:00
Zemun
Mačva
5
1
|
07.03.2020 15:00 | Zemun | 5 : 1 | Mačva |
07.03
13:00
Mladost (L)
Javor
6
0
|
07.03.2020 13:00 | Mladost (L) | 6 : 0 | Javor |
07.03
09:00
Radnički (NB)
Lokomotiva
1
1
|
07.03.2020 09:00 | Radnički (NB) | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
07.03
11:00
Internacional
Partizan
1
2
|
07.03.2020 11:00 | Internacional | 1 : 2 | Partizan | |||||
07.03
12:00
Čukarički
Voždovac
2
3
|
07.03.2020 12:00 | Čukarički | 2 : 3 | Voždovac | |||||
07.03
12:00
Teleoptik
Sinđelić
1
0
|
07.03.2020 12:00 | Teleoptik | 1 : 0 | Sinđelić | |||||
07.03
15:00
Studenski grad
BSK Borča
1
2
|
07.03.2020 15:00 | Studenski grad | 1 : 2 | BSK Borča | |||||
07.03
17:00
Crvena zvezda
OFK Beograd
2
1
|
07.03.2020 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | OFK Beograd |
07.03
17:00
Mornar
Krka
82
73
|
07.03.2020 17:00 | Mornar | 82 : 73 | Krka |
07.03
18:00
Zekas 75
Loznica
74
69
|
07.03.2020 18:00 | Zekas 75 | 74 : 69 | Loznica | |||||
07.03
18:00
Napredak Junior
Crnokosa
90
96
|
07.03.2020 18:00 | Napredak Junior | 90 : 96 | Crnokosa | |||||
07.03
16:30
Jagodina
Student BB
85
82
|
07.03.2020 16:30 | Jagodina | 85 : 82 | Student BB |
07.03
17:00
Nova Pazova
Mladost Veternik
20
0
|
07.03.2020 17:00 | Nova Pazova | 20 : 0 | Mladost Veternik | |||||
07.03
19:00
Hajduk
Sloboda (NS)
105
95
|
07.03.2020 19:00 | Hajduk | 105 : 95 | Sloboda (NS) |
07.03
18:00
Barajevo
Žarkovo
73
80
|
07.03.2020 18:00 | Barajevo | 73 : 80 | Žarkovo | |||||
07.03
16:30
Borac
Slodes
59
73
|
07.03.2020 16:30 | Borac | 59 : 73 | Slodes |
07.03
18:30
OKK Junior
Mladost Vesna
76
83
|
07.03.2020 18:30 | OKK Junior | 76 : 83 | Mladost Vesna | |||||
07.03
18:00
Rtanj
Topličanin
69
67
|
07.03.2020 18:00 | Rtanj | 69 : 67 | Topličanin | |||||
07.03
20:30
Niš
Bor RTB
73
77
|
07.03.2020 20:30 | Niš | 73 : 77 | Bor RTB | |||||
07.03
17:00
Jastrebac
Dimitrovgrad
73
89
|
07.03.2020 17:00 | Jastrebac | 73 : 89 | Dimitrovgrad |
07.03
14:00
Sloga
Trepča
112
101
|
07.03.2020 14:00 | Sloga | 112 : 101 | Trepča | |||||
07.03
17:00
Smederevo
Sloga Elite
95
87
|
07.03.2020 17:00 | Smederevo | 95 : 87 | Sloga Elite | |||||
07.03
17:00
Zicer 2014
Prva Petoletka
86
58
|
07.03.2020 17:00 | Zicer 2014 | 86 : 58 | Prva Petoletka |
07.03
Sloga (PM)
Kopaonik
20
0
|
07.03.2020 | Sloga (PM) | 20 : 0 | Kopaonik | |||||
07.03
17:00
Sloga (D)
Okanik
74
94
|
07.03.2020 17:00 | Sloga (D) | 74 : 94 | Okanik |
07.03
18:15
BASK
Mondo Basket
60
71
|
07.03.2020 18:15 | BASK | 60 : 71 | Mondo Basket | |||||
07.03
15:30
Umka Džez
AS Basket
|
07.03.2020 15:30 | Umka Džez | : | AS Basket |
07.03
16:30
Zicer
Radan
20
0
|
07.03.2020 16:30 | Zicer | 20 : 0 | Radan | |||||
07.03
16:30
Trijumf
OKK Vlasotince
78
85
|
07.03.2020 16:30 | Trijumf | 78 : 85 | OKK Vlasotince |
07.03
18:00
OKK Sokobanja
Pusta Reka
76
63
|
07.03.2020 18:00 | OKK Sokobanja | 76 : 63 | Pusta Reka | |||||
07.03
14:00
Mladost
Kuršumlija
62
73
|
07.03.2020 14:00 | Mladost | 62 : 73 | Kuršumlija |
07.03
20:30
Mix
Šabac
72
101
|
07.03.2020 20:30 | Mix | 72 : 101 | Šabac | |||||
07.03
17:00
Student 014
Mladost 2014
89
79
|
07.03.2020 17:00 | Student 014 | 89 : 79 | Mladost 2014 | |||||
07.03
18:00
Osečina
Železničar
85
70
|
07.03.2020 18:00 | Osečina | 85 : 70 | Železničar | |||||
07.03
14:30
M015
Radnički (V)
82
66
|
07.03.2020 14:30 | M015 | 82 : 66 | Radnički (V) |
07.03
18:00
Morava
Sloga
96
57
|
07.03.2020 18:00 | Morava | 96 : 57 | Sloga |
07.03
17:00
Futog
Bagljaš
69
77
|
07.03.2020 17:00 | Futog | 69 : 77 | Bagljaš | |||||
07.03
17:00
Karađorđevo
I Came To Play
73
69
|
07.03.2020 17:00 | Karađorđevo | 73 : 69 | I Came To Play |
07.03
19:00
Dynamic
Tamiš
70
76
|
07.03.2020 19:00 | Dynamic | 70 : 76 | Tamiš | |||||
07.03
19:30
Metalac
Sloboda
80
73
|
07.03.2020 19:30 | Metalac | 80 : 73 | Sloboda | |||||
07.03
12:00
OKK Beograd
Dunav
96
70
|
07.03.2020 12:00 | OKK Beograd | 96 : 70 | Dunav | |||||
07.03
18:00
Vršac
Napredak
91
83
|
07.03.2020 18:00 | Vršac | 91 : 83 | Napredak |
07.03
18:00
Sveti Đorđe
Pirot
76
79
|
07.03.2020 18:00 | Sveti Đorđe | 76 : 79 | Pirot | |||||
07.03
16:00
Beovuk 72
Zdravlje Leskovac
73
83
|
07.03.2020 16:00 | Beovuk 72 | 73 : 83 | Zdravlje Leskovac | |||||
07.03
19:30
Sloga
Konstantin
84
74
|
07.03.2020 19:30 | Sloga | 84 : 74 | Konstantin | |||||
07.03
20:00
Železničar
Fair Play
80
86
|
07.03.2020 20:00 | Železničar | 80 : 86 | Fair Play | |||||
07.03
19:00
Mladost (SP)
Zemun Fitofarmacija
74
73
|
07.03.2020 19:00 | Mladost (SP) | 74 : 73 | Zemun Fitofarmacija |
07.03
14:30
Girl Basket
Sivac
84
37
|
07.03.2020 14:30 | Girl Basket | 84 : 37 | Sivac |
07.03
12:30
Sloga
Užice
95
22
|
07.03.2020 12:30 | Sloga | 95 : 22 | Užice | |||||
07.03
12:00
Lim
Play Off
44
56
|
07.03.2020 12:00 | Lim | 44 : 56 | Play Off |
07.03
20:30
Bor
Gimnazijalac
45
53
|
07.03.2020 20:30 | Bor | 45 : 53 | Gimnazijalac |
07.03
17:00
Vrbas Medela
Radivoj Korać
50
63
|
07.03.2020 17:00 | Vrbas Medela | 50 : 63 | Radivoj Korać |
07.03
20:30
Duga
Radnički 2016
60
46
|
07.03.2020 20:30 | Duga | 60 : 46 | Radnički 2016 | |||||
07.03
14:30
Art Basket
Mileševka
71
70
|
07.03.2020 14:30 | Art Basket | 71 : 70 | Mileševka | |||||
07.03
16:00
Spartak
Radnički (B)
67
52
|
07.03.2020 16:00 | Spartak | 67 : 52 | Radnički (B) |
07.03
14:30
Konstantin
Borac
45
92
|
07.03.2020 14:30 | Konstantin | 45 : 92 | Borac | |||||
07.03
16:00
Sloga
Mega Bemax
43
82
|
07.03.2020 16:00 | Sloga | 43 : 82 | Mega Bemax | |||||
07.03
15:30
Mladost Veternik NS Basket 07
Dynamic VIP PAY
54
97
|
07.03.2020 15:30 | Mladost Veternik NS Basket 07 | 54 : 97 | Dynamic VIP PAY | |||||
07.03
13:00
Radnički 1950
Star
86
61
|
07.03.2020 13:00 | Radnički 1950 | 86 : 61 | Star | |||||
07.03
12:00
Sloboda
Crvena zvezda M:TS
53
80
|
07.03.2020 12:00 | Sloboda | 53 : 80 | Crvena zvezda M:TS | |||||
07.03
Borac
Partizan NIS
|
07.03.2020 | Borac | : | Partizan NIS | |||||
07.03
Vizura Shark
Mega Bemax
|
07.03.2020 | Vizura Shark | : | Mega Bemax | |||||
07.03
Konstantin
Dynamic VIP PAY
|
07.03.2020 | Konstantin | : | Dynamic VIP PAY | |||||
07.03
Sloga
Star
|
07.03.2020 | Sloga | : | Star | |||||
07.03
Mladost Veternik NS Basket 07
Crvena zvezda M:TS
|
07.03.2020 | Mladost Veternik NS Basket 07 | : | Crvena zvezda M:TS | |||||
07.03
Radnički 1950
Sloboda
|
07.03.2020 | Radnički 1950 | : | Sloboda |
07.03
15:00
Ivanjica
Novosadska ŽKA
55
61
|
07.03.2020 15:00 | Ivanjica | 55 : 61 | Novosadska ŽKA | |||||
07.03
17:00
Paraćin
Partizan 1953
48
45
|
07.03.2020 17:00 | Paraćin | 48 : 45 | Partizan 1953 | |||||
07.03
12:30
Radnički
Radivoj Korać
34
95
|
07.03.2020 12:30 | Radnički | 34 : 95 | Radivoj Korać |
07.03
19:30
Roda
Šumadija
2
3
|
07.03.2020 19:30 | Roda | 2 : 3 | Šumadija |
07.03
18:30
Tehničar (Kv)
Partizan Lipljan
0
3
|
07.03.2020 18:30 | Tehničar (Kv) | 0 : 3 | Partizan Lipljan | |||||
07.03
19:00
FAP Livnica
Ribnica 2
2
3
|
07.03.2020 19:00 | FAP Livnica | 2 : 3 | Ribnica 2 |
07.03
20:00
Vranje
Desetka
1
3
|
07.03.2020 20:00 | Vranje | 1 : 3 | Desetka |
07.03
18:00
Bečej
Mladost (NP)
3
1
|
07.03.2020 18:00 | Bečej | 3 : 1 | Mladost (NP) | |||||
07.03
15:00
Srem Eaton
Kulpin
2
3
|
07.03.2020 15:00 | Srem Eaton | 2 : 3 | Kulpin | |||||
07.03
18:30
Partizan
Dunav Volley
3
2
|
07.03.2020 18:30 | Partizan | 3 : 2 | Dunav Volley | |||||
07.03
18:30
Vojvodina NS Seme 2
Sombor
3
0
|
07.03.2020 18:30 | Vojvodina NS Seme 2 | 3 : 0 | Sombor |
07.03
19:00
Radnički
Spartak (Su)
3
1
|
07.03.2020 19:00 | Radnički | 3 : 1 | Spartak (Su) | |||||
07.03
18:00
Vojvodina NS Seme
Mladi radnik
3
0
|
07.03.2020 18:00 | Vojvodina NS Seme | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
07.03
17:00
Niš
Partizan
1
3
|
07.03.2020 17:00 | Niš | 1 : 3 | Partizan |
07.03
18:00
Novi Pazar
Crvena zvezda
3
0
|
07.03.2020 18:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Crvena zvezda |
07.03
15:00
Novi Sad
Mladenovac
3
1
|
07.03.2020 15:00 | Novi Sad | 3 : 1 | Mladenovac | |||||
07.03
19:00
Železničar
Smederevo Carina
3
2
|
07.03.2020 19:00 | Železničar | 3 : 2 | Smederevo Carina | |||||
07.03
16:00
VA-014 Bauwesen
Borac
2
3
|
07.03.2020 16:00 | VA-014 Bauwesen | 2 : 3 | Borac |
07.03
18:00
Futog
Užice
3
0
|
07.03.2020 18:00 | Futog | 3 : 0 | Užice | |||||
07.03
17:00
Dubočica
Bavanište
3
0
|
07.03.2020 17:00 | Dubočica | 3 : 0 | Bavanište | |||||
07.03
19:00
Karađorđe
Banat
3
0
|
07.03.2020 19:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Banat | |||||
07.03
17:30
Kosovska Mitrovica
Borac
1
3
|
07.03.2020 17:30 | Kosovska Mitrovica | 1 : 3 | Borac |
07.03
18:00
Majdanpek
Bor
3
0
|
07.03.2020 18:00 | Majdanpek | 3 : 0 | Bor | |||||
07.03
17:00
Panda
Desetka
1
3
|
07.03.2020 17:00 | Panda | 1 : 3 | Desetka | |||||
07.03
12:30
Milenijum
Stampedo
3
0
|
07.03.2020 12:30 | Milenijum | 3 : 0 | Stampedo | |||||
07.03
19:00
Topličanin
Zaječar
0
3
|
07.03.2020 19:00 | Topličanin | 0 : 3 | Zaječar |
07.03
20:00
Srbijanka 014 - 2
Smeč 5
3
2
|
07.03.2020 20:00 | Srbijanka 014 - 2 | 3 : 2 | Smeč 5 | |||||
07.03
19:00
Šumadija
Radnički (Kg)
3
0
|
07.03.2020 19:00 | Šumadija | 3 : 0 | Radnički (Kg) | |||||
07.03
16:00
Lazarevac
Fortuna plus
3
1
|
07.03.2020 16:00 | Lazarevac | 3 : 1 | Fortuna plus | |||||
07.03
19:00
As Batajnica
Volleyland
3
0
|
07.03.2020 19:00 | As Batajnica | 3 : 0 | Volleyland |
07.03
18:00
Partizan (SK)
Futog
3
0
|
07.03.2020 18:00 | Partizan (SK) | 3 : 0 | Futog | |||||
07.03
16:00
Volley Stars
Panonija
3
1
|
07.03.2020 16:00 | Volley Stars | 3 : 1 | Panonija | |||||
07.03
14:00
Mladost (NP)
Lavice 07
0
3
|
07.03.2020 14:00 | Mladost (NP) | 0 : 3 | Lavice 07 |
07.03
17:00
Lotus
Tutin
3
0
|
07.03.2020 17:00 | Lotus | 3 : 0 | Tutin | |||||
07.03
18:00
Sloga 031
Novi Pazar
0
3
|
07.03.2020 18:00 | Sloga 031 | 0 : 3 | Novi Pazar |
07.03
15:00
Đerdap
Pirot
0
3
|
07.03.2020 15:00 | Đerdap | 0 : 3 | Pirot |
07.03
Kolubara
AS
3
2
|
07.03.2020 | Kolubara | 3 : 2 | AS | |||||
07.03
Avala
Obilić
3
1
|
07.03.2020 | Avala | 3 : 1 | Obilić | |||||
07.03
Obrenovac
Dunav
3
0
|
07.03.2020 | Obrenovac | 3 : 0 | Dunav | |||||
07.03
Blok Aut
Crnjanski
3
1
|
07.03.2020 | Blok Aut | 3 : 1 | Crnjanski |
07.03
ŽOK Topličanin
Pusta Reka
3
1
|
07.03.2020 | ŽOK Topličanin | 3 : 1 | Pusta Reka | |||||
07.03
Vlasina
Student
3
0
|
07.03.2020 | Vlasina | 3 : 0 | Student |
07.03
Mladi Radnik
Dunav 17
3
0
|
07.03.2020 | Mladi Radnik | 3 : 0 | Dunav 17 | |||||
07.03
Tehničar
VGSK
|
07.03.2020 | Tehničar | : | VGSK |
07.03
Mokra Gora 2
Brezovica
3
1
|
07.03.2020 | Mokra Gora 2 | 3 : 1 | Brezovica | |||||
07.03
Leposavić
Sokolica
|
07.03.2020 | Leposavić | : | Sokolica | |||||
07.03
Vidovdan
Kosovska Mitrovica
3
0
|
07.03.2020 | Vidovdan | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica |
07.03
16:00
Dinamo
Omladinac (NB)
1
3
|
07.03.2020 16:00 | Dinamo | 1 : 3 | Omladinac (NB) | |||||
07.03
18:00
Spartak (Lj)
Smederevo
1
3
|
07.03.2020 18:00 | Spartak (Lj) | 1 : 3 | Smederevo | |||||
07.03
18:00
Vranje
Radnički (Bg)
1
3
|
07.03.2020 18:00 | Vranje | 1 : 3 | Radnički (Bg) |
07.03
20:00
FOK
Ruma
3
1
|
07.03.2020 20:00 | FOK | 3 : 1 | Ruma | |||||
07.03
18:00
Ivanjica
Novi Sad
1
3
|
07.03.2020 18:00 | Ivanjica | 1 : 3 | Novi Sad | |||||
07.03
18:30
Inđija
Partizan 2 Crno Bele 011
3
1
|
07.03.2020 18:30 | Inđija | 3 : 1 | Partizan 2 Crno Bele 011 | |||||
07.03
18:00
Zlatibor
Sterija
3
0
|
07.03.2020 18:00 | Zlatibor | 3 : 0 | Sterija |
07.03
15:00
Meshkov Brest
Motor Zaporozhye
30
28
|
07.03.2020 15:00 | Meshkov Brest | 30 : 28 | Motor Zaporozhye | |||||
07.03
17:15
Tatran Prešov
PPD Zagreb
21
25
|
07.03.2020 17:15 | Tatran Prešov | 21 : 25 | PPD Zagreb |
07.03
19:00
Mačva (B)
Vrbas Petrol
33
31
|
07.03.2020 19:00 | Mačva (B) | 33 : 31 | Vrbas Petrol | |||||
07.03
19:00
Sivac 69
Crvenka
20
21
|
07.03.2020 19:00 | Sivac 69 | 20 : 21 | Crvenka | |||||
07.03
19:30
Kolubara
Smederevo
27
26
|
07.03.2020 19:30 | Kolubara | 27 : 26 | Smederevo | |||||
07.03
19:00
Morava
Jugović
24
23
|
07.03.2020 19:00 | Morava | 24 : 23 | Jugović | |||||
07.03
19:30
Jedinstvo
Lavovi BP
34
23
|
07.03.2020 19:30 | Jedinstvo | 34 : 23 | Lavovi BP |
07.03
19:00
Hajduk Veljko
Kuršumlija
34
27
|
07.03.2020 19:00 | Hajduk Veljko | 34 : 27 | Kuršumlija | |||||
07.03
19:00
Žitorađa
Bela Palanka
19
22
|
07.03.2020 19:00 | Žitorađa | 19 : 22 | Bela Palanka | |||||
07.03
18:00
Priboj
Radnički 1964
13
28
|
07.03.2020 18:00 | Priboj | 13 : 28 | Radnički 1964 |
07.03
20:00
Jabuka
Crvena Zvezda
36
24
|
07.03.2020 20:00 | Jabuka | 36 : 24 | Crvena Zvezda | |||||
07.03
19:00
Somborelektro
Apatin
28
22
|
07.03.2020 19:00 | Somborelektro | 28 : 22 | Apatin | |||||
07.03
18:00
Mladost
Dolovo
46
28
|
07.03.2020 18:00 | Mladost | 46 : 28 | Dolovo | |||||
07.03
19:00
Potisje Pleteks
Inđija
28
29
|
07.03.2020 19:00 | Potisje Pleteks | 28 : 29 | Inđija | |||||
07.03
19:30
Nova Pazova
Hercegovina
21
21
|
07.03.2020 19:30 | Nova Pazova | 21 : 21 | Hercegovina |
07.03
19:00
Ub
Partizan 2
31
25
|
07.03.2020 19:00 | Ub | 31 : 25 | Partizan 2 | |||||
07.03
13:00
Crvena zvezda 2
Rekreativo
25
28
|
07.03.2020 13:00 | Crvena zvezda 2 | 25 : 28 | Rekreativo | |||||
07.03
17:30
Sinđelić
Rakovica
29
29
|
07.03.2020 17:30 | Sinđelić | 29 : 29 | Rakovica | |||||
07.03
19:00
Loznica
Radnički (O)
20
40
|
07.03.2020 19:00 | Loznica | 20 : 40 | Radnički (O) |
07.03
16:00
Hercegovac
Sombor
36
27
|
07.03.2020 16:00 | Hercegovac | 36 : 27 | Sombor | |||||
07.03
17:30
PIK Prigrevica
Naftagas
51
12
|
07.03.2020 17:30 | PIK Prigrevica | 51 : 12 | Naftagas | |||||
07.03
18:30
Radnički
Mladost
37
23
|
07.03.2020 18:30 | Radnički | 37 : 23 | Mladost |
07.03
20:30
Beograd
Crvena Zvezda 3
28
23
|
07.03.2020 20:30 | Beograd | 28 : 23 | Crvena Zvezda 3 |
07.03
19:00
Spartak Vojput
Novi Pazar
27
25
|
07.03.2020 19:00 | Spartak Vojput | 27 : 25 | Novi Pazar | |||||
07.03
19:30
Obilić
Železničar 1949
38
29
|
07.03.2020 19:30 | Obilić | 38 : 29 | Železničar 1949 | |||||
07.03
19:00
Kikinda Grindex
Šamot 65
28
39
|
07.03.2020 19:00 | Kikinda Grindex | 28 : 39 | Šamot 65 | |||||
07.03
18:00
Proleter
Dubočica 54
35
30
|
07.03.2020 18:00 | Proleter | 35 : 30 | Dubočica 54 | |||||
07.03
19:00
Rudar
Partizan
24
17
|
07.03.2020 19:00 | Rudar | 24 : 17 | Partizan |
07.03
18:00
Spartak
Radnički
42
20
|
07.03.2020 18:00 | Spartak | 42 : 20 | Radnički | |||||
07.03
19:30
Mokrin
Srem
17
29
|
07.03.2020 19:30 | Mokrin | 17 : 29 | Srem |
07.03
19:00
Radnički (O)
ORK Loznica
32
27
|
07.03.2020 19:00 | Radnički (O) | 32 : 27 | ORK Loznica | |||||
07.03
17:00
Loznica grad
Crvena zvezda
26
30
|
07.03.2020 17:00 | Loznica grad | 26 : 30 | Crvena zvezda |
07.03
19:30
Vrbas
Medicinar
27
27
|
07.03.2020 19:30 | Vrbas | 27 : 27 | Medicinar | |||||
07.03
19:00
Jagodina
Železničar
30
22
|
07.03.2020 19:00 | Jagodina | 30 : 22 | Železničar | |||||
07.03
19:00
Vojvodina
Mladost NP
29
30
|
07.03.2020 19:00 | Vojvodina | 29 : 30 | Mladost NP |
07.03
17:00
Bor RTB
Kučevo
33
27
|
07.03.2020 17:00 | Bor RTB | 33 : 27 | Kučevo | |||||
07.03
19:00
Kikinda
Đerdap
40
15
|
07.03.2020 19:00 | Kikinda | 40 : 15 | Đerdap | |||||
07.03
20:00
Mladi radnik
Topličanin
28
26
|
07.03.2020 20:00 | Mladi radnik | 28 : 26 | Topličanin | |||||
07.03
18:30
Beograd
ORK Beograd
30
25
|
07.03.2020 18:30 | Beograd | 30 : 25 | ORK Beograd | |||||
07.03
18:30
Pančevo
Radnički 1964
25
27
|
07.03.2020 18:30 | Pančevo | 25 : 27 | Radnički 1964 |
07.03
19:00
Mornar BS
Šabac
14
7
|
07.03.2020 19:00 | Mornar BS | 14 : 7 | Šabac | |||||
07.03
19:00
Primorac
Partizan
10
9
|
07.03.2020 19:00 | Primorac | 10 : 9 | Partizan |
07.03
20:00
Nais
KVK Radnički
11
13
|
07.03.2020 20:00 | Nais | 11 : 13 | KVK Radnički | |||||
07.03
20:00
Primorje EB
OVK POŠK
22
16
|
07.03.2020 20:00 | Primorje EB | 22 : 16 | OVK POŠK | |||||
07.03
18:00
Vojvodina
Solaris
11
16
|
07.03.2020 18:00 | Vojvodina | 11 : 16 | Solaris |
07.03
16:30
VA Cattaro
Zemun Bosal
12
9
|
07.03.2020 16:30 | VA Cattaro | 12 : 9 | Zemun Bosal | |||||
07.03
19:45
Medveščak
Galeb
18
11
|
07.03.2020 19:45 | Medveščak | 18 : 11 | Galeb | |||||
07.03
19:00
Zadar 1952
Triglav
6
9
|
07.03.2020 19:00 | Zadar 1952 | 6 : 9 | Triglav |
07.03
19:45
Novi Beograd 11. april
Spartak Prozivka
21
5
|
07.03.2020 19:45 | Novi Beograd 11. april | 21 : 5 | Spartak Prozivka | |||||
07.03
10:30
Beograd
Stari Grad
12
14
|
07.03.2020 10:30 | Beograd | 12 : 14 | Stari Grad | |||||
07.03
20:45
Banjica
Taš
9
7
|
07.03.2020 20:45 | Banjica | 9 : 7 | Taš |
07.03
19:00
Valis
Palilula
27
4
|
07.03.2020 19:00 | Valis | 27 : 4 | Palilula | |||||
07.03
19:00
Proleter
NBG Vukovi
10
11
|
07.03.2020 19:00 | Proleter | 10 : 11 | NBG Vukovi | |||||
07.03
21:00
TENT
Rasina
13
11
|
07.03.2020 21:00 | TENT | 13 : 11 | Rasina |
07.03
19:00
ŽAK
Mladost
13
11
|
07.03.2020 19:00 | ŽAK | 13 : 11 | Mladost |
07.03
19:00
Raška
Olimp
2
6
|
07.03.2020 19:00 | Raška | 2 : 6 | Olimp |
07.03
18:30
Akademac
Timok 2013
5
0
|
07.03.2020 18:30 | Akademac | 5 : 0 | Timok 2013 |
07.03
20:00
Kraljevićevo
Viking
5
2
|
07.03.2020 20:00 | Kraljevićevo | 5 : 2 | Viking |
07.03
14:10
Ekonomist
Student
4
4
|
07.03.2020 14:10 | Ekonomist | 4 : 4 | Student |
07.03
19:00
Kosjerić
PP 192
12
6
|
07.03.2020 19:00 | Kosjerić | 12 : 6 | PP 192 |
07.03
16:00
Temnić
Progres
8
8
|
07.03.2020 16:00 | Temnić | 8 : 8 | Progres |
07.03
16:30
Dolap
Radnik
1
4
|
07.03.2020 16:30 | Dolap | 1 : 4 | Radnik | |||||
07.03
17:30
As
Niš 92
7
1
|
07.03.2020 17:30 | As | 7 : 1 | Niš 92 |
07.03
20:00
Zemun Samo pravo
Vranje
1
1
|
07.03.2020 20:00 | Zemun Samo pravo | 1 : 1 | Vranje |
07.03
20:00
Radnički 2010
Konjarnik
1
8
|
07.03.2020 20:00 | Radnički 2010 | 1 : 8 | Konjarnik | |||||
07.03
20:00
SAS
RB
4
2
|
07.03.2020 20:00 | SAS | 4 : 2 | RB |
07.03
00:00
Rad Mozzart
Partizan
25
0
|
07.03.2020 00:00 | Rad Mozzart | 25 : 0 | Partizan |
07.03
18:00
Celje
Triglav
3
6
|
07.03.2020 18:00 | Celje | 3 : 6 | Triglav | |||||
07.03
20:15
Vojvodina
Mladost
3
4
|
07.03.2020 20:15 | Vojvodina | 3 : 4 | Mladost | |||||
07.03
12:30
Hidria Jesenice
Crvena zvezda
2
8
|
07.03.2020 12:30 | Hidria Jesenice | 2 : 8 | Crvena zvezda |