01.03
14:30
Čelik
Radnik
1
1
|
01.03.2020 14:30 | Čelik | 1 : 1 | Radnik |
01.03
14:00
Bokelj
Jezero
1
0
|
01.03.2020 14:00 | Bokelj | 1 : 0 | Jezero | |||||
01.03
14:00
Jedinstvo (BP)
Arsenal
1
1
|
01.03.2020 14:00 | Jedinstvo (BP) | 1 : 1 | Arsenal | |||||
01.03
14:00
Ibar
Mornar
1
1
|
01.03.2020 14:00 | Ibar | 1 : 1 | Mornar | |||||
01.03
14:00
Otrant Olympic
Dečić
1
1
|
01.03.2020 14:00 | Otrant Olympic | 1 : 1 | Dečić | |||||
01.03
14:00
Lovćen
Drezga
1
3
|
01.03.2020 14:00 | Lovćen | 1 : 3 | Drezga |
01.03
15:00
Everton
Manchester United
1
1
|
01.03.2020 15:00 | Everton | 1 : 1 | Manchester United | |||||
01.03
15:00
Tottenham
Wolverhampton
2
3
|
01.03.2020 15:00 | Tottenham | 2 : 3 | Wolverhampton |
01.03
14:00
Athletic Club
Villarreal
1
0
|
01.03.2020 14:00 | Athletic Club | 1 : 0 | Villarreal | |||||
01.03
16:00
Espanyol
Atlético Madrid
1
1
|
01.03.2020 16:00 | Espanyol | 1 : 1 | Atlético Madrid | |||||
01.03
18:30
Mallorca
Getafe
0
1
|
01.03.2020 18:30 | Mallorca | 0 : 1 | Getafe | |||||
01.03
21:00
Real Madrid
Barcelona
2
0
|
01.03.2020 21:00 | Real Madrid | 2 : 0 | Barcelona | |||||
01.03
12:00
Sevilla
Osasuna
3
2
|
01.03.2020 12:00 | Sevilla | 3 : 2 | Osasuna |
01.03
15:30
RB Leipzig
Bayer Leverkusen
1
1
|
01.03.2020 15:30 | RB Leipzig | 1 : 1 | Bayer Leverkusen | |||||
01.03
13:30
Union Berlin
Wolfsburg
2
2
|
01.03.2020 13:30 | Union Berlin | 2 : 2 | Wolfsburg |
01.03
15:00
Lecce
Atalanta
2
7
|
01.03.2020 15:00 | Lecce | 2 : 7 | Atalanta | |||||
01.03
18:00
Cagliari
Roma
3
4
|
01.03.2020 18:00 | Cagliari | 3 : 4 | Roma |
01.03
21:00
Olympique Lyonnais
Saint-Étienne
2
0
|
01.03.2020 21:00 | Olympique Lyonnais | 2 : 0 | Saint-Étienne | |||||
01.03
17:05
Bordeaux
Nice
1
1
|
01.03.2020 17:05 | Bordeaux | 1 : 1 | Nice | |||||
01.03
15:00
Nantes
Lille
0
1
|
01.03.2020 15:00 | Nantes | 0 : 1 | Lille |
01.03
02:00
Real Madriz
Walter Ferretti
1
2
|
01.03.2020 02:00 | Real Madriz | 1 : 2 | Walter Ferretti | |||||
01.03
02:00
Juventus Managua
Real Estelí
0
0
|
01.03.2020 02:00 | Juventus Managua | 0 : 0 | Real Estelí | |||||
01.03
22:00
Chinandega
Diriangén
0
1
|
01.03.2020 22:00 | Chinandega | 0 : 1 | Diriangén |
01.03
12:30
Les Lierres
Vital'O
1
3
|
01.03.2020 12:30 | Les Lierres | 1 : 3 | Vital'O | |||||
01.03
14:00
Musongati
Flambeau du Centre
4
1
|
01.03.2020 14:00 | Musongati | 4 : 1 | Flambeau du Centre | |||||
01.03
14:00
Aigle Noir
Ngozi City
2
2
|
01.03.2020 14:00 | Aigle Noir | 2 : 2 | Ngozi City | |||||
01.03
14:00
Le Messager Ngozi
Bumamuru
1
1
|
01.03.2020 14:00 | Le Messager Ngozi | 1 : 1 | Bumamuru | |||||
01.03
15:00
Bujumbura City
Rukinzo
1
0
|
01.03.2020 15:00 | Bujumbura City | 1 : 0 | Rukinzo |
01.03
16:00
Javor Matis
Spartak ŽK
2
2
|
01.03.2020 16:00 | Javor Matis | 2 : 2 | Spartak ŽK | |||||
01.03
16:00
Mladost
Čukarički
1
0
|
01.03.2020 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Čukarički | |||||
01.03
14:00
Voždovac
Vojvodina
1
2
|
01.03.2020 14:00 | Voždovac | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
01.03
16:00
Radnički (N)
Inđija
2
1
|
01.03.2020 16:00 | Radnički (N) | 2 : 1 | Inđija | |||||
01.03
18:00
Crvena zvezda
Partizan
0
0
|
01.03.2020 18:00 | Crvena zvezda | 0 : 0 | Partizan | |||||
01.03
16:00
Proleter
Mačva
1
1
|
01.03.2020 16:00 | Proleter | 1 : 1 | Mačva | |||||
01.03
16:00
TSC
Napredak
2
1
|
01.03.2020 16:00 | TSC | 2 : 1 | Napredak | |||||
01.03
16:00
Radnik
Rad
1
0
|
01.03.2020 16:00 | Radnik | 1 : 0 | Rad |
01.03
14:00
Smederevo 1924
Sinđelić
0
0
|
01.03.2020 14:00 | Smederevo 1924 | 0 : 0 | Sinđelić |
01.03
13:30
Požarevac
Zemun
1
1
|
01.03.2020 13:30 | Požarevac | 1 : 1 | Zemun | |||||
01.03
13:00
Radnički 1923
Vojvodina
0
2
|
01.03.2020 13:00 | Radnički 1923 | 0 : 2 | Vojvodina |
01.03
20:00
Koper Primorska
Cibona
79
78
|
01.03.2020 20:00 | Koper Primorska | 79 : 78 | Cibona | |||||
01.03
12:00
Mega Bemax
Igokea
87
76
|
01.03.2020 12:00 | Mega Bemax | 87 : 76 | Igokea | |||||
01.03
21:00
Crvena zvezda MTS
Cedevita Olimpija
88
73
|
01.03.2020 21:00 | Crvena zvezda MTS | 88 : 73 | Cedevita Olimpija |
01.03
16:20
Beko
Eko Sport
72
65
|
01.03.2020 16:20 | Beko | 72 : 65 | Eko Sport | |||||
01.03
14:30
Žarkovo
Žitko Basket
110
60
|
01.03.2020 14:30 | Žarkovo | 110 : 60 | Žitko Basket |
01.03
20:00
Mladost Vesna
Rtanj
73
71
|
01.03.2020 20:00 | Mladost Vesna | 73 : 71 | Rtanj |
01.03
16:00
Paraćin
Okanik
94
99
|
01.03.2020 16:00 | Paraćin | 94 : 99 | Okanik | |||||
01.03
17:00
Sloga (D)
Stari Ras
77
82
|
01.03.2020 17:00 | Sloga (D) | 77 : 82 | Stari Ras | |||||
01.03
17:00
Bane
Sloga (PM)
70
78
|
01.03.2020 17:00 | Bane | 70 : 78 | Sloga (PM) |
01.03
20:20
Ras
Viva
61
63
|
01.03.2020 20:20 | Ras | 61 : 63 | Viva |
01.03
14:30
Zvezdara
Umka Džez
72
76
|
01.03.2020 14:30 | Zvezdara | 72 : 76 | Umka Džez | |||||
01.03
18:20
Veba Basket
Cerak
117
102
|
01.03.2020 18:20 | Veba Basket | 117 : 102 | Cerak |
01.03
17:00
Zicer
OKK Vlasotince
49
75
|
01.03.2020 17:00 | Zicer | 49 : 75 | OKK Vlasotince |
01.03
19:00
Mladost 2014
Osečina
81
92
|
01.03.2020 19:00 | Mladost 2014 | 81 : 92 | Osečina | |||||
01.03
14:30
Mix
Student 014
64
75
|
01.03.2020 14:30 | Mix | 64 : 75 | Student 014 |
01.03
15:00
Mileševac
Ivanjica
76
92
|
01.03.2020 15:00 | Mileševac | 76 : 92 | Ivanjica | |||||
01.03
18:30
Sloga
Užice
97
75
|
01.03.2020 18:30 | Sloga | 97 : 75 | Užice |
01.03
17:00
Sivac
Beočin
72
94
|
01.03.2020 17:00 | Sivac | 72 : 94 | Beočin | |||||
01.03
18:15
Joker
Dunav 2014
107
78
|
01.03.2020 18:15 | Joker | 107 : 78 | Dunav 2014 |
01.03
Bagljaš
Proleter
20
0
|
01.03.2020 | Bagljaš | 20 : 0 | Proleter |
01.03
18:00
Zlatibor
Vršac
85
81
|
01.03.2020 18:00 | Zlatibor | 85 : 81 | Vršac | |||||
01.03
20:00
Dunav
Kolubara LA 2003
68
61
|
01.03.2020 20:00 | Dunav | 68 : 61 | Kolubara LA 2003 | |||||
01.03
13:00
Mladost
OKK Novi Pazar
109
110
|
01.03.2020 13:00 | Mladost | 109 : 110 | OKK Novi Pazar | |||||
01.03
19:00
Dynamic
Metalac
79
74
|
01.03.2020 19:00 | Dynamic | 79 : 74 | Metalac |
01.03
18:30
BKK Radnički
Mladost (SP)
74
86
|
01.03.2020 18:30 | BKK Radnički | 74 : 86 | Mladost (SP) |
01.03
18:00
Čelarevo
Girl Basket
83
73
|
01.03.2020 18:00 | Čelarevo | 83 : 73 | Girl Basket |
01.03
11:00
Užice
Play Off
14
68
|
01.03.2020 11:00 | Užice | 14 : 68 | Play Off | |||||
01.03
13:00
Železničar
Lim
83
57
|
01.03.2020 13:00 | Železničar | 83 : 57 | Lim |
01.03
20:15
Bagdala
Paraćin
41
59
|
01.03.2020 20:15 | Bagdala | 41 : 59 | Paraćin | |||||
01.03
14:00
Svrljig
Hisar
58
54
|
01.03.2020 14:00 | Svrljig | 58 : 54 | Hisar |
01.03
19:00
Partizan 1953
Vrbas Medela
56
64
|
01.03.2020 19:00 | Partizan 1953 | 56 : 64 | Vrbas Medela |
01.03
16:00
Radnički 2016
Art Basket
66
71
|
01.03.2020 16:00 | Radnički 2016 | 66 : 71 | Art Basket |
01.03
19:00
Šumadija
Crnjanski
3
1
|
01.03.2020 19:00 | Šumadija | 3 : 1 | Crnjanski | |||||
01.03
13:00
Mladi radnik 2
Roda
3
1
|
01.03.2020 13:00 | Mladi radnik 2 | 3 : 1 | Roda |
01.03
18:00
Tutin 020
FAP Livnica
0
3
|
01.03.2020 18:00 | Tutin 020 | 0 : 3 | FAP Livnica | |||||
01.03
14:00
Partizan Lipljan
Bukovica Putevi
3
0
|
01.03.2020 14:00 | Partizan Lipljan | 3 : 0 | Bukovica Putevi |
01.03
17:00
Niš 2
MOK Topličanin 97
2
3
|
01.03.2020 17:00 | Niš 2 | 2 : 3 | MOK Topličanin 97 | |||||
01.03
19:00
Desetka
Pirot
3
0
|
01.03.2020 19:00 | Desetka | 3 : 0 | Pirot |
01.03
15:00
Dunav Volley
Vojvodina NS Seme 2
0
3
|
01.03.2020 15:00 | Dunav Volley | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme 2 | |||||
01.03
20:00
Kulpin
Proleter
3
0
|
01.03.2020 20:00 | Kulpin | 3 : 0 | Proleter |
01.03
18:00
Vest
Sloven
3
0
|
01.03.2020 18:00 | Vest | 3 : 0 | Sloven | |||||
01.03
12:00
Botafogo
Jedinstvo 2
0
3
|
01.03.2020 12:00 | Botafogo | 0 : 3 | Jedinstvo 2 |
01.03
12:00
Novi Sad 2
Vrbas
3
2
|
01.03.2020 12:00 | Novi Sad 2 | 3 : 2 | Vrbas |
01.03
16:30
Partizan
Vojvodina NS Seme
1
3
|
01.03.2020 16:30 | Partizan | 1 : 3 | Vojvodina NS Seme |
01.03
14:00
Zaječar
Kuršumlija
3
0
|
01.03.2020 14:00 | Zaječar | 3 : 0 | Kuršumlija | |||||
01.03
17:00
Stampedo
Topličanin
0
3
|
01.03.2020 17:00 | Stampedo | 0 : 3 | Topličanin |
01.03
16:30
Lavice 07
Partizan (SK)
3
1
|
01.03.2020 16:30 | Lavice 07 | 3 : 1 | Partizan (SK) | |||||
01.03
20:00
Bagljaš 023
Mladost (NP)
3
0
|
01.03.2020 20:00 | Bagljaš 023 | 3 : 0 | Mladost (NP) | |||||
01.03
17:00
Panonija
Slavija
3
1
|
01.03.2020 17:00 | Panonija | 3 : 1 | Slavija | |||||
01.03
18:00
Futog
Star
3
1
|
01.03.2020 18:00 | Futog | 3 : 1 | Star |
01.03
16:00
Tutin
Borac (Ča)
0
3
|
01.03.2020 16:00 | Tutin | 0 : 3 | Borac (Ča) | |||||
01.03
17:00
Mokra Gora
Lotus
3
0
|
01.03.2020 17:00 | Mokra Gora | 3 : 0 | Lotus |
01.03
20:00
Dunav
Dunav Volej
2
3
|
01.03.2020 20:00 | Dunav | 2 : 3 | Dunav Volej |
01.03
17:00
Beočin
SK Volej
1
3
|
01.03.2020 17:00 | Beočin | 1 : 3 | SK Volej | |||||
01.03
18:00
NS Volej Team
Libero
3
0
|
01.03.2020 18:00 | NS Volej Team | 3 : 0 | Libero |
01.03
12:00
Odbojka 013
Hercegovina
3
0
|
01.03.2020 12:00 | Odbojka 013 | 3 : 0 | Hercegovina | |||||
01.03
16:00
Kikinda
Proleter
3
2
|
01.03.2020 16:00 | Kikinda | 3 : 2 | Proleter | |||||
01.03
15:00
Banat
Krajišnik
3
0
|
01.03.2020 15:00 | Banat | 3 : 0 | Krajišnik |
01.03
11:00
Subotica
Bum Volej
3
0
|
01.03.2020 11:00 | Subotica | 3 : 0 | Bum Volej |
01.03
19:00
Ub
Jedinstvo (SP)
3
2
|
01.03.2020 19:00 | Ub | 3 : 2 | Jedinstvo (SP) |
01.03
19:30
Mačva (B)
Sivac 69
22
21
|
01.03.2020 19:30 | Mačva (B) | 22 : 21 | Sivac 69 |
01.03
16:30
Rakovica
Novi Beograd
34
26
|
01.03.2020 16:30 | Rakovica | 34 : 26 | Novi Beograd | |||||
01.03
18:00
Metalac
Sinđelić
29
24
|
01.03.2020 18:00 | Metalac | 29 : 24 | Sinđelić | |||||
01.03
15:00
Rekreativo
Metaloplastika 2
26
23
|
01.03.2020 15:00 | Rekreativo | 26 : 23 | Metaloplastika 2 | |||||
01.03
19:00
Sloga (PM)
Ub
25
28
|
01.03.2020 19:00 | Sloga (PM) | 25 : 28 | Ub |
01.03
16:00
Gučevo
RK SC Voždovac 2012 - 2
27
28
|
01.03.2020 16:00 | Gučevo | 27 : 28 | RK SC Voždovac 2012 - 2 |
01.03
17:00
Partizan
Spartak Vojput
20
18
|
01.03.2020 17:00 | Partizan | 20 : 18 | Spartak Vojput | |||||
01.03
20:00
Crvena zvezda
Obilić
27
29
|
01.03.2020 20:00 | Crvena zvezda | 27 : 29 | Obilić |
01.03
20:30
Medicinar 2
Loznica grad
32
25
|
01.03.2020 20:30 | Medicinar 2 | 32 : 25 | Loznica grad | |||||
01.03
19:00
SU Hazena
SU ŽR Radnički
23
18
|
01.03.2020 19:00 | SU Hazena | 23 : 18 | SU ŽR Radnički | |||||
01.03
17:00
Kosmaj
Rudar
30
20
|
01.03.2020 17:00 | Kosmaj | 30 : 20 | Rudar |
01.03
19:00
Železničar
Vojvodina
31
35
|
01.03.2020 19:00 | Železničar | 31 : 35 | Vojvodina |
01.03
16:00
Kučevo
Radnički 1964
29
34
|
01.03.2020 16:00 | Kučevo | 29 : 34 | Radnički 1964 |
01.03
20:30
Palilula
Rasina
13
19
|
01.03.2020 20:30 | Palilula | 13 : 19 | Rasina | |||||
01.03
21:00
Valis
NBG Vukovi
8
8
|
01.03.2020 21:00 | Valis | 8 : 8 | NBG Vukovi |
01.03
18:00
Senta
Vračar
22
3
|
01.03.2020 18:00 | Senta | 22 : 3 | Vračar | |||||
01.03
10:30
Taš 2000
Spartak
17
7
|
01.03.2020 10:30 | Taš 2000 | 17 : 7 | Spartak | |||||
01.03
21:45
Vojvodina
Palilula
8
12
|
01.03.2020 21:45 | Vojvodina | 8 : 12 | Palilula |
01.03
18:00
Pirot
Prokuplje
5
0
|
01.03.2020 18:00 | Pirot | 5 : 0 | Prokuplje | |||||
01.03
20:00
Leskovac
Bele crkve
9
1
|
01.03.2020 20:00 | Leskovac | 9 : 1 | Bele crkve |
01.03
15:45
Fortuna
ŽAK Junior
1
7
|
01.03.2020 15:45 | Fortuna | 1 : 7 | ŽAK Junior | |||||
01.03
20:00
Novi Sad
Leteći Bajmočani
4
3
|
01.03.2020 20:00 | Novi Sad | 4 : 3 | Leteći Bajmočani |
01.03
16:30
Oftal -C
Palež
3
5
|
01.03.2020 16:30 | Oftal -C | 3 : 5 | Palež |
01.03
14:30
Flash
Karanovac
5
2
|
01.03.2020 14:30 | Flash | 5 : 2 | Karanovac |
01.03
20:30
Lindoret
Rosulja
4
7
|
01.03.2020 20:30 | Lindoret | 4 : 7 | Rosulja | |||||
01.03
18:30
Niš 92
Gvozdeni puk
0
4
|
01.03.2020 18:30 | Niš 92 | 0 : 4 | Gvozdeni puk |
01.03
18:30
Zufo
Ivanjica
4
6
|
01.03.2020 18:30 | Zufo | 4 : 6 | Ivanjica |
01.03
12:30
Partizan
Radnički (N)
64
0
|
01.03.2020 12:30 | Partizan | 64 : 0 | Radnički (N) |