21.03
14:30
Budućnost Krušik 2014
Borac 1926
|
21.03.2020 14:30 | Budućnost Krušik 2014 | : | Borac 1926 | |||||
21.03
14:30
Mladi radnik 1926
Tutin
|
21.03.2020 14:30 | Mladi radnik 1926 | : | Tutin | |||||
21.03
14:30
Sloga 33
Mokra Gora
|
21.03.2020 14:30 | Sloga 33 | : | Mokra Gora | |||||
21.03
14:30
Trepča
RSK
|
21.03.2020 14:30 | Trepča | : | RSK | |||||
21.03
14:30
Sloga (K)
Loznica
|
21.03.2020 14:30 | Sloga (K) | : | Loznica | |||||
21.03
14:30
Sloga (P)
Mačva 1929
|
21.03.2020 14:30 | Sloga (P) | : | Mačva 1929 |
21.03
15:00
Omladinac
Bačka 1901
|
21.03.2020 15:00 | Omladinac | : | Bačka 1901 | |||||
21.03
15:00
Hajduk 1912
Radnički (SM)
|
21.03.2020 15:00 | Hajduk 1912 | : | Radnički (SM) | |||||
21.03
15:00
OFK Vršac
Borac
|
21.03.2020 15:00 | OFK Vršac | : | Borac | |||||
21.03
15:00
Bečej 1918
1. Maj Ruma
|
21.03.2020 15:00 | Bečej 1918 | : | 1. Maj Ruma | |||||
21.03
15:00
Dinamo 1945
Železničar
|
21.03.2020 15:00 | Dinamo 1945 | : | Železničar | |||||
21.03
15:00
Kozara
Bratstvo 1946
|
21.03.2020 15:00 | Kozara | : | Bratstvo 1946 |
21.03
16:00
Moravac Orion
SFS Borac
|
21.03.2020 16:00 | Moravac Orion | : | SFS Borac | |||||
21.03
16:00
Jedinstvo
Car Konstantin
|
21.03.2020 16:00 | Jedinstvo | : | Car Konstantin | |||||
21.03
16:00
OFK Sinđelić
GFK Jagodina
|
21.03.2020 16:00 | OFK Sinđelić | : | GFK Jagodina | |||||
21.03
16:00
Trstenik PPT
GFK Dubočica
|
21.03.2020 16:00 | Trstenik PPT | : | GFK Dubočica |
21.03
15:00
Radnički (O)
Brodarac
|
21.03.2020 15:00 | Radnički (O) | : | Brodarac | |||||
21.03
15:00
Lokomotiva
Stepojevac Vaga
|
21.03.2020 15:00 | Lokomotiva | : | Stepojevac Vaga | |||||
21.03
15:00
Radnički (NB)
TEK Sloga
|
21.03.2020 15:00 | Radnički (NB) | : | TEK Sloga | |||||
21.03
15:00
OFK Mladenovac
Teleoptik
|
21.03.2020 15:00 | OFK Mladenovac | : | Teleoptik | |||||
21.03
15:00
BSK Borča
GSP Polet Dorćol
|
21.03.2020 15:00 | BSK Borča | : | GSP Polet Dorćol |
21.03
14:30
Mladi borac
VGSK
|
21.03.2020 14:30 | Mladi borac | : | VGSK | |||||
21.03
14:30
Sloga 1924
Udarnik
|
21.03.2020 14:30 | Sloga 1924 | : | Udarnik |
21.03
14:30
Zadrugar
Radnički (V)
|
21.03.2020 14:30 | Zadrugar | : | Radnički (V) | |||||
21.03
14:30
Ribnica
Borac
|
21.03.2020 14:30 | Ribnica | : | Borac | |||||
21.03
14:30
Spartak
Sloga
|
21.03.2020 14:30 | Spartak | : | Sloga |
21.03
14:30
Šumadija 1903
Bane 1931
|
21.03.2020 14:30 | Šumadija 1903 | : | Bane 1931 | |||||
21.03
14:30
Gruža
Radnik
|
21.03.2020 14:30 | Gruža | : | Radnik |
21.03
15:00
OFK Vrbas
ČSK Pivara
|
21.03.2020 15:00 | OFK Vrbas | : | ČSK Pivara | |||||
21.03
15:00
Sloga
Tavankut
|
21.03.2020 15:00 | Sloga | : | Tavankut | |||||
21.03
15:00
Radnički
Bajša
|
21.03.2020 15:00 | Radnički | : | Bajša | |||||
21.03
15:00
Crvenka
Krila Krajine
|
21.03.2020 15:00 | Crvenka | : | Krila Krajine | |||||
21.03
15:00
OFK Stari Grad
Tekstilac
|
21.03.2020 15:00 | OFK Stari Grad | : | Tekstilac |
21.03
15:00
Sloga (T)
Crvena zvezda
|
21.03.2020 15:00 | Sloga (T) | : | Crvena zvezda | |||||
21.03
15:00
Radnički (NP)
Sremac
|
21.03.2020 15:00 | Radnički (NP) | : | Sremac | |||||
21.03
15:00
Podrinje
Mladost (BJ)
|
21.03.2020 15:00 | Podrinje | : | Mladost (BJ) | |||||
21.03
15:00
Mladost (NS)
Cement
|
21.03.2020 15:00 | Mladost (NS) | : | Cement |
21.03
15:00
Proleter (BK)
Borac (St)
|
21.03.2020 15:00 | Proleter (BK) | : | Borac (St) | |||||
21.03
15:00
Budućnost
Naftagas
|
21.03.2020 15:00 | Budućnost | : | Naftagas | |||||
21.03
15:00
Radnički (S)
Kikinda 1909
|
21.03.2020 15:00 | Radnički (S) | : | Kikinda 1909 | |||||
21.03
15:00
Sloboda
Krajina
|
21.03.2020 15:00 | Sloboda | : | Krajina | |||||
21.03
15:00
Begej
Sloga
|
21.03.2020 15:00 | Begej | : | Sloga |
21.03
15:30
Sloga
Pčinja
|
21.03.2020 15:30 | Sloga | : | Pčinja | |||||
21.03
15:30
OFK Kosanica
Jedinstvo (GS)
|
21.03.2020 15:30 | OFK Kosanica | : | Jedinstvo (GS) | |||||
21.03
15:30
Budućnost
Jastrebac
|
21.03.2020 15:30 | Budućnost | : | Jastrebac | |||||
21.03
15:30
Pusta Reka
Jablanica
|
21.03.2020 15:30 | Pusta Reka | : | Jablanica | |||||
21.03
15:30
Morava
Vranjska Banja
|
21.03.2020 15:30 | Morava | : | Vranjska Banja |
21.03
16:00
Rajko Mitić
Đerdap
|
21.03.2020 16:00 | Rajko Mitić | : | Đerdap | |||||
21.03
16:00
Rtanj
Hajduk Veljko
|
21.03.2020 16:00 | Rtanj | : | Hajduk Veljko | |||||
21.03
16:00
Bor 1919
BSK
|
21.03.2020 16:00 | Bor 1919 | : | BSK | |||||
21.03
16:00
Brodoremont
OFK Slatina
|
21.03.2020 16:00 | Brodoremont | : | OFK Slatina |
21.03
15:30
Jedinstvo 1936
Jedinstvo (M)
|
21.03.2020 15:30 | Jedinstvo 1936 | : | Jedinstvo (M) | |||||
21.03
15:30
Blagotin
OFK Lugomir
|
21.03.2020 15:30 | Blagotin | : | OFK Lugomir |
21.03
11:00
Milutinac
Leštane
|
21.03.2020 11:00 | Milutinac | : | Leštane | |||||
21.03
15:00
Napredak
Torlak
|
21.03.2020 15:00 | Napredak | : | Torlak | |||||
21.03
15:00
Studenski Grad
Komgrap
|
21.03.2020 15:00 | Studenski Grad | : | Komgrap |
21.03
14:30
Rudar 2001
Borac (Ž)
|
21.03.2020 14:30 | Rudar 2001 | : | Borac (Ž) | |||||
21.03
14:30
Đerdap
Rudar (Kr)
|
21.03.2020 14:30 | Đerdap | : | Rudar (Kr) |
21.03
14:30
Jedinstvo 1924 (VL)
Sloga
|
21.03.2020 14:30 | Jedinstvo 1924 (VL) | : | Sloga |
21.03
15:00
Mladi radnik 1925
Borac (V)
|
21.03.2020 15:00 | Mladi radnik 1925 | : | Borac (V) | |||||
21.03
15:00
Karađorđe
Napredak
|
21.03.2020 15:00 | Karađorđe | : | Napredak |
21.03
15:00
Parmenac
Donja Vrbava
|
21.03.2020 15:00 | Parmenac | : | Donja Vrbava | |||||
21.03
15:00
Slatina
Zadrugar
|
21.03.2020 15:00 | Slatina | : | Zadrugar |
21.03
15:00
Vojvodina
Omladinac
|
21.03.2020 15:00 | Vojvodina | : | Omladinac | |||||
21.03
15:00
Polet
Rusin
|
21.03.2020 15:00 | Polet | : | Rusin |
21.03
15:30
Srbobran
Senta
|
21.03.2020 15:30 | Srbobran | : | Senta | |||||
21.03
15:30
Proleter (RS)
Sloga
|
21.03.2020 15:30 | Proleter (RS) | : | Sloga | |||||
21.03
15:30
Njegoš
Panonija IM Topola
|
21.03.2020 15:30 | Njegoš | : | Panonija IM Topola | |||||
21.03
15:30
Obilić (NK)
Iskra
|
21.03.2020 15:30 | Obilić (NK) | : | Iskra |
21.03
15:00
Radnički
Partizan
|
21.03.2020 15:00 | Radnički | : | Partizan | |||||
21.03
15:00
Rudar
Hajduk (V)
|
21.03.2020 15:00 | Rudar | : | Hajduk (V) |
21.03
15:30
Omladinac
Index
|
21.03.2020 15:30 | Omladinac | : | Index | |||||
21.03
15:30
Fruškogorski partizan
Hajduk
|
21.03.2020 15:30 | Fruškogorski partizan | : | Hajduk |
21.03
15:00
Delija
Vojvodina
|
21.03.2020 15:00 | Delija | : | Vojvodina |
21.03
15:00
Radnički (K)
Hajdučica
|
21.03.2020 15:00 | Radnički (K) | : | Hajdučica |
21.03
15:30
Krivelj
Poreč
|
21.03.2020 15:30 | Krivelj | : | Poreč | |||||
21.03
15:30
BSK
Brestovac
|
21.03.2020 15:30 | BSK | : | Brestovac | |||||
21.03
15:30
Šarbanovac
Nemetali
|
21.03.2020 15:30 | Šarbanovac | : | Nemetali |
21.03
16:00
Rudar Vrška Čuka
Midžor
|
21.03.2020 16:00 | Rudar Vrška Čuka | : | Midžor | |||||
21.03
16:00
Radnički 1946
OFK Rtanj
|
21.03.2020 16:00 | Radnički 1946 | : | OFK Rtanj |
21.03
16:00
Morava (KS)
OFK Bratstvo
|
21.03.2020 16:00 | Morava (KS) | : | OFK Bratstvo |
21.03
15:00
Mladost
Rojkovac
|
21.03.2020 15:00 | Mladost | : | Rojkovac |
21.03
15:00
Vinča
Dunavac
|
21.03.2020 15:00 | Vinča | : | Dunavac |
21.03
15:00
Sloga
Trnava
|
21.03.2020 15:00 | Sloga | : | Trnava |
21.03
14:30
Crvena Jabuka
OFK Paljuvi
|
21.03.2020 14:30 | Crvena Jabuka | : | OFK Paljuvi |
21.03
15:00
Bogutovačka Banja
Lazac
|
21.03.2020 15:00 | Bogutovačka Banja | : | Lazac | |||||
21.03
15:00
Jedinstvo 2017
Mlada krila
|
21.03.2020 15:00 | Jedinstvo 2017 | : | Mlada krila |
21.03
15:00
Lider
Omladinac
|
21.03.2020 15:00 | Lider | : | Omladinac | |||||
21.03
15:00
Borac
SU Stanišić 1920
|
21.03.2020 15:00 | Borac | : | SU Stanišić 1920 |
21.03
Slanobarac
Hajduk
|
21.03.2020 | Slanobarac | : | Hajduk |
21.03
16:00
Polet 57
Sloga (D)
|
21.03.2020 16:00 | Polet 57 | : | Sloga (D) | |||||
21.03
16:00
Vinogradar
Stari Trstenik
|
21.03.2020 16:00 | Vinogradar | : | Stari Trstenik |
21.03
16:00
Mladost
Sloboda
|
21.03.2020 16:00 | Mladost | : | Sloboda | |||||
21.03
16:00
Jedinstvo
Budućnost
|
21.03.2020 16:00 | Jedinstvo | : | Budućnost | |||||
21.03
16:00
Osaonica
Mladost
|
21.03.2020 16:00 | Osaonica | : | Mladost |
21.03
15:00
Sparta Železnik
Umka
|
21.03.2020 15:00 | Sparta Železnik | : | Umka |
21.03
15:30
Potisje
Čoka
|
21.03.2020 15:30 | Potisje | : | Čoka |
21.03
14:30
Milicionar
Omladinac (BO)
|
21.03.2020 14:30 | Milicionar | : | Omladinac (BO) | |||||
21.03
14:30
Cer
Budućnost 1929 (ZM)
|
21.03.2020 14:30 | Cer | : | Budućnost 1929 (ZM) |
21.03
14:30
Studenac
Jezero
|
21.03.2020 14:30 | Studenac | : | Jezero | |||||
21.03
14:30
Gučevo 1929
Hajduk
|
21.03.2020 14:30 | Gučevo 1929 | : | Hajduk |
21.03
14:30
Jasenovac
Rade Milošević
|
21.03.2020 14:30 | Jasenovac | : | Rade Milošević | |||||
21.03
14:30
Bata Bulić
Manastirica
|
21.03.2020 14:30 | Bata Bulić | : | Manastirica |
21.03
14:30
Žitkovica 2017
Baštovan 2015
|
21.03.2020 14:30 | Žitkovica 2017 | : | Baštovan 2015 |
21.03
16:00
Globoder
Gornji Stepoš
|
21.03.2020 16:00 | Globoder | : | Gornji Stepoš |
21.03
14:30
Zeppelin 026
Vrbovac
|
21.03.2020 14:30 | Zeppelin 026 | : | Vrbovac |
21.03
11:00
Brgule
OFK Stublenica
|
21.03.2020 11:00 | Brgule | : | OFK Stublenica | |||||
21.03
11:00
Vrelo
Budućnost 1995
|
21.03.2020 11:00 | Vrelo | : | Budućnost 1995 |
21.03
16:00
Sparta
Sloga 1949
|
21.03.2020 16:00 | Sparta | : | Sloga 1949 |
21.03
16:00
Gornje Sinkovce
Radnik 2013
|
21.03.2020 16:00 | Gornje Sinkovce | : | Radnik 2013 | |||||
21.03
16:00
ŠFU Derbi 2016
Rudar 1973
|
21.03.2020 16:00 | ŠFU Derbi 2016 | : | Rudar 1973 | |||||
21.03
16:00
Veliko Trnjane
Mladost
|
21.03.2020 16:00 | Veliko Trnjane | : | Mladost |
21.03
16:00
Kruševica
Polet
|
21.03.2020 16:00 | Kruševica | : | Polet | |||||
21.03
16:00
Zmajevac
Dedina
|
21.03.2020 16:00 | Zmajevac | : | Dedina | |||||
21.03
16:00
Lomnica
Vratare
|
21.03.2020 16:00 | Lomnica | : | Vratare | |||||
21.03
16:00
Pepeljevac 1947
Grkljane
|
21.03.2020 16:00 | Pepeljevac 1947 | : | Grkljane |
21.03
14:30
Budućnost (M)
Vukovac 98
|
21.03.2020 14:30 | Budućnost (M) | : | Vukovac 98 | |||||
21.03
14:30
Vrelo 1971
Sloga (J)
|
21.03.2020 14:30 | Vrelo 1971 | : | Sloga (J) | |||||
21.03
14:30
Selište
Homoljac
|
21.03.2020 14:30 | Selište | : | Homoljac | |||||
21.03
14:30
Mladost (K)
Zvezda
|
21.03.2020 14:30 | Mladost (K) | : | Zvezda |
21.03
12:30
Bujumbura City
Kayanza United
2
1
|
21.03.2020 12:30 | Bujumbura City | 2 : 1 | Kayanza United | |||||
21.03
14:00
Olympic Star
Dynamik
0
1
|
21.03.2020 14:00 | Olympic Star | 0 : 1 | Dynamik | |||||
21.03
14:00
Lydia Ludic
Ngozi City
0
1
|
21.03.2020 14:00 | Lydia Ludic | 0 : 1 | Ngozi City | |||||
21.03
15:00
Rukinzo
Les Lierres
2
0
|
21.03.2020 15:00 | Rukinzo | 2 : 0 | Les Lierres |
21.03
Radnički 2012
TSC
|
21.03.2020 | Radnički 2012 | : | TSC | |||||
21.03
Mačva
Napredak Junior 2018
|
21.03.2020 | Mačva | : | Napredak Junior 2018 | |||||
21.03
Majdanpek
ŽFU Zvezda B 2018
|
21.03.2020 | Majdanpek | : | ŽFU Zvezda B 2018 | |||||
21.03
Kolubara
ŽGFK Lavice Dubočica
|
21.03.2020 | Kolubara | : | ŽGFK Lavice Dubočica | |||||
21.03
Rad
Spartak DOO
|
21.03.2020 | Rad | : | Spartak DOO |
21.03
10:00
Njerš Ištvan
Radnički 1912
|
21.03.2020 10:00 | Njerš Ištvan | : | Radnički 1912 |
21.03
Voja Gačić
OFK Vršac
|
21.03.2020 | Voja Gačić | : | OFK Vršac | |||||
21.03
Mladost (L)
Coerver junior FA
|
21.03.2020 | Mladost (L) | : | Coerver junior FA | |||||
21.03
Proleter 2006
Kikinda 1909
|
21.03.2020 | Proleter 2006 | : | Kikinda 1909 | |||||
21.03
Bečkerek 023
Železničar
|
21.03.2020 | Bečkerek 023 | : | Železničar | |||||
21.03
ŽAK
Radnički (Z)
|
21.03.2020 | ŽAK | : | Radnički (Z) | |||||
21.03
Radnički (K)
Dinamo 1945
|
21.03.2020 | Radnički (K) | : | Dinamo 1945 |
21.03
Index
Jedinstvo (SP)
|
21.03.2020 | Index | : | Jedinstvo (SP) | |||||
21.03
Prof. Bolesnikov
Inđija
|
21.03.2020 | Prof. Bolesnikov | : | Inđija | |||||
21.03
Radnički (SM)
Petrika
|
21.03.2020 | Radnički (SM) | : | Petrika | |||||
21.03
RFK Novi Sad 1921
Radnički (Š)
|
21.03.2020 | RFK Novi Sad 1921 | : | Radnički (Š) | |||||
21.03
Petar Puača
Vojvodina
|
21.03.2020 | Petar Puača | : | Vojvodina |
21.03
TSC
Kabel
|
21.03.2020 | TSC | : | Kabel | |||||
21.03
Bečej 1918
OFK Bačka
|
21.03.2020 | Bečej 1918 | : | OFK Bačka | |||||
21.03
Arena Su
Crvenka
|
21.03.2020 | Arena Su | : | Crvenka | |||||
21.03
Radnički 1912
Radnički (S)
|
21.03.2020 | Radnički 1912 | : | Radnički (S) | |||||
21.03
GDM 021
Spartak ŽK
|
21.03.2020 | GDM 021 | : | Spartak ŽK | |||||
21.03
CFK
ODR
|
21.03.2020 | CFK | : | ODR |
21.03
17:00
Zekas 75
Plana
|
21.03.2020 17:00 | Zekas 75 | : | Plana | |||||
21.03
17:00
Loznica
Klik
|
21.03.2020 17:00 | Loznica | : | Klik | |||||
21.03
17:00
Svilajnac
Crnokosa
|
21.03.2020 17:00 | Svilajnac | : | Crnokosa | |||||
21.03
17:00
Zlatar
Priboj
|
21.03.2020 17:00 | Zlatar | : | Priboj | |||||
21.03
17:00
Napredak Junior
Student BB
|
21.03.2020 17:00 | Napredak Junior | : | Student BB | |||||
21.03
17:00
Radnički 1950
Požarevac
|
21.03.2020 17:00 | Radnički 1950 | : | Požarevac | |||||
21.03
17:00
Jagodina
Čačak 94
|
21.03.2020 17:00 | Jagodina | : | Čačak 94 |
21.03
17:00
Vrbas
Star Beočin
|
21.03.2020 17:00 | Vrbas | : | Star Beočin | |||||
21.03
17:00
Železničar
Mladost Veternik
|
21.03.2020 17:00 | Železničar | : | Mladost Veternik | |||||
21.03
17:00
Topola
Sloboda (NS)
|
21.03.2020 17:00 | Topola | : | Sloboda (NS) | |||||
21.03
17:00
Nova Pazova
Jedinstvo (NB)
|
21.03.2020 17:00 | Nova Pazova | : | Jedinstvo (NB) | |||||
21.03
17:00
Hajduk
Srem
|
21.03.2020 17:00 | Hajduk | : | Srem | |||||
21.03
17:00
Omladinac
Stara Pazova
|
21.03.2020 17:00 | Omladinac | : | Stara Pazova |
21.03
17:00
Žarkovo
LA Basket
|
21.03.2020 17:00 | Žarkovo | : | LA Basket | |||||
21.03
17:00
Radnički (O)
Borča
|
21.03.2020 17:00 | Radnički (O) | : | Borča | |||||
21.03
17:00
Barajevo
Beko
|
21.03.2020 17:00 | Barajevo | : | Beko | |||||
21.03
17:00
Žitko Basket
Torlak
|
21.03.2020 17:00 | Žitko Basket | : | Torlak | |||||
21.03
17:00
Vizura
Slodes
|
21.03.2020 17:00 | Vizura | : | Slodes | |||||
21.03
17:00
Eko Sport
Borac
|
21.03.2020 17:00 | Eko Sport | : | Borac |
21.03
17:00
OKK Junior
Topličanin
|
21.03.2020 17:00 | OKK Junior | : | Topličanin | |||||
21.03
17:00
Mladost Vesna
Marinos
|
21.03.2020 17:00 | Mladost Vesna | : | Marinos | |||||
21.03
17:00
Rtanj
Bor RTB
|
21.03.2020 17:00 | Rtanj | : | Bor RTB | |||||
21.03
17:00
Jablanica
Dimitrovgrad
|
21.03.2020 17:00 | Jablanica | : | Dimitrovgrad | |||||
21.03
17:00
Niš
Morava
|
21.03.2020 17:00 | Niš | : | Morava | |||||
21.03
17:00
Jastrebac
Radnik
|
21.03.2020 17:00 | Jastrebac | : | Radnik |
21.03
Zicer 2014
Sloga Elite
|
21.03.2020 | Zicer 2014 | : | Sloga Elite | |||||
21.03
Kruševac
Trepča
|
21.03.2020 | Kruševac | : | Trepča | |||||
21.03
Smederevo
Prva Petoletka
|
21.03.2020 | Smederevo | : | Prva Petoletka | |||||
21.03
Sloga
Goč
|
21.03.2020 | Sloga | : | Goč |
21.03
Paraćin
Stari Ras
|
21.03.2020 | Paraćin | : | Stari Ras | |||||
21.03
Sloga (PM)
Okanik
|
21.03.2020 | Sloga (PM) | : | Okanik | |||||
21.03
Šumadija 2017
Bane
|
21.03.2020 | Šumadija 2017 | : | Bane | |||||
21.03
Sloga (D)
Kopaonik
|
21.03.2020 | Sloga (D) | : | Kopaonik |
21.03
Sava
Astra
|
21.03.2020 | Sava | : | Astra | |||||
21.03
Ras
Rivers BM
|
21.03.2020 | Ras | : | Rivers BM | |||||
21.03
ABBA
Viva
|
21.03.2020 | ABBA | : | Viva | |||||
21.03
Pobednik 011
Mladenovac
|
21.03.2020 | Pobednik 011 | : | Mladenovac |
21.03
BASK
Umka Džez
|
21.03.2020 | BASK | : | Umka Džez | |||||
21.03
Veba Basket
Mondo Basket
|
21.03.2020 | Veba Basket | : | Mondo Basket | |||||
21.03
AS Basket
Cerak
|
21.03.2020 | AS Basket | : | Cerak | |||||
21.03
Zvezdara
Barajevo Bambi
|
21.03.2020 | Zvezdara | : | Barajevo Bambi |
21.03
Trijumf
Actavis Academy
|
21.03.2020 | Trijumf | : | Actavis Academy | |||||
21.03
Zicer
Panteri
|
21.03.2020 | Zicer | : | Panteri | |||||
21.03
Zone Boys
OKK Vlasotince
|
21.03.2020 | Zone Boys | : | OKK Vlasotince |
21.03
OKK Sokobanja
Kuršumlija
|
21.03.2020 | OKK Sokobanja | : | Kuršumlija | |||||
21.03
Hajduk Veljko
Pusta Reka
|
21.03.2020 | Hajduk Veljko | : | Pusta Reka | |||||
21.03
Mladost
Hisar
|
21.03.2020 | Mladost | : | Hisar |
21.03
Srem
Topolčanka
|
21.03.2020 | Srem | : | Topolčanka | |||||
21.03
Girl Basket
Čelarevo
|
21.03.2020 | Girl Basket | : | Čelarevo | |||||
21.03
Stara Pazova
Sivac
|
21.03.2020 | Stara Pazova | : | Sivac |
21.03
17:00
Bagdala
Trstenik
|
21.03.2020 17:00 | Bagdala | : | Trstenik | |||||
21.03
17:00
Paraćin
Bor
|
21.03.2020 17:00 | Paraćin | : | Bor | |||||
21.03
17:00
Gimnazijalac
Hisar
|
21.03.2020 17:00 | Gimnazijalac | : | Hisar | |||||
21.03
17:00
Svrljig
Sistem 2000
|
21.03.2020 17:00 | Svrljig | : | Sistem 2000 |
21.03
Spartak
Duga
|
21.03.2020 | Spartak | : | Duga | |||||
21.03
Radnički (B)
Ljubovija
|
21.03.2020 | Radnički (B) | : | Ljubovija | |||||
21.03
Srbobran
Karaburma
|
21.03.2020 | Srbobran | : | Karaburma | |||||
21.03
Vršac
Art Basket
|
21.03.2020 | Vršac | : | Art Basket | |||||
21.03
Mileševka
Radnički 2016
|
21.03.2020 | Mileševka | : | Radnički 2016 |
21.03
Kolubara
Obilić
|
21.03.2020 | Kolubara | : | Obilić | |||||
21.03
AS
Dunav
|
21.03.2020 | AS | : | Dunav | |||||
21.03
Avala
Crnjanski
|
21.03.2020 | Avala | : | Crnjanski | |||||
21.03
Obrenovac
Blok Aut
|
21.03.2020 | Obrenovac | : | Blok Aut |
21.03
Student
Pusta Reka
|
21.03.2020 | Student | : | Pusta Reka | |||||
21.03
ŽOK Topličanin
Vlasina
|
21.03.2020 | ŽOK Topličanin | : | Vlasina |
21.03
Leposavić
Brezovica
|
21.03.2020 | Leposavić | : | Brezovica | |||||
21.03
Mokra Gora 2
Vidovdan
|
21.03.2020 | Mokra Gora 2 | : | Vidovdan | |||||
21.03
Sokolica
Kosovska Mitrovica
|
21.03.2020 | Sokolica | : | Kosovska Mitrovica |
21.03
Crvenka
Vrbas Petrol
|
21.03.2020 | Crvenka | : | Vrbas Petrol | |||||
21.03
Mačva (B)
SC Voždovac 2012
|
21.03.2020 | Mačva (B) | : | SC Voždovac 2012 | |||||
21.03
Sivac 69
Smederevo
|
21.03.2020 | Sivac 69 | : | Smederevo | |||||
21.03
Kolubara
Lavovi BP
|
21.03.2020 | Kolubara | : | Lavovi BP | |||||
21.03
Morava
Jedinstvo
|
21.03.2020 | Morava | : | Jedinstvo |
21.03
19:00
Spartak Vojput
Dubočica 54
|
21.03.2020 19:00 | Spartak Vojput | : | Dubočica 54 | |||||
21.03
19:30
Obilić
Rudar
|
21.03.2020 19:30 | Obilić | : | Rudar | |||||
21.03
18:00
Kikinda Grindex
Železničar 1949
|
21.03.2020 18:00 | Kikinda Grindex | : | Železničar 1949 | |||||
21.03
17:30
Proleter
Crvena zvezda
|
21.03.2020 17:30 | Proleter | : | Crvena zvezda |
21.03
Palilula
Proleter
|
21.03.2020 | Palilula | : | Proleter | |||||
21.03
Rasina
Valis
|
21.03.2020 | Rasina | : | Valis | |||||
21.03
NBG Vukovi
TENT
|
21.03.2020 | NBG Vukovi | : | TENT |
21.03
Dorćol
Banja Luka
|
21.03.2020 | Dorćol | : | Banja Luka | |||||
21.03
Wind Sport
ŽAK
|
21.03.2020 | Wind Sport | : | ŽAK | |||||
21.03
Singidunum
Mladost
|
21.03.2020 | Singidunum | : | Mladost |
21.03
Pirot
Miners
|
21.03.2020 | Pirot | : | Miners | |||||
21.03
Leskovac
Aleksinac 2015
|
21.03.2020 | Leskovac | : | Aleksinac 2015 | |||||
21.03
Bele crkve
Timok 2013
|
21.03.2020 | Bele crkve | : | Timok 2013 | |||||
21.03
Prokuplje
BSK
|
21.03.2020 | Prokuplje | : | BSK | |||||
21.03
Akademac
Pirgos
|
21.03.2020 | Akademac | : | Pirgos |
21.03
Čaršija
Progres
|
21.03.2020 | Čaršija | : | Progres | |||||
21.03
Babušnica 2011
Bor
|
21.03.2020 | Babušnica 2011 | : | Bor | |||||
21.03
Temnić
Brđanka
|
21.03.2020 | Temnić | : | Brđanka |
21.03
Dolap
Niš 92
|
21.03.2020 | Dolap | : | Niš 92 | |||||
21.03
Radnik
Lindoret
|
21.03.2020 | Radnik | : | Lindoret | |||||
21.03
As
Zadrugar 2017
|
21.03.2020 | As | : | Zadrugar 2017 | |||||
21.03
Gvozdeni puk
Rosulja
|
21.03.2020 | Gvozdeni puk | : | Rosulja |