17.04
16:00
Dunav
Jedinstvo (P)
4
0
|
17.04.2019 16:00 | Dunav | 4 : 0 | Jedinstvo (P) |
17.04
16:00
Torlak
Hajduk
3
0
|
17.04.2019 16:00 | Torlak | 3 : 0 | Hajduk | |||||
17.04
16:00
Leštane
Sopot
1
1
|
17.04.2019 16:00 | Leštane | 1 : 1 | Sopot | |||||
17.04
18:00
TEK Sloga
Studenski Grad
2
2
|
17.04.2019 18:00 | TEK Sloga | 2 : 2 | Studenski Grad | |||||
17.04
16:00
BSK Batajnica
Komgrap
0
0
|
17.04.2019 16:00 | BSK Batajnica | 0 : 0 | Komgrap | |||||
17.04
16:00
Turbina
BSK Baćevac
4
0
|
17.04.2019 16:00 | Turbina | 4 : 0 | BSK Baćevac | |||||
17.04
16:00
Borac
Milutinac
2
2
|
17.04.2019 16:00 | Borac | 2 : 2 | Milutinac | |||||
17.04
16:00
Napredak
Sremčica
1
1
|
17.04.2019 16:00 | Napredak | 1 : 1 | Sremčica | |||||
17.04
16:00
Mladenovac
Budućnost
0
1
|
17.04.2019 16:00 | Mladenovac | 0 : 1 | Budućnost |
17.04
16:30
Hercegovac
Kula
2
0
|
17.04.2019 16:30 | Hercegovac | 2 : 0 | Kula | |||||
17.04
16:30
ŽAK
Polet (S)
2
3
|
17.04.2019 16:30 | ŽAK | 2 : 3 | Polet (S) | |||||
17.04
16:30
OFK Odžaci
Kulpin
2
5
|
17.04.2019 16:30 | OFK Odžaci | 2 : 5 | Kulpin | |||||
17.04
16:30
Stari Grad
Vojvodina (T)
4
0
|
17.04.2019 16:30 | Stari Grad | 4 : 0 | Vojvodina (T) | |||||
17.04
16:30
Borac 46
Rusin
5
0
|
17.04.2019 16:30 | Borac 46 | 5 : 0 | Rusin | |||||
17.04
16:30
Slavija
Krila Krajine
0
1
|
17.04.2019 16:30 | Slavija | 0 : 1 | Krila Krajine | |||||
17.04
16:30
Tvrđava
Radnički 1918
1
4
|
17.04.2019 16:30 | Tvrđava | 1 : 4 | Radnički 1918 | |||||
17.04
16:30
Budućnost (P)
Lipar
2
2
|
17.04.2019 16:30 | Budućnost (P) | 2 : 2 | Lipar |
17.04
16:30
Jedinstvo (V)
Partizan (G)
2
0
|
17.04.2019 16:30 | Jedinstvo (V) | 2 : 0 | Partizan (G) | |||||
17.04
16:30
Potporanj
Borac (St)
2
1
|
17.04.2019 16:30 | Potporanj | 2 : 1 | Borac (St) | |||||
17.04
16:30
Spartak 1911
Jedinstvo Stević
4
2
|
17.04.2019 16:30 | Spartak 1911 | 4 : 2 | Jedinstvo Stević | |||||
17.04
16:30
Sloga (BNS)
Jugoslavija
1
0
|
17.04.2019 16:30 | Sloga (BNS) | 1 : 0 | Jugoslavija | |||||
17.04
16:30
Polet
Partizan (U)
4
3
|
17.04.2019 16:30 | Polet | 4 : 3 | Partizan (U) | |||||
17.04
16:30
Crvena zvezda
Dunav
2
0
|
17.04.2019 16:30 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Dunav | |||||
17.04
16:30
Vojvodina (S)
Radnički (B)
3
2
|
17.04.2019 16:30 | Vojvodina (S) | 3 : 2 | Radnički (B) | |||||
17.04
16:30
Dolina
Strela
2
1
|
17.04.2019 16:30 | Dolina | 2 : 1 | Strela |
17.04
16:30
Rubin
Stari Trstenik
2
1
|
17.04.2019 16:30 | Rubin | 2 : 1 | Stari Trstenik |
17.04
16:00
ŠFU Derbi 2016
Gornje Krajince
1
3
|
17.04.2019 16:00 | ŠFU Derbi 2016 | 1 : 3 | Gornje Krajince |
17.04
17:00
Komovi
Napredak
6
0
|
17.04.2019 17:00 | Komovi | 6 : 0 | Napredak |
17.04
18:00
Partizan
Radnički (N)
1
0
|
17.04.2019 18:00 | Partizan | 1 : 0 | Radnički (N) |
17.04
Napredak Junior 2018
Vučice
18
0
|
17.04.2019 | Napredak Junior 2018 | 18 : 0 | Vučice |
17.04
14:00
Vojvodina
Mašinac Trejs PZP
3
0
|
17.04.2019 14:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Mašinac Trejs PZP |
17.04
12:00
Radnički (S)
Proleter 2006
4
0
|
17.04.2019 12:00 | Radnički (S) | 4 : 0 | Proleter 2006 |
17.04
16:00
Rudar
Novi Pazar 1928
3
3
|
17.04.2019 16:00 | Rudar | 3 : 3 | Novi Pazar 1928 |
17.04
13:00
Kiker
Voždovac
1
0
|
17.04.2019 13:00 | Kiker | 1 : 0 | Voždovac | |||||
17.04
11:00
Apolon 4
Zemun
3
1
|
17.04.2019 11:00 | Apolon 4 | 3 : 1 | Zemun | |||||
17.04
13:00
Vojvodina
Rad
0
1
|
17.04.2019 13:00 | Vojvodina | 0 : 1 | Rad | |||||
17.04
13:00
OFK Beograd
Spartak ŽK
1
1
|
17.04.2019 13:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | Spartak ŽK | |||||
17.04
10:00
Teleoptik
Partizan
1
4
|
17.04.2019 10:00 | Teleoptik | 1 : 4 | Partizan | |||||
17.04
14:00
Real Niš
Radnički (Z)
4
1
|
17.04.2019 14:00 | Real Niš | 4 : 1 | Radnički (Z) | |||||
17.04
14:30
Čukarički
Crvena Zvezda
2
3
|
17.04.2019 14:30 | Čukarički | 2 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
17.04
13:30
Brodarac
Sloboda
4
0
|
17.04.2019 13:30 | Brodarac | 4 : 0 | Sloboda |
17.04
Apolon 4
Novi Pazar
4
1
|
17.04.2019 | Apolon 4 | 4 : 1 | Novi Pazar | |||||
17.04
Kiker
Radnički 1923
0
1
|
17.04.2019 | Kiker | 0 : 1 | Radnički 1923 | |||||
17.04
OFK AS 2003
Pazar Juniors
2
4
|
17.04.2019 | OFK AS 2003 | 2 : 4 | Pazar Juniors | |||||
17.04
Jošanica
Šumadija 1903
1
3
|
17.04.2019 | Jošanica | 1 : 3 | Šumadija 1903 | |||||
17.04
Sport Klub 99
Bubamara
6
0
|
17.04.2019 | Sport Klub 99 | 6 : 0 | Bubamara | |||||
17.04
Kosmet
Mokra Gora
6
0
|
17.04.2019 | Kosmet | 6 : 0 | Mokra Gora | |||||
17.04
Bane
Apolon
1
3
|
17.04.2019 | Bane | 1 : 3 | Apolon |
17.04
16:30
Obilić
Vinogradar
1
0
|
17.04.2019 16:30 | Obilić | 1 : 0 | Vinogradar |
17.04
Jagodina
Napredak junior 2018
1
2
|
17.04.2019 | Jagodina | 1 : 2 | Napredak junior 2018 | |||||
17.04
Kolibri
Lavice Dubočica
1
1
|
17.04.2019 | Kolibri | 1 : 1 | Lavice Dubočica | |||||
17.04
Mašinac
Krstarica
2
2
|
17.04.2019 | Mašinac | 2 : 2 | Krstarica | |||||
17.04
Rosulja 2014
Levač
1
0
|
17.04.2019 | Rosulja 2014 | 1 : 0 | Levač | |||||
17.04
Morava
Jedinstvo 2014
1
2
|
17.04.2019 | Morava | 1 : 2 | Jedinstvo 2014 |
17.04
19:00
Budućnost VOLI
Crvena zvezda MTS
80
72
|
17.04.2019 19:00 | Budućnost VOLI | 80 : 72 | Crvena zvezda MTS | 1:2 |
17.04
17:00
Zadar
MZT Skopje Aerodrom
83
89
|
17.04.2019 17:00 | Zadar | 83 : 89 | MZT Skopje Aerodrom | 0:1 |
17.04
18:30
Radnički 1958
Sivac 69
21
33
|
17.04.2019 18:30 | Radnički 1958 | 21 : 33 | Sivac 69 |
17.04
19:30
Naftagas
Crepaja
30
22
|
17.04.2019 19:30 | Naftagas | 30 : 22 | Crepaja |
17.04
17:30
Košutnjak
Metalac
43
26
|
17.04.2019 17:30 | Košutnjak | 43 : 26 | Metalac |
17.04
20:00
Mladost
Jagodina
24
29
|
17.04.2019 20:00 | Mladost | 24 : 29 | Jagodina |