XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 751 utakmica za dan
Nedelja, 7 April 2019

Fudbal

07.04.2019 17:00 Dinamo 0 : 3 Radnik
07.04.2019 17:00 Vojvodina 3 : 2 Partizan
07.04.2019 17:00 Čukarički 0 : 0 Mladost
07.04.2019 17:00 Napredak 1 : 0 Zemun
07.04.2019 17:00 Spartak ŽK 1 : 0 Rad
07.04.2019 17:00 Voždovac 1 : 0 Mačva
07.04.2019 17:00 Radnički (N) 5 : 1 OFK Bačka
07.04.2019 19:00 Crvena zvezda 4 : 0 Proleter
07.04.2019 16:30 Zrinjski 2 : 0 Krupa
07.04.2019 16:30 Široki Brijeg 1 : 0 GOŠK
07.04.2019 16:00 Budućnost 3 : 1 Iskra
07.04.2019 16:00 Lovćen 1 : 1 Grbalj
07.04.2019 16:00 Mornar 0 : 3 Sutjeska
07.04.2019 16:00 OFK Petrovac 0 : 2 Zeta
07.04.2019 16:00 Arsenal 0 : 1 OFK Mladost Lješkopolje 1970
07.04.2019 16:00 Dečić 0 : 3 Berane
07.04.2019 16:00 Jezero 1 : 0 Igalo
07.04.2019 16:00 Kom 2 : 1 Bokelj
07.04.2019 16:00 Otrant 0 : 1 Jedinstvo
07.04.2019 16:00 Ribnica 0 : 4 Polet Stars
07.04.2019 11:30 Drezga 4 : 1 Crvena stijena
07.04.2019 16:00 Ibar 2 : 1 Komovi
07.04.2019 16:00 Polimlje 2 : 1 Pljevlja 97
07.04.2019 13:00 Sloga (SB) 0 : 2 Cetinje
07.04.2019 15:30 Provo 2 : 2 Mladi radnik 1926
07.04.2019 15:30 Drina 2 : 0 Loznica
07.04.2019 11:00 Polet (LJ) 0 : 2 Jošanica
07.04.2019 11:00 SFS Borac 1 : 0 Moravac Orion
07.04.2019 16:00 Temnić 1924 1 : 0 Budućnost
07.04.2019 16:00 Radan 2 : 2 Car Konstantin
07.04.2019 16:00 Jedinstvo 0 : 1 Grafičar
07.04.2019 16:00 Stepojevac Vaga 1 : 4 Kolubara
07.04.2019 11:00 Prva Iskra 0 : 1 Brodarac
07.04.2019 16:00 Borac (Š) 1 : 1 Hajduk (D)
07.04.2019 16:00 Jugović 1 : 0 Sloga (T)
07.04.2019 16:00 Hajduk (Č) 0 : 2 Hajduk (B)
07.04.2019 16:00 Tatra 2 : 0 Radnički (Š)
07.04.2019 16:00 Jedinstvo (SP) 1 : 1 1. Maj Ruma
07.04.2019 16:00 Mladost (T) 0 : 2 Bajša
07.04.2019 16:00 Bačka 0 : 4 Radnički 1912
07.04.2019 16:00 Tavankut 4 : 1 OFK Vrbas
07.04.2019 16:00 Tekstilac 0 : 0 Budućnost
07.04.2019 15:30 Šumadija (T) 1 : 0 Gruža
07.04.2019 15:30 Vodojaža 3 : 4 Trepča
07.04.2019 15:30 Polet 1 : 0 Real
07.04.2019 15:30 OFK Aranđelovac 1979 2 : 3 OFK Napredak
07.04.2019 15:30 Morava 5 : 0 VGSK
07.04.2019 15:30 Rudar 3 : 1 Petar Dobrnjac
07.04.2019 15:30 RSK 3 : 1 Homoljac
07.04.2019 15:30 Borac 1932 2 : 0 Zvižd
07.04.2019 15:30 Partizan 1945 1 : 1 Udarnik
07.04.2019 15:30 OFK Divci 0 : 3 Železničar
07.04.2019 15:30 LFK Mladost 1 : 1 Polimlje
07.04.2019 15:30 Polet (T) 1 : 0 Sloga (BB)
07.04.2019 15:30 Orlovac 1 : 0 Zlatar
07.04.2019 16:00 Jedinstvo (GS) 2 : 2 Pusta Reka
07.04.2019 16:00 Vlasina 0 : 0 Pčinja
07.04.2019 11:00 Jedinstvo (P) 1 : 0 Balkanski
07.04.2019 16:00 Mladost (M) 1 : 1 Mladost (B)
07.04.2019 16:00 Vranjska Banja 1 : 0 Tanasko Rajić
07.04.2019 16:00 OFK Niš 1 : 0 Budućnost
07.04.2019 16:00 Rembas 2 : 1 OFK Kosanica
07.04.2019 16:00 OFK Lugomir 4 : 1 Dragocvet
07.04.2019 16:00 Levač 1 : 0 Morava 1918
07.04.2019 16:00 Jedinstvo (M) 2 : 1 Jastrebac (VŠ)
07.04.2019 16:00 Napredak (D) 0 : 0 Bošnjane
07.04.2019 16:00 Žitorađa 2 : 2 Jastrebac (B)
07.04.2019 16:00 Juhor 1 : 2 OFK Topličanin
07.04.2019 16:00 Majdanpek 0 : 1 Timok 1919
07.04.2019 16:00 Moravica 2 : 1 OFK Slatina
07.04.2019 16:00 Malošište 2 : 1 Kablovi
07.04.2019 16:00 Naša krila 1936 2 : 1 Orljane
07.04.2019 16:00 Timočanin 1 : 1 Hajduk Veljko
07.04.2019 16:00 Rudar Alpos 1 : 3 Brodoremont
07.04.2019 10:00 Torlak 2 : 0 Leštane
07.04.2019 16:00 BSK Batajnica 3 : 0 Sopot
07.04.2019 10:00 Borac 3 : 1 Komgrap
07.04.2019 16:00 Budućnost 0 : 3 Sremčica
07.04.2019 16:00 Vojvodina 1 : 0 Banat
07.04.2019 16:00 Rusanda 3 : 3 2. Oktobar
07.04.2019 16:00 Lehel 2 : 2 Mladost (BD)
07.04.2019 16:00 Omladinac FAM 1 : 1 Crvena zvezda (VS)
07.04.2019 16:00 Naftagas 3 : 0 Crvena Zvezda (RS)
07.04.2019 16:00 Radnički 1911 3 : 0 Borac
07.04.2019 16:00 Hercegovac 2 : 1 ŽAK
07.04.2019 16:00 OFK Odžaci 1 : 2 Kula
07.04.2019 16:00 Stari Grad 2 : 0 Polet (S)
07.04.2019 16:00 Borac 46 3 : 0 Kulpin
07.04.2019 16:00 Slavija 1 : 0 Vojvodina (T)
07.04.2019 16:00 Budućnost (P) 0 : 0 Krila Krajine
07.04.2019 16:00 Lipar 4 : 1 Radnički 1918
07.04.2019 16:00 Borac (M) 0 : 1 Sloboda (DT)
07.04.2019 16:00 Ljukovo 7 : 2 Graničar 1924
07.04.2019 16:00 Napredak 2 : 0 Donji Petrovci
07.04.2019 16:00 Borac (K) 0 : 2 Partizan
07.04.2019 16:00 Budućnost 0 : 4 Železničar
07.04.2019 16:00 Jadran 2 : 1 Rudar
07.04.2019 16:00 Polet (NK) 3 : 0 Kupinovo
07.04.2019 15:30 Plaskovac 4 : 2 Lokomotiva
07.04.2019 15:30 Prvi srpski ustanak 2 : 0 Vinča
07.04.2019 15:30 ŽSK 4 : 2 Trnava
07.04.2019 15:30 Mladi rudar 1954 1 : 0 Borac
07.04.2019 15:30 Mladost MG 3 : 1 Banja
07.04.2019 15:30 Šumadinac (N) 1 : 0 Omladinac
07.04.2019 15:30 Junkovac 2 : 2 BSK
07.04.2019 10:00 Index 2 : 0 Fruškogorac
07.04.2019 16:30 TSK 5 : 0 Šajkaš 1908
07.04.2019 16:30 OFK Sirig 6 : 1 Miletić
07.04.2019 16:30 Bačka 4 : 0 Omladinac
07.04.2019 16:30 Sutjeska 1 : 3 Iskra
07.04.2019 16:30 Senta 1 : 3 Radnički 1905
07.04.2019 16:30 Proleter (Nj) 3 : 2 Proleter (RS)
07.04.2019 16:30 Vojvodina 9 : 0 Preporod
07.04.2019 16:00 Javor 2 : 1 Omladinac
07.04.2019 16:00 OFK Batinac 3 : 1 Napredak
07.04.2019 16:00 Resavac 1 : 2 Kušiljevo
07.04.2019 16:00 Mladost (S) 1 : 3 Hajduk
07.04.2019 16:00 OFK Bratstvo 3 : 0 Kolare
07.04.2019 16:00 Partizan 1 : 0 Mladost (K)
07.04.2019 16:00 Juhor 2 : 2 Mladost (D)
07.04.2019 16:00 Zmaj 3 : 0 Institut
07.04.2019 16:00 Balkan Mirijevo 1 : 0 Crvenka
07.04.2019 16:00 Borac (P) 2 : 1 Rakovica
07.04.2019 16:00 Poštar Zvezdara 3 : 0 Šumadinac
07.04.2019 16:00 PKB Kovilovo 2 : 3 Atakante
07.04.2019 16:00 Zabrežje 1 : 1 Strelac
07.04.2019 16:00 Duboko 1 : 0 Borac
07.04.2019 16:00 Rušanj 2 : 4 Zvezda
07.04.2019 16:00 Šumadija 1 : 0 Mladost (C)
07.04.2019 16:00 Omladinac 0 : 1 Radnički
07.04.2019 16:00 Lisović 0 : 0 Mladost (B)
07.04.2019 16:00 Kosmajac 0 : 2 Kosmaj
07.04.2019 16:00 Boleč 3 : 2 Kovačevac
07.04.2019 10:00 Selo Mladenovac 1 : 2 Velika Krsna
07.04.2019 16:00 Pudarci 0 : 1 Rabrovac
07.04.2019 16:00 Šumadija 2 : 2 Vinča
07.04.2019 16:00 Vrčin 4 : 1 Ropočevo
07.04.2019 15:30 Zadrugar 6 : 1 Backovac Junajted
07.04.2019 15:30 Jedinstvo (P) 5 : 0 Rakova
07.04.2019 15:30 Ozrem 2 : 1 Spartak
07.04.2019 15:30 Napredak 1 : 3 Mladost
07.04.2019 15:30 Omladinac 0 : 0 Lunjevica
07.04.2019 15:30 Jedinstvo (GG) 2 : 1 Ovčar
07.04.2019 15:30 Jedinstvo (K) 0 : 0 Slatina
07.04.2019 16:00 Kraljevo Hajduk 0 : 1 Radnik
07.04.2019 16:00 Gruža 2 : 0 Rudar
07.04.2019 16:00 Lasta 1 : 1 Mataruge
07.04.2019 16:00 Napredak 1 : 3 Budućnost
07.04.2019 16:00 Popovići Vrnjci 0 : 1 Ibar
07.04.2019 16:00 Granit 0 : 0 Proleter
07.04.2019 16:00 Ribnica 2 : 0 Stubal
07.04.2019 16:00 Sloga (Ć) 1 : 1 Jedinstvo 1936
07.04.2019 16:00 Mačkovac 5 : 0 Kupci
07.04.2019 16:00 Meševo 3 : 1 Blagotin
07.04.2019 16:00 FUD 3 : 1 Mladost (DK)
07.04.2019 16:00 Vinogradar 2 : 0 Čitluk
07.04.2019 16:00 Donji Kopaonik 3 : 2 Poljoprivrednik
07.04.2019 16:00 Mladi Borac 0 : 0 Duško
07.04.2019 16:00 Mladost (DD) 0 : 0 Mladost (PR)
07.04.2019 16:00 Jedinstvo (MZ) 3 : 0 Sloga (LŠ)
07.04.2019 16:00 Jedinstvo (ŠT) 1 : 3 Sloga (BO)
07.04.2019 16:00 Karađorđe 3 : 2 Hajduk Stanko
07.04.2019 16:00 Jedinstvo (V) 3 : 1 Potporanj
07.04.2019 16:00 Spartak 1911 1 : 1 Partizan (G)
07.04.2019 16:00 Sloga (BNS) 1 : 5 Borac (St)
07.04.2019 16:00 Polet 1 : 0 Jedinstvo Stević
07.04.2019 16:00 Crvena zvezda 2 : 0 Jugoslavija
07.04.2019 16:00 Vojvodina (S) 1 : 2 Partizan (U)
07.04.2019 16:00 Dolina 1 : 2 Dunav
07.04.2019 16:00 Vulturul 2 : 1 Radnički (B)
07.04.2019 15:30 Đerdap 1 : 3 Rudar 2001
07.04.2019 15:30 Obilić 2 : 1 Budućnost
07.04.2019 15:30 Mlava (ML) 3 : 2 Polet (SD)
07.04.2019 15:30 Borac (K) 1 : 0 Rudar (K)
07.04.2019 15:30 Borac (Ž) 3 : 2 Pomoravlje
07.04.2019 15:30 Trgovački 3 : 0 Omladinac (Š)
07.04.2019 16:00 Doljevac 1 : 6 Rasovača
07.04.2019 16:00 Radnički 1947 3 : 0 Moravac
07.04.2019 16:00 Padina 0 : 2 Naisus 1977
07.04.2019 16:00 Moravac 6 : 5 Palilula
07.04.2019 16:00 Elid 3 : 2 Crvena zvezda
07.04.2019 16:00 Zemljoradnik 5 : 1 Napredak 2012
07.04.2019 Proleter 1947 1 : 0 Osipaonica
07.04.2019 Sloga (L) 0 : 0 Plana
07.04.2019 Pobeda 4 : 1 Podunavac
07.04.2019 Sloga (M) 1 : 0 Mladi radnik
07.04.2019 SASK 1 : 0 Polet
07.04.2019 Cerovac 4 : 0 Bresje Superior
07.04.2019 Sloboda 1 : 0 Crvena zvezda
07.04.2019 16:00 Blizna 2 : 1 Radnički (K)
07.04.2019 16:00 Nemetali 2 : 0 Sloga
07.04.2019 14:30 Tulari 1 : 0 ZSK
07.04.2019 14:30 Tešnjar 0 : 1 Tvrdojevac
07.04.2019 14:30 Kolubara 2 2 : 1 Pepeljevac
07.04.2019 14:30 Ribnikar 0 : 0 Sovljak
07.04.2019 14:30 Mladost 2 : 0 Trlić
07.04.2019 16:00 Šumadija 1934 0 : 3 Sloga (D)
07.04.2019 16:00 OFK Bagremar 0 : 2 Šumadinac (KG)
07.04.2019 16:00 Mladost (P) 1 : 4 Pobeda 1926
07.04.2019 16:00 Erdoglija 1931 0 : 3 Korićani
07.04.2019 16:00 Srbija 1 : 0 Jadran
07.04.2019 16:00 Budućnost 4 : 0 Borac (D)
07.04.2019 16:00 Slavija 1 : 2 Sloboda
07.04.2019 15:30 Prvi partizan 0 : 4 Crnokosa
07.04.2019 15:30 Lauš 1 : 2 Jedinstvo
07.04.2019 15:30 Savinac 1 : 5 Perućac
07.04.2019 15:30 Lazarica 0 : 7 Višesava
07.04.2019 11:00 Ariljska rampa 0 : 1 Jasen
07.04.2019 15:30 Omladinac 1 : 0 Polet
07.04.2019 16:00 Vučje 2 : 1 OFK Morava
07.04.2019 16:00 Šumadija 3 : 1 Kumarevo 65
07.04.2019 16:00 Železničar 3 : 3 Umac
07.04.2019 16:00 Sloga 2 : 1 Bobište
07.04.2019 16:00 Mladi borac 2 : 3 Čekmin
07.04.2019 16:00 Zloćudovo 3 : 1 Progres
07.04.2019 16:00 Mladost 1959 4 : 3 OFK Brza
07.04.2019 16:00 OFK 019 3 : 0 OFK Rtanj
07.04.2019 16:00 Graničar 4 : 0 OFK Knjaz
07.04.2019 16:00 Osnić 4 : 1 Ozren
07.04.2019 16:00 Kosovo 1 : 1 Midžor (K)
07.04.2019 16:00 Trebič 7 : 1 Sloga (M)
07.04.2019 16:00 Radnički 1946 2 : 0 Bučje Podvis
07.04.2019 15:30 Dragoš 1 : 7 Senjak
07.04.2019 15:30 Sloga 1 : 2 Spartak
07.04.2019 15:30 Padež 0 : 3 Vladimir Durković
07.04.2019 16:00 Jedinstvo (GM) 2 : 3 Sloboda
07.04.2019 16:00 Omladinac (GK) 4 : 0 Mladost (DK)
07.04.2019 16:00 Stevan Nešticki 2 : 0 Palilulac
07.04.2019 16:00 Vulkan 1963 0 : 1 Mladost (L)
07.04.2019 16:00 Proleter 1 : 4 Vrtište
07.04.2019 16:00 Budućnost 3 : 4 Čegar 2013
07.04.2019 16:00 Rudar 6 : 5 Morava
07.04.2019 15:30 Vihor 3 : 0 Levosoje
07.04.2019 15:30 OFK Alakince 4 : 1 Mladost
07.04.2019 15:30 Trešnjevka 1 : 6 Pavlovac
07.04.2019 15:30 FSU Južna pruga 3 : 1 Lugina
07.04.2019 14:30 Gunjevac 0 : 1 Joševa
07.04.2019 14:30 Pambukovica 3 : 5 Polet (DL)
07.04.2019 14:30 Dimitrije Tucović 1 : 0 Čučuge
07.04.2019 14:30 Mladost 2 : 1 Šarbane
07.04.2019 16:00 Jedinstvo 0 : 1 Rojkovac
07.04.2019 11:00 Pobednik 0 : 0 Posavina
07.04.2019 16:00 Polet 0 : 1 Sloga
07.04.2019 16:00 Rvati 1 : 2 Krtinska
07.04.2019 16:00 Belo Polje 1 : 0 Borac
07.04.2019 16:30 Bačka 5 : 0 Čenej
07.04.2019 16:30 Dinamo 1 : 1 Hajduk
07.04.2019 16:30 Susek 3 : 0 Moskva
07.04.2019 16:00 Janošik 1 : 3 Budućnost (A)
07.04.2019 16:00 Hajdučica 1 : 0 Ratar
07.04.2019 16:00 Karaš (K) 5 : 0 Vinogradar
07.04.2019 16:00 Sloga (M) 1 : 1 Borac (VG)
07.04.2019 16:00 Ševac 2 : 1 Borac (VS)
07.04.2019 16:00 Karaš (J) 2 : 1 Dobrica
07.04.2019 16:00 Sloga (L) 0 : 1 Gradina
07.04.2019 16:00 Kamenorezac 76 0 : 1 14. Oktobar
07.04.2019 16:00 Velika Drenova 3 : 2 Ušće
07.04.2019 16:00 Trudbenik 2 : 1 Stari Trstenik
07.04.2019 16:00 Borac 0 : 4 Mladost
07.04.2019 16:00 Rubin 1 : 1 Omladinac
07.04.2019 16:00 Beli Orlovi 5 : 0 Polet 57
07.04.2019 16:00 Partizan 1 : 2 Ursule
07.04.2019 16:00 Sloga 5 : 4 Jedinstvo (D)
07.04.2019 16:00 Morava 4 : 1 Šumadinac
07.04.2019 16:00 Blagotin 0 : 1 Morava
07.04.2019 16:00 Osaonica 3 : 1 Šantarovac
07.04.2019 16:00 Mladost (GM) 2 : 1 Rudar (SR)
07.04.2019 16:00 15. Avgust 1950 2 : 2 Borac 1805
07.04.2019 16:00 Istok 63 2 : 1 Omladinski
07.04.2019 16:00 Moravac 2015 2 : 1 Budućnost
07.04.2019 16:00 OFK Gradnulica 2 : 1 Mladost
07.04.2019 14:30 Milenko Pavlović 1 : 1 Žabari
07.04.2019 14:30 Komanice 8 : 0 Jadar 2013
07.04.2019 14:30 Rakac Stave 4 : 1 Mladost (VK)
07.04.2019 14:30 Rajac 3 : 3 Polet
07.04.2019 14:30 Lukavac 2 : 2 Popadić
07.04.2019 14:30 Borac 1 : 5 Mladost (L)
07.04.2019 11:00 Mladi Proleter 0 : 6 13. Maj
07.04.2019 16:00 Busije 0 : 1 Novi Beograd
07.04.2019 10:00 Rekreativo 011 1 : 2 BUSK
07.04.2019 16:00 Umka 3 : 0 Posavac Tišma
07.04.2019 16:00 Minel 1 : 1 Avala
07.04.2019 16:00 Zuce 5 : 3 Siti Sport Klub
07.04.2019 13:00 Pionir 0 : 3 Heroj Polet
07.04.2019 16:00 Sveti Stefan 1 : 2 Lepušnica
07.04.2019 16:00 Poštar 2 : 1 Pinosava
07.04.2019 16:00 OFK Bikić 3 : 0 Mladost
07.04.2019 16:00 Krušedol 3 : 3 Fruška Gora
07.04.2019 16:00 Hajduk 0 : 0 Šumar
07.04.2019 16:00 Napredak 1 : 0 Obilić 1993
07.04.2019 16:00 BSK 1 : 0 Mitros
07.04.2019 16:00 Sloga (Č) 1 : 0 Fruškogorac
07.04.2019 16:00 Donji Srem 2015 6 : 0 OFK Zeka Buljubaša
07.04.2019 16:00 Sloga (V) 1 : 1 Graničar
07.04.2019 12:00 Rudar 2012 1 : 2 Mladost (G)
07.04.2019 14:00 Popović 3 : 3 Vis
07.04.2019 12:30 Stojnik 4 : 0 OFK Slatina
07.04.2019 16:30 Mladost (MI) 4 : 1 OFK Rogača
07.04.2019 16:00 Partizan 0 : 3 Lazac
07.04.2019 16:00 Tavnik 4 : 1 Borac (A)
07.04.2019 11:00 Metalac 0 : 2 Jedinstvo (D)
07.04.2019 16:00 Mineral 2015 1 : 2 Mlada krila
07.04.2019 16:00 Progorelica 1 : 5 Jovo Kursula
07.04.2019 16:00 Borac (V) 1 : 0 Zvezda
07.04.2019 15:30 Badnjevac 1 : 0 Sloga (Z)
07.04.2019 15:30 Partizan 3 : 1 Omladinac-Šumadinac
07.04.2019 15:30 Mladost (R) 1 : 0 BSK
07.04.2019 11:00 Karađorđe (V) 4 : 2 Karađorđe 2013 (Viš)
07.04.2019 16:00 Guncate 3 : 2 Beljina
07.04.2019 16:00 Barajevo 2 : 0 Veliki Borak
07.04.2019 16:00 Terekves 1 : 0 Proleter
07.04.2019 16:00 Bega 0 : 5 1.Oktobar
07.04.2019 16:00 Omladinac 0 : 0 Napredak (BT)
07.04.2019 16:00 Jedinstvo 0 : 3 Roham
07.04.2019 16:00 Vojvodina 4 : 0 Napredak (Č)
07.04.2019 16:00 Milan Orlić 5 : 1 Velika Reka
07.04.2019 16:00 Jadar (ST) 3 : 5 7. Juli
07.04.2019 16:00 Antimon 2 : 0 Prva Iskra
07.04.2019 16:00 Sloga 2 : 1 Mladost
07.04.2019 16:00 Vidojevica 2 : 0 Borac
07.04.2019 16:00 Rudar 2 : 1 Jadar 1961 (GD)
07.04.2019 16:00 Jedinstvo 4 : 1 Azbukovica
07.04.2019 15:30 Kopljari 2 : 2 Vrbica
07.04.2019 11:00 Brezovac 2 : 2 Šumadinac (S)
07.04.2019 15:30 Trešnjevica 1 : 1 Borac
07.04.2019 15:30 Jasenica 3 : 2 Šamot
07.04.2019 15:30 Sloga 4 : 0 Ranilović
07.04.2019 15:30 Mladost (J) 4 : 1 B 2000
07.04.2019 15:30 Radoje Domanović 5 : 1 Kralj Petar I
07.04.2019 16:00 Radnički 1 : 0 Milanovo
07.04.2019 16:00 Plantaža 3 : 1 Radnik Sušica
07.04.2019 16:00 Gradac 4 : 1 Veliko Trnjane
07.04.2019 11:00 Lemind 1953 0 : 2 Real
07.04.2019 16:00 Marjan MB 0 : 6 Moravac
07.04.2019 16:00 Mladost (B) 1 : 3 Todorovce
07.04.2019 16:00 BSK 5 : 2 Bratstvo
07.04.2019 16:00 Drina 3 : 1 Budućnost (PD)
07.04.2019 16:00 Budućnost 1929 (ZM) 4 : 0 Napredak
07.04.2019 16:00 Gorki 3 : 1 Milicionar
07.04.2019 16:00 Zadrugar 3 : 3 Premijer
07.04.2019 16:00 Vojvoda Stepa Stepanović 1 : 4 Mladost
07.04.2019 16:00 Vlašić 3 : 2 Dobrava
07.04.2019 16:00 Pričinović 1 : 1 Rankovac
07.04.2019 16:00 Sloga (KR) 3 : 0 Trešnjevka
07.04.2019 16:00 Sloga (MA) 0 : 4 Šipurske livade
07.04.2019 16:30 Hajduk 1 : 4 AFK
07.04.2019 16:30 Jedinstvo (SK) 1 : 0 Horgoš 1911
07.04.2019 16:30 Potisje 4 : 0 Jadran
07.04.2019 16:30 Tisa 0 : 0 Čoka
07.04.2019 16:30 Slavija 4 : 0 Tromedja
07.04.2019 16:30 Bačka 3 : 0 Jedinstvo (M)
07.04.2019 17:00 Maglić 5 : 0 Borac
07.04.2019 17:00 Sloga 1 : 2 Bačka (D)
07.04.2019 17:00 Budućnost 4 : 0 Bački Hajduk
07.04.2019 17:00 Naša Zvezda 10 : 0 Slavija
07.04.2019 17:00 Krivanj 4 : 0 Mladost
07.04.2019 15:30 Polet (V) 3 : 2 Sloga (M)
07.04.2019 15:30 Žika Marković Uča 3 : 2 Polet (B)
07.04.2019 15:30 Desine 4 : 3 Stig 1955
07.04.2019 15:30 Sloga (L) 1 : 0 Vihor
07.04.2019 15:30 Dizel 3 : 2 Mladost (B)
07.04.2019 15:30 Napredak 1934 1 : 2 Sirakovo
07.04.2019 15:30 Napredak (P) 0 : 2 Žitkovica 2017
07.04.2019 15:30 Bata Bulić 0 : 2 Omladinac (B)
07.04.2019 15:30 Zadrugar (T) 2 : 2 Napredak (S)
07.04.2019 15:30 BSK 2 : 0 Sloga 1952
07.04.2019 15:30 Radnički (K) 2 : 1 Manastirica
07.04.2019 15:30 Napredak 1936 2 : 0 Jasenovac
07.04.2019 16:00 Mladost Radost 7 : 0 Pobeda
07.04.2019 16:00 Obilić 2 : 1 Tomislavci
07.04.2019 16:00 Eđšeg 4 : 0 Mladost (R)
07.04.2019 16:00 Polet 2 : 3 Vreoci
07.04.2019 16:00 Pontes 0 : 5 Kladušnica
07.04.2019 16:00 Mala Vrbica 5 : 0 Milutinovac
07.04.2019 16:00 Koča Andjelković 1 : 1 Omladinac
07.04.2019 16:00 Lokomotiva 3 : 5 Egeta
07.04.2019 16:00 Borac 1 : 4 Ivanča
07.04.2019 16:00 Šepšin 8 : 1 Omladinac
07.04.2019 16:00 Napredak 3 : 2 Sloga
07.04.2019 16:00 OFK Student 4 : 0 Markovac
07.04.2019 16:00 Budućnost 1 : 1 Stari Tamiš
07.04.2019 16:00 Proleter 1 : 1 Omladinac
07.04.2019 16:00 BSK Bavanište 3 : 1 Borac
07.04.2019 16:00 Dolovo 5 : 1 Kolonija
07.04.2019 16:00 Mladost 3 : 1 Jedinstvo
07.04.2019 16:00 Mundial 2 : 5 Polet
07.04.2019 16:00 Vojlovica 2018 0 : 3 Slavia
07.04.2019 16:00 Pobeda 0 : 0 Omladinac 1927
07.04.2019 16:00 Unirea 1 : 1 Glogonj
07.04.2019 Budućnost 0 : 2 Planinac
07.04.2019 Morava (K) 1 : 0 Mladost (A)
07.04.2019 BIP 4 : 0 Vujan
07.04.2019 Malba 0 : 2 Mršinci
07.04.2019 15:30 Petrijevac 2 : 1 7. Juli
07.04.2019 15:30 Lunjevac 0 : 1 Badljevica
07.04.2019 15:30 Drugovac 1 : 1 Omladinac
07.04.2019 15:30 Vrbovac 1 : 2 Budućnost
07.04.2019 15:30 Vučak 1 : 0 Zeppelin 026
07.04.2019 15:30 Skobalj 2 : 6 Stari Hrast 2018
07.04.2019 15:30 OFK Slavija 0 : 9 Hajduk Veljko 1934
07.04.2019 15:30 Veliki Suvodol 2 : 1 Nišavac
07.04.2019 15:30 Temac 0 : 3 Napredak
07.04.2019 15:30 Jerma 5 : 1 Rongo Siti
07.04.2019 16:00 Mladost 0 : 1 Omladinac (B)
07.04.2019 16:00 Omladinac (D) 1 : 0 Zadrugar
07.04.2019 16:00 Terekveš 0 : 2 Kordun
07.04.2019 16:00 Jedinstvo 5 : 1 OFK Šikara
07.04.2019 16:00 Dunav 1 : 2 Aleksa Šantić
07.04.2019 11:00 Ratar 2 : 1 Pobeda 1976
07.04.2019 11:00 Jedinstvo 0 : 2 OFK Sloga
07.04.2019 11:00 Polet (V) 1 : 1 OFK Draževac
07.04.2019 16:30 OFK Rutevac 1908 11 : 0 Borac
07.04.2019 16:30 Čantavir 0 : 1 Hajduk
07.04.2019 16:30 Elektrovojvodina 2 : 0 Udarnik Višnjevac
07.04.2019 16:30 Palić 0 : 1 Lokomotiva
07.04.2019 16:30 Solid 1 : 3 OFK Mala Bosna 2015
07.04.2019 16:30 Žednik 2 : 1 Bikovo
07.04.2019 15:30 Takovski Ustanak 0 : 4 Donja Vrbava
07.04.2019 15:30 Velereč 94 4 : 0 Šilopaj
07.04.2019 15:30 Šumadija 3 : 2 Ozremica
07.04.2019 15:30 Brezak 1 : 2 Jablanica
07.04.2019 15:30 Omladinac 2 : 4 FC Stella Rossa
07.04.2019 16:00 Jelica 1 : 0 Voćar
07.04.2019 16:00 Radnički 1 : 1 Sloga
07.04.2019 16:00 Brezova 2 : 0 Prilike
07.04.2019 16:00 Gradina 1 : 4 Vrelo
07.04.2019 Čarapan 2 : 6 Konjuh
07.04.2019 Bukovica 0 : 8 Kapidžija
07.04.2019 Zdravinje 4 : 3 Naupare
07.04.2019 Rasina 0 : 1 Mladost VPD
07.04.2019 Gornji Stepoš 1 : 0 Borac
07.04.2019 Sebečevac 2 : 0 Žabare
07.04.2019 Mudrakovac 2 : 3 Modrica
07.04.2019 16:00 Jedinstvo 4 : 5 Sloga
07.04.2019 16:00 Rtanj 2 : 2 Hajduk
07.04.2019 16:00 Zastava 1 : 2 Seljak
07.04.2019 16:00 Divostin 2 : 2 Sloga Lužnice 2016
07.04.2019 16:00 Košutnjak 1 : 2 OFK Žeželj
07.04.2019 16:00 Kolonija 5 : 0 Vinogradi DB
07.04.2019 16:00 Borac 2 : 1 Avijatičar
07.04.2019 16:00 Napredak 2 : 0 Plavi Tok
07.04.2019 13:00 Duškovci 2 : 4 Bakionica
07.04.2019 11:00 Trešnjica 3 : 1 Dobrinjac
07.04.2019 16:00 Gorobilje 0 : 2 Glumač
07.04.2019 11:00 Dragojevac 3 : 0 Mladost 2013
07.04.2019 11:00 Verko 4 : 1 Mladost (Z)
07.04.2019 11:00 Petrovac 74 3 : 0 Hajduk
07.04.2019 11:00 Torpedo 0 : 0 Belpos
07.04.2019 16:00 Zlatica 3 : 0 KSK Konak 1926
07.04.2019 16:00 Tisa 1933 4 : 0 Partizan
07.04.2019 16:00 Sloga 2 : 6 Borac
07.04.2019 16:30 Donja Mutnica 2 : 1 Heroj
07.04.2019 16:30 Sloga 3 : 0 Radnik
07.04.2019 16:30 Popovac 2 : 1 Jedinstvo
07.04.2019 16:30 Šumadija 0 : 0 Napredak
07.04.2019 16:30 BSK Buljane 2 : 2 OFK Juhor 2016
07.04.2019 16:30 Razvitak 1 : 1 Budućnost
07.04.2019 11:00 Miločajac 3 : 0 Milakovac 2018
07.04.2019 16:30 Braća Vuković 2 : 0 Magnohrom
07.04.2019 16:30 Šumadija 1 : 2 Zgodačica
07.04.2019 16:30 Stara Čaršija 1 : 4 Mladost 1925
07.04.2019 11:00 ŠFU Derbi 2016 0 : 2 Turekovac
07.04.2019 11:00 FSU Borac 2018 5 : 0 Jašunja
07.04.2019 11:00 Atletiko 1 : 4 Veternica
07.04.2019 11:00 OFK Jelen 6 : 0 OFK Varna
07.04.2019 11:00 Cerić 3 : 0 Korman
07.04.2019 11:00 Jedinstvo 0 : 3 Borac BTG
07.04.2019 11:00 Mladost Slatina 4 : 2 Zablaće
07.04.2019 11:00 Rudar 2 : 2 Volujac
07.04.2019 11:00 Galeb 7 : 0 Žabar
07.04.2019 11:00 Bojić 1 : 4 Mladost Svileuva
07.04.2019 16:00 OFK Burovo 3 : 4 20. Oktobar
07.04.2019 GFK Tabane 0 : 3 Dražmirovac
07.04.2019 Sloboda 3 : 0 Napredak
07.04.2019 Dobra Voda 0 : 3 Crni Vrh
07.04.2019 Mladost 2 : 2 Belica
07.04.2019 15:30 Batovac 3 : 1 Morava 1932
07.04.2019 15:30 Sopot 2 : 1 BSK 1931
07.04.2019 15:30 Moravac 1933 0 : 3 Proleter 1932
07.04.2019 15:30 Sloga (Ć) 1 : 2 Ljubičevo
07.04.2019 15:30 Pobeda (SK) 7 : 0 Vojvoda Milenko
07.04.2019 15:30 Sloga (D) 1 : 2 Beli Orao
07.04.2019 15:30 Zemljoradnik 0 : 1 Sloga 1936
07.04.2019 15:30 Napredak (B) 0 : 4 Mlava (B)
07.04.2019 11:00 POFK Letnjikovac 2 : 5 Napredak
07.04.2019 11:00 Omladinac 1 : 1 Lipolist
07.04.2019 11:00 Culjković 6 : 1 Borac
07.04.2019 11:00 Dumača 2 : 2 OFK Letnjikovac 1983
07.04.2019 11:00 Jedinstvo 3 : 1 Sloga
07.04.2019 11:00 Dokmir 3 : 2 OFK Takovo
07.04.2019 11:00 Budućnost 1995 2 : 3 Zvizdar
07.04.2019 11:00 OFK Stublenica 0 : 1 Omladinac
07.04.2019 11:00 Murgaš 4 : 0 Brgule
07.04.2019 16:00 Panonija 0 : 1 Sport
07.04.2019 16:00 Telečka 1 : 2 Dinamo 1923
07.04.2019 16:00 Jedinstvo Lemeš 1 : 1 Dinamo (S)
07.04.2019 10:00 Jedinstvo 3 : 1 Borac
07.04.2019 16:00 Ljubinić 6 : 1 Zadrugar
07.04.2019 12:00 Partizan 8 : 1 Crvena Zastava
07.04.2019 11:00 Proleter 3 : 3 Trstenica
07.04.2019 11:30 Zadrugar 1 : 3 Beloševac
07.04.2019 14:30 Kotešica 2 : 1 Bujačić
07.04.2019 14:30 Dračić 2018 4 : 0 Sloga Gorić
07.04.2019 14:30 Mali korak 1 : 3 OFK Senjak
07.04.2019 16:00 OFK Brestač 6 : 0 Srem
07.04.2019 16:00 Sremac 3 : 0 Kameni
07.04.2019 16:00 Hajduk 3 : 1 Vitez
07.04.2019 16:00 Lovac 0 : 3 Mladost
07.04.2019 16:00 Vladimirovac 1 : 3 Graničar
07.04.2019 16:00 Crvena zvezda 1 : 2 Solunac
07.04.2019 Noćaj 3 : 3 Srem (SR)
07.04.2019 Graničar 2 : 1 Borac (VR)
07.04.2019 Zmaj 1 : 1 Poletarac
07.04.2019 Trgovački 2 : 1 Borac (R)
07.04.2019 Planinac 5 : 2 Srem (SM)
07.04.2019 Sloboda 2 : 1 Sloga
07.04.2019 Radnički 2 : 0 ČSK 1939
07.04.2019 Car Uroš 2 : 1 Sloga (K)
07.04.2019 Dunav 1 : 1 Sloga (M)
07.04.2019 Fruškogorac 2 : 0 Planinac
07.04.2019 16:00 Borac 2 : 2 Graničar
07.04.2019 16:00 Jedinstvo (K) 3 : 1 27. Oktobar
07.04.2019 16:00 Polet 1 : 7 Sremac
07.04.2019 16:00 Vojvodina 0 : 6 Jedinstvo (R)
07.04.2019 16:00 Hrtkovci 1 : 0 Fruškogorac
07.04.2019 11:00 Mladost (R) 0 : 1 Budućnost MI
07.04.2019 11:00 Budućnost (B) 1 : 0 Krćevac 04
07.04.2019 11:00 Maskar 4 : 1 Kalipolje
07.04.2019 16:30 Borjak 2013 0 : 3 Vinogradar
07.04.2019 16:30 Mladost 3 : 0 Omladinac
07.04.2019 15:30 Dunavac 2 : 0 Kumane
07.04.2019 15:30 Pek 1 : 7 Baštovan 2015
07.04.2019 15:30 Stiški Kurjak 2 : 1 Ram
07.04.2019 15:30 Mirko Tomić 2 : 1 Mladi Borac
07.04.2019 15:30 Sloga 3 : 0 Srednjevo
07.04.2019 11:00 Napredak 1927 2 : 1 BSK 1924
07.04.2019 11:00 Stig (MC) 0 : 2 Sloga 1945
07.04.2019 11:00 Stig (C) 3 : 1 Jedinstvo (S)
07.04.2019 16:00 Bukorovac 3 : 0 Hajduk
07.04.2019 16:00 Kremenac 3 : 2 Azbest
07.04.2019 15:30 Mrčkovac 0 : 2 Barič
07.04.2019 15:30 OFK Vinci 1 : 1 Mladost 1970
07.04.2019 15:30 Električar 2 : 1 Borac 2016
07.04.2019 15:05 Everton 1 : 0 Arsenal
07.04.2019 12:00 Deportivo Alavés 1 : 1 Leganés
07.04.2019 20:45 Real Betis 2 : 1 Villarreal
07.04.2019 18:30 Celta de Vigo 3 : 1 Real Sociedad
07.04.2019 14:00 Getafe 1 : 0 Athletic Club
07.04.2019 18:30 Levante 2 : 2 Huesca
07.04.2019 16:15 Real Valladolid 0 : 2 Sevilla
07.04.2019 18:00 Borussia Mönchengladbach 1 : 1 Werder
07.04.2019 15:30 Augsburg 0 : 4 Hoffenheim
07.04.2019 18:00 Internazionale 0 : 0 Atalanta
07.04.2019 15:00 Udinese 3 : 2 Empoli
07.04.2019 12:30 Fiorentina 0 : 1 Frosinone
07.04.2019 20:30 Napoli 1 : 1 Genoa
07.04.2019 18:00 Lazio 2 : 2 Sassuolo
07.04.2019 15:00 Cagliari 2 : 1 SPAL
07.04.2019 17:00 Nice 1 : 0 Montpellier
07.04.2019 21:00 PSG 2 : 2 Strasbourg
07.04.2019 15:00 Reims 1 : 1 Lille
07.04.2019 15:00 Toulouse 1 : 0 Nantes
07.04.2019 15:30 BASK 0 : 1 Voždovac
07.04.2019 11:00 Vojvodina 2 : 0 Jedinstvo
07.04.2019 15:00 OFK Beograd 1 : 0 Internacional
07.04.2019 11:00 Dinamo (P) 0 : 0 Rad
07.04.2019 11:00 Inđija 0 : 6 Crvena Zvezda
07.04.2019 10:00 OFK Bačka (BP) 2 : 2 TSC
07.04.2019 10:00 Borac (NS) 0 : 2 RFK N.S. 1921
07.04.2019 10:00 Bačka 1901 2 : 0 Omladinac
07.04.2019 10:00 Hajduk 1912 3 : 0 Petar Puača
07.04.2019 14:30 Proleter (NS) 0 : 3 Radnički (SM)
07.04.2019 Polet 1 : 1 Sloboda
07.04.2019 Zlatibor 2 : 1 Tutin
07.04.2019 Ribnica 2 : 1 Provo
07.04.2019 Brezovica 1 : 4 Radnički
07.04.2019 Vrelo sport 0 : 0 Drina
07.04.2019 10:00 Kabel 1 : 3 Njerš Ištvan
07.04.2019 10:00 Polet (K) 1 : 5 Radnički 1912
07.04.2019 10:00 Mladost (BJ) 6 : 0 Bratstvo 1946
07.04.2019 10:00 Radnički (NP) 4 : 2 Slavija
07.04.2019 11:30 Crvenka 4 : 2 Sloga
07.04.2019 11:00 Apolon 4 4 : 0 Voždovac
07.04.2019 13:00 Vojvodina 1 : 1 Kiker
07.04.2019 12:00 OFK Beograd 3 : 0 Zemun
07.04.2019 10:00 Teleoptik 0 : 1 Rad
07.04.2019 12:00 Brodarac 4 : 2 Radnički (Z)
07.04.2019 11:00 Sloboda 0 : 2 Crvena Zvezda
07.04.2019 12:00 OFK Bačka (BP) 5 : 1 TSC
07.04.2019 12:00 Hajduk 1912 0 : 3 Petar Puača
07.04.2019 12:00 Železničar 3 : 3 Dinamo 1945
07.04.2019 15:30 Radnički 1 : 3 Rađevac
07.04.2019 15:30 Jadar 07 1 : 4 Sunrise
07.04.2019 15:30 Mladost 0 : 6 Omladinac 2014
07.04.2019 Zlatibor 4 : 0 Zlatar
07.04.2019 Polimlje 0 : 3 Sloga (S)
07.04.2019 FAP 3 : 1 Sloga (BB)
07.04.2019 Jedinstvo Putevi : Prvi Partizan
07.04.2019 BIP 0 : 0 Sloboda
07.04.2019 Budućnost 2 : 5 Polet
07.04.2019 Apolon 3 : 0 Čačak 94
07.04.2019 11:00 Karađorđe 0 : 2 Jasenica 2017
07.04.2019 11:00 RSK 5 : 1 Zvižd
07.04.2019 11:00 Tutin 1 : 3 OFK Ras
07.04.2019 RFK N.S. 1921 3 : 2 Slavija
07.04.2019 10:00 Petrika 4 : 1 Index
07.04.2019 10:00 Podrinje 3 : 0 Sloga (BNS)
07.04.2019 12:00 GFK Sloven 3 : 0 OFK Banat
07.04.2019 10:00 Tekstilac 5 : 0 Bečej 1918
07.04.2019 10:00 Srbobran 5 : 0 Borac (Š)
07.04.2019 11:00 Lokomotiva MK 3 : 2 Studentski Grad MK
07.04.2019 12:00 Zemun MK 1 : 1 Radnički (NB) MK
07.04.2019 10:00 Radnički (K) 2 : 4 Kikinda 1909
07.04.2019 10:00 Mladost (L) 2 : 4 Radnički (Z)
07.04.2019 09:00 Železničar 2 : 0 Proleter 2006
07.04.2019 12:00 Petrika 5 : 0 Inđija
07.04.2019 10:00 Bajša 14 : 2 Tavankut
07.04.2019 11:00 Vinogradar 0 : 2 Spartak
07.04.2019 10:00 CFK 0 : 5 TSC
07.04.2019 10:00 Jedinstvo 1 : 2 Radnički
07.04.2019 10:00 Posavina 3 : 12 Duboko
07.04.2019 13:00 Tutin 0 : 4 OFK Ras
07.04.2019 12:30 Radnički NB 4 : 0 Sinđelić
07.04.2019 15:15 Lokomotiva 2 : 5 Kolubara
07.04.2019 Sloboda (Č) 1 : 0 LFK Mladost
07.04.2019 Mladost (L) 2 : 0 Čačak 94
07.04.2019 Sloga (P) 2 : 3 Sloboda (U)
07.04.2019 Javor 5 : 0 Kinder
07.04.2019 Jedinstvo Putevi 1 : 6 Borac
07.04.2019 Metalac : FAP
07.04.2019 Sloga (BB) 0 : 2 Gaučosi
07.04.2019 Sloga 3 : 3 Jedinstvo
07.04.2019 Bačka 1 : 12 Senta
07.04.2019 Tisa 3 : 4 Kevi
07.04.2019 11:00 Obilić 3 : 0 Napredak (P)
07.04.2019 11:00 VGSK 0 : 2 Železničar
07.04.2019 11:00 Rudar 2001 1 : 0 Homoljac
07.04.2019 14:00 Karađordje 4 : 2 Šabac
07.04.2019 15:30 Šampion 2 : 2 Radnicki 1923
07.04.2019 11:00 Požarevac 1 : 4 Savac
07.04.2019 09:30 Vinogradar 1 : 3 Spartak '07
07.04.2019 08:30 IMT 1 : 3 Šumadinac
07.04.2019 09:00 Bežanija 3 : 1 Sinđelić
07.04.2019 10:00 Rudar 3 : 0 Sport Club 99 B
07.04.2019 10:00 Dif 0 : 3 Jedinstvo 2017
07.04.2019 09:00 Kalimero 1 : 4 Kolubara 1
07.04.2019 10:40 Mladost (B) 3 : 3 Akademija fudbala
07.04.2019 10:40 Sloboda 2 0 : 3 Kolubara 2
07.04.2019 09:50 Mladost (C) 0 : 7 Omladinac
07.04.2019 09:00 Sloboda 1 2 : 2 Napredak
07.04.2019 09:50 Borac 0 : 10 Železničar

Košarka

07.04.2019 19:00 Cedevita 73 : 78 Budućnost VOLI 1:2
07.04.2019 16:20 Zvezdara 81 : 77 Žarkovo 2
07.04.2019 20:20 Cerak 60 : 66 Barajevo Bambi
07.04.2019 18:00 Bor RTB 76 : 60 Dimitrovgrad
07.04.2019 18:30 Niš 86 : 76 Morava
07.04.2019 14:50 Vitez 94 : 46 Mladenovac
07.04.2019 14:30 Radnički 2016 73 : 68 Proleter 023
07.04.2019 16:30 Radnički (Bg) 61 : 85 Radnički (Kg)

Odbojka

07.04.2019 19:30 Vojvodina 3 : 0 Mladi radnik 1:0
07.04.2019 18:30 Crvena zvezda 3 : 2 Spartak (Su) 1:0
07.04.2019 19:00 Šumadija 0 : 3 Karađorđe
07.04.2019 18:00 Klek Srbijašume 2 2 : 3 Vest
07.04.2019 12:00 Majdanpek FBC 2 : 3 Bor
07.04.2019 13:00 Jagodina 3 : 1 Pirot
07.04.2019 19:00 Dubočica 3 : 1 Kuršumlija
07.04.2019 13:00 Student 0 : 3 Zaječar
07.04.2019 20:00 Mladost (NP) 3 : 0 Futog Vest
07.04.2019 16:00 Elan Volej 2 : 3 Lavice 07
07.04.2019 13:00 Novi Sad 3 : 0 Odbojka 013
07.04.2019 17:00 Mokra Gora 1 : 3 Bambi volej
07.04.2019 16:00 Stopanja 0 : 3 Tutin
07.04.2019 14:00 Sloga 031 3 : 0 Sloboda S
07.04.2019 18:00 Kosovska Mitrovica 2 : 3 Novi Pazar
07.04.2019 20:30 Mladi Radnik 3 : 0 Šumadija
07.04.2019 16:30 Radnički 1977 0 : 3 Smeč SV
07.04.2019 13:30 Tvrđava 3 : 0 Rudar
07.04.2019 17:00 Viner 0 : 3 Hajduk Veljko
07.04.2019 17:00 Ozren 0 : 3 Timok
07.04.2019 09:00 Crnjanski 0 : 3 Crvena zvezda
07.04.2019 10:45 Partizan 2 : 3 Blok Aut
07.04.2019 09:00 AS Batajnica 3 : 0 Kralj
07.04.2019 10:45 Sterija 3 : 1 Roda
07.04.2019 12:30 Lazarevac 3 : 0 Lucky Star
07.04.2019 12:45 AS 0 : 3 Blok Aut
07.04.2019 12:45 Beograd 3 : 0 Partizan
07.04.2019 17:00 TENT 3 : 0 Crvena zvezda
07.04.2019 15:30 Mladenovac 0 : 3 Lazarevac

Rukomet

07.04.2019 15:30 Partizan 25 : 33 Metaloplastika
07.04.2019 18:00 Dinamo 26 : 25 Železničar 1949
07.04.2019 19:00 Hajduk Veljko 27 : 35 Bela Palanka
07.04.2019 18:30 Požarevac 27 : 24 Jugović
07.04.2019 20:00 Mačva 28 : 23 SC Voždovac 2012
07.04.2019 17:00 Nova Pazova 1957 22 : 17 Apatin
07.04.2019 19:00 Sloga 31 : 31 Metalac Gorenje
07.04.2019