14.09
16:30
Siti Sport Klub
Hajduk
8
1
|
14.09.2017 16:30 | Siti Sport Klub | 8 : 1 | Hajduk |
14.09
16:30
OFK Rogača
Vojvoda
2
0
|
14.09.2017 16:30 | OFK Rogača | 2 : 0 | Vojvoda | |||||
14.09
16:30
Rudar 2012
Nemenikuće
3
2
|
14.09.2017 16:30 | Rudar 2012 | 3 : 2 | Nemenikuće | |||||
14.09
16:30
OFK Slatina
Popović
2
3
|
14.09.2017 16:30 | OFK Slatina | 2 : 3 | Popović |
14.09
16:00
Brskovo
Gusinje
2
0
|
14.09.2017 16:00 | Brskovo | 2 : 0 | Gusinje |
14.09
17:00
Tavankut
Bačka 1901
11
0
|
14.09.2017 17:00 | Tavankut | 11 : 0 | Bačka 1901 |
14.09
Kolašin
Trepča
5
0
|
14.09.2017 | Kolašin | 5 : 0 | Trepča |
14.09
Tvrdjava 2
Radnički
3
0
|
14.09.2017 | Tvrdjava 2 | 3 : 0 | Radnički | |||||
14.09
Panonija
Omladinac
0
3
|
14.09.2017 | Panonija | 0 : 3 | Omladinac | |||||
14.09
OFK Odžaci
BSK
0
3
|
14.09.2017 | OFK Odžaci | 0 : 3 | BSK | |||||
14.09
Borac
Tekstilac
2
0
|
14.09.2017 | Borac | 2 : 0 | Tekstilac | |||||
14.09
Zadrugar
Polet
6
2
|
14.09.2017 | Zadrugar | 6 : 2 | Polet | |||||
14.09
Mladost
Tvrdjava 1
8
2
|
14.09.2017 | Mladost | 8 : 2 | Tvrdjava 1 |
14.09
17:00
Borac
Plavi 2000
2
4
|
14.09.2017 17:00 | Borac | 2 : 4 | Plavi 2000 | |||||
14.09
17:30
BASK
Srem
3
1
|
14.09.2017 17:30 | BASK | 3 : 1 | Srem | |||||
14.09
17:00
Resnik
Vinča
2
1
|
14.09.2017 17:00 | Resnik | 2 : 1 | Vinča | |||||
14.09
17:00
Beograd
Kosovo i Metohija
0
4
|
14.09.2017 17:00 | Beograd | 0 : 4 | Kosovo i Metohija |
14.09
17:00
Bubamara 2010
Stefan Brown
3
0
|
14.09.2017 17:00 | Bubamara 2010 | 3 : 0 | Stefan Brown | |||||
14.09
18:30
Duga
GSP Polet
2
2
|
14.09.2017 18:30 | Duga | 2 : 2 | GSP Polet | |||||
14.09
17:00
TENT 1994
Jedinstvo
3
1
|
14.09.2017 17:00 | TENT 1994 | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.09
17:00
Dunav
Barajevo
6
1
|
14.09.2017 17:00 | Dunav | 6 : 1 | Barajevo | |||||
14.09
17:00
Dunavac
Šećeranac
1
2
|
14.09.2017 17:00 | Dunavac | 1 : 2 | Šećeranac |
14.09
17:00
Sinđelić (U)
Belo Polje
4
0
|
14.09.2017 17:00 | Sinđelić (U) | 4 : 0 | Belo Polje | |||||
14.09
17:00
BSK
Leštane
0
1
|
14.09.2017 17:00 | BSK | 0 : 1 | Leštane | |||||
14.09
17:00
Železnik
Boleč
2
1
|
14.09.2017 17:00 | Železnik | 2 : 1 | Boleč | |||||
14.09
17:00
Torlak
Slavija
3
0
|
14.09.2017 17:00 | Torlak | 3 : 0 | Slavija |
14.09
17:00
Batajnica
Zvezdara
6
2
|
14.09.2017 17:00 | Batajnica | 6 : 2 | Zvezdara | |||||
14.09
17:00
Pola pola
Kovilovo
2
3
|
14.09.2017 17:00 | Pola pola | 2 : 3 | Kovilovo | |||||
14.09
17:00
Crvenka
Rekreativo
0
7
|
14.09.2017 17:00 | Crvenka | 0 : 7 | Rekreativo |
14.09
17:00
1913 Busk
Sremčica
2
6
|
14.09.2017 17:00 | 1913 Busk | 2 : 6 | Sremčica | |||||
14.09
17:00
Rušanj
Posavina
0
2
|
14.09.2017 17:00 | Rušanj | 0 : 2 | Posavina | |||||
14.09
17:00
Strelac
Hajduk
2
4
|
14.09.2017 17:00 | Strelac | 2 : 4 | Hajduk | |||||
14.09
17:00
Krajišnik
Beljina
3
1
|
14.09.2017 17:00 | Krajišnik | 3 : 1 | Beljina | |||||
14.09
17:00
Republički organi
Lokomotiva
6
4
|
14.09.2017 17:00 | Republički organi | 6 : 4 | Lokomotiva | |||||
14.09
17:00
Obrenovac
Veterani 78
3
0
|
14.09.2017 17:00 | Obrenovac | 3 : 0 | Veterani 78 | |||||
14.09
17:00
Umka
Lavirint Company
1
0
|
14.09.2017 17:00 | Umka | 1 : 0 | Lavirint Company |