03.09
16:30
Smederevo 1924
Železničar
1
1
|
03.09.2017 16:30 | Smederevo 1924 | 1 : 1 | Železničar | |||||
03.09
16:30
Jedinstvo (Ub)
Tutin
2
0
|
03.09.2017 16:30 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 0 | Tutin | |||||
03.09
16:30
Provo
Jedinstvo Putevi
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Provo | 2 : 1 | Jedinstvo Putevi |
03.09
16:30
Pukovac
Rtanj
1
1
|
03.09.2017 16:30 | Pukovac | 1 : 1 | Rtanj | |||||
03.09
16:30
Moravac Orion
Car Konstantin
4
2
|
03.09.2017 16:30 | Moravac Orion | 4 : 2 | Car Konstantin | |||||
03.09
16:30
Budućnost (P)
OFK Sinđelić
0
1
|
03.09.2017 16:30 | Budućnost (P) | 0 : 1 | OFK Sinđelić | |||||
03.09
16:30
Tabane 1970
Radan
1
4
|
03.09.2017 16:30 | Tabane 1970 | 1 : 4 | Radan |
03.09
16:30
Odžaci
Železničar
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Odžaci | 1 : 0 | Železničar |
03.09
16:30
Kolubara
OFK Beograd
0
0
|
03.09.2017 16:30 | Kolubara | 0 : 0 | OFK Beograd | |||||
03.09
11:00
Grafičar
Radnički (O)
2
2
|
03.09.2017 11:00 | Grafičar | 2 : 2 | Radnički (O) | |||||
03.09
16:30
Lokomotiva
IMT
1
2
|
03.09.2017 16:30 | Lokomotiva | 1 : 2 | IMT | |||||
03.09
16:30
Jedinstvo
Radnički (NB)
0
1
|
03.09.2017 16:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Radnički (NB) | |||||
03.09
16:30
Prva Iskra
BSK Batajnica
3
0
|
03.09.2017 16:30 | Prva Iskra | 3 : 0 | BSK Batajnica | |||||
03.09
16:30
BSK Borča
Žarkovo
0
2
|
03.09.2017 16:30 | BSK Borča | 0 : 2 | Žarkovo |
03.09
16:30
Sušica
Sloboda (Č)
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Sušica | 1 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
03.09
16:30
Bane
Karađorđe (R)
2
0
|
03.09.2017 16:30 | Bane | 2 : 0 | Karađorđe (R) |
03.09
16:30
RSK
Napredak
2
0
|
03.09.2017 16:30 | RSK | 2 : 0 | Napredak | |||||
03.09
16:30
Borac (Ž)
Morava (VP)
0
6
|
03.09.2017 16:30 | Borac (Ž) | 0 : 6 | Morava (VP) | |||||
03.09
16:30
Petar Dobrnjac
Proleter 1976
2
0
|
03.09.2017 16:30 | Petar Dobrnjac | 2 : 0 | Proleter 1976 | |||||
03.09
16:30
Udarnik
VGSK
1
2
|
03.09.2017 16:30 | Udarnik | 1 : 2 | VGSK | |||||
03.09
16:30
Homoljac
Šumadija
3
1
|
03.09.2017 16:30 | Homoljac | 3 : 1 | Šumadija | |||||
03.09
16:30
Zvižd
Sloga 33
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Zvižd | 1 : 0 | Sloga 33 | |||||
03.09
16:30
Mladi radnik (R)
Mladi borac
3
1
|
03.09.2017 16:30 | Mladi radnik (R) | 3 : 1 | Mladi borac |
03.09
16:30
Radnički Stobex
Zadrugar
2
0
|
03.09.2017 16:30 | Radnički Stobex | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
03.09
16:30
OFK Divci
Ribnica
2
1
|
03.09.2017 16:30 | OFK Divci | 2 : 1 | Ribnica | |||||
03.09
16:30
Radjevac
Sevojno
2
0
|
03.09.2017 16:30 | Radjevac | 2 : 0 | Sevojno | |||||
03.09
16:30
Polimlje
Sovljak
2
0
|
03.09.2017 16:30 | Polimlje | 2 : 0 | Sovljak | |||||
03.09
16:30
Sloga (S)
Sloga (BB)
4
0
|
03.09.2017 16:30 | Sloga (S) | 4 : 0 | Sloga (BB) |
03.09
11:00
Tanasko Rajić
Nebeski Andjeli
2
0
|
03.09.2017 11:00 | Tanasko Rajić | 2 : 0 | Nebeski Andjeli | |||||
03.09
16:30
OFK Niš
OFK Brzi Brod
0
1
|
03.09.2017 16:30 | OFK Niš | 0 : 1 | OFK Brzi Brod | |||||
03.09
16:30
Vlasina
Sloga (L)
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Vlasina | 1 : 0 | Sloga (L) |
03.09
16:30
Malošište
Rudar Alpos
2
0
|
03.09.2017 16:30 | Malošište | 2 : 0 | Rudar Alpos | |||||
03.09
16:30
Šarbanovac
Zaplanjac
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Šarbanovac | 1 : 0 | Zaplanjac | |||||
03.09
16:30
Kablovi
Đerdap
2
2
|
03.09.2017 16:30 | Kablovi | 2 : 2 | Đerdap | |||||
03.09
16:30
Hajduk Veljko
Sloga
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Hajduk Veljko | 2 : 1 | Sloga | |||||
03.09
16:30
Timočanin
Moravica
3
3
|
03.09.2017 16:30 | Timočanin | 3 : 3 | Moravica |
03.09
16:30
Poljoprivrednik
Sloga (Ć)
3
3
|
03.09.2017 16:30 | Poljoprivrednik | 3 : 3 | Sloga (Ć) | |||||
03.09
16:30
OFK Lugomir
OFK Topličanin
1
2
|
03.09.2017 16:30 | OFK Lugomir | 1 : 2 | OFK Topličanin | |||||
03.09
16:30
Napredak
Jedinstvo
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Napredak | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
03.09
16:30
Bošnjane
Morava 1918
0
0
|
03.09.2017 16:30 | Bošnjane | 0 : 0 | Morava 1918 |
03.09
16:30
Jedinstvo (NB)
Sloga
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Jedinstvo (NB) | 1 : 0 | Sloga | |||||
03.09
16:30
Polet
Kozara
1
5
|
03.09.2017 16:30 | Polet | 1 : 5 | Kozara | |||||
03.09
16:30
Mladost (O)
Budućnost
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Mladost (O) | 1 : 0 | Budućnost |
03.09
16:30
Podunavac
Hajduk (D)
2
0
|
03.09.2017 16:30 | Podunavac | 2 : 0 | Hajduk (D) | |||||
03.09
16:30
Hajduk (Č)
OFK Slavija
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Hajduk (Č) | 2 : 1 | OFK Slavija | |||||
03.09
16:30
Jugović
Kabel
1
2
|
03.09.2017 16:30 | Jugović | 1 : 2 | Kabel | |||||
03.09
16:30
LSK Laćarak
Hajduk (B)
3
1
|
03.09.2017 16:30 | LSK Laćarak | 3 : 1 | Hajduk (B) | |||||
03.09
16:30
Borac (Š)
Jedinstvo (SP)
1
1
|
03.09.2017 16:30 | Borac (Š) | 1 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
03.09
10:00
Index
Kupinovo
2
0
|
03.09.2017 10:00 | Index | 2 : 0 | Kupinovo | |||||
03.09
16:30
Borac (NS)
Sremac
3
0
|
03.09.2017 16:30 | Borac (NS) | 3 : 0 | Sremac |
03.09
16:30
Mladost (T)
Bačka (P)
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Mladost (T) | 2 : 1 | Bačka (P) | |||||
03.09
16:30
Zadrugar
BSK
5
2
|
03.09.2017 16:30 | Zadrugar | 5 : 2 | BSK | |||||
03.09
16:30
Budućnost (G)
Sloga (Č)
2
2
|
03.09.2017 16:30 | Budućnost (G) | 2 : 2 | Sloga (Č) | |||||
03.09
16:30
Tekstilac
Tisa
0
4
|
03.09.2017 16:30 | Tekstilac | 0 : 4 | Tisa | |||||
03.09
16:30
Tavankut
Radnički (S)
0
2
|
03.09.2017 16:30 | Tavankut | 0 : 2 | Radnički (S) |
03.09
10:00
Torlak
Rakovica
6
1
|
03.09.2017 10:00 | Torlak | 6 : 1 | Rakovica | |||||
03.09
16:30
Srem
TEK Sloga
2
4
|
03.09.2017 16:30 | Srem | 2 : 4 | TEK Sloga | |||||
03.09
11:00
Hajduk
Balkan
1
1
|
03.09.2017 11:00 | Hajduk | 1 : 1 | Balkan | |||||
03.09
16:30
Milutinac
Budućnost
1
1
|
03.09.2017 16:30 | Milutinac | 1 : 1 | Budućnost | |||||
03.09
16:30
Crvena Zvezda
Sremčica
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Crvena Zvezda | 2 : 1 | Sremčica | |||||
03.09
16:30
Napredak
Turbina
1
2
|
03.09.2017 16:30 | Napredak | 1 : 2 | Turbina | |||||
03.09
10:00
Brodarac
Borac
2
0
|
03.09.2017 10:00 | Brodarac | 2 : 0 | Borac | |||||
03.09
16:30
Zvezdara
Leštane
1
2
|
03.09.2017 16:30 | Zvezdara | 1 : 2 | Leštane |
03.09
17:00
Lehel
Vojvodina (NM)
3
1
|
03.09.2017 17:00 | Lehel | 3 : 1 | Vojvodina (NM) | |||||
03.09
17:00
Mladost (BD)
Bilećanin
2
2
|
03.09.2017 17:00 | Mladost (BD) | 2 : 2 | Bilećanin | |||||
03.09
17:00
Banat
Rusanda
1
2
|
03.09.2017 17:00 | Banat | 1 : 2 | Rusanda | |||||
03.09
17:00
Naftagas (B)
Proleter 2006
1
2
|
03.09.2017 17:00 | Naftagas (B) | 1 : 2 | Proleter 2006 | |||||
03.09
17:00
Vojvodina (B)
Omladinac FAM
1
1
|
03.09.2017 17:00 | Vojvodina (B) | 1 : 1 | Omladinac FAM | |||||
03.09
17:00
Crvena zvezda (VS)
Crvena Zvezda (RS)
1
1
|
03.09.2017 17:00 | Crvena zvezda (VS) | 1 : 1 | Crvena Zvezda (RS) |
03.09
16:30
Dragocvet
Rembas
0
0
|
03.09.2017 16:30 | Dragocvet | 0 : 0 | Rembas | |||||
03.09
16:30
Resavac
Juhor
1
2
|
03.09.2017 16:30 | Resavac | 1 : 2 | Juhor | |||||
03.09
16:30
OFK Batinac
Napredak
1
1
|
03.09.2017 16:30 | OFK Batinac | 1 : 1 | Napredak | |||||
03.09
16:30
OFK Bratstvo
Kušiljevo
3
2
|
03.09.2017 16:30 | OFK Bratstvo | 3 : 2 | Kušiljevo | |||||
03.09
16:30
Kolare
Mladi radnik
0
0
|
03.09.2017 16:30 | Kolare | 0 : 0 | Mladi radnik | |||||
03.09
16:30
Mladost (S)
Partizan
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Mladost (S) | 2 : 1 | Partizan |
03.09
16:30
Jugoslavija
Crvena zvezda
1
2
|
03.09.2017 16:30 | Jugoslavija | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
03.09
16:30
Jedinstvo (V)
Radnički (B)
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Jedinstvo (V) | 1 : 0 | Radnički (B) | |||||
03.09
16:30
Sloga (BNS)
Vojvodina (CC)
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Sloga (BNS) | 1 : 0 | Vojvodina (CC) | |||||
03.09
16:30
Borac (St)
Vulturul
5
0
|
03.09.2017 16:30 | Borac (St) | 5 : 0 | Vulturul | |||||
03.09
16:30
Vojvodina (S)
Vojvodina (Cr)
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Vojvodina (S) | 2 : 1 | Vojvodina (Cr) |
03.09
17:00
Sloboda (DT)
Borac (M)
2
0
|
03.09.2017 17:00 | Sloboda (DT) | 2 : 0 | Borac (M) | |||||
03.09
17:00
Napredak (P)
Rudar
0
3
|
03.09.2017 17:00 | Napredak (P) | 0 : 3 | Rudar | |||||
03.09
17:00
Borac (K)
Jadran
2
0
|
03.09.2017 17:00 | Borac (K) | 2 : 0 | Jadran | |||||
03.09
17:00
Graničar 1924
Budućnost
2
1
|
03.09.2017 17:00 | Graničar 1924 | 2 : 1 | Budućnost | |||||
03.09
17:00
Hrtkovci
Podrinje
0
1
|
03.09.2017 17:00 | Hrtkovci | 0 : 1 | Podrinje | |||||
03.09
17:00
Ljukovo
Partizan
2
1
|
03.09.2017 17:00 | Ljukovo | 2 : 1 | Partizan |
03.09
16:30
Lipar
Stari Grad
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Lipar | 2 : 1 | Stari Grad | |||||
03.09
16:30
Budućnost (M)
Rusin
3
0
|
03.09.2017 16:30 | Budućnost (M) | 3 : 0 | Rusin | |||||
03.09
16:30
Hercegovac
Mladost (K)
2
3
|
03.09.2017 16:30 | Hercegovac | 2 : 3 | Mladost (K) | |||||
03.09
16:30
Krila Krajine
ŽAK
3
0
|
03.09.2017 16:30 | Krila Krajine | 3 : 0 | ŽAK |
03.09
16:30
Jadran
Panonija IM Topola
3
3
|
03.09.2017 16:30 | Jadran | 3 : 3 | Panonija IM Topola | |||||
03.09
16:30
Bajša
Senta
3
2
|
03.09.2017 16:30 | Bajša | 3 : 2 | Senta | |||||
03.09
16:30
Iskra
Obilić
8
1
|
03.09.2017 16:30 | Iskra | 8 : 1 | Obilić | |||||
03.09
16:30
Napredak
Proleter (RS)
3
0
|
03.09.2017 16:30 | Napredak | 3 : 0 | Proleter (RS) | |||||
03.09
16:30
Sutjeska
OFK Vrbas
1
1
|
03.09.2017 16:30 | Sutjeska | 1 : 1 | OFK Vrbas |
03.09
17:00
Blizna
Nemetali
2
2
|
03.09.2017 17:00 | Blizna | 2 : 2 | Nemetali | |||||
03.09
17:00
Čubra
Krivelj
2
0
|
03.09.2017 17:00 | Čubra | 2 : 0 | Krivelj | |||||
03.09
17:00
BSK
Brestovac
0
2
|
03.09.2017 17:00 | BSK | 0 : 2 | Brestovac | |||||
03.09
11:00
Ključ
Radnički
1
4
|
03.09.2017 11:00 | Ključ | 1 : 4 | Radnički | |||||
03.09
17:00
Polom
Branik
1
0
|
03.09.2017 17:00 | Polom | 1 : 0 | Branik |
03.09
16:30
Borac (P)
Zmaj
1
1
|
03.09.2017 16:30 | Borac (P) | 1 : 1 | Zmaj | |||||
03.09
16:30
Sinđelić
Avala
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Sinđelić | 2 : 1 | Avala | |||||
03.09
16:30
Heroj Polet
Studenski Grad
1
3
|
03.09.2017 16:30 | Heroj Polet | 1 : 3 | Studenski Grad | |||||
03.09
16:30
Šumadinac
Komgrap
0
4
|
03.09.2017 16:30 | Šumadinac | 0 : 4 | Komgrap | |||||
03.09
16:30
Poštar Zvezdara
13. Maj
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Poštar Zvezdara | 2 : 1 | 13. Maj |
03.09
16:30
Urovci
Mladost (C)
1
2
|
03.09.2017 16:30 | Urovci | 1 : 2 | Mladost (C) | |||||
03.09
16:30
Mladost (B)
Budućnost
0
3
|
03.09.2017 16:30 | Mladost (B) | 0 : 3 | Budućnost | |||||
03.09
16:30
Radnički (D)
Šumadija
3
2
|
03.09.2017 16:30 | Radnički (D) | 3 : 2 | Šumadija | |||||
03.09
16:30
Omladinac
BSK
1
2
|
03.09.2017 16:30 | Omladinac | 1 : 2 | BSK | |||||
03.09
16:30
Zabrežje
Strelac
2
0
|
03.09.2017 16:30 | Zabrežje | 2 : 0 | Strelac | |||||
03.09
10:00
Radnički (R)
Rušanj
8
0
|
03.09.2017 10:00 | Radnički (R) | 8 : 0 | Rušanj |
03.09
10:00
Selo Mladenovac
Pudarci
0
0
|
03.09.2017 10:00 | Selo Mladenovac | 0 : 0 | Pudarci | |||||
03.09
16:30
Kovačevac
Šumadija
0
3
|
03.09.2017 16:30 | Kovačevac | 0 : 3 | Šumadija | |||||
03.09
16:30
Boleč
Vrčin
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Boleč | 1 : 0 | Vrčin | |||||
03.09
16:30
Velika Krsna
Mladenovac
1
2
|
03.09.2017 16:30 | Velika Krsna | 1 : 2 | Mladenovac | |||||
03.09
16:30
Kosmaj
Dunavac
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Kosmaj | 1 : 0 | Dunavac |
03.09
16:00
Mladost (DD)
Jedinstvo 1945 (VL)
3
0
|
03.09.2017 16:00 | Mladost (DD) | 3 : 0 | Jedinstvo 1945 (VL) | |||||
03.09
16:00
Vidojevica
Podrinje
1
0
|
03.09.2017 16:00 | Vidojevica | 1 : 0 | Podrinje | |||||
03.09
16:00
Cerić
Duško
3
0
|
03.09.2017 16:00 | Cerić | 3 : 0 | Duško | |||||
03.09
16:00
Cer
Radnički Šabački
1
1
|
03.09.2017 16:00 | Cer | 1 : 1 | Radnički Šabački | |||||
03.09
16:00
Majur
Jedinstvo (ŠT)
1
3
|
03.09.2017 16:00 | Majur | 1 : 3 | Jedinstvo (ŠT) | |||||
03.09
16:00
Mladi Borac
Mladost (PR)
1
0
|
03.09.2017 16:00 | Mladi Borac | 1 : 0 | Mladost (PR) |
03.09
16:30
Šumadinac
Bare
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Šumadinac | 1 : 0 | Bare | |||||
03.09
16:30
Prvi srpski ustanak
BSK
0
0
|
03.09.2017 16:30 | Prvi srpski ustanak | 0 : 0 | BSK | |||||
03.09
16:30
Banja
Omladinac (DR)
3
1
|
03.09.2017 16:30 | Banja | 3 : 1 | Omladinac (DR) | |||||
03.09
16:30
Junkovac
Šatornja
1
1
|
03.09.2017 16:30 | Junkovac | 1 : 1 | Šatornja | |||||
03.09
16:30
ŽSK
Partizan
1
0
|
03.09.2017 16:30 | ŽSK | 1 : 0 | Partizan | |||||
03.09
16:30
Mladost MG
Aranđelovac
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Mladost MG | 2 : 1 | Aranđelovac | |||||
03.09
16:30
Vinča
Lokomotiva
0
0
|
03.09.2017 16:30 | Vinča | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
03.09
16:30
Trnava
Borac
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Trnava | 2 : 1 | Borac |
03.09
16:30
Sloga
Jedinstvo (Š)
5
0
|
03.09.2017 16:30 | Sloga | 5 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
03.09
16:30
Železničar
Vučje
0
5
|
03.09.2017 16:30 | Železničar | 0 : 5 | Vučje | |||||
03.09
16:30
Mladi borac
Progres
5
0
|
03.09.2017 16:30 | Mladi borac | 5 : 0 | Progres | |||||
03.09
16:30
Jedinstvo (GS)
Kumarevo 65
3
0
|
03.09.2017 16:30 | Jedinstvo (GS) | 3 : 0 | Kumarevo 65 | |||||
03.09
16:30
Umac
Zloćudovo
0
1
|
03.09.2017 16:30 | Umac | 0 : 1 | Zloćudovo | |||||
03.09
16:30
Mladost (V)
Jedinstvo (G)
2
0
|
03.09.2017 16:30 | Mladost (V) | 2 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
03.09
16:30
Bobište
Čekmin
1
1
|
03.09.2017 16:30 | Bobište | 1 : 1 | Čekmin | |||||
03.09
16:30
OFK Brza
Polet
3
1
|
03.09.2017 16:30 | OFK Brza | 3 : 1 | Polet |
03.09
16:30
Radnik
7. Juli
0
0
|
03.09.2017 16:30 | Radnik | 0 : 0 | 7. Juli | |||||
03.09
16:30
Obilić
Borac
1
1
|
03.09.2017 16:30 | Obilić | 1 : 1 | Borac | |||||
03.09
16:30
Proleter 1947
Sloboda
1
1
|
03.09.2017 16:30 | Proleter 1947 | 1 : 1 | Sloboda | |||||
03.09
16:30
Polet
Podunavac
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Polet | 1 : 0 | Podunavac | |||||
03.09
16:30
Crvena zvezda
Sloga
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Sloga | |||||
03.09
16:30
Osipaonica
Cerovac
5
1
|
03.09.2017 16:30 | Osipaonica | 5 : 1 | Cerovac | |||||
03.09
16:30
Pobeda
Šumadija
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Pobeda | 2 : 1 | Šumadija | |||||
03.09
16:30
SASK
Vrbovac
0
2
|
03.09.2017 16:30 | SASK | 0 : 2 | Vrbovac |
03.09
16:30
Polet (T)
Jedinstvo (K)
0
1
|
03.09.2017 16:30 | Polet (T) | 0 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
03.09
16:30
Omladinac (Z)
Prijevor
0
2
|
03.09.2017 16:30 | Omladinac (Z) | 0 : 2 | Prijevor | |||||
03.09
16:30
Spartak
Jedinstvo (GG)
3
1
|
03.09.2017 16:30 | Spartak | 3 : 1 | Jedinstvo (GG) | |||||
03.09
16:30
Mladost (P)
Brezak 1936
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Mladost (P) | 2 : 1 | Brezak 1936 | |||||
03.09
16:30
Napredak
Rudar
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Rudar | |||||
03.09
16:30
Šumadija 1923
Zadrugar
1
1
|
03.09.2017 16:30 | Šumadija 1923 | 1 : 1 | Zadrugar |
03.09
16:30
Parunovac
Naupare
0
3
|
03.09.2017 16:30 | Parunovac | 0 : 3 | Naupare | |||||
03.09
16:30
13. April
Mačkovac
0
0
|
03.09.2017 16:30 | 13. April | 0 : 0 | Mačkovac | |||||
03.09
16:30
Sloga (M)
Jastrebac
0
1
|
03.09.2017 16:30 | Sloga (M) | 0 : 1 | Jastrebac | |||||
03.09
16:30
Ribnik
Blagotin
1
1
|
03.09.2017 16:30 | Ribnik | 1 : 1 | Blagotin | |||||
03.09
16:30
Čitluk
FUD
0
0
|
03.09.2017 16:30 | Čitluk | 0 : 0 | FUD | |||||
03.09
16:30
Sloga (D)
Vinogradar
1
2
|
03.09.2017 16:30 | Sloga (D) | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
03.09
16:30
Šanac
Kupci
1
3
|
03.09.2017 16:30 | Šanac | 1 : 3 | Kupci |
03.09
16:30
Budućnost (V)
Đerdap
2
2
|
03.09.2017 16:30 | Budućnost (V) | 2 : 2 | Đerdap | |||||
03.09
16:30
Radnik
Rudar (S)
1
2
|
03.09.2017 16:30 | Radnik | 1 : 2 | Rudar (S) | |||||
03.09
16:30
Mladost (B)
Zadrugar (T)
0
1
|
03.09.2017 16:30 | Mladost (B) | 0 : 1 | Zadrugar (T) | |||||
03.09
16:30
Makce
Rudar (K)
1
3
|
03.09.2017 16:30 | Makce | 1 : 3 | Rudar (K) | |||||
03.09
16:30
Sloga (B)
Železničar
3
1
|
03.09.2017 16:30 | Sloga (B) | 3 : 1 | Železničar |
03.09
16:30
Mladost
Borac
3
1
|
03.09.2017 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Borac | |||||
03.09
16:30
Gnjilan
Dragoš
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Gnjilan | 2 : 1 | Dragoš | |||||
03.09
16:30
Rajko Mitić
Zadrugar
1
3
|
03.09.2017 16:30 | Rajko Mitić | 1 : 3 | Zadrugar |
03.09
17:00
Mataruge
Stubal
1
0
|
03.09.2017 17:00 | Mataruge | 1 : 0 | Stubal | |||||
03.09
17:00
Budućnost
Ibar
0
0
|
03.09.2017 17:00 | Budućnost | 0 : 0 | Ibar | |||||
03.09
17:00
Popovići
OFK Ras
2
0
|
03.09.2017 17:00 | Popovići | 2 : 0 | OFK Ras | |||||
03.09
17:00
Novi Pazar 1928
Rudar
2
2
|
03.09.2017 17:00 | Novi Pazar 1928 | 2 : 2 | Rudar | |||||
03.09
17:00
Radnik
Granit
2
1
|
03.09.2017 17:00 | Radnik | 2 : 1 | Granit | |||||
03.09
17:00
Polet
Ribnica
2
0
|
03.09.2017 17:00 | Polet | 2 : 0 | Ribnica | |||||
03.09
17:00
Real
Borac
2
0
|
03.09.2017 17:00 | Real | 2 : 0 | Borac |
03.09
16:30
Perućac
Železničar
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Perućac | 2 : 1 | Železničar | |||||
03.09
16:30
Jedinstvo
Lazarica
4
0
|
03.09.2017 16:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | Lazarica | |||||
03.09
16:30
Čajetina
Lauš
3
0
|
03.09.2017 16:30 | Čajetina | 3 : 0 | Lauš | |||||
03.09
16:30
Jasen
Višesava
0
0
|
03.09.2017 16:30 | Jasen | 0 : 0 | Višesava | |||||
03.09
16:30
Savinac
Ježevica
0
3
|
03.09.2017 16:30 | Savinac | 0 : 3 | Ježevica | |||||
03.09
16:30
Polet
Prvi partizan
1
1
|
03.09.2017 16:30 | Polet | 1 : 1 | Prvi partizan | |||||
03.09
16:30
Omladinac
Ariljska rampa
1
4
|
03.09.2017 16:30 | Omladinac | 1 : 4 | Ariljska rampa |
03.09
16:00
Ribnikar
Mladost
1
1
|
03.09.2017 16:00 | Ribnikar | 1 : 1 | Mladost | |||||
03.09
16:00
Trlić
Radnik
1
1
|
03.09.2017 16:00 | Trlić | 1 : 1 | Radnik | |||||
03.09
16:00
Kačer
ZSK
2
0
|
03.09.2017 16:00 | Kačer | 2 : 0 | ZSK | |||||
03.09
16:00
Iskra
Junior Novo Naselje
2
2
|
03.09.2017 16:00 | Iskra | 2 : 2 | Junior Novo Naselje | |||||
03.09
16:00
Brezovica
Tvrdojevac
3
0
|
03.09.2017 16:00 | Brezovica | 3 : 0 | Tvrdojevac | |||||
03.09
16:00
Tešnjar
OFK Jabučje
0
0
|
03.09.2017 16:00 | Tešnjar | 0 : 0 | OFK Jabučje |
03.09
17:00
Srbija
Partizan
4
0
|
03.09.2017 17:00 | Srbija | 4 : 0 | Partizan | |||||
03.09
17:00
Erdoglija 1931
Borac (D)
4
2
|
03.09.2017 17:00 | Erdoglija 1931 | 4 : 2 | Borac (D) | |||||
03.09
17:00
Sloga (D)
Vodojaža
1
2
|
03.09.2017 17:00 | Sloga (D) | 1 : 2 | Vodojaža | |||||
03.09
17:00
Jedinstvo
Kutlovo
0
3
|
03.09.2017 17:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Kutlovo | |||||
03.09
17:00
Sloboda
Kolonija
3
0
|
03.09.2017 17:00 | Sloboda | 3 : 0 | Kolonija | |||||
03.09
17:00
Šumadija 1934
Budućnost
0
5
|
03.09.2017 17:00 | Šumadija 1934 | 0 : 5 | Budućnost | |||||
03.09
17:00
Mladost
Zastava
2
0
|
03.09.2017 17:00 | Mladost | 2 : 0 | Zastava |
03.09
16:30
Mladost (B)
Moravac (Č)
4
1
|
03.09.2017 16:30 | Mladost (B) | 4 : 1 | Moravac (Č) | |||||
03.09
16:30
Orljane
Naisus 1977
5
1
|
03.09.2017 16:30 | Orljane | 5 : 1 | Naisus 1977 | |||||
03.09
16:30
Palilula
Crvena zvezda
5
1
|
03.09.2017 16:30 | Palilula | 5 : 1 | Crvena zvezda | |||||
03.09
16:30
Radnički 1924
Morava (Ž)
4
0
|
03.09.2017 16:30 | Radnički 1924 | 4 : 0 | Morava (Ž) | |||||
03.09
16:30
Radnički 1947
Zemljoradnik
1
1
|
03.09.2017 16:30 | Radnički 1947 | 1 : 1 | Zemljoradnik |
03.09
16:30
Morava
Vulkan 1963
1
4
|
03.09.2017 16:30 | Morava | 1 : 4 | Vulkan 1963 | |||||
03.09
16:30
Čegar 2013
Sloboda
1
4
|
03.09.2017 16:30 | Čegar 2013 | 1 : 4 | Sloboda | |||||
03.09
11:00
Crvena zastava
Proleter (DV)
2
2
|
03.09.2017 11:00 | Crvena zastava | 2 : 2 | Proleter (DV) | |||||
03.09
16:30
Rudar
Budućnost
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Rudar | 2 : 1 | Budućnost | |||||
03.09
16:30
Stevan Nešticki
Jedinstvo (GM)
1
3
|
03.09.2017 16:30 | Stevan Nešticki | 1 : 3 | Jedinstvo (GM) | |||||
03.09
16:30
Mladost (L)
Vrtište
0
4
|
03.09.2017 16:30 | Mladost (L) | 0 : 4 | Vrtište |
03.09
16:30
TSK
RFK Novi Sad 1921
4
0
|
03.09.2017 16:30 | TSK | 4 : 0 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
03.09
16:30
Petrovaradin
Vinogradar
3
0
|
03.09.2017 16:30 | Petrovaradin | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
03.09
16:30
Sofeks
OFK Sirig
3
0
|
03.09.2017 16:30 | Sofeks | 3 : 0 | OFK Sirig | |||||
03.09
16:30
Tatra
Jedinstvo (R)
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Tatra | 1 : 0 | Jedinstvo (R) | |||||
03.09
16:30
Bačka 1923
Omladinac
2
2
|
03.09.2017 16:30 | Bačka 1923 | 2 : 2 | Omladinac | |||||
03.09
16:30
Proleter
Jedinstvo (G)
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Proleter | 2 : 1 | Jedinstvo (G) |
03.09
16:30
OFK Rtanj
Osnić
0
0
|
03.09.2017 16:30 | OFK Rtanj | 0 : 0 | Osnić | |||||
03.09
16:30
Trebič
Radnički (L)
3
2
|
03.09.2017 16:30 | Trebič | 3 : 2 | Radnički (L) | |||||
03.09
16:30
Bučje
Rgotina
0
1
|
03.09.2017 16:30 | Bučje | 0 : 1 | Rgotina | |||||
03.09
16:30
Graničar
Malinik
0
2
|
03.09.2017 16:30 | Graničar | 0 : 2 | Malinik |
03.09
16:30
Spartak
Dundjerski
0
4
|
03.09.2017 16:30 | Spartak | 0 : 4 | Dundjerski | |||||
03.09
16:30
Pobeda
Mladost 1982
0
2
|
03.09.2017 16:30 | Pobeda | 0 : 2 | Mladost 1982 | |||||
03.09
16:30
Kaćuša
Svetlost Badnjevac
1
1
|
03.09.2017 16:30 | Kaćuša | 1 : 1 | Svetlost Badnjevac | |||||
03.09
16:30
Borac
NS Tatko
3
0
|
03.09.2017 16:30 | Borac | 3 : 0 | NS Tatko | |||||
03.09
16:30
Kosovac
Real
3
3
|
03.09.2017 16:30 | Kosovac | 3 : 3 | Real | |||||
03.09
16:30
Partizanski put
Polet
3
4
|
03.09.2017 16:30 | Partizanski put | 3 : 4 | Polet |
03.09
16:30
BSK Bujanovac
Vihor
1
2
|
03.09.2017 16:30 | BSK Bujanovac | 1 : 2 | Vihor | |||||
03.09
16:30
FSU Južna pruga
Ternoci
1
0
|
03.09.2017 16:30 | FSU Južna pruga | 1 : 0 | Ternoci | |||||
03.09
16:30
Pavlovac
Trešnjevka
6
0
|
03.09.2017 16:30 | Pavlovac | 6 : 0 | Trešnjevka | |||||
03.09
16:30
Mladost (B)
Mladost (S)
4
0
|
03.09.2017 16:30 | Mladost (B) | 4 : 0 | Mladost (S) |
03.09
17:00
Tavnik
Mladost
0
0
|
03.09.2017 17:00 | Tavnik | 0 : 0 | Mladost | |||||
03.09
17:00
Napredak
Grdica
0
1
|
03.09.2017 17:00 | Napredak | 0 : 1 | Grdica | |||||
03.09
17:00
Borac (A)
Mlada krila
0
0
|
03.09.2017 17:00 | Borac (A) | 0 : 0 | Mlada krila | |||||
03.09
17:00
Metalac
Jedinstvo (D)
4
0
|
03.09.2017 17:00 | Metalac | 4 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
03.09
17:00
Kraljevo Hajduk
Lasta
0
1
|
03.09.2017 17:00 | Kraljevo Hajduk | 0 : 1 | Lasta | |||||
03.09
17:00
Mineral 2015
Jedinstvo (G)
3
0
|
03.09.2017 17:00 | Mineral 2015 | 3 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
03.09
17:00
Partizan
Lazac
3
0
|
03.09.2017 17:00 | Partizan | 3 : 0 | Lazac | |||||
03.09
17:00
Magnohrom
Gruža
0
3
|
03.09.2017 17:00 | Magnohrom | 0 : 3 | Gruža |
03.09
16:30
Mladost (J)
Mladost (GM)
2
2
|
03.09.2017 16:30 | Mladost (J) | 2 : 2 | Mladost (GM) | |||||
03.09
16:30
Omladinac
Moravac
4
2
|
03.09.2017 16:30 | Omladinac | 4 : 2 | Moravac | |||||
03.09
16:30
Borac 1805
Istok 63
6
0
|
03.09.2017 16:30 | Borac 1805 | 6 : 0 | Istok 63 | |||||
03.09
16:30
Omladinski
Rudar (St)
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Omladinski | 1 : 0 | Rudar (St) | |||||
03.09
16:30
Šumadija
Rudar (SR)
3
1
|
03.09.2017 16:30 | Šumadija | 3 : 1 | Rudar (SR) | |||||
03.09
16:30
Budućnost
Pomoravlje
4
0
|
03.09.2017 16:30 | Budućnost | 4 : 0 | Pomoravlje |
03.09
16:30
Mladost (G)
Sloga
2
0
|
03.09.2017 16:30 | Mladost (G) | 2 : 0 | Sloga | |||||
03.09
16:30
Morava (KS)
Kupinovac
5
3
|
03.09.2017 16:30 | Morava (KS) | 5 : 3 | Kupinovac | |||||
03.09
16:30
Sinđelić 1934
Jedinstvo
2
4
|
03.09.2017 16:30 | Sinđelić 1934 | 2 : 4 | Jedinstvo | |||||
03.09
16:30
Vinorača
Mladost (T)
5
1
|
03.09.2017 16:30 | Vinorača | 5 : 1 | Mladost (T) | |||||
03.09
16:30
Ursule
Morava (R)
3
1
|
03.09.2017 16:30 | Ursule | 3 : 1 | Morava (R) | |||||
03.09
16:30
Budućnost (Đ)
Šumadinac
1
4
|
03.09.2017 16:30 | Budućnost (Đ) | 1 : 4 | Šumadinac | |||||
03.09
16:30
Mladost (K)
Mladost (D)
0
1
|
03.09.2017 16:30 | Mladost (K) | 0 : 1 | Mladost (D) |
03.09
17:00
Graničar (O)
Fruškogorac
3
0
|
03.09.2017 17:00 | Graničar (O) | 3 : 0 | Fruškogorac | |||||
03.09
17:00
Donji Petrovci
OFK Bikić
1
0
|
03.09.2017 17:00 | Donji Petrovci | 1 : 0 | OFK Bikić | |||||
03.09
17:00
Napredak
Polet
2
1
|
03.09.2017 17:00 | Napredak | 2 : 1 | Polet | |||||
03.09
17:00
Sloga
OFK Brestač
4
2
|
03.09.2017 17:00 | Sloga | 4 : 2 | OFK Brestač | |||||
03.09
17:00
Graničar (K)
Mladost (B)
1
4
|
03.09.2017 17:00 | Graničar (K) | 1 : 4 | Mladost (B) | |||||
03.09
17:00
Mitros
Sloboda
2
2
|
03.09.2017 17:00 | Mitros | 2 : 2 | Sloboda | |||||
03.09
17:00
Hajduk
Fruška Gora
2
2
|
03.09.2017 17:00 | Hajduk | 2 : 2 | Fruška Gora | |||||
03.09
17:00
OFK Zeka Buljubaša
Donji Srem 2015
3
1
|
03.09.2017 17:00 | OFK Zeka Buljubaša | 3 : 1 | Donji Srem 2015 |
03.09
16:30
Ševac
Hajdučica
3
2
|
03.09.2017 16:30 | Ševac | 3 : 2 | Hajdučica | |||||
03.09
16:30
Karaš (K)
Dobrica
4
5
|
03.09.2017 16:30 | Karaš (K) | 4 : 5 | Dobrica | |||||
03.09
16:30
Ratar
Vinogradar
4
0
|
03.09.2017 16:30 | Ratar | 4 : 0 | Vinogradar | |||||
03.09
16:30
Janošik
Borac (VS)
3
4
|
03.09.2017 16:30 | Janošik | 3 : 4 | Borac (VS) | |||||
03.09
16:30
Potporanj
Budućnost (A)
4
0
|
03.09.2017 16:30 | Potporanj | 4 : 0 | Budućnost (A) | |||||
03.09
16:30
Borac (VG)
Polet
1
2
|
03.09.2017 16:30 | Borac (VG) | 1 : 2 | Polet |
03.09
16:30
Glogonj
Tempo
3
3
|
03.09.2017 16:30 | Glogonj | 3 : 3 | Tempo | |||||
03.09
16:30
Unirea
Spartak 1911
2
3
|
03.09.2017 16:30 | Unirea | 2 : 3 | Spartak 1911 | |||||
03.09
16:30
Omladinac 1927
Pobeda
3
0
|
03.09.2017 16:30 | Omladinac 1927 | 3 : 0 | Pobeda | |||||
03.09
16:30
Mundial
Polet
2
0
|
03.09.2017 16:30 | Mundial | 2 : 0 | Polet |
03.09
16:30
Stari Tamiš
Borac (P)
2
0
|
03.09.2017 16:30 | Stari Tamiš | 2 : 0 | Borac (P) | |||||
03.09
16:30
Dolovo
Budućnost (BB)
4
2
|
03.09.2017 16:30 | Dolovo | 4 : 2 | Budućnost (BB) | |||||
03.09
16:30
Jedinstvo
Partizan (G)
3
3
|
03.09.2017 16:30 | Jedinstvo | 3 : 3 | Partizan (G) | |||||
03.09
16:30
Omladinac (D)
BSK Bavanište
4
1
|
03.09.2017 16:30 | Omladinac (D) | 4 : 1 | BSK Bavanište | |||||
03.09
16:30
Kolonija
Proleter
4
1
|
03.09.2017 16:30 | Kolonija | 4 : 1 | Proleter |
03.09
16:00
Mladost (BR)
Velika Reka
1
1
|
03.09.2017 16:00 | Mladost (BR) | 1 : 1 | Velika Reka | |||||
03.09
16:00
Sloga (ST)
Sloga (LŠ)
0
0
|
03.09.2017 16:00 | Sloga (ST) | 0 : 0 | Sloga (LŠ) | |||||
03.09
16:00
Rudar
7. Juli
1
0
|
03.09.2017 16:00 | Rudar | 1 : 0 | 7. Juli | |||||
03.09
16:00
Jadar
Milan Orlić
1
0
|
03.09.2017 16:00 | Jadar | 1 : 0 | Milan Orlić | |||||
03.09
16:00
Jedinstvo (MZ)
Jedinstvo (ZA)
0
1
|
03.09.2017 16:00 | Jedinstvo (MZ) | 0 : 1 | Jedinstvo (ZA) | |||||
03.09
16:00
Borac
Prva Iskra
3
0
|
03.09.2017 16:00 | Borac | 3 : 0 | Prva Iskra |
03.09
14:30
Dedinje
BUSK
1
5
|
03.09.2017 14:30 | Dedinje | 1 : 5 | BUSK | |||||
03.09
16:30
Ajaks
Šećeranac Ada
3
0
|
03.09.2017 16:30 | Ajaks | 3 : 0 | Šećeranac Ada | |||||
03.09
11:00
Sparta Železnik
Mladi Proleter
1
2
|
03.09.2017 11:00 | Sparta Železnik | 1 : 2 | Mladi Proleter | |||||
03.09
16:30
Novi Beograd
011
4
2
|
03.09.2017 16:30 | Novi Beograd | 4 : 2 | 011 | |||||
03.09
16:30
Posavac Tišma
Busije
3
2
|
03.09.2017 16:30 | Posavac Tišma | 3 : 2 | Busije |
03.09
16:30
Podunavac
Poštar
0
2
|
03.09.2017 16:30 | Podunavac | 0 : 2 | Poštar | |||||
03.09
16:30
Siti Sport Klub
Crvenka
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Siti Sport Klub | 2 : 1 | Crvenka | |||||
03.09
16:30
Partizan
Pionir
2
2
|
03.09.2017 16:30 | Partizan | 2 : 2 | Pionir | |||||
03.09
16:30
Lepušnica
PKB (K)
1
6
|
03.09.2017 16:30 | Lepušnica | 1 : 6 | PKB (K) | |||||
03.09
16:30
Mladost
Pinosava
0
0
|
03.09.2017 16:30 | Mladost | 0 : 0 | Pinosava |
03.09
16:30
Guncate
OFK Borac
1
2
|
03.09.2017 16:30 | Guncate | 1 : 2 | OFK Borac | |||||
03.09
16:30
Velika Mostanica
Barajevo
1
1
|
03.09.2017 16:30 | Velika Mostanica | 1 : 1 | Barajevo | |||||
03.09
16:30
Beljina
Veliki Borak
1
1
|
03.09.2017 16:30 | Beljina | 1 : 1 | Veliki Borak |
03.09
16:00
Premijer
OFK Šabac
1
2
|
03.09.2017 16:00 | Premijer | 1 : 2 | OFK Šabac | |||||
03.09
16:00
Cer
Mladost
4
2
|
03.09.2017 16:00 | Cer | 4 : 2 | Mladost | |||||
03.09
16:00
Sloga
Omladinac 2013
1
5
|
03.09.2017 16:00 | Sloga | 1 : 5 | Omladinac 2013 | |||||
03.09
16:00
Budućnost (ZM)
Hajduk Stanko
0
1
|
03.09.2017 16:00 | Budućnost (ZM) | 0 : 1 | Hajduk Stanko | |||||
03.09
16:00
Proleter
Gorki
1
4
|
03.09.2017 16:00 | Proleter | 1 : 4 | Gorki | |||||
03.09
16:00
Budućnost (PD)
Drina
4
1
|
03.09.2017 16:00 | Budućnost (PD) | 4 : 1 | Drina |
03.09
16:00
Pričinović
Vojvoda Stepa Stepanović
2
4
|
03.09.2017 16:00 | Pričinović | 2 : 4 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
03.09
16:00
Šipurske livade
Sloga
2
1
|
03.09.2017 16:00 | Šipurske livade | 2 : 1 | Sloga | |||||
03.09
16:00
Radnički
Provo 2015
3
2
|
03.09.2017 16:00 | Radnički | 3 : 2 | Provo 2015 | |||||
03.09
16:00
Vlašić
Dušan Silni
0
2
|
03.09.2017 16:00 | Vlašić | 0 : 2 | Dušan Silni | |||||
03.09
16:00
Trešnjevka
Karađorđe
1
3
|
03.09.2017 16:00 | Trešnjevka | 1 : 3 | Karađorđe | |||||
03.09
16:00
Pocerina
Dobrava
1
0
|
03.09.2017 16:00 | Pocerina | 1 : 0 | Dobrava |
03.09
16:30
Mladost (B)
Omladinac
3
3
|
03.09.2017 16:30 | Mladost (B) | 3 : 3 | Omladinac | |||||
03.09
16:30
Plantaža
Gradac
2
0
|
03.09.2017 16:30 | Plantaža | 2 : 0 | Gradac | |||||
03.09
16:30
Radnički
OFK Morava
1
2
|
03.09.2017 16:30 | Radnički | 1 : 2 | OFK Morava | |||||
03.09
16:30
Sušica 2012
Real
3
2
|
03.09.2017 16:30 | Sušica 2012 | 3 : 2 | Real | |||||
03.09
16:30
Marjan MB
BSK
1
4
|
03.09.2017 16:30 | Marjan MB | 1 : 4 | BSK | |||||
03.09
16:30
Moravac (P)
ŠFU Derbi 2016
2
0
|
03.09.2017 16:30 | Moravac (P) | 2 : 0 | ŠFU Derbi 2016 | |||||
03.09
16:30
Milanovo
Šumadija
1
3
|
03.09.2017 16:30 | Milanovo | 1 : 3 | Šumadija | |||||
03.09
11:00
Bratstvo
Lemind 1953
2
5
|
03.09.2017 11:00 | Bratstvo | 2 : 5 | Lemind 1953 |
03.09
16:00
Čučuge
Gunjevac
2
0
|
03.09.2017 16:00 | Čučuge | 2 : 0 | Gunjevac | |||||
03.09
16:00
OFK Paljuvi
Rudar
0
1
|
03.09.2017 16:00 | OFK Paljuvi | 0 : 1 | Rudar | |||||
03.09
16:00
Polet (DL)
Vrelo
8
0
|
03.09.2017 16:00 | Polet (DL) | 8 : 0 | Vrelo | |||||
03.09
16:00
Polet (T)
OFK Stublenica
4
3
|
03.09.2017 16:00 | Polet (T) | 4 : 3 | OFK Stublenica |
03.09
16:00
Kolubara 2
Rakac Stave
2
1
|
03.09.2017 16:00 | Kolubara 2 | 2 : 1 | Rakac Stave | |||||
03.09
11:00
Jadar 2013
Polet
1
0
|
03.09.2017 11:00 | Jadar 2013 | 1 : 0 | Polet | |||||
03.09
16:00
Komanice
Borac
0
1
|
03.09.2017 16:00 | Komanice | 0 : 1 | Borac | |||||
03.09
16:00
Stari drugari
Bujačić
1
0
|
03.09.2017 16:00 | Stari drugari | 1 : 0 | Bujačić | |||||
03.09
16:00
Kotešica
Mladost (VK)
1
3
|
03.09.2017 16:00 | Kotešica | 1 : 3 | Mladost (VK) | |||||
03.09
16:00
Milenko Pavlović
Mladost (L)
2
2
|
03.09.2017 16:00 | Milenko Pavlović | 2 : 2 | Mladost (L) |
03.09
16:30
Rubin (DS)
Mladost (DK)
1
2
|
03.09.2017 16:30 | Rubin (DS) | 1 : 2 | Mladost (DK) | |||||
03.09
16:30
Mladi Gorani
14. Oktobar
0
3
|
03.09.2017 16:30 | Mladi Gorani | 0 : 3 | 14. Oktobar | |||||
03.09
16:30
Trudbenik
Ušće
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Trudbenik | 2 : 1 | Ušće | |||||
03.09
16:30
Polet 57
Gradina
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Polet 57 | 2 : 1 | Gradina | |||||
03.09
16:30
Omladinac
Borac
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | Borac | |||||
03.09
16:30
Stari Trstenik
Beli Orlovi
4
1
|
03.09.2017 16:30 | Stari Trstenik | 4 : 1 | Beli Orlovi |
03.09
16:30
2. Oktobar
Terekves
4
2
|
03.09.2017 16:30 | 2. Oktobar | 4 : 2 | Terekves | |||||
03.09
16:30
Napredak BT
Budućnost
3
1
|
03.09.2017 16:30 | Napredak BT | 3 : 1 | Budućnost | |||||
03.09
16:30
Bega
Omladinac
7
1
|
03.09.2017 16:30 | Bega | 7 : 1 | Omladinac | |||||
03.09
16:30
1.Oktobar
Roham
5
1
|
03.09.2017 16:30 | 1.Oktobar | 5 : 1 | Roham |
03.09
17:00
Vinogradi DB
21. oktobar
6
3
|
03.09.2017 17:00 | Vinogradi DB | 6 : 3 | 21. oktobar | |||||
03.09
17:00
Bratstvo 1975
Maršić
1
0
|
03.09.2017 17:00 | Bratstvo 1975 | 1 : 0 | Maršić | |||||
03.09
17:00
Divostin
Pobeda
1
4
|
03.09.2017 17:00 | Divostin | 1 : 4 | Pobeda |
03.09
16:30
Polet (V)
Gredetin
0
0
|
03.09.2017 16:30 | Polet (V) | 0 : 0 | Gredetin | |||||
03.09
11:00
Jedinstvo (B)
Pobeda 1976
6
2
|
03.09.2017 11:00 | Jedinstvo (B) | 6 : 2 | Pobeda 1976 | |||||
03.09
11:00
Borac
OFK Draževac
4
0
|
03.09.2017 11:00 | Borac | 4 : 0 | OFK Draževac | |||||
03.09
11:00
OFK Rutevac 1908
Jastrebac
1
0
|
03.09.2017 11:00 | OFK Rutevac 1908 | 1 : 0 | Jastrebac |
03.09
Dunav
Omladinac (D)
0
0
|
03.09.2017 | Dunav | 0 : 0 | Omladinac (D) | |||||
03.09
Omladinac (B)
Rastina 1918
3
2
|
03.09.2017 | Omladinac (B) | 3 : 2 | Rastina 1918 | |||||
03.09
Hajduk
Aleksa Šantić
3
0
|
03.09.2017 | Hajduk | 3 : 0 | Aleksa Šantić | |||||
03.09
Kordun
Radnički 1918
1
2
|
03.09.2017 | Kordun | 1 : 2 | Radnički 1918 | |||||
03.09
Partizan
Jedinstvo
0
0
|
03.09.2017 | Partizan | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
03.09
16:30
Dinamo 1923
Polet
2
2
|
03.09.2017 16:30 | Dinamo 1923 | 2 : 2 | Polet |
03.09
16:30
Jasenica
Brezovac
4
0
|
03.09.2017 16:30 | Jasenica | 4 : 0 | Brezovac | |||||
03.09
16:30
Šamot
Ranilović
3
1
|
03.09.2017 16:30 | Šamot | 3 : 1 | Ranilović | |||||
03.09
16:30
Vrbica
Sloga
1
6
|
03.09.2017 16:30 | Vrbica | 1 : 6 | Sloga | |||||
03.09
16:30
Kopljari
B 2000
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Kopljari | 1 : 0 | B 2000 |
03.09
16:30
Radnički (P)
Desine
4
6
|
03.09.2017 16:30 | Radnički (P) | 4 : 6 | Desine | |||||
03.09
16:30
Napredak 1934
Dizel
0
2
|
03.09.2017 16:30 | Napredak 1934 | 0 : 2 | Dizel | |||||
03.09
16:30
Dunavac (P)
Napredak (P)
2
0
|
03.09.2017 16:30 | Dunavac (P) | 2 : 0 | Napredak (P) | |||||
03.09
16:30
Sloga (M)
Polet (V)
6
5
|
03.09.2017 16:30 | Sloga (M) | 6 : 5 | Polet (V) | |||||
03.09
16:30
Žika Marković Uča
Obilić (Ž)
0
2
|
03.09.2017 16:30 | Žika Marković Uča | 0 : 2 | Obilić (Ž) |
03.09
16:30
Bata Bulić
Omladinac (B)
5
1
|
03.09.2017 16:30 | Bata Bulić | 5 : 1 | Omladinac (B) | |||||
03.09
16:30
Omladinac (Š)
Integral
3
0
|
03.09.2017 16:30 | Omladinac (Š) | 3 : 0 | Integral | |||||
03.09
16:30
Manastirica
Napredak (S)
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Manastirica | 1 : 0 | Napredak (S) | |||||
03.09
16:30
Sloga 1952
Krilaš
3
0
|
03.09.2017 16:30 | Sloga 1952 | 3 : 0 | Krilaš |
03.09
16:30
Palić
Solid
5
1
|
03.09.2017 16:30 | Palić | 5 : 1 | Solid | |||||
03.09
16:30
Čantavir
Lokomotiva
3
2
|
03.09.2017 16:30 | Čantavir | 3 : 2 | Lokomotiva | |||||
03.09
16:30
Bikovo
Elektrovojvodina
0
4
|
03.09.2017 16:30 | Bikovo | 0 : 4 | Elektrovojvodina | |||||
03.09
16:30
Hajduk
OFK Mala Bosna 2015
3
0
|
03.09.2017 16:30 | Hajduk | 3 : 0 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
03.09
16:30
Bratstvo
Đurđin
0
6
|
03.09.2017 16:30 | Bratstvo | 0 : 6 | Đurđin | |||||
03.09
16:30
Udarnik Višnjevac
Žednik
5
0
|
03.09.2017 16:30 | Udarnik Višnjevac | 5 : 0 | Žednik |
03.09
11:00
Mladost (G)
Stojnik
0
2
|
03.09.2017 11:00 | Mladost (G) | 0 : 2 | Stojnik | |||||
03.09
16:00
OFK Rogača
Mladost (MI)
3
2
|
03.09.2017 16:00 | OFK Rogača | 3 : 2 | Mladost (MI) | |||||
03.09
10:00
Vis
Popović
3
1
|
03.09.2017 10:00 | Vis | 3 : 1 | Popović |
03.09
16:30
Borac
Centar
0
1
|
03.09.2017 16:30 | Borac | 0 : 1 | Centar | |||||
03.09
16:30
Susek
Dinamo
0
4
|
03.09.2017 16:30 | Susek | 0 : 4 | Dinamo | |||||
03.09
16:30
Moskva
Hajduk
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Moskva | 2 : 1 | Hajduk | |||||
03.09
16:30
Titel
Obilić
1
3
|
03.09.2017 16:30 | Titel | 1 : 3 | Obilić | |||||
03.09
16:30
Miletić
Čenej
8
1
|
03.09.2017 16:30 | Miletić | 8 : 1 | Čenej |
03.09
16:30
Slavija
Jadran
0
3
|
03.09.2017 16:30 | Slavija | 0 : 3 | Jadran | |||||
03.09
16:30
Tisa
Graničar
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Tisa | 2 : 1 | Graničar | |||||
03.09
16:30
AFK
Jedinstvo (M)
4
0
|
03.09.2017 16:30 | AFK | 4 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
03.09
16:30
Tromedja
Šampion
1
3
|
03.09.2017 16:30 | Tromedja | 1 : 3 | Šampion | |||||
03.09
16:30
Bačka
Čoka
3
3
|
03.09.2017 16:30 | Bačka | 3 : 3 | Čoka |
03.09
16:30
Jerma
Veliki Suvodol
2
0
|
03.09.2017 16:30 | Jerma | 2 : 0 | Veliki Suvodol | |||||
03.09
16:30
Pobeda
Lokomotiva
6
5
|
03.09.2017 16:30 | Pobeda | 6 : 5 | Lokomotiva |
03.09
17:00
Sloga
Jelica
8
0
|
03.09.2017 17:00 | Sloga | 8 : 0 | Jelica | |||||
03.09
11:00
Prilike
Jedinstvo
1
4
|
03.09.2017 11:00 | Prilike | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
03.09
17:00
Gorušica
Voćar
2
1
|
03.09.2017 17:00 | Gorušica | 2 : 1 | Voćar | |||||
03.09
17:00
Radnički
Bjelica
1
5
|
03.09.2017 17:00 | Radnički | 1 : 5 | Bjelica |
03.09
16:30
Prijatelji
Čačak 94
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Prijatelji | 2 : 1 | Čačak 94 | |||||
03.09
16:30
Malba
Budućnost
1
3
|
03.09.2017 16:30 | Malba | 1 : 3 | Budućnost | |||||
03.09
11:00
Rakova
Morava (M)
3
1
|
03.09.2017 11:00 | Rakova | 3 : 1 | Morava (M) | |||||
03.09
16:30
Kej
Vujan
3
1
|
03.09.2017 16:30 | Kej | 3 : 1 | Vujan | |||||
03.09
16:30
Mladost (A)
Lugovi
1
2
|
03.09.2017 16:30 | Mladost (A) | 1 : 2 | Lugovi | |||||
03.09
16:30
Morava (K)
Gavrilo Princip
3
0
|
03.09.2017 16:30 | Morava (K) | 3 : 0 | Gavrilo Princip |
03.09
16:30
Marjan
Napredak (MK)
3
0
|
03.09.2017 16:30 | Marjan | 3 : 0 | Napredak (MK) | |||||
03.09
16:30
Udarnik Trska 1947
Partizan (BB)
1
3
|
03.09.2017 16:30 | Udarnik Trska 1947 | 1 : 3 | Partizan (BB) | |||||
03.09
16:30
Pobeda (Đ)
Sloga (M)
1
1
|
03.09.2017 16:30 | Pobeda (Đ) | 1 : 1 | Sloga (M) | |||||
03.09
16:30
Mladost (R)
Sloga (B)
0
5
|
03.09.2017 16:30 | Mladost (R) | 0 : 5 | Sloga (B) |
03.09
16:30
Jablanica
Stella Rossa
7
3
|
03.09.2017 16:30 | Jablanica | 7 : 3 | Stella Rossa | |||||
03.09
16:30
Šilopaj
Takovski Ustanak
4
1
|
03.09.2017 16:30 | Šilopaj | 4 : 1 | Takovski Ustanak | |||||
03.09
16:30
Donja Vrbava
Mladost 09
6
1
|
03.09.2017 16:30 | Donja Vrbava | 6 : 1 | Mladost 09 |
03.09
16:30
Lovćen
Lokomotiva
3
0
|
03.09.2017 16:30 | Lovćen | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
03.09
16:30
Milutinovac
Kladušnica
3
10
|
03.09.2017 16:30 | Milutinovac | 3 : 10 | Kladušnica | |||||
03.09
16:30
Velika Vrbica
Dunavac
7
0
|
03.09.2017 16:30 | Velika Vrbica | 7 : 0 | Dunavac |
03.09
16:30
Markovac
Napredak
3
0
|
03.09.2017 16:30 | Markovac | 3 : 0 | Napredak | |||||
03.09
16:30
Sloga
Kosmajac
0
5
|
03.09.2017 16:30 | Sloga | 0 : 5 | Kosmajac | |||||
03.09
16:30
Šepšin
Vlaška 1950
2
4
|
03.09.2017 16:30 | Šepšin | 2 : 4 | Vlaška 1950 | |||||
03.09
16:30
Omladinac
OFK Student
0
0
|
03.09.2017 16:30 | Omladinac | 0 : 0 | OFK Student | |||||
03.09
16:30
Borac
Dedinje
6
2
|
03.09.2017 16:30 | Borac | 6 : 2 | Dedinje |
03.09
17:00
Posavina
Belo Polje
3
4
|
03.09.2017 17:00 | Posavina | 3 : 4 | Belo Polje | |||||
03.09
17:00
Zvezda
Sloga
7
1
|
03.09.2017 17:00 | Zvezda | 7 : 1 | Sloga | |||||
03.09
17:00
Ljubinić
Duboko
1
5
|
03.09.2017 17:00 | Ljubinić | 1 : 5 | Duboko | |||||
03.09
17:00
Partizan
Krtinska
0
1
|
03.09.2017 17:00 | Partizan | 0 : 1 | Krtinska | |||||
03.09
17:00
Borac
Zadrugar
3
1
|
03.09.2017 17:00 | Borac | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
03.09
17:00
Rvati
Polet
0
1
|
03.09.2017 17:00 | Rvati | 0 : 1 | Polet |
03.09
16:30
Bistrica
BSK
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Bistrica | 2 : 1 | BSK | |||||
03.09
16:30
Vreoci
20. Oktobar
8
1
|
03.09.2017 16:30 | Vreoci | 8 : 1 | 20. Oktobar | |||||
03.09
16:30
Polet
Mladi borac
0
2
|
03.09.2017 16:30 | Polet | 0 : 2 | Mladi borac | |||||
03.09
16:30
Sloga
Šumadija (MC)
5
2
|
03.09.2017 16:30 | Sloga | 5 : 2 | Šumadija (MC) |
03.09
17:00
Bakionica
Plavi Tok
1
2
|
03.09.2017 17:00 | Bakionica | 1 : 2 | Plavi Tok | |||||
03.09
17:00
Avijatičar
Trešnjica
2
0
|
03.09.2017 17:00 | Avijatičar | 2 : 0 | Trešnjica | |||||
03.09
17:00
Glumač
Dobrinjac
6
1
|
03.09.2017 17:00 | Glumač | 6 : 1 | Dobrinjac | |||||
03.09
17:00
Duškovci
Borac
1
8
|
03.09.2017 17:00 | Duškovci | 1 : 8 | Borac | |||||
03.09
17:00
Gorobilje
Sečica
2
1
|
03.09.2017 17:00 | Gorobilje | 2 : 1 | Sečica |
03.09
16:30
Čarapan
Zdravinje
0
4
|
03.09.2017 16:30 | Čarapan | 0 : 4 | Zdravinje | |||||
03.09
16:30
Mladost VPD
Mudrakovac
5
1
|
03.09.2017 16:30 | Mladost VPD | 5 : 1 | Mudrakovac | |||||
03.09
16:30
Meševo
Konjuh
2
0
|
03.09.2017 16:30 | Meševo | 2 : 0 | Konjuh |
03.09
11:00
Mladost (Z)
Sloga 1949
0
2
|
03.09.2017 11:00 | Mladost (Z) | 0 : 2 | Sloga 1949 | |||||
03.09
11:00
Verko
Mladost 2013
1
0
|
03.09.2017 11:00 | Verko | 1 : 0 | Mladost 2013 | |||||
03.09
16:30
Skupljen 2013
Sparta
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Skupljen 2013 | 2 : 1 | Sparta | |||||
03.09
11:00
Hajduk
Belpos
3
2
|
03.09.2017 11:00 | Hajduk | 3 : 2 | Belpos | |||||
03.09
16:30
Dragojevac
Torpedo
4
1
|
03.09.2017 16:30 | Dragojevac | 4 : 1 | Torpedo |
03.09
16:30
Popovac
Sloboda
1
1
|
03.09.2017 16:30 | Popovac | 1 : 1 | Sloboda | |||||
03.09
16:30
Napredak (St)
Radnik
2
0
|
03.09.2017 16:30 | Napredak (St) | 2 : 0 | Radnik | |||||
03.09
16:30
Vihor
ISK Izvor
0
4
|
03.09.2017 16:30 | Vihor | 0 : 4 | ISK Izvor | |||||
03.09
16:30
Jedinstvo
Napredak (Sv)
5
1
|
03.09.2017 16:30 | Jedinstvo | 5 : 1 | Napredak (Sv) | |||||
03.09
16:30
OFK Juhor 2016
Radnički
1
1
|
03.09.2017 16:30 | OFK Juhor 2016 | 1 : 1 | Radnički | |||||
03.09
16:30
Budućnost
Heroj
4
4
|
03.09.2017 16:30 | Budućnost | 4 : 4 | Heroj |
03.09
16:00
Proleter
Popadić
1
5
|
03.09.2017 16:00 | Proleter | 1 : 5 | Popadić | |||||
03.09
16:00
Toplica
Gornji Mušić
1
1
|
03.09.2017 16:00 | Toplica | 1 : 1 | Gornji Mušić | |||||
03.09
16:00
Babajić
Tolić
2
0
|
03.09.2017 16:00 | Babajić | 2 : 0 | Tolić |
03.09
11:00
Mladost (K)
Napredak
1
0
|
03.09.2017 11:00 | Mladost (K) | 1 : 0 | Napredak | |||||
03.09
10:00
Jašunja
Donja Lomnica
2
1
|
03.09.2017 10:00 | Jašunja | 2 : 1 | Donja Lomnica |
03.09
11:00
Rudar 1973
Gornje Krajince
3
3
|
03.09.2017 11:00 | Rudar 1973 | 3 : 3 | Gornje Krajince | |||||
03.09
11:00
Badince
Veliko Trnjane
2
1
|
03.09.2017 11:00 | Badince | 2 : 1 | Veliko Trnjane |
03.09
11:00
OFK Varna
Mladost
2
3
|
03.09.2017 11:00 | OFK Varna | 2 : 3 | Mladost | |||||
03.09
11:00
Volujac
Rankovac
1
3
|
03.09.2017 11:00 | Volujac | 1 : 3 | Rankovac |
03.09
17:00
Zadrugar
Žabari
0
2
|
03.09.2017 17:00 | Zadrugar | 0 : 2 | Žabari | |||||
03.09
17:00
Mali korak
Beloševac
0
3
|
03.09.2017 17:00 | Mali korak | 0 : 3 | Beloševac | |||||
03.09
17:00
Sloga Gorić
OFK Povlen
3
4
|
03.09.2017 17:00 | Sloga Gorić | 3 : 4 | OFK Povlen | |||||
03.09
17:00
Dupljaj
Gradac Pričević
0
3
|
03.09.2017 17:00 | Dupljaj | 0 : 3 | Gradac Pričević |
03.09
11:00
Vukona
Pambukovica
2
5
|
03.09.2017 11:00 | Vukona | 2 : 5 | Pambukovica | |||||
03.09
11:00
OFK Takovo
Dokmir
2
1
|
03.09.2017 11:00 | OFK Takovo | 2 : 1 | Dokmir | |||||
03.09
11:00
Sloga
Jedinstvo
1
0
|
03.09.2017 11:00 | Sloga | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
03.09
11:00
Brgule
Kolubara
0
0
|
03.09.2017 11:00 | Brgule | 0 : 0 | Kolubara | |||||
03.09
11:00
Šarbane
Murgaš 2012
0
0
|
03.09.2017 11:00 | Šarbane | 0 : 0 | Murgaš 2012 | |||||
03.09
11:00
Omladinac
Strelac 001
3
0
|
03.09.2017 11:00 | Omladinac | 3 : 0 | Strelac 001 |
03.09
16:30
Belica
Partizan
1
3
|
03.09.2017 16:30 | Belica | 1 : 3 | Partizan | |||||
03.09
16:30
Trnava
Dobra Voda
0
0
|
03.09.2017 16:30 | Trnava | 0 : 0 | Dobra Voda | |||||
03.09
16:30
OFK Borac
Mladost
2
1
|
03.09.2017 16:30 | OFK Borac | 2 : 1 | Mladost | |||||
03.09
16:30
Omladinac
Sloboda
0
2
|
03.09.2017 16:30 | Omladinac | 0 : 2 | Sloboda | |||||
03.09
16:30
Osaonica
Domaćin
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Osaonica | 1 : 0 | Domaćin |
03.09
16:30
Morava 1932
Sopot
2
0
|
03.09.2017 16:30 | Morava 1932 | 2 : 0 | Sopot | |||||
03.09
16:30
Sloga (Du)
Dunav
3
1
|
03.09.2017 16:30 | Sloga (Du) | 3 : 1 | Dunav | |||||
03.09
16:30
Sloga (Ć)
Batovac
1
1
|
03.09.2017 16:30 | Sloga (Ć) | 1 : 1 | Batovac | |||||
03.09
16:30
Sloga (L)
Ljubičevo
2
6
|
03.09.2017 16:30 | Sloga (L) | 2 : 6 | Ljubičevo |
03.09
16:30
Sloga (Dr)
Mip Majdan
5
4
|
03.09.2017 16:30 | Sloga (Dr) | 5 : 4 | Mip Majdan | |||||
03.09
16:30
Vojvoda Milenko
OFK Građanski
0
5
|
03.09.2017 16:30 | Vojvoda Milenko | 0 : 5 | OFK Građanski | |||||
03.09
16:30
Metalac
Pobeda (SK)
1
5
|
03.09.2017 16:30 | Metalac | 1 : 5 | Pobeda (SK) | |||||
03.09
16:30
Vihor
Beli Orao
3
0
|
03.09.2017 16:30 | Vihor | 3 : 0 | Beli Orao | |||||
03.09
16:30
Zemljoradnik
Mlava (B)
3
1
|
03.09.2017 16:30 | Zemljoradnik | 3 : 1 | Mlava (B) |
03.09
16:30
Banat
Naša Krajina
1
4
|
03.09.2017 16:30 | Banat | 1 : 4 | Naša Krajina |
03.09
16:30
Šumadinac
Borac (A)
0
0
|
03.09.2017 16:30 | Šumadinac | 0 : 0 | Borac (A) | |||||
03.09
16:30
Dimitrije Tucović
Strmovo
0
2
|
03.09.2017 16:30 | Dimitrije Tucović | 0 : 2 | Strmovo |
03.09
11:00
Galeb
Borac BTG
1
2
|
03.09.2017 11:00 | Galeb | 1 : 2 | Borac BTG | |||||
03.09
11:00
Žabar
Rudar
1
0
|
03.09.2017 11:00 | Žabar | 1 : 0 | Rudar | |||||
03.09
11:00
Sava
Jedinstvo
3
0
|
03.09.2017 11:00 | Sava | 3 : 0 | Jedinstvo |
03.09
17:00
Mladost
Sloven
3
0
|
03.09.2017 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Sloven | |||||
03.09
17:00
Kameni
Sremac
0
2
|
03.09.2017 17:00 | Kameni | 0 : 2 | Sremac | |||||
03.09
17:00
Vitez
Šumar
1
3
|
03.09.2017 17:00 | Vitez | 1 : 3 | Šumar | |||||
03.09
17:00
Hajduk
Lovac
4
1
|
03.09.2017 17:00 | Hajduk | 4 : 1 | Lovac |
03.09
11:00
Lipolist
Zadrugar
2
3
|
03.09.2017 11:00 | Lipolist | 2 : 3 | Zadrugar | |||||
03.09
11:00
Culjković
POFK Letnjikovac
12
1
|
03.09.2017 11:00 | Culjković | 12 : 1 | POFK Letnjikovac |
03.09
17:00
Graničar
Napredak
0
4
|
03.09.2017 17:00 | Graničar | 0 : 4 | Napredak | |||||
03.09
17:00
Sinđelić
OFK Bačinci
1
1
|
03.09.2017 17:00 | Sinđelić | 1 : 1 | OFK Bačinci | |||||
03.09
17:00
Erdevik 2017
OFK Bingula
1
1
|
03.09.2017 17:00 | Erdevik 2017 | 1 : 1 | OFK Bingula | |||||
03.09
17:00
Jednota
Omladinac
2
3
|
03.09.2017 17:00 | Jednota | 2 : 3 | Omladinac | |||||
03.09
17:00
Jedinstvo (M)
Jedinstvo (Lj)
6
2
|
03.09.2017 17:00 | Jedinstvo (M) | 6 : 2 | Jedinstvo (Lj) | |||||
03.09
17:00
Sremac
Obilić 1993
0
4
|
03.09.2017 17:00 | Sremac | 0 : 4 | Obilić 1993 |
03.09
16:30
Globoder
Štitari
5
0
|
03.09.2017 16:30 | Globoder | 5 : 0 | Štitari | |||||
03.09
16:30
Vratare
Polet (K)
2
2
|
03.09.2017 16:30 | Vratare | 2 : 2 | Polet (K) |
03.09
16:30
Lipar
OFK Dragoševac
4
1
|
03.09.2017 16:30 | Lipar | 4 : 1 | OFK Dragoševac | |||||
03.09
16:30
Napredak
PSS-192
2
2
|
03.09.2017 16:30 | Napredak | 2 : 2 | PSS-192 |
03.09
16:00
Bokelj
Cetinje
4
2
|
03.09.2017 16:00 | Bokelj | 4 : 2 | Cetinje | |||||
03.09
16:00
Čelik
Igalo
2
3
|
03.09.2017 16:00 | Čelik | 2 : 3 | Igalo | |||||
03.09
16:00
Jedinstvo
Mornar
0
2
|
03.09.2017 16:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Mornar | |||||
03.09
16:00
Jezero
Ibar
2
0
|
03.09.2017 16:00 | Jezero | 2 : 0 | Ibar | |||||
03.09
16:00
Lovćen
Berane
2
2
|
03.09.2017 16:00 | Lovćen | 2 : 2 | Berane | |||||
03.09
16:00
Otrant
OFK Mladost Lješkopolje 1970
1
1
|
03.09.2017 16:00 | Otrant | 1 : 1 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 |
03.09
16:00
OFK Borac
Polimlje
1
2
|
03.09.2017 16:00 | OFK Borac | 1 : 2 | Polimlje |
03.09
16:30
Novi Pazar
Jagodina
2
1
|
03.09.2017 16:30 | Novi Pazar | 2 : 1 | Jagodina | |||||
03.09
16:30
Radnički 1923
ČSK Pivara
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Radnički 1923 | 1 : 0 | ČSK Pivara | |||||
03.09
16:30
Inđija
Budućnost
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Inđija | 1 : 0 | Budućnost | |||||
03.09
16:30
Sloboda
Dinamo
1
0
|
03.09.2017 16:30 | Sloboda | 1 : 0 | Dinamo | |||||
03.09
16:30
Temnić 1924
Bežanija
3
1
|
03.09.2017 16:30 | Temnić 1924 | 3 : 1 | Bežanija | |||||
03.09
16:30
Radnički (P)
Proleter
1
2
|
03.09.2017 16:30 | Radnički (P) | 1 : 2 | Proleter |
03.09
11:00
Požarevac
Crvena zvezda
0
2
|
03.09.2017 11:00 | Požarevac | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
03.09
16:30
Mašinac
Sloga Radnički
3
1
|
03.09.2017 16:30 | Mašinac | 3 : 1 | Sloga Radnički |
03.09
11:00
Vojvodina
Spartak
1
1
|
03.09.2017 11:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Spartak | |||||
03.09
16:30
Radnički (N)
Moravac Orion
3
0
|
03.09.2017 16:30 | Radnički (N) | 3 : 0 | Moravac Orion | |||||
03.09
19:00
Čukarički
Inđija
2
2
|
03.09.2017 19:00 | Čukarički | 2 : 2 | Inđija | |||||
03.09
16:30
Brodarac
Radnički 1923
1
1
|
03.09.2017 16:30 | Brodarac | 1 : 1 | Radnički 1923 |
03.09
12:00
Kolubara
BASK
0
2
|
03.09.2017 12:00 | Kolubara | 0 : 2 | BASK | |||||
03.09
17:00
Bežanija
Zemun
1
1
|
03.09.2017 17:00 | Bežanija | 1 : 1 | Zemun |
03.09
10:00
Zmaj 1953
BSK 1925
0
1
|
03.09.2017 10:00 | Zmaj 1953 | 0 : 1 | BSK 1925 |
03.09
17:00
Palilulac
Avala
4
1
|
03.09.2017 17:00 | Palilulac | 4 : 1 | Avala |
03.09
10:00
Veternik
Petar Puača
2
0
|
03.09.2017 10:00 | Veternik | 2 : 0 | Petar Puača | |||||
03.09
17:00
Omladinac
Crvena zvezda
0
1
|
03.09.2017 17:00 | Omladinac | 0 : 1 | Crvena zvezda |
03.09
10:00
Hajduk junior
ŽAK junior
7
1
|
03.09.2017 10:00 | Hajduk junior | 7 : 1 | ŽAK junior | |||||
03.09
10:00
Radnički (S)
Bačka 1901
2
4
|
03.09.2017 10:00 | Radnički (S) | 2 : 4 | Bačka 1901 | |||||
03.09
10:00
Bačka (BP)
ČSK Pivara
4
2
|
03.09.2017 10:00 | Bačka (BP) | 4 : 2 | ČSK Pivara | |||||
03.09
10:00
TSC
Krila Krajine
3
1
|
03.09.2017 10:00 | TSC | 3 : 1 | Krila Krajine |
03.09
12:00
Jedinstvo Stević
Borac (St)
4
0
|
03.09.2017 12:00 | Jedinstvo Stević | 4 : 0 | Borac (St) |
03.09
11:00
Radnički (K)
BSK
9
3
|
03.09.2017 11:00 | Radnički (K) | 9 : 3 | BSK | |||||
03.09
11:00
Ševac
Strela
3
0
|
03.09.2017 11:00 | Ševac | 3 : 0 | Strela |
03.09
10:00
Železničar
BAK
1
3
|
03.09.2017 10:00 | Železničar | 1 : 3 | BAK | |||||
03.09
10:00
Radnički (Zr)
Dinamo 1945
4
6
|
03.09.2017 10:00 | Radnički (Zr) | 4 : 6 | Dinamo 1945 |
03.09
11:00
Vrbovac
Budućnost
1
8
|
03.09.2017 11:00 | Vrbovac | 1 : 8 | Budućnost |
03.09
10:00
Voždovac MK
Rad MK
0
0
|
03.09.2017 10:00 | Voždovac MK | 0 : 0 | Rad MK | |||||
03.09
09:00
Internacional MK
Crvena zvezda MK
4
3
|
03.09.2017 09:00 | Internacional MK | 4 : 3 | Crvena zvezda MK |
03.09
11:00
Zuce MK
Crvena zvezda MML MK
3
0
|
03.09.2017 11:00 | Zuce MK | 3 : 0 | Crvena zvezda MML MK |
03.09
11:00
Jagodina
OFK Beograd
0
6
|
03.09.2017 11:00 | Jagodina | 0 : 6 | OFK Beograd | |||||
03.09
12:15
Brodarac
Apolon 4
3
2
|
03.09.2017 12:15 | Brodarac | 3 : 2 | Apolon 4 | |||||
03.09
13:00
Vojvodina
Spartak
1
3
|
03.09.2017 13:00 | Vojvodina | 1 : 3 | Spartak | |||||
03.09
13:30
Crvena zvezda
Zemun
2
0
|
03.09.2017 13:30 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Zemun | |||||
03.09
15:30
Novi Pazar
Dinamo
5
0
|
03.09.2017 15:30 | Novi Pazar | 5 : 0 | Dinamo | |||||
03.09
17:00
Radnički (N)
Kiker
0
0
|
03.09.2017 17:00 | Radnički (N) | 0 : 0 | Kiker |
03.09
12:00
Internacional
Sindjelić
1
3
|
03.09.2017 12:00 | Internacional | 1 : 3 | Sindjelić | |||||
03.09
10:00
Borča
Rad
1
2
|
03.09.2017 10:00 | Borča | 1 : 2 | Rad | |||||
03.09
09:00
BSK 1925
Lokomotiva
0
0
|
03.09.2017 09:00 | BSK 1925 | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
03.09
09:00
Radnički (O)
IMT
2
3
|
03.09.2017 09:00 | Radnički (O) | 2 : 3 | IMT | |||||
03.09
09:00
Teleoptik
011
0
2
|
03.09.2017 09:00 | Teleoptik | 0 : 2 | 011 |
03.09
09:00
Žarkovo
Grafičar
2
3
|
03.09.2017 09:00 | Žarkovo | 2 : 3 | Grafičar | |||||
03.09
09:00
BASK
GSP Polet
0
2
|
03.09.2017 09:00 | BASK | 0 : 2 | GSP Polet | |||||
03.09
12:00
Poštar 1930
OLE
0
8
|
03.09.2017 12:00 | Poštar 1930 | 0 : 8 | OLE |
03.09
11:00
Proleter
Sloga
2
11
|
03.09.2017 11:00 | Proleter | 2 : 11 | Sloga | |||||
03.09
10:00
7.juli
Cerovac
6
2
|
03.09.2017 10:00 | 7.juli | 6 : 2 | Cerovac | |||||
03.09
11:00
Crvena zvezda
Šumadija
7
1
|
03.09.2017 11:00 | Crvena zvezda | 7 : 1 | Šumadija |
03.09
14:30
Tavankut
Vinogradar
0
4
|
03.09.2017 14:30 | Tavankut | 0 : 4 | Vinogradar |
03.09
11:00
Bačka 1901
Vrbas
3
0
|
03.09.2017 11:00 | Bačka 1901 | 3 : 0 | Vrbas |
03.09
17:00
Sloga (BNS)
Kolonija
7
3
|
03.09.2017 17:00 | Sloga (BNS) | 7 : 3 | Kolonija |
03.09
10:00
Sloga
Banat
5
2
|
03.09.2017 10:00 | Sloga | 5 : 2 | Banat | |||||
03.09
11:00
Proleter
Crvena zvezda
9
1
|
03.09.2017 11:00 | Proleter | 9 : 1 | Crvena zvezda |
03.09
10:00
OFK Vršac
Kikinda 1909
4
0
|
03.09.2017 10:00 | OFK Vršac | 4 : 0 | Kikinda 1909 |
03.09
10:00
Studenski grad MK
Crvena zvezda MK
0
12
|
03.09.2017 10:00 | Studenski grad MK | 0 : 12 | Crvena zvezda MK |
03.09
13:00
Voždovac B MK
011 MK
1
0
|
03.09.2017 13:00 | Voždovac B MK | 1 : 0 | 011 MK | |||||
03.09
15:00
DIF MK
Zemun MK
0
2
|
03.09.2017 15:00 | DIF MK | 0 : 2 | Zemun MK |
03.09
10:00
Zemun
Čukarički
2
4
|
03.09.2017 10:00 | Zemun | 2 : 4 | Čukarički | |||||
03.09
11:30
BSK 1925
Brodarac
0
2
|
03.09.2017 11:30 | BSK 1925 | 0 : 2 | Brodarac |
03.09
09:30
Radnički (NB)
Radnički (O)
1
5
|
03.09.2017 09:30 | Radnički (NB) | 1 : 5 | Radnički (O) |
03.09
10:00
Boleč
Sopot
7
0
|
03.09.2017 10:00 | Boleč | 7 : 0 | Sopot | |||||
03.09
10:00
Balkan
Dunavac
3
3
|
03.09.2017 10:00 | Balkan | 3 : 3 | Dunavac |
03.09
14:00
Komgrap
Prva Iskra
3
14
|
03.09.2017 14:00 | Komgrap | 3 : 14 | Prva Iskra |
03.09
10:00
Srem
Vojvodina
0
2
|
03.09.2017 10:00 | Srem | 0 : 2 | Vojvodina |
03.09
10:00
Arena Su
CFK
0
3
|
03.09.2017 10:00 | Arena Su | 0 : 3 | CFK |
03.09
10:00
BAK
Mundial
4
6
|
03.09.2017 10:00 | BAK | 4 : 6 | Mundial |
03.09
10:00
Partizan (U)
Hajdučica
9
0
|
03.09.2017 10:00 | Partizan (U) | 9 : 0 | Hajdučica |
03.09
09:30
Stari Tamiš
Proleter
0
7
|
03.09.2017 09:30 | Stari Tamiš | 0 : 7 | Proleter |
03.09
11:00
Mladost (V)
Vojvodina (C)
7
2
|
03.09.2017 11:00 | Mladost (V) | 7 : 2 | Vojvodina (C) | |||||
03.09
10:00
Pobeda
Unirea
6
1
|
03.09.2017 10:00 | Pobeda | 6 : 1 | Unirea | |||||
03.09
17:00
Slavia
Jedinstvo Stević
4
9
|
03.09.2017 17:00 | Slavia | 4 : 9 | Jedinstvo Stević |
03.09
09:30
Postar 1930
IMT
0
9
|
03.09.2017 09:30 | Postar 1930 | 0 : 9 | IMT |
03.09
12:30
DIF MK
Internacional MK
2
0
|
03.09.2017 12:30 | DIF MK | 2 : 0 | Internacional MK |
03.09
17:00
Radnički PDM MK
Vrčin MK
1
2
|
03.09.2017 17:00 | Radnički PDM MK | 1 : 2 | Vrčin MK | |||||
03.09
17:00
OFK Beograd B MK
Milutinac MK
0
1
|
03.09.2017 17:00 | OFK Beograd B MK | 0 : 1 | Milutinac MK |
03.09
14:00
BSK 1925
BSK Borča
3
0
|
03.09.2017 14:00 | BSK 1925 | 3 : 0 | BSK Borča |
03.09
10:00
Spartak '05
Spartak '06
0
0
|
03.09.2017 10:00 | Spartak '05 | 0 : 0 | Spartak '06 |
03.09
12:30
Beograd 1929
Hajduk
1
3
|
03.09.2017 12:30 | Beograd 1929 | 1 : 3 | Hajduk | |||||
03.09
13:00
Balkan
Zvezdara
11
1
|
03.09.2017 13:00 | Balkan | 11 : 1 | Zvezdara |
03.09
15:00
Borac
Munja Barič
3
0
|
03.09.2017 15:00 | Borac | 3 : 0 | Munja Barič | |||||
03.09
11:00
Napredak
Nord Star
3
0
|
03.09.2017 11:00 | Napredak | 3 : 0 | Nord Star |