17.09
13:30
Jedinstvo Putevi
Proleter Mihajlovac
1
2
|
17.09.2017 13:30 | Jedinstvo Putevi | 1 : 2 | Proleter Mihajlovac | |||||
17.09
16:00
Tutin
Mladi radnik 1926
2
3
|
17.09.2017 16:00 | Tutin | 2 : 3 | Mladi radnik 1926 | |||||
17.09
16:00
ŽelezniÄar
Provo
0
0
|
17.09.2017 16:00 | ŽelezniÄar | 0 : 0 | Provo | |||||
17.09
11:00
Polet
FAP
2
1
|
17.09.2017 11:00 | Polet | 2 : 1 | FAP |
17.09
16:00
Moravac Orion
Pukovac
1
2
|
17.09.2017 16:00 | Moravac Orion | 1 : 2 | Pukovac | |||||
17.09
16:00
BuduÄnost (P)
Trajal
0
1
|
17.09.2017 16:00 | BuduÄnost (P) | 0 : 1 | Trajal | |||||
17.09
16:00
Tabane 1970
Trstenik PPT
0
0
|
17.09.2017 16:00 | Tabane 1970 | 0 : 0 | Trstenik PPT |
17.09
16:00
Borac (S)
RadniÄki (NP)
3
0
|
17.09.2017 16:00 | Borac (S) | 3 : 0 | RadniÄki (NP) |
17.09
11:00
GrafiÄar
GSP Polet DorÄol
2
0
|
17.09.2017 11:00 | GrafiÄar | 2 : 0 | GSP Polet DorÄol | |||||
17.09
16:00
Lokomotiva
OFK Beograd
2
2
|
17.09.2017 16:00 | Lokomotiva | 2 : 2 | OFK Beograd | |||||
17.09
16:00
Jedinstvo
RadniÄki (O)
0
3
|
17.09.2017 16:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | RadniÄki (O) | |||||
17.09
11:00
Žarkovo
Stepojevac Vaga
5
0
|
17.09.2017 11:00 | Žarkovo | 5 : 0 | Stepojevac Vaga |
17.09
16:00
SuŔica
Orlovac
1
2
|
17.09.2017 16:00 | SuŔica | 1 : 2 | Orlovac | |||||
17.09
16:00
Bane
JoŔanica
4
0
|
17.09.2017 16:00 | Bane | 4 : 0 | JoŔanica | |||||
17.09
16:00
KaraÄorÄe (R)
Sloboda (Ä)
1
0
|
17.09.2017 16:00 | KaraÄorÄe (R) | 1 : 0 | Sloboda (Ä) |
17.09
16:00
Borac (Ž)
Napredak
1
6
|
17.09.2017 16:00 | Borac (Ž) | 1 : 6 | Napredak | |||||
17.09
16:00
Petar Dobrnjac
RSK
0
3
|
17.09.2017 16:00 | Petar Dobrnjac | 0 : 3 | RSK | |||||
17.09
16:00
Udarnik
Proleter 1976
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Udarnik | 2 : 0 | Proleter 1976 | |||||
17.09
16:00
Homoljac
Rudar 2001
0
1
|
17.09.2017 16:00 | Homoljac | 0 : 1 | Rudar 2001 | |||||
17.09
16:00
Zvižd
VGSK
3
1
|
17.09.2017 16:00 | Zvižd | 3 : 1 | VGSK | |||||
17.09
16:00
Mladi radnik (R)
Å umadija
2
1
|
17.09.2017 16:00 | Mladi radnik (R) | 2 : 1 | Å umadija | |||||
17.09
16:00
Mladi borac
Sloga 33
1
3
|
17.09.2017 16:00 | Mladi borac | 1 : 3 | Sloga 33 |
17.09
16:00
OFK Divci
RadniÄki Stobex
1
0
|
17.09.2017 16:00 | OFK Divci | 1 : 0 | RadniÄki Stobex | |||||
17.09
16:00
Radjevac
Spartak
0
1
|
17.09.2017 16:00 | Radjevac | 0 : 1 | Spartak | |||||
17.09
16:00
Polimlje
Ribnica
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Polimlje | 2 : 0 | Ribnica | |||||
17.09
16:00
Sloga (S)
Sovljak
4
0
|
17.09.2017 16:00 | Sloga (S) | 4 : 0 | Sovljak | |||||
17.09
16:00
OFK OseÄina
Sloga (BB)
2
1
|
17.09.2017 16:00 | OFK OseÄina | 2 : 1 | Sloga (BB) |
17.09
11:00
Tanasko RajiÄ
Pusta Reka
5
1
|
17.09.2017 11:00 | Tanasko RajiÄ | 5 : 1 | Pusta Reka | |||||
17.09
16:00
OFK Brzi Brod
Polet 1980
2
1
|
17.09.2017 16:00 | OFK Brzi Brod | 2 : 1 | Polet 1980 | |||||
17.09
16:00
Vlasina
Nebeski Andjeli
3
1
|
17.09.2017 16:00 | Vlasina | 3 : 1 | Nebeski Andjeli | |||||
17.09
16:00
Jablanica
Sloga (L)
0
1
|
17.09.2017 16:00 | Jablanica | 0 : 1 | Sloga (L) |
17.09
16:00
Å arbanovac
Rudar Alpos
2
1
|
17.09.2017 16:00 | Å arbanovac | 2 : 1 | Rudar Alpos | |||||
17.09
16:00
Kablovi
Zaplanjac
1
3
|
17.09.2017 16:00 | Kablovi | 1 : 3 | Zaplanjac | |||||
17.09
16:00
Hajduk Veljko
Äerdap
1
2
|
17.09.2017 16:00 | Hajduk Veljko | 1 : 2 | Äerdap | |||||
17.09
16:00
TimoÄanin
Majdanpek
5
0
|
17.09.2017 16:00 | TimoÄanin | 5 : 0 | Majdanpek | |||||
17.09
16:00
Bukovik
Moravica
2
3
|
17.09.2017 16:00 | Bukovik | 2 : 3 | Moravica |
17.09
16:00
Poljoprivrednik
Župa
2
2
|
17.09.2017 16:00 | Poljoprivrednik | 2 : 2 | Župa | |||||
17.09
16:00
OFK Lugomir
LevaÄ
1
0
|
17.09.2017 16:00 | OFK Lugomir | 1 : 0 | LevaÄ | |||||
17.09
16:00
Napredak
Sloga (Ä)
5
0
|
17.09.2017 16:00 | Napredak | 5 : 0 | Sloga (Ä) | |||||
17.09
16:00
BoŔnjane
Jedinstvo
1
0
|
17.09.2017 16:00 | BoŔnjane | 1 : 0 | Jedinstvo |
17.09
16:00
Jedinstvo (NB)
OFK VrŔac
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Jedinstvo (NB) | 2 : 0 | OFK VrŔac | |||||
17.09
16:00
Sloboda (NK)
Proleter
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Sloboda (NK) | 2 : 0 | Proleter | |||||
17.09
16:00
Polet
Vojvodina 1928
1
2
|
17.09.2017 16:00 | Polet | 1 : 2 | Vojvodina 1928 | |||||
17.09
16:00
Mladost (O)
Jedinstvo (BK)
1
1
|
17.09.2017 16:00 | Mladost (O) | 1 : 1 | Jedinstvo (BK) |
17.09
16:00
Hajduk (Ä)
Hajduk (D)
2
2
|
17.09.2017 16:00 | Hajduk (Ä) | 2 : 2 | Hajduk (D) | |||||
17.09
16:00
JugoviÄ
Podunavac
0
0
|
17.09.2017 16:00 | JugoviÄ | 0 : 0 | Podunavac | |||||
17.09
16:00
LSK LaÄarak
OFK Slavija
2
3
|
17.09.2017 16:00 | LSK LaÄarak | 2 : 3 | OFK Slavija | |||||
17.09
16:00
Borac (Å )
Kabel
4
2
|
17.09.2017 16:00 | Borac (Å ) | 4 : 2 | Kabel | |||||
17.09
10:00
Index
Hajduk (B)
1
0
|
17.09.2017 10:00 | Index | 1 : 0 | Hajduk (B) | |||||
17.09
16:00
Borac (NS)
Kupinovo
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Borac (NS) | 2 : 0 | Kupinovo | |||||
17.09
16:00
Sremac
Sloga (T)
1
1
|
17.09.2017 16:00 | Sremac | 1 : 1 | Sloga (T) |
17.09
16:00
Zadrugar
BaÄka (P)
6
0
|
17.09.2017 16:00 | Zadrugar | 6 : 0 | BaÄka (P) | |||||
17.09
16:00
BuduÄnost (G)
BSK
2
1
|
17.09.2017 16:00 | BuduÄnost (G) | 2 : 1 | BSK | |||||
17.09
16:00
Tekstilac
Mladost (BP)
0
2
|
17.09.2017 16:00 | Tekstilac | 0 : 2 | Mladost (BP) | |||||
17.09
16:00
Tavankut
Preporod
1
1
|
17.09.2017 16:00 | Tavankut | 1 : 1 | Preporod |
17.09
16:00
Srem
Rakovica
4
1
|
17.09.2017 16:00 | Srem | 4 : 1 | Rakovica | |||||
17.09
11:00
Hajduk
Torlak
1
1
|
17.09.2017 11:00 | Hajduk | 1 : 1 | Torlak | |||||
17.09
16:00
Crvena Zvezda
Balkan
4
1
|
17.09.2017 16:00 | Crvena Zvezda | 4 : 1 | Balkan | |||||
17.09
11:00
Brodarac
SremÄica
1
0
|
17.09.2017 11:00 | Brodarac | 1 : 0 | SremÄica | |||||
17.09
16:00
Zvezdara
Turbina
2
1
|
17.09.2017 16:00 | Zvezdara | 2 : 1 | Turbina |
17.09
16:00
Mladost (BD)
Vojvodina (NM)
7
0
|
17.09.2017 16:00 | Mladost (BD) | 7 : 0 | Vojvodina (NM) | |||||
17.09
16:00
Banat
BileÄanin
5
1
|
17.09.2017 16:00 | Banat | 5 : 1 | BileÄanin | |||||
17.09
16:00
Naftagas (B)
Borac
1
4
|
17.09.2017 16:00 | Naftagas (B) | 1 : 4 | Borac | |||||
17.09
16:00
Vojvodina (B)
Proleter 2006
1
2
|
17.09.2017 16:00 | Vojvodina (B) | 1 : 2 | Proleter 2006 | |||||
17.09
16:00
Crvena zvezda (VS)
Mladost (L)
1
0
|
17.09.2017 16:00 | Crvena zvezda (VS) | 1 : 0 | Mladost (L) | |||||
17.09
16:00
Crvena Zvezda (RS)
Omladinac FAM
4
0
|
17.09.2017 16:00 | Crvena Zvezda (RS) | 4 : 0 | Omladinac FAM |
17.09
15:30
Dragocvet
Hajduk
1
0
|
17.09.2017 15:30 | Dragocvet | 1 : 0 | Hajduk | |||||
17.09
15:30
OFK Batinac
Rembas
1
2
|
17.09.2017 15:30 | OFK Batinac | 1 : 2 | Rembas | |||||
17.09
15:30
Kolare
Napredak
3
2
|
17.09.2017 15:30 | Kolare | 3 : 2 | Napredak | |||||
17.09
15:30
OFK Tekstilac
KuŔiljevo
0
3
|
17.09.2017 15:30 | OFK Tekstilac | 0 : 3 | KuŔiljevo | |||||
17.09
15:30
Mladost (S)
Mladi radnik
1
3
|
17.09.2017 15:30 | Mladost (S) | 1 : 3 | Mladi radnik | |||||
17.09
15:30
Partizan
Bratstvo
2
1
|
17.09.2017 15:30 | Partizan | 2 : 1 | Bratstvo |
17.09
16:00
Sloga (BNS)
Dolina
4
1
|
17.09.2017 16:00 | Sloga (BNS) | 4 : 1 | Dolina | |||||
17.09
16:00
Borac (St)
Vojvodina (CC)
2
1
|
17.09.2017 16:00 | Borac (St) | 2 : 1 | Vojvodina (CC) | |||||
17.09
16:00
Vojvodina (S)
Vulturul
0
0
|
17.09.2017 16:00 | Vojvodina (S) | 0 : 0 | Vulturul | |||||
17.09
16:00
Vojvodina (Cr)
Dunav
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Vojvodina (Cr) | 2 : 0 | Dunav |
17.09
16:30
Napredak (P)
Sloboda (DT)
0
1
|
17.09.2017 16:30 | Napredak (P) | 0 : 1 | Sloboda (DT) | |||||
17.09
16:30
Borac (K)
PSK Putinci
0
0
|
17.09.2017 16:30 | Borac (K) | 0 : 0 | PSK Putinci | |||||
17.09
16:30
GraniÄar 1924
Rudar
2
0
|
17.09.2017 16:30 | GraniÄar 1924 | 2 : 0 | Rudar | |||||
17.09
16:30
Hrtkovci
Jadran
3
1
|
17.09.2017 16:30 | Hrtkovci | 3 : 1 | Jadran | |||||
17.09
16:30
ŽelezniÄar
BuduÄnost
6
0
|
17.09.2017 16:30 | ŽelezniÄar | 6 : 0 | BuduÄnost | |||||
17.09
16:30
Ljukovo
Podrinje
0
1
|
17.09.2017 16:30 | Ljukovo | 0 : 1 | Podrinje |
17.09
16:00
Lipar
Kula
2
1
|
17.09.2017 16:00 | Lipar | 2 : 1 | Kula | |||||
17.09
16:00
BuduÄnost (M)
Slavija
5
1
|
17.09.2017 16:00 | BuduÄnost (M) | 5 : 1 | Slavija | |||||
17.09
16:00
Hercegovac
Hajduk Junior
0
5
|
17.09.2017 16:00 | Hercegovac | 0 : 5 | Hajduk Junior | |||||
17.09
16:00
Krila Krajine
Mladost (K)
8
0
|
17.09.2017 16:00 | Krila Krajine | 8 : 0 | Mladost (K) |
17.09
16:00
BajŔa
Vinogradar
5
1
|
17.09.2017 16:00 | BajŔa | 5 : 1 | Vinogradar | |||||
17.09
16:00
Iskra
Panonija IM Topola
5
0
|
17.09.2017 16:00 | Iskra | 5 : 0 | Panonija IM Topola | |||||
17.09
16:00
HorgoÅ” 1911
Senta
1
2
|
17.09.2017 16:00 | HorgoÅ” 1911 | 1 : 2 | Senta | |||||
17.09
16:00
Napredak
ObiliÄ
2
3
|
17.09.2017 16:00 | Napredak | 2 : 3 | ObiliÄ | |||||
17.09
16:00
Sutjeska
Proleter (RS)
4
3
|
17.09.2017 16:00 | Sutjeska | 4 : 3 | Proleter (RS) |
17.09
16:00
Blizna
Deli Jovan
1
4
|
17.09.2017 16:00 | Blizna | 1 : 4 | Deli Jovan | |||||
17.09
16:00
Äubra
Nemetali
1
1
|
17.09.2017 16:00 | Äubra | 1 : 1 | Nemetali | |||||
17.09
16:00
BSK
PoreÄ
2
0
|
17.09.2017 16:00 | BSK | 2 : 0 | PoreÄ | |||||
17.09
11:00
KljuÄ
Krivelj
2
1
|
17.09.2017 11:00 | KljuÄ | 2 : 1 | Krivelj | |||||
17.09
16:00
Polom
Brestovac
5
1
|
17.09.2017 16:00 | Polom | 5 : 1 | Brestovac | |||||
17.09
16:00
Branik
RadniÄki
1
0
|
17.09.2017 16:00 | Branik | 1 : 0 | RadniÄki |
17.09
16:00
Borac (P)
SinÄeliÄ
2
1
|
17.09.2017 16:00 | Borac (P) | 2 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
17.09
16:00
Heroj Polet
Dunav
1
3
|
17.09.2017 16:00 | Heroj Polet | 1 : 3 | Dunav | |||||
17.09
16:00
Å umadinac
Institut
2
2
|
17.09.2017 16:00 | Å umadinac | 2 : 2 | Institut | |||||
17.09
16:00
PoŔtar Zvezdara
Studenski Grad
2
1
|
17.09.2017 16:00 | PoŔtar Zvezdara | 2 : 1 | Studenski Grad | |||||
17.09
11:00
13. Maj
Komgrap
1
0
|
17.09.2017 11:00 | 13. Maj | 1 : 0 | Komgrap |
17.09
16:00
Urovci
Mladost (B)
3
2
|
17.09.2017 16:00 | Urovci | 3 : 2 | Mladost (B) | |||||
17.09
16:00
RadniÄki (D)
Mladost (C)
1
2
|
17.09.2017 16:00 | RadniÄki (D) | 1 : 2 | Mladost (C) | |||||
17.09
16:00
Zabrežje
Å umadija
3
5
|
17.09.2017 16:00 | Zabrežje | 3 : 5 | Šumadija | |||||
17.09
10:00
RadniÄki (R)
Strelac
0
1
|
17.09.2017 10:00 | RadniÄki (R) | 0 : 1 | Strelac | |||||
17.09
16:00
RuŔanj
LisoviÄ
0
0
|
17.09.2017 16:00 | RuÅ”anj | 0 : 0 | LisoviÄ |
17.09
10:00
Selo Mladenovac
KovaÄevac
2
0
|
17.09.2017 10:00 | Selo Mladenovac | 2 : 0 | KovaÄevac | |||||
17.09
16:00
BoleÄ
Pudarci
5
0
|
17.09.2017 16:00 | BoleÄ | 5 : 0 | Pudarci | |||||
17.09
16:00
Velika Krsna
Å umadija
1
1
|
17.09.2017 16:00 | Velika Krsna | 1 : 1 | Å umadija | |||||
17.09
16:00
Kosmaj
VrÄin
3
0
|
17.09.2017 16:00 | Kosmaj | 3 : 0 | VrÄin | |||||
17.09
16:00
RopoÄevo
Dunavac
0
7
|
17.09.2017 16:00 | RopoÄevo | 0 : 7 | Dunavac |
17.09
16:00
Vidojevica
Mladost (DD)
0
1
|
17.09.2017 16:00 | Vidojevica | 0 : 1 | Mladost (DD) | |||||
17.09
16:00
CeriÄ
Jevremovac
1
2
|
17.09.2017 16:00 | CeriÄ | 1 : 2 | Jevremovac | |||||
17.09
16:00
Cer
DuŔko
5
1
|
17.09.2017 16:00 | Cer | 5 : 1 | DuŔko | |||||
17.09
16:00
Majur
Sloga
0
3
|
17.09.2017 16:00 | Majur | 0 : 3 | Sloga | |||||
17.09
16:00
Mladi Borac
RadniÄki Å abaÄki
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Mladi Borac | 2 : 0 | RadniÄki Å abaÄki | |||||
17.09
16:00
Mladost (PR)
Jedinstvo (Å T)
4
1
|
17.09.2017 16:00 | Mladost (PR) | 4 : 1 | Jedinstvo (Å T) |
17.09
16:00
Prvi srpski ustanak
Bare
1
1
|
17.09.2017 16:00 | Prvi srpski ustanak | 1 : 1 | Bare | |||||
17.09
16:00
Banja
Å umadinac
2
2
|
17.09.2017 16:00 | Banja | 2 : 2 | Å umadinac | |||||
17.09
16:00
Junkovac
BSK
1
1
|
17.09.2017 16:00 | Junkovac | 1 : 1 | BSK | |||||
17.09
16:00
ŽSK
Omladinac (DR)
0
0
|
17.09.2017 16:00 | ŽSK | 0 : 0 | Omladinac (DR) | |||||
17.09
16:00
Mladost MG
Å atornja
4
0
|
17.09.2017 16:00 | Mladost MG | 4 : 0 | Å atornja | |||||
17.09
16:00
VinÄa
Partizan
3
2
|
17.09.2017 16:00 | VinÄa | 3 : 2 | Partizan | |||||
17.09
16:00
Trnava
AranÄelovac
1
0
|
17.09.2017 16:00 | Trnava | 1 : 0 | AranÄelovac | |||||
17.09
16:00
Borac
Lokomotiva
4
2
|
17.09.2017 16:00 | Borac | 4 : 2 | Lokomotiva |
17.09
16:00
ŽelezniÄar
Jedinstvo (Å )
2
1
|
17.09.2017 16:00 | ŽelezniÄar | 2 : 1 | Jedinstvo (Å ) | |||||
17.09
16:00
Mladi borac
Sloga
2
1
|
17.09.2017 16:00 | Mladi borac | 2 : 1 | Sloga | |||||
17.09
16:00
Jedinstvo (GS)
VuÄje
4
0
|
17.09.2017 16:00 | Jedinstvo (GS) | 4 : 0 | VuÄje | |||||
17.09
16:00
Umac
Progres
4
1
|
17.09.2017 16:00 | Umac | 4 : 1 | Progres | |||||
17.09
16:00
Mladost (V)
Kumarevo 65
6
0
|
17.09.2017 16:00 | Mladost (V) | 6 : 0 | Kumarevo 65 | |||||
17.09
16:00
BobiŔte
ZloÄudovo
6
2
|
17.09.2017 16:00 | BobiÅ”te | 6 : 2 | ZloÄudovo | |||||
17.09
16:00
OFK Brza
Jedinstvo (G)
0
0
|
17.09.2017 16:00 | OFK Brza | 0 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
17.09
16:00
Polet
Äekmin
2
4
|
17.09.2017 16:00 | Polet | 2 : 4 | Äekmin |
17.09
16:00
ObiliÄ
7. Juli
6
2
|
17.09.2017 16:00 | ObiliÄ | 6 : 2 | 7. Juli | |||||
17.09
16:00
Proleter 1947
Radnik
4
1
|
17.09.2017 16:00 | Proleter 1947 | 4 : 1 | Radnik | |||||
17.09
16:00
Polet
Borac
2
1
|
17.09.2017 16:00 | Polet | 2 : 1 | Borac | |||||
17.09
16:00
Crvena zvezda
Sloboda
1
3
|
17.09.2017 16:00 | Crvena zvezda | 1 : 3 | Sloboda | |||||
17.09
16:00
Osipaonica
Podunavac
2
1
|
17.09.2017 16:00 | Osipaonica | 2 : 1 | Podunavac | |||||
17.09
16:00
Pobeda
Sloga
2
1
|
17.09.2017 16:00 | Pobeda | 2 : 1 | Sloga | |||||
17.09
16:00
SASK
Cerovac
1
3
|
17.09.2017 16:00 | SASK | 1 : 3 | Cerovac | |||||
17.09
16:00
Vrbovac
Å umadija
0
2
|
17.09.2017 16:00 | Vrbovac | 0 : 2 | Å umadija |
17.09
16:00
Omladinac (Z)
Jedinstvo (K)
0
1
|
17.09.2017 16:00 | Omladinac (Z) | 0 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
17.09
16:00
Spartak
Prijevor
1
5
|
17.09.2017 16:00 | Spartak | 1 : 5 | Prijevor | |||||
17.09
16:00
Mladost (P)
Backovac Junajted
1
1
|
17.09.2017 16:00 | Mladost (P) | 1 : 1 | Backovac Junajted | |||||
17.09
16:00
Napredak
Brezak 1936
6
0
|
17.09.2017 16:00 | Napredak | 6 : 0 | Brezak 1936 | |||||
17.09
16:00
Å umadija 1923
Lunjevica
0
1
|
17.09.2017 16:00 | Å umadija 1923 | 0 : 1 | Lunjevica | |||||
17.09
16:00
Zadrugar
Rudar
3
0
|
17.09.2017 16:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Rudar |
17.09
16:30
Naupare
Vinogradar
1
1
|
17.09.2017 16:30 | Naupare | 1 : 1 | Vinogradar | |||||
17.09
16:30
FUD
Kupci
2
1
|
17.09.2017 16:30 | FUD | 2 : 1 | Kupci | |||||
17.09
16:30
Donji Kopaonik
Å anac
2
2
|
17.09.2017 16:30 | Donji Kopaonik | 2 : 2 | Å anac | |||||
17.09
16:30
Juhor
Sloga (D)
11
0
|
17.09.2017 16:30 | Juhor | 11 : 0 | Sloga (D) | |||||
17.09
16:30
Jastrebac
Knez Lazar 2015
3
0
|
17.09.2017 16:30 | Jastrebac | 3 : 0 | Knez Lazar 2015 | |||||
17.09
16:30
Parunovac
Ribnik
0
5
|
17.09.2017 16:30 | Parunovac | 0 : 5 | Ribnik | |||||
17.09
16:30
13. April
Sloga (M)
3
1
|
17.09.2017 16:30 | 13. April | 3 : 1 | Sloga (M) |
17.09
16:00
Borac (K)
ŽelezniÄar
3
2
|
17.09.2017 16:00 | Borac (K) | 3 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
17.09
16:00
Rudar (K)
Napredak 1936
3
2
|
17.09.2017 16:00 | Rudar (K) | 3 : 2 | Napredak 1936 | |||||
17.09
16:00
Zadrugar (T)
TrgovaÄki
1
0
|
17.09.2017 16:00 | Zadrugar (T) | 1 : 0 | TrgovaÄki | |||||
17.09
16:00
Rudar (S)
Sloga (B)
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Rudar (S) | 2 : 0 | Sloga (B) | |||||
17.09
16:00
Mlava (ML)
Makce
1
0
|
17.09.2017 16:00 | Mlava (ML) | 1 : 0 | Makce | |||||
17.09
16:00
BuduÄnost (V)
Jedinstvo (Lj)
2
2
|
17.09.2017 16:00 | BuduÄnost (V) | 2 : 2 | Jedinstvo (Lj) |
17.09
16:00
Senjak
Padež
3
2
|
17.09.2017 16:00 | Senjak | 3 : 2 | Padež | |||||
17.09
16:00
Mladost
Jedinstvo
0
4
|
17.09.2017 16:00 | Mladost | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
17.09
16:00
Gnjilan
Spartak
2
3
|
17.09.2017 16:00 | Gnjilan | 2 : 3 | Spartak | |||||
17.09
16:00
Rajko MitiÄ
Borac
4
0
|
17.09.2017 16:00 | Rajko MitiÄ | 4 : 0 | Borac | |||||
17.09
16:00
Zadrugar
DragoÅ”
6
1
|
17.09.2017 16:00 | Zadrugar | 6 : 1 | DragoÅ” |
17.09
16:30
Stubal
Proleter
2
0
|
17.09.2017 16:30 | Stubal | 2 : 0 | Proleter | |||||
17.09
16:30
Ribnica
Borac
1
1
|
17.09.2017 16:30 | Ribnica | 1 : 1 | Borac | |||||
17.09
16:30
Granit
Real
1
4
|
17.09.2017 16:30 | Granit | 1 : 4 | Real | |||||
17.09
16:30
OFK Ras
Polet
1
0
|
17.09.2017 16:30 | OFK Ras | 1 : 0 | Polet | |||||
17.09
16:30
Ibar
Radnik
1
0
|
17.09.2017 16:30 | Ibar | 1 : 0 | Radnik | |||||
17.09
16:30
Mataruge
Novi Pazar 1928
2
1
|
17.09.2017 16:30 | Mataruge | 2 : 1 | Novi Pazar 1928 | |||||
17.09
16:30
BuduÄnost
PopoviÄi
3
2
|
17.09.2017 16:30 | BuduÄnost | 3 : 2 | PopoviÄi |
17.09
16:00
ŽelezniÄar
Prvi partizan
3
2
|
17.09.2017 16:00 | ŽelezniÄar | 3 : 2 | Prvi partizan | |||||
17.09
16:00
Ježevica
Ariljska rampa
0
3
|
17.09.2017 16:00 | Ježevica | 0 : 3 | Ariljska rampa | |||||
17.09
16:00
ViŔesava
Omladinac
3
0
|
17.09.2017 16:00 | ViŔesava | 3 : 0 | Omladinac | |||||
17.09
16:00
LauÅ”
Polet
2
4
|
17.09.2017 16:00 | LauÅ” | 2 : 4 | Polet | |||||
17.09
16:00
Lazarica
Savinac
3
2
|
17.09.2017 16:00 | Lazarica | 3 : 2 | Savinac | |||||
17.09
16:00
PeruÄac
Äajetina
5
1
|
17.09.2017 16:00 | PeruÄac | 5 : 1 | Äajetina |
17.09
15:30
Mladost
OFK JabuÄje
2
1
|
17.09.2017 15:30 | Mladost | 2 : 1 | OFK JabuÄje | |||||
17.09
15:30
Tvrdojevac
Tulari
1
1
|
17.09.2017 15:30 | Tvrdojevac | 1 : 1 | Tulari | |||||
17.09
15:30
ZSK
Brezovica
2
2
|
17.09.2017 15:30 | ZSK | 2 : 2 | Brezovica | |||||
17.09
15:30
Ribnikar
Iskra
0
0
|
17.09.2017 15:30 | Ribnikar | 0 : 0 | Iskra | |||||
17.09
15:30
TrliÄ
KaÄer
4
2
|
17.09.2017 15:30 | TrliÄ | 4 : 2 | KaÄer |
17.09
16:30
Partizan
BuduÄnost
2
6
|
17.09.2017 16:30 | Partizan | 2 : 6 | BuduÄnost | |||||
17.09
16:30
KoriÄani
Zastava
4
0
|
17.09.2017 16:30 | KoriÄani | 4 : 0 | Zastava | |||||
17.09
16:30
Kolonija
Mladost
0
3
|
17.09.2017 16:30 | Kolonija | 0 : 3 | Mladost | |||||
17.09
16:30
Kutlovo
Å umadija 1934
0
2
|
17.09.2017 16:30 | Kutlovo | 0 : 2 | Å umadija 1934 | |||||
17.09
16:30
Å umadinac (KG)
Äava
3
1
|
17.09.2017 16:30 | Å umadinac (KG) | 3 : 1 | Äava | |||||
17.09
16:30
Vodojaža
Sloboda
1
0
|
17.09.2017 16:30 | Vodojaža | 1 : 0 | Sloboda | |||||
17.09
16:30
Borac (D)
Jedinstvo
0
1
|
17.09.2017 16:30 | Borac (D) | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
17.09
16:30
Srbija
Jadran
2
1
|
17.09.2017 16:30 | Srbija | 2 : 1 | Jadran | |||||
17.09
16:30
Erdoglija 1931
Sloga (D)
1
1
|
17.09.2017 16:30 | Erdoglija 1931 | 1 : 1 | Sloga (D) |
17.09
16:00
Mladost (B)
Sloga
4
1
|
17.09.2017 16:00 | Mladost (B) | 4 : 1 | Sloga | |||||
17.09
16:00
RasovaÄa
Jedinstvo GVD
1
0
|
17.09.2017 16:00 | RasovaÄa | 1 : 0 | Jedinstvo GVD | |||||
17.09
16:00
Orljane
Moravac (Ä)
5
3
|
17.09.2017 16:00 | Orljane | 5 : 3 | Moravac (Ä) | |||||
17.09
16:00
RadniÄki 1924
Naisus 1977
2
2
|
17.09.2017 16:00 | RadniÄki 1924 | 2 : 2 | Naisus 1977 |
17.09
16:00
Äegar 2013
Morava
1
4
|
17.09.2017 16:00 | Äegar 2013 | 1 : 4 | Morava | |||||
17.09
16:00
Crvena zastava
Mladost (M)
0
4
|
17.09.2017 16:00 | Crvena zastava | 0 : 4 | Mladost (M) | |||||
17.09
16:00
Rudar
Sloboda
2
1
|
17.09.2017 16:00 | Rudar | 2 : 1 | Sloboda | |||||
17.09
16:00
Stevan NeŔticki
Proleter (DV)
1
0
|
17.09.2017 16:00 | Stevan NeŔticki | 1 : 0 | Proleter (DV) | |||||
17.09
16:00
VrtiŔte
Palilulac
4
3
|
17.09.2017 16:00 | VrtiŔte | 4 : 3 | Palilulac |
17.09
16:00
Jedinstvo (R)
Proleter
4
1
|
17.09.2017 16:00 | Jedinstvo (R) | 4 : 1 | Proleter | |||||
17.09
16:00
OFK Sirig
ŽSK
2
0
|
17.09.2017 16:00 | OFK Sirig | 2 : 0 | ŽSK | |||||
17.09
16:00
Vinogradar
Tatra
0
5
|
17.09.2017 16:00 | Vinogradar | 0 : 5 | Tatra | |||||
17.09
16:00
TSK
Sofeks
0
0
|
17.09.2017 16:00 | TSK | 0 : 0 | Sofeks |
17.09
16:00
OFK Rtanj
Midžor
1
0
|
17.09.2017 16:00 | OFK Rtanj | 1 : 0 | Midžor | |||||
17.09
16:00
Kosovo
OsniÄ
1
0
|
17.09.2017 16:00 | Kosovo | 1 : 0 | OsniÄ | |||||
17.09
16:00
TrebiÄ
OFK Knjaz
1
0
|
17.09.2017 16:00 | TrebiÄ | 1 : 0 | OFK Knjaz | |||||
17.09
16:00
BuÄje
Omladinac
1
3
|
17.09.2017 16:00 | BuÄje | 1 : 3 | Omladinac | |||||
17.09
16:00
Sloga
RadniÄki (L)
0
1
|
17.09.2017 16:00 | Sloga | 0 : 1 | RadniÄki (L) | |||||
17.09
16:00
Mladost
Rgotina
0
3
|
17.09.2017 16:00 | Mladost | 0 : 3 | Rgotina | |||||
17.09
16:00
Malinik
Rudar (VÄ)
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Malinik | 2 : 0 | Rudar (VÄ) |
17.09
Spartak
Pobeda
4
2
|
17.09.2017 | Spartak | 4 : 2 | Pobeda | |||||
17.09
Borac
Mladost 1982
2
2
|
17.09.2017 | Borac | 2 : 2 | Mladost 1982 | |||||
17.09
Kosovac
Svetlost Badnjevac
2
2
|
17.09.2017 | Kosovac | 2 : 2 | Svetlost Badnjevac | |||||
17.09
Omladinac
NS Tatko
2
1
|
17.09.2017 | Omladinac | 2 : 1 | NS Tatko | |||||
17.09
Partizanski put
Real
2
6
|
17.09.2017 | Partizanski put | 2 : 6 | Real |
17.09
16:00
Pavlovac
Vihor
2
2
|
17.09.2017 16:00 | Pavlovac | 2 : 2 | Vihor | |||||
17.09
16:00
Mladost (B)
Ternoci
4
0
|
17.09.2017 16:00 | Mladost (B) | 4 : 0 | Ternoci | |||||
17.09
16:00
Äelik
TreŔnjevka
6
1
|
17.09.2017 16:00 | Äelik | 6 : 1 | TreÅ”njevka | |||||
17.09
16:00
BiljaÄi
OFK Rota
3
0
|
17.09.2017 16:00 | BiljaÄi | 3 : 0 | OFK Rota |
17.09
16:30
Mladost
Lazac
3
1
|
17.09.2017 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Lazac | |||||
17.09
16:30
Jedinstvo (G)
Gruža
2
1
|
17.09.2017 16:30 | Jedinstvo (G) | 2 : 1 | Gruža | |||||
17.09
16:30
Lasta
Magnohrom
7
1
|
17.09.2017 16:30 | Lasta | 7 : 1 | Magnohrom | |||||
17.09
16:30
Jedinstvo (D)
Partizan
0
2
|
17.09.2017 16:30 | Jedinstvo (D) | 0 : 2 | Partizan | |||||
17.09
16:30
Tavnik
Metalac
2
5
|
17.09.2017 16:30 | Tavnik | 2 : 5 | Metalac | |||||
17.09
16:30
Napredak
Borac (A)
2
1
|
17.09.2017 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Borac (A) |
17.09
15:30
Mladost (J)
15. Avgust 1950
1
2
|
17.09.2017 15:30 | Mladost (J) | 1 : 2 | 15. Avgust 1950 | |||||
17.09
15:30
Borac 1805
Mladost (GM)
1
2
|
17.09.2017 15:30 | Borac 1805 | 1 : 2 | Mladost (GM) | |||||
17.09
15:30
Omladinski
Moravac
2
3
|
17.09.2017 15:30 | Omladinski | 2 : 3 | Moravac | |||||
17.09
15:30
Å umadija
Rudar (St)
2
2
|
17.09.2017 15:30 | Å umadija | 2 : 2 | Rudar (St) | |||||
17.09
15:30
Pomoravlje
Javor
2
1
|
17.09.2017 15:30 | Pomoravlje | 2 : 1 | Javor | |||||
17.09
15:30
BuduÄnost
Rudar (SR)
5
1
|
17.09.2017 15:30 | BuduÄnost | 5 : 1 | Rudar (SR) |
17.09
15:30
Morava (KS)
Sloga
4
1
|
17.09.2017 15:30 | Morava (KS) | 4 : 1 | Sloga | |||||
17.09
15:30
SinÄeliÄ 1934
Mladost (G)
1
2
|
17.09.2017 15:30 | SinÄeliÄ 1934 | 1 : 2 | Mladost (G) | |||||
17.09
15:30
VinoraÄa
Jedinstvo
3
0
|
17.09.2017 15:30 | VinoraÄa | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.09
15:30
Ursule
Å antarovac
4
1
|
17.09.2017 15:30 | Ursule | 4 : 1 | Å antarovac | |||||
17.09
15:30
BuduÄnost (Ä)
Mladost (T)
1
1
|
17.09.2017 15:30 | BuduÄnost (Ä) | 1 : 1 | Mladost (T) | |||||
17.09
15:30
Mladost (K)
Morava (R)
1
1
|
17.09.2017 15:30 | Mladost (K) | 1 : 1 | Morava (R) | |||||
17.09
15:30
Mladost (D)
Å umadinac
5
1
|
17.09.2017 15:30 | Mladost (D) | 5 : 1 | Å umadinac |
17.09
16:30
Donji Petrovci
FruŔkogorac
3
1
|
17.09.2017 16:30 | Donji Petrovci | 3 : 1 | FruŔkogorac | |||||
17.09
16:30
Napredak
GraniÄar (O)
5
1
|
17.09.2017 16:30 | Napredak | 5 : 1 | GraniÄar (O) | |||||
17.09
16:30
Sloga
OFK BikiÄ
2
1
|
17.09.2017 16:30 | Sloga | 2 : 1 | OFK BikiÄ | |||||
17.09
16:30
GraniÄar (K)
Polet
0
0
|
17.09.2017 16:30 | GraniÄar (K) | 0 : 0 | Polet | |||||
17.09
16:30
Mitros
OFK BrestaÄ
3
0
|
17.09.2017 16:30 | Mitros | 3 : 0 | OFK BrestaÄ | |||||
17.09
16:30
Hajduk
Mladost (B)
0
0
|
17.09.2017 16:30 | Hajduk | 0 : 0 | Mladost (B) | |||||
17.09
16:30
OFK Zeka BuljubaŔa
Sloboda
5
1
|
17.09.2017 16:30 | OFK Zeka BuljubaŔa | 5 : 1 | Sloboda | |||||
17.09
16:30
Donji Srem 2015
FruŔka Gora
1
2
|
17.09.2017 16:30 | Donji Srem 2015 | 1 : 2 | FruŔka Gora |
17.09
16:00
Å evac
KaraÅ” (K)
3
1
|
17.09.2017 16:00 | Å evac | 3 : 1 | KaraÅ” (K) | |||||
17.09
16:00
Ratar
HajduÄica
1
1
|
17.09.2017 16:00 | Ratar | 1 : 1 | HajduÄica | |||||
17.09
16:00
Partizan (K)
Dobrica
4
1
|
17.09.2017 16:00 | Partizan (K) | 4 : 1 | Dobrica | |||||
17.09
16:00
JanoŔik
Vinogradar
1
2
|
17.09.2017 16:00 | JanoŔik | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
17.09
16:00
Borac (VG)
Borac (VS)
5
3
|
17.09.2017 16:00 | Borac (VG) | 5 : 3 | Borac (VS) | |||||
17.09
16:00
Polet
BuduÄnost (A)
2
2
|
17.09.2017 16:00 | Polet | 2 : 2 | BuduÄnost (A) |
17.09
16:00
Glogonj
Slavia
4
0
|
17.09.2017 16:00 | Glogonj | 4 : 0 | Slavia | |||||
17.09
16:00
Unirea
Mladost (V)
1
6
|
17.09.2017 16:00 | Unirea | 1 : 6 | Mladost (V) | |||||
17.09
16:00
Omladinac 1927
Tempo
2
1
|
17.09.2017 16:00 | Omladinac 1927 | 2 : 1 | Tempo | |||||
17.09
16:00
Mundial
Spartak 1911
0
4
|
17.09.2017 16:00 | Mundial | 0 : 4 | Spartak 1911 | |||||
17.09
16:00
Polet
Pobeda
4
0
|
17.09.2017 16:00 | Polet | 4 : 0 | Pobeda |
17.09
16:00
Dolovo
Borac (P)
4
0
|
17.09.2017 16:00 | Dolovo | 4 : 0 | Borac (P) | |||||
17.09
16:00
Jedinstvo
Stari TamiÅ”
1
6
|
17.09.2017 16:00 | Jedinstvo | 1 : 6 | Stari TamiÅ” | |||||
17.09
16:00
Omladinac (D)
BuduÄnost (BB)
3
0
|
17.09.2017 16:00 | Omladinac (D) | 3 : 0 | BuduÄnost (BB) | |||||
17.09
16:00
Kolonija
Partizan (G)
0
2
|
17.09.2017 16:00 | Kolonija | 0 : 2 | Partizan (G) | |||||
17.09
16:00
Proleter
BSK BavaniŔte
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Proleter | 2 : 0 | BSK BavaniŔte |
17.09
16:00
Sloga (ST)
Velika Reka
0
0
|
17.09.2017 16:00 | Sloga (ST) | 0 : 0 | Velika Reka | |||||
17.09
16:00
Rudar
Mladost (BR)
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Rudar | 2 : 0 | Mladost (BR) | |||||
17.09
16:00
Jadar
Antimon
5
0
|
17.09.2017 16:00 | Jadar | 5 : 0 | Antimon | |||||
17.09
16:00
Jedinstvo (MZ)
Stolice
8
0
|
17.09.2017 16:00 | Jedinstvo (MZ) | 8 : 0 | Stolice | |||||
17.09
16:00
Borac
Milan OrliÄ
2
1
|
17.09.2017 16:00 | Borac | 2 : 1 | Milan OrliÄ | |||||
17.09
16:00
Prva Iskra
Jedinstvo (ZA)
1
0
|
17.09.2017 16:00 | Prva Iskra | 1 : 0 | Jedinstvo (ZA) |
17.09
16:00
Dedinje
Ajaks
0
4
|
17.09.2017 16:00 | Dedinje | 0 : 4 | Ajaks | |||||
17.09
11:00
Sparta Železnik
BUSK
1
2
|
17.09.2017 11:00 | Sparta Železnik | 1 : 2 | BUSK | |||||
17.09
16:00
Novi Beograd
Mladi Proleter
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Novi Beograd | 2 : 0 | Mladi Proleter | |||||
17.09
10:00
Rekreativo 011
Sveti Stefan
3
0
|
17.09.2017 10:00 | Rekreativo 011 | 3 : 0 | Sveti Stefan | |||||
17.09
16:00
Posavac TiŔma
011
0
1
|
17.09.2017 16:00 | Posavac TiŔma | 0 : 1 | 011 | |||||
17.09
16:00
Busije
Atakante
1
2
|
17.09.2017 16:00 | Busije | 1 : 2 | Atakante |
17.09
16:00
PKB (K)
ZaklopaÄa
6
0
|
17.09.2017 16:00 | PKB (K) | 6 : 0 | ZaklopaÄa | |||||
17.09
16:00
Pionir
Pinosava
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Pionir | 2 : 0 | Pinosava | |||||
17.09
16:00
UmÄari
Mladost
2
3
|
17.09.2017 16:00 | UmÄari | 2 : 3 | Mladost | |||||
17.09
16:00
Crvenka
Partizan
9
1
|
17.09.2017 16:00 | Crvenka | 9 : 1 | Partizan | |||||
17.09
16:00
Podunavac
Siti Sport Klub
1
3
|
17.09.2017 16:00 | Podunavac | 1 : 3 | Siti Sport Klub |
17.09
16:00
Velika Mostanica
OFK Borac
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Velika Mostanica | 2 : 0 | OFK Borac | |||||
17.09
16:00
Beljina
Guncate
1
3
|
17.09.2017 16:00 | Beljina | 1 : 3 | Guncate | |||||
17.09
16:00
Veliki Borak
Barajevo
3
0
|
17.09.2017 16:00 | Veliki Borak | 3 : 0 | Barajevo |
17.09
16:00
Cer
Premijer
1
0
|
17.09.2017 16:00 | Cer | 1 : 0 | Premijer | |||||
17.09
16:00
Sloga
Mladost
1
6
|
17.09.2017 16:00 | Sloga | 1 : 6 | Mladost | |||||
17.09
16:00
BuduÄnost (ZM)
Milicionar
0
2
|
17.09.2017 16:00 | BuduÄnost (ZM) | 0 : 2 | Milicionar | |||||
17.09
16:00
Proleter
Omladinac 2013
3
2
|
17.09.2017 16:00 | Proleter | 3 : 2 | Omladinac 2013 | |||||
17.09
16:00
BuduÄnost (PD)
Hajduk Stanko
2
4
|
17.09.2017 16:00 | BuduÄnost (PD) | 2 : 4 | Hajduk Stanko | |||||
17.09
16:00
Drina
Gorki
2
3
|
17.09.2017 16:00 | Drina | 2 : 3 | Gorki |
17.09
16:00
Å ipurske livade
MiloÅ” Pocerac 2013
7
0
|
17.09.2017 16:00 | Å ipurske livade | 7 : 0 | MiloÅ” Pocerac 2013 | |||||
17.09
16:00
RadniÄki
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
3
2
|
17.09.2017 16:00 | RadniÄki | 3 : 2 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | |||||
17.09
16:00
VlaÅ”iÄ
Sloga
3
3
|
17.09.2017 16:00 | VlaÅ”iÄ | 3 : 3 | Sloga | |||||
17.09
16:00
TreŔnjevka
Provo 2015
3
0
|
17.09.2017 16:00 | TreŔnjevka | 3 : 0 | Provo 2015 | |||||
17.09
16:00
Pocerina
KaraÄorÄe
1
2
|
17.09.2017 16:00 | Pocerina | 1 : 2 | KaraÄorÄe | |||||
17.09
16:00
Dobrava
Mladost (PP)
1
2
|
17.09.2017 16:00 | Dobrava | 1 : 2 | Mladost (PP) |
17.09
16:00
Plantaža
Omladinac
5
3
|
17.09.2017 16:00 | Plantaža | 5 : 3 | Omladinac | |||||
17.09
16:00
RadniÄki
Mladost (B)
4
3
|
17.09.2017 16:00 | RadniÄki | 4 : 3 | Mladost (B) | |||||
17.09
16:00
SuŔica 2012
Gradac
4
0
|
17.09.2017 16:00 | SuŔica 2012 | 4 : 0 | Gradac | |||||
17.09
16:00
Marjan MB
OFK Morava
3
3
|
17.09.2017 16:00 | Marjan MB | 3 : 3 | OFK Morava | |||||
17.09
16:00
Moravac (P)
Real
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Moravac (P) | 2 : 0 | Real | |||||
17.09
16:00
Milanovo
BSK
2
1
|
17.09.2017 16:00 | Milanovo | 2 : 1 | BSK | |||||
17.09
11:00
Bratstvo
Å FU Derbi 2016
2
0
|
17.09.2017 11:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Å FU Derbi 2016 | |||||
17.09
16:00
Lemind 1953
Å umadija
1
2
|
17.09.2017 16:00 | Lemind 1953 | 1 : 2 | Å umadija |
17.09
15:30
Dimitrije TucoviÄ
ÄuÄuge
1
0
|
17.09.2017 15:30 | Dimitrije TucoviÄ | 1 : 0 | ÄuÄuge | |||||
17.09
15:30
Polet (DL)
Gunjevac
0
1
|
17.09.2017 15:30 | Polet (DL) | 0 : 1 | Gunjevac | |||||
17.09
15:30
Polet (T)
JoŔeva
2
2
|
17.09.2017 15:30 | Polet (T) | 2 : 2 | JoŔeva | |||||
17.09
15:30
OFK Stublenica
Rubribreza
0
1
|
17.09.2017 15:30 | OFK Stublenica | 0 : 1 | Rubribreza |
17.09
15:30
Kolubara 2
Jadar 2013
2
2
|
17.09.2017 15:30 | Kolubara 2 | 2 : 2 | Jadar 2013 | |||||
17.09
15:30
Komanice
Rakac Stave
2
2
|
17.09.2017 15:30 | Komanice | 2 : 2 | Rakac Stave | |||||
17.09
15:30
Stari drugari
Borac
4
1
|
17.09.2017 15:30 | Stari drugari | 4 : 1 | Borac | |||||
17.09
15:30
KoteŔica
Rajac
2
1
|
17.09.2017 15:30 | KoteŔica | 2 : 1 | Rajac | |||||
17.09
15:30
Milenko PavloviÄ
BujaÄiÄ
4
2
|
17.09.2017 15:30 | Milenko PavloviÄ | 4 : 2 | BujaÄiÄ | |||||
17.09
15:30
Mladost (L)
Mladost (VK)
4
1
|
17.09.2017 15:30 | Mladost (L) | 4 : 1 | Mladost (VK) |
17.09
16:30
Rubin (Z)
Beli Orlovi
3
0
|
17.09.2017 16:30 | Rubin (Z) | 3 : 0 | Beli Orlovi | |||||
17.09
16:30
Gradina
Stari Trstenik
1
0
|
17.09.2017 16:30 | Gradina | 1 : 0 | Stari Trstenik | |||||
17.09
16:30
UÅ”Äe
Omladinac
4
1
|
17.09.2017 16:30 | UÅ”Äe | 4 : 1 | Omladinac | |||||
17.09
16:30
14. Oktobar
Velika Drenova
3
1
|
17.09.2017 16:30 | 14. Oktobar | 3 : 1 | Velika Drenova | |||||
17.09
16:30
Mladost (DK)
Polet 57
4
1
|
17.09.2017 16:30 | Mladost (DK) | 4 : 1 | Polet 57 | |||||
17.09
16:30
Sloga (L)
Rubin (DS)
2
0
|
17.09.2017 16:30 | Sloga (L) | 2 : 0 | Rubin (DS) |
17.09
16:30
Vinogradi DB
Seljak
1
2
|
17.09.2017 16:30 | Vinogradi DB | 1 : 2 | Seljak | |||||
17.09
16:30
Bratstvo 1975
KoŔutnjak
4
0
|
17.09.2017 16:30 | Bratstvo 1975 | 4 : 0 | KoŔutnjak | |||||
17.09
16:30
Divostin
21. oktobar
0
1
|
17.09.2017 16:30 | Divostin | 0 : 1 | 21. oktobar | |||||
17.09
16:30
Pobeda
MarÅ”iÄ
3
1
|
17.09.2017 16:30 | Pobeda | 3 : 1 | MarÅ”iÄ |
17.09
16:00
Jedinstvo (B)
Å kriljac
1
3
|
17.09.2017 16:00 | Jedinstvo (B) | 1 : 3 | Å kriljac | |||||
17.09
11:00
Borac
Gredetin
5
2
|
17.09.2017 11:00 | Borac | 5 : 2 | Gredetin | |||||
17.09
16:00
OFK Rutevac 1908
OFK Draževac
2
2
|
17.09.2017 16:00 | OFK Rutevac 1908 | 2 : 2 | OFK Draževac |
17.09
Omladinac (B)
Omladinac (D)
2
2
|
17.09.2017 | Omladinac (B) | 2 : 2 | Omladinac (D) | |||||
17.09
Hajduk
Dunav
3
2
|
17.09.2017 | Hajduk | 3 : 2 | Dunav | |||||
17.09
Kordun
Rastina 1918
4
1
|
17.09.2017 | Kordun | 4 : 1 | Rastina 1918 | |||||
17.09
Partizan
Aleksa Å antiÄ
3
3
|
17.09.2017 | Partizan | 3 : 3 | Aleksa Å antiÄ | |||||
17.09
Dinamo 1923
RadniÄki 1918
4
2
|
17.09.2017 | Dinamo 1923 | 4 : 2 | RadniÄki 1918 |
17.09
16:00
Plaskovac
Brezovac
5
1
|
17.09.2017 16:00 | Plaskovac | 5 : 1 | Brezovac | |||||
17.09
16:00
Vrbica
Å umadinac
0
2
|
17.09.2017 16:00 | Vrbica | 0 : 2 | Å umadinac | |||||
17.09
16:00
Kopljari
RaniloviÄ
8
0
|
17.09.2017 16:00 | Kopljari | 8 : 0 | RaniloviÄ | |||||
17.09
11:00
B 2000
Sloga
3
1
|
17.09.2017 11:00 | B 2000 | 3 : 1 | Sloga |
17.09
16:00
Napredak 1934
Desine
3
0
|
17.09.2017 16:00 | Napredak 1934 | 3 : 0 | Desine | |||||
17.09
16:00
Dunavac (P)
Stig 1955
1
3
|
17.09.2017 16:00 | Dunavac (P) | 1 : 3 | Stig 1955 | |||||
17.09
16:00
Sloga (M)
Dizel
2
5
|
17.09.2017 16:00 | Sloga (M) | 2 : 5 | Dizel | |||||
17.09
16:00
Žika MarkoviÄ UÄa
Napredak (P)
3
1
|
17.09.2017 16:00 | Žika MarkoviÄ UÄa | 3 : 1 | Napredak (P) | |||||
17.09
16:00
ObiliÄ (Ž)
Polet (V)
5
2
|
17.09.2017 16:00 | ObiliÄ (Ž) | 5 : 2 | Polet (V) |
17.09
16:00
Bata BuliÄ
Rade MiloÅ”eviÄ
1
2
|
17.09.2017 16:00 | Bata BuliÄ | 1 : 2 | Rade MiloÅ”eviÄ | |||||
17.09
16:00
Omladinac (Å )
Omladinac (B)
3
0
|
17.09.2017 16:00 | Omladinac (Å ) | 3 : 0 | Omladinac (B) | |||||
17.09
16:00
Manastirica
Mladost (R)
0
2
|
17.09.2017 16:00 | Manastirica | 0 : 2 | Mladost (R) | |||||
17.09
16:00
Sloga 1952
Integral
1
2
|
17.09.2017 16:00 | Sloga 1952 | 1 : 2 | Integral | |||||
17.09
16:00
RadniÄki (K)
BSK 1924
4
3
|
17.09.2017 16:00 | RadniÄki (K) | 4 : 3 | BSK 1924 |
17.09
16:00
PaliÄ
Äantavir
3
1
|
17.09.2017 16:00 | PaliÄ | 3 : 1 | Äantavir | |||||
17.09
16:00
Bikovo
Solid
2
2
|
17.09.2017 16:00 | Bikovo | 2 : 2 | Solid | |||||
17.09
16:00
Hajduk
Lokomotiva
4
4
|
17.09.2017 16:00 | Hajduk | 4 : 4 | Lokomotiva | |||||
17.09
16:00
Bratstvo
Elektrovojvodina
0
5
|
17.09.2017 16:00 | Bratstvo | 0 : 5 | Elektrovojvodina | |||||
17.09
16:00
Udarnik ViŔnjevac
OFK Mala Bosna 2015
2
2
|
17.09.2017 16:00 | Udarnik ViŔnjevac | 2 : 2 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
17.09
16:00
Žednik
ÄurÄin
0
6
|
17.09.2017 16:00 | Žednik | 0 : 6 | ÄurÄin |
17.09
10:00
NemenikuÄe
OFK Slatina
6
1
|
17.09.2017 10:00 | NemenikuÄe | 6 : 1 | OFK Slatina | |||||
17.09
13:30
Mladost (G)
OFK RogaÄa
1
3
|
17.09.2017 13:30 | Mladost (G) | 1 : 3 | OFK RogaÄa |
17.09
16:00
Susek
FruŔkogorac
2
7
|
17.09.2017 16:00 | Susek | 2 : 7 | FruŔkogorac | |||||
17.09
16:00
Moskva
Centar
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Moskva | 2 : 0 | Centar | |||||
17.09
16:00
Titel
Dinamo
3
1
|
17.09.2017 16:00 | Titel | 3 : 1 | Dinamo | |||||
17.09
16:00
MiletiÄ
ObiliÄ
2
1
|
17.09.2017 16:00 | MiletiÄ | 2 : 1 | ObiliÄ | |||||
17.09
16:00
Äenej
BaÄka
1
4
|
17.09.2017 16:00 | Äenej | 1 : 4 | BaÄka |
17.09
16:00
Tisa
Slavija
0
1
|
17.09.2017 16:00 | Tisa | 0 : 1 | Slavija | |||||
17.09
16:00
AFK
Jedinstvo (SK)
5
0
|
17.09.2017 16:00 | AFK | 5 : 0 | Jedinstvo (SK) | |||||
17.09
16:00
Tromedja
Jedinstvo (M)
1
0
|
17.09.2017 16:00 | Tromedja | 1 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
17.09
16:00
BaÄka
Sloga
0
7
|
17.09.2017 16:00 | BaÄka | 0 : 7 | Sloga |
17.09
16:30
Jedinstvo
Mladost
1
1
|
17.09.2017 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Mladost | |||||
17.09
16:30
ObiliÄ
Sloboda
3
0
|
17.09.2017 16:30 | ObiliÄ | 3 : 0 | Sloboda | |||||
17.09
16:30
Krivaja
Pobeda
3
0
|
17.09.2017 16:30 | Krivaja | 3 : 0 | Pobeda | |||||
17.09
16:30
Vojvodina
Mladost Radost
2
0
|
17.09.2017 16:30 | Vojvodina | 2 : 0 | Mladost Radost | |||||
17.09
16:30
BuduÄnost
Tomislavci
1
0
|
17.09.2017 16:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | Tomislavci |
17.09
16:00
Jerma
Rongo Siti
6
1
|
17.09.2017 16:00 | Jerma | 6 : 1 | Rongo Siti | |||||
17.09
16:00
Sloga
Temac
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Temac |
17.09
11:00
Prilike
Vrelo
2
2
|
17.09.2017 11:00 | Prilike | 2 : 2 | Vrelo | |||||
17.09
16:30
GoruŔica
Brezova
3
2
|
17.09.2017 16:30 | GoruŔica | 3 : 2 | Brezova | |||||
17.09
16:30
RadniÄki
Jedinstvo
0
1
|
17.09.2017 16:30 | RadniÄki | 0 : 1 | Jedinstvo |
17.09
16:00
Malba
Planinac
1
1
|
17.09.2017 16:00 | Malba | 1 : 1 | Planinac | |||||
17.09
14:00
Kej
BuduÄnost
1
2
|
17.09.2017 14:00 | Kej | 1 : 2 | BuduÄnost | |||||
17.09
16:00
Mladost (A)
Morava (M)
5
0
|
17.09.2017 16:00 | Mladost (A) | 5 : 0 | Morava (M) | |||||
17.09
16:00
Morava (K)
Vujan
5
2
|
17.09.2017 16:00 | Morava (K) | 5 : 2 | Vujan | |||||
17.09
16:00
Gavrilo Princip
Lugovi
0
3
|
17.09.2017 16:00 | Gavrilo Princip | 0 : 3 | Lugovi |
17.09
16:00
Marjan
Udarnik Trska 1947
3
2
|
17.09.2017 16:00 | Marjan | 3 : 2 | Udarnik Trska 1947 | |||||
17.09
16:00
Pobeda (Ä)
Napredak (MK)
2
1
|
17.09.2017 16:00 | Pobeda (Ä) | 2 : 1 | Napredak (MK) | |||||
17.09
16:00
Veteran 2015
Partizan (BB)
4
2
|
17.09.2017 16:00 | Veteran 2015 | 4 : 2 | Partizan (BB) | |||||
17.09
16:00
BSK
KaraÄorÄe (V)
4
3
|
17.09.2017 16:00 | BSK | 4 : 3 | KaraÄorÄe (V) |
17.09
16:00
Jablanica
Omladinac
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Jablanica | 2 : 0 | Omladinac | |||||
17.09
16:00
Å ilopaj
Ozremica
1
2
|
17.09.2017 16:00 | Å ilopaj | 1 : 2 | Ozremica | |||||
17.09
16:00
Ozrem
Stella Rossa
3
1
|
17.09.2017 16:00 | Ozrem | 3 : 1 | Stella Rossa | |||||
17.09
16:00
Donja Vrbava
Takovski Ustanak
5
1
|
17.09.2017 16:00 | Donja Vrbava | 5 : 1 | Takovski Ustanak |
17.09
16:00
Milutinovac
Pontes
1
3
|
17.09.2017 16:00 | Milutinovac | 1 : 3 | Pontes | |||||
17.09
16:00
LovÄen
Egeta
3
1
|
17.09.2017 16:00 | LovÄen | 3 : 1 | Egeta | |||||
17.09
16:00
Velika Vrbica
Lokomotiva
1
3
|
17.09.2017 16:00 | Velika Vrbica | 1 : 3 | Lokomotiva | |||||
17.09
16:00
Mala Vrbica
KladuŔnica
2
2
|
17.09.2017 16:00 | Mala Vrbica | 2 : 2 | KladuŔnica | |||||
17.09
16:00
KoÄa AndjelkoviÄ
Omladinac
1
0
|
17.09.2017 16:00 | KoÄa AndjelkoviÄ | 1 : 0 | Omladinac | |||||
17.09
16:00
Rtkovo
Dunavac
7
0
|
17.09.2017 16:00 | Rtkovo | 7 : 0 | Dunavac |
17.09
16:00
Sloga
Napredak
1
1
|
17.09.2017 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Napredak | |||||
17.09
16:00
ŠepŔin
Markovac
1
0
|
17.09.2017 16:00 | ŠepŔin | 1 : 0 | Markovac | |||||
17.09
16:00
Omladinac
VlaŔka 1950
3
1
|
17.09.2017 16:00 | Omladinac | 3 : 1 | VlaŔka 1950 | |||||
17.09
16:00
Borac
Rabrovac
1
2
|
17.09.2017 16:00 | Borac | 1 : 2 | Rabrovac | |||||
17.09
16:00
Dedinje
OFK Student
2
7
|
17.09.2017 16:00 | Dedinje | 2 : 7 | OFK Student |
17.09
16:30
Posavina
Zvezda
1
0
|
17.09.2017 16:30 | Posavina | 1 : 0 | Zvezda | |||||
17.09
16:30
LjubiniÄ
Belo Polje
0
4
|
17.09.2017 16:30 | LjubiniÄ | 0 : 4 | Belo Polje | |||||
17.09
16:30
Partizan
Duboko
0
2
|
17.09.2017 16:30 | Partizan | 0 : 2 | Duboko | |||||
17.09
16:30
Borac
Jedinstvo
1
3
|
17.09.2017 16:30 | Borac | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
17.09
16:30
Rvati
Krtinska
0
0
|
17.09.2017 16:30 | Rvati | 0 : 0 | Krtinska | |||||
17.09
16:30
Polet
Zadrugar
2
1
|
17.09.2017 16:30 | Polet | 2 : 1 | Zadrugar |
17.09
16:00
Bistrica
Mladost (Ä)
1
2
|
17.09.2017 16:00 | Bistrica | 1 : 2 | Mladost (Ä) | |||||
17.09
16:00
Vreoci
BSK
5
1
|
17.09.2017 16:00 | Vreoci | 5 : 1 | BSK | |||||
17.09
16:00
Polet
Petka
1
2
|
17.09.2017 16:00 | Polet | 1 : 2 | Petka | |||||
17.09
16:00
Sloboda
20. Oktobar
9
1
|
17.09.2017 16:00 | Sloboda | 9 : 1 | 20. Oktobar | |||||
17.09
16:00
Sloga
Mladi borac
3
1
|
17.09.2017 16:00 | Sloga | 3 : 1 | Mladi borac | |||||
17.09
16:00
Å umadija (MC)
Rudar
0
5
|
17.09.2017 16:00 | Å umadija (MC) | 0 : 5 | Rudar |
17.09
16:30
AvijatiÄar
Blagaja
3
1
|
17.09.2017 16:30 | AvijatiÄar | 3 : 1 | Blagaja | |||||
17.09
16:30
GlumaÄ
Plavi Tok
2
1
|
17.09.2017 16:30 | GlumaÄ | 2 : 1 | Plavi Tok | |||||
17.09
16:30
DuŔkovci
TreŔnjica
1
1
|
17.09.2017 16:30 | DuŔkovci | 1 : 1 | TreŔnjica | |||||
17.09
16:30
Gorobilje
Dobrinjac
1
0
|
17.09.2017 16:30 | Gorobilje | 1 : 0 | Dobrinjac | |||||
17.09
16:30
SeÄica
Borac
4
3
|
17.09.2017 16:30 | SeÄica | 4 : 3 | Borac |
17.09
16:00
BuduÄnost
Skobalj
0
2
|
17.09.2017 16:00 | BuduÄnost | 0 : 2 | Skobalj | |||||
17.09
16:00
Hajduk Veljko 1934
Sloga
0
1
|
17.09.2017 16:00 | Hajduk Veljko 1934 | 0 : 1 | Sloga | |||||
17.09
16:00
OFK Slavija
Cepelin 026
2
4
|
17.09.2017 16:00 | OFK Slavija | 2 : 4 | Cepelin 026 |
17.09
16:00
Lunjevac
Omladinac
0
0
|
17.09.2017 16:00 | Lunjevac | 0 : 0 | Omladinac | |||||
17.09
16:00
Petrijevac
Landol
1
2
|
17.09.2017 16:00 | Petrijevac | 1 : 2 | Landol | |||||
17.09
16:00
Drugovac
Kolarac
4
1
|
17.09.2017 16:00 | Drugovac | 4 : 1 | Kolarac |
17.09
11:00
Elid
MekiÅ”
3
1
|
17.09.2017 11:00 | Elid | 3 : 1 | MekiÅ” | |||||
17.09
11:00
Pobeda
Knežica
4
3
|
17.09.2017 11:00 | Pobeda | 4 : 3 | Knežica | |||||
17.09
16:00
Toplica
Grkinja
2
4
|
17.09.2017 16:00 | Toplica | 2 : 4 | Grkinja | |||||
17.09
16:00
10. februar
Klisura
1
2
|
17.09.2017 16:00 | 10. februar | 1 : 2 | Klisura |
17.09
16:00
Palanka
GlavaÅ”
0
0
|
17.09.2017 16:00 | Palanka | 0 : 0 | GlavaÅ” | |||||
17.09
16:00
Udarnik
Beli Orlovi
1
2
|
17.09.2017 16:00 | Udarnik | 1 : 2 | Beli Orlovi | |||||
17.09
16:00
BaÄinac
BuduÄnost
1
1
|
17.09.2017 16:00 | BaÄinac | 1 : 1 | BuduÄnost |
17.09
16:00
Slemen
Hajduk
3
1
|
17.09.2017 16:00 | Slemen | 3 : 1 | Hajduk |
17.09
16:30
Kriva Reka
Kapedunum
2
0
|
17.09.2017 16:30 | Kriva Reka | 2 : 0 | Kapedunum |
17.09
16:30
Mladost VPD
Bukovica
2
3
|
17.09.2017 16:30 | Mladost VPD | 2 : 3 | Bukovica | |||||
17.09
16:30
MeŔevo
Mudrakovac
4
0
|
17.09.2017 16:30 | MeŔevo | 4 : 0 | Mudrakovac | |||||
17.09
16:30
Žabare
Konjuh
8
2
|
17.09.2017 16:30 | Žabare | 8 : 2 | Konjuh |
17.09
16:00
Å ljivar
Lovac
4
2
|
17.09.2017 16:00 | Å ljivar | 4 : 2 | Lovac | |||||
17.09
16:00
Polet 1959
Velika Jasikova
4
4
|
17.09.2017 16:00 | Polet 1959 | 4 : 4 | Velika Jasikova |
17.09
11:00
Verko
Sloga 1949
2
0
|
17.09.2017 11:00 | Verko | 2 : 0 | Sloga 1949 | |||||
17.09
16:00
Skupljen 2013
Mladost (Z)
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Skupljen 2013 | 2 : 0 | Mladost (Z) | |||||
17.09
11:00
Hajduk
Sparta
4
0
|
17.09.2017 11:00 | Hajduk | 4 : 0 | Sparta | |||||
17.09
16:00
Dragojevac
Belpos
4
1
|
17.09.2017 16:00 | Dragojevac | 4 : 1 | Belpos | |||||
17.09
11:00
Petrovac 74
Torpedo
0
1
|
17.09.2017 11:00 | Petrovac 74 | 0 : 1 | Torpedo |
17.09
15:30
Napredak (St)
BSK Buljane
1
1
|
17.09.2017 15:30 | Napredak (St) | 1 : 1 | BSK Buljane | |||||
17.09
15:30
Donja Mutnica
Sloboda
0
2
|
17.09.2017 15:30 | Donja Mutnica | 0 : 2 | Sloboda | |||||
17.09
15:30
Vihor
Radnik
2
3
|
17.09.2017 15:30 | Vihor | 2 : 3 | Radnik | |||||
17.09
15:30
OFK Juhor 2016
ISK Izvor
4
0
|
17.09.2017 15:30 | OFK Juhor 2016 | 4 : 0 | ISK Izvor | |||||
17.09
15:30
BuduÄnost
Napredak (Sv)
5
1
|
17.09.2017 15:30 | BuduÄnost | 5 : 1 | Napredak (Sv) | |||||
17.09
15:30
Razvitak
Heroj
1
2
|
17.09.2017 15:30 | Razvitak | 1 : 2 | Heroj |
17.09
15:30
Toplica
Gornji Lajkovac
2
4
|
17.09.2017 15:30 | Toplica | 2 : 4 | Gornji Lajkovac | |||||
17.09
15:30
BabajiÄ
PopadiÄ
1
1
|
17.09.2017 15:30 | BabajiÄ | 1 : 1 | PopadiÄ | |||||
17.09
15:30
ToliÄ
Gornji MuÅ”iÄ
2
4
|
17.09.2017 15:30 | ToliÄ | 2 : 4 | Gornji MuÅ”iÄ |
17.09
11:00
Mladost (K)
Gornje Sinkovce
3
0
|
17.09.2017 11:00 | Mladost (K) | 3 : 0 | Gornje Sinkovce | |||||
17.09
10:00
JaŔunja
Napredak
2
1
|
17.09.2017 10:00 | JaŔunja | 2 : 1 | Napredak |
17.09
11:00
Rudar 1973
Todorovce
0
6
|
17.09.2017 11:00 | Rudar 1973 | 0 : 6 | Todorovce | |||||
17.09
11:00
Badince
Gornje Krajince
2
2
|
17.09.2017 11:00 | Badince | 2 : 2 | Gornje Krajince |
17.09
11:00
OFK Varna
BojiÄ
0
3
|
17.09.2017 11:00 | OFK Varna | 0 : 3 | BojiÄ | |||||
17.09
11:00
Volujac
ZablaÄe
0
3
|
17.09.2017 11:00 | Volujac | 0 : 3 | ZablaÄe | |||||
17.09
11:00
Maovi MH
Rankovac
1
4
|
17.09.2017 11:00 | Maovi MH | 1 : 4 | Rankovac |
17.09
16:00
Mali korak
Žabari
0
0
|
17.09.2017 16:00 | Mali korak | 0 : 0 | Žabari | |||||
17.09
16:00
Sloga GoriÄ
Lukavac
1
1
|
17.09.2017 16:00 | Sloga GoriÄ | 1 : 1 | Lukavac | |||||
17.09
16:00
Dupljaj
BeloŔevac
0
3
|
17.09.2017 16:00 | Dupljaj | 0 : 3 | BeloŔevac | |||||
17.09
16:00
Gradac PriÄeviÄ
OFK Povlen
1
5
|
17.09.2017 16:00 | Gradac PriÄeviÄ | 1 : 5 | OFK Povlen |
17.09
11:00
OFK Takovo
Zvizdar 2012
2
1
|
17.09.2017 11:00 | OFK Takovo | 2 : 1 | Zvizdar 2012 | |||||
17.09
11:00
Sloga
Pambukovica
2
5
|
17.09.2017 11:00 | Sloga | 2 : 5 | Pambukovica | |||||
17.09
11:00
Brgule
Dokmir
0
0
|
17.09.2017 11:00 | Brgule | 0 : 0 | Dokmir | |||||
17.09
11:00
Å arbane
Jedinstvo
1
2
|
17.09.2017 11:00 | Å arbane | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
17.09
11:00
Omladinac
Kolubara
3
0
|
17.09.2017 11:00 | Omladinac | 3 : 0 | Kolubara | |||||
17.09
11:00
Strelac 001
MurgaÅ” 2012
3
2
|
17.09.2017 11:00 | Strelac 001 | 3 : 2 | MurgaÅ” 2012 |
17.09
16:30
BuduÄnost (S)
BogutovaÄka Banja
2
2
|
17.09.2017 16:30 | BuduÄnost (S) | 2 : 2 | BogutovaÄka Banja | |||||
17.09
16:30
KoŔtam Polje
BSK 2014
3
2
|
17.09.2017 16:30 | KoŔtam Polje | 3 : 2 | BSK 2014 |
17.09
16:30
Mladost 1981
Zvezda
0
1
|
17.09.2017 16:30 | Mladost 1981 | 0 : 1 | Zvezda | |||||
17.09
16:30
Stara ÄarÅ”ija
Mladost 1925
2
0
|
17.09.2017 16:30 | Stara ÄarÅ”ija | 2 : 0 | Mladost 1925 | |||||
17.09
16:30
Jovo Kursula
ZgodaÄica
2
1
|
17.09.2017 16:30 | Jovo Kursula | 2 : 1 | ZgodaÄica |
17.09
16:00
Belica
Crni Vrh
3
0
|
17.09.2017 16:00 | Belica | 3 : 0 | Crni Vrh | |||||
17.09
16:00
Trnava
Partizan
1
2
|
17.09.2017 16:00 | Trnava | 1 : 2 | Partizan | |||||
17.09
16:00
Omladinac
Dobra Voda
2
2
|
17.09.2017 16:00 | Omladinac | 2 : 2 | Dobra Voda | |||||
17.09
16:00
Osaonica
Mladost
9
0
|
17.09.2017 16:00 | Osaonica | 9 : 0 | Mladost | |||||
17.09
16:00
DomaÄin
Sloboda
2
0
|
17.09.2017 16:00 | DomaÄin | 2 : 0 | Sloboda |
17.09
15:30
Rudar
Resavac
1
0
|
17.09.2017 15:30 | Rudar | 1 : 0 | Resavac | |||||
17.09
15:30
Planinac
Resava
0
1
|
17.09.2017 15:30 | Planinac | 0 : 1 | Resava | |||||
17.09
15:30
SindjeliÄ
Zelenika
3
0
|
17.09.2017 15:30 | SindjeliÄ | 3 : 0 | Zelenika |
17.09
16:00
Sloga (Du)
Morava 1932
6
1
|
17.09.2017 16:00 | Sloga (Du) | 6 : 1 | Morava 1932 | |||||
17.09
16:00
Sloga (Ä)
Proleter 1932
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Sloga (Ä) | 2 : 0 | Proleter 1932 | |||||
17.09
16:00
Sloga (L)
Dunav
5
3
|
17.09.2017 16:00 | Sloga (L) | 5 : 3 | Dunav | |||||
17.09
16:00
LjubiÄevo
Batovac
3
2
|
17.09.2017 16:00 | LjubiÄevo | 3 : 2 | Batovac |
17.09
16:00
Vojvoda Milenko
Napredak (Bu)
0
1
|
17.09.2017 16:00 | Vojvoda Milenko | 0 : 1 | Napredak (Bu) | |||||
17.09
16:00
Metalac
Mip Majdan
0
1
|
17.09.2017 16:00 | Metalac | 0 : 1 | Mip Majdan | |||||
17.09
16:00
Vihor
OFK GraÄanski
4
2
|
17.09.2017 16:00 | Vihor | 4 : 2 | OFK GraÄanski | |||||
17.09
16:00
Zemljoradnik
Pobeda (SK)
1
3
|
17.09.2017 16:00 | Zemljoradnik | 1 : 3 | Pobeda (SK) | |||||
17.09
16:00
Mlava (B)
Beli Orao
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Mlava (B) | 2 : 0 | Beli Orao |
17.09
16:00
Banat
Mladost
1
0
|
17.09.2017 16:00 | Banat | 1 : 0 | Mladost |
17.09
16:00
ElektriÄar
Mladost 1970
2
0
|
17.09.2017 16:00 | ElektriÄar | 2 : 0 | Mladost 1970 | |||||
17.09
16:00
Polet
MrÄkovac
2
1
|
17.09.2017 16:00 | Polet | 2 : 1 | MrÄkovac | |||||
17.09
16:00
Borac 2016
BariÄ
2
3
|
17.09.2017 16:00 | Borac 2016 | 2 : 3 | BariÄ |
17.09
11:00
KrÄevac 04
Borac
0
1
|
17.09.2017 11:00 | KrÄevac 04 | 0 : 1 | Borac | |||||
17.09
11:00
Maskar
Mladost (J)
0
2
|
17.09.2017 11:00 | Maskar | 0 : 2 | Mladost (J) | |||||
17.09
11:00
BuduÄnost (B)
Mladost (R)
2
1
|
17.09.2017 11:00 | BuduÄnost (B) | 2 : 1 | Mladost (R) |
17.09
16:30
Proleter
Crvena Zastava
4
0
|
17.09.2017 16:30 | Proleter | 4 : 0 | Crvena Zastava | |||||
17.09
16:30
Trstenica
Pobednik
0
1
|
17.09.2017 16:30 | Trstenica | 0 : 1 | Pobednik |
17.09
16:00
Å umadinac
Proleter
5
0
|
17.09.2017 16:00 | Å umadinac | 5 : 0 | Proleter |
17.09
11:00
Žabar
Mladost
0
0
|
17.09.2017 11:00 | Žabar | 0 : 0 | Mladost | |||||
17.09
11:00
Sava
Rudar
3
1
|
17.09.2017 11:00 | Sava | 3 : 1 | Rudar | |||||
17.09
11:00
Jedinstvo
Korman
0
4
|
17.09.2017 11:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Korman |
17.09
10:15
BeÄevica
Jedinstvo
1
2
|
17.09.2017 10:15 | BeÄevica | 1 : 2 | Jedinstvo |
17.09
16:30
Mladost
Lovac
6
1
|
17.09.2017 16:30 | Mladost | 6 : 1 | Lovac | |||||
17.09
16:30
Vitez
Hajduk
2
6
|
17.09.2017 16:30 | Vitez | 2 : 6 | Hajduk | |||||
17.09
16:30
Kameni
Sloven
3
0
|
17.09.2017 16:30 | Kameni | 3 : 0 | Sloven | |||||
17.09
16:30
Sremac
Å umar
2
1
|
17.09.2017 16:30 | Sremac | 2 : 1 | Å umar |
17.09
15:30
Kolubara
Proleter
3
0
|
17.09.2017 15:30 | Kolubara | 3 : 0 | Proleter | |||||
17.09
15:30
NepriÄava
Sloga
8
1
|
17.09.2017 15:30 | NepriÄava | 8 : 1 | Sloga | |||||
17.09
15:30
Strmovo 1968
Mladost
1
5
|
17.09.2017 15:30 | Strmovo 1968 | 1 : 5 | Mladost |
17.09
16:00
Mladi Borac
Kumane
0
1
|
17.09.2017 16:00 | Mladi Borac | 0 : 1 | Kumane | |||||
17.09
16:00
Sloga Top
StiŔki Kurjak
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Sloga Top | 2 : 0 | StiŔki Kurjak | |||||
17.09
16:00
Dunavac 1929
Pek (K)
1
2
|
17.09.2017 16:00 | Dunavac 1929 | 1 : 2 | Pek (K) | |||||
17.09
16:00
Mirko TomiÄ
Ram
3
1
|
17.09.2017 16:00 | Mirko TomiÄ | 3 : 1 | Ram | |||||
17.09
16:00
Srednjevo
BaŔtovan 2015
2
3
|
17.09.2017 16:00 | Srednjevo | 2 : 3 | BaŔtovan 2015 |
17.09
15:00
TeleÄka
OFK Metalac
2
3
|
17.09.2017 15:00 | TeleÄka | 2 : 3 | OFK Metalac | |||||
17.09
15:00
Dinamo
TerekveÅ”
1
1
|
17.09.2017 15:00 | Dinamo | 1 : 1 | TerekveÅ” | |||||
17.09
15:00
KFK Kula
GraniÄar
3
0
|
17.09.2017 15:00 | KFK Kula | 3 : 0 | GraniÄar |
17.09
16:00
BuduÄnost
Polet
1
2
|
17.09.2017 16:00 | BuduÄnost | 1 : 2 | Polet | |||||
17.09
16:00
Proleter
BSK
1
4
|
17.09.2017 16:00 | Proleter | 1 : 4 | BSK | |||||
17.09
16:00
Udarnik
Jedinstvo
3
0
|
17.09.2017 16:00 | Udarnik | 3 : 0 | Jedinstvo |
17.09
11:00
CuljkoviÄ
Zadrugar
3
7
|
17.09.2017 11:00 | CuljkoviÄ | 3 : 7 | Zadrugar |
17.09
17:00
SinÄeliÄ
Napredak
0
3
|
17.09.2017 17:00 | SinÄeliÄ | 0 : 3 | Napredak | |||||
17.09
17:00
Erdevik 2017
GraniÄar
3
1
|
17.09.2017 17:00 | Erdevik 2017 | 3 : 1 | GraniÄar | |||||
17.09
17:00
Jednota
OFK BaÄinci
0
0
|
17.09.2017 17:00 | Jednota | 0 : 0 | OFK BaÄinci | |||||
17.09
17:00
Jedinstvo (M)
OFK Bingula
2
1
|
17.09.2017 17:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | OFK Bingula | |||||
17.09
17:00
Sremac
Omladinac
3
0
|
17.09.2017 17:00 | Sremac | 3 : 0 | Omladinac | |||||
17.09
17:00
ObiliÄ 1993
Jedinstvo (Lj)
2
0
|
17.09.2017 17:00 | ObiliÄ 1993 | 2 : 0 | Jedinstvo (Lj) |
17.09
16:00
Mladost (B)
Å umadija
5
0
|
17.09.2017 16:00 | Mladost (B) | 5 : 0 | Å umadija | |||||
17.09
16:00
Badnjevac
Mladost (CK)
0
0
|
17.09.2017 16:00 | Badnjevac | 0 : 0 | Mladost (CK) |
17.09
16:30
Vratare
KruŔevica
2
0
|
17.09.2017 16:30 | Vratare | 2 : 0 | KruŔevica |
17.09
16:00
Napredak
Dražmirovac
3
2
|
17.09.2017 16:00 | Napredak | 3 : 2 | Dražmirovac | |||||
17.09
16:00
OFK DragoŔevac
PSS-192
1
1
|
17.09.2017 16:00 | OFK DragoŔevac | 1 : 1 | PSS-192 |
17.09
19:30
ŽeljezniÄar
Krupa
4
1
|
17.09.2017 19:30 | ŽeljezniÄar | 4 : 1 | Krupa | |||||
17.09
19:00
Borac
Radnik
1
0
|
17.09.2017 19:00 | Borac | 1 : 0 | Radnik |
17.09
15:30
Äelik
Ibar
1
2
|
17.09.2017 15:30 | Äelik | 1 : 2 | Ibar | |||||
17.09
15:30
Cetinje
Mornar
0
5
|
17.09.2017 15:30 | Cetinje | 0 : 5 | Mornar | |||||
17.09
15:30
Jedinstvo
OFK Mladost LjeŔkopolje 1970
1
4
|
17.09.2017 15:30 | Jedinstvo | 1 : 4 | OFK Mladost LjeŔkopolje 1970 | |||||
17.09
15:30
Jezero
Berane
0
2
|
17.09.2017 15:30 | Jezero | 0 : 2 | Berane | |||||
17.09
15:30
Otrant
LovÄen
0
1
|
17.09.2017 15:30 | Otrant | 0 : 1 | LovÄen |
17.09
16:00
Drezga
GorŔtak
2
0
|
17.09.2017 16:00 | Drezga | 2 : 0 | GorŔtak | |||||
17.09
16:00
Crvena stijena
Karioke
3
0
|
17.09.2017 16:00 | Crvena stijena | 3 : 0 | Karioke |
17.09
15:30
OFK Borac
RadniÄki
5
0
|
17.09.2017 15:30 | OFK Borac | 5 : 0 | RadniÄki |
17.09
14:30
Chelsea
Arsenal
0
0
|
17.09.2017 14:30 | Chelsea | 0 : 0 | Arsenal | |||||
17.09
17:00
Manchester Utd
Everton
4
0
|
17.09.2017 17:00 | Manchester Utd | 4 : 0 | Everton |
17.09
18:30
Las Palmas
Athletic Club
1
0
|
17.09.2017 18:30 | Las Palmas | 1 : 0 | Athletic Club | |||||
17.09
16:15
Girona
Sevilla
0
1
|
17.09.2017 16:15 | Girona | 0 : 1 | Sevilla | |||||
17.09
20:45
Real Sociedad
Real Madrid
1
3
|
17.09.2017 20:45 | Real Sociedad | 1 : 3 | Real Madrid | |||||
17.09
12:00
AlavƩs
Villarreal
0
3
|
17.09.2017 12:00 | AlavƩs | 0 : 3 | Villarreal |
17.09
13:30
Hoffenheim
Hertha BSC
1
1
|
17.09.2017 13:30 | Hoffenheim | 1 : 1 | Hertha BSC | |||||
17.09
15:30
Bayer Leverkusen
Freiburg
4
0
|
17.09.2017 15:30 | Bayer Leverkusen | 4 : 0 | Freiburg | |||||
17.09
18:00
Borussia Dortmund
Kƶln
5
0
|
17.09.2017 18:00 | Borussia Dortmund | 5 : 0 | Kƶln |
17.09
18:00
Chievo
Atalanta
1
1
|
17.09.2017 18:00 | Chievo | 1 : 1 | Atalanta | |||||
17.09
20:45
Genoa
Lazio
2
3
|
17.09.2017 20:45 | Genoa | 2 : 3 | Lazio | |||||
17.09
15:00
Milan
Udinese
2
1
|
17.09.2017 15:00 | Milan | 2 : 1 | Udinese | |||||
17.09
15:00
Napoli
Benevento
6
0
|
17.09.2017 15:00 | Napoli | 6 : 0 | Benevento | |||||
17.09
12:30
Sassuolo
Juventus
1
3
|
17.09.2017 12:30 | Sassuolo | 1 : 3 | Juventus | |||||
17.09
15:00
SPAL
Cagliari
0
2
|
17.09.2017 15:00 | SPAL | 0 : 2 | Cagliari | |||||
17.09
15:00
Torino
Sampdoria
2
2
|
17.09.2017 15:00 | Torino | 2 : 2 | Sampdoria |
17.09
15:00
Amiens SC
Marseille
0
2
|
17.09.2017 15:00 | Amiens SC | 0 : 2 | Marseille | |||||
17.09
17:00
Angers
Metz
0
1
|
17.09.2017 17:00 | Angers | 0 : 1 | Metz | |||||
17.09
17:00
Rennes
Nice
0
1
|
17.09.2017 17:00 | Rennes | 0 : 1 | Nice | |||||
17.09
21:00
PSG
Lyon
2
0
|
17.09.2017 21:00 | PSG | 2 : 0 | Lyon |
17.09
16:00
MaÄva
Radnik
4
0
|
17.09.2017 16:00 | MaÄva | 4 : 0 | Radnik | |||||
17.09
16:00
BaÄka
ÄukariÄki
2
3
|
17.09.2017 16:00 | BaÄka | 2 : 3 | ÄukariÄki | |||||
17.09
19:00
Borac
Rad
3
1
|
17.09.2017 19:00 | Borac | 3 : 1 | Rad | |||||
17.09
19:00
Partizan
RadniÄki
3
1
|
17.09.2017 19:00 | Partizan | 3 : 1 | RadniÄki | |||||
17.09
19:00
Javor Matis
Zemun
0
1
|
17.09.2017 19:00 | Javor Matis | 0 : 1 | Zemun | |||||
17.09
17:00
Spartak ŽK
Mladost
3
3
|
17.09.2017 17:00 | Spartak ŽK | 3 : 3 | Mladost | |||||
17.09
17:00
Voždovac
Crvena zvezda
0
2
|
17.09.2017 17:00 | Voždovac | 0 : 2 | Crvena zvezda |
17.09
10:00
RadniÄki (N)
Spartak
0
0
|
17.09.2017 10:00 | RadniÄki (N) | 0 : 0 | Spartak | |||||
17.09
10:00
Partizan
OFK Beograd
4
1
|
17.09.2017 10:00 | Partizan | 4 : 1 | OFK Beograd | |||||
17.09
16:00
RadniÄki 1923
Rad
0
1
|
17.09.2017 16:00 | RadniÄki 1923 | 0 : 1 | Rad |
17.09
12:00
Zemun
011
7
0
|
17.09.2017 12:00 | Zemun | 7 : 0 | 011 | |||||
17.09
12:00
SindjelÄ
IMT
5
0
|
17.09.2017 12:00 | SindjelÄ | 5 : 0 | IMT | |||||
17.09
16:00
Kolubara
RadniÄki (O)
2
1
|
17.09.2017 16:00 | Kolubara | 2 : 1 | RadniÄki (O) |
17.09
15:00
Karadjordje
Jasenica 2017
2
2
|
17.09.2017 15:00 | Karadjordje | 2 : 2 | Jasenica 2017 |
17.09
09:30
Omladinac
VinÄa
2
3
|
17.09.2017 09:30 | Omladinac | 2 : 3 | VinÄa | |||||
17.09
13:00
Balkan
DIF
0
7
|
17.09.2017 13:00 | Balkan | 0 : 7 | DIF |
17.09
10:00
GSP Polet
Minel
3
0
|
17.09.2017 10:00 | GSP Polet | 3 : 0 | Minel | |||||
17.09
16:30
Palilulac
Stepojevac Vaga
3
4
|
17.09.2017 16:30 | Palilulac | 3 : 4 | Stepojevac Vaga |
17.09
10:00
RadniÄki (SM)
Proleter
3
0
|
17.09.2017 10:00 | RadniÄki (SM) | 3 : 0 | Proleter |
17.09
10:00
Hajduk junior
RadniÄki (S)
7
5
|
17.09.2017 10:00 | Hajduk junior | 7 : 5 | RadniÄki (S) | |||||
17.09
10:00
TSC
BaÄka 1901
0
2
|
17.09.2017 10:00 | TSC | 0 : 2 | BaÄka 1901 |
17.09
11:00
Jedinstvo SteviÄ
Omladinac 1927
3
1
|
17.09.2017 11:00 | Jedinstvo SteviÄ | 3 : 1 | Omladinac 1927 |
17.09
11:00
RadniÄki (K)
Dolovo
15
0
|
17.09.2017 11:00 | RadniÄki (K) | 15 : 0 | Dolovo |
17.09
10:00
Begej
Dinamo 1945
0
8
|
17.09.2017 10:00 | Begej | 0 : 8 | Dinamo 1945 |
17.09
18:30
IMT MO
011 MK
0
0
|
17.09.2017 18:30 | IMT MO | 0 : 0 | 011 MK | |||||
17.09
16:00
RadniÄki MK
Rad MK
1
4
|
17.09.2017 16:00 | RadniÄki MK | 1 : 4 | Rad MK | |||||
17.09
13:30
Crvena zvezda MK
Brodarac MK
3
2
|
17.09.2017 13:30 | Crvena zvezda MK | 3 : 2 | Brodarac MK |
17.09
11:00
Zuce MK
Voždovac 2 MO
3
0
|
17.09.2017 11:00 | Zuce MK | 3 : 0 | Voždovac 2 MO |
17.09
12:30
RadniÄki (N)
Spartak
4
5
|
17.09.2017 12:30 | RadniÄki (N) | 4 : 5 | Spartak | |||||
17.09
12:30
Partizan
OFK Beograd
6
1
|
17.09.2017 12:30 | Partizan | 6 : 1 | OFK Beograd | |||||
17.09
13:00
Jagodina
Vojvodina
2
3
|
17.09.2017 13:00 | Jagodina | 2 : 3 | Vojvodina |
17.09
12:00
Internacional
BorÄa
0
2
|
17.09.2017 12:00 | Internacional | 0 : 2 | BorÄa | |||||
17.09
10:00
RadniÄki (NB)
IMT
4
0
|
17.09.2017 10:00 | RadniÄki (NB) | 4 : 0 | IMT |
17.09
14:30
Žarkovo
Omladinac
3
0
|
17.09.2017 14:30 | Žarkovo | 3 : 0 | Omladinac | |||||
17.09
11:00
Beograd 1929
OLE
1
1
|
17.09.2017 11:00 | Beograd 1929 | 1 : 1 | OLE |
17.09
10:00
7.juli
Sloga
3
3
|
17.09.2017 10:00 | 7.juli | 3 : 3 | Sloga | |||||
17.09
11:00
Crvena zvezda
Proleter
9
0
|
17.09.2017 11:00 | Crvena zvezda | 9 : 0 | Proleter | |||||
17.09
10:00
Morava
Cerovac
6
0
|
17.09.2017 10:00 | Morava | 6 : 0 | Cerovac |
17.09
10:00
Prva Iskra
Zmaj 1953
0
2
|
17.09.2017 10:00 | Prva Iskra | 0 : 2 | Zmaj 1953 | |||||
17.09
11:00
Novi Beograd
BuduÄnost
3
0
|
17.09.2017 11:00 | Novi Beograd | 3 : 0 | BuduÄnost |
17.09
10:00
Tavankut
Preporod
3
0
|
17.09.2017 10:00 | Tavankut | 3 : 0 | Preporod |
17.09
13:00
RadniÄki 1923
Å umadija 1903
2
0
|
17.09.2017 13:00 | RadniÄki 1923 | 2 : 0 | Å umadija 1903 |
17.09
11:00
BaÄka 1901
TSC
2
6
|
17.09.2017 11:00 | BaÄka 1901 | 2 : 6 | TSC | |||||
17.09
12:00
BeÄej 1918
BaÄka (BP)
4
0
|
17.09.2017 12:00 | BeÄej 1918 | 4 : 0 | BaÄka (BP) |
17.09
13:00
Zabrezje
Strelac
4
0
|
17.09.2017 13:00 | Zabrezje | 4 : 0 | Strelac | |||||
17.09
10:00
Polet
Jedinstvo
1
2
|
17.09.2017 10:00 | Polet | 1 : 2 | Jedinstvo |
17.09
12:00
Dinamo 1945
Kikinda 1909
2
1
|
17.09.2017 12:00 | Dinamo 1945 | 2 : 1 | Kikinda 1909 |
17.09
10:00
Studenski grad MK
OFK Beograd MK
1
1
|
17.09.2017 10:00 | Studenski grad MK | 1 : 1 | OFK Beograd MK | |||||
17.09
16:30
Zemun MK
Crvena zvezda MK
0
1
|
17.09.2017 16:30 | Zemun MK | 0 : 1 | Crvena zvezda MK | |||||
17.09
13:00
RadniÄki NB MK
Mladenovac MK
3
0
|
17.09.2017 13:00 | RadniÄki NB MK | 3 : 0 | Mladenovac MK | |||||
17.09
09:00
SinÄeliÄ MK
011 MK
0
6
|
17.09.2017 09:00 | SinÄeliÄ MK | 0 : 6 | 011 MK |
17.09
13:00
IMT
011 MK
1
1
|
17.09.2017 13:00 | IMT | 1 : 1 | 011 MK | |||||
17.09
08:45
DIF MK
Voždovac B MK
2
1
|
17.09.2017 08:45 | DIF MK | 2 : 1 | Voždovac B MK |
17.09
14:30
Rad V MK
RadniÄki (NB) MK
|
17.09.2017 14:30 | Rad V MK | : | RadniÄki (NB) MK | |||||
17.09
13:00
OLE MK
Sopot MK
3
1
|
17.09.2017 13:00 | OLE MK | 3 : 1 | Sopot MK | |||||
17.09
10:00
OFK Beograd MK
Kosmaj MK
3
1
|
17.09.2017 10:00 | OFK Beograd MK | 3 : 1 | Kosmaj MK |
17.09
14:00
Zemun
OFK Beograd
3
2
|
17.09.2017 14:00 | Zemun | 3 : 2 | OFK Beograd | |||||
17.09
12:00
Kolubara
Brodarac
1
2
|
17.09.2017 12:00 | Kolubara | 1 : 2 | Brodarac |
17.09
09:00
BASK
SinÄeliÄ
2
3
|
17.09.2017 09:00 | BASK | 2 : 3 | SinÄeliÄ |
17.09
10:00
Balkan
Selo Mladenovac
1
4
|
17.09.2017 10:00 | Balkan | 1 : 4 | Selo Mladenovac |
17.09
14:00
Komgrap
Napredak (M)
0
18
|
17.09.2017 14:00 | Komgrap | 0 : 18 | Napredak (M) | |||||
17.09
10:00
Borac
Rakovica
2
3
|
17.09.2017 10:00 | Borac | 2 : 3 | Rakovica |
17.09
14:00
Äantavir
Arena Su
0
10
|
17.09.2017 14:00 | Äantavir | 0 : 10 | Arena Su | |||||
17.09
10:00
RadniÄki 1905
NjerŔ IŔtvan
1
8
|
17.09.2017 10:00 | RadniÄki 1905 | 1 : 8 | NjerÅ” IÅ”tvan | |||||
17.09
09:00
BaÄka 1901
Preporod
2
1
|
17.09.2017 09:00 | BaÄka 1901 | 2 : 1 | Preporod |
17.09
10:00
Srem
InÄija
1
1
|
17.09.2017 10:00 | Srem | 1 : 1 | InÄija |
17.09
10:00
BeÄej 1918
Tekstilac
2
1
|
17.09.2017 10:00 | BeÄej 1918 | 2 : 1 | Tekstilac |
17.09
10:00
Vojvodina (CC)
Jedinstvo (V)
1
0
|
17.09.2017 10:00 | Vojvodina (CC) | 1 : 0 | Jedinstvo (V) |
17.09
10:00
Stari TamiÅ”
Mladost (O)
1
3
|
17.09.2017 10:00 | Stari TamiÅ” | 1 : 3 | Mladost (O) |
17.09
09:30
Pobeda
Dolina
0
17
|
17.09.2017 09:30 | Pobeda | 0 : 17 | Dolina |
17.09
10:00
Krtinska
Zadrugar
7
4
|
17.09.2017 10:00 | Krtinska | 7 : 4 | Zadrugar | |||||
17.09
10:00
Duboko
Zvezda
5
1
|
17.09.2017 10:00 | Duboko | 5 : 1 | Zvezda |
17.09
10:00
Dinamo 1945
Kikinda 1909
7
0
|
17.09.2017 10:00 | Dinamo 1945 | 7 : 0 | Kikinda 1909 |
17.09
Tisa
AFK
0
7
|
17.09.2017 | Tisa | 0 : 7 | AFK | |||||
17.09
Jedinstvo
HorgoÅ” 1911
2
2
|
17.09.2017 | Jedinstvo | 2 : 2 | HorgoÅ” 1911 | |||||
17.09
Potisje
Sloga
0
10
|
17.09.2017 | Potisje | 0 : 10 | Sloga | |||||
17.09
BaÄka
TornjoÅ”
1
3
|
17.09.2017 | BaÄka | 1 : 3 | TornjoÅ” |
17.09
13:00
OFK Beograd MK
RadniÄki (NB) MK
1
0
|
17.09.2017 13:00 | OFK Beograd MK | 1 : 0 | RadniÄki (NB) MK | |||||
17.09
09:00
RadniÄki (O) MK
Brodarac MK
3
0
|
17.09.2017 09:00 | RadniÄki (O) MK | 3 : 0 | Brodarac MK | |||||
17.09
11:30
DIF MK
Partizan MK
1
3
|
17.09.2017 11:30 | DIF MK | 1 : 3 | Partizan MK | |||||
17.09
10:00
Zemun MK
Internacional MK
4
0
|
17.09.2017 10:00 | Zemun MK | 4 : 0 | Internacional MK |
17.09
10:30
PKB MK
Ada MK
0
9
|
17.09.2017 10:30 | PKB MK | 0 : 9 | Ada MK | |||||
17.09
16:00
RadniÄki PDM MK
Studentski Grad MK
|
17.09.2017 16:00 | RadniÄki PDM MK | : | Studentski Grad MK | |||||
17.09
16:00
OFK Beograd B MK
Brodarac MK-B
4
0
|
17.09.2017 16:00 | OFK Beograd B MK | 4 : 0 | Brodarac MK-B | |||||
17.09
16:30
Rad MK
Milutinac MK
0
3
|
17.09.2017 16:30 | Rad MK | 0 : 3 | Milutinac MK |
17.09
09:00
Srem MK
Zemun B MK
2
0
|
17.09.2017 09:00 | Srem MK | 2 : 0 | Zemun B MK | |||||
17.09
10:30
Ole MK
BSK 1926 MK
4
1
|
17.09.2017 10:30 | Ole MK | 4 : 1 | BSK 1926 MK |
17.09
09:30
Kolubara
Brodarac 1947
2
0
|
17.09.2017 09:30 | Kolubara | 2 : 0 | Brodarac 1947 |
17.09
09:30
Spartak '05
BaÄka 1901
22
1
|
17.09.2017 09:30 | Spartak '05 | 22 : 1 | BaÄka 1901 | |||||
17.09
10:00
BajŔa
Spartak '06
5
1
|
17.09.2017 10:00 | BajŔa | 5 : 1 | Spartak '06 |
17.09
10:00
Banja
Crvenka
3
3
|
17.09.2017 10:00 | Banja | 3 : 3 | Crvenka | |||||
17.09
13:00
Beograd 1929
Atakante
4
1
|
17.09.2017 13:00 | Beograd 1929 | 4 : 1 | Atakante |
17.09
17:00
Žarkovo
Heroj Polet
10
3
|
17.09.2017 17:00 | Žarkovo | 10 : 3 | Heroj Polet | |||||
17.09
11:00
Lokomotiva
Munja BariÄ
0
1
|
17.09.2017 11:00 | Lokomotiva | 0 : 1 | Munja BariÄ |
17.09
16:00
VrÄin
Kormoran
0
3
|
17.09.2017 16:00 | VrÄin | 0 : 3 | Kormoran | |||||
17.09
09:00
Lokomotiva
Crvena zvezda MML
6
1
|
17.09.2017 09:00 | Lokomotiva | 6 : 1 | Crvena zvezda MML |
17.09
10:00
Mladenovac
GrafiÄar
3
0
|
17.09.2017 10:00 | Mladenovac | 3 : 0 | GrafiÄar |
17.09
10:00
Posavac Tisma
RadniÄki
2
14
|
17.09.2017 10:00 | Posavac Tisma | 2 : 14 | RadniÄki |
17.09
10:00
Buducnost
Zvezda
9
0
|
17.09.2017 10:00 | Buducnost | 9 : 0 | Zvezda | |||||
17.09
10:00
Skela
Sloga
5
1
|
17.09.2017 10:00 | Skela | 5 : 1 | Sloga |
17.09
16:00
Nova Pazova 1957
Somborelektro
32
28
|
17.09.2017 16:00 | Nova Pazova 1957 | 32 : 28 | Somborelektro | |||||
17.09
19:00
Dalmatinac
Titel
33
26
|
17.09.2017 19:00 | Dalmatinac | 33 : 26 | Titel | |||||
17.09
18:00
Potisje Pleteks
Vojvoda Stepa
28
29
|
17.09.2017 18:00 | Potisje Pleteks | 28 : 29 | Vojvoda Stepa |