10.09
11:00
Jedinstvo Putevi
Mladi radnik 1926
1
1
|
10.09.2017 11:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 1 | Mladi radnik 1926 | |||||
10.09
16:30
Tutin
FAP
1
0
|
10.09.2017 16:30 | Tutin | 1 : 0 | FAP | |||||
10.09
16:30
Železničar
Jedinstvo (Ub)
2
0
|
10.09.2017 16:30 | Železničar | 2 : 0 | Jedinstvo (Ub) | |||||
10.09
11:00
Polet
Smederevo 1924
0
1
|
10.09.2017 11:00 | Polet | 0 : 1 | Smederevo 1924 |
10.09
16:00
Radan
Timok
2
1
|
10.09.2017 16:00 | Radan | 2 : 1 | Timok | |||||
10.09
11:00
Car Konstantin
Budućnost (P)
1
1
|
10.09.2017 11:00 | Car Konstantin | 1 : 1 | Budućnost (P) | |||||
10.09
16:00
Trajal
Moravac Orion
1
0
|
10.09.2017 16:00 | Trajal | 1 : 0 | Moravac Orion | |||||
10.09
16:00
Pukovac
Jedinstvo (B)
0
0
|
10.09.2017 16:00 | Pukovac | 0 : 0 | Jedinstvo (B) |
10.09
16:30
Dunav
Dinamo 1945
2
1
|
10.09.2017 16:30 | Dunav | 2 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
10.09
16:30
Železničar
Bečej 1918
0
2
|
10.09.2017 16:30 | Železničar | 0 : 2 | Bečej 1918 |
10.09
16:00
Sopot
Žarkovo
0
4
|
10.09.2017 16:00 | Sopot | 0 : 4 | Žarkovo | |||||
10.09
16:00
Stepojevac Vaga
BSK Borča
1
1
|
10.09.2017 16:00 | Stepojevac Vaga | 1 : 1 | BSK Borča | |||||
10.09
16:00
BSK Batajnica
BASK
0
0
|
10.09.2017 16:00 | BSK Batajnica | 0 : 0 | BASK | |||||
10.09
11:00
GSP Polet Dorćol
Kolubara
1
2
|
10.09.2017 11:00 | GSP Polet Dorćol | 1 : 2 | Kolubara |
10.09
16:30
Sloboda (Č)
Bane
1
0
|
10.09.2017 16:30 | Sloboda (Č) | 1 : 0 | Bane | |||||
10.09
16:30
Jošanica
Sušica
3
0
|
10.09.2017 16:30 | Jošanica | 3 : 0 | Sušica | |||||
10.09
16:30
Orlovac
Radnički (K)
2
0
|
10.09.2017 16:30 | Orlovac | 2 : 0 | Radnički (K) | |||||
10.09
16:30
Goč
Takovo
0
0
|
10.09.2017 16:30 | Goč | 0 : 0 | Takovo | |||||
10.09
19:00
LFK Mladost
Sloga (K)
0
0
|
10.09.2017 19:00 | LFK Mladost | 0 : 0 | Sloga (K) |
10.09
16:30
Napredak
Mladi borac
2
1
|
10.09.2017 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Mladi borac | |||||
10.09
16:30
Šumadija
Zvižd
2
5
|
10.09.2017 16:30 | Šumadija | 2 : 5 | Zvižd | |||||
10.09
16:30
Proleter 1976
Gruža
0
0
|
10.09.2017 16:30 | Proleter 1976 | 0 : 0 | Gruža | |||||
10.09
16:30
Morava (VP)
Petar Dobrnjac
0
1
|
10.09.2017 16:30 | Morava (VP) | 0 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
10.09
16:30
RSK
Borac (Ž)
4
0
|
10.09.2017 16:30 | RSK | 4 : 0 | Borac (Ž) |
10.09
16:30
Borac
Sloga (S)
2
1
|
10.09.2017 16:30 | Borac | 2 : 1 | Sloga (S) | |||||
10.09
16:30
Radnički Stobex
Radnički Gorenje
2
2
|
10.09.2017 16:30 | Radnički Stobex | 2 : 2 | Radnički Gorenje |
10.09
16:00
OFK Niš
Vlasina
6
1
|
10.09.2017 16:00 | OFK Niš | 6 : 1 | Vlasina | |||||
10.09
16:00
Polet 1980
Tanasko Rajić
2
1
|
10.09.2017 16:00 | Polet 1980 | 2 : 1 | Tanasko Rajić |
10.09
16:00
Rudar Alpos
Bukovik
0
0
|
10.09.2017 16:00 | Rudar Alpos | 0 : 0 | Bukovik | |||||
10.09
16:00
Moravica
BSK
1
1
|
10.09.2017 16:00 | Moravica | 1 : 1 | BSK | |||||
10.09
11:00
Sloga
Timočanin
1
1
|
10.09.2017 11:00 | Sloga | 1 : 1 | Timočanin | |||||
10.09
16:00
Majdanpek
Hajduk Veljko
0
0
|
10.09.2017 16:00 | Majdanpek | 0 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
10.09
16:00
Naša krila
Kablovi
2
1
|
10.09.2017 16:00 | Naša krila | 2 : 1 | Kablovi | |||||
10.09
16:00
Zaplanjac
Svrljig
9
2
|
10.09.2017 16:00 | Zaplanjac | 9 : 2 | Svrljig | |||||
10.09
16:00
Malošište
Šarbanovac
1
1
|
10.09.2017 16:00 | Malošište | 1 : 1 | Šarbanovac |
10.09
16:00
Jastrebac
Morava 1918
2
1
|
10.09.2017 16:00 | Jastrebac | 2 : 1 | Morava 1918 | |||||
10.09
16:00
Žitorađa
Bošnjane
0
0
|
10.09.2017 16:00 | Žitorađa | 0 : 0 | Bošnjane | |||||
10.09
16:00
Jedinstvo
Sloga (D)
1
0
|
10.09.2017 16:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Sloga (D) | |||||
10.09
16:00
Sloga (Ć)
OFK Lugomir
0
2
|
10.09.2017 16:00 | Sloga (Ć) | 0 : 2 | OFK Lugomir | |||||
10.09
16:00
Levač
Poljoprivrednik
4
2
|
10.09.2017 16:00 | Levač | 4 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
10.09
16:00
Župa
Kopaonik
2
4
|
10.09.2017 16:00 | Župa | 2 : 4 | Kopaonik |
10.09
16:30
Vojvodina 1928
Kikinda 1909
0
1
|
10.09.2017 16:30 | Vojvodina 1928 | 0 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
10.09
16:30
ŽAK
Begej
2
1
|
10.09.2017 16:30 | ŽAK | 2 : 1 | Begej |
10.09
16:30
Kupinovo
Sloga (E)
1
2
|
10.09.2017 16:30 | Kupinovo | 1 : 2 | Sloga (E) | |||||
10.09
16:30
Hajduk (B)
Borac (Š)
3
1
|
10.09.2017 16:30 | Hajduk (B) | 3 : 1 | Borac (Š) | |||||
10.09
10:00
Kabel
LSK Laćarak
1
1
|
10.09.2017 10:00 | Kabel | 1 : 1 | LSK Laćarak | |||||
10.09
16:30
Podunavac
Hajduk (Č)
0
1
|
10.09.2017 16:30 | Podunavac | 0 : 1 | Hajduk (Č) |
10.09
16:30
Bačka (P)
Radnički (S)
1
2
|
10.09.2017 16:30 | Bačka (P) | 1 : 2 | Radnički (S) | |||||
10.09
16:30
Tisa
Tavankut
3
0
|
10.09.2017 16:30 | Tisa | 3 : 0 | Tavankut | |||||
10.09
16:30
Preporod
Tekstilac
3
0
|
10.09.2017 16:30 | Preporod | 3 : 0 | Tekstilac | |||||
10.09
16:30
BSK
Mladost Apa
2
1
|
10.09.2017 16:30 | BSK | 2 : 1 | Mladost Apa | |||||
10.09
16:30
Mladost (T)
Zadrugar
5
1
|
10.09.2017 16:30 | Mladost (T) | 5 : 1 | Zadrugar |
10.09
10:00
Rakovica
Leštane
1
2
|
10.09.2017 10:00 | Rakovica | 1 : 2 | Leštane | |||||
10.09
10:00
Borac
Zvezdara
1
1
|
10.09.2017 10:00 | Borac | 1 : 1 | Zvezdara | |||||
10.09
20:00
Turbina
Brodarac
1
0
|
10.09.2017 20:00 | Turbina | 1 : 0 | Brodarac | |||||
10.09
16:00
Sremčica
Napredak
1
0
|
10.09.2017 16:00 | Sremčica | 1 : 0 | Napredak | |||||
10.09
16:00
Budućnost
Crvena Zvezda
1
1
|
10.09.2017 16:00 | Budućnost | 1 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
10.09
10:00
Torlak
Srem
4
0
|
10.09.2017 10:00 | Torlak | 4 : 0 | Srem |
10.09
16:30
Vojvodina (NM)
Crvena Zvezda (RS)
1
1
|
10.09.2017 16:30 | Vojvodina (NM) | 1 : 1 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
10.09
16:30
Omladinac FAM
Crvena zvezda (VS)
1
1
|
10.09.2017 16:30 | Omladinac FAM | 1 : 1 | Crvena zvezda (VS) | |||||
10.09
16:30
Rusanda
Naftagas (B)
7
1
|
10.09.2017 16:30 | Rusanda | 7 : 1 | Naftagas (B) | |||||
10.09
16:30
Borac
Banat
2
0
|
10.09.2017 16:30 | Borac | 2 : 0 | Banat | |||||
10.09
16:30
Lehel
Mladost (BD)
0
2
|
10.09.2017 16:30 | Lehel | 0 : 2 | Mladost (BD) |
10.09
16:00
Hajduk
Partizan
2
1
|
10.09.2017 16:00 | Hajduk | 2 : 1 | Partizan | |||||
10.09
16:00
Bratstvo
Mladost (S)
1
2
|
10.09.2017 16:00 | Bratstvo | 1 : 2 | Mladost (S) | |||||
10.09
16:00
Mladi radnik
OFK Tekstilac
0
0
|
10.09.2017 16:00 | Mladi radnik | 0 : 0 | OFK Tekstilac | |||||
10.09
16:00
Kušiljevo
Kolare
4
1
|
10.09.2017 16:00 | Kušiljevo | 4 : 1 | Kolare | |||||
10.09
16:00
Napredak
OFK Bratstvo
1
0
|
10.09.2017 16:00 | Napredak | 1 : 0 | OFK Bratstvo | |||||
10.09
16:00
Juhor
OFK Batinac
3
4
|
10.09.2017 16:00 | Juhor | 3 : 4 | OFK Batinac | |||||
10.09
16:00
Rembas
Resavac
1
1
|
10.09.2017 16:00 | Rembas | 1 : 1 | Resavac |
10.09
16:30
Crvena zvezda
Vojvodina (Cr)
3
3
|
10.09.2017 16:30 | Crvena zvezda | 3 : 3 | Vojvodina (Cr) | |||||
10.09
16:30
Vulturul
Partizan (U)
1
3
|
10.09.2017 16:30 | Vulturul | 1 : 3 | Partizan (U) | |||||
10.09
16:30
Strela
Borac (St)
2
2
|
10.09.2017 16:30 | Strela | 2 : 2 | Borac (St) | |||||
10.09
16:30
Radnički (B)
Sloga (BNS)
2
1
|
10.09.2017 16:30 | Radnički (B) | 2 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
10.09
16:30
Dolina
Jedinstvo (V)
4
0
|
10.09.2017 16:30 | Dolina | 4 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
10.09
16:30
Jugoslavija
Jedinstvo Stević
0
3
|
10.09.2017 16:30 | Jugoslavija | 0 : 3 | Jedinstvo Stević |
10.09
17:00
Borac (M)
Partizan
4
1
|
10.09.2017 17:00 | Borac (M) | 4 : 1 | Partizan | |||||
10.09
17:00
Podrinje
Železničar
1
0
|
10.09.2017 17:00 | Podrinje | 1 : 0 | Železničar | |||||
10.09
17:00
Budućnost
Hrtkovci
7
0
|
10.09.2017 17:00 | Budućnost | 7 : 0 | Hrtkovci | |||||
10.09
17:00
Jadran
Graničar 1924
1
6
|
10.09.2017 17:00 | Jadran | 1 : 6 | Graničar 1924 | |||||
10.09
17:00
PSK Putinci
Napredak (P)
1
0
|
10.09.2017 17:00 | PSK Putinci | 1 : 0 | Napredak (P) | |||||
10.09
17:00
Sloboda (DT)
1. Maj Ruma
0
0
|
10.09.2017 17:00 | Sloboda (DT) | 0 : 0 | 1. Maj Ruma |
10.09
16:00
Kula
ŽAK
1
2
|
10.09.2017 16:00 | Kula | 1 : 2 | ŽAK | |||||
10.09
16:00
Budućnost (P)
Krila Krajine
1
1
|
10.09.2017 16:00 | Budućnost (P) | 1 : 1 | Krila Krajine | |||||
10.09
16:00
Rusin
Hercegovac
6
1
|
10.09.2017 16:00 | Rusin | 6 : 1 | Hercegovac | |||||
10.09
16:00
Slavija
Crvenka
2
4
|
10.09.2017 16:00 | Slavija | 2 : 4 | Crvenka | |||||
10.09
16:00
Stari Grad
Vojvodina
2
1
|
10.09.2017 16:00 | Stari Grad | 2 : 1 | Vojvodina |
10.09
16:00
Proleter (NJ)
Sutjeska
4
1
|
10.09.2017 16:00 | Proleter (NJ) | 4 : 1 | Sutjeska | |||||
10.09
16:00
Senta
Iskra
1
3
|
10.09.2017 16:00 | Senta | 1 : 3 | Iskra | |||||
10.09
16:00
Vinogradar
Jadran
2
0
|
10.09.2017 16:00 | Vinogradar | 2 : 0 | Jadran |
10.09
16:30
Radnički
Polom
2
1
|
10.09.2017 16:30 | Radnički | 2 : 1 | Polom | |||||
10.09
16:30
Nemetali
Rudna Glava
3
1
|
10.09.2017 16:30 | Nemetali | 3 : 1 | Rudna Glava | |||||
10.09
16:30
Slatina
Blizna
7
0
|
10.09.2017 16:30 | Slatina | 7 : 0 | Blizna | |||||
10.09
16:30
Deli Jovan
Zlot
3
1
|
10.09.2017 16:30 | Deli Jovan | 3 : 1 | Zlot |
10.09
11:00
13. Maj
Borac (P)
1
2
|
10.09.2017 11:00 | 13. Maj | 1 : 2 | Borac (P) | |||||
10.09
16:00
Komgrap
Poštar Zvezdara
3
1
|
10.09.2017 16:00 | Komgrap | 3 : 1 | Poštar Zvezdara | |||||
10.09
16:00
Institut
Heroj Polet
3
1
|
10.09.2017 16:00 | Institut | 3 : 1 | Heroj Polet | |||||
10.09
16:00
Dunav
Borac (O)
0
0
|
10.09.2017 16:00 | Dunav | 0 : 0 | Borac (O) | |||||
10.09
16:00
Zmaj
Sinđelić
1
0
|
10.09.2017 16:00 | Zmaj | 1 : 0 | Sinđelić |
10.09
16:00
Rušanj
Urovci
0
6
|
10.09.2017 16:00 | Rušanj | 0 : 6 | Urovci | |||||
10.09
16:00
Lisović
Radnički (R)
2
0
|
10.09.2017 16:00 | Lisović | 2 : 0 | Radnički (R) | |||||
10.09
16:00
BSK
Zabrežje
6
0
|
10.09.2017 16:00 | BSK | 6 : 0 | Zabrežje | |||||
10.09
16:00
Budućnost
Radnički (D)
3
0
|
10.09.2017 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | Radnički (D) | |||||
10.09
16:00
Mladost (C)
Mladost (B)
8
0
|
10.09.2017 16:00 | Mladost (C) | 8 : 0 | Mladost (B) |
10.09
10:00
Ropočevo
Selo Mladenovac
0
2
|
10.09.2017 10:00 | Ropočevo | 0 : 2 | Selo Mladenovac | |||||
10.09
16:00
Dunavac
Vinča
4
0
|
10.09.2017 16:00 | Dunavac | 4 : 0 | Vinča | |||||
10.09
16:00
Vrčin
Velika Krsna
2
2
|
10.09.2017 16:00 | Vrčin | 2 : 2 | Velika Krsna | |||||
10.09
16:00
Šumadija
Boleč
1
1
|
10.09.2017 16:00 | Šumadija | 1 : 1 | Boleč | |||||
10.09
16:00
Pudarci
Kovačevac
1
1
|
10.09.2017 16:00 | Pudarci | 1 : 1 | Kovačevac |
10.09
16:00
Jedinstvo 1945 (VL)
Mladost (PR)
2
1
|
10.09.2017 16:00 | Jedinstvo 1945 (VL) | 2 : 1 | Mladost (PR) | |||||
10.09
16:00
Jedinstvo (ŠT)
Mladi Borac
3
2
|
10.09.2017 16:00 | Jedinstvo (ŠT) | 3 : 2 | Mladi Borac | |||||
10.09
16:00
Radnički Šabački
Majur
3
2
|
10.09.2017 16:00 | Radnički Šabački | 3 : 2 | Majur | |||||
10.09
16:00
Sloga
Cer
3
1
|
10.09.2017 16:00 | Sloga | 3 : 1 | Cer | |||||
10.09
16:00
Duško
Mačva 2005
0
3
|
10.09.2017 16:00 | Duško | 0 : 3 | Mačva 2005 | |||||
10.09
16:00
Podrinje
Cerić
2
0
|
10.09.2017 16:00 | Podrinje | 2 : 0 | Cerić | |||||
10.09
16:00
Mladost (DD)
Sindjelić
1
3
|
10.09.2017 16:00 | Mladost (DD) | 1 : 3 | Sindjelić |
10.09
16:30
Bare
Borac
2
0
|
10.09.2017 16:30 | Bare | 2 : 0 | Borac | |||||
10.09
16:30
Aranđelovac
Vinča
5
1
|
10.09.2017 16:30 | Aranđelovac | 5 : 1 | Vinča | |||||
10.09
16:30
Partizan
Mladost MG
3
0
|
10.09.2017 16:30 | Partizan | 3 : 0 | Mladost MG | |||||
10.09
16:30
Šatornja
ŽSK
2
3
|
10.09.2017 16:30 | Šatornja | 2 : 3 | ŽSK | |||||
10.09
16:30
BSK
Banja
1
1
|
10.09.2017 16:30 | BSK | 1 : 1 | Banja | |||||
10.09
16:30
Šumadinac
Prvi srpski ustanak
1
3
|
10.09.2017 16:30 | Šumadinac | 1 : 3 | Prvi srpski ustanak |
10.09
16:00
Jedinstvo (Š)
Polet
0
0
|
10.09.2017 16:00 | Jedinstvo (Š) | 0 : 0 | Polet | |||||
10.09
16:00
Čekmin
OFK Brza
4
1
|
10.09.2017 16:00 | Čekmin | 4 : 1 | OFK Brza | |||||
10.09
16:00
Jedinstvo (G)
Bobište
0
0
|
10.09.2017 16:00 | Jedinstvo (G) | 0 : 0 | Bobište | |||||
10.09
16:00
Zloćudovo
Mladost (V)
1
0
|
10.09.2017 16:00 | Zloćudovo | 1 : 0 | Mladost (V) | |||||
10.09
16:00
Kumarevo 65
Umac
3
2
|
10.09.2017 16:00 | Kumarevo 65 | 3 : 2 | Umac | |||||
10.09
16:00
Progres
Jedinstvo (GS)
0
5
|
10.09.2017 16:00 | Progres | 0 : 5 | Jedinstvo (GS) | |||||
10.09
16:00
Vučje
Mladi borac
4
0
|
10.09.2017 16:00 | Vučje | 4 : 0 | Mladi borac | |||||
10.09
16:00
Sloga
Železničar
5
1
|
10.09.2017 16:00 | Sloga | 5 : 1 | Železničar |
10.09
16:30
7. Juli
Vrbovac
3
0
|
10.09.2017 16:30 | 7. Juli | 3 : 0 | Vrbovac | |||||
10.09
16:30
Šumadija
SASK
5
2
|
10.09.2017 16:30 | Šumadija | 5 : 2 | SASK | |||||
10.09
16:30
Cerovac
Pobeda
2
1
|
10.09.2017 16:30 | Cerovac | 2 : 1 | Pobeda | |||||
10.09
16:30
Sloga
Osipaonica
0
2
|
10.09.2017 16:30 | Sloga | 0 : 2 | Osipaonica | |||||
10.09
16:30
Podunavac
Crvena zvezda
0
0
|
10.09.2017 16:30 | Podunavac | 0 : 0 | Crvena zvezda | |||||
10.09
16:30
Sloboda
Polet
2
0
|
10.09.2017 16:30 | Sloboda | 2 : 0 | Polet | |||||
10.09
16:30
Borac
Proleter 1947
2
1
|
10.09.2017 16:30 | Borac | 2 : 1 | Proleter 1947 | |||||
10.09
16:30
Radnik
Obilić
1
2
|
10.09.2017 16:30 | Radnik | 1 : 2 | Obilić |
10.09
16:30
Jedinstvo (K)
Zadrugar
3
0
|
10.09.2017 16:30 | Jedinstvo (K) | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
10.09
16:30
Rudar
Šumadija 1923
1
1
|
10.09.2017 16:30 | Rudar | 1 : 1 | Šumadija 1923 | |||||
10.09
16:30
Lunjevica
Napredak
1
0
|
10.09.2017 16:30 | Lunjevica | 1 : 0 | Napredak | |||||
10.09
16:30
Brezak 1936
Slatina
0
3
|
10.09.2017 16:30 | Brezak 1936 | 0 : 3 | Slatina | |||||
10.09
16:30
Jedinstvo (GG)
Mladost (P)
2
2
|
10.09.2017 16:30 | Jedinstvo (GG) | 2 : 2 | Mladost (P) | |||||
10.09
16:30
Backovac Junajted
Spartak
4
1
|
10.09.2017 16:30 | Backovac Junajted | 4 : 1 | Spartak | |||||
10.09
16:30
Prijevor
Parmenac
4
2
|
10.09.2017 16:30 | Prijevor | 4 : 2 | Parmenac | |||||
10.09
16:30
Polet (T)
Omladinac (Z)
1
0
|
10.09.2017 16:30 | Polet (T) | 1 : 0 | Omladinac (Z) |
10.09
16:30
Naupare
Kupci
2
3
|
10.09.2017 16:30 | Naupare | 2 : 3 | Kupci | |||||
10.09
16:30
Vinogradar
Šanac
0
0
|
10.09.2017 16:30 | Vinogradar | 0 : 0 | Šanac | |||||
10.09
16:30
FUD
Sloga (D)
5
0
|
10.09.2017 16:30 | FUD | 5 : 0 | Sloga (D) | |||||
10.09
16:30
Donji Kopaonik
Čitluk
1
1
|
10.09.2017 16:30 | Donji Kopaonik | 1 : 1 | Čitluk | |||||
10.09
16:30
Juhor
Knez Lazar 2015
7
1
|
10.09.2017 16:30 | Juhor | 7 : 1 | Knez Lazar 2015 | |||||
10.09
16:30
Jastrebac
Ribnik
1
0
|
10.09.2017 16:30 | Jastrebac | 1 : 0 | Ribnik | |||||
10.09
16:30
Mačkovac
Sloga (M)
2
2
|
10.09.2017 16:30 | Mačkovac | 2 : 2 | Sloga (M) | |||||
10.09
16:30
Parunovac
13. April
0
3
|
10.09.2017 16:30 | Parunovac | 0 : 3 | 13. April |
10.09
16:30
Borac (K)
Napredak 1936
2
1
|
10.09.2017 16:30 | Borac (K) | 2 : 1 | Napredak 1936 | |||||
10.09
16:30
Železničar
Trgovački
1
5
|
10.09.2017 16:30 | Železničar | 1 : 5 | Trgovački | |||||
10.09
16:30
Rudar (K)
Sloga (B)
2
0
|
10.09.2017 16:30 | Rudar (K) | 2 : 0 | Sloga (B) | |||||
10.09
16:30
Zadrugar (T)
Makce
1
2
|
10.09.2017 16:30 | Zadrugar (T) | 1 : 2 | Makce | |||||
10.09
16:30
Rudar (S)
Mladost (B)
2
0
|
10.09.2017 16:30 | Rudar (S) | 2 : 0 | Mladost (B) | |||||
10.09
16:30
Mlava (ML)
Radnik
2
0
|
10.09.2017 16:30 | Mlava (ML) | 2 : 0 | Radnik |
10.09
16:30
Padež
Zadrugar
4
1
|
10.09.2017 16:30 | Padež | 4 : 1 | Zadrugar | |||||
10.09
16:30
Dragoš
Rajko Mitić
5
2
|
10.09.2017 16:30 | Dragoš | 5 : 2 | Rajko Mitić | |||||
10.09
16:30
Borac
Gnjilan
0
3
|
10.09.2017 16:30 | Borac | 0 : 3 | Gnjilan | |||||
10.09
11:00
Jedinstvo
Zvezda
5
1
|
10.09.2017 11:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Zvezda |
10.09
16:30
Stubal
Borac
3
1
|
10.09.2017 16:30 | Stubal | 3 : 1 | Borac | |||||
10.09
16:30
Proleter
Real
1
3
|
10.09.2017 16:30 | Proleter | 1 : 3 | Real | |||||
10.09
16:30
Ribnica
Omladinac
1
3
|
10.09.2017 16:30 | Ribnica | 1 : 3 | Omladinac | |||||
10.09
16:30
Granit
Polet
3
3
|
10.09.2017 16:30 | Granit | 3 : 3 | Polet | |||||
10.09
16:30
OFK Ras
Novi Pazar 1928
1
0
|
10.09.2017 16:30 | OFK Ras | 1 : 0 | Novi Pazar 1928 | |||||
10.09
16:30
Ibar
Popovići
2
1
|
10.09.2017 16:30 | Ibar | 2 : 1 | Popovići | |||||
10.09
16:30
Mataruge
Budućnost
3
1
|
10.09.2017 16:30 | Mataruge | 3 : 1 | Budućnost |
10.09
16:30
Železničar
Ariljska rampa
0
3
|
10.09.2017 16:30 | Železničar | 0 : 3 | Ariljska rampa | |||||
10.09
16:30
Ježevica
Polet
3
0
|
10.09.2017 16:30 | Ježevica | 3 : 0 | Polet | |||||
10.09
16:30
Višesava
Savinac
3
1
|
10.09.2017 16:30 | Višesava | 3 : 1 | Savinac | |||||
10.09
11:00
Lauš
Jasen
1
0
|
10.09.2017 11:00 | Lauš | 1 : 0 | Jasen | |||||
10.09
16:30
Lazarica
Čajetina
1
3
|
10.09.2017 16:30 | Lazarica | 1 : 3 | Čajetina | |||||
10.09
16:30
Perućac
Crnokosa
2
0
|
10.09.2017 16:30 | Perućac | 2 : 0 | Crnokosa |
10.09
16:00
Mladost
Tulari
8
1
|
10.09.2017 16:00 | Mladost | 8 : 1 | Tulari | |||||
10.09
16:00
Tvrdojevac
Tešnjar
0
1
|
10.09.2017 16:00 | Tvrdojevac | 0 : 1 | Tešnjar | |||||
10.09
16:00
ZSK
Iskra
0
5
|
10.09.2017 16:00 | ZSK | 0 : 5 | Iskra | |||||
10.09
16:00
Ribnikar
Trlić
1
1
|
10.09.2017 16:00 | Ribnikar | 1 : 1 | Trlić |
10.09
17:00
Partizan
Zastava
0
2
|
10.09.2017 17:00 | Partizan | 0 : 2 | Zastava | |||||
10.09
17:00
Budućnost
Mladost
2
1
|
10.09.2017 17:00 | Budućnost | 2 : 1 | Mladost | |||||
10.09
17:00
Korićani
Šumadija 1934
4
2
|
10.09.2017 17:00 | Korićani | 4 : 2 | Šumadija 1934 | |||||
10.09
17:00
Kolonija
Ćava
1
0
|
10.09.2017 17:00 | Kolonija | 1 : 0 | Ćava | |||||
10.09
17:00
Kutlovo
Sloboda
0
2
|
10.09.2017 17:00 | Kutlovo | 0 : 2 | Sloboda | |||||
10.09
17:00
Šumadinac (KG)
Jedinstvo
0
3
|
10.09.2017 17:00 | Šumadinac (KG) | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
10.09
17:00
Vodojaža
Jadran
2
1
|
10.09.2017 17:00 | Vodojaža | 2 : 1 | Jadran | |||||
10.09
17:00
Borac (D)
Sloga (D)
1
5
|
10.09.2017 17:00 | Borac (D) | 1 : 5 | Sloga (D) | |||||
10.09
17:00
Srbija
Erdoglija 1931
1
0
|
10.09.2017 17:00 | Srbija | 1 : 0 | Erdoglija 1931 |
10.09
16:00
Sloga
Moravac (ZT)
3
1
|
10.09.2017 16:00 | Sloga | 3 : 1 | Moravac (ZT) | |||||
10.09
16:00
Zemljoradnik
Doljevac 1971
3
0
|
10.09.2017 16:00 | Zemljoradnik | 3 : 0 | Doljevac 1971 | |||||
10.09
16:00
Crvena zvezda
Radnički 1924
6
2
|
10.09.2017 16:00 | Crvena zvezda | 6 : 2 | Radnički 1924 | |||||
10.09
16:00
Jedinstvo GVD
Mladost (B)
0
2
|
10.09.2017 16:00 | Jedinstvo GVD | 0 : 2 | Mladost (B) |
10.09
16:30
Jedinstvo (GM)
AZ Borac 2014
1
1
|
10.09.2017 16:30 | Jedinstvo (GM) | 1 : 1 | AZ Borac 2014 | |||||
10.09
16:30
Budućnost
Stevan Nešticki
0
2
|
10.09.2017 16:30 | Budućnost | 0 : 2 | Stevan Nešticki | |||||
10.09
16:30
Proleter (DV)
Rudar
2
1
|
10.09.2017 16:30 | Proleter (DV) | 2 : 1 | Rudar | |||||
10.09
16:30
Sloboda
Crvena zastava
1
0
|
10.09.2017 16:30 | Sloboda | 1 : 0 | Crvena zastava | |||||
10.09
16:30
Mladost (M)
Čegar 2013
4
0
|
10.09.2017 16:30 | Mladost (M) | 4 : 0 | Čegar 2013 |
10.09
16:30
Jedinstvo (R)
ŽSK
4
0
|
10.09.2017 16:30 | Jedinstvo (R) | 4 : 0 | ŽSK | |||||
10.09
16:30
OFK Sirig
Fruškogorski partizan
2
1
|
10.09.2017 16:30 | OFK Sirig | 2 : 1 | Fruškogorski partizan | |||||
10.09
16:30
Vinogradar
Sofeks
1
4
|
10.09.2017 16:30 | Vinogradar | 1 : 4 | Sofeks | |||||
10.09
16:30
TSK
Veternik
2
1
|
10.09.2017 16:30 | TSK | 2 : 1 | Veternik |
10.09
16:30
Malinik
OFK Rtanj
2
1
|
10.09.2017 16:30 | Malinik | 2 : 1 | OFK Rtanj | |||||
10.09
16:30
Rudar (VČ)
Graničar
3
0
|
10.09.2017 16:30 | Rudar (VČ) | 3 : 0 | Graničar | |||||
10.09
16:30
Rgotina
Sloga
1
0
|
10.09.2017 16:30 | Rgotina | 1 : 0 | Sloga | |||||
10.09
16:30
Radnički (L)
Bučje
4
0
|
10.09.2017 16:30 | Radnički (L) | 4 : 0 | Bučje | |||||
10.09
16:30
Omladinac
Trebič
2
2
|
10.09.2017 16:30 | Omladinac | 2 : 2 | Trebič | |||||
10.09
16:30
OFK Knjaz
Kosovo
3
1
|
10.09.2017 16:30 | OFK Knjaz | 3 : 1 | Kosovo | |||||
10.09
16:30
Osnić
Midžor
0
2
|
10.09.2017 16:30 | Osnić | 0 : 2 | Midžor |
10.09
16:00
Real
Omladinac
2
6
|
10.09.2017 16:00 | Real | 2 : 6 | Omladinac | |||||
10.09
16:00
NS Tatko
Kosovac
1
5
|
10.09.2017 16:00 | NS Tatko | 1 : 5 | Kosovac | |||||
10.09
16:00
Svetlost Badnjevac
Borac
1
1
|
10.09.2017 16:00 | Svetlost Badnjevac | 1 : 1 | Borac | |||||
10.09
16:00
Mladost 1982
Kaćuša
3
0
|
10.09.2017 16:00 | Mladost 1982 | 3 : 0 | Kaćuša | |||||
10.09
16:00
Dundjerski
Pobeda
4
1
|
10.09.2017 16:00 | Dundjerski | 4 : 1 | Pobeda |
10.09
16:00
Trešnjevka
Mladost (B)
2
8
|
10.09.2017 16:00 | Trešnjevka | 2 : 8 | Mladost (B) | |||||
10.09
16:00
Ternoci
Pavlovac
2
2
|
10.09.2017 16:00 | Ternoci | 2 : 2 | Pavlovac | |||||
10.09
16:00
Vihor
FSU Južna pruga
3
1
|
10.09.2017 16:00 | Vihor | 3 : 1 | FSU Južna pruga | |||||
10.09
16:00
Lugina
BSK Bujanovac
7
0
|
10.09.2017 16:00 | Lugina | 7 : 0 | BSK Bujanovac |
10.09
16:30
Napredak
Mladost
0
0
|
10.09.2017 16:30 | Napredak | 0 : 0 | Mladost | |||||
10.09
16:30
Borac (A)
Tavnik
2
0
|
10.09.2017 16:30 | Borac (A) | 2 : 0 | Tavnik | |||||
10.09
16:30
Metalac
Grdica
5
1
|
10.09.2017 16:30 | Metalac | 5 : 1 | Grdica | |||||
10.09
16:30
Kraljevo Hajduk
Mlada krila
4
1
|
10.09.2017 16:30 | Kraljevo Hajduk | 4 : 1 | Mlada krila | |||||
10.09
16:30
Mineral 2015
Jedinstvo (D)
1
1
|
10.09.2017 16:30 | Mineral 2015 | 1 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
10.09
16:30
Partizan
Lasta
3
1
|
10.09.2017 16:30 | Partizan | 3 : 1 | Lasta | |||||
10.09
16:30
Magnohrom
Jedinstvo (G)
0
3
|
10.09.2017 16:30 | Magnohrom | 0 : 3 | Jedinstvo (G) | |||||
10.09
16:30
Gruža
Lazac
3
1
|
10.09.2017 16:30 | Gruža | 3 : 1 | Lazac |
10.09
16:00
15. Avgust 1950
Budućnost
2
3
|
10.09.2017 16:00 | 15. Avgust 1950 | 2 : 3 | Budućnost | |||||
10.09
16:00
Javor
Šumadija
2
1
|
10.09.2017 16:00 | Javor | 2 : 1 | Šumadija | |||||
10.09
16:00
Istok 63
Omladinski
2
2
|
10.09.2017 16:00 | Istok 63 | 2 : 2 | Omladinski | |||||
10.09
16:00
Moravac
Borac 1805
3
0
|
10.09.2017 16:00 | Moravac | 3 : 0 | Borac 1805 | |||||
10.09
16:00
Mladost (GM)
Omladinac
1
3
|
10.09.2017 16:00 | Mladost (GM) | 1 : 3 | Omladinac |
10.09
16:00
Sloga
Mladost (D)
2
0
|
10.09.2017 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Mladost (D) | |||||
10.09
16:00
Šumadinac
Mladost (K)
2
0
|
10.09.2017 16:00 | Šumadinac | 2 : 0 | Mladost (K) | |||||
10.09
16:00
Morava (R)
Budućnost (Đ)
5
0
|
10.09.2017 16:00 | Morava (R) | 5 : 0 | Budućnost (Đ) | |||||
10.09
16:00
Mladost (T)
Ursule
0
1
|
10.09.2017 16:00 | Mladost (T) | 0 : 1 | Ursule | |||||
10.09
16:00
Šantarovac
Vinorača
2
0
|
10.09.2017 16:00 | Šantarovac | 2 : 0 | Vinorača | |||||
10.09
16:00
Jedinstvo
Zenit
3
1
|
10.09.2017 16:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Zenit | |||||
10.09
16:00
Kupinovac
Sinđelić 1934
4
1
|
10.09.2017 16:00 | Kupinovac | 4 : 1 | Sinđelić 1934 | |||||
10.09
16:00
Mladost (G)
Morava (KS)
4
0
|
10.09.2017 16:00 | Mladost (G) | 4 : 0 | Morava (KS) |
10.09
17:00
Fruškogorac
Donji Srem 2015
1
0
|
10.09.2017 17:00 | Fruškogorac | 1 : 0 | Donji Srem 2015 | |||||
10.09
17:00
Fruška Gora
OFK Zeka Buljubaša
4
2
|
10.09.2017 17:00 | Fruška Gora | 4 : 2 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
10.09
17:00
Sloboda
Hajduk
1
2
|
10.09.2017 17:00 | Sloboda | 1 : 2 | Hajduk | |||||
10.09
17:00
Mladost (B)
Mitros
1
0
|
10.09.2017 17:00 | Mladost (B) | 1 : 0 | Mitros | |||||
10.09
17:00
OFK Brestač
Graničar (K)
2
0
|
10.09.2017 17:00 | OFK Brestač | 2 : 0 | Graničar (K) | |||||
10.09
17:00
Polet
Sloga
2
1
|
10.09.2017 17:00 | Polet | 2 : 1 | Sloga | |||||
10.09
17:00
OFK Bikić
Napredak
3
0
|
10.09.2017 17:00 | OFK Bikić | 3 : 0 | Napredak | |||||
10.09
17:00
Graničar (O)
Donji Petrovci
0
3
|
10.09.2017 17:00 | Graničar (O) | 0 : 3 | Donji Petrovci |
10.09
16:30
Polet
Ševac
2
0
|
10.09.2017 16:30 | Polet | 2 : 0 | Ševac | |||||
10.09
16:30
Budućnost (A)
Borac (VG)
5
1
|
10.09.2017 16:30 | Budućnost (A) | 5 : 1 | Borac (VG) | |||||
10.09
16:30
Borac (VS)
Potporanj
2
3
|
10.09.2017 16:30 | Borac (VS) | 2 : 3 | Potporanj | |||||
10.09
16:30
Vinogradar
Partizan (K)
1
1
|
10.09.2017 16:30 | Vinogradar | 1 : 1 | Partizan (K) | |||||
10.09
16:30
Dobrica
Ratar
1
0
|
10.09.2017 16:30 | Dobrica | 1 : 0 | Ratar | |||||
10.09
16:30
Hajdučica
Karaš (K)
3
1
|
10.09.2017 16:30 | Hajdučica | 3 : 1 | Karaš (K) |
10.09
16:30
Slavia
Polet
0
3
|
10.09.2017 16:30 | Slavia | 0 : 3 | Polet | |||||
10.09
16:30
Pobeda
Mundial
1
2
|
10.09.2017 16:30 | Pobeda | 1 : 2 | Mundial | |||||
10.09
16:30
Spartak 1911
Omladinac 1927
3
0
|
10.09.2017 16:30 | Spartak 1911 | 3 : 0 | Omladinac 1927 | |||||
10.09
16:30
Tempo
Unirea
0
2
|
10.09.2017 16:30 | Tempo | 0 : 2 | Unirea | |||||
10.09
16:30
Mladost (V)
Glogonj
2
2
|
10.09.2017 16:30 | Mladost (V) | 2 : 2 | Glogonj |
10.09
16:30
Borac (P)
Proleter
4
2
|
10.09.2017 16:30 | Borac (P) | 4 : 2 | Proleter | |||||
10.09
16:30
BSK Bavanište
Kolonija
0
5
|
10.09.2017 16:30 | BSK Bavanište | 0 : 5 | Kolonija | |||||
10.09
16:30
Partizan (G)
Omladinac (D)
4
0
|
10.09.2017 16:30 | Partizan (G) | 4 : 0 | Omladinac (D) | |||||
10.09
16:30
Budućnost (BB)
Jedinstvo
3
2
|
10.09.2017 16:30 | Budućnost (BB) | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
10.09
16:30
Stari Tamiš
Dolovo
0
2
|
10.09.2017 16:30 | Stari Tamiš | 0 : 2 | Dolovo |
10.09
16:00
Velika Reka
Prva Iskra
0
0
|
10.09.2017 16:00 | Velika Reka | 0 : 0 | Prva Iskra | |||||
10.09
16:00
Jedinstvo (ZA)
Borac
0
0
|
10.09.2017 16:00 | Jedinstvo (ZA) | 0 : 0 | Borac | |||||
10.09
16:00
Milan Orlić
Jedinstvo (MZ)
1
0
|
10.09.2017 16:00 | Milan Orlić | 1 : 0 | Jedinstvo (MZ) | |||||
10.09
16:00
Stolice
Jadar
1
5
|
10.09.2017 16:00 | Stolice | 1 : 5 | Jadar | |||||
10.09
16:00
Sloga (LŠ)
Rudar
2
3
|
10.09.2017 16:00 | Sloga (LŠ) | 2 : 3 | Rudar | |||||
10.09
16:00
Mladost (BR)
Sloga (ST)
1
0
|
10.09.2017 16:00 | Mladost (BR) | 1 : 0 | Sloga (ST) |
10.09
16:00
Busije
Dedinje
3
0
|
10.09.2017 16:00 | Busije | 3 : 0 | Dedinje | |||||
10.09
16:00
Atakante
Posavac Tišma
3
1
|
10.09.2017 16:00 | Atakante | 3 : 1 | Posavac Tišma | |||||
10.09
16:00
Sveti Stefan
Novi Beograd
5
1
|
10.09.2017 16:00 | Sveti Stefan | 5 : 1 | Novi Beograd | |||||
10.09
10:00
Šećeranac Ada
Sparta Železnik
2
0
|
10.09.2017 10:00 | Šećeranac Ada | 2 : 0 | Sparta Železnik | |||||
10.09
16:00
BUSK
Ajaks
3
5
|
10.09.2017 16:00 | BUSK | 3 : 5 | Ajaks |
10.09
16:00
Pinosava
Zaklopača
8
1
|
10.09.2017 16:00 | Pinosava | 8 : 1 | Zaklopača | |||||
10.09
16:00
PKB (K)
Mladost
6
1
|
10.09.2017 16:00 | PKB (K) | 6 : 1 | Mladost | |||||
10.09
16:00
Pionir
Lepušnica
3
1
|
10.09.2017 16:00 | Pionir | 3 : 1 | Lepušnica | |||||
10.09
16:00
Poštar
Siti Sport Klub
2
2
|
10.09.2017 16:00 | Poštar | 2 : 2 | Siti Sport Klub |
10.09
16:00
OFK Borac
Veliki Borak
1
1
|
10.09.2017 16:00 | OFK Borac | 1 : 1 | Veliki Borak | |||||
10.09
16:00
Barajevo
Beljina
1
1
|
10.09.2017 16:00 | Barajevo | 1 : 1 | Beljina | |||||
10.09
16:00
Guncate
Velika Mostanica
0
1
|
10.09.2017 16:00 | Guncate | 0 : 1 | Velika Mostanica |
10.09
16:00
Gorki
Budućnost (PD)
1
1
|
10.09.2017 16:00 | Gorki | 1 : 1 | Budućnost (PD) | |||||
10.09
16:00
Hajduk Stanko
Proleter
8
0
|
10.09.2017 16:00 | Hajduk Stanko | 8 : 0 | Proleter | |||||
10.09
16:00
Omladinac 2013
Budućnost (ZM)
2
2
|
10.09.2017 16:00 | Omladinac 2013 | 2 : 2 | Budućnost (ZM) | |||||
10.09
16:00
Napredak
Cer
1
1
|
10.09.2017 16:00 | Napredak | 1 : 1 | Cer | |||||
10.09
16:00
Premijer
Torpedo 1924
5
1
|
10.09.2017 16:00 | Premijer | 5 : 1 | Torpedo 1924 |
10.09
16:00
Mladost (PP)
Pocerina
2
0
|
10.09.2017 16:00 | Mladost (PP) | 2 : 0 | Pocerina | |||||
10.09
16:00
Provo 2015
Vlašić
2
1
|
10.09.2017 16:00 | Provo 2015 | 2 : 1 | Vlašić | |||||
10.09
16:00
Sloga
Radnički
0
0
|
10.09.2017 16:00 | Sloga | 0 : 0 | Radnički | |||||
10.09
16:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Šipurske livade
1
1
|
10.09.2017 16:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 1 : 1 | Šipurske livade | |||||
10.09
16:00
Miloš Pocerac 2013
Pričinović
2
0
|
10.09.2017 16:00 | Miloš Pocerac 2013 | 2 : 0 | Pričinović |
10.09
16:00
Omladinac
Lemind 1953
0
0
|
10.09.2017 16:00 | Omladinac | 0 : 0 | Lemind 1953 | |||||
10.09
16:00
Šumadija
Bratstvo
4
0
|
10.09.2017 16:00 | Šumadija | 4 : 0 | Bratstvo | |||||
10.09
16:00
BSK
Moravac (P)
4
1
|
10.09.2017 16:00 | BSK | 4 : 1 | Moravac (P) | |||||
10.09
16:00
Real
Marjan MB
7
1
|
10.09.2017 16:00 | Real | 7 : 1 | Marjan MB | |||||
10.09
16:00
OFK Morava
Sušica 2012
4
3
|
10.09.2017 16:00 | OFK Morava | 4 : 3 | Sušica 2012 | |||||
10.09
16:00
Gradac
Radnički
1
2
|
10.09.2017 16:00 | Gradac | 1 : 2 | Radnički | |||||
10.09
16:00
Mladost (B)
Plantaža
1
3
|
10.09.2017 16:00 | Mladost (B) | 1 : 3 | Plantaža |
10.09
16:00
OFK Stublenica
Dimitrije Tucović
0
4
|
10.09.2017 16:00 | OFK Stublenica | 0 : 4 | Dimitrije Tucović | |||||
10.09
16:00
Joševa
Crvena Jabuka
1
2
|
10.09.2017 16:00 | Joševa | 1 : 2 | Crvena Jabuka | |||||
10.09
16:00
Vrelo
Kalenić
2
4
|
10.09.2017 16:00 | Vrelo | 2 : 4 | Kalenić | |||||
10.09
16:00
Gunjevac
OFK Paljuvi
3
2
|
10.09.2017 16:00 | Gunjevac | 3 : 2 | OFK Paljuvi |
10.09
16:00
Mladost (L)
Kolubara 2
0
2
|
10.09.2017 16:00 | Mladost (L) | 0 : 2 | Kolubara 2 | |||||
10.09
16:00
Mladost (VK)
Milenko Pavlović
2
2
|
10.09.2017 16:00 | Mladost (VK) | 2 : 2 | Milenko Pavlović | |||||
10.09
11:00
Bujačić
Kotešica
2
1
|
10.09.2017 11:00 | Bujačić | 2 : 1 | Kotešica | |||||
10.09
16:00
Rajac
Stari drugari
1
0
|
10.09.2017 16:00 | Rajac | 1 : 0 | Stari drugari | |||||
10.09
16:00
Borac
OFK Brđanac
0
4
|
10.09.2017 16:00 | Borac | 0 : 4 | OFK Brđanac | |||||
10.09
16:00
Polet
Komanice
2
2
|
10.09.2017 16:00 | Polet | 2 : 2 | Komanice | |||||
10.09
16:00
Rakac Stave
Jadar 2013
3
1
|
10.09.2017 16:00 | Rakac Stave | 3 : 1 | Jadar 2013 |
10.09
16:30
Borac
Stari Trstenik
1
0
|
10.09.2017 16:30 | Borac | 1 : 0 | Stari Trstenik | |||||
10.09
16:30
Rubin (Z)
Omladinac
5
2
|
10.09.2017 16:30 | Rubin (Z) | 5 : 2 | Omladinac | |||||
10.09
16:30
Gradina
Velika Drenova
4
2
|
10.09.2017 16:30 | Gradina | 4 : 2 | Velika Drenova | |||||
10.09
16:30
Ušće
Polet 57
1
0
|
10.09.2017 16:30 | Ušće | 1 : 0 | Polet 57 | |||||
10.09
16:30
14. Oktobar
Trudbenik
0
2
|
10.09.2017 16:30 | 14. Oktobar | 0 : 2 | Trudbenik | |||||
10.09
16:30
Mladost (DK)
Mladi Gorani
5
0
|
10.09.2017 16:30 | Mladost (DK) | 5 : 0 | Mladi Gorani |
10.09
16:30
Napredak Č
Roham
3
2
|
10.09.2017 16:30 | Napredak Č | 3 : 2 | Roham | |||||
10.09
16:30
Omladinac
1.Oktobar
1
3
|
10.09.2017 16:30 | Omladinac | 1 : 3 | 1.Oktobar | |||||
10.09
16:30
Budućnost
Bega
2
1
|
10.09.2017 16:30 | Budućnost | 2 : 1 | Bega | |||||
10.09
16:30
Proleter
Napredak BT
1
4
|
10.09.2017 16:30 | Proleter | 1 : 4 | Napredak BT | |||||
10.09
16:30
Terekves
Delija
2
3
|
10.09.2017 16:30 | Terekves | 2 : 3 | Delija |
10.09
17:00
OFK Žeželj
Pobeda
2
0
|
10.09.2017 17:00 | OFK Žeželj | 2 : 0 | Pobeda | |||||
10.09
17:00
Maršić
Divostin
1
1
|
10.09.2017 17:00 | Maršić | 1 : 1 | Divostin | |||||
10.09
17:00
21. oktobar
Bratstvo 1975
2
1
|
10.09.2017 17:00 | 21. oktobar | 2 : 1 | Bratstvo 1975 | |||||
10.09
17:00
Košutnjak
Vinogradi DB
1
1
|
10.09.2017 17:00 | Košutnjak | 1 : 1 | Vinogradi DB |
10.09
16:00
Jastrebac
Napredak 2012
0
0
|
10.09.2017 16:00 | Jastrebac | 0 : 0 | Napredak 2012 | |||||
10.09
11:00
Ratar
OFK Rutevac 1908
1
1
|
10.09.2017 11:00 | Ratar | 1 : 1 | OFK Rutevac 1908 | |||||
10.09
11:00
Gredetin
Jedinstvo (B)
1
1
|
10.09.2017 11:00 | Gredetin | 1 : 1 | Jedinstvo (B) |
10.09
Omladinac (D)
Polet
0
3
|
10.09.2017 | Omladinac (D) | 0 : 3 | Polet | |||||
10.09
Jedinstvo
Dinamo 1923
1
0
|
10.09.2017 | Jedinstvo | 1 : 0 | Dinamo 1923 | |||||
10.09
Radnički 1918
Partizan
2
1
|
10.09.2017 | Radnički 1918 | 2 : 1 | Partizan | |||||
10.09
Aleksa Šantić
Kordun
2
1
|
10.09.2017 | Aleksa Šantić | 2 : 1 | Kordun | |||||
10.09
Dunav
Omladinac (B)
0
0
|
10.09.2017 | Dunav | 0 : 0 | Omladinac (B) |
10.09
11:00
B 2000
Jasenica
1
4
|
10.09.2017 11:00 | B 2000 | 1 : 4 | Jasenica | |||||
10.09
16:30
Sloga
Kopljari
1
4
|
10.09.2017 16:30 | Sloga | 1 : 4 | Kopljari | |||||
10.09
16:30
Ranilović
Vrbica
1
3
|
10.09.2017 16:30 | Ranilović | 1 : 3 | Vrbica | |||||
10.09
11:00
Šumadinac
Šamot
0
0
|
10.09.2017 11:00 | Šumadinac | 0 : 0 | Šamot | |||||
10.09
16:30
Mladi rudar
Plaskovac
1
0
|
10.09.2017 16:30 | Mladi rudar | 1 : 0 | Plaskovac |
10.09
16:30
Obilić (Ž)
Žitkovica 2017
4
2
|
10.09.2017 16:30 | Obilić (Ž) | 4 : 2 | Žitkovica 2017 | |||||
10.09
16:30
Napredak (P)
Sloga (M)
2
2
|
10.09.2017 16:30 | Napredak (P) | 2 : 2 | Sloga (M) | |||||
10.09
16:30
Dizel
Dunavac (P)
6
1
|
10.09.2017 16:30 | Dizel | 6 : 1 | Dunavac (P) | |||||
10.09
16:30
Stig 1955
Napredak 1934
1
0
|
10.09.2017 16:30 | Stig 1955 | 1 : 0 | Napredak 1934 | |||||
10.09
16:30
Sirakovo
Radnički (P)
4
1
|
10.09.2017 16:30 | Sirakovo | 4 : 1 | Radnički (P) |
10.09
16:30
Radnički (K)
Bata Bulić
1
1
|
10.09.2017 16:30 | Radnički (K) | 1 : 1 | Bata Bulić | |||||
10.09
16:30
BSK 1924
Jasenovac
1
0
|
10.09.2017 16:30 | BSK 1924 | 1 : 0 | Jasenovac | |||||
10.09
16:30
Napredak (S)
Sloga 1952
3
0
|
10.09.2017 16:30 | Napredak (S) | 3 : 0 | Sloga 1952 | |||||
10.09
16:30
Integral
Manastirica
3
0
|
10.09.2017 16:30 | Integral | 3 : 0 | Manastirica | |||||
10.09
16:30
Omladinac (B)
Rade Milošević
2
3
|
10.09.2017 16:30 | Omladinac (B) | 2 : 3 | Rade Milošević |
10.09
16:00
Žednik
Palić
0
0
|
10.09.2017 16:00 | Žednik | 0 : 0 | Palić | |||||
10.09
16:00
Đurđin
Udarnik Višnjevac
3
1
|
10.09.2017 16:00 | Đurđin | 3 : 1 | Udarnik Višnjevac | |||||
10.09
16:00
OFK Mala Bosna 2015
Bratstvo
2
1
|
10.09.2017 16:00 | OFK Mala Bosna 2015 | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
10.09
16:00
Elektrovojvodina
Hajduk
4
1
|
10.09.2017 16:00 | Elektrovojvodina | 4 : 1 | Hajduk | |||||
10.09
16:00
Lokomotiva
Bikovo
3
2
|
10.09.2017 16:00 | Lokomotiva | 3 : 2 | Bikovo | |||||
10.09
16:00
Solid
Čantavir
2
0
|
10.09.2017 16:00 | Solid | 2 : 0 | Čantavir |
10.09
16:00
Popović
Rudar 2012
3
0
|
10.09.2017 16:00 | Popović | 3 : 0 | Rudar 2012 | |||||
10.09
10:00
Nemenikuće
Vis
3
0
|
10.09.2017 10:00 | Nemenikuće | 3 : 0 | Vis | |||||
10.09
13:30
Stojnik
OFK Rogača
4
2
|
10.09.2017 13:30 | Stojnik | 4 : 2 | OFK Rogača | |||||
10.09
16:00
Vojvoda
Mladost (G)
3
0
|
10.09.2017 16:00 | Vojvoda | 3 : 0 | Mladost (G) |
10.09
16:30
Bačka
Miletić
3
0
|
10.09.2017 16:30 | Bačka | 3 : 0 | Miletić | |||||
10.09
16:30
Obilić
Železničar
2
1
|
10.09.2017 16:30 | Obilić | 2 : 1 | Železničar | |||||
10.09
16:30
Hajduk
Titel
0
1
|
10.09.2017 16:30 | Hajduk | 0 : 1 | Titel | |||||
10.09
16:30
Dinamo
Moskva
0
4
|
10.09.2017 16:30 | Dinamo | 0 : 4 | Moskva | |||||
10.09
16:30
Fruškogorac
Borac
0
0
|
10.09.2017 16:30 | Fruškogorac | 0 : 0 | Borac |
10.09
16:00
Jadran
Čoka
1
0
|
10.09.2017 16:00 | Jadran | 1 : 0 | Čoka | |||||
10.09
16:00
Šampion
Bačka
0
0
|
10.09.2017 16:00 | Šampion | 0 : 0 | Bačka | |||||
10.09
16:00
Jedinstvo (M)
Tornjoš
0
1
|
10.09.2017 16:00 | Jedinstvo (M) | 0 : 1 | Tornjoš | |||||
10.09
16:00
Graničar
AFK
0
2
|
10.09.2017 16:00 | Graničar | 0 : 2 | AFK | |||||
10.09
16:00
Jedinstvo (SK)
Tisa
2
0
|
10.09.2017 16:00 | Jedinstvo (SK) | 2 : 0 | Tisa | |||||
10.09
16:00
Slavija
Hajduk
2
3
|
10.09.2017 16:00 | Slavija | 2 : 3 | Hajduk |
10.09
16:30
Tomislavci
Vojvodina
2
1
|
10.09.2017 16:30 | Tomislavci | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
10.09
16:30
Mladost Radost
Krivaja
3
0
|
10.09.2017 16:30 | Mladost Radost | 3 : 0 | Krivaja | |||||
10.09
16:30
Pobeda
Sloboda
3
0
|
10.09.2017 16:30 | Pobeda | 3 : 0 | Sloboda | |||||
10.09
16:30
Obilić
Jedinstvo
2
0
|
10.09.2017 16:30 | Obilić | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.09
16:30
Mladost
Eđšeg
3
1
|
10.09.2017 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Eđšeg |
10.09
16:30
Temac
Nišavac
5
0
|
10.09.2017 16:30 | Temac | 5 : 0 | Nišavac |
10.09
16:30
Lugovi
Morava (K)
1
0
|
10.09.2017 16:30 | Lugovi | 1 : 0 | Morava (K) | |||||
10.09
16:30
Čačak 94
Malba
1
4
|
10.09.2017 16:30 | Čačak 94 | 1 : 4 | Malba | |||||
10.09
16:30
Planinac
Prijatelji
4
2
|
10.09.2017 16:30 | Planinac | 4 : 2 | Prijatelji |
10.09
11:00
Karađorđe (V)
Mladost (R)
3
1
|
10.09.2017 11:00 | Karađorđe (V) | 3 : 1 | Mladost (R) | |||||
10.09
16:30
Sloga (M)
Veteran 2015
6
0
|
10.09.2017 16:30 | Sloga (M) | 6 : 0 | Veteran 2015 | |||||
10.09
16:30
Partizan (BB)
Pobeda (Đ)
1
0
|
10.09.2017 16:30 | Partizan (BB) | 1 : 0 | Pobeda (Đ) | |||||
10.09
16:30
Napredak (MK)
Udarnik Trska 1947
0
3
|
10.09.2017 16:30 | Napredak (MK) | 0 : 3 | Udarnik Trska 1947 |
10.09
16:30
Takovski Ustanak
Ozrem
0
3
|
10.09.2017 16:30 | Takovski Ustanak | 0 : 3 | Ozrem | |||||
10.09
16:30
Stella Rossa
Šilopaj
0
0
|
10.09.2017 16:30 | Stella Rossa | 0 : 0 | Šilopaj | |||||
10.09
16:30
Ozremica
Jablanica
2
2
|
10.09.2017 16:30 | Ozremica | 2 : 2 | Jablanica | |||||
10.09
16:30
Omladinac
Velereč 94
0
3
|
10.09.2017 16:30 | Omladinac | 0 : 3 | Velereč 94 |
10.09
16:00
Pontes
Lovćen
1
1
|
10.09.2017 16:00 | Pontes | 1 : 1 | Lovćen | |||||
10.09
16:00
Egeta
Koča Andjelković
4
5
|
10.09.2017 16:00 | Egeta | 4 : 5 | Koča Andjelković | |||||
10.09
16:00
Omladinac
Rtkovo
1
0
|
10.09.2017 16:00 | Omladinac | 1 : 0 | Rtkovo | |||||
10.09
16:00
Dunavac
Mala Vrbica
0
9
|
10.09.2017 16:00 | Dunavac | 0 : 9 | Mala Vrbica | |||||
10.09
16:00
Lokomotiva
Milutinovac
7
2
|
10.09.2017 16:00 | Lokomotiva | 7 : 2 | Milutinovac | |||||
10.09
16:00
Kladušnica
Velika Vrbica
5
1
|
10.09.2017 16:00 | Kladušnica | 5 : 1 | Velika Vrbica |
10.09
16:00
Napredak
Dedinje
4
0
|
10.09.2017 16:00 | Napredak | 4 : 0 | Dedinje | |||||
10.09
16:00
OFK Student
Borac
0
0
|
10.09.2017 16:00 | OFK Student | 0 : 0 | Borac | |||||
10.09
16:00
Rabrovac
Omladinac
4
2
|
10.09.2017 16:00 | Rabrovac | 4 : 2 | Omladinac | |||||
10.09
16:00
Vlaška 1950
Radnički PDM
0
3
|
10.09.2017 16:00 | Vlaška 1950 | 0 : 3 | Radnički PDM | |||||
10.09
16:00
Kosmajac
Šepšin
3
0
|
10.09.2017 16:00 | Kosmajac | 3 : 0 | Šepšin | |||||
10.09
16:00
Markovac
Sloga
2
6
|
10.09.2017 16:00 | Markovac | 2 : 6 | Sloga |
10.09
16:30
Polet
Posavina
2
2
|
10.09.2017 16:30 | Polet | 2 : 2 | Posavina | |||||
10.09
16:30
Zadrugar
Rvati
0
0
|
10.09.2017 16:30 | Zadrugar | 0 : 0 | Rvati | |||||
10.09
16:30
Jedinstvo
Partizan
3
1
|
10.09.2017 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Partizan | |||||
10.09
16:30
Duboko
Rojkovac
3
1
|
10.09.2017 16:30 | Duboko | 3 : 1 | Rojkovac | |||||
10.09
16:30
Sloga
Ljubinić
4
1
|
10.09.2017 16:30 | Sloga | 4 : 1 | Ljubinić | |||||
10.09
16:30
Belo Polje
Zvezda
1
4
|
10.09.2017 16:30 | Belo Polje | 1 : 4 | Zvezda |
10.09
16:30
Šumadija (MC)
Bistrica
1
4
|
10.09.2017 16:30 | Šumadija (MC) | 1 : 4 | Bistrica | |||||
10.09
16:30
Rudar
Sloga
3
1
|
10.09.2017 16:30 | Rudar | 3 : 1 | Sloga | |||||
10.09
16:30
Mladi borac
Sloboda
0
1
|
10.09.2017 16:30 | Mladi borac | 0 : 1 | Sloboda | |||||
10.09
16:30
20. Oktobar
Polet
1
0
|
10.09.2017 16:30 | 20. Oktobar | 1 : 0 | Polet | |||||
10.09
16:30
BSK
Mladost (Č)
2
0
|
10.09.2017 16:30 | BSK | 2 : 0 | Mladost (Č) |
10.09
17:00
Borac
Gorobilje
1
2
|
10.09.2017 17:00 | Borac | 1 : 2 | Gorobilje | |||||
10.09
17:00
Dobrinjac
Duškovci
0
2
|
10.09.2017 17:00 | Dobrinjac | 0 : 2 | Duškovci | |||||
10.09
17:00
Trešnjica
Glumač
4
6
|
10.09.2017 17:00 | Trešnjica | 4 : 6 | Glumač | |||||
10.09
17:00
Plavi Tok
Avijatičar
2
8
|
10.09.2017 17:00 | Plavi Tok | 2 : 8 | Avijatičar | |||||
10.09
17:00
Blagaja
Bakionica
1
1
|
10.09.2017 17:00 | Blagaja | 1 : 1 | Bakionica |
10.09
11:00
Toplica
Klisura
4
0
|
10.09.2017 11:00 | Toplica | 4 : 0 | Klisura | |||||
10.09
16:00
Grkinja
Pobeda
0
1
|
10.09.2017 16:00 | Grkinja | 0 : 1 | Pobeda | |||||
10.09
16:00
Knežica
Elid
1
2
|
10.09.2017 16:00 | Knežica | 1 : 2 | Elid | |||||
10.09
16:00
Mekiš
Marina Kutina
0
3
|
10.09.2017 16:00 | Mekiš | 0 : 3 | Marina Kutina |
10.09
16:30
Gol
Slemen
1
4
|
10.09.2017 16:30 | Gol | 1 : 4 | Slemen | |||||
10.09
16:30
Sloga
Rtanj
4
0
|
10.09.2017 16:30 | Sloga | 4 : 0 | Rtanj |
10.09
17:00
Kriva Reka
Kotroman
4
1
|
10.09.2017 17:00 | Kriva Reka | 4 : 1 | Kotroman |
10.09
16:30
Žabare
Čarapan
5
2
|
10.09.2017 16:30 | Žabare | 5 : 2 | Čarapan | |||||
10.09
16:30
Konjuh
Gornji Stepoš
2
0
|
10.09.2017 16:30 | Konjuh | 2 : 0 | Gornji Stepoš | |||||
10.09
16:30
Mudrakovac
Borac
1
1
|
10.09.2017 16:30 | Mudrakovac | 1 : 1 | Borac | |||||
10.09
16:30
Jedinstvo 1936
Mladost VPD
7
0
|
10.09.2017 16:30 | Jedinstvo 1936 | 7 : 0 | Mladost VPD | |||||
10.09
16:30
Bukovica
Rasina
1
0
|
10.09.2017 16:30 | Bukovica | 1 : 0 | Rasina |
10.09
16:30
Sloga 1949
Petrovac 74
4
3
|
10.09.2017 16:30 | Sloga 1949 | 4 : 3 | Petrovac 74 | |||||
10.09
11:00
Torpedo
Mrovska
2
0
|
10.09.2017 11:00 | Torpedo | 2 : 0 | Mrovska | |||||
10.09
16:30
Polet
Dragojevac
2
3
|
10.09.2017 16:30 | Polet | 2 : 3 | Dragojevac | |||||
10.09
11:00
Sloga (R)
Hajduk
1
3
|
10.09.2017 11:00 | Sloga (R) | 1 : 3 | Hajduk | |||||
10.09
11:00
Mladost (Z)
Verko
0
4
|
10.09.2017 11:00 | Mladost (Z) | 0 : 4 | Verko |
10.09
16:00
Napredak (Sv)
OFK Juhor 2016
2
3
|
10.09.2017 16:00 | Napredak (Sv) | 2 : 3 | OFK Juhor 2016 | |||||
10.09
16:00
ISK Izvor
Jedinstvo
2
3
|
10.09.2017 16:00 | ISK Izvor | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
10.09
16:00
Sloboda
Napredak (St)
0
3
|
10.09.2017 16:00 | Sloboda | 0 : 3 | Napredak (St) | |||||
10.09
16:00
BSK Buljane
Popovac
5
1
|
10.09.2017 16:00 | BSK Buljane | 5 : 1 | Popovac |
10.09
16:00
Gornji Mušić
Babajić
0
0
|
10.09.2017 16:00 | Gornji Mušić | 0 : 0 | Babajić | |||||
10.09
16:00
Popadić
Toplica
1
0
|
10.09.2017 16:00 | Popadić | 1 : 0 | Toplica | |||||
10.09
16:00
Gornji Lajkovac
Proleter
4
2
|
10.09.2017 16:00 | Gornji Lajkovac | 4 : 2 | Proleter |
10.09
11:00
Moravac
Jašunja
3
3
|
10.09.2017 11:00 | Moravac | 3 : 3 | Jašunja | |||||
10.09
10:00
Napredak
Sloboda
1
1
|
10.09.2017 10:00 | Napredak | 1 : 1 | Sloboda | |||||
10.09
11:00
Navalin
Mladost (K)
1
5
|
10.09.2017 11:00 | Navalin | 1 : 5 | Mladost (K) |
10.09
11:00
Bojić
Maovi MH
3
0
|
10.09.2017 11:00 | Bojić | 3 : 0 | Maovi MH | |||||
10.09
11:00
Mladost
Volujac
2
1
|
10.09.2017 11:00 | Mladost | 2 : 1 | Volujac |
10.09
16:00
OFK Povlen
Dupljaj
3
0
|
10.09.2017 16:00 | OFK Povlen | 3 : 0 | Dupljaj | |||||
10.09
16:00
Beloševac
Sloga Gorić
3
1
|
10.09.2017 16:00 | Beloševac | 3 : 1 | Sloga Gorić | |||||
10.09
16:00
Lukavac
Mali korak
4
2
|
10.09.2017 16:00 | Lukavac | 4 : 2 | Mali korak | |||||
10.09
16:00
Dupljaj 2016
Zadrugar
3
1
|
10.09.2017 16:00 | Dupljaj 2016 | 3 : 1 | Zadrugar |
10.09
11:00
Murgaš 2012
Omladinac
0
0
|
10.09.2017 11:00 | Murgaš 2012 | 0 : 0 | Omladinac | |||||
10.09
11:00
Kolubara
Šarbane
1
1
|
10.09.2017 11:00 | Kolubara | 1 : 1 | Šarbane | |||||
10.09
11:00
Jedinstvo
Brgule
0
1
|
10.09.2017 11:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Brgule | |||||
10.09
11:00
Dokmir
Sloga
2
1
|
10.09.2017 11:00 | Dokmir | 2 : 1 | Sloga | |||||
10.09
11:00
Pambukovica
OFK Takovo
2
1
|
10.09.2017 11:00 | Pambukovica | 2 : 1 | OFK Takovo | |||||
10.09
11:00
Zvizdar 2012
Vukona
0
1
|
10.09.2017 11:00 | Zvizdar 2012 | 0 : 1 | Vukona |
10.09
16:30
Morava (M)
Bane 1931
3
0
|
10.09.2017 16:30 | Morava (M) | 3 : 0 | Bane 1931 | |||||
10.09
16:30
Omladinac (D)
Koštam Polje
3
1
|
10.09.2017 16:30 | Omladinac (D) | 3 : 1 | Koštam Polje | |||||
10.09
16:30
BSK 2014
Budućnost (S)
1
0
|
10.09.2017 16:30 | BSK 2014 | 1 : 0 | Budućnost (S) |
10.09
16:30
Zgodačica
Stara čaršija
2
0
|
10.09.2017 16:30 | Zgodačica | 2 : 0 | Stara čaršija | |||||
10.09
16:30
Mladost 1925
Mladost 1981
0
1
|
10.09.2017 16:30 | Mladost 1925 | 0 : 1 | Mladost 1981 | |||||
10.09
16:30
Zvezda
Vrnjci
2
1
|
10.09.2017 16:30 | Zvezda | 2 : 1 | Vrnjci | |||||
10.09
16:30
Šumadija (Š)
Miločajac
1
7
|
10.09.2017 16:30 | Šumadija (Š) | 1 : 7 | Miločajac |
10.09
16:00
Domaćin
Belica
7
0
|
10.09.2017 16:00 | Domaćin | 7 : 0 | Belica | |||||
10.09
16:00
Sloboda
Osaonica
0
4
|
10.09.2017 16:00 | Sloboda | 0 : 4 | Osaonica | |||||
10.09
16:00
Mladost
Omladinac
0
2
|
10.09.2017 16:00 | Mladost | 0 : 2 | Omladinac | |||||
10.09
16:00
Partizan
Crni Vrh
2
1
|
10.09.2017 16:00 | Partizan | 2 : 1 | Crni Vrh |
10.09
16:00
Sindjelić
Rudar
3
1
|
10.09.2017 16:00 | Sindjelić | 3 : 1 | Rudar | |||||
10.09
16:00
Zelenika
Mladi Radnik
1
3
|
10.09.2017 16:00 | Zelenika | 1 : 3 | Mladi Radnik | |||||
10.09
16:00
Orlovi
Planinac
4
0
|
10.09.2017 16:00 | Orlovi | 4 : 0 | Planinac | |||||
10.09
13:00
Resava
Viner DSV
5
2
|
10.09.2017 13:00 | Resava | 5 : 2 | Viner DSV | |||||
10.09
16:00
Mladi Borac
Resavac
1
4
|
10.09.2017 16:00 | Mladi Borac | 1 : 4 | Resavac |
10.09
16:30
Sopot
Ljubičevo
0
4
|
10.09.2017 16:30 | Sopot | 0 : 4 | Ljubičevo | |||||
10.09
16:30
Batovac
Sloga (L)
0
4
|
10.09.2017 16:30 | Batovac | 0 : 4 | Sloga (L) | |||||
10.09
16:30
Proleter 1932
Sloga (Du)
0
1
|
10.09.2017 16:30 | Proleter 1932 | 0 : 1 | Sloga (Du) | |||||
10.09
16:30
Morava 1932
Rudar Kostolac 2008
3
2
|
10.09.2017 16:30 | Morava 1932 | 3 : 2 | Rudar Kostolac 2008 |
10.09
16:30
Beli Orao
Zemljoradnik
3
3
|
10.09.2017 16:30 | Beli Orao | 3 : 3 | Zemljoradnik | |||||
10.09
16:30
Pobeda (SK)
Vihor
0
3
|
10.09.2017 16:30 | Pobeda (SK) | 0 : 3 | Vihor | |||||
10.09
16:30
OFK Građanski
Metalac
1
0
|
10.09.2017 16:30 | OFK Građanski | 1 : 0 | Metalac | |||||
10.09
16:30
Napredak (Bu)
Sloga (Dr)
4
0
|
10.09.2017 16:30 | Napredak (Bu) | 4 : 0 | Sloga (Dr) |
10.09
11:00
Mladost (R)
Budućnost MI (DT)
3
1
|
10.09.2017 11:00 | Mladost (R) | 3 : 1 | Budućnost MI (DT) | |||||
10.09
11:00
Jarmenovci
Maskar
6
3
|
10.09.2017 11:00 | Jarmenovci | 6 : 3 | Maskar | |||||
10.09
11:00
Mladost (J)
Krćevac 04
2
1
|
10.09.2017 11:00 | Mladost (J) | 2 : 1 | Krćevac 04 |
10.09
16:30
Lazarevac
Šumadinac
2
2
|
10.09.2017 16:30 | Lazarevac | 2 : 2 | Šumadinac | |||||
10.09
16:30
Proleter
Mladi radnik
1
3
|
10.09.2017 16:30 | Proleter | 1 : 3 | Mladi radnik |
10.09
11:00
BSK
Dobrnje
5
1
|
10.09.2017 11:00 | BSK | 5 : 1 | Dobrnje | |||||
10.09
16:00
Borac
Burovac
5
2
|
10.09.2017 16:00 | Borac | 5 : 2 | Burovac |
10.09
11:00
Korman
Sava
0
3
|
10.09.2017 11:00 | Korman | 0 : 3 | Sava | |||||
10.09
11:00
Mladost
Galeb
0
1
|
10.09.2017 11:00 | Mladost | 0 : 1 | Galeb |
10.09
17:00
Hajduk
Mladost
0
1
|
10.09.2017 17:00 | Hajduk | 0 : 1 | Mladost | |||||
10.09
17:00
Lovac
Sremac
3
2
|
10.09.2017 17:00 | Lovac | 3 : 2 | Sremac | |||||
10.09
17:00
Sloven
Vitez
2
3
|
10.09.2017 17:00 | Sloven | 2 : 3 | Vitez | |||||
10.09
17:00
Šumar
Kameni
5
1
|
10.09.2017 17:00 | Šumar | 5 : 1 | Kameni |
10.09
16:00
Srednjevo
Mladi Borac
4
0
|
10.09.2017 16:00 | Srednjevo | 4 : 0 | Mladi Borac | |||||
10.09
16:00
Baštovan 2015
Mirko Tomić
2
0
|
10.09.2017 16:00 | Baštovan 2015 | 2 : 0 | Mirko Tomić | |||||
10.09
16:00
Ram
Dunavac 1929
1
1
|
10.09.2017 16:00 | Ram | 1 : 1 | Dunavac 1929 | |||||
10.09
16:00
Pek (K)
Sloga Top
4
3
|
10.09.2017 16:00 | Pek (K) | 4 : 3 | Sloga Top | |||||
10.09
16:00
Stiški Kurjak
Kumane
3
3
|
10.09.2017 16:00 | Stiški Kurjak | 3 : 3 | Kumane |
10.09
15:00
OFK Metalac
OFK Šikara
6
1
|
10.09.2017 15:00 | OFK Metalac | 6 : 1 | OFK Šikara | |||||
10.09
15:00
Terekveš
Telečka
3
1
|
10.09.2017 15:00 | Terekveš | 3 : 1 | Telečka | |||||
10.09
15:00
Graničar
Dinamo
5
0
|
10.09.2017 15:00 | Graničar | 5 : 0 | Dinamo | |||||
10.09
15:00
Panonija
KFK Kula
3
3
|
10.09.2017 15:00 | Panonija | 3 : 3 | KFK Kula |
10.09
17:00
Napredak
Obilić 1993
0
0
|
10.09.2017 17:00 | Napredak | 0 : 0 | Obilić 1993 | |||||
10.09
17:00
Jedinstvo (Lj)
Sremac
2
6
|
10.09.2017 17:00 | Jedinstvo (Lj) | 2 : 6 | Sremac | |||||
10.09
17:00
Omladinac
Jedinstvo (M)
0
3
|
10.09.2017 17:00 | Omladinac | 0 : 3 | Jedinstvo (M) | |||||
10.09
17:00
OFK Bingula
Jednota
3
0
|
10.09.2017 17:00 | OFK Bingula | 3 : 0 | Jednota | |||||
10.09
17:00
OFK Bačinci
Erdevik 2017
2
3
|
10.09.2017 17:00 | OFK Bačinci | 2 : 3 | Erdevik 2017 | |||||
10.09
17:00
Graničar
Sinđelić
0
3
|
10.09.2017 17:00 | Graničar | 0 : 3 | Sinđelić |
10.09
16:30
Mladost (CK)
Feniks
4
1
|
10.09.2017 16:30 | Mladost (CK) | 4 : 1 | Feniks |
10.09
11:00
Mladost 2015
Modrica
1
2
|
10.09.2017 11:00 | Mladost 2015 | 1 : 2 | Modrica | |||||
10.09
11:00
Polet (K)
Lomnica
0
2
|
10.09.2017 11:00 | Polet (K) | 0 : 2 | Lomnica | |||||
10.09
16:30
Kruševica
Zmajevac
0
6
|
10.09.2017 16:30 | Kruševica | 0 : 6 | Zmajevac | |||||
10.09
16:30
Polet (Š)
Globoder
0
2
|
10.09.2017 16:30 | Polet (Š) | 0 : 2 | Globoder |
10.09
16:00
Dražmirovac
OFK Dragoševac
1
1
|
10.09.2017 16:00 | Dražmirovac | 1 : 1 | OFK Dragoševac |
10.09
20:00
Široki Brijeg
Borac
2
0
|
10.09.2017 20:00 | Široki Brijeg | 2 : 0 | Borac | |||||
10.09
16:30
Radnik
Željezničar
0
2
|
10.09.2017 16:30 | Radnik | 0 : 2 | Željezničar | |||||
10.09
16:00
Krupa
Mladost
3
1
|
10.09.2017 16:00 | Krupa | 3 : 1 | Mladost |
10.09
16:00
Ibar
Otrant
0
0
|
10.09.2017 16:00 | Ibar | 0 : 0 | Otrant | |||||
10.09
16:00
Igalo
Jedinstvo
1
0
|
10.09.2017 16:00 | Igalo | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.09
16:00
Lovćen
Jezero
2
0
|
10.09.2017 16:00 | Lovćen | 2 : 0 | Jezero | |||||
10.09
16:00
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Čelik
4
0
|
10.09.2017 16:00 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 4 : 0 | Čelik | |||||
10.09
16:00
Mornar
Bokelj
0
0
|
10.09.2017 16:00 | Mornar | 0 : 0 | Bokelj |
10.09
16:00
Bratstvo
Kom Eurozox 2
2
1
|
10.09.2017 16:00 | Bratstvo | 2 : 1 | Kom Eurozox 2 |
10.09
16:00
Petnjica
Napredak
4
0
|
10.09.2017 16:00 | Petnjica | 4 : 0 | Napredak | |||||
10.09
16:00
Gusinje
Komovi
3
1
|
10.09.2017 16:00 | Gusinje | 3 : 1 | Komovi |
10.09
14:30
Burnley
Crystal Palace
1
0
|
10.09.2017 14:30 | Burnley | 1 : 0 | Crystal Palace | |||||
10.09
17:00
Swansea
Newcastle
0
1
|
10.09.2017 17:00 | Swansea | 0 : 1 | Newcastle |
10.09
12:00
La Coruña
Real Sociedad
2
4
|
10.09.2017 12:00 | La Coruña | 2 : 4 | Real Sociedad | |||||
10.09
16:15
Athletic Club
Girona
2
0
|
10.09.2017 16:15 | Athletic Club | 2 : 0 | Girona | |||||
10.09
18:30
Celta Vigo
Alavés
1
0
|
10.09.2017 18:30 | Celta Vigo | 1 : 0 | Alavés | |||||
10.09
20:45
Villarreal
Real Betis
3
1
|
10.09.2017 20:45 | Villarreal | 3 : 1 | Real Betis |
10.09
15:30
Hertha BSC
Werder
1
1
|
10.09.2017 15:30 | Hertha BSC | 1 : 1 | Werder | |||||
10.09
18:00
Schalke 04
Stuttgart
3
1
|
10.09.2017 18:00 | Schalke 04 | 3 : 1 | Stuttgart |
10.09
15:00
Atalanta
Sassuolo
2
1
|
10.09.2017 15:00 | Atalanta | 2 : 1 | Sassuolo | |||||
10.09
18:00
Benevento
Torino
0
1
|
10.09.2017 18:00 | Benevento | 0 : 1 | Torino | |||||
10.09
20:45
Bologna
Napoli
0
3
|
10.09.2017 20:45 | Bologna | 0 : 3 | Napoli | |||||
10.09
15:00
Cagliari
Crotone
1
0
|
10.09.2017 15:00 | Cagliari | 1 : 0 | Crotone | |||||
10.09
15:00
Verona
Fiorentina
0
5
|
10.09.2017 15:00 | Verona | 0 : 5 | Fiorentina | |||||
10.09
12:30
Internazionale
SPAL
2
0
|
10.09.2017 12:30 | Internazionale | 2 : 0 | SPAL | |||||
10.09
16:00
Lazio
Milan
4
1
|
10.09.2017 16:00 | Lazio | 4 : 1 | Milan | |||||
10.09
15:00
Udinese
Genoa
1
0
|
10.09.2017 15:00 | Udinese | 1 : 0 | Genoa |
10.09
17:00
Lyon
Guingamp
2
1
|
10.09.2017 17:00 | Lyon | 2 : 1 | Guingamp | |||||
10.09
21:00
Marseille
Rennes
1
3
|
10.09.2017 21:00 | Marseille | 1 : 3 | Rennes | |||||
10.09
15:00
Saint-Étienne
Angers
1
1
|
10.09.2017 15:00 | Saint-Étienne | 1 : 1 | Angers |
10.09
19:00
Voždovac
Vojvodina
1
1
|
10.09.2017 19:00 | Voždovac | 1 : 1 | Vojvodina |
10.09
16:30
Budućnost
Sloboda
1
0
|
10.09.2017 16:30 | Budućnost | 1 : 0 | Sloboda | |||||
10.09
19:00
Metalac
Inđija
2
0
|
10.09.2017 19:00 | Metalac | 2 : 0 | Inđija | |||||
10.09
16:30
ČSK Pivara
Teleoptik
3
2
|
10.09.2017 16:30 | ČSK Pivara | 3 : 2 | Teleoptik |
10.09
14:00
Knjaževac 2015
Levač
3
0
|
10.09.2017 14:00 | Knjaževac 2015 | 3 : 0 | Levač | |||||
10.09
14:00
Krstarica
Jagodina
2
3
|
10.09.2017 14:00 | Krstarica | 2 : 3 | Jagodina |
10.09
11:30
Rad
Brodarac
1
1
|
10.09.2017 11:30 | Rad | 1 : 1 | Brodarac | |||||
10.09
16:00
OFK Beograd
Čukarički
2
1
|
10.09.2017 16:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | Čukarički |
10.09
15:30
IMT
011
1
0
|
10.09.2017 15:30 | IMT | 1 : 0 | 011 | |||||
10.09
12:00
Sindjelć
Bežanija
1
2
|
10.09.2017 12:00 | Sindjelć | 1 : 2 | Bežanija | |||||
10.09
11:00
BASK
Radnički (O)
3
0
|
10.09.2017 11:00 | BASK | 3 : 0 | Radnički (O) |
10.09
11:00
Proleter Mihajlovac
Karadjordje
2
4
|
10.09.2017 11:00 | Proleter Mihajlovac | 2 : 4 | Karadjordje |
10.09
10:00
Balkan
Omladinac
0
2
|
10.09.2017 10:00 | Balkan | 0 : 2 | Omladinac |
10.09
17:00
Šumadinac
GSP Polet
0
1
|
10.09.2017 17:00 | Šumadinac | 0 : 1 | GSP Polet | |||||
10.09
16:30
Minel
Beograd 1929
1
2
|
10.09.2017 16:30 | Minel | 1 : 2 | Beograd 1929 |
10.09
10:00
Radnički (SM)
Veternik
2
1
|
10.09.2017 10:00 | Radnički (SM) | 2 : 1 | Veternik | |||||
10.09
09:30
Crvena zvezda
Borac (NS)
2
5
|
10.09.2017 09:30 | Crvena zvezda | 2 : 5 | Borac (NS) |
10.09
10:00
ČSK Pivara
TSC
0
1
|
10.09.2017 10:00 | ČSK Pivara | 0 : 1 | TSC | |||||
10.09
11:00
Bačka 1901
Bačka (BP)
0
4
|
10.09.2017 11:00 | Bačka 1901 | 0 : 4 | Bačka (BP) |
10.09
12:00
Borac (Sa)
Jedinstvo Stević
1
5
|
10.09.2017 12:00 | Borac (Sa) | 1 : 5 | Jedinstvo Stević |
10.09
11:00
Mladost (O)
Radnički (K)
0
5
|
10.09.2017 11:00 | Mladost (O) | 0 : 5 | Radnički (K) |
10.09
10:00
Dinamo 1945
RFK N.S. 1921
9
0
|
10.09.2017 10:00 | Dinamo 1945 | 9 : 0 | RFK N.S. 1921 | |||||
10.09
11:00
BAK
Radnički (Zr)
2
1
|
10.09.2017 11:00 | BAK | 2 : 1 | Radnički (Zr) |
10.09
11:00
Brodarac MK
Internacional MK
1
3
|
10.09.2017 11:00 | Brodarac MK | 1 : 3 | Internacional MK | |||||
10.09
08:45
Lokomotiva MK
Radnički MK
1
2
|
10.09.2017 08:45 | Lokomotiva MK | 1 : 2 | Radnički MK | |||||
10.09
09:00
Rad MK
Zemun MK
4
2
|
10.09.2017 09:00 | Rad MK | 4 : 2 | Zemun MK | |||||
10.09
13:00
OFK Beograd MO
IMT MO
2
0
|
10.09.2017 13:00 | OFK Beograd MO | 2 : 0 | IMT MO |
10.09
16:30
Bežanija MO
Zuce MK
4
3
|
10.09.2017 16:30 | Bežanija MO | 4 : 3 | Zuce MK | |||||
10.09
13:30
Torlak MK
Borac MK
4
0
|
10.09.2017 13:30 | Torlak MK | 4 : 0 | Borac MK |
10.09
16:00
Zemun
Brodarac
1
2
|
10.09.2017 16:00 | Zemun | 1 : 2 | Brodarac |
10.09
12:30
IMT
Teleoptik
2
2
|
10.09.2017 12:30 | IMT | 2 : 2 | Teleoptik |
10.09
13:00
Balkan
Žarkovo
0
8
|
10.09.2017 13:00 | Balkan | 0 : 8 | Žarkovo | |||||
10.09
11:00
DIF
Beograd 1929
5
0
|
10.09.2017 11:00 | DIF | 5 : 0 | Beograd 1929 | |||||
10.09
17:00
Palilulac
BASK
1
1
|
10.09.2017 17:00 | Palilulac | 1 : 1 | BASK |
10.09
11:00
Cerovac
Crvena zvezda
1
3
|
10.09.2017 11:00 | Cerovac | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
10.09
11:00
Proleter
7.juli
0
9
|
10.09.2017 11:00 | Proleter | 0 : 9 | 7.juli |
10.09
12:00
Rakovica
Novi Beograd
4
0
|
10.09.2017 12:00 | Rakovica | 4 : 0 | Novi Beograd |
10.09
11:00
Šumadija 1903
Slavija
4
0
|
10.09.2017 11:00 | Šumadija 1903 | 4 : 0 | Slavija |
10.09
11:30
Borac (NS)
Petar Puača
1
0
|
10.09.2017 11:30 | Borac (NS) | 1 : 0 | Petar Puača | |||||
10.09
12:00
RFK N.S. 1921
Radnički (SM)
2
2
|
10.09.2017 12:00 | RFK N.S. 1921 | 2 : 2 | Radnički (SM) | |||||
10.09
12:00
Vojvodina
Inđija
5
0
|
10.09.2017 12:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Inđija |
10.09
12:00
Bečej 1918
Bačka 1901
1
2
|
10.09.2017 12:00 | Bečej 1918 | 1 : 2 | Bačka 1901 | |||||
10.09
10:00
Bačka (BP)
Radnički (S)
1
1
|
10.09.2017 10:00 | Bačka (BP) | 1 : 1 | Radnički (S) | |||||
10.09
12:00
Vrbas
TSC
1
4
|
10.09.2017 12:00 | Vrbas | 1 : 4 | TSC |
10.09
10:00
Banat
Vojvodina
3
0
|
10.09.2017 10:00 | Banat | 3 : 0 | Vojvodina | |||||
10.09
11:30
Vulturul
Polet
1
2
|
10.09.2017 11:30 | Vulturul | 1 : 2 | Polet |
10.09
10:00
Polet
Zabrezje
0
7
|
10.09.2017 10:00 | Polet | 0 : 7 | Zabrezje | |||||
10.09
10:00
Jedinstvo
Crvena Zastava
3
0
|
10.09.2017 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Crvena Zastava |
10.09
12:00
Radnički (Zr)
ŽAK
6
0
|
10.09.2017 12:00 | Radnički (Zr) | 6 : 0 | ŽAK | |||||
10.09
12:00
Bečkerek 023
Dinamo 1945
0
3
|
10.09.2017 12:00 | Bečkerek 023 | 0 : 3 | Dinamo 1945 |
10.09
12:00
011 MK
Radnički NB MK
3
1
|
10.09.2017 12:00 | 011 MK | 3 : 1 | Radnički NB MK | |||||
10.09
10:00
Crvena zvezda MK
OFK Beograd MK
1
3
|
10.09.2017 10:00 | Crvena zvezda MK | 1 : 3 | OFK Beograd MK |
10.09
11:00
Nord Star MK
OFK Beograd B MK
2
1
|
10.09.2017 11:00 | Nord Star MK | 2 : 1 | OFK Beograd B MK | |||||
10.09
11:00
Obrenovac 1905 MK
Kolubara MK
|
10.09.2017 11:00 | Obrenovac 1905 MK | : | Kolubara MK | |||||
10.09
13:00
Zemun MK
Brodarac B MK
2
0
|
10.09.2017 13:00 | Zemun MK | 2 : 0 | Brodarac B MK | |||||
10.09
13:30
Voždovac B MK
IMT
4
1
|
10.09.2017 13:30 | Voždovac B MK | 4 : 1 | IMT |
10.09
10:00
Institut MK
Rakovica MK
7
2
|
10.09.2017 10:00 | Institut MK | 7 : 2 | Rakovica MK | |||||
10.09
13:30
Bežanija MK
Rad V MK
4
1
|
10.09.2017 13:30 | Bežanija MK | 4 : 1 | Rad V MK |
10.09
10:00
Teleoptik
Kolubara
4
1
|
10.09.2017 10:00 | Teleoptik | 4 : 1 | Kolubara | |||||
10.09
19:00
OFK Beograd
Voždovac
0
1
|
10.09.2017 19:00 | OFK Beograd | 0 : 1 | Voždovac |
10.09
12:30
OLE
Radnički (O)
0
3
|
10.09.2017 12:30 | OLE | 0 : 3 | Radnički (O) |
10.09
09:00
Proleter
Jedinstvo
2
5
|
10.09.2017 09:00 | Proleter | 2 : 5 | Jedinstvo |
10.09
10:00
Avala 1939
Ada
1
12
|
10.09.2017 10:00 | Avala 1939 | 1 : 12 | Ada | |||||
10.09
10:00
Prva Iskra
Borac
0
0
|
10.09.2017 10:00 | Prva Iskra | 0 : 0 | Borac | |||||
10.09
14:00
Rakovica
Komgrap
14
0
|
10.09.2017 14:00 | Rakovica | 14 : 0 | Komgrap |
10.09
14:00
Čantavir
Spartak
1
15
|
10.09.2017 14:00 | Čantavir | 1 : 15 | Spartak |
10.09
10:00
RFK N.S. 1921
Radnički (SM)
6
1
|
10.09.2017 10:00 | RFK N.S. 1921 | 6 : 1 | Radnički (SM) | |||||
10.09
10:00
Vojvodina
Inđija
5
0
|
10.09.2017 10:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Inđija |
10.09
10:00
Bečej 1918
Arena Su
0
1
|
10.09.2017 10:00 | Bečej 1918 | 0 : 1 | Arena Su | |||||
10.09
10:00
Tekstilac
Radnički (S)
0
4
|
10.09.2017 10:00 | Tekstilac | 0 : 4 | Radnički (S) | |||||
10.09
10:00
CFK
TSC
6
1
|
10.09.2017 10:00 | CFK | 6 : 1 | TSC |
10.09
12:00
Dinamo 1945
BAK
1
8
|
10.09.2017 12:00 | Dinamo 1945 | 1 : 8 | BAK |
10.09
11:00
Hajdučica
Vojvodina (CC)
3
0
|
10.09.2017 11:00 | Hajdučica | 3 : 0 | Vojvodina (CC) | |||||
10.09
10:00
Sloga
Mladost
2
3
|
10.09.2017 10:00 | Sloga | 2 : 3 | Mladost | |||||
10.09
10:00
Partizan (U)
Proleter
2
1
|
10.09.2017 10:00 | Partizan (U) | 2 : 1 | Proleter |
10.09
10:00
Vojvodina (C)
Pobeda
5
2
|
10.09.2017 10:00 | Vojvodina (C) | 5 : 2 | Pobeda | |||||
10.09
10:00
Dolina
Mladost (V)
6
0
|
10.09.2017 10:00 | Dolina | 6 : 0 | Mladost (V) |
10.09
10:00
Zvezda
Buducnost
2
6
|
10.09.2017 10:00 | Zvezda | 2 : 6 | Buducnost | |||||
10.09
10:00
Urovci
Belo Polje
0
1
|
10.09.2017 10:00 | Urovci | 0 : 1 | Belo Polje | |||||
10.09
10:00
Zabrezje
Krtinska
9
1
|
10.09.2017 10:00 | Zabrezje | 9 : 1 | Krtinska | |||||
10.09
11:00
Zadrugar
Posavina
2
1
|
10.09.2017 11:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Posavina |
10.09
16:00
Hajduk
Bežanija
2
4
|
10.09.2017 16:00 | Hajduk | 2 : 4 | Bežanija | |||||
10.09
10:00
IMT
Sinđelić
5
0
|
10.09.2017 10:00 | IMT | 5 : 0 | Sinđelić |
10.09
10:00
Radnički (Zr)
ŽAK
6
2
|
10.09.2017 10:00 | Radnički (Zr) | 6 : 2 | ŽAK |
10.09
Sloga
Jedinstvo
1
3
|
10.09.2017 | Sloga | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
10.09
Horgoš 1911
Tisa
3
0
|
10.09.2017 | Horgoš 1911 | 3 : 0 | Tisa | |||||
10.09
AFK
Senta
3
3
|
10.09.2017 | AFK | 3 : 3 | Senta |
10.09
10:00
Obilić
Bačka
3
2
|
10.09.2017 10:00 | Obilić | 3 : 2 | Bačka | |||||
10.09
10:00
Sloga
Jedinstvo
1
3
|
10.09.2017 10:00 | Sloga | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
10.09
10:00
Horgoš 1911
Tisa
3
0
|
10.09.2017 10:00 | Horgoš 1911 | 3 : 0 | Tisa | |||||
10.09
10:00
AFK
Senta
3
3
|
10.09.2017 10:00 | AFK | 3 : 3 | Senta |
10.09
10:00
Internacional MK
Voždovac MK
3
1
|
10.09.2017 10:00 | Internacional MK | 3 : 1 | Voždovac MK | |||||
10.09
12:00
BSK Borča MK
Radnički (O) MK
2
4
|
10.09.2017 12:00 | BSK Borča MK | 2 : 4 | Radnički (O) MK | |||||
10.09
13:00
Brodarac MK
OFK Beograd MK
1
2
|
10.09.2017 13:00 | Brodarac MK | 1 : 2 | OFK Beograd MK | |||||
10.09
12:30
Radnički (NB) MK
Crvena zvezda MK
1
6
|
10.09.2017 12:30 | Radnički (NB) MK | 1 : 6 | Crvena zvezda MK |
10.09
16:30
Ada MK
Rad MK
2
1
|
10.09.2017 16:30 | Ada MK | 2 : 1 | Rad MK | |||||
10.09
16:00
Milutinac MK
Olimpik MK
3
3
|
10.09.2017 16:00 | Milutinac MK | 3 : 3 | Olimpik MK | |||||
10.09
13:00
Voždovac B
OFK Beograd B MK
0
0
|
10.09.2017 13:00 | Voždovac B | 0 : 0 | OFK Beograd B MK | |||||
10.09
11:00
Vrčin MK
Sinđelić MK
3
5
|
10.09.2017 11:00 | Vrčin MK | 3 : 5 | Sinđelić MK |
10.09
11:00
Zemun B MK
Crvena zvezda MML MK
5
0
|
10.09.2017 11:00 | Zemun B MK | 5 : 0 | Crvena zvezda MML MK |
10.09
09:00
Zemun
Voždovac
2
1
|
10.09.2017 09:00 | Zemun | 2 : 1 | Voždovac | |||||
10.09
10:00
Radnički (NB)
BSK 1925
0
6
|
10.09.2017 10:00 | Radnički (NB) | 0 : 6 | BSK 1925 |
10.09
10:00
Vinogradar
Bajša
0
5
|
10.09.2017 10:00 | Vinogradar | 0 : 5 | Bajša | |||||
10.09
10:00
Spartak '06
Subotica
2
1
|
10.09.2017 10:00 | Spartak '06 | 2 : 1 | Subotica | |||||
10.09
09:00
Bačka 1901
Arena SU
1
2
|
10.09.2017 09:00 | Bačka 1901 | 1 : 2 | Arena SU |
10.09
13:00
Srem
Lola
15
0
|
10.09.2017 13:00 | Srem | 15 : 0 | Lola |
10.09
08:30
Atakante
Banja
2
1
|
10.09.2017 08:30 | Atakante | 2 : 1 | Banja |
10.09
20:00
Karioke
Nord Star
4
0
|
10.09.2017 20:00 | Karioke | 4 : 0 | Nord Star |
10.09
10:00
Boleč
Dunavac
3
0
|
10.09.2017 10:00 | Boleč | 3 : 0 | Dunavac |
10.09
13:30
Forza
GSP Polet
1
1
|
10.09.2017 13:30 | Forza | 1 : 1 | GSP Polet |
10.09
OFK Ras
Kosmet
1
1
|
10.09.2017 | OFK Ras | 1 : 1 | Kosmet | |||||
10.09
OFK National AG
Sport Klub 99
0
5
|
10.09.2017 | OFK National AG | 0 : 5 | Sport Klub 99 |
10.09
10:00
Skela
Omladinac
8
0
|
10.09.2017 10:00 | Skela | 8 : 0 | Omladinac | |||||
10.09
10:00
Partizan
Posavina
1
3
|
10.09.2017 10:00 | Partizan | 1 : 3 | Posavina |
10.09
BRK Crvena Zvezda
RK Vukovi
0
25
|
10.09.2017 | BRK Crvena Zvezda | 0 : 25 | RK Vukovi | |||||
10.09
15:00
Partizan
Rad Mozzart
24
34
|
10.09.2017 15:00 | Partizan | 24 : 34 | Rad Mozzart |
10.09
17:00
RK Vojvodina/Petrovgrad
GRK Vrsac
44
32
|
10.09.2017 17:00 | RK Vojvodina/Petrovgrad | 44 : 32 | GRK Vrsac |