28.05
17:00
Rudar
GFK Jasenica 1911
1
1
|
28.05.2014 17:00 | Rudar | 1 : 1 | GFK Jasenica 1911 | |||||
28.05
17:00
Polet
Mladi radnik
7
1
|
28.05.2014 17:00 | Polet | 7 : 1 | Mladi radnik | |||||
28.05
17:00
MaÄva
Pobeda
1
0
|
28.05.2014 17:00 | MaÄva | 1 : 0 | Pobeda | |||||
28.05
17:00
KruŔik
ŽelezniÄar
1
1
|
28.05.2014 17:00 | KruÅ”ik | 1 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
28.05
17:00
Seljak
Partizan
0
1
|
28.05.2014 17:00 | Seljak | 0 : 1 | Partizan | |||||
28.05
17:00
JoŔanica ND 2011
Bane
1
1
|
28.05.2014 17:00 | JoŔanica ND 2011 | 1 : 1 | Bane | |||||
28.05
17:00
Å umadija
Å apine
2
2
|
28.05.2014 17:00 | Å umadija | 2 : 2 | Å apine | |||||
28.05
17:00
Loznica
Sloboda
5
0
|
28.05.2014 17:00 | Loznica | 5 : 0 | Sloboda |
28.05
17:00
DuboÄica 1923
Jedinstvo (P)
1
2
|
28.05.2014 17:00 | DuboÄica 1923 | 1 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
28.05
17:00
ŽitoraÄa
Trstenik PPT
1
0
|
28.05.2014 17:00 | ŽitoraÄa | 1 : 0 | Trstenik PPT | |||||
28.05
17:00
Tabane TrgovaÄki
Hajduk Veljko
2
3
|
28.05.2014 17:00 | Tabane TrgovaÄki | 2 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
28.05
17:00
SFK Moravac
RadniÄki (P)
1
0
|
28.05.2014 17:00 | SFK Moravac | 1 : 0 | RadniÄki (P) | |||||
28.05
17:00
TimoÄanin
Kopaonik
1
0
|
28.05.2014 17:00 | TimoÄanin | 1 : 0 | Kopaonik | |||||
28.05
17:00
SinÄeliÄ
Moravac Orion
0
1
|
28.05.2014 17:00 | SinÄeliÄ | 0 : 1 | Moravac Orion | |||||
28.05
17:00
Sloga (D)
RadniÄki (S)
1
0
|
28.05.2014 17:00 | Sloga (D) | 1 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
28.05
17:00
Äerdap
Car Konstantin
5
0
|
28.05.2014 17:00 | Äerdap | 5 : 0 | Car Konstantin |
28.05
17:30
Železnik Lasta
RadniÄki (O)
3
2
|
28.05.2014 17:30 | Železnik Lasta | 3 : 2 | RadniÄki (O) | |||||
28.05
17:30
Kolubara
Å umadija
0
0
|
28.05.2014 17:30 | Kolubara | 0 : 0 | Å umadija | |||||
28.05
17:30
DorÄol
BASK
1
2
|
28.05.2014 17:30 | DorÄol | 1 : 2 | BASK | |||||
28.05
17:30
OFK Mladenovac
BuduÄnost
1
4
|
28.05.2014 17:30 | OFK Mladenovac | 1 : 4 | BuduÄnost | |||||
28.05
17:30
Sopot
Srem
1
0
|
28.05.2014 17:30 | Sopot | 1 : 0 | Srem | |||||
28.05
17:30
Žarkovo
Turbina
1
1
|
28.05.2014 17:30 | Žarkovo | 1 : 1 | Turbina | |||||
28.05
17:30
Zemun
IM Rakovica
0
1
|
28.05.2014 17:30 | Zemun | 0 : 1 | IM Rakovica | |||||
28.05
17:30
Lokomotiva
Hajduk
3
1
|
28.05.2014 17:30 | Lokomotiva | 3 : 1 | Hajduk |
28.05
17:00
Metalac
Tutin
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Metalac | 2 : 1 | Tutin | |||||
28.05
17:00
Rudar
Orlovac
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Rudar | 2 : 1 | Orlovac | |||||
28.05
17:00
Polet
KaraÄorÄe
3
1
|
28.05.2014 17:00 | Polet | 3 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
28.05
17:00
Omladinac
TrepÄa
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | TrepÄa | |||||
28.05
17:00
Arsenal
Mokra Gora
4
1
|
28.05.2014 17:00 | Arsenal | 4 : 1 | Mokra Gora | |||||
28.05
17:00
DragaÄevo
Slavija
1
0
|
28.05.2014 17:00 | DragaÄevo | 1 : 0 | Slavija | |||||
28.05
17:00
Å umadija 1903
Vodojaža
0
1
|
28.05.2014 17:00 | Šumadija 1903 | 0 : 1 | Vodojaža |
28.05
17:00
ObiliÄ
Zvižd
1
3
|
28.05.2014 17:00 | ObiliÄ | 1 : 3 | Zvižd | |||||
28.05
17:00
Udarnik
Mladi radnik
0
3
|
28.05.2014 17:00 | Udarnik | 0 : 3 | Mladi radnik | |||||
28.05
17:00
Morava
Borac
1
2
|
28.05.2014 17:00 | Morava | 1 : 2 | Borac | |||||
28.05
17:00
VGSK
Å umadinac 1913
4
1
|
28.05.2014 17:00 | VGSK | 4 : 1 | Å umadinac 1913 | |||||
28.05
17:00
Homoljac
ŽelezniÄar
3
1
|
28.05.2014 17:00 | Homoljac | 3 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
28.05
17:00
KaraÄorÄe
Å umadinac (B)
4
0
|
28.05.2014 17:00 | KaraÄorÄe | 4 : 0 | Å umadinac (B) | |||||
28.05
17:00
Gruža
Napredak
1
2
|
28.05.2014 17:00 | Gruža | 1 : 2 | Napredak | |||||
28.05
17:00
Å umadija
Sloga
2
0
|
28.05.2014 17:00 | Å umadija | 2 : 0 | Sloga |
28.05
17:00
Sloga 1940
Mladost (DD)
4
0
|
28.05.2014 17:00 | Sloga 1940 | 4 : 0 | Mladost (DD) | |||||
28.05
17:00
Zlatar
Brezovica
0
2
|
28.05.2014 17:00 | Zlatar | 0 : 2 | Brezovica | |||||
28.05
17:00
RadniÄki (V)
Jedinstvo 1945
0
0
|
28.05.2014 17:00 | RadniÄki (V) | 0 : 0 | Jedinstvo 1945 | |||||
28.05
17:00
Sevojno
FAP
2
2
|
28.05.2014 17:00 | Sevojno | 2 : 2 | FAP | |||||
28.05
17:00
RadniÄki Stobeks
Polimlje
2
3
|
28.05.2014 17:00 | RadniÄki Stobeks | 2 : 3 | Polimlje | |||||
28.05
17:00
Sloga (S)
Ribnica
1
0
|
28.05.2014 17:00 | Sloga (S) | 1 : 0 | Ribnica | |||||
28.05
17:00
Sloga (P)
BuduÄnost
1
0
|
28.05.2014 17:00 | Sloga (P) | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
28.05
17:00
Borac
Jedinstvo (UB)
0
2
|
28.05.2014 17:00 | Borac | 0 : 2 | Jedinstvo (UB) |
28.05
17:00
BSK Bujanovac
Zaplanjac
1
2
|
28.05.2014 17:00 | BSK Bujanovac | 1 : 2 | Zaplanjac | |||||
28.05
17:00
Bukovik
Napredak
3
1
|
28.05.2014 17:00 | Bukovik | 3 : 1 | Napredak | |||||
28.05
17:00
BuduÄnost
Radan
0
0
|
28.05.2014 17:00 | BuduÄnost | 0 : 0 | Radan | |||||
28.05
17:00
Vlasina
Dinamo
3
0
|
28.05.2014 17:00 | Vlasina | 3 : 0 | Dinamo | |||||
28.05
17:00
Pusta Reka
Svrljig
1
0
|
28.05.2014 17:00 | Pusta Reka | 1 : 0 | Svrljig | |||||
28.05
17:00
Lužnica
Sloga
2
0
|
28.05.2014 17:00 | Lužnica | 2 : 0 | Sloga | |||||
28.05
17:00
Balkanski
Pukovac
3
2
|
28.05.2014 17:00 | Balkanski | 3 : 2 | Pukovac | |||||
28.05
17:00
Rudar Alpos
TopliÄanin
2
0
|
28.05.2014 17:00 | Rudar Alpos | 2 : 0 | TopliÄanin |
28.05
17:00
RadniÄki
OFK Bor
1
2
|
28.05.2014 17:00 | RadniÄki | 1 : 2 | OFK Bor | |||||
28.05
17:00
Rembas
Župa
3
0
|
28.05.2014 17:00 | Rembas | 3 : 0 | Župa | |||||
28.05
17:00
SFS Borac
Majdanpek
5
1
|
28.05.2014 17:00 | SFS Borac | 5 : 1 | Majdanpek | |||||
28.05
17:00
Rtanj
Dunav
0
0
|
28.05.2014 17:00 | Rtanj | 0 : 0 | Dunav | |||||
28.05
17:00
Kablovi
Juhor
3
1
|
28.05.2014 17:00 | Kablovi | 3 : 1 | Juhor | |||||
28.05
17:00
Ozren
Borac (B)
3
0
|
28.05.2014 17:00 | Ozren | 3 : 0 | Borac (B) | |||||
28.05
17:00
Rudar
Dragocvet
0
0
|
28.05.2014 17:00 | Rudar | 0 : 0 | Dragocvet | |||||
28.05
17:00
Trajal
Lugomir
1
0
|
28.05.2014 17:00 | Trajal | 1 : 0 | Lugomir |
28.05
17:30
BaÄevac
GrafiÄar
2
2
|
28.05.2014 17:30 | BaÄevac | 2 : 2 | GrafiÄar | |||||
28.05
17:30
RadniÄki (NB)
ŽelezniÄar
1
0
|
28.05.2014 17:30 | RadniÄki (NB) | 1 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
28.05
17:30
LepuŔnica
RadniÄki (R)
2
0
|
28.05.2014 17:30 | LepuÅ”nica | 2 : 0 | RadniÄki (R) | |||||
28.05
17:30
Crvena zvezda (MML)
Zvezdara
0
0
|
28.05.2014 17:30 | Crvena zvezda (MML) | 0 : 0 | Zvezdara | |||||
28.05
17:30
Resnik
PKB
1
5
|
28.05.2014 17:30 | Resnik | 1 : 5 | PKB | |||||
28.05
17:30
VrÄin
IMT
0
1
|
28.05.2014 17:30 | VrÄin | 0 : 1 | IMT | |||||
28.05
17:30
SremÄica
Palilulac
2
0
|
28.05.2014 17:30 | SremÄica | 2 : 0 | Palilulac |
28.05
17:30
Pazar Juniors 2011
Granit
4
0
|
28.05.2014 17:30 | Pazar Juniors 2011 | 4 : 0 | Granit |
28.05
17:00
Donja Vrbava
Slatina
1
0
|
28.05.2014 17:00 | Donja Vrbava | 1 : 0 | Slatina | |||||
28.05
17:00
Jedinstvo (K)
Rudar
1
2
|
28.05.2014 17:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 2 | Rudar | |||||
28.05
17:00
Spartak
OvÄar
3
1
|
28.05.2014 17:00 | Spartak | 3 : 1 | OvÄar | |||||
28.05
17:00
Mladost (A)
Omladinac
1
3
|
28.05.2014 17:00 | Mladost (A) | 1 : 3 | Omladinac | |||||
28.05
17:00
Mladost (P)
Napredak
3
1
|
28.05.2014 17:00 | Mladost (P) | 3 : 1 | Napredak | |||||
28.05
17:00
GoruŔica
Morava
5
3
|
28.05.2014 17:00 | GoruŔica | 5 : 3 | Morava | |||||
28.05
17:00
Prijevor
Miokovci
4
2
|
28.05.2014 17:00 | Prijevor | 4 : 2 | Miokovci | |||||
28.05
17:00
Jedinstvo (GG)
Backovac Junajted
2
0
|
28.05.2014 17:00 | Jedinstvo (GG) | 2 : 0 | Backovac Junajted |
28.05
17:00
Partizan
AranÄelovac
2
3
|
28.05.2014 17:00 | Partizan | 2 : 3 | AranÄelovac |
28.05
17:00
TrgovaÄki
Integral
6
2
|
28.05.2014 17:00 | TrgovaÄki | 6 : 2 | Integral | |||||
28.05
17:00
Basarac
Makce
3
1
|
28.05.2014 17:00 | Basarac | 3 : 1 | Makce | |||||
28.05
17:00
Polet
Vihor
6
0
|
28.05.2014 17:00 | Polet | 6 : 0 | Vihor |
28.05
16:30
Rutevac
RadniÄki 1924 (K)
7
0
|
28.05.2014 16:30 | Rutevac | 7 : 0 | RadniÄki 1924 (K) | |||||
28.05
16:30
Rad
MekiÅ”
5
1
|
28.05.2014 16:30 | Rad | 5 : 1 | MekiÅ” | |||||
28.05
16:30
Palilula
Mladost (B)
5
1
|
28.05.2014 16:30 | Palilula | 5 : 1 | Mladost (B) | |||||
28.05
16:30
Morava
Orljane
4
1
|
28.05.2014 16:30 | Morava | 4 : 1 | Orljane | |||||
28.05
16:30
Zemljoradnik
NaŔa krila 1936
3
4
|
28.05.2014 16:30 | Zemljoradnik | 3 : 4 | NaŔa krila 1936 | |||||
28.05
16:30
Borac (T)
Mladi Radnik
3
2
|
28.05.2014 16:30 | Borac (T) | 3 : 2 | Mladi Radnik | |||||
28.05
16:30
Naisus
MaloŔiŔte
2
0
|
28.05.2014 16:30 | Naisus | 2 : 0 | MaloŔiŔte | |||||
28.05
16:30
RasovaÄa
Borac (A)
5
0
|
28.05.2014 16:30 | RasovaÄa | 5 : 0 | Borac (A) | |||||
28.05
16:30
RadniÄki 1947 (Ä)
Moravica
2
4
|
28.05.2014 16:30 | RadniÄki 1947 (Ä) | 2 : 4 | Moravica |
28.05
17:00
Mladost (L)
Proleter (M)
1
1
|
28.05.2014 17:00 | Mladost (L) | 1 : 1 | Proleter (M) | |||||
28.05
17:00
Rudar
Omladinac
4
2
|
28.05.2014 17:00 | Rudar | 4 : 2 | Omladinac |
28.05
17:00
RadniÄki
Plantaža
2
2
|
28.05.2014 17:00 | RadniÄki | 2 : 2 | Plantaža | |||||
28.05
17:00
VuÄje
Gradac
4
0
|
28.05.2014 17:00 | VuÄje | 4 : 0 | Gradac | |||||
28.05
17:00
BobiŔte
Umac
2
1
|
28.05.2014 17:00 | BobiŔte | 2 : 1 | Umac | |||||
28.05
17:00
Äekmin
ZloÄudovo
5
1
|
28.05.2014 17:00 | Äekmin | 5 : 1 | ZloÄudovo | |||||
28.05
17:00
Sloga
Mladi Borac
4
1
|
28.05.2014 17:00 | Sloga | 4 : 1 | Mladi Borac | |||||
28.05
17:00
Jedinstvo (G)
Å umadija
6
3
|
28.05.2014 17:00 | Jedinstvo (G) | 6 : 3 | Å umadija | |||||
28.05
17:00
Jedinstvo (GS)
Jedinstvo (B)
2
3
|
28.05.2014 17:00 | Jedinstvo (GS) | 2 : 3 | Jedinstvo (B) | |||||
28.05
17:00
BuduÄnost
Lemind Livnica
4
1
|
28.05.2014 17:00 | BuduÄnost | 4 : 1 | Lemind Livnica | |||||
28.05
17:00
Progres
Jablanica
2
4
|
28.05.2014 17:00 | Progres | 2 : 4 | Jablanica |
28.05
16:30
OFK Alakince
TreŔnjevka
5
0
|
28.05.2014 16:30 | OFK Alakince | 5 : 0 | TreŔnjevka | |||||
28.05
16:30
OFK Pavlovac
Ternoci
3
1
|
28.05.2014 16:30 | OFK Pavlovac | 3 : 1 | Ternoci | |||||
28.05
16:30
Mladost (B)
BiljaÄi
3
0
|
28.05.2014 16:30 | Mladost (B) | 3 : 0 | BiljaÄi | |||||
28.05
16:30
Mladost (S)
Äelik
4
1
|
28.05.2014 16:30 | Mladost (S) | 4 : 1 | Äelik | |||||
28.05
16:30
Morava
Vranjska Banja
4
1
|
28.05.2014 16:30 | Morava | 4 : 1 | Vranjska Banja | |||||
28.05
16:30
Nebeski AnÄeli
PÄinja
3
3
|
28.05.2014 16:30 | Nebeski AnÄeli | 3 : 3 | PÄinja |
28.05
17:30
Slavija
Partizan (G)
5
1
|
28.05.2014 17:30 | Slavija | 5 : 1 | Partizan (G) | |||||
28.05
17:30
Tempo
Polet
0
1
|
28.05.2014 17:30 | Tempo | 0 : 1 | Polet | |||||
28.05
17:30
Mladost (O)
Crvena zvezda
1
2
|
28.05.2014 17:30 | Mladost (O) | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
28.05
17:30
BAK
Sloga (BNS)
2
1
|
28.05.2014 17:30 | BAK | 2 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
28.05
17:30
Vojvodina
Vulturul
2
0
|
28.05.2014 17:30 | Vojvodina | 2 : 0 | Vulturul | |||||
28.05
17:30
Sloga (P)
ŽelezniÄar
1
1
|
28.05.2014 17:30 | Sloga (P) | 1 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
28.05
17:30
Kolonija
Jugoslavija
3
2
|
28.05.2014 17:30 | Kolonija | 3 : 2 | Jugoslavija | |||||
28.05
17:30
RadniÄki (B)
BuduÄnost (A)
8
1
|
28.05.2014 17:30 | RadniÄki (B) | 8 : 1 | BuduÄnost (A) |
28.05
17:30
Jadran
AFK
6
0
|
28.05.2014 17:30 | Jadran | 6 : 0 | AFK | |||||
28.05
17:30
Preporod
NjegoÅ”
5
0
|
28.05.2014 17:30 | Preporod | 5 : 0 | NjegoÅ” | |||||
28.05
17:30
Olimpija (G)
Krivaja
2
2
|
28.05.2014 17:30 | Olimpija (G) | 2 : 2 | Krivaja | |||||
28.05
17:30
Vinogradar
Subotica
0
6
|
28.05.2014 17:30 | Vinogradar | 0 : 6 | Subotica | |||||
28.05
17:30
Äoka
Olimpija (TS)
2
2
|
28.05.2014 17:30 | Äoka | 2 : 2 | Olimpija (TS) | |||||
28.05
17:30
Tavankut
BaÄka
2
0
|
28.05.2014 17:30 | Tavankut | 2 : 0 | BaÄka | |||||
28.05
17:30
Panonija IM Topola
Äantavir
2
2
|
28.05.2014 17:30 | Panonija IM Topola | 2 : 2 | Äantavir |
28.05
17:00
Omladinac (D)
Kordun
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Omladinac (D) | 2 : 1 | Kordun | |||||
28.05
17:00
Borac
BSK
5
2
|
28.05.2014 17:00 | Borac | 5 : 2 | BSK | |||||
28.05
17:00
StaniÅ”iÄ
Sloga
3
1
|
28.05.2014 17:00 | StaniÅ”iÄ | 3 : 1 | Sloga | |||||
28.05
17:00
Hajduk
ŽAK
0
4
|
28.05.2014 17:00 | Hajduk | 0 : 4 | ŽAK | |||||
28.05
17:00
Kula
OFK Odžaci
3
2
|
28.05.2014 17:00 | Kula | 3 : 2 | OFK Odžaci | |||||
28.05
17:00
GraniÄar
Omladinac (B)
0
3
|
28.05.2014 17:00 | GraniÄar | 0 : 3 | Omladinac (B) | |||||
28.05
17:00
Mladost APA
Crvenka
5
1
|
28.05.2014 17:00 | Mladost APA | 5 : 1 | Crvenka | |||||
28.05
17:00
Zadrugar
Polet
5
0
|
28.05.2014 17:00 | Zadrugar | 5 : 0 | Polet |
28.05
17:30
ObiliÄ
Policajac
4
1
|
28.05.2014 17:30 | ObiliÄ | 4 : 1 | Policajac | |||||
28.05
17:30
Jedinstvo
Milutinac
3
1
|
28.05.2014 17:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Milutinac | |||||
28.05
17:30
13. maj
Banja
3
1
|
28.05.2014 17:30 | 13. maj | 3 : 1 | Banja | |||||
28.05
17:30
Zmaj 1953
Brodarac
1
0
|
28.05.2014 17:30 | Zmaj 1953 | 1 : 0 | Brodarac |
28.05
17:30
Borac
Veliki Borak
2
2
|
28.05.2014 17:30 | Borac | 2 : 2 | Veliki Borak | |||||
28.05
17:30
Napredak
Å umadija
1
0
|
28.05.2014 17:30 | Napredak | 1 : 0 | Å umadija |
28.05
17:30
Podunavac
Velika Krsna
2
0
|
28.05.2014 17:30 | Podunavac | 2 : 0 | Velika Krsna | |||||
28.05
17:30
Napredak
Dunavac
1
1
|
28.05.2014 17:30 | Napredak | 1 : 1 | Dunavac | |||||
28.05
17:30
Kosmaj
Torlak
4
4
|
28.05.2014 17:30 | Kosmaj | 4 : 4 | Torlak | |||||
28.05
17:30
VlaŔka
OFK LeŔtane
2
3
|
28.05.2014 17:30 | VlaŔka | 2 : 3 | OFK LeŔtane | |||||
28.05
17:30
BoleÄ
Pudarci
7
2
|
28.05.2014 17:30 | BoleÄ | 7 : 2 | Pudarci | |||||
28.05
17:30
NemenikuÄe
VinÄa
1
2
|
28.05.2014 17:30 | NemenikuÄe | 1 : 2 | VinÄa |
28.05
17:30
BogutovaÄka Banja
Tavnik
2
3
|
28.05.2014 17:30 | BogutovaÄka Banja | 2 : 3 | Tavnik |
28.05
16:00
Ratkovac
Proleter
0
3
|
28.05.2014 16:00 | Ratkovac | 0 : 3 | Proleter |
28.05
17:00
Gorobilje
Lazarica
7
1
|
28.05.2014 17:00 | Gorobilje | 7 : 1 | Lazarica | |||||
28.05
17:00
AvijatiÄar
Dobrinjac
5
1
|
28.05.2014 17:00 | AvijatiÄar | 5 : 1 | Dobrinjac | |||||
28.05
17:00
DuŔkovci
TreŔnjica
2
1
|
28.05.2014 17:00 | DuŔkovci | 2 : 1 | TreŔnjica | |||||
28.05
17:00
Pobeda
LauÅ”
1
2
|
28.05.2014 17:00 | Pobeda | 1 : 2 | LauÅ” | |||||
28.05
17:00
GlumaÄ
Borac
2
3
|
28.05.2014 17:00 | GlumaÄ | 2 : 3 | Borac | |||||
28.05
17:00
Napredak
Ježevica
4
0
|
28.05.2014 17:00 | Napredak | 4 : 0 | Ježevica | |||||
28.05
17:00
Blagaja
Plavi tok
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Blagaja | 2 : 1 | Plavi tok |
28.05
17:00
Moravac (Ä)
Moravac (ZT)
4
3
|
28.05.2014 17:00 | Moravac (Ä) | 4 : 3 | Moravac (ZT) | |||||
28.05
17:00
DuŔnik
Pobeda
4
1
|
28.05.2014 17:00 | DuŔnik | 4 : 1 | Pobeda | |||||
28.05
17:00
Knežica
Doljevac 1971
5
3
|
28.05.2014 17:00 | Knežica | 5 : 3 | Doljevac 1971 | |||||
28.05
17:00
Toplica
Real
3
1
|
28.05.2014 17:00 | Toplica | 3 : 1 | Real |
28.05
17:00
Polet (R)
Kraljevo
7
2
|
28.05.2014 17:00 | Polet (R) | 7 : 2 | Kraljevo | |||||
28.05
17:00
OFK Draževac
Napredak 2012
6
3
|
28.05.2014 17:00 | OFK Draževac | 6 : 3 | Napredak 2012 | |||||
28.05
17:00
VukaŔinovac
Pobeda 1976
0
2
|
28.05.2014 17:00 | VukaŔinovac | 0 : 2 | Pobeda 1976 | |||||
28.05
17:00
OFK Sloga (D)
Polet (V)
2
5
|
28.05.2014 17:00 | OFK Sloga (D) | 2 : 5 | Polet (V) | |||||
28.05
17:00
Gredetin
Feniks 2012
7
0
|
28.05.2014 17:00 | Gredetin | 7 : 0 | Feniks 2012 | |||||
28.05
17:00
Sloga (K)
Crvena Zvezda
3
0
|
28.05.2014 17:00 | Sloga (K) | 3 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
28.05
17:00
Ratar
Jedinstvo
0
4
|
28.05.2014 17:00 | Ratar | 0 : 4 | Jedinstvo |
28.05
17:00
DobriÄ
Koprijan 1975
0
1
|
28.05.2014 17:00 | DobriÄ | 0 : 1 | Koprijan 1975 | |||||
28.05
10:00
Mladost 1976
BaliÄevac 1974
1
4
|
28.05.2014 10:00 | Mladost 1976 | 1 : 4 | BaliÄevac 1974 | |||||
28.05
10:00
JugoviÄi 1976
Sloga 1980
1
2
|
28.05.2014 10:00 | JugoviÄi 1976 | 1 : 2 | Sloga 1980 |
28.05
17:00
Omladinac
Pontes
5
2
|
28.05.2014 17:00 | Omladinac | 5 : 2 | Pontes | |||||
28.05
17:00
Napredak
Egeta
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Napredak | 2 : 1 | Egeta | |||||
28.05
17:00
Lokomotiva
Rtkovo
7
2
|
28.05.2014 17:00 | Lokomotiva | 7 : 2 | Rtkovo | |||||
28.05
17:00
Velika Vrbica
Mala Vrbica 1958
0
5
|
28.05.2014 17:00 | Velika Vrbica | 0 : 5 | Mala Vrbica 1958 | |||||
28.05
17:00
KoÄa AndjelkoviÄ
KladuŔnica
3
0
|
28.05.2014 17:00 | KoÄa AndjelkoviÄ | 3 : 0 | KladuÅ”nica |
28.05
17:00
Deli Jovan
Vidrovac
1
0
|
28.05.2014 17:00 | Deli Jovan | 1 : 0 | Vidrovac | |||||
28.05
17:00
Slatina
MiloŔevo
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Slatina | 2 : 1 | MiloŔevo |
28.05
17:00
OFK Klek
Naftagas
2
0
|
28.05.2014 17:00 | OFK Klek | 2 : 0 | Naftagas | |||||
28.05
17:00
ŽFK Banat-BagljaŔ
Proleter 2006
1
4
|
28.05.2014 17:00 | ŽFK Banat-BagljaŔ | 1 : 4 | Proleter 2006 | |||||
28.05
17:00
Lehel
Mladost
0
1
|
28.05.2014 17:00 | Lehel | 0 : 1 | Mladost | |||||
28.05
17:00
OFK Gradnulica
RadniÄki Ratar
1
3
|
28.05.2014 17:00 | OFK Gradnulica | 1 : 3 | RadniÄki Ratar | |||||
28.05
17:00
Omladinac
Borac
3
2
|
28.05.2014 17:00 | Omladinac | 3 : 2 | Borac | |||||
28.05
17:00
Banat
Zlatica
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Banat | 2 : 1 | Zlatica |
28.05
17:00
Panonija
Rusin
0
3
|
28.05.2014 17:00 | Panonija | 0 : 3 | Rusin | |||||
28.05
17:00
GraniÄar
OFK Metalac
2
1
|
28.05.2014 17:00 | GraniÄar | 2 : 1 | OFK Metalac | |||||
28.05
17:00
Dinamo
Aleksa Å antiÄ
2
2
|
28.05.2014 17:00 | Dinamo | 2 : 2 | Aleksa Å antiÄ | |||||
28.05
17:00
TerekveÅ”
RadniÄki 1918
5
1
|
28.05.2014 17:00 | TerekveÅ” | 5 : 1 | RadniÄki 1918 | |||||
28.05
17:00
Rastina 1918
Partizan
0
8
|
28.05.2014 17:00 | Rastina 1918 | 0 : 8 | Partizan | |||||
28.05
17:00
Mladost
Jedinstvo
6
0
|
28.05.2014 17:00 | Mladost | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.05
17:00
Lipar
Jedinstvo 1947
3
0
|
28.05.2014 17:00 | Lipar | 3 : 0 | Jedinstvo 1947 | |||||
28.05
17:00
Dunav
OFK Å ikara
3
0
|
28.05.2014 17:00 | Dunav | 3 : 0 | OFK Å ikara |
28.05
17:00
Sloga MilŔped
FruŔkogorac
5
4
|
28.05.2014 17:00 | Sloga MilŔped | 5 : 4 | FruŔkogorac | |||||
28.05
17:00
Napredak (Ž)
Å umar
2
0
|
28.05.2014 17:00 | Napredak (Ž) | 2 : 0 | Šumar | |||||
28.05
17:00
Sremac
Dunav
4
5
|
28.05.2014 17:00 | Sremac | 4 : 5 | Dunav | |||||
28.05
17:00
Jedinstvo (P)
Podunavac
0
3
|
28.05.2014 17:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 3 | Podunavac | |||||
28.05
17:00
ÄSK Äortanovci
GraniÄar
2
2
|
28.05.2014 17:00 | ÄSK Äortanovci | 2 : 2 | GraniÄar | |||||
28.05
17:00
Napredak (P)
Sloven
4
0
|
28.05.2014 17:00 | Napredak (P) | 4 : 0 | Sloven | |||||
28.05
17:00
PSK Putinci
FruŔka Gora
3
1
|
28.05.2014 17:00 | PSK Putinci | 3 : 1 | FruŔka Gora |
28.05
17:30
OFK BaÄinci
Sloboda
7
2
|
28.05.2014 17:30 | OFK BaÄinci | 7 : 2 | Sloboda | |||||
28.05
17:30
FruŔkogorac (K)
Borac (M)
1
0
|
28.05.2014 17:30 | FruŔkogorac (K) | 1 : 0 | Borac (M) | |||||
28.05
17:30
Jedinstvo (M)
Napredak (V)
2
1
|
28.05.2014 17:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | Napredak (V) | |||||
28.05
17:30
NoÄaj
Omladinac (M)
2
1
|
28.05.2014 17:30 | NoÄaj | 2 : 1 | Omladinac (M) |
28.05
17:00
Slavija
Å ajkaÅ” 1908
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Slavija | 2 : 1 | Å ajkaÅ” 1908 | |||||
28.05
17:00
Sofeks
Susek
1
1
|
28.05.2014 17:00 | Sofeks | 1 : 1 | Susek | |||||
28.05
17:00
Sirig
ŽelezniÄar
5
0
|
28.05.2014 17:00 | Sirig | 5 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
28.05
17:00
FruŔkogorac
OFK Futog
2
1
|
28.05.2014 17:00 | FruŔkogorac | 2 : 1 | OFK Futog | |||||
28.05
17:00
Proleter
Dinamo
5
1
|
28.05.2014 17:00 | Proleter | 5 : 1 | Dinamo | |||||
28.05
17:00
Vinogradar
Borac
3
0
|
28.05.2014 17:00 | Vinogradar | 3 : 0 | Borac | |||||
28.05
17:00
Omladinac
BaÄka
3
0
|
28.05.2014 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | BaÄka | |||||
28.05
17:00
Sremac Beomal
Tatra
1
2
|
28.05.2014 17:00 | Sremac Beomal | 1 : 2 | Tatra | |||||
28.05
17:00
FruŔkogorski partizan
Äenej
5
1
|
28.05.2014 17:00 | FruÅ”kogorski partizan | 5 : 1 | Äenej |
28.05
17:00
Hajduk (Gard.)
Titel
0
3
|
28.05.2014 17:00 | Hajduk (Gard.) | 0 : 3 | Titel |
28.05
17:30
Mladi Borac
Dimitrije TucoviÄ
5
0
|
28.05.2014 17:30 | Mladi Borac | 5 : 0 | Dimitrije TucoviÄ | |||||
28.05
17:30
Mladi radnik
Sloga
0
0
|
28.05.2014 17:30 | Mladi radnik | 0 : 0 | Sloga | |||||
28.05
17:30
Sloboda
Å umadija (MC)
8
1
|
28.05.2014 17:30 | Sloboda | 8 : 1 | Å umadija (MC) | |||||
28.05
17:30
OFK Burovo
Rudar
3
2
|
28.05.2014 17:30 | OFK Burovo | 3 : 2 | Rudar | |||||
28.05
17:30
TEK Sloga
Mladost (Ä)
3
4
|
28.05.2014 17:30 | TEK Sloga | 3 : 4 | Mladost (Ä) | |||||
28.05
17:30
Polet
Bistrica
5
0
|
28.05.2014 17:30 | Polet | 5 : 0 | Bistrica | |||||
28.05
17:30
OFK BuduÄnost
Lazarevac
2
1
|
28.05.2014 17:30 | OFK BuduÄnost | 2 : 1 | Lazarevac |
28.05
16:30
Mladost (R)
Jedinstvo
4
3
|
28.05.2014 16:30 | Mladost (R) | 4 : 3 | Jedinstvo | |||||
28.05
17:00
Mladost(L)
Napredak
2
2
|
28.05.2014 17:00 | Mladost(L) | 2 : 2 | Napredak |
28.05
16:30
Pek
Carevac
1
2
|
28.05.2014 16:30 | Pek | 1 : 2 | Carevac | |||||
28.05
16:30
RadniÄki
Žika MarkoviÄ UÄa
1
3
|
28.05.2014 16:30 | RadniÄki | 1 : 3 | Žika MarkoviÄ UÄa | |||||
28.05
16:30
Kumane
Desine
5
0
|
28.05.2014 16:30 | Kumane | 5 : 0 | Desine | |||||
28.05
16:30
ElektriÄar
OFK BraniÄevo
0
4
|
28.05.2014 16:30 | ElektriÄar | 0 : 4 | OFK BraniÄevo | |||||
28.05
16:30
Usije
Polet
4
2
|
28.05.2014 16:30 | Usije | 4 : 2 | Polet | |||||
28.05
16:30
Ram
GraniÄar 2013
1
1
|
28.05.2014 16:30 | Ram | 1 : 1 | GraniÄar 2013 | |||||
28.05
16:30
Srednjevo
MrÄkovac
3
3
|
28.05.2014 16:30 | Srednjevo | 3 : 3 | MrÄkovac | |||||
28.05
16:30
BariÄ
OFK Vinci
3
1
|
28.05.2014 16:30 | BariÄ | 3 : 1 | OFK Vinci |
28.05
17:00
Sloga (L)
Sopot
2
2
|
28.05.2014 17:00 | Sloga (L) | 2 : 2 | Sopot | |||||
28.05
17:00
Pobeda
Sloga (D)
3
2
|
28.05.2014 17:00 | Pobeda | 3 : 2 | Sloga (D) | |||||
28.05
17:00
Zemljoradnik
Proleter
3
0
|
28.05.2014 17:00 | Zemljoradnik | 3 : 0 | Proleter | |||||
28.05
17:00
Dizel
Napredak (P)
4
1
|
28.05.2014 17:00 | Dizel | 4 : 1 | Napredak (P) | |||||
28.05
17:00
Mip Majdan
Dunavac
1
2
|
28.05.2014 17:00 | Mip Majdan | 1 : 2 | Dunavac | |||||
28.05
17:00
Sloga 1936
Napredak 1947
2
0
|
28.05.2014 17:00 | Sloga 1936 | 2 : 0 | Napredak 1947 | |||||
28.05
17:00
Napredak 1934
Dunav
7
2
|
28.05.2014 17:00 | Napredak 1934 | 7 : 2 | Dunav | |||||
28.05
17:00
Metalac
Stig 1955
3
1
|
28.05.2014 17:00 | Metalac | 3 : 1 | Stig 1955 |
28.05
17:00
SuŔica 2012
Gornje Krajince
3
5
|
28.05.2014 17:00 | SuŔica 2012 | 3 : 5 | Gornje Krajince | |||||
28.05
17:00
Bratstvo
Goblen
0
0
|
28.05.2014 17:00 | Bratstvo | 0 : 0 | Goblen |
28.05
16:00
SindjeliÄ
Mladost 1950
1
4
|
28.05.2014 16:00 | SindjeliÄ | 1 : 4 | Mladost 1950 |
28.05
17:30
FruŔkogorac
Vojvodina
6
0
|
28.05.2014 17:30 | FruŔkogorac | 6 : 0 | Vojvodina | |||||
28.05
17:30
Borac (K)
Mladost (P)
11
1
|
28.05.2014 17:30 | Borac (K) | 11 : 1 | Mladost (P) | |||||
28.05
17:30
Polet
Sremac
4
1
|
28.05.2014 17:30 | Polet | 4 : 1 | Sremac | |||||
28.05
17:30
Planinac
Borac (S)
1
2
|
28.05.2014 17:30 | Planinac | 1 : 2 | Borac (S) | |||||
28.05
17:30
27. Oktobar
KruŔedol
0
6
|
28.05.2014 17:30 | 27. Oktobar | 0 : 6 | KruŔedol | |||||
28.05
17:30
OFK Kraljevci
Mladost (B)
1
2
|
28.05.2014 17:30 | OFK Kraljevci | 1 : 2 | Mladost (B) | |||||
28.05
17:30
Sloga
Car UroÅ”
1
1
|
28.05.2014 17:30 | Sloga | 1 : 1 | Car UroÅ” |
28.05
17:00
Borac
Lovac
7
0
|
28.05.2014 17:00 | Borac | 7 : 0 | Lovac | |||||
28.05
17:00
Srem
Vitez
3
3
|
28.05.2014 17:00 | Srem | 3 : 3 | Vitez | |||||
28.05
17:00
OFK BrestaÄ
GraniÄar
1
0
|
28.05.2014 17:00 | OFK BrestaÄ | 1 : 0 | GraniÄar | |||||
28.05
17:00
Sloga
Sloboda
5
3
|
28.05.2014 17:00 | Sloga | 5 : 3 | Sloboda | |||||
28.05
17:00
Mladost
Polet
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Polet |
28.05
17:00
RadniÄki 1923
Jagodina
1
1
|
28.05.2014 17:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 1 | Jagodina | |||||
28.05
17:00
Javor Matis
Napredak
4
3
|
28.05.2014 17:00 | Javor Matis | 4 : 3 | Napredak | |||||
28.05
17:00
Vojvodina
Crvena zvezda
3
3
|
28.05.2014 17:00 | Vojvodina | 3 : 3 | Crvena zvezda | |||||
28.05
17:00
OFK Beograd
Donji Srem
0
1
|
28.05.2014 17:00 | OFK Beograd | 0 : 1 | Donji Srem | |||||
28.05
17:00
Sloboda Point
Voždovac
0
1
|
28.05.2014 17:00 | Sloboda Point | 0 : 1 | Voždovac | |||||
28.05
17:00
Rad
Spartak
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Rad | 2 : 1 | Spartak | |||||
28.05
17:00
Partizan
ÄukariÄki
2
0
|
28.05.2014 17:00 | Partizan | 2 : 0 | ÄukariÄki | |||||
28.05
17:00
RadniÄki (N)
Novi Pazar
2
0
|
28.05.2014 17:00 | RadniÄki (N) | 2 : 0 | Novi Pazar |
28.05
17:00
Teleoptik
Bežanija
2
4
|
28.05.2014 17:00 | Teleoptik | 2 : 4 | Bežanija | |||||
28.05
17:00
InÄija
Timok
1
0
|
28.05.2014 17:00 | InÄija | 1 : 0 | Timok | |||||
28.05
17:00
Sloga (PM)
Radnik
1
1
|
28.05.2014 17:00 | Sloga (PM) | 1 : 1 | Radnik | |||||
28.05
17:00
SindjeliÄ
Smederevo
4
3
|
28.05.2014 17:00 | SindjeliÄ | 4 : 3 | Smederevo | |||||
28.05
17:00
BSK BorÄa
Dolina
1
0
|
28.05.2014 17:00 | BSK BorÄa | 1 : 0 | Dolina | |||||
28.05
17:00
Metalac (GM)
Mladost (L)
0
2
|
28.05.2014 17:00 | Metalac (GM) | 0 : 2 | Mladost (L) | |||||
28.05
17:00
Jedinstvo Putevi
Borac
1
2
|
28.05.2014 17:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 2 | Borac | |||||
28.05
17:00
Proleter
Sloga (K)
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Proleter | 2 : 1 | Sloga (K) |
28.05
17:00
Spartak
Napredak
5
0
|
28.05.2014 17:00 | Spartak | 5 : 0 | Napredak | |||||
28.05
16:30
MaŔinac
LASK Crvena zvezda
1
4
|
28.05.2014 16:30 | MaŔinac | 1 : 4 | LASK Crvena zvezda |
28.05
17:00
Požarevac
Jagodina
3
0
|
28.05.2014 17:00 | Požarevac | 3 : 0 | Jagodina | |||||
28.05
17:00
Novi BeÄej
Trijumf
2
4
|
28.05.2014 17:00 | Novi BeÄej | 2 : 4 | Trijumf |
28.05
10:00
Indeks
InÄija
2
1
|
28.05.2014 10:00 | Indeks | 2 : 1 | InÄija | |||||
28.05
RadniÄki (S)
Donji Srem
4
1
|
28.05.2014 | RadniÄki (S) | 4 : 1 | Donji Srem |
28.05
17:00
AFK
ObiliÄ
0
11
|
28.05.2014 17:00 | AFK | 0 : 11 | ObiliÄ |
28.05
17:00
BSK
Strela
21
1
|
28.05.2014 17:00 | BSK | 21 : 1 | Strela |
28.05
Mokra Gora
TrepÄa
3
1
|
28.05.2014 | Mokra Gora | 3 : 1 | TrepÄa |
28.05
Crvenka
Metalac
27
25
|
28.05.2014 | Crvenka | 27 : 25 | Metalac | |||||
28.05
Dinamo
Mokra Gora
31
27
|
28.05.2014 | Dinamo | 31 : 27 | Mokra Gora | |||||
28.05
Požarevac
Jagodina
18
15
|
28.05.2014 | Požarevac | 18 : 15 | Jagodina | |||||
28.05
Sloga
Planinka PV
22
22
|
28.05.2014 | Sloga | 22 : 22 | Planinka PV |
28.05
Zlatar
ObiliÄ
39
31
|
28.05.2014 | Zlatar | 39 : 31 | ObiliÄ |
28.05
19:00
Partizan
ŽelezniÄar 1949
30
28
|
28.05.2014 19:00 | Partizan | 30 : 28 | ŽelezniÄar 1949 | |||||
28.05
19:00
Crvena Zvezda
Metaloplastika
25
25
|
28.05.2014 19:00 | Crvena Zvezda | 25 : 25 | Metaloplastika | |||||
28.05
19:00
RadniÄki
Vojvodina
23
23
|
28.05.2014 19:00 | RadniÄki | 23 : 23 | Vojvodina |
28.05
19:00
JugoviÄ
Vrbas
27
27
|
28.05.2014 19:00 | JugoviÄ | 27 : 27 | Vrbas | |||||
28.05
19:00
Spartak
Napredak
10
0
|
28.05.2014 19:00 | Spartak | 10 : 0 | Napredak | |||||
28.05
19:00
Rudar
Kolubara
35
35
|
28.05.2014 19:00 | Rudar | 35 : 35 | Kolubara |
28.05
19:00
RadniÄki
Sloga
34
27
|
28.05.2014 19:00 | RadniÄki | 34 : 27 | Sloga |