24.05
16:30
Rekreativo 011
Dedinje
3
2
|
24.05.2014 16:30 | Rekreativo 011 | 3 : 2 | Dedinje | |||||
24.05
16:30
OFK Crvenka
Pionir
4
1
|
24.05.2014 16:30 | OFK Crvenka | 4 : 1 | Pionir |
24.05
16:30
Sloga D
Seljak
2
6
|
24.05.2014 16:30 | Sloga D | 2 : 6 | Seljak | |||||
24.05
16:30
Maršić
Jadran
1
0
|
24.05.2014 16:30 | Maršić | 1 : 0 | Jadran |
24.05
16:30
Budućnost
Polet
0
3
|
24.05.2014 16:30 | Budućnost | 0 : 3 | Polet | |||||
24.05
16:30
Čajetina
Višesava
10
0
|
24.05.2014 16:30 | Čajetina | 10 : 0 | Višesava | |||||
24.05
16:30
Jasen
Zlatibor
0
10
|
24.05.2014 16:30 | Jasen | 0 : 10 | Zlatibor |
24.05
17:00
Rutevac
Mekiš
5
1
|
24.05.2014 17:00 | Rutevac | 5 : 1 | Mekiš | |||||
24.05
17:00
Radnički 1924 (K)
Mladost (B)
1
1
|
24.05.2014 17:00 | Radnički 1924 (K) | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
24.05
17:00
Palilula
Naša krila 1936
4
5
|
24.05.2014 17:00 | Palilula | 4 : 5 | Naša krila 1936 | |||||
24.05
17:00
Naisus
Moravica
2
0
|
24.05.2014 17:00 | Naisus | 2 : 0 | Moravica |
24.05
16:30
Gnjilan
Padež
5
0
|
24.05.2014 16:30 | Gnjilan | 5 : 0 | Padež | |||||
24.05
17:00
Spartak
Mladost (P.R)
2
3
|
24.05.2014 17:00 | Spartak | 2 : 3 | Mladost (P.R) |
24.05
17:00
Čelik
Morava
1
4
|
24.05.2014 17:00 | Čelik | 1 : 4 | Morava | |||||
24.05
17:00
Biljači
Besa 2005
1
1
|
24.05.2014 17:00 | Biljači | 1 : 1 | Besa 2005 | |||||
24.05
17:00
OFK Alakince
Vihor
3
1
|
24.05.2014 17:00 | OFK Alakince | 3 : 1 | Vihor |
24.05
17:00
Oskar
Morava
3
1
|
24.05.2014 17:00 | Oskar | 3 : 1 | Morava | |||||
24.05
17:00
Sloga (R)
Ropotovo
2
6
|
24.05.2014 17:00 | Sloga (R) | 2 : 6 | Ropotovo |
24.05
17:00
Brezovica
Radnički
3
0
|
24.05.2014 17:00 | Brezovica | 3 : 0 | Radnički | |||||
24.05
17:00
Polet
Gračanica
1
8
|
24.05.2014 17:00 | Polet | 1 : 8 | Gračanica |
24.05
16:30
BSK
OFK 019 Zaječar
3
0
|
24.05.2014 16:30 | BSK | 3 : 0 | OFK 019 Zaječar |
24.05
17:00
Krivaja
Vinogradar
3
1
|
24.05.2014 17:00 | Krivaja | 3 : 1 | Vinogradar | |||||
24.05
17:00
Njegoš
Olimpija (G)
2
0
|
24.05.2014 17:00 | Njegoš | 2 : 0 | Olimpija (G) | |||||
24.05
17:00
AFK
Preporod
0
3
|
24.05.2014 17:00 | AFK | 0 : 3 | Preporod |
24.05
17:00
Crvenka
Zadrugar
2
1
|
24.05.2014 17:00 | Crvenka | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
24.05
17:00
OFK Odžaci
Graničar
6
0
|
24.05.2014 17:00 | OFK Odžaci | 6 : 0 | Graničar | |||||
24.05
17:00
ŽAK
Kula
5
1
|
24.05.2014 17:00 | ŽAK | 5 : 1 | Kula | |||||
24.05
17:00
Sloga
Hajduk
3
0
|
24.05.2014 17:00 | Sloga | 3 : 0 | Hajduk |
24.05
17:00
1. Maj
Hrtkovci
0
1
|
24.05.2014 17:00 | 1. Maj | 0 : 1 | Hrtkovci | |||||
24.05
17:00
Rudar
Sloven (R)
2
2
|
24.05.2014 17:00 | Rudar | 2 : 2 | Sloven (R) | |||||
24.05
17:00
Hajduk (V)
Partizan
4
1
|
24.05.2014 17:00 | Hajduk (V) | 4 : 1 | Partizan |
24.05
17:00
Mladost (NS)
Vojvodina (BG)
5
0
|
24.05.2014 17:00 | Mladost (NS) | 5 : 0 | Vojvodina (BG) | |||||
24.05
17:00
ŽSK
Kabel
2
1
|
24.05.2014 17:00 | ŽSK | 2 : 1 | Kabel |
24.05
17:30
Magnohrom
Jedinstvo
2
1
|
24.05.2014 17:30 | Magnohrom | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
24.05
17:30
Mlada krila
OFK Ras
2
2
|
24.05.2014 17:30 | Mlada krila | 2 : 2 | OFK Ras |
24.05
17:00
21. oktobar
Hajduk
0
1
|
24.05.2014 17:00 | 21. oktobar | 0 : 1 | Hajduk |
24.05
Badljevica
7. Jul
0
4
|
24.05.2014 | Badljevica | 0 : 4 | 7. Jul |
24.05
17:30
Mrovska
Mladost Zvezd
3
1
|
24.05.2014 17:30 | Mrovska | 3 : 1 | Mladost Zvezd |
24.05
17:30
Gorki
Torpedo
3
2
|
24.05.2014 17:30 | Gorki | 3 : 2 | Torpedo |
24.05
16:30
Rudar 1945
Tvrdojevac
4
5
|
24.05.2014 16:30 | Rudar 1945 | 4 : 5 | Tvrdojevac |
24.05
16:30
Trešnjica
Pobeda
4
0
|
24.05.2014 16:30 | Trešnjica | 4 : 0 | Pobeda |
24.05
17:00
Polet (V)
Gredetin
1
0
|
24.05.2014 17:00 | Polet (V) | 1 : 0 | Gredetin | |||||
24.05
17:00
Pobeda 1976
OFK Sloga (D)
3
1
|
24.05.2014 17:00 | Pobeda 1976 | 3 : 1 | OFK Sloga (D) | |||||
24.05
17:00
Napredak 2012
Tempo
1
2
|
24.05.2014 17:00 | Napredak 2012 | 1 : 2 | Tempo |
24.05
17:00
Jedinstvo
OFK Morava
2
1
|
24.05.2014 17:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | OFK Morava | |||||
24.05
17:00
MB Marjan
Sloboda
3
2
|
24.05.2014 17:00 | MB Marjan | 3 : 2 | Sloboda |
24.05
17:00
Veliki Suvodol
Mladost (M.S)
2
3
|
24.05.2014 17:00 | Veliki Suvodol | 2 : 3 | Mladost (M.S) |
24.05
17:00
Blagotin
Mladost (DK)
8
2
|
24.05.2014 17:00 | Blagotin | 8 : 2 | Mladost (DK) |
24.05
17:00
Kladušnica
Omladinac
4
1
|
24.05.2014 17:00 | Kladušnica | 4 : 1 | Omladinac |
24.05
17:00
Mladost
Rtanj
9
1
|
24.05.2014 17:00 | Mladost | 9 : 1 | Rtanj |
24.05
17:00
Šljivar
Nacional
9
1
|
24.05.2014 17:00 | Šljivar | 9 : 1 | Nacional | |||||
24.05
17:00
Timok
Lovac
4
0
|
24.05.2014 17:00 | Timok | 4 : 0 | Lovac |
24.05
16:30
Sloboda
Tomislavci
3
0
|
24.05.2014 16:30 | Sloboda | 3 : 0 | Tomislavci | |||||
24.05
16:30
Mićunovo
Mladost 1952
0
1
|
24.05.2014 16:30 | Mićunovo | 0 : 1 | Mladost 1952 |
24.05
17:00
Budućnost
Olimpija
3
3
|
24.05.2014 17:00 | Budućnost | 3 : 3 | Olimpija |
24.05
17:00
Radnički 1918
Rastina 1918
5
0
|
24.05.2014 17:00 | Radnički 1918 | 5 : 0 | Rastina 1918 |
24.05
17:30
Noćaj
Graničar (K)
4
1
|
24.05.2014 17:30 | Noćaj | 4 : 1 | Graničar (K) |
24.05
17:30
Stari Grad
Hercegovac
2
4
|
24.05.2014 17:30 | Stari Grad | 2 : 4 | Hercegovac | |||||
24.05
17:30
Soko
Bački Hajduk
1
1
|
24.05.2014 17:30 | Soko | 1 : 1 | Bački Hajduk |
24.05
17:30
Musina Reka
Studen Vitez
3
3
|
24.05.2014 17:30 | Musina Reka | 3 : 3 | Studen Vitez | |||||
24.05
17:30
Omladinac
Stara Čaršija
1
1
|
24.05.2014 17:30 | Omladinac | 1 : 1 | Stara Čaršija | |||||
24.05
17:30
Žiča
Progorelica
0
3
|
24.05.2014 17:30 | Žiča | 0 : 3 | Progorelica |
24.05
17:30
Real
Miločajac
4
1
|
24.05.2014 17:30 | Real | 4 : 1 | Miločajac | |||||
24.05
17:30
Zgodačica
Popovići
4
1
|
24.05.2014 17:30 | Zgodačica | 4 : 1 | Popovići |
24.05
17:00
Feniks
Mladost
1
0
|
24.05.2014 17:00 | Feniks | 1 : 0 | Mladost |
24.05
17:00
Omladinac B
Vukan
2
0
|
24.05.2014 17:00 | Omladinac B | 2 : 0 | Vukan | |||||
24.05
17:00
Melnica
Manastirica
2
2
|
24.05.2014 17:00 | Melnica | 2 : 2 | Manastirica | |||||
24.05
17:00
Brana Paunović
Mladost (R)
5
1
|
24.05.2014 17:00 | Brana Paunović | 5 : 1 | Mladost (R) |
24.05
17:00
Radnik
Laolac
2
3
|
24.05.2014 17:00 | Radnik | 2 : 3 | Laolac | |||||
24.05
17:00
Sloga 1952
Dobrnje
3
1
|
24.05.2014 17:00 | Sloga 1952 | 3 : 1 | Dobrnje |
24.05
17:00
Laznica
Zvezda
1
2
|
24.05.2014 17:00 | Laznica | 1 : 2 | Zvezda | |||||
24.05
17:00
Borac
Jasenovac
4
2
|
24.05.2014 17:00 | Borac | 4 : 2 | Jasenovac | |||||
24.05
17:00
OFK Homolje
Mladost
4
2
|
24.05.2014 17:00 | OFK Homolje | 4 : 2 | Mladost |
24.05
17:00
Radnik
Kobilje
5
2
|
24.05.2014 17:00 | Radnik | 5 : 2 | Kobilje | |||||
24.05
17:00
Stig (C)
Stig (MC)
4
2
|
24.05.2014 17:00 | Stig (C) | 4 : 2 | Stig (MC) |
24.05
Luk
Jelav
|
24.05.2014 | Luk | : | Jelav | |||||
24.05
Mladost Br
Granit
|
24.05.2014 | Mladost Br | : | Granit |
24.05
17:00
DB Junajted
Krasava
3
0
|
24.05.2014 17:00 | DB Junajted | 3 : 0 | Krasava |
24.05
POFK Letnjikovac
Zadrugar
3
4
|
24.05.2014 | POFK Letnjikovac | 3 : 4 | Zadrugar | |||||
24.05
Napredak
Maovi MH
1
3
|
24.05.2014 | Napredak | 1 : 3 | Maovi MH | |||||
24.05
Omladinac
Sloga
5
1
|
24.05.2014 | Omladinac | 5 : 1 | Sloga | |||||
24.05
Radnički Šabački
Fortuna Miki
12
0
|
24.05.2014 | Radnički Šabački | 12 : 0 | Fortuna Miki | |||||
24.05
Cer
Culjkovic
3
1
|
24.05.2014 | Cer | 3 : 1 | Culjkovic |
24.05
17:00
Strmovo 1968
Lajkovac
0
5
|
24.05.2014 17:00 | Strmovo 1968 | 0 : 5 | Lajkovac | |||||
24.05
17:00
Dimitrije Tucović
Sloga
7
1
|
24.05.2014 17:00 | Dimitrije Tucović | 7 : 1 | Sloga |
24.05
17:30
Šumadinac
Šumadija
6
2
|
24.05.2014 17:30 | Šumadinac | 6 : 2 | Šumadija | |||||
24.05
17:30
Mladost
Goša
1
1
|
24.05.2014 17:30 | Mladost | 1 : 1 | Goša |
24.05
17:00
Padež
Srnje
6
1
|
24.05.2014 17:00 | Padež | 6 : 1 | Srnje |
24.05
17:30
Gaj
Crvena Zvezda
3
0
|
24.05.2014 17:30 | Gaj | 3 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
24.05
17:30
Solunac
Graničar
1
1
|
24.05.2014 17:30 | Solunac | 1 : 1 | Graničar | |||||
24.05
17:30
Naša Krajina
Janošik
1
1
|
24.05.2014 17:30 | Naša Krajina | 1 : 1 | Janošik | |||||
24.05
17:30
OFK Barice
Vojvodina
0
3
|
24.05.2014 17:30 | OFK Barice | 0 : 3 | Vojvodina |
24.05
17:30
Radnički 1927
Vojvodina
1
0
|
24.05.2014 17:30 | Radnički 1927 | 1 : 0 | Vojvodina |
24.05
17:30
PSS-192
OFK Borac
0
3
|
24.05.2014 17:30 | PSS-192 | 0 : 3 | OFK Borac | |||||
24.05
17:30
Hajduk
Crnovršanin
1
0
|
24.05.2014 17:30 | Hajduk | 1 : 0 | Crnovršanin | |||||
24.05
17:30
Omladinac
Šantarovac
2
2
|
24.05.2014 17:30 | Omladinac | 2 : 2 | Šantarovac | |||||
24.05
17:30
Oniks
Belica
3
2
|
24.05.2014 17:30 | Oniks | 3 : 2 | Belica | |||||
24.05
17:30
Bresje
Mladost
4
1
|
24.05.2014 17:30 | Bresje | 4 : 1 | Mladost |
24.05
17:30
Dečić
Zeta
3
4
|
24.05.2014 17:30 | Dečić | 3 : 4 | Zeta | |||||
24.05
17:30
Rudar
Mornar
4
0
|
24.05.2014 17:30 | Rudar | 4 : 0 | Mornar | |||||
24.05
17:30
Grbalj
OFK Petrovac
1
1
|
24.05.2014 17:30 | Grbalj | 1 : 1 | OFK Petrovac | |||||
24.05
17:30
Mladost
Budućnost
1
3
|
24.05.2014 17:30 | Mladost | 1 : 3 | Budućnost | |||||
24.05
17:30
Mogren
Čelik
3
2
|
24.05.2014 17:30 | Mogren | 3 : 2 | Čelik | |||||
24.05
17:30
Sutjeska
Lovćen
1
1
|
24.05.2014 17:30 | Sutjeska | 1 : 1 | Lovćen |
24.05
17:30
Kolonija
Budućnost (BB)
3
1
|
24.05.2014 17:30 | Kolonija | 3 : 1 | Budućnost (BB) | |||||
24.05
13:00
Mladost (O)
Vulturul
1
1
|
24.05.2014 13:00 | Mladost (O) | 1 : 1 | Vulturul | |||||
24.05
12:00
Sloga (BNS)
Radnički (K)
0
6
|
24.05.2014 12:00 | Sloga (BNS) | 0 : 6 | Radnički (K) |
24.05
17:30
Polet
Spartak
1
3
|
24.05.2014 17:30 | Polet | 1 : 3 | Spartak | |||||
24.05
17:30
Glogonj
Vojvodina
3
0
|
24.05.2014 17:30 | Glogonj | 3 : 0 | Vojvodina | |||||
24.05
14:00
Radnički (B)
Slavija
0
4
|
24.05.2014 14:00 | Radnički (B) | 0 : 4 | Slavija |
24.05
11:30
Palić
Tavankut
0
3
|
24.05.2014 11:30 | Palić | 0 : 3 | Tavankut | |||||
24.05
11:00
Olimpia B
Subotica
0
6
|
24.05.2014 11:00 | Olimpia B | 0 : 6 | Subotica | |||||
24.05
11:00
Senta
Bačka
6
0
|
24.05.2014 11:00 | Senta | 6 : 0 | Bačka |
24.05
10:00
Mika Antić
Dinamo
2
6
|
24.05.2014 10:00 | Mika Antić | 2 : 6 | Dinamo | |||||
24.05
12:00
Jedinstvo Stević
Borac (St)
0
3
|
24.05.2014 12:00 | Jedinstvo Stević | 0 : 3 | Borac (St) |
24.05
09:30
Senta
Spartak
0
2
|
24.05.2014 09:30 | Senta | 0 : 2 | Spartak | |||||
24.05
10:00
Radnički 1905
Potisje
8
1
|
24.05.2014 10:00 | Radnički 1905 | 8 : 1 | Potisje |
24.05
14:30
Petar Urošev
Kolonija
2
1
|
24.05.2014 14:30 | Petar Urošev | 2 : 1 | Kolonija |
24.05
18:00
Dobrica
Slavija
6
1
|
24.05.2014 18:00 | Dobrica | 6 : 1 | Slavija | |||||
24.05
09:30
Jugoslavija
Budućnost (A)
3
0
|
24.05.2014 09:30 | Jugoslavija | 3 : 0 | Budućnost (A) |
24.05
Bane
Jošanica ND
3
0
|
24.05.2014 | Bane | 3 : 0 | Jošanica ND | |||||
24.05
Jošanica ND
OFK Ras
3
0
|
24.05.2014 | Jošanica ND | 3 : 0 | OFK Ras | |||||
24.05
Trepča
Pazar Juniors
0
5
|
24.05.2014 | Trepča | 0 : 5 | Pazar Juniors |
24.05
10:00
Potisje
Senta
1
4
|
24.05.2014 10:00 | Potisje | 1 : 4 | Senta | |||||
24.05
09:30
TSC
Subotica
4
0
|
24.05.2014 09:30 | TSC | 4 : 0 | Subotica |
24.05
Zeleznicar
Buducnost
0
3
|
24.05.2014 | Zeleznicar | 0 : 3 | Buducnost | |||||
24.05
Krusik 2
OFK Senjak
3
0
|
24.05.2014 | Krusik 2 | 3 : 0 | OFK Senjak | |||||
24.05
Jedinstvo
OFK Osecina
8
0
|
24.05.2014 | Jedinstvo | 8 : 0 | OFK Osecina |
24.05
10:00
Gruža
Karađorđe
4
3
|
24.05.2014 10:00 | Gruža | 4 : 3 | Karađorđe | |||||
24.05
10:00
Sušica
Apolon 4 II
0
3
|
24.05.2014 10:00 | Sušica | 0 : 3 | Apolon 4 II | |||||
24.05
10:00
Šumadija 1903 II
Šumadija 1903 I
2
6
|
24.05.2014 10:00 | Šumadija 1903 II | 2 : 6 | Šumadija 1903 I |
24.05
Trepča
Pazar Juniors
1
2
|
24.05.2014 | Trepča | 1 : 2 | Pazar Juniors | |||||
24.05
Mokra Gora
Tutin
3
0
|
24.05.2014 | Mokra Gora | 3 : 0 | Tutin |
24.05
Studentski grad
Radnički
10
0
|
24.05.2014 | Studentski grad | 10 : 0 | Radnički | |||||
24.05
Mačva
Rekreativo
24
26
|
24.05.2014 | Mačva | 24 : 26 | Rekreativo | |||||
24.05
Junior
Udarnik
30
29
|
24.05.2014 | Junior | 30 : 29 | Udarnik | |||||
24.05
Jedinstvo 1974
Ub
31
31
|
24.05.2014 | Jedinstvo 1974 | 31 : 31 | Ub | |||||
24.05
Dorćol
Sloga
40
35
|
24.05.2014 | Dorćol | 40 : 35 | Sloga |
24.05
16:00
Sjenica
Arilje
23
37
|
24.05.2014 16:00 | Sjenica | 23 : 37 | Arilje |
24.05
Dolovo
Dinamo 2
24
27
|
24.05.2014 | Dolovo | 24 : 27 | Dinamo 2 | |||||
24.05
Omladinac (I)
Mladost (V)
26
30
|
24.05.2014 | Omladinac (I) | 26 : 30 | Mladost (V) | |||||
24.05
Glogonj
Crepaja
29
33
|
24.05.2014 | Glogonj | 29 : 33 | Crepaja | |||||
24.05
Budućnost
Radnički
34
45
|
24.05.2014 | Budućnost | 34 : 45 | Radnički | |||||
24.05
Omladinac (D)
Spartak
40
24
|
24.05.2014 | Omladinac (D) | 40 : 24 | Spartak |
24.05
20:00
Dalmatinac
Čonoplja 1947
44
25
|
24.05.2014 20:00 | Dalmatinac | 44 : 25 | Čonoplja 1947 | |||||
24.05
20:00
Vojput 2
Prigrevica
21
23
|
24.05.2014 20:00 | Vojput 2 | 21 : 23 | Prigrevica | |||||
24.05
20:00
Grafičar
Rusin
31
22
|
24.05.2014 20:00 | Grafičar | 31 : 22 | Rusin | |||||
24.05
20:00
Kljajićevo
Sombor
34
19
|
24.05.2014 20:00 | Kljajićevo | 34 : 19 | Sombor | |||||
24.05
20:00
Borac
Graničar
27
27
|
24.05.2014 20:00 | Borac | 27 : 27 | Graničar |
24.05
Rukobel
Kosmaj
0
10
|
24.05.2014 | Rukobel | 0 : 10 | Kosmaj | |||||
24.05
Prva-Iskra Barič
Partizan 3
34
17
|
24.05.2014 | Prva-Iskra Barič | 34 : 17 | Partizan 3 | |||||
24.05
Metaloplastika 2
Smederevo 2
33
20
|
24.05.2014 | Metaloplastika 2 | 33 : 20 | Smederevo 2 | |||||
24.05
Zemun 1957
Gučevo
36
15
|
24.05.2014 | Zemun 1957 | 36 : 15 | Gučevo |
24.05
Želja
Petrovaradin
29
30
|
24.05.2014 | Želja | 29 : 30 | Petrovaradin | |||||
24.05
Radnički
Topola
10
0
|
24.05.2014 | Radnički | 10 : 0 | Topola | |||||
24.05
Spartak
Jedinstvo
34
22
|
24.05.2014 | Spartak | 34 : 22 | Jedinstvo | |||||
24.05
Naftagas
Apatin
34
27
|
24.05.2014 | Naftagas | 34 : 27 | Apatin | |||||
24.05
Miletić
Vrbas
24
27
|
24.05.2014 | Miletić | 24 : 27 | Vrbas |
24.05
20:00
Knjaževac 2
Morava Han
29
24
|
24.05.2014 20:00 | Knjaževac 2 | 29 : 24 | Morava Han | |||||
24.05
18:00
Niška Banja
Aleksinac
24
18
|
24.05.2014 18:00 | Niška Banja | 24 : 18 | Aleksinac | |||||
24.05
17:00
Jagodina 2
Žitorađa
35
18
|
24.05.2014 17:00 | Jagodina 2 | 35 : 18 | Žitorađa | |||||
24.05
16:30
Naisa 3
Vlasotince
32
21
|
24.05.2014 16:30 | Naisa 3 | 32 : 21 | Vlasotince | |||||
24.05
Mladost 1949
Naisa 3
38
22
|
24.05.2014 | Mladost 1949 | 38 : 22 | Naisa 3 | |||||
24.05
Vlasotince
Radan
18
32
|
24.05.2014 | Vlasotince | 18 : 32 | Radan | |||||
24.05
Dubočica
Jagodina 2
14
21
|
24.05.2014 | Dubočica | 14 : 21 | Jagodina 2 | |||||
24.05
Žitorađa
Niška Banja
21
32
|
24.05.2014 | Žitorađa | 21 : 32 | Niška Banja | |||||
24.05
Aleksinac
Knjaževac 2
22
21
|
24.05.2014 | Aleksinac | 22 : 21 | Knjaževac 2 | |||||
24.05
Morava Han
Rtanj
23
41
|
24.05.2014 | Morava Han | 23 : 41 | Rtanj |
24.05
Crvena zvezda
Voždovac
18
0
|
24.05.2014 | Crvena zvezda | 18 : 0 | Voždovac |
24.05
14:00
Lavovi Vršac
Sirmium Legionaries SM
12
48
|
24.05.2014 14:00 | Lavovi Vršac | 12 : 48 | Sirmium Legionaries SM |