11.05
16:30
Sloboda
Rudar
1
0
|
11.05.2014 16:30 | Sloboda | 1 : 0 | Rudar | |||||
11.05
13:00
Å apine
Loznica
0
0
|
11.05.2014 13:00 | Å apine | 0 : 0 | Loznica | |||||
11.05
16:30
Bane
Å umadija
4
0
|
11.05.2014 16:30 | Bane | 4 : 0 | Å umadija | |||||
11.05
16:30
Partizan
JoŔanica ND 2011
4
3
|
11.05.2014 16:30 | Partizan | 4 : 3 | JoŔanica ND 2011 | |||||
11.05
16:30
ŽelezniÄar
Seljak
1
1
|
11.05.2014 16:30 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | Seljak | |||||
11.05
16:30
Pobeda
KruŔik
1
1
|
11.05.2014 16:30 | Pobeda | 1 : 1 | KruŔik | |||||
11.05
16:30
GFK Jasenica 1911
Polet
0
1
|
11.05.2014 16:30 | GFK Jasenica 1911 | 0 : 1 | Polet |
11.05
16:30
ŽitoraÄa
Jedinstvo (P)
0
1
|
11.05.2014 16:30 | ŽitoraÄa | 0 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
11.05
16:30
Tabane TrgovaÄki
DuboÄica 1923
3
0
|
11.05.2014 16:30 | Tabane TrgovaÄki | 3 : 0 | DuboÄica 1923 | |||||
11.05
16:30
TimoÄanin
Hajduk Veljko
2
1
|
11.05.2014 16:30 | TimoÄanin | 2 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
11.05
16:30
SinÄeliÄ
RadniÄki (P)
5
0
|
11.05.2014 16:30 | SinÄeliÄ | 5 : 0 | RadniÄki (P) | |||||
11.05
16:30
Äerdap
Moravac Orion
2
1
|
11.05.2014 16:30 | Äerdap | 2 : 1 | Moravac Orion | |||||
11.05
11:00
Car Konstantin
RadniÄki (S)
1
1
|
11.05.2014 11:00 | Car Konstantin | 1 : 1 | RadniÄki (S) |
11.05
16:30
RadniÄki (S)
Tekstilac
1
2
|
11.05.2014 16:30 | RadniÄki (S) | 1 : 2 | Tekstilac | |||||
11.05
16:30
Senta
RadniÄki (Å )
0
3
|
11.05.2014 16:30 | Senta | 0 : 3 | RadniÄki (Å ) | |||||
11.05
16:30
Dunav
Sloga
3
1
|
11.05.2014 16:30 | Dunav | 3 : 1 | Sloga | |||||
11.05
16:30
PaliÄ
Banat
0
1
|
11.05.2014 16:30 | PaliÄ | 0 : 1 | Banat | |||||
11.05
16:30
Jedinstvo (NB)
BaÄka (BP)
0
3
|
11.05.2014 16:30 | Jedinstvo (NB) | 0 : 3 | BaÄka (BP) |
11.05
11:00
Hajduk
Železnik Lasta
2
1
|
11.05.2014 11:00 | Hajduk | 2 : 1 | Železnik Lasta | |||||
11.05
17:30
Turbina
Zemun
0
1
|
11.05.2014 17:30 | Turbina | 0 : 1 | Zemun | |||||
11.05
17:30
Srem
Žarkovo
1
2
|
11.05.2014 17:30 | Srem | 1 : 2 | Žarkovo | |||||
11.05
17:30
BuduÄnost
Sopot
1
0
|
11.05.2014 17:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | Sopot | |||||
11.05
17:30
BASK
OFK Mladenovac
1
2
|
11.05.2014 17:30 | BASK | 1 : 2 | OFK Mladenovac | |||||
11.05
17:30
Å umadija
DorÄol
2
1
|
11.05.2014 17:30 | Å umadija | 2 : 1 | DorÄol | |||||
11.05
17:30
RadniÄki (O)
Kolubara
0
1
|
11.05.2014 17:30 | RadniÄki (O) | 0 : 1 | Kolubara |
11.05
16:30
Vodojaža
Metalac
0
2
|
11.05.2014 16:30 | Vodojaža | 0 : 2 | Metalac | |||||
11.05
16:30
Slavija
Å umadija 1903
2
2
|
11.05.2014 16:30 | Slavija | 2 : 2 | Å umadija 1903 | |||||
11.05
16:30
KaraÄorÄe
Omladinac
2
0
|
11.05.2014 16:30 | KaraÄorÄe | 2 : 0 | Omladinac | |||||
11.05
16:30
Orlovac
Takovo
2
1
|
11.05.2014 16:30 | Orlovac | 2 : 1 | Takovo | |||||
11.05
16:30
Tutin
Rudar
2
0
|
11.05.2014 16:30 | Tutin | 2 : 0 | Rudar |
11.05
16:30
Napredak
Å umadija
4
0
|
11.05.2014 16:30 | Napredak | 4 : 0 | Å umadija | |||||
11.05
16:30
Å umadinac (B)
Gruža
0
0
|
11.05.2014 16:30 | Šumadinac (B) | 0 : 0 | Gruža | |||||
11.05
16:30
Borac
VGSK
1
0
|
11.05.2014 16:30 | Borac | 1 : 0 | VGSK | |||||
11.05
16:30
Mladi radnik
Morava
0
1
|
11.05.2014 16:30 | Mladi radnik | 0 : 1 | Morava | |||||
11.05
16:30
Zvižd
Udarnik
4
1
|
11.05.2014 16:30 | Zvižd | 4 : 1 | Udarnik |
11.05
16:30
Polimlje
Sloga (S)
3
0
|
11.05.2014 16:30 | Polimlje | 3 : 0 | Sloga (S) | |||||
11.05
16:30
Brezovica
RadniÄki (V)
3
1
|
11.05.2014 16:30 | Brezovica | 3 : 1 | RadniÄki (V) |
11.05
16:30
Bukovik
Zaplanjac
2
1
|
11.05.2014 16:30 | Bukovik | 2 : 1 | Zaplanjac | |||||
11.05
16:30
BuduÄnost
BSK Bujanovac
1
1
|
11.05.2014 16:30 | BuduÄnost | 1 : 1 | BSK Bujanovac | |||||
11.05
16:30
Vlasina
Napredak
3
1
|
11.05.2014 16:30 | Vlasina | 3 : 1 | Napredak | |||||
11.05
16:30
Rudar Alpos
Sloga
3
2
|
11.05.2014 16:30 | Rudar Alpos | 3 : 2 | Sloga |
11.05
16:30
Rembas
OFK Bor
0
0
|
11.05.2014 16:30 | Rembas | 0 : 0 | OFK Bor | |||||
11.05
16:30
Kablovi
Majdanpek
1
0
|
11.05.2014 16:30 | Kablovi | 1 : 0 | Majdanpek | |||||
11.05
16:30
Rudar
Juhor
2
0
|
11.05.2014 16:30 | Rudar | 2 : 0 | Juhor | |||||
11.05
16:30
Trajal
Borac (B)
3
2
|
11.05.2014 16:30 | Trajal | 3 : 2 | Borac (B) | |||||
11.05
16:30
Lugomir
Dragocvet
0
1
|
11.05.2014 16:30 | Lugomir | 0 : 1 | Dragocvet |
11.05
16:30
Borac (Sakule)
BileÄanin
1
1
|
11.05.2014 16:30 | Borac (Sakule) | 1 : 1 | BileÄanin | |||||
11.05
16:30
Crvena Zvezda (RS)
BaÄka (P)
5
2
|
11.05.2014 16:30 | Crvena Zvezda (RS) | 5 : 2 | BaÄka (P) | |||||
11.05
16:30
Borac (StarÄevo)
Tisa
4
0
|
11.05.2014 16:30 | Borac (StarÄevo) | 4 : 0 | Tisa |
11.05
16:30
Hajduk
Mladost
2
0
|
11.05.2014 16:30 | Hajduk | 2 : 0 | Mladost | |||||
11.05
16:30
Srbobran
Borac
1
5
|
11.05.2014 16:30 | Srbobran | 1 : 5 | Borac |
11.05
17:30
PKB
GSP Polet
1
0
|
11.05.2014 17:30 | PKB | 1 : 0 | GSP Polet | |||||
11.05
17:30
Zvezdara
Resnik
4
1
|
11.05.2014 17:30 | Zvezdara | 4 : 1 | Resnik | |||||
11.05
10:00
RadniÄki (R)
Crvena zvezda (MML)
0
3
|
11.05.2014 10:00 | RadniÄki (R) | 0 : 3 | Crvena zvezda (MML) | |||||
11.05
10:00
ŽelezniÄar
LepuŔnica
3
0
|
11.05.2014 10:00 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | LepuÅ”nica | |||||
11.05
10:00
GrafiÄar
RadniÄki (NB)
0
1
|
11.05.2014 10:00 | GrafiÄar | 0 : 1 | RadniÄki (NB) |
11.05
17:00
RadniÄki
BuduÄnost
1
0
|
11.05.2014 17:00 | RadniÄki | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
11.05
17:00
Granit
Grdica
3
0
|
11.05.2014 17:00 | Granit | 3 : 0 | Grdica | |||||
11.05
17:00
Kraljevo Hajduk
Pazar Juniors 2011
3
0
|
11.05.2014 17:00 | Kraljevo Hajduk | 3 : 0 | Pazar Juniors 2011 | |||||
11.05
17:00
Mataruge
Lazac
3
1
|
11.05.2014 17:00 | Mataruge | 3 : 1 | Lazac | |||||
11.05
17:00
Radnik
BraÄa VukoviÄ
1
3
|
11.05.2014 17:00 | Radnik | 1 : 3 | BraÄa VukoviÄ | |||||
11.05
17:00
Polet
Morava
1
1
|
11.05.2014 17:00 | Polet | 1 : 1 | Morava | |||||
11.05
17:00
Borac (V)
Ribnica
0
0
|
11.05.2014 17:00 | Borac (V) | 0 : 0 | Ribnica |
11.05
17:00
Jedinstvo (K)
Slatina
5
2
|
11.05.2014 17:00 | Jedinstvo (K) | 5 : 2 | Slatina | |||||
11.05
17:00
Spartak
Donja Vrbava
4
2
|
11.05.2014 17:00 | Spartak | 4 : 2 | Donja Vrbava | |||||
11.05
17:00
Mladost (A)
Rudar
1
1
|
11.05.2014 17:00 | Mladost (A) | 1 : 1 | Rudar | |||||
11.05
17:00
Mladost (P)
OvÄar
1
0
|
11.05.2014 17:00 | Mladost (P) | 1 : 0 | OvÄar | |||||
11.05
17:00
GoruŔica
Omladinac
1
4
|
11.05.2014 17:00 | GoruŔica | 1 : 4 | Omladinac | |||||
11.05
17:00
Prijevor
Napredak
2
2
|
11.05.2014 17:00 | Prijevor | 2 : 2 | Napredak | |||||
11.05
17:00
Jedinstvo (GG)
Morava
3
0
|
11.05.2014 17:00 | Jedinstvo (GG) | 3 : 0 | Morava |
11.05
16:30
Å umadinac
Jedinstvo
1
1
|
11.05.2014 16:30 | Å umadinac | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.05
16:30
SuŔica
Kolonija
1
2
|
11.05.2014 16:30 | SuŔica | 1 : 2 | Kolonija | |||||
11.05
16:30
Jadran
KoriÄani
1
0
|
11.05.2014 16:30 | Jadran | 1 : 0 | KoriÄani | |||||
11.05
16:30
BuduÄnost
Srbija
2
1
|
11.05.2014 16:30 | BuduÄnost | 2 : 1 | Srbija | |||||
11.05
16:30
Seljak
Vinogradi DB
9
1
|
11.05.2014 16:30 | Seljak | 9 : 1 | Vinogradi DB | |||||
11.05
16:30
OFK Bagremar
Äava
0
3
|
11.05.2014 16:30 | OFK Bagremar | 0 : 3 | Äava |
11.05
ZveÄan
Ibar
3
0
|
11.05.2014 | ZveÄan | 3 : 0 | Ibar |
11.05
16:30
Partizan
ŽSK
1
0
|
11.05.2014 16:30 | Partizan | 1 : 0 | ŽSK | |||||
11.05
16:30
AranÄelovac
Borac
2
4
|
11.05.2014 16:30 | AranÄelovac | 2 : 4 | Borac | |||||
11.05
16:30
Beli orlovi
Prvi srpski ustanak
0
1
|
11.05.2014 16:30 | Beli orlovi | 0 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
11.05
16:30
VinÄa
Banja
3
2
|
11.05.2014 16:30 | VinÄa | 3 : 2 | Banja | |||||
11.05
16:30
Lepenica
Vitlina-Bokanja
5
0
|
11.05.2014 16:30 | Lepenica | 5 : 0 | Vitlina-Bokanja | |||||
11.05
16:30
Å atornja
Junkovac
3
4
|
11.05.2014 16:30 | Å atornja | 3 : 4 | Junkovac | |||||
11.05
16:30
Lokomotiva
Å umadinac
3
1
|
11.05.2014 16:30 | Lokomotiva | 3 : 1 | Å umadinac |
11.05
16:00
Bresje Superior
BuduÄnost (MK)
2
0
|
11.05.2014 16:00 | Bresje Superior | 2 : 0 | BuduÄnost (MK) | |||||
11.05
16:00
Polet
Proleter
0
3
|
11.05.2014 16:00 | Polet | 0 : 3 | Proleter | |||||
11.05
16:00
GlavaÅ”
SASK
2
4
|
11.05.2014 16:00 | GlavaÅ” | 2 : 4 | SASK | |||||
11.05
16:00
Sloboda
Pobeda
0
1
|
11.05.2014 16:00 | Sloboda | 0 : 1 | Pobeda | |||||
11.05
16:00
BaÄinac
ŽelezniÄar (K)
1
1
|
11.05.2014 16:00 | BaÄinac | 1 : 1 | ŽelezniÄar (K) | |||||
11.05
16:00
Osipaonica
BuduÄnost (R)
4
1
|
11.05.2014 16:00 | Osipaonica | 4 : 1 | BuduÄnost (R) | |||||
11.05
11:00
ŽelezniÄar (S)
Borac
1
2
|
11.05.2014 11:00 | ŽelezniÄar (S) | 1 : 2 | Borac | |||||
11.05
16:00
Mladi borac
Å umadija
5
2
|
11.05.2014 16:00 | Mladi borac | 5 : 2 | Å umadija |
11.05
16:30
Mlava
Makce
3
2
|
11.05.2014 16:30 | Mlava | 3 : 2 | Makce | |||||
11.05
16:30
Mladost
Basarac
2
0
|
11.05.2014 16:30 | Mladost | 2 : 0 | Basarac | |||||
11.05
16:30
Rudar
Äerdap
2
1
|
11.05.2014 16:30 | Rudar | 2 : 1 | Äerdap | |||||
11.05
16:30
RSK
Omladinac
9
0
|
11.05.2014 16:30 | RSK | 9 : 0 | Omladinac | |||||
11.05
16:30
Polet
Beli Orao
2
0
|
11.05.2014 16:30 | Polet | 2 : 0 | Beli Orao | |||||
11.05
16:30
Sloga
Petar Dobrnjac
5
4
|
11.05.2014 16:30 | Sloga | 5 : 4 | Petar Dobrnjac | |||||
11.05
16:30
Integral
Vihor
2
0
|
11.05.2014 16:30 | Integral | 2 : 0 | Vihor | |||||
11.05
16:30
Napredak 1936
TrgovaÄki
3
2
|
11.05.2014 16:30 | Napredak 1936 | 3 : 2 | TrgovaÄki |
11.05
17:00
Jedinstvo (MZ)
Antimon
4
0
|
11.05.2014 17:00 | Jedinstvo (MZ) | 4 : 0 | Antimon | |||||
11.05
17:00
Mladi Borac
Jadar
3
3
|
11.05.2014 17:00 | Mladi Borac | 3 : 3 | Jadar | |||||
11.05
17:00
Lipolist
Provo
1
2
|
11.05.2014 17:00 | Lipolist | 1 : 2 | Provo | |||||
11.05
17:00
Hajduk Stanko
Radjevac
3
0
|
11.05.2014 17:00 | Hajduk Stanko | 3 : 0 | Radjevac | |||||
11.05
17:00
Drina
Podrinje
0
1
|
11.05.2014 17:00 | Drina | 0 : 1 | Podrinje |
11.05
16:00
Tulari
Mladost (D)
1
2
|
11.05.2014 16:00 | Tulari | 1 : 2 | Mladost (D) | |||||
11.05
16:00
OFK OseÄina
Zadrugar
2
1
|
11.05.2014 16:00 | OFK OseÄina | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
11.05
16:00
TrliÄ
KaÄer
4
0
|
11.05.2014 16:00 | TrliÄ | 4 : 0 | KaÄer | |||||
11.05
16:00
ZSK
Banjani
1
0
|
11.05.2014 16:00 | ZSK | 1 : 0 | Banjani | |||||
11.05
16:00
JoŔeva
Rubribreza
2
0
|
11.05.2014 16:00 | JoŔeva | 2 : 0 | Rubribreza |
11.05
16:30
Jedinstvo (K)
Zlatibor
0
1
|
11.05.2014 16:30 | Jedinstvo (K) | 0 : 1 | Zlatibor | |||||
11.05
16:30
ViŔesava
Jasen
2
3
|
11.05.2014 16:30 | ViŔesava | 2 : 3 | Jasen | |||||
11.05
16:30
Polet
Äajetina
0
0
|
11.05.2014 16:30 | Polet | 0 : 0 | Äajetina | |||||
11.05
16:30
Omladinac
BuduÄnost
1
1
|
11.05.2014 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | BuduÄnost | |||||
11.05
16:30
GP Zlatibor
PeruÄac
3
1
|
11.05.2014 16:30 | GP Zlatibor | 3 : 1 | PeruÄac | |||||
11.05
16:30
ŽelezniÄar
SeÄica
3
1
|
11.05.2014 16:30 | ŽelezniÄar | 3 : 1 | SeÄica |
11.05
16:30
MaloŔiŔte
RasovaÄa
2
1
|
11.05.2014 16:30 | MaloÅ”iÅ”te | 2 : 1 | RasovaÄa | |||||
11.05
16:30
Mladi Radnik
Naisus
2
0
|
11.05.2014 16:30 | Mladi Radnik | 2 : 0 | Naisus | |||||
11.05
16:30
NaŔa krila 1936
Borac (T)
4
0
|
11.05.2014 16:30 | NaŔa krila 1936 | 4 : 0 | Borac (T) | |||||
11.05
16:30
Mladost (B)
Morava
1
3
|
11.05.2014 16:30 | Mladost (B) | 1 : 3 | Morava | |||||
11.05
16:30
MekiÅ”
Palilula
2
2
|
11.05.2014 16:30 | MekiÅ” | 2 : 2 | Palilula |
11.05
16:30
Moravac 1948
Proleter (DV)
3
4
|
11.05.2014 16:30 | Moravac 1948 | 3 : 4 | Proleter (DV) | |||||
11.05
16:30
Sloboda
Jedinstvo
1
0
|
11.05.2014 16:30 | Sloboda | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.05
16:30
Morava
BuduÄnost
4
3
|
11.05.2014 16:30 | Morava | 4 : 3 | BuduÄnost | |||||
11.05
16:30
Proleter (M)
Brzi Brod
5
3
|
11.05.2014 16:30 | Proleter (M) | 5 : 3 | Brzi Brod | |||||
11.05
16:30
Rudar
VrtiŔte
2
0
|
11.05.2014 16:30 | Rudar | 2 : 0 | VrtiŔte |
11.05
16:30
VuÄje
Plantaža
5
3
|
11.05.2014 16:30 | VuÄje | 5 : 3 | Plantaža | |||||
11.05
16:30
BobiŔte
RadniÄki
2
0
|
11.05.2014 16:30 | BobiÅ”te | 2 : 0 | RadniÄki | |||||
11.05
16:30
Äekmin
Gradac
2
1
|
11.05.2014 16:30 | Äekmin | 2 : 1 | Gradac | |||||
11.05
16:30
Sloga
Umac
4
1
|
11.05.2014 16:30 | Sloga | 4 : 1 | Umac | |||||
11.05
16:30
Jedinstvo (G)
ZloÄudovo
0
1
|
11.05.2014 16:30 | Jedinstvo (G) | 0 : 1 | ZloÄudovo | |||||
11.05
16:30
Jedinstvo (GS)
Mladi Borac
7
2
|
11.05.2014 16:30 | Jedinstvo (GS) | 7 : 2 | Mladi Borac | |||||
11.05
16:30
Progres
Jedinstvo (B)
1
2
|
11.05.2014 16:30 | Progres | 1 : 2 | Jedinstvo (B) | |||||
11.05
16:30
Jablanica
Lemind Livnica
2
0
|
11.05.2014 16:30 | Jablanica | 2 : 0 | Lemind Livnica |
11.05
17:00
Partizanski put
Kosovac
1
0
|
11.05.2014 17:00 | Partizanski put | 1 : 0 | Kosovac | |||||
11.05
17:00
Jastrebac
Jug Bogdan
7
1
|
11.05.2014 17:00 | Jastrebac | 7 : 1 | Jug Bogdan | |||||
11.05
17:00
DobriÄ
Omladinac
2
0
|
11.05.2014 17:00 | DobriÄ | 2 : 0 | Omladinac | |||||
11.05
17:00
N.S. Tatko
Pobeda
1
1
|
11.05.2014 17:00 | N.S. Tatko | 1 : 1 | Pobeda | |||||
11.05
17:00
Svetlost
Borac
6
1
|
11.05.2014 17:00 | Svetlost | 6 : 1 | Borac | |||||
11.05
17:00
Kosanica
DunÄerski
3
1
|
11.05.2014 17:00 | Kosanica | 3 : 1 | DunÄerski |
11.05
16:30
Zadrugar
Napredak
5
0
|
11.05.2014 16:30 | Zadrugar | 5 : 0 | Napredak | |||||
11.05
16:30
Mladost (P.R)
ŽeljuŔa
2
0
|
11.05.2014 16:30 | Mladost (P.R) | 2 : 0 | ŽeljuŔa | |||||
11.05
16:30
Padež
Spartak
2
1
|
11.05.2014 16:30 | Padež | 2 : 1 | Spartak | |||||
11.05
16:30
Sloga
Gnjilan
1
5
|
11.05.2014 16:30 | Sloga | 1 : 5 | Gnjilan |
11.05
16:30
Vihor
TreŔnjevka
3
0
|
11.05.2014 16:30 | Vihor | 3 : 0 | TreŔnjevka | |||||
11.05
16:30
OFK Pavlovac
OFK Alakince
3
2
|
11.05.2014 16:30 | OFK Pavlovac | 3 : 2 | OFK Alakince | |||||
11.05
16:30
Besa 2005
Ternoci
3
1
|
11.05.2014 16:30 | Besa 2005 | 3 : 1 | Ternoci | |||||
11.05
16:30
Mladost (S)
BiljaÄi
4
3
|
11.05.2014 16:30 | Mladost (S) | 4 : 3 | BiljaÄi | |||||
11.05
16:30
Nebeski AnÄeli
Äelik
5
1
|
11.05.2014 16:30 | Nebeski AnÄeli | 5 : 1 | Äelik |
11.05
17:00
Rudar
Sloga (R)
3
2
|
11.05.2014 17:00 | Rudar | 3 : 2 | Sloga (R) | |||||
11.05
17:00
Mineralac
Oskar
1
4
|
11.05.2014 17:00 | Mineralac | 1 : 4 | Oskar | |||||
11.05
17:00
Ropotovo
Morava
5
2
|
11.05.2014 17:00 | Ropotovo | 5 : 2 | Morava | |||||
11.05
17:00
Sloga (B)
Glama
0
3
|
11.05.2014 17:00 | Sloga (B) | 0 : 3 | Glama |
11.05
16:30
Sitnica
Brezovica
0
1
|
11.05.2014 16:30 | Sitnica | 0 : 1 | Brezovica | |||||
11.05
16:30
Gracko
Polet
3
0
|
11.05.2014 16:30 | Gracko | 3 : 0 | Polet | |||||
11.05
16:30
Äaglavica
RadniÄki
3
0
|
11.05.2014 16:30 | Äaglavica | 3 : 0 | RadniÄki |
11.05
17:00
BuduÄnost
Mladost (D)
4
2
|
11.05.2014 17:00 | BuduÄnost | 4 : 2 | Mladost (D) | |||||
11.05
17:00
LevaÄ
KuŔiljevo
4
1
|
11.05.2014 17:00 | LevaÄ | 4 : 1 | KuÅ”iljevo | |||||
11.05
17:00
Bratstvo
Sloga
0
5
|
11.05.2014 17:00 | Bratstvo | 0 : 5 | Sloga | |||||
11.05
17:00
Mladost (K)
Jedinstvo
1
1
|
11.05.2014 17:00 | Mladost (K) | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.05
17:00
BSK
OFK Tekstilac
1
0
|
11.05.2014 17:00 | BSK | 1 : 0 | OFK Tekstilac | |||||
11.05
17:00
Morava (R)
Mladost (J)
5
1
|
11.05.2014 17:00 | Morava (R) | 5 : 1 | Mladost (J) |
11.05
17:00
Jastrebac
Naupare
2
0
|
11.05.2014 17:00 | Jastrebac | 2 : 0 | Naupare | |||||
11.05
17:00
Sloga DaŔnica
MaÄkovac
5
1
|
11.05.2014 17:00 | Sloga DaÅ”nica | 5 : 1 | MaÄkovac | |||||
11.05
17:00
Gradina
BoŔnjane
3
2
|
11.05.2014 17:00 | Gradina | 3 : 2 | BoŔnjane | |||||
11.05
17:00
Sloga ÄiÄevac
Pepeljevac
8
2
|
11.05.2014 17:00 | Sloga ÄiÄevac | 8 : 2 | Pepeljevac | |||||
11.05
17:00
Å anac
Vinogradar
2
1
|
11.05.2014 17:00 | Å anac | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
11.05
17:00
Jasika
TemniÄ 1924
2
3
|
11.05.2014 17:00 | Jasika | 2 : 3 | TemniÄ 1924 | |||||
11.05
17:00
Äitluk
Mladost
3
2
|
11.05.2014 17:00 | Äitluk | 3 : 2 | Mladost |
11.05
16:30
Nemetali
Sloga
4
1
|
11.05.2014 16:30 | Nemetali | 4 : 1 | Sloga | |||||
11.05
16:30
RadniÄki
Slatina
1
3
|
11.05.2014 16:30 | RadniÄki | 1 : 3 | Slatina | |||||
11.05
16:30
Branik
Rajac
3
0
|
11.05.2014 16:30 | Branik | 3 : 0 | Rajac | |||||
11.05
11:00
KljuÄ
Zlot
4
0
|
11.05.2014 11:00 | KljuÄ | 4 : 0 | Zlot |
11.05
16:30
Mladost
Rgotina
5
2
|
11.05.2014 16:30 | Mladost | 5 : 2 | Rgotina | |||||
11.05
16:30
OFK 019 ZajeÄar
Sloga
6
1
|
11.05.2014 16:30 | OFK 019 ZajeÄar | 6 : 1 | Sloga | |||||
11.05
16:30
OsniÄ
Rudar (VÄ)
2
3
|
11.05.2014 16:30 | OsniÄ | 2 : 3 | Rudar (VÄ) | |||||
11.05
16:30
Å SK
OFK Knjaz
0
1
|
11.05.2014 16:30 | Å SK | 0 : 1 | OFK Knjaz | |||||
11.05
16:30
Omladinac
Polet
4
0
|
11.05.2014 16:30 | Omladinac | 4 : 0 | Polet |
11.05
17:30
Tempo
Partizan (G)
0
0
|
11.05.2014 17:30 | Tempo | 0 : 0 | Partizan (G) | |||||
11.05
17:30
Mladost (O)
Slavija
0
0
|
11.05.2014 17:30 | Mladost (O) | 0 : 0 | Slavija | |||||
11.05
17:30
Vojvodina
Crvena zvezda
2
3
|
11.05.2014 17:30 | Vojvodina | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
11.05
17:30
Kolonija
Vulturul
4
1
|
11.05.2014 17:30 | Kolonija | 4 : 1 | Vulturul | |||||
11.05
17:30
RadniÄki (B)
ŽelezniÄar
0
2
|
11.05.2014 17:30 | RadniÄki (B) | 0 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
11.05
17:30
BuduÄnost (A)
Jugoslavija
3
3
|
11.05.2014 17:30 | BuduÄnost (A) | 3 : 3 | Jugoslavija |
11.05
17:00
Vinogradar
NjegoÅ”
2
3
|
11.05.2014 17:00 | Vinogradar | 2 : 3 | NjegoÅ” | |||||
11.05
17:00
Tavankut
Subotica
0
2
|
11.05.2014 17:00 | Tavankut | 0 : 2 | Subotica | |||||
11.05
17:00
BajŔa
Olimpija (TS)
3
3
|
11.05.2014 17:00 | BajŔa | 3 : 3 | Olimpija (TS) | |||||
11.05
17:00
Äantavir
Proleter
1
3
|
11.05.2014 17:00 | Äantavir | 1 : 3 | Proleter |
11.05
17:00
Vojvodina (P)
RadniÄki (S)
2
1
|
11.05.2014 17:00 | Vojvodina (P) | 2 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
11.05
17:00
Zadrugar
Jedinstvo
2
1
|
11.05.2014 17:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.05
17:00
Vojvodina (NM)
Mladost Bambi
3
3
|
11.05.2014 17:00 | Vojvodina (NM) | 3 : 3 | Mladost Bambi | |||||
11.05
17:00
Borac
Rusanda
1
0
|
11.05.2014 17:00 | Borac | 1 : 0 | Rusanda |
11.05
17:00
Hajduk
BSK
1
1
|
11.05.2014 17:00 | Hajduk | 1 : 1 | BSK | |||||
11.05
17:00
Kula
Sloga
5
1
|
11.05.2014 17:00 | Kula | 5 : 1 | Sloga | |||||
11.05
17:00
Zadrugar
Omladinac (B)
3
0
|
11.05.2014 17:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Omladinac (B) |
11.05
17:00
Jadran
ŽelezniÄar
9
2
|
11.05.2014 17:00 | Jadran | 9 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
11.05
17:00
RadniÄki
BuduÄnost
2
1
|
11.05.2014 17:00 | RadniÄki | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
11.05
17:00
Ljukovo
Sloven (R)
5
1
|
11.05.2014 17:00 | Ljukovo | 5 : 1 | Sloven (R) | |||||
11.05
17:00
Donji Petrovci
Partizan
3
1
|
11.05.2014 17:00 | Donji Petrovci | 3 : 1 | Partizan | |||||
11.05
17:00
Kupinovo
Hajduk 1932
6
0
|
11.05.2014 17:00 | Kupinovo | 6 : 0 | Hajduk 1932 |
11.05
16:30
BuduÄnost (M)
BuduÄnost (G)
0
4
|
11.05.2014 16:30 | BuduÄnost (M) | 0 : 4 | BuduÄnost (G) | |||||
11.05
16:30
Sutjeska
Vojvodina (BG)
4
0
|
11.05.2014 16:30 | Sutjeska | 4 : 0 | Vojvodina (BG) | |||||
11.05
16:30
Mladost (BP)
TSK
1
1
|
11.05.2014 16:30 | Mladost (BP) | 1 : 1 | TSK | |||||
11.05
10:00
Kabel
Vojvodina (T)
1
0
|
11.05.2014 10:00 | Kabel | 1 : 0 | Vojvodina (T) |
11.05
17:30
BSK 2012
Zmaj 1953
1
1
|
11.05.2014 17:30 | BSK 2012 | 1 : 1 | Zmaj 1953 | |||||
11.05
17:30
Banja
Komgrap
3
0
|
11.05.2014 17:30 | Banja | 3 : 0 | Komgrap |
11.05
17:30
Mladost (B)
Strelac
0
5
|
11.05.2014 17:30 | Mladost (B) | 0 : 5 | Strelac | |||||
11.05
17:30
VraniÄ
Napredak
2
3
|
11.05.2014 17:30 | VraniÄ | 2 : 3 | Napredak | |||||
11.05
11:00
Prva Iskra
Posavina
4
1
|
11.05.2014 11:00 | Prva Iskra | 4 : 1 | Posavina | |||||
11.05
17:30
Veliki Borak
Mladost (C)
3
2
|
11.05.2014 17:30 | Veliki Borak | 3 : 2 | Mladost (C) |
11.05
17:30
Velika Krsna
VinÄa
1
2
|
11.05.2014 17:30 | Velika Krsna | 1 : 2 | VinÄa | |||||
11.05
17:30
Pudarci
NemenikuÄe
2
0
|
11.05.2014 17:30 | Pudarci | 2 : 0 | NemenikuÄe | |||||
11.05
17:30
OFK LeŔtane
BoleÄ
0
3
|
11.05.2014 17:30 | OFK LeÅ”tane | 0 : 3 | BoleÄ | |||||
11.05
17:30
Torlak
VlaŔka
3
2
|
11.05.2014 17:30 | Torlak | 3 : 2 | VlaŔka | |||||
11.05
17:30
Dunavac
Kosmaj
1
0
|
11.05.2014 17:30 | Dunavac | 1 : 0 | Kosmaj | |||||
11.05
17:30
Podunavac
Selo Mladenovac
4
1
|
11.05.2014 17:30 | Podunavac | 4 : 1 | Selo Mladenovac |
11.05
17:00
Å umadija
Vrnjci
2
1
|
11.05.2014 17:00 | Å umadija | 2 : 1 | Vrnjci | |||||
11.05
17:00
Napredak
Partizan
6
1
|
11.05.2014 17:00 | Napredak | 6 : 1 | Partizan | |||||
11.05
17:00
Äibukovac
Morava (S)
1
2
|
11.05.2014 17:00 | Äibukovac | 1 : 2 | Morava (S) | |||||
11.05
17:00
Tavnik
Gruža
1
2
|
11.05.2014 17:00 | Tavnik | 1 : 2 | Gruža | |||||
11.05
17:00
OFK Ras
Zvezda
4
1
|
11.05.2014 17:00 | OFK Ras | 4 : 1 | Zvezda | |||||
11.05
17:00
Jedinstvo
Mlada krila
1
0
|
11.05.2014 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Mlada krila | |||||
11.05
17:00
Stubal
Magnohrom
0
1
|
11.05.2014 17:00 | Stubal | 0 : 1 | Magnohrom |
11.05
16:00
Mladost 09
Majdan
0
4
|
11.05.2014 16:00 | Mladost 09 | 0 : 4 | Majdan | |||||
11.05
16:00
VelereÄ 94
Brezak
0
0
|
11.05.2014 16:00 | VelereÄ 94 | 0 : 0 | Brezak | |||||
11.05
16:00
Ozrem PMH
Å umadija
5
2
|
11.05.2014 16:00 | Ozrem PMH | 5 : 2 | Å umadija | |||||
11.05
16:00
Takovski Ustanak
Ozremica
2
3
|
11.05.2014 16:00 | Takovski Ustanak | 2 : 3 | Ozremica |
11.05
17:00
ÄaÄak 94
Planinac
1
1
|
11.05.2014 17:00 | ÄaÄak 94 | 1 : 1 | Planinac | |||||
11.05
17:00
BuduÄnost
Morava
1
1
|
11.05.2014 17:00 | BuduÄnost | 1 : 1 | Morava | |||||
11.05
17:00
PremeÄa
Zadrugar
4
0
|
11.05.2014 17:00 | PremeÄa | 4 : 0 | Zadrugar | |||||
11.05
17:00
Vujan
Strelac
3
1
|
11.05.2014 17:00 | Vujan | 3 : 1 | Strelac | |||||
11.05
11:00
Polet (G)
Lugovi
1
4
|
11.05.2014 11:00 | Polet (G) | 1 : 4 | Lugovi |
11.05
17:00
Gradina
RadniÄki
0
3
|
11.05.2014 17:00 | Gradina | 0 : 3 | RadniÄki | |||||
11.05
17:00
Brezova
Bjelica
2
0
|
11.05.2014 17:00 | Brezova | 2 : 0 | Bjelica | |||||
11.05
17:00
Kotraža
Vrelo
5
0
|
11.05.2014 17:00 | Kotraža | 5 : 0 | Vrelo | |||||
11.05
17:00
Jelica
Dedinje Junajted
2
0
|
11.05.2014 17:00 | Jelica | 2 : 0 | Dedinje Junajted |
11.05
16:30
Å umadija 1934
Hajduk
3
0
|
11.05.2014 16:30 | Å umadija 1934 | 3 : 0 | Hajduk | |||||
11.05
16:30
OFK Žeželj
21. oktobar
4
2
|
11.05.2014 16:30 | OFK Žeželj | 4 : 2 | 21. oktobar | |||||
11.05
16:30
Kremenac
Mladost
1
2
|
11.05.2014 16:30 | Kremenac | 1 : 2 | Mladost | |||||
11.05
16:30
KoŔutnjak
Botunje
2
1
|
11.05.2014 16:30 | KoŔutnjak | 2 : 1 | Botunje | |||||
11.05
16:30
Azbest
Seljak
2
3
|
11.05.2014 16:30 | Azbest | 2 : 3 | Seljak | |||||
11.05
16:30
Kutlovo
Zastava
1
3
|
11.05.2014 16:30 | Kutlovo | 1 : 3 | Zastava |
11.05
16:30
Sloga
Radoje DomanoviÄ
1
3
|
11.05.2014 16:30 | Sloga | 1 : 3 | Radoje DomanoviÄ | |||||
11.05
16:30
Proleter
Kopljari
1
5
|
11.05.2014 16:30 | Proleter | 1 : 5 | Kopljari | |||||
11.05
16:30
Jasenica
Mladost
5
0
|
11.05.2014 16:30 | Jasenica | 5 : 0 | Mladost | |||||
11.05
16:30
MisaÄa
Trnava
7
3
|
11.05.2014 16:30 | MisaÄa | 7 : 3 | Trnava | |||||
11.05
16:30
Plaskovac
Mladi rudar
4
2
|
11.05.2014 16:30 | Plaskovac | 4 : 2 | Mladi rudar | |||||
11.05
11:00
B 2000
Žabare
9
1
|
11.05.2014 11:00 | B 2000 | 9 : 1 | Žabare |
11.05
16:30
Mladost (R)
BSK
0
2
|
11.05.2014 16:30 | Mladost (R) | 0 : 2 | BSK | |||||
11.05
16:30
Sloga (M)
Omladinac
1
5
|
11.05.2014 16:30 | Sloga (M) | 1 : 5 | Omladinac | |||||
11.05
11:00
KaraÄorÄe
Pobeda (Ä)
2
1
|
11.05.2014 11:00 | KaraÄorÄe | 2 : 1 | Pobeda (Ä) | |||||
11.05
16:30
Mladost MG (S)
Kotlenik
7
2
|
11.05.2014 16:30 | Mladost MG (S) | 7 : 2 | Kotlenik |
11.05
Jasenica
Sloga
0
11
|
11.05.2014 | Jasenica | 0 : 11 | Sloga | |||||
11.05
Jedinstvo
Mladost
3
0
|
11.05.2014 | Jedinstvo | 3 : 0 | Mladost |
11.05
Drugovac
Badljevica
2
3
|
11.05.2014 | Drugovac | 2 : 3 | Badljevica | |||||
11.05
Petrijevac
Lunjevac
2
1
|
11.05.2014 | Petrijevac | 2 : 1 | Lunjevac | |||||
11.05
Ravni Gaj
Podunavac
0
7
|
11.05.2014 | Ravni Gaj | 0 : 7 | Podunavac |
11.05
Kolarac
Sloga
1
1
|
11.05.2014 | Kolarac | 1 : 1 | Sloga | |||||
11.05
Vrbovac
VuÄak
1
2
|
11.05.2014 | Vrbovac | 1 : 2 | VuÄak | |||||
11.05
Jezava
Papazovac
2
0
|
11.05.2014 | Jezava | 2 : 0 | Papazovac | |||||
11.05
Slavija
Skobalj
3
5
|
11.05.2014 | Slavija | 3 : 5 | Skobalj |
11.05
16:30
Napredak
BuduÄnost
0
1
|
11.05.2014 16:30 | Napredak | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
11.05
16:30
Polet
Borac
3
0
|
11.05.2014 16:30 | Polet | 3 : 0 | Borac | |||||
11.05
16:30
Zadrugar
RadniÄki
4
2
|
11.05.2014 16:30 | Zadrugar | 4 : 2 | RadniÄki | |||||
11.05
16:30
KrilaÅ”
DragoÅ”
2
0
|
11.05.2014 16:30 | KrilaÅ” | 2 : 0 | DragoÅ” | |||||
11.05
16:30
Mladost
Rudar
4
2
|
11.05.2014 16:30 | Mladost | 4 : 2 | Rudar | |||||
11.05
16:30
Omladinac (S)
Omladinac (M)
0
0
|
11.05.2014 16:30 | Omladinac (S) | 0 : 0 | Omladinac (M) |
11.05
16:30
Mladi Borac
Sloga (Ä)
3
4
|
11.05.2014 16:30 | Mladi Borac | 3 : 4 | Sloga (Ä) | |||||
11.05
16:30
Borac
Polet
4
2
|
11.05.2014 16:30 | Borac | 4 : 2 | Polet | |||||
11.05
16:30
Jedinstvo (D)
Sloga (D)
4
0
|
11.05.2014 16:30 | Jedinstvo (D) | 4 : 0 | Sloga (D) | |||||
11.05
16:30
KurjaÄe
Dunavac
4
0
|
11.05.2014 16:30 | KurjaÄe | 4 : 0 | Dunavac |
11.05
17:00
VlaÅ”iÄ
Mladost PP
0
5
|
11.05.2014 17:00 | VlaÅ”iÄ | 0 : 5 | Mladost PP | |||||
11.05
17:00
TreŔnjevka
KaraÄorÄe
2
3
|
11.05.2014 17:00 | TreÅ”njevka | 2 : 3 | KaraÄorÄe | |||||
11.05
17:00
Volujac
CeriÄ
2
3
|
11.05.2014 17:00 | Volujac | 2 : 3 | CeriÄ | |||||
11.05
17:00
DumaÄa
PriÄinoviÄ
0
2
|
11.05.2014 17:00 | DumaÄa | 0 : 2 | PriÄinoviÄ | |||||
11.05
17:00
Dobrava
Sloga Krnic
1
2
|
11.05.2014 17:00 | Dobrava | 1 : 2 | Sloga Krnic | |||||
11.05
17:00
Mrovska
Sloga Mat
1
2
|
11.05.2014 17:00 | Mrovska | 1 : 2 | Sloga Mat | |||||
11.05
17:00
Galeb
Borac
1
3
|
11.05.2014 17:00 | Galeb | 1 : 3 | Borac | |||||
11.05
17:00
RadniÄki
Mladost Zvezd
4
0
|
11.05.2014 17:00 | RadniÄki | 4 : 0 | Mladost Zvezd |
11.05
17:00
Cer
Jedinstvo
2
2
|
11.05.2014 17:00 | Cer | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
11.05
11:00
Studenac
Borac K
2
1
|
11.05.2014 11:00 | Studenac | 2 : 1 | Borac K | |||||
11.05
17:00
Hajduk
Stolice
0
4
|
11.05.2014 17:00 | Hajduk | 0 : 4 | Stolice | |||||
11.05
17:00
Bratstvo
Jadar 1961
0
5
|
11.05.2014 17:00 | Bratstvo | 0 : 5 | Jadar 1961 | |||||
11.05
17:00
Velika Reka
Sloga K
3
0
|
11.05.2014 17:00 | Velika Reka | 3 : 0 | Sloga K | |||||
11.05
17:00
Cerova
TE GuÄevo
3
1
|
11.05.2014 17:00 | Cerova | 3 : 1 | TE GuÄevo | |||||
11.05
17:00
Sloga LÅ
Milan OrliÄ
5
0
|
11.05.2014 17:00 | Sloga LÅ | 5 : 0 | Milan OrliÄ |
11.05
17:00
BuduÄnost PD
Partizan
3
2
|
11.05.2014 17:00 | BuduÄnost PD | 3 : 2 | Partizan | |||||
11.05
17:00
Premijer
Torpedo
2
0
|
11.05.2014 17:00 | Premijer | 2 : 0 | Torpedo | |||||
11.05
17:00
Sloboda
BMR PetlovaÄa
0
2
|
11.05.2014 17:00 | Sloboda | 0 : 2 | BMR PetlovaÄa | |||||
11.05
17:00
Sloga
Napredak RIB
7
3
|
11.05.2014 17:00 | Sloga | 7 : 3 | Napredak RIB | |||||
11.05
17:00
DuŔko
Drina
2
1
|
11.05.2014 17:00 | DuŔko | 2 : 1 | Drina | |||||
11.05
17:00
BuduÄnost ZM
Milicionar
1
5
|
11.05.2014 17:00 | BuduÄnost ZM | 1 : 5 | Milicionar | |||||
11.05
17:00
Napredak MB
Proleter
2
0
|
11.05.2014 17:00 | Napredak MB | 2 : 0 | Proleter |
11.05
16:00
Borac
Polet
4
1
|
11.05.2014 16:00 | Borac | 4 : 1 | Polet | |||||
11.05
16:00
BeloŔevac
Ribnikar
4
1
|
11.05.2014 16:00 | BeloŔevac | 4 : 1 | Ribnikar | |||||
11.05
16:00
Iskra
Junior Novo Naselje
2
2
|
11.05.2014 16:00 | Iskra | 2 : 2 | Junior Novo Naselje | |||||
11.05
16:00
TeŔnjar
Milenko PavloviÄ
2
1
|
11.05.2014 16:00 | TeÅ”njar | 2 : 1 | Milenko PavloviÄ | |||||
11.05
16:00
Kolubara 2
Liplje
2
1
|
11.05.2014 16:00 | Kolubara 2 | 2 : 1 | Liplje |
11.05
16:00
Sovljak
Proleter
3
0
|
11.05.2014 16:00 | Sovljak | 3 : 0 | Proleter | |||||
11.05
16:00
Polet (T)
Omladinac
4
3
|
11.05.2014 16:00 | Polet (T) | 4 : 3 | Omladinac | |||||
11.05
16:00
Ratkovac
Polet (DL)
1
2
|
11.05.2014 16:00 | Ratkovac | 1 : 2 | Polet (DL) | |||||
11.05
16:00
Stepanje
OFK Stublenica
4
3
|
11.05.2014 16:00 | Stepanje | 4 : 3 | OFK Stublenica | |||||
11.05
16:00
Tvrdojevac
Gunjevac
3
4
|
11.05.2014 16:00 | Tvrdojevac | 3 : 4 | Gunjevac |
11.05
16:30
AvijatiÄar
Savinac
2
1
|
11.05.2014 16:30 | AvijatiÄar | 2 : 1 | Savinac | |||||
11.05
16:30
DuŔkovci
Lazarica
2
0
|
11.05.2014 16:30 | DuŔkovci | 2 : 0 | Lazarica | |||||
11.05
16:30
Pobeda
Dobrinjac
0
6
|
11.05.2014 16:30 | Pobeda | 0 : 6 | Dobrinjac | |||||
11.05
16:30
GlumaÄ
TreŔnjica
5
2
|
11.05.2014 16:30 | GlumaÄ | 5 : 2 | TreÅ”njica | |||||
11.05
16:30
Napredak
LauÅ”
3
2
|
11.05.2014 16:30 | Napredak | 3 : 2 | LauÅ” | |||||
11.05
16:30
Plavi tok
Ježevica
1
3
|
11.05.2014 16:30 | Plavi tok | 1 : 3 | Ježevica |
11.05
16:30
DuŔnik
Moravac (Ä)
0
2
|
11.05.2014 16:30 | DuÅ”nik | 0 : 2 | Moravac (Ä) | |||||
11.05
16:30
Toplica
Knežica
2
1
|
11.05.2014 16:30 | Toplica | 2 : 1 | Knežica |
11.05
11:00
Crvena Zvezda
Polet (R)
4
1
|
11.05.2014 11:00 | Crvena Zvezda | 4 : 1 | Polet (R) | |||||
11.05
13:00
Feniks 2012
Jedinstvo
0
3
|
11.05.2014 13:00 | Feniks 2012 | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
11.05
11:00
Kraljevo
VukaŔinovac
3
0
|
11.05.2014 11:00 | Kraljevo | 3 : 0 | VukaŔinovac | |||||
11.05
16:30
OFK Draževac
Tempo
7
1
|
11.05.2014 16:30 | OFK Draževac | 7 : 1 | Tempo |
11.05
16:30
DobriÄ
Mladost 1976
0
6
|
11.05.2014 16:30 | DobriÄ | 0 : 6 | Mladost 1976 | |||||
11.05
10:00
JugoviÄi 1976
BaliÄevac 1974
0
2
|
11.05.2014 10:00 | JugoviÄi 1976 | 0 : 2 | BaliÄevac 1974 | |||||
11.05
10:00
Aleksandrovo
Sloga 1980
1
2
|
11.05.2014 10:00 | Aleksandrovo | 1 : 2 | Sloga 1980 |
11.05
16:30
Sloga 1948 (M)
Palilulac
0
2
|
11.05.2014 16:30 | Sloga 1948 (M) | 0 : 2 | Palilulac | |||||
11.05
16:30
Mladost 1954 (DM)
Delijski Vis
2
1
|
11.05.2014 16:30 | Mladost 1954 (DM) | 2 : 1 | Delijski Vis | |||||
11.05
16:30
Äegar 2013 (K)
Stevan NeŔticki
1
2
|
11.05.2014 16:30 | Äegar 2013 (K) | 1 : 2 | Stevan NeÅ”ticki | |||||
11.05
16:30
Äegar 1946 (DM)
Vulkan 1963
2
5
|
11.05.2014 16:30 | Äegar 1946 (DM) | 2 : 5 | Vulkan 1963 | |||||
11.05
16:30
Mramor 1927
Sloga (DT)
4
0
|
11.05.2014 16:30 | Mramor 1927 | 4 : 0 | Sloga (DT) | |||||
11.05
16:30
Supovac
RadniÄki 1936
2
4
|
11.05.2014 16:30 | Supovac | 2 : 4 | RadniÄki 1936 | |||||
11.05
16:30
SeÄanica
Mladost (DK)
4
0
|
11.05.2014 16:30 | SeÄanica | 4 : 0 | Mladost (DK) |
11.05
16:30
Veternica
Mladost (DL)
3
2
|
11.05.2014 16:30 | Veternica | 3 : 2 | Mladost (DL) | |||||
11.05
16:30
Kumarevo
OFK Brza
1
0
|
11.05.2014 16:30 | Kumarevo | 1 : 0 | OFK Brza | |||||
11.05
16:30
Polet
Mladost (V)
3
5
|
11.05.2014 16:30 | Polet | 3 : 5 | Mladost (V) | |||||
11.05
16:30
Morava
Sloboda
2
2
|
11.05.2014 16:30 | Morava | 2 : 2 | Sloboda | |||||
11.05
16:30
ŽelezniÄar
Navalin
3
0
|
11.05.2014 16:30 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | Navalin |
11.05
16:30
DragoÅ”
Borac
1
3
|
11.05.2014 16:30 | DragoÅ” | 1 : 3 | Borac | |||||
11.05
16:30
Pobeda
Lokomotiva
1
1
|
11.05.2014 16:30 | Pobeda | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
11.05
16:30
Jerma
Veliki Suvodol
10
1
|
11.05.2014 16:30 | Jerma | 10 : 1 | Veliki Suvodol |
11.05
17:00
Crni Vrh
Resavac (S)
1
6
|
11.05.2014 17:00 | Crni Vrh | 1 : 6 | Resavac (S) | |||||
11.05
17:00
Kupinovac
Napredak (SL)
2
1
|
11.05.2014 17:00 | Kupinovac | 2 : 1 | Napredak (SL) | |||||
11.05
17:00
Mladi radnik
Sloga
2
1
|
11.05.2014 17:00 | Mladi radnik | 2 : 1 | Sloga | |||||
11.05
17:00
Juhor
Kolare
2
4
|
11.05.2014 17:00 | Juhor | 2 : 4 | Kolare |
11.05
17:00
Å umadija
Napredak (Z)
1
4
|
11.05.2014 17:00 | Å umadija | 1 : 4 | Napredak (Z) | |||||
11.05
17:00
Napredak (ST)
RadniÄki
3
0
|
11.05.2014 17:00 | Napredak (ST) | 3 : 0 | RadniÄki | |||||
11.05
17:00
Istok 63
Napredak (SV)
1
1
|
11.05.2014 17:00 | Istok 63 | 1 : 1 | Napredak (SV) | |||||
11.05
17:00
Polet
Hajduk
2
4
|
11.05.2014 17:00 | Polet | 2 : 4 | Hajduk | |||||
11.05
17:00
Javor
Rudar
3
0
|
11.05.2014 17:00 | Javor | 3 : 0 | Rudar |
11.05
17:00
Rubin (Z)
Mladost (DK)
6
0
|
11.05.2014 17:00 | Rubin (Z) | 6 : 0 | Mladost (DK) | |||||
11.05
17:00
Sloga
Blagotin
2
6
|
11.05.2014 17:00 | Sloga | 2 : 6 | Blagotin | |||||
11.05
17:00
Omladinac
Rubin (DS)
3
2
|
11.05.2014 17:00 | Omladinac | 3 : 2 | Rubin (DS) | |||||
11.05
17:00
Mladi radnik
Donji Kopaonik
3
0
|
11.05.2014 17:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
11.05
17:00
UÅ”Äe
Ribnik
3
1
|
11.05.2014 17:00 | UÅ”Äe | 3 : 1 | Ribnik | |||||
11.05
17:00
Beli Orlovi
Mladost (T)
4
1
|
11.05.2014 17:00 | Beli Orlovi | 4 : 1 | Mladost (T) | |||||
11.05
14:00
14. Oktobar
Župski biseri
2
1
|
11.05.2014 14:00 | 14. Oktobar | 2 : 1 | Župski biseri |
11.05
17:00
OFK Ribare
Mudrakovac
0
3
|
11.05.2014 17:00 | OFK Ribare | 0 : 3 | Mudrakovac | |||||
11.05
17:00
Dedina
Parunovac
2
2
|
11.05.2014 17:00 | Dedina | 2 : 2 | Parunovac | |||||
11.05
17:00
Kupci
BSK
1
0
|
11.05.2014 17:00 | Kupci | 1 : 0 | BSK | |||||
11.05
17:00
Dvorane
SebeÄevac
1
1
|
11.05.2014 17:00 | Dvorane | 1 : 1 | SebeÄevac | |||||
11.05
17:00
Kapidžija
Sloga
1
4
|
11.05.2014 17:00 | Kapidžija | 1 : 4 | Sloga | |||||
11.05
17:00
13. April
Rasina
1
1
|
11.05.2014 17:00 | 13. April | 1 : 1 | Rasina | |||||
11.05
17:00
Gornji StepoÅ”
DuÅ”an RistiÄ
3
0
|
11.05.2014 17:00 | Gornji StepoÅ” | 3 : 0 | DuÅ”an RistiÄ |
11.05
16:30
Omladinac
Napredak
1
2
|
11.05.2014 16:30 | Omladinac | 1 : 2 | Napredak | |||||
11.05
16:30
Lokomotiva
Pontes
6
1
|
11.05.2014 16:30 | Lokomotiva | 6 : 1 | Pontes | |||||
11.05
16:30
Velika Vrbica
Egeta
2
5
|
11.05.2014 16:30 | Velika Vrbica | 2 : 5 | Egeta | |||||
11.05
16:30
KoÄa AndjelkoviÄ
Rtkovo
3
2
|
11.05.2014 16:30 | KoÄa AndjelkoviÄ | 3 : 2 | Rtkovo | |||||
11.05
16:30
KladuŔnica
Mala Vrbica 1958
0
3
|
11.05.2014 16:30 | KladuŔnica | 0 : 3 | Mala Vrbica 1958 |
11.05
17:00
Smedovac
Vidrovac
1
5
|
11.05.2014 17:00 | Smedovac | 1 : 5 | Vidrovac | |||||
11.05
17:00
Deli Jovan
Kovilovo
2
2
|
11.05.2014 17:00 | Deli Jovan | 2 : 2 | Kovilovo | |||||
11.05
17:00
Äubra
OFK Sikole
4
1
|
11.05.2014 17:00 | Äubra | 4 : 1 | OFK Sikole | |||||
11.05
17:00
Polet
GraniÄar
3
1
|
11.05.2014 17:00 | Polet | 3 : 1 | GraniÄar | |||||
11.05
11:00
Malajnica
Srbovo
4
1
|
11.05.2014 11:00 | Malajnica | 4 : 1 | Srbovo | |||||
11.05
17:00
ReÄka
Urovica
0
3
|
11.05.2014 17:00 | ReÄka | 0 : 3 | Urovica |
11.05
11:00
Palilulac
Omladinac
2
5
|
11.05.2014 11:00 | Palilulac | 2 : 5 | Omladinac | |||||
11.05
16:30
Pobeda
Bukovik
1
2
|
11.05.2014 16:30 | Pobeda | 1 : 2 | Bukovik | |||||
11.05
16:30
Sloga
Napredak 1976
1
0
|
11.05.2014 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Napredak 1976 |
11.05
16:30
Malinik
Nacional
4
2
|
11.05.2014 16:30 | Malinik | 4 : 2 | Nacional | |||||
11.05
16:30
GraniÄar
Kosovo
4
3
|
11.05.2014 16:30 | GraniÄar | 4 : 3 | Kosovo | |||||
11.05
16:30
IMT
Lovac
0
3
|
11.05.2014 16:30 | IMT | 0 : 3 | Lovac | |||||
11.05
16:30
Kastrum
Vratarnica
3
4
|
11.05.2014 16:30 | Kastrum | 3 : 4 | Vratarnica |
11.05
17:30
Unirea
Pobeda
5
1
|
11.05.2014 17:30 | Unirea | 5 : 1 | Pobeda | |||||
11.05
17:30
Omladinac (O)
Jedinstvo SteviÄ
1
1
|
11.05.2014 17:30 | Omladinac (O) | 1 : 1 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
11.05
17:30
Spartak
Mladost (V)
0
1
|
11.05.2014 17:30 | Spartak | 0 : 1 | Mladost (V) | |||||
11.05
17:30
Polet
Glogonj
3
0
|
11.05.2014 17:30 | Polet | 3 : 0 | Glogonj |
11.05
17:30
Dolovo
Plavi Dunav 1932
3
0
|
11.05.2014 17:30 | Dolovo | 3 : 0 | Plavi Dunav 1932 | |||||
11.05
17:30
BuduÄnost (BB)
Proleter
2
4
|
11.05.2014 17:30 | BuduÄnost (BB) | 2 : 4 | Proleter | |||||
11.05
17:30
Strela
BSK BavaniŔte
6
3
|
11.05.2014 17:30 | Strela | 6 : 3 | BSK BavaniŔte | |||||
11.05
17:30
Omladinac (D)
Borac (P)
4
0
|
11.05.2014 17:30 | Omladinac (D) | 4 : 0 | Borac (P) |
11.05
17:30
KaraÅ” (J)
Ratar
1
1
|
11.05.2014 17:30 | KaraÅ” (J) | 1 : 1 | Ratar | |||||
11.05
17:30
Vinogradar
Partizan (U)
1
0
|
11.05.2014 17:30 | Vinogradar | 1 : 0 | Partizan (U) | |||||
11.05
17:30
Borac (VS)
KaraÅ” (K)
3
2
|
11.05.2014 17:30 | Borac (VS) | 3 : 2 | KaraÅ” (K) | |||||
11.05
17:30
Dunav
Hajduk
2
3
|
11.05.2014 17:30 | Dunav | 2 : 3 | Hajduk | |||||
11.05
17:30
Jedinstvo
HajduÄica
2
1
|
11.05.2014 17:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | HajduÄica | |||||
11.05
17:30
Dobrica
Å evac
5
1
|
11.05.2014 17:30 | Dobrica | 5 : 1 | Å evac | |||||
11.05
17:30
Vladimirovac
Partizan (K)
5
1
|
11.05.2014 17:30 | Vladimirovac | 5 : 1 | Partizan (K) | |||||
11.05
17:30
Borac (VG)
Potporanj
3
2
|
11.05.2014 17:30 | Borac (VG) | 3 : 2 | Potporanj |
11.05
17:00
Slavija
GraniÄar
2
4
|
11.05.2014 17:00 | Slavija | 2 : 4 | GraniÄar | |||||
11.05
17:00
Tromedja
Tisa (P)
0
5
|
11.05.2014 17:00 | Tromedja | 0 : 5 | Tisa (P) | |||||
11.05
17:00
Jedinstvo (SK)
Hajduk
0
2
|
11.05.2014 17:00 | Jedinstvo (SK) | 0 : 2 | Hajduk | |||||
11.05
17:00
Tisa B (A)
Jedinstvo (M)
3
0
|
11.05.2014 17:00 | Tisa B (A) | 3 : 0 | Jedinstvo (M) |
11.05
17:00
Udarnik
Lokomotiva
1
1
|
11.05.2014 17:00 | Udarnik | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
11.05
17:00
Hajduk
Bratstvo
8
0
|
11.05.2014 17:00 | Hajduk | 8 : 0 | Bratstvo | |||||
11.05
17:00
Zrinjski 1932
Solid
2
1
|
11.05.2014 17:00 | Zrinjski 1932 | 2 : 1 | Solid | |||||
11.05
17:00
Žednik
Bikovo
4
0
|
11.05.2014 17:00 | Žednik | 4 : 0 | Bikovo |
11.05
16:30
Sokolac
MiÄunovo
3
8
|
11.05.2014 16:30 | Sokolac | 3 : 8 | MiÄunovo | |||||
11.05
16:30
Mladost 1952
Sloboda
3
0
|
11.05.2014 16:30 | Mladost 1952 | 3 : 0 | Sloboda | |||||
11.05
16:30
Tomislavci
Pobeda
1
4
|
11.05.2014 16:30 | Tomislavci | 1 : 4 | Pobeda |
11.05
17:00
OFK Klek
ŽFK Banat-BagljaŔ
2
1
|
11.05.2014 17:00 | OFK Klek | 2 : 1 | ŽFK Banat-BagljaŔ | |||||
11.05
17:00
Lehel
Naftagas
2
0
|
11.05.2014 17:00 | Lehel | 2 : 0 | Naftagas | |||||
11.05
17:00
OFK Gradnulica
Proleter 2006
1
4
|
11.05.2014 17:00 | OFK Gradnulica | 1 : 4 | Proleter 2006 | |||||
11.05
17:00
Omladinac
Mladost
1
1
|
11.05.2014 17:00 | Omladinac | 1 : 1 | Mladost | |||||
11.05
17:00
Banat
RadniÄki Ratar
3
5
|
11.05.2014 17:00 | Banat | 3 : 5 | RadniÄki Ratar | |||||
11.05
17:00
Zlatica
Borac
2
0
|
11.05.2014 17:00 | Zlatica | 2 : 0 | Borac |
11.05
17:00
Polet
2. Oktobar
6
0
|
11.05.2014 17:00 | Polet | 6 : 0 | 2. Oktobar | |||||
11.05
17:00
ŽAK
Borac
3
1
|
11.05.2014 17:00 | ŽAK | 3 : 1 | Borac | |||||
11.05
17:00
Delija
Napredak
5
4
|
11.05.2014 17:00 | Delija | 5 : 4 | Napredak |
11.05
17:00
Roham
BuduÄnost
3
0
|
11.05.2014 17:00 | Roham | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
11.05
17:00
Proleter
Napredak
3
4
|
11.05.2014 17:00 | Proleter | 3 : 4 | Napredak | |||||
11.05
17:00
Terekves
1.Oktobar
2
2
|
11.05.2014 17:00 | Terekves | 2 : 2 | 1.Oktobar | |||||
11.05
17:00
Olimpija
Bega
2
4
|
11.05.2014 17:00 | Olimpija | 2 : 4 | Bega |
11.05
17:00
GraniÄar
Rusin
4
2
|
11.05.2014 17:00 | GraniÄar | 4 : 2 | Rusin | |||||
11.05
17:00
Dinamo
Panonija
0
4
|
11.05.2014 17:00 | Dinamo | 0 : 4 | Panonija | |||||
11.05
17:00
TerekveÅ”
OFK Metalac
2
0
|
11.05.2014 17:00 | TerekveÅ” | 2 : 0 | OFK Metalac | |||||
11.05
17:00
Rastina 1918
Aleksa Å antiÄ
3
0
|
11.05.2014 17:00 | Rastina 1918 | 3 : 0 | Aleksa Å antiÄ | |||||
11.05
17:00
Lipar
Partizan
3
1
|
11.05.2014 17:00 | Lipar | 3 : 1 | Partizan | |||||
11.05
17:00
Dunav
Jedinstvo
3
0
|
11.05.2014 17:00 | Dunav | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.05
17:00
OFK Å ikara
Jedinstvo 1947
3
0
|
11.05.2014 17:00 | OFK Å ikara | 3 : 0 | Jedinstvo 1947 |
11.05
17:00
Napredak (Ž)
FruŔkogorac
3
1
|
11.05.2014 17:00 | Napredak (Ž) | 3 : 1 | FruŔkogorac | |||||
11.05
17:00
Sremac
Sloga MilŔped
0
1
|
11.05.2014 17:00 | Sremac | 0 : 1 | Sloga MilŔped | |||||
11.05
17:00
Jedinstvo (P)
Dunav
4
0
|
11.05.2014 17:00 | Jedinstvo (P) | 4 : 0 | Dunav | |||||
11.05
17:00
ÄSK Äortanovci
Jedinstvo (R)
5
0
|
11.05.2014 17:00 | ÄSK Äortanovci | 5 : 0 | Jedinstvo (R) | |||||
11.05
17:00
Napredak (P)
Podunavac
0
2
|
11.05.2014 17:00 | Napredak (P) | 0 : 2 | Podunavac | |||||
11.05
17:00
PSK Putinci
GraniÄar
2
0
|
11.05.2014 17:00 | PSK Putinci | 2 : 0 | GraniÄar | |||||
11.05
10:00
FruŔka Gora
Sloven
2
0
|
11.05.2014 10:00 | FruŔka Gora | 2 : 0 | Sloven |
11.05
17:30
Omladinac (M)
GraniÄar (K)
2
1
|
11.05.2014 17:30 | Omladinac (M) | 2 : 1 | GraniÄar (K) | |||||
11.05
17:30
OFK Zeka BuljubaŔa
NoÄaj
1
0
|
11.05.2014 17:30 | OFK Zeka BuljubaÅ”a | 1 : 0 | NoÄaj | |||||
11.05
17:30
Napredak (V)
Srem
9
1
|
11.05.2014 17:30 | Napredak (V) | 9 : 1 | Srem | |||||
11.05
17:30
SinÄeliÄ
Jedinstvo (M)
3
5
|
11.05.2014 17:30 | SinÄeliÄ | 3 : 5 | Jedinstvo (M) | |||||
11.05
17:30
Borac (M)
Hajduk
0
0
|
11.05.2014 17:30 | Borac (M) | 0 : 0 | Hajduk | |||||
11.05
17:30
Sloboda
FruŔkogorac (K)
1
2
|
11.05.2014 17:30 | Sloboda | 1 : 2 | FruŔkogorac (K) |
11.05
17:00
Sirig
Slavija
2
1
|
11.05.2014 17:00 | Sirig | 2 : 1 | Slavija | |||||
11.05
17:00
FruŔkogorac
Susek
4
2
|
11.05.2014 17:00 | FruŔkogorac | 4 : 2 | Susek | |||||
11.05
17:00
Proleter
ŽelezniÄar
10
0
|
11.05.2014 17:00 | Proleter | 10 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
11.05
17:00
Vinogradar
OFK Futog
1
2
|
11.05.2014 17:00 | Vinogradar | 1 : 2 | OFK Futog | |||||
11.05
17:00
Sremac Beomal
Borac
3
0
|
11.05.2014 17:00 | Sremac Beomal | 3 : 0 | Borac | |||||
11.05
17:00
Äenej
Tatra
1
4
|
11.05.2014 17:00 | Äenej | 1 : 4 | Tatra |
11.05
16:30
Hajduk (Äurug)
BeÄej 1918
1
0
|
11.05.2014 16:30 | Hajduk (Äurug) | 1 : 0 | BeÄej 1918 | |||||
11.05
16:30
Iskra (Kucura)
BaÄka (ÄurÄ.)
1
3
|
11.05.2014 16:30 | Iskra (Kucura) | 1 : 3 | BaÄka (ÄurÄ.) | |||||
11.05
16:30
BuduÄnost (S.S.)
Jedinstvo (B.P.S.)
3
3
|
11.05.2014 16:30 | BuduÄnost (S.S.) | 3 : 3 | Jedinstvo (B.P.S.) | |||||
11.05
16:30
ObiliÄ (Vilovo)
Mladost (RadiÄ.)
4
0
|
11.05.2014 16:30 | ObiliÄ (Vilovo) | 4 : 0 | Mladost (RadiÄ.) | |||||
11.05
16:30
Sloga (Lok)
Jedinstvo (Gosp.)
0
7
|
11.05.2014 16:30 | Sloga (Lok) | 0 : 7 | Jedinstvo (Gosp.) | |||||
11.05
16:30
MiletiÄ (MoÅ”orin)
Proleter (R.S.)
2
1
|
11.05.2014 16:30 | MiletiÄ (MoÅ”orin) | 2 : 1 | Proleter (R.S.) | |||||
11.05
16:30
Mladost Radost (Srbob)
Hajduk (Gard.)
8
0
|
11.05.2014 16:30 | Mladost Radost (Srbob) | 8 : 0 | Hajduk (Gard.) | |||||
11.05
16:30
Titel
ObiliÄ (Zmajevo)
0
1
|
11.05.2014 16:30 | Titel | 0 : 1 | ObiliÄ (Zmajevo) |
11.05
17:00
BaÄki Hajduk
Stari Grad
2
0
|
11.05.2014 17:00 | BaÄki Hajduk | 2 : 0 | Stari Grad | |||||
11.05
17:00
BaÄka
Soko
2
1
|
11.05.2014 17:00 | BaÄka | 2 : 1 | Soko | |||||
11.05
17:00
Borac 46
Krivanj
0
4
|
11.05.2014 17:00 | Borac 46 | 0 : 4 | Krivanj | |||||
11.05
17:00
Hercegovac
Kulpin
3
2
|
11.05.2014 17:00 | Hercegovac | 3 : 2 | Kulpin |
11.05
17:30
Å umadinac
SindjeliÄ 2012
0
1
|
11.05.2014 17:30 | Å umadinac | 0 : 1 | SindjeliÄ 2012 | |||||
11.05
17:30
Borac
Studenski Grad
2
2
|
11.05.2014 17:30 | Borac | 2 : 2 | Studenski Grad | |||||
11.05
17:30
Institut
Novi Beograd
12
0
|
11.05.2014 17:30 | Institut | 12 : 0 | Novi Beograd | |||||
11.05
17:30
BUSK
OFK PetrovÄiÄ
3
0
|
11.05.2014 17:30 | BUSK | 3 : 0 | OFK PetrovÄiÄ |
11.05
17:30
Dunav
Pobednik
3
2
|
11.05.2014 17:30 | Dunav | 3 : 2 | Pobednik | |||||
11.05
17:30
Dunavac
Mladost
4
3
|
11.05.2014 17:30 | Dunavac | 4 : 3 | Mladost |
11.05
17:30
Bistrica
OFK BuduÄnost
3
2
|
11.05.2014 17:30 | Bistrica | 3 : 2 | OFK BuduÄnost | |||||
11.05
17:30
Sloga
Sloboda
1
1
|
11.05.2014 17:30 | Sloga | 1 : 1 | Sloboda | |||||
11.05
17:30
Dimitrije TucoviÄ
Mladi radnik
0
1
|
11.05.2014 17:30 | Dimitrije TucoviÄ | 0 : 1 | Mladi radnik |
11.05
17:30
Polet
Jedinstvo
2
0
|
11.05.2014 17:30 | Polet | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.05
17:30
Poljane
VukiÄevica
0
5
|
11.05.2014 17:30 | Poljane | 0 : 5 | VukiÄevica | |||||
11.05
17:30
Omladinac
Urovci
2
2
|
11.05.2014 17:30 | Omladinac | 2 : 2 | Urovci | |||||
11.05
17:30
Zadrugar
Belo Polje
0
3
|
11.05.2014 17:30 | Zadrugar | 0 : 3 | Belo Polje | |||||
11.05
17:30
Rvati
Trstenica
4
0
|
11.05.2014 17:30 | Rvati | 4 : 0 | Trstenica |
11.05
16:30
Napredak
Senaja
3
0
|
11.05.2014 16:30 | Napredak | 3 : 0 | Senaja | |||||
11.05
16:30
Omladinac
Sloga
3
1
|
11.05.2014 16:30 | Omladinac | 3 : 1 | Sloga | |||||
11.05
16:30
RadniÄki PDM
ŠepŔin
2
2
|
11.05.2014 16:30 | RadniÄki PDM | 2 : 2 | Å epÅ”in | |||||
11.05
16:30
Borac
Markovac
1
1
|
11.05.2014 16:30 | Borac | 1 : 1 | Markovac |
11.05
17:00
OFK RogaÄa
OFK Slatina
1
3
|
11.05.2014 17:00 | OFK RogaÄa | 1 : 3 | OFK Slatina | |||||
11.05
14:00
4 Juli
Mladost
2
0
|
11.05.2014 14:00 | 4 Juli | 2 : 0 | Mladost | |||||
11.05
11:00
Vojvoda
Sloga 2012
3
2
|
11.05.2014 11:00 | Vojvoda | 3 : 2 | Sloga 2012 | |||||
11.05
15:00
Stojnik
Drlupa
0
3
|
11.05.2014 15:00 | Stojnik | 0 : 3 | Drlupa |
11.05
17:30
Pinosava
Partizan
5
1
|
11.05.2014 17:30 | Pinosava | 5 : 1 | Partizan | |||||
11.05
17:30
Heroj 1925
Hajduk
4
0
|
11.05.2014 17:30 | Heroj 1925 | 4 : 0 | Hajduk | |||||
11.05
17:30
OFK Mladost
Zuce
5
1
|
11.05.2014 17:30 | OFK Mladost | 5 : 1 | Zuce |
11.05
17:00
Borac (A)
ZgodaÄica
3
4
|
11.05.2014 17:00 | Borac (A) | 3 : 4 | ZgodaÄica |
11.05
16:00
Borac
Studenac
1
2
|
11.05.2014 16:00 | Borac | 1 : 2 | Studenac | |||||
11.05
16:00
Å umarice 2008
Divostin
3
0
|
11.05.2014 16:00 | Å umarice 2008 | 3 : 0 | Divostin |
11.05
10:00
Maskar
Mladost
3
1
|
11.05.2014 10:00 | Maskar | 3 : 1 | Mladost |
11.05
16:30
Brezovac
VenÄani
2
3
|
11.05.2014 16:30 | Brezovac | 2 : 3 | VenÄani | |||||
11.05
16:30
Gorski car
Vrbica
0
2
|
11.05.2014 16:30 | Gorski car | 0 : 2 | Vrbica | |||||
11.05
10:00
Å amot
TreŔnjevica
1
2
|
11.05.2014 10:00 | Šamot | 1 : 2 | TreŔnjevica |
11.05
16:30
Kotlenik
Polet
1
0
|
11.05.2014 16:30 | Kotlenik | 1 : 0 | Polet | |||||
11.05
16:30
Omladinac-Å umadinac
Mladost
1
4
|
11.05.2014 16:30 | Omladinac-Å umadinac | 1 : 4 | Mladost |
11.05
16:00
KaraÄorÄe
Å umadija
0
3
|
11.05.2014 16:00 | KaraÄorÄe | 0 : 3 | Å umadija |
11.05
16:30
Mladost (R)
Mladost(L)
3
1
|
11.05.2014 16:30 | Mladost (R) | 3 : 1 | Mladost(L) | |||||
11.05
16:30
Jedinstvo
Brana PaunoviÄ
0
6
|
11.05.2014 16:30 | Jedinstvo | 0 : 6 | Brana PaunoviÄ | |||||
11.05
16:30
Manastirica
Rade MiloÅ”eviÄ
0
2
|
11.05.2014 16:30 | Manastirica | 0 : 2 | Rade MiloÅ”eviÄ |
11.05
10:00
Burovac
Sloga 1952
3
0
|
11.05.2014 10:00 | Burovac | 3 : 0 | Sloga 1952 |
11.05
16:30
Napredak
Proleter
4
2
|
11.05.2014 16:30 | Napredak | 4 : 2 | Proleter | |||||
11.05
16:30
BuduÄnost
Pomoravlje
0
0
|
11.05.2014 16:30 | BuduÄnost | 0 : 0 | Pomoravlje | |||||
11.05
16:30
BSK
Udarnik
4
1
|
11.05.2014 16:30 | BSK | 4 : 1 | Udarnik | |||||
11.05
16:30
Sloga
OFK Porodin
2
5
|
11.05.2014 16:30 | Sloga | 2 : 5 | OFK Porodin | |||||
11.05
16:30
Jedinstvo
Mladost
6
2
|
11.05.2014 16:30 | Jedinstvo | 6 : 2 | Mladost |
11.05
11:00
BuduÄnost (A)
Stig (C)
3
0
|
11.05.2014 11:00 | BuduÄnost (A) | 3 : 0 | Stig (C) | |||||
11.05
11:00
Radnik
Jedinstvo (S)
3
0
|
11.05.2014 11:00 | Radnik | 3 : 0 | Jedinstvo (S) |
11.05
16:30
Carevac
OFK Vinci
5
1
|
11.05.2014 16:30 | Carevac | 5 : 1 | OFK Vinci | |||||
11.05
16:30
MrÄkovac
BariÄ
1
2
|
11.05.2014 16:30 | MrÄkovac | 1 : 2 | BariÄ | |||||
11.05
16:30
GraniÄar 2013
Srednjevo
7
1
|
11.05.2014 16:30 | GraniÄar 2013 | 7 : 1 | Srednjevo | |||||
11.05
16:30
Polet
Ram
2
0
|
11.05.2014 16:30 | Polet | 2 : 0 | Ram | |||||
11.05
16:30
OFK BraniÄevo
Usije
2
0
|
11.05.2014 16:30 | OFK BraniÄevo | 2 : 0 | Usije | |||||
11.05
16:30
Desine
ElektriÄar
1
1
|
11.05.2014 16:30 | Desine | 1 : 1 | ElektriÄar | |||||
11.05
16:30
Žika MarkoviÄ UÄa
Kumane
5
3
|
11.05.2014 16:30 | Žika MarkoviÄ UÄa | 5 : 3 | Kumane | |||||
11.05
16:30
Pek
RadniÄki
6
0
|
11.05.2014 16:30 | Pek | 6 : 0 | RadniÄki |
11.05
16:30
Zemljoradnik
Sopot
2
2
|
11.05.2014 16:30 | Zemljoradnik | 2 : 2 | Sopot | |||||
11.05
16:30
Dizel
Sloga (D)
3
1
|
11.05.2014 16:30 | Dizel | 3 : 1 | Sloga (D) | |||||
11.05
16:30
Sloga 1936
Napredak (P)
3
1
|
11.05.2014 16:30 | Sloga 1936 | 3 : 1 | Napredak (P) | |||||
11.05
16:30
Napredak 1934
Dunavac
2
1
|
11.05.2014 16:30 | Napredak 1934 | 2 : 1 | Dunavac | |||||
11.05
16:30
Stig 1955
Dunav
2
1
|
11.05.2014 16:30 | Stig 1955 | 2 : 1 | Dunav |
11.05
17:00
Kaona
Neresnica
3
3
|
11.05.2014 17:00 | Kaona | 3 : 3 | Neresnica | |||||
11.05
17:00
Radenka
Sloga
1
2
|
11.05.2014 17:00 | Radenka | 1 : 2 | Sloga |
11.05
11:00
Polet
Petrovac 74
3
2
|
11.05.2014 11:00 | Polet | 3 : 2 | Petrovac 74 | |||||
11.05
11:00
Krnule 09
Sloga TrgoŔped
2
1
|
11.05.2014 11:00 | Krnule 09 | 2 : 1 | Sloga TrgoŔped | |||||
11.05
11:00
Dragojevac
Mladost 2013
2
3
|
11.05.2014 11:00 | Dragojevac | 2 : 3 | Mladost 2013 | |||||
11.05
11:00
Mladost PB
Torpedo
1
0
|
11.05.2014 11:00 | Mladost PB | 1 : 0 | Torpedo | |||||
11.05
11:00
Sloga Ridj
Hajduk
3
0
|
11.05.2014 11:00 | Sloga Ridj | 3 : 0 | Hajduk |
11.05
OFK Varna
BojiÄ
3
1
|
11.05.2014 | OFK Varna | 3 : 1 | BojiÄ | |||||
11.05
ZablaÄe
Jevremovac
1
2
|
11.05.2014 | ZablaÄe | 1 : 2 | Jevremovac |
11.05
11:00
Jedinstvo
Mladost
2
3
|
11.05.2014 11:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Mladost | |||||
11.05
11:00
Korman
MiloÅ” Pocerac
7
1
|
11.05.2014 11:00 | Korman | 7 : 1 | MiloÅ” Pocerac | |||||
11.05
11:00
Žabar
OFK Jelen
2
1
|
11.05.2014 11:00 | Žabar | 2 : 1 | OFK Jelen |
11.05
Luk
Mladost Lo
0
0
|
11.05.2014 | Luk | 0 : 0 | Mladost Lo | |||||
11.05
Granit
Jelav
5
5
|
11.05.2014 | Granit | 5 : 5 | Jelav |
11.05
11:00
Tolisavac - VT
DB Junajted
2
1
|
11.05.2014 11:00 | Tolisavac - VT | 2 : 1 | DB Junajted |
11.05
11:00
Å umice
Bair
2
2
|
11.05.2014 11:00 | Å umice | 2 : 2 | Bair | |||||
11.05
15:00
Mladost O
Napredak
3
4
|
11.05.2014 15:00 | Mladost O | 3 : 4 | Napredak |
11.05
16:30
Jedinstvo
VeliŔevac
0
3
|
11.05.2014 16:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | VeliŔevac | |||||
11.05
16:30
PopadiÄ
Gornji Lajkovac
4
0
|
11.05.2014 16:30 | PopadiÄ | 4 : 0 | Gornji Lajkovac | |||||
11.05
16:30
Gornji MuÅ”iÄ
Orao
4
1
|
11.05.2014 16:30 | Gornji MuÅ”iÄ | 4 : 1 | Orao | |||||
11.05
16:30
Mionica
Toplica
2
0
|
11.05.2014 16:30 | Mionica | 2 : 0 | Toplica | |||||
11.05
16:30
Proleter
Mladost
2
13
|
11.05.2014 16:30 | Proleter | 2 : 13 | Mladost |
11.05
17:00
Dupljaj
Borac
6
1
|
11.05.2014 17:00 | Dupljaj | 6 : 1 | Borac | |||||
11.05
17:00
Mladi radnik
Paune
1
6
|
11.05.2014 17:00 | Mladi radnik | 1 : 6 | Paune | |||||
11.05
17:00
Zabari
Mali korak
3
2
|
11.05.2014 17:00 | Zabari | 3 : 2 | Mali korak | |||||
11.05
17:00
Bujacic
Jadar 2013
1
5
|
11.05.2014 17:00 | Bujacic | 1 : 5 | Jadar 2013 | |||||
11.05
17:00
Gradac
Rakac Stave
4
2
|
11.05.2014 17:00 | Gradac | 4 : 2 | Rakac Stave | |||||
11.05
17:00
Lukavac
Mladost
3
2
|
11.05.2014 17:00 | Lukavac | 3 : 2 | Mladost | |||||
11.05
17:00
KoteŔica
Zadrugar
6
2
|
11.05.2014 17:00 | KoteŔica | 6 : 2 | Zadrugar |
11.05
17:00
Strmovo 1968
Dimitrije TucoviÄ
0
3
|
11.05.2014 17:00 | Strmovo 1968 | 0 : 3 | Dimitrije TucoviÄ |
11.05
16:30
Kolubara
Brgule
3
1
|
11.05.2014 16:30 | Kolubara | 3 : 1 | Brgule | |||||
11.05
16:30
Jedinstvo
Strelac 001
3
0
|
11.05.2014 16:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Strelac 001 | |||||
11.05
16:30
Vrelo
Sloga
0
2
|
11.05.2014 16:30 | Vrelo | 0 : 2 | Sloga |
11.05
16:30
Dokmir
Pambukovica
3
0
|
11.05.2014 16:30 | Dokmir | 3 : 0 | Pambukovica | |||||
11.05
16:30
ÄorÄe BodinoviÄ
Zvizdar
5
0
|
11.05.2014 16:30 | ÄorÄe BodinoviÄ | 5 : 0 | Zvizdar | |||||
11.05
16:30
MurgaÅ” 2012
Sloga
3
0
|
11.05.2014 16:30 | MurgaÅ” 2012 | 3 : 0 | Sloga |
11.05
10:00
JaŔunja
Bratstvo
0
1
|
11.05.2014 10:00 | JaŔunja | 0 : 1 | Bratstvo | |||||
11.05
11:00
Napredak
Grdanica
3
3
|
11.05.2014 11:00 | Napredak | 3 : 3 | Grdanica |
11.05
16:30
Bratstvo
Veliko Trnjane
4
1
|
11.05.2014 16:30 | Bratstvo | 4 : 1 | Veliko Trnjane | |||||
11.05
16:30
Milanovo
Vrhunac
3
0
|
11.05.2014 16:30 | Milanovo | 3 : 0 | Vrhunac | |||||
11.05
16:30
Radnik 2013
Real
2
1
|
11.05.2014 16:30 | Radnik 2013 | 2 : 1 | Real |
11.05
17:00
BeoÄiÄ
Polet
5
1
|
11.05.2014 17:00 | BeoÄiÄ | 5 : 1 | Polet | |||||
11.05
17:00
GoŔa
OFK TvrÄava
4
1
|
11.05.2014 17:00 | GoÅ”a | 4 : 1 | OFK TvrÄava | |||||
11.05
17:00
Å umadija
Mladost
2
1
|
11.05.2014 17:00 | Å umadija | 2 : 1 | Mladost | |||||
11.05
17:00
OFK Blagotin
Å umadinac
0
0
|
11.05.2014 17:00 | OFK Blagotin | 0 : 0 | Å umadinac |
11.05
17:00
Jedinstvo
Morava (KS)
1
1
|
11.05.2014 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Morava (KS) | |||||
11.05
17:00
Partizan (G)
Ribnik
5
1
|
11.05.2014 17:00 | Partizan (G) | 5 : 1 | Ribnik | |||||
11.05
17:00
Partizan (M)
Osaonica
0
0
|
11.05.2014 17:00 | Partizan (M) | 0 : 0 | Osaonica | |||||
11.05
17:00
Morava (R)
Lipar
3
0
|
11.05.2014 17:00 | Morava (R) | 3 : 0 | Lipar | |||||
11.05
17:00
Sloboda
Dražmirovac
2
1
|
11.05.2014 17:00 | Sloboda | 2 : 1 | Dražmirovac |
11.05
17:00
Mladost
RadniÄki "B"
3
0
|
11.05.2014 17:00 | Mladost | 3 : 0 | RadniÄki "B" | |||||
11.05
17:00
Mladi Radnik
Mladost "B"
3
0
|
11.05.2014 17:00 | Mladi Radnik | 3 : 0 | Mladost "B" |
11.05
17:00
Sloboda
Radnik
1
2
|
11.05.2014 17:00 | Sloboda | 1 : 2 | Radnik | |||||
11.05
17:00
ISK Izvor
Polet
0
4
|
11.05.2014 17:00 | ISK Izvor | 0 : 4 | Polet | |||||
11.05
17:00
BuduÄnost (L)
Jedinstvo
3
0
|
11.05.2014 17:00 | BuduÄnost (L) | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.05
17:00
OFK Borac
ŽelezniÄar
1
1
|
11.05.2014 17:00 | OFK Borac | 1 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
11.05
17:00
Mladost (R)
Omladinac
3
8
|
11.05.2014 17:00 | Mladost (R) | 3 : 8 | Omladinac | |||||
11.05
17:00
Heroj
Moravac
1
2
|
11.05.2014 17:00 | Heroj | 1 : 2 | Moravac |
11.05
16:00
Supska
OFK Batinac
0
4
|
11.05.2014 16:00 | Supska | 0 : 4 | OFK Batinac | |||||
11.05
16:00
BuduÄnost
OFK KruŔar
0
3
|
11.05.2014 16:00 | BuduÄnost | 0 : 3 | OFK KruÅ”ar |
11.05
16:30
SindjeliÄ
Beljanica
0
2
|
11.05.2014 16:30 | SindjeliÄ | 0 : 2 | Beljanica | |||||
11.05
16:30
Mladost 1950
Rudar (ST)
1
3
|
11.05.2014 16:30 | Mladost 1950 | 1 : 3 | Rudar (ST) | |||||
11.05
16:30
Mladi Radnik
Rudar (SR)
2
2
|
11.05.2014 16:30 | Mladi Radnik | 2 : 2 | Rudar (SR) |
11.05
16:30
ÄukariÄki
Velika Morava
2
5
|
11.05.2014 16:30 | ÄukariÄki | 2 : 5 | Velika Morava | |||||
11.05
16:30
Gradac
Kiseljak
1
5
|
11.05.2014 16:30 | Gradac | 1 : 5 | Kiseljak |
11.05
16:30
Stara ÄarÅ”ija
Sloboda 1948
6
1
|
11.05.2014 16:30 | Stara ÄarÅ”ija | 6 : 1 | Sloboda 1948 | |||||
11.05
16:30
Vinogradar
Omladinac (O)
3
0
|
11.05.2014 16:30 | Vinogradar | 3 : 0 | Omladinac (O) | |||||
11.05
16:30
RujiŔnik
FK Stari Trstenik
1
2
|
11.05.2014 16:30 | RujiŔnik | 1 : 2 | FK Stari Trstenik | |||||
11.05
16:30
Borjak 2013
Stevka Bozurevka
1
3
|
11.05.2014 16:30 | Borjak 2013 | 1 : 3 | Stevka Bozurevka |
11.05
17:00
Garevina
Ratajac
2
4
|
11.05.2014 17:00 | Garevina | 2 : 4 | Ratajac | |||||
11.05
17:00
Mladost (R)
Mladost (G)
2
2
|
11.05.2014 17:00 | Mladost (R) | 2 : 2 | Mladost (G) |
11.05
16:30
KruŔevica
Žabare
4
6
|
11.05.2014 16:30 | KruŔevica | 4 : 6 | Žabare | |||||
11.05
16:30
MeŔevo
Sokolovi
1
3
|
11.05.2014 16:30 | MeŔevo | 1 : 3 | Sokolovi | |||||
11.05
16:30
Srnje
Konjuh
1
1
|
11.05.2014 16:30 | Srnje | 1 : 1 | Konjuh | |||||
11.05
16:30
Globoder
Padež
1
3
|
11.05.2014 16:30 | Globoder | 1 : 3 | Padež |
11.05
17:00
Polet (K)
TrmÄare
3
4
|
11.05.2014 17:00 | Polet (K) | 3 : 4 | TrmÄare | |||||
11.05
17:00
Jablanica
OFK BuduÄnost
1
6
|
11.05.2014 17:00 | Jablanica | 1 : 6 | OFK BuduÄnost | |||||
11.05
17:00
Grkljane
Å titari
3
2
|
11.05.2014 17:00 | Grkljane | 3 : 2 | Å titari | |||||
11.05
17:00
Rasinac
Modrica
2
4
|
11.05.2014 17:00 | Rasinac | 2 : 4 | Modrica | |||||
11.05
17:00
Drugari
Bukovica
3
2
|
11.05.2014 17:00 | Drugari | 3 : 2 | Bukovica | |||||
11.05
17:00
Lipovac
Zdravinje
2
1
|
11.05.2014 17:00 | Lipovac | 2 : 1 | Zdravinje |
11.05
16:30
JanoŔik
OFK Barice
3
0
|
11.05.2014 16:30 | JanoŔik | 3 : 0 | OFK Barice | |||||
11.05
16:30
Crvena Zvezda
Solunac
0
1
|
11.05.2014 16:30 | Crvena Zvezda | 0 : 1 | Solunac | |||||
11.05
16:30
Banat
Gaj
4
1
|
11.05.2014 16:30 | Banat | 4 : 1 | Gaj | |||||
11.05
16:30
Sloga
Lokve
3
0
|
11.05.2014 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Lokve |
11.05
17:30
Vojvodina
Vitorul
3
0
|
11.05.2014 17:30 | Vojvodina | 3 : 0 | Vitorul | |||||
11.05
17:30
Omladinac
RadniÄki 1927
0
6
|
11.05.2014 17:30 | Omladinac | 0 : 6 | RadniÄki 1927 |
11.05
17:00
MSK
Sloga
8
1
|
11.05.2014 17:00 | MSK | 8 : 1 | Sloga | |||||
11.05
17:00
Jedinstvo
ASK
3
1
|
11.05.2014 17:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | ASK | |||||
11.05
17:00
OFK StajiÄevo
Mladost
2
0
|
11.05.2014 17:00 | OFK StajiÄevo | 2 : 0 | Mladost | |||||
11.05
17:00
Proleter
TamiÅ”
8
2
|
11.05.2014 17:00 | Proleter | 8 : 2 | TamiÅ” |
11.05
17:00
Borac (K)
Vojvodina
3
1
|
11.05.2014 17:00 | Borac (K) | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
11.05
17:00
Polet
FruŔkogorac
0
1
|
11.05.2014 17:00 | Polet | 0 : 1 | FruŔkogorac | |||||
11.05
17:00
Planinac
Mladost (P)
5
0
|
11.05.2014 17:00 | Planinac | 5 : 0 | Mladost (P) | |||||
11.05
17:00
27. Oktobar
Sremac
1
8
|
11.05.2014 17:00 | 27. Oktobar | 1 : 8 | Sremac | |||||
11.05
17:00
OFK Kraljevci
Borac (S)
4
4
|
11.05.2014 17:00 | OFK Kraljevci | 4 : 4 | Borac (S) | |||||
11.05
17:00
Sloga
KruŔedol
1
2
|
11.05.2014 17:00 | Sloga | 1 : 2 | KruŔedol | |||||
11.05
17:00
Car UroÅ”
Mladost (B)
2
1
|
11.05.2014 17:00 | Car UroÅ” | 2 : 1 | Mladost (B) |
11.05
16:30
Srem
Kameni
1
1
|
11.05.2014 16:30 | Srem | 1 : 1 | Kameni | |||||
11.05
16:30
OFK BrestaÄ
Lovac
4
1
|
11.05.2014 16:30 | OFK BrestaÄ | 4 : 1 | Lovac | |||||
11.05
16:30
Sloga
Vitez
4
0
|
11.05.2014 16:30 | Sloga | 4 : 0 | Vitez | |||||
11.05
16:30
Mladost
GraniÄar
4
0
|
11.05.2014 16:30 | Mladost | 4 : 0 | GraniÄar | |||||
11.05
16:30
Polet
Sloboda
1
1
|
11.05.2014 16:30 | Polet | 1 : 1 | Sloboda |
11.05
Grgurevci
Napredak
3
0
|
11.05.2014 | Grgurevci | 3 : 0 | Napredak | |||||
11.05
Planinac
FruŔkogorac
1
3
|
11.05.2014 | Planinac | 1 : 3 | FruŔkogorac | |||||
11.05
Sremac
Mitros
2
1
|
11.05.2014 | Sremac | 2 : 1 | Mitros | |||||
11.05
Sloga (Z-I)
BSK
1
0
|
11.05.2014 | Sloga (Z-I) | 1 : 0 | BSK | |||||
11.05
Sloga (Ä)
OFK Bosut
0
1
|
11.05.2014 | Sloga (Ä) | 0 : 1 | OFK Bosut | |||||
11.05
Borac (R)
Borac (VR)
2
1
|
11.05.2014 | Borac (R) | 2 : 1 | Borac (VR) |
11.05
16:30
GraniÄar
Jednota
3
0
|
11.05.2014 16:30 | GraniÄar | 3 : 0 | Jednota | |||||
11.05
16:30
Jedinstvo
OFK BikiÄ
1
1
|
11.05.2014 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | OFK BikiÄ | |||||
11.05
16:30
OFK Bingula
Borac
3
0
|
11.05.2014 16:30 | OFK Bingula | 3 : 0 | Borac | |||||
11.05
16:30
Bratstvo
Sremac
2
3
|
11.05.2014 16:30 | Bratstvo | 2 : 3 | Sremac |
11.05
17:00
Borac
Slavija
2
2
|
11.05.2014 17:00 | Borac | 2 : 2 | Slavija | |||||
11.05
17:00
Sloga
Vajska
0
2
|
11.05.2014 17:00 | Sloga | 0 : 2 | Vajska | |||||
11.05
17:00
NeŔtin
Mladost
0
1
|
11.05.2014 17:00 | NeŔtin | 0 : 1 | Mladost | |||||
11.05
17:00
Proleter
NaŔa Zvezda
3
1
|
11.05.2014 17:00 | Proleter | 3 : 1 | NaŔa Zvezda |
11.05
17:30
BSK
Proleter
2
1
|
11.05.2014 17:30 | BSK | 2 : 1 | Proleter | |||||
11.05
11:00
Vreoci
20. Oktobar
7
3
|
11.05.2014 11:00 | Vreoci | 7 : 3 | 20. Oktobar | |||||
11.05
17:30
OFK Sokolovo
Mladost (L)
1
1
|
11.05.2014 17:30 | OFK Sokolovo | 1 : 1 | Mladost (L) |
11.05
17:00
Bratstvo
Jedinstvo
4
1
|
11.05.2014 17:00 | Bratstvo | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.05
17:00
Zabjelo
Kom
3
1
|
11.05.2014 17:00 | Zabjelo | 3 : 1 | Kom | |||||
11.05
17:00
Igalo
Cetinje
3
0
|
11.05.2014 17:00 | Igalo | 3 : 0 | Cetinje | |||||
11.05
17:00
Ibar
Arsenal
5
2
|
11.05.2014 17:00 | Ibar | 5 : 2 | Arsenal | |||||
11.05
17:00
Bokelj
Jezero
0
0
|
11.05.2014 17:00 | Bokelj | 0 : 0 | Jezero | |||||
11.05
17:00
Zora
Berane
2
1
|
11.05.2014 17:00 | Zora | 2 : 1 | Berane |
11.05
17:00
Sremice
Kikinda
3
0
|
11.05.2014 17:00 | Sremice | 3 : 0 | Kikinda | |||||
11.05
17:00
Polet
ŽelezniÄar
1
0
|
11.05.2014 17:00 | Polet | 1 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
11.05
17:00
BuduÄnost
Metalmania
4
5
|
11.05.2014 17:00 | BuduÄnost | 4 : 5 | Metalmania |
11.05
16:00
Lemind Lavice
Nives
2
1
|
11.05.2014 16:00 | Lemind Lavice | 2 : 1 | Nives | |||||
11.05
16:00
Kalemegdan
Kolibri
2
3
|
11.05.2014 16:00 | Kalemegdan | 2 : 3 | Kolibri | |||||
11.05
16:00
MaÄva
Å abac
9
0
|
11.05.2014 16:00 | MaÄva | 9 : 0 | Å abac | |||||
11.05
16:00
FruŔkogorac
Sloga
0
4
|
11.05.2014 16:00 | FruŔkogorac | 0 : 4 | Sloga |
11.05
13:00
BSK BorÄa
Novi Pazar
4
2
|
11.05.2014 13:00 | BSK BorÄa | 4 : 2 | Novi Pazar | |||||
11.05
11:00
RadniÄki 1923
Jagodina
1
1
|
11.05.2014 11:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 1 | Jagodina | |||||
11.05
11:00
Rad
ÄSK Pivara
0
1
|
11.05.2014 11:00 | Rad | 0 : 1 | ÄSK Pivara | |||||
11.05
13:00
Sloboda Piont
Brodarac
0
2
|
11.05.2014 13:00 | Sloboda Piont | 0 : 2 | Brodarac | |||||
11.05
13:00
Vojvodina
Sloga (K)
4
0
|
11.05.2014 13:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Sloga (K) | |||||
11.05
11:00
Napredak
Partizan
0
0
|
11.05.2014 11:00 | Napredak | 0 : 0 | Partizan |
11.05
10:00
Donji Srem
Indeks
2
1
|
11.05.2014 10:00 | Donji Srem | 2 : 1 | Indeks | |||||
11.05
10:00
RadniÄki (NP)
OFK Hajduk
1
1
|
11.05.2014 10:00 | RadniÄki (NP) | 1 : 1 | OFK Hajduk | |||||
11.05
10:00
Proleter (NS)
Spartak
0
0
|
11.05.2014 10:00 | Proleter (NS) | 0 : 0 | Spartak | |||||
11.05
10:00
VrŔac United
Novi Sad
2
2
|
11.05.2014 10:00 | VrŔac United | 2 : 2 | Novi Sad |
11.05
11:00
Jadran
Javor
1
1
|
11.05.2014 11:00 | Jadran | 1 : 1 | Javor | |||||
11.05
12:00
Sloga 1940
Takovo
5
2
|
11.05.2014 12:00 | Sloga 1940 | 5 : 2 | Takovo | |||||
11.05
12:30
FAP
Metalac (K)
3
0
|
11.05.2014 12:30 | FAP | 3 : 0 | Metalac (K) | |||||
11.05
11:00
Mladost (L)
Arsenal
5
1
|
11.05.2014 11:00 | Mladost (L) | 5 : 1 | Arsenal | |||||
11.05
11:30
Jedinstvo Putevi
Metalac (GM)
2
1
|
11.05.2014 11:30 | Jedinstvo Putevi | 2 : 1 | Metalac (GM) |
11.05
14:00
Car Konstantin
Žitoradja
2
1
|
11.05.2014 14:00 | Car Konstantin | 2 : 1 | Žitoradja | |||||
11.05
11:00
Svrljig
RadniÄki (N)
0
6
|
11.05.2014 11:00 | Svrljig | 0 : 6 | RadniÄki (N) |
11.05
11:00
Partizan (G)
RadniÄki (K)
1
10
|
11.05.2014 11:00 | Partizan (G) | 1 : 10 | RadniÄki (K) |
11.05
11:00
Borac
Partizan
0
1
|
11.05.2014 11:00 | Borac | 0 : 1 | Partizan | |||||
11.05
13:00
Spartak
ÄSK Pivara
2
0
|
11.05.2014 13:00 | Spartak | 2 : 0 | ÄSK Pivara | |||||
11.05
13:00
Vojvodina
Sloboda Point
2
1
|
11.05.2014 13:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Sloboda Point | |||||
11.05
12:00
ÄukariÄki
RadniÄki 1923
2
0
|
11.05.2014 12:00 | ÄukariÄki | 2 : 0 | RadniÄki 1923 |
11.05
12:00
Mladost (L)
Banat
4
1
|
11.05.2014 12:00 | Mladost (L) | 4 : 1 | Banat | |||||
11.05
12:00
Vojvodina
InÄija
2
1
|
11.05.2014 12:00 | Vojvodina | 2 : 1 | InÄija | |||||
11.05
12:00
TSC
RadniÄki (S)
0
1
|
11.05.2014 12:00 | TSC | 0 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
11.05
12:00
Novi Sad
VrŔac
0
3
|
11.05.2014 12:00 | Novi Sad | 0 : 3 | VrŔac | |||||
11.05
12:00
Spartak
BaÄka 1901
4
2
|
11.05.2014 12:00 | Spartak | 4 : 2 | BaÄka 1901 | |||||
11.05
12:00
OFK Hajduk
Vrbas
1
1
|
11.05.2014 12:00 | OFK Hajduk | 1 : 1 | Vrbas | |||||
11.05
12:00
ŽelezniÄar
Dinamo
0
6
|
11.05.2014 12:00 | ŽelezniÄar | 0 : 6 | Dinamo | |||||
11.05
12:00
Proleter 2006
BeÄej
2
0
|
11.05.2014 12:00 | Proleter 2006 | 2 : 0 | BeÄej |
11.05
10:00
Sevojno
Sloga (K)
2
2
|
11.05.2014 10:00 | Sevojno | 2 : 2 | Sloga (K) | |||||
11.05
12:30
Javor
SuŔica
3
0
|
11.05.2014 12:30 | Javor | 3 : 0 | SuŔica |
11.05
TrepÄa
Pazar Juniors 2011
2
0
|
11.05.2014 | TrepÄa | 2 : 0 | Pazar Juniors 2011 |
11.05
15:00
ÄukariÄki
AS
1
1
|
11.05.2014 15:00 | ÄukariÄki | 1 : 1 | AS | |||||
11.05
14:00
RadniÄki 1923
Crvena zvezda
1
2
|
11.05.2014 14:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
11.05
10:00
Zemun
OFK Beograd
0
2
|
11.05.2014 10:00 | Zemun | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
11.05
15:30
Brodarac
Borac
1
0
|
11.05.2014 15:30 | Brodarac | 1 : 0 | Borac | |||||
11.05
13:00
Smederevo
Loznica
3
1
|
11.05.2014 13:00 | Smederevo | 3 : 1 | Loznica | |||||
11.05
13:00
Savacijum
Napredak
2
1
|
11.05.2014 13:00 | Savacijum | 2 : 1 | Napredak |
11.05
10:00
ÄaÄak 94
FAP
3
1
|
11.05.2014 10:00 | ÄaÄak 94 | 3 : 1 | FAP | |||||
11.05
12:00
Kiker
Jedinstvo Putevi
4
1
|
11.05.2014 12:00 | Kiker | 4 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
11.05
11:00
Sloga (K)
VrnjaÄka Banja
1
0
|
11.05.2014 11:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | VrnjaÄka Banja | |||||
11.05
10:00
Javor
Metalac (GM)
1
2
|
11.05.2014 10:00 | Javor | 1 : 2 | Metalac (GM) | |||||
11.05
10:00
BuduÄnost
BIP
1
1
|
11.05.2014 10:00 | BuduÄnost | 1 : 1 | BIP | |||||
11.05
11:00
Novi Pazar
Bane
3
0
|
11.05.2014 11:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Bane | |||||
11.05
10:00
Sloga 1940
Bubamara
1
4
|
11.05.2014 10:00 | Sloga 1940 | 1 : 4 | Bubamara |
11.05
10:00
RadniÄki 1905
Subotica
1
1
|
11.05.2014 10:00 | RadniÄki 1905 | 1 : 1 | Subotica | |||||
11.05
16:30
Potisje
Senta
1
5
|
11.05.2014 16:30 | Potisje | 1 : 5 | Senta |
11.05
11:00
BAK
Partizan (U)
14
0
|
11.05.2014 11:00 | BAK | 14 : 0 | Partizan (U) | |||||
11.05
11:00
Sloga (P)
HajduÄica
5
0
|
11.05.2014 11:00 | Sloga (P) | 5 : 0 | HajduÄica | |||||
11.05
12:00
VrŔac United
RadniÄki 1927
6
1
|
11.05.2014 12:00 | VrÅ”ac United | 6 : 1 | RadniÄki 1927 |
11.05
16:30
Petar UroŔev
Borac (St)
1
3
|
11.05.2014 16:30 | Petar UroŔev | 1 : 3 | Borac (St) | |||||
11.05
09:00
RadniÄki (K)
Kolonija
7
0
|
11.05.2014 09:00 | RadniÄki (K) | 7 : 0 | Kolonija | |||||
11.05
15:00
BSK
Mladost (O)
2
3
|
11.05.2014 15:00 | BSK | 2 : 3 | Mladost (O) | |||||
11.05
10:00
Mika AntiÄ
Strela
20
0
|
11.05.2014 10:00 | Mika AntiÄ | 20 : 0 | Strela |
11.05
11:00
Jedinstvo SteviÄ
Proleter
7
4
|
11.05.2014 11:00 | Jedinstvo SteviÄ | 7 : 4 | Proleter |
11.05
TrepÄa
Granit
3
0
|
11.05.2014 | TrepÄa | 3 : 0 | Granit | |||||
11.05
TrepÄa
Rudar (B)
3
2
|
11.05.2014 | TrepÄa | 3 : 2 | Rudar (B) |
11.05
11:00
Dribling
Äantavir
10
0
|
11.05.2014 11:00 | Dribling | 10 : 0 | Äantavir | |||||
11.05
09:30
ObiliÄ
Potisje
1
5
|
11.05.2014 09:30 | ObiliÄ | 1 : 5 | Potisje |
11.05
Polet
Buducnost
0
3
|
11.05.2014 | Polet | 0 : 3 | Buducnost |
11.05
10:00
Radnicki 1923 II
Duljaj
3
0
|
11.05.2014 10:00 | Radnicki 1923 II | 3 : 0 | Duljaj | |||||
11.05
10:00
KaraÄorÄe
KaraÄorÄe
4
0
|
11.05.2014 10:00 | KaraÄorÄe | 4 : 0 | KaraÄorÄe |
11.05
TrepÄa
Rudar (B)
3
2
|
11.05.2014 | TrepÄa | 3 : 2 | Rudar (B) |
11.05
21:00
Partizan NIS
RadniÄki
96
78
|
11.05.2014 21:00 | Partizan NIS | 96 : 78 | RadniÄki |
11.05
14:30
Å trpce Tandems
Prva Petoletka
20
28
|
11.05.2014 14:30 | Å trpce Tandems | 20 : 28 | Prva Petoletka | |||||
11.05
12:00
Å trpce Tandems
GoÄ Merkur
10
0
|
11.05.2014 12:00 | Å trpce Tandems | 10 : 0 | GoÄ Merkur |
11.05
19:00
Mladost 1949
Majdanpek
29
16
|
11.05.2014 19:00 | Mladost 1949 | 29 : 16 | Majdanpek | |||||
11.05
19:00
RadniÄki
Äerdap
37
33
|
11.05.2014 19:00 | RadniÄki | 37 : 33 | Äerdap |
11.05
19:15
Jabuka
Sivac 69
30
30
|
11.05.2014 19:15 | Jabuka | 30 : 30 | Sivac 69 | |||||
11.05
17:00
Hajduk
RadniÄki-Cement
37
30
|
11.05.2014 17:00 | Hajduk | 37 : 30 | RadniÄki-Cement |
11.05
18:30
Studentski grad
MaÄva
28
28
|
11.05.2014 18:30 | Studentski grad | 28 : 28 | MaÄva | |||||
11.05
19:00
Jedinstvo 1974
Rekreativo
24
25
|
11.05.2014 19:00 | Jedinstvo 1974 | 24 : 25 | Rekreativo |
11.05
17:00
Hidroelektrana
Sjenica
27
29
|
11.05.2014 17:00 | Hidroelektrana | 27 : 29 | Sjenica |
11.05
18:30
Crvena Zvezda
ŽelezniÄar 1949
34
29
|
11.05.2014 18:30 | Crvena Zvezda | 34 : 29 | ŽelezniÄar 1949 | |||||
11.05
19:00
RadniÄki
Partizan
25
21
|
11.05.2014 19:00 | RadniÄki | 25 : 21 | Partizan |
11.05
19:00
Viking
Tango Liman
3
3
|
11.05.2014 19:00 | Viking | 3 : 3 | Tango Liman | |||||
11.05
17:00
Tvrdjava
Hajduk
3
1
|
11.05.2014 17:00 | Tvrdjava | 3 : 1 | Hajduk | |||||
11.05
19:00
KraljeviÄevo
Nova Pazova
1
3
|
11.05.2014 19:00 | KraljeviÄevo | 1 : 3 | Nova Pazova |
11.05
19:00
BSK
Srbobran
1
6
|
11.05.2014 19:00 | BSK | 1 : 6 | Srbobran | |||||
11.05
18:00
Å ampion
Telep
3
0
|
11.05.2014 18:00 | Å ampion | 3 : 0 | Telep |
11.05
16:00
Vojvoda
RadniÄki (B)
0
18
|
11.05.2014 16:00 | Vojvoda | 0 : 18 | RadniÄki (B) |
11.05
Zmaj
DorÄol
0
18
|
11.05.2014 | Zmaj | 0 : 18 | DorÄol |
11.05
10:00
Forestlanders Mladenovac
Panthers PanÄevo
14
28
|
11.05.2014 10:00 | Forestlanders Mladenovac | 14 : 28 | Panthers PanÄevo | |||||
11.05
16:00
Indians InÄija
Imperatori NiÅ”
21
28
|
11.05.2014 16:00 | Indians InÄija | 21 : 28 | Imperatori NiÅ” | |||||
11.05
16:00
Wild Boars Kragujevac
GAT Dukes Novi Sad
27
33
|
11.05.2014 16:00 | Wild Boars Kragujevac | 27 : 33 | GAT Dukes Novi Sad |