23.05
17:00
Mačva
Šumadija (A)
1
0
|
23.05.2010 17:00 | Mačva | 1 : 0 | Šumadija (A) | |||||
23.05
17:00
Sloboda (Č)
Sloboda (U)
2
1
|
23.05.2010 17:00 | Sloboda (Č) | 2 : 1 | Sloboda (U) |
23.05
17:00
Radnički (P)
Jedinstvo (B)
2
2
|
23.05.2010 17:00 | Radnički (P) | 2 : 2 | Jedinstvo (B) | |||||
23.05
17:00
Radnik
Rudar Alpos
2
3
|
23.05.2010 17:00 | Radnik | 2 : 3 | Rudar Alpos | |||||
23.05
17:00
Hajduk Veljko
Župa
4
2
|
23.05.2010 17:00 | Hajduk Veljko | 4 : 2 | Župa | |||||
23.05
17:00
Vlasina
Jedinstvo (P)
1
0
|
23.05.2010 17:00 | Vlasina | 1 : 0 | Jedinstvo (P) |
23.05
17:00
Senta
Radnički (Š)
0
0
|
23.05.2010 17:00 | Senta | 0 : 0 | Radnički (Š) |
23.05
17:30
Srem
BASK
0
2
|
23.05.2010 17:30 | Srem | 0 : 2 | BASK | |||||
23.05
10:00
Grafičar
Hajduk
2
1
|
23.05.2010 10:00 | Grafičar | 2 : 1 | Hajduk | |||||
23.05
17:30
Kovačevac
Dorćol
2
2
|
23.05.2010 17:30 | Kovačevac | 2 : 2 | Dorćol | |||||
23.05
10:00
Beograd
Železničar (BV)
1
1
|
23.05.2010 10:00 | Beograd | 1 : 1 | Železničar (BV) |
23.05
17:00
Polet (T)
Takovo
4
0
|
23.05.2010 17:00 | Polet (T) | 4 : 0 | Takovo | |||||
23.05
17:00
Vodojaža
Prijevor
6
5
|
23.05.2010 17:00 | Vodojaža | 6 : 5 | Prijevor | |||||
23.05
11:00
Erdoglija Šumadija 1903
Polet (LJ)
1
2
|
23.05.2010 11:00 | Erdoglija Šumadija 1903 | 1 : 2 | Polet (LJ) | |||||
23.05
17:00
Orlovac
Mladost (O)
3
1
|
23.05.2010 17:00 | Orlovac | 3 : 1 | Mladost (O) | |||||
23.05
17:00
Bane
Pobeda
2
0
|
23.05.2010 17:00 | Bane | 2 : 0 | Pobeda | |||||
23.05
17:00
Jošanica
Sušica
3
0
|
23.05.2010 17:00 | Jošanica | 3 : 0 | Sušica |
23.05
17:00
Zlatar
Jedinstvo (V)
1
0
|
23.05.2010 17:00 | Zlatar | 1 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
23.05
17:00
Krušik
Jadar (GD)
6
2
|
23.05.2010 17:00 | Krušik | 6 : 2 | Jadar (GD) | |||||
23.05
17:00
Sloga (S)
Radnički Zorka
2
1
|
23.05.2010 17:00 | Sloga (S) | 2 : 1 | Radnički Zorka | |||||
23.05
17:00
Osečina
Polimlje
1
0
|
23.05.2010 17:00 | Osečina | 1 : 0 | Polimlje | |||||
23.05
17:00
Sloga (LŠ)
Radnički (K)
2
2
|
23.05.2010 17:00 | Sloga (LŠ) | 2 : 2 | Radnički (K) |
23.05
17:00
Seljak
Borac
3
2
|
23.05.2010 17:00 | Seljak | 3 : 2 | Borac | |||||
23.05
17:00
Homoljac
Gruža
1
1
|
23.05.2010 17:00 | Homoljac | 1 : 1 | Gruža | |||||
23.05
17:00
Zvižd
Crvena zvezda (S)
4
1
|
23.05.2010 17:00 | Zvižd | 4 : 1 | Crvena zvezda (S) | |||||
23.05
17:00
Šapine
Jasenica 1911
2
0
|
23.05.2010 17:00 | Šapine | 2 : 0 | Jasenica 1911 | |||||
23.05
17:00
Obilić (Ž)
Vrbovac
3
1
|
23.05.2010 17:00 | Obilić (Ž) | 3 : 1 | Vrbovac |
23.05
17:00
Pukovac
Mladost (M)
6
0
|
23.05.2010 17:00 | Pukovac | 6 : 0 | Mladost (M) | |||||
23.05
17:00
Pusta Reka
Napredak
3
0
|
23.05.2010 17:00 | Pusta Reka | 3 : 0 | Napredak | |||||
23.05
17:00
Žitorađa
Jastrebac (B)
2
0
|
23.05.2010 17:00 | Žitorađa | 2 : 0 | Jastrebac (B) | |||||
23.05
17:00
Vučje
Radan
2
3
|
23.05.2010 17:00 | Vučje | 2 : 3 | Radan | |||||
23.05
17:00
Zaplanjac
OFK Brzi Brod
7
0
|
23.05.2010 17:00 | Zaplanjac | 7 : 0 | OFK Brzi Brod | |||||
23.05
17:00
BSK Bujanovac
Bobište
2
0
|
23.05.2010 17:00 | BSK Bujanovac | 2 : 0 | Bobište | |||||
23.05
17:00
Zloćudovo
Topličanin
2
3
|
23.05.2010 17:00 | Zloćudovo | 2 : 3 | Topličanin | |||||
23.05
17:00
Morava (VH)
Mladost (L)
3
0
|
23.05.2010 17:00 | Morava (VH) | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
23.05
17:00
Sloga (L)
Mladost (B)
4
0
|
23.05.2010 17:00 | Sloga (L) | 4 : 0 | Mladost (B) |
23.05
17:00
Trstenik PPT
Trudbenik
2
1
|
23.05.2010 17:00 | Trstenik PPT | 2 : 1 | Trudbenik | |||||
23.05
17:00
Timočanin
Trajal
3
2
|
23.05.2010 17:00 | Timočanin | 3 : 2 | Trajal | |||||
23.05
17:00
Temnić
SFS Borac
0
2
|
23.05.2010 17:00 | Temnić | 0 : 2 | SFS Borac | |||||
23.05
17:00
Rudar (B)
Morava (Ć)
1
1
|
23.05.2010 17:00 | Rudar (B) | 1 : 1 | Morava (Ć) | |||||
23.05
17:00
Kablovi
Bor
2
0
|
23.05.2010 17:00 | Kablovi | 2 : 0 | Bor | |||||
23.05
17:00
Borac
Ozren
7
1
|
23.05.2010 17:00 | Borac | 7 : 1 | Ozren | |||||
23.05
17:00
Đerdap
Trgovački
2
0
|
23.05.2010 17:00 | Đerdap | 2 : 0 | Trgovački | |||||
23.05
17:00
Pepeljevac
Slatina (B)
4
1
|
23.05.2010 17:00 | Pepeljevac | 4 : 1 | Slatina (B) | |||||
23.05
17:00
Sloga (Ć)
Sloga (D)
1
5
|
23.05.2010 17:00 | Sloga (Ć) | 1 : 5 | Sloga (D) |
23.05
17:30
Posavac Tišma
Turbina
3
1
|
23.05.2010 17:30 | Posavac Tišma | 3 : 1 | Turbina | |||||
23.05
17:30
PKB
Poštar
4
2
|
23.05.2010 17:30 | PKB | 4 : 2 | Poštar | |||||
23.05
17:30
Borac (O)
Trudbenik
1
3
|
23.05.2010 17:30 | Borac (O) | 1 : 3 | Trudbenik | |||||
23.05
11:00
Žarkovo
Crvena zvezda (MML)
2
0
|
23.05.2010 11:00 | Žarkovo | 2 : 0 | Crvena zvezda (MML) |
23.05
17:00
Radnik
Ibar
0
1
|
23.05.2010 17:00 | Radnik | 0 : 1 | Ibar | |||||
23.05
17:00
Morava
Borac (V)
2
1
|
23.05.2010 17:00 | Morava | 2 : 1 | Borac (V) |
23.05
17:00
Napredak (K)
Jedinstvo (K)
0
0
|
23.05.2010 17:00 | Napredak (K) | 0 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
23.05
17:00
Šumadija
Velereč 94
2
0
|
23.05.2010 17:00 | Šumadija | 2 : 0 | Velereč 94 | |||||
23.05
17:00
Napredak (S)
Rudar
1
1
|
23.05.2010 17:00 | Napredak (S) | 1 : 1 | Rudar | |||||
23.05
17:00
Jedinstvo (P)
Dragačevo
1
1
|
23.05.2010 17:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Dragačevo | |||||
23.05
17:00
Omladinac (Z)
Mladost (P)
3
1
|
23.05.2010 17:00 | Omladinac (Z) | 3 : 1 | Mladost (P) | |||||
23.05
17:00
Gorušica
Spartak
1
2
|
23.05.2010 17:00 | Gorušica | 1 : 2 | Spartak | |||||
23.05
17:00
Miokovci
Jedinstvo (GG)
2
2
|
23.05.2010 17:00 | Miokovci | 2 : 2 | Jedinstvo (GG) |
23.05
16:30
Jasen
Višesava
0
0
|
23.05.2010 16:30 | Jasen | 0 : 0 | Višesava | |||||
23.05
16:30
Polet
Zlatibor voda
1
2
|
23.05.2010 16:30 | Polet | 1 : 2 | Zlatibor voda | |||||
23.05
16:30
Napredak
Sečica
4
0
|
23.05.2010 16:30 | Napredak | 4 : 0 | Sečica | |||||
23.05
16:30
Omladinac
Budućnost
0
0
|
23.05.2010 16:30 | Omladinac | 0 : 0 | Budućnost | |||||
23.05
16:30
Železničar
Luna Avijatičar
3
0
|
23.05.2010 16:30 | Železničar | 3 : 0 | Luna Avijatičar | |||||
23.05
16:30
Zlatibor (Č)
Arilje
8
0
|
23.05.2010 16:30 | Zlatibor (Č) | 8 : 0 | Arilje | |||||
23.05
16:30
Perućac
Jedinstvo
2
2
|
23.05.2010 16:30 | Perućac | 2 : 2 | Jedinstvo |
23.05
16:30
ZSK
Rajac
3
2
|
23.05.2010 16:30 | ZSK | 3 : 2 | Rajac | |||||
23.05
16:30
Vrujci
Dimitrije Tucović
5
0
|
23.05.2010 16:30 | Vrujci | 5 : 0 | Dimitrije Tucović | |||||
23.05
16:30
Brezovica
Mladost
5
0
|
23.05.2010 16:30 | Brezovica | 5 : 0 | Mladost | |||||
23.05
16:30
Ribnikar
Sovljak
5
1
|
23.05.2010 16:30 | Ribnikar | 5 : 1 | Sovljak | |||||
23.05
16:30
Brežđe
Tulari
2
2
|
23.05.2010 16:30 | Brežđe | 2 : 2 | Tulari | |||||
23.05
16:30
Mladi radnik
Tešnjar
0
3
|
23.05.2010 16:30 | Mladi radnik | 0 : 3 | Tešnjar |
23.05
Šumadija
Mladi borac
2
3
|
23.05.2010 | Šumadija | 2 : 3 | Mladi borac | |||||
23.05
Udarnik
Mladi radnik
3
1
|
23.05.2010 | Udarnik | 3 : 1 | Mladi radnik | |||||
23.05
Železničar (S)
Napredak
1
2
|
23.05.2010 | Železničar (S) | 1 : 2 | Napredak | |||||
23.05
Radnik
Cerovac
3
1
|
23.05.2010 | Radnik | 3 : 1 | Cerovac | |||||
23.05
Sloboda
Lunjevac
2
2
|
23.05.2010 | Sloboda | 2 : 2 | Lunjevac | |||||
23.05
Budućnost
Omladinac
2
0
|
23.05.2010 | Budućnost | 2 : 0 | Omladinac | |||||
23.05
Jedinstvo
Sloga
2
2
|
23.05.2010 | Jedinstvo | 2 : 2 | Sloga | |||||
23.05
Drugovac
Železničar (K)
4
2
|
23.05.2010 | Drugovac | 4 : 2 | Železničar (K) |
23.05
17:00
Beli Orlovi
Banja
4
3
|
23.05.2010 17:00 | Beli Orlovi | 4 : 3 | Banja | |||||
23.05
17:00
Borac (Lj)
Lokomotiva
3
2
|
23.05.2010 17:00 | Borac (Lj) | 3 : 2 | Lokomotiva | |||||
23.05
17:00
Šumadinac (B)
Badnjevac
3
0
|
23.05.2010 17:00 | Šumadinac (B) | 3 : 0 | Badnjevac | |||||
23.05
10:00
Šumadija
Marjan
3
0
|
23.05.2010 10:00 | Šumadija | 3 : 0 | Marjan | |||||
23.05
17:00
Junkovac
Karađorđe (R)
3
2
|
23.05.2010 17:00 | Junkovac | 3 : 2 | Karađorđe (R) | |||||
23.05
17:00
Borac (P)
Aranđelovac
9
6
|
23.05.2010 17:00 | Borac (P) | 9 : 6 | Aranđelovac | |||||
23.05
17:00
Partizan (D)
Bare
2
1
|
23.05.2010 17:00 | Partizan (D) | 2 : 1 | Bare |
23.05
17:00
Mlava
Polet (A)
3
0
|
23.05.2010 17:00 | Mlava | 3 : 0 | Polet (A) | |||||
23.05
17:00
Sloga (K)
Dunavac
1
2
|
23.05.2010 17:00 | Sloga (K) | 1 : 2 | Dunavac | |||||
23.05
17:00
Vihor
Petar Dobrnjac
4
5
|
23.05.2010 17:00 | Vihor | 4 : 5 | Petar Dobrnjac | |||||
23.05
17:00
Sloga (D)
Napredak (VC)
4
0
|
23.05.2010 17:00 | Sloga (D) | 4 : 0 | Napredak (VC) | |||||
23.05
17:00
Sloga (B)
Bata Bulić
4
1
|
23.05.2010 17:00 | Sloga (B) | 4 : 1 | Bata Bulić |
23.05
17:00
Morava (Č)
Omladinac (GK)
3
1
|
23.05.2010 17:00 | Morava (Č) | 3 : 1 | Omladinac (GK) | |||||
23.05
17:00
Vrtište
Mramor
2
3
|
23.05.2010 17:00 | Vrtište | 2 : 3 | Mramor | |||||
23.05
17:00
Radnički (T)
Čegar
3
3
|
23.05.2010 17:00 | Radnički (T) | 3 : 3 | Čegar | |||||
23.05
17:00
Stevan Nešticki
OFK Niš
0
3
|
23.05.2010 17:00 | Stevan Nešticki | 0 : 3 | OFK Niš | |||||
23.05
17:00
Delijski Vis
Aluminjum
2
2
|
23.05.2010 17:00 | Delijski Vis | 2 : 2 | Aluminjum | |||||
23.05
17:00
Vulkan
Sloboda
4
0
|
23.05.2010 17:00 | Vulkan | 4 : 0 | Sloboda |
23.05
17:00
Rad
Bukovik
3
0
|
23.05.2010 17:00 | Rad | 3 : 0 | Bukovik | |||||
23.05
17:00
Mladost (B)
Knežica
7
0
|
23.05.2010 17:00 | Mladost (B) | 7 : 0 | Knežica |
23.05
17:00
As
Hajduk
3
1
|
23.05.2010 17:00 | As | 3 : 1 | Hajduk | |||||
23.05
17:00
Mladost
Čelik
2
5
|
23.05.2010 17:00 | Mladost | 2 : 5 | Čelik | |||||
23.05
17:00
Vihor
Zufo
3
0
|
23.05.2010 17:00 | Vihor | 3 : 0 | Zufo | |||||
23.05
17:00
Bukuroca
Pavlovac
1
1
|
23.05.2010 17:00 | Bukuroca | 1 : 1 | Pavlovac |
23.05
BSK
Nemetali
3
4
|
23.05.2010 | BSK | 3 : 4 | Nemetali | |||||
23.05
Slatina (N)
Sloga
3
0
|
23.05.2010 | Slatina (N) | 3 : 0 | Sloga | |||||
23.05
Miloševo
Dunav
0
7
|
23.05.2010 | Miloševo | 0 : 7 | Dunav | |||||
23.05
Radnički
Zlot
0
3
|
23.05.2010 | Radnički | 0 : 3 | Zlot |
23.05
17:00
Bačka (M)
Njegoš
4
5
|
23.05.2010 17:00 | Bačka (M) | 4 : 5 | Njegoš | |||||
23.05
17:00
Proleter
Krivaja
1
1
|
23.05.2010 17:00 | Proleter | 1 : 1 | Krivaja | |||||
23.05
17:00
Potisje
Eđšeg
2
1
|
23.05.2010 17:00 | Potisje | 2 : 1 | Eđšeg | |||||
23.05
17:00
Panonija IM Topola
Preporod
4
4
|
23.05.2010 17:00 | Panonija IM Topola | 4 : 4 | Preporod | |||||
23.05
17:00
Vinogradar
Bajša
1
1
|
23.05.2010 17:00 | Vinogradar | 1 : 1 | Bajša | |||||
23.05
17:00
Tisa
Čantavir
4
0
|
23.05.2010 17:00 | Tisa | 4 : 0 | Čantavir | |||||
23.05
17:00
Jadran
AFK
1
3
|
23.05.2010 17:00 | Jadran | 1 : 3 | AFK |
23.05
17:00
Sloga
Vulturul
3
1
|
23.05.2010 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Vulturul | |||||
23.05
17:00
Dolovo
Borac
0
3
|
23.05.2010 17:00 | Dolovo | 0 : 3 | Borac | |||||
23.05
17:00
Partizan (G)
Slavija
3
2
|
23.05.2010 17:00 | Partizan (G) | 3 : 2 | Slavija | |||||
23.05
17:00
Proleter
Crvena zvezda
0
1
|
23.05.2010 17:00 | Proleter | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
23.05
17:00
Polet
Budućnost (BB)
3
0
|
23.05.2010 17:00 | Polet | 3 : 0 | Budućnost (BB) | |||||
23.05
17:00
Tempo
Radnički (K)
6
0
|
23.05.2010 17:00 | Tempo | 6 : 0 | Radnički (K) | |||||
23.05
17:00
Jugoslavija
Radnički (B)
1
0
|
23.05.2010 17:00 | Jugoslavija | 1 : 0 | Radnički (B) |
23.05
17:00
OFK Klek
Potisje
3
1
|
23.05.2010 17:00 | OFK Klek | 3 : 1 | Potisje | |||||
23.05
17:00
Mladost (BD)
ŽAK
4
0
|
23.05.2010 17:00 | Mladost (BD) | 4 : 0 | ŽAK | |||||
23.05
17:00
Zadrugar
Borac (A)
5
0
|
23.05.2010 17:00 | Zadrugar | 5 : 0 | Borac (A) |
23.05
17:00
BSK
Omladinac (D)
3
4
|
23.05.2010 17:00 | BSK | 3 : 4 | Omladinac (D) | |||||
23.05
17:00
PIK Prigrevica
Kula
2
0
|
23.05.2010 17:00 | PIK Prigrevica | 2 : 0 | Kula | |||||
23.05
17:00
Lipar
Borac
4
1
|
23.05.2010 17:00 | Lipar | 4 : 1 | Borac | |||||
23.05
17:00
Kordun
Omladinac (B)
5
0
|
23.05.2010 17:00 | Kordun | 5 : 0 | Omladinac (B) | |||||
23.05
17:00
Rusin
Zadrugar
4
4
|
23.05.2010 17:00 | Rusin | 4 : 4 | Zadrugar |
23.05
Hercegovac
Srbobran
0
0
|
23.05.2010 | Hercegovac | 0 : 0 | Srbobran | |||||
23.05
Mladost (NS)
Slavija (NS)
1
1
|
23.05.2010 | Mladost (NS) | 1 : 1 | Slavija (NS) | |||||
23.05
Mladost (BP)
Fruškogorac
2
1
|
23.05.2010 | Mladost (BP) | 2 : 1 | Fruškogorac | |||||
23.05
Omladinac (S)
Borac (Š)
0
0
|
23.05.2010 | Omladinac (S) | 0 : 0 | Borac (Š) | |||||
23.05
Kabel
Tvrdjava
3
0
|
23.05.2010 | Kabel | 3 : 0 | Tvrdjava |
23.05
Hajduk (B)
Borac (M)
2
0
|
23.05.2010 | Hajduk (B) | 2 : 0 | Borac (M) | |||||
23.05
Dunav
Borac (S)
4
0
|
23.05.2010 | Dunav | 4 : 0 | Borac (S) | |||||
23.05
Hajduk (V)
Sloga Milšped
5
0
|
23.05.2010 | Hajduk (V) | 5 : 0 | Sloga Milšped | |||||
23.05
Podrinje
Jedinstvo
4
1
|
23.05.2010 | Podrinje | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
23.05
PSK Putinci
Jadran
0
4
|
23.05.2010 | PSK Putinci | 0 : 4 | Jadran | |||||
23.05
Graničar (A)
LSK Laćarak
1
0
|
23.05.2010 | Graničar (A) | 1 : 0 | LSK Laćarak | |||||
23.05
Graničar (K)
Fruškogorac
2
1
|
23.05.2010 | Graničar (K) | 2 : 1 | Fruškogorac | |||||
23.05
Mladost
Sloga (E)
2
0
|
23.05.2010 | Mladost | 2 : 0 | Sloga (E) |
23.05
Morava (M)
Vrnjci
0
1
|
23.05.2010 | Morava (M) | 0 : 1 | Vrnjci | |||||
23.05
Šumadija
Ribnica
1
5
|
23.05.2010 | Šumadija | 1 : 5 | Ribnica | |||||
23.05
Olimpik
Grdica
1
2
|
23.05.2010 | Olimpik | 1 : 2 | Grdica | |||||
23.05
Tavnik
Jedinstvo (D)
3
1
|
23.05.2010 | Tavnik | 3 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
23.05
Žiča
Mladost (V)
3
1
|
23.05.2010 | Žiča | 3 : 1 | Mladost (V) | |||||
23.05
Lazac
Partizan
4
2
|
23.05.2010 | Lazac | 4 : 2 | Partizan |
23.05
17:00
Borac (K)
Gučevo
5
4
|
23.05.2010 17:00 | Borac (K) | 5 : 4 | Gučevo | |||||
23.05
17:00
Radjevac
Cer
6
1
|
23.05.2010 17:00 | Radjevac | 6 : 1 | Cer | |||||
23.05
17:00
Jedinstvo
Prva iskra
3
2
|
23.05.2010 17:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Prva iskra | |||||
23.05
17:00
Rudar (B)
Stolice
5
3
|
23.05.2010 17:00 | Rudar (B) | 5 : 3 | Stolice | |||||
23.05
17:00
Velika Reka
Jelav
9
1
|
23.05.2010 17:00 | Velika Reka | 9 : 1 | Jelav | |||||
23.05
17:00
Sloga (S)
Milan Orlić
2
2
|
23.05.2010 17:00 | Sloga (S) | 2 : 2 | Milan Orlić |
23.05
17:00
Zadrugar
Pričević
1
2
|
23.05.2010 17:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Pričević | |||||
23.05
17:00
Dupljaj
Mali korak
3
0
|
23.05.2010 17:00 | Dupljaj | 3 : 0 | Mali korak | |||||
23.05
17:00
Iskra
Lukavac
4
1
|
23.05.2010 17:00 | Iskra | 4 : 1 | Lukavac | |||||
23.05
17:00
Milenko Pavlović
Junior Novo Naselje
2
4
|
23.05.2010 17:00 | Milenko Pavlović | 2 : 4 | Junior Novo Naselje |
23.05
17:00
Mladost (D)
Polet
4
3
|
23.05.2010 17:00 | Mladost (D) | 4 : 3 | Polet | |||||
23.05
17:00
OFK Divci
Vragočanica
3
0
|
23.05.2010 17:00 | OFK Divci | 3 : 0 | Vragočanica | |||||
23.05
17:00
Beloševac
Kotešica
7
1
|
23.05.2010 17:00 | Beloševac | 7 : 1 | Kotešica | |||||
23.05
17:00
OFK Povlen
Mladost (VK)
3
0
|
23.05.2010 17:00 | OFK Povlen | 3 : 0 | Mladost (VK) |
23.05
Badljevica
Šumadinac
|
23.05.2010 | Badljevica | : | Šumadinac | |||||
23.05
Ravni Gaj
Podunavac
4
3
|
23.05.2010 | Ravni Gaj | 4 : 3 | Podunavac | |||||
23.05
Petrijevac
Vučak
1
1
|
23.05.2010 | Petrijevac | 1 : 1 | Vučak | |||||
23.05
Landol
7. Jul
1
2
|
23.05.2010 | Landol | 1 : 2 | 7. Jul |
23.05
16:30
Prvi srpski ustanak
Bokanja
2
0
|
23.05.2010 16:30 | Prvi srpski ustanak | 2 : 0 | Bokanja | |||||
23.05
16:30
OFK Šatornja
Vinča
3
1
|
23.05.2010 16:30 | OFK Šatornja | 3 : 1 | Vinča | |||||
23.05
16:30
Jasenica
Mladi rudar
0
0
|
23.05.2010 16:30 | Jasenica | 0 : 0 | Mladi rudar | |||||
23.05
16:30
Radoje Domanović
BSK Belosavci
2
2
|
23.05.2010 16:30 | Radoje Domanović | 2 : 2 | BSK Belosavci | |||||
23.05
16:30
Šumadinac
Trešnjevica
5
2
|
23.05.2010 16:30 | Šumadinac | 5 : 2 | Trešnjevica |
23.05
17:00
Sloga (M)
Mladost (CK)
4
1
|
23.05.2010 17:00 | Sloga (M) | 4 : 1 | Mladost (CK) | |||||
23.05
17:00
ŽSK
Sloga (Z)
3
1
|
23.05.2010 17:00 | ŽSK | 3 : 1 | Sloga (Z) | |||||
23.05
17:00
Rača Popović
Kotlenik
3
0
|
23.05.2010 17:00 | Rača Popović | 3 : 0 | Kotlenik | |||||
23.05
17:00
Mladost MG
BSK
0
0
|
23.05.2010 17:00 | Mladost MG | 0 : 0 | BSK | |||||
23.05
17:00
Omladinac
Polet
6
1
|
23.05.2010 17:00 | Omladinac | 6 : 1 | Polet | |||||
23.05
17:00
Karađorđe
Mladost (R)
3
1
|
23.05.2010 17:00 | Karađorđe | 3 : 1 | Mladost (R) |
23.05
17:00
Pobeda
Borac
3
0
|
23.05.2010 17:00 | Pobeda | 3 : 0 | Borac | |||||
23.05
17:00
Polet
Pionir
3
0
|
23.05.2010 17:00 | Polet | 3 : 0 | Pionir | |||||
23.05
17:00
Desine
Đerdap
2
1
|
23.05.2010 17:00 | Desine | 2 : 1 | Đerdap | |||||
23.05
17:00
Makce
Jedinstvo
4
3
|
23.05.2010 17:00 | Makce | 4 : 3 | Jedinstvo |
23.05
17:00
Krilaš
Laolac
1
0
|
23.05.2010 17:00 | Krilaš | 1 : 0 | Laolac | |||||
23.05
17:00
Omladinac
Rudar
0
3
|
23.05.2010 17:00 | Omladinac | 0 : 3 | Rudar | |||||
23.05
17:00
Jedinstvo
Dragoš
3
3
|
23.05.2010 17:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Dragoš | |||||
23.05
17:00
Košava
Integral
0
1
|
23.05.2010 17:00 | Košava | 0 : 1 | Integral | |||||
23.05
17:00
Radnički
Vrelo
3
0
|
23.05.2010 17:00 | Radnički | 3 : 0 | Vrelo |
23.05
Moravac
Crvena zastava
1
2
|
23.05.2010 | Moravac | 1 : 2 | Crvena zastava |
23.05
Sloga
Mladost (MS)
6
4
|
23.05.2010 | Sloga | 6 : 4 | Mladost (MS) | |||||
23.05
Temac
Mladost (PR)
1
0
|
23.05.2010 | Temac | 1 : 0 | Mladost (PR) | |||||
23.05
Lokomotiva
Željuša
3
0
|
23.05.2010 | Lokomotiva | 3 : 0 | Željuša | |||||
23.05
Budućnost
Provalija
1
2
|
23.05.2010 | Budućnost | 1 : 2 | Provalija | |||||
23.05
Pobeda
Sloboda
3
2
|
23.05.2010 | Pobeda | 3 : 2 | Sloboda |
23.05
17:00
Lokomotiva
Subotica
4
2
|
23.05.2010 17:00 | Lokomotiva | 4 : 2 | Subotica | |||||
23.05
17:00
Sever
Poljoprivrednik
2
2
|
23.05.2010 17:00 | Sever | 2 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
23.05
17:00
Žednik
Mala Bosna
2
1
|
23.05.2010 17:00 | Žednik | 2 : 1 | Mala Bosna | |||||
23.05
17:00
Udarnik
Bratstvo
1
1
|
23.05.2010 17:00 | Udarnik | 1 : 1 | Bratstvo | |||||
23.05
17:00
Hajduk
Solid
5
1
|
23.05.2010 17:00 | Hajduk | 5 : 1 | Solid | |||||
23.05
17:00
Elektrovojvodina
Đurđin TB
1
2
|
23.05.2010 17:00 | Elektrovojvodina | 1 : 2 | Đurđin TB |
23.05
17:00
Sloga
Čoka
2
8
|
23.05.2010 17:00 | Sloga | 2 : 8 | Čoka | |||||
23.05
17:00
Horgoš Higlo
Šampion Olimpija
3
0
|
23.05.2010 17:00 | Horgoš Higlo | 3 : 0 | Šampion Olimpija | |||||
23.05
17:00
Tisa
Tromeđa
0
2
|
23.05.2010 17:00 | Tisa | 0 : 2 | Tromeđa | |||||
23.05
17:00
Graničar
Slavija
3
1
|
23.05.2010 17:00 | Graničar | 3 : 1 | Slavija |
23.05
17:00
Mladost
Mićunovo
1
3
|
23.05.2010 17:00 | Mladost | 1 : 3 | Mićunovo | |||||
23.05
17:00
Napredak
Slavija
2
3
|
23.05.2010 17:00 | Napredak | 2 : 3 | Slavija |
23.05
Pobeda
Jedinstvo Stević
1
2
|
23.05.2010 | Pobeda | 1 : 2 | Jedinstvo Stević | |||||
23.05
Borac (S)
Omladinac (O)
1
0
|
23.05.2010 | Borac (S) | 1 : 0 | Omladinac (O) | |||||
23.05
Vojvodina
Kolonija
1
1
|
23.05.2010 | Vojvodina | 1 : 1 | Kolonija | |||||
23.05
Železničar
Jedinstvo
6
2
|
23.05.2010 | Železničar | 6 : 2 | Jedinstvo | |||||
23.05
Plavi Dunav
Omladinac (D)
3
0
|
23.05.2010 | Plavi Dunav | 3 : 0 | Omladinac (D) | |||||
23.05
Unirea
BSK Bavanište
1
3
|
23.05.2010 | Unirea | 1 : 3 | BSK Bavanište | |||||
23.05
Glogonj
Proleter
4
8
|
23.05.2010 | Glogonj | 4 : 8 | Proleter | |||||
23.05
Borac (P)
Mladost
0
0
|
23.05.2010 | Borac (P) | 0 : 0 | Mladost |
23.05
Vršac United
Karaš (J)
7
0
|
23.05.2010 | Vršac United | 7 : 0 | Karaš (J) | |||||
23.05
Potporanj
Dobrica
3
4
|
23.05.2010 | Potporanj | 3 : 4 | Dobrica | |||||
23.05
Borac
Ratar
2
1
|
23.05.2010 | Borac | 2 : 1 | Ratar | |||||
23.05
Hajduk
Karaš (K)
1
0
|
23.05.2010 | Hajduk | 1 : 0 | Karaš (K) | |||||
23.05
Banat
Mladost
1
0
|
23.05.2010 | Banat | 1 : 0 | Mladost | |||||
23.05
Hajdučica
Vinogradar
4
1
|
23.05.2010 | Hajdučica | 4 : 1 | Vinogradar | |||||
23.05
Bratstvo Unirea
Sloga
0
3
|
23.05.2010 | Bratstvo Unirea | 0 : 3 | Sloga |
23.05
2. Oktobar
Vojvodina
2
3
|
23.05.2010 | 2. Oktobar | 2 : 3 | Vojvodina | |||||
23.05
Jedinstvo
Borac
3
2
|
23.05.2010 | Jedinstvo | 3 : 2 | Borac | |||||
23.05
Crvena Zvezda
Napredak
3
0
|
23.05.2010 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Napredak |
23.05
Zgodačica
Progorelica
3
1
|
23.05.2010 | Zgodačica | 3 : 1 | Progorelica | |||||
23.05
Omladinac (D)
Stubal
1
0
|
23.05.2010 | Omladinac (D) | 1 : 0 | Stubal | |||||
23.05
Zvezda
Bogutovačka Banja
2
1
|
23.05.2010 | Zvezda | 2 : 1 | Bogutovačka Banja | |||||
23.05
Musina reka
Jovo Kursula
1
1
|
23.05.2010 | Musina reka | 1 : 1 | Jovo Kursula | |||||
23.05
Gruža
Miločajac
2
0
|
23.05.2010 | Gruža | 2 : 0 | Miločajac |
23.05
BSK
Vojvoda Milenko
3
1
|
23.05.2010 | BSK | 3 : 1 | Vojvoda Milenko | |||||
23.05
Dunavac
Napredak (P)
4
1
|
23.05.2010 | Dunavac | 4 : 1 | Napredak (P) | |||||
23.05
Napredak (B)
Sloga
5
3
|
23.05.2010 | Napredak (B) | 5 : 3 | Sloga |
23.05
Stig
Dizel
2
4
|
23.05.2010 | Stig | 2 : 4 | Dizel | |||||
23.05
Sopot
Napredak
0
1
|
23.05.2010 | Sopot | 0 : 1 | Napredak | |||||
23.05
Proleter
Zemljoradnik
3
0
|
23.05.2010 | Proleter | 3 : 0 | Zemljoradnik | |||||
23.05
Metalac
Mlava
3
3
|
23.05.2010 | Metalac | 3 : 3 | Mlava |
23.05
17:00
7. Juli
Cerova
2
3
|
23.05.2010 17:00 | 7. Juli | 2 : 3 | Cerova | |||||
23.05
17:00
Bratstvo
Krasava
4
3
|
23.05.2010 17:00 | Bratstvo | 4 : 3 | Krasava |
23.05
Beli Orlovi
Jugovići
3
0
|
23.05.2010 | Beli Orlovi | 3 : 0 | Jugovići | |||||
23.05
Topoljak
Morava
3
0
|
23.05.2010 | Topoljak | 3 : 0 | Morava | |||||
23.05
Ribnik
Sloboda
3
0
|
23.05.2010 | Ribnik | 3 : 0 | Sloboda | |||||
23.05
Vinogradar
MZ Trstenik
5
2
|
23.05.2010 | Vinogradar | 5 : 2 | MZ Trstenik |
23.05
10:00
Kapedunum
Dunav
2
3
|
23.05.2010 10:00 | Kapedunum | 2 : 3 | Dunav | |||||
23.05
10:00
Mabat
Olimpija
3
0
|
23.05.2010 10:00 | Mabat | 3 : 0 | Olimpija | |||||
23.05
17:30
Omladinac
OFK Zvezdara
4
0
|
23.05.2010 17:30 | Omladinac | 4 : 0 | OFK Zvezdara |
23.05
17:00
Jedinstvo
Omladinac
2
0
|
23.05.2010 17:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Omladinac | |||||
23.05
17:00
Vitorul
Vojvodina
3
0
|
23.05.2010 17:00 | Vitorul | 3 : 0 | Vojvodina | |||||
23.05
17:00
Partizan
Ševac
4
3
|
23.05.2010 17:00 | Partizan | 4 : 3 | Ševac |
23.05
Culjković
Torpedo-Olimp
9
2
|
23.05.2010 | Culjković | 9 : 2 | Torpedo-Olimp | |||||
23.05
Budućnost (Z)
Budućnost (D)
3
0
|
23.05.2010 | Budućnost (Z) | 3 : 0 | Budućnost (D) | |||||
23.05
Savacium
Sloga
0
3
|
23.05.2010 | Savacium | 0 : 3 | Sloga | |||||
23.05
Zadrugar
Cer
3
1
|
23.05.2010 | Zadrugar | 3 : 1 | Cer |
23.05
Jedinstvo
Žabar
3
1
|
23.05.2010 | Jedinstvo | 3 : 1 | Žabar | |||||
23.05
Dumača
Draginje
8
3
|
23.05.2010 | Dumača | 8 : 3 | Draginje | |||||
23.05
Mladost
Metlić
2
0
|
23.05.2010 | Mladost | 2 : 0 | Metlić | |||||
23.05
Korman
Zablaće
5
0
|
23.05.2010 | Korman | 5 : 0 | Zablaće |
23.05
16:30
Srem
Novi Pazar
0
3
|
23.05.2010 16:30 | Srem | 0 : 3 | Novi Pazar | |||||
23.05
16:30
Mladost (L)
Zemun
0
0
|
23.05.2010 16:30 | Mladost (L) | 0 : 0 | Zemun | |||||
23.05
16:30
Sloga (K)
Radnički (S)
2
1
|
23.05.2010 16:30 | Sloga (K) | 2 : 1 | Radnički (S) | |||||
23.05
16:30
Kolubara
Banat
1
1
|
23.05.2010 16:30 | Kolubara | 1 : 1 | Banat |
23.05
Jerina
Kolibri
3
2
|
23.05.2010 | Jerina | 3 : 2 | Kolibri | |||||
23.05
Lemind Lavice
Požarevac
0
4
|
23.05.2010 | Lemind Lavice | 0 : 4 | Požarevac | |||||
23.05
Sušica
Šabac
0
2
|
23.05.2010 | Sušica | 0 : 2 | Šabac | |||||
23.05
Unafortuna 04
Vandini
0
2
|
23.05.2010 | Unafortuna 04 | 0 : 2 | Vandini |
23.05
Borac (Č)
Zemun
2
0
|
23.05.2010 | Borac (Č) | 2 : 0 | Zemun | |||||
23.05
BSK Borča
Radnički (NB)
1
1
|
23.05.2010 | BSK Borča | 1 : 1 | Radnički (NB) | |||||
23.05
Voždovac
Vojvodina
1
2
|
23.05.2010 | Voždovac | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
23.05
Radnički (N)
Partizan
0
2
|
23.05.2010 | Radnički (N) | 0 : 2 | Partizan |