15.05
16:30
Budućnost (V)
Sloga (P)
1
0
|
15.05.2010 16:30 | Budućnost (V) | 1 : 0 | Sloga (P) | |||||
15.05
16:30
Sloboda (U)
Jedinstvo
1
2
|
15.05.2010 16:30 | Sloboda (U) | 1 : 2 | Jedinstvo |
15.05
16:30
Balkanski
Jedinstvo (P)
1
2
|
15.05.2010 16:30 | Balkanski | 1 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
15.05
16:30
Kopaonik
Vlasina
2
1
|
15.05.2010 16:30 | Kopaonik | 2 : 1 | Vlasina | |||||
15.05
16:30
Župa
Dubočica
1
0
|
15.05.2010 16:30 | Župa | 1 : 0 | Dubočica | |||||
15.05
16:30
Radnički (S)
Sinđelić
0
1
|
15.05.2010 16:30 | Radnički (S) | 0 : 1 | Sinđelić | |||||
15.05
16:30
Jedinstvo (B)
Radnik
1
0
|
15.05.2010 16:30 | Jedinstvo (B) | 1 : 0 | Radnik | |||||
15.05
16:30
Svrljig
Radnički (P)
2
1
|
15.05.2010 16:30 | Svrljig | 2 : 1 | Radnički (P) |
15.05
17:00
Tekstilac Ites
Spartak (D)
2
0
|
15.05.2010 17:00 | Tekstilac Ites | 2 : 0 | Spartak (D) | |||||
15.05
17:00
Radnički (Š)
Bačka (BP)
1
1
|
15.05.2010 17:00 | Radnički (Š) | 1 : 1 | Bačka (BP) | |||||
15.05
17:00
Mladost (BJ)
Senta
3
2
|
15.05.2010 17:00 | Mladost (BJ) | 3 : 2 | Senta | |||||
15.05
17:00
Veternik Viskol
Radnički (NP)
1
0
|
15.05.2010 17:00 | Veternik Viskol | 1 : 0 | Radnički (NP) | |||||
15.05
17:00
Donji Srem
OFK Kikinda
3
0
|
15.05.2010 17:00 | Donji Srem | 3 : 0 | OFK Kikinda | |||||
15.05
17:00
Vršac
Metalac AV
2
0
|
15.05.2010 17:00 | Vršac | 2 : 0 | Metalac AV |
15.05
17:30
Dorćol
Beograd
0
0
|
15.05.2010 17:30 | Dorćol | 0 : 0 | Beograd | |||||
15.05
17:30
Voždovac
Kovačevac
2
0
|
15.05.2010 17:30 | Voždovac | 2 : 0 | Kovačevac | |||||
15.05
17:30
BASK
Grafičar
3
0
|
15.05.2010 17:30 | BASK | 3 : 0 | Grafičar |
15.05
16:30
Mokra Gora
Bane
2
1
|
15.05.2010 16:30 | Mokra Gora | 2 : 1 | Bane | |||||
15.05
16:30
Omladinac (NS)
Orlovac
4
1
|
15.05.2010 16:30 | Omladinac (NS) | 4 : 1 | Orlovac | |||||
15.05
16:30
Takovo
Vodojaža
2
1
|
15.05.2010 16:30 | Takovo | 2 : 1 | Vodojaža |
15.05
16:30
Radnički (K)
Ribnica
2
0
|
15.05.2010 16:30 | Radnički (K) | 2 : 0 | Ribnica | |||||
15.05
16:30
Loznica
Osečina
4
0
|
15.05.2010 16:30 | Loznica | 4 : 0 | Osečina | |||||
15.05
16:30
Radnički Zorka
Jadar (S)
3
1
|
15.05.2010 16:30 | Radnički Zorka | 3 : 1 | Jadar (S) | |||||
15.05
16:30
Jedinstvo (V)
Krušik
2
1
|
15.05.2010 16:30 | Jedinstvo (V) | 2 : 1 | Krušik | |||||
15.05
16:30
Radnički (V)
Zlatar
3
1
|
15.05.2010 16:30 | Radnički (V) | 3 : 1 | Zlatar |
15.05
16:30
Vrbovac
Selevac
2
3
|
15.05.2010 16:30 | Vrbovac | 2 : 3 | Selevac | |||||
15.05
16:30
Jasenica 1911
Obilić (Ž)
4
0
|
15.05.2010 16:30 | Jasenica 1911 | 4 : 0 | Obilić (Ž) | |||||
15.05
16:30
Gruža
Zvižd
0
1
|
15.05.2010 16:30 | Gruža | 0 : 1 | Zvižd | |||||
15.05
16:30
Borac
Homoljac
2
1
|
15.05.2010 16:30 | Borac | 2 : 1 | Homoljac |
15.05
16:30
Pusta Reka
Mladost (M)
3
0
|
15.05.2010 16:30 | Pusta Reka | 3 : 0 | Mladost (M) | |||||
15.05
16:30
Žitorađa
Pukovac
1
3
|
15.05.2010 16:30 | Žitorađa | 1 : 3 | Pukovac | |||||
15.05
16:30
Morava (VH)
Bobište
4
1
|
15.05.2010 16:30 | Morava (VH) | 4 : 1 | Bobište | |||||
15.05
16:30
Sloga (L)
Topličanin
3
3
|
15.05.2010 16:30 | Sloga (L) | 3 : 3 | Topličanin |
15.05
16:30
Rudar (B)
Trajal
1
2
|
15.05.2010 16:30 | Rudar (B) | 1 : 2 | Trajal | |||||
15.05
16:30
Kablovi
SFS Borac
2
0
|
15.05.2010 16:30 | Kablovi | 2 : 0 | SFS Borac | |||||
15.05
16:30
Đerdap
Bor
2
0
|
15.05.2010 16:30 | Đerdap | 2 : 0 | Bor | |||||
15.05
16:30
Sloga (D)
Slatina (B)
3
0
|
15.05.2010 16:30 | Sloga (D) | 3 : 0 | Slatina (B) |
15.05
17:00
Radnik
Budućnost (SC)
3
2
|
15.05.2010 17:00 | Radnik | 3 : 2 | Budućnost (SC) | |||||
15.05
17:00
Sloboda
Dinamo
1
0
|
15.05.2010 17:00 | Sloboda | 1 : 0 | Dinamo | |||||
15.05
17:00
Jedinstvo
Bačka (P)
2
3
|
15.05.2010 17:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Bačka (P) | |||||
15.05
17:00
BAK
Radnički (Z)
1
5
|
15.05.2010 17:00 | BAK | 1 : 5 | Radnički (Z) | |||||
15.05
17:00
Bačka Topola
Obilić
1
0
|
15.05.2010 17:00 | Bačka Topola | 1 : 0 | Obilić | |||||
15.05
17:00
Bačka 1901
Radnički (B)
4
2
|
15.05.2010 17:00 | Bačka 1901 | 4 : 2 | Radnički (B) | |||||
15.05
17:00
Borac
Polet (N)
3
0
|
15.05.2010 17:00 | Borac | 3 : 0 | Polet (N) | |||||
15.05
17:00
Budućnost (A)
Vojvodina
3
1
|
15.05.2010 17:00 | Budućnost (A) | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
15.05
17:00
Crvena zvezda
Kozara
2
1
|
15.05.2010 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Kozara |
15.05
17:00
Polet (K)
1. Maj Agroruma
3
1
|
15.05.2010 17:00 | Polet (K) | 3 : 1 | 1. Maj Agroruma | |||||
15.05
17:00
Budućnost (M)
Crvena Zvezda (NS)
2
1
|
15.05.2010 17:00 | Budućnost (M) | 2 : 1 | Crvena Zvezda (NS) | |||||
15.05
17:00
Cement
Index
4
0
|
15.05.2010 17:00 | Cement | 4 : 0 | Index | |||||
15.05
17:00
Šajkaš
Radnički (SM)
2
3
|
15.05.2010 17:00 | Šajkaš | 2 : 3 | Radnički (SM) | |||||
15.05
17:00
Hajduk
Mladost
0
2
|
15.05.2010 17:00 | Hajduk | 0 : 2 | Mladost | |||||
15.05
17:00
Radnički (I)
ŽAK
4
2
|
15.05.2010 17:00 | Radnički (I) | 4 : 2 | ŽAK | |||||
15.05
17:00
Solunac
Jugović
3
1
|
15.05.2010 17:00 | Solunac | 3 : 1 | Jugović | |||||
15.05
17:00
Borac
Omladinac
2
1
|
15.05.2010 17:00 | Borac | 2 : 1 | Omladinac | |||||
15.05
17:00
Sloven
Ljukovo
0
4
|
15.05.2010 17:00 | Sloven | 0 : 4 | Ljukovo |
15.05
17:30
IMT
Turbina
2
1
|
15.05.2010 17:30 | IMT | 2 : 1 | Turbina | |||||
15.05
17:30
Balkan Mirijevo
Trudbenik
2
1
|
15.05.2010 17:30 | Balkan Mirijevo | 2 : 1 | Trudbenik | |||||
15.05
17:30
Lokomotiva
Budućnost (D)
3
0
|
15.05.2010 17:30 | Lokomotiva | 3 : 0 | Budućnost (D) | |||||
15.05
10:00
Slavija
Crvena zvezda (MML)
0
0
|
15.05.2010 10:00 | Slavija | 0 : 0 | Crvena zvezda (MML) |
15.05
17:00
Karađorđe
Budućnost
1
1
|
15.05.2010 17:00 | Karađorđe | 1 : 1 | Budućnost | |||||
15.05
17:00
Ibar
Magnohrom
2
1
|
15.05.2010 17:00 | Ibar | 2 : 1 | Magnohrom |
15.05
17:00
Spartak
Miokovci
3
2
|
15.05.2010 17:00 | Spartak | 3 : 2 | Miokovci | |||||
15.05
17:00
Autoprevoz
Gorušica
1
0
|
15.05.2010 17:00 | Autoprevoz | 1 : 0 | Gorušica |
15.05
16:00
Luna Avijatičar
Zlatibor (Č)
2
3
|
15.05.2010 16:00 | Luna Avijatičar | 2 : 3 | Zlatibor (Č) | |||||
15.05
16:00
Budućnost
Železničar
2
2
|
15.05.2010 16:00 | Budućnost | 2 : 2 | Železničar | |||||
15.05
16:00
Zlatibor voda
Crnokosa
3
0
|
15.05.2010 16:00 | Zlatibor voda | 3 : 0 | Crnokosa |
15.05
16:30
Mladost
Ribnikar
3
1
|
15.05.2010 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Ribnikar | |||||
15.05
16:30
OFK Jabučje
Brezovica
3
2
|
15.05.2010 16:30 | OFK Jabučje | 3 : 2 | Brezovica | |||||
15.05
16:30
Zadrugar
Banjani
8
0
|
15.05.2010 16:30 | Zadrugar | 8 : 0 | Banjani | |||||
15.05
16:30
Dimitrije Tucović
Kačer
1
1
|
15.05.2010 16:30 | Dimitrije Tucović | 1 : 1 | Kačer |
15.05
16:30
Aranđelovac
Partizan (D)
2
1
|
15.05.2010 16:30 | Aranđelovac | 2 : 1 | Partizan (D) | |||||
15.05
16:30
Karađorđe (R)
Borac (P)
0
6
|
15.05.2010 16:30 | Karađorđe (R) | 0 : 6 | Borac (P) | |||||
15.05
16:30
Marjan
Junkovac
3
1
|
15.05.2010 16:30 | Marjan | 3 : 1 | Junkovac | |||||
15.05
16:30
Lokomotiva
Šumadinac (B)
0
2
|
15.05.2010 16:30 | Lokomotiva | 0 : 2 | Šumadinac (B) |
15.05
16:30
Aluminjum
Vulkan
2
1
|
15.05.2010 16:30 | Aluminjum | 2 : 1 | Vulkan |
15.05
17:00
Knežica
Rad
3
0
|
15.05.2010 17:00 | Knežica | 3 : 0 | Rad | |||||
15.05
17:00
Borac
Mladost (B)
2
1
|
15.05.2010 17:00 | Borac | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
15.05
17:00
Bukovik
Naša krila
3
0
|
15.05.2010 17:00 | Bukovik | 3 : 0 | Naša krila |
15.05
17:00
Pčinja
Trešnjevka
0
3
|
15.05.2010 17:00 | Pčinja | 0 : 3 | Trešnjevka | |||||
15.05
17:00
Čelik
Napredak
3
0
|
15.05.2010 17:00 | Čelik | 3 : 0 | Napredak | |||||
15.05
17:00
Alakince
As
1
0
|
15.05.2010 17:00 | Alakince | 1 : 0 | As |
15.05
Jedinstvo (BP)
Dragoš
6
1
|
15.05.2010 | Jedinstvo (BP) | 6 : 1 | Dragoš | |||||
15.05
Napredak
Vladimir Durković
2
0
|
15.05.2010 | Napredak | 2 : 0 | Vladimir Durković | |||||
15.05
Borac
Prčevac
2
1
|
15.05.2010 | Borac | 2 : 1 | Prčevac |
15.05
Zlot
Rudna Glava
10
1
|
15.05.2010 | Zlot | 10 : 1 | Rudna Glava | |||||
15.05
Dunav
Radnički
6
0
|
15.05.2010 | Dunav | 6 : 0 | Radnički |
15.05
17:00
Radnički (K)
Jugoslavija
4
2
|
15.05.2010 17:00 | Radnički (K) | 4 : 2 | Jugoslavija |
15.05
16:30
Begej
Zadrugar
0
5
|
15.05.2010 16:30 | Begej | 0 : 5 | Zadrugar | |||||
15.05
16:30
Mladost (L)
Borac (Z)
1
1
|
15.05.2010 16:30 | Mladost (L) | 1 : 1 | Borac (Z) |
15.05
17:00
Polet (S)
Rusin
2
1
|
15.05.2010 17:00 | Polet (S) | 2 : 1 | Rusin | |||||
15.05
17:00
Mladost (K)
Kordun
1
1
|
15.05.2010 17:00 | Mladost (K) | 1 : 1 | Kordun | |||||
15.05
17:00
Borac
Radnički
2
1
|
15.05.2010 17:00 | Borac | 2 : 1 | Radnički | |||||
15.05
17:00
Stanišić
BSK
2
3
|
15.05.2010 17:00 | Stanišić | 2 : 3 | BSK |
15.05
Tvrdjava
Vrbas
2
1
|
15.05.2010 | Tvrdjava | 2 : 1 | Vrbas |
15.05
Jedinstvo
PSK Putinci
5
1
|
15.05.2010 | Jedinstvo | 5 : 1 | PSK Putinci |
15.05
Mlada krila
Mladost (V)
1
0
|
15.05.2010 | Mlada krila | 1 : 0 | Mladost (V) |
15.05
17:00
Stari Jadar
Radjevac
2
1
|
15.05.2010 17:00 | Stari Jadar | 2 : 1 | Radjevac | |||||
15.05
17:00
Gučevo
TE Gučevo
2
1
|
15.05.2010 17:00 | Gučevo | 2 : 1 | TE Gučevo |
15.05
Glavaš
Pobeda
3
2
|
15.05.2010 | Glavaš | 3 : 2 | Pobeda | |||||
15.05
Beli Orlovi
Mladi borac
1
1
|
15.05.2010 | Beli Orlovi | 1 : 1 | Mladi borac | |||||
15.05
Bašin
Proleter
0
3
|
15.05.2010 | Bašin | 0 : 3 | Proleter | |||||
15.05
Budućnost
Udarnik
2
1
|
15.05.2010 | Budućnost | 2 : 1 | Udarnik |
15.05
Sloga
Osipaonica
1
2
|
15.05.2010 | Sloga | 1 : 2 | Osipaonica | |||||
15.05
Kolarac
Skobalj
2
2
|
15.05.2010 | Kolarac | 2 : 2 | Skobalj | |||||
15.05
SASK
Borac
1
0
|
15.05.2010 | SASK | 1 : 0 | Borac |
15.05
16:30
Đerdap
Makce
2
0
|
15.05.2010 16:30 | Đerdap | 2 : 0 | Makce |
15.05
16:30
Laolac
Vrelo
1
0
|
15.05.2010 16:30 | Laolac | 1 : 0 | Vrelo |
15.05
Sloboda
Sloga
3
3
|
15.05.2010 | Sloboda | 3 : 3 | Sloga | |||||
15.05
Mladost (MS)
Temac
1
2
|
15.05.2010 | Mladost (MS) | 1 : 2 | Temac |
15.05
17:00
Subotica
Đurđin TB
1
3
|
15.05.2010 17:00 | Subotica | 1 : 3 | Đurđin TB |
15.05
17:00
Čoka
Horgoš Higlo
5
2
|
15.05.2010 17:00 | Čoka | 5 : 2 | Horgoš Higlo |
15.05
17:00
Sokolac
Pobeda
1
1
|
15.05.2010 17:00 | Sokolac | 1 : 1 | Pobeda | |||||
15.05
17:00
Olimpija
Tomislavci
0
1
|
15.05.2010 17:00 | Olimpija | 0 : 1 | Tomislavci |
15.05
Stara Čaršija
Progorelica
1
0
|
15.05.2010 | Stara Čaršija | 1 : 0 | Progorelica |
15.05
Borac
Napredak (B)
6
1
|
15.05.2010 | Borac | 6 : 1 | Napredak (B) | |||||
15.05
Dunav
BSK
3
4
|
15.05.2010 | Dunav | 3 : 4 | BSK |
15.05
Mip Majdan
Stig
3
0
|
15.05.2010 | Mip Majdan | 3 : 0 | Stig |
15.05
17:00
Cerova
Krasava
3
2
|
15.05.2010 17:00 | Cerova | 3 : 2 | Krasava |
15.05
Napredak
Sloga
3
0
|
15.05.2010 | Napredak | 3 : 0 | Sloga |
15.05
16:30
Tomako Internacional
Omladinac
2
7
|
15.05.2010 16:30 | Tomako Internacional | 2 : 7 | Omladinac | |||||
15.05
Sloboda
Sloga
0
3
|
15.05.2010 | Sloboda | 0 : 3 | Sloga | |||||
15.05
Mladost
Ribnik
5
2
|
15.05.2010 | Mladost | 5 : 2 | Ribnik | |||||
15.05
Jugovići
Topoljak
1
0
|
15.05.2010 | Jugovići | 1 : 0 | Topoljak | |||||
15.05
Stara Čaršija
Beli Orlovi
6
2
|
15.05.2010 | Stara Čaršija | 6 : 2 | Beli Orlovi |
15.05
11:00
OFK Zvezdara
Crvenka
0
8
|
15.05.2010 11:00 | OFK Zvezdara | 0 : 8 | Crvenka | |||||
15.05
17:30
GAK
Omladinac
1
10
|
15.05.2010 17:30 | GAK | 1 : 10 | Omladinac | |||||
15.05
17:30
Olimpija
Mladi proleter
0
3
|
15.05.2010 17:30 | Olimpija | 0 : 3 | Mladi proleter |
15.05
16:30
ČSK Pivara
Novi Pazar
2
2
|
15.05.2010 16:30 | ČSK Pivara | 2 : 2 | Novi Pazar | |||||
15.05
16:30
Novi Sad
Zemun
4
0
|
15.05.2010 16:30 | Novi Sad | 4 : 0 | Zemun | |||||
15.05
16:30
Mladost (A)
Radnički (S)
0
2
|
15.05.2010 16:30 | Mladost (A) | 0 : 2 | Radnički (S) | |||||
15.05
16:30
Teleoptik
Proleter (NS)
2
0
|
15.05.2010 16:30 | Teleoptik | 2 : 0 | Proleter (NS) | |||||
15.05
16:30
Radnički (N)
Bežanija
0
0
|
15.05.2010 16:30 | Radnički (N) | 0 : 0 | Bežanija | |||||
15.05
16:30
Banat
Dinamo
1
0
|
15.05.2010 16:30 | Banat | 1 : 0 | Dinamo |
15.05
Radnik
BSK
3
1
|
15.05.2010 | Radnik | 3 : 1 | BSK | |||||
15.05
Sutjeska
Mladost
1
2
|
15.05.2010 | Sutjeska | 1 : 2 | Mladost | |||||
15.05
Sloboda
Famos
2
1
|
15.05.2010 | Sloboda | 2 : 1 | Famos | |||||
15.05
Drina HE
Romanija
1
1
|
15.05.2010 | Drina HE | 1 : 1 | Romanija | |||||
15.05
Sloga (D)
Ljubić
4
1
|
15.05.2010 | Sloga (D) | 4 : 1 | Ljubić | |||||
15.05
Drina (Z)
Kozara
0
0
|
15.05.2010 | Drina (Z) | 0 : 0 | Kozara |
15.05
Kalemegdan
ŽFK Fruškogorac
1
2
|
15.05.2010 | Kalemegdan | 1 : 2 | ŽFK Fruškogorac | |||||
15.05
Sloga
Pančevo
4
2
|
15.05.2010 | Sloga | 4 : 2 | Pančevo | |||||
15.05
Rubin
Kikinda
3
0
|
15.05.2010 | Rubin | 3 : 0 | Kikinda |
15.05
LASK
Unafortuna 04
3
0
|
15.05.2010 | LASK | 3 : 0 | Unafortuna 04 | |||||
15.05
Požarevac
Sušica
2
1
|
15.05.2010 | Požarevac | 2 : 1 | Sušica | |||||
15.05
Napredak
Jerina
4
0
|
15.05.2010 | Napredak | 4 : 0 | Jerina |
15.05
11:00
Crvena zvezda
Borac (Č)
2
0
|
15.05.2010 11:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Borac (Č) | |||||
15.05
13:00
Sloga (K)
Rad
3
1
|
15.05.2010 13:00 | Sloga (K) | 3 : 1 | Rad | |||||
15.05
11:00
Šumadija Radnički 1923
Radnički (NB)
3
0
|
15.05.2010 11:00 | Šumadija Radnički 1923 | 3 : 0 | Radnički (NB) |
15.05
Crvena zvezda
Radnički (O)
2
0
|
15.05.2010 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Radnički (O) | |||||
15.05
Sloga (K)
Rad
0
2
|
15.05.2010 | Sloga (K) | 0 : 2 | Rad | |||||
15.05
Mačva
Teleoptik
0
6
|
15.05.2010 | Mačva | 0 : 6 | Teleoptik | |||||
15.05
Timok
Zemun
1
0
|
15.05.2010 | Timok | 1 : 0 | Zemun |
15.05
13:00
Napredak
Radnički (N)
4
3
|
15.05.2010 13:00 | Napredak | 4 : 3 | Radnički (N) | |||||
15.05
13:00
Crvena zvezda
Šumadija Radnički 1923
5
2
|
15.05.2010 13:00 | Crvena zvezda | 5 : 2 | Šumadija Radnički 1923 | |||||
15.05
13:00
Bežanija
Partizan
0
4
|
15.05.2010 13:00 | Bežanija | 0 : 4 | Partizan | |||||
15.05
13:00
Rad
Sloga (K)
2
0
|
15.05.2010 13:00 | Rad | 2 : 0 | Sloga (K) |
15.05
18:30
Tamiš
Partizan
65
72
|
15.05.2010 18:30 | Tamiš | 65 : 72 | Partizan | |||||
15.05
19:30
Metalac
Radnički
74
75
|
15.05.2010 19:30 | Metalac | 74 : 75 | Radnički | |||||
15.05
20:00
Borac
Hemofarm
80
95
|
15.05.2010 20:00 | Borac | 80 : 95 | Hemofarm | |||||
15.05
19:00
Crvena Zvezda
FMP
92
83
|
15.05.2010 19:00 | Crvena Zvezda | 92 : 83 | FMP |
15.05
18:00
Crvenka
Planinka Prolom voda
32
31
|
15.05.2010 18:00 | Crvenka | 32 : 31 | Planinka Prolom voda | |||||
15.05
18:30
Crvena Zvezda Alumil
PKB
29
22
|
15.05.2010 18:30 | Crvena Zvezda Alumil | 29 : 22 | PKB | |||||
15.05
18:30
Metaloplastika
Dinamo
38
26
|
15.05.2010 18:30 | Metaloplastika | 38 : 26 | Dinamo | |||||
15.05
19:00
Priboj
Jugović Unimet
28
23
|
15.05.2010 19:00 | Priboj | 28 : 23 | Jugović Unimet | |||||
15.05
20:00
Proleter Naftagas
Partizan Dunav osiguranje
22
33
|
15.05.2010 20:00 | Proleter Naftagas | 22 : 33 | Partizan Dunav osiguranje |
15.05
19:00
Požarevac
Vrbas - Vital
30
25
|
15.05.2010 19:00 | Požarevac | 30 : 25 | Vrbas - Vital | |||||
15.05
19:00
Napredak
Jagodina
35
33
|
15.05.2010 19:00 | Napredak | 35 : 33 | Jagodina | |||||
15.05
19:00
Dubočica
Zaječar
20
30
|
15.05.2010 19:00 | Dubočica | 20 : 30 | Zaječar | |||||
15.05
20:00
Crvena Zvezda
Bask
27
34
|
15.05.2010 20:00 | Crvena Zvezda | 27 : 34 | Bask |
15.05
19:00
Metalac Gornji Milanovac
Radnički Lepenica
34
33
|
15.05.2010 19:00 | Metalac Gornji Milanovac | 34 : 33 | Radnički Lepenica |
15.05
09:30
Senta
ŽAK
23
3
|
15.05.2010 09:30 | Senta | 23 : 3 | ŽAK | |||||
15.05
08:30
Taš 2000
Partizan
12
1
|
15.05.2010 08:30 | Taš 2000 | 12 : 1 | Partizan | |||||
15.05
16:30
Vračar
Senta
7
6
|
15.05.2010 16:30 | Vračar | 7 : 6 | Senta | |||||
15.05
15:30
ŽAK
Taš 2000
1
26
|
15.05.2010 15:30 | ŽAK | 1 : 26 | Taš 2000 |