XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2020 17:00 Timok 1919 - Pčinja 2:1
2 23.08.2020 17:00 Vlasina - Pčinja 3:1
3 26.08.2020 16:30 Pčinja - Trstenik PPT 4:2
4 30.08.2020 16:30 Kablovi - Pčinja 3:1
5 05.09.2020 16:00 Pčinja - Jedinstvo (P) 2:1
6 13.09.2020 16:00 Mladost - Pčinja 1:1
7 16.09.2020 16:00 Pčinja - Timočanin 0:0
8 20.09.2020 15:30 Radan - Pčinja 3:1
9 26.09.2020 15:30 Pčinja - Rembas 3:2
10 04.10.2020 15:00 Župa - Pčinja 1:1
11 07.10.2020 15:00 Pčinja - Moravac Orion 3:2
12 11.10.2020 11:00 Car Konstantin - Pčinja 1:1
13 17.10.2020 15:00 Pčinja - SFK Morava 4:0
14 24.10.2020 14:00 OFK Topličanin - Pčinja 1:1
15 31.10.2020 13:30 Pčinja - Budućnost (P) 1:2
16 08.11.2020 13:30 SFS Borac - Pčinja 3:1
17 14.11.2020 13:00 Pčinja - Radnički (S) 1:3
18 21.11.2020 13:00 OFK Sinđelić - Pčinja 5:0
19 27.02.2021 13:00 Pčinja - Dunav 3:1
20 06.03.2021 14:00 Pčinja - Timok 1919 2:0
21 13.03.2021 14:00 Pčinja - Vlasina 1:0
22 17.03.2021 14:30 Trstenik PPT - Pčinja 1:1
23 20.03.2021 15:00 Pčinja - Kablovi 9:0
24 27.03.2021 15:00 Jedinstvo (P) - Pčinja 1:2
25 31.03.2021 15:30 Pčinja - Mladost 1:0
26 04.04.2021 16:00 Timočanin - Pčinja 1:2
27 10.04.2021 16:00 Pčinja - Radan 2:1
28 14.04.2021 16:00 Rembas - Pčinja 3:2
29 17.04.2021 16:30 Pčinja - Župa 4:1
30 24.04.2021 16:30 Moravac Orion - Pčinja 0:6
31 28.04.2021 16:30 Pčinja - Car Konstantin 1:2
32 01.05.2021 16:30 SFK Morava - Pčinja 1:2
33 08.05.2021 17:00 Pčinja - OFK Topličanin 2:0
34 16.05.2021 17:00 Budućnost (P) - Pčinja 2:1
35 19.05.2021 17:00 Pčinja - SFS Borac 3:1
36 23.05.2021 17:30 Radnički (S) - Pčinja 0:1
37 30.05.2021 17:30 Pčinja - OFK Sinđelić 2:1
38 06.06.2021 17:30 Dunav - Pčinja 3:2
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Baraž Timok 1919 38 26 5 7 83
2 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (P) 38 24 10 4 82
3 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 38 23 6 9 75
4 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 38 21 7 10 70
5 Prelazi u ligu višeg ranga Pčinja 38 20 6 12 66
6 Prelazi u ligu višeg ranga Rembas 38 20 5 13 65
7 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 38 19 7 12 64
8 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 38 18 10 10 64
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" SFS Borac 38 19 6 13 63
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" OFK Sinđelić 38 18 8 12 62
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Car Konstantin 38 18 4 16 58
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Dunav 38 16 7 15 55
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Trstenik PPT 38 14 12 12 54
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Radan 38 14 9 15 51
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Mladost 38 11 8 19 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" OFK Topličanin (-1) 38 9 8 21 34
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Župa 38 9 5 24 32
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" SFK Morava 38 7 9 22 30
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Kablovi (-1) 38 4 3 31 14
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Moravac Orion 38 2 1 35 7
Parčetić Strahinja i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor je kreirao novo takmičenje
vucko019 i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Strahinja Milovic je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje