19.08
21:00
Bayern
Olympique Lyonnais
3
0
|
19.08.2020 21:00 | Bayern | 3 : 0 | Olympique Lyonnais |
19.08
18:00
RFK GrafiÄar
RadniÄki (NB)
4
1
|
19.08.2020 18:00 | RFK GrafiÄar | 4 : 1 | RadniÄki (NB) |
19.08
10:00
GFK Sloven
RadniÄki (SM)
4
2
|
19.08.2020 10:00 | GFK Sloven | 4 : 2 | RadniÄki (SM) | |||||
19.08
12:00
Podrinje
RadniÄki (Zr)
3
1
|
19.08.2020 12:00 | Podrinje | 3 : 1 | RadniÄki (Zr) | |||||
19.08
10:00
Jedinstvo (V)
Omladinac
8
1
|
19.08.2020 10:00 | Jedinstvo (V) | 8 : 1 | Omladinac | |||||
19.08
10:00
RadniÄki (NP)
InÄija
0
3
|
19.08.2020 10:00 | RadniÄki (NP) | 0 : 3 | InÄija | |||||
19.08
10:00
Index
Dinamo 1945
0
3
|
19.08.2020 10:00 | Index | 0 : 3 | Dinamo 1945 | |||||
19.08
10:00
ŽelezniÄar
Vojvodina
0
2
|
19.08.2020 10:00 | ŽelezniÄar | 0 : 2 | Vojvodina |
19.08
17:00
BaÄka 1901
Spartak ŽK
0
2
|
19.08.2020 17:00 | BaÄka 1901 | 0 : 2 | Spartak ŽK | |||||
19.08
10:00
Petar PuaÄa
Kabel
3
2
|
19.08.2020 10:00 | Petar PuaÄa | 3 : 2 | Kabel | |||||
19.08
10:00
OFK BaÄka
Proleter (NS)
2
0
|
19.08.2020 10:00 | OFK BaÄka | 2 : 0 | Proleter (NS) | |||||
19.08
10:00
Hajduk 1912
RFK Novi Sad 1921
0
3
|
19.08.2020 10:00 | Hajduk 1912 | 0 : 3 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
19.08
10:00
Petrika
Tisa NjerÅ”
1
3
|
19.08.2020 10:00 | Petrika | 1 : 3 | Tisa NjerÅ” |
19.08
17:30
Morava (VP)
Å umadija 1903
1
0
|
19.08.2020 17:30 | Morava (VP) | 1 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
19.08
17:30
Å abac Sunrise
Borac 1926
1
1
|
19.08.2020 17:30 | Å abac Sunrise | 1 : 1 | Borac 1926 | |||||
19.08
17:30
Sloga (P)
BIP
1
2
|
19.08.2020 17:30 | Sloga (P) | 1 : 2 | BIP | |||||
19.08
17:30
Loznica
Sloga (K)
1
3
|
19.08.2020 17:30 | Loznica | 1 : 3 | Sloga (K) | |||||
19.08
17:30
Javor Matis
Å umadija (A)
6
4
|
19.08.2020 17:30 | Javor Matis | 6 : 4 | Å umadija (A) | |||||
19.08
17:30
RadniÄki (V)
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
1
|
19.08.2020 17:30 | RadniÄki (V) | 0 : 1 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
19.08
17:30
Jedinstvo (Ub)
GFK Sloboda
1
0
|
19.08.2020 17:30 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 0 | GFK Sloboda | |||||
19.08
17:30
Sloboda
Novi Pazar
0
1
|
19.08.2020 17:30 | Sloboda | 0 : 1 | Novi Pazar | |||||
19.08
17:30
Metalac
MaÄva
0
3
|
19.08.2020 17:30 | Metalac | 0 : 3 | MaÄva |
19.08
12:00
Proleter 2006
RadniÄki (SM)
3
1
|
19.08.2020 12:00 | Proleter 2006 | 3 : 1 | RadniÄki (SM) | |||||
19.08
12:00
OFK VrŔac
Omladinac
6
1
|
19.08.2020 12:00 | OFK VrŔac | 6 : 1 | Omladinac | |||||
19.08
12:00
RadniÄki (NP)
InÄija
2
3
|
19.08.2020 12:00 | RadniÄki (NP) | 2 : 3 | InÄija | |||||
19.08
12:00
Index
Dinamo 1945
1
8
|
19.08.2020 12:00 | Index | 1 : 8 | Dinamo 1945 | |||||
19.08
12:00
ŽelezniÄar
Vojvodina
0
5
|
19.08.2020 12:00 | ŽelezniÄar | 0 : 5 | Vojvodina |
19.08
12:00
Petar PuaÄa
Kabel
2
4
|
19.08.2020 12:00 | Petar PuaÄa | 2 : 4 | Kabel | |||||
19.08
12:00
OFK BaÄka
Proleter (NS)
0
2
|
19.08.2020 12:00 | OFK BaÄka | 0 : 2 | Proleter (NS) | |||||
19.08
12:00
Hajduk 1912
RFK Novi Sad 1921
0
3
|
19.08.2020 12:00 | Hajduk 1912 | 0 : 3 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
19.08
12:00
RadniÄki 1912
Kikinda 1909
2
0
|
19.08.2020 12:00 | RadniÄki 1912 | 2 : 0 | Kikinda 1909 | |||||
19.08
12:00
Petrika
Tisa NjerÅ”
3
0
|
19.08.2020 12:00 | Petrika | 3 : 0 | Tisa NjerÅ” |
19.08
17:30
Smederevo 1924
Å umadija 1903
1
2
|
19.08.2020 17:30 | Smederevo 1924 | 1 : 2 | Å umadija 1903 | |||||
19.08
17:30
RadniÄki 1923
Borac 1926
1
2
|
19.08.2020 17:30 | RadniÄki 1923 | 1 : 2 | Borac 1926 | |||||
19.08
17:30
Sloga (P)
Apolon 2018
2
0
|
19.08.2020 17:30 | Sloga (P) | 2 : 0 | Apolon 2018 | |||||
19.08
17:30
Loznica
Mladi radnik 1926
2
0
|
19.08.2020 17:30 | Loznica | 2 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
19.08
17:30
Javor Matis
Å umadija (A)
3
2
|
19.08.2020 17:30 | Javor Matis | 3 : 2 | Å umadija (A) | |||||
19.08
17:30
RadniÄki (V)
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
1
|
19.08.2020 17:30 | RadniÄki (V) | 2 : 1 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
19.08
17:30
Jedinstvo (Ub)
GFK Sloboda
1
0
|
19.08.2020 17:30 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 0 | GFK Sloboda | |||||
19.08
17:30
OPK Rudar 1933
Novi Pazar
0
2
|
19.08.2020 17:30 | OPK Rudar 1933 | 0 : 2 | Novi Pazar | |||||
19.08
17:30
Metalac
Savacijum
5
1
|
19.08.2020 17:30 | Metalac | 5 : 1 | Savacijum |
19.08
17:30
Mladi radnik 1926
OPK Rudar 1933
4
0
|
19.08.2020 17:30 | Mladi radnik 1926 | 4 : 0 | OPK Rudar 1933 | |||||
19.08
17:30
Plana
Soko 2015
5
0
|
19.08.2020 17:30 | Plana | 5 : 0 | Soko 2015 | |||||
19.08
17:30
Cepelin 026
Sloga 33
7
0
|
19.08.2020 17:30 | Cepelin 026 | 7 : 0 | Sloga 33 | |||||
19.08
17:30
ŽelezniÄar (P)
Å umadija (A)
4
1
|
19.08.2020 17:30 | ŽelezniÄar (P) | 4 : 1 | Å umadija (A) | |||||
19.08
17:30
PetliÄ SD 2006
RSK
2
1
|
19.08.2020 17:30 | PetliÄ SD 2006 | 2 : 1 | RSK | |||||
19.08
17:30
SFU Gornjak
Smederevo 1924
4
1
|
19.08.2020 17:30 | SFU Gornjak | 4 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
19.08
17:30
AF Duljaj
Äerdap
6
0
|
19.08.2020 17:30 | AF Duljaj | 6 : 0 | Äerdap |
19.08
11:00
Apolon 2018
Apolon 4
0
3
|
19.08.2020 11:00 | Apolon 2018 | 0 : 3 | Apolon 4 | |||||
19.08
11:00
Jedinstvo 2017
Å umadija 1903
1
2
|
19.08.2020 11:00 | Jedinstvo 2017 | 1 : 2 | Å umadija 1903 | |||||
19.08
11:00
Apolon
AF AS Novi Pazar
5
0
|
19.08.2020 11:00 | Apolon | 5 : 0 | AF AS Novi Pazar | |||||
19.08
11:00
Novi Pazar
Sport Klub 99
2
2
|
19.08.2020 11:00 | Novi Pazar | 2 : 2 | Sport Klub 99 | |||||
19.08
11:00
Rudar
Pazar Juniors
4
5
|
19.08.2020 11:00 | Rudar | 4 : 5 | Pazar Juniors | |||||
19.08
11:00
Bubamara
Bane 1931
1
0
|
19.08.2020 11:00 | Bubamara | 1 : 0 | Bane 1931 | |||||
19.08
11:00
RadniÄki 1923
Kosmet
6
0
|
19.08.2020 11:00 | RadniÄki 1923 | 6 : 0 | Kosmet | |||||
19.08
11:00
Kiker
Sloga (K)
0
2
|
19.08.2020 11:00 | Kiker | 0 : 2 | Sloga (K) |
19.08
10:00
Zadrugar
Senjak
0
4
|
19.08.2020 10:00 | Zadrugar | 0 : 4 | Senjak | |||||
19.08
09:00
Jedinstvo
RadniÄki
0
3
|
19.08.2020 09:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | RadniÄki | |||||
19.08
11:00
RaÄevac
Mladost
0
0
|
19.08.2020 11:00 | RaÄevac | 0 : 0 | Mladost | |||||
19.08
10:00
MaÄva
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
3
0
|
19.08.2020 10:00 | MaÄva | 3 : 0 | BuduÄnost-KruÅ”ik 2014 | |||||
19.08
17:30
MaÄva 1929
Omladinac 2014
0
9
|
19.08.2020 17:30 | MaÄva 1929 | 0 : 9 | Omladinac 2014 | |||||
19.08
17:30
Loznica
Sunrise Å abac
1
4
|
19.08.2020 17:30 | Loznica | 1 : 4 | Sunrise Å abac | |||||
19.08
10:00
ŽelezniÄar
Savacium
1
9
|
19.08.2020 10:00 | ŽelezniÄar | 1 : 9 | Savacium | |||||
19.08
17:30
Drina
Fenix
1
1
|
19.08.2020 17:30 | Drina | 1 : 1 | Fenix |
19.08
GFK Jagodina
TimoÄanin
3
0
|
19.08.2020 | GFK Jagodina | 3 : 0 | TimoÄanin | |||||
19.08
Å ampion 2014
Real
0
1
|
19.08.2020 | Å ampion 2014 | 0 : 1 | Real | |||||
19.08
RadniÄki (P)
GFK DuboÄica
5
3
|
19.08.2020 | RadniÄki (P) | 5 : 3 | GFK DuboÄica | |||||
19.08
OFK RadniÄki
Duel Juniors
0
5
|
19.08.2020 | OFK RadniÄki | 0 : 5 | Duel Juniors | |||||
19.08
Trayal Knez Lazar
Lider MGM
3
3
|
19.08.2020 | Trayal Knez Lazar | 3 : 3 | Lider MGM | |||||
19.08
SFS Borac
Napredak
2
1
|
19.08.2020 | SFS Borac | 2 : 1 | Napredak | |||||
19.08
Timok 1919
RadniÄki (N)
0
3
|
19.08.2020 | Timok 1919 | 0 : 3 | RadniÄki (N) | |||||
19.08
RadniÄki (S)
Radnik
4
3
|
19.08.2020 | RadniÄki (S) | 4 : 3 | Radnik | |||||
19.08
Car Konstantin
Kopernikus ŽelezniÄar
1
0
|
19.08.2020 | Car Konstantin | 1 : 0 | Kopernikus ŽelezniÄar |
19.08
13:00
GFK Jagodina
Knjaževac
3
0
|
19.08.2020 13:00 | GFK Jagodina | 3 : 0 | Knjaževac | |||||
19.08
12:00
OFK Å ampion
Real NiÅ”
0
12
|
19.08.2020 12:00 | OFK Å ampion | 0 : 12 | Real NiÅ” | |||||
19.08
13:00
RadniÄki (P)
GFK DuboÄica
4
5
|
19.08.2020 13:00 | RadniÄki (P) | 4 : 5 | GFK DuboÄica | |||||
19.08
OFK RadniÄki
Duel Juniors
|
19.08.2020 | OFK RadniÄki | : | Duel Juniors | |||||
19.08
13:00
Trayal Knez Lazar
Lider MGM
7
1
|
19.08.2020 13:00 | Trayal Knez Lazar | 7 : 1 | Lider MGM | |||||
19.08
OFK ParaÄin
Duel Juniors 2
1
2
|
19.08.2020 | OFK ParaÄin | 1 : 2 | Duel Juniors 2 | |||||
19.08
Timok 1919
RadniÄki (N)
0
4
|
19.08.2020 | Timok 1919 | 0 : 4 | RadniÄki (N) | |||||
19.08
RadniÄki (S)
Radnik
8
1
|
19.08.2020 | RadniÄki (S) | 8 : 1 | Radnik | |||||
19.08
RadniÄki NiÅ” 2
Kopernikus ŽelezniÄar
0
5
|
19.08.2020 | RadniÄki NiÅ” 2 | 0 : 5 | Kopernikus ŽelezniÄar |